Wszystkie ogłoszenia w kategorii Działki i grunty

Sortowanie:
Znaleziony: 1041 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty w Poznań
Działka ROD Minikowo
Działka ROD Minikowo
48000 zł
nowe Poznań 9 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia370
Cena za m²129.73 zł/m²

Ogłoszenie dotyczy działki narożnej o powierzchni 370 m² znajdującej się na ROD Minikowo, 70 m od wejścia na ogródki. Działka obsadzona tujami (wysokość ponad 2m). Na działce znajduje się murowany domek z doprowadzonym prądem. Torfowa woda do podlewania. Do użytkowania woda ze studni z odwiertu, nie doprowadzona do domku. Brak szamba. W domku jedno pomieszczenie 4m/5m z wyodrębnionym pomieszczeniem na toaletę (wejście od zewnątrz). Przy domku duży zadaszony taras 4m/2,5m. Jest komin i piec transportowy. Obok domku pomieszczenie gospodarcze. Na działce jabłonie, śliwki, wiśnia, czereśnie + krewy ozdobne. Cena 48000,00 do negocjacji.

Działka  dzialki domek dom nad morzem
Działka dzialki domek dom nad morzem
330000 zł
Poznań 9 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia270
Cena za m²1222.22 zł/m²

Sprzedam działkę z domkiem na morzem Darłówko domek 35m2 plus taras działka 270m2 Szopka narzędziowa Na dzialkce szambo,woda odwiert,prad. Do morza w linii prostej 700metrow .Księga wieczysta . Więcej info pod nr tel

Działka (Usługowa) - Poznań Starołęka
Działka (Usługowa) - Poznań Starołęka
2499000 zł
Poznań 9 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 563
Cena za m²330.42 zł/m²

Kupujący nie płaci prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 działek na Starołęce przy ul. Romana Maya w Poznaniu. Powierzchnia działek: - Działka nr 118 RIIIb położona jest na terenach oznaczanych symbolem 5U o pow. 1691 m2, - Działka nr 121 RIIIb położona jest na terenach oznaczonych symbolem 6U o pow. 2258 m2, - Działka nr 122 RIIIb położona jest na terenach oznaczonych symbolem 6U o pow. 2272 m2, - Działka nr 119 RIIIb położona jest na terenach oznaczanych symbolem KDW - tereny dróg wewnętrznych. o pow. 1209 m2, - Działka nr 120 RIIIb położona jest na terenach znaczonych symbolem 17KD-D tereny dróg publicznych (wydzielona jest pod drogę publiczną) o pow. 133 m2. Łączna powierzchnia działek : 7563m2. Opis działek: Działki są objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego „w rejonie Starołęki Małej” część A w Poznaniu jako tereny do zabudowy usługowej: - 118 - oznaczona symbolem 5U - 121, 122 - oznaczona symbolem 6U Wg treści uchwały UCHWAŁA NR XXXIII/519/VII/2016 RADY MIASTA POZNANIA z dnia 12 lipca 2016r. najważniejsze informacje: - Wysokość zabudowy: na terenach: 5U i 6U do 12 m, przy czym nie więcej niż 3 kondygnacje nadziemne, - Intensywność zabudowy na terenach 5U i 6U od 0,1 do 1,05, - Powierzchnię nowo wydzielanej działki budowlanej, z wyłączeniem działek pod lokalizację obiektów infrastruktury technicznej: na terenach 5U nie mniejszą niż 800 m2, na terenach 6U nie mniejszą niż 1000 m2, Pozostałe informacje: Działka 121 ma dostęp do drogi publicznej i do drogi wewnętrznej, graniczy z działką 122, która ma dostęp do drogi wewnętrznej. Działka 118 graniczy z drogą wewnętrzną 119. Działka niezadrzewiona Teren płaski Dookoła działek dominuje zabudowa domów jednorodzinnych. Uzbrojenie jest usytuowane w drodze publicznej i jest możliwość podciągnięcia mediów pod każdą działkę (woda, kanalizacja, gaz, prąd) Komunikacja miejska: Linia autobusowa : 189 - przystanek Okopowa 400m Linia tramwajowa: 1, 8, 11, 18 - pętla Unii Lubelskiej 1 km Forma własności : Pełna własność.

Rod Szafirek Działka całoroczna ul Gorajska Poznań
Rod Szafirek Działka całoroczna ul Gorajska Poznań
225000 zł
Poznań 9 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia370
Cena za m²608.11 zł/m²

Witam mam do zaoferowania całoroczną działkę gotowa do zamieszkania o powierzchni 370m2, domek całoroczny o powierzchni 64m2, ogrzewany kominkiem oraz piecem na ekogroszek. Działka posiada własne ujęcie wody, podwójne szambo i podłączenie do miejskiej sieci wodociągowej. Blisko jest do przystanku MPK, około 200m jest market Lidl i sklep spożywczy. Jezioro Kierskie znajduje się nieopodal oraz muzeum Broni Pancernej. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz na pewno się dogadamy:).

DZIAŁKA ROD KOLEJARZ EDWARDOWO z domkiem rekreacyjnym  Polecam! Cena p
DZIAŁKA ROD KOLEJARZ EDWARDOWO z domkiem rekreacyjnym Polecam! Cena p
99000 zł
Poznań 8 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia371
Cena za m²266.85 zł/m²

Witam mam do zaoferowania na sprzedaż Działkę ROD im. Kolejarz-Edwardowo o powierzchni 371 mkw, wraz z domkiem rekreacyjnym znajdującym się na terenie ogrodu mającym 35 mkw. Na powierzchnię domku składa się: przedpokój 9 mkw, duży pokój 17mkw, kuchnia 3 mkw, łazienka 3 mkw, składzik/szopka z osobnym wejściem od zewnątrz 2 mkw. Domek jest po remocie wykonanym własnymi siłami w ubiegłym roku m.in uszczelnianie dachów i murów, malowanie z zewnątrz i wewnątrz, wymiana podłóg oraz mebli. Do domku jest przyłączony również zadaszony taras z meblami ogrodowymi i murowanym grillem. W cenie działki pozostaje praktycznie całe wyposażenie w tym cała nowa kuchnia plus materiały na nowy płot i nowy dach tarasu (nie zdążyliśmy tego zrobić w zeszłym roku). Dom posiada instalacje elektryczną i wodno kanalizacyjna. Prąd dostępny jest przez cały rok, natomiast woda dostępna jest SEZONOWO (na terenie ogrodu znajduje się zabytkowa pompa wodna w której jest woda co może ułatwić podłączenie hydroforu czyli wody całorocznej). Na terenie ogrodu znajduje się również szambo. Dom jak i ogród jest wyposażony w oświetlenie zewnętrzno/ wieczorne z czujnikami zmierzchu dzięki czemu piękne widoki mamy przez całą dobę. Na terenie ogródka znajdują się naprawdę liczne nasadzenia od kwiatów po drzewa w tym np: tulipany, róże, Irysy, porzeczki, agrest, maliny, jeżyny, winogrono, drzewka owocowe, krzewy liściaste i iglaste. Co najważniejsze duża część ogrodu jest wyposażona w system nawadniania co bardzo ułatwia podlewanie. Na ogrodzie znajduje się również oczko wodne o głębokości około 1.2 metra, liczne ścieżki ułatwiające poruszanie się,oraz duże piękne skalniaki. Jednym z najlepszych atutów jest altana porośnięta krzewami liściastymi i oświetlona lampkami co daje bardzo piękny efekt. Koszt utrzymania działki wynosi: -do zarządu około 600 złotych rocznie -media (woda, prąd według zużycia oraz śmieci) Przy przejęciu działki Zarząd ROD wymaga od kupującego zamieszkania/zameldowania w Poznaniu lub okolicach. Serdecznie zapraszam do kontaktu i oglądania.

Działka na wzgórzu z dostępem do stawu
Działka na wzgórzu z dostępem do stawu
85000000 zł
Poznań 8 dni plecy

Pięknie położona nieruchomość przy stawie, na wzgórzu z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej stawu Poznań Huby Moraskie. Huby Moraskie to część Poznania zlokalizowana w południowej części Moraska, na północ od uniwersyteckiego Kampusu Morasko, Dzielnica graniczy na wschodzie z Umultowem. Nieruchomość (obręb ewidencyjny Morasko) o powierzchni 1005 m2 składa się z trzech działek:167/86 o powierzchni 0,0837 HA 167/121 i 167/117 o powierzchni 0,0168 HA Dla nieruchomości założona została księga wieczysta. W księdze wieczystej sposób korzystania z działek określony został jako grunty orne. Działka z warunkami zabudowy oraz projektem domu jednorodzinnego. Prąd i woda doprowadzone do działki.::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jestWoda: jestOtoczenie: stawPołożenie: obrzeża miastaZagosp. działki: niezagospodarowanaUkształtowanie działki: lekko nachylonaKształt działki: prostokątOgrodzenie działki: brak::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Marcin Bartniczak530115045marcin@::DANE BIURA mbb nieruchomościHanny Malewskiej 12/260-468 Poznań530115045

Działka budowlana na osiedlu Skorupki - Górczyn
Działka budowlana na osiedlu Skorupki - Górczyn
699000 zł
Poznań 7 dni plecy

Szukasz działki w rozwijającej się dzielnicy Poznania? W przyjaznym sąsiedztwie, blisko zieleni i pełnej infrastruktury? Chcesz wybudować w dom, w którym będziesz mógł jednocześnie mieszkać i prowadzić swój biznes? Ta oferta jest dla Ciebie!Polecam na sprzedaż płaską, prostokątną działkę budowlaną o powierzchni 412m2, zlokalizowaną na os. ks. Ignacego Skorupki (Górczyn) w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. W pobliżu terenu znajduje się Park Jasińskiego i znany kompleks mieszkalny: Rembertowska Park. Łatwy dojazd do centrum ul. Głogowską. Działka posiada dostęp do drogi publicznej (kostka brukowa) oraz do wszystkich mediów (w drodze): woda, kanalizacja, prąd, gaz, internet. Szerokość frontu - 17m. Dla terenu obowiązuje studium uwarunkowań, oznaczenie MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy usługowej niskiej.Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!Opiekun oferty:Hanna Morawskatel. kom.: 608 632 262e-mail: Zachęcamy również do odwiedzin naszego biura, które znajduje się w Poznaniu przy ul. Naramowickiej 47/117."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Plac od 1ha do 3ha - opcja magazynu, suwnicy
Plac od 1ha do 3ha - opcja magazynu, suwnicy
15000 zł
Poznań 7 dni plecy

Polecam do wynajęcia obiekt przeznaczony na magazyn, produkcję w doskonałej lokalizacji.  Teren ogordzony, strzeżony i monitorowany., oświeltony.  Plac utwardzony płytami betonowymi w bardzo dobrym stanie.  Dodatkowo istnieje możlowiść najmu:  Hala magzynowa niegrzewana 1000 m/2, dwie bramy wjazdowe. Długość 50 m/2, szerokość 20 m/2.  Istnieje możliwość najmu doadtkowo placu 1ha z suwnicą i magazynu 5.500 m/2 z suwniami.  Po szczegóły zapraszam do kontkatu.  Oferta na wyłączność.  Dodatkowo płatne media według zużycia.  Wartości netto + 23% VAT Biuro Dominanta Nieruchomości specjalizuję się w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych. Jesteśmy jednym z liderów na Poznańskim i Wielkopolskim runku nieruchomości. Posiadamy bogaty potrfel ofert. Charakteryzuję nas również rzetelne i profesjonalne podejście do klienta i każdej przeprowadzanej przez nas transakcji. Dlatego jeśli poszukujesz biura, magazynu, lokalu lub innej dowolnej nieruchomości. Zapraszamy do współpracy i kontaktu !  Przygotujemy dostosowaną do Państwa preferencji możliwe jak najbogatszą ofertę i umówimy się na udane spotkanie.  Zapraszam na prezentację. Arkady Janiszewski Dominanta Nieruchomości tel. 604-174-746 a.janiszewski@dominanta.nieruchomoś Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C. Zapraszam do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie:

Plac od 1ha do 3ha - opcja magazynu, suwnicy
Plac od 1ha do 3ha - opcja magazynu, suwnicy
1500000 zł
Poznań 7 dni plecy

Polecam do wynajęcia obiekt przeznaczony na magazyn, produkcję w doskonałej lokalizacji.  Teren ogordzony, strzeżony i monitorowany., oświeltony.  Plac utwardzony płytami betonowymi w bardzo dobrym stanie.  Dodatkowo istnieje możlowiść najmu:  Hala magzynowa niegrzewana 1000 m/2, dwie bramy wjazdowe. Długość 50 m/2, szerokość 20 m/2.  Istnieje możliwość najmu doadtkowo placu 1ha z suwnicą i magazynu 5.500 m/2 z suwniami.  Po szczegóły zapraszam do kontkatu.  Oferta na wyłączność.  Dodatkowo płatne media według zużycia.  Wartości netto + 23% VAT Biuro Dominanta Nieruchomości specjalizuję się w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych. Jesteśmy jednym z liderów na Poznańskim i Wielkopolskim runku nieruchomości. Posiadamy bogaty potrfel ofert. Charakteryzuję nas również rzetelne i profesjonalne podejście do klienta i każdej przeprowadzanej przez nas transakcji. Dlatego jeśli poszukujesz biura, magazynu, lokalu lub innej dowolnej nieruchomości. Zapraszamy do współpracy i kontaktu !  Przygotujemy dostosowaną do Państwa preferencji możliwe jak najbogatszą ofertę i umówimy się na udane spotkanie.  Zapraszam na prezentację. Arkady Janiszewski Dominanta Nieruchomości604-174-746 a.janiszewski@dominanta.nieruchomości.pl Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C. Zapraszam do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie: .pl .Oferta nr364230362 wysłana z systemu LocumNet Online

Działka ROD im. Lotnictwa Polskiego Bukowska 237
Działka ROD im. Lotnictwa Polskiego Bukowska 237
49000 zł
Poznań 7 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia350
Cena za m²140 zł/m²

Sprzedam działkę ROD na terenie ogrodu im. Lotnictwa Polskiego przy ul. Bukowskiej 237. Działka ma powierzchnię około 350m2, dostęp do prądu całorocznie i do wody sezonowo. Możliwość korzystania z toalety na terenie ROD, na działce domek drewniany z pomieszczeniem na narzędzia. Na terenie ogrodów znajduję się parking z bramą na pilota, dostęp do działki jest możliwy 24/7. Bez problemów dojeżdża uber/bolt oraz jedzenie na dowóz. Na działce rośnie m.in. jabłoń, czerwona porzeczka, maliny, agrest, jeżyny które obficie owocują. Dużą zaletą jest spokojna okolica, szczególnie w tygodniu kiedy ogrody są praktycznie puste. Na działce zostawiam (jeśli kupujący sobie zażyczy to mogę zabrać) całe obecne wyposażenie czyli m.in. kosiarkę, wertykulator, nożyce do żywopłotu, podkaszarkę, nowy wózek ogrodowy, dużego grilla, meble, narzędzia, opryskiwacze, przedłużacze i wiele innych. Działkę sprzedaję z dużym żalem lecz kupuję mieszkanie w innej części Poznania i dojazdy zajęły by mi zbyt dużo czasu. Zachęcam do oglądania, jestem dostępny praktycznie cały czas po wcześniejszym umówieniu. Cena do negocjacji..

Sprzedam Działkę ROD Poznań
Sprzedam Działkę ROD Poznań
120000 zł
Poznań 7 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300
Cena za m²400 zł/m²

Sprzedam działkę przy ul. Złotowskiej . Na działce znajduje się domek murowany o powierzchni 30m2, działka 300 m2.Domek salonik z aneksem kuchennym w zabudowie, podłoga płytki , łazienka wanna , toaleta , pomieszczenie gospodarcze oraz taras 12m2. Okna pcv antracyt . Cała instalacja elektryczna nowa wraz z kanalizacja . Szambo 4m2 nowe z atestem .Domek ogrzewa nowa koza . Działka zagospodarowana i ogrodzona .Domek do całorocznego przebywania , a latem do wypoczynku. Gril betonowy.Cena 120.000 tys. do negocjacji. Zapraszam na prezentacje po wcześniejszym umówieniu się.

Działka z widokiem na las! *Szczepankowo*
Działka z widokiem na las! *Szczepankowo*
719000 zł
Poznań 7 dni plecy
Powierzchnia1 468
Cena za m²489.78 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana na poznańskim Szczepankowie, o pow. 1 468 m2.Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowana w cichej i zielonej okolicy. Stanowi doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania , jak i prowadzenia działalności gospodarczej .Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną (MN), a jej niewielki fragment pod (ZP/WK/K) czyli tereny zielone. Warunki dla MN:✅udział powierzchni biologicznie czynnej w powierzchni działki budowlanej nie mniejszy niż: 60%,✅powierzchnię zabudowy działki budowlanej nie większą niż: 25%,✅wysokość budynku mieszkalnego nie większą niż 9m;✅dachy płaskie albo strome o symetrycznym kącie nachylenia połaci dachowych od 18o do 45o,✅wysokość budynku gospodarczego oraz garażu dobudowanego lub wolno stojącego nie większą niż 5,5 m.Działka posiada dostęp do gminnej drogi publicznej. Wydano warunki pozytywne warunki przyłączeniowe dla energii elektrycznej. Istnieje również możliwość przyłączenia się do sieci wodociągowej.Przez działkę przebiega rów melioracyjny, ale na przyszłym właścicielu nie spoczywa obowiązek o utrzymywanie go w należytym stanie. Jego obecność ma dodatkowe plusy, ponieważ pozwala szybciej odwodnić grunt po obfitych opadach deszczu lub okresowych roztopach śniegu. Działka mieszkaniowa w dzielnicy Szczepankowo to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują harmonijnego połączenia życia mieszkalnego w ciszy z łatwym dojazdem do Poznania. Oferuje ona wiele możliwości rozwoju i wykorzystania przestrzeni, a jednocześnie zapewnia spokój i szybki dostęp do miasta. Dzielnica jest uważana za stosunkowo bezpieczne miejsce do zamieszkania, z wysoce rozwiniętą ofertą edukacyjną oraz usługowo-handlową.Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie!CENA DO NEGOCJACJI!ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michała Dziarmaga (licencja nr: 6321)-Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.

Działka 1 HA PAŁAC oraz DOM Poznań S1 i S5/A2
Działka 1 HA PAŁAC oraz DOM Poznań S1 i S5/A2
6900000 zł
Poznań 7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia10 704
Cena za m²644.62 zł/m²

ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ zabudowana w Poznaniu  LOKALIZACJA: POZNAŃ blisko węzła i zjazdu na zjazdu S5 i A2 i S11   Nieruchomość gruntowa o pow. 1, 074 ha zabudowany KILKOMA budynkami, m.in.: 1/PAŁAC z 2009 roku (dom wielorodzinny z możliwością rozbudowy - projekt i wydane pozwolenie) 2/Dom mieszkalny wielorodzinny  Pałac o pow. 760 m2 z możliwością rozbudowy. DOSTĘPNE RZUTY I POZWOLENIE WRAZ Z ZAKCEPTOWANYM PROJEKTEM. (z projektem i pozwoleniem na rozbudowę o kolejne skrzydło - projekt do wglądu)Obiekt w pełni wyposażony i zadbany. PARTER (PRZYZIEMIE)scena muzycznasala taneczna z możliwością powiększenia o kolejne 100m2 z istniejących garaży (wszystko od zapotrzebowania na określoną liczbę gości)kuchniawiniarniasala giersala bilardowa z baremłazienkaduża pralnia z suszarniąkotłownia (kocioł na ekogroszek z zasobnikiem) PIĘTRO Ikorytarz wraz z przestronnym holemduża sala gościnna / koncertowakuchniapokoje z łazienkami PIĘTRO II wieża - niezależne pomieszczenie o pow. 100 m2 (obecnie siłownia - możliwość adaptacji na studio nagrań/ niezależne biuro) Dom  ok. 220m2  PARTER garderobasalon/pokój dziennypokój gościnnypokójpokójkuchniałazienka PIĘTRO3 pokojesalonkuchniałazienka*BUDYNEK PODPIWNICZONY (ogrzewanie gazowe)     Zdjęcia oraz opis nie oddają w pełni rzeczywistego potencjału nieruchomości. (Więcej zdjęć do wglądu i rzuty największego budynku) Dostępne są również dodatkowe dokumenty, plany, rzuty budynku pałacu wraz z projektem rozbudowy i pozwoleniem i aktualna dikumentacja z Geodezji (wypis i wyrys z mapą ewidencyjną) i Urzedu Miasta o MPZP oraz obszerna dokumentacja techniczna.     Proszę o nierozpowszechnianie ZDJĘĆ oraz informacji NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA.  Uważam, że proponowana nieruchomość jest bardzo dobrą inwestycją finansową oraz biznesową zważywszy na jej potencjał oraz atrakcyjną lokalizację.Docelowo, można wytyczyć 3 odrębne nieruchomości  (3 działki). Główny obiekt ma charakterystyczny i nietuzinkowy wygląd. A odpowiednie zagospodarowanie terenu oraz podświetlenie uwidoczni jego atuty. Myślę, żę na bezpośrednim spotkaniu mogę przedstawić więcej wyczerpujących informacji i zaprezentować rzeczywisty obraz inwestycji.   ZAPRASZAM NA PREZENTACJEKatarzyna tel. (użyj formularza kontaktowego) 

Wyjątkowa działka ROD, Poznań, ul. Lechicka
Wyjątkowa działka ROD, Poznań, ul. Lechicka
139000 zł
Poznań 7 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²463.33 zł/m²

Oaza zieleni i spokoju 4 km od ścisłego centrum Poznania? Po horyzont widok na drzewa i niebo a wszystko to 5 min spacerem od zadbanego brzegu rzeki Warty. Do tego bezproblemowy dojazd dwupasmową drogą i market prawie za rogiem. MAMY TO! Wyjątkowo położona działka ROD, która dzięki wieloletnim nasadzeniom zapewnia pełen komfort i odizolowanie od sąsiadów. Jej położenie na skarpie gwarantuje widok, który odpręży nawet po najcięższym i najbardziej stresującym dniu. Miejsce idealne na popołudniowego grilla, poranną kawę, dla dzieci i zwierzaków. Poza nasadzeniami na działce znajduje się murowany domek (25 m) oraz rozpoczęta inwestycja w drewnianą dobudówkę (17m) z panoramicznym oknem zorientowanym na dolinę Warty. Prace budowlano/remontowe są w momencie, który pozwoli nowym właścicielom wykończyć je zgodnie ze swoim gustem i potrzebami. * Powierzchnia działki 300 m. ** Adres: ROD Urodzaj przy ul. Lechickiej, sektor III *** Cena 149 000 pln Zachęcam do oględzin i zapoznania się z potencjałem tego miejsca!

Nowy Dom całoroczny na Rod/ duża dzialka rod Poznań / ROD stęszew
Nowy Dom całoroczny na Rod/ duża dzialka rod Poznań / ROD stęszew
209000 zł
Poznań 6 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia440
Cena za m²475 zł/m²

Dzień dobry sprzedam Domek całoroczny na działce ROD o pow. 440m w Stęszewie koło Poznania ( zjazd z drogi S5) Dzialka bardzo blisko bramy Domek wykonany w technologi szkieletowej z drewna C24 i materiałów Szwedzkiej firmy Södra. Ocieplony wełną o niskim współczynniku lambda. Gont na dachu. Domek z poddaszem użytkowym: Parter pow. 32m Przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienka Poddasze: Otwarte: zaaranżowane na sypialnie i przestrzeń biurową Ściana kolankowa wys. 160cm/ 215cm wys.w szczycie co pozwala komfortowo użytkować poddasze. Stropo-podłoga- deski na poddaszu są gładkie z obydwu stron. Domek znajduje się na przodzie działki, dzięki czemu na tarasie oraz ogrodzie panuje prywatność. Proponujemy Ogrzewanie „kozą” z kominem dwuściennym izolowanym oraz ekonomicznymi grzejnikami elektrycznymi lub klimatyzacją. Zadaszony taras 12m Domek zgodny z wymogami PZD Zapraszam do kontaktu telefonicznego!

tuż przy SZACHTach z planem pod jedn.lub bliźniak
tuż przy SZACHTach z planem pod jedn.lub bliźniak
400000 zł
Poznań 6 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia555
Cena za m²720.72 zł/m²

Piękne zaciszne miejsce przy samych Szachtach w Poznaniu.Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 555m2  w zacisznej części Poznania.Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego XXXIX/678/VIII/2020 i oznaczona symbolem 5MN.Powierzchnia zabudowy 25% dla jednorodzinnych 30% dla zabudowy bliźniaczej  i 2 kondygnacje naziemne, z dopuszczeniem lokalizacji jednego wolnostojącego lub dobudowanego do budynku mieszkalnego budynku gospodarczego albo garażuPrzy samej działce zlokalizowana jest woda i prąd, w  drodze przy ul. Glinianki gaz.Sąsiednie działki zabudowane domami jednorodzinnymi.WYMIARY DZIAŁKI  12mx45mZapraszam na prezentację oferty.Oferta dostępna tylko w naszym biurze Anna Jaxa- Kwiatkowska JAXANieruchomościtel. (użyj formularza kontaktowego)Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie

Sprzedam ziemie pod Farma Fotowoltaika 1 MW DŚ na 3 MW
Sprzedam ziemie pod Farma Fotowoltaika 1 MW DŚ na 3 MW
1500000 zł
Poznań 6 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia84 000
Cena za m²17.86 zł/m²

Sprzedam grunt pod fotowoltaika 8,4 ha położony w miejscowości Rychlik gm. Trzcianka powiat Czarnkowsko-Trzcianecki. Dla terenu została wydana decyzja środowiskowa do 3 MW. Linia SN na działce. Wydano warunki zabudowy 24.04.2023 r. do 1 MW więcej informacji udzielę telefonicznie

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Głogowska
Działka komercyjna ogrodzona, ul. Głogowska
8250 zł
Poznań 6 dni plecy
Powierzchnia1500

Do wynajęcia nieruchomość gruntowa - niezabudowana, złożona z działki gruntu o łącznej powierzchni 1500 m2.Możemy powiększyć tę powierzchnię do 5000 m2. Nieruchomość położona w Poznaniu bezpośrednio przy ulicy Głogowskiej, w odległości 700 metrów od zjazdu na autostradę A2. Działka położona bezpośrednio przy ulicy asfaltowej, nieruchomość ogrodzona, teren płaski, uzbrojenie w energię elektryczną. Na dzień dzisiejszy działka jest niezagospodarowana, wynajmujący może ją zagospodarować według wymagań najemcy, tak jak widać na zdjęciach. Właściciel może wykonać na swój koszt utwardzenie gruntu, ogrodzenie, bramy wjazdowe, rozprowadzenie elektryki i oświetlenia, podłączenie do zrzutu ścieków ,wówczas cena za 1m2 to około 5,5 zł plus vat za 1m2. Niemniej wymaga to ustaleń indywidualnych w zależności od wykonanych prac i terminów umowy najmu. Zdjęcia przedstawiają działkę niezagospodarowaną, oraz działki już wynajęte, zagospodarowane przez wynajmującego na zlecenie najemców. Dookoła tereny przeznaczone i wykorzystywane przez firmy, głównie handlowo-usługowo. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się firma wypożyczająca ogrodzenia budowlane oraz firma handlująca kamperami. Naprzeciwko lokalizacji powstał salon VW Krotoski & Cichy, Auchan, Leroy Merlin, McDonald s, Galeria A2, Agata Meble. Obok działa szkoła doskonalenia jazdy Skoda Polska, duża hurtownia AGD, drukarnia, salon wyposażenia wnętrz. Dla nieruchomości w roku 2008 wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie salonu samochodowego wraz z serwisem, magazynem i częściami socjalnymi. Powierzchnia zabudowy max. 40 %, szerokość elewacji frontowej do 110 m, wysokość do dwóch kondygnacji, wysokość do gzymsu 8,5 m, dach płaski. Cele biznesowe to wynajem, głównie długoterminowy, właściciel rozpatrzy każdą sensowną biznesowo propozycję. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka budowlana uzbrojona Poznań
Działka budowlana uzbrojona Poznań
15000 zł
Poznań 6 dni plecy
Powierzchnia10000

Polecam do wynajęcia obiekt przeznaczony na magazyn, produkcję w doskonałej lokalizacji. Teren ogordzony, strzeżony i monitorowany., oświeltony. Plac utwardzony płytami betonowymi w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo istnieje możlowiść najmu: Hala magzynowa niegrzewana 1000 m/2, dwie bramy wjazdowe. Długość 50 m/2, szerokość 20 m/2. Istnieje możliwość najmu doadtkowo placu 1ha z suwnicą i magazynu 5.500 m/2 z suwniami. Po szczegóły zapraszam do kontkatu. Oferta na wyłączność. Dodatkowo płatne media według zużycia. Wartości netto + 23% VAT Biuro Dominanta Nieruchomości specjalizuję się w wynajmie i sprzedaży powierzchni komercyjnych. Jesteśmy jednym z liderów na Poznańskim i Wielkopolskim runku nieruchomości. Posiadamy bogaty potrfel ofert. Charakteryzuję nas również rzetelne i profesjonalne podejście do klienta i każdej przeprowadzanej przez nas transakcji. Dlatego jeśli poszukujesz biura, magazynu, lokalu lub innej dowolnej nieruchomości. Zapraszamy do współpracy i kontaktu! Przygotujemy dostosowaną do Państwa preferencji możliwe jak najbogatszą ofertę i umówimy się na udane spotkanie. Zapraszam na prezentację. Arkady Janiszewski Dominanta Nieruchomości tel.   ści.pl Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C. Zapraszam do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie: . Oferta nr   wysłana z systemu LocumNet Online

Dzierżawa atrakcyjnej działki ul. Obornicka 2400m²
Dzierżawa atrakcyjnej działki ul. Obornicka 2400m²
600000 zł
Poznań 5 dni plecy

Firma Bestland Investment zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertę wynajmu działki o powierzchni 2400 m², położonej w dogodnej lokalizacji w sąsiedztwie ulicy Obornickiej w Poznaniu - ul. Edwarda Dembowskiego. Ta atrakcyjna nieruchomość jest idealnie dostosowana do różnorodnych celów, w tym pod hale namiotowe oraz myjnię samochodową. Lokalizacja:Działka znajduje się w bliskiej odległości od ulicy Obornickiej w Poznaniu, co zapewnia łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miastaDobre połączenia drogowe umożliwiają szybki i wygodny dojazd do nieruchomościW okolicy działki znajdują się istotne punkty handlowe oraz usługowe, co zwiększa jej atrakcyjnośćDane techniczne działki:Powierzchnia działki wynosi 2400 m²Działka ma regularny kształt o wymiarach 37m x 72m , co ułatwia planowanie i zagospodarowanie terenuTeren jest utwardzony, co sprawia, że jest gotowy do różnego rodzaju działań i nie wymaga dodatkowych nakładów na infrastrukturę drogowąDziałka jest ogrodzona, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwoCena najmu:Cena 6000 zł nettoZapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz na prezentacje. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i dostosować warunki najmu do Państwa potrzeb.Wiktoria Szwedek517 898 885Bestland Investment Sp. z o.o. Biuro Bestland Investment posiada w ofercie również:- hotele- apartamenty- ziemie rolne- obiekty produkcyjne- retial parki i inne obiekty handlowo-usługowe.Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Działka pod wielorodzinkę zamiana sprzedaż
Działka pod wielorodzinkę zamiana sprzedaż
3000000 zł
Poznań 5 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia748
Cena za m²4010.7 zł/m²

Oferuję działkę pod budownictwo wielorodzinne zlokalizowaną przy ul. Potworowskiego 6 w Poznaniu o powierzchni 748 m2. Posiadam WZ: 5 kondygnacji naziemnych, 50% zabudowy, 1 stanowisko garażowe na 1 mieszkanie, PUM 1300 m2. Zamienię tę działkę, o bardzo atrakcyjnym położeniu – tuż przy Arenie, na gotowe mieszkania. Wartość transakcji: ok. 3 mln.

działka rod  grunwald
działka rod grunwald
63000 zł
Poznań 5 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia384
Cena za m²164.06 zł/m²

sprzedam działke rod , działka usytuowana na grunwaldzie u zbiegu ulic ;grochowska- arciszewskiego powierzchnia 384m stan dobry szczegółowych informacji udziele telefonicznie

Działka komercyjna, Wola
Działka komercyjna, Wola
3500 zł
Poznań 5 dni plecy
Powierzchnia250

Działka usługowa o pow 250m2 z małym budynkiem, gospodarczym, zaprowadzona pod kwiaciarnię, czytelny adres, Czynsz najmu 3,500,-zł/mies + opłaty za zużycie wody i prądu (niewielkie) W tej opłacie znajduje się dzierżawa za grunt dla właściciela ( jest tutaj prawo podnajmu). tel. kontakt   Oferta nr   wysłana z systemu LocumNet Online

Dzierżawa atrakcyjnej działki ul. Obornicka 2400m²
Dzierżawa atrakcyjnej działki ul. Obornicka 2400m²
6000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 400
Cena za m²2.5 zł/m²

Firma Bestland Investment zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertę wynajmu działki o powierzchni 2400 m², położonej w dogodnej lokalizacji w sąsiedztwie ulicy Obornickiej w Poznaniu - ul. Edwarda Dembowskiego. Ta atrakcyjna nieruchomość jest idealnie dostosowana do różnorodnych celów, w tym pod hale namiotowe oraz myjnię samochodową. Lokalizacja: Działka znajduje się w bliskiej odległości od ulicy Obornickiej w Poznaniu, co zapewnia łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta Dobre połączenia drogowe umożliwiają szybki i wygodny dojazd do nieruchomości W okolicy działki znajdują się istotne punkty handlowe oraz usługowe, co zwiększa jej atrakcyjność Dane techniczne działki: Powierzchnia działki wynosi 2400 m² Działka ma regularny kształt o wymiarach 37m x 72m , co ułatwia planowanie i zagospodarowanie terenu Teren jest utwardzony, co sprawia, że jest gotowy do różnego rodzaju działań i nie wymaga dodatkowych nakładów na infrastrukturę drogową Działka jest ogrodzona, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo Cena najmu: Cena 6000 zł netto Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz na prezentacje. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i dostosować warunki najmu do Państwa potrzeb.

Działka budowlana Poznań NARAMOWICE Umultowo ul Migdałowa BEZPOŚREDNIO
Działka budowlana Poznań NARAMOWICE Umultowo ul Migdałowa BEZPOŚREDNIO
970000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 114
Cena za m²870.74 zł/m²

Polecam na sprzedaż działkę o pow. 1114m2 o kształcie prostokąta. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Usytuowana przy spokojnej asfaltowej ul. Migdałowej 6, prawie przy samej ul. Naramowickiej, a od drugiej strony działki znajduje się ulica Daktylowa. Działka ta znajduje się blisko przystanków autobusowych i w dobrej komunikacji do Centrum Miasta. W pobliżu znajdują się: sklep Żabka, Przedszkole, Lokal Gastronomiczny, UAM, Spa, Szkoła podstawowa, lasy i inne. Plan zagospodarowania przestrzennego - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Teren płaski, Wszystkie media w drodze. Zapraszam do kontaktu

Duża Działka na Woli (cena do szybkiej sprzedazy)
Duża Działka na Woli (cena do szybkiej sprzedazy)
849000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 240
Cena za m²684.68 zł/m²

Działka składa się z dwóch osobnych działek o łącznej powierzchni 1240 m2. Jest to jedna z nielicznych dużych działek w Poznaniu. Położona blisko Dąbrowskiego, dobrze skomunikowana z centrum (7 km do Starego Rynku). 3 km do Pętli Ogrody. Atrakcyjna okolica: lasy, jeziora, niska zabudowa. Blisko do stacji kolejowej, przystanku autobusowego itp.  Trzy różne możliwości zabudowy:1. Na działkach można wybudować dwa domy w zabudowie bliźniaczej i podzielić je na 4 lokale mieszkalne. 2. Można też wybudować na dwóch działkach duży dom jednorodzinny i na parterze prowadzić działalność gospodarczą (jest zgoda na cichą działalność do 30 procent zabudowy). Jest to jedna z nielicznych dużych działek w Poznaniu z możliwością przeznaczenia części budynku na cichą działalność usługową.  3. Można rozbudować istniejący dom parterowy o kolejne piętra i podzielić na lokale. Dom można wyburzyć i postawić nowy. Wszystkie media doprowadzone na działce: prąd, woda, kanalizacja. Gaz jest w ulicy można podłączyć się do sieci gazowej.  Działka ładnie zagospodarowana z ogrodem oraz budynkiem pomocniczym.Wymiary: 23 m. szeroka i 62 m. długa z jednej strony z drugiej 53,6 m.Możliwość zabudowy do 25 procent powierzchni działki i wysokość 11 metrów do kalenicy.Można prowadzić cichą działalność gospodarczą do 30 procent powierzchni budynku.Mozna wybudowac duzy budynek na firme.Mozliwosc scalenia dzialki i podzialu na 3 lub 4 mniejsze (zalezy czy urzad wyda zgode).  Pełna własność. Czysta hipoteka (nie zadłużona).Proszę o kontakt telefoniczny na tą chwilę nie współpracujemy z pośrednikami.

Działka z koncepcją podziału RADOJEWO 7451m²
Działka z koncepcją podziału RADOJEWO 7451m²
3203930 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 451
Cena za m²430 zł/m²

Firma Bestland Investment z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży działki o łącznej powierzchni 7451 m2 w Poznaniu (Radojewo). Działka jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji oraz ceniących spokojne otoczenie.Działka to świetna okazja inwestycyjna dla deweloperów, którzy szukają doskonałego miejsce do realizacji projektu nieruchomości dwulokalowych. Grunt idealny pod budowę funkcjonalnych i komfortowych mieszkań. Dzięki spokojnemu otoczeniu i dogodnemu położeniu, przyszli mieszkańcy docenią harmonijne połączenie natury oraz wygody miejskiego życia.Parametry działki:Powierzchnia całkowita: 7451 m2Koncepcja podziału działki o następujących powierzchniach:2.1040 m2 cena 520.000PLN - 500zł/m23.1044 m2 cena 520.000PLN - 500zł/m24.1126 m2 cena 506.700PLN - 450zł/m25.1076 m2 cena 484.200PLN - 450zł/m26.1039 m2 cena 467.550PLN - 450zł/m27.1037 m2 cena 487.390PLN - 470zł/m28.1089 m2 cena 544.500PLN - 500zł/m2lub możliwość wykupu całości gruntu w cenie 3.203.930PLN - 430zł/m2Media dostępne na działce:- Prąd- Woda- Szambo zbiornik bezodpływowy Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego, co gwarantuje relaksujące i przyjemne otoczenie. Teren jest dobrze skomunikowany z centrum Poznania oraz pobliskimi miejscowościami, zapewniając łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. 12 km do centrum Poznania. Zalety oferty: Malownicza i spokojna okolica Duża przestrzeń do indywidualnej aranżacji  Łatwy dostęp do komunikacji publicznej i infrastruktury miejskiej MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej udział powierzchni biologicznie czynnej w powierzchni działki budowlanej nie mniejszy niż 40%  powierzchnię zabudowy działki budowlanej nie większą niż 25% powierzchnię budynku pomocniczego nie większą niż 50 m2 wysokość budynku mieszkalnego nie większą niż 9 m i nie więcej niż dwie kondygnacje nadziemne Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz na prezentacje. Wiktoria Szwedek(użyj formularza kontaktowego)Bestland Investment Sp. z o.o. Biuro Bestland Investment posiada w ofercie również: - hotele - apartamenty - ziemie rolne - obiekty produkcyjne - retial parki i inne obiekty handlowo-usługowe Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Działka dla inwestora/osoby prywatnej-Smochowice
Działka dla inwestora/osoby prywatnej-Smochowice
1199000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 755
Cena za m²683.19 zł/m²

DZIAŁKABardzo dobra oferta zarówno dla inwestora jak i prywatnej osoby. Na sprzedaż dwie, niezabudowane działki o łącznej powierzchni 1755 m2. Działki oznaczone w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jako MN/U-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. LOKALIZACJA- ulica Rogozińska, Smochowice, Poznań, - dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, - w sąsiedztwie DS92 oraz 8km do S11, - 8 km od Starego Rynku w Poznaniu. POWIERZCHNIA17550 m ² STAN PRAWNY- Pełna własność DZIAŁKI - dwie działki o łącznej powierzchni powierzchni 1755 m2 - ogrodzona bramą wjazdową, płotem z siatką oraz budynkiem sąsiada, - działki oznaczone w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jako MN/U-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej, jednak można wystąpić o WZ, na sąsiedniej działce powstały szeregowce, ATUTY- możliwość zabudowy jednorodzinnej jak i prowadzenia przedsiębiorstwa, - teren ogrodzony, - szeroka brama wjazdowa, - media w drodze, - lokalizacja sprzyjająca zarówno działaności gospodarczej jak i spokojnym życiu rodzinnym, - jedyne z pojedynczych wolnych działka w okolicy. MEDIAprąd, woda, kanalizacja, gaz, światłowód-w drodze. CENA1.199.000 PLN bruttoGwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - odpowiedzialność zawodowa licencja 16821 Piotr Browarski. Zapewniamy kompleksową obsługę kredytową.Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

87000000 zł
Poznań 4 kilka dni temu

Nieruchomość:działkabudowlana niezabudowana,z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego , powierzchnia 1000 m2,zkompletem mediów,zagospodarowana trawnikiem i tujami , w całościogrodzona, przy kameralnej ulicy na Os. Kwiatowym w Poznaniu, z dogodnym i szybkim dojazdem do Centrum Poznania. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 200 m drogą utwardzoną. Wszystko, co potrzebne jest do życia rodziny: zarówno sklepy, szkoły, przedszkola i liczne punkty handlowe i usługowe znajdują się tu "pod ręką". Działka dzięki usytuowaniu przy kameralnej uliczce, w sąsiedztwie zaledwie 2 domów, gwarantuje kameralność i prywatność - również ruch samochodowy będzie bezpiecznie oddalony od okien domu. Przeznaczenie działki: uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego "Osiedla Kwiatowe" - część B w Poznaniu, uchwalony uchwałą LXIII/1166/VIII/2022 Rady Miasta Poznania z 26.04.2022r. Działka na obszarze 17 MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Miejscowy Plan pozwala na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub bliźniaczego: - powierzchnia zabudowy działki do 30 % dla zabudowy wolnostojącej i do 35 % dla zabudowy bliźniaczej, - pow. zabudowy garaży lub budynku gospodarczego lub budynku garażowo - gospodarczego nie większa niż 50 m2 - wysokość do 9 m i nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne, - dach płaski lub stromy dla budynków mieszkalnych i pozostałych - udział powierzchni biologicznie czynnej min. 40 % Uwaga: Powierzchnia działki przy odpowiednim zaplanowaniu pozwala zrealizować inwestycję dla rodziny 2 - pokoleniowej np. budowę bliźniaka dla "młodych " i "seniorów" na zasadzie blisko ale osobno. Lokalizacja: zaciszna uliczka osiedlowa na Osiedlu Kwiatowym w Poznaniu, które łączy spokój wsi z doskonałą lokalizacją: blisko stąd do Centrum Poznania (tramwajem i samochodem dostaniemy się tam w ciągu odpowiednio 15 i 25 min.) oraz blisko do infrastruktury sklepów spożywczych, punktów usługowych, szkół i przedszkoli oraz kościoła. Nieruchomosć w sąsiedztwie nowej, estetycznej zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej. Okolica bardzo spokojna, sąsiadująca z frontu i boku z estetycznymi i zadbanymi domami na działkach z bujną, zadbaną roślinnością a z tyłu z rozległymi terenami upraw zbożowych na pograniczu Poznania i Plewisk - zaciszne uliczki polubią amatorzy biegania, roweru i spaceru z psem. Komunikacja : Os. Kwiatowecharakteryzuje się bardzo dobrym połączeniem z centrum Poznania samochodem oraz jest wygodnie skomunikowane komunikacją miejską - nieruchomość do pętli tramwajowej na Junikowie 10 min. pieszo W ramach biletu aglomeracyjnego można poruszać się także pociągiem - do pobliskiego peronu PKP Plewiska mamy .... m Dla kogo:działka znakomita jako inwestycja kapitału oraz ze względu na uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego,idealna również pod budowę domu mieszkalnego wolnostojącego lub bliźniaczego do wygodnego zamieszkania dla 3 a nawet 5 - osobowej rodziny. Działka dla osób poszukujących ciszy i estetycznej architektury nowego osiedla domów jednorodzinnych oraz zarazem bliskości z przyrodą (nieopodal Lasek Marceliński z licznymi trasami rowerowymi, pieszymi i do biegania) i korzystających codziennie z infrastruktury miasta.Termin wydania: działka zagospodarowana, uprzątnięta i przygotowana do inwestycji budowlanej, do wydania od zaraz. Media: - w ulicy: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ogrodzenie: działka w całości ogrodzona solidnym, współczesnym płotem panelowym z furtką na froncie i z furtką z tyłu ogrodu prowadząca nad strugę Plawiankę, poza wstawieniem bramy wjazdowej parkan nie wymaga żadnych nakładów. Działka: płaska, uporządkowana, urokliwie zadrzewiona zadbanymi, dorodnymi tujamizapewniającymi intymność i ekologiczne zasłonięcie od strony ulicy i sąsiadów, z drzewem owocowym, któregwarantuje cień w najbardziej upalne lato i regularnie strzyżonym trawnikiem. Działka niezabudowana, nie wymagająca nakładów - z równą nawierzchnią, bez potrzeby niwelowania gruntu, gotowa do inwestycji. Sąsiedztwo: spokojne, domy jednorodzinne wolnostojące i bliźniacze, zadbana zieleń na parcelach i w otoczeniu. Infrastruktura - wszystko, co potrzebne do życia rodziny: Niezaprzeczalnym atutem lokalizacji jest łatwa dostępność do: szkoły podstawowej, przedszkoli, centrów handlowych, aptek, przychodni, kościoła oraz potrzebnych na co dzień usług. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta ulicą Grunwaldzką samochodem 15 min. jak i komunikacją miejską (tramwaj) 25 min., przystanek tramwajowy na Pętli Junikowo. Dla naszych klientów zapewniamy bezpłatnąpomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszamdo oglądania z licencjonowanym pośrednikiem obrotu nieruchomościami: Marek Fabiański tel. kom.571 309 556. POWYŻSZY OPIS MA CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE STANOWI OFERTY W ROZUMIENIU PRZEPISÓW KODEKSU CYWILNEGO. ::KONTAKT DO AGENTA Marek Fabiański571 309 556marek@fin.::DANE BIURA Fabiański NieruchomościRadosna 1262-070 Palędziefin.

Działka, Wilda
Działka, Wilda
4000 zł
Poznań 4 kilka dni temu
Powierzchnia1000

Biuro Dominum prezentuje utwardzony plac do wydzierżawienia. Powierzchnia całkowita ok. 1000m2. Istnieje możliwość dostosowania / zmniejszenia powierzchni dla konkretnego najemcy. Koszty najmu: 4zł netto / m2 + 23% vat brak dodatkowych opłat Możliwość składowania ciężkiego sprzętu, maszyn budowlanych, konstrukcji stalowych. Plac znajduje się na zamkniętym, strzeżonym terenie z bramą wjazdową otwieraną na pilota. Dostęp do placu 24h/7. Nieruchomość położona jest z dala od zabudowy mieszkaniowej, w sąsziedztwie znajdują się magazyny oraz warsztaty. Miejsce doskonale skomunikowane z resztą Poznania - zarówno pod względem dojazdu samochodem (Centrum, autostrada A2 - węzeł Luboń, Wilda, Rataje), jak również dostępu do komunikacji miejskiej (przystanej tramwajowy w odległości 400m, autobusowy 280m). Przedstawiona powyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Biuro Nieruchomości Dominum dokłada wszelkich starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń właścicieli nieruchomości. Opiekun oferty: Marta Pijanowska nr lic. 22552 tel.   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

sprzedam działkę pod inwestycje
sprzedam działkę pod inwestycje
1460000 zł
Poznań 3 kilka dni temu

Sprzedam działkę o powierzchni 4867 m. z przeznaczeniem pod inwestycję.Działka położona jest przy ul.Chrzanowskiej , w pobliżu węzła autostradowego Poznań Krzesiny. Dojazd do nieruchomości z ul.Ostrowskiej . Istnieje możliwość powiększenia działki o około 2800 m.

Działka rekreacyjna Gorzkie Pole Pobiedziska
Działka rekreacyjna Gorzkie Pole Pobiedziska
110000 zł
Poznań 3 kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia444
Cena za m²247.75 zł/m²

Sprzedam działkę rekreacyjną położoną na terenie Stowarzyszenia Ogrodowego Wierzbowa Dolina (dawniej ROD) w Gorzkim Polu w okolicy Pobiedzisk (10 min. autem). Działka o powierzchni 444m2 z nasadzeniami - jabłoń, czereśnia, borówki, porzeczki, winogrono, agrest. Domek letniskowy o powierzchni 35m2 na które składa się: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka (szambo), dodatkowo taras. W łazience prysznic (ciepła woda z boilera), zlew, toaleta. W kuchni kuchenka gazowa (butla), lodówka. Na terenie działki znajduje się domek na narzędzia oraz zadaszenie na samochód. Działka narożna, osłonięta od drogi dojazdowej żywopłotem, droga dojazdowa asfaltowa. W okolicy lasy, jeziora, plaże (plaża w Pobiedziskach, Eko-Plaża). Na terenie Stowarzyszenia Ogrodowego znajdują się boiska (do koszykówki, siatkówki), plac zabaw, miejsce na ognisko, siłownia zewnętrzna. Odległość od Poznania 20km. Możliwy dojazd pociągiem - Promno Stacja.

PUSZCZA, plaża z pomostem, JEZIORO, mpzp, KANALIZA
PUSZCZA, plaża z pomostem, JEZIORO, mpzp, KANALIZA
96789 zł
Poznań 3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia442
Cena za m²218.98 zł/m²

Zapraszamy na nowe osiedle w Łopuchowie, w gminie Murowana Goślina. Na tym malowniczym terenie znajdziesz wyjątkową działkę o numerze 12/1339 o powierzchni 442 m2, idealnie przygotowaną pod budowę wymarzonego domu. Zgodnie z Planem Miejscowym, możesz tutaj stworzyć piękny dom piętrowy z dachem spadzistym. Jeśli potrzebujesz działki o innych parametrach, mamy wiele innych propozycji, które mogą Cię zainteresować.Łopuchowo Sąsiedztwa to miejsce, gdzie natura harmonijnie współgra z nowoczesnymi udogodnieniami. Łopuchowo jest w pełni uzbrojone, co oznacza dostęp do kanalizacji, wody, dróg oraz światłowodu. W szczególności zachęcamy do odwiedzenia naszej przepięknej plaży i pomostu nad jeziorkiem osiedlowym. W naszej ofercie znajduje się także teren rekreacyjny, gdzie znajdziesz plac zabaw dla najmłodszych oraz ogrodzony wybieg dla psów.Ścisłe sąsiedztwo Poznania, zaledwie 20 km od granicy miasta, to niewątpliwie atut tego miejsca. Dojazd do Poznania jest wygodny zarówno samochodem, korzystając z Drogowej Wojewódzkiej 196, jak i komunikacją publiczną, taką jak szynobusy Kolei Wielkopolskich na Poznań Garbary, które zapewniają szybki dojazd w zaledwie 34 minuty.Nie zwlekaj dłużej – wybierz swoje wymarzone miejsce i skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi pomóc Ci spełnić Twoje marzenia o posiadaniu działki. Ponadto, dla każdej działki istnieje możliwość dokupienia gotowego projektu z pozwoleniem na budowę.

Działka na sprzedaż Poznań Dębiec  444 m2
Działka na sprzedaż Poznań Dębiec 444 m2
110000 zł
Poznań 3 kilka dni temu
Cena110 000
Powierzchnia444 m²
Cena za m²248

Sprzedam działkę rekreacyjną położoną na terenie Stowarzyszenia Ogrodowego Wierzbowa Dolina (dawniej ROD) w Gorzkim Polu w okolicy Pobiedzisk (10 min. autem). Działka o powierzchni 444m2 z nasadzeniami - jabłoń, czereśnia, borówki, porzeczki, winogrono, agrest. Domek letniskowy o powierzchni 35m2 na które składa się: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka (szambo), dodatkowo taras. W łazience prysznic (ciepła woda z boilera), zlew, toaleta. W kuchni kuchenka gazowa (butla), lodówka. Na terenie działki znajduje się domek na narzędzia oraz zadaszenie na samochód. Działka narożna, osłonięta od drogi dojazdowej żywopłotem, droga dojazdowa asfaltowa. W okolicy lasy, jeziora, plaże (plaża w Pobiedziskach, Eko-Plaża). Na terenie Stowarzyszenia Ogrodowego znajdują się boiska (do koszykówki, siatkówki), plac zabaw, miejsce na ognisko, siłownia zewnętrzna. Odległość od Poznania 20km. Możliwy dojazd pociągiem - Promno Stacja. Poznań Dębiec Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 444 m². Dojazd: asfalt Media: szambo Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Poznań Dębiec Poland - lokalizacja przybliżona

Działka nad jeziorem Rybno Wielkie
Działka nad jeziorem Rybno Wielkie
340000 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia720
Cena za m²472.22 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio dzialkę w Rybnie Wielkim 280/1. bez lini brzegowej. Dzialka z MPZP. Media: prad, wodociag w drodze przy działce. Dzialka ogrodzona, zagospodarowana. Wiecej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu. 5.0.0.1.2.6.3.7.0.

Działka Rod Pomet Nieszawska domek
Działka Rod Pomet Nieszawska domek
59500 zł
Poznań 2 dnia plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia321
Cena za m²185.36 zł/m²

Działka rekreacyjna ul. Nieszawskiej Działka około 300 metrów Domek 25m2 piętrowy Domek do wykończenia Woda na działce Szambo Więcej informacji pod nr 5 0 7 6 8 6 8 0 3 Zapraszam

Działka ROD "Bielniki" Droga Dębińska (300mkw.)
Działka ROD "Bielniki" Droga Dębińska (300mkw.)
139000 zł
Poznań 2 dnia plecy

Oferujemy na sprzedaż działkę o charakterze rekreacyjnym (ROD). Działka położona na terenie ROD „Bielniki” ul. Droga Dębińska w Poznaniu. Powierzchnia działki: 300 mkw. - działka zadbana z wieloletnimi nasadzeniami. Numer działki: 226 Media: prąd, woda miejska – Aquanet, zbiornik na nieczystości 2m3   Na działce znajduje się murowany domek (35 mkw.) z zadaszonym tarasem. Budynek ocieplony, otynkowany. Okna PCV. Dach ocieplony, pokryty blachodachówką. W pokojach wylano posadzkę, ułożono panele. Ogrzewanie elektryczne.   Rozkład pomieszczeń: - 2 pokoje - łazienka  (brak kuchni)   ATUTY: Tereny leśne. Park Jana Pawła II Liczne ścieżki piesze i rowerowe. Rzeka Warta – 300m W pobliżu boisko, siłownia, pływania. Świetlica z możliwością najmu. Możliwość wjazdu autem. Bardzo dobra komunikacja. Zaletą działki jest łatwy i szybki dojazd miejską linią autobusową, tramwajową   Poszukujesz  przestrzeni do wypoczynku w centrum miasta? Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na prezentacje. Katarzyna Brykarczyk MP INWESTYCJE *Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Działka ROD "Camping" ul. Złotowska 102, Poznań
Działka ROD "Camping" ul. Złotowska 102, Poznań
149000 zł
Poznań 2 dnia plecy

Oferujemy na sprzedaż działkę o charakterze rekreacyjnym (ROD). Działka położona na terenie ROD „Camping” ul. Złotowska 102, w Poznaniu. Powierzchnia działki: 303 mkw. - działka przestronna, zadbana. Numer działki: 590 Media: prąd, woda działkowa, studnia głębinowa (16m) – hydrofor, zbiornika na nieczystości 2,6m3 Na działce znajduje się murowany domek, ocieplony (styropian 25cm), otynkowany. Wybudowany w 2008r. Powierzchnia zabudowy wynosi ok 42 mkw. Taras zadaszony – drewniany.   Domek wyremontowany. Gotowy do wprowadzenia. Prace remontowe obejmowały: - ocieplenie budynku - styropianem 25cm, - nowe posadzki, płytki, - okna PCV - montaż kominka z płaszczem wodnym, - ocieplenie dachu (płyta OSB, wata szklana), dach pokryty papą termozgrzewalną. - gipsowanie, malowanie ścian, - remont łazienki, - montaż rolet wewnętrznych. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - pokój - łazienka - wiatrołap - pomieszczenie gospodarcze   ATUTY: Możliwość meldunku. Zadaszony taras. Zabudowa kuchenna w cenie. Zaletą działki jest łatwy i szybki dojazd miejską linią autobusową. (nr. 177) Bardzo dobra komunikacja. Bliskość do Galerii Mallwowa w Skórzewie, sklepów spożywczych. Ścieżki rowerowe oraz piesze. Liczne tereny leśne. Przestrzeń zewnętrzna idealna do wypoczynku, zabawy jak i pracy. Miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. Katarzyna Brykarczyk MP INWESTYCJE *Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Działka ROD "Armii Poznań" Strzeszyn (300mkw.)
Działka ROD "Armii Poznań" Strzeszyn (300mkw.)
129000 zł
Poznań 2 dnia plecy

Oferujemy na sprzedaż działkę o charakterze rekreacyjnym (ROD). Działka położona na terenie ROD „Armii Poznań" przy ul. Koszalińskiej, Poznań - Strzeszyn Powierzchnia działki: 300 mkw. - działka w kształcie prostokąta, przestronna, zadbana. Numer działki: 135 Media: prąd, woda (w okresie wiosna-lato-jesień), zbiornik na nieczystości. Na działce znajduje się murowany domek letniskowy, z zadaszonym tarasem. Powierzchnia całkowita domku 35 mkw. Domek wyremontowany w 2022r. Wylano nowa posadzkę. Położono płytki. Nowa instalacja elektryczna (uziemienie) Nowe drzwi wejściowe. Dach pokryty papą termozgrzewalną. Ogrzewanie – kominek. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - łazienka (do wykończenia) - pomieszczenie gospodarcze - piwnica   ATUTY: Klimatyczne ścieżki rowerowe. Odległość do jeziora Rusałka, Kierskie – 4km. Bliskość do Stawów Strzeszyńskich. W pobliżu znajduje się stadnina koni i klub jeździecki. Bardzo dobra komunikacja – droga krajowa 92. Zaletą działki jest łatwy i szybki dojazd miejską linią autobusową. Wyposażenie oraz zabudowa kuchenna w cenie. Parking.   Miejsce idealne dla osób ceniących cisze, spokój i bliski kontakt z naturą. Chcących odpocząć od zgiełku miasta i hałasu.   Zapraszam na prezentacje.   Katarzyna Brykarczyk MP INWESTYCJE *Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Działka ROD "Złotowska II" Poznań (330mkw.)
Działka ROD "Złotowska II" Poznań (330mkw.)
159000 zł
Poznań 2 dnia plecy

Oferujemy na sprzedaż działkę o charakterze rekreacyjnym (ROD). Działka położona na terenie SO ROD „Złotowska II”, w miejscowości Poznań   Powierzchnia działki: 330 mkw. - działka w kształcie prostokąta, przestronna, zadbana. Numer działki: 294 Media: prąd, woda działkowa, studnia głębinowa – hydrofor, zbiornika na nieczystości 4m3 Na działce znajduje się murowany domek z tarasem. Domek narzędziowy. Powierzchnia domku wynosi 35mkw. Rok budowy: 2020r. Budynek ocieplony (styropian 15cm), otynkowany. Dach ocieplony wełną mineralną 20cm, położona została papa termozgrzewalna. Sufit wykończony boazerią. Okna PCV. Rolety antywłamaniowe. Po podłodze płytki. Nowa instalacja elektryczna. Domek ogrzewany piecem typu koza.   Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - pomieszczenie gospodarcze   ATUTY: Działka zadbana z nasadzeniami kwiatów, drzew. Miejsce parkingowe na terenie działki. Zaletą działki jest łatwy i szybki dojazd miejską linią autobusową. Bardzo dobra komunikacja. Bliskość do Galerii Mallwowa w Skórzewie, sklepów spożywczych. Ścieżki rowerowe oraz piesze. Liczne tereny spacerowe. Przestrzeń zewnętrzna idealna do wypoczynku, zabawy jak i pracy. Miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój.   Zapraszam na prezentacje. Katarzyna Brykarczyk MP INWESTYCJE *Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.  

Działka budowlana na granicy z miastem Poznań cicha okolica
Działka budowlana na granicy z miastem Poznań cicha okolica
345000 zł
Poznań wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia601
Cena za m²574.04 zł/m²

Marzysz o posiadaniu własnego zakątka, gdzie spokój i relaks stają się Twoimi sąsiadami? Przedstawiamy Ci niezwykłą ofertę – malowniczą działkę, która czeka, abyś nadał jej życie i stworzył swój wymarzony raj. Działka o Wyjątkowych Możliwościach: *Działka znajduje się przy ul. Wirowskiej w Komornikach (zaraz przy granicy z miastem Poznań) * Działka pod zabudowę jednorodzinną (NIEZABUDOWANA) * Powierzchnia: 601m2 (w tym 90m2 część drogi należącej do działki w ramach służebności) * Położenie: Działka znajduje się zaraz przy granicy z miastem Poznań, szybki dojazd do centrum. Wewnętrza mało ruchliwa droga, uczęszczana tylko przez mieszkańców. Wokół zabudowa jednorodzinna oraz tereny polne i sady. * Dostęp do infrastruktury: w drodze wszystkie media podstawowe oraz światłowód na terenie działki * Ukształtowanie terenu: teren płaski, zazieleniony, naturalne krzewy i drzewa * Sprzedaż bez pośredników Czemu Warto Kupić: Położenie Marzeń: Ta działka oferuje nie tylko kawałek ziemi, ale również możliwość ucieczki od miejskiego zgiełku. Bliskość natury pozwoli Ci cieszyć się świeżym powietrzem i spokojem każdego dnia. Inwestycja w Przyszłość: Nieruchomości zawsze są cenione jako inwestycja długoterminowa. Kupując tę działkę, inwestujesz w swój spokój, a także potencjalny wzrost jej wartości w przyszłości. Twórz Według Własnych Wyobrażeń: Ta działka to jak niezapisana karta, na której możesz napisać swoją własną historię. Budowa domu, ogrodu czy nawet oazy relaksu – wszystko zależy od Ciebie! Kontakt: Nie przegap okazji, skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i planować swój przyszły projekt życia od dziś. Weronika Judkowiak Nr tel. 50*******52 *Nie przyjmuje ofert pośredników

Sprzedam Rod działką
Sprzedam Rod działką
40000 zł
Poznań wczoraj
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia306
Cena za m²130.72 zł/m²

Sprzedam Rod działką . Im. 2 Armii Wojska Polskiego,Poznań ul Bukowska 175 O powierzchni 306m2. Jest prąd, woda. Zamontowane szambo 4m3(2022) Działka jest wyczyszczona, nić do sprzątania , idealna dla postawienia nowego budynku. Autobusowy przystanek 200m. CH King Cross 500m. Blisko jezioro Rusałka. W razie pytań proszę o kontakt 53*****08 88*****45.

Idealne miejsce na firmę -Węzeł Krzesinki, sąsiedztwo nowych inwestycji 6500m2
Idealne miejsce na firmę -Węzeł Krzesinki, sąsiedztwo nowych inwestycji 6500m2
245000000 zł
Poznań wczoraj

Polecam doskonały grunt, ostatni w tym rejonie o pow. 6500 m² położony bezpośrednio przy nowych rozwiązaniach komunikacyjnych drogi S 11, Południowej Obwodnicy Poznania, zawarty między ul. Bolesława Krzywoustego, a Ostrowską. Zaletą terenu jest położenie wśród nowoczesnej zabudowy magazynowo- biurowej. Wjazd na działkę drogą utwardzoną. Media w odległości 50 m (PWG) Grunt objęty studium. Teren uporządkowany, równy, częściowo ogrodzony. Sprzedaje osoba fizycznaCena: 2 450 000 złHanna Majerowska 502592500 Biuro Obrotu Nieruchomościami Real Bis

2 pokoje z kuchnią - WYNAJMĘ
2 pokoje z kuchnią - WYNAJMĘ
1700 zł
Poznań dzisiaj

Wynajmę od zaraz 2 pokoje w niewielkim domu przy ul. Wichrowej w Poznaniu - niedaleko przystanek autobusowy. Teren w całości ogrodzony, zadbany, zagospodarowany bogatą roślinnością. Dom, podpiwniczony, umeblowany, dodatkowo, kuchnia, toaleta, ogrzewanie podłogowe lub kominekweranda. Media: prąd, woda Cena najmu 1700/m-c + symboliczne opłaty za media.Kaucja w wysokości 1 czynszu.Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Piękny odnowiony domek całoroczny na działce ROD!
Piękny odnowiony domek całoroczny na działce ROD!
189000 zł
nowe Poznań dzisiaj

Poszukujesz całorocznego domku na działce rekreacyjnej, gdzie będziesz mógł się cieszyć przepiękną zielenią, ciszą i spokojem przez cały rok?Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak – to zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą! Oferujemy do nabycia piękny, wyremontowany i ocieplony domek całoroczny na działce ROD „Pod Lipami”, na terenie dzielnicy Krzesiny w Poznaniu. Działka ma obszar ok. 320m2, jest bardzo zadbana i przepięknie zagospodarowana oraz obsadzona krzewami, kwiatami i drzewami owocowymi.Na działce stoi murowany całoroczny domek, który został całkowicie odremontowany ok. 2 miesiące temu. W domku znajduje się jasna kuchnia z oknem, która została wyposażona w nowe meble, kuchenkę gazową z piekarnikiem, pralkę i lodówkę. Jest ona połączona z jadalnią, którą można oddzielić i urządzić osobny pokój, który będzie doświetlony dużym oknem.Z kuchni wychodzi się bezpośrednio na dwór lub można przejść do salonu, w którym mieści się stylowa komoda i pięknie wykonany kominek, który został zaprojektowany tak, że ogrzewa cały domek. W salonie znajduje się także osobna garderoba. Dalej można przejść do łazienki lub wyjść na taras znajdujący się w ogrodzie. Taras został wyłożony ładnymi płytkami i wyposażony w miejsce do wypoczynku.Na podłodze w całym domku położone są płytki.Łazienka jest wyposażona w wannę, nastrojowe oświetlenie, duże lustro oraz podwieszone WC. W oknach zamontowano rolety zewnętrzne, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie.  Pod całą powierzchnią domku znajduje się piwnica, w której znajduje się warsztat i pomieszczenie gospodarcze wyposażone w duży bojler na wodę, która dostarczana jest z własnej studni, zasilanej przez hydrofor. Na działce znajduje się również bardzo duże szambo o pojemności 8500 l.Na działce posadowiony jest także metalowy domek gospodarczy, w którym można przechowywać narzędzia ogrodowe. Cała działka ma ogromny urok, dzięki przepięknym nasadzeniom. Tu możesz mieszkać cały rok i jesteś samowystarczalny, a jeśli zatęsknisz za miastem, to bez problemu w kilkanaście minut możesz się znaleźć w centrum Poznania lub dostać się na autostradę A2. W takim miejscu nic Cię nie ogranicza, a tylko przyciąga piękna roślinność i urokliwy domek, gdzie nie tylko latem, ale także inną porą roku spędzisz wyjątkowe chwile w otoczeniu zieleni, a kiedy trzeba ogrzejesz się przy kominku. Cena do niewielkiej negocjacji! Zapraszam na prezentację! Opiekun oferty:Ewa Szeligatel. 604 77 77 90

7900000 zł
nowe Poznań dzisiaj

Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę rekreacyjną na terenie ogródków działkowych ROD GŁUSZYNKA. Działka ma powierzchnię 350m2 i położona jest przy cichej, krótkiej uliczce. Działka jest zadbana: trawa, drzewka owocowe, dużo kwiatów. Domek murowany  o pow. Ok 16m2 otoczony jest zadaszonym tarasem.Jest to idealne miejsce wypoczynku zarówno w słoneczne dni jak i letnie wieczory. W domku jest wydzielony pokój, mała kuchenka oraz toaleta. Dodatkowo za domkiem znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Do działki doprowadzony jest prąd (licznik) i woda. Dodatkowo zamontowano  zbiornik 1000l na wodę deszczową. Ogródki działkowe Głuszynka położone są w sąsiedztwie Parku Sypniewskiego, na jego terenie znajduje się plac zabaw,  boisko OSIR ze strefą ćwiczeń na przyrządach (tzw.siłownia zewnętrzna). Niedaleko jest las. Dodatkowym atutem jest dobre połączenie z Poznaniem. Co 15min odjeżdża autobus linii 158 na Starołękę. W okolicy znajdują się sklepy: Biedronka i Żabka. Cena: 79.000 do negocjacji. Bardzo atrakcyjna oferta. Zapraszam na prezentację. kontakt: Ewa Antoniewicz603 964-017 Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za realizację transakcji 5194. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. .Oferta nr34550204 wysłana z systemu LocumNet Online

Działka budowlana przy lesie - blisko centrum
Działka budowlana przy lesie - blisko centrum
149900000 zł
nowe Poznań dzisiaj

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą ustronnej i foremnej działki idealnej pod budowę domu jednorodzinnego z dużym ogrodem.Grunt położony pomiędzy ulicą Łomnicką a Beskidzką, które są cichymi odnogami od ul. Lutyckiej, w sąsiedztwie kilku innych domów jednorodzinnych.Działka znajduje się bezpośrednio przy klinie zieleni “Dolina Bogdanki”.Nigdy nie zostanie on zabudowany i zawsze będzie cieszył terenami spacerowymi i czystym powietrzem (zamiast kolejnego osiedla w sąsiedztwie)LOKALIZACJA i KOMUNIKACJA* Działka jest doskonale skomunikowana z Centrum Poznania oraz z innymi częściami miasta (bliskość S11). Działka nr. 33/1 oraz 33/2 obręb 20, ul. Łomnicka 1415 minut do Ronda Kaponiera10 minut na Jeżyce5 minut od Plaży Rusałka2 minuty od wyjazdu na S1150m od lasu (dolina Bogdanki)Komunikacja miejska: 5 minut pociągiem ze stacji Poznań Wola na Poznań GłównyMEDIA:Prąd w drodze bezpośrednio przed działkąWoda, kanalizacja na działceGaz na działceINFORMACJE DODATKOWE:* Kształt i wymiary - prostokąt 23,2m [front] x 57,9m [długość] - powierzchnia 1343m2* Działka obecnie zabudowana jest budynkami przeznaczonymi do rozbiórki. Prowadzimy proces uzyskania pozwolenia na rozbiórkę oraz na wycięcie zbędnych drzew. Szacowany czas sporządzania dokumentacji: styczeń 2024CO MOŻNA ZBUDOWAĆ NA DZIAŁCE?Miejski Plan Zagospodarowania przestrzennego pozwala na budownictwo mieszkaniowe (jednorodzinne wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej) o poniższej charakterystyce:1. Elewacje budynków w kolorach pastelowych lub z wykorzystaniem np.: kamienia naturalnego, cegły klinkierowej, szkła lub blachy2. Jeden budynek mieszkalny i max. dwa garaże/budynki gospodarcze na działce3. Powierzchnia zabudowy - 25% dla domu wolnostojącego, 30% dla zabudowy bliźniaczej4. Powierzchnia biologicznie czynna - 60% dla domu wolnostojącego, 55% dla zabudowy bliźniaczej5. Wysokość budynku max. 9m (parter + 1 piętro)6. Dach płaski lub stronyFINANSE:Cena: 1 499 000 Już dziś umów się na prywatną prezentację nieruchomości!Zainteresowany? Skontaktuj się z nami +48799 350 796Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem.Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

Działka ROD Poznań Podolany
Działka ROD Poznań Podolany
299000 zł
nowe Poznań dzisiaj
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia450
Cena za m²664.44 zł/m²

Witam mam na sprzedaż działkę ROD w bardzo dobrej lokalizacji Podolany. Działka ma 450m2, stoi na niej dom do całorocznego zamieszkania o powierzchni użytkowej 60m2 plus piwnica 35m2 oraz drewniany domek dla gości z toaletą i prysznicem. Dom wyposażony jest w ogrzewanie na wegiel, pelet, ekogroszek ( piec z podajnikiem) drewno, dodatkowo ogrzewanie podlogowe na prąd. Parter domu to otwarta kuchnia, salon i łazienka oraz wiatrołap. Dom jest podłączony do szamba 10m3, jest docieplony i otynkowany ma 1,5 roku. Poddasze nie jest jeszcze podzielone na sypialnie, jesteśmy w trakcie, znajdzie się tam również toaleta, wszystko wyprowadzone. Na działce znajdują się liczne nasadzenia dookoła osłonięta żywopłotem zieleni. Zapraszam do kontaktu.

Domek letni 68m2, działka 500m2 w centrum Poznania
Domek letni 68m2, działka 500m2 w centrum Poznania
209000 zł
nowe Poznań dzisiaj
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia500
Cena za m²418 zł/m²

Sprzedam domek letni 68m2 w centrum Poznania z pełnym wyposażeniem. Powierzchnia działki: 500m2. Trawnik, kwiaty, miejsce na uprawę warzyw, szklarnia, drzewa owocowe, pomieszczenie gospodarcze oraz taras. Idealne do wypoczynku z rodziną lub przyjaciółmi. Duża sypialnia na piętrze wraz z garderobą. Kominek zapewni klimatyczne wieczory zimą. Piekarnik, płyta indukcyjna, okap, lodówka z zamrażarką, łóżko 200x180, szafki nocne, biurko, fotel rozkładany do pozycji leżącej, stolik kawowy, sofa rozkładana do funkcji spania. ROD Urodzaj.

Pokój z kuchnią i ogrodem - WYNAJMĘ
Pokój z kuchnią i ogrodem - WYNAJMĘ
1700 zł
nowe Poznań dzisiaj

Wynajmę od zaraz pokój w niewielkim domu przy ul. Wichrowej w Poznaniu - niedaleko przystanek autobusowy. Teren w całości ogrodzony, zadbany, zagospodarowany bogatą roślinnością. Dom, podpiwniczony, umeblowany, dodatkowo, kuchnia, toaleta, ogrzewanie podłogowe lub kominek. Weranda. Media: prąd, woda Cena najmu 1700/m-c + symboliczne opłaty za media.Kaucja w wysokości 1 czynszu.Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu telefonicznego. Nie odpowiadam na zapytania z portalu.

Filtr