Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal sprzedam

Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal sprzedam w Mogilno
Budynek handlowo- usługowy z częścią magazynową
Budynek handlowo- usługowy z częścią magazynową
1950000 zł
nowe Mogilno 30+ kilka dni temu
Powierzchnia790
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Budynek handlowo- usługowy z częścią magazynową cena: 1950 000 netto cena wynajmu: 10 000 netto Powiat: mogileński, 88-300 Mogilno, ul.Kościuszki 38B, woj.Kuj Pomorskie Powierzchnia: 790.00 m2 Powierzchnia z dwóch działek o obszarze 2808 m2. Zabudowana jest parterowym, niepodpiwniczonym budynkiem biurowo-socjalnym częścią usługową i magazynową. Zabudowa składa się z części biurowo socjalnej, usługowej oraz z części magazynowej. Powierzchnia użytkowa: - części biurowej i usługowej – ok 350 m2; - części magazynowej (magazyn główny oraz magazyn specjalistyczny na środki ochrony roślin) – ok.440 m2. Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi ok. 790 m2. W 2014 - 2015 r. przeprowadzono kapitalny remont budynków. Część biurowo-socjalno-usługowa w bardzo dobrym stanie technicznym, po kapitalnym remoncie - ściany szpachlowane, malowane farbą emulsyjną, we wszystkich pomieszczeniach biurowych klimatyzacja W. pomieszczeniach biurowo – socjalnych na podłogach kafle ceramiczne podłogowe oraz panele drewniane. W całym budynku rozprowadzona jest sieć komputerowa i telefoniczna. Na zewnątrz budynku znajduje się rampa załadunkowa z deszczochronem dla części magazynowej. Stan techniczny budynków bardzo dobry. Na zewnątrz budynku zamontowano oświetlenie zewnętrzne LED oraz system alarmowy. Cały obiekt na zewnątrz i wewnątrz podłączony do kamer monitorujących. Przed budynkiem plac utwardzony kostką brukową, trawnik z automatycznym systemem nawadniania.

Lokal użytkowo-handlowy 50m2 MOGILNO
Lokal użytkowo-handlowy 50m2 MOGILNO
200000 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

na sprzedaż lokal użytkowo-handlowy w samym centrum Mogilna (kujawsko-pomorskie) przy ulicy Piłsudskiego 23C. powierzchnia lokalu to 50m2 Osoby zainteresowane proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny (nie odpowiadam na wiadomości przez OLX)

Lokal usługowy z wyposażeniem
Lokal usługowy z wyposażeniem
80000 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia20,90
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na sprzedaż lokal usługowy położony blisko ścisłego centrum Mogilna, który posiada wejście oraz witrynę od strony ruchliwej ulicy. Do niedawna prosperował tam zakład fryzjerski. Lokal jest dobrze utrzymany i do prowadzenia w/w działalności nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Sufity podwieszane, ściany pokryte gładzią, na podłodze terakota. Wewnątrz wydzielono dodatkowe pomieszczenie gospodarcze wraz z WC. Lokal sprzedawany jest wraz z wyposażeniem ( m.in. fotele, sofa, stolik, lustra, lada, toaletka) i po zmianie aranżacji wnętrza nadaje się również na inną działalność usługowo-handlową. Pomieszczenie klimatyzowane i dobrze oświetlone.

Filtr