Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal wynajmę

Sortowanie:
Znaleziony: 80 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal wynajmę w Gorlice
Lokal biurowy 11 Listopada Gorlice
Lokal biurowy 11 Listopada Gorlice
750 zł
nowe Gorlice 6 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowy mieszczący się na parterze biurowca położonego przy ulicy 11 Listopada 34 w Gorlicach. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz odrębnej toalety przypisanej do ogłoszonej powierzchni o łącznym metrażu wynoszącym 25m2. Cena: 750 zł/netto/ miesiąc + media. Dogodny dojazd, dojście do posesji. Duży parking, plac manewrowy. Możliwość wynajęcia większej powierzchni.

Lokal handlowo usługowy o pow. około 30m
Lokal handlowo usługowy o pow. około 30m
1100 zł
Gorlice 9 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia30
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia lokal o pow. około 30 m usytuowany w budynku handlowo usługowym przy ulicy Ogrodowej 2 w bezpośrednim sąsiedztwie z Galerią Gorlicką.W budynku mieści się bank gastronomia oraz sklepy odzieżowe,lokal posiada dużą przeszkloną witryne,klimatyzacje parking,możliwość przystosowania na pomieszczenie biurowe tel 50*****90

Lokal biurowy w centrum Gorlic
Lokal biurowy w centrum Gorlic
1200 zł
Gorlice 12 dnia plecy
Poziom1
Powierzchnia38
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal biurowy 362m2, w centrum handlowym w centrum Gorlic,4 oddzielne pomieszczenia,parking,w bliskości dworca autobusowego,starostwa,gmachu sądu,Urzędu Skarbowego.Cena netto + media.

lokal do wynajecia
lokal do wynajecia
7000 zł
Gorlice 18 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia155
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajecia lokal handlowy w Gorlicach ul. -3 maja o pow. 155 m2 ogrzewanie, monitoring, kamery 8 szt rejestrator alarm lokal bez nakładu finansowego gotowy do wejścia

Lokal(Lokale)w budynku Rossmanna do wynajęcia
Lokal(Lokale)w budynku Rossmanna do wynajęcia
6000 zł
Gorlice 20 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia227
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe w budynku Rossmanna,Rydarowskiej 6 obok Kauflandu, Biedronki Lokale mieszczą się w jednym budynku z Rossmannem na ulicy Hr.Rydarowskiej 6 w Gorlicach. Lokalizacja jest atrakcyjna ze względu na sąsiedztwo dużych sklepów spożywczych Biedronki, Kauflandu oraz EURO AGD RTV Pepco i Galerii Rondo. Powierzchnia w całości to ok.230m2 ,możliwością podziału na dwa,trzy lokale z osobnymi wejściami. Metraż wynajmowanego lokalu/i można dopasować. Lokal w pełni wykończony (płytki,wszystkie instalacje wraz klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem monitoringiem, posiada własne 2 zaplecza sanitarne i socjalne. Bezpośrednio przy budynku jest 8 bezpłatnych miejsc parkingowych, a obok znajduje się kolejne 300 bezpłatnych miejsc postojowych przy Biedronce, Kauflandzie i Galerii Rondo. Obiekt jest monitorowany całodobowo oraz posiada administratora. Cena najmu do negocjacji w zależności od metrażu.

Pawilon handlowy na placu targowym w Gorlicach
Pawilon handlowy na placu targowym w Gorlicach
200 zł
Gorlice 22 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia pawilon handlowy na placu targowym przy ulicy Sienkiewicza w Gorlicach.

Lokal biurowy w centrum Gorlic
Lokal biurowy w centrum Gorlic
760 zł
Gorlice 26 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia38
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal biurowy 38 m2, w centrum handlowym w centrum Gorlic,parking,w bliskości dworca autobusowego,starostwa,gmachu sądu,Urzędu Skarbowego.Cena netto + media.

Do wynajęcia lokal biurowy 30m2
Do wynajęcia lokal biurowy 30m2
999 zł
Gorlice 27 dni plecy
Poziom2
Powierzchnia30
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal w Gorlicach w centrum administracyjno handlowym przy ul. 11-go Listopada 27. Lokal o powierzchni 30m2 jest usytuowany na drugim piętrze budynku. Obiekt został zaprojektowany wg najnowszych trendów, obowiązujących dla lokali usługowych i biurowych. Centrum Administracyjne oferuje w standardzie pomieszczenia biurowe i usługowe wykończone "pod klucz", wyposażone w system centralnej klimatyzacji i ogrzewania z wymianą powietrza, duże przeszklone witryny, miejsca parkingowe do dyspozycji najemców, windę, szerokopasmowe łącze internetowe, monitoring. Obiekt jest w całości dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku działają między innymi: sklep agd/rtv Lukfot, salon firmy Śnieżka, salon urody, salon fryzjerski, fundacja pomoc dla niepełnosprawnych, biuro projektowe, biuro podatkowe, sklep Prapelnia, biuro komornika sądowego, biuro adwokackie, biura projektów unijnych. Nieruchomość jest zlokalizowana w rejonie o natężonym ruchu kołowym, przy głównym trakcie komunikacyjnym łączącym osiedle Korczaka z centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się punkty handlowe i usługowe z nasileniem branż technicznych i przemysłowych oraz Starostwo Powiatowe, Urząd Gminy, Urząd Skarbowy, stacja PKS i PKP, powiatowa komenda Policji i Straży Pożarnej. Szczegółowe warunki najmu i stawka czynszu do negocjacji.

Lokal usługowo - magazynowy ul. Kościuszki parking
Lokal usługowo - magazynowy ul. Kościuszki parking
2000 zł
Gorlice 27 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia115
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Bezpośrednio do wynajęcia lokal usługowo - handlowo - magazynowy (możliwość dostosowania) o całkowitej powierzchni około 115 metrów kwadratowych, zlokalizowany w Gorlicach przy ul. Kościuszki 38A zaraz przy DK28 Gorlice - Nowy Sącz, bezpośredni wjazd od ul. Kościuszki.  Pole oznaczone numerem 1 na schemacie to część zadaszonej i zamykanej wiaty, przez którą przechodzi się do głównej części lokalu. Na ten moment wewnątrz jest on podzielony na część socjalną (numer 2), biurową (numer 4) oraz sprzedażową (numer 3). Możliwość otwarcia całości przestrzeni. Na planie nie ma zaznaczonych okien, które są od obu stron.  Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Do dyspozycji również duży plac manewrowy wraz z miejscami parkingowymi. Na samym placu znajduje się kilka innych magazynów w których prowadzona jest różnoraka działalność usługowa, handlowa, magazynowa oraz produkcyjna, co zapewnia stały przepływ klientów.  W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia. 

Lokal do wynajęcia
Lokal do wynajęcia
200 zł
Gorlice 28 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia tanio kiosk przy ulicy Sienkiewicza w Gorlicach. Obiekt znakomicie nadaje się na warzywniak, sprzedaż odzieży używanej lub roślin rabatowych. Możliwość eksponowania towaru na zewnątrz obiektu. Możliwość wynajęcia tylko w okresie letnim, okres zimowy nie musi być objęty opłatą za wynajem. W obiekcie prąd, realne szanse na podłączenie bieżącej wody. Cena za czynsz elastyczna, na pewno się dogadamy. Mogę udzielić pomocy przy rozpoczęciu działności.(adaptacja, reklama zewnętrzna) Zapraszam do kontaktu: 79*******79.

Wynajmę LOKAL handlowo-usługowy Centrum 220 m/2
Wynajmę LOKAL handlowo-usługowy Centrum 220 m/2
2200 zł
Gorlice 29 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia110
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal o powierzchni 220 m/2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowym Galeria Planty. Głównym najemcą budynku jest ogólnopolska sieć sklepów spożywczych ŻABKA - parter (1/2), która swoja marką przyciąga licznych klientów. Osobne wejście, mozliwość podłączenia wody, daje mozliwośc wynajęcia pod eksluzywny salon kosmetyczno-fryzjerski ewentualnie biura i sklep. W bezpośrednim sąsiedztwie duże osiedle mieszkaniowe, kilka szkół, przystanek MZK oraz rynek miasta wraz z deptakiem - głównm pasażem handlowym Gorlic, parking Cena 10 zł pierwszy miesiąc. Pożniej 30 zł netto. dostępne wszystkie media. Wejście bezpośrednio z płyty chodnika., Narożny budynek przy drodze wjazdowej Kraków - Tarnów. Istnieje mozliwość wynajęcia mniejszej powierzchni w zalezności od potrzeb. Możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Polecam

Do wynajęcia lokal handlowy 450 m2 w Gorlicach
Do wynajęcia lokal handlowy 450 m2 w Gorlicach
9900 zł
Gorlice 29 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia900
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia lokal w centrum handlowym Galeria EP zlokalizowany w Gorlicach przy ul. Kościuszki. Lokal handlowy o powierzchni 450 m2 jest usytuowany na piętrze budynku. W skład lokalu wchodzi sala sprzedaży, biuro i dwie toalety. Lokal jest przygotowany do najmu "pod klucz". Posadzki wykończone płytkami szkliwionymi, ściany i sufity malowane, oświetlenie podwieszane, ogrzewanie gazowe tradycyjne i nadmuchowe. Komunikacja klatką schodową z windą schodową dla niepełnosprawnych. Aktualnie w funkcjonującej już części centrum handlowego działają między innymi sklep agd-rtv, market chiński, apteka, pizzeria, plac zabaw dla dzieci, sklepy odzieżowe, drogeria, sklep techniczny, sklep zabawkowy, sklep mięsny, fitness z siłownią, sklep z artykułami chemicznymi, sklep z antykami, sklep z częściami i akcesoriami samochodowymi. W najbliższym otoczeniu galerii znajduje się sklep sieci Biedronka, oddział banku spółdzielczego, sklep spożywczo przemysłowy Społem, kantor, usługi kurierskie DPD, Stacja paliw Grosar, myjnia samochodowa, usługi medyczne i sklepy techniczne. W obrębie galerii są umiejscowione bankomaty i paczkomat Inpost. Galeria EP jest zlokalizowana przy drodze krajowej, przy głównym wjeździe do Gorlic od strony Nowego Sącza. Atutem lokalizacji jest duża ilość bezpłatnych miejsc parkingowych w rejonie o wysokim natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Galeria EP dzięki długoletnim tradycjom handlowym ma mocno ugruntowaną pozycję na rynku gorlickim i jest chętnie odwiedzanym punktem przez mieszkańców Gorlic i okolic. Czynsz miesięczny w wysokości 22 złotych netto za m2. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wynajmę gabinet w budynku Ośrodka Zdrowia
Wynajmę gabinet w budynku Ośrodka Zdrowia
45 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę gabinet w budynku Ośrodka Zdrowia w Kobylance. Możliwość adaptacji na gabinet dentystyczny lub dowolnej specjalizacji.

Wynajmę LOKAL handlowo-usługowy Centrum 220 m/2
Wynajmę LOKAL handlowo-usługowy Centrum 220 m/2
6600 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia110
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal o powierzchni 220 m/2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowym Galeria Planty. Głównym najemcą budynku jest ogólnopolska sieć sklepów spożywczych ŻABKA - parter (1/2), która swoja marką przyciąga licznych klientów. Osobne wejście, mozliwość podłączenia wody, daje mozliwośc wynajęcia pod eksluzywny salon kosmetyczno-fryzjerski itd.. W bezpośrednim sąsiedztwie duże osiedle mieszkaniowe, kilka szkół, przystanek MZK oraz rynek miasta wraz z deptakiem - głównm pasażem handlowym Gorlic, parking dostępne wszystkie media. Wejście bezpośrednio z płyty chodnika., Narożny budynek przy drodze wjazdowej Kraków - Tarnów. Istnieje mozliwość wynajęcia mniejszej powierzchni w zalezności od potrzeb. .Cena 30 zł netto. Możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Polecam

Lokal biurowy-centrum Gorlic
Lokal biurowy-centrum Gorlic
500 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Poziom2
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal biurowy 25 m2, w centrum handlowym w centrum Gorlic,parking,w bliskości dworca autobusowego,starostwa,gmachu sądu,Urzędu Skarbowego.Cena netto + media.W obiekcie także drugi lokal biurowy do wynajęcia,36 m2.

Wynajmę lokal 180m2
Wynajmę lokal 180m2
4000 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia180
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Wynajmę lokal po lokalu gastronomicznym. 2 piętra po 85m2 (łącznie 180m2). Podana cena jest ceną netto. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie.

Lokal w centrum Gorlic
Lokal w centrum Gorlic
4900 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia88

Od 1 kwietnia oferujemy do wynajęcia w Gorlicach lokal handlowo-usługowy z przynależnym do niego zapleczem. Lokal posiada powierzchnię 66 m2, a zaplecze 22 m2. Sklep znajduje się w kamienicy położonej przy głównym ruchliwym deptaku Gorlic. Jest to prestiżowa ulica 3 Maja, nieopodal Rynku, na której panuje naturalny ruch pieszych. Witryny oraz wejście do lokalu znajdują się od strony deptaka. Wjazd-dojście jest możliwe z dwóch stron: bezpośrednio z chodnika od ulicy 3 Maja oraz przez dziedziniec od strony ulicy Kołłątaja, gdzie można wygodnie dowozić towar. Budynek jest po wielu remontach. Znajduje się w nim biuro nieruchomości oraz sklep z torebkami. Do dyspozycji jest miejsce parkingowe oraz wszystkie konieczne media. Lokal wynajmuje się łącznie z zapleczem, które może być wykorzystane na magazyn, biuro, pomieszczenie socjalne, itp. Cena: 4900 netto

Do wynajęcia Budka Handlowa w DĘBKACH nad MORZEM. Sezon letni 2022
Do wynajęcia Budka Handlowa w DĘBKACH nad MORZEM. Sezon letni 2022
26000 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia9
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia: Budka handlowa o powierzchni 9mkw i plac przed budką o powierzchni 12mkw z przeznaczeniem na stoliki itp. Całość przylega bezpośrednio do głównej promenady wjazdowej do Dębek ( 84-110 Krokowa ) przy ul. Morskiej i posiada przyłącza wodne, kanalizacyjne i energetyczne, w ubiegłym roku uzyskano odbiór sanepidu. Podana cena jest za jeden sezon od czerwca do września i obejmuje plac przed jak i samą budkę z widocznym na zdjęciach wyposażeniem oraz jedno miejsce parkingowe bezpośrednio przy budce od strony parkingu. Opcjonalnie faktura VAT. Bliższych informacji udzielam telefonicznie, a dla zainteresowanych możliwość noclegu dla pracowników. Pozdrawiam Andrzej

Lokal(Lokale)Usługowo-Handlowe Bydynek Rossmanna GORLICE OBOKKAUFLANDU
Lokal(Lokale)Usługowo-Handlowe Bydynek Rossmanna GORLICE OBOKKAUFLANDU
30 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia227
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe w budynku Rossmanna,Rydarowskiej 6 obok Kauflandu, Biedronki Lokal mieści się w jednym budynku z Rossmannem na ulicy Hr.Rydarowskiej 6 w Gorlicach. Lokalizacja jest atrakcyjna ze względu na sąsiedztwo dużych sklepów spożywczych Biedronki, Kauflandu oraz AGD RTV Pepco i Galerii Rondo. Powierzchnia w całości to ok.230m2 ,możliwością podziału na dwa,trzy lokale z osobnymi wejściami. Metraż wynajmowanego lokalu/i można dopasować. Lokal w pełni wykończony (płytki,wszystkie instalacje wraz klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem monitoringiem, posiada własne 2 zaplecza sanitarne i socjalne. Bezpośrednio przy budynku jest 8 bezpłatnych miejsc parkingowych, a obok znajduje się kolejne 300 bezpłatnych miejsc postojowych przy Biedronce, Kauflandzie i Galerii Rondo. Obiekt jest monitorowany całodobowo oraz posiada administratora. Cena najmu do negocjacji

Do wynajęcia hala 180 m2 usługowo - produkcyjno - magazynowa
Do wynajęcia hala 180 m2 usługowo - produkcyjno - magazynowa
3600 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia180
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Do wynajęcia hala o powierzchni 180m2, która jest dostosowana pod działalność: -magazynową, -produkcyjną, -usługową. Lokal składa się z: hali głównej, pomieszczenia socjalnego. Istnieje możliwość dostosowania powierzchni pod konkretną działalność (np. wydzielenie biura). Przed budynkiem znajduje się duży parking. Lokal jest ogrzewany, wyposażony w instalację sprężonego powietrza. Zapraszam do kontaktu 50*******73

Do wynajęcia parter 90 m², 110 m² ALFA CENTRUM Gorlice
Do wynajęcia parter 90 m², 110 m² ALFA CENTRUM Gorlice
5280 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia110
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia na parterze lokale handlowo-usługowe o powierzchni: 110 m² i 90 m² w nowoczesnym budynku ALFA CENTRUM u zbiegu ulic Bieckiej i 11 Listopada w Gorlicach. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.i.n. dworzec autobusowy, Urząd Skarbowy, Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy,punkty usługowe, sklepy. Obiekt posiada klimatyzację, windę, C.O. i monitoring oraz parking dla klientów. Możliwość dostaw towaru od zaplecza. W budynku funkcjonuje szkoła językowa, gabinet kosmetyczno-podologiczny, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, salon sukien ślubnych, dwa studia tatuażu, firma budowlana.

Lokal biurowo-usługowy 22m2
Lokal biurowo-usługowy 22m2
800 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia22
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w centrum Gorlic na ul. Krzywej o powierzchni 22m2. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Ogrzewanie podłogowe. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Lokal handlowo-usługowy 41,6m2 centrum Gorlic
Lokal handlowo-usługowy 41,6m2 centrum Gorlic
1800 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia41,60
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia lokal handowo-usługowy w centrum Gorlic na ul. Krzywej o powierzchni 41,60m2 (możliwość powiększenia do 80m2). Lokal usytuowany na parterze, posiada dużą witrynę. Ogrzewanie podłogowe. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wynajmę LOKAL handlowo-usługowy Centrum 110 m/2
Wynajmę LOKAL handlowo-usługowy Centrum 110 m/2
2750 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia110
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal o powierzchni 110 m/2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowym Galeria Planty. Głównym najemcą budynku jest ogólnopolska sieć sklepów spożywczych ŻABKA - parter (1/2), która swoja marką przyciąga licznych klientów. Część piętra wynajmuje już od 16 lat firma z branży pamiątkarskiej i jej właściciele wciąż wyrażają chęć dalszego kontynuowania najmu. Osobne wejście, mozliwość podłączenia wody, daje mozliwośc wynajęcia pod eksluzywny salon kosmetyczno-fryzjerski itd.. W bezpośrednim sąsiedztwie duże osiedle mieszkaniowe, kilka szkół, przystanek MZK oraz rynek miasta wraz z deptakiem - głównm pasażem handlowym Gorlic, parking dostępne wszystkie media. Wejście bezpośrednio z płyty chodnika., Narożny budynek przy drodze wjazdowej Kraków - Tarnów. Istnieje mozliwość wynajęcia mniejszej powierzchni w zalezności od potrzeb. .Cena 35 zł netto.Możliwośc obniżenia czynszu przez 6 miesięcy ze wzgledu na czas pandemii. Zainteresowanych proszę o kontakt. Polecam

lokal na prowadzenie działalności gospodarczej etc 50 m2 parter
lokal na prowadzenie działalności gospodarczej etc 50 m2 parter
1220 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Wynajmę lokal na prowadzenie działalności gospodarczej etc 50 m2, zaplecze, sanitariat - parter. Do ceny należy doliczyć opłaty za media. Gorlice ul. Kościuszki

Wynajmę lokal użytkowy - 150m Centrum - Gorlice - Biuro Magazyn Sklep
Wynajmę lokal użytkowy - 150m Centrum - Gorlice - Biuro Magazyn Sklep
3500 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia150
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wystawiam Fakturę VAT! Lokal znajduje się na placu manewrowym Jedności - Na przeciwko Pralni EKO ZOCHA. - Dobrze skomunikowany, ogrzewanie gazowe CO, własny piec dwufunkcyjny (nowy). - Trzy oddzielne wejścia - Duże okno witrynowe (doskonałe na reklamę) - Mała wiata zamykana do przechowywania np. palet (ok 4-5m). Budynek parterowy, podzielony na 3 większe pomieszczenia, dwa mniejsze (jedno oddzielone szklaną ścianą - idealne na biuro szefa), łazienka i aneks socjalny. W sprawie wynajmu proszę o kontakt telefoniczny

Do wynajecia lokal użytkowy pow. 16m2
Do wynajecia lokal użytkowy pow. 16m2
25 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia16
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam, ogłoszenie grzecznościowe, proszę o kontakt pod nr. tel. 609x159x210 Lokal mieści się w Gorlicach ul. Kosciuszki 30. Pozdrawiam.

warsztat samochodowy dzierżawa
warsztat samochodowy dzierżawa
10000 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia800
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wydzierżawię pomieszczenie na warsztat samochodowy do 12 stanowisk z niezależnymi wjazdami do każdego stanowiska, cena 10 tys zł miesięcznie do negocjacji

Lokal biurowo - handlowo - usługowy 100 m2 Biuro, magazyn, toaleta
Lokal biurowo - handlowo - usługowy 100 m2 Biuro, magazyn, toaleta
1300 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia100
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia lokal biurowo - handlowo - usługowy w Gorlicach przy ulicy Sienkiewicza. Teren ogrodzony sąsiaduje z hurtownią i składem budowlanym, atrakcyjna lokalizacja na działalność gospodarczą. Lokal składa się z magazynu, biura i toalety - łączna powierzchnia 100 m2 Cena wynajmu 1300 zł netto/m-c + media wg zużycia Kontakt: 51********46 lu 50*******22

Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe budynek Rossmanna
Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe budynek Rossmanna
30 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia227
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal mieści się w jednym budynku z Rossmannem na ulicy Hr.Rydarowskiej 6 w Gorlicach. Lokalizacja jest atrakcyjna ze względu na sąsiedztwo dużych sklepów spożywczych Biedronki, Kauflandu oraz AGD RTV, Pepco i Galerii Rondo. Powierzchnia w całości to ok.230m2 z możliwością podziału na dwa, trzy lokale z osobnymi wejściami. Metraż wynajmowanego lokalu można dopasować, 2 drzwi zewnętrznych Lokal w pełni wykończony (płytki, wszystkie instalacje wraz klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem, monitoringiem oraz posiada 2 własne zaplecze sanitarne i socjalne. Bezpośrednio przy budynku jest 8 bezpłatnych miejsc parkingowych, a obok znajduje się kolejne 300 bezpłatnych miejsc postojowych przy Biedronce, Kauflandzie i Galerii Rondo. Obiekt jest monitorowany całodobowo wraz z administratorem. Cena najmu do negocjacji, Istnieje również możliwość wynajmu mniejszej powierzchni. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 60*****03 oraz mailowego dariusz.wolaninatdewuproperty.pl

Lokal biurowy-centrum Gorlic
Lokal biurowy-centrum Gorlic
500 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Poziom2
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Lokal biurowy 25 m2, w centrum handlowym w centrum Gorlic,parking,w bliskości dworca autobusowego,starostwa,gmachu sądu,Urzędu Skarbowego.Cena netto + media.

Wynajm lokalu Kobylanka
Wynajm lokalu Kobylanka
1200 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam Do wynajęcia lokal o powierzchni Ok 80 m kwadratowych . Znajduje się w Kobylance , zaraz obok kościoła . Ogrzewanie gazowe- taryfa prywatna. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe w budynku Rossmanna
Do wynajęcia lokale handlowo-usługowe w budynku Rossmanna
35 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia230
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal mieści się w jednym budynku z Rossmannem na ulicy Hr.Rydarowskiej 6 w Gorlicach. Lokalizacja jest atrakcyjna ze względu na sąsiedztwo dużych sklepów spożywczych Biedronki, Kauflandu oraz AGD RTV, Pepco i Galerii Rondo. Powierzchnia w całości to 230m2 z możliwością podziału na dwa, trzy lokale z osobnymi wejściami. Metraż wynajmowanego lokalu/i można dopasować, ponieważ ścianę przedziałową można łatwo przestawić. Lokal w pełni wykończony (płytki, wszystkie instalacje wraz klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem, monitoringiem oraz posiada własne zaplecze sanitarne i socjalne. Bezpośrednio przy budynku jest 8 bezpłatnych miejsc parkingowych, a obok znajduje się kolejne 300 bezpłatnych miejsc postojowych przy Biedronce, Kauflandzie i Galerii Rondo. Obiekt jest monitorowany całodobowo oraz posiada administratora. Cena najmu do negocjacji, a orientacyjne przedziały cenowe to 40zł /m2 za lokal około 62 m2 ,za lokal 165 m2 30zł /m2 . Istnieje również możliwość wynajmu całej powierzchni. Przez pierwsze 6 miesięcy okresu najmu, ze względu na czas epidemii, zakładamy obniżkę czynszu w wysokości od 30 do aż 50%, do indywidualnego ustalenia. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 60*******03 lub 79*******03 oraz mailowego dariusz.wolanin'at'dewuproperty.pl

lokal handlowo-usługowy
lokal handlowo-usługowy
35 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia110

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Gorlicach przy ul Stróżowskiej 7 na 1 piętrze, bezpośrednio nad sklepem Żabka. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, bardzo duży ruch pieszych wszystkie media, możliwośc aranżacji według potrzeb. Osobne niezależne wejście bezposrednio z płyty chodnika. Mozliwość wynajęcia mniejszej powierzchni. Własny parking. Cena 35 zł netto. Możliwość obniżenia czynszu przez okres 3-6 miesięcy ze względu na czas pandemii. Zapraszam do kontaktu.

Do wynajęcia lokal usługowy, 22m2, centrum
Do wynajęcia lokal usługowy, 22m2, centrum
1100 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia22
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 22m2 usytuowany na parterze w budynku przy ulicy Mickieiwcza. Lokal charakteryzuje się atrakcyjną lokalizacją, Przy budynku, duży, ogólnodostępny parking. W skład lokalu wchodzi: pomieszczenie usługowe/biurowe oraz WC. Koszt najmu: 1100zł + media Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Proszę o kontakt o godzinie 16.

Do wynajęcia lokal 88m2, ul. Korczaka 5a
Do wynajęcia lokal 88m2, ul. Korczaka 5a
1900 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia88
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokal przy ulicy Korczaka 5A, 88m2. Szczegóły pod numerem telefonu. Proszę dzwonic, nie odpisuję na sms.

Lokal do wynajęcia, ul. 11 listopada 10a, 58m2
Lokal do wynajęcia, ul. 11 listopada 10a, 58m2
1400 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia58
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajęcia lokal przy ulicy 11 listopada 10A. W tym momencie funkcjonuje tam lokal gastrononiczny, ale przeznaczenie lokalu moze być różne. Szczegóły pod numerem telefonu. Proszę dzwonic, nie odpisuję na sms.

Lokal do wynajęcia 136 m2
Lokal do wynajęcia 136 m2
2500 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia136
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

PTTK Oddział w Gorlicach wynajmie lokal użytkowy o powierzchni 136 m2 przy ul. Piłsudskiego 6 w Gorlicach, mieszczący się na parterze z samodzielnym wejściem. Lokal jest przygotowany pod działalność gastronomiczną. Prosimy o kontakt w godz. 9:00-14:00.

Kompleks trzech pomieszczeń biurowych 60m2 6-P2-K3
Kompleks trzech pomieszczeń biurowych 60m2 6-P2-K3
1300 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Korczaka POINT- ELPIGAZ Do wynajęcia kompleks 3 pomieszczeń biurowych (14,00 m2 + 25,00 m2 + 21,00 m2) na drugim piętrze budynku biurowego. Szerokość ok 4,50 m, długość ok 15,00 m, wysokość 2,80 m. Dostęp do łazienki i WC. Bardzo dobra lokalizacja przy ul. Korczaka 11 w Gorlicach. Dostępność parkingu dla aut osobowych przy obiekcie.

Pomieszczenie biurowe 34m2 6-P1 Korczaka POINT
Pomieszczenie biurowe 34m2 6-P1 Korczaka POINT
700 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia34
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Korczaka POINT- ELPIGAZ Do wynajęcia pomieszczenie biurowe na pierwszym piętrze budynku biurowego.  Szerokość ok 4,00 m, długość ok 8,50 m, wysokość 2,80 m. Biuro z dostępem do łazienki i WC. Bardzo dobra lokalizacja przy ul. Korczaka 11 w Gorlicach. Dostępność parkingu dla aut osobowych przy obiekcie.

Lokal do wynajęcia ul .Bardiowska 3
Lokal do wynajęcia ul .Bardiowska 3
2500 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia150
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokal użytkowo-biurowy w ,którym mieścił się salon fryzjerski o powierzchni 150m² na ulicy .Bardiowskiej 3 w Gorlicach. Lokal położony w atrakcyjnym miejscu. W razie pytań zapraszam do kontaktu. *Cena 2500 netto

Lokal do wynajęcia w ŚCISŁYM CENTRUM
Lokal do wynajęcia w ŚCISŁYM CENTRUM
3500 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia58
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny lokal do wynajęcia w ścisłym centrum Gorlic. Lokal ma powierzchnię całkowitą 58m2, posiada niezależne wejście z witryną bezpośrednio z głównego deptaku. Lokal składa się z pomieszczania głównego, zaplecza, pomieszczenia porządkowego oraz łazienki, posiada on również duże okno na dziedziniec. Prezentowany lokal wyposażony jest w klimatyzację oraz niezależne ogrzewanie centralne, co wyróżnia go niewątpliwie na tle innych lokali w okolicznych kamienicach. Podana cena jest ceną netto, do lokalu wystawiamy fakturę VAT. Zapraszamy Serdecznie

Lokal biurowy 11 Listopada Gorlice
Lokal biurowy 11 Listopada Gorlice
750 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowy mieszczący się na parterze biurowca położonego przy ulicy 11 Listopada 34 w Gorlicach. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz odrębnej toalety przypisanej do ogłoszonej powierzchni o łącznym metrażu wynoszącym 25m2. Lokal dostępny od 01.08.2021 roku. Cena: 750 zł/netto/ miesiąc + media. Dogodny dojazd, dojście do posesji. Duży parking, plac manewrowy. Możliwość wynajęcia większej powierzchni.

Lokal komercyjny w Gorlicach do wynajęcia
Lokal komercyjny w Gorlicach do wynajęcia
2000 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Lokal do końca roku wynajmowany przez sprzedawcę spodni. Oferuje ładny lokal 60m,z pomieszczeniem socjalnym i sanitariatem.Niektore koszty adaptacji możliwe do odliczenia z czynszu.Lokal znajduje w Gorlicach przy ul.Mickiewicza,jednej z bardziej ruchliwych ulic w mieście. Lokal może mieć przeznaczenie handlowe lub usługowe. Nr tel. 79*****50

Lokal w Galerii EP
Lokal w Galerii EP
2000 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluUsługowe

BARDZO ATRAKCYJNY lokal o powierzchni 70m2, na parterze, w najbardziej ruchliwej części galerii. Cena 29zł za 1m2 do negocjacji!!! Lokal znajduje się w największej i najbardziej popularnej galerii handlowej w Gorlicach. Sama galeria składa się z trzech budynków o łącznej wielkości 5000m2 . Posiada ona duży parking dla klientów. Położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw, Biedronki i osiedla mieszkalnego. Jest w bliskiej odległości od centrum miasta. Przylega do drogi krajowej nr 28 Nowy Sącz – Jasło i posiada wygodny wjazd i wyjazd na tą drogę.

Do wynajęcia lokal 113 m2
Do wynajęcia lokal 113 m2
3503 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
Poziom2
Powierzchnia113
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal w Gorlicach w centrum administracyjno handlowym przy ul. 11-go Listopada 27. Lokal o powierzchni 113m2 jest usytuowany na drugim piętrze budynku. Jest wyposażony we własny węzeł sanitarny z możliwością wydzielenia aneksu kuchennego. Obiekt został zaprojektowany wg najnowszych trendów, obowiązujących dla lokali usługowych i biurowych. Centrum Administracyjne oferuje w standardzie pomieszczenia biurowe i usługowe wykończone "pod klucz", wyposażone w system centralnej klimatyzacji i ogrzewania z wymianą powietrza, duże przeszklone witryny, miejsca parkingowe do dyspozycji najemców, windę, szerokopasmowe łącze internetowe, monitoring. Obiekt jest w całości dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku działają między innymi: sklep agd/rtv, salon firmy Śnieżka, salon urody, salon fryzjerski, fundacja pomoc dla niepełnosprawnych, biuro projektowe, biuro podatkowe, sklep Prapelnia, biuro komornika sądowego, biuro adwokackie, biura projektów unijnych. Na poziomach 1 i 2 jest zaprojektowanych 14 lokali biurowych. Nieruchomość jest zlokalizowana w rejonie o natężonym ruchu kołowym, przy głównym trakcie komunikacyjnym łączącym osiedle Korczaka z centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się punkty handlowe i usługowe z nasileniem branż technicznych i przemysłowych oraz Starostwo Powiatowe, Urząd Gminy, Urząd Skarbowy, stacja PKS i PKP, powiatowa komenda Policji i Straży Pożarnej. Szczegółowe warunki najmu i stawka czynszu do negocjacji.

Wynajem lokal handlowo-usługowy Centrum Gorlice
Wynajem lokal handlowo-usługowy Centrum Gorlice
3900 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia1
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia od stycznia lokal usługowo handlowy w Gorlicach przy ulicy Piekarskiej 16, poprzednio sklep Viking (HitPol). Powierzchnia 66 m2. Więcej informacji pod numerem: +48**********23

Lokal 130m Gorlice Centrum
Lokal 130m Gorlice Centrum
Gorlice 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia130

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na parterze w mieście Gorlice ul.Mickiewicza. Lokal ma świetną lokalizacje - niedaleko rynku, przy głównym ciągu komunikacyjnym pieszych kierujących się do niego. Lokal mieści się w pięknej przedwojennej odnowionej kamienicy między bankiem Credit Agricole a apteką Słoneczna. Lokal jest wykończony na wysoki standard - stolarka aluminiowa z profila ciepłego z szybami bezpiecznymi. Z zewnątrz wykończenie piaskowcem. Wnętrze to duża sala sprzedażowa + zaplecze i toaleta. Na podłogach gres polerowany. Ogrzewanie centralne piecem gazowy kondensacyjnym. Lokal posiada drugie wejście na dostarczenie towaru od podwórza z drogą dojazdową. Kontakt tel. 693 - pokaż numer telefonu -

Lokal ok 165m Centrum Gorlice
Lokal ok 165m Centrum Gorlice
Gorlice 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia165

Witam. Do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal w centrum miasta Gorlice zlokalizowany w pasażu handlowym przy ulicy Legionów. Lokal znajduje się w podziemiach. W budynku oprócz lokalu znajdują się apteka oraz sklep meblowy. Lokal wykończony na wysoki standard, wszystko nowe. Dostępne wszystkie media. Zapraszam do kontaktu.

Wynajme stanowisko fryzjerskie
Wynajme stanowisko fryzjerskie
1230 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia30
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Centrum Fryzjerskie, salon z wieloletnim stażem na rynku poszukuje do współpracy fryzjera lub fryzjera- barbera, osobę potrafiącą pracować w grupie a jednocześnie ceniącą własną niezależność. Masz grono własnych klientów, nie chcesz inwestować w lokal, chcesz pracować na własnych warunkach?! Zapraszamy do kontaktu. Wszelkie informacje telefonicznie.

Filtr