#idealne miejsce na wymarzony dom!#

Sortowanie:
Znaleziony: 544 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Działka budowlana 1100m2
Idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Działka budowlana 1100m2
137500 zł
nowe 9 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²125 zł/m²

Idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Działka budowlana o powierzchni 1100 m2, ul. Radosna, Grobelno (koło Malborka) nr 45/3 Prąd w drodze. Woda wyprowadzona na działkę. Działka ma kształt prostokąta. Teren jest płaski, co ułatwia zagospodarowanie. Atutem działki jest jej położenie - tylko około 1 km od Malborka, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa i harmonii. To idealne miejsce dla osób szukających spokojnej okolicy do zamieszkania. Zostało dostępnych 8 działek. Atrakcyjna cena od 125 zł/m2 Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Aneta tel. 88*******55

Idealne miejsce na Twój wymarzony dom
Idealne miejsce na Twój wymarzony dom
138000 zł
Tyczyn 30+ kilka dni temu

Tylko w ofercie licencjonowanego biura Nieruchomości WMS na sprzedaż działka w Tyczynie.Proponowana przez nas nieruchomość to działka budowlana o powierzchni 5,52 ar. idealna dla osób pragnących wybudować swój wymarzony dom w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie mając blisko do centrum miasta.Działka jest położona w pobliżu drogi głównej, utwardzone. Dookoła zabudowa szeregowa oraz domy jednorodzinne. Droga dojazdowa do działki. Szybki dojazd do centrum Rzeszowa - ok 10km.Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na działceMedia:- Wodociąg- KanalizacjaMożliwość przyłączenia pozostałych mediów z sąsiedniej działki. W naszej ofercie biura posiadamy również sąsiednie działki o powierzchni ok 8ar i 9ar.Oferta godna poleceniaPobieramy wynagrodzenie za sprzedaż nieruchomości Opiekun oferty:KATARZYNA LORENOWICZtel. 885 025 377e-mail: Nieruchomości WMStel. 606 106 968e-mail: biuro@nieruchomoś::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Idealne miejsce na Twój wymarzony dom - Rogoźnik
Idealne miejsce na Twój wymarzony dom - Rogoźnik
156825 zł
Rogoźnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia697
Cena za m²258.25 zł/m²

Rogoźnik - nie tylko na weekend ale i na całe życie Okres wakacyjny przypomniał o tym, jak ważny jest odpoczynek. Szczególnie ten, z dala od zgiełku miasta i tłumu ludzi. Własny kawałek ziemi daje nam cały wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. Opalanie, grillowanie z przyjaciółmi, zabawy w basenie na świeżym powietrzu czy czytanie ulubionej książki w domowym zaciszu. Teraz masz okazję stworzyć swój wymarzony plan na życie. Na sprzedaż działka budowlana w najbardziej preferowanej miejscowości na budowę domu - Rogoźnik, w atrakcyjnej cenie. • Dojazd do działki drogą utwardzoną • Media: woda, prąd, gaz w drodze • Na chwilę obecną brak kanalizacji • Ciche, spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych • W pobliżu sklepy spożywcze, sklep wielobranżowy, komunikacja miejska, przedszkole publiczne wraz ze żłobkiem gminnym, Szkoła Podstawowa, lasy, plac zabaw - atrakcje dziecięce, Skate Park, Kompleks Rekreacyjny, Gminny Ośrodek Kultury, Ośrodek Wypoczynkowy Rogoźnik Zalew i inne atrakcje • Szybki dojazd do miast ościennych Na terenie Rogoźnika wyznaczona została strefa ochrony archeologicznej oraz ustalony wykaz obiektów o charakterze zabytkowym. Do wartości kulturowych Rogoźnika głównie należą wartości krajobrazowe terenów w otoczeniu zbiorników wodnych wraz ze zboczami Buczyny, zaliczone do obszarów o wysokich i ponadprzeciętnych wartościach oraz dwór zaadaptowany do pełnienia funkcji upowszechnienia kultury w sołectwie, w którym mieści się filia Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrownikach. W pobliżu miejscowości przebiegają drogi: Drogi Wojewódzkie: 913 Gródków - Pyrzowice Drogi Krajowe: 94 Zgorzelec - Kraków (w odległości ok. 9 km); 86 Podwarpie - Tychy (w odległości ok. 10 km) Trasy Rowerowe: Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Siemianowice, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze - Rogoźnik ROGOŹNIK 1 - zbiornik dolny Na prawym brzegu znajduje się kąpielisko z piaszczystą plażą, a także punkty gastronomiczne i miejsce gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny. Na lewym brzegu rozciąga się Park Rogoźnik, w którym jest Amfiteatr i Bikepark. Wzdłuż lewego brzegu w parku biegnie ścieżka dla spacerowiczów, a mniej więcej w jej połowie znajduje się efektowna przystań kajakowa. ROGOŹNIK 2 - zbiornik górny Większy i bardziej dziki. Punkty gastronomiczne i plaże znajdują się zaraz przy tamie na prawym brzegu. Jadąc dróżką prawym brzegiem dojedziemy do ruin starego mostu kolejowego, które przypominają jurajskie skałki. Lewy brzeg porośnięty jest drzewami, które tworzą Park Górny, tam kilkadziesiąt metrów nad poziomem zbiornika jest Góra Buczyna. Zapraszam serdecznie na prezentację, podczas której odpowiem na wszystkie pytania. Jeżeli potrzebujesz większego terenu - w ofercie jeszcze dwie działki obok - zapytaj o szczegóły! Zapytaj o sprawdzonego doradcę i bezpłatnie sprawdź swoją zdolność kredytową lub sprawdź jak działa Bezpieczny Kredyt 2% Justyna Fogiel - ze mną kupujesz bezpiecznie tel.: (użyj formularza kontaktowego)

Idealne miejsce na Twój wymarzony dom - Rogoźnik
Idealne miejsce na Twój wymarzony dom - Rogoźnik
200250 zł
Rogoźnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia890
Cena za m²225 zł/m²

Rogoźnik - nie tylko na weekend ale i na całe życie Okres wakacyjny przypomniał o tym, jak ważny jest odpoczynek. Szczególnie ten, z dala od zgiełku miasta i tłumu ludzi. Własny kawałek ziemi daje nam cały wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. Opalanie, grillowanie z przyjaciółmi, zabawy w basenie na świeżym powietrzu czy czytanie ulubionej książki w domowym zaciszu. Teraz masz okazję stworzyć swój wymarzony plan na życie. Na sprzedaż działka budowlana w najbardziej preferowanej miejscowości na budowę domu - Rogoźnik • Dojazd do działki drogą utwardzoną • Media: woda, prąd, gaz w drodze • Na chwilę obecną brak kanalizacji • Ciche, spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych • W pobliżu sklepy spożywcze, sklep wielobranżowy, komunikacja miejska, przedszkole publiczne wraz ze żłobkiem gminnym, Szkoła Podstawowa, lasy, plac zabaw - atrakcje dziecięce, Skate Park, Kompleks Rekreacyjny, Gminny Ośrodek Kultury, Ośrodek Wypoczynkowy Rogoźnik Zalew i inne atrakcje • Szybki dojazd do miast ościennych Na terenie Rogoźnika wyznaczona została strefa ochrony archeologicznej oraz ustalony wykaz obiektów o charakterze zabytkowym. Należą do nich domy z początku XX wieku, krzyże przydrożne również z początku XX wieku, kolejowy wiadukt z XIX wieku. Do wartości kulturowych Rogoźnika głównie należą wartości krajobrazowe terenów w otoczeniu zbiorników wodnych wraz ze zboczami Buczyny, zaliczone do obszarów o wysokich i ponadprzeciętnych wartościach oraz dwór zaadaptowany do pełnienia funkcji upowszechnienia kultury w sołectwie, w którym mieści się filia Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrownikach. W pobliżu miejscowości przebiegają drogi: Drogi Wojewódzkie: 913 Gródków - Pyrzowice Drogi Krajowe: 94 Zgorzelec - Kraków (w odległości ok. 9 km), 86 Podwarpie - Tychy (w odległości ok. 10 km) Zapraszam serdecznie na prezentację, podczas której odpowiem na wszystkie pytania. Jeżeli potrzebujesz większego terenu - w ofercie jeszcze dwie działki obok - zapytaj o szczegóły! Justyna Fogiel - ze mną kupujesz bezpiecznie tel.: (użyj formularza kontaktowego)

Idealne miejsce na Twój wymarzony dom - Rogoźnik
Idealne miejsce na Twój wymarzony dom - Rogoźnik
156825 zł
Rogoźnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia697
Cena za m²225 zł/m²

Rogoźnik - nie tylko na weekend ale i na całe życie Okres wakacyjny przypomniał o tym, jak ważny jest odpoczynek. Szczególnie ten, z dala od zgiełku miasta i tłumu ludzi. Własny kawałek ziemi daje nam cały wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. Opalanie, grillowanie z przyjaciółmi, zabawy w basenie na świeżym powietrzu czy czytanie ulubionej książki w domowym zaciszu. Teraz masz okazję stworzyć swój wymarzony plan na życie. Na sprzedaż działka budowlana w najbardziej preferowanej miejscowości na budowę domu - Rogoźnik, w atrakcyjnej cenie. • Dojazd do działki drogą utwardzoną • Media: woda, prąd, gaz w drodze • Na chwilę obecną brak kanalizacji • Ciche, spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych • W pobliżu sklepy spożywcze, sklep wielobranżowy, komunikacja miejska, przedszkole publiczne wraz ze żłobkiem gminnym, Szkoła Podstawowa, lasy, plac zabaw - atrakcje dziecięce, Skate Park, Kompleks Rekreacyjny, Gminny Ośrodek Kultury, Ośrodek Wypoczynkowy Rogoźnik Zalew i inne atrakcje • Szybki dojazd do miast ościennych Na terenie Rogoźnika wyznaczona została strefa ochrony archeologicznej oraz ustalony wykaz obiektów o charakterze zabytkowym. Do wartości kulturowych Rogoźnika głównie należą wartości krajobrazowe terenów w otoczeniu zbiorników wodnych wraz ze zboczami Buczyny, zaliczone do obszarów o wysokich i ponadprzeciętnych wartościach oraz dwór zaadaptowany do pełnienia funkcji upowszechnienia kultury w sołectwie, w którym mieści się filia Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrownikach. W pobliżu miejscowości przebiegają drogi: Drogi Wojewódzkie: 913 Gródków - Pyrzowice Drogi Krajowe: 94 Zgorzelec - Kraków (w odległości ok. 9 km); 86 Podwarpie - Tychy (w odległości ok. 10 km) Trasy Rowerowe: Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Siemianowice, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze - Rogoźnik ROGOŹNIK 1 - zbiornik dolny Na prawym brzegu znajduje się kąpielisko z piaszczystą plażą, a także punkty gastronomiczne i miejsce gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny. Na lewym brzegu rozciąga się Park Rogoźnik, w którym jest Amfiteatr i Bikepark. Wzdłuż lewego brzegu w parku biegnie ścieżka dla spacerowiczów, a mniej więcej w jej połowie znajduje się efektowna przystań kajakowa. ROGOŹNIK 2 - zbiornik górny Większy i bardziej dziki. Punkty gastronomiczne i plaże znajdują się zaraz przy tamie na prawym brzegu. Jadąc dróżką prawym brzegiem dojedziemy do ruin starego mostu kolejowego, które przypominają jurajskie skałki. Lewy brzeg porośnięty jest drzewami, które tworzą Park Górny, tam kilkadziesiąt metrów nad poziomem zbiornika jest Góra Buczyna. Zapraszam serdecznie na prezentację, podczas której odpowiem na wszystkie pytania. Jeżeli potrzebujesz większego terenu - w ofercie jeszcze dwie działki obok - zapytaj o szczegóły! Justyna Fogiel - ze mną kupujesz bezpiecznie tel.: (użyj formularza kontaktowego)

Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! 0% prowizji
Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! 0% prowizji
799999 zł
Rumia 30+ kilka dni temu

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Rumia. Umiejscowienie nieruchomości daje świetne połączenie z całym Trójmiastem! Obok tej propozycji nie można przejść obojętnie!Oferta ta jest dostępna TYLKO U NAS i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działkę o powierzchni 897m2 obejmuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Zapraszam do kontaktu już teraz! Z miłą chęcią odpowiem na wszystkie pytania pod nr tel. +48 791 333 769 oraz zaprezentuję nieruchomość.LOKALIZACJA:Rumia to spokojne i ciche miasteczko, które wraz z Redą i Wejherowem tworzy Małe Trójmiasto Kaszubskie. Leży ona w dolinie Zagórskiej Strugi, w bardzo charakterystycznym topograficznie miejscu, na pograniczu różnych form krajobrazowych. Od północy dzieli ją kanał Redy, od wschodu do morza osłania Kępa Oksywska. Miasto oferuje doskonałą infrastrukturę, w tym sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola oraz liczne atrakcje kulturalne i rekreacyjne. Dzięki bliskości morza, mieszkańcy mają możliwość korzystania z pięknych plaż i nadmorskich spacerów. Dojazd do Gdyni z opisywanej działki zajmuje 15 min, natomiast do Redy niecałe 5 min.OKOLICA:Działka położona jest w idealnej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta. Blisko jest zarówno do Gdyni, jak i do Redy czy Wejherowa. W pobliskim otoczeniu znajduje się wiele jednorodzinnych domów oraz domy szeregowe, które są zamieszkiwane głównie przez rodziny z dziećmi lub starsze osoby. Z łatwością można dotrzeć stąd we wszystkie potrzebne miejsca: Przystanek autobusowy CH Port Rumia, Rumia Dolna 01 (400 m), ALDI (500 m), Biedronka (750m); Lidl (1.1km) Delaz (450m); Centrum Zdrowia (400m); Salon Agata Meble, CH Port Rumia Auchan (1km); Aquapark Reda (1.1km).PRZEZNACZENIE TERENU:Działka jest gruntem ornym. Dla niniejszej nieruchomości plan zagospodarowania przestrzennego zezwala na przeznaczenie działki jako: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usługowej, mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami.Do działki są dołączone udziały w drodze dojazdowej w wysokości 1/2.ZASADY KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY:- szerokość frontu działki: dla zabudowy wolnostojącej - min. 20m, dla zabudowy bliźniaczej - min. 10m, dla zabudowy szeregowej - min. 10m;- powierzchnia zabudowy: nie więcej niż 40% powierzchni działki;- powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 30% powierzchni działki;- wysokość zabudowy: min 6m, max 12m;- wysokość posadowienia posadzki parteru - nie więcej niż 1,0 m,- ilość kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe - do 2;- geometria dachu: kąt nachylenia połaci dachowych - 30 - 45 stopni;- kształt dachu - dwuspadowy lub czterospadowy o połaciach symetrycznych; dopuszcza się dachy płaskie;- kolorystyka pokrycia połaci dachowych: w kolorze dachówki ceramicznej lub w odcieniach od szarości do grafitu,- kolorystyka elewacji w odcieniach naturalnych materiałów lub stonowanych kolorów np. bieli, piasku, szarości, brązu; zakaz stosowania materiałów syntetycznych (np. siding) i jaskrawych kolorów do wykończenia elewacji,- wskaźnik intensywności zabudowy - max. 1,2PODSUMOWANIE:Przedstawiona oferta to nie tylko okazja i inwestycja finansowa, ale również możliwość spełnienia marzeń o własnym, wymarzonym domu! Niech ta oferta stanie się początkiem nowego, ekscytującego rozdziału, w którym zbudujecie rodzinne wspomnienia! Serdecznie zapraszam na prezentację oraz do składania ofert kupna tej nieruchomości - naprawdę warto!Czekam na Państwa telefon pod numerem +48 791 333 769 lub wiadomość e-mail, gotowa, by doradzić na każdym etapie tego ekscytującego procesu, jakim jest zakup nieruchomości!_- KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI- Zapraszamy do współpracy wszystkie biura nieruchomości- Bezkosztowo pomożemy przy obsłudze kredytu- Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny. 

Atrakcyjne działki budowlane
Atrakcyjne działki budowlane
75000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²75 zł/m²

Sprzedam działki budowlane 10a w Szczepankowie. Cicha i spokojna okolica w pobliżu lasu 15km od Łomży, idealne miejsce na Twój  wymarzony dom. Więcej informacji udzielę telefonicznie (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana gotowa do budowy domu, Lulewiczki koło Bialogardu
Działka budowlana gotowa do budowy domu, Lulewiczki koło Bialogardu
87000 zł
Białogard 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 262
Cena za m²68.94 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1262 m². Działka została przygotowana do budowy – teren wyrównany przywiezioną ziemią, zamontowane zostały skrzynki energetyczne, budowlana i zwykła. Do działki dołączony jest gotowy projekt domu 100m. Dodatkowo, na terenie znajduje się kilkanaście ton czarnoziemu. Idealne miejsce na wymarzony dom.

Działka budowlana 10 ar,pod zabudowę jednorodzinną
Działka budowlana 10 ar,pod zabudowę jednorodzinną
58000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 009
Cena za m²57.48 zł/m²

Do sprzedaży polecam działkę budowlaną położoną w miejscowości Wymiarki, na obrzeżach Wsi. Spokojna okolica. Przy działce znajdują się media. Dojazd do działki drogą asfaltową. Idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Powierzchnia 1009 m2. Numer działki 365/51. W niedalekiej odległości market DINO. Zapraszam do zakupu. 

działka na sprzedaż Sobącz 49296 m2
działka na sprzedaż Sobącz 49296 m2
3000000 zł
13 dnia plecy
Lokalizacjapomorskie, Sobącz
Cena3 000 000 zł
Rodzaj działkisiedliskowa
Rok budowy1

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim, w gminie Liniewo. Nieruchomość o powierzchni prawie 5ha składająca się z trzech działek. Na działce dom i stodoła w stanie surowym. Działka uzbrojona, droga dojazdowa asfaltowa. Działka z linią brzegową jeziora Sobąckiego i ze stawem. Tereny niezwykle urodziwe, wśród jezior, lasów i pól kaszubskich. Jeżeli szukasz gruntu pod działalność aby otworzyć agroturystykę, dom spokojnej starości, itp to idealne miejsce. Idealne również na wymarzony dom z widokiem na wodę. Serdecznie zapraszam na prezentację Numer oferty: DJ377336Osoba odpowiedzialna zawodowo: Iga Szelezińska

Działki na Stanisławce 14-18ar
Działki na Stanisławce 14-18ar
95000 zł
30+ kilka dni temu

Z dumą prezentujemy działkę budowlaną UROCZYSKO na Stanisławce w Strojcu, gmina Praszka, powiat oleski woj opolskie to: * To miejsce jest idealne dla tych, którzy chcą stworzyć swój wymarzony dom w harmonii z naturą. * Dzięki sąsiedztwu lasu, każdy poranek zaczyna się od śpiewu ptaków, a wieczory będą pełne spokoju. * To wyjątkowe miejsce czeka na Ciebie i Twoją rodzinę.* Wymarzony dom na działce w doskonałej lokalizacji o powierzchni ok 10-15 ar (do wyboru 12 działek) Działki z planem zagospodarowania w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.Cena 65ZŁ/m2 Działkę można kupić w całości o pow 21 386 m2 jako działkę inwestycyjną pod zabudowę mieszkalną. W ramach współpracy z domem finansowym jest możliwość uzyskania kredytu na zakup. Zapytaj o ofertę

Działka Zielin 1070m2 z warunkami zabudowy
Działka Zielin 1070m2 z warunkami zabudowy
95000 zł
20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 070
Cena za m²88.79 zł/m²

Na sprzedaż działka zlokalizowana w urokliwym Zielinie k. Gryfic Powierzchnia ok. 1070 m2 Na działkę zostały wydane warunki zabudowy WZ: Zabudowa jednorodzinna, budynek parterowy z użytkowym poddaszem Dojazd do działek drogą asfaltową Fajna okolica Niedaleko zabudowa jednorodzinna Okolica cicha, spokojna, zielona... Idealne miejsce na Twój wymarzony dom SUPER CENA 95 000zł

działka na sprzedaż Świerzyny 1650 m2
działka na sprzedaż Świerzyny 1650 m2
252500 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaŚwierzyny
Cena252 500 zł
Rodzaj działkiinna
Kształt działkiprostokąt

Piękna działka budowlana w malowniczej okolicy. Idealna na wymarzony dom. Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii, blisko lasu to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje marzenia… Oferujemy do sprzedania działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 1650m2 z możliwością powiększenia o kolejne działki o powierzchniach: 1550m 2 cena 237,500zł 1900m 2 cena 290,000zł Położona niespełna 7 km od Zduńskiej Woli. Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Wokół wiele przestrzeni - idealne miejsce na wymarzony dom. Działka niezabudowana, częściowo ogrodzona w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową i utwardzoną gminną. Media: skrzynka prądowa przy działce, woda miejska w drodze. Na tej działce możesz wybudować dom swoich marzeń, gdzie siedząc na tarasie, popijając kawę na tle zachodzącego słońca będziesz mógł podziwiać przyrodę i wsłuchać się w cudowny szum drzew i śpiew ptaków… Działki są również idealne dla inwestorów pod budowę domów jednorodzinnych. Miejsce idealne dla osób szukających relaksu i spokoju. -------------------------- Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: CNT-GS-1426

działka na sprzedaż Świerzyny 1540 m2
działka na sprzedaż Świerzyny 1540 m2
237500 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaŚwierzyny
Cena237 500 zł
Rodzaj działkiinna
Kształt działkiprostokąt

Piękne działki budowlane w malowniczej okolicy. Idealne na wymarzony dom. Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii, blisko lasu to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje marzenia… Oferujemy do sprzedania 4 działki z możliwością zabudowy o powierzchni od 1540m2 do 1897m2 położone niespełna 7 km od Zduńskiej Woli. Działki usytuowane są w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Wokół wiele przestrzeni - idealne miejsce na wymarzony dom. Działki niezabudowane, w kształcie prostokąta lub trapezu. Dojazd do działki drogą asfaltową i utwardzoną gminną. Media: skrzynki prądowe przy każdej działce, woda w drodze. Na tej działce możesz wybudować dom swoich marzeń, gdzie siedząc na tarasie, popijając kawę na tle zachodzącego słońca będziesz mógł podziwiać przyrodę i wsłuchać się w cudowny szum drzew i śpiew ptaków… Działki są również idealne dla inwestorów pod budowę domów jednorodzinnych. Miejsce idealne dla osób szukających relaksu i spokoju. Działka 1900m 2 cena 290,000zł Działka 1550m 2 cena 237,500zł Działka 1550m 2 cena 237,500zł Działka 1650m 2 cena 252,500zł -------------------------- Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: CNT-GS-1135

działka na sprzedaż Świerzyny 1900 m2
działka na sprzedaż Świerzyny 1900 m2
290000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaŚwierzyny
Cena290 000 zł
Rodzaj działkiinna
Kształt działkiprostokąt

Piękna działka budowlana w malowniczej okolicy. Idealna na wymarzony dom. Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii, blisko lasu to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje marzenia… Oferujemy do sprzedania działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 1900m2 z możliwością powiększenia o kolejne działki o powierzchniach: 1550m 2 cena 237,500zł 1550m 2 cena 237,500zł 1650m 2 cena 252,500zł Położona niespełna 7 km od Zduńskiej Woli. Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Wokół wiele przestrzeni - idealne miejsce na wymarzony dom. Działka niezabudowana, częściowo ogrodzona w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową i utwardzoną gminną. Media: skrzynka prądowa przy działce, woda miejska w drodze. Na tej działce możesz wybudować dom swoich marzeń, gdzie siedząc na tarasie, popijając kawę na tle zachodzącego słońca będziesz mógł podziwiać przyrodę i wsłuchać się w cudowny szum drzew i śpiew ptaków… Działki są również idealne dla inwestorów pod budowę domów jednorodzinnych. Miejsce idealne dla osób szukających relaksu i spokoju. -------------------------- Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: CNT-GS-1427

działka na sprzedaż Świerzyny 1540 m2
działka na sprzedaż Świerzyny 1540 m2
237500 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaŚwierzyny
Cena237 500 zł
Rodzaj działkiinna
Kształt działkiprostokąt

Piękna działka budowlana w malowniczej okolicy. Idealna na wymarzony dom. Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii, blisko lasu to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje marzenia… Oferujemy do sprzedania działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 1540m2 z możliwością powiększenia o kolejne działki o powierzchniach: 1550m 2 cena 237,500zł 1650m 2 cena 252,500zł 1900m 2 cena 290,000zł Położona niespełna 7 km od Zduńskiej Woli. Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Wokół wiele przestrzeni - idealne miejsce na wymarzony dom. Działka niezabudowana, częściowo ogrodzona w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową i utwardzoną gminną. Media: skrzynka prądowa przy działce, woda miejska w drodze. Na tej działce możesz wybudować dom swoich marzeń, gdzie siedząc na tarasie, popijając kawę na tle zachodzącego słońca będziesz mógł podziwiać przyrodę i wsłuchać się w cudowny szum drzew i śpiew ptaków… Działki są również idealne dla inwestorów pod budowę domów jednorodzinnych. Miejsce idealne dla osób szukających relaksu i spokoju. -------------------------- Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: CNT-GS-1425

Działka budowlano-rekreacyjna Krzymów gm. Szczawin Koś. p gostyniński
Działka budowlano-rekreacyjna Krzymów gm. Szczawin Koś. p gostyniński
34000 zł
18 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 365
Cena za m²24.91 zł/m²

Działka budowlana nr 29/9 Krzymów gm. Szczawin Kościelny powiat gostyniński woj. mazowieckie wymiary 32 x 42m - 1365m2 Warunki Zabudowy na dom całoroczny. Media przy działce Okolica tereny otwarte, lasy, tereny na wycieczki rowerowe, idealne miejsce na wymarzony domek poza miastem współrzędne działki N: 52 20 47. 80 E: 19 33 44.38 adres na nawigacji: Krzymów 11 Sprzedaż od właściciela

Działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. pajęczański
Działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. pajęczański
47000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 700
Cena za m²27.65 zł/m²

Działka budowlana Zamoście Kolonia gm. Strzelce Wielkie pow. pajęczański woj. łódzkie Działka nr 222/4 -1700m2 wymiary 35 x 45m Warunki Zabudowy na dom całoroczny. okolica otwarte tereny, lasy, tereny na wycieczki rowerowe, idealne miejsce na wymarzony domek poza miastem, współrzędne N: 51 08 33 E: 19 10 19 Adres do nawigacji Zamoście Kolonia 24 Strzelce Wielkie Sprzedaż od właściciela

Kameralne działki z dostępem do rzeki, Chwalęcicie
Kameralne działki z dostępem do rzeki, Chwalęcicie
463000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 083
Cena za m²150.18 zł/m²

Sprzedam dwie piękne działki z dostępem do rzeczki Bystra! Działki w kameralnej, spokojnej okolicy w niedalekiej odległości od miasta. Działka 1: 3083 m2;Działka 2: 1475 m2;Prąd na działce; woda, kanalizacja, światłowód w drodze. W bezpośrednim sąsiedztwie las i nowe zabudowania. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, przystanek autobusowy, przedszkole, kościół. Oferta bezpośrednio od właściciela. Idealne miejsce na Twój wymarzony dom!

działka na sprzedaż Ostrów Mazowiecka Kalinowa 800 m2
działka na sprzedaż Ostrów Mazowiecka Kalinowa 800 m2
200000 zł
Ostrów Mazowiecka 7 dni plecy
Lokalizacjamazowieckie, Ostrów Mazowiecka, Kalinowa
Cena200 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkinieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 800 m2, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka znajduje się na rogu ulic Jesionowej i Kalinowej, co daje możliwość usytuowania budynku w dowolnej konfiguracji. Wszystkie media, tj. prąd, woda, kanalizacja, gaz, dostępne w drodze. Idealne miejsce na wymarzony dom. Zachęcamy do oglądania. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 581/10281/OGS

Atrakcyjna działka budowlana
Atrakcyjna działka budowlana
200000 zł
Ostrów Mazowiecka 6 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²250 zł/m²

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 800 m2,  na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.  Działka znajduje się na rogu ulic Jesionowej i Kalinowej, co daje możliwość usytuowania budynku w dowolnej konfiguracji.  Wszystkie media, tj. prąd, woda, kanalizacja, gaz, dostępne w drodze.  Idealne miejsce na wymarzony dom.  Zachęcamy do oglądania.  Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana Parcice gm. Czastary pow. wieruszowski w. łódzkie
Działka budowlana Parcice gm. Czastary pow. wieruszowski w. łódzkie
53000 zł
Parcice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 800
Cena za m²29.44 zł/m²

Działka budowlana Parcice gm. Czastary działka nr 1152/3 - 1800m2 wymiary 55 x 33m. Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce Działka posiada mapę do celów projektowych, okolica tereny otwarte, lasy, tereny na wycieczki rowerowe, idealne miejsce na wymarzony domek poza miastem Współrzędne działki N: 51 13 25.69 E: 18 19 55.72 Adres przybliżony: Parcice ul. Brzeziny 7 gm. Czastary Sprzedaż od właściciela

Działka budowlana Parcice gm. Czastary pow. wieruszowski w. łódzkie
Działka budowlana Parcice gm. Czastary pow. wieruszowski w. łódzkie
53000 zł
Parcice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 800
Cena za m²29.44 zł/m²

Działka budowlana Parcice gm. Czastary działka nr 1152/3 - 1800m2 wymiary 54 x 33m. Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce Działka posiada mapę do celów projektowych, okolica tereny otwarte, lasy, tereny na wycieczki rowerowe, idealne miejsce na wymarzony domek poza miastem Współrzędne działki N: 51 13 25.69 E: 18 19 55.72 Adres przybliżony: Parcice ul. Brzeziny 7 gm. Czastary Sprzedaż od właściciela

Działka budowlana Parcice gm. Czastary pow. wieruszowski w. łódzkie
Działka budowlana Parcice gm. Czastary pow. wieruszowski w. łódzkie
53000 zł
Parcice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 800
Cena za m²29.44 zł/m²

Działka budowlana Parcice gm. Czastary działka nr 1152/3 - 1800m2 wymiary 54 x 33m. Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce Działka posiada mapę do celów projektowych, okolica tereny otwarte, lasy, tereny na wycieczki rowerowe, idealne miejsce na wymarzony domek poza miastem. Działkę można podzielić na dwie. Współrzędne działki N: 51 13 25.69 E: 18 19 55.72 Adres przybliżony: Parcice ul. Brzeziny 7 gm. Czastary Sprzedaż od właściciela 60*******03

Działka budowlana Krosno gm. Gorzkowice p. piotrkowski
Działka budowlana Krosno gm. Gorzkowice p. piotrkowski
67000 zł
Krosno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia2 995
Cena za m²22.37 zł/m²

Działka budowlana Krosno gm. Gorzkowice. powiat piotrkowski woj. łódzkie działka nr 686//5 -2995m2, Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce dojazd droga asfaltowa, okolice lasy grzybowe, pola uprawne, mała zabudowa. tereny na wycieczki rowerowe, idealne miejsce na wymarzony domek poza miastem. Działkę można podzielić na dwie lub trzy działki. wymiary 58 x 48m N: 51 09 56.00 E: 19 41 05.24 Sprzedaż od właściciela 60*******03

Działka budowlana Rzuchów
Działka budowlana Rzuchów
135000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²135 zł/m²

Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Cicha i spokojna okolica. Z dala od drogi głównej jednak z dobrym dostępem do sklepu, stacji paliw czy szkoĺy. Jeśli chcesz zainwestować gotówkę w nieruchomość lub szukasz działki budowlanej pod wymarzony dom, w spokojnej okolicy to oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż działka 1005m² (lub 1522) z dojazdem od drogi. Cena 135zł/m². Więcej informacji telefonicznie lub e-mail katarzynaduksa gmail.com Pozdrawiam

Działka budowlana Rzuchów
Działka budowlana Rzuchów
135000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²135 zł/m²

Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Cicha i spokojna okolica. Z dala od drogi głównej jednak z dobrym dostępem do sklepu, stacji paliw czy szkoĺy. Jeśli chcesz zainwestować gotówkę w nieruchomość lub szukasz działki budowlanej pod wymarzony dom, w spokojnej okolicy to oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż działka 1005m² (lub 1522) z dojazdem od drogi. Cena 137zł/m². Więcej informacji telefonicznie lub e-mail katarzynaduksa gmail.com Pozdrawiam

Działka budowlana Rzuchów
Działka budowlana Rzuchów
115000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²115 zł/m²

Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Cicha i spokojna okolica. Z dala od drogi głównej jednak z dobrym dostępem do sklepu, stacji paliw czy szkoĺy. Jeśli chcesz zainwestować gotówkę w nieruchomość lub szukasz działki budowlanej pod wymarzony dom, w spokojnej okolicy to oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż działka 1005m² (lub 1522) z dojazdem od drogi. Cena 115zł/m². Więcej informacji telefonicznie lub e-mail katarzynaduksa(małpa)gmail.com Pozdrawiam

Działki w Maszewie
Działki w Maszewie
237069 zł
Maszewo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogautwardzona

Oferujemy państwu działki budowlane w Maszewie w gminie Deszczno Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, w miejscowości oddalonej kilka kilometrów od Gorzowa Wlkp., bardzo dobrze skomunikowana z miastem. Dostępne powierzchnie od 712 m2 do 1.834 m2 w cenie 67 zł/m2. Przy działkach dostępne woda oraz prąd. Idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Po dodatkowe informacje zapraszamy do biura. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Wyjątkowa działka budowlana w Brwinowie - idealna dla rodzin z dziećmi!
Wyjątkowa działka budowlana w Brwinowie - idealna dla rodzin z dziećmi!
56900000 zł
Brwinów 30+ kilka dni temu

Ta przepiękna działka budowlana o powierzchni 1770 m2 położona jest w cichej i spokojnej lokalizacji w Brwinowie. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które chcą stworzyć swój własny, wymarzony dom. Dzięki doskonałemu układowi działki, o wymiarach 28,7 m i 51,5 m, oraz bardzo ustawnej lokalizacji, masz pełną swobodę w planowaniu i zagospodarowaniu przestrzeni według swoich indywidualnych potrzeb. Nie musisz martwić się o sąsiedztwo, ponieważ wokół znajduje się wyłącznie zabudowa jednorodzinna, tworząc przyjazne i przytulne otoczenie.Ta nieruchomość posiada również Miejscowy Plan Zagospodarowania Terenu, który daje pewność, że zgodnie z nim zostaną zachowane odpowiednie standardy architektoniczne i urbanistyczne.Dodatkowo, droga dojazdowa zapewnia łatwy i wygodny dostęp do działki. Dzięki temu nie będziesz mieć żadnych trudności w podróżowaniu do pracy lub do szkoły dla swoich dzieci.Wyjątkowy klimat tego miejsca oraz bogactwo zieleni w okolicy wpływają na magiczną atmosferę, która doskonale sprawdzi się dla rodzinnych spacerów czy grillowania na świeżym powietrzu.Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Ta działka budowlana to idealne miejsce, aby zbudować swój wymarzony dom dla Twojej rodziny.Zapraszam Państwa do obejrzenia tego miejsca na żywo. Chętnie odpowiem również na wszelkie pytania. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jestem do dyspozycji codziennie w godzinach 8-22.Wojciech WalasekAgencja Nieruchomości

Działka w bliskim sąsiedztwie jeziora
Działka w bliskim sąsiedztwie jeziora
50000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²99 zł/m²
Powierzchnia1454 m²
Typbudowlana

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Ostróda - Międzylesie: na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w bliskim sąsiedztwie jeziora. Powierzchnia 1454m2 (ok. 44 x 36 X 49 X 28m). Przy działce wszystkie media, wodociąg komunalny, prąd i gaz. Usytuowanie działki docenią osoby dla których istotny jest spokój i piękno przyrody. Bliskość jeziora, lasów oraz niewielka odległość od miasta Ostróda sprawia że jest to idealne miejsce na wymarzony dom. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Działka budowlana-1904m2  m. Lubkowo,ul.Świerkowa Jezioro Żarnowieckie
Działka budowlana-1904m2 m. Lubkowo,ul.Świerkowa Jezioro Żarnowieckie
571200 zł
11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 904
Cena za m²300 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1904 m2 m. Lubkowo przy ul. Świerkowa -super lokalizacja nad Jeziorem Żarnowieckim. Lubkowo - fantastyczna lokalizacja, świetne miejsce wypadowe nad morze, blisko Jeziora Żarnowieckiego - 300 m do jeziora oraz ok 5 km do otwartego morza w m. Dębki. Działka w pełni uzbrojona w media (en. elektryczna opłaty przyłączeniowe wniesione wystarczy tyko zawrzeć umowę na dostawę z dostawcą, kanalizacja na działce, woda przy samej działce) o regularnym kształcie z dostępem do drogi. Zalety - możesz zbudować dom i zamieszkać na stałe - zbuduj dom wakacyjny i korzystaj ze świetnej lokalizacji w pobliżu morza Lokalizacja Działka położona w malowniczej okolicy blisko las, jezioro idealne miejsce na wypoczynek oraz Twój wymarzony dom w cichej i spokojnej okolicy!

Sprzedam działki budowlane
Sprzedam działki budowlane
275000 zł
20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 000
Cena za m²55 zł/m²

Kompleks 4 działek o powierzchniach od 1000 m 2 do 1 700 m 2 w miejscowości Taczki gmina Prostki. Teren działek położony w malowniczej okolicy Mazur w otoczeniu dużych kompleksów leśnych, nieopodal Jeziora Dybowskiego, idealne miejsce na wymarzony dom jak i odpoczynek. Teren niezabudowany, wiejski. Cena za m 2 - 55 zł. Miejscowość jest dobrze skomunikowana z miastem Ełk oraz z miejscowością Prostki. Uzbrojenie: woda oraz prąd w pobliżu. Więcej informacji udzielę telefonicznie : 88*******78

Atrakcyjne działki Łosiniec
Atrakcyjne działki Łosiniec
213855 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²45 zł/m²
Powierzchnia3245 m²

Zapraszamy do zakupu pięknej działki budowlanej w malowniczej miejscowości Łosiniec, położonej w sercu Wielkopolski. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3245m2 to idealne miejsce dla osób, które marzą o budowie swojego wymarzonego domu w otoczeniu przyrody. Działka jest położona w spokojnej okolicy, zaledwie 200 metrów od lasu. To idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku, którzy chcą cieszyć się pięknymi krajobrazami i relaksować się z dala od miejskiego zgiełku. Na sprzedaż mamy 4 działki budowlane, które są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zbudować swój wymarzony dom lub wybudować kilka domów w jednym miejscu. Warunki zabudowy zostały wydane na jedną z działek, co oznacza, że proces budowy jest znacznie łatwiejszy i szybszy. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć budowę od razu i nie chcą czekać na uzyskanie wymaganych zezwoleń. Łosiniec to wieś otoczona lasami, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się spokojem i ciszą. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które chcą wychowywać swoje pociechy w otoczeniu przyrody i z dala od miejskiego zgiełku. Działka budowlana w Łosińcu to idealne miejsce dla osób, które chcą zacząć nowy rozdział w swoim życiu i zbudować swój wymarzony dom. To także idealne miejsce dla inwestorów, którzy chcą zainwestować w nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej nieruchomości. Nasz zespół doświadczonych agentów nieruchomości jest gotowy, aby pomóc Ci w każdym kroku procesu zakupu. Zaufaj nam i zainwestuj w swoją przyszłość już dziś! Do wyboru 4 działki - działka nr 141/3 o pow. 0,3246 ha - działka nr 141/4 o pow. 0,3245 ha - zostały wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Cena za działkę jest nieco wyższa wynosi 50zł za m2 - działka nr 141/5, o pow. 0,3245 ha - działka nr 141/6, o pow. 0,3529 ha - warunki zabudowy w trakcie Woda i prąd w drodze Współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi! Michał Kolasiński Doradca ds. nieruchomości +48 798 191 807 mi**************i@k********com

Urokliwa działka pod lasem
Urokliwa działka pod lasem
189000 zł
Orzesze 9 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia945
Cena za m²200 zł/m²

Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni  945 m2, znajdującą się w malowniczej miejscowości Orzesze Zgoń. Doskonała lokalizacja wzbudza zainteresowanie osób poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody, jednocześnie mając dostęp do wszystkich potrzebnych udogodnień miejskich. Teren jest idealne dla osób, które pragną zbudować swój wymarzony dom w kameralnym miejscu. Okolica charakteryzuje się malowniczymi krajobrazami i pięknymi widokami, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Bliskość lasu zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych czy organizowania pikników w otoczeniu natury. Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. To idealne miejsce, które pozwoli na stworzenie wymarzonego miejsca zamieszkania w zgodzie z naturą. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

działka na sprzedaż Szczebra 34700 m2
działka na sprzedaż Szczebra 34700 m2
520500 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaSzczebra
Cena520 500 zł
Rodzaj działkirolna
Kształt działkiprostokąt

***OKAZJA*** WSPANIAŁA LOKALIZACJA *** IDEALNE MIEJSCE NA WYMARZONY DOM*** MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU*** Dobry Dom nieruchomości ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę rolną z możliwością przekształcenia. Nieruchomość znajduje się w malowniczej wsi Szczebra w gminie Nowinka na Podlasiu. Gmina Nowinka słynie z wspaniałych atrakcji turystycznych ze względu na otaczającą naturę: jeziora, rzeki, lasy, Wigierski Park Narodowy. Sama działka znajduje się w zaciszu lasu oraz pól. Stąd można zaobserwować zwierzynę taką jak: sarny, jelenie.... skorzystać z darów natury w postaci owoców leśnych, grzybów. Jest to idealne miejsce jeśli pragniesz spokoju i ciszy.... Miasto Nowinka jest w zasięgu 5 minut drogi od oferowanej nieruchomości. Znajdziemy tam udogodnienia miejskie jak: szkoła podstawowa, mechanik samochodowy, apteka, sklep, poczta itd. Dostęp do większych miast: Augustów 10 min drogi oraz Suwałki 20 minut drogi. Działka składa się z części rolnej, lasu oraz posiada dostęp do rzeki Blizna. Grunt płaski. Kształt prostokąt. Widok na lasy oraz pola. Media: woda oraz prąd dostępne przy działce. Zachęcamy do obejrzenia tego magicznego miejsca gdzie wybudujesz swój wymarzony dom!!! Jest możliwość kupna mniejszej powierzchni działki. ***POLECAMY*** Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 4135/4300/OGS

Działka Mrozy
Działka Mrozy
75000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1097

Do sprzedania działka o powierzchni 1097 m2 w malowniczej okolicy Jeruzala w gminie Mrozy. Na nieruchomość składają się dwie działki o łącznych wymiarach 29 metrów szerokości i 38 metrów głębokości . Blisko znajduje się przyłącze prądu oraz woda z wodociągu . Liczne nasadzenia drzewek i krzewów ozdobnych . Piękna malownicza okolica . Idealne miejsce na wymarzony dom . Bardzo dobry dojazd do Warszawy linią autobusową . Blisko sklepy oraz kościół , ośrodek zdrowia i szkoła z przedszkolem . SERDECZNIE ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA NIERUCHOMOSCI! Kontakt : Urszula Materka tel.   email  

Działka letniskowo-budowlana z pięknym widokiem
Działka letniskowo-budowlana z pięknym widokiem
393000 zł
Sławoborze 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę o powierzchni 8195 m2 z bezpośrednim dostępem do rzeki Kłodawa (możliwość budowy stawu, hodowli pstrąga itp.)Idealne miejsce na wymarzony dom z pięknym widokiem, agroturystykę czy inną działalność noclegową związaną z wypoczynkiem w ciszy i oazie spokoju.Działka zlokalizowana jest w miejscowości Sławoborze, 35km od Kołobrzegu, 40km od Pojezierza Drawskiego.Jedna z piękniejszych w okolicy - jak w górach.Wjazd na działkę z drogi wojewódzkiej nr 162 Świdwin - KołobrzegWięcej informacji udzielę telefonicznie: 660 703 994Zapraszam do rozmowy i oglądania działki w tak pięknej lokalizacji

Działka (Mieszkaniowa) - Mrozy
Działka (Mieszkaniowa) - Mrozy
78000 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka o powierzchni 1097 m2 w malowniczej okolicy Jeruzala w gminie Mrozy.  Na nieruchomość składają się dwie działki o łącznych wymiarach 29 metrów szerokości i 38 metrów głębokości . Blisko znajduje się przyłącze prądu oraz woda z wodociągu . Liczne nasadzenia drzewek i krzewów ozdobnych . Piękna malownicza okolica . Idealne miejsce na wymarzony dom .Bardzo dobry dojazd do Warszawy linią autobusową . Blisko sklepy oraz kościół , ośrodek zdrowia i szkoła z przedszkolem .SERDECZNIE ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA NIERUCHOMOSCI !!!!Kontakt : Urszula Materka tel. 510-225-556email 

NIEZWYKŁA OKAZJA!! Działka 4 minuty od Piły
NIEZWYKŁA OKAZJA!! Działka 4 minuty od Piły
258000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 673
Cena za m²154.21 zł/m²

Działka marzeń pod lasem, 4 min od PiłyWyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1673 m² w malowniczym Dolaszewie, zaledwie 3  km od Piły.WYMIARY DZIAŁKI: 27x41x47x52 Idealne miejsce na Twój wymarzony dom z ogrodem dla całej rodziny! Położona przy lesie, otoczona przyrodą, zapewnia spokój i piękne widoki przez cały rok.Jedyna działka w okolicy o tej wielkości !!!Dodatkowo, działka jest usytuowana z dala od głównej drogi, co gwarantuje ciszę i prywatność.Lokalizacja terenu to wielki atut - zaledwie 4 minuty samochodem do sklepu Lidl.Działka jest wyposażona w prąd, a na terenie przewidziane jest własne ujęcie wody typu studnia oraz system szamba.W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, a w najbliższym otoczeniu powstaje dom.Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego, co daje pewność co do możliwości jej wykorzystania.Nie przegap tej unikalnej okazji!Zaprojektuj swoje marzenie i zbuduj wymarzony dom pod lasem.KONTAKT: (użyj formularza kontaktowego) #DziałkaBudowlana #PiękneMiejsce #Dolaszewo #DziałkaNaSprzedaż #DziałkapodPiłą #DziałkapodMiastem #DziałkawWielkopolsce #MalowniczaDziałkaPodLasem #PięknaDziałkaBudowlana #DużaDziałkaBudowlana

Działka budowlana Powązki
Działka budowlana Powązki
384500 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1538

Powązki w gminie Leszno w ostatnim czasie budzą coraz większe zainteresowanie wśród osób szukających miejsca, w którym mogą się wyciszyć i wybudować wymarzony dom. To miejsce idealne na długie spacery i obserwacje przyrody w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Prosta trasa w kierunku Bemowa mieści się w granicy 30 km. Właściciel posiada działki w tej lokalizacji o różnych powierzchniach - cena do ustalenia. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania dokładniej lokalizacji naszych ofert! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka letniskowo-budowlana z pięknym widokiem
Działka letniskowo-budowlana z pięknym widokiem
393000 zł
Sławoborze 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia8 195
Cena za m²47.96 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 8195 m2 z bezpośrednim dostępem do rzeki Kłodawa (możliwość budowy stawu, hodowli pstrąga itp.) Idealne miejsce na wymarzony dom z pięknym widokiem, agroturystykę czy inną działalność noclegową związaną z wypoczynkiem w ciszy i oazie spokoju. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Sławoborze, 35km od Kołobrzegu, 40km od Pojezierza Drawskiego. Jedna z piękniejszych w okolicy - jak w górach. Wjazd na działkę z drogi wojewódzkiej nr 162 Świdwin - Kołobrzeg Więcej informacji udzielę telefonicznie: (użyj formularza kontaktowego) Zapraszam do rozmowy i oglądania działki w tak pięknej lokalizacji

Działka z możliwością zabudowy.
Działka z możliwością zabudowy.
89900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia4 300
Cena za m²20.91 zł/m²

Unikalna oferta sprzedaży działki w urokliwym miejscu - obrębie Świerczyna. To idealna okazja dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu przyrody i spokoju. Działki położone są w malowniczej okolicy, wśród zielonych terenów i pięknych krajobrazów. To idealne miejsce, aby zbudować swój wymarzony dom i cieszyć się bliskością natury. Działka posiada dogodny dojazd, a lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole i inne miejsca niezbędne do codziennego funkcjonowania. Jeśli marzysz o stworzeniu swojego własnego miejsca, gdzie możesz odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem, to ta oferta jest dla Ciebie.  Skontaktuj się już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych działek w obrębie Świerczyna. Nie przegap tej okazji - Twój wymarzony kawałek natury czeka na Ciebie! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana Gorzędów Podchojna
Działka budowlana Gorzędów Podchojna
62500 zł
21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 313
Cena za m²27.02 zł/m²

Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną z pozwoleniem na zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja we wsi Gorzędów, gmina Kamieńsk, powiat Radomszczański, województwo łódzkie. Bardzo ładna, cicha okolica w pobliżu lasu z dala od głównej drogi dojazdowej. Idealne miejsce na wymarzony dom poza miastem. Działka numer 12/4 o powierzchni 2313m2. Długość około 70m , szerokość około 30m. Dostęp do drogi gminnej. Odległość do innych miejscowości: - Kamieńsk 3 km - Radomsko 15 km - Bełchatów 25 km Więcej informacji pod numerem telefonu 5*1*3*2*8*4*8*9*1 Anna. Dokładny plan na geoportal.gov.pl

Działki budowlane Lubenia
Działki budowlane Lubenia
200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²100 zł/m²

SPRZEDAŻ DZIAŁEK BUDOWLANYCH ‼️ DZIAŁKI W LUBENI k. Rzeszowa‼️Działki zostały podzielone na mniejsze, zapraszamy do zakupu od 13 do 25 ar. Możliwość wyboru ‼️ Większość działek z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego. WSZYSTKIE działki uzbrojone (wodociąg, kanalizacja sanitarna, energia oraz możliwość przyłączenia gazu) W trakcie światłowód. Cisza i spokój od miejskiego zgiełku. Panorama Lubenia to idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Jeśli nie chcesz budować od razu - ZAINWESTUJ !!! - najlepsza ochrona kapitału przed inflacją. Pieniądze tracą na wartości, a grunty wręcz przeciwnie.  Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez pośredników. 

Dzialka z warunkami zabudowy 8a
Dzialka z warunkami zabudowy 8a
70000 zł
Brzezówka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²43.75 zł/m²

Witam do sprzedania działka 8ar z warunkami zabudowy nr.605/3 będzie wydzielone 8 arów w kwietniu. Malowniczo położona na delikatnych wzniesieniu z nieograniczonym dostępem widokowym i nasłonecznieniem. Media blisko do pociągnięcia, droga dojazdowa 60 m od drogi gminnej idealne miejsce na wymarzony dom z garażem, brak sąsiadów, dużo prywatności, możliwość montażu fotowoltaiki oraz siłowni wiatrowej. Droga dojazdowa na współwłasność. Blisko dwie szkoły, żłobek, urząd gminy, sklepy, ośrodek zdrowia, hala sportowa, orlik. Szybki dojazd do miasta Rzeszów 12km do granicy. Polecam i zapraszam do kontaktu pod nr. Tel. 79*****45

Malownicza, piękna działka w Podgórzynie
Malownicza, piękna działka w Podgórzynie
176000 zł
30+ kilka dni temu

Odkryj idealne miejsce na swój wymarzony dom dzięki tej atrakcyjnej działce, położonej w przepięknej okolicy, która płynnie łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia. Dzięki wydanym warunkom zabudowy dla domu w zabudowie bliźniaczej, nieruchomość oferuje wyjątkową okazję dla osób poszukujących idyllicznej rezydencji.Położona w doskonałej lokalizacji działka zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień i transportu publicznego, dzięki czemu codzienne życie jest dziecinnie proste. Okoliczny krajobraz zapewnia zapierające dech w piersiach widoki, z terenami zielonymi, pobliskim lasem i majestatycznymi górami tworzącymi wspaniałe tło dla przyszłego domu.Idealna dla tych, którzy pragną harmonijnej równowagi między łącznością miejską a naturalnym pięknem, ta działka oferuje wszystkie zalety dla osób lub rodzin poszukujących pięknego miejsca, które można nazwać domem. Wyobraź sobie, że budzisz się w spokoju zielonego otoczenia, będąc jednocześnie w niewielkiej odległości od tętniących życiem ośrodków miejskich i turystycznych.Nie przegap okazji, aby przekształcić swoją wizję w rzeczywistość. Zabezpiecz tę działkę i wyrusz w podróż, aby zbudować życie w otoczeniu tego, co najlepsze, co ma do zaoferowania natura i nowoczesny styl życia. Twój wymarzony dom czeka w tej czarującej przystani, gdzie każdy dzień przynosi idealne połączenie spokoju i dostępności.Dostępne działki: 905m2 - 260zł/m2893m2 - 260zł/m2880m2 - 200zł/m2Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjna działka (możliwa budowlana) z lasem na wymarzony dom!
Atrakcyjna działka (możliwa budowlana) z lasem na wymarzony dom!
170000 zł
Ujazd 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 200
Cena za m²77.27 zł/m²

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Przedstawiamy wyjątkową działkę (mozliwa budowlana - bezproblemowe odrolnienie) o powierzchni 2200 m² w pięknej i spokojnej miejscowości Mała Warszawa, położonej w pobliżu Ujazdu. Atuty nieruchomości: 1. Duża powierzchnia: 2200 m², dająca wiele możliwości aranżacji przestrzeni 2. Działka położona przy drodze asfaltowej – łatwy i wygodny dojazd 3. Niewielki, urokliwy lasek na terenie działki – własny kawałek zieleni i relaksu 4. Malownicza okolica – otoczona pięknem przyrody, idealna dla osób ceniących spokój i ciszę 5. Bliskość Ujazdu – szybki dojazd do większego miasta, szkół, sklepów, urzędów 6. Wszystkie media dostępne w pobliżu działki 7. Brak ograniczeń w zabudowie – swoboda w realizacji Twojego projektu Mała Warszawa to niewielka miejscowość położona w malowniczym regionie, idealna dla rodzin z dziećmi, osób starszych czy par szukających swojego kawałka raju na ziemi. W miejscowości panuje życzliwa atmosfera i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą sprzedaży działki w urokliwej Małej Warszawie. To doskonała propozycja dla osób pragnących zbudować dom marzeń, ceniących sobie bliskość przyrody i spokojną okolicę. Nie zwlekaj! Ta działka to idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację działki i przekonać się na własne oczy, jak wiele możliwości daje to miejsce. Czekamy na Twój kontakt!

29800000 zł
30+ kilka dni temu

Działka przy lesie - Jeziorki koło Piły Idealne miejsce na Twój dom! Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1639 m² w urokliwych Jeziorkach koło Piły. Ta wyjątkowa nieruchomość posiada wiele atutów, które sprawiają, że jest idealnym miejscem na budowę wymarzonego domu.bliskość lasu plan zagospodarowania uzbrojenie lokalizacja Jeziorki są oddalone tylko o kilka minut jazdy samochodem od Piły, dzięki czemu można korzystać z wszystkich udogodnień miasta i jednocześnie cieszyć się spokojem i ciszą na swojej działce. Działka graniczy bezpośrednio z lasem, co zapewnia spokój, świeże powietrze i możliwość codziennych spacerów w otoczeniu przyrody. Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego - funkcja mieszkaniowa. Możliwość zabudowy domem dwukondygnacyjnym, w tym poddasze użytkowe. Dzięki dostępowi do infrastruktury technicznej, proces budowy na tej działce jest znacznie ułatwiony. W drodze znajdują się sieci: wodociągowa, energetyczna, kanalizacyjna i telekomunikacyjna. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości. To idealne miejsce na Twój wymarzony dom!Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 18 178)

DOLINA BARYCZY Działka Budowlana 0,3100ha
DOLINA BARYCZY Działka Budowlana 0,3100ha
210000 zł
Milicz 26 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 100
Cena za m²67.74 zł/m²

Sprzedam nieruchomość gruntową o powierzchni 0,3100ha z wydanymi warunkami zabudowy, na budynek mieszkalny (jednorodzinny), połozona w miejscowości Niezgoda, gmina Żmigród, powiat trzebnicki. Działka znajduje się w Dolinie Baryczy, w największym Parku Krajobrazowym w Polsce. Bezpośredni dostęp do utwardzonej asfaltowej drogi Gminnej, mało ruchliwej. Z Warunkach zabudowy studnia oraz oczyszczalnia przydomowa lub szambo, prąd do pociągnięcia z sąsiedniej działki. Położona w otoczeniu stawów, jezior, lasów, ścieżek rowerowych i pieszych. Niezwykle urokliwe miejsce, a jednocześnie dobrze skomunikowane z dojazdem do obwodnicy Żmigród . 13 km od Milicza, 12 km od Żmigrodu, 55 km od Wrocławia, 20 km od Rawicza Idealne miejsce pod inwestycję turystyczną- lub miejsce na wymarzony dom w otoczeniu lasów Cena dla zainteresowanych do negocjacji Więcej informacji udzielę telefonicznie