Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal wynajmę

Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal wynajmę w Gorlice
Lokal do wynajęcia Gorlice - ul. Legionów
Lokal do wynajęcia Gorlice - ul. Legionów
1589 zł
nowe Gorlice 9 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia66
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal 66m2 zlokalizowany na parterze przy ul. Legionów 13. Ścisłe centrum miasta. Trzy duże pomieszczenia (w tym jedno z z dodatkowymi połączeniami Wod-Kan, mały hol, łazienka, dwa małe pomieszczenia gospodarcze. Wystawiam faktury VAT. Podana cena jest ceną Netto. Lokal możliwy do obejrzenia w godzinach wieczornych po wcześniejszym uzgodnieniu.

Biuro do wynajęcia
Biuro do wynajęcia
20 zł
Gorlice 26 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia63
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Centrum Gorlic.Biuro do wynajęcia w centrum handlowym ,z parkingiem.Bezpośrednie sąsiedztwo Urzędu Skarbowego i Starostwa,w pobliżu gmachu sądów.Oferta będzie możliwa od stycznia 2021.Cena za m2 miesięcznie.

Atrakcyjny lokal do wynajęcia w centrum
Atrakcyjny lokal do wynajęcia w centrum
1500 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia funkcjonalny i elegancki lokal 40m2 w centrum miasta, tuż przy Rynku. Wejście prosto z ulicy o wzmożonym ruchu pieszych. Lokal z zapleczem socjalnym i łazienką. Ciepły, słoneczny, wyremontowany, nie wymaga nakładów. Idealny pod usługi, biuro lub sklepik. Możliwość zmiany aranżacji. Ogrzewanie OC i klimatyzacja. Faktura VAT.

Kaufland Gorlice 24 m2 lokal handlowo-usługowy
Kaufland Gorlice 24 m2 lokal handlowo-usługowy
1600 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia19
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 24 m2 w CH Kaufland Gorlice Preferowane branże: - sklep ze zdrową żywnością - sklep zoologiczny - ubezpieczenia - sklep sportowy - sklep z bielizną - usługi finansowe - manufaktura słodyczy - inne Zapraszamy firmy/osoby prywatne, które chcą przenieść/rozpocząć działalność w dobrze rozpoznawalnym miejscu. Dajemy Państwu lokal z ogromnym potencjałem oraz stabilną frekwencją. W obiekcie znajduje się 198 miejsc parkingowych, które są dostępne dla Państwa i naszych klientów bezpłatnie. Brak prowizji W przypadku pośrednictwa przez osobę trzecią (brokera) wyklucza się wypłatę prowizji lub innego wynagrodzenia przez Kaufland Polska Markety. Zapraszamy do kontaktu! „Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.

Filtr