Okazja garaż drewnopodobny 7x6

Sortowanie:
Znaleziony: 14 ogłoszenie w kategorii Garaże i Parkingi Polska: Wszystkie miasta
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
nowe 30+ kilka dni temu

Wymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Skarżysko-Kamienna 30+ kilka dni temu

Wymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 664383968 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Rawicz 30+ kilka dni temu

Garaż Blaszany DrewnopodobnyWymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Pasłęk 30+ kilka dni temu

Garaż DrewnopodobnyWymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 664383968 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Olkusz 30+ kilka dni temu

Garaż DrewnopodobnyWymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 668777519 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Żychlin 30+ kilka dni temu

Garaż DrewnopodobnyWymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 667561233 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Łaziska Górne 30+ kilka dni temu

Garaż DrewnopodonyWymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 667561233 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Stary Sącz 30+ kilka dni temu

Garaż DrewnopodobnyWymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 881200863 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Myślenice 30+ kilka dni temu

Garaż DrewopodobnyWymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 667561233 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
30+ kilka dni temu

Garaż DrewnopodonyWymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
30+ kilka dni temu

Garaż DrewnopodonyWymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 664383968 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Łochów 30+ kilka dni temu

Garaż Drewnopodobny 7x6Wymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 664383968 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Gryfino 30+ kilka dni temu

Wymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 667561233 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
OKAZJA Garaż Drewnopodobny 7x6
Lubaczów 30+ kilka dni temu

Wymiary:- szerokość 7,00 m- długość 6,00 m- wysokość wjazdu 1,95 m- wysokość przodu 2,18 m-wysokość z tyłu garażu 1,90 m- wzmocniony profil blachy- dach ze spadem do tyłu- bramy uchylne podnoszona do góry- drzwiczki "100" - zamki z dodatkowymi kluczami- blacha trapezowa akrylowa I gatunek ZŁOTY DĄB z możliwością zmiany koloru na ORZECH- na dachu blacha akrylowa I gatunek w kolorze RAL 8017 (lub inny z podstawowej palety kolorów)Konstrukcja garażu wykonana jest z PROFILI ZAMKNIĘTYCH, jak również kątowników, ceowników. Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową. Całość obłożona jest blachą drewnopodobną ZŁOTY DĄB- I gatunku i przymocowana do konstrukcji za pomocą nitów w kolorze blachy.Całość jest stabilna i bezpieczna.Wszystkie elementy wykonane są solidnie i estetycznieWyposażenie Dodatkowe:- okucia na rogach i przy dachu +800 zł-dodatkowe drzwi +100 zł-dach o spadku na bramę lub na bok lub dwuspadowy +500 zł-brama dwuskrzydłowa (tańsza opcja)-otwory okienne na wymiar +150 zł-możliwość zmiany wymiarów garażu: szerokość, długość, wysokość-kotwiczenie do podłoża +200 zł- panel poziomy +200 złDo tego typu garaży zaleca się przygotowanie podłoża w formie wylewki betonowej lub fundamentu.Duży wybór garaży, kojców i bram od producenta! Zapewniamy DOSTAWĘ I MONTAŻ konstrukcji stalowych na terenie całej Polski.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 668777519 w celu ustalenia ceny lub na stronę esuperstal.pl do zakładki "CENNIK".

Filtr