Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biura i Lokale

Sortowanie:
Znaleziony: 140 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale w Poznań
Lokal użytkowy, 104 m², Poznań
Lokal użytkowy, 104 m², Poznań
7700 zł
nowe Poznań wczoraj
Powierzchnia104
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Polecam najem lokalu handlowo-usługowego o pow. 104m2 w nowowybudowanym obiekcie mieszkalno-usługowym w Poznaniu przy ulicy Lwowskiej 2/ narożna z Katowicką. Oferowana powierzchnia 104m2 to składowe dwóch leżących obok siebie lokali o pow. 60,5 i 43,5 m2. Lokal o idealnym położeniu, z dużymi przeszklonymi witrynami, na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej i Lwowskiej, widoczny z ulicy Baraniaka. Po drugiej stornie skrzyżowania znajduje się kompleks handlowy - Galeria Malta. Lokal jest w stanie deweloperskim, z dwoma osobnymi wejściami. W lokalu znajdują się instalacje centralnego ogrzewania (grzejniki), instalacja, wodna, kanalizacyjna, wentylacja, z opcją założenia instalacji klimatyzacyjnej. Istnieje również możliwość wynajęcia wyłącznie jednego z wymienionych lokali. Czynsz najmu 7.700 zł netto + podatek VAT + opłaty do administracji dot. mediów. ok. 1.750 zł + prąd wg wskazania . Kaucja 11.500 zł Polecam i zapraszam na prezentację. Radosław Radziwiłko - email: tel. (użyj formularza kontaktowego) Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Lokal użytkowy, 60,40 m², Poznań
Lokal użytkowy, 60,40 m², Poznań
5150 zł
Poznań wczoraj
Powierzchnia60,40
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Polecam najem lokalu handlowo-usługowego o pow. 60,4 m2 w nowowybudowanym obiekcie mieszkalno-usługowym w Poznaniu przy ulicy Lwowskiej 2/ narożna z Katowicką. Lokal na parterze, narożnikowy, o idealnym położeniu, z dużymi przeszklonymi witrynami, na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej i Lwowskiej, widoczny z ulicy Baraniaka. Po drugiej stornie skrzyżowania znajduje się kompleks handlowy - Galeria Malta. Istnieje możliwość powiększenia lokalu o sąsiedni o pow. 43,3m2 Lokal jest w stanie deweloperskim. W lokalu znajdują się instalacje centralnego ogrzewania (grzejniki), instalacja, wodna, kanalizacyjna, wentylacja, z opcją założenia instalacji klimatyzacyjnej. Istnieje również możliwość wynajęcia wyłącznie jednego z wymienionych lokali. Czynsz najmu 5.150 zł netto + podatek VAT + opłaty do administracji dot. mediów. ok. 1.020 zł + prąd wg wskazania . Kaucja 7.400 zł Polecam i zapraszam na prezentację. Radosław Radziwiłko - email: tel. (użyj formularza kontaktowego) Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

ul. Sokoła, lokal użytkowy na wynajem, 161 m2
ul. Sokoła, lokal użytkowy na wynajem, 161 m2
6000 zł
Poznań wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia161
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 161m2 w Poznaniu na Boninie przy ulicy Sokoła 22. Usytuowanie: parter budynku w ciągu handlowo-mieszkaniowym. Wejście do lokalu od ulicy, z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. W lokalu duże witryny okienne. Istnieje możliwość wydzielenia odrębnych lokali z osobnymi wejściami. W lokalu przez wiele lat były świadczone usługi bankowe. Lokal składa się z kilku pomieszczeń, z węzłem sanitarnym, dwoma pomieszczeniami wc, kuchnią, z dużą salą do obsługi klienta. Istnieje możliwość zmiany aranżacji lokalu. Dostepne w lokalu instalcje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania oraz telefoniczną. W oknach system bankowych zwijanych krat zabezpieczających przed kradzieżą oraz system alarmowy. Czynsz najmu - 6.000 zł/m-c oraz opłaty za media. Więcej informacji udzielę podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszam: Radosław Radziwiłko tel. (użyj formularza kontaktowego), email: Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Lokal na salon sklep serwis w hali
Lokal na salon sklep serwis w hali
5000 zł
Poznań wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia180
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia lokal ok 180 m2 na handel , usługi , salon na parterze, wszystkie media , parking , możliwość donajmu dodatkowych pomieszczeń np. na biura , warsztat , serwis.

Na wynajem nowy lokal użytkowy przy ulicy Saperskiej na Wildzie
Na wynajem nowy lokal użytkowy przy ulicy Saperskiej na Wildzie
3100 zł
Poznań wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia54
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Nowy parterowy lokal użytkowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na dużym osiedlu mieszkaniowym przy ulicy Saperskiej na Wildzie. OPIS LOKALU: Lokal narożny parterowy, z oknami wystawowymi i przeszklonymi drzwiami wejściowymi. Lokal nadaje się na biuro, usługi lub handel. Idealny na cukiernię, piekarnię, zakład fryzjerski, salon kosmetyczny lub biuro. W lokalu: duże pomieszczenie główne na salę sprzedaży oraz małe zaplecze z toaletą.. Łączna powierzchnia użytkowa lokalu 54 m2. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem w cenie 300 zł/miesiąc. STANDARD WYKOŃCZENIA: Lokal w stanie deweloperskim. Wykończenie lokalu przez Wynajmującego po konsultacji z nowym Najemcą i uzgodnieniu niezbędnych prac, możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Media: ogrzewanie i ciepła woda miejska, prąd, kanalizacja, internet. MIESIĘCZNE KOSZTY NAJMU: czynsz najmu 3100 zł netto plus VAT 23% + opłaty administracyjne i eksploatacyjne ok. 400 zł + prąd (licznikowo wg zużycia). Kaucja. Prowizja biura. DANE KONTAKTOWE: Nieruchomości Renoma tel. 884 325 055 SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ Oferta znajduje się pod opieką pośrednika nr licencji: 24328. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Lokal użytkowy, 98 m², Poznań
Lokal użytkowy, 98 m², Poznań
3430 zł
Poznań 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia98
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Na wynajem lokal handlowo-usługowy z bezpośrednim wejściem z ulicy idealny na kosmetykę, fryzjerstwo, sklep firmowy lub showroom. Na powierzchnię 98 m2 składa się recepcja, sala sprzedaży (lub usług), łazienki, zaplecze socjalne wraz z aneksem kuchennym, mały gabinet. Lokal po remoncie wyposażony w klimatyzację, ściany gipsowane, malowane na biało, liczne punkty świetlne, duże okna wystawowe. Ogólnodostępny parking tuż obok budynku z pewnością jest dodatkowym atutem. Cena najmu 3430 netto miesięcznie. Wymagana jednomiesięczna kaucja. Kontakt: HOMESTUDIO Nieruchomości Beata Michalska-Kunicka tel. (użyj formularza kontaktowego)

Landratura, Aleja Niepodległości, Centrum
Landratura, Aleja Niepodległości, Centrum
13500000 zł
Poznań 3 kilka dni temu
Powierzchnia4 222
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży obiektu użytkowego – Landratury, zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania w kwartale ulic: Alei Niepodległości 30 - ulicy Solnej – ul. Kościuszki – ul. Nowowiejskiego. Oferowana nieruchomość zabudowana jest trzema budynkami tworzącymi jedność gospodarczą. Budynek wybudowany w latach 1908-1910 w oparciu o projekt poznańskiego architekta - J. Weissa według technologii tradycyjnej murowanej. Główne wejście do budynku od strony Al. Niepodległości. Budynek składa się z pięciu kondygnacji naziemnych: przyziemie, parter, pierwsze i drugie piętro oraz poddasze użytkowe. Budynek jest podpiwniczony. Budynek przez lata pełnił funkcje urzędowe i reprezentacyjne a w latach 80-tych był siedzibą poznańskiego oddziału TVP i Studia Filmów Animowanych. Oferowana nieruchomość składa się z działki gruntu nr 14 o powierzchni 1.527m2 (działka w użytkowaniu wieczystym) zabudowana 3 budynkami, z wejściami od Alei Niepodległości, T. Kościuszki i F. Nowowiejskiego oraz z niezabudowanej działki gruntu nr 13/2 o powierzchni 830m2 (działka w użytkowaniu wieczystym) stanowiącej parking od Al. Niepodległości. Powierzchnia użytkowa budynku A (od. Al. Niepodległości) – 3.036,46 m2 Powierzchnia użytkowa budynku B (od ul. Solnej) – 1.008,98 m2 Powierzchnia użytkowa budynku A (od ul. Kościuszki) – 177,21 m2 Budynki A i B w stanie technicznym wymagąjącym podjęcia prac wykończeniowych. Budynek C – gotowy, wynajmowany. Wszystkie budynki wyposażone w instalacje centralnego ogrzewania z miejskiej sieci cieplnej, z nowoczesnym układem wymiennikowym, wodno-kanalizacyjną podłączoną do sieci miejskiej, sieć energetyczna z dwustronnym zasilaniem oraz sieć gazową. Obiekt po odpowiedniej adaptacji, modernizacji może pełnić różne funkcje: m.in. jako obiekt hotelowy, hostel, obiekt zakwaterowania studentów, szkoła, reprezentacyjna siedziba podmiotu gospodarczego, etc. Cena ofertowa praw do opisanej nieruchomości wynosi: 13.500.000 zł + podatek VAT 23% Oferta z klauzulą wyłączności. Prowadzący: Radosław Radziwiłko, tel. (użyj formularza kontaktowego), email: Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Lokal biurowy 40 m2, w ścisłym Centrum.
Lokal biurowy 40 m2, w ścisłym Centrum.
2400 zł
Poznań 3 kilka dni temu
Poziom3
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluBiurowe

OFERTA WYNAJMU, BEZPOŚREDNIO. NOWY WŁAŚCICIEL BUDYNKU Na wynajem lokal biurowy na trzecim piętrze reprezentacyjnego obiektu. Piękna kamienica, w samym sercu Poznania, na ulicy Taczaka 13. Wysoki standard, świetna infrastruktura. Do wynajęcia proponujemy lokal biurowy o powierzchni ok. 40 m2 w cenie 2400 plus VAT. Do lokalu prócz podanego metrażu, przynależy jeszcze ok 50 m2 części wspólnej, czyli klatka schodowa, kuchnia, hol, wejście. WYSOKOŚĆ KONDYGNACJI: III piętro: od 2,89 m – do 3,08 m POŁOŻENIE : Kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Taczaka, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Św. Marcin, Kościuszki i Ratajczaka. W pobliżu znajdują się biura, hotele, restauracje, urzędy publiczne, atrakcje turystyczne, uczelnie wyższe. Ulica Taczaka, jest reprezentacyjną, zrewitalizowaną ulicą. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć drogową, bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej oraz niedaleką odległość dworca kolejowego. PRZEZNACZENIE BUDYNKU: Kamienica klasy A w pełni przystosowana do celów biurowych. Lokal jest w pełni przystosowany do celów biurowych: różny układ pomieszczeń, umożliwia podział na mniejsze gabinety i pomieszczenia typu „open space”. Możliwość podziału na niezależne biura. Przestronne pokoje, ze wspaniałym oświetleniem. Wspólna kuchnia oraz sanitariaty, a także recepcja. Budynek w całości wykonany i wykończony z materiałów o najwyższej jakości, nadający mu status kamienicy klasy A. STANDARD TECHNICZNY BUDYNKU: Kamienica wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje: woda, prąd, gaz, kanalizacja, infrastruktura IT (serwerownia), klimatyzacja. W budynku znajduje się winda osobowa. Możliwość wykupienia przy budynku prywatnych miejsc parkingowych, na podstawie umowy dzierżawy od Urzędu Miasta. Każda kondygnacja posiada osobny węzeł sanitarny i zaplecze kuchenno-socjalne. Piętra 2,3,4 wyposażone w meble biurowe. Sekretariat również wyposażony w meble. Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Posiadamy w tym budynku także inne lokale biurowe i użytkowe na wynajem. Proponowany lokal wyodrębniony kolorem zielonym, na załączonym rzucie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego . Z radością odpowiem na wszystkie pytania.

Duży lokal biurowy 99 m² w pięknej, centralnej kamienicy.
Duży lokal biurowy 99 m² w pięknej, centralnej kamienicy.
5800 zł
Poznań 3 kilka dni temu
Poziom3
Powierzchnia99
Przeznaczenie lokaluBiurowe

OFERTA WYNAJMU, BEZPOŚREDNIO OD NOWEGO WŁAŚCICIELA KAMIENICY LOKALE przy ulicy Taczaka 13. Na wynajem lokal biurowy na trzecim piętrze reprezentacyjnego obiektu, znajdującego się, w samym sercu Poznania. Wysoki standard, świetna infrastruktura. Do wynajęcia proponujemy lokal biurowy o powierzchni 99 m2 w cenie 5800 plus VAT. Do lokalu prócz podanego metrażu, przynależy część wspólna, czyli klatka schodowa, kuchnia, hol, wejście. WYSOKOŚĆ KONDYGNACJI: III piętro: od 2,89 m – do 3,08 m POŁOŻENIE : Kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Taczaka, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Św. Marcin, Kościuszki i Ratajczaka. W pobliżu znajdują się biura, hotele, restauracje, urzędy publiczne, atrakcje turystyczne, uczelnie wyższe. Ulica Taczaka, jest reprezentacyjną, zrewitalizowaną ulicą. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć drogową, bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej oraz niedaleką odległość dworca kolejowego. PRZEZNACZENIE BUDYNKU: Kamienica klasy A w pełni przystosowana do celów biurowych. Lokal jest w pełni przystosowany do celów biurowych: różny układ pomieszczeń, umożliwia podział na mniejsze gabinety i pomieszczenia typu „open space”. Możliwość podziału na niezależne biura. Przestronne pokoje, ze wspaniałym oświetlenie. Wspólna kuchnia oraz sanitariaty a także niezależna recepcja. Budynek w całości wykonany i wykończony z materiałów o najwyższej jakości, nadający mu status kamienicy klasy A. STANDARD TECHNICZNY BUDYNKU: Kamienica wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje: woda, prąd, gaz, kanalizacja, infrastruktura IT (serwerownia), klimatyzacja. W budynku znajduje się winda osobowa. Możliwość wykupienia przy budynku prywatnych miejsc parkingowych, na podstawie umowy dzierżawy od Urzędu Miasta. Każda kondygnacja posiada osobny węzeł sanitarny i zaplecze kuchenno-socjalne. Piętra 2,3,4 wyposażone w meble biurowe. Sekretariat również wyposażony w meble. Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Na wynajem także inne lokale biurowe, w opisanym obiekcie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego . Z radością odpowiem na wszystkie pytania. Proponowane lokale biurowe, wyodrębnione na załączonym rzucie, kolorem niebieskim.

Piękny lokal biurowy/usługowy na parterze
Piękny lokal biurowy/usługowy na parterze
10000 zł
Poznań 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia193,82
Przeznaczenie lokaluUsługowe

OFERTA WYNAJMU, BEZPOŚREDNIO. NOWY WŁAŚCICIEL KAMIENICY. Na wynajem lokal na parterze reprezentacyjnego obiektu, w samym sercu Poznania. Lokal znajduje się na ulicy Taczaka 13. Wysoki standard, świetna infrastruktura. Do wynajęcia proponujemy cały parter 193,85 m2, w cenie 10.500 plus VAT. WYSOKOŚĆ KONDYGNACJI: Parter: od 3,63 m – do 4,19 m POŁOŻENIE : Kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Taczaka,w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Św.Marcin, Kościuszki i Ratajczaka. W pobliżu znajdują się biura, hotele, restauracje, urzędy publiczne, atrakcje turystyczne, uczelnie wyższe. Ulica Taczaka, jest reprezentacyjną, zrewitalizowaną ulicą. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć drogową, bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej oraz niedaleką odległość dworca kolejowego. PRZEZNACZENIE BUDYNKU: Kamienica klasy A w pełni przystosowana do celów biurowych oraz usługowych. Na parterze znajduje się centralna recepcja wraz z czterema salami konferencyjnymi. Dwie większe o powierzchni 30 i 40 m2 i dwie mniejsze o powierzchni:15 i 20 m2, z urządzoną w nowoczesnym stylu kawiarnią. Na wyposażeniu 2 telewizory na ścianach oraz rzutnik. Piętro uzupełnia toaleta oraz kuchnia, wykonana w wysokim standardzie. Piękne reprezentacyjne wejście oraz korytarz. Lokal nadaje się idealnie na sale konferencyjne oraz miejsce spotkań biznesowych. Duże,półokrągłe okna widoczne z ulicy, mogą pełnić funkcje witryn, dlatego lokal nadaje się także idealnie na usługi oraz salony. Budynek w całości wykonany i wykończony z materiałów o najwyższej jakości, nadający mu status kamienicy klasy A. STANDARD TECHNICZNY BUDYNKU: Kamienica wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje: woda, prąd, gaz, kanalizacja, infrastruktura IT (serwerownia), klimatyzacja. W budynku znajduje się winda osobowa. Możliwość wykupienia przy budynku prywatnych miejsc parkingowych, na podstawie umowy dzierżawy od Urzędu Miasta. Każda kondygnacja posiada osobny węzeł sanitarny i zaplecze kuchenno-socjalne. Istnieje możliwość wynajęcia pozostałych pięter i części tego obiektu. Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego . Z radością odpowiem na wszystkie pytania.

Lokal na biura, gabinety 90m2 ul. Polna - 2 poziomowy wejście z ulicy
Lokal na biura, gabinety 90m2 ul. Polna - 2 poziomowy wejście z ulicy
4000 zł
Poznań 5 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia90
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę lokal ok. 90m2 na biura lub gabinety, punkt serwisowy z magazynem lub inne. Lokal zlokalizowany przy ul. Polnej vis a vis szpitala Położniczego Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy i ma osobne wejście z ulicy. okna wychodzą na ulicę Lokal do adaptacji przez najemcę. NAJEM tylko długoterminowy. Składa się z 2 pokoi osobnych i łazienki na parterze i 2 pokoi oraz pomieszczeń dodatkowych na poziomie -1. Lokal idealny na biura, punkt serwisowy, gabinety etc. Lokal wolny od zaraz. Kaucja 5000zł

Wolny do objęcia od zaraz. Atrakcyja lokalizacja
Wolny do objęcia od zaraz. Atrakcyja lokalizacja
1450000 zł
Poznań 6 dni plecy
Powierzchnia306

Budynek biurowy z dużym potencjałem aranżacyjny, położony w atrakcyjnej dzielnicy Poznania  z bardzo dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Wolny, do objęcia od zaraz. Wydano decyzję zmieniającą sposób użytkowania budynku mieszkalnego na budynek biurowo-mieszkalny.   Mamy klucze. Zapraszam na prezentację Katarzyna Kasprzak-Berus (użyj formularza kontaktowego). Starannie przemyślany rozkład budynku sprawia, że nie marnujemy nawet centymetra kwadratowego powierzchni.  Atrakcyjna lokalizacja Poznań, ul. Gronowa 81 Nieruchomość wolna do objęcia od zaraz. Uregulowany stan prawny, księga wieczysta bez obciążeń. Grunt – pełna własność -  nie ma dodatkowych opłat z tytułu użytkowania wieczystego. Dojazd do posesji drogą o nawierzchni utwardzonej asfaltem. Sąsiedztwo i otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa oraz sąsiedztwom licznych firm Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mamy klucze. Zapraszam na prezentację Katarzyna Kasprzak-Berus (użyj formularza kontaktowego)     Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji pod nadzorem licencjonowanego pośrednika (Katarzyny Kasprzak-Berus nr licencji 6013), rzeczoznawcy majątkowego (Marcina Berusa nr licencji 4130),  radcy prawnego, notariusza. BZM Nieruchomości Os. Piastowskie 17 (pasaż Beta), 61-148 Poznań Czynne od poniedziałku do piątku od 9-17. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.   Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Kasprzak-Berus (licencja nr: 6013)

Pawilon handlowy
Pawilon handlowy
85000 zł
Poznań 6 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Pawilon handlowo-usługowy na sprzedaż o powierzchni 40m2 na odiedlu Bolesława Chrobrego . Pełna własność pawilonu, grunt miejski opłaty za grunt do miasta . Lokal podłączony do wody miejskiej, kanalizacji, prąd z możliwością 3faz. Wydzielona toaleta, szatnia i dwa dodatkowe pomieszczenia. Miejsce parkingowe w cenie. W środku osiedla na każdą działalność usługi, handel, biuro , salon kosmetyczny lub fryzjerski. Możliwość wydzielenia dwóch lub trzech stanowisk pracy. Setki mieszkańców dookoła pawilonu.

bardzo ladne biuro 42 m2,trzy pokoje,parter
bardzo ladne biuro 42 m2,trzy pokoje,parter
1302 zł
Poznań 6 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia42
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia bardzo ładny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 42 m2 składający się z trzech pokoi.Lokal znajdujący się w biurowcu ,na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.Aneks kuchenny do dyspozycji najemców.Parking - własny przed budynkiem.Możliwość przypisanych miejsc na terenie nieruchomości za opłatą 100 zł /m-c. Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy bocznej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - umiarkowane, natężenie ruchu pieszych - umiarkowane.Do metrażu doliczany 15% udział w powierzchniach wspólnych. Miesięczny czynsz najmu powiększony jest o koszty eksploatacyjne /ogrzewanie,ochrona,energia,woda ,ścieki,itp 15-17 zł m2/. Kaucja 1-miesięczna. Do wynajęcia nowo przygotowywane pokoje biurowe do wejścia o różnych metrażach, w bardzo dobrej lokalizacji -Poznań Grunwald .Każdy pokój jest świeżo wymalowany ,panele lub wykładzina,nowe oświetlenie,gładź na ścianach ,nowe okna .Po podpisaniu umowy najmu pokój zostaje przygotowywany dla najemcy.Możliwość również wejścia od zaraz. Serdecznie zapraszam na prezentację. Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: 502673023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 13228

Ładne biuro 36 m2 ,dwa pokoje
Ładne biuro 36 m2 ,dwa pokoje
1080 zł
Poznań 6 dni plecy
Poziom3
Powierzchnia36
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2, 36m2 plus 15 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking - własny 100 miejsc parkingowych). LOKALIZACJA: Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy głównej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - wysokie, natężenie ruchu pieszych - wysokie. EKSPLOATACJA: Miesięczny czynsz najmu 30 zł /m2 . Dodatkowe koszty związane z bieżącym użytkowaniem lokalu to media wg zużycia rozliczane ryczałtowo 15-17 zł/m2 . DODATKOWE INFORMACJE: Funkcjonalne biura poza centrum o powierzchni od 14m2 do 170 m2 znajdujące się w biurowcu który zapewnia świetną lokalizacje funkcjonalność dostęp do budynku 24 godziny na dobę doskonałe rozwiązanie dla firm rachunkowych,finansowych ,oddziałów firm , projektowych itp budynek monitorowany strzeżony miejsca parkingowe na parkingu dodatkowo płatne 100 zł za miejsce +Vat .Estetyczne korytarze i wnętrza zapewnią prestiż firmie która umiejscowi swoje biura w tym budynku . Doskonała komunikacja miejska i lokalizacja dla przyszłych klientów jak i również dla pracowników Państwa firmy .W odległości ok 5 km lotnisko,dworzec ,MTP .W budynku znajduje się wiele powierzchni biurowych. Do ceny czynszu najmu należy doliczyć 15-17 zł netto/m2/m-c kosztów eksploatacyjnych /winda,woda,ogrzewanie,prąd,wywóz nieczystości,sprzątanie, monitoring,portier itp./ Biura występują w modułach od 14 ,18, 21,28,35,50 m2, . Więcej informacji dostępnych w biurze .Dodatkowym atutem mogą być małe magazyny zlokalizowane na nieruchomości. Zapraszam do prezentacji . Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: +48 502 673 023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika Andrzeja Krause o nr licencji 13228

49 m2 trzy pokoje,biuro,Grunwald
49 m2 trzy pokoje,biuro,Grunwald
800 zł
Poznań 6 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia49
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Biuro na Grunwaldzie w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum oraz środków komunikacji miejskiej.Własne biuro o powierzchni 49 m2 na 1 piętrze składające się z trzech pomieszczeń ,węzeł sanitarny na korytarzu Dodatkowo koszty eksploatacyjne ok 11-12 zł m2 zawierające ochronę,ogrzewanie,wodę,ścieki,śmieci ,energię. Rewelacyjna cena!Zapraszam na prezentację Andrzej Krause tel.502673023

ładne 50 m2,Grunwald ,klima
ładne 50 m2,Grunwald ,klima
1500 zł
Poznań 6 dni plecy
Poziom3
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2, 36m2 plus 15 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking - własny 100 miejsc parkingowych). LOKALIZACJA: Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy głównej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - wysokie, natężenie ruchu pieszych - wysokie. EKSPLOATACJA: Miesięczny czynsz najmu 30 zł /m2 . Dodatkowe koszty związane z bieżącym użytkowaniem lokalu to media wg zużycia rozliczane ryczałtowo 15-17 zł/m2 . DODATKOWE INFORMACJE: Funkcjonalne biura poza centrum o powierzchni od 14m2 do 170 m2 znajdujące się w biurowcu który zapewnia świetną lokalizacje funkcjonalność dostęp do budynku 24 godziny na dobę doskonałe rozwiązanie dla firm rachunkowych,finansowych ,oddziałów firm , projektowych itp budynek monitorowany strzeżony miejsca parkingowe na parkingu dodatkowo płatne 100 zł za miejsce +Vat .Estetyczne korytarze i wnętrza zapewnią prestiż firmie która umiejscowi swoje biura w tym budynku . Doskonała komunikacja miejska i lokalizacja dla przyszłych klientów jak i również dla pracowników Państwa firmy .W odległości ok 5 km lotnisko,dworzec ,MTP .W budynku znajduje się wiele powierzchni biurowych. Do ceny czynszu najmu należy doliczyć 15-17 zł netto/m2/m-c kosztów eksploatacyjnych /winda,woda,ogrzewanie,prąd,wywóz nieczystości,sprzątanie, monitoring,portier itp./ Biura występują w modułach od 14 ,18, 21,28,35,50 m2, . Więcej informacji dostępnych w biurze .Dodatkowym atutem mogą być małe magazyny zlokalizowane na nieruchomości. Zapraszam do prezentacji . Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: +48 502 673 023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika Andrzeja Krause o nr licencji 13228

bardzo ladne biuro 29m2,dwa pokoje,parter
bardzo ladne biuro 29m2,dwa pokoje,parter
899 zł
Poznań 6 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia29
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia bardzo ładny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 29 m2 składający się z dwóch pokoi.Lokal znajdujący się w biurowcu ,na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.Aneks kuchenny do dyspozycji najemców.Parking - własny przed budynkiem.Możliwość przypisanych miejsc na terenie nieruchomości za opłatą 100 zł /m-c. Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy bocznej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - umiarkowane, natężenie ruchu pieszych - umiarkowane.Do metrażu doliczany 15% udział w powierzchniach wspólnych. Miesięczny czynsz najmu powiększony jest o koszty eksploatacyjne /ogrzewanie,ochrona,energia,woda ,ścieki,itp 15-17 zł m2/. Kaucja 1-miesięczna. Do wynajęcia nowo przygotowywane pokoje biurowe do wejścia o różnych metrażach, w bardzo dobrej lokalizacji -Poznań Grunwald .Każdy pokój jest świeżo wymalowany ,panele lub wykładzina,nowe oświetlenie,gładź na ścianach ,nowe okna .Po podpisaniu umowy najmu pokój zostaje przygotowywany dla najemcy.Możliwość również wejścia od zaraz. Serdecznie zapraszam na prezentację. Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: 502673023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 13228

OKAZJA! Na sprzedaż pawilon (kiosk) handlowy
OKAZJA! Na sprzedaż pawilon (kiosk) handlowy
8900 zł
Poznań 7 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia12
Przeznaczenie lokaluHandlowe

OKAZJA ! Sprzedam dobrze prosperujący kiosk typu Ruch na Ratajach. Możliwość przejęcia kiosku z towarem i pracownikami. Kiosk w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy ryneczku handlowego. Sprzedaję z powodów osobistych. Proszę o kontakt mailowy.

WYNAJMĘ LOKAL na usługi - handel - biuro
WYNAJMĘ LOKAL na usługi - handel - biuro
2000 zł
Poznań 7 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia31
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Właściciel wynajmie lokal położony w Poznaniu przy ulicy Kochanowskiego 5 /50 metrów od ul.Dąbrowskiego/ o powierzchni całkowitej 31 m kw. Lokal składa się z 2 izb  - dwupoziomowy / jedna z wejściem od ulicy/ oraz wc z prysznicem + jadalnia. Lokal znajduje się z boku kamienicy do której przypisane jest jedno miejsce parkingowe oraz duży kaseton reklamowy. Lokal idealnie nadaje się na agencję ubezpieczeniową , nieruchomości itp. lub drobne usługi. Cena najmu 2000,oo netto/ miesiąc + liczniki w/g wskazań. Ogrzewanie piec c.o. gazowe.  Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu (użyj formularza kontaktowego)

Pawilon handlowy Poznań , u. Murawa
Pawilon handlowy Poznań , u. Murawa
88000 zł
Poznań 8 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia18
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Witam posiadam na sprzedaż pawilon handlowy w bardzo dobrej lokalizacji, przy rondzie Solidarności. Miejsce bardzo ruchliwe , przystanki MPK, vis a vis market budowlany Castorama, kilka bloków dookoła. Pawilon o powierzchni 18m2 wyposażony w klimatyzację i ogrzewanie. W środku wydzielona toaleta z umywalką, kanalizacja.Bardzo małe opłaty i miesięczne koszty utrzymania. Zapraszam do kontaktu 604-717-414

Odstąpię lokal Gastro ,dzialajaca pizzeria
Odstąpię lokal Gastro ,dzialajaca pizzeria
95000 zł
Poznań 8 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia78
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Witam odstąpię dobrze działający lokal na piątkowie pizzeria otwarta w październiku 2021 r. Zaprowadzona i bez długów, zostawiam wszystko co jest pracowników, towar, portale,stronę internetową, FB,itp. Pizzeria dobrze prosperuje choć dopiero działa 3 mc dziennie jest od 25 do 45 zamówień minimum, działająca reklama, dostawcy, opakowania wszystkie kontakty w zasadzie potrzebna jest tylko jedna osoba do pilnowania i odbierania tel. W lokalu jest 5 pomieszczeń , sala główna, kuchnia ,wc,szatnia , magazyn, przed lokalem jest możliwość rozłożenia ogródka na ok. 8 stolików, duszy ruch pieszych w pobliżu szkoła przystanek mpk ,przed lokalem parking ....sprzedaje z powodu wyjazdu lokal cały czas działa można przyjechać zobaczyć więcej pytań pod nr tel. 517443354

Gabinet [na godziny lub dni]
Gabinet [na godziny lub dni]
29 zł
Poznań 8 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę dwa jasne, przestronne i w pełni wyposażone gabinety psychologiczne znajdujące się w mieszkaniu przy ul. Międzychodzkiej położonej na poznańskim Grunwaldzie w pobliżu zbiegu ulic Marcelińskiej i Grochowskiej. Przy ulicy Międzychodzkiej zlokalizowane są liczne gabinety lekarskie oraz lokale usługowe. Mieszkanie, w którym znajdują się gabinety, położone jest na 1-wszym piętrze zadbanej kamienicy, a samo przeszło generalny remont w 2020 roku. Wszystkie pomieszczenia (kuchnia, łazienki oraz gabinety) zostały wyposażone w nowoczesne sprzęty wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego charakteru lokalu (odnowione dębowe parkiety, wysokie sufity, grube ściany, duże okna). Mieszkanie posiada korzystny układ pozwalający na wygodne korzystanie z niego jako lokalu usługowego. Wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie i dostępne bezpośrednio z korytarza (także WC i łazienka, które są osobne). Gabinety znajdują się daleko od drzwi wejściowych, a kuchnia pełniąca rolę poczekalni zlokalizowana jest przy wejściu do lokalu. Oba gabinety posiadają po dwa okna oraz drewniane drzwi zamykane na klucz. W każdym z gabinetów przygotowane zostało miejsce na wygodną pracę z pacjentami (fotele/sofa oraz stoliki) oraz miejsce do pracy indywidualnej (biurko z fotelem obrotowym i szafa na notatki/rzeczy). W związku z tym prowadzenie terapii możliwe jest praktycznie natychmiast po wynajęciu gabinetu. Wybór tej lokalizacji oznacza również dogodny dojazd autem oraz komunikacją miejską. Na ulicy Międzychodzkiej parkować można za darmo (brak strefy) mimo bliskości centrum miasta. W odległości 150 metrów od gabinetu znajduje się przystanek autobusowy (ul. Marcelińska), a niedaleko (700 metrów) tramwajowy (ul. Ostroroga). Do dyspozycji pozostaje w pełni wyposażona kuchnia (poczekalnia), toaleta i łazienka. Gabinet niebieski obecnie dostępny jest w środy, czwartki, piątki, soboty oraz niedziele. Gabinet zielony – obecnie dostępny w środy, soboty, niedziele. Cena za godzinę (z fakturą) to 29 zł. Minimalna ilość godzin w ciągu jednego dnia to 4. Miesięczny koszt wynajmu jednego gabinetu na wyłączność przez jeden dzień w tygodniu to 495 zł. Cena spada wraz ze zwiększaniem liczby dni wynajmu. Zapraszam do kontaktu: Natalia 794-520-184 Maciej 737-465-097

Lokal biurowy na Jeżycach
Lokal biurowy na Jeżycach
1200 zł
Poznań 8 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia29
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę lokal o powierzchni 29m2 pod biuro. Lokal po generalnym remoncie - nowa kuchnia i łazienka. Reszta bez mebli. Lokal składa się z pokoju z otwartą kuchnią i korytarza, małego pokoju oraz łazienki. Powoli kończymy remont w lokalu. Zdjęcia dostępne będą lada moment - podeślę zainteresowanym. W pobliżu powstaje duże, nowe osiedle i na pewno zapotrzebowanie na różnego rodzaju usługi wzrośnie. Lokal dostępny od Marca.

Podnajmę gabinet
Podnajmę gabinet
120 zł
Poznań 8 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia10
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Podnajmę na godziny/dni/konkretne zabiegi gabinet w salonie fryzjersko-kosmetycznym w Suchym Lesie. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Dostęp do toalety, pomieszczenia socjalnego oraz recepcji w cenie najmu. Cena uzależniona od rodzaju wykonywanych zabiegów oraz okresu najmu. Możliwa także dłuższa współpraca. Zapraszam do kontaktu.

Biuro ścisłe centrum Poznania
Biuro ścisłe centrum Poznania
700 zł
Poznań 11 dni plecy
Do wynajęcia przezWłaściciel
Powierzchnia15

Do wynajęcia biuro w ścisłym centrum Poznania.Powierzchnia ok. 17 m2, jeden pokój.Piętro 6 , jest winda.Budynek w całości na biura, standard lata 70 te.Meble zostają.Biuro wolne od 1 kwietnia.Cena 700 zł + prąd, ogrzewanie 200 złtel. 600 600 091

Odstąpię Salonik Fryzjerski
Odstąpię Salonik Fryzjerski
16000 zł
Poznań 11 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia23
Przeznaczenie lokaluUsługowe

PILNIE !! Odstąpię Salonik Fryzjerski z całym wyposażeniem oraz cała baza klientów. Więcej informacji udziele pod nr tel: 797680692. Poznań Piątkowo.

POZNAŃ - magazyn , Hala produkcyjna
POZNAŃ - magazyn , Hala produkcyjna
19 000 zł
Poznań 12 dnia plecy
Do wynajęcia przezAgencja

POZNAŃ - magazyn , Hala produkcyjnaMagazyn , Hala produkcyjnaDo wynajęcia hale magazynowo produkcyjne od 800 m2 do 4000 m2 Hale znajdują się w przemysłowej części na ogrodzonym terenie Istnieje możliwość dostosowania hal do potrzeb najemcy Dostępne wszystkie media Wysokość hal od 8 do 12 m Plac manewrowy Parking ; GazPosadzka bezpyłowa Rampy załadunkowePowierzchnie socjalno biurowe Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dokładnych informacji: +48 608 174 411Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźli Państwo odpowiedniego obiektu, zapraszamy do kontaktu. Zajmiemy się wyszukaniem nieruchomości o wskazanych parametrach. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. * zdjęcia poglądowe.Warehouse.Option of shaping warehouse modules in a very flexible way allows tenants to create their own space. The complex is prepared for light production, warehouses and offices. It has social areas and additional, so-called technical areas. Apart from high standard of finish, a well-developed road infrastructure is an additional asset in efficient transport. The building is fully secured and well adapted to the required conditions, equipped with sprinklers and smoke vents, which are the basic requirement for effective fire protection

Wyjątkowy lokal Rezydencja Chwaliszewo NA WYNAJEM
Wyjątkowy lokal Rezydencja Chwaliszewo NA WYNAJEM
7000 zł
Poznań 12 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia112
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

OFERTA WYNAJMU WYJĄTKOWEGO LOKALU UŻYTKOWEGO W PRESTIŻOWYM OBIEKCIE „REZYDENCJA CHWALISZEWO”   Przedmiotem niniejszej oferty jest wynajem długoterminowy lokalu użytkowego w obiekcie „Rezydencja Chwaliszewo”, położonego u zbiegu ulic Chwaliszewo i Estkowskiego – w bezpośrednim otoczeniu Starego Rynku, w miejscu, które w ostatnich latach dzięki powstającej tam infrastrukturze mieszkaniowej, apartamentowej oraz biurowej zyskało blask adekwatny do położenia. Lokal użytkowy będący przedmiotem niniejszej oferty poza bezdyskusyjnym, wyjątkowym położeniem zapewni przyszłym użytkowników niepowtarzalny widok na dolinę Warty, Ostrów Tumski i Katedrę.  Lokal po jego wykończeniu będzie idealnym miejscem na prestiżowe biuro, kancelarię prawną lub notarialną.   STANDARD TECHNICZNY LOKALU Ściany nośne lokalu wykonano w technologii monolitycznej żelbetowej. Ściany działowe wykonano z bloczków wapienno-piaskowych tzw. silikatowych.  Tynki wykonano jako cementowo – wapienne lub gipsowe oprócz pomieszczenia toalety oraz przedsionka toalety, gdzie pozostawiono ściany surowe. Posadzki cementowe zatarte „na ostro”. Brak wykonania sufitów podwieszanych.  Instalacje elektryczne, wod – kan, wprowadzone do lokalu – do rozprowadzenia w ramach prac wykończeniowych w lokalu. Instalacja wentylacji zakończona króćcem na wejściu do lokalu – do własnego rozprowadzenia po lokalu. Lokal został wykonany w stanie deweloperskim i może zostać wykończony przez przyszłego Najemcę wg jego potrzeb i oczekiwań na uzgodnionych warunkach rozliczenia poniesionych kosztów. Ogrzewanie lokalu – z sieci cieplnej miejskiej.   PRZEZNACZENIE LOKALU Lokal ze względu na wyjątkowe położenie oraz niepowtarzalny widok z jego okien może być idealnym miejscem dla prestiżowego biura, kancelarii prawnej lub notarialnej.    DOSTĘPNE MEDIA - woda - prąd - kanalizacja - internet   LOKALIZACJA Obiekt został zlokalizowany w budynku „Rezydencja Chwaliszewo” Poznań, ul. Chwaliszewo 61.   WIĘCEJ INFORMACJI Na życzenie Klienta udostępnimy więcej szczegółowych informacji oraz zapewnimy dostęp do dokumentacji technicznej lokalu oraz możliwość obejrzenia lokalu.   W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu (użyj formularza kontaktowego).   Zapraszamy na prezentację!   Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Lokal Użytkowy kościelna
Lokal Użytkowy kościelna
2000 zł
Poznań 12 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia26
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na wynajem lokal użytkowy w samym centrum jeżyc, przy Kościelnej 1 w Poznaniu. Lokal jest wyremontowany w głównej części, zaplecze wymaga renowacji co jesteśmy chętni wspólnie wykonać po zapoznaniu się z potrzebami wynajmującego. Okno od podwórza będzie wymienione na pcv. Bezpośrednio od właściciela. Zapraszam na oględziny. Czynsz to 2000 pln miesięcznie plus opłaty z liczników.

Tanio ! Hala - magazyn 460m2 pod Poznaniem
Tanio ! Hala - magazyn 460m2 pod Poznaniem
2 500 zł
Poznań 13 dnia plecy
Do wynajęcia przezWłaściciel
Powierzchnia460

Wynajmę magazyn 460m2 na działce 5000m2 w Dusznikach 29km od Poznania. Nieruchomość położona przy asfaltowej szerokiej drodze posiada bezpośredni zjazd. Teren działki częściowo utwardzony może zawrócić TIR . Wymiary działki 50 x 100 , budynek po remoncie gotowy do każdej działalności . Szczegółowe informacje telefonicznie lub email. Ogłoszenie bezpośrednie - właściciel tel. 601 055194

Hala do wynajęcia z pomieszczeniem biurowym w Poznaniu
Hala do wynajęcia z pomieszczeniem biurowym w Poznaniu
3 500 zł
Poznań 13 dnia plecy
Do wynajęcia przezAgencja
Powierzchnia162

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM!!!Do wynajęcia zadbana hala w Poznaniu, przy ul. Łuczanowskiej o powierzchni łącznie 162m2 (w tym także część socjalno-biurowa).Budynek składa się z:- hali o pow. 132m2 (wys. 3,5m), z bramą automatyczną o wymiarach 2,23m wys. i 2,39m szer. oraz wejściem - drzwiami,- pom. biurowego (13m2),- pom. socjalnego (9m2),- sanitariat z dwoma toaletami i prysznicem (8m2).Nieruchomość murowana, po ociepleniu elewacji, okna PCV. Znakomite doświetlenie hali świetlikami. Ogrzewanie gazowe. Prąd - siła - zabezpieczanie 64 A. Instalacja alarmowa z osprzętem.Przeznaczenie: magazyn lub inna działalność.Parking przed posesją (ok. 5 miejsc). Koszt najmu: 3500zł + VAT + opłaty wg zużycia za prąd, wodę i gaz.Wymagana kaucja w kwocie 3500zł.Prezentacje prowadzi Martyna Wewiór, tel. 796 80 11 50Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Jeżyce -centrum parter 150 m2 secesyjna kamienica
Jeżyce -centrum parter 150 m2 secesyjna kamienica
4200 zł
Poznań 13 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia150
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Polecam klimatyczny lokal na Jeżycach w secesyjnej kamienicy z 1903 roku. Lokal na parterze pow. 149,20 m², wysoki 3,40 m i jasny. Zachowane liczne oryginalne elementy: wykusz, wysokie okna, stiuki, dwuskrzydłowe drzwi wewnętrznej komunikacji. Przeznaczenie biurowe ew. nie uciążliwe usługi. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Cztery stylowe duże pokoje : 33 m²; 29,90 m²; 27,90 m²; 19,20 m² z podwójną komunikacją - układ amfilady uzupełniony wejściem do pokoi z korytarza 12,30 m², dodatkowo pomieszczenie socjalne 13,40 m²; wc z kabiną prysznicową 6,70 m² oraz pomieszczenie gospodarcze 6,80 m².Doskonała lokalizacja w centrum miasta, blisko przystanek szybkiego tramwaju. czynsz najmu netto 28,00 PLN/ 1m² do negocjacji plus VAT plus opłaty eksploatacyjne. Wymagana kaucja. Kontakt: Grażyna Grajewska licencja pośrednika nr 244 , tel. 602 37 92 51.Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu Cywilnego.

Na gabinety lekarskie 1-6  pokoi Złotniki, Suchy Las
Na gabinety lekarskie 1-6 pokoi Złotniki, Suchy Las
3 900 zł
Poznań 14 dnia plecy
Do wynajęcia przezAgencja
Powierzchnia108

Do wynajęcia lokal w Złotnikach / Suchym Lesie na Os. Grzybowym na Placu Grzybowym Powierzchnia 108 m2, wejście z ulicy poziom zero. Lokal po kapitalnym remoncie w 2019 r składa: się z sekretariatu, poczekalni + 6 pokoi. Pokoje osobne, nieprzejściowe. Każdy wyposażony w umywalkę. Lokal wyposażony w alarm i rolety antywłamaniowe. Umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach może zostać. Ogrzewanie na prąd. Idealnie nadaje się na specjalistyczne gabinety lekarskie itp. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA JEDNEGO POKOJU W CENIE 1200 NETTO PLUS MEDIA. Cena 3900 + vat + media. agent prowadzący Jarosław Gołembka tel. +48 600 600 091 ALDEGO NIERUCHOMOŚCI

Lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji.
Lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji.
1900 zł
Poznań 14 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Posiadm do wynajęcia od zaraz lokal biurowy w bardzo dobrej lokalizacji, pomieszczenie 60 m, możliwy podział powierzchni na mniejsze części. Wejście parter, duże okna, ogrzewanie gazowe, internet NETIA światłowód. Lokalizacja Jeżyce-Ogrody.Telefon 692092873.

biura 50-400 m2,Grunwald klima
biura 50-400 m2,Grunwald klima
1600 zł
Poznań 14 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia100
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 100 m2.,możliwość wynajęcia 50 m2 i tego metrażu dotyczy cena 1600 zł netto /m-c plus koszty eksploatacyjne.Udział w powierzchni wspólnej 15 %.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze, składają się na niego pomieszczenia biurowe ,węzeł sanitarny ,aneks kuchenny.. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Na piętrze aneks kuchenny do dyspozycji najemców.Parking - własny przed budynkiem.Możliwość przypisanych miejsc na terenie nieruchomości za opłatą 100 zł /m-c. Lokal znajduje się poza centrum i usytuowany jest przy bocznej ulicy. Natężenie ruchu samochodów - umiarkowane, natężenie ruchu pieszych - umiarkowane. Miesięczny czynsz najmu wynosi 3200 zł przy 100 m2 , dodatkowe koszty eksploatacyjne /ogrzewanie,ochrona,energia,woda ,ścieki,itp 14-17 zł/m2. Kaucja 1-miesięczna.Część pomieszczeń posiada nową klimatyzację. Do wynajęcia nowo przygotowywane pokoje biurowe do wejścia o różnych metrażach 50 m2 do 500 m2 , w bardzo dobrej lokalizacji -Poznań Grunwald .Każdy pokój jest świeżo wymalowany ,ma nową wykładzinę ,nowe oświetlenie,gładź na ścianach ,nowe okna .Po podpisaniu umowy najmu pokój zostaje przygotowywany dla najemcy.Udział w powierzchniach wspólnych 15% zawarty w metrażu..Możliwość również wejścia od zaraz. Serdecznie zapraszam na prezentację. Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: +48 502 673 023 Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika Andrzeja Krause o nr licencji 13228

Stanowisko do manicure wynajem
Stanowisko do manicure wynajem
650 zł
Poznań 15 dni plecy
Do wynajęcia przezWłaściciel
Powierzchnia9

Wynajmę stanowisko do manicure w gabinecie w którym już działa kosmetolog i fizjoterapeuta. Baza klientów. Wynajem dla zdecydowanej os. Z doświadczeniem manicure hybrydowego i żeli. Gabinet położony niedaleko Ogrodów. Wyposażenie stanowiska pracy to lampa , biurko i dwa krzesła. Oczywiście podajnik i półka jest do zagospodarowania. W cenie najmu brak już dodatkowych opłat. Wystawiam fakturę.

Salon kosmetyczno-fryzjerski w pełni wyposażony ,niski czynsz,centrum
Salon kosmetyczno-fryzjerski w pełni wyposażony ,niski czynsz,centrum
39999 zł
Poznań 16 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia76
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedam za odstępne w pełni wyposażony salon fryzjersko-kosmetyczny z solarium. Salon prosperujący na co dzień. W skład wyposażenia wchodzą wszystkie sprzęty i meble widoczne na zdjeciach. Lokal składa się z 7 pomieszczeń ( pierwszy część fryzjerska z poczekalnią oraz ladą do obsługi klienta, solarium, gabinet do manicure, dwa gabinety kosmetyczne, pomieszczenie socjalne, toaleta) Lokal jest po kapitalnym remoncie w 2019 r. Spełnia wszystkie wymagania sanepidu. Ścisłe centrum Poznania, niski czynsz. Zapraszam do kontaktu i oględzin , po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym .

lokal biurowo-usługowy
lokal biurowo-usługowy
300000 zł
Poznań 16 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia63
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal biurowo-uslugowy o pow. 63m2 położóny na łazarzu przy głównej ulicy,Głogowskiej,w kamienicy poziom półsutereny, okna powyżej ulicy , wejście z ulicy. Lokal sklada się z 3 pomieszczeń,aneksu kuchennego i w-c. Posadzka w płytkach, c.o. elektryczne. Do objęcia od zaraz. Czytelny adres lokalu nadaje się na biuro lub usług ,pełna własnosć z KW. Cena 300,000,-zł ( do negocjacji). Lokal możn również wynając czynsz najmu 2,000,-zł/mies + 200,-zł/mies. opłaty do wspólnoty Mieszkan,. Do objęcia od zaraz.

duży lokal na pizzernię biuro usługi, wysokość 2.7, suterena, centrum
duży lokal na pizzernię biuro usługi, wysokość 2.7, suterena, centrum
259000 zł
Poznań 16 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia90
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal użytkowy przyziemie / suterena / piwnica 90 mkw z KW Doskonałe na: 1. Biuro / siedzibę firmy 2. Lokal gastronomiczny (są ciągi kominowe dla wentylacji, wysokość 2.7m) 3. Sklep / Fryzjer / studio kosmetyczne 4. 25mkw od frontu już gotowe, reszta już opróżniona, open space i gotowa do remontu. (po drugiej stronie kamienicy w identycznym lokalu jest pizzernia asgard, w trochę mniejszym lokalu obok jest biuro księgowe). W kamienicy obok znana pizzernia SUSZONE POMIDORY. W Okolicy dużo innych lokali gastronomicznych. MOGE ZAPEWNIĆ REMONT LOKALU POD USTALONY PROJEKT. - Wejście i witryna od Ulicy Polińskich. - dodatkowe wejście od klatki schodowej z oknami od podwórza - lokal do remontu, w tej chwili opróżniony, open space, przygotowany do prac. wysokość 270 cm - Część lokalu z wejściem od ulicy już GOTOWA I WYREMONTOWANA, gotowa do użytkowania (ok 25 mkw). - lokal w odnowionej, częściowo zrewitalizowanej kamienicy (bardzo ładna klatka schodowa) - W bardzo dobrej lokalizacji, początek ul. Wierzbięcice. Bardzo blisko do Centrum, dworca PKP/PKS (CH Avenida), Starego Browaru - Na ładnej zadbanej ulicy, w sąsiedztwie (naprzeciw) nowego apartamentowca. - Bardzo blisko przystanek tramwajowy - Niski czynsz / fundusz remontowy do wspólnoty Pełna własność z KW

Wynajmę biuro w centrum Poznania
Wynajmę biuro w centrum Poznania
2100 zł
Poznań 17 dni plecy
Poziom1
Powierzchnia53
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę przestronne biuro w klimatycznej kamienicy w samym centrum Poznania (ul. Wrocławska). Biuro składa się z dwóch dużych pomieszczeń, łazienki oraz małego korytarza. Pomieszczenia pomalowane na biało, z piękną drewnianą podłogą, uwieńczone oryginalną sztukaterią. Kamienica ulokowana jest „za podwórkiem”, dzięki czemu w lokalu nie słychać hałasu ulicy, a miejsce sprzyja pracy w skupieniu i kreatywności. Lokal posiada również urokliwy balkon. metraż - 53m2 cena - 2100,00 zł pozostałe koszty/ ogrzewanie , śmieci itp - około 400,00 zł brak aneksu kuchennego - możliwość jego zamontowania Przy wynajmie od 1.03 rabat 30% na pierwsze 2 miesiące. Prośba do pośredników o niekontaktowanie się, wynajem bezpośredni. Tel. 601 688 904 Kontakt możliwy w godz: 8-22 , również w weekendy.

Lokal biurowy od 50-140 m2, klima, przy Rondzie Starołęka!!
Lokal biurowy od 50-140 m2, klima, przy Rondzie Starołęka!!
31 zł
Poznań 17 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Witam Mam do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze w budynku biurowym przy Rondzie Starołęka. Lokal składa się z 5 pomieszczeń biurowych, korytarza, dostępu do zaplecza kuchennego i toalety. lokal posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę, również kontrolę dostępu. Przy biurowcu znajduje się duży parking. lokal jest wynajmowany bez mebli, istnieje możliwość doposażenia lokalu, ale wymaga to dodatkowych ustaleń. Zapraszam do oglądania Lokal jest dostępny od zaraz

Wynajmę stanowisko do manicure
Wynajmę stanowisko do manicure
650 zł
Poznań 17 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia9
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę stanowisko do manicure w gabinecie w którym już działa kosmetolog i fizjoterapeuta. Baza klientów. Wynajem dla zdecydowanej os. Z doświadczeniem manicure hybrydowego i żeli. Gabinet położony niedaleko Ogrodów. Wyposażenie stanowiska pracy to lampa , biurko i dwa krzesła. Oczywiście podajnik i półka jest do zagospodarowania. W cenie najmu brak już dodatkowych opłat. Wystawiam fakturę.

Kiosk z instalacją elektryczną i roletami, bez lokalizacji
Kiosk z instalacją elektryczną i roletami, bez lokalizacji
2 500 zł
Poznań 19 dni plecy
Do wynajęcia przezWłaściciel

Sprzedam kiosk bez lokalizacji.Obecnie znajduje się on na os. Przyjaźni przy bloku nr 10 od strony ul. Anny GermanLokal wyposażony w instalację elektryczną oraz rolety antywłamaniowe.Możliwość transportu za dodatkową opłatą.

Box/Lokal Handlowy Wielkopolska Giełda Odzieżowa Poznań Wgo NAJEM
Box/Lokal Handlowy Wielkopolska Giełda Odzieżowa Poznań Wgo NAJEM
300 zł
Poznań 19 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam, Na wynajem oferuję box handlowy o powierzchni 20m2 znajdujący się na terenie Wielkopolskiej Giełdy Odzieżowej w Poznaniu przy ul. Głogowskiej. Zlokalizowany jest w Hali A na parterze w pobliżu wejścia oraz schodów prowadzących na piętro pierwsze. Niewątpliwym atutem jest także obecność punktu wysyłkowego DPD oraz restauracji co gwarantuje duży ruch w obrębie lokalu. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Wolnostojący budynek na: siedzibę firmy, klinikę, usługi, sport itd.
Wolnostojący budynek na: siedzibę firmy, klinikę, usługi, sport itd.
1 899 000 zł
Poznań 20 dni plecy
Do wynajęcia przezAgencja

OBIEKT NA DOM MIESZKALNY, SIEDZIBĘ FIRMY, PRACOWNIĘ, KLINIKĘ, PRZYCHODNIĘ Oferuję do sprzedaży nieruchomość zabudowaną wolnostojącym budynkiem o przeznaczeniu mieszkalnym lub biurowo-usługowym, położonym przy ul.Giżyckiej w dzielnicy Grunwald w pobliżu os.Kopernika w Poznaniu. Teren objęty aktualnym MPZP.Powierzchnie: - pow. działki - 919 m2- pow. użytkowa - 510,4 m2- pow. użytkowa parteru - 366,9 m2- pow. użytkowa piętra - 133,9 m2- pow. użytkowa piwnic - 9,8m2Budynek wyposażony jest w instalacje:- energii elektrycznej- wodno-kanalizacyjną- gazową- centralnego ogrzewania-własna kotłownia gazowa, grzejniki+ ogrzewanie podłogowe- telefonicznąParter:- hall z recepcją- 10 pokoi- łazienka dla niepełnosprawnych- wc- kuchnia- garażPiętro- sekretariat- 2 pokoje- łazienka- kuchenkaPiwnica- pomieszczenie gospodarczeBudynek parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony jest w dobrym stanie technicznym i dobrym standardem wykończenia posadowiony na działce o pow. 919m2.Działka zagospodarowana, kostka brukowa, trawniki.Cała nieruchomość opłotowana, ogrodzenie murowane.Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.Nieruchomość położona jest w otoczeniu działek zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz wielorodzinnego osiedla Kopernika.Blisko do komunikacji miejskiej autobusowej, nieco dalej do tramwaju.Cena sprzedaży:1 899 000 PLNOfertę prowadzi: Krzysztof Stefaniak, Tel. 604 978 997KPS INVESTOgłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC.

biuro do wynajęcia , Poznań Śródka
biuro do wynajęcia , Poznań Śródka
43 zł
Poznań 20 dni plecy
Do wynajęcia przezWłaściciel
Powierzchnia100

OFERTA BEZPOŚREDNIASzanowni PaństwoZachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej ( ok. 100 m2) położonej w Poznaniu przy ul. Małachowskiego 10.W chwili obecnej lokal w układzie open space. Wejście bezpośrednio z holu głównego na froncie budynku.Oczywiście istnieje możliwość wydzielenia gabinetów i dostosowania powierzchni do Państwa potrzeb.Lokal będzie dostępny od lipca 2021r. OFERUJEMY PAŃSTWA FIRMIE: - nowoczesny Biurowiec klasy A - ekskluzywny hall z recepcją - restaurację na terenie obiektu- bardzo wysoki poziom wykończenia powierzchni,- szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych- okablowanie teletechniczne kategorii 6 - zaawansowany i wydajny system klimatyzacji i wentylacji - energooszczędny system zarządzania budynkiem (BMS)-bezpieczny obiekt z kontrolą dostępu, ochroną i monitoringiemLOKALIZACJA : Centrum Biurowe Podwale znajduje w bezpośrednim sąsiedztwie pętli tramwajowej, przystanków autobusowych oraz Ronda Śródka co gwarantuje dobry dojazd do najważniejszych punktów w mieście.DODATKOWE UDOGODNIENIA: -276 miejsc parkingowych -rozwiązania przyjazne dla niepełnosprawnych, szerokie podjazdy, -szybkobieżne windy-udogodnienia dla rowerzystów - przechowalnia rowerów z dostępem do szatni z prysznicami -centrum fitness na terenie obiektu-park publiczny (0,5ha) bezpośrednio przed biurowcemATRAKCYJNE WARUNKI: czynsz miesięczny 43zł netto/m2koszty eksploatacyjne 17zł netto/m2 ( w tym: ogrzewanie, woda i odbiór ścieków, ochronę całodobową, odśnieżanie, utrzymanie terenu, koszty zarządzania, koszty obsługi recepcji głównej, podatek od nieruchomości oraz ubezpieczenie)pozostałe opłaty: energia elektryczna, sprzątanie własnych powierzchni biurowych, wywóz śmieci oraz usługi telekomunikacyjneW RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:Ilona Makowska TEL. 600-482-118Niniejsza propozycja najmu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Jakiekolwiek zobowiązania stron nie będą wiążące przed podpisaniem umowy najmu

Obiekt gastronomiczny Poznań-centrum
Obiekt gastronomiczny Poznań-centrum
39000 zł
Poznań 20 dni plecy
PoziomParter
Powierzchnia100
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam wyposażenie + odstępne. Idealne miejsce na działalność gastronomiczną na wynos. Duża kuchnia z pełnym wyposażeniem, duża chłodnia, zaplecze magazynowe , łazienka z prysznicem, szatnia i biuro. Duży parking przed obiektem. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 516 088 500

Loftowy lokal użytkowy - 94m2 Staszica
Loftowy lokal użytkowy - 94m2 Staszica
3000 zł
Poznań 20 dni plecy
Powierzchnia94
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować Państwu loftowy lokal znajdujący się w pięknej, secesyjnej kamienicy znajdującej się przy zrewitalizowanej ulicy Staszica na naszych poznańskich Jeżycach.  Lokal znajdujący się na poziomie -0.5, cechuje się ciepłym, komfortowym charakterem sprzyjającym prowadzeniu dowolnego biznesu, piękne sklepienia łukowe pozwalają odpocząć oczom po ciężkiej pracy. Lokal jest obecnie zajmowany przez lokal fryzjersko kosmetyczny, a w kolejnym okresie najmu (od 31 sierpnia br.) może zostać przystosowany do dowolnej działalności biurowej, handlowej, czy usługowej. Na planie lokalu znajdziecie Państwo 4 pomieszczenia użytkowe, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Lokal posiada ogrzewanie elektryczne i wszystkie niezbędne media. Jako wynajmujący staram się być możliwie bezproblemowy i bezkonfliktowy, staram się przy tym iść najemcom na rękę. Kwota za miesięczny najem to 3000 zł plus czynsz do wspólnoty 683,84 zł, na który składają się  opłaty za wodę, wywóz śmieci oraz fundusz remontowy plus opłaty za prąd wg. zużycia. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego - możliwość obejrzenia lokalu jest wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na miejscu!

Okazja! Grunald ul. Knapowskiego lokal użytkowy 192 m2 parter
Okazja! Grunald ul. Knapowskiego lokal użytkowy 192 m2 parter
8 500 zł
Poznań 22 dnia plecy
Do wynajęcia przezAgencja
Powierzchnia192

GÓRCZYN UL. KNAPOWSKIEGO LOKAL 192 m2 WYSOKI PARTER Polecam uwadze atrakcyjny lokal usytuowany na parterze budynku przy ulicy Knapowskiego. Lokal o powierzchni 192 m2 z dużymi oknami, idealny na: biuro, szkołę językową, gabinety lekarskie, salon spa, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie. Lokal składa się z: - pomieszczenia głównego - osobnego biura z przeszkleniem - pomieszczenia socjalnego - łazienki z prysznicem i wc - kuchni Cały lokal ma niezależne podłączenia do wszystkich mediów: prądu, wody, gazu, posiada własny piec gazowy dwufunkcyjny. Możliwość wynajęcia miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej w cenie 150 zł/mc. Lokalizacja – spokojna, boczna ulica od ulicy Głogowskiej, doskonały dojazd zarówno na autostradę A2 jak i do ścisłego centrum. Cena = 8.500 zł netto + VAT. Dodatkowo płatne media wg zużycia: prąd, woda, gaz, śmieci. Wymagana kaucja i opłata dla biura nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji najmu. Kontakt: Anetta tel. 696 392 392 / Sara tel. 662 066 535 LMS Nieruchomości

Filtr