Wszystkie ogłoszenia w kategorii Biura i Lokale

Sortowanie:
Znaleziony: 3518 ogłoszenie w kategorii Biura i Lokale w Szczecin
Sprzedam pawilon na targowisku Manhattan
Sprzedam pawilon na targowisku Manhattan
55000 zł
nowe Szczecin 4 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia45
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Sprzedam pawilon na targowisku Manhattan w Szczecinie. Cały przeszklony. Wejście od strony dużego parkingu. Możliwość zaparkowania autem przy bocznym wejściu. Bardzo dobrze widoczne miejsce na rynku. Możliwość powieszenia baneru od głównej ulicy Staszica. Bardzo dobre miejsce, obok najbardziej obleganego warzywniaka. Pawilon składa się z sali sprzedażowej, szatni, wc, magazynu. Zrobiona wentylacja. Lokal przygotowany całkowicie pod gastronomię. Z odbiorem sanepidu. Pawilon 1 D Piekarnia Gruzinska. Proszę o kontakt poważnie zainteresowane osoby. Cena lokalu z wyposażeniem 75000.

Wynajem pow. biurowa 111m2 - okolice ul. Gdańskiej
Wynajem pow. biurowa 111m2 - okolice ul. Gdańskiej
3150 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Powierzchnia111 m²

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 111 m2 na 1 piętrze, w budynku biurowym w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Oferowana powierzchnia składa się z trzech, dużych (3x37 m2) pomieszczeń biurowych. Pokoje biurowe świeżo po remoncie, wykończone w wysokim standardzie – ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV. Pokoje dowolnie można łączyć oraz dzielić, dostosowując pomieszczenia do własnych potrzeb. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie oraz pomieszczenia socjalne znajdują się na początku i na końcu korytarza – do dyspozycji wszystkich najemców. Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 23,70 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda). Woda ciepła podgrzewana podgrzewaczami elektrycznymi. Nowa, cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 150-180 zł + VAT/1mies. Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża – możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych. Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wynajem pow. biurowa - okolice ul. Gdańskiej
Wynajem pow. biurowa - okolice ul. Gdańskiej
3150 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Powierzchnia72 m²
Ilość pomieszczeń2

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 72 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa pomieszczenia biurowe (36/36 m2). Pokoje biurowe wykończone w wysokim standardzie – ściany gładzone, malowane, na podłogach wysokiej klasy wykładzina, rozprowadzona instalacja internetowa, sufit podwieszany, oświetlenie rastrowe, wentylacja, okna PCV. Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni. Oświetlenie na korytarzu na czujki ruchu. Toalety męskie i damskie oraz pomieszczenia socjalne na początku i na końcu korytarza – do dyspozycji wszystkich najemców. Do kosztów wynajmu należy doliczyć VAT, opłaty dodatkowe w wysokości 23,70 PLN netto/1m2 (ogrzewanie, woda). Woda ciepła podgrzewana podgrzewaczami elektrycznymi. Nowa, cichobieżna winda wymieniona w 2019 r., dwie klatki schodowe. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w cenie 150-180 zł + VAT/1mies. Teren ogrodzony, strzeżony, z dostępem do nabrzeża – możliwość korzystania. Na terenie obiektu możliwe jest korzystanie z placu np. na postawienie kontenerów lub składowanie towarów, możliwe jest też spawanie i montowanie dużych konstrukcji stalowych. Doskonała lokalizacja, 10 min od centrum miasta, miejsce świetnie skomunikowane, szybki dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum, a także wyjazd z miasta w kierunku Prawobrzeża (i dalej S3, w stronę Świnoujścia lub Niemiec). Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Budynek użytkowy Szczecin
Budynek użytkowy Szczecin
15000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Powierzchnia144

Nowa niższa cena! Oferta sprzedaży prywatnego miejsca postojowego na zewnętrznym parkingu, znajdującym się na jednym z nowych osiedli Gumieniec. Dostępne jest 18 stanowisk parkingowych na ogrodzonym terenie z bramą elektryczną, a także poza jego obszarem. Strefy parkowania na tym osiedlu są przepełnione. Jest duże zapotrzebowanie i zainteresowanie na zakup lub wynajem miejsc postojowych. Istnieje możliwość negocjacji ceny przy zakupie wszystkich stanowisk. Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.

Budynek użytkowy Szczecin
Budynek użytkowy Szczecin
270000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Powierzchnia144

Nowa niższa cena! Oferta sprzedaży 18-stu prywatnych miejsc postojowych na zewnętrznym parkingu, znajdującym się na jednym z nowych osiedli Gumieniec. Dostępne są stanowiska parkingowe na ogrodzonym terenie z bramą elektryczną, a także poza jego obszarem. Strefy parkowania na tym osiedlu są przepełnione. Jest duże zapotrzebowanie i zainteresowanie na zakup lub wynajem miejsc postojowych. Istnieje możliwość negocjacji ceny przy zakupie wszystkich stanowisk. Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.

Lokal do wynajęcia Szczecin Centrum ul. Jagiellońska 41 m2
Lokal do wynajęcia Szczecin Centrum ul. Jagiellońska 41 m2
3000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Powierzchnia41

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Szczecina, znajdujący się u zbiegu ulic Jagiellońska i św. Wojciecha. Lokal 40 m2 z pełnym sanitariatem, sala sprzedaży ok 34 m2 + część socjalna 7,24 m2, aktualnie z usługami krawieckimi od 8 lat, obok sąsiaduje z cukiernią oraz ze sklepem pościelowym, v&v banku na wprost wyjazdu z ul. św. Wojciecha . Lokal z ogrzewaniem gazowym + podlicznik Enea, telekomunikacją i gotową instalacją alarmową. Drzwi i szyby z szybami antywłamaniowymi z dodatkowym wjazdem i wejściem od Al. Jana Pawła. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu, wynajem bezpośredni i bez pośredników. ul. Jagiellońska, Szczecin Centrum Do wynajęcia lokal o powierzchni 41,24 m² Dostępne do wynajęcia od zaraz Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Szczecin Centrum, Jagiellońska Poland - lokalizacja dokładna

Magazyn A klasowy Prawobrzeże – 14000 mkw
Magazyn A klasowy Prawobrzeże – 14000 mkw
49000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie AXI IMMO pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz hala klasy A pod działalność logistyczną, magazynową i lekką produkcję o powierzchni 14 000 mkw, zlokalizowana we wschodniej części Szczecina - Prawobrzeże.Park położony jest w sąsiedztwie drogi ekspresowej S3, autostrady A6 i DK 10, co daje sprawną komunikację z granicą w Kołbaskowie, lotniskiem w Goleniowie portem w Świnoujściu i głównymi miastami w Polsce.Do parku kursują autobusy komunikacji miejskiej.Charakterystyka obiektu:- powierzchnia 14 000 mkw możliwe jest wydzielenie innych powierzchni;- pomieszczenia biurowo-socjalne wydzielane na powierzchni magazynowej według potrzeb Najemcy;- możliwość dostosowania standardu obiektu do wymagań Najemcy;- wysokość powierzchni netto 10 m,- nośność posadzki 5 T/mkw.,- ogrzewanie gazowe,- posadzka niepylna,- ściany wykonane z płyty warstwowej,- obciążenie ogniowe 4 000 KJ/mkw,- oświetlenie LED i świetliki dachowej,- doki z rampami hydraulicznymi,- bramy z poziomu "zero",- plac manewrowy z miejscami parkingowymi.Jeśli ta nieruchomość nie jest tą, której potrzebujesz, sprawdź inne nieruchomości, które mamy w naszej ofercie w tej lokalizacji lub w regionie albo skontaktuj się z nami. Zobacz magazyny i hale produkcyjne oraz powierzchnie biurowe i tereny inwestycyjne znajdujące się w innych głównych miastach w Polsce w województwach mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim, lubuskim, śląskim, dolnośląskim, pomorskim, opolskim, małopolskim, podkarpackim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, świętokrzyskim i lubelskim dostępne od zaraz lub do wybudowania zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Jeśli szukasz większej powierzchni do wynajęcia lub zakupu w tej lokalizacji lub innym województwie, skontaktuj się z nami.Dostępność: od zarazZapraszamy do kontaktu.DODATKOWE INFORMACJE:Ogrzewanie: gazowePrąd: jestGaz: jestTyp parkingu: innyStan lokalu: bardzo dobryOchrona: takWysokość: 10Oświetlenie: innePomieszczenie socjalne: takTyp ogrodzenia: siatkaTyp wjazdu: doki, rampy i 0Nośność posadzki: 5Monitoring: takWysokość zabudowy: 10DANE KONTAKTOWE:AXI IMMO Group725300600Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Składowanie ładunków paletowych, krótko i dł.termi
Składowanie ładunków paletowych, krótko i dł.termi
12000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu

Do wynajęcia 600m2 powierzchni magazynowej w hali na długo- i krótkoterminowe magazynowanie ładunków paletowych wraz z serwisem. Zakres serwisu: przyjęcie dostaw do magazynu wraz z załadunkiem i rozładunkiem, składowanie: w regałach paletowych. Magazynowanie odbywa się w ogrzewanej Hali wysokiego składowania, teren chroniony całodobowo. Prawobrzeżna część Szczecina. Więcej informacji kontakt: +48 606 201 695

Hala idealna pod warsztat/ handel!
Hala idealna pod warsztat/ handel!
15000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie użytkowe mieszczące się w obiekcie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Szczecina.Powierzchnie te mogą być wykorzystane na każdą działalność gospodarczą: mogą spełniać funkcje hurtowe, warsztatu samochodowego, handlowe, oraz usługowe. Dostępny parking bez strefy.W odległości 450 m przystanki komunikacji miejskiej. Dobry dojazd do Centrum oraz PKP.Lokal posiada bardzo duże możliwości aranżacyjne.W celu zapewnienia jak najlepszych usług wykonujemy dla naszych klientów, pełne zestawienie ofert powierzchni dostępnych na rynku.Tylko u Nas niepublikowane nigdzie indziej oferty powierzchni biurowych, w tym także powierzchni do ponownego najmu oraz te, które aktualnie znajdują się w trakcie budowy zadzwoń do agenta!Jako kwalifikowany agent nieruchomości komercyjnych, zapewniam pomoc przy negocjowaniu stawek najmu a także dbam o kompleksową obsługę transakcji.Specyfikacja obiektu: Lokal o pow. 930 m2, W składa wchodzi: open space oraz pow. socjalna (istnieje możliwość rozbudowy pow. biurowej), Przy budynku dostępny parking! Parter, Dostęp poprzez drzwi oraz 4 bramy,  Wysokość do kratownicy ok. 7 m, Dostęp do budynku 24/7, Możliwa reklama na elewacji.  Otoczenie: Szczecin - Centrum / Pomorzany, Przystanek komunikacji miejskiej autobusowej oddalony 450 m oraz tramwajowej oddalony 900m, Park handlowy, Galerie handlowe, biurowce, restauracje, IKEA w sąsiedztwie, Szybki dojazd do centrum tylko 7 min (odległość 3,8 km), Dworzec PKP oraz PKS w odległości 3,9 km, Odległość 10 km od A6, 18 km od S3/S10, Dostępny duży parking bez strefy. Koszt netto plus media.   Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Tylko u Nas! Obiekt/ plac. Świetna lokalizacja
Tylko u Nas! Obiekt/ plac. Świetna lokalizacja
20000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu

Do wynajęcia Obiekt w Świetnej lokalizacji!Lokalizacja wśród magazynów, produkcji oraz hurtowni!Dostępny duży plac! Idealna lokalizacja do prowadzenia działalności warsztatowej / magazynowej / hurtowej / produkcyjnej! W celu zapewnienia jak najlepszych usług wykonujemy dla naszych klientów, pełne zestawienie ofert powierzchni dostępnych na rynku.Tylko u Nas niepublikowane nigdzie indziej oferty powierzchni biurowych, w tym także powierzchni do ponownego najmu oraz te, które aktualnie znajdują się w trakcie budowy zadzwoń do agenta!Jako kwalifikowany agent nieruchomości komercyjnych, zapewniam pomoc przy negocjowaniu stawek najmu a także dbam o kompleksową obsługę transakcji.Specyfikacja:-Obiekt o pow. 800m2 (Istnieje możliwość podziału),-Składa się z hali oraz pow. biurowo - socjalnej,-Brama wjazdowa z poziomu "0",-Możliwa reklama na elewacji,-Siła, -Duży plac,-Posadzka nie pylna,-Monitoring,-Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej pow. biurowej oraz magazynowej.Otoczenie:-Lokalizacja Szczecin – Centrum,-Bezpośrednio przed budynkiem parking oraz plac,-Magazyn zlokalizowany w bliskiej odległości; od węzła trasy 10 i S3 / A6,-Portu Morskiego,-Lotniska w Goleniowie,-W okolicy przystanki komunikacji miejskiej.Czynsz najmu netto plus opłata za media.Hala dostępna od 04.2024 r. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Tylko u Nas! Hala idealna na warsztat, magazyn!
Tylko u Nas! Hala idealna na warsztat, magazyn!
10000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu

Do wynajęcia Obiekt w Świetnej lokalizacji!Lokalizacja wśród magazynów, produkcji oraz hurtowni!Dostępny duży plac! Powierzchnie te mogą być wykorzystane na każdą działalność gospodarczą: mogą spełniać funkcje hurtowe, warsztatu samochodowego, handlowe, oraz usługowe. W celu zapewnienia jak najlepszych usług wykonujemy dla naszych klientów, pełne zestawienie ofert powierzchni dostępnych na rynku.Tylko u Nas niepublikowane nigdzie indziej oferty powierzchni biurowych, w tym także powierzchni do ponownego najmu oraz te, które aktualnie znajdują się w trakcie budowy zadzwoń do agenta!Jako kwalifikowany agent nieruchomości komercyjnych, zapewniam pomoc przy negocjowaniu stawek najmu a także dbam o kompleksową obsługę transakcji.Specyfikacja:-Obiekt o pow. 400m2 (Istnieje możliwość podziału od 200 m2 do 800 m2),-Składa się z hali oraz pow. biurowo - socjalnej,-Brama wjazdowa z poziomu "0",-Możliwa reklama na elewacji,-Siła, -Duży plac,-Posadzka nie pylna,-Monitoring,-Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej pow. biurowej oraz magazynowej.Otoczenie:-Lokalizacja Szczecin – Centrum,-Bezpośrednio przed budynkiem parking oraz plac,-Magazyn zlokalizowany w bliskiej odległości; od węzła trasy 10 i S3 / A6,-Portu Morskiego,-Lotniska w Goleniowie,-W okolicy przystanki komunikacji miejskiej.Czynsz najmu netto plus opłata za media.Hala dostępna od 04.2024 r. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Prowizja 0%! Hala klasy A przy drodze S3/A6!
Prowizja 0%! Hala klasy A przy drodze S3/A6!
89600 zł
Szczecin 3 kilka dni temu

Prowizja 0%! Nie pobieramy prowizji od Najemców.  Oferowany koszt najmu jest jedynie kwotą przykładową. Zapewniamy kalkulacje czynszu dostępną każdorazowo na indywidualne zapytanie.Nasza firma posiada wiele atrakcyjnych ofert powierzchni magazynowych i produkcyjnych.W celu zapewnienia jak najlepszych usług wykonujemy dla naszych klientów, pełne zestawienie ofert powierzchni dostępnych na rynku.Jako kwalifikowany agent nieruchomości komercyjnych, zapewniam pomoc przy negocjowaniu stawek najmu a także dbam o kompleksową obsługę transakcji. Obiekt idealny do prowadzenia działalności Spedycyjnej / Magazynowej / Hurtowej / Produkcyjnej!Lokalizacja wśród magazynów, spedycji oraz produkcji!Położona na drodze wjazdowej od strony Poznania, Świnoujścia, Kołbaskowa (3 km od węzła z drogami A6, S3 oraz 10)!Hala klasy A wyposażona w doki oraz bramy z poziomu "0".Nowoczesna powierzchnia Biurowa.Specyfikacja:-Obiekt o łącznej pow. 5 600 m2-Nowoczesna przestrzeń biurowa - socjalna o pow. 320 m2,-Dostosowana do potrzeb najemcy,-Hala o powierzchni 5 500 m2 (istnieje możliwość powiększenia modułu),-Dostęp poprzez pięć doków (hydrauliczne), -Dodatkowa brama z poziomu "0"-Wysokość netto – 10m,-Alarm,-Instalacja p.poż (tryskacze i klapy dymowe),-Siła,-Ogrzewanie gazowe,-Posadzka nie pylna o nośności 6T/m2,-Siatka słupów – 12 m x 22,5 m,-Rozprowadzona infrastruktura teleinformatyczna,-Ogrodzony,-Monitoring,-Stróżówka,-Parking.Otoczenie:-Ulica handlowo / produkcyjna Szczecin – Prawobrzeże,-W pobliżu: parki magazynowe, spedycja oraz produkcja,-Bezpośrednio przed budynkiem parking oraz plac,-Magazyn zlokalizowany w odległości 3 km od węzła trasy 10 i S3 / A6,-Port Morski oddalony o 12 km,-Dobry dojazd do Granicy z Niemcami,-Lotnisko w Goleniowie oddalone o 35 km,-W odległości 200 m przystanki komunikacji miejskiej.Czynsz najmu netto plus opłaty serwisowe oraz media.Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Przestronny kąt na własny biznes
Przestronny kąt na własny biznes
2000000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu

Z radością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia tej doskonałej nieruchomości na Krzekowie/Bezrzeczu w Szczecinie. To wyjątkowe miejsce o powierzchni 500 m- doskonale sprawdzi się dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności produkcyjno-magazynowej. Dodatkowo, opłata gruntowa w wysokości 3500 zł miesięcznie stanowi atrakcyjny element tej oferty. Charakterystyka Nieruchomości: Powierzchnia: 500 m- Powierzchnia działki: 905 m- Hala produkcyjna: Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń dostosowana do różnorodnych dziedzin działalności. 3 magazyny: Zapewniające dodatkową przestrzeń do składowania towarów. 2 garaże: Bezpieczne miejsce na przechowywanie pojazdów lub narzędzi. Biuro: Funkcjonalne biuro dla personelu zarządzającego. Zaplecze socjalne: Komfortowa przestrzeń do odpoczynku i spożywania posiłków. Szatnie: Wygodne szatnie dla pracowników. 2 wjazdy: Ułatwiające logistykę i przemieszczanie się pojazdów. Miejsca parkingowe: Na posesji i przed nią, zapewniające wygodę pracowników i klientów. Ocieplana hala: Gwarantująca komfortowe warunki pracy przez cały rok. Dodatkowe Informacje: Idealna lokalizacja na Krzekowie/Bezrzeczu, z łatwym dostępem do głównych tras komunikacyjnych. Nieruchomość dostosowana do różnych branż i potrzeb biznesowych. Elastyczne warunki sprzedaży. Opłata Gruntowa: Opłata gruntowa: 3500 zł/miesiąc Warunki Sprzedaży: Cena sprzedaży: 2000000 Gotowość do negocjacji warunków transakcji. Kontakt: Zainteresowanych nabywców serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem 571-843-773 lub drogą mailową na adres Jesteśmy gotowi przeprowadzić prezentację nieruchomości i odpowiedzieć na wszelkie pytania. To wyjątkowa okazja, aby stać się właścicielem tej strategicznie zlokalizowanej nieruchomości. Niezwłocznie skorzystajcie Państwo z tej możliwości i rozwijajcie swoją działalność w nowoczesnym i komfortowym otoczeniu.

Biuro wolne od zaraz Szczecin
Biuro wolne od zaraz Szczecin
5714 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Powierzchnia35

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 35m2 na 2. piętrze atrakcyjnego budynku w ścisłym centrum Szczecina! Budynek zlokalizowany przy dwóch dużych węzłach komunikacyjnych. W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe linii 58, 59, 61, 75, 76, 87, 90, B, C oraz tramwajowe linii 1, 2, 6, 7, 9, 10, 11. Dodatkowo w pobliżu wszelkie udogodnienia - mniejsze sklepy, dyskonty, centrum handlowe, apteki, zróżnicowana gastronomia, piekarnie, banki, siłownia, itd. Budynek strzeżony 24h/dobę, monitorowany, posiadający dwie windy. Całodobowy dostęp do lokalu biurowego dla przyszłego najemcy. Wokół budynku znajdują się miejsca parkingowe w płatnej strefie parkowania. Na piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu, znajdują się m.in. kancelaria radcy prawnego, gabinet psychologa czy biuro adwokackie. W częściach wspólnych, do dyspozycji przyszłego najemcy, znajduje się przestronna, w pełni wyposażona kuchnia z częścią jadalną oraz WC. Okna lokalu wychodzą na tylną część budynku, co sprawia, że zredukowana jest uciążliwość hałasu ruchu drogowego. Umeblowanie lokalu biurowego leży po stronie przyszłego najemcy. Cena podana w ogłoszeniu zawiera należności za wszelkie zużyte media. Dodatkowo płatne we własnym zakresie jedynie połączenie internetowe według uznania. Obowiązuje umowa na czas nieokreślony z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Wymagana jednomiesięczna zwrotna kaucja przy podpisaniu umowy. Podana cena jest kwotą netto. Należy doliczyć podatek VAT. Polecam ze względu na atrakcyjną lokalizację! Serdecznie zapraszam na prezentację! :oferta eksportowana z programu mediaRent:

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Szczecin Podjuchy Szlamowa 7 180 m2
Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Szczecin Podjuchy Szlamowa 7 180 m2
2290000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Cena2 290 000
Powierzchnia180
Cena za m²12 722

Sprzedam nieruchomość usytuowaną przy starej pętli w Podjuchach, przy drodze o dużym natężeniu ruchu. Lokal handlowo usługowy o powierzchni łącznej ok. 180m2 plus poddasze, w tym powierzchnia sklepu 90m2. Na parterze znajduje się sala sklepowa wraz z zapleczem, biurem, łazienką oraz pomieszczenie gospodarcze, na piętrze 3 pokoje, kuchnia i 2 łazienki. Nieruchomość posiada 3 wejścia, które umożliwiają prowadzenie niezależnych działalności. W lokalu zainstalowany jest monitoring i alarm. Ogrzewanie gazowe. Działka ok.815m2 ładnie zagospodarowana, z dużą ilością nasadzeń oraz drewnianą zabudową. Na parterze znajduje się dobrze prosperujący sklep spożywczy (od 18 lat). Przed budynkiem znajduje się kilka miejsc postojowych. Lokal o wyjątkowo dużym potencjale z uwagi na swoją lokalizację. Istnieje możliwość długoterminowego najmu . Rozważę każdą rozsądną propozycję. Osoby zainteresowane poproszę o kontakt Bożena 50*******13 lub Agnieszka 50*******78 Oferta od właściciela lokalu. Biura nieruchomości zapraszam z zainteresowanym klientem Szlamowa 7, Szczecin Podjuchy Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 180 m² Cena do negocjacji Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Szczecin Podjuchy, Szlamowa 7 Poland - lokalizacja przybliżona

DOSKONAŁA INWESTYCJA ! SAMO SERCE MIASTA
DOSKONAŁA INWESTYCJA ! SAMO SERCE MIASTA
460000000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Powierzchnia570

TYLKO U NAS!Oferta sprzedaży 6 kondygnacyjnego biurowca, zlokalizowanego w prestiżowej części centrum Szczecina, który przynosi stałe dochody na podstawie zawartych umów najmu. Budynek został wybudowany w 2005 roku z materiałów najwyższej klasy i najnowszej technologii.Powierzchnia całkowita wynosi 570 m2. Na parterze znajduje się lokal biurowo-usługowy z witryną o powierzchni ok. 90 m2 połączony z przyziemiem o powierzchni ok. 90 m2 zaadoptowany na pomieszczenia biurowe oraz salki konferencyjne. Na I, II, III kondygnacji znajdują się powierzchnie ok. 80-90 m2. Na IV kondygnacji powierzchnia wynosi ok. 60 m2. W pomieszczeniach biurowych na podłogach zamontowana jest wykładzina, ściany gładzone, malowane. Na każdym z pięter znajduje się pomieszczenie socjalne oraz sanitarne. W budynku zainstalowana jest indywidualna instalacja CO – piece gazowe na kondygnacjach. Dodatkowo w pomieszczeniach zainstalowana jest profesjonalna klimatyzacja z funkcją grzewczą i filtrowaniem powietrza. Budynek posiada pełną Profesjonalną instalację teleinformatyczną, instalację alarmową, CCTV, system kontroli dostępu, system ewidencji czasu pracy oraz serwerownie z dedykowanym system klimatyzacji i kontrolą dostępu. Rozmieszczenie oraz aranżacja poszczególnych pomieszczeń stwarzają kameralną i ekskluzywną atmosferę , przyjazną do pracy. Na klatce schodowej na podłodze kamień naturalny, balustrady z nierdzewki, ściany gładzone, malowane. Budynek posiada drewniane energooszczędne okna, wybudowany jest w energooszczędnej technologii norweskiej - podwójne ściany z cegły, dzięki czemu jest bardzo dobrze izolowany. Budynek został tak zaprojektowany że można go wykorzystywać jako usługi i biura ale również po malej adaptacji zmienić funkcje kondygnacji I-IV na mieszkania. Cena do negocjacji. Zapraszam do prezentacji.OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !KUPUJEMY MIESZKANIA - DOMY -DZIAŁKI ZA GOTÓWKĘ !K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P LPOSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 2040515 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCITYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.W SPRAWIE SPRZEDAŻY ZA GOTÓWKĘ DZWOŃ POD NUMER511 260 740Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

PASAŻ RONDO ZDROJE // parter 155m2 // bezpośrednio
PASAŻ RONDO ZDROJE // parter 155m2 // bezpośrednio
15900 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia155
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Proponuję bezpośrednio do wynajęcia lokal komercyjny w Pasażu Handlowym Rondo-Zdroje, przy ul. Leszczynowej 23 w Szczecinie.-Bezkonkurencyjna lokalizacja obiektu-Obecnie lokal jest przystosowany dla placówki bankowej:-Powierzchnia lokalu 155 m2-Pierwotnie lokal jest powierzchnią otwartą (open space), bez ścian działowych-Obecnie lokal ma wydzielone pomieszczenie na salę obsługi klientów, pomieszczenia menadżerskie, pomieszczenia socjalne oraz łazienkę;-Wyrażę zgodę na przebudowę lokalu według własnej aranżacji-Duże witryny aluminiowe, szyby P4;-Bezpośrednie wejście z ulicy -parter;-Podwieszany, systemowy sufit;-Na podłodze terakota, wykładzina-Duży parking przed obiektem.-Instalacja alarmowa, serwerowa itp.W obiekcie funkcjonują firmy takie jak: market Biedronka,  Apteka Dr Max, delikatesy mięsne, Piekarnia Cukiernia Maxan, salon Lotto, pierogarnia, Gabinety odnowy biologicznej, kosmetologia, sklep papierniczy, sklep z odzieżą, salony fryzjerskie, nauka jazdy, Fitness EMS, placówki edukacyjne i wiele innych.W sąsiedztwie znajduje się Poczta Polska, sklep spożywczy LIDL, ZUS, nowoczesnetargowisko „Zdroje”.PROPONUJĘ:- najlepszą lokalizację (główny ciąg komunikacyjny, przystanki autobusowe, miejsceprzesiadek w kierunku dzielnic prawobrzeża Szczecina i Gryfina),- nowy, zadbany obiekt,- dobre wyeksponowanie,- nowoczesną architekturę,- wysoki standard budynku,- wiele miejsc parkingowych.Rondo w Zdrojach to centrum dużej dzielnicy Szczecina.Ponadto, znajduje się tu duży punkt przesiadkowy kilkunastu liniiautobusowych oraz Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju na PrawobrzeżuSzczecina. Z tego miejsca linie autobusowe docierają do takich dzielnic jak OsiedleSłoneczne, Os. Bukowe, Os. Majowe, Dąbie, Podjuchy, Klucz, Gryfino i centrum.Miejsce to zagwarantuje Państwu dużą rozpoznawalność i łatwy dostęp doszerokiego grona klientów.Lokal dostępny od lutego 2024. Ofertowa cena wynajmu 15900 zł netto + opłatyZapraszam do współpracyPrzedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Wynajmę biuro 25 m2-Jagiellońska 67 Cena brutto
Wynajmę biuro 25 m2-Jagiellońska 67 Cena brutto
1550 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia25
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Wynajmę pomieszczenia biurowa UMEBLOWANE o łącznej powierzchni 25m2 . Idealne na biuro rachunkowe, kancelarię itp. Cena zawiera podatek VAT, opłatę zarządową, wodę i ogrzewanie. Prąd z pod licznika lub ryczałtem. Biura świeżo po remoncie -nowe wykładziny, panele, drzwi, ściany gładzone i malowane.  Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji i dodatkowych opłat. Soft Elektronik Sp. z o.o.ul. Jagiellońska 6770-382 Szczecintel. (użyj formularza kontaktowego)tel. (użyj formularza kontaktowego)

Budynek użytkowy, Rynek Sienny
Budynek użytkowy, Rynek Sienny
4600000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Powierzchnia570

TYLKO U NAS! Oferta sprzedaży 6 kondygnacyjnego biurowca, zlokalizowanego w prestiżowej części centrum Szczecina, który przynosi stałe dochody na podstawie zawartych umów najmu. Budynek został wybudowany w 2005 roku z materiałów najwyższej klasy i najnowszej technologii. Powierzchnia całkowita wynosi 570 m2. Na parterze znajduje się lokal biurowo-usługowy z witryną o powierzchni ok. 90 m2 połączony z przyziemiem o powierzchni ok. 90 m2 zaadoptowany na pomieszczenia biurowe oraz salki konferencyjne. Na I, II, III kondygnacji znajdują się powierzchnie ok. 80-90 m2. Na IV kondygnacji powierzchnia wynosi ok. 60 m2. W pomieszczeniach biurowych na podłogach zamontowana jest wykładzina, ściany gładzone, malowane. Na każdym z pięter znajduje się pomieszczenie socjalne oraz sanitarne. W budynku zainstalowana jest indywidualna instalacja CO piece gazowe na kondygnacjach. Dodatkowo w pomieszczeniach zainstalowana jest profesjonalna klimatyzacja z funkcją grzewczą i filtrowaniem powietrza. Budynek posiada pełną Profesjonalną instalację teleinformatyczną, instalację alarmową, CCTV, system kontroli dostępu, system ewidencji czasu pracy oraz serwerownie z dedykowanym system klimatyzacji i kontrolą dostępu. Rozmieszczenie oraz aranżacja poszczególnych pomieszczeń stwarzają kameralną i ekskluzywną atmosferę , przyjazną do pracy. Na klatce schodowej na podłodze kamień naturalny, balustrady z nierdzewki, ściany gładzone, malowane. Budynek posiada drewniane energooszczędne okna, wybudowany jest w energooszczędnej technologii norweskiej - podwójne ściany z cegły, dzięki czemu jest bardzo dobrze izolowany. Budynek został tak zaprojektowany że można go wykorzystywać jako usługi i biura ale również po malej adaptacji zmienić funkcje kondygnacji I-IV na mieszkania. Cena do negocjacji. Zapraszam do prezentacji. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! KUPUJEMY MIESZKANIA - DOMY -DZIAŁKI ZA GOTÓWKĘ! K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P L POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405 15 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. W SPRAWIE SPRZEDAŻY ZA GOTÓWKĘ DZWOŃ POD NUMER   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Lokal na biuro, kancelarię, z recepcją, meblami
Lokal na biuro, kancelarię, z recepcją, meblami
2900 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
Poziom1
Powierzchnia91,45
Przeznaczenie lokaluBiurowe

DO WYNAJĘCIA LOKAL 91,45m2, CENTRUM MIASTA, TUŻ PRZY PIĘKNIE WYREMONTOWANEJ ALEI WOJSKA POLSKIEGOIdealny na prowadzenie kancelarii, działalności ubezpieczeniowej lub inne biuro.Dotychczas w lokalu funkcjonowała od wielu lat kancelaria prawna.Lokal znajduje się na 1 piętrze w ocieplonej kamienicy z nową elewacją.Na powierzchnię 91,45m2 lokalu składają się:- poczekalnia z recepcją- 4 gabinety (3 duże i ustawne, 1 mniejszy asystencki)- pomieszczenie socjalne z toaletą.Lokal umeblowany, wszystkie meble widoczne na zdjęciach pozostają do użytku nowego Najemcy.Do lokalu podłączony jest światłowód, zamontowano alarm.Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.Lokalizacja: Bohaterów Getta Warszawskiego 1 (ścisłe centrum miasta – tuż przy Placu Zgody i Alei Wojska Polskiego)Opłaty:czynsz najmu: 2900zł netto + 23% VATDodatkowo: czynsz do zarządcy, gaz, prąd, woda wg zużycia. Średniomiesięczne koszty (czynsz, ogrzewanie, woda) to ok 1300zł.Kaucja: w wysokości 1 czynszu brutto (do rozmów)Termin wydania: do uzgodnienia.Zadzwoń i umów się na prezentację.

lokal użytkowy w centrum
lokal użytkowy w centrum
495000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluGastronomiczne

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy znajdujący się przy ruchliwej ulicy Al.Wyzwolenia .W lokalu była prowadzona działalność ,, usługi fryzjerskie ,, przez ostatnie 7 lat .Można również zmienić profil działalności w tym na gastronomiczny ,ponieważ lokal posiada wszystkie warunki .

Dochodowy Lokal Z Najemcą Umowa Na 10Lat Szczecin
Dochodowy Lokal Z Najemcą Umowa Na 10Lat Szczecin
2495000 zł
Szczecin 3 kilka dni temu
PoziomParter
Powierzchnia249,30

Szanowni Państwo Na sprzedaż oferujemy dochodową, renomowaną i zadbaną KLINIKĘ - nieruchomość usługowo - medyczną. W lokalu wieloletni, pewny i bezpieczny najemca - firma z 20-letnią tradycją ze stałymi klientami, należąca do światowej korporacji, z dużym kapitałem. Umowa najmu na czas oznaczony, właśnie została przedłużona na kolejne 10 lat tj. do września 2033 roku, pewna i wysoka stopa zwrotu, inwestycja absolutnie bezpieczna i bezobsługowa! Lokal 250m2 całkowicie dostosowany do usług medycznych, w samym centrum dużego osiedla w Szczecinie. Położone na parterze, w razie potrzeby w przyszłości można podzielić go na kilka mniejszych, niezależnych lokali z dużymi witrynami. Otoczenie i pejzaż budynku świeżo po rewitalizacji. Uregulowany stan prawny, KW bez ograniczeń do korzystania z nieruchomości. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie i nie wymaga nakładów. Czynsz do spółdzielni ok 2800zł/mc a  w nim zaliczki na wodę, ogrzewanie miejskie, utrzymanie części wspólnej, podatek od nieruchomości i inne opłaty, dodatkowo prąd. Zapraszam do kontaktu >>>OFERTA WYŁĄCZNIE U NAS

Lokal użytkowy usługowy magazyn Szczecin lewobrzeże centrum
Lokal użytkowy usługowy magazyn Szczecin lewobrzeże centrum
1250000 zł
Szczecin 2 dnia plecy
Powierzchnia600 m²
Ilość pomieszczeń1
Piętroparter
Wejścieod ulicy

Oferujemy dla Twojego biznesu, lokale w wielofunkcyjnym parku biznesu: ~230 m2, ~500-600 m2, ~1040 m2, ~1390 m2 oraz powierzchnie biurowe i gabinety lekarskie. Wynajmij powierzchnię w Parku Citylink-Multishop w Szczecinie, gdzie rewitalizujemy dawny budynek Tesco przy ul. Milczańskiej 31f, który zyska nowe oblicze. * Wielofunkcyjne lokale użytkowe do wykorzystania handlowego (sklep, hurtownia itp.), wystawienniczego, usługowego, biurowego, medycznego (gabinety lekarskie), sportowego, jak i doskonale spełnią funkcję magazynową. * Istnieje możliwość dostosowania zarówno pod względem powierzchni jak i udogodnień w lokalu. * Wysokość do konstrukcji dachu wynosi 5-6 m. * W budynku będzie działał m.in. park trampolin czy magazyny samoobsługowe * Planowane otwarcie III/IV kwartał 2024. -- ATUTEM JEST LOKALIZACJA -- * Dobrze ugruntowana lokalizacja handlowa, w szerszym centrum handlowym, w tym w sąsiedztwie IKEA, Bricoman, Centrum Handlowe Omni (Molo), Parku Mieszka I * Bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej oraz centrum miasta * Duży bezpłatny parking * 350 m do najbliższego przystanku * 1000 m – przystanek tramwajowy * 3,2 km – stacja PKP Szczecin Główny * 4 km – centrum Szczecina * 9,5 km – węzeł z autostradą A6 * 47 km – lotnisko Szczecin Goleniów W pobliżu: przystanki autobusowe linii 53, 61, 62, 241, 243 i 523, 529 oraz tramwajowe linii 1, 11, 12 -- MULTISHOP SZCZECIN MIESZKA I -- - Łącznie 12 000 m2 powierzchni usługowej / handlowej / biurowej / wystawienniczej / magazynowej - Lokale o dowolnych powierzchniach, najlepiej od 500-600 m2, do ponad 2000 m2 - Biura, gabinety, dowolna powierzchnia nawet do 1400 m2 - place utwardzone/parkingi, ponad 20 000 m2 do wynajęcia w dowolnym podziale od 1000 m2 -- PROPONOWANE WARUNKI HANDLOWE -- Czynsz: od 6-8 EUR/m2 Opłata serwisowa: open book (faktycznie poniesione koszty) Media wg. zużycia Okres najmu (lat): 5+ (do uzgodnienia)

Hala z 12- dokami! Plac/Biuro Cross-dock
Hala z 12- dokami! Plac/Biuro Cross-dock
44000 zł
Szczecin 2 dnia plecy

Prowizja 0%! Nie pobieramy prowizji od Najemców.  Nasza firma posiada wiele atrakcyjnych ofert powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Magazyn Cross-dock!  Oferta dostępna Tylko u Nas! W celu zapewnienia jak najlepszych usług wykonujemy dla naszych klientów, pełne zestawienie ofert powierzchni dostępnych na rynku.Jako kwalifikowany agent nieruchomości komercyjnych, zapewniam pomoc przy negocjowaniu stawek najmu a także dbam o kompleksową obsługę transakcji. Obiekt idealny do prowadzenia działalności Spedycyjnej / Handlowej / Magazynowej / Hurtowej / Produkcyjnej!Lokalizacja wśród magazynów oraz hurtowni!Położona na drodze wjazdowej od strony Poznania, Świnoujścia, Kołbaskowa (1,8 km od węzła Szczecin - Kijewo droga A6, S3 oraz 10)!Hala wyposażona w dwanaście doków oraz dużą rampę dla samochodów dostawczych.Biurowiec oraz duży plac.Specyfikacja:-Obiekt o pow. 1 940 m2,-Istnieje możliwość wynajęcia pow. Biurowej od 50 m2 do 430 m2,-Hala o powierzchni 1 500 m2,-Dwanaście doków (hydrałlicznych), -Brama dla "solówki", -Brama z poziomu "0"-Wysokość od 4,5 m do 5,7 m pod kratownicą, -Alarm,-Instalacja p.poż,-Siła,-Doświetlona światłem dziennym,-Posadzka nie pylna,-Rozprowadzona na hali infrastruktura teleinformatyczna,-Monitoring, -Dwa pomieszczenia biurowe (z bezpośrednim wejściem do biurowca) -Wiata o powierzchni 440 m2 (z możliwością aranżacji na powierzchnię hali),-Dostęp z poziomu rampy (idealna do załadunków samochodów dostawczych),-Połączona przez dwie bramy (o wymiarach 2,4 m x 2,7 m; 2,9 m x 2,9 m) z powierzchnią magazynową,-Plac manewrowy o powierzchni 4 000 m2, -Ogrodzony,-Monitoring,-Stróżówka,-Istnieje możliwość zwiększenia powierzchni placu do 8 000 m2.Otoczenie:-Lokalizacja: Szczecin- Dąbie,-W pobliżu: parki magazynowe oraz parki handlowe,-Bezpośrednio przed budynkiem parking oraz plac o pow. 4000m2,-Magazyn zlokalizowany w odległości 1,8 km od węzła trasy 10 i S3 / A6,-Portu Morskiego,-Dobry dojazd do Granicy z Niemcami,-Lotniska w Goleniowie,-W odległości 350 m przystanki komunikacji miejskiej.Czynsz najmu netto plus media. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Tylko u Nas! Hala z biurem/ parking
Tylko u Nas! Hala z biurem/ parking
4000 zł
Szczecin 2 dnia plecy

Do wynajęcia lokal w Świetnej lokalizacji!Przystanek komunikacji miejskiej oddalony o 250 m.W sąsiedztwie hurtownie, magazyny, handel, produkcja, dyskonty, usługi oraz fitness!Odległość od Centrum 4 km, granicy Niemieckiej 20 km, drogi S3/S10 15 km.Oferta dostępna Tylko u Nas!Lokal idealny do prowadzenia działalności handlowej / magazynowej / hurtownej / produkcyjnej! Specyfikacja obiektu: Obiekt o pow. 140 m2, Biuro o pow. 20 m2, Składa się z open space oraz toalety, Ogrzewanie, Wejście do biura z ulicy oraz z halli, Rozprowadzona infrastruktura teleinformatyczna, Hala o pow. 120 m2, Dwie bramy 1,6 m x 2,7 m, Ogrzewanie, Dostępna toaleta oraz szatnia w części wspólnej, Nowa instalacja energii elektrycznej, Posadzka niepylna, Dostęp z poziomu "0", Świetliki w dachu. Otoczenie: Lokalizacja: Szczecin - Niebuszewo, W sąsiedztwie handel, magazyny, usługi oraz produkcja, Przystanki komunikacji miejskiej oddalone o 250 m, W pobliżu dyskont, warsztaty, usługi oraz magazyny, Droga S3/S10 oddalona o 15 km, Odległość od granicy Niemieckiej 20 km, Centrum Szczecina oddalone o 4 km, Duży parking oraz plac. Do czynszu należy doliczyć opłaty za media (energie elektryczną). Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Lokal do wynajęcia na pl. Orła Białego
Lokal do wynajęcia na pl. Orła Białego
370000 zł
Szczecin 2 dnia plecy
Powierzchnia25
Poziom2

Lokal na wynajem położony w samym centrum Szczecina przy placu Orła Białego.Zostań pierwszym najemcom - stwórz swoje miejsce na mapie Szczecina.Niewątpliwym atutem lokalu jest przepiękny widok z okna, który sprawi że czas spędzony w pracy nabieże innego znaczenia.Lokal składa się z:- sali głównej o powierzchni 20 m2, wysokość 3,56 m2- łazienki z toaletą i prysznicem o powierzchni 5 m2W sali głównej jest możliwość postawienia aneksu kuchennego - wszystkie przyłącza przygotowane.Koszt najmu lokalu: 3700 zł/nettoRyczałt na poczet opłat za prąd, ogrzewanie miejskie i wodę: 500 zł /miesiącLokal wyposażony w klimatyzację.Nie czekaj, zapraszam na prezentację i osobistą weryfikację oferty.Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL**** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ ***- jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży,- przy postępowaniu spadkowym- problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości- obsługa prawna gratisPosiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niemcewicza
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niemcewicza
549000 zł
Szczecin 2 dnia plecy
Powierzchnia387

Na sprzedaż oferujemy niezwykłą okazję - kompletnie wyposażony zakład cukierniczy wraz z przestronną salą sprzedażową. Oto dlaczego warto rozważyć tę niepowtarzalną ofertę: Lokalizacja Doskonała: Cukiernia jest doskonale usytuowana na działce, którą możesz dzierżawić od miasta na czas nieokreślony. To znakomita lokalizacja, zapewniająca dostęp do stałego klienta. Wielofunkcyjny Obiekt: To nie tylko miejsce sprzedaży, to kompleks, który obejmuje salę sprzedażową(31m2) biuro(ok 25m2) część produkcyjną(ok 130m2), magazyny(26m2) a także pomieszczenia socjalne. To wszystko sprawia, że jesteś gotowy na różnorodne wyzwania i potrzeby. Wysokiej Jakości Wykończenia: Wnętrza są utrzymane w doskonałym stanie, z piękną glazurą i terakotą. To miejsce emanuje elegancją i dbałością o szczegóły. Widoczność i Dostępność: Duża witryna, sala sprzedażowa jest atrakcyjna i przyciąga klientów. Dodatkowo, wejście bezpośrednio z ulicy ułatwia dostęp. Pełne Wyposażenie: Wszystko, co potrzebne do prowadzenia cukierni, jest już tutaj. Wyposażenie i urządzenia wliczone są w cenę, co oznacza, że możesz rozpocząć działalność od razu. Komfort Pracy: Pomieszczenia socjalne, w tym WC i prysznic, zapewniają wygodne warunki dla Ciebie i Twojego personelu. Efektywne Zaplecze Produkcyjne: Część produkcyjna jest dobrze zaplanowana, z osobnymi obszarami do przygotowywania, wypieku, i przechowywania. To gwarantuje efektywną produkcję w każdy dzień. Nowoczesne Ogrzewanie i Ciepła Woda: Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z pieca gazowego, co jest nie tylko wydajne, ale również ekologiczne. To naprawdę niezwykła okazja, która może spełnić Twoje marzenia o własnym biznesie cukierniczym. Nie przegap tej szansy i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym zakładzie cukierniczym. Odkryj, jak możesz wnieść swoje pomysły i pasje do tego uroczego miejsca! Zapraszam do kontaktu. Urbanowicz Rafał tel.   "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. Kodeksu cywilnego." - Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś:   CENTRALA FIRMY:   Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel.   Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel.   Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/4 (I piętro) 72-200 Nowogard Tel.   Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1 (wejście od ul. Tkackiej) 70-557 Szczecin Tel.   Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel.   Oddział KOŁOBRZEG ul. Armii Krajowej 20C/19 78-100 Kołobrzeg Tel.   Zapraszamy do naszych oddziałów! :oferta eksportowana z programu mediaRent:

Lokal do wynajęcia Szczecin Prawobrzeże ul. Seledynowa 40 m2
Lokal do wynajęcia Szczecin Prawobrzeże ul. Seledynowa 40 m2
1600 zł
Szczecin 2 dnia plecy
Powierzchnia40
Czynszw cenie

Lokal 40 m kw Idealny pod gabinet kosmetyczny, fryzjerski, biuro  Możliwość dostosowania pod swoją działalność. Dostępny od lutego ul. Seledynowa, Szczecin Prawobrzeże Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m² Dostępne do wynajęcia od 2024-02-01 Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Szczecin Prawobrzeże, Seledynowa Poland - lokalizacja przybliżona

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Odzieżowa
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Odzieżowa
60 zł
Szczecin 2 dnia plecy
Powierzchnia75

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu pod handel / usługi / sklep / biuro lub inną działalność. Lokal znajduje się na parterze, w ciągu handlowo-usługowym, w bloku przy ul. Odzieżowej. Przed lokalem znajdują się ogólnodostępne, bezpłatne miejsca postojowe. Lokal znajduje się na dużym osiedlu. Posiada powierzchnię 75m2 i wejście od ulicy. Aktualnie są tam wyodrębnione: - Duża sala sprzedaży - toaleta - magazyn - komora chłodnicza Aktualnie lokal funkcjonuje jako sklep mięsny. Istnieje możliwość własnej aranżacji lokalu. Lokal ogrzewany, gotowy do rozpoczęcia działalności. Dostępny od stycznia. Cena najmu: 4500 zł netto Czynsz administracyjny: 850 zł netto + 100 zł netto śmieci. Biuro nieruchomości pobiera jednorazową prowizję przy podpisaniu umowy najmu. PREZENTACJA NIC NIE KOSZTUJE! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Marlena Gronowska tel.   GOLDEN HAWK Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro klimatyzowane Szczecin
Biuro klimatyzowane Szczecin
148 zł
Szczecin 2 dnia plecy
Powierzchnia25

Lokal na wynajem położony w samym centrum Szczecina przy placu Orła Białego. Zostań pierwszym najemcom - stwórz swoje miejsce na mapie Szczecina. Niewątpliwym atutem lokalu jest przepiękny widok z okna, który sprawi że czas spędzony w pracy nabieże innego znaczenia. Lokal składa się z: - sali głównej o powierzchni 20 m2, wysokość 3,56 m2 - łazienki z toaletą i prysznicem o powierzchni 5 m2 W sali głównej jest możliwość postawienia aneksu kuchennego - wszystkie przyłącza przygotowane. Koszt najmu lokalu: 3700 zł/netto Ryczałt na poczet opłat za prąd, ogrzewanie miejskie i wodę: 500 zł /miesiąc Lokal wyposażony w klimatyzację. Nie czekaj, zapraszam na prezentację i osobistą weryfikację oferty. Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.

Lokal użytkowy okazja
Lokal użytkowy okazja
2850 zł
Szczecin 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia40
Przeznaczenie lokaluHandlowe

oferuje do wynajęcia lokal usługowy o pow 40 mkw znajdujący się przy centralnej ulicy Szczecina Al.Wyzwolenia na przeciwko Placu Kilińskiego .W lokalu prowadzona była przez ostatnie 7 lat działalność salon fryzjerski .Możliwość prowadzenia innej działalności w/g życzenia najemcy .Duże witryny ,wejście od ulicy ,klimatyzacja alarm oraz inne media .

Fabryka biuro na wynajem 44,17 m2
Fabryka biuro na wynajem 44,17 m2
3450 zł
Szczecin 2 dnia plecy
Powierzchnia44,17
Przeznaczenie lokaluBiurowe

FBHU" Modehpolmo" oferuje na wynajem lokal biurowy o pow. 14,41 m2 w budynku Fabryka przy al. Wojska Polskiego 184 c.Lokal składa się z dwóch pomieszczeń. Czynsz najmu: 3450,00 zł netto/ miesiąc.Dodatkowe opłaty:- wywóz śmieci -35,34 zł netto/miesięcznie- opłata eksploatacyjna - 26 zł netto/m2 miesięcznie- zaliczka na rozliczenie ogrzewania - 3,0 zł /m2 miesięczne ( ogrzewanie jest rozliczane wg zużycia wskazanych na podzielnikach) - prąd – rozliczenie wg zużycia wskazanych na podlicznikach - lokal dostępny od stycznia 2024 r. Zapraszamy do skorzystania z oferty i kontaktu - Małgorzata (użyj formularza kontaktowego).

FABRYKA biuro na wynajem 19,93 m2
FABRYKA biuro na wynajem 19,93 m2
1554 zł
Szczecin 2 dnia plecy
Poziom1
Powierzchnia19,93
Przeznaczenie lokaluBiurowe

FBHU" Modehpolmo" oferuje na wynajem lokal biurowy o pow. 19,93 m2 w budynku Fabryka przy al. Wojska Polskiego 184 c.Czynsz najmu: 1554,54zł netto/ miesiąc.Dodatkowe opłaty:- wywóz śmieci -15,94 zł netto/miesięcznie- opłata eksploatacyjna - 26 zł netto/m2 miesięcznie- zaliczka na rozliczenie ogrzewania - 3,0 zł /m2 miesięczne ( ogrzewanie jest rozliczane wg zużycia wskazanych na podzielnikach) - prąd – rozliczenie wg zużycia wskazanych na podlicznikach - lokal dostępny od stycznia 2024 r. Zapraszamy do skorzystania z oferty i kontaktu - Małgorzata (użyj formularza kontaktowego).

Stare Miasto, gabinet w lokalu medycznym, parter
Stare Miasto, gabinet w lokalu medycznym, parter
2100 zł
Szczecin 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia22

Atrakcyjnie położony na parterze niskiego budynku lokal 2- gabinetowy, z poczekalnią 6m2, pomieszczeniem socjalnym5m2, łazienką 3m oraz wc dla pacjentów. Na podłogach kafle, okna drewniane, ogrzewanie miejskie, klimatyzacja, alarm. Do wyłącznego użytku najemcy przeznaczony jest gabinet ok. 22m2 w kształcie litery L, doświetlony dwoma oknami, z jednostką klimatyzacyjną. Lokal do wynajęcia na czas minimum 1 roku. Kaucja 1-miesięczna. Koszty eksploatacyjne obejmują: czynsz do zarządcy, ogrzewanie, wodę, prąd oraz sprzątanie. Czynsz za wynajem wynosi 2100zł/m-c plus koszty eksploatacyjne 1000zł/m-c. Do wynajęcia od zaraz. Polecamy.Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy.Dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66,§ 1 Kodeksu Cywilnego. Szczegółowych informacji udziela Biuro Nieruchomości Pomerania . Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokój na wynajem w kancelarii prawnej
Pokój na wynajem w kancelarii prawnej
1250 zł
Szczecin 2 dnia plecy
Poziom1
Powierzchnia22
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Oferujemy na wynajem pokój o powierzchni 22 m2, w pełni wyposażony. Pokój przestronny, jasny, na wyposażeniu ksero oraz pełen zestaw mebli. W lokalu mają siedzibę trzy kancelarie prawne, do dyspozycji Wynajmującego w cenie wynajmu oferujemy korzystanie z : salki konferencyjnej (podgląd na ostatnim zdjęciu), w pełni wyposażonej kuchni, dwóch toalet oraz odbiór korespondencji przychodzącej. Cena 1.250 zł + media. Lokal znajduje się na deptaku Bogusława. W razie zainteresowania proszę o kontakt 50*******92

Lokal 75m2 na Odzieżowej, duże witryny
Lokal 75m2 na Odzieżowej, duże witryny
5535 zł
Szczecin 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia75
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu pod handel / usługi / sklep / biuro lub inną działalność. Lokal znajduje się na parterze, w ciągu handlowo-usługowym, w bloku przy ul. Odzieżowej. Przed lokalem znajdują się ogólnodostępne, bezpłatne miejsca postojowe. Lokal znajduje się na dużym osiedlu. Posiada powierzchnię 75m2 i wejście od ulicy. Aktualnie są tam wyodrębnione: - Duża sala sprzedaży - toaleta - magazyn - komora chłodnicza Aktualnie lokal funkcjonuje jako sklep mięsny. Istnieje możliwość własnej aranżacji lokalu. Lokal ogrzewany, gotowy do rozpoczęcia działalności. Dostępny od stycznia. Cena najmu: 4500 zł netto Czynsz administracyjny: 850 zł netto + 100 zł netto śmieci. Biuro nieruchomości pobiera jednorazową prowizję przy podpisaniu umowy najmu. PREZENTACJA NIC NIE KOSZTUJE! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Marlena Gronowska tel. 7 3 2 8 5 0 6 2 2 GOLDEN HAWK

Stanowisko Fryzjerskie i gabinet dla manicure / kosmetyczne
Stanowisko Fryzjerskie i gabinet dla manicure / kosmetyczne
1500 zł
Szczecin 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia60
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wynajmę stanowisko fryzjerskie i gabinet dla np. manikiurzystki w nowo otwartym salonie fryzjerskim w Zdrojach.

Doskonała Inwestycja ! Samo Serce Miasta !
Doskonała Inwestycja ! Samo Serce Miasta !
4600000 zł
Szczecin 2 dnia plecy
PoziomParter
Powierzchnia570

TYLKO U NAS! Oferta sprzedaży 6 kondygnacyjnego biurowca, zlokalizowanego w prestiżowej części centrum Szczecina, który przynosi stałe dochody na podstawie zawartych umów najmu. Budynek został wybudowany w 2005 roku z materiałów najwyższej klasy i najnowszej technologii. Powierzchnia całkowita wynosi 570 m2. Na parterze znajduje się lokal biurowo-usługowy z witryną o powierzchni ok. 90 m2 połączony z przyziemiem o powierzchni ok. 90 m2 zaadoptowany na pomieszczenia biurowe oraz salki konferencyjne. Na I, II, III kondygnacji znajdują się powierzchnie ok. 80-90 m2. Na IV kondygnacji powierzchnia wynosi ok. 60 m2. W pomieszczeniach biurowych na podłogach zamontowana jest wykładzina, ściany gładzone, malowane. Na każdym z pięter znajduje się pomieszczenie socjalne oraz sanitarne. W budynku zainstalowana jest indywidualna instalacja CO – piece gazowe na kondygnacjach. Dodatkowo w pomieszczeniach zainstalowana jest profesjonalna klimatyzacja z funkcją grzewczą i filtrowaniem powietrza. Budynek posiada pełną Profesjonalną instalację teleinformatyczną, instalację alarmową, CCTV, system kontroli dostępu, system ewidencji czasu pracy oraz serwerownie z dedykowanym system klimatyzacji i kontrolą dostępu. Rozmieszczenie oraz aranżacja poszczególnych pomieszczeń stwarzają kameralną i ekskluzywną atmosferę , przyjazną do pracy. Na klatce schodowej na podłodze kamień naturalny, balustrady z nierdzewki, ściany gładzone, malowane. Budynek posiada drewniane energooszczędne okna, wybudowany jest w energooszczędnej technologii norweskiej - podwójne ściany z cegły, dzięki czemu jest bardzo dobrze izolowany. Budynek został tak zaprojektowany że można go wykorzystywać jako usługi i biura ale również po malej adaptacji zmienić funkcje kondygnacji I-IV na mieszkania. Cena do negocjacji.  Zapraszam do prezentacji. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ! KUPUJEMY MIESZKANIA - DOMY -DZIAŁKI ZA GOTÓWKĘ ! K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P L POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405 15 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. W SPRAWIE SPRZEDAŻY ZA GOTÓWKĘ DZWOŃ POD NUMER (użyj formularza kontaktowego)Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Garaż, ul. Mazurska
Garaż, ul. Mazurska
700 zł
Szczecin wczoraj
Powierzchnia15.09

Do sprzedaży garaż murowany położony przy ul. Mazurskiej. Garaż murowany o wymiarach 5,6 m długość x 2,60 m szerokość. Szerokość wjazdu 2,5 m, wysokość 2,1 m. Garaż ma doprowadzony pąd. Wjazd na teren posesji bramą sterowaną pilotem - druga linia zabudowy. Opłaty: - czynsz najmu 700 zł, - opłaty z energię elektryczną, - kaucja jednomiesięczna, - w przypadku wynajmu na firmę właściciel doliczy VAT w stawce 23%. Polecam. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Budynek użytkowy Szczecin
Budynek użytkowy Szczecin
12000000 zł
Szczecin wczoraj
Powierzchnia1743

Do sprzedaży budynek biurowy sześć kondygnacji o łącznej powierzchni 1743 m2. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym sukcesywnie modernizowany. W budynku zamontowana została nowoczesna winda, instalacje alarmowe z kodami wejściowymi na każde piętro, klimatyzacja, instalacje przeciwpożarowe itp. Budynek całkowicie podpiwniczony. Teren budynku ogrodzony dozorowany z 4 garażami wolnostojącymi, powierzchnia działki 955m2. Obiekt idealny do prowadzenia każdej działalności. Podana cena jest ceną netto Zapraszamy Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

DOSKONAŁA INWESTYCJA ! SAMO SERCE MIASTA
DOSKONAŁA INWESTYCJA ! SAMO SERCE MIASTA
460000100 zł
Szczecin wczoraj

TYLKO U NAS!Oferta sprzedaży 6 kondygnacyjnego biurowca, zlokalizowanego w prestiżowej części centrum Szczecina, który przynosi stałe dochody na podstawie zawartych umów najmu. Budynek został wybudowany w 2005 roku z materiałów najwyższej klasy i najnowszej technologii.Powierzchnia całkowita wynosi 570 m2. Na parterze znajduje się lokal biurowo-usługowy z witryną o powierzchni ok. 75 m2 połączony z przyziemiem o powierzchni ok. 80 m2 zaadoptowany na pomieszczenia biurowe oraz salki konferencyjne. Na I, II, III kondygnacji znajdują się powierzchnie ok. 80-90 m2. Na IV kondygnacji powierzchnia wynosi ok. 60 m2. W pomieszczeniach biurowych na podłogach zamontowana jest wykładzina, ściany gładzone, malowane. Na każdym z pięter znajduje się pomieszczenie socjalne oraz sanitarne. W budynku zainstalowana jest indywidualna instalacja CO – piece gazowe na kondygnacjach. Dodatkowo w pomieszczeniach zainstalowana jest profesjonalna klimatyzacja z funkcją grzewczą i filtrowaniem powietrza. Budynek posiada pełną Profesjonalną instalację teleinformatyczną, instalację alarmową, CCTV, system kontroli dostępu, system ewidencji czasu pracy oraz serwerownie z dedykowanym system klimatyzacji i kontrolą dostępu. Trzy światłowody różnych firm w budynku. Rozmieszczenie oraz aranżacja poszczególnych pomieszczeń stwarzają kameralną i ekskluzywną atmosferę , przyjazną do pracy. Na klatce schodowej na podłodze kamień naturalny, balustrady z nierdzewki, ściany gładzone, malowane. Budynek posiada drewniane energooszczędne okna, wybudowany jest w energooszczędnej technologii norweskiej - podwójne ściany z cegły, dzięki czemu jest bardzo dobrze izolowany. Budynek został tak zaprojektowany że można go wykorzystywać jako usługi i biura.Cena do negocjacji. Zapraszam do prezentacji.OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !KUPUJEMY MIESZKANIA - DOMY -DZIAŁKI ZA GOTÓWKĘ !K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P LPOSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 2040515 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCITYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.W SPRAWIE SPRZEDAŻY ZA GOTÓWKĘ DZWOŃ POD NUMER511 260 740Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Biuro klimatyzowane, ul. Sienna
Biuro klimatyzowane, ul. Sienna
4600001 zł
Szczecin wczoraj
Powierzchnia570

TYLKO U NAS! Oferta sprzedaży 6 kondygnacyjnego biurowca, zlokalizowanego w prestiżowej części centrum Szczecina, który przynosi stałe dochody na podstawie zawartych umów najmu. Budynek został wybudowany w 2005 roku z materiałów najwyższej klasy i najnowszej technologii. Powierzchnia całkowita wynosi 570 m2. Na parterze znajduje się lokal biurowo-usługowy z witryną o powierzchni ok. 75 m2 połączony z przyziemiem o powierzchni ok. 80 m2 zaadoptowany na pomieszczenia biurowe oraz salki konferencyjne. Na I, II, III kondygnacji znajdują się powierzchnie ok. 80-90 m2. Na IV kondygnacji powierzchnia wynosi ok. 60 m2. W pomieszczeniach biurowych na podłogach zamontowana jest wykładzina, ściany gładzone, malowane. Na każdym z pięter znajduje się pomieszczenie socjalne oraz sanitarne. W budynku zainstalowana jest indywidualna instalacja CO piece gazowe na kondygnacjach. Dodatkowo w pomieszczeniach zainstalowana jest profesjonalna klimatyzacja z funkcją grzewczą i filtrowaniem powietrza. Budynek posiada pełną Profesjonalną instalację teleinformatyczną, instalację alarmową, CCTV, system kontroli dostępu, system ewidencji czasu pracy oraz serwerownie z dedykowanym system klimatyzacji i kontrolą dostępu. Trzy światłowody różnych firm w budynku. Rozmieszczenie oraz aranżacja poszczególnych pomieszczeń stwarzają kameralną i ekskluzywną atmosferę , przyjazną do pracy. Na klatce schodowej na podłodze kamień naturalny, balustrady z nierdzewki, ściany gładzone, malowane. Budynek posiada drewniane energooszczędne okna, wybudowany jest w energooszczędnej technologii norweskiej - podwójne ściany z cegły, dzięki czemu jest bardzo dobrze izolowany. Budynek został tak zaprojektowany że można go wykorzystywać jako usługi i biura. Cena do negocjacji. Zapraszam do prezentacji. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! KUPUJEMY MIESZKANIA - DOMY -DZIAŁKI ZA GOTÓWKĘ! K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P L POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405 15 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. W SPRAWIE SPRZEDAŻY ZA GOTÓWKĘ DZWOŃ POD NUMER   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Do wynajęcia: Magazyn z własnym WC, bez ogrzewania
Do wynajęcia: Magazyn z własnym WC, bez ogrzewania
1200 zł
Szczecin wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia50
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Do wynajęcia: Magazyn z własnym WC, bez ogrzewania Zapraszam do skorzystania z oferty wynajmu przestronnego magazynu o powierzchni 50 metrów dzielnica krzekowo . Idealne miejsce do przechowywania towarów, lub jako przestrzeń magazynowa dla Twojej firmy Cechy magazynu: Prąd 3 fazowy Siła Prąd 230 v Prąd przedpłatowy na kartę Podgrzewacz wody Zlew Kraty w oknach Powierzchnia: 50 metrow Własne WC Brak ogrzewania w swoim zakresie Bezpieczne otoczenie Łatwy dostęp dla samochodów dostawczych Warunki najmu Dostępność: Magazyn jest dostępny od stycznia 2024 dostępności Zainteresowane strony prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie. Kontakt: Telefon kontaktowy 50*******90 Brak możliwości na usługi na warsztaty samochodowe i lakiernictwo

Stanowisko dla stylistki paznokci
Stanowisko dla stylistki paznokci
700 zł
Szczecin wczoraj
PoziomParter
Powierzchnia16
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Podnajmę stanowisko do stylizacji paznokci Gdzie? Przy ulicy Kapitanskiej 9A. W salonie prowadzone są usługi z zakresu stylizacji rzęs i brwi oraz zabiegi na ciało i twarz. W okolicy znajduje się spora ilość miejsc parkingowych a także jest możliwość dojazdu komunikacją miejską. Jeśli szukasz miejsca pracy, w którym będziesz się dobrze czuła, dbała o nie oraz o osoby, które w nim pracują i korzystają z jego usług to zapraszam serdecznie. W planach odswieżenie salonu w sierpniu, do stanowiska będą rownież nalezaly lampy oswietleniowe oraz pochłaniacz. Również w najbliższym czasie będą wymienione krzesełka na skórzane, jeżdżące. Napisz i dowiedz się więcej

Wynajmę pomieszczenia biurowe w Szczecinie
Wynajmę pomieszczenia biurowe w Szczecinie
365854 zł
Szczecin wczoraj
Poziom1
Powierzchnia98,21
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 98.21 m2 znajdujący się w dzielnicy Pomorzany przy ulicy Zygmunta Chmielewskiego. Idealne miejsce dla przedsiębiorców którzy szukają przestrzeni do prowadzenia działalności Szczegóły lokalu:1.1 (hol) – 14,38 m2 – to jest hol z recepcją, do wynajmu opcjonalnie 1.2 (biuro 1) - 37,22 m2 1.3 (biuro 2) - 17,47 m2 1.5 (biuro 3) - 12,74 m2 1.6 (biuro 4) - 19,84 m2 1.9 (biuro 16) - 10,94 m2Swobodny dostęp do przestronnej sali konferencyjnej, pełne zaplecze socjalne; kuchnia – jadalnia, 2 toalety;Dodatkowymi atutami są: recepcja umiejscowiona vis a vis wejścia, osobne wejście z klatki schodowej oraz 2 miejsca parkingowe; -teren ogrodzony, monitorowany (wokół budynku + parking)Lokal gotowy do użytku z wyposażeniem i umeblowaniem wliczonym w cenę najmu, dostępny od zaraz!Koszty Najmu: 3658.54 zł netto + VAT 23% Promocyjna cena do czasu zakończenia remontu drogi przy wjeździe do biura, po 4000 zł netto + VAT 23%Orientacyjne opłaty miesięczne za media: -gaz zima/lato ~ 1500,00 PLN/50,00 PLN; -prąd zima/lato ~ 1500,00 PLN/1000,00 PLN (możliwość założenia dodatkowych liczników); -woda ~ 100,00 PLN; -odpady ~ 100,00 PLN; -ochrona – Solid ~ 10,00 PLN.W przypadku zainteresowania ofertą oraz osobistą prezentacją Nieruchomości, zachęcam do kontaktu.Z poważaniem, Łukasz Łunkiewicz Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię: EU - użytkową (kWh/m2*rok): 65.22; EK - końcową (kWh/m2*rok): 110.41; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 92.07; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.02; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 24.19; "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Wydzierżawię lokal usługowy
Wydzierżawię lokal usługowy
1700 zł
Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia22
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Wydzierżawie lokal usługowy od marca 2024 w centrum Szczecina Boh. Warszawy 22m2 plus antresola, opłata 1700zł plus woda, ścieki, śmieci i prąd wg. Zużycia. CO własne elektryczne. W lokalu prąd 3 fazowy taryfa dzień i noc. O więcej informacji proszę dzwonić.

Lokal Biurowo- usługowy 100 m + OGRÓDEK, Pogodno ul. Waryńskiego
Lokal Biurowo- usługowy 100 m + OGRÓDEK, Pogodno ul. Waryńskiego
4099 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia100
Przeznaczenie lokaluBiurowe

== OGŁOSZENIE bezpośrednio od właściciela, BEZ PROWIZJI dla biura === Na wynajem samodzielny budynek biurowo- usługowy 100 m na starym Pogodnie, ul. Waryńskiego. • Spokojna, PRESTIŻOWA OKOLICA w otoczeniu pięknych poniemieckich nieruchomości. Lokal to OSOBNY BUDYNEK na terenie dużego domu jednorodzinnego, z osobnym wjazdem i bramą, z miejscami parkingowymi przed budynkiem jak i na ulicy. BRAK STREFY płatnego parkowania. • Parterowy lokal w rozkładzie: WEJŚCIE wraz z korytarzem i miejscem np. na recepcję, WC dla klientów, DUŻA SALA sprzedażowa, ŚREDNIE BIURO i MAŁY GABINET + KUCHNIA wraz z wyposażeniem. Dodatkowo osobne małe niskie biuro usytuowane w przyziemiu. Oprócz pomieszczeń do dyspozycji pozostają także DWA MAGAZYNY. Bezpiecznie, bez okien! Możliwość odnajęcia kolejnych trzech magazynów (łącznie około 30 metrów) za dodatkową opłatą. • Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Pomieszczenia wykończone na STANDARD BIUROWY. Ściany w jasnych kolorach, na podłogach panele w print starego drewna. Mała, zgrabna łazienka z szerokimi lustrami. Pomieszczenia mają wysokie sufity i jest ogólne WRAŻENIE PRZESTRZENI. • OGRZEWANIE GAZOWE z pieca dwuobiegowego podłączonego pod dom jednorodzinny, a co za tym idzie STAWKA DOMOWA i NIŻSZE RACHUNKI! • Cena: 4099 zł - zawiera już czynsz dla właściciela i podatki. NIE MA CZYNSZU ADMINISTRACJNEGO!! Płatne osobno: media (gaz, energia, woda), śmieci, internet. Kaucja w wysokości 6000 zł. • Oferuję LEGALNY NAJEM wraz z podpisaniem umowy. Mile widziani uczciwi i długoterminowi najemcy. Zapraszam do kontaktu i oglądania lokalu! Tel. 8 8 9 2 1 1 4 2 2

Pawilon / LOKAL / BIURO / SKLEPIK z WC Handlowy -
Pawilon / LOKAL / BIURO / SKLEPIK z WC Handlowy -
1350 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia18,50
Przeznaczenie lokaluBiurowe

Witam Wynajmę Pawilon Handlowy / Usługowy wolnostojący 18,5 m2 powierzchnia użytkowa wewnątrz 23,3 m2 powierzchnia zewnętrzna pawilonu po obrysie ścian Reklamy mogą być zrobione na około Pawilonu wedle gustu i zapotrzebowania Jest wejście główne z dużymi witrynami, w lokalu jest WC z umywalką i ciepłą wodą Ogrzewanie elektryczne ścienne, energooszczędne, niskie zużycie prądu Świeżo po remoncie (z zewnątrz odświeżone ściany, odmalowany dach, nowy duży kaseton podświetlany energooszczędny LED 100 cm x 200 cm, nowe zamki Gerda w drzwiach, dodatki. Wewnątrz odświeżony, wyklejone ściany sufity folią markową matową, nowa armatura, szafki łazienkowe, nowa kurtyna powietrzna, hydraulika, elektryka, nowe oświetlenie, nowe gniazdka, przełączniki, dodatki, itp.) Pawilon/Lokal Jest ocieplony z zewnątrz i wewnątrz grubość ścian około 20 cm Lokal jest gotowy do użytku od zaraz Szybko można rozpocząć działalność Dobra lokalizacja Szczecin dzielnica Majowe na ulicy Iwaszkiewicza 104 w centrum osiedla przy głównej drodze Po drugiej stronie ulicy Szkoła podstawowa niepubliczna, kościół, bloki mieszkalne, przystanek autobusowy, przy drodze, po linii prostej około 8 minut pieszo od lokalu McDonald’s i Auchan Zapraszamy można przyjechać zobaczyć pokażemy na spokojnie Lokal na żywo Dobre miejsce na piekarnie/cukiernie, zakład kosmetyczny, fryzjer, studio tatuażu, sklepik, lombard. Mogło by tu też być biuro podróży, gabinet masażu, studio rzęs, manicure/pedicure, biuro, i inne wedle pomysłu :) Jestem osobą prywatną wynajmę na umowę najmu Koszt wynajmu miesięcznie 1350 zł brutto (możliwość negocjacji) dodatkowe koszty to : - czynsz do spółdzielni Dąb 563 zł brutto miesięcznie (dzierżawa terenu z śmieciami) - prąd według licznika  - Woda z ściekami kwartalnie (ostatni rachunek 20 zł za 3 miesiące) Pobrana będzie kaucja zwrotna*  miesięcznie 1500 zł  * zwrot kaucji następuje po oddania lokalu nie zniszczonego Gratis oferuję usługę samego oklejenia Lokalu zamówionej reklamy foliami, napisami, wydrukami, nalepkami i montażu liter styrodurowych Na co dzień pracuję w firmie rodzinnej reklamowej (firma jest na rynku od 1989 roku) posiadam 17 letnie doświadczenie w wyklejaniu różnego typu foliami i montażem liter styrodurowych więc nie ma obaw będzie ładnie oklejone :) Serdecznie zapraszam :)

PAWILON / LOKAL / BIURO / SKLEPIK z WC Handlowy / Usługowy po Remoncie
PAWILON / LOKAL / BIURO / SKLEPIK z WC Handlowy / Usługowy po Remoncie
1350 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia18,70
Przeznaczenie lokaluHandlowe

Witam WYNAJMĘ Pawilon Handlowy / Usługowy wolnostojący 18,5 m2 powierzchnia użytkowa wewnątrz 23,3 m2 powierzchnia zewnętrzna pawilonu po obrysie ścian Reklamy mogą być zrobione na około Pawilonu wedle gustu i zapotrzebowania Jest wejście główne z dużymi witrynami, w lokalu jest WC z umywalką i ciepłą wodą jest też kablówka :) (kanały FTA, darmowe) Ogrzewanie elektryczne ścienne, energooszczędne, niskie zużycie prądu Świeżo po remoncie (z zewnątrz odświeżone ściany, odmalowany dach, nowy duży kaseton podświetlany energooszczędny LED 100 cm x 200 cm, nowe zamki Gerda w drzwiach, dodatki. Wewnątrz odświeżony, wyklejone ściany sufity folią markową matową, nowa armatura, szafki łazienkowe, nowy ogrzewacz ścienny, hydraulika, elektryka, nowe oświetlenie, nowe gniazdka, przełączniki, dodatki, itp.) Pawilon/Lokal Jest ocieplony z zewnątrz i wewnątrz grubość ścian około 20 cm Lokal jest gotowy do użytku od zaraz Szybko można rozpocząć działalność Dobra lokalizacja Szczecin dzielnica Majowe na ulicy Iwaszkiewicza 104 w centrum osiedla przy głównej drodze Po drugiej stronie ulicy Szkoła podstawowa niepubliczna, kościół, bloki mieszkalne, przystanek autobusowy, przy drodze, po linii prostej około 8 minut pieszo od lokalu McDonald’s i Auchan Zapraszamy można przyjechać zobaczyć pokażemy na spokojnie Lokal na żywo Dobre miejsce na piekarnie/cukiernie, zakład kosmetyczny, fryzjer, studio tatuażu, sklepik, lombard, kwiaciarnia. Mogło by tu też być biuro podróży, gabinet masażu, studio rzęs, manicure/pedicure, biuro, i inne wedle pomysłu :) Jestem osobą prywatną wynajmę na umowę najmu Koszt wynajmu miesięcznie 1350 zł brutto (możliwość negocjacji) dodatkowe koszty to : - czynsz do spółdzielni Dąb 563 zł brutto miesięcznie (dzierżawa terenu z śmieci) - prąd według licznika - Woda z ściekami kwartalnie (ostatni rachunek 20 zł za 3 miesiące) Pobrana będzie kaucja zwrotna 1500 zł * zwrot kaucji następuje po oddania lokalu nie zniszczonego Gratis oferuję usługę samego oklejenia Lokalu zamówionej reklamy foliami, napisami, wydrukami, nalepkami i montażu liter styrodurowych Na co dzień pracuję w firmie rodzinnej reklamowej (firma jest na rynku od 1989 roku) posiadam 18 letnie doświadczenie w wyklejaniu różnego typu foliami i montażem liter styrodurowych więc nie ma obaw będzie ładnie oklejone :) Serdecznie zapraszam :)

Sprzedam lokal w centrum Szczecina
Sprzedam lokal w centrum Szczecina
250000 zł
nowe Szczecin dzisiaj
PoziomParter
Powierzchnia22
Przeznaczenie lokaluUsługowe

Sprzedam lokal w centrum Szczecina Bochaterów Warszawy 14, 22m2 plus antresola.

Filtr