Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biuro / lokal wynajmę

Sortowanie:
Znaleziony: 290 ogłoszenie w kategorii Biuro / lokal wynajmę w Szczecin
Wynajem pow. biurowa 51 m2 - okolice ul. Gdańskiej
Wynajem pow. biurowa 51 m2 - okolice ul. Gdańskiej
299000 zł
nowe Szczecin 28 dni plecy
Powierzchnia51 m²
Ilość pomieszczeń2

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 zlokalizowana na 2 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa pomieszczenia biurowe (35/16 m2). Pokoje biurowe świeżo po remoncie, wykończone w wysokim standardzie – ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie oraz pomieszczenia socjalne na początku i na końcu korytarza – do dyspozycji wszystkich najemców. Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 15 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda). Woda ciepła podgrzewana podgrzewaczami elektrycznymi. Nowa, cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 150-180 zł + VAT/1mies. Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża – możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych. Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wynajem pow. biurowa - okolice ul. Gdańskiej
Wynajem pow. biurowa - okolice ul. Gdańskiej
1494 zł
Szczecin 28 dni plecy
Powierzchnia16.5 m²
Ilość pomieszczeń2

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 16,5 m2 zlokalizowana na 2 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokój biurowy wykończony w wysokim standardzie – ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie oraz pomieszczenia socjalne na początku i na końcu korytarza – do dyspozycji wszystkich najemców. Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 15 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda). Woda ciepła podgrzewana podgrzewaczami elektrycznymi. Nowa, cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 150-180 zł + VAT/1mies. Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża – możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych. Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wynajem - biuro, 51m2, okolice ul. Gdańskiej
Wynajem - biuro, 51m2, okolice ul. Gdańskiej
Szczecin 28 dni plecy
Powierzchnia51 m²
Ilość pomieszczeń1

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się trzy pomieszczenia biurowe (ok. 17/17/17 m2). Pokoje biurowe po remoncie, wykończone w wysokim standardzie – ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie oraz pomieszczenia socjalne na początku i na końcu korytarza – do dyspozycji wszystkich najemców. Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 15 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda). Woda ciepła podgrzewana podgrzewaczami elektrycznymi. Nowa, cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 150-180 zł + VAT/1mies. Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża – możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych. Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wynajem pow. 74m2 - biuro - okolice ul. Gdańskiej
Wynajem pow. 74m2 - biuro - okolice ul. Gdańskiej
Szczecin 28 dni plecy
Powierzchnia74 m²
Ilość pomieszczeń2

Do wynajęcia powierzchnia biurowa (74 m2) na którą składają się dwa pokój, zlokalizowana na 1 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokoje biurowe po remoncie, wykończone w wysokim standardzie – ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie oraz pomieszczenia socjalne na początku i na końcu korytarza – do dyspozycji wszystkich najemców. Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 15 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda). Woda ciepła podgrzewana podgrzewaczami elektrycznymi. Nowa, cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 150-180 zł + VAT/1mies. Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża – możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych. Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wynajem - biuro, 36m2, okolice ul. Gdańskiej
Wynajem - biuro, 36m2, okolice ul. Gdańskiej
Szczecin 28 dni plecy
Powierzchnia36 m²
Ilość pomieszczeń1

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa pomieszczenia biurowe (ok. 18/18 m2). Pokoje biurowe po remoncie, wykończone w wysokim standardzie – ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie oraz pomieszczenia socjalne na początku i na końcu korytarza – do dyspozycji wszystkich najemców. Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 15 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda). Woda ciepła podgrzewana podgrzewaczami elektrycznymi. Nowa, cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 160-180 zł + VAT/1mies. Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża – możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych. Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wynajem - biuro, 17m2, okolice ul. Gdańskiej
Wynajem - biuro, 17m2, okolice ul. Gdańskiej
Szczecin 28 dni plecy
Powierzchnia17 m²
Ilość pomieszczeń1

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 17 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokój biurowy po remoncie, wykończony w wysokim standardzie – ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie oraz pomieszczenia socjalne na początku i na końcu korytarza – do dyspozycji wszystkich najemców. Nowa, cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe. Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 15 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda). Woda ciepła podgrzewana podgrzewaczami elektrycznymi. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 150-180 zł + VAT/1mies. Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża – możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych. Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

DOSKONALE WIDOCZNY przy ulicy! wolny od zaraz!
DOSKONALE WIDOCZNY przy ulicy! wolny od zaraz!
3500 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia55
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

W razie pytań proszę dzwonić od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-22. Prezentacja nieruchomości możliwa przez cały tydzień, a także w weekendy. Serdecznie zapraszam do współpracy. Właściciel zlecając sprzedaż swojej nieruchomości nie ponosi żadnych kosztów ani opłat. Do wynajęcia  położony na parterze lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 55 m.2. Potrzebne jest dokończenie remontu. Wcześniej prowadzona była działalność gastronomiczna, ale równie dobrze może pełnić funkcję biura rachunkowego, zakładu krawieckiego. Lokal znajduje się przy intensywnie uczęszczanej drogi i jest bardzo dobrze widoczny. Miejsce na ogródek letni. Lokal jest wolny od zaraz.

Wynajem pomieszczenia biurowego 15 m², cena 777 zł
Wynajem pomieszczenia biurowego 15 m², cena 777 zł
777 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia15
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajem pomieszczenia biurowego 15 m², cena 777 zł Do wynajęcia pomieszczenie biurowe zlokalizowane w biurowcu przy ul. Południowej 25B w Szczecinie. - powierzchnia 15 m² - cena 777 zł netto - energia elektryczna oraz ogrzewanie wliczone w cenę - korzystanie z części wspólnych w cenie - brak strefy płatnego parkowania - winda w budynku Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Komfortowe 3pok biurowe 69m2, parking darmowy, w cenie 3312zł media
Komfortowe 3pok biurowe 69m2, parking darmowy, w cenie 3312zł media
3312 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Poziom2
Powierzchnia69
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Na wynajem 3 pokoje biurowe o powierzchni 69m2 (23/23/23m2) w budynku biurowym z parkingiem. W budynku nowoczesne windy i zaplecze socjalne. W cenie są zawartewszystkie media tj. prad, ogrzewanie, śmieci, woda.

Lokal na wynajem 100,43m2 parter, bud 94r
Lokal na wynajem 100,43m2 parter, bud 94r
3000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia100,43
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na wynajem lokal użytkowy o pow. 100,43m2 położony na parterze niskiego budynku z 94 roku Dwa wejścia do lokalu (możliwość dostawy towaru), poziom pierwszy ok. 80m2, magazyn poziom -1 ok. 20m2 (zejście bezpośrednio z lokalu). Okna PCV, wystawa okienna wschód-zachód. Nowe piony wodnokanalizacyjne, instalacja alarmowa. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, klimatyzacja. Czynsz najmu 3000zł plus media i czynsz do spółdzielni z podatkiem 1865zł. W okolicy duże osiedla mieszkaniowe, dobra komunikacja miejska, parking przed lokalem. Polecamy na spokojną działalność biurową, handlową i usługową. Możliwość przejęcia istniejącej od wielu lat apteki. Zapraszamy na prezentację. Wirtualny spacer 3d: (skopiuj i wklej do nowego okna przeglądarki) my.matterport.com/show/?m=N687Cz6Tuou

Lokal użytkowy Szczecin Centrum, al. Wyzwolenia
Lokal użytkowy Szczecin Centrum, al. Wyzwolenia
2400 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia40

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo- handlowy o powierzchni 40m2, przy ul. Wyzwolenia. Lokal o powierzchni 40m2 składa się głównie sali usługowej, pomieszczenia socjalnego oraz toalety. Dużym atutem są jego duże witryny okienne, oraz wejście z parteru. Przez lata lokal wynajmowany był pod działalność usług fryzjerskich. Przed lokalem znajdują się miejsce parkingowe bez strefy płatnego parkowania. Istnieje możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku jak i oklejenia szyb. Koszt najmu: 2400zł + media (wg. zużycia) Kaucja: wymagana Justyna Iwanow tel. 732 - pokaż numer telefonu - Golden Hawk Zapraszam na prezentację! DANE KONTAKTOWE: Justyna Iwanow 732 - pokaż numer telefonu - @ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 57347

Lokal użytkowy Szczecin Centrum, al. Wyzwolenia
Lokal użytkowy Szczecin Centrum, al. Wyzwolenia
1300 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia20

Do wynajęcia lokal użytkowy, usługowo-handlowy, przy al.Wyzwolenia. Lokal o powierzchni 20m2 składa się głównie z Sali sprzedaży, zaplecze ze zlewozmywakiem, toaleta z umywalką. Od głównej ulicy znajduje się witryna okienna z wejściem. Istnieje możliwość umieszczenia logo na elewacji budynku oraz obklejenia szyb. Koszt najmu: 1300 zł + 80zł (czynsz do wspólnoty) + prąd, gaz Kaucja: 2000zł Golden Hawk tel. 732 - pokaż numer telefonu - Zapraszam na prezentację! DANE KONTAKTOWE: Justyna Iwanow 732 - pokaż numer telefonu - @ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 57181

Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze, Modra
Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze, Modra
1200 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia21

Do wynajęcia biuro o powierzchni 21m2 na 1 piętrze w budynku na Bezrzeczu. Pomieszczenie socjalne, łazienka damska i męska. Do biur jest podciągnięty światłowód z podstawowym modemem. Można się do niego podłączyć WiFi lub kablem. Opłata za światłowód do uzgodnienia. Przed budynkiem duży plac parkingowy, cały teren ogrodzony, z bramą. Doskonała lokalizacja dla działalności księgowo-ubezpieczeniowej, projektowej, dla firm z branży prawnej i IT. W cenie: Internet Wifi Parking Monitoring Utrzymanie czystości w częściach wspólnych Korzystanie z lobby Możliwość skorzystania z naszych stołów biurowych. Koszt najmu: 1200zł (netto), Niskie koszty eksploatacji tylko 380 zł netto / mc za ogrzewanie, prąd, parking i internet wifi. Kaucja: wymagana Golden Hawk Justyna Iwanow tel. 732 - pokaż numer telefonu - Zapraszam na prezentację! DANE KONTAKTOWE: Justyna Iwanow 732 - pokaż numer telefonu - @ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 56262

Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Grzymińska
Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Grzymińska
4900 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieHandel i Usługi
Powierzchnia138

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 138m2 znajdujący się na Żelechowie. Lokal z dużym potencjałem technicznym i użytkowym, po remoncie, składa się z czterech ustawnych pomieszczeń w tym z dużej przestrzennej sali, dwóch łazienek z natryskami w przeciwległych częściach lokalu, umeblowanego aneksu kuchennego i pomieszczenia technicznego oraz dwóch korytarzy. Do lokalu prowadzą dwa wejścia: od strony frontowej poprzez szerokie schody i dwuskrzydłowe drzwi, oraz od strony klatek schodowych poprzez zwykłe schody i normowe drzwi. Do lokalu przynależy działka teren zielony, całość ogrodzona. Ściany ocieplone. na podłodze gres oraz panele. Na ścianach tynki gipsowe. Drzwi zabezpieczone zamkami patentowymi i okna PCV wygłuszające i antywłamaniowe. W lokalu instalacja elektryczna, wod.-kan., telefon, internet, ogrzewanie matami grzewczymi posadzkowymi. Możliwość podświetlenia witryny. Wejście główne przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji parking publiczny poza strefą płatnego parkowania. Zamontowano podliczniki na wodę i prąd. W pobliżu 3 osiedla mieszkaniowe i zakłady usługowe oraz obiekty handlowe. Obiekt nadaję się na wszelką działalność nieuciażliwą Koszt najmu: 4900zł netto + media + czynsz do wspólnoty 900zł Kaucja: 6000zł Golden Hawk tel. 732 - pokaż numer telefonu - Zapraszam na prezentację! DANE KONTAKTOWE: Justyna Iwanow 732 - pokaż numer telefonu - @ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 55364

Lokal 57m2 w Centrum
Lokal 57m2 w Centrum
2600 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia57
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy położony w Centrum Szczecina, przy ul. Bogusława X. Lokal znajduje się na parterze kamienicy. Na powierzchnię 57m2 składa się: - główna sala usługowa z klimatyzacją i dużymi witrynami na ulicę - gabinet z oknem i dostępem do wody - gabinet bez okna, wygłuszony - pomieszczenie socjalne - toaleta Lokal przeszedł remont. Jest czysty, zadbany. Aktualnie trwa remont elewacji zewnętrznej kamienicy. Przed lokalem znajdują się liczne miejsca postojowe w strefie SPP. Koszt najmu: 2600zł (brutto) + 400zł (czynsz do wspólnoty) + gaz, prąd Kaucja: 3000zł Umowa: min. 2 lata Zapraszam na prezentację! Justyna Iwanow tel. 73*******60 GOLDEN HAWK

Lokal 74,2m2 na parterze, wyposażony. Niebuszewo
Lokal 74,2m2 na parterze, wyposażony. Niebuszewo
6000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia74,20
Przeznaczenie lokaluUsługowe

NA WYNAJEM lokal o powierzchni 74,2m2 położony na parterze budynku na Niebuszewie. Lokal w 2021r. przeszedł gruntowny remont. Materiały i wyposażenie najwyższej jakości. Jest w pełni przystosowany pod działalność usługową (kosmetyczną). Na powierzchnię składają się 3 gabinety z dostępem do wody, recepcja z poczekalnią, łazienka z wc. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - monitoring, - alarm, - rolety elektryczne, - 6 źródeł wody, - 3 fazowy prąd, - każde pomieszczenie ma swój licznik prądu - 6 miejsc dla fryzjera, - 2 dla manicurzystki, - 1 kosmetolog/masażysta KOSZT NAJMU: 6000ZŁ + CZYNSZ DO WSPÓLNOTY + MEDIA Kaucja: wymagana Zapraszam na prezentację! Justyna Iwanow tel. 73*******60

Lokal na parterze na Żelechowie ! Sprawdź
Lokal na parterze na Żelechowie ! Sprawdź
3500 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia138
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 138m2 znajdujący się na Żelechowie. Lokal z dużym potencjałem technicznym i użytkowym, po remoncie, składa się z czterech ustawnych pomieszczeń w tym z dużej przestrzennej sali, dwóch łazienek z natryskami w przeciwległych częściach lokalu, umeblowanego aneksu kuchennego i pomieszczenia technicznego oraz dwóch korytarzy. Do lokalu prowadzą dwa wejścia: od strony frontowej poprzez szerokie schody i dwuskrzydłowe drzwi, oraz od strony klatek schodowych poprzez zwykłe schody i normowe drzwi. Do lokalu przynależy działka teren zielony, całość ogrodzona. Ściany ocieplone. na podłodze gres oraz panele. Na ścianach tynki gipsowe. Drzwi zabezpieczone zamkami patentowymi i okna PCV wygłuszające i antywłamaniowe. W lokalu instalacja elektryczna, wod.-kan., telefon, internet, ogrzewanie matami grzewczymi posadzkowymi. Możliwość podświetlenia witryny. Wejście główne przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji parking publiczny poza strefą płatnego parkowania. Zamontowano podliczniki na wodę i prąd. W pobliżu 3 osiedla mieszkaniowe i zakłady usługowe oraz obiekty handlowe. Obiekt nadaję się na wszelką działalność nieuciażliwą Koszt najmu: 4900zł netto + media + czynsz do wspólnoty 900zł Kaucja: 6000zł Golden Hawk tel. 73*******60 Zapraszam na prezentację!

Wynajmę gabinet w salonie fryzjerskim w Centrum
Wynajmę gabinet w salonie fryzjerskim w Centrum
750 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia5
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę gabinet w salonie fryzjerskim przy ul. Wojska Polskiego w odnawianej jego części. Wynajmę pod usługi: manicure, przedłużanie rzęs, przedłużanie włosów. Chciałabym by usługi uzupełniały ofertę fryzjerską. Czynsz wraz z opłatami - 1000zł, w sezonie grzewczym dopłata do ogrzewania. Kaucja 1000zł.

Lokal handlowo - usługowy w centrum do wynajęcia
Lokal handlowo - usługowy w centrum do wynajęcia
2500 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Do wynajęcia lokal użytkowy w pasażu handlowym przy ul. Narutowicza w Szczecinie. Usytuowany przy wejściu do pasażu od strony ul. Królowej Jadwigi. Lokal idealny na działalność handlowo - usługową.  Automatycznie rozsuwane przeszklone drzwi wejściowe.  Przystosowany do montażu klimatyzacji. Dodatkowo do dyspozycji witryna reklamowa zewnętrzna przy wejściu oraz miejsce na baner podświetlany nad wejściem do lokalu.   Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym pod budynkiem.  Cena wynajmu 2500 zł netto/miesiąc.

UWAGA PROMOCJA! Lokal do wynajęcia na imprezy!
UWAGA PROMOCJA! Lokal do wynajęcia na imprezy!
1400 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia120
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wracamy po dłuższej przerwie! Planujesz urodziny/ prywatne spotkanie, lubisz bawić się w klubie, ale chcesz, żeby na Twoim wydarzeniu nie było przypadkowych osób? Szukasz lokalu który zagwarantuje Ci idealne miejsce na Twoją imprezę we własnym bezpiecznym gronie bez wścibskich i ciekawskich spojrzeń innych ? Pub Ok to idealne miejsce dla Ciebie! Lokal jest usytuowany w zacisznym miejscu na Osiedlu Przyjazni(Zielonogórska 34)Lokal zawiera 3 oddzielne sale,2 toalety, ogródek z miejscem przeznaczonym do palenia tytoniu, telebim, bilard, profesjonalny stół do brydża oraz darta. CENA: 1400zł Cena obejmuje : jednorazowe użytkowanie lokalu, obsługę lokalu oraz sprzątanie po imprezie. KONTAKT WYŁĄCZNIE POD PODANYM NUMEREM TELEFONU: 50*******96

Atrakcyjny lokal obok Outlet Park Szczecin
Atrakcyjny lokal obok Outlet Park Szczecin
13800 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia442
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Atrakcyjny lokal w dobrej lokalizacji (w sąsiedztwie kompleksy usługowo-handlowe, w bezpośrednim sąsiedztwie Outlet Park na prawobrzeżu Szczecina). Lokale w obiekcie są niezależnie podłączone do systemu alarmowego zewnętrznej agencji ochrony. Monitoring wizyjny CCTV obejmuje korytarze w biurowcu oraz przyległe parkingi. Dodatkowo w budynku rozprowadzona jest sieć wewnętrzna telefoniczna i komputerowa. Możliwość podłączenia operatora telefonii stacjonarnej oraz przyłączenia do sieci internetu o wydajnym łączu (do 900 Mbit/s). Odległość od autostrady A6 - 2km. Powierzchnię można podzielić na mniejsze lokale według własnych potrzeb. Cena wynajmu jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek VAT oraz opłatę za media. Więcej informacji udzielamy pod wskazanym numerem telefonu. Zapraszamy do obejrzenia oferowanej powierzchni biurowej/usługowej po uprzednim kontakcie telefonicznym. Atrakcyjne rabaty przy wynajmie na czas określony od 24m-cy.

Wynajmę lokal uslugowy
Wynajmę lokal uslugowy
2000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę lokal usługowy zlokalizowany na ul. Wyzwolenia w Szczecinie, powierzchnia około 40 m2. W lokalu wymieniono okna i wstawiono nową witrynę, zostało zamontowane nowe oświetlenie. Na lokal składają się dwa przestronne pomieszczenia, korytarz, kuchnia oraz łazienka. Lokal również został odświeżony, podłączona jest siła. Do wydania w ciągu kilku dni, prowadzone są ostatnie prace remontowe. Czynsz do wspólnoty płatny 140 zl.

Lokal Nowe Warzymice - osiedle Ronson
Lokal Nowe Warzymice - osiedle Ronson
3900 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia58
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia oferuje nowy lokal na osiedlu developera Ronson Nowe Warzymice . Lokal będzie oddany do użytku styczeń-luty 2023 . Lokal w stanie deweloperskim - istnieje możliwość dowolnej aranżacji jak i wykończenia pod przyszłego Najemcę . Lokal z dużymi witrynami tuż przy skrzyzowaniu Al. Śliwkowej - Do Rajkowa . Samo osiedle docelowo ma mieć 600 mieszkań .Ale już dookoła wybudowanych jest około 1600 mieszkań i powstają następne budynki .W niedalekiej przyszłości ma zostać wybudowany Kościół . Obok powstanie Żabka . Do dyspozycji są dwa lokale . Jeden ok 58 m2 drugi ok 55 m2 cena netto 3500 zł . Brak w okolicy konkurencji dla wszelkiej działalności handlowej jak i usługowej . Cena netto . Dodatkowo koszty eksploatacyjne .

Pawilon handlowy
Pawilon handlowy
900 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam posiadam do wynajęcia lokal o powierzchni 40m w centrum miasta ul.Jarogniewa cena 900zł + czynsz i media lub sprzedaż 25.000tys wszelkie informacje pod numerem telefonu lokal użytkowy przeznaczony na każdą działalność gospodarczą kebab studio tatuażu pizzeria czy inną działalność.

Małe Biuro w biurowcu przy Bramie Portowej
Małe Biuro w biurowcu przy Bramie Portowej
875 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Poziom2
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Biuro w doskonałym położeniu, centrum Szczecina, przy Bramie Portowej. Oferujemy do wynajmu lokal biurowy - 25 m2, położony na II piętrze budynku biurowego. W budynku jest winda z blokadą wjazdu na dane piętro, system alarmowy, kamery ochrony w całym obiekcie, na zewnątrz duża ilość miejsc parkingowych. Portiernia. Oprócz czynszu najmu Najemca pokrywa koszty mediów ( ogrzewanie, woda, prąd itd.) ryczałtem i podatek vat. Dostępność łączy i istniejących instalacji zagwarantowana. Internet do 80Mb. Miejsca reklamowe- dla użytkowników- bezpłatne. Dojazd szybki, prosty, bezkolizyjny zarówno od strony wjazdu do miasta jak i z innych dzielnic Szczecina wszystkimi środkami komunikacji miejskiej, położenie widoczne i w ścisłym centrum. Możliwość wynajmu z umeblowaniem biurowym. Kontakt: BN Pionier 50*******08, 91 488-40-40

Lokal Nowe Warzymice - osiedle Ronson
Lokal Nowe Warzymice - osiedle Ronson
3900 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia58
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia oferuje nowy lokal na osiedlu developera Ronson Nowe Warzymice . Lokal będzie oddany do użytku styczeń-luty 2023 . Lokal w stanie deweloperskim - istnieje możliwość dowolnej aranżacji jak i wykończenia pod przyszłego Najemcę . Lokal z dużymi witrynami tuż przy skrzyzowaniu Al. Śliwkowej - Do Rajkowa . Samo osiedle docelowo ma mieć 600 mieszkań .Ale już dookoła wybudowanych jest około 1600 mieszkań . W niedalekiej przyszłości ma zostać wybudowany Kościół . Obok powstanie Żabka . Do dyspozycji są dwa lokale . Jeden ok 58 m2 drugi ok 55 m2 cena netto 3500 zł . Brak w okolicy konkurencji dla wszelkiej działalności handlowej jak i usługowej . Cena netto . Dodatkowo koszty eksploatacyjne .

wynajem powierzchni biurowej, Locknitz, Niemcy
wynajem powierzchni biurowej, Locknitz, Niemcy
900 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PrzeznaczenieBiurowe
Powierzchnia20

Biurowiec, w którym znajduje się pomieszczenie biurowe do wynajęcia, położony jest ok. 30 min . jazdy samochodem od centrum Szczecina. Pomieszczenie może być zlokalizowane na parterze lub wyższej kondygnacji. Cena jest też ustalana indywidualnie w zależności od wielkości i stanu pomieszczenia. Proponowane jednostki biurowe posiada swój parking dla najemców i ich klientów. Dla biur internetowych przeznaczyliśmy specjalne pomieszczenie do odbioru paczek. W cenę wliczone są wszystkie opłaty oprócz prądu i opłaty za RTV. Wymagana jest dwumiesięczna kaucja.

Lokal Nowe Warzymice - osiedle Ronson
Lokal Nowe Warzymice - osiedle Ronson
3900 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia58
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia oferuje nowy lokal na osiedlu developera Ronson Nowe Warzymice . Lokal będzie oddany do użytku styczeń-luty 2023 . Lokal w stanie deweloperskim - istnieje możliwość dowolnej aranżacji jak i wykończenia pod przyszłego Najemcę . Lokal z dużymi witrynami tuż przy ul Śliwkowej - Do Rajkowa . Samo osiedle docelowo ma mieć 600 mieszkań .Ale już dookoła wybudowanych jest około 1600 mieszkań . W niedalekiej przyszłości ma zostać wybudowany Kościół . Obok powstanie Żabka . Do dyspozycji są dwa lokale . Jeden ok 58 m2 drugi ok 55 m2 cena netto 3500 zł . Brak w okolicy konkurencji dla wszelkiej działalności handlowej jak i usługowej . Cena netto . Dodatkowo koszty eksploatacyjne .

Tylko u Nas! Lokal - biuro przy Dyskoncie! Parking
Tylko u Nas! Lokal - biuro przy Dyskoncie! Parking
10000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia200
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Lokal handlowo - biurowy zlokalizowany przy Dyskoncie spożywczym, drogerii, biurach oraz fitness! W odległości 50 m przystanki komunikacji miejskiej. Dostępne liczne miejsca postojowe. Tylko u Nas! Powierzchnia w trakcie remontu! Idealna powierzchnia do prowadzania działalności biurowej, fitness, medycznej, usługowej bądź handlowej! Dobry dojazd do Centrum 8min oraz 15 min. do PKP. W celu zapewnienia jak najlepszych usług wykonujemy dla naszych klientów, pełne zestawienie ofert powierzchni dostępnych na rynku. Tylko u Nas niepublikowane nigdzie indziej oferty powierzchni biurowych, w tym także powierzchni do ponownego najmu oraz te, które aktualnie znajdują się w trakcie budowy zadzwoń do agenta! Jako kwalifikowany agent nieruchomości komercyjnych, zapewniam pomoc przy negocjowaniu stawek najmu a także dbam o kompleksową obsługę transakcji. Specyfikacja obiektu: -Lokal o powierzchni 200 m2 (z możliwością wynajęcia pow. do 800 m2), -Składa się z open space (z możliwością podziału) oraz toalety, -Duże witryny, -Powierzchnia dobrze doświetlona światłem dziennym, -Ogrzewanie, -Alarm, -Parter, -Dostępny duży parking! -Możliwa reklama na elewacji. Otoczenie: -Lokal zlokalizowany Szczecin - Gumieńce, -W odległości 50 m przystanki komunikacji miejskiej autobusowej, -W pobliżu biurowce, dyskonty, usługi oraz handel, -Dobry dojazd do drogi A6 15 km oraz 8 min do Centrum, 15 min. do PKP. Koszt netto plus opłaty za media. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Gabinet kosmetyczny do wynajęcia.
Gabinet kosmetyczny do wynajęcia.
1000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Gabinety Urody wynajmą pomieszczenia na działalność beauty,fitnes i nawiążą współpracę w zakresie-masażysta,trener personalny,dietetyk,stylista rzęs,paznokci i kosmetolog.Do dyspozycji przestrzenna recepcja z poczekalnia,toalety,miejsca parkingowe. Koszt wynajmu 1000 zł z wszelkimi opłatami.Otwarci jesteśmy na elastyczne formy współpracy. Kontakt: 78*****25 69*****04

Stanowisko manicure lub do makijażu
Stanowisko manicure lub do makijażu
990 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia30
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Podana cena dla stanowiska manicure. Pozostało jedno stanowisko manicure. Proponuję Państwu do wynajęcia stanowisko w nowym lokalu położonym w centrum Szczecina przy uroczej uliczce Staromiejskiej. Układ salonu pozwala na wstawienie stanowiska do manicure (na zdjęciach widoczny biały stolik z białymi krzesłami). Kameralny lokal jest po kapitalnym remoncie - wszystko jest nowe. Wejście z ulicy, duża witryna. Wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie podłogowe. Idealnie skomunikowany - blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, parking z dużą rotacją miejsc (strefa czerwona oraz żółta), kilka miejsc darmowego parkingu przed budynkiem. W okolicy kawiarnia, galeria, sklepy spożywcze, Książnica Pomorska. Lokal składa się z jednej dużej sali, podzielonej stylistycznie na dwie części. W pierwszej poczekalnia, mała recepcja, dwa stanowiska do pracy. W drugiej części stanowisko do mycia włosów. Osobne WC oraz mały kącik socjalny z lodówką, zmywarką, zlewem. W zabudowie szafy (na ubrania klientów oraz dla pracowników). Piec CO gazowy do wody oraz ogrzewania (co gwarantuje niskie koszty zimą). Lokal dla osób, które chcą zapewnić swoim klientom spokojne i kameralne warunki wykonywania usług w nowym i nowocześnie urządzonym miejscu. Cena do negocjacji w zależności od okresu najmu (preferowana umowa przynajmniej na jeden rok). Zapraszam do kontaktu przez wiadomość olx, SMS lub telefonicznie. Ceny netto.

Lokal użytkowy w centrum miasta
Lokal użytkowy w centrum miasta
2950 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 położony w niedalekiej odległości Centrum Handlowego Turzyn. Lokal podzielony na dwa piętra, które można zagospodarować na różne sposoby. Wejście do lokalu od uczęszczanej ulicy. Posiada dużą witrynę okienną. Poziom zero można zagospodarować np. na open space w podłodze zamontowana instalacja elektryczna do podłączenia np. komputerów. Poziom pierwszy można zagospodarować np. na biuro. Przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe, kosmetyczne Serdecznie zapraszam Sprawdź naszą pełną ofertę na naszej stronie E L I T E N I E R U C H O M O S C I *KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ* ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Lokal handlowo usługowy w centrum miasta
Lokal handlowo usługowy w centrum miasta
12490 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia260
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Proponujemy Państwu bez pośrednika najem lokalu użytkowego o łącznej powierzchni 260m2, na którą składa się powierzchnia handlowa i zaplecza usytuowana na parterze o wielkości 190m2 oraz powierzchni piwnicy użytkowej o wielkości 70m2. Lokal z własną witryną, wejście do lokalu od strony ulicy. Lokal usytuowany przy al. Wyzwolenia 5 o dużym natężeniu ruchu, jednej z głównych ulic szczecińskiej dzielnicy Śródmieścia. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Lokal zlokalizowany jest  200m od CH Kaskady oraz 400m od CH Galaxy. W lokalu od 20 lat funkcjonowała  znana drogeria sieciowa. Wzdłuż ulicy miejska strefa parkingowa. Czynsz najmu: 12.990 PLN netto + opłaty związane z użytkowaniem lokalu Niniejsze warunki maja charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią części wiążącej oferty lub umowy.

Najem 180 m² hali Art Studio ul. Cukrowa 14
Najem 180 m² hali Art Studio ul. Cukrowa 14
9000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia180
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Super oferta najmu ok. 180 m² powierzchni w hali sprzedaży ART Studio - salon wyposażenia wnętrz ul. Cukrowa 14A Dla nowego najemcy zostanie wygospodarowane ok. 180 m² powierzchni hali sprzedaży w formule open space stanowiącej około połowy całej przestrzeni - poszukujemy przedstawicieli i producentów branży wykończenia i wyposażenia wnętrz, którzy potrzebują gotowej, komfortowej sali sprzedaży swoich produktów, wzbogacając tym samym potencjał miejsca od lat kojarzonego z handlem artykułami wyposażenia wnętrz. Art Studio skupia się na sprzedaży podłóg i drzwi, nie szukamy konkurencji a partnera w dalszym rozwijaniu biznesu. Niebywałym atutem jest lokalizacja - ul. Cukrowa to handlowa Brama Miasta Szczecin dla klientów wjeżdżających od strony Autostrady A6 w Kołbaskowie, zarówno tych z Niemiec jak również z Polski, wjeżdżających do miasta z drogi ekspresowej S3. Komfortowy dojazd z centrum Szczecina zarówno samochodem jak również autobusem komunikacji miejskiej, zatrzymującym się bezpośrednio przed halą. Ponadto szereg realizowanych i planowanych inwestycji deweloperskich w bardzo bliskiej odległości jest jednym z kluczowych elementów dla powodzenia biznesu z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz. Atuty nieruchomości - nowoczesna przestrzeń sprzedaży - brak barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych - swobodny sposób ekspozycji duża i wysoka przestrzeń - darmowy parking dla klientów - ogrodzony i monitorowany teren - wygodna strefa dostaw - możliwość wydzielenia strefy magazynowej Atuty biznesowe - lokalizacja od lat kojarzona z handlem artykułami wyposażenia wnętrz - gotowa baza klientów dla sprzedaży produktów pokrewnych - nowo powstałe inwestycje deweloperskie w bliskiej okolicy - możliwość stworzenia ekspozycji zewnętrznej - elastyczne warunki dostosowania przestrzeni do potrzeb biznesu - możliwość montażu reklamy zewnętrznej Szczegóły współpracy - czynsz najmu 9 000 zł netto - Faktura VAT (brak dodatkowych opłat) - umowa na minimum 12 miesięcy - kaucja zwrotna 9 000 zł Istnieje możliwość wynajmu 1 000 m² działki na terenie obiektu.   Umowa na wyłączność - wszelkie pytania dot. najmu proszę kierować tylko do pośrednika nieruchomości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Wynajem pomieszczenia biurowego 32 m², cena 1627 zł
Wynajem pomieszczenia biurowego 32 m², cena 1627 zł
1627 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia32
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe zlokalizowane w biurowcu przy ul. Południowej 25B w Szczecinie. - powierzchnia 32 m², dwa pokoje połączone wewnątrz drzwiami, z możliwością zrobienia dwóch niezależnych pomieszczeń - cena 1627 zł netto - energia elektryczna oraz ogrzewanie wliczone w cenę - korzystanie z części wspólnych w cenie - brak strefy płatnego parkowania - winda w budynku Zdjęcia poglądowe innego pomieszczenia, pokoje są w trakcie remontu i będą dostępne od połowy sierpnia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Lokal Handlowo-Usługowy
Lokal Handlowo-Usługowy
2500 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia35
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy ul.Asnyka 20 w Szczecinie . Sala sprzedaży 35m2 , zaplecze z toaletą 10m2 Klimatyzacja z funkcją grzania . Na dowolną działalność gospodarczą Zapraszam do oglądania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Tel.5********83

Wynajmę pawilon na Manhattanie, gotowy biznes
Wynajmę pawilon na Manhattanie, gotowy biznes
2000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia31
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Wynajmę pawilon na Manhattanie 31 m2, w pawilonie prosperuje sklep mięsny, mogę odstąpić gotowy biznes, wraz z wyposażeniem. W koszt najmu nie wchodzi czynsz najmu w wysokości 3000 zł.

Wynajmę stanowiska fryzjerskie ul.Duńska
Wynajmę stanowiska fryzjerskie ul.Duńska
850 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia70
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia 2 stanowiska fryzjerskie. W lokalu jest gabinet dietetyczny, gabinet fizjoterapeuty, zaplecze. Lokal przy ul.Duńskiej, widoczny z głównej ulicy ,przy rondzie Duńska-Włoska-Złotowska, bezpłatny parking. Bez dodatkowych kosztów. Zapraszam.

Gabinet Poradni Rodzinnej Psycholog, Psychiatra, Fizjoterapeuta
Gabinet Poradni Rodzinnej Psycholog, Psychiatra, Fizjoterapeuta
700 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Gabinet z wyposażeniem terapeutycznym. Od 15 do 30 m2 . Do różnych terapii, dostosowany do potrzeb wynajmującego. Mamy również sprzęt i testy do diagnoz psychologiczno- pedagogicznych, rehabilitacyjnych. Współpraca ze specjalistami z branży terapeutycznej. Elastyczne warunki współpracy dostosowane do potrzeb.

Lokal biurowo-usługowy w biurowcu z parkingiem
Lokal biurowo-usługowy w biurowcu z parkingiem
4950 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia86
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia pomieszczenie biurowo-usługowe ok 86m2 na parterze w budynku biurowym z własnym parkingiem przy ulicy Duńskiej 73. Super lokalizacja blisko przystanków, sklepów,apteki,restauracji. Dojazd z ulicy Duńskiej, budynek biurowy widoczny z drogi. Na tę chwilę dane biuro jest urządzone z pomieszczeniami 11m2, 44m2 i 20m2 oraz własna toaleta i hol/przedpokój. Wyjście na własny taras z tyłu lokalu. Możliwa dowolna aranżacja. Klimatyzacja. W budynku głownie funkcjonują firmy,tzw. nieuciążliwe działalności gospodarcze (firmy usługowe ,biura projektowe, firmy księgowe itd). Budynek 4 piętrowy, z własnym parkingiem, alarmem, monitoringiem. Pomieszczenie bardzo jasne, przestronne. Wyjście na taras i ogród, do użytkowania Najemcy. W cenie czynszu woda, ogrzewanie, prąd. Doskonała lokalizacja, przy drodze głównej i sporo miejsc parkingowych. Oddzielna kuchnia dla najemców w razie potrzeby. Doskonały lokal pod firmę handlową, usługową, kancelarie itp. Cena 4950 netto/miesiąc bez dodatkowych kosztow. Możliwość podnajęcia dodatkowo również 1-2 pomieszczeń magazynowych w części podpiwniczonej po ok 12m2.

Lokal biurowo-usługowy z własnym parkingiem przy ulicy Duńskiej
Lokal biurowo-usługowy z własnym parkingiem przy ulicy Duńskiej
4950 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia86,14
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia pomieszczenie biurowo-usługowe ok 86m2 na parterze w budynku biurowym z własnym parkingiem przy ulicy Duńskiej 73, Warszewo. Na tę chwilę urządzone jako biuro z pomieszczeniami 11m2, 44m2 i 20m2 oraz własna toaleta i hol/przedpokój. Możliwa dowolna aranżacja. Klimatyzacja. W budynku głownie funkcjonują firmy,tzw. nieuciążliwe działalności gospodarcze (firmy usługowe ,biura projektowe, firmy księgowe itd). Budynek 4 piętrowy, z własnym parkingiem, alarmem, monitoringiem. Pomieszczenie bardzo jasne, przestronne. Wyjście na taras i ogród, do użytkowania Najemcy. W cenie czynszu woda, ogrzewanie, prąd. Doskonała lokalizacja, przy drodze głównej i sporo miejsc parkingowych. Oddzielna kuchnia w razie potrzeby. Doskonały lokal pod firmę handlową, usługową, kancelarie itp. Cena 4950 netto/miesiąc. Możliwość podnajęcia również 1-2 pomieszczeń magazynowych po ok 12m2.

Do wynajęcia lokal na Podzamczu.
Do wynajęcia lokal na Podzamczu.
4500 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Powierzchnia90,20

Lokal na Podzamczu położony przy ul. Panieńskiej o powierzchni 90,2 m2 z pięknym widokiem na Odrę. Nieruchomość składa się z 3 pomieszczeń o powierzchniach 51 m2 , 29,1 m2 i 10,1 m2. Czynsz najmu 4500 zł netto, dodatkowe opłaty to czynsz do zarządcy 200 zł oraz opłaty za media. Do lokalu są przynależne dwa miejsca parkingowe w cenie 600 zł miesięcznie. Doskonała lokalizacja w pobliżu Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, liczne restauracje, biura, kancelarie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

stanowisko fryzjerskie wynajemę
stanowisko fryzjerskie wynajemę
900 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia20
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę stanowisko w salonie fryzjerskim, bardzo dobra lokalizacja- centrum, w salonie prosperują gabinety kosmetyczne, gabinet masażu, paznokci i wiele innych gabinetów. Recepcja, poczekalnia dla klientów osobno, świetna, miła atmosfera, współpraca i wzajemna wymiana klientów. cena 900 zł. Jest możliwość wynajmu na godziny, dni Zapraszam

Wynajmę pomieszczenia biurowe Szczecin ul. Narzędziowa  88m2
Wynajmę pomieszczenia biurowe Szczecin ul. Narzędziowa 88m2
1800 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia88
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Dzień dobry, posiadam do wynajęcia powierzchnię biurowa na która się składa cztery pomieszczenia biurowe kuchnia, łazienka ul. Narzędziowa Szczecin, jedyną dodatkowa opłatą jest opłata za zużytą energię elektryczna z pod licznika, (to bardzo ważne przy porównywaniu innych ofert) nieruchomość jest zlokalizowana na terenie zamkniętym monitorowanym, istnieje możliwość wynajęcia innych lokali na tym obiekcie zarówno przemysłowych jak i biurowych. Podana cena jest ceną netto. Zapraszam

Lokal handlowo - usługowy w nowym parku handlowo biurowym
Lokal handlowo - usługowy w nowym parku handlowo biurowym
12710 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia205
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Ostatni lokal handlowo usługowy w nowym parku handlowo usługowym w Szczecinie, róg 26-kwietnia - Zielonogórska. Lokal z wejście bezpośrednio z parkingu. Idealny na handel, gabinety medyczne, rehabilitacje. Inwestycja graniczy bezpośrednio z Osiedlem Kaliny, dzielnicą domów jednorodzinnych Świerczewo, dzielnicami miasta Pogodno, Gumieńce, Turzyn. Idealne miejsce pod wszelką działalność handlowo-usługową. Powierzchnia 205 m2 koszt 62 pln netto za m2 + 4 pln za części wspólne, wszystkie media na oddzielnych licznikach. Nasza inwestycja w formie parku handlowo - biurowo - usługowego jest zgodna z nowymi trendami wymuszonymi przez Covid. Powierzchnie handlowe dostępne bezpośrednio z parkingu bez części wspólnych z dużymi witrynami. Klimatyzacja i wentylacja budynku taka jak w nowoczesnych szpitalach, tzn z pełną wymianą powietrza wewnątrz budynku. Na terenie naszego parku mieści się: - dyskont Netto - dyskont Action - broker ubezpieczeniowy - Eurofloors - Bobo wózki - Kushi Sushi & Ramen Store Zapraszamy do długoterminowej współpracy. Główne atuty: - duży wspólny parking z Netto, - bliskość osiedli - arteria komunikacyjna łącząca centrum z zachodnimi dzielnicami Szczecina, - sąsiedztwo szkoły i basenu, - architektura parku handlowego - wejście bezpośrednio z parkingu - biurowiec generujący potencjał ponad 200 klientów

Wynajmę stanowisko manicure w dobrze prosperującym gabinecie
Wynajmę stanowisko manicure w dobrze prosperującym gabinecie
1200 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia135
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę stanowisko do manicure w bardzo dobrze prosperującym salonie kosmetycznym z dużą bazą klientów. Salon o powierzchni 135m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu, przy głównej drodze, widoczny dla klienta. Zlokalizowany na ul. Łukasińskiego 41s/3, w spokojnej dzielnicy, blisko sypialni Szczecina - Mierzyna. Parking w pobliżu bezpłatny, z dużą ilością dostępnych miejsc. Wykończony na najwyższym poziomie. Wiec jeśli poszukujesz luksusowego miejsca do pracy zapraszam po więcej informacji W okolicy duże zainteresowanie usługami manicure. W gabinecie są wykonywane usługi z zakresu manicure, pedicure, podologii, kosmetologi pielęgnacyjnej oraz estetycznej, pielęgnacji okolicy oka ( zabiegi na brwi oraz rzęsy), zabiegi na ciało, fizjoterapia oraz makijaż permanentny. Koszt: 1200 zł Zapraszam do współpracy.

Siłonia+Ftnes+Gabinety Okazja!
Siłonia+Ftnes+Gabinety Okazja!
20000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia1 173

Świetna inwestycja na Biznes! Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta! Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem i możliwościami. Można stworzyć wiele miejsc pracy i atrakcji dla Klienta. Wiele sal do własnej aranżacji, sauna, szatnie..., Możliwość podziału a co za tym idzie podnajmu. Parter o powierzchni 685,5m2 z trzema niezależnymi wejściami. Piętro ponad 408m2 oraz szatnie na II piętrze o pow. 80m2 Prestiżowa lokalizacja w spokojnej lokalizacji a zarazem przy głównej ulicy w Centrum miasta. Ogrzewanie miejskie, woda z sieci miejskiej.  Lokal be czynszowy. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację! Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu artykułu 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Oferta została sporządzona na podstawie oświadczenia oraz przedłożonych dokumentów przez Właściciela. Najlepsze oferty! Najlepsze ceny! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Biuro 25m2 w b. biurowym, 24h, centrum. 725zł
Biuro 25m2 w b. biurowym, 24h, centrum. 725zł
725 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Poziom2
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Na wynajem pokój biurowy o powierzchni 25m2 w budynku biurowym z dostępem 24h. II piętro. Blisko Bramy Portowej. Do ceny dochodzą media i vat.

Gabinety dla psychologów, masaż, akupunktura, warsztaty
Gabinety dla psychologów, masaż, akupunktura, warsztaty
250 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Poziom2
Powierzchnia130
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Gabinet dla Psychologa, Psychoterapeuty, Coacha, Masażysty w centrum Szczecina. Cześć. Posiadam do wynajęcia 2 przytulne, wygodnie urządzone gabinety (23 i 19m2) w pełni przystosowane do prowadzenia sesji z klientami indywidualnymi, parami oraz małymi grupami. Istnieje też możliwość wynajęcia większej salki, która pomieści do kilkunastu osób - idealna na weekendowe warsztaty etc. Lokalizacja: ul. Ściegiennego 66 ( 2 piętro). Blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. Parking bezpośrednio pod kamienicą- strefa żółta. Gabinety wyposażone w kuchnię ( lodówka, ekspres do kawy, spieniacz, czajnik, mikrofalówka), 2 łazienki, poczekalnia dla klientów, domofon z funkcją „biuro”. Najem możliwy w kilku dogodnych opcjach; Najem okazjonalny płatność z góry 1 godzina 25 zł 1 dzień (pon-nd) 150 zł 1/2 dnia (pon-nd) 8:00-15:00 lub 15:00-22:00 -100zł Najem w trybie miesięcznym - umowa - przelew 1 dzień (pon-nd) 400 zł np. każdy czwartek w miesiącu 1/2 dnia (pon-nd) 8:00-15:00 250 zł lub 15:00-22:00 - 300 zł np. każdy poniedziałek do 15 w miesiącu. Obecna dostępność: poniedziałki do 15, wtorki do 15, środa cały dzień, czwartki cały dzień , piątek cały dzień, Wynajęcie całego Ośrodka na wyłączność w weekendy do ustalenia indywidualnego. Możliwość udostępnienie stołów warsztatowych. Wystawiamy faktury vat. W cenę wliczone wszystkie media, sprzątanie, kawa (ekspres), herbata, woda, środki czystości. Możliwość negocjacji ceny.

Biuro centrum ul.Kolumba do wynajęcia
Biuro centrum ul.Kolumba do wynajęcia
2000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia65
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe łącznie Ok. 65m2 plus kuchnia i łazienka. Centrum , ulica Kolumba , bezpłatny własny parking .

Filtr