Wszystkie ogłoszenia w kategorii Mieszkania na sprzedaż

Sortowanie:
Znaleziony: 2029 ogłoszenie w kategorii Mieszkania na sprzedaż w Poznań
Nowa inwestycja! 3 pokoje z dużym balkonem!
Nowa inwestycja! 3 pokoje z dużym balkonem!
4367925 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²6750 zł/m²
Poziom2
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia64,71
Liczba pokoi3

Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję "Willa Natura" mieszczącą się przy ulicy Przygranicznej w Poznaniu. Powstające osiedle składać się będzie z sześciu kameralnych willi miejskich, w których - na każdym z pięter, znajdować się będą jedynie trzy mieszkania. Kameralne osiedle z dala od miejskiego zgiełku w pobliżu terenów zielonych, które oferuje Jezioro Kierskie z dogodnym dojazdem do centrum? To Willa Natura! PREZENTOWANE MIESZKANIE: A2M8 - 2 piętro, 3 pokoje, powierzchnia użytkowa: 64,71 mkw, duży balkon (7.94 mkw). Cena brutto: 436.792,50 zł CHARAKTERYSTYKA OSIEDLA: Inwestycja będzie się charakteryzowała nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością użytych materiałów. Mieszkania zaprojektowano w czterech wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie optymalny dla siebie metraż oraz układ. Pierwszy wariant stanowią najmniejsze mieszkania dwupokojowe o powierzchni około 45 m2. W drugim wariancie zaprojektowano większe – trzypokojowe mieszkania o powierzchni około 65 m2. Trzeci i czwarty wariant stanowią przestronne trzypokojowe apartamenty o powierzchniach od około 80 do 87 m2! Każde z mieszkań położonych na parterze posiada ogród – ich powierzchnie sięgają od 70 do ponad 300 m2! Mieszkania położone na pierwszym i drugim piętrze posiadają jeden, dwa lub trzy balkony w zależności od wariantu. Dla komfortu przyszłych mieszkańców cały teren osiedla zostanie zamknięty, a wewnątrz osiedla zaaranżowano aż dwa place zabaw, dużą ilość naziemnych miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Cena miejsca parkingowego wynosi 12.500,- zł brutto. Oferujemy możliwość dokupienia przestronnej komórki lokatorskiej w cenie 8.000,- brutto! LOKALIZACJA: Osiedle Willa-Natura powstaje w Poznaniu, przy ulicy Przygranicznej - na malowniczej działce, otoczonej łąkami i drzewami w odległości kilku minut spacerem od Jeziora Kierskiego! Miejsce to posiada komfortowy dojazd ulicą Dąbrowskiego (DK 92), która zapewnia również miejską komunikację z dojazdem do pętli tramwajowej Ogrody! TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY: Planowany termin zakończenia budowy pierwszego etapu, w skład którego wchodzą cztery budynki (A1, B1, A2 oraz B2) to 30.06.2022 roku. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży! INFORMACJE DODATKOWE: Szanowni Państwo - informujemy, że spotkanie w biurze sprzedaży oraz na budowie możliwe jest jedynie po wcześniejszym umówieniu się. Oferujemy również dedykowanego doradcę kredytowego oraz pakiety wykończeń mieszkań pod klucz! Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Nowość! Apartament 87 m2 blisko jeziora! 3 balkony
Nowość! Apartament 87 m2 blisko jeziora! 3 balkony
5553075 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²6350 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia87,45
Liczba pokoi3

Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję "Willa Natura" mieszczącą się przy ulicy Przygranicznej w Poznaniu. Powstające osiedle składać się będzie z sześciu kameralnych willi miejskich, w których - na każdym z pięter, znajdować się będą jedynie trzy mieszkania. Kameralne osiedle z dala od miejskiego zgiełku w pobliżu terenów zielonych, które oferuje Jezioro Kierskie z dogodnym dojazdem do centrum? To Willa Natura! PREZENTOWANE MIESZKANIE: Apartament B2M4 - 1 piętro, 3 pokoje, powierzchnia użytkowa: 87,45 mkw, trzy balkony, w tym jeden narożny (3,12 + 11,13 + 11,89 mkw). Cena brutto: 555.307,50 zł CHARAKTERYSTYKA OSIEDLA: Inwestycja będzie się charakteryzowała nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością użytych materiałów. Mieszkania zaprojektowano w czterech wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie optymalny dla siebie metraż oraz układ. Pierwszy wariant stanowią najmniejsze mieszkania dwupokojowe o powierzchni około 45 m2. W drugim wariancie zaprojektowano większe – trzypokojowe mieszkania o powierzchni około 65 m2. Trzeci i czwarty wariant stanowią przestronne trzypokojowe apartamenty o powierzchniach od około 80 do 87 m2! Każde z mieszkań położonych na parterze posiada ogród – ich powierzchnie sięgają od 70 do ponad 300 m2! Mieszkania położone na pierwszym i drugim piętrze posiadają jeden, dwa lub trzy balkony w zależności od wariantu. Dla komfortu przyszłych mieszkańców cały teren osiedla zostanie zamknięty, a wewnątrz osiedla zaaranżowano aż dwa place zabaw, dużą ilość naziemnych miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Cena miejsca parkingowego wynosi 12.500,- zł brutto. Oferujemy możliwość dokupienia przestronnej komórki lokatorskiej w cenie 8.000,- brutto! LOKALIZACJA: Osiedle Willa-Natura powstaje w Poznaniu, przy ulicy Przygranicznej - na malowniczej działce, otoczonej łąkami i drzewami w odległości kilku minut spacerem od Jeziora Kierskiego! Miejsce to posiada komfortowy dojazd ulicą Dąbrowskiego (DK 92), która zapewnia również miejską komunikację z dojazdem do pętli tramwajowej Ogrody! TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY: Planowany termin zakończenia budowy pierwszego etapu, w skład którego wchodzą cztery budynki (A1, B1, A2 oraz B2) to 30.06.2022 roku. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży! INFORMACJE DODATKOWE: Szanowni Państwo - informujemy, że spotkanie w biurze sprzedaży oraz na budowie możliwe jest jedynie po wcześniejszym umówieniu się. Oferujemy również dedykowanego doradcę kredytowego oraz pakiety wykończeń mieszkań pod klucz! Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Nowa inwestycja! Trzy pokoje z dużym balkonem!
Nowa inwestycja! Trzy pokoje z dużym balkonem!
437670 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²6750 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia64,84
Liczba pokoi3

Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję "Willa Natura" mieszczącą się przy ulicy Przygranicznej w Poznaniu. Powstające osiedle składać się będzie z sześciu kameralnych willi miejskich, w których - na każdym z pięter, znajdować się będą jedynie trzy mieszkania. Kameralne osiedle z dala od miejskiego zgiełku w pobliżu terenów zielonych, które oferuje Jezioro Kierskie z dogodnym dojazdem do centrum? To Willa Natura! PREZENTOWANE MIESZKANIE: A2 M5 - 1 piętro, 3 pokoje, powierzchnia użytkowa: 64,84 mkw, duży balkon (7,94 mkw). Cena brutto: 437.670,00 zł CHARAKTERYSTYKA OSIEDLA: Inwestycja będzie się charakteryzowała nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością użytych materiałów. Mieszkania zaprojektowano w czterech wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie optymalny dla siebie metraż oraz układ. Pierwszy wariant stanowią najmniejsze mieszkania dwupokojowe o powierzchni około 45 m2. W drugim wariancie zaprojektowano większe – trzypokojowe mieszkania o powierzchni około 65 m2. Trzeci i czwarty wariant stanowią przestronne trzypokojowe apartamenty o powierzchniach od około 80 do 87 m2! Każde z mieszkań położonych na parterze posiada ogród – ich powierzchnie sięgają od 70 do ponad 300 m2! Mieszkania położone na pierwszym i drugim piętrze posiadają jeden, dwa lub trzy balkony w zależności od wariantu. Dla komfortu przyszłych mieszkańców cały teren osiedla zostanie zamknięty, a wewnątrz osiedla zaaranżowano aż dwa place zabaw, dużą ilość naziemnych miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. Cena miejsca parkingowego wynosi 12.500,- zł brutto. Oferujemy możliwość dokupienia przestronnej komórki lokatorskiej w cenie 8.000,- brutto! LOKALIZACJA: Osiedle Willa-Natura powstaje w Poznaniu, przy ulicy Przygranicznej - na malowniczej działce, otoczonej łąkami i drzewami w odległości kilku minut spacerem od Jeziora Kierskiego! Miejsce to posiada komfortowy dojazd ulicą Dąbrowskiego (DK 92), która zapewnia również miejską komunikację z dojazdem do pętli tramwajowej Ogrody! TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY: Planowany termin zakończenia budowy pierwszego etapu, w skład którego wchodzą cztery budynki (A1, B1, A2 oraz B2) to 30.06.2022 roku. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży! INFORMACJE DODATKOWE: Szanowni Państwo - informujemy, że spotkanie w biurze sprzedaży oraz na budowie możliwe jest jedynie po wcześniejszym umówieniu się. Oferujemy również dedykowanego doradcę kredytowego oraz pakiety wykończeń mieszkań pod klucz! Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Sprzedam mieszkanie na os. Przyjaźni
Sprzedam mieszkanie na os. Przyjaźni
450000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²6923.08 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia65
Liczba pokoi3

REZERWACJA DO KOŃCA WEEKENDU. PROSZĘ ZOSTAWIAĆ KONTAKT W WIADOMOŚCI NA OLX Sprzedam mieszkanie na parterze w niskim bloku na oś. Przyjaźni. Mieszkanie ma 65m, osobno łazienkę i toaletę. Niezależna kuchnia i pokój oraz duży salon (kiedyś dwa pokoje) z wejściem do trzeciego pomieszczenia. Mieszkanie nadaje się do odświeżenia, kuchnia do małego remontu. Meble oraz sprzęty AGD mogą zostać wedle życzenia kupującego.

Mieszkanie 37,6 m na Sołaczu
Mieszkanie 37,6 m na Sołaczu
399000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²10611.7 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia37,60
Liczba pokoi2

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie po remoncie- usytuowane w bloku na ul Urbanowskiej przy ul. Gen. Maczka . Dojazd blisko do Uniwersytetu Przyrodniczego. Powierzchnia 37,6 m2, składa się z dwóch pokoi- jeden z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i pralką oraz mała piwnica. W kuchni znajduje się Junkers (2letni) podgrzewający bieżącą wodę. Ogrzewanie mieszkania z cieplika miejskiego. W mieszkaniu znajdują się plastikowe okna, planowana modernizacja elewacji. Mieszkanie położone jest na parterze, w niskim bloku (3piętra), wystawa okien na zachód na podłogach panele, skromne umeblowane; (tapczan i łóżko), duża szafa typu Komandor, szafa ubraniowa na korytarzu. Kuchnia wykonana na zamówienie. Dobra lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, okna skierowane na teren zielony. Bardzo dobre połączenie do centrum, 200m przystanek autobusowy Pesta 5 min spacerkiem. W pobliżu Biedronka, Lidl, Makro. Blisko do Parku Sołacki . Przed blokiem znajduje się bezpłatny parking. Czynsz 570 zł+ media przy 4 osobach Cena mieszkania 399.000 zł Mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom dziękuję.

Mieszkanie 3-pokojowe z poddaszem! Duży potencjał!
Mieszkanie 3-pokojowe z poddaszem! Duży potencjał!
398000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²5815.31 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia68,44
Liczba pokoi3

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze oraz poddasze do adaptacji na antresole lub cele mieszkalne w remontowanej kamienicy przy ulicy Starołęckiej w Poznaniu. Oferta w stanie do adaptacji/remontu. Dobrze doświetlone mieszkanie z oknami na dwie strony budynku i widokiem na zieleń. Największym atutem mieszkania jest duże poddasze które sprawdzi się jako antresola lub oddzielne pomieszczenia - możliwość zrobienia mieszkania 5 pokojowego lub 2 mieszkań. Okna plastikowe, budynek ocieplony. Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja internet. Ogrzewanie gazowe lub na prąd. Przewidziane prace remontowe budynku: tynkowanie i malowanie elewacji, remont dachu, adaptacja i remont klatki schodowej, instalacje mediów, adaptacja zieleni, stojaki rowerowe. Przy budynku parking z numerowanymi miejscami i bramą wjazdową (miejsca sprzedawane oddzielnie). Starołęka jako lokalizacja staje się coraz bardziej atrakcyjna, powstają nowe apartamentowce, są również hotele robotnicze. Blisko budynku znajdują się sklepy, przystanki autobusów i zajezdnia tramwajowa na Starołęce oraz stacja PKP, co sprawia, że w kilka minut znajdziemy się w centrum, w 5 minut pieszo znajdziemy się na terenie lasu Dębińskiego z jeziorami i zielenią na drugiej stronie rzeki, do centrum dojedziemy też szybko rowerem dzięki położonej niedaleko pieszo-rowerowej Wartostradzie, a bardzo korzystna lokalizacja przy ulicy Starołęckiej pozwala unikać korków, korzystając z dojazdu ulicą Forteczną. Mieszkanie ma duży potencjał adaptacyjny np. na mieszkanie dwupoziomowe lub kwatery czy biuro pod działalność gospodarczą. Możliwość kupna paru mieszkań, oraz zakupu w stanie deweloperskim lub pod klucz przy podpisaniu oddzielnej umowy wykonawczej - nie musisz mieć doświadczenia w remontach! Posiadam również inne mieszkania w tej kamienicy. Zapraszam do kontaktu. (Informacje zawarte w ogłoszeniu nie stanowią oferty w myśl kodeksu cywilnego.)

Przytulne Mieszkanie Grunwald
Przytulne Mieszkanie Grunwald
469000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9770.83 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia48
Liczba pokoi3

:: Lokalizacja Oferowana nieruchomość znajduje się przy ul. Bułgarskiej 128A, Poznań – Grunwald o powierzchni 48 ,6 mkw. Parking zaraz przy wejściu i szybki wyjazd na ulice. Idealna lokalizacja dla osób bez auta jak i z autem. W okręgu Lidl ,  Biedronka, Żabka, Siłownia, Centrum Handlowe KingCross, przychodnia Ognik i apteka. Bardzo blisko przedszkole i Szkoła Podstawowa.  Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze składa się z funkcjonalnych, ustawnych i jasnych pomieszczeń: dużego pokoju spełniającego rolę salonu - o pow. ok. 18 mkw, dwóch mniejszych sypialnianych pokoi - o pow. ok. 9 mkw, kuchnia połączona z salonem dużym przejściem, łazienki z WC. Mieszkanie wyróżnia się dobrze zaprojektowanym systemem mebli na wymiar, które świetnie spełniają swoją  role funkcjonalną, nie zabierając przestrzenni.  Gruntowny remont przeprowadzony 2016r.   Podłoga w salonie, w kuchni i w korytarzu  SCALAMID  Są to wielkoformatowe płyty z nadrukiem cyfrowym.  SCALAMID to nowoczesny i innowacyjny materiał na bazie surowców mineralnych i naturalnych włókien.  Podłoga nowa obecnie montowana. Oprócz standardowego ogrzewania spółdzielczego, mieszkanie wyposażono w dodatkowy system ogrzewania Folią grzewczą, która sprawia że zimą jest bardzo przyjemny efekt ciepłej podłogi. Salon i kuchnia posiadają system rekuperacji oraz w salonie jest zamontowany wewnętrzny system klimatyzacji.  W dwóch pokojach (sypialniach) zamontowane elektryczne rolety zewnętrzne. Obecnie mieszkanie jest w trakcie odświeżania (malowanie ) Mieszkanie umożliwia życie rodziny jak i jest świetną inwestycją na wynajem nawet z dwoma sypialniami! Ważnym aspektem jest również duża komórka piwniczna, znajdująca się w piwnicy bloku - stanowiąca idealny schowek na rowery lub wózek dziecięcy lub nawet zaprawy. Cena oferty zawiera częściowe umeblowanie i wyposażenie mieszkania. Meble kuchenne, łazienkowe oraz cześć mebli pokojowych np. Szafy pod zabudowę. :: Atuty funkcjonalny układ mieszkania, dodatkowy nowoczesny system ogrzewania z buforem ciepła w podłodze, system rekuperacji i klimatyzacji, komórka piwniczna, bliskość Przystanku Autobusowego około 20m sąsiedztwo terenów zielonych – Lasek Marceliński dodatkowo osiedle posiada pełne zaplecze handlowo-usługowe, w tym sklep Lidl oddalony o ok. 50 m i Biedronka - ok. 300 m, przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie, przychodnia i apteka, niedaleko szpital i lotnisko. ::tel. kont: (użyj formularza kontaktowego)

3 pokojowe mieszkanie na Łazarzu
3 pokojowe mieszkanie na Łazarzu
420000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²6250.93 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia67,19
Liczba pokoi3

Okazja dla inwestorów! Idealny rozkład i świetna lokalizacja mieszkania pod wynajem lub dla rodziny. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze budynku z cegły z 1965 roku, u zbiegu ul. Hetmańskiej i ul. Kasprzaka. Blisko na ul. Głogowskiej- przystanek kilku linii tramwajowych, a na ul. Kasprzaka- przystanek autobusowy. Na powierzchnię 67,19 m2 składa się: - salon z balkonem ok. 20 m2 - 2 sypialnie- 16 m2, 13 m2, wszystkie pokoje nieprzechodnie - kuchnia oddzielna z oknem - 8 m2 - łazienka 3,5 m2 - korytarz 7 m2 W pokojach parkiety dębowe w dobrym stanie, na korytarzu wymaga odnowienia. W łazience płytki, w kuchni wykładzina PCV. Okna nowe z ekspozycją okien na wschód i zachód. Wysokość pomieszczeń - 2,75 m. Mieszkanie wymaga niewielkiego remontu. Ogrzewanie z cieplika miejskiego, ale ogrzewanie wody Junkersem (piec gazowy). Czynsz do wspólnoty ok. 830 zł. Typ własności: odrębna własność lokalowa z udziałem w gruncie. Możliwość parkowania na podwórzu. Doskonała dostępność komunikacyjna, łatwy dojazd nie tylko do centrum. W pobliżu- park Kasprowicza, nieco dalej tereny rekreacyjne Areny i Parku Wilsona. Zapraszam na prezentację. Cena 420 000 zł Kontakt: Dorota Kuśnierska tel. (użyj formularza kontaktowego)

Apartament bezczynszowy z ogrodem i duży tarasem
Apartament bezczynszowy z ogrodem i duży tarasem
619000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²6877.78 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia90
Liczba pokoi4

Kontakt 7 dni w tygodniu tel. BEZCZYNSZOWE I KOMFORTOWE MIESZKANIE Z DUŻYM TARASEM ORAZ OGRODEM Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania z dużym tarasem oraz ogrodem zlokalizowanego w perfekcyjnej lokalizacji Bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok 90m2 (licząc po podłodze, każda kondygnacja ok 45m2) znajduje się na pierwszym piętrze, w czterorodzinnej willi miejskiej z 2005r. Bardzo zadbane i słoneczne (okna wschód-zachód) z przestronnym wnętrzem oraz praktycznym układem pomieszczeń. Na pierwszym poziomie znajduje się obszerny salon z wyjściem na duży, słoneczny taras, nowoczesna w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem. Na piętrze natomiast 3 ustawne sypialnie...jedna z nich posiada dodatkowy balkon oraz duża łazienka z wanną oraz bidetem. Dodatkową powierzchnię stanowi poddasze pełniące funkcję do przechowywania. Niewątpliwym atutem jest zagospodarowany ogródek z drewnianym domkiem gospodarczym. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja- tylko 5 min od Piątkowa. Natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, przystanki autobusowe, szkoły, przedszkola, tereny zielone i rekreacyjne. Ogromy plus to bardzo niskie koszty eksploatacji i brak opłat czynszowych. Jest to oferta kierowana dla osób, które szukają wygodnego, dużego mieszkania z ogrodem w perfekcyjnej lokalizacji, dla osób które szukają swojego miejsca do życia. Serdecznie zapraszamy na prezentację.

2-pokojowe mieszkanie, Rataje, ŚWIETNA LOKALIZACJA
2-pokojowe mieszkanie, Rataje, ŚWIETNA LOKALIZACJA
369000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²8956.31 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia41,20
Liczba pokoi2

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ratajach, na os. Oświecenia. Jestem jego jedynym właścicielem. Mieszkanie jest z księgą wieczystą i stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie. KW bez obciążeń. Znajduje się ono na 1. piętrze w 10-cio piętrowej "desce". W wejściu są dwie windy. Do klatki schodowej / wejścia wykonano podjazd - nie trzeba pokonywać żadnych schodów. Okna wystawione są na wschód i roztacza się z nich piękny widok na park - przez kilka miesięcy w roku wspaniała zieleń, poza tym przestrzeń - po tej stronie osiedla nie ma już bloków ani innej zabudowy. Pod oknami nie jeżdżą ani nie parkują samochody. Trasa katowicka w oddali, zabezpieczona dźwiękoszczelnymi ekranami. Mieszkanie, wraz z dwoma sąsiednimi, zostało oddzielone od reszty klatki schodowej i korytarza przeszklonymi drzwiami, co zwiększa bezpieczeństwo, ciepło i czystość bezpośredniego otoczenia.  Niewątpliwym atutem jest lokalizacja. Z osiedla dotrzeć można do centrum w 10 minut samochodem, w kilkanaście minut komunikacją miejską. Jest to miejsce doskonale skomunikowane z każdą częścią miasta, a także z trasą katowicką oraz A2. Blisko do Politechniki i AWF-u. Na osiedlu oraz w sąsiedztwie dostępna jest pełna infrastruktura. Przedszkole, szkoły, filia Biblioteki Raczyńskich, place zabaw, zewnętrzna siłownia, sklepy, apteki, punkty usługowe. Rynek na os. Jagiellońskim, przychodnie lekarskie, galeria Posnania. "Stare" Rataje charakteryzuje również przestrzeń między blokami, zadbane parki, skwery, trasy spacerowe, rowerowe, nowo powstały Park Rataje i jezioro Malta. Jest to dobre i wygodne miejsce do mieszkania dla ludzi w każdym wieku. Nie ma problemu z parkowaniem auta tuż pod domem. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i korytarza.  Przynależy do niego piwnica. 6 lat temu przeprowadzono generalny remont (nowa kuchnia i łazienka, oświetlenie, instalacje, odnowiony parkiet w pokojach i korytarzu, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna drewniane nowszego typu, wymienione przez administrację osiedla). W tej chwili należałoby odświeżyć / odmalować ściany. W mieszkaniu zostaje zabudowana kuchnia oraz pojemna szafa z drzwiami przesuwnymi w korytarzu. Możliwość pozostawienia niektórych sprzętów (np. pralki) i mebli. Mieszkanie jest ciepłe (choć latem nie nagrzewa się do ekstremalnych temperatur), jasne i przytulne. Dostępność mieszkania - po pierwszym kwartale 2022 roku. Oferta bezpośrednia.  Proszę dzwonić po godz. 16.30 lub kontaktować się smsowo bądź mailowo - odpowiem. CENA DO NEGOCJACJI.

Łazarz, przy parku, duże możliwości aranżacyjne
Łazarz, przy parku, duże możliwości aranżacyjne
669000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²5983.9 zł/m²
Poziom2
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia111,80
Liczba pokoi3

MIESZKANIE Na sprzedaż mieszkanie na Łazarzu , w kamienicy przy ul. Niegolewskich, przy parku Kasprowicza. Kamienica po remoncie, bardzo zadbana. Mieszkanie o dużych możliwościach aranżacyjnych przy zmianie układu funkcjonalnego, jak również do podziału - jest do odzyskania drugie wejście od klatki oficynowej. LOKALIZACJA - Łazarz - przy parku Kasprowicza - w okolicy kawiarnie, rynek Łazarski, księgarnia Bookarest - 10 min. pieszo na Dworzec Główny - nieco dalej park Wilsona i Palmiarnia - w okolicy szkoły, przychodnia, szpital, sklepy, targ, bank - 15 min. do centrum miasta POWIERZCHNIA 111,8 m² UKŁAD - pokój 1 z wykuszem - pokój 2  - pokój 3 z garderobą - garderoba - kuchnia  - łazienka  - wc -  hol KONDYGNACJA II piętro (budynek trzypiętrowy) STANDARD - mieszkanie do remontu - podłogi częściowo oryginalne drewniane, panele, płytki - piękny wykusz od strony południowej (na ul. Niegolewskich) - wysokość pomieszczeń: 3,3 m - brak ogrzewania, możliwość zrobienia ogrzewania gazowego (jest opinia kominiarska) - okna PCV i drewniane starego typu (w wykuszu) - wystawa okien - północ, południe ATUTY - świetna lokalizacja, idealna na najem krótko- i długoterminowy - doskonałe miejsce do mieszkania  - bliskość terenów zielonych - rozwijająca się dzielnica, obecnie jedna z lepszych lokalizacji w Poznaniu OPŁATY - czynsz administracyjny: ok. 553 zł (w tym – opłaty eksploatacyjne i fundusz remontowy, oraz śmieci i woda na 1 os.) - dodatkowo: prąd, internet STAN PRAWNY Pełna własność z KW CENA 669 000 ZŁ Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - odpowiedzialność zawodowa licencja 16821 Piotr Browarski. Zapewniamy kompleksową obsługę kredytową. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Mieszkanie, 49,20 m², Poznań
Mieszkanie, 49,20 m², Poznań
239000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²4857.72 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyPozostałe
Powierzchnia49,20
Liczba pokoi2

Mieszkanie w Śremie tylko 40km od Poznania!!! Możesz mieś swoje wymarzone mieszkanie za połowę ceny wartości podobnych mieszkań w Poznaniu!!! Droga do niego zajmie ok. 30min- czyli tyle ile potrzebne jest na przejechanie samego miasta!!! Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Śremie na ul.Paderewskiego. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w niskim, 4 piętrowym, ocieplonym i odnowionym bloku (1984r.). Na całkowitą powierzchnię mieszkania 49,20m2 składają się: -2 niezależne pokoje (salon 24m2, sypialnia 11m2) -jasna kuchnia -łazienka -oddzielne WC -przedpokój. Z salonu wyjście na dużą, przestronna loggię. Okna nowe PCV z roletami wewnętrznymi. Instalacja elektryczna w miedzi. Na podłodze w salonie mozaika parkietowa, w kuchni, łazience oraz w WC na podłodze płytki. W przedpokoju na podłodze panele. W przedpokoju znajduje się szafa w zabudowie. Forma własności: pełna własność. Czynsz: 400 zł. Bardzo dobra lokalizacja: blisko przystanki MPK, sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, kościół, place zabaw, parking. W pobliżu tereny zielone-park oraz jezioro. Mieszkanie wolne od zaraz! Cena: 239 000 zł. do negocjacji. Kontakt: Nieruchomości WILK (użyj formularza kontaktowego); (użyj formularza kontaktowego). Więcej ofert na stronie: Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za realizację umowy pośrednictwa-6952. List ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Stablewskiego Łazarz 2 pok niski Okazja!
Stablewskiego Łazarz 2 pok niski Okazja!
347000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²6803.92 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyPozostałe
Powierzchnia51
Liczba pokoi2

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wyżsokim parterze w niskim IV-piętrowym bloku z cegły przy ul. Stablewskiego na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię 51m2 składają się: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój Wolne do uzgodnienia. Jasna kuchnia w zabudowie meblowej wyposażona w niezbędny sprzęt AGD. Łazienka wyposażona w kabiną prysznicową. Na podłogach w pokojach położone zostały panele, w łazience wykładzina PCV. Okna PCV. Wystawa okien: wschód-zachód. Ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 10m2. Idealne połączenie komunikacyjne. Tuż przy bloku przystanek tramwajowy (parę minut do Centrum miasta). W sąsiedztwie szereg punktów handlowo-usługowych, placówek oświatowych. 3 min pieszo do Parku Kasprowicza, nie wiele dalej Park Wilsona. Idealne miejsca na spędzanie wolnego czasu z bliskimi. Mieszkanie świetnie nadaje się również pod inwestycję. Forma własności: pełna własność z KW (bez obciążeń) Czynsz: ok. 300 zł Zapraszam na prezentację! Ewa (użyj formularza kontaktowego) BON 5 Aleja Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Mieszkanie, 53 m², Poznań
Mieszkanie, 53 m², Poznań
434500 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²8198.11 zł/m²
Poziom2
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyPozostałe
Powierzchnia53
Liczba pokoi2

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe, przestronne mieszkanie na ul.Umińskiego na poznańskiej Wildzie. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym, niskim bloku (1996r.). Na całkowitą powierzchnię mieszkania 53m2 składają się: -2 niezależne pokoje (20m2 i 11m2) -jasna kuchnia -łazienka z WC -garderoba (ok.2m2) -przedpokój. Mieszkanie posiada dwa balkony. Na jeden wyjście z salonu, drugi z sypialni. Okna nowe PCV z wystawą północ-południe. W mieszkaniu instalacja elektryczna miedziana. Na podłodze w pokojach mozaika parkietowa. W kuchni i łazience na podłodze płytki. Możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej za 25 000zł. Forma własności: spółdzielcze własnościowe bez KW. Czynsz: 600zł. Bardzo dobra lokalizacja: blisko przystanki MPK, sklepy (Lidl, Green Point), galeria handlowa Avenida, dworzec PKP, szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, poczta, tereny zielone (Łęgi Dębińskie). Cena: 434 500zł. do negocjacji. Kontakt: Nieruchomości WILK (użyj formularza kontaktowego); (użyj formularza kontaktowego). Więcej ofert na stronie: Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za realizację umowy pośrednictwa-6952. List ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Mieszkanie, 47 m², Poznań
Mieszkanie, 47 m², Poznań
449000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9553.19 zł/m²
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyPozostałe
Powierzchnia47
Liczba pokoi2

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie na os. Zwycięstwa, na poznańskich Winogradach. Mieszkanie mieści się na 12 piętrze w 16 piętrowym bloku (nowe windy). Na całkowitą powierzchnię mieszkania 47m2 składają się: -2 niezależne pokoje -jasna kuchnia -łazienka z WC -przedpokój. Z salonu wyjście na balkon. Okna nowe PCV z wystawą na wschód. Mieszkanie po generalnym remoncie!!! Wymieniona instalacja elektryczna i wod.-kan. Ściany wyszpachlowane i pomalowane. Na podłodze w całym mieszkaniu wysokiej klasy panele. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Forma własności: spółdzielcze własnościowe bez KW. Czynsz: 533zł. Bardzo dobra lokalizacja: blisko przystanki MPK (Pestka), osiedlowy ryneczek, sklepy (Biedronka, Kaufland), galerie handlowe (Pestka, Plaza), szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, poczta, biblioteka, tereny zielone, basen, siłownia, parking. Cena: 449 000zł. do negocjacji. Kontakt: Nieruchomości WILK (użyj formularza kontaktowego); (użyj formularza kontaktowego). Więcej ofert na stronie: Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za realizację umowy pośrednictwa-6952. List ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Osiedle Piastowskie, Rataje, 2 pokoje, 38 m2
Osiedle Piastowskie, Rataje, 2 pokoje, 38 m2
370000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9736.84 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia38
Liczba pokoi2

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji: Os. Piastowskie (Rataje) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Na klatce schodowej są dwie windy. Mieszkanie w 2020 roku zostało  odnowione, w mieszkaniu zostaje większość umeblowania. Nieruchomość składa się z dwóch pokojów o powierzchni ok. 18 oraz 9 m2. W salonie znajduje się kanapa z funkcją spania, stolik kawowy, drewniany stół z krzesłami oraz praktyczna zabudowa ścienna o dużej pojemności z wydzieloną przestrzenią na telewizor i książki. W sypialni duże łóżko ze skrzynią na pościel, narożna szafa, stolik nocny oraz wisząca półka. W korytarzu znajduje się szafa wnękowa na wymiar z oddzielnymi częściami na ubrania oraz na artykuły gospodarstwa domowego, ponadto lustro, szafka na buty oraz wieszak. W pokojach rolety wewnętrzne wymienione w zeszłym roku. W pokojach i korytarzu zadbany parkiet. Całość utrzymana w przytulnym skandynawskim stylu. W oddzielnej kuchni znajduje się kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka oraz złącze do pralki. W 2020 r. w ścianie działowej pomiędzy kuchnią a salonem została zlikwidowana szyba, charakterystyczna dla tych mieszkań przy Os. Piastowskim. W łazience wanna z funkcją prysznica. Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie miejskie. Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego lokalizacja. W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy (ok. 7-10 minut drogi), sklepy (Lidl, Biedronka, pasaż usługowy - ryneczek, w nieco  dalszej odległości Selgros i Posnania), pływalnia miejska. W bezpośrednim sąsiedztwie bloku obszerny parking,  przedszkole, liceum ogólnokształcące oraz tereny rekreacyjne zlokalizowane nad Wartą.  Czynsz ok. 600 zł miesięcznie. Cena 370 000. Zapraszamy do kontaktu. MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 01.04.2022 r. Oferta bezpośrednia. Biurom dziękujemy. 

Mieszkanie, 52,60 m², Poznań
Mieszkanie, 52,60 m², Poznań
435000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²8269.96 zł/m²
Poziom4
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyPozostałe
Powierzchnia52,60
Liczba pokoi2

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie na ul. Garbary w samym centrum Poznania. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku BEZ WINDY!!! Na całkowitą powierzchnię mieszkania 52,6m2 składają się: -2 pokoje (z salonu wejście do drugiego pokoju). Pierwotnie mieszkanie 3 pokojowe, można wrócić do pierwotnego układu. -jasna, oddzielna kuchnia -łazienka z WC -przedpokój. Z salonu wyjście na balkon. Do mieszkania przynależy piwnica 3,6m2. Okna nowe PCV z roletami. Wymieniona instalacja elektryczna. Ściany- gładź gipsowa. Na podłodze w pokojach parkiet-drewno egzotyczne, w kuchni, łazience oraz w przedpokoju na podłodze płytki. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD (lodówka, kuchenka, pralka). Forma własności: pełna własność. Czynsz: 600zł. Bardzo dobra lokalizacja: blisko przystanki MPK, sklepy, szkoła, przedszkole, idealny dojazd do wszystkich uczelni, przychodnia, apteka, poczta, tereny zielone, w pobliżu rzeka Warta i piękne tereny nadwarciańskie, Stary Rynek, parking, place zabaw. Cena:435 000zł. do negocjacji. Kontakt: Nieruchomości WILK: (użyj formularza kontaktowego);(użyj formularza kontaktowego). Więcej ofert na stronie: Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za realizację umowy pośrednictwa -6952. List ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

2 nowoczesne pokoje przy rezerwacie Żurawiniec
2 nowoczesne pokoje przy rezerwacie Żurawiniec
399900 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²10523.68 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia38
Liczba pokoi2

Szukasz mieszkania o wysokim standardzie, wyremontowanym pod klucz? Interesuje Cię cicha i zielona okolica? BINGO! Serdecznie polecamy na sprzedaż ustawne mieszkanie o pow. 38m2 z wielkim potencjałem mieszkalnym oraz inwestycyjnym! Wolne i gotowa do zamieszkania od zaraz. Idealne na pierwsze, wymarzone M lub pod inwestycję typu wynajem( bardzo blisko Uniwersytet Adama Mickiewicza oraz liczne autobusy, którymi dojedziesz w każdy zakątek Poznania. ) Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku przy ul. Błażeja. Miejsce uwielbiane i doceniane przez mieszkańców poznańskich Naramowic. Dostępność pełnej infrastruktury usługowo- handlowej w zasięgu ręki (Galeria Plaza, Pesta, Żabka, Biedronka, Lidl, okoliczne knajpki, sklepy spożywcze, apteki) Dla wielbicieli aktywnego trybu życia - Rezerwat Przyrody w Morasku, Rezerwat Żurawiniec mnóstwo tras rowerowych i pieszych. Na osiedlu szkoła podstawowa, żłobek, przedszkole. Jednym słowem znajdziesz tu wszystko czego dusza zapragnie. Brakuje tu tylko Ciebie. W skład mieszkania38m2  wchodzi: salon z aneksem sypialnia łazienka z wc  Piękna ekspozycja słońca daje pełne doświetlenie wnętrz do późnych godzin wieczornych. Pokój ustawny i przestronny. Na podłogach panele. Na ścianach gładzie. Okna PCV a za nimi kojący widok na zielone skwery. W kuchni pełna zabudowa szaf wykonanych przez stolarza z mnóstwem miejsca do przechowywania. Na wyposażeniu sprzęty AGD: płyta grzewcza, piekarnik, okap oraz miejsce na lodówko-zamrażarkę w zabudowie. W łazience płytki, kabina prysznicowa, armatura oraz miejsce na pralkę Niski czynsz do administracji- ok 200zł ( w tym ogrzewanie miejskie, ciepła i zimna woda, winda, fundusz remontowy) Gotowe do wprowadzenia i zamieszkania!! Serdecznie zapraszamy na prezentację! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Kawalerka z piękną panoramą na zachodnią część
Kawalerka z piękną panoramą na zachodnią część
295000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9516.13 zł/m²
Poziom8
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia31
Liczba pokoi1

Szukasz kawalerki ustawnej i gotowej do wejścia? Z pięknym widokiem oraz duża ilością zieleni ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? BINGO! Serdecznie polecam na sprzedaż czystą i schludną, kawalerkę o powierzchni 31 m2 znajdującą się na 8 piętrze w 10 - piętrowym bloku (wymienione piony wodno-kanalizacyjne, okna PCV, świeża elewacja, ocieplenie) w okolicy ul. Jana Keplera W skład mieszkania 31 m2 wchodzi: Pokój 18 m2 łazienka - 3,5 m2 Kuchnia - 7m2 przedpokój dodatkowo piwnica Możliwość przerobienia na 2 pokoje lub wydzielenie dodatkowej przestrzeni na np. garderobę. Ściany gładzie do odświeżenia, panele zadbane. Wyposażenie widoczne na zdjęciach może zostać w cenie. Świetna inwestycja dla osób chcących ulokować środki - opcja szybkiego najmu np dla studentów. Przystanek BUS w odl. 5min pieszo, w okolicy Biedronka, osiedlowy ryneczek, punkty usług gastronomiczno-handlowych i usługowych. Dojazd do centrum 10min Ekspozycja okien na zachód co daje piękne doświetlenie do późnych godzin wieczornych. Czynsz do spółdzielni ok 300zl ( w tym ogrzewanie miejskie, woda, śmieci, fundusz remontowy) dodatkowo prąd i gaz wg zużycia Mieszkanie gotowe do wejścia od zaraz!! Spółdzielczo własnościowe prawo z KW Serdecznie zapraszamy na prezentację. Jakub Konopczyński (użyj formularza kontaktowego) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Mieszkanie w centrum
Mieszkanie w centrum
397000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²8941.44 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia44,40
Liczba pokoi3

Mieszkanie 3 pokojowe (3 pietro) 44,40m w ścisłym centrum Poznania ( ul 23 lutego 4-6)z miejscem parkingowym na wspólnym parkingu w kamienicy Parking monitorowany, brama otwierana jest pilotem, przy parkingu znajduje sie spółdzielnia mieszkaniowa Mieszkanie bardzo ciepłe, z balkonem od południa oraz wejściem do mieszkania przez wspolny balkon od pólnocy. mozliwosc wyniesienia wszystkich mebli i rzeczy na zyczenie. W skład mieszkania wchodzi: salon, pokój 1, pokój 2, kuchnia, łazienka, korytarz, przedsionek, balkon. W budynku jest winda. Do mieszkania przypisana jest komórka w piwnicy 3m2 Czynsz administracyjny 587zł. W czynszu zawarte zaliczki na wode, ogrzewanie i śmieci. Prad i gaz według zużycia. Ogrzewanie miejskie. Na koniec roku nastepuje rozliczenie z użycia i zgodnie z wykorzytaniem jest nadpłata lub dopłata. Do przystanku tramwajowego (plac ratajskiego) 100m (2min) Najblizsza żabka 50m (1min) Najblizsza pizzeria 10 m zaraz za ulica( kozak pizza) Najblizszy bar 100m Biedronka ok 200m (4min) Kebap, obiady domowe, sushi, pizza, bank, apteka, fryzjer wszystko w promieniu 100m od mieszkania Mieszkanie bedzie dostepne najpóźniej do konca stycznia, lecz moze byc szybciej Zapraszam do obejrzenia mieszkania po uprzednim kontakcie telefonicznym lub wiadomości. Cena 405 000 zł.

Rataje, os. Powstań Narodowych. Ładne
Rataje, os. Powstań Narodowych. Ładne
340000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9189.19 zł/m²
Poziom6
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia37
Liczba pokoi2

Ładne mieszkanie położone na osiedlu Postań Narodowych,  na położone na 6 parterze w 10 piętrowym bloku. Zapraszam na prezentacje Wojciech tel. (użyj formularza kontaktowego) Uregulowany stan prawny, grunt pełna własność – nie ma dodatkowych opłat z tytułu użytkowania wieczystego, na bieżąco uregulowane opłaty wobec Spółdzielni, nikt nie jest zameldowany na pobyt czasowy ani stały, pod przedmiotowym adresem nie ma prowadzonej ani zarejestrowanej działalności gospodarczej. Na metrażu 37 m2 nowy właściciel będzie miał do dyspozycji:  przestronny salon,  jasną kuchnię, sypialnię, łazienkę z wc,  i korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica.   Czynsz 405zł. Osiedle i okolica Osiedle w pełni zagospodarowane i urządzone. Spokojna okolica, możliwość parkowania na terenie osiedla. Pełna infrastruktura osiedla.  W pobliżu znajdują się wszelkiego rodzaju sklepy i centra handlowe, punkty medyczne, edukacyjne i usługowe, tereny rekreacyjno-spacerowe nad Wartą. Komunikacja Bardzo dobra komunikacja do centrum miasta Ważne Budynkiem prężnie zarządza Poznańska Spółdzielnia Osiedle Młodych,  która dba o jego należyty stan. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Kasprzak-Berus (licencja nr: 6013)

Rataje, os. Piastowskie, po remoncie. Wolne
Rataje, os. Piastowskie, po remoncie. Wolne
435000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9886.36 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia44
Liczba pokoi2

Komfortowe. Nieużywane. Mieszkanie położone na osiedlu Piastowskim,  na parterze w niskim zadbanym bloku. Zapraszam na prezentacje Wojciech tel. (użyj formularza kontaktowego) Uregulowany stan prawny, grunt pełna własność – nie ma dodatkowych opłat z tytułu użytkowania wieczystego, na bieżąco uregulowane opłaty wobec Spółdzielni, nikt nie jest zameldowany na pobyt czasowy ani stały, pod przedmiotowym adresem nie ma prowadzonej ani zarejestrowanej działalności gospodarczej, możliwość założenia księgi wieczystej. Na metrażu 43,70 m2 nowy właściciel będzie miał do dyspozycji:  przestronny salon połączony z jasną kuchnią, sypialnię z wyjściem na balkon, łazienkę z wc,  i korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica.   Czynsz 327zł. Remont obejmuje: - wymianę instalacji elektrycznej  i wodno – kanalizacyjnej; - w pokojach wysokiej klasy panele podłogowe; - w korytarzu i kuchni na podłogach gresy; - wszystkie ściany gładzone i szpachlowane; - nowe drzwi wejściowe i  wewnętrzne; - nowe kaloryfery - w salonie dodatkowe oświetlenie LED w zabudowie przysufitowej; - nowoczesna zabudowa kuchenna wykonana przez stolarza na wymiar, szafki lakierowane w szarym kolorze, dodatkowe oświetlenie LED podszafkowe; - zamontowany okap zlew kuchenny z baterią, sprzęty AGD: płyta elektryczna, piekarnik, lodówka, zmywarka, pralko-suszarka   - w łazience zabudowa WC, szafka z umywalką, kabina prysznicowa; - roletki w oknach Osiedle i okolica Osiedle w pełni zagospodarowane i urządzone. Spokojna okolica, możliwość parkowania na terenie osiedla. Pełna infrastruktura osiedla.  W pobliżu znajdują się wszelkiego rodzaju sklepy i centra handlowe, punkty medyczne, edukacyjne i usługowe, tereny rekreacyjno-spacerowe nad Wartą. Komunikacja Bardzo dobra komunikacja do centrum miasta Ważne Budynkiem prężnie zarządza Poznańska Spółdzielnia Osiedle Młodych,  która dba o jego należyty stan. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Kasprzak-Berus (licencja nr: 6013)

Świeżo wyremontowane 2 pokoje! Wilda
Świeżo wyremontowane 2 pokoje! Wilda
328000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²7846.89 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia41,80
Liczba pokoi2

Szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania w nowoczesnym stylu? Kochasz miasto i cenisz sobie bliskość usług, które oferuje? A może chcesz bezpiecznie ulokować swoje środki? BINGO! Z przyjemnością polecam na sprzedaż gustowne 2 – pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 znajdujące się na niskim parterze (suterena) w kamienicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w rozchwytywanej okolicy na ulicy Górna Wilda. Wilda to urokliwa i klimatyczna część miasta granicząca z centrum! Nieustannie rozwijająca się dzielnica zapewnia wszystko, czego szukasz. Znajduje się tutaj pełen wachlarz punktów usługowych, gastronomicznych oraz sklepów spożywczych. Ponad to świetnie rozwiniętym transportem miejskim dojedziesz w każdy zakątek miasta, w odległości 30 m przystanek tramwajowy. Zakupy na obiad zrobisz na Rynku Wildeckim oddalonym tylko 2 minuty spacerem, a wieczorem odkryjesz najlepiej oceniane restauracje. Mieszkanie świeżo wyremontowane wykończone z bardzo dobrej jakości materiałów. Dobór jasnej kolorystyki sprawia, że mieszkanie mimo pokaźnego metrażu sprawia wrażenie jeszcze bardziej przestronnego. Na podłogach w pokojach nowe panele, w łazience oraz na korytarzu stylowe płytki w modnym wzorze. Ściany wyszpachlowane oraz wymalowane, a szykownego efektu dodaje sztukateria. Rozkładowe, duże okna PCV wychodzące od strony dziedzińca oraz ulicy Lokal składa się z: - przestronnego pokoju, - pokoju z miejscem na aneks kuchenny (przygotowane przyłącza), - łazienki, - holu, - oddzielnego, dużego korytarza z schowkiem na spiżarkę Dodatkowo piwnica Niezwykła nieruchomość zapewnia wykończenie pomieszczeń według własnych potrzeb oraz pomysłów! Pokoje przestronne oraz bardzo ustawne. Możliwość przeniesienia kuchni do drugiego pokoju, stworzenia salonu wraz z aneksem kuchennym lub oddzielnej dużej kuchni. Dysponujemy firmą zajmującą się wykonywaniem kuchni!  Na życzenie możliwość wykończenia według własnych potrzeb Łazienka wyposażona w prysznic z odpływem liniowym, wc, gustowną umywalkę oraz pralkę Kolejnym atutem mieszkania jest dostępny, darmowy parking na dziedzińcu zamykanym bramą  Pełna własność z KW Niski czynsz w wysokości ok. 200 zł (fundusz remontowy oraz eksploatacyjny) + prąd oraz gaz.   Link do filmu:  Serdecznie zapraszam na prezentację! Kamila Grodzka (użyj formularza kontaktowego) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Mieszkanie inwestycyjne -2 kawalerki na 1kw, ROI 8
Mieszkanie inwestycyjne -2 kawalerki na 1kw, ROI 8
399000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²7980 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia50
Liczba pokoi2

Chcesz zabezpieczyć swoje pieniądze? Zależy Ci na dochodzie pasywnym? Szukasz mieszkania blisko centrum które łatwo się wynajmie? Jeśli TAK, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą doskonałej inwestycji - 2 kawalerek na jednej księdze wieczystej, z realnym ROI na poziomie ok. 8% rocznie. Zakup możliwy tylko za gotówkę. Najważniejsze informacje dla inwestora: + 2 wykończone kawalerki z własnymi kuchniami i łazienkami na 1 księdze wieczystej + dobry stan kamienicy + nowy piec gazowy + ROI 8% rocznie (zwrot z inwestycji) + doskonała lokalizacja blisko centrum zapewnia łatwość wynajmu + doświadczona firma wykonująca inwestycję + nacisk na aspekty prawne - prawidłowość wykonania instalacji wentylacyjnych i kanalizacyjnych + Stan prawny: Pełna własność z księgą wieczystą oraz udziałem w gruncie. + dodatkowe korzyści wynikające z ciągłego wzrostu cen nieruchomości związanego z inflacją Mieszkanie znajduje się w pełnej urokliwych kamieniczek dzielnicy Łazarz - w cichej bocznej uliczce niedaleko nowo wyremontowanego Rynku Łazarskiego. * Bliskość centrum oraz ulicy Głogowskiej zapewni szybki dojazd do pracy lub na uczelnię. * W ciągu 10 minut dostaniemy się z mieszkania na dworzec PKP lub do centrum handlowego Avenida. * Również bliskość dwu pasmowej ulicy Hetmańskiej zapewni szybki dojazd na autostradę czy w inne części miasta. * W ciągu 4 minut spaceru dostaniemy się także na przystanek tramwajowy lub autobusowy. * Jednym zdaniem świetnie skomunikowana lokalizacja. Kawalerki po generalnym remoncie "od zera - pod klucz" obejmującym wymianę instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, tynki, farby, podłogi, drzwi, biały montaż, szafki, nowe łazienki, kuchnie, oświetlenie, sprzęt agd, itd. Każda z kawalerek składa się z: * salonu z aneksem kuchennym w którym znajdują się lodówka z zamrażarką, elektryczna płyta grzewcza, mikrofalówka, wygodne łóżko, pojemna szafa na ubrania, stolik oraz krzesła * łazienki z prysznicem, umywalką, pralką oraz szafką na kosmetyki * Lokal wyposażony w nowy dwufunkcyjny piec gazowy. Instalacja kanalizacyjna wykonana w tradycyjny sposób (bez żadnych pomp, młynków) dzięki czemu jest niezawodna. Każda z kawalerek zgodnie z obowiązującym prawem posiada własne kanały wentylacyjne zarówno do kuchni jak i do łazienek. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację! *Oferujemy również usługę obsługi najmu *Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Wilda 3 pokoje, 0% prowizji!
Wilda 3 pokoje, 0% prowizji!
440000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²7857.14 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia56
Liczba pokoi3

0% - PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! OFERTA WYŁĄCZNIE W TMK NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanie położone blisko przy ul. Fabryczna w Poznaniu na wysokim parterze 4 piętrowej kamienicy z 1905 roku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i ma powierzchnię użytkową 52,4 m2 oraz piwnica 3,6 m2. ROKŁAD POMIESZCZEŃ: -pokój 13 m2; -oddzielna kuchnia 7,92 m2; -pokój 11,1 m2; -pokój 10,82 m2; -łazienka z wanną 3,76 m2; -korytarz 5,8 m2; -piwnica 3,6 m2. Wysokość pomieszczeń: 2,97 m W pokojach na podłodze panele, w łazience i kuchni oraz korytarzu płytki. Okna są plastikowe. Do mieszkania są doprowadzone wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Ogrzewanie mieszkania piecem gazowym dwufunkcyjnym (5 letnim) Viessmanna. W 2015 mieszkanie przeszło remont. Opłaty do wspólnoty 450 zł przy jednej osobie, w nim są już wliczone: woda, fundusz remontowy, śmieci dodatkowo tylko Prąd (około 150 na 2 mc) oraz gaz (300 zł na 2 miesiące) CENA: 440 000 ZŁ prezentacja nieruchomości: (użyj formularza kontaktowego) TMK Nieruchomości Tomasz Kościucha Klienci biura mogą liczyć na darmową i profesjonalną pomoc doradcy kredytowego w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości w prawie każdym banku. Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny 12387 IS02TK2022

Na sprzedaż lokal/kawalerka - Poznań
Na sprzedaż lokal/kawalerka - Poznań
125000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²4629.63 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia27
Liczba pokoi1

Oferujemy do sprzedaży lokal z możliwością przekształcenia na KAWALERKĘ, zlokalizowany w Poznaniu, dzielnicy Grunwald, przy ul. Wojciecha Bogusławskiego. Powierzchnia: 27 m2. Ilość pomieszczeń: 1. Piętro: przyziemie. Rodzaj budynku: KAMIENICA. Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie elektryczne, rekuperacja. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: - pomieszczenie główne z aneksem kuchennym, - łazienka razem z wc, - komunikacja. Standard wykończenia: ściany w pomieszczeniu głównym malowane oraz ozdobna tapeta, na podłodze płytki ceramiczne. Łazienka razem z wc również wyłożona płytkami ceramicznymi, wyposażona w armaturę i ceramikę (w tym kabina prysznicowa). Okna PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne w kolorze białym. OPŁATY: CZYNSZ do Wspólnoty Mieszkaniowej: 175 PLN. Opłata dodatkowa: zużycie prądu, według wskazań liczników. Lokalizacja: spokojna dzielnica Poznania, w sąsiedztwie zabudowań mieszkaniowych wielorodzinnych.

Przestronne 3 pokoje w klimatycznej kamienicy!!
Przestronne 3 pokoje w klimatycznej kamienicy!!
610000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9104.48 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia67
Liczba pokoi3

Marzysz o własnym, przestronnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Klimatyczne kamienice są w Twoim stylu? BINGO! Gorąco polecam dostępne od zaraz, stylowe i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 znajdujące się na 3 piętrze przy ulicy Jeżyckiej. Nieruchomość w pięknej kamienicy z licznymi zdobieniami na elewacji i klatce schodowej łączy ze sobą ducha historii oraz powiew nowoczesności. Jeżyce to jedna z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Poznania. Otoczenie dostarcza wszelkich niezbędnych wygód, znajduje się tutaj pełen wachlarz urokliwych restauracji, pachnących pieczywem piekarni oraz sklepów spożywczych (m.in. na przeciwko Netto).  Nie brakuje tutaj również świetnie rozwiniętej komunikacji miejskiej, nieopodal dwa główne punkty przesiadkowe - Most Teatralny oraz Rondo Kaponiera. Dojazd do PKP tylko w 15 min!  Liczne zielone tereny, pobliski Park Sołacki oraz Jezioro Rusałka zapewniają dobrze spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi Mieszkanie składa się z: - dużego salonu, - oddzielnego aneksu kuchennego, - sypialni I, - sypialni II, - łazienki z wc, - korytarza Świeżo wykończone mieszkanie, funkcjonalny układ pomieszczeń, okna PCV z ekspozycją słońca na dwie strony świata. W pokojach, na korytarzu i kuchni na podłogach panele, w łazience modne płytki.  W pokojach zdobiące, drewniane belki nadające niezwykłego charakteru! Przestronny salon z dużymi możliwościami aranżacyjnymi.  Dwa oddzielne pokoje świetnie sprawdzające się na sypialnie, pokój dziecka, biuro lub garderobę  Nowoczesna kuchnia w zabudowie wyposażona w: okap, płytę, zlew i piekarnik. Dużo miejsca na przechowywanie. Przestronny blat roboczy do przygotowywania posiłków.  Łazienka z dużym prysznicem z odpływem liniowym, geberitem, umywalką, szafką oraz miejscem na pralkę.  Orientacyjny czynsz w wysokości ok. 550 zł (fundusz remontowy i eksploatacyjny, woda, śmieci) + gaz oraz prąd Nasze Biuro Pośrednictwa Nieruchomości, towarzyszy państwu w całym procesie transakcji, współpracujemy z Biurem Notarialnym oraz Finansistą, pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszych warunków kredytu hipotecznego. Serdecznie zapraszam na prezentację! Kamila Grodzka (użyj formularza kontaktowego) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

4 przestronne pookoje *Wysoki Standard* ->Podolany
4 przestronne pookoje *Wysoki Standard* ->Podolany
690000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9857.14 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia70
Liczba pokoi4

Nowe 4 pokojowe komfortowe mieszkanie z ogromnym balkonem w nowej inwestycji budynków mieszkalnych REDUTA NOWE PODOLANY dewelopera EBF Development. Mieszkanie o powierzchni 69,45 m2, zlokalizowane na parterze w budynku 5 piętrowym w skład którego wchodzą:  salon z aneksem kuchennym (21,02 m2) sypialnia nr 1 (11,38 m2) sypialnia nr 2 (8,85 m2) sypialnia nr 3 (9,35 m2) łazienka (5,46 m2) WC (1,82 m2) ustawny korytarz (11,57 m2) Całość powierzchni to 69,45 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni 8,5 m2.   Mieszkanie wykończone według projektu pracowni projektowej Amber studio projektowe. Dodatkowo do mieszkania przynależy obowiązkowe do zakupu miejsce postojowe w hali garażowej w cenie 35.000 zł. Piętro: parter Ogrzewanie: miejskie. BUDYNEK Nowo wybudowany budynek wraz z garażem podziemnym wchodzący w skład inwestycji REDUTA NOWE PODOLANY.  Wykończony w nowoczesnym stylu z dbałością o detale. LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w wygodnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy miasta Podolany przy ulicy Jasielskiej. Powstaje tu nowoczesne osiedle składające się łącznie z 9 budynków mieszkalnych, gdzie z jednej strony pozwala na szybki dostęp do centrum miasta, z drugiej natomiast zapewnia mieszkańcom spokój oraz dostęp do głównych węzłów komunikacyjnych i punktów usługowo-handlowych. Zielone tereny pobliskich jezior będą miejscem do wspólnego spędzania czasu z dala od zgiełku codziennego dnia. W najbliższym otoczeniu zabudowa mieszkalna oraz handlowo-usługowa. W pobliżu galeria handlowa Podolany, dwie szkoły podstawowe, przedszkole, żłobek, przychodnia oraz poczta. W sąsiedztwie znajdują się również sklepy takie jak Biedronka, Spar, Chata Polska, a także bankomat i apteka czy cukiernia. Bliskość komunikacji miejskiej zapewni wygodny i szybki dojazd w wiele miejsc Poznania.   Zalety mieszkania: -nowe mieszkanie wykończone pod klucz, -nowoczesny funkcjonalny układ -Wykończone według projektu pracowni projektowej Amber studio projektowe, -wygodne ustawne sypialnie, -duży balkon, -spokojna okolica, -widok na zieleń, -nowoczesna infrastruktura osiedla, -miejsce postojowe w hali garażowej, -doskonała lokalizacja blisko komunikacji, punktów usługowo-handlowych oraz terenów zielonych, -bliskość poznańskich jezior, -w pobliżu szkoła i punkty usługowo-handlowe, niedaleko osiedla, przystanek autobudsowy i przystanek PKP, -dostęp do światłowodu, -Plac zabaw na terenie osiedla. Serdecznie zapraszamy na prezentację! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Przestronne 3pokojowe mieszkanie Orła Białego 77m
Przestronne 3pokojowe mieszkanie Orła Białego 77m
550000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²7142.86 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia77
Liczba pokoi3

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 16 piętrowym, blok jest po termomodernizacji w roku 2020, wymieniono też windy i odmalowano hol. Na mieszkanie o powierzchni 77m2 składają się : - pokój 20 m - pokój 18 m z wyjściem na balkon 2m - pokój 11 m - kuchnia 9 m - wc 1,8 m - łazienka 3,2 m - korytarz główny z oknem - 2 mniejsze korytarze z wnękami do zabudowy np. typu KOMANDOR   Mieszkanie zadbane – odświeżone gotowe do zamieszkania. Po remoncie - wykonano dodatkowe instalacje oświetlenia w pokojach, wymieniono drzwi wejściowe oraz wewnątrz mieszkania. Okna drewniane, w pokoju z balkonem wykładzina dywanowa w kuchni PCV, łazienka i wc kafelki pozostałe pomieszczenia panele podłogowe. W jednym z korytarzy zabudowa typu KOMANDOR. Kuchnia szafki wiszące , piec gazowo-elektryczny. Mieszkanie jasne i przestronne układ okien wschód-południe-zachód daje nam ciepłe i jasne pomieszczenia. W bloku wymienione były rury pionowe wodne. W najbliższej lokalizacji bloku znajdują się m.in. Biedronka, ryneczek osiedlowy, poczta, apteka , klub osiedlowy, przystanki autobusowe i tramwajowe, szkoła podstawowa , przedszkola. Mieszkanie wolne gotowe do zamieszkania od zaraz. Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze na piętrze A. Czynsz dla spółdzielni z zaliczkami na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz wywóz śmieci.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie rodzinne, nie było nigdy wynajmowane  - czyste i zadbane - dostępne od zaraz - nie wymaga jakichkolwiek nakładów finansowych - ciche i jasne - gotowe do wprowadzenia się - bliskość komunikacji miejskiej - bliskość sklepów, placy zabaw, szkoły i przedszkoli Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację Przemek (użyj formularza kontaktowego) Justyna (użyj formularza kontaktowego)   Oferta bezpośrednia od właścicieli mieszkania bez pośredników.

Wilda ul. Wierzbięcice 3 pok. 89,1 m2, 0% prowizji
Wilda ul. Wierzbięcice 3 pok. 89,1 m2, 0% prowizji
649000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²7292.13 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia89
Liczba pokoi3

0% - PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! OFERTA WYŁĄCZNIE W TMK NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanie położone blisko przy ul. Wierzbięcice w Poznaniu na wysokim parterze 4 piętrowej kamienicy z 1905 roku (w 2016 ocieplona styropianem i nowa elewacja). Lokal znajduje się w części oficynowej kamienicy przez co nie słychać hałasów w ulicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i ma powierzchnię użytkową 84,9 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze 4,2 m2. ROKŁAD POMIESZCZEŃ: -pokój 23 m2; -oddzielna kuchnia 12,39 m2; -pokój 20 m2; -pokój 18,65 m2; -łazienka z wanną i oknem 3,47 m2; -korytarz 7,39 m2; -loggia 3 m2; -pomieszczenie gospodarcze 4,2 m2. Wysokość pomieszczeń: 2,97 m W pokojach podłoga drewniana, w łazience i kuchni oraz korytarzu płytki. Okna są plastikowe. Do mieszkania są doprowadzone wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja, internet do 80 MB/s z Orange). Ogrzewanie mieszkania piecem gazowym dwufunkcyjnym (5 letnim) Viessmanna. Teren wspólny czysty i zadbany. W 2016 mieszkanie przeszło generalny remont: piony wodno-kanalizacyjne, elektryka, centralne ogrzewanie gazowe, drzwi odnowione przez stolarza, okna wymienione na plastikowe, połoga drewniana oraz płytki. Opłaty do wspólnoty 457 zł przy jednej osobie, w nim są już wliczone: woda, fundusz remontowy, śmieci dodatkowo tylko Prąd (około 176 na 2 mc) oraz gaz (199 zł na miesiąc) Podatek od nieruchomości: 99 zł/rok CENA: 649 000 ZŁ prezentacja nieruchomości: (użyj formularza kontaktowego) TMK Nieruchomości Tomasz Kościucha Klienci biura mogą liczyć na darmową i profesjonalną pomoc doradcy kredytowego w uzyskaniu finansowania zakupu nieruchomości w prawie każdym banku. Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny 12387 IS02TK2022

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3pokojowe -95m2 w centrum Poznania
Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3pokojowe -95m2 w centrum Poznania
570000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²6000 zł/m²
Poziom4
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia95
Liczba pokoi3

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w centrum Poznania na poznańskim Łazarzu blisko Targów Poznańskich i dworca kolejowego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 4 piętrze bez windy,W skład wchodzą pokoje 22m2; 21m2; 10m2, kuchnia 16m2 ze spiżarką ,łazienka 6m2 ,korytarz 20m2. Mieszkanie jest jasne,przestronne i ciepłe. Do mieszkania należy piwnica 10m2. Lokal od zaraz nadaje się pod wynajem. Istnieje możliwość przebudowy na mieszkania typu studio. Czynsz miesięczny 730zł.

Przestronne, jasne mieszkanie 3 pokoje Poznań
Przestronne, jasne mieszkanie 3 pokoje Poznań
717767 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9650 zł/m²
Poziom2
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia74,38
Liczba pokoi3

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni  74,38 m2 położone na drugim piętrze luksusowej nowopowstającej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Wildy.  W najbliższej okolicy znajduję się liczne sklepy, rynek Wildecki, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, Politechnika Poznańska. Doskonały dostęp do placówek medycznych. W niewielkiej odległości znajdują się tereny zielone oraz obiekty sportowe. Budynek zaprojektowano z dbałością o szczegóły tak aby zapewnił wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Liczne przeszklenia, duże balkony dają poczucie większej przestrzeni. Kamienica wyposażona w windę, do dyspozycji podziemny parking.   Opis mieszkania: Powierzchnia: 74,38m2 Piętro: 2 Liczba pokoi: 3   Nieruchomość stanowią: Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 25,96 m2 Pokój 16,56 m2 Pokój 12,66 m2 Łazienka 6,28 m2 Hol 12,94 m2 Balkon 10 m2   Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w cenie 40.000 zł. Pomożemy w uzyskaniu najkorzystniejszego dla Państwa kredytu na zakup prezentowanej nieruchomości.  Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kc.

REZERWACJA Przestronne mieszkanie 2 pokoje
REZERWACJA Przestronne mieszkanie 2 pokoje
407751 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9950 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia40,98
Liczba pokoi2

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni  40,98 m2 położone na trzecim piętrze luksusowej nowopowstającej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Wildy.  W najbliższej okolicy znajduję się liczne sklepy, rynek Wildecki, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, Politechnika Poznańska. Doskonały dostęp do placówek medycznych. W niewielkiej odległości znajdują się tereny zielone oraz obiekty sportowe. Budynek zaprojektowano z dbałością o szczegóły tak aby zapewnił wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Liczne przeszklenia, duże balkony dają poczucie większej przestrzeni. Kamienica wyposażona w windę, do dyspozycji podziemny parking.   Opis mieszkania: Powierzchnia: 40,98 m2 Piętro: 3 Liczba pokoi: 2   Nieruchomość stanowią: Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 21,5 m2 Pokój 12,48 m2 Łazienka 4,85 m2 Hol 2,15 m2 Balkon 10,5 m2   Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w cenie 40.000 zł. Pomożemy w uzyskaniu najkorzystniejszego dla Państwa kredytu na zakup prezentowanej nieruchomości.  Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kc.

Mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem
Mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem
408348 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²9950 zł/m²
Poziom2
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia41,04
Liczba pokoi2

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni  41,04 m2 położone na drugim piętrze luksusowej nowopowstającej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Wildy.  W najbliższej okolicy znajduję się liczne sklepy, rynek Wildecki, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, Politechnika Poznańska. Doskonały dostęp do placówek medycznych. W niewielkiej odległości znajdują się tereny zielone oraz obiekty sportowe. Budynek zaprojektowano z dbałością o szczegóły tak aby zapewnił wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Liczne przeszklenia, duże balkony dają poczucie większej przestrzeni. Kamienica wyposażona w windę, do dyspozycji podziemny parking.   Opis mieszkania: Powierzchnia: 41,04 m2 Piętro: 2 Liczba pokoi: 2   Nieruchomość stanowią: Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 21,5 m2 Pokój 12,48 m2 Łazienka 4,91 m2 Hol 2,15 m2 Balkon 10,5 m2   Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w cenie 40.000 zł. Pomożemy w uzyskaniu najkorzystniejszego dla Państwa kredytu na zakup prezentowanej nieruchomości.  Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kc.

Poznań Jeżyce klimatyczna Kawalerka
Poznań Jeżyce klimatyczna Kawalerka
279000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²10730.77 zł/m²
Poziom2
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia26
Liczba pokoi1

Nowoczesna kawalerka w zabytkowej kamienicy!!! Mieszkanie usytuowane jest w zabytkowej, ale całkowicie zrewitalizowanej jeżyckiej kamienicy przy ulicy J.H. Dąbrowskiego. Jeżyce to obecnie najmodniejsza dzielnica Poznania, bo ta lokalizacja zapewnia bliskość komunikacji tramwajowej (przystanek ul. Polna), wszelakich sklepów, punktów usługowych oraz restauracji z różnorodną kuchnią. W pobliżu znajdują się liczne tereny spacerowe i rekreacyjne – m.in. Park Sołacki, Park Kasprowicza, Ogród Botaniczny, Stare Zoo, jezioro Rusałka. A w niewielkiej odległości są wszystkie najważniejsze uczelnie poznańskie Uniwersytet Medyczny - 5min (pieszo), Uniwersytet im. Adama Mickiewicza - 20min (pieszo), Akademia Muzyczna - 20min (pieszo), Uniwersytety Ekonomiczny - 22min (pieszo)! Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie i dobrze wyposażone z dbałością o szczegóły oraz komfort mieszkańców. I, jak przystało na mieszkanie w kamienicy, mieszkanie ma oryginalną drewnianą podłogę i listwy przysufitowe  -  jest wysokie, przestronne i jasne. Lokal sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem agd i meblami: Aneks kuchenny wyposażony jest płytę grzewczą, lodówkę i mikrofalę. Bardzo wysokie szafki wiszące i długi drewniany blat znacznie powiększają przestrzeń do przechowywania. W łazience znajduje się duży prysznic z deszczownicą, umywalka z szafką, podwieszane wc oraz pralka. Lokal jest wyposażony w wysoką trzydrzwiową szafę z lustrzanymi drzwiami, wiszące szafki na buty lub inne drobniejsze przedmioty, rozkładany narożnik, głęboki regał oraz stół z 4. krzesłami. Mieszkańcy kamienicy mogą korzystać z zielonego dziedzińca, na którym znajduje się też zamykany parking dla rowerów :-) Opłaty miesięczne do zarządcy wynoszą obecnie ok. 300 zł dla jednego mieszkańca (w tym m.in. woda, centralne ogrzewanie, śmieci itd.) i ok. 120 zł za prąd co dwa miesiące. Kamienicy nie ma gazu - ogrzewanie jest z miejskiego cieplika. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane.

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Sołaczu
Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Sołaczu
449000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²8519.92 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia52,70
Liczba pokoi3

UWAGA - mieszkanie do objęcia od 1.06.2022r. Ogłoszenie od osoby prywatnej. Na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie na poznańskich Winiarach/Sołacz. Mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej i zielonej okolicy w czteropiętrowym bloku na 3 piętrze. W bliskiej okolicy wszelkie niezbędne sklepy typu Lidl, Biedronka, mięsny, osiedlowy spożywczak, kwiaciarnia, stacja paliw Orlen, Żabka, oraz świetna knajpka "Dobre Miejsce65", przedszkole i szkoła podstawowa. Niespełna 2km do poznańskiej galerii Pestka/Poznań Plaza, nieco ponad 1km do Uniewrsytetu Przyrodniczego. Dla miłośników spacerów oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu ogromnym plusem jest bliskość Parku Sołackiego, Wodziczki czy też Cytadeli. Idealnie skomunikowane z centrum miasta, do którego dojedziemy autobusem jak również szybkim tramwajem (5 min pieszo do "Pestki"). Mieszkanie jest bardzo jasne, przestronne i ustawne, składające się z trzech niezależnych pokoi. Kuchnia oraz biuro znajdują się na północnym wschodzie, a sypialnia i salon wraz z piękną dużą loggią usytuowana jest na południowy zachód. Łączna powierzchnia mieszkania to 52,7m2, w którego skład wchodzą następujące pomieszczenia: - salon - 15,9m2, - sypialnia - 9m2, - biuro - 10,6m2, - korytarz - 6,5m2 (szafa w zabudowie z lustrem), - kuchnia - 6,5m2 (meble na wymiar, zabudowa), - łazienka - 3,0m2 (meble na wymiar), - wc - 0,9m2, - duża loggia ok. 6m2 (zwijana markiza). Do mieszkania przynależy piwnica 4m2 oraz miejsce parkingowe za szlabanem - opłata miesięczna 60 zł. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2017 roku, który obejmował wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, wymiana podłogi oraz drzwi wewnętrznych. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycje (wynajem) lub dla rodziny. Opłaty - czynsz około 600 zł (2-3 osoby) plus gaz co miesiąc i prąd co dwa miesiące + parking. UWAGA - mieszkanie do objęcia od 1.06.2022r. CENA - 449 000 zł POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ!

Kawalerka Piątkowo - wysoki standard.
Kawalerka Piątkowo - wysoki standard.
350000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Cena za m²11627.91 zł/m²
Poziom1
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia30,10
Liczba pokoi1

Dzień dobry! Do zaoferowania mam Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zygmunta Starego ,które mieści się na Poznańskim Piątkowie. Kawalerka o wymiarze 30,1 m2 ,jest po generalnym remoncie, wykończona w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze, 3 minuty od przystanku tramwajowego oraz autobusowego. Kawalerka podzielona jest na łazienkę oraz przestronną przestrzeń mieszkalną. Wspomniana wyżej cześć mieszkalna wraz z kuchnią w wymiarze 26,8 m2 jest doświetlona 3 oknami oraz oknem balkonowym (południowy - wschód). W tym pomieszczeniu zostały zamontowane antywłamaniowe drzwi wejściowe marki Gerda, na całości tej części położona jest drewniana podłoga ( deska barlinecka ) w jasnym kolorze co sprawia że mieszkanie jest bardzo przytulne. Kuchnia wykonana z czarnego matu wyposażona w systemy marki Blum ,oraz sprzęt RTV i AGD marki Bosch ( zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, pralka ).  Łazienka o wymiarze 3,3m2 jest wykończona w loftowym minimalistycznym stylu. Na ścianach położony jest biały beton przełamany czarną armaturą. Dodatkowo do mieszkania przynależy przestronny balkon na całą długość mieszkania oraz piwnica ok 4 m2. Zapraszam do kontaktu. 

parterowe 2pokoje z balkonem os. Batorego - kupię
parterowe 2pokoje z balkonem os. Batorego - kupię
450000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Powierzchnia50
Liczba pokoi2
Rodzaj zabudowyBlok
Tech. budowyCegła
PoziomParter
Liczba pięter4wy
RynekWtórny
Rok budowy2005
StanDo odświeżenia
Forma kuchniAneks
Pow. dodatkowaBalkon, Winda, Piwnica

Dla zdecydowanego klienta poszukuję mieszkania na os. Batorego ( nowsza część) w Poznaniu. Koniecznie parter.

os. Batorego 2 pokoje 1 piętro - kupię
os. Batorego 2 pokoje 1 piętro - kupię
450000 zł
nowe Poznań dzisiaj
Powierzchnia45
Liczba pokoi2
Rodzaj zabudowyBlok
Tech. budowyCegła
Poziom1
Liczba pięter4wy
RynekWtórny
Rok budowy2010
StanŚwieżo po remoncie
Forma kuchniAneks
Pow. dodatkowaLoggia, Balkon, Piwnica

Dla zdecydowanego klienta poszukuję mieszkania na os. Batorego. chetnie nr 55,

Mieszkanie 4pok z balkonem i tarasem! Przy lesie!
Mieszkanie 4pok z balkonem i tarasem! Przy lesie!
340000 zł
nowe Poznań wczoraj
Cena za m²6686.33 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia50,85
Liczba pokoi4

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 50,85 m2 z balkonem i tarasem o łącznej pow. 27m2! Okna - wystawa na wsch-zach i widok na las!  Mieszkanie jest zlokalizowane w budynku 28-lokalowym ( nr 14B bud nr 15 ), 4-kondygnacyjnym, z podziemną halą garażową. Wysokość mieszkania 2,70m, na 3 piętrze. LOKALIZACJA Malownicza okolica na południowym wschodzie Poznania, Na skraju lasu Nadleśnictwa Babki, 6 km od Ronda Starołęka, 8 km od Ronda Rataje, Przy granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego, Wszędzie blisko: sklepy spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw, Komunikacja miejska tuż przy osiedlu. STANDARD WYKOŃCZENIA Wysoki standard wykończenia: drzwi wejściowe, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz instalacje. INFRASTRUKTURA OSIEDLA Drogi z kostki brukowej wraz z oświetleniem, plac zabaw. GARAŻ Możliwość dokupienia miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej za 26 tys zł! Miejsce zamykane w podziemnej hali garażowej za 35 tys zł! ATUTY Świetna lokalizacja, szybki dojazd do centrum Poznania, Wszystko blisko: sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw, Cisza i spokój - las i tereny zielone Nadleśnictwa Babki, W pobliżu trasy spacerowe i rowerowe oraz jezioro Czapnica, Wysoki standard wykończenia, Podziemna hala garażowa. Termin odbioru mieszkania to 4 kwartał 2022 roku. Możliwość wykończenia mieszkania według gotowego projektu ( gotowa kuchnia i łazienka, położone panele, pomalowane ściany. Armatura w łazience Hansgrohe. Zamontowane oświetlenie z możliwością sterowania przez smartfona. Założone firany i zasłony - szyte na zamówienie ) Więcej informacji tel (użyj formularza kontaktowego) Oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu! Zapraszam do kontaktu!

Mieszkanie 54,7m2 z tarasem, os. zamknięte +miejsce postojowe
Mieszkanie 54,7m2 z tarasem, os. zamknięte +miejsce postojowe
570000 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²9344.26 zł/m²
Poziom2
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia61
Liczba pokoi2

Chcę sprzedać słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,7 m2 w nowym budynku na osiedlu strzeżonym przy ul. Kamiennogórskiej 9 (równoległa do ul. Grunwaldzkiej, poprzeczna do ul. Jeleniogórskiej). Jest to miejsce położone blisko centrum, ale też spokojne- blisko lasu. Niedaleko jest lotnisko, tramwaj i dworzec kolejowy. Osiedle jest nowe, z dużą ilości zieleni, miejscem na rowery, placem zabaw dla dzieci, z licznymi sklepami i punktami gastronomiczno-usługowymi. Mieszkanie znajduję się na II piętrze z V w budynku z windą i domofonem. Powierzchnia mieszkania to 54,7m2 + balkon 4,2m2. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksu kuchennego (26,2m) z którego wychodzi się na duży balkon( 4,2m2) , sypialni (12,6m2), łazienki (5,7m2), holu 10,2m2. W salonie jest narożnik, stolik kawowy, szafka RTV. Kuchnia jest wykonana na zamówienie (niemiecka firma Nobilia) - wyposażona w dwa segmenty kuchenne: w jednej zabudowie kuchennej - lodówka, zamrażarka, piekarnik i zmywarka; w drugiej zabudowie kuchennej - szafki kuchenne, szafka na przyprawy, płyta grzejna, podświetlany okap, zlew, półeczki. Do zestawu kuchennego należy również szafka na kółkach , którą można dowolnie aranżować w zależności od potrzeb. Przy oknie pod blatem kuchennym znajduje się kontenerek podręczny. Między szafkami duże płytki szare. W części jadalnianej znajduje się stół jadalniany z krzesłami oraz półeczki. W łazience wanna z parawanem prysznicowym, wc i pralka oraz lustro na całej ścianie. Płytki w kolorze jasno szarym. Armatura firmy Kludi. Sypialnia – łózko z szafką nocną, zabudowana szafa na całej długości ściany. W korytarzu wygodna, pojemna szafa, ławka, lustro na całej ścianie , wieszak. Płytki w kolorze jasnoszarym. Wszystkie pomieszczenia wyposażone w rolety wewnętrzne. Mieszkanie jest przestrzenne, słoneczne, funkcjonalne i zaprojektowane przez projektantkę wnętrz. Do mieszkania jest zakupione miejsce postojowe w podziemiach budynku blisko windy- dodatkowo 15 tyś zł. Opłaty administracyjne za mieszkanie to -czynsz administracyjny (z miejscem postojowym) 550zł- w czynszu jest ryczałt za wodę, wywóz śmieci, administracja budynku, fundusz remontowy, eksploatacja. Mieszkanie jest wynajmowane więc można zakupić je od razu z Najemcami. W mieszkaniu może zostać wszystko co wymienione w ofercie.

Nowe, 2-pok. z balkonem / kamienica po remoncie
Nowe, 2-pok. z balkonem / kamienica po remoncie
594300 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²10500 zł/m²
Poziom4
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia56,60
Liczba pokoi2

***KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI*** Przedstawiam Państwu na sprzedaż wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w kamienicy położonej na poznańskim Łazarzu, a dokładnie przy ul. Marcelego Mottego 2. PARAMETRY - powierzchnia użytkowa lokalu 56,60 m2 - wysokość lokalu 300 cm UKŁAD LOKALU - salon z aneksem kuchennym 29,12 m2 - sypialnia 17,18 m2 - łazienka z WC 6,74 m2 - korytarz 3,56 m2 - balkon MIESZKANIE - położone we frontowej części kamienicy - wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie - zaprojektowane przez profesjonalne biuro architektoniczne Versja - ozdobna sztukateria - kuchnia wykonana na zamówienie oraz wyposażona w sprzęt AGD - stylowo umeblowane - wysoka jakość użytych materiałów - nowe instalacje - balkon od ul. Mottego - do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,98 m2 BUDYNEK - Wyremontowana, 5-piętrowa kamienica ZAKRES PRAC W KAMINICY - remont dachu - remont klatki schodowej - budowA kotłowni - centralne ogrzewanie - remont elewacji wraz z balkonami - w trakcie realizacji - nowa instalacja elektryczna w budynku - nowe piony wodno- kanalizacyjne - centralne ogrzewania z montażem grzejników w mieszkaniach - instalacja domofonowa LOKALIZACJA - spokojna, cicha okolic - 150 m do sklepu Biedronka - 250 m do jednej z głównych ulic Poznania, ul. Głogowskiej - 500 m do, aktualnie rewitalizowanego, Rynku Łazarskiego - 900 m do Parku Wilsona - 1 km do Parku Kasprowicza (Hala Arena, tereny spacerowe, boiska sportowe, siłownia itp.). KOMUNIKACJA - 200 m do przystanku tramwajowego Rynek Łazarski (linie: 5, 6, 8, 9, 10, 13, 14) - 1,4 km do dworca PKP. STAN PRAWNY - pełna własność. OPŁATY - czynsz administracyjny 600 zł/mc - prąd według zużycia CENA - 594.300 zł - piwnica o pow. 2,98 m2 w cenie 2.650 zł / m2 Zapraszam do kontaktu Mariola Chwalisz-Ostolska (użyj formularza kontaktowego) Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

DESIGNERSKIE 2 pok w super lokalizacji! Blisko MTP i Park Wilsona!
DESIGNERSKIE 2 pok w super lokalizacji! Blisko MTP i Park Wilsona!
322000 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²11500 zł/m²
Poziom4
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia28
Liczba pokoi2

STUDIO NIERUCHOMOŚCI VIRTUAL ESTATE zaprasza na prezentację 2- pokojowego mieszkania na sprzedaż w idealnej lokalizacji na Łazarzu- ul. Kasprzaka 21. Mieszkanie składa się z funkcjonalnego aneksu kuchennego połączonego z salonem, przytulnej sypialni oraz łazienki. 4 piętro w niskim budynku bez windy. W Księdze Wieczystej metraż mieszkania wpisany jako 27,80m2 ze względu na skosy, jednak po podłodze nieruchomość liczy ok 38m2. Nieruchomość klimatycznie urządzona przez projektanta wnętrz oraz w pełni wyposażona. Aneks kuchenny wyposażony w nowoczesną zabudowę kuchenną, zmywarkę, lodówkę, płytę grzewczą oraz piekarnik. W salonie rozkładana kanpa, duża przesuwna szafa, biokominek. Sypialnia z dużym łóżkiem i komodą. Łazienka z kabiną prysznicową i pralką. Piękna gra świateł. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz. Dotąd przez cały okres mieszkanie było wynajmowane bez żadnego przestoju. Nieruchomość znajduje się w odrestaurowanym budynku z zadbanymi klatkami schodowymi z domofonem. Od tyłu budynku dziedziniec zamykany na bramę. Świetny punkt lokalizacyjny. Blisko dworzec Główny, Targi MTP, Park Wilsona. 10 minut do Centrum. Wolne od zaraz. Forma własności; pełna własność z Księgą Wieczystą (bez obciążeń). Czynsz administracyjny ok 200 zł (w tym zaliczki na zimną wodę, eksploatację lokalu, fundusz remontowy. śmieci). Ogrzewanie podłogowe (elektryczne). Woda ciepła bojler elektryczny. Z racji metrażu rachunki nie są wysokie i przychodzą raz na dwa miesiące. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa MPGM. CENA; 322.000 zł do negocjacji Kontakt telefoniczny: 73*******16. Oferta ma charakter informacyjny i jest prezentowana przez biuro nieruchomości. Zapraszamy serdecznie !

Sprzedam piękne mieszkanie w centrum Jeżyc na kameralnym osiedlu- nowe
Sprzedam piękne mieszkanie w centrum Jeżyc na kameralnym osiedlu- nowe
660000 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²10556.62 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia62,52
Liczba pokoi3

Sprzedam piękne mieszkanie w sercu Jeżyc. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, częściowo urządzone wysokiej jakości materiałami/meblami. Utytułowane jest w świetnej lokalizacji- centrum Jeżyc ul. Szczepanowskiego. Zaletą lokalizacji jest jednoczesne centrum miasta połączone z kameralnym, cichym osiedlem wśród zieleni i drzew. Mieszkanie wybierałem jako jeden z pierwszych kupujących, dzięki czemu lokum spełnia wiele atrakcyjnych aspektów- brak sąsiadów bezpośrednio za oknem, wiele zieleni, mieszkanie narożne, doskonale doświetlone panoramicznymi, dużymi oknami itd. Mieszkanie ma system inteligentnego domu- można sterować wszystkim ze smartfona. Mieszkanie o wielkości 62,5 m^2 składa się z 2 sypialni, łazienki oraz dużego salonu z aneksem kuchennym. Zaletą osiedla jest możliwość ładowania elektrycznych aut, własne paczkomaty, ochrona, wózkarnie, dużo zieleni, drzew, idealna lokalizacja oraz cisza. Do mieszkania jest możliwość zakupu miejsca postojowego w cenie 40 tyś zł wraz z komórką lokatorską. Zachęcam do oglądania pięknego mieszkania.

2 pokoje Łazarz
2 pokoje Łazarz
335000 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²8589.74 zł/m²
PoziomParter
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia39
Liczba pokoi2

Polecam 2 pokojowe mieszkanie położone na poznańskim łazarzu, przy ulicy Dmowskiego. Lokal o pow. 39,32 m2, składa się z 2 niezależnych pokoi, osobnej i jasnej kuchni, łazienki oraz korytarza, do mieszkania przynależy piwnica. Stan mieszkania do remontu, okna pcv, na podłogach mozaika parkietowa w dobrym stanie. Lokal położony na parterze w bloku z lat 60, blok po termomodernizacji, dla mieszkańców dostępny jest wjazd na podwórze z możliwością parkowania samochodu. Czynsz ok. 330zł ( z zaliczka na wodę i ogrzewanie, fundusz remontowy, śmieci itd.) Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko nowy Rynek Łazarski, liczne sklepy i kafejki, tereny spacerowe Parku Kasprowicza i Wilsona, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe zapewniają doskonałe połączenie komunikacyjne z całym miastem. Cena 335.000 zł - do negocjacji. Wolne od zaraz. Kontakt: Katarzyna Błaszczyk  HOUSE TRADE  NIERUCHOMOŚCI  tel. (użyj formularza kontaktowego) Nr licencji 6979

Mieszkanie, 32 m², Poznań
Mieszkanie, 32 m², Poznań
309000 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²9656.25 zł/m²
Poziom4
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyApartamentowiec
Powierzchnia32
Liczba pokoi2

Polecam na sprzedaż komfortowy apartament położony w Poznania niedaleko Ronda Śródki w przepięknym budynku o wysokim standardzie przy ul. Nadolnik. Lokal składa się z dwóch poziomów: dolny poziom: salon z aneksem kuchennym 15m2, łazienka 3m2, korytarz 2m2 górny poziom: sypialnia 12m2 Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 31,7 m2. Apartament mieści się na czwartym ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2021 roku. W lokalu na dolnym poziomie okna balkonowe, białe PCV z wyjściem na balkon, na górnym poziomie okna drewniane dachowe. Nieruchomość całkowicie umeblowana. Wszystko co widać na zdjęciach może pozostać w cenie. W lokalu zostaje zabudowa kuchenna ze sprzętem agd (lodówka w zabudowie, pralkosuszarka w zabudowie, piekarnik, zmywarka w zabudowie, płyta indukcyjna na 4 pola, zlew z baterią, okap). W sypialni oraz korytarzu mieszczą się pojemne szafy. W lokalu zainstalowany jest wideofon. Do apartamentu można dodatkowo dokupić miejsce postojowe w cenie 35 tys brutto. 250 zł oplaty do administracji ( w tym woda, ogrzewanie, winda, zarządzanie, ogrodnik, prąd itp) wolne od zaraz apartament jest bardzo atrakcyjny nie tylko ze względu na standard wykończenia, ale również z uwagi na doskonałą lokalizację Biuro nieruchomości pobiera prowizję za usługę. Polecam i zachęcam do prezentacji! Kontakt i prezentacja: Ewelina Owczarkowska Van Hausen Nieruchomości GSM: (użyj formularza kontaktowego) mail: Odpowiedzialność zawodowa: numer licencji 9479 więcej na stronie:

Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Poznańska
Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Poznańska
685000 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²8942.56 zł/m²
Poziom5
UmeblowaneNie
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyKamienica
Powierzchnia76,60
Liczba pokoi4

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, zlokalizowanego w najbardziej pożądanym miejscu gwarantującym dostęp do miejskiego życia. Oferowana nieruchomość znajduje się na 5 piętrze odnowionej kamienicy. Mieszkanie zostało podzielone na dwa osobne z opcją połączenia. Możliwość podziału na dwie KW. A t u t y : 1. balkon z cudownym widokiem, 2. dużym plusem jest brak gazu - ciepła woda oraz ogrzewanie miejskie - cieplik, 3. czynsz 798,22 zł w tym zaliczki na wodę, śmieci, fundusz remontowy, zarządzanie, 4. zrewitalizowana kamienica z windą 5. niesamowity klimat poddasza B u d y n e k : Kamienica w tym momencie przechodzi rewitalizację pod nadzorem konserwatora. S t a n d a r d : Mieszkanie wykończone w stanie deweloperskim. Obecnie podzielone jest na dwa: I - ok. 44m2 II - ok. 33m2 1. nowe piony (wod.-kan. oraz wentylacyjne) i nowa instalacja elektryczna; 2. stan deweloperski, w tym odrestaurowane drewniane belki; 3. nowa podłoga ahydrytowa; 4. okna frontowe wymienione są na nowe drewniane, zatwierdzone przez konserwatora zabytków 5. dach ocieplony technologią natryskową L o k a l i z a c j a : Nieruchomość znajduje się na poznańskich Jeżycach, dzielnicy tętniącej życiem, która ostatnimi czasy przechodzi nowe życie. Dostęp do restauracji w zasięgu ręki, sklepy, przystanek tramwajowy i autobusowy. Ulica Poznańska jest w trakcie rewitalizacji, jezdnia została już zwężona do jednego pasa, zostały wydzielone ścieżki rowerowe i poszerzone chodniki. Serdecznie zapraszam na prezentację! Jesteśmy z Tobą od prezentacji do przekazania kluczy. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie dokumenty do zakupu, a z naszym doradcą finansowym wybierzesz najlepszą ofertę kredytu. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

super lokalizacja2pokoje+kuchnia otwarta z jadalni
super lokalizacja2pokoje+kuchnia otwarta z jadalni
449000 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²9257.73 zł/m²
Poziom2
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia48,50
Liczba pokoi3

Do sprzedaży, bezpośrednio, gustowne 2 pokojowe mieszkanie z przestronną kuchnią połączoną z salonem/jadalnią. Mieszkanie na osiedlu Przyjaźni o powierzchni ok. 48,5 m2 położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokal składa się z przestronnego, jasnego pomieszczenia z dwoma oknami stworzonego po wyburzeniu ścian pomiędzy korytarzem, pokojem i kuchnią. Dzięki temu w tak mały mieszkaniu uzyskaliśmy tak pożądaną przestrzeń - otwartą kuchnię z jadalnią i salonem w jednym. W pełni wyposażona nowa kuchnia w zabudowie (nowe sprzęty AGD - zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, pralka, okap). Poza tym mamy do dyspozycji 2 osobne sypialnie ze świeżo cyklinowanym i lakierowanym dębowym parkietem + wymiana listew przypodłogowych na nowe, również dębowe. Oddzielna łazienka z wanną i WC. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycje (wynajem) lub dla rodziny. Do mieszkania przynależy piwnica. STANDARD WYKOŃCZENIA: Klimatyczne i gustowne mieszkanie, częściowo umeblowane między innymi duża szafa z półkami w większym pokoju z przesuwnymi drzwiami, nowa nieużywana kuchnia w zabudowie - nowe sprzęty AGD. Na podłodze w pokojach niezniszczalny i ponadczasowy parkiet jodełka dębowa, świeżo cyklinowany i lakierowany + wymiana listew przypodłogowych dębowych. W kuchni i łazience płytki. Okna plastikowe. MIESZKANIE po GENERALNYM REMONCIE (wymiana instalacji elektrycznej i wodnej). Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Instalacje: elektryczna, wodna, ogrzewanie, TV, Internet. Całość malowana rewelacyjną farbą Dulux esasy care można zmyć nawet czerwone wino ze ściany ;) Drzwi wewnętrzne drewniane postarzane. Gotowe oświetlenie w całym mieszkaniu (spoty świetlne rozmieszczone na suficie lub w belkach drewnianych).   LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na os. Przyjaźni( Winogrady). Autobus i tramwaj bezpośrednio. PST "Szybki tramwaj" 2 minuty pieszo - 1 przystanek do centrum. W pobliżu znajdują się najpiękniejsze tereny zielone Poznania (Parka Cytadela, Park Sołacki) oraz centra handlowo usługowe (Pestka). W bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnie).  CENA SPRZEDAŻY MIESZKANIA: 449 000 zł. CZYNSZ: ok. 550 zł (przy założeniu 3-4 osób w mieszkaniu) plus opłaty za prąd i gaz raz na dwa miesiące. 

Mieszkanie 4 pokoje duży metraż Rataje
Mieszkanie 4 pokoje duży metraż Rataje
560000 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²6086.96 zł/m²
Poziom6
UmeblowaneTak
RynekWtórny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia92
Liczba pokoi4

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92m² na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty na ul. Falistej w Poznaniu. Mieszkanie podzielone jest na duży korytarz oraz 4 niezależne pokoje, z czego jeden z pokoi i duży pokój dzienny po ok.25m², osobną kuchnię, łazienkę i toaletę. Dwa spore balkony, których dużą zaletą jest piękny wiosenny widok na zieleń. Po remoncie są dwa pokoje oraz kuchnia, aczkolwiek całokształt wnętrza wymaga odświeżenia, dzięki czemu można je zaaranżować według swoich potrzeb. Na metraż mieszkania przynależą dwie pojemne piwnice oraz komórka lokatorska, która znajduje się obok mieszkania (dzielona jest jedynie z uprzejmymi sąsiadami z naprzeciwka, trzymamy tam rowery i różne sprzęty niepotrzebne w użytku codziennym), możliwość prywatnego miejsca parkingowego -50zł/msc. Dobry dojazd w każdy rejon miasta poprzez bezpośrednią pętle tramwajową - ok.400m, autobus - ok.200m, oraz samochód, blisko Rataje, Nowe Miasto, Centrum, Starołęka. Czynsz- ok.1000zł/msc, prąd za 2 msc ok.200zł. W bloku są dwie nowoczesne windy. Stan prawny - pełna własność. Kierunek w oknach - wschód, dzięki czemu latem słońce ładne świeci do godziny 11, później zaś w domu jest przyjemnie, nie ma upałów. Nieruchomość dzięki swojemu układowi jest idealna dla rodziny lub dla inwestora. Cena - 560 000zł (6086zł/m²) do negocjacji. Zapraszam na prezentację.

HIT 3 pok. |widok na ZACHÓD |m. postojowe GRATIS!
HIT 3 pok. |widok na ZACHÓD |m. postojowe GRATIS!
428763 zł
Poznań wczoraj
Cena za m²9045.63 zł/m²
Poziom3
UmeblowaneNie
RynekPierwotny
Rodzaj zabudowyBlok
Powierzchnia47,40
Liczba pokoi3

☆Mieszkanie od dewelopera☆ ✔ BRAK PROWIZJI ✔ BRAK PCC Mieszkanie trzypokojowe o pow. 47,4 m kw. znajdujące się na III piętrze nowego budynku. Dodatkowo BALKON - zachodni. ☆☆☆Gratis miejsce postojowe i system Smart Home!☆☆☆     Promocja do końca stycznia lub do wyczerpania zapasów Najważniejsze atuty mieszkania: sypialnie nie sąsiadują ze sobą przez ścianę okno przy aneksie kuchennym świetnie skomunikowana lokalizacja - szybki dojazd do centrum zarówno tramwajem jak i samochodem, świetny wyjazd z miasta na autostradę A2 lub drogę S5 i S11 balkon zachodni system Smart Home ładowarki do samochodów elektrycznych na terenie osiedla ➩ Blisko inwestycji biegną 2 trasy tramwajowe, w tym jedna nowa oddana w zeszłym roku.  ➩ Wygodny dojazd samochodem przez Rondo Starołęka.  ➩ Bezpieczny dojazd rowerem do centrum lub do Galerii Handlowych. Trasy rowerowe biegną od samej inwestycji do różnych części miasta - na Wildę, do Centrum, do Ronda Śródka (i dalej), na Żegrze, do Galerii Posnania i Galerii Malta oraz jeziora Malta itp.   W pobliżu znajdują się wszystkie potrzebne sklepy, w tym: ✔ Biedronka, ✔ Carrefour, ✔ Selgros, ➩ inne sklepy branżowe znajdujące się w Pasażu Rondo.   Jest to jedna z najlepszych inwestycji deweloperskich w przypadku zakupu mieszkania na wynajem. W pobliżu inwestycji nie brakuje miejsc idealnych na spacer czy rodzinny piknik. Jeden z najładniejszych poznańskich zieleńców – Rataje, zlokalizowany jest w sąsiedztwie - na północ od osiedla Kuszący tętniącym od rana do wieczora rozrywkowym życiem zabytkowy Stary Rynek znajduje się tylko 13 minut od inwestycji. Wygodny dojazd transportem miejskim ułatwi prowadzenie pełnego radości miejskiego życia, Nieopodal inwestycji znajdują się przystanki komunikacji publicznej – zarówno tramwajowe (linie nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 16, 18), jak i autobusowe (linie nr238, 245). Dojazd do poznańskiego Dworca Kolejowego zajmie stąd tylko 15 minut. Na zakupy można wybrać się do jednego z oddalonych o 5 minut spacerem sklepów – Biedronka, Carrefour czy Selgros. Kto oprócz zakupów szuka usług, rozrywki i markowych produktów doceni bliskość poznańskich galerii: Posnania, M1 lub Galerii Malta, Lokalizacja osiedla to sąsiedztwo malowniczo położonych nad brzegiem Warty terenów sportowo-rekreacyjnych. Blisko rzeki i wśród zieleni można tu aktywnie odpocząć. W lecie ten odcinek Warty tętni życiem za sprawą tworzonych tu plaż miejskich,   Zapraszam do kontaktu! Zadzwoń! ➟ (użyj formularza kontaktowego) Chętnie odpowiem na wszystkie pytania o mieszkanie i inwestycję, a także opowiem o procesie zakupowym.  Pomogę również w zakresie otrzymania najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Obsługa zlecona przez dewelopera - bez żadnych opłat i prowizji od kupującego.     Szukasz innego mieszkania? Zadzwoń! W ofercie mam kilka tysięcy mieszkań z rynku pierwotnego od różnych deweloperów.  ➔ Obsługa zawsze BEZPŁATNA Artur Kostkowski tel.: (użyj formularza kontaktowego)

Filtr