Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal wynajmę

Sortowanie:
Znaleziony: 82 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal wynajmę w Poznań
Lokal użytkowy, 104 m², Poznań
Lokal użytkowy, 104 m², Poznań
7700 zł
nowe Poznań 2 dnia plecy
Powierzchnia104
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Polecam najem lokalu handlowo-usługowego o pow. 104m2 w nowowybudowanym obiekcie mieszkalno-usługowym w Poznaniu przy ulicy Lwowskiej 2/ narożna z Katowicką. Oferowana powierzchnia 104m2 to składowe dwóch leżących obok siebie lokali o pow. 60,5 i 43,5 m2. Lokal o idealnym położeniu, z dużymi przeszklonymi witrynami, na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej i Lwowskiej, widoczny z ulicy Baraniaka. Po drugiej stornie skrzyżowania znajduje się kompleks handlowy - Galeria Malta. Lokal jest w stanie deweloperskim, z dwoma osobnymi wejściami. W lokalu znajdują się instalacje centralnego ogrzewania (grzejniki), instalacja, wodna, kanalizacyjna, wentylacja, z opcją założenia instalacji klimatyzacyjnej. Istnieje również możliwość wynajęcia wyłącznie jednego z wymienionych lokali. Czynsz najmu 7.700 zł netto + podatek VAT + opłaty do administracji dot. mediów. ok. 1.750 zł + prąd wg wskazania . Kaucja 11.500 zł Polecam i zapraszam na prezentację. Radosław Radziwiłko - email: tel. (użyj formularza kontaktowego) Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Lokal użytkowy, 60,40 m², Poznań
Lokal użytkowy, 60,40 m², Poznań
5150 zł
Poznań 2 dnia plecy
Powierzchnia60,40
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Polecam najem lokalu handlowo-usługowego o pow. 60,4 m2 w nowowybudowanym obiekcie mieszkalno-usługowym w Poznaniu przy ulicy Lwowskiej 2/ narożna z Katowicką. Lokal na parterze, narożnikowy, o idealnym położeniu, z dużymi przeszklonymi witrynami, na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej i Lwowskiej, widoczny z ulicy Baraniaka. Po drugiej stornie skrzyżowania znajduje się kompleks handlowy - Galeria Malta. Istnieje możliwość powiększenia lokalu o sąsiedni o pow. 43,3m2 Lokal jest w stanie deweloperskim. W lokalu znajdują się instalacje centralnego ogrzewania (grzejniki), instalacja, wodna, kanalizacyjna, wentylacja, z opcją założenia instalacji klimatyzacyjnej. Istnieje również możliwość wynajęcia wyłącznie jednego z wymienionych lokali. Czynsz najmu 5.150 zł netto + podatek VAT + opłaty do administracji dot. mediów. ok. 1.020 zł + prąd wg wskazania . Kaucja 7.400 zł Polecam i zapraszam na prezentację. Radosław Radziwiłko - email: tel. (użyj formularza kontaktowego) Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

ul. Sokoła, lokal użytkowy na wynajem, 161 m2
ul. Sokoła, lokal użytkowy na wynajem, 161 m2
6000 zł
Poznań 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia161
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 161m2 w Poznaniu na Boninie przy ulicy Sokoła 22. Usytuowanie: parter budynku w ciągu handlowo-mieszkaniowym. Wejście do lokalu od ulicy, z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. W lokalu duże witryny okienne. Istnieje możliwość wydzielenia odrębnych lokali z osobnymi wejściami. W lokalu przez wiele lat były świadczone usługi bankowe. Lokal składa się z kilku pomieszczeń, z węzłem sanitarnym, dwoma pomieszczeniami wc, kuchnią, z dużą salą do obsługi klienta. Istnieje możliwość zmiany aranżacji lokalu. Dostepne w lokalu instalcje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania oraz telefoniczną. W oknach system bankowych zwijanych krat zabezpieczających przed kradzieżą oraz system alarmowy. Czynsz najmu - 6.000 zł/m-c oraz opłaty za media. Więcej informacji udzielę podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszam: Radosław Radziwiłko tel. (użyj formularza kontaktowego), email: Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Lokal na salon sklep serwis w hali
Lokal na salon sklep serwis w hali
5000 zł
Poznań 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia180
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia lokal ok 180 m2 na handel , usługi , salon na parterze, wszystkie media , parking , możliwość donajmu dodatkowych pomieszczeń np. na biura , warsztat , serwis.

Na wynajem nowy lokal użytkowy przy ulicy Saperskiej na Wildzie
Na wynajem nowy lokal użytkowy przy ulicy Saperskiej na Wildzie
3100 zł
Poznań 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia54
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Nowy parterowy lokal użytkowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na dużym osiedlu mieszkaniowym przy ulicy Saperskiej na Wildzie. OPIS LOKALU: Lokal narożny parterowy, z oknami wystawowymi i przeszklonymi drzwiami wejściowymi. Lokal nadaje się na biuro, usługi lub handel. Idealny na cukiernię, piekarnię, zakład fryzjerski, salon kosmetyczny lub biuro. W lokalu: duże pomieszczenie główne na salę sprzedaży oraz małe zaplecze z toaletą.. Łączna powierzchnia użytkowa lokalu 54 m2. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem w cenie 300 zł/miesiąc. STANDARD WYKOŃCZENIA: Lokal w stanie deweloperskim. Wykończenie lokalu przez Wynajmującego po konsultacji z nowym Najemcą i uzgodnieniu niezbędnych prac, możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Media: ogrzewanie i ciepła woda miejska, prąd, kanalizacja, internet. MIESIĘCZNE KOSZTY NAJMU: czynsz najmu 3100 zł netto plus VAT 23% + opłaty administracyjne i eksploatacyjne ok. 400 zł + prąd (licznikowo wg zużycia). Kaucja. Prowizja biura. DANE KONTAKTOWE: Nieruchomości Renoma tel. 884 325 055 SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ Oferta znajduje się pod opieką pośrednika nr licencji: 24328. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Lokal użytkowy, 98 m², Poznań
Lokal użytkowy, 98 m², Poznań
3430 zł
Poznań 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia98
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Na wynajem lokal handlowo-usługowy z bezpośrednim wejściem z ulicy idealny na kosmetykę, fryzjerstwo, sklep firmowy lub showroom. Na powierzchnię 98 m2 składa się recepcja, sala sprzedaży (lub usług), łazienki, zaplecze socjalne wraz z aneksem kuchennym, mały gabinet. Lokal po remoncie wyposażony w klimatyzację, ściany gipsowane, malowane na biało, liczne punkty świetlne, duże okna wystawowe. Ogólnodostępny parking tuż obok budynku z pewnością jest dodatkowym atutem. Cena najmu 3430 netto miesięcznie. Wymagana jednomiesięczna kaucja. Kontakt: HOMESTUDIO Nieruchomości Beata Michalska-Kunicka tel. (użyj formularza kontaktowego)

Lokal biurowy 40 m2, w ścisłym Centrum.
Lokal biurowy 40 m2, w ścisłym Centrum.
2400 zł
Poznań 4 kilka dni temu
Poziom3
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluBiurowe

OFERTA WYNAJMU, BEZPOŚREDNIO. NOWY WŁAŚCICIEL BUDYNKU Na wynajem lokal biurowy na trzecim piętrze reprezentacyjnego obiektu. Piękna kamienica, w samym sercu Poznania, na ulicy Taczaka 13. Wysoki standard, świetna infrastruktura. Do wynajęcia proponujemy lokal biurowy o powierzchni ok. 40 m2 w cenie 2400 plus VAT. Do lokalu prócz podanego metrażu, przynależy jeszcze ok 50 m2 części wspólnej, czyli klatka schodowa, kuchnia, hol, wejście. WYSOKOŚĆ KONDYGNACJI: III piętro: od 2,89 m – do 3,08 m POŁOŻENIE : Kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Taczaka, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Św. Marcin, Kościuszki i Ratajczaka. W pobliżu znajdują się biura, hotele, restauracje, urzędy publiczne, atrakcje turystyczne, uczelnie wyższe. Ulica Taczaka, jest reprezentacyjną, zrewitalizowaną ulicą. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć drogową, bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej oraz niedaleką odległość dworca kolejowego. PRZEZNACZENIE BUDYNKU: Kamienica klasy A w pełni przystosowana do celów biurowych. Lokal jest w pełni przystosowany do celów biurowych: różny układ pomieszczeń, umożliwia podział na mniejsze gabinety i pomieszczenia typu „open space”. Możliwość podziału na niezależne biura. Przestronne pokoje, ze wspaniałym oświetleniem. Wspólna kuchnia oraz sanitariaty, a także recepcja. Budynek w całości wykonany i wykończony z materiałów o najwyższej jakości, nadający mu status kamienicy klasy A. STANDARD TECHNICZNY BUDYNKU: Kamienica wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje: woda, prąd, gaz, kanalizacja, infrastruktura IT (serwerownia), klimatyzacja. W budynku znajduje się winda osobowa. Możliwość wykupienia przy budynku prywatnych miejsc parkingowych, na podstawie umowy dzierżawy od Urzędu Miasta. Każda kondygnacja posiada osobny węzeł sanitarny i zaplecze kuchenno-socjalne. Piętra 2,3,4 wyposażone w meble biurowe. Sekretariat również wyposażony w meble. Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Posiadamy w tym budynku także inne lokale biurowe i użytkowe na wynajem. Proponowany lokal wyodrębniony kolorem zielonym, na załączonym rzucie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego . Z radością odpowiem na wszystkie pytania.

Duży lokal biurowy 99 m² w pięknej, centralnej kamienicy.
Duży lokal biurowy 99 m² w pięknej, centralnej kamienicy.
5800 zł
Poznań 4 kilka dni temu
Poziom3
Powierzchnia99
Przeznaczenie lokaluBiurowe

OFERTA WYNAJMU, BEZPOŚREDNIO OD NOWEGO WŁAŚCICIELA KAMIENICY LOKALE przy ulicy Taczaka 13. Na wynajem lokal biurowy na trzecim piętrze reprezentacyjnego obiektu, znajdującego się, w samym sercu Poznania. Wysoki standard, świetna infrastruktura. Do wynajęcia proponujemy lokal biurowy o powierzchni 99 m2 w cenie 5800 plus VAT. Do lokalu prócz podanego metrażu, przynależy część wspólna, czyli klatka schodowa, kuchnia, hol, wejście. WYSOKOŚĆ KONDYGNACJI: III piętro: od 2,89 m – do 3,08 m POŁOŻENIE : Kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Taczaka, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Św. Marcin, Kościuszki i Ratajczaka. W pobliżu znajdują się biura, hotele, restauracje, urzędy publiczne, atrakcje turystyczne, uczelnie wyższe. Ulica Taczaka, jest reprezentacyjną, zrewitalizowaną ulicą. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć drogową, bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej oraz niedaleką odległość dworca kolejowego. PRZEZNACZENIE BUDYNKU: Kamienica klasy A w pełni przystosowana do celów biurowych. Lokal jest w pełni przystosowany do celów biurowych: różny układ pomieszczeń, umożliwia podział na mniejsze gabinety i pomieszczenia typu „open space”. Możliwość podziału na niezależne biura. Przestronne pokoje, ze wspaniałym oświetlenie. Wspólna kuchnia oraz sanitariaty a także niezależna recepcja. Budynek w całości wykonany i wykończony z materiałów o najwyższej jakości, nadający mu status kamienicy klasy A. STANDARD TECHNICZNY BUDYNKU: Kamienica wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje: woda, prąd, gaz, kanalizacja, infrastruktura IT (serwerownia), klimatyzacja. W budynku znajduje się winda osobowa. Możliwość wykupienia przy budynku prywatnych miejsc parkingowych, na podstawie umowy dzierżawy od Urzędu Miasta. Każda kondygnacja posiada osobny węzeł sanitarny i zaplecze kuchenno-socjalne. Piętra 2,3,4 wyposażone w meble biurowe. Sekretariat również wyposażony w meble. Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Na wynajem także inne lokale biurowe, w opisanym obiekcie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego . Z radością odpowiem na wszystkie pytania. Proponowane lokale biurowe, wyodrębnione na załączonym rzucie, kolorem niebieskim.

Piękny lokal biurowy/usługowy na parterze
Piękny lokal biurowy/usługowy na parterze
10000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia193,82
Przeznaczenie lokaluUsługowe

OFERTA WYNAJMU, BEZPOŚREDNIO. NOWY WŁAŚCICIEL KAMIENICY. Na wynajem lokal na parterze reprezentacyjnego obiektu, w samym sercu Poznania. Lokal znajduje się na ulicy Taczaka 13. Wysoki standard, świetna infrastruktura. Do wynajęcia proponujemy cały parter 193,85 m2, w cenie 10.500 plus VAT. WYSOKOŚĆ KONDYGNACJI: Parter: od 3,63 m – do 4,19 m POŁOŻENIE : Kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Taczaka,w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Św.Marcin, Kościuszki i Ratajczaka. W pobliżu znajdują się biura, hotele, restauracje, urzędy publiczne, atrakcje turystyczne, uczelnie wyższe. Ulica Taczaka, jest reprezentacyjną, zrewitalizowaną ulicą. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć drogową, bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej oraz niedaleką odległość dworca kolejowego. PRZEZNACZENIE BUDYNKU: Kamienica klasy A w pełni przystosowana do celów biurowych oraz usługowych. Na parterze znajduje się centralna recepcja wraz z czterema salami konferencyjnymi. Dwie większe o powierzchni 30 i 40 m2 i dwie mniejsze o powierzchni:15 i 20 m2, z urządzoną w nowoczesnym stylu kawiarnią. Na wyposażeniu 2 telewizory na ścianach oraz rzutnik. Piętro uzupełnia toaleta oraz kuchnia, wykonana w wysokim standardzie. Piękne reprezentacyjne wejście oraz korytarz. Lokal nadaje się idealnie na sale konferencyjne oraz miejsce spotkań biznesowych. Duże,półokrągłe okna widoczne z ulicy, mogą pełnić funkcje witryn, dlatego lokal nadaje się także idealnie na usługi oraz salony. Budynek w całości wykonany i wykończony z materiałów o najwyższej jakości, nadający mu status kamienicy klasy A. STANDARD TECHNICZNY BUDYNKU: Kamienica wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje: woda, prąd, gaz, kanalizacja, infrastruktura IT (serwerownia), klimatyzacja. W budynku znajduje się winda osobowa. Możliwość wykupienia przy budynku prywatnych miejsc parkingowych, na podstawie umowy dzierżawy od Urzędu Miasta. Każda kondygnacja posiada osobny węzeł sanitarny i zaplecze kuchenno-socjalne. Istnieje możliwość wynajęcia pozostałych pięter i części tego obiektu. Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego . Z radością odpowiem na wszystkie pytania.

Lokal na biura, gabinety 90m2 ul. Polna - 2 poziomowy wejście z ulicy
Lokal na biura, gabinety 90m2 ul. Polna - 2 poziomowy wejście z ulicy
4000 zł
Poznań 6 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia90
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę lokal ok. 90m2 na biura lub gabinety, punkt serwisowy z magazynem lub inne. Lokal zlokalizowany przy ul. Polnej vis a vis szpitala Położniczego Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy i ma osobne wejście z ulicy. okna wychodzą na ulicę Lokal do adaptacji przez najemcę. NAJEM tylko długoterminowy. Składa się z 2 pokoi osobnych i łazienki na parterze i 2 pokoi oraz pomieszczeń dodatkowych na poziomie -1. Lokal idealny na biura, punkt serwisowy, gabinety etc. Lokal wolny od zaraz. Kaucja 5000zł

bardzo ladne biuro 42 m2,trzy pokoje,parter
bardzo ladne biuro 42 m2,trzy pokoje,parter
1302 zł
Poznań 7 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia42
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia bardzo ładny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 42 m2 składający się z trzech pokoi.Lokal znajdujący się w biurowcu ,na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.Aneks kuchenny do dyspozycji najemców.Parking - własny przed budynkiem.Możliwość przypisanych miejsc na terenie nieruchomości za opłatą 100 zł /m-c. Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy bocznej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - umiarkowane, natężenie ruchu pieszych - umiarkowane.Do metrażu doliczany 15% udział w powierzchniach wspólnych. Miesięczny czynsz najmu powiększony jest o koszty eksploatacyjne /ogrzewanie,ochrona,energia,woda ,ścieki,itp 15-17 zł m2/. Kaucja 1-miesięczna. Do wynajęcia nowo przygotowywane pokoje biurowe do wejścia o różnych metrażach, w bardzo dobrej lokalizacji -Poznań Grunwald .Każdy pokój jest świeżo wymalowany ,panele lub wykładzina,nowe oświetlenie,gładź na ścianach ,nowe okna .Po podpisaniu umowy najmu pokój zostaje przygotowywany dla najemcy.Możliwość również wejścia od zaraz. Serdecznie zapraszam na prezentację. Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: 502673023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 13228

Ładne biuro 36 m2 ,dwa pokoje
Ładne biuro 36 m2 ,dwa pokoje
1080 zł
Poznań 7 dni plecy
Poziom3
Powierzchnia36
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2, 36m2 plus 15 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking - własny 100 miejsc parkingowych). LOKALIZACJA: Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy głównej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - wysokie, natężenie ruchu pieszych - wysokie. EKSPLOATACJA: Miesięczny czynsz najmu 30 zł /m2 . Dodatkowe koszty związane z bieżącym użytkowaniem lokalu to media wg zużycia rozliczane ryczałtowo 15-17 zł/m2 . DODATKOWE INFORMACJE: Funkcjonalne biura poza centrum o powierzchni od 14m2 do 170 m2 znajdujące się w biurowcu który zapewnia świetną lokalizacje funkcjonalność dostęp do budynku 24 godziny na dobę doskonałe rozwiązanie dla firm rachunkowych,finansowych ,oddziałów firm , projektowych itp budynek monitorowany strzeżony miejsca parkingowe na parkingu dodatkowo płatne 100 zł za miejsce +Vat .Estetyczne korytarze i wnętrza zapewnią prestiż firmie która umiejscowi swoje biura w tym budynku . Doskonała komunikacja miejska i lokalizacja dla przyszłych klientów jak i również dla pracowników Państwa firmy .W odległości ok 5 km lotnisko,dworzec ,MTP .W budynku znajduje się wiele powierzchni biurowych. Do ceny czynszu najmu należy doliczyć 15-17 zł netto/m2/m-c kosztów eksploatacyjnych /winda,woda,ogrzewanie,prąd,wywóz nieczystości,sprzątanie, monitoring,portier itp./ Biura występują w modułach od 14 ,18, 21,28,35,50 m2, . Więcej informacji dostępnych w biurze .Dodatkowym atutem mogą być małe magazyny zlokalizowane na nieruchomości. Zapraszam do prezentacji . Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: +48 502 673 023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika Andrzeja Krause o nr licencji 13228

49 m2 trzy pokoje,biuro,Grunwald
49 m2 trzy pokoje,biuro,Grunwald
800 zł
Poznań 7 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia49
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Biuro na Grunwaldzie w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum oraz środków komunikacji miejskiej.Własne biuro o powierzchni 49 m2 na 1 piętrze składające się z trzech pomieszczeń ,węzeł sanitarny na korytarzu Dodatkowo koszty eksploatacyjne ok 11-12 zł m2 zawierające ochronę,ogrzewanie,wodę,ścieki,śmieci ,energię. Rewelacyjna cena!Zapraszam na prezentację Andrzej Krause tel.502673023

ładne 50 m2,Grunwald ,klima
ładne 50 m2,Grunwald ,klima
1500 zł
Poznań 7 dni plecy
Poziom3
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2, 36m2 plus 15 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking - własny 100 miejsc parkingowych). LOKALIZACJA: Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy głównej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - wysokie, natężenie ruchu pieszych - wysokie. EKSPLOATACJA: Miesięczny czynsz najmu 30 zł /m2 . Dodatkowe koszty związane z bieżącym użytkowaniem lokalu to media wg zużycia rozliczane ryczałtowo 15-17 zł/m2 . DODATKOWE INFORMACJE: Funkcjonalne biura poza centrum o powierzchni od 14m2 do 170 m2 znajdujące się w biurowcu który zapewnia świetną lokalizacje funkcjonalność dostęp do budynku 24 godziny na dobę doskonałe rozwiązanie dla firm rachunkowych,finansowych ,oddziałów firm , projektowych itp budynek monitorowany strzeżony miejsca parkingowe na parkingu dodatkowo płatne 100 zł za miejsce +Vat .Estetyczne korytarze i wnętrza zapewnią prestiż firmie która umiejscowi swoje biura w tym budynku . Doskonała komunikacja miejska i lokalizacja dla przyszłych klientów jak i również dla pracowników Państwa firmy .W odległości ok 5 km lotnisko,dworzec ,MTP .W budynku znajduje się wiele powierzchni biurowych. Do ceny czynszu najmu należy doliczyć 15-17 zł netto/m2/m-c kosztów eksploatacyjnych /winda,woda,ogrzewanie,prąd,wywóz nieczystości,sprzątanie, monitoring,portier itp./ Biura występują w modułach od 14 ,18, 21,28,35,50 m2, . Więcej informacji dostępnych w biurze .Dodatkowym atutem mogą być małe magazyny zlokalizowane na nieruchomości. Zapraszam do prezentacji . Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: +48 502 673 023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika Andrzeja Krause o nr licencji 13228

bardzo ladne biuro 29m2,dwa pokoje,parter
bardzo ladne biuro 29m2,dwa pokoje,parter
899 zł
Poznań 7 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia29
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia bardzo ładny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 29 m2 składający się z dwóch pokoi.Lokal znajdujący się w biurowcu ,na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.Aneks kuchenny do dyspozycji najemców.Parking - własny przed budynkiem.Możliwość przypisanych miejsc na terenie nieruchomości za opłatą 100 zł /m-c. Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy bocznej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - umiarkowane, natężenie ruchu pieszych - umiarkowane.Do metrażu doliczany 15% udział w powierzchniach wspólnych. Miesięczny czynsz najmu powiększony jest o koszty eksploatacyjne /ogrzewanie,ochrona,energia,woda ,ścieki,itp 15-17 zł m2/. Kaucja 1-miesięczna. Do wynajęcia nowo przygotowywane pokoje biurowe do wejścia o różnych metrażach, w bardzo dobrej lokalizacji -Poznań Grunwald .Każdy pokój jest świeżo wymalowany ,panele lub wykładzina,nowe oświetlenie,gładź na ścianach ,nowe okna .Po podpisaniu umowy najmu pokój zostaje przygotowywany dla najemcy.Możliwość również wejścia od zaraz. Serdecznie zapraszam na prezentację. Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: 502673023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 13228

WYNAJMĘ LOKAL na usługi - handel - biuro
WYNAJMĘ LOKAL na usługi - handel - biuro
2000 zł
Poznań 8 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia31
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Właściciel wynajmie lokal położony w Poznaniu przy ulicy Kochanowskiego 5 /50 metrów od ul.Dąbrowskiego/ o powierzchni całkowitej 31 m kw. Lokal składa się z 2 izb  - dwupoziomowy / jedna z wejściem od ulicy/ oraz wc z prysznicem + jadalnia. Lokal znajduje się z boku kamienicy do której przypisane jest jedno miejsce parkingowe oraz duży kaseton reklamowy. Lokal idealnie nadaje się na agencję ubezpieczeniową , nieruchomości itp. lub drobne usługi. Cena najmu 2000,oo netto/ miesiąc + liczniki w/g wskazań. Ogrzewanie piec c.o. gazowe.  Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu (użyj formularza kontaktowego)

Gabinet [na godziny lub dni]
Gabinet [na godziny lub dni]
29 zł
Poznań 9 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę dwa jasne, przestronne i w pełni wyposażone gabinety psychologiczne znajdujące się w mieszkaniu przy ul. Międzychodzkiej położonej na poznańskim Grunwaldzie w pobliżu zbiegu ulic Marcelińskiej i Grochowskiej. Przy ulicy Międzychodzkiej zlokalizowane są liczne gabinety lekarskie oraz lokale usługowe. Mieszkanie, w którym znajdują się gabinety, położone jest na 1-wszym piętrze zadbanej kamienicy, a samo przeszło generalny remont w 2020 roku. Wszystkie pomieszczenia (kuchnia, łazienki oraz gabinety) zostały wyposażone w nowoczesne sprzęty wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego charakteru lokalu (odnowione dębowe parkiety, wysokie sufity, grube ściany, duże okna). Mieszkanie posiada korzystny układ pozwalający na wygodne korzystanie z niego jako lokalu usługowego. Wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie i dostępne bezpośrednio z korytarza (także WC i łazienka, które są osobne). Gabinety znajdują się daleko od drzwi wejściowych, a kuchnia pełniąca rolę poczekalni zlokalizowana jest przy wejściu do lokalu. Oba gabinety posiadają po dwa okna oraz drewniane drzwi zamykane na klucz. W każdym z gabinetów przygotowane zostało miejsce na wygodną pracę z pacjentami (fotele/sofa oraz stoliki) oraz miejsce do pracy indywidualnej (biurko z fotelem obrotowym i szafa na notatki/rzeczy). W związku z tym prowadzenie terapii możliwe jest praktycznie natychmiast po wynajęciu gabinetu. Wybór tej lokalizacji oznacza również dogodny dojazd autem oraz komunikacją miejską. Na ulicy Międzychodzkiej parkować można za darmo (brak strefy) mimo bliskości centrum miasta. W odległości 150 metrów od gabinetu znajduje się przystanek autobusowy (ul. Marcelińska), a niedaleko (700 metrów) tramwajowy (ul. Ostroroga). Do dyspozycji pozostaje w pełni wyposażona kuchnia (poczekalnia), toaleta i łazienka. Gabinet niebieski obecnie dostępny jest w środy, czwartki, piątki, soboty oraz niedziele. Gabinet zielony – obecnie dostępny w środy, soboty, niedziele. Cena za godzinę (z fakturą) to 29 zł. Minimalna ilość godzin w ciągu jednego dnia to 4. Miesięczny koszt wynajmu jednego gabinetu na wyłączność przez jeden dzień w tygodniu to 495 zł. Cena spada wraz ze zwiększaniem liczby dni wynajmu. Zapraszam do kontaktu: Natalia 794-520-184 Maciej 737-465-097

Lokal biurowy na Jeżycach
Lokal biurowy na Jeżycach
1200 zł
Poznań 9 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia29
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę lokal o powierzchni 29m2 pod biuro. Lokal po generalnym remoncie - nowa kuchnia i łazienka. Reszta bez mebli. Lokal składa się z pokoju z otwartą kuchnią i korytarza, małego pokoju oraz łazienki. Powoli kończymy remont w lokalu. Zdjęcia dostępne będą lada moment - podeślę zainteresowanym. W pobliżu powstaje duże, nowe osiedle i na pewno zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi wzrośnie. Lokal dostępny od Marca.

Podnajmę gabinet
Podnajmę gabinet
120 zł
Poznań 9 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia10
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Podnajmę na godziny/dni/konkretne zabiegi gabinet w salonie fryzjersko-kosmetycznym w Suchym Lesie. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Dostęp do toalety, pomieszczenia socjalnego oraz recepcji w cenie najmu. Cena uzależniona od rodzaju wykonywanych zabiegów oraz okresu najmu. Możliwa także dłuższa współpraca. Zapraszam do kontaktu.

Wyjątkowy lokal Rezydencja Chwaliszewo NA WYNAJEM
Wyjątkowy lokal Rezydencja Chwaliszewo NA WYNAJEM
7000 zł
Poznań 13 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia112
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

OFERTA WYNAJMU WYJĄTKOWEGO LOKALU UŻYTKOWEGO W PRESTIŻOWYM OBIEKCIE „REZYDENCJA CHWALISZEWO”   Przedmiotem niniejszej oferty jest wynajem długoterminowy lokalu użytkowego w obiekcie „Rezydencja Chwaliszewo”, położonego u zbiegu ulic Chwaliszewo i Estkowskiego – w bezpośrednim otoczeniu Starego Rynku, w miejscu, które w ostatnich latach dzięki powstającej tam infrastrukturze mieszkaniowej, apartamentowej oraz biurowej zyskało blask adekwatny do położenia. Lokal użytkowy będący przedmiotem niniejszej oferty poza bezdyskusyjnym, wyjątkowym położeniem zapewni przyszłym użytkowników niepowtarzalny widok na dolinę Warty, Ostrów Tumski i Katedrę.  Lokal po jego wykończeniu będzie idealnym miejscem na prestiżowe biuro, kancelarię prawną lub notarialną.   STANDARD TECHNICZNY LOKALU Ściany nośne lokalu wykonano w technologii monolitycznej żelbetowej. Ściany działowe wykonano z bloczków wapienno-piaskowych tzw. silikatowych.  Tynki wykonano jako cementowo – wapienne lub gipsowe oprócz pomieszczenia toalety oraz przedsionka toalety, gdzie pozostawiono ściany surowe. Posadzki cementowe zatarte „na ostro”. Brak wykonania sufitów podwieszanych.  Instalacje elektryczne, wod – kan, wprowadzone do lokalu – do rozprowadzenia w ramach prac wykończeniowych w lokalu. Instalacja wentylacji zakończona króćcem na wejściu do lokalu – do własnego rozprowadzenia po lokalu. Lokal został wykonany w stanie deweloperskim i może zostać wykończony przez przyszłego Najemcę wg jego potrzeb i oczekiwań na uzgodnionych warunkach rozliczenia poniesionych kosztów. Ogrzewanie lokalu – z sieci cieplnej miejskiej.   PRZEZNACZENIE LOKALU Lokal ze względu na wyjątkowe położenie oraz niepowtarzalny widok z jego okien może być idealnym miejscem dla prestiżowego biura, kancelarii prawnej lub notarialnej.    DOSTĘPNE MEDIA - woda - prąd - kanalizacja - internet   LOKALIZACJA Obiekt został zlokalizowany w budynku „Rezydencja Chwaliszewo” Poznań, ul. Chwaliszewo 61.   WIĘCEJ INFORMACJI Na życzenie Klienta udostępnimy więcej szczegółowych informacji oraz zapewnimy dostęp do dokumentacji technicznej lokalu oraz możliwość obejrzenia lokalu.   W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu (użyj formularza kontaktowego).   Zapraszamy na prezentację!   Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Lokal Użytkowy kościelna
Lokal Użytkowy kościelna
2000 zł
Poznań 13 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia26
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na wynajem lokal użytkowy w samym centrum jeżyc, przy Kościelnej 1 w Poznaniu. Lokal jest wyremontowany w głównej części, zaplecze wymaga renowacji co jesteśmy chętni wspólnie wykonać po zapoznaniu się z potrzebami wynajmującego. Okno od podwórza będzie wymienione na pcv. Bezpośrednio od właściciela. Zapraszam na oględziny. Czynsz to 2000 pln miesięcznie plus opłaty z liczników.

Jeżyce -centrum parter 150 m2 secesyjna kamienica
Jeżyce -centrum parter 150 m2 secesyjna kamienica
4200 zł
Poznań 14 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia150
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Polecam klimatyczny lokal na Jeżycach w secesyjnej kamienicy z 1903 roku. Lokal na parterze pow. 149,20 m², wysoki 3,40 m i jasny. Zachowane liczne oryginalne elementy: wykusz, wysokie okna, stiuki, dwuskrzydłowe drzwi wewnętrznej komunikacji. Przeznaczenie biurowe ew. nie uciążliwe usługi. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Cztery stylowe duże pokoje : 33 m²; 29,90 m²; 27,90 m²; 19,20 m² z podwójną komunikacją - układ amfilady uzupełniony wejściem do pokoi z korytarza 12,30 m², dodatkowo pomieszczenie socjalne 13,40 m²; wc z kabiną prysznicową 6,70 m² oraz pomieszczenie gospodarcze 6,80 m².Doskonała lokalizacja w centrum miasta, blisko przystanek szybkiego tramwaju. czynsz najmu netto 28,00 PLN/ 1m² do negocjacji plus VAT plus opłaty eksploatacyjne. Wymagana kaucja. Kontakt: Grażyna Grajewska licencja pośrednika nr 244 , tel. 602 37 92 51.Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu Cywilnego.

Lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji.
Lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji.
1900 zł
Poznań 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Posiadm do wynajęcia od zaraz lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji, pomieszczenie 60 m, możliwy podział powierzchni na mniejsze części. Wejście parter, duże okna, ogrzewanie gazowe, internet NETIA światłowód. Lokalizacja Jeżyce-Ogrody.Telefon 692092873.

biura 50-400 m2,Grunwald klima
biura 50-400 m2,Grunwald klima
1600 zł
Poznań 15 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia100
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 100 m2.,możliwość wynajęcia 50 m2 i tego metrażu dotyczy cena 1600 zł netto /m-c plus koszty eksploatacyjne.Udział w powierzchni wspólnej 15 %.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze, składają się na niego pomieszczenia biurowe ,węzeł sanitarny ,aneks kuchenny.. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Na piętrze aneks kuchenny do dyspozycji najemców.Parking - własny przed budynkiem.Możliwość przypisanych miejsc na terenie nieruchomości za opłatą 100 zł /m-c. Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy bocznej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - umiarkowane, natężenie ruchu pieszych - umiarkowane. Miesięczny czynsz najmu wynosi 3200 zł przy 100 m2 , dodatkowe koszty eksploatacyjne /ogrzewanie,ochrona,energia,woda ,ścieki,itp 14-17 zł/m2. Kaucja 1-miesięczna.Część pomieszczeń posiada nową klimatyzację. Do wynajęcia nowo przygotowywane pokoje biurowe do wejścia o różnych metrażach 50 m2 do 500 m2 , w bardzo dobrej lokalizacji -Poznań Grunwald .Każdy pokój jest świeżo wymalowany ,ma nową wykładzinę ,nowe oświetlenie,gładź na ścianach ,nowe okna .Po podpisaniu umowy najmu pokój zostaje przygotowywany dla najemcy.Udział w powierzchniach wspólnych 15% zawarty w metrażu..Możliwość również wejścia od zaraz. Serdecznie zapraszam na prezentację. Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: +48 502 673 023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika Andrzeja Krause o nr licencji 13228

Wynajmę biuro w centrum Poznania
Wynajmę biuro w centrum Poznania
2100 zł
Poznań 18 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia53
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę przestronne biuro w klimatycznej kamienicy w samym centrum Poznania (ul. Wrocławska). Biuro składa się z dwóch dużych pomieszczeń, łazienki oraz małego korytarza. Pomieszczenia pomalowane na biało, z piękną drewnianą podłogą, uwieńczone oryginalną sztukaterią. Kamienica ulokowana jest „za podwórkiem”, dzięki czemu w lokalu nie słychać hałasu ulicy, a miejsce sprzyja pracy w skupieniu i kreatywności. Lokal posiada również urokliwy balkon. metraż - 53m2 cena - 2100,00 zł pozostałe koszty/ ogrzewanie , śmieci itp - około 400,00 zł brak aneksu kuchennego - możliwość jego zamontowania Przy wynajmie od 1.03 rabat 30% na pierwsze 2 miesiące. Prośba do pośredników o niekontaktowanie się, wynajem bezpośredni. Tel. 601 688 904 Kontakt możliwy w godz: 8-22 , również w weekendy.

Lokal biurowy od 50-140 m2, klima, przy Rondzie Starołęka!!
Lokal biurowy od 50-140 m2, klima, przy Rondzie Starołęka!!
31 zł
Poznań 18 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Witam Mam do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze w budynku biurowym przy Rondzie Starołęka. Lokal składa się z 5 pomieszczeń biurowych, korytarza, dostępu do zaplecza kuchennego i toalety. lokal posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę, również kontrolę dostępu. Przy biurowcu znajduje się duży parking. lokal jest wynajmowany bez mebli, istnieje możliwość doposażenia lokalu, ale wymaga to dodatkowych ustaleń. Zapraszam do oglądania Lokal jest dostępny od zaraz

Wynajmę stanowisko do manicure
Wynajmę stanowisko do manicure
650 zł
Poznań 18 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia9
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę stanowisko do manicure w gabinecie w którym już działa kosmetolog i fizjoterapeuta. Baza klientów. Wynajem dla zdecydowanej os. Z doświadczeniem manicure hybrydowego i żeli. Gabinet położony niedaleko Ogrodów. Wyposażenie stanowiska pracy to lampa , biurko i dwa krzesła. Oczywiście podajnik i półka jest do zagospodarowania. W cenie najmu brak już dodatkowych opłat. Wystawiam fakturę.

Box/Lokal Handlowy Wielkopolska Giełda Odzieżowa Poznań Wgo NAJEM
Box/Lokal Handlowy Wielkopolska Giełda Odzieżowa Poznań Wgo NAJEM
300 zł
Poznań 20 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam, Na wynajem oferuję box handlowy o powierzchni 20m2 znajdujący się na terenie Wielkopolskiej Giełdy Odzieżowej w Poznaniu przy ul. Głogowskiej. Zlokalizowany jest w Hali A na parterze w pobliżu wejścia oraz schodów prowadzących na piętro pierwsze. Niewątpliwym atutem jest także obecność punktu wysyłkowego DPD oraz restauracji co gwarantuje duży ruch w obrębie lokalu. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Loftowy lokal użytkowy - 94m2 Staszica
Loftowy lokal użytkowy - 94m2 Staszica
3000 zł
Poznań 21 dni plecy
Powierzchnia94
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować Państwu loftowy lokal znajdujący się w pięknej, secesyjnej kamienicy znajdującej się przy zrewitalizowanej ulicy Staszica na naszych poznańskich Jeżycach.  Lokal znajdujący się na poziomie -0.5, cechuje się ciepłym, komfortowym charakterem sprzyjającym prowadzeniu dowolnego biznesu, piękne sklepienia łukowe pozwalają odpocząć oczom po ciężkiej pracy. Lokal jest obecnie zajmowany przez lokal fryzjersko kosmetyczny, a w kolejnym okresie najmu (od 31 sierpnia br.) może zostać przystosowany do dowolnej działalności biurowej, handlowej, czy usługowej. Na planie lokalu znajdziecie Państwo 4 pomieszczenia użytkowe, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Lokal posiada ogrzewanie elektryczne i wszystkie niezbędne media. Jako wynajmujący staram się być możliwie bezproblemowy i bezkonfliktowy, staram się przy tym iść najemcom na rękę. Kwota za miesięczny najem to 3000 zł plus czynsz do wspólnoty 683,84 zł, na który składają się  opłaty za wodę, wywóz śmieci oraz fundusz remontowy plus opłaty za prąd wg. zużycia. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego - możliwość obejrzenia lokalu jest wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na miejscu!

Lokal biurowy w atrakcyjnej lokalizacji
Lokal biurowy w atrakcyjnej lokalizacji
63488 zł
Poznań 25 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia19,84
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę lokal biurowy o powierzchni 19,84 m2 składający się z pokoju o powierzchni 12,5 m2 (do wyłącznego użytkowania), łazienki i przedpokoju (wspólnie użytkowanymi z pozostałymi najemcami) w budynku przy ul. Grochowskiej 69 w Poznaniu. Zapewniam miejsca parkingowe. Cena 634,88 zł (32zł/m2). Oferta ważna od 01.02.2021 r. Tel: 784-545-826.

wys. standard, parter,lokal po generalnym remoncie
wys. standard, parter,lokal po generalnym remoncie
3300 zł
Poznań 26 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia81,80
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Przedmiotem najmu jest piękny lokal biurowy położony w sercu Łazarza przy ul. Emilii Sczanieckiej. Jeśli poszukujesz lokalu dla swojej firmy, a chciałbyś pracować w pięknych wnętrzach – ta oferta jest idealna dla Ciebie! Lokal o powierzchni 81,8 m2 , składa się z 3 przestronnych pokoi o powierzchni 20 m2, 19 m2 oraz 15,8 m2 , dużej kuchni w której wyodrębniona została przestrzeń na recepcję, łazienki oraz korytarza. Lokal jest po kapitalnym remoncie , położone zostały nowe wszystkie instalacje: elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna. W lokalu zamontowano nowy piec gazowy , nowe grzejniki oraz okna PCV. Na podłogach znajdują się piękne stare deski sosnowe , które odrestaurowano zachowując ich oryginalny charakter i kolorystykę. Drzwi do lokalu wymienione zostały na wysokiej jakości , dębowe drzwi , antywłamaniowe , które mocno podnoszą standard lokalu. Wnętrza zostały wykończone z wysokiej klasy materiałów, zachowując charakter kamienicy. Budynek wyposażony został w nowa instalacje domofonową, kamery i monitoring a także światłowód. Do lokalu przynależy piwnica. Koszty: -czynsz najmu 3300 zł netto -czynsz administracyjny 350 zł/m-c (w tym zaliczki na wodę i ścieki, śmieci, eksploatację części wspólnych, domofon, administrację itp.), -zaliczka na gaz 250 zł/m-c, -zaliczka na prąd 150 zł/m-c. Kaucja w wysokości 5000 zł. Kontakt: Tomasz Klim (użyj formularza kontaktowego) Email:

W Salonie podnajmę powierzchnię Kosmetyczce
W Salonie podnajmę powierzchnię Kosmetyczce
500 zł
Poznań 26 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia10
Przeznaczenie lokaluUsługowe

W Salonie makijażu permanentnego podnajmę powierzchnię około 10 m2 na usługi: przedłużanie rzęs, medycyna estetyczna, manicure-pedicure, itp. W cenie 500 zł netto jest możliwe korzystanie z naszych mebli (łóżko kosmetyczne, szafki zamykane, siedziska) wliczone są również opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, wywóz śmieci). Pozdrawiam, Ania

Gabinet do wynajęcia.
Gabinet do wynajęcia.
380 zł
Poznań 28 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia13
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam, chciałabym zaoferować Państwu podnajem gabinetu terapeutycznego w Pracowni Terapeutycznej "Pozbieraj Myśli" (www.pozbierajmysli.pl) Idealne miejsce pracy dla psychologa, psychoterapeuty, lekarza psychiatry, coacha czy seksuologa. Pracownia znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, co gwarantuje Państwu oraz pacjentom/klientom komfort pracy. ( Bardzo łatwy dojazd do Pracowni, dostępność miejsc postojowych poza strefą opłat parkingowych) Wszystkie gabinety zostały przygotowane z największą starannością i znajdziecie w nich wszystko to, co potrzebne do pracy terapeutycznej. Cena 380zł zawiera całość opłat za podnajem jednego gabinetu, na jeden dzień w tygodniu (4 w miesiącu), przez 10h godzin w ciągu dnia ( od 10:00 do 20:00) Oprócz tego, nie ponosicie Państwo żadnych innych opłat. W cenie: - korzystanie z gabinetu - możliwość korzystania z kuchni ( mikrofalówka, czajnik, lodówka, ekspres do kawy, dystrybutor wody) - reklama na stronie www oraz FB Pracowni - projekt firmowej wizytówki - własny adres firmowej skrzynki mailowej ( w celu ułatwienia kontaktu z pacjentami) - korzystanie z Wi-Fi/ możliwość prowadzenia sesji on-line - możliwość korzystania z urządzenia wielofunkcyjnego - praca w bardzo miłym i przyjemnym wnętrzu z zespołem profesjonalistów :) Dysponujemy również salą szkoleniową, wyposażoną m.in. w rzutnik, flipchart i wieżę Hi-fi. Możliwe jest także podnajęcie sali na godziny ( po więcej informacji prosimy zgłosić się telefonicznie). Nie ma możliwości podnajmu gabinetu na godziny. Serdecznie zapraszam do obejrzenia gabinetów

Lokal na Starym Rynku.  Piękny, 200m!!!
Lokal na Starym Rynku. Piękny, 200m!!!
5000 zł
Poznań 28 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia200
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Wynajmę piękny lokal uslugowo, handlowo , biurowy na Starym Rynku. 200m2 w jednej przestrzeni, biuro, kuchnia i łazienka. Nowoczesna winda otulona zabytkową cegłą. Świetna lokalizacja. Wiecej info po kontakcie przez olx. Zapraszam:-)

Sala prób 300zl/miesiac sala dla zespołów wynajem odsłuch całego bandu
Sala prób 300zl/miesiac sala dla zespołów wynajem odsłuch całego bandu
25 zł
Poznań 28 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia41
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Nowa sala w Poznaniu! Możliwość abonamentu miesięcznego za 300 złotych. (6h do wykorzystania w tygodniu) Na miejscu znajdują się mikrofony shure, dwie perkusję(jedna z podwójna stopą), pianino, nagłośnienie firmy alto, mikser z funkcją nagrywania przez usb, statywy (do mikrofonów,nut, klawiszy, syntezatora), trzy wzmacniacze gitarowe: bugera 6260, peavey bandit 112 i wzmacniacz robiony na zamowienie. Mamy też lampy gdyby ktoś chciał kręcić wideo i dwa statywy do telefonów jakby ktoś chciał nagrywać próbę. Dobrze zrobiona akustyka i duża przestrzeń. 25zl/h lub 300 abonament miesięczny 5zl/h wypożyczenie blach Zapraszam do kontaktu 731459666

Gabinety lekarskie do wynajęcia - Promienista 6
Gabinety lekarskie do wynajęcia - Promienista 6
Poznań 29 dni plecy
PrzeznaczenieInne przeznaczenie
Powierzchnia23

Centrum Zdrowia AGVITA oferuje do wynajęcia wyposażone, nowoczesne gabinety lekarskie znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Promienistej 6 w Poznaniu. Istnieje możliwość wynajmu gabinetów na wyłączność lub na konkretne dni tygodnia oraz godziny. Oferowane lokale posiadają od 12 do 23 m2 i znajdują się na trzech poziomach: parter (przyziemie), I piętro, II piętro. W budynku znajduje się pięć łazienek, jedna w przyziemiu i po dwie na I oraz II piętrze. Osobne łazienki znajdują się również w wybranych gabinetach. Oprócz tego do dyspozycji pozostają dwa pomieszczenia socjalne, szatnia, pomieszczenie gospodarcze oraz duża sala rehabilitacyjna o powierzchni 50m2. Gabinety są wyposażone w biurko i fotel dla specjalisty, krzesła dla Pacjentów, kozetki, umywalki i wieszaki. Z kolei gabinety laryngologiczne i audiologiczne wyposażone są w kliniczny sprzęt do pełnej diagnostyki. W ramach wynajmu można korzystać z obsługi recepcji (na każdym piętrze), usług sprzątania i wywozu odpadów medycznych. Ośrodek posiada również windę, dzięki której przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie posesji znajduję się również parking oraz monitoring. Obecnie w skład AGVITY wchodzą: AGVITA Gabinety Specjalistyczne (lekarskie, terapeutyczne, rehabilitacyjne), AGVITA Laryngologia i Audiologia oraz Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna AGVITA. Więcej szczegółowych informacji na temat gabinetów oraz cen można uzyskać po kontakcie: - Agnieszka Konarczak: tel. 697 - pokaż numer telefonu -

Ładny lokal, dobry punkt przy ul. Głogowskiej do wynajęcia !
Ładny lokal, dobry punkt przy ul. Głogowskiej do wynajęcia !
1900 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia od 1 Stycznia 2021 roku ładny lokal z przeznaczeniem handlowym lub na biuro w bardzo dobrym, sprawdzonym punkcie przy ul. Kanałowej , prawie na wprost przejścia dla pieszych z ul. Głogowskiej ( narożnik ul. Kanałowej/Głogowska). Widoczny także z ul. Matejki - witryny lokalu skierowane na wprost Parku Wilsona. Metraż 25 m2. Lokal posiada pomieszczenie socjalne oraz WC. Sala sprzedaży w kwadracie około 20m2 z bardzo dużymi witrynami na całej powierzchni frontu pomieszczenia - niewątpliwie jest to dużą zaletą lokalu. Na zewnątrz elewacja sklepu w kolorze zielonym z własnym kasetonem - miejscem na reklamę swojej firmy oraz witryny i drzwi wejściowe do lokalu zabezpieczone w żaluzje antywłamaniowe. Ogrzewanie we własnym zakresie, co jest korzystne, gdyż nie płaci się za nie przez cały rok. ( wystarczy np 1 grzejnik olejowy do pełnego ogrzania pomieszczenia ). Korzystne warunki umowy dzierżawy, gdyż do ceny dzierżawy nie dolicza się podatku VAT oraz kosztów eksploatacyjnych do Administracji nieruchomości ( woda, śmieci). Na czas trwania umowy dzierżawy przepisany zostaje jedynie prąd na Dzierżawcę oraz wymagana jest kaucja w wymiarze 1 miesiąca czynszu, zabezpieczająca przedmiot dzierżawy - do wykorzystania w miesięcznym okresie wypowiedzenia. Pytania proszę kierować bezpośrednio do właściciela w/w lokalu na numer 500-175-500 lub 698-332-333.

Rezerwacja - Campus 76 - wyjątkowe biura, magazyny
Rezerwacja - Campus 76 - wyjątkowe biura, magazyny
18200 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Powierzchnia487
Przeznaczenie lokaluPrzemysłowe

Rezerwacja. Jeśli poszukujecie Państwo do wynajęcia powierzchni biurowych, magazynowych lub usługowych wysokiej klasy, to zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu wyjątkowej nieruchomości. Campus 76 zlokalizowany jest na ul. Naramowickiej w Poznaniu, w dzielnicy Winogrady, w północno-wschodniej części miasta, w sąsiedztwie ul. Lechickiej i Serbskiej. Komunikacja z centrum miasta oraz wyjazd z miasta w kierunkach Świecko, Warszawa, Gniezno, Bydgoszcz, Piła odbywa się w sposób bardzo komfortowy. Obiekt posiada także bardzo dobre połączenie z komunikacją miejską, poprzez blisko zlokalizowane przystanki autobusowe i tramwajowe. Kompleks tworzą trzy budynki posadowione na pięknie zagospodarowanym terenie, wśród zadbanych ogrodów ze starodrzewiem. Na terenie posesji znajduje się 40 miejsc parkingowych, co niewątpliwie jest dużym atutem. Teren kompleksu jest ogrodzony, monitorowany i całodobowo chroniony przez agencję ochrony. Na terenie kompleksu prowadzą działalność firmy ugruntowanej pozycji na rynku z branży optyki medycznej oraz szkoleniowej. Do wynajęcia pozostały dwa budynki o łącznej powierzchni 1276 m2. Podana cena najmu dotyczy następującego budynku: Budynek C – o powierzchni 487 m2 (biura 241 m2 + magazyny 246 m2) Nowoczesny, atrakcyjny architektonicznie i bardzo funkcjonalnie urządzony budynek o funkcji biurowo - magazynowej. Z tyłu budynku znajduje się pięknie zagospodarowany ogród ze stawem. Jest to niewątpliwie wspaniałe miejsce na firmowe spotkania, a także piękny widok w czasie codziennej pracy. Do budynku przynależy 10 miejsc postojowych, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych. Miejsce idealne dla firmy prowadzącej działalność biurowo - magazynową lub biurowo - serwisową ceniącej sobie komfort pracy i energooszczędność wynajmowanego budynku. Na parterze znajdują się 2 ogrzewane pomieszczenia magazynowe z bramami do dostaw, pomieszczenie socjalne, toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych oraz hol. Istnieje możliwość wydzielenia pomieszczeń biurowych. Na pierwszym piętrze znajdują się 7 pomieszczeń biurowych, sala konferencyjna, kuchnia z jadalnią, 2 toalety. Efektywne układy pięter zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni i dostosowanie jej do potrzeb najemcy. W aktualnym układzie pomieszczeń na piętrze może pracować komfortowo około 25 osób. Budynek wyposażony jest  w następujące instalacje: - centralne ogrzewanie gazowe z rekuperacją i zasobnikiem wody - klimatyzację z indywidualnym sterowaniem dla każdego z pomieszczeń - sieć internetową wysokiej klasy - kablową oraz bezprzewodową (Cisco) - instalację fotowoltaiczną z falownikami Solar Edge - wydajne i energooszczędne oświetlenie - kontrolę dostępu do pomieszczeń - zabezpieczenia przeciwpożarowe Miesięczny czynsz netto wynosi: 18 200 zł + + serwis i media W kwocie czynszu zawarta jest już opłata za miejsca postojowe, a ich ilość podlega negocjacji. Istnieje również możliwość wynajęcia następujących powierzchni biurowo –usługowych: Budynek A – o powierzchni 789 m2 (biura 604 m2 + piwnica 184 m2) Nowoczesny, atrakcyjny architektonicznie i bardzo funkcjonalnie urządzony budynek o funkcji biurowej. Do dyspozycji nowego najemcy są parter, piętro oraz piwnica z archiwum, serwerownią i pomieszczeniami gospodarczymi. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej przestrzeni magazynowo – biurowej w budynku C. Do budynku przynależą 22 miejsca postojowe. Miejsce idealne dla firmy prowadzącej działalność biurową, usługową, medyczną, szkoleniową ceniącą sobie wysoki komfort pracy i energooszczędność wynajmowanego budynku. Na parterze znajduje 6 pomieszczeń biurowych, recepcja, kuchnia, jadalnia, toalety. W aktualnym układzie pomieszczeń na parterze może pracować komfortowo około 40 - 45 osób plus recepcja. Na pierwszym piętrze znajduje się 7 pomieszczeń biurowych, sala konferencyjna, kuchnia z jadalnią, toalety, mała kuchnia + mała toaleta (zaplecze).W aktualnym układzie pomieszczeń na piętrze może pracować komfortowo około 35 - 40 osób + sala konferencyjna. W piwnicy znajduje się kotłownia, klimatyzowana serwerownia, archiwum, pomieszczenia gospodarcze. Efektywne układy pięter zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni i dostosowanie jej do potrzeb najemcy. Budynek wyposażony jest  w następujące instalacje: - centralne ogrzewanie gazowe z rekuperacją i zasobnikiem wody - klimatyzację z indywidualnym sterowaniem dla każdego z pomieszczeń - sieć internetową wysokiej klasy - kablową oraz bezprzewodową (Cisco) - wydajne i energooszczędne oświetlenie - kontrolę dostępu do pomieszczeń - zabezpieczenia przeciwpożarowe Wyjątkowość tego obiektu to niewątpliwie klucz do sukcesu przyszłego najemcy. Miesięczny czynsz netto wynosi: 33 000 zł + serwis i media. W kwocie czynszu zawarta jest już opłata za miejsca postojowe, a ich ilość podlega negocjacji. Istnieje możliwość wynajęcia budynków A+C o łącznej powierzchni 1276 m2. Miesięczny czynsz najmu netto wynosi wówczas 51200 zł + serwis i media. Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C. Nad rzetelnością przedstawionych informacji czuwa licencjonowany zarządca nieruchomości Paweł Wędrychowicz (licencja nr 19661). Najemca nie płaci prowizji. Oferta bezpośrednio od zarządcy obiektów.

lokal usługi ul 27 Grudnia centrum 53m kw
lokal usługi ul 27 Grudnia centrum 53m kw
1840 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia30
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym centrum Poznania o pow. 30 m kw.,+ 23m. kw. antresola. Parter, duża witryna, osobne wejście. Lokal jest po remoncie, wymaga jedynie odświeżenia. Idealny na działalność usługową, biurową, handlową itp. Płytki ceramiczne na podłogach, w wc i pomieszczeniu socjalnym również na ścianach. Lokal składa się z pomieszczenia głównego o powierzchni 25 m kw (kwadrat), wysokiego na 4,2 m. W tej chwili w pomieszczeniu głównym jest zamontowana antresola o powierzchni 23 m kw. Pozostałe pomieszczenia to socjal i wc – 5 m kw. W razie potrzeby antresola w pomieszczeniu głównym do zdemontowania. Doprowadzone instalacje: woda, prąd (siła), gaz. Możliwość wywieszenia szyldu. Czynsz 1840 zł brutto + opłaty administracyjne i media. Oferta prywatna, wszelkie pytania proszę kierować przez telefon. Zapraszam!

lokal pod gastronomię
lokal pod gastronomię
1840 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia53
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajęcia lokal z odbiorem sanepidu w ścisłym centrum Poznania o pow. 30 m kw.,+ 23m. kw. antresola. Parter, duża witryna, osobne wejście. Lokal jest po remoncie, wymaga jedynie odświeżenia. Idealny na działalność usługową, biurową, handlową itp. Płytki ceramiczne na podłogach, w wc i pomieszczeniu socjalnym również na ścianach. Lokal składa się z pomieszczenia głównego o powierzchni 25 m kw (kwadrat), wysokiego na 4,2 m. W tej chwili w pomieszczeniu głównym jest zamontowana antresola o powierzchni 23 m kw. Pozostałe pomieszczenia to socjal i wc – 5 m kw. W razie potrzeby antresola w pomieszczeniu głównym do zdemontowania. Doprowadzone instalacje: woda, prąd (siła), gaz. Możliwość wywieszenia szyldu. Czynsz 1840 zł brutto + opłaty administracyjne i media. Oferta prywatna, wszelkie pytania proszę kierować przez telefon.

Lokal na gabinet fryzjerski, kosmetyczny, kancelarie, biuro Piatkowo
Lokal na gabinet fryzjerski, kosmetyczny, kancelarie, biuro Piatkowo
1999 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia46
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Bezpośrednio do wynajęcia w Poznaniu lokal mieszkalny 46 m kw z warunkami zabudowy na lokal użytkowy taki jak gabinet kosmetyczny, fryzjerski, lekarski, dentystyczny lub kancelarie prawną, podatkową czy biuro. Wykończony z wysokiej jakości materiałów pod wymagania salonu fryzjerskiego i kosmetycznego (płytki na ścianie do wysokości 180) z wyjściem przez dwuskrzydłowe drzwi o szerokości 2 m od ulicy Naramowickiej. W odległości 30 m znajduję się sklep Żabka i 50 m nowa Biedronka. Pośrednikom z góry dziękuję. Wynajem bezpośrednio od właściciela bez prowizji i bez podatku VAT. W razie pytań tel 696 455 898

BEZPOŚREDNIO! Lok. BIUROWY do wynajęcia. CENTRUM, Szymańskiego 8, FVAT
BEZPOŚREDNIO! Lok. BIUROWY do wynajęcia. CENTRUM, Szymańskiego 8, FVAT
1200 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia22
Przeznaczenie lokaluBiurowe

BEZPOŚREDNIO! Lokal BIUROWY do wynajęcia. Poznań, CENTRUM, ul. Szymańskiego 8, F.VAT! Polecam do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w ścisłym centrum Poznania przy ul. Szymańskiego 8. Lokal znajduje się w zrewitalizowanej zabytkowej kamienicy w samym sercu Poznania. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym (z możliwością zaaranżowania poczekalni) oraz łazienki. Lokal posiada wejście z bramy wychodzącej wprost na ulicę Romana Szymańskiego i Plac Wiosny Ludów. Internet, linie telefoniczne oraz dostęp do pozostałych mediów. Przeznaczenie lokalu np. na biuro, kancelarię, gabinet, szkołę językową, biuro projektowe. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA RÓWNIEŻ SĄSIEDNIEGO LOKALU I OSIĄGNIĘCIA ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ WYNOSZĄCEJ OKOŁO 45m2. KONTAKT: Paweł 601 424 757 Czytelny adres! Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta sprawia, że trafienie pod ten adres przez Państwa klientów będzie łatwe i bezproblemowe. Dodatkowym plusem są dwa parkingi strzeżone znajdujące się w promieniu 50 metrów od budynku – co oznacza brak problemów z parkowaniem dla Państwa i Państwa klientów. Szymańskiego 8 to stylowa kamienica o wyjątkowym klimacie, położona w ścisłym centrum Poznania (4 minuty spacerem od Starego Rynku, 5 minut od Starego Browaru). Budynek został odrestaurowany w latach 2019-2020, z dbałością o wysoki standard wykończenia. Wymieniono w nim między innymi wszystkie instalacje oraz pokrycie dachowe. Na uwagę zasługuje także w pełni odnowiona historyczna fasada budynku. Dogodne położenie, bogate zaplecze handlowe, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej, a przy tym brak problemów parkingowych to niewątpliwe atuty tego miejsca. Lokal wolny od zaraz! Czynsz najmu wynosi 1200 PLN (netto). Oferta bezpośrednia, brak kosztów pośrednictwa!

Tarasy Warty - biuro,gabinet,mieszkanie
Tarasy Warty - biuro,gabinet,mieszkanie
1200 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Powierzchnia35
Przeznaczenie lokaluUsługowe

WYŁĄCZNOŚĆ  Do wynajęcia kawalerka 35m2 -,,Tarasy Warty"-apartamentowiec położony przy ul.Na Miasteczku ,III piętro -windy. Mieszkanie z balkonem ,duży pokój z aneksem kuchennym (zabudowa mebli kuchennych ,płyta ceramiczna, lodówka),łazienka z wc (pralka) ,korytarz. Mieszkanie umeblowane .Budynek objęty ochroną i monitoringiem. Możliwość wynajęcia od Wspólnoty Mieszkaniowej miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej. Bardzo dobra komunikacja w różne kierunki miasta Poznania ,w bliskiej odległości szkoły,sklepy,ścieżki rowerowe,itp. Miesięczne koszty najmu :1200zł plus ok 350zł koszty eksploatacyjne w tym zaliczki na śmieci,wodę ,ścieki ,ogrzewanie ,100zł -zaliczka na prąd . Kaucja: 1500zł  Prowizja biura :1000zł netto  Ofertę prowadzi :DN STILLER&MILECKI Agent prowadzący: Katarzyna Milecka tel.(użyj formularza kontaktowego)

Warzywniak do przejecia - sklep z wyposazeniem. Okazja!
Warzywniak do przejecia - sklep z wyposazeniem. Okazja!
950 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Powierzchnia30
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia lokal sklepowy na tzw. Małym osiedlu Kopernika przy ulicy Międzyborskiej na parterze w bloku w ciągu innych lokali handlowych. Lokal ma około 30 m2 i jest wyposażony w meble potrzebne do działalności sklepu z warzywami i owocami. Warzywniak w tym lokalu prowadzony jest od ponad 20 lat. W okolicznych blokach mieszka kilka tysięcy potencjalnych klientow. Cena najmu lokalu wynosi 950zl miesięcznie plus czynsz do Spółdzielni Grunwald w wysokości 300zl w którym jest ogrzewanie, woda, Smieci i fundusz remontowy. Wyposażenie sklepu można kupić od poprzedniego najemcy za 2500zl.

Powierzchnia Handlowa w GAlerii Malta
Powierzchnia Handlowa w GAlerii Malta
2500 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam , Na roczna umowę posiadam lokal w Galerii Malta na 65m kw. Bardzo ładna podłoga i dogodność parkingu i infrastruktury Galerii. Z przodu duża witryna na której jest kolorowa grafika. Lokal można dostosować do swoich potrzeb.Znajduje sie na pierwszym piętrze w pasażu miedzy Piotrem i Pawłem a Pizza HUT. W razie jakichkolwiek pytań słuzę pomocą . Julian Szumowski

Podnajmę dwa samodzielne stanowiska fryzjerskie
Podnajmę dwa samodzielne stanowiska fryzjerskie
1500 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Marzysz o własnym stanowisku dla Barbera/Fryzjera ? Chcesz się usamodzielnić, ale kupno lub wynajem całego lokalu jest za drogie ? Masz stałych klientów, ale brakuje ci odpowiedniego miejsca do oferowania swoich usług ? Szukasz nowoczesnego i eleganckiego wnętrza w dobrej lokalizacji ? Nasz salon oferuje podnajem dwóch niezależne stanowiska fryzjerskie w dobrze usytuowanym salonie kosmetycznym na Ratajach. Łatwy dojazd komunikacją miejską, blisko przystanku tramwajowego i autobusowego. Lokal znajduje się na parterze, z wyjściem na główną ulicę. Parking przed salonem. Zapewniamy: - myjkę fryzjerską z fotelami - szatnię - poczekalnię - zaplecze pracownicze - toaletę - ekspres do kawy - klimatyzację - oczyszczacz powietrza Cena za podnajem jednego stanowiska 1500 zł/ms do negocjacji. W koszty wliczone są media. Salon w trakcie remontu, dostepny od listopada/grudnia. Zdjęcia wkrótce :)

Wynajmę pawilon hadlowo-usługowy
Wynajmę pawilon hadlowo-usługowy
1500 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Wynajmę lokal handlowo-usługowy znajdujący się na ul. Książęcej/Starołęckiej na pętli autobusowej MPK Poznań Starołęka. Lokal o powierzchni 40 mkw. składający się z chłodni ok. 4 mkw. , wc i sali sprzedażowej. Lokalizacja lokalu jest w szeregu pawilonów. Duża przepustowość ludzi przechodzących z autobusu na pętle tranwajową i odwrotnie. Tel.603964040

Coworking, miejsce do pracy, biurko do pracy
Coworking, miejsce do pracy, biurko do pracy
450 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Powierzchnia4
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferujemy miejsca do pracy w przestrzeni coworkingowej. W pakiecie: - biurko z podstawowym wyposażeniem, - Wi-Fi, - dostęp do kuchni, - sala konferencyjna na indywidualne spotkania, - możliwość z korzystania z drukarki, skanera itp. Cena 450,00 zł netto/ miesiąc Biuro mieści się w doskonałej lokalizacji - w centrum Poznania, na ul. Ratajczaka 26/3. Masz pytania - skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy!

Gabinet - dermatolog/endokrynolog/lek.med.estetycz
Gabinet - dermatolog/endokrynolog/lek.med.estetycz
125 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Proponujemy podnajem gabinetu w prosperującej Klinice w Poznaniu na Jeżycach. Gabinet wyposażony z przeznaczeniem na działalność: - lekarza dermatologa - lekarza endokrynologa - lekarza medycyny estetycznej Gabinet jest estetycznie umeblowany, posiada klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, monitoring i system alarmowy.  W ramach najmu oferujemy pełną obsługę recepcyjną, wsparcie marketingowe (strona /social media). Przed Kliniką znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe dla pacjentów.

Lokal usługowy,5 min do starówki, 126m2
Lokal usługowy,5 min do starówki, 126m2
4000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia126
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Szanowni Państwo, Jako właściciele lokalu przy ulicy Kochanowskiego 17, chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę wynajmu. Lokal użytkowy na ulicy Kochanowskiego 17a, jest oddalony od starówki o 5 min. jazdy autem. Lokal znajduję się naprzeciwko komisariatu policji, posiada własne miejsce parkingowe. Lokal znajduje się tuż obok głównej ulicy Dąbrowskiego. Ten lokal jest przygotowany do prowadzanie działalności związanej z medycyną, kliniką estetyczną, gabinetem stomatologicznym, gabinetem lekarskim, salonem kosmetycznym. Gabinet spełnia wszelkie wymogi sanitarne, a w każdym pomieszczeniu znajduje się umywalka. Lokal posiada 4 pokoje typu gabinet, 1 pokój recepcja, 3 łazienki (w tym jedna z prysznicem), 1 pokój pomieszczenie socjalne, 1 schowek pod schodami, 1 schowek w łazience, korytarz. Łącznie lokal posiada aż 6 pokoi. Pokoje są umeblowane, w jednym z pokoi miejsce z przyłączem na fotel stomatologiczny. Istnieje możliwość́ założenia klimatyzacji. Lokal posiada bezpośrednie wejście od ulicy, nad którym znajduję się szyld. Zaletą nieruchomości jest także monitoring, domofon oraz miejsce parkingowe. W okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe i świetnie rozwinięta komunikacja: zaledwie 5 minut pieszo do przystanku Most Teatralny. Koszt wynajmu to 4000 zł za miesiąc + 745 zł czynszu administracyjnego. Dodatkowo opłata za prąd co dwa miesiące. Kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego najmu. W przypadku zainteresowania uprzejmie prosimy o kontakt.

Filtr