* tania działka *

Sortowanie:
Znaleziony: 179 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Tania działka
Tania działka
4000000 zł
nowe Twardogóra 30+ kilka dni temu

Opiekun oferty:Grzegorz Rychlak 602 101 602Do sprzedania działka o powierzchni 500m2 wraz z budynkiem o powierzchni 80m2 Przed obiektem znajduje się plac do zagospodarowania.Nieruchomość z dużym potencjałem. Posiada niezwykły klimat. Budynek z dostępem do mediów: woda, prąd. Polecam i zapraszam na prezentację.Opiekun oferty: Grzegorz Rychlak 602 101 602Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Tania działka usługowa
Tania działka usługowa
20990000 zł
30+ kilka dni temu

Mam przyjemność prezentować działkę, niezwykle atrakcyjną cenowo i lokalizacyjnie.Nieruchomość położona w 1-szej linii zabudowy z dostępem do drogi publicznej,  jest działką usługową z możliwością postawienia budynku mieszkalnego, pod warunkiem prowadzenia drobnej działalności gospodarczej, jak np: salon kosmetyczny, gabinet masażu, czy warsztat samochodowy.POŁOZENIE:Grunt położony w Sołectwie Łaziska, Gmina Godów, w 1-szej linii zabudowy, w otoczeniu bogactwa natury, jakim jest pobliski las. Atutem dla przedsiębiorców może być bliskość sąsiedztwa ze zjazdem z Autostrady, będącym pierwszym od przejścia z Czechami.W OFERCIE:Działka usługowa, w kształcie prostokąta, nieogrodzona.STATUS NIERUCHOMOŚCI:Nieruchomość w Miejscowym Panie Zagospodarowania Przestrzennego ma symbol D2U.MEDIA:woda, prąd, gaz, kanalizacja.OTOCZENIE:Idealne miejsce dla inwestycji hotelowej, gastronomii, oświaty, ochrony zdrowia, odbudowy biologicznej, salonu kosmetycznego, jak i przestrzeni dla planowanego domu.Zapraszam na prezentację i do współpracy.Barbara Olejnik509 481 021bolejnik@Północ Nieruchomości Sp. z o.o.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Tania działka okazja
Tania działka okazja
142674 zł
8 dni plecy
Powierzchnia1 106
Cena za m²129 zł/m²

Okazja !!!!Urocza działka blisko lasu i terenów nad rzeką Wartą, bardzo ciekawa, atrakcyjna, tania MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY BUDYNKIEM MIESZKALNYM, aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoSzczegółowe ustalenia planu: §8. Na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ustala się następujące zasady zabudowy i zagospodarowania terenu:1. obowiązuje zabudowa mieszkaniowa wyłącznie jednorodzinna o niskiej intensywnośœci,2. obowiązuje zasada realizacji jednego budynku mieszkalnego na jednej działce budowlanej,3. obowiązuje wysokość budynków mieszkalnych dwukondygnacyjnych (w tym z poddaszem użytkowym), nie wyższych jednak niż 11,5 m w linii kalenicy dachu z możliwością podpiwniczenia uzależnioną od badań szczegółowych gruntu, lecz z piwnicami wyniesionymi nie więcej niż 1,5m ponad naturalny poziom terenu,4. maksymalna powierzchnia zabudowy projektowanych działek wynosi do 25% ich ogólnej powierzchni, uwzględniając wszystkie obiekty budowlane nie więcej jednak niż 250 m2na każdej działce,5. dla nowoprojektowanej zabudowy obowiązują dachy dwu lub wielospadowe o spadku nie mniejszym niż 25° i nie większym niż 50°,6. garaże należy realizować jako wbudowane, przybudowane do budynku podstawowego lub wolno stojące, w ramach dopuszczalnej powierzchni zabudowy,7. zakazuje się wykorzystywania garaży dla innych celów, kolidujących z podstawową funkcją terenu.  idealne miejsce dla osób szukających spokojnego miejsca dożycia w sąsiedztwie lasu,  zaledwie 21 km od Poznania, teren częściowo zadrzewiony, l uzbrojenie: prąd, dojazd: bardzo dobrze utrzymaną drogą utwardzonąDostępnych jest 8 działek (dobra propozycja dla kilku znajomych) o powierzchni od 1106 m2- 1200 m2 Idealna propozycja dla klienta , który chce dobrze zainwestować swoje oszczędności lub wybudować dom w otoczeniu lasu! Dostępne działki zaznaczone na mapie.Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania

Tania działka rolna
Tania działka rolna
110013 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia36 671
Cena za m²3 zł/m²

Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny w celu umówienia prezentacji lub spotkania w biurze. Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO U NAS i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ATUTY -atrakcyjna spokojna lokalizacja -duże areał ziemi rolnej  -brak bliskiego sąsiedztwa -Niska cena - Teren dobrze nawodniony LOKALIZACJA Siedlisko znajduje się miejscowości Nowe Huty w powiecie bytowskim, w gminie Tuchomie. Nieruchomość znajduje się 20 km od Bytowa i 53 km od Słupska, W okolicy znajdują się liczne tereny rolne. Najbliższe zabudowie w odległości co najmniej 600 m. NIERUCHOMOŚĆ Działka rolna o powierzchnię 3,6671 ha położona w cichej spokojnej okolicy. Teren oferowanej nieruchomości jest  płaski. Na terenie występują liczne rowy melioracyjne.  Oferta z potencjałem inwestycyjnym.  Obszar w  zaciszu z dala od cywilizacji.  Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną gminną ostatnie metry droga polną.  Klasyfikacja gruntu: ŁIV, ŁV , W-ŁIV I V oraz N.  Działka jest jednym kawałku. Gmina Tuchomie należy do IV grupy podatkowej co w przeliczeniu  przez metraż mamy 1.750725 hektara przeliczeniowego. Na terenie oferowanej nieruchomości nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania. Poznaj wszystkie zalety naszej oferty osobiście podczas prezentacji. Zadzwoń, zobacz, przekonaj się! Co zyskujesz współpracując z naszym biurem? - oszczędność czasu, opiekę i kompleksowe wsparcie doświadczonego Agenta na każdym etapie transakcji - szeroki wybór ofert dopasowanych do Twoich potrzeb - pewność uzyskania najkorzystniejszej wartości nieruchomości - szybką ocenę zdolności kredytowej i ofertę korzystnego kredytu hipotecznego skuteczny i nowoczesny marketing Twojej oferty - profesjonalne i bezpłatne doradztwo prawne - bezpieczeństwo transakcji gwarantowane współpracą z czołowym biurem nieruchomości na Pomorzu, które obsługuje zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i deweloperskie Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę? Zadzwoń pod numer (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego). Możesz także do nas napisać. W naszej bazie znajdziesz najwięcej aktualnych ofert z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia. Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie, Kościerzynie, Chojnicach i Starogardzie Gdańskim. Pracujemy również w soboty. Zaufaj profesjonalistom i kupuj bezpiecznie!

Gmina postomino tania działka
Gmina postomino tania działka
13000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
Pow. działki5400
Rodzaj działkiRolna

baterslo.pl NAJTAŃSZE DZIAŁKI W POLSCE Ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,5900 ha, z czego: - łąki trwałe: 0,5400 ha, (w tym kl: ŁV-0,5400 ha) - grunty pod rowami: 0,0500 ha, (w tym kl: W-ŁV-0,0500 ha) Opis nieruchomości: działka nieużytkowana, położona w sąsiedztwie gruntów leśnych i użytków zielonych przy drodze gruntowej nieurządzonej. Działka porośnięta trawami i chwastami oraz samosiewami drzew i krzewów na obrzeżach działki i wzdłuż rowu. Działka podsiada dostęp do drogi gruntowej nieurządzonej. Zgodnie z zaświadczeniem nr PPI.6724.474.2021.MW z dnia 14.10.2021 r. Wójt Gminy Postomino zaświadcza, że działka nr 36 położona jest na obszarze dla którego brak jest aktualnie obowiązującego planu miejscowego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy Postomino uchwalonego Uchwałą Rady Gminy Postomino nr XV/123/96 z dnia 5 stycznia 1996 r. ze zmianami przedmiotowa nieruchomość częściowo stanowi użytki rolne oraz użytki leśne.

Borne Sulinowo tania działka
Borne Sulinowo tania działka
19200 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 1,0000 ha, z czego: - grunty orne: 1,0000 ha, (w tym kl: RIVa - 0,2900 ha, RV - 0,7100 ha) Opis nieruchomości: Nieruchomość położona śródpolnie w bliskim sąsiedztwie pojedynczej zabudowy siedliskowej, w dalszej odległości rozproszona zabudowa siedliskowa miejscowości Uniemino, w odległości ok. 1,10 km od centrum wsi Uniemino i ok. 8,4 km od Bornego Sulinowa.

Tania działka Pabianice Przyjazna!!!
Tania działka Pabianice Przyjazna!!!
270000 zł
Pabianice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²90 zł/m²

Do sprzedania dwie działki w Pabianicach ul. Przyjazna:1) nr ewidencyjny 84/12 o powierzchni 3000 m2 (67x45 m),2) nr ewidencyjny 84/13 również o powierzchni 3000 m2 (67x45 m).Cena każdej z działek to 90,00 zł/m2. Przy zakupie obu (łącznie 6000 m2) cena za m2 do mocnej negocjacji!!!Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego.W ulicy wszystkie media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja, internet/kablówka.Doskonała lokalizacja, na pograniczu Pabianice/Ksawerów, 4,5 km do Portu Łódź/IKEA, 3 km do S14, 3 km do centrum Pabianic, 12 km do centrum Łodzi.

Tania działka we wsi Broncin
Tania działka we wsi Broncin
175000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²18 zł/m²
Powierzchnia5393 m²
Szerokość21 m
Typrolna
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Tania działka o pow 5393 przy Wsi Broncin koło Warki możliwość zabudowy itp ,Prąd Woda itd w ulicy więcej informacji pod telefonem Tania!. Polecam!

Tania działka budowlana, z mediami
Tania działka budowlana, z mediami
399000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²33 zł/m²
Powierzchnia1400 m²
Szerokość35 m
Długość40 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Na sprzedaż w tym ogłoszeniu oferuję jedną niezabudowaną działkę budowlaną w Rzepienniku Strzyżewskim o powierzchni około 14 arów wraz z udziałem w drodze wewnętrznej (zgodnie z załączoną mapą). Jest dostępnych kilka działek. Można wpisać w Google, Rzepiennik Strzyżewski 235, dokładnie wskaże lokalizację. Jest to działka budowlana, a nie rolna przeznaczona wg. MPZP pod zabudowę mieszkaniową. Atrakcyjne położenie przy lesie, na wzniesieniu z panoramą okolicy. U podnóża znajduje się mała rzeka, która nadaje charakteru okolicy. Oddalona od głównej drogi krajowej i osłonięta drzewami. Wszystkie media są dostępne zaraz przy granicy działki (początek drogi wewnętrznej): a) woda — zgody (warunki przyłączenia) + projekty gotowe, w sierpniu planowane jest rozprowadzenie wody b) kanalizacja — zgody (warunki przyłączenia) + projekty gotowe, w sierpniu planowane jest rozprowadzenie kanalizacji c) gaz — zgoda i warunki są, ale koszt przyłącza jest dość wysoki d) prąd — warunki przyłączenia wydane, umowy podpisane, na przełomie sierpnia i września będzie wykonane przyłącze prądu e) światłowód — sieć w trakcie budowy (rozwijana z funduszy europejskich, Czysta i jasna sytuacja prawna, żadnych problemów. Czysta księga wieczysta bez żadnych obciążeń. Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań.

Tania działka budowlana na Podhalu !
Tania działka budowlana na Podhalu !
130000 zł
Sieniawa 30+ kilka dni temu
Pow. działki3575
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Szukasz i szukasz działki w budżecie do 150 000 zł, z możliwością zabudowy? Stop, mam ! Przeczytaj poniższy opis. 35ar, spokojna okolica, blisko Rabka-Zdrój, blisko Nowy Targ, mówić dalej? Działka zlokalizowana w Sieniawie,rejon Ferkówka, gmina Raba Wyżna, w zacisznym, spokojnym miejscu. Dojazd drogą częściowo utwardzoną/częściowo polną. Powierzchnia całkowita: 3575m2 Cena działki: 140 000 zł Nr ewid. 1230/1, 1230/2, 1228/1, 1227, 1229/3 możliwość dokupienia działki 1182/2- łącznie za cenę 200 000 zł Parcela nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: szerokość ok. 34m. długość ok 67m. Media: -prąd, słup na działce Działka dojazdowa o nr ewid. 3555/1 została zaliczona do kategorii dróg gminnych i ma charakter publiczny. Gmina Raba Wyżna figuruje jako władający (władanie samoistne) Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość leży w terenie 1228/1, 1227, 1229/3 (łącznie 2751m2)- oznaczone symbolem MR- Tereny mieszkalnictwa zagrodowego z dopuszczeniem terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 1230/1,1230/2 (łącznie 824m2)- oznaczone symbolem ZN- Tereny zieleni nie urządzonej. Przeznaczenie terenu: z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zabudowę zagrodową dla rolników. 2. Jako użytkowanie dopuszczalne na określonych w ust. 1 terenach ustala się możliwość lokalizacji: 1) obiektów i urządzeń usług, jako obiektów wolnostojących lub wbudowanych w budynki mieszkalne, 2) zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, 3) urządzeń infrastruktury technicznej związanych z zagospodarowaniem . 4) dojazdów nie wydzielonych, zatok postojowych i małych parkingów (do 8 stanowisk), 5) zieleni urządzonej. W terenach ustalenia MR dopuszcza się możliwość prowadzenia działalności usługowej, przy zachowaniu zasady braku uciążliwości wprowadzanego programu usługowego dla mieszkalnictwa, to znaczy iż wprowadza się zakaz prowadzenia w tych terenach takiej działalności, która mogłaby poprzez sąsiedztwo wpłynąć na obniżenie wartości sąsiedniej działki mieszkaniowej (np. domu pogrzebowego, salonu gier, itp.). Zadzwoń teraz!!! tel. 794 - pokaż numer telefonu - Dawid Pajerski Re/Max Duo Ogrodowa 74 nr do biura: 182 - pokaż numer telefonu - www.remax-polska.pl/dawid_pajerski www.facebook.com/dawidpajerskiremax KOSZTY WYNAGRODZENIA BIURA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Zapraszam do obejrzenia działki!!!

Tania Działka Budowlana W Rędzinach
Tania Działka Budowlana W Rędzinach
85000 zł
30+ kilka dni temu

Oferta, na którą zwróciłeś uwagę, to naprawdę wyjątkowa okazja! Pragnę przedstawić Ci tę działkę w Gminie Rędziny, miejscowości Rędziny przy ul. Kościuszki o powierzchni 500 m2DZIAŁKA:Ta nieruchomość charakteryzuje się powierzchnią 500 m2, co daje mnóstwo możliwości dla Twojej przyszłej inwestycji. Wyobraź sobie piękny ogród, plac zabaw dla dzieci, czy nawet nowoczesny dom dostosowany do Twoich potrzeb.WYMIARY:Działka ma wymiary licząc od drogi - około 26 metrów szerokości i 19 metrów długości. To oznacza, że masz mnóstwo przestrzeni do wykorzystania, bez ograniczeń w planowaniu i kreowaniu wymarzonego otoczenia.MEDIA:Woda i prąd są już dostępne przy samej działce, co znacznie ułatwi proces budowy. Dodatkowo, gaz znajduje się w drodze głównej, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną dla potencjalnych inwestorów.ATUTY:Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest jej położenie w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową jednorodzinną. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od zgiełku miejskiego i cieszyć się sielankowym otoczeniem. Duża szerokość działki daje poczucie przestrzeni i prywatności, co z pewnością docenisz.Dodatkowo, bliskość komunikacji sprawia, że dostęp do ważnych punktów w okolicy jest łatwy i szybki.Miejski plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje tereny zabudowy mieszkaniowej z usługami, co otwiera szerokie możliwości dla wykorzystania działki zarówno pod budownictwo mieszkalne, jak i usługowe.Witaj w swoim nowym domu lub inwestycji. Znajdź spokój w otoczeniu natury i jednocześnie korzystaj z wygody życia blisko miejskich udogodnień.Nie czekaj, ta oferta to prawdziwa perła na rynku nieruchomości. Skontaktuj się ze mną jak najszybciej, aby dowiedzieć się więcej i zacznij planować swoją przyszłość w tym wyjątkowym miejscu::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Filip Lipiński530-226-390530-226-390Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 25854)

Tania działka. MNU Jastrzębie -Zdrój
Tania działka. MNU Jastrzębie -Zdrój
11900000 zł
Jastrzębie-Zdrój 30+ kilka dni temu

Najtańsza działka budowlana ( mieszkaniowo-usługowa 43MNU), Jastrzębie - Zdrój, Górne, 2084 m2. Nowa niższa cena, tylko 119000 zł, jedynie 57,1 zł/1m2. Oferta na wyłączność naszego biura. Nieruchomości Marcin Roś mają przyjemność zaprezentować Państwu działkę mieszkaniowo usługową położoną w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy Jastrzębie-Górne, przy ulicy Strażackiej, w pobliskiej okolicy ulicy Pszczyńskiej. Bezpośredni, uregulowany prawnie dojazd do działki przechodzi z drogi asfaltowej w drogę wewnętrzną - gruntową. Nieruchomość z ograniczoną strefą zabudowy, jednak nie stwarza to problemu z wybudowaniem domu wolnostojącego, a nawet budynku dwulokalowego. Powierzchnia działki to 2084 m2, na obecną chwile podatek od działki rolnej ( do czasu jej zabudowy). Media : - gaz - w drodze, - energia elektryczna - w drodze, - wodociąg gminny w drodze, - Kanalizacja gminna - w drodze. Działka budowlana to bardzo dobra inwestycja, obecnie najlepsza forma ulokowania kapitału, idealne miejsce na wybudowanie domu mieszkalnego. Podstawowe atuty nieruchomości: - Media w granicy działek, - niewielka odległość od centrum Jastrzębia - Zdroju, - doskonała komunikacja z autostradą A1. Szczegółowych informacji udziela prowadzący ofertę Marcin Roś500164559. Serdecznie zapraszamy do współpracy, na prezentację jak i do samego zakupu. Zapewniamy pomoc przy finalizacji transakcji od prezentacji oferty, za pośrednictwem naszego specjalisty kredytowego pomagamy w finansowaniu zakupu, kończąc na przekazaniu nieruchomości. Opis oferty zawarty w jej treści sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Na sprzedaż tania działka budowlana
Na sprzedaż tania działka budowlana
9500000 zł
30+ kilka dni temu

Jeśli szukasz ciszy i spokoju od wielkomiejskiego zgiełku-to jest to miejsce!!Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej wiosce Barcice Drwalewskie, gmina Chynów.Zielona okolica otoczona lasami, polami i sadami.Do wyboru na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1036 m2 każda. Działki sąsiadują ze sobą, wiec można kupić dwie - dla powiększenia terenu.MPZP zabudowa jednorodzinnaMedia- prąd i wodociąg w pobliżu działekWymiary jednej działki - długość 42 m i szerokość 23 mDojazd do terenu- droga utwardzona i polnaBardzo dogodny dojazd. Do Centrum Warszawy to tylko 34 km.Barcice Drwalewskie są położone 10 km od Grójca i blisko DK 50. W okolicy 2-4 km dwie szkoły podstawowe.Doskonałe miejsce na domek pod miastem lub do całorocznego zamieszkania.Chcesz obejrzeć działki, zapraszam do kontaktuOferta Dom Nieruchomości PL

tania działka w centrum miejscowości
tania działka w centrum miejscowości
50000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 300
Cena za m²38.46 zł/m²

Sprzedamy działkę w centrum Piotrkowic.  Nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego, o powierzchni ok. 13 arów,  w całości przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, wszystkie media; prąd, wodociąg, światłowód, gaz.  Centrum miejscowości, w zasięgu do 200m, sklep, kościół, komunikacja, szkoła.  Serdecznie zapraszamy na prezentację w terenie.  Możliwość zakupu działki obok o powierzchni 18ar za kwotę 75.000zł 

Tania działka budowlana z widokiem
Tania działka budowlana z widokiem
138000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 100
Cena za m²27.06 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 51ar, położoną w miejscowości Jasienna. Wieś w Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, w gminie Korzenna. Numer działki: Jasienna 261 Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Rodzaj działki: budowlana Rozmiar działki: ~37x140m Powierzchnia: 51ar Nasłonecznienie: Tak Media na działce: prąd, woda, gaz Spadek: Tak, delikatny, południowy Okolica: cicha, spokojna Wielkość i położenie działki dają nieograniczone możliwości wybudowania wymarzonego domu z dużym ogrodem. Odległości: Centrum(apteka, kościół, sklepy)- 1,5km Korzenna- 6km Gródek nad Dunajcem- 12km Nowy Sącz- 24km Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Proszę o kontakt telefoniczny 6-6-8-9-4-6-2-9-3 Nie odpisuje na wiadomości.

Tania działka budowlana w Spytkowicach
Tania działka budowlana w Spytkowicach
3500000 zł
30+ kilka dni temu

| Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Spytkowicach w powiecie nowotarskim. Działka płaska, w kształcie prostokąta o szerokości ok. 9-9,5m i długości ok. 49m. Wedle dokumentacji z wydziału geodezji starostwa działka posiada 659m2, z kolei jej przeznaczenie w MPZP to zabudowa mieszkaniowa i usługowa (symbol MU). Dojazd bezpośrednio do działki drogą asfaltową. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nad częścią działki przebiega linia średniego napięcia. Media: prąd na działce sąsiedniej. W odległości około 700m sklepy spożywcze oraz restauracja Kabanos. Do Nowego Targu oraz przejścia w Chyżnem ok. 30km, do Zakopanego 50km. Więcej informacji pod telefonem880 558 481 lub18 331 07 59 BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAPEWNIA LICENCJONOWANY POŚREDNIK. Nr licencji 7803. Jeżeli ta oferta nie spełnia Państwa oczekiwań, zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się więcej atrakcyjnych ofert nieruchomości do sprzedaży. ::LINK DO STRONY | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Arkadiusz Mazgaj (licencja nr: 7803)

Tania działka budowlana blisko Czarnkowa
Tania działka budowlana blisko Czarnkowa
65900 zł
21 dni plecy

Dziś przedstawiamy Państwu tanią działkę budowlaną w Gębicach. 13OOm2Działka oddalona od Czarnkowa o +9kmWszystkie oferty w jednym miejscu na - Spotkanie umawiaj telefonicznie.Pełna dokumentacja tylko u nas w biurze. PGN Polska ul. Lipowa 4/6, 64-600 Oborniki. Prezentowana działka w kształcie prostokąta to fajna alternatywa, by za niewielkie pieniądze zacząć myśleć o swoim wymarzonym domu. Położenie nieruchomości na wsi gwarantuje spokój, jednocześnie Gębice zapewniają dostęp do sklepów, szkół czy innych miejsc publicznych.Drogą asfaltową dojedziemy równie szybko do pobliskich większych miast jak Oborniki, Czarnków, Piła czy ChodzieżDziałka leży tuż przy drodze głównej powiatowej.Szukasz kredytu na zakup wymarzonej nieruchomosci - stała oferta ponad 30 banków w jednym miejscu - Zadzwoń do Nas.Doradca rynku nieruchomościPiotr HenzelPGN Polskatel. 885-318-373 ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Tania działka budowlana na Podhalu !
Tania działka budowlana na Podhalu !
255970 zł
Sieniawa 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²36 zł/m²
Powierzchnia3575 m²
Typbudowlana

Szukasz i szukasz działki w budżecie do 150 000 zł, z możliwością zabudowy? Stop, mam ! Przeczytaj poniższy opis. 35ar, spokojna okolica, blisko Rabka-Zdrój, blisko Nowy Targ, mówić dalej? Działka zlokalizowana w Sieniawie,rejon Ferkówka, gmina Raba Wyżna, w zacisznym, spokojnym miejscu. Dojazd drogą częściowo utwardzoną/częściowo polną. Powierzchnia całkowita: 3575m2 Cena działki: 140 000 zł Nr ewid. 1230/1, 1230/2, 1228/1, 1227, 1229/3 możliwość dokupienia działki 1182/2- łącznie za cenę 200 000 zł Parcela nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: szerokość ok. 34m. długość ok 67m. Media: -prąd, słup na działce Działka dojazdowa o nr ewid. 3555/1 została zaliczona do kategorii dróg gminnych i ma charakter publiczny. Gmina Raba Wyżna figuruje jako władający (władanie samoistne) Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość leży w terenie 1228/1, 1227, 1229/3 (łącznie 2751m2)- oznaczone symbolem MR- Tereny mieszkalnictwa zagrodowego z dopuszczeniem terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 1230/1,1230/2 (łącznie 824m2)- oznaczone symbolem ZN- Tereny zieleni nie urządzonej. Przeznaczenie terenu: z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zabudowę zagrodową dla rolników. 2. Jako użytkowanie dopuszczalne na określonych w ust. 1 terenach ustala się możliwość lokalizacji: 1) obiektów i urządzeń usług, jako obiektów wolnostojących lub wbudowanych w budynki mieszkalne, 2) zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, 3) urządzeń infrastruktury technicznej związanych z zagospodarowaniem . 4) dojazdów nie wydzielonych, zatok postojowych i małych parkingów (do 8 stanowisk), 5) zieleni urządzonej. W terenach ustalenia MR dopuszcza się możliwość prowadzenia działalności usługowej, przy zachowaniu zasady braku uciążliwości wprowadzanego programu usługowego dla mieszkalnictwa, to znaczy iż wprowadza się zakaz prowadzenia w tych terenach takiej działalności, która mogłaby poprzez sąsiedztwo wpłynąć na obniżenie wartości sąsiedniej działki mieszkaniowej (np. domu pogrzebowego, salonu gier, itp.). Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=T1OoZB4HdKY Zadzwoń teraz!!! tel. *** *** *** Dawid Pajerski Re/Max Duo Ogrodowa 74 nr do biura: 182755541 www.****************************** www.******************************* KOSZTY WYNAGRODZENIA BIURA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Zapraszam do obejrzenia działki!!!

Tania działka w Sychowie k. Luzina.
Tania działka w Sychowie k. Luzina.
149000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²103 zł/m²
Powierzchnia962 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Na sprzedaż działka nr 175/15 położona w Sychowie, obręb Robakowo, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim o powierzchni 962 m2. Działka w kształcie prostokąta, usytuowana przy drodze asfaltowej, odległa od Luzina ok. 3 km, do Wejherowa ok. 12 km. Wodociąg przy działce, w drodze bocznej im. Danuty Sędzikówny, prąd przy domach jednorodzinnych nieopodal. Droga dojazdowa gminna, zaplanowana budowa ulicy na rok 2024 przez Gminę. Będzie też możliwy dojazd z drogi głównej im Jana Pawła II. Nie ma ustanowionego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, w przeszłości były wydane na działki warunki zabudowy, dotyczące domu jednorodzinnego. Pośrednik odpowiedzialny za realizację umowy - upr.zaw. Nr 16346. OFERUJEMY POMOC W UDZIELANIU KREDYTÓW. PORÓWNAJ OFERTĘ 26 BANKÓW. ZADZWOŃ!

Tania działka 1515m2 (faktura 23% VAT)
Tania działka 1515m2 (faktura 23% VAT)
36500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 515
Cena za m²25.02 zł/m²

Oferta aktualna.Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H,w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny).  Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki, możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej.--Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną nr 277/1 o pow. 1515 m2 w Miedźnie (obręb 0005),  gmina Miedźno, powiat Kłobucki.--Działka  położona przy drodze polnej, około 3 km od centrum miejscowości oraz zalewu Ostrowy.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22 x 68m --W planie zagospodarowania gminy Miedźno z 2007r. symbol:RM - (przeważająca cześć działki) przeznaczenie podstawowe:tereny rolne dopuszczone do lokalizacji zabudowy zagrodowej,przeznaczenie dopuszczalne:budynki i urządzenia budowlane służące produkcji rolniczej, zabudowa rekreacji indywidualnej, urządzenia infrastruktury technicznej, zadrzewienie terenu. RP  - (niewielka część działki) tereny rolne. Przeznaczenie w Studium z 2022r. MN - (całość działki)  obszary zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w tym zabudowy zagrodowej.--Dojazd do działki:Punkty GPS do wpisania do nawigacji, Google Map A - 50*********.9961 - zjazd z ul. Leśnej,B - 50*********.9946 - zjazd do działki,C - 50*********.9954 - działka 277/1 -- Zapraszamy do samodzielnego oglądania działki.-- Dokumenty do umowy przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki. -- Prowizja = 0% . Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych tylko na stronie TanioDzialki !!

Atrakcyjna i tania działka w Lublinie
Atrakcyjna i tania działka w Lublinie
215000 zł
Lublin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia713
Cena za m²301.54 zł/m²

Oferujemy Państwu interesujący grunt budowlany ulokowany w Lublinie, w cichej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych przy ul. Piskora boczna ul. Wyzwolenia. Działka powstanie w wyniku podziału nieruchomości. Jest dostępna wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości.Prostokątna nieruchomość o wymiarach 48m długości i 14m szerokości o powierzchni całkowitej  ok 710mkw, to płaski grunt - idealny pod budowę domu jednorodzinnego jak i bliźniaczego. Grunt w niedalekim położeniu od centrum miasta. Powstanie po podziale nieruchomości.Media dostępne przy działce:- prąd- gaz- woda Działka nie jest objęta MPZP, żeby móc się wybudować potrzebne będzie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy.Bliskie sąsiedztwo działki stanowią zabudowania jednorodzinne, przepływająca nieopodal rzeka Czerniejówka oraz pola uprawne. Działka znajduje się w niewielkim oddaleniu od centrum Lublina, pozostając przy okazji bardzo dobrze skomunikowaną.Serdecznie zapraszam na prezentację, oraz do kontaktu telefonicznego, podczas których chętnie udzielę wszelkich dodatkowych informacji .Inne atrakcyjne działki znajdziecie Państwo na stronie internetowej Biura.Opiekun oferty: Mateusz Chwiejczaktel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5,20-807 Lublin

Tania działka przy jeziorze, ze stawem
Tania działka przy jeziorze, ze stawem
60000 zł
Rojewo 30+ kilka dni temu

Działka przy jeziorze Rojewskim o powierzchni 5200 mkw. położona w miejscowości Rojewo, gmina Rogowo, powiat rypiński. Na działce staw o powierzchni ok. 1000 mkw., piękne stare drzewa.  Położenie wyjątkowe, bo z dala od sąsiadów, w otoczeniu jedynie natury.  Dojazd do działki drogą gminną, gruntową, ok. 500 m od asfaltu. Rojewo jest niewielką wioseczką ze sklepem i skupioną wokół jednej drogi zabudową. Działka oddalona jest od wsi o ok. 800 m. Do gminnej wsi Rogowo - ok. 1500 m. Okolica jest piękna - zasobna w lasy i jeziora. W promieniu 2,5-6 km od działki jest ich kilka: Żalskie, Ruda, Rogówko, Sitnica. Propozycja dla ludzi, którzy pragną być sam na sam z naturą, z daleka od ludzi. Cena: 60.000 zł. Zapraszam

Jura tania działka 1200m2 tylko 8.900zł
Jura tania działka 1200m2 tylko 8.900zł
8900 zł
30+ kilka dni temu

Oferta aktualna. -- Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H, w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny). Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki,możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej. -- Oferujemy do sprzedaży działkę nr 1597 pow. 1200m2 położoną w Dąbrowie Zielonej (obręb 0005) gm. Dąbrowa Zielona pow. częstochowski. Identyfikator działki 240402_2.0005.1597. Działka połozona około 1000m od asfaltu przy drodze polnej ( ostatnie 200m drogi podmokłe). Wymiary działki około  25x45m. -- Wg planu zagospodarowania, symbol ZN - korytarz ekologiczny w otoczeniu Kanału Lodowego. W ewidencji gruntów oznaczenie N - nieużytki W Dabrowie Zielonej posiadamy kilka innych tanich działek rolnych i siedliskowych.   -- Dojazd do działki : Punkt GPS do wpisania do nawigacji, komórki (Google Map): D- zjazd w dr.polną - 50.8345,   19.5442 E- działka nr 1597 - 50.8394,   19.5315 Zapraszamy do samodzielnego oglądania działek.-- Dokumenty do umowy przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach. Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki. --Prowizja = 0%. Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych tylko na stronie TanioDzialki !!

Tania działka 15 km od Kołobrzegu
Tania działka 15 km od Kołobrzegu
61000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²55 zł/m²
Powierzchnia3500 m²
Typbudowlana

Tania działka blisko morza. Okazja! Idealne miejsce na dom jednorodzinny. Okolica łączy zarówno zalety wynikające z bliskości popularnej miejscowości turystycznej, jak i spokoju natury. Piękna działka położona w malowniczej wsi Jarogniew, tuż przy drodze 162, zaledwie 15 km od morza. Działka nr 806/118, powierzchnia 3566 m2. Wydane warunki zabudowy, media na sąsiednich działkach, możliwość przyłączenia do sieci energetycznej, gazowej i wodociągowej. Cena 55zł/m2 do rozsądnej negocjacji. Serdecznie zapraszam po więcej informacji i na prezentację. Oferta warta polecenia.

Tania działka budowlana w Rudce Kołowieckiej
Tania działka budowlana w Rudce Kołowieckiej
85000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²85 zł/m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną z dopuszczeniem usług komercyjnych, zlokalizowaną w miejscowości Rudka Kozłowiecka, w gminie Niemce. Nieruchomość powstanie w wyniku scalenia i podziału  istniejących działek.Grunt położony w trzeciej linii zabudowy. Droga dojazdowa do posesji poprzez 5 m służebność (przechodu, przejazdu oraz doprowadzenia mediów) .Powierzchnia całkowita działki  wynosi 1000 mkw, a szerokość frontu 28m. Działka o kształcie prostokąta to płaski, ustawny teren - idealny pod budowę domu jednorodzinnego, lub jako inwestycja.Dostępne media:- prąd- w pasie drogowym- woda- do 100 m- telekomunikacja- do 100 m W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, działkę oznaczono jako tereny zabudowy zagrodowej (MR).Dodatkowe ustalenia planu:1) dopuszcza się podział na nowo wydzielane działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1800m² w granicach terenu MR;2) minimalną szerokość nowo wydzielanej działki ustala się na 25 metrów;3) dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w odległościach od granicy działki zgodnie z § 12 ust. 6 i 7 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie;4) dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 25% powierzchni działki;5) niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce;6) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej:a) wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych, z których drugą stanowi poddasze użytkowe,b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,c) wysokość kalenicy do 9 metrów,d) dach o połaciach symetrycznych nachylonych pod kątem 30-45°, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp. z wyłączeniem obiektów gospodarczych dla których dopuszcza się połacie jednospadowe,e) dopuszcza się budowę dachów mansardowych bez ograniczeń dla kąta nachylenia połaci,f) pokrycie dachu materiałami posiadającymi atest,7) dopuszcza się realizację na terenach MR, w granicach obrysu jednostki funkcjonalnej określonej rysunkiem planu, zabudowy letniskowej (według warunków jak dla terenów ML) zabudowy mieszkaniowej niskiej (według warunków jak dla terenów MN) oraz usług komercyjnych (według warunków jak dla terenów U), z warunkiem, że zwarty obszar terenów zabudowy letniskowej, jednorodzinnej lub usługowej nie może przekraczać 5.000m² na gruntach I-III klasy bonitacyjnej oraz 1 ha dla gruntów IV klasy bonitacyjnej,8) wprowadza się obowiązek przekształcania charakteru bryły budynku oraz nasadzenia zieleni, podnoszących walory estetyczne, w trakcie modernizacji i zmiany funkcji obiektów;9) dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych, a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych. Wyklucza się lokalizowanie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko oraz realizacji obiektów i urządzeń o uciążliwości przekraczającej granice działki dysponenta obiektu;10) obowiązuje nasadzenie zieleni izolacyjnej od strony dróg krajowych i wojewódzkich;11) w przypadku obszarów objętych ochroną konserwatorską obowiązują odrębne zasady jak w § 4.Nieruchomość położona jest niedaleko centrum miasta Niemce, tylko 8 minut zajmie Państwu dotarcie do urzędu gminy, kościoła, sklepów odzieżowych, lekarza, oraz wielu innych. Dojazd do centrum Lublina to niecałe 20 minut.Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: Opiekun oferty Ewelina Kanadystelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5,20-807 Lublin

Tania działka rolno-budowllana Rudka Kozłowiecka
Tania działka rolno-budowllana Rudka Kozłowiecka
170000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 800
Cena za m²94.44 zł/m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą działkę z potencjałem, położoną w pięknym zakątku miejscowości Rudka Kozłowiecka (gm. Niemce). Działka  mieści się w spokojnej i malowniczej okolicy. Niedaleko rozciąga się Kozłowiecki Park Krajobrazowy z licznymi szlakami oraz Rezerwat Kozie Góry. W okolicy mieści się także popularne łowisko.Działka mieści się w drugiej linii zabudowy, a dojazd do niej zapewnia droga wewnętrzna. Na nieruchomość o całkowitej powierzchni 1800 mkw, składa się 1000 mkw działki budowlanej, pozostałą część stanowi grunt rolny. Najbliższe otoczenie stanowią zabudowania jednorodzinne oraz pola uprawne. Nieopodal znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy. W oddalonej o 4 km miejscowości Niemce znajdą Państwo liczne punkty handlowo-usługowe m.in. urząd gminy, szkoła podstawowa, żłobek, ośrodek zdrowia, liczne sklepy, supermarket, restauracje i wiele innych. W odległości ok. 5 km znajduje się węzeł obwodnicy Lublin-Rudnik, zapewniając sprawny dojazd do Lublina.Dostępne media:-prąd- do 100m-woda- do 100m-gaz- do 100mW Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znaczna część działki została oznaczona jako teren zabudowy zagrodowej (symbol MR), o ustaleniach: dopuszcza się podział na nowo wydzielane działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1800m² w granicach terenu MR; minimalną szerokość nowo wydzielanej działki ustala się na 25 metrów; 3) dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w odległościach od granicy działki zgodnie z § 12 ust. 6 i 7 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie;4) dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 25% powierzchni działki;5) niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce;6) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej:a) wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych, z których drugą stanowi poddasze użytkowe,b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,c) wysokość kalenicy do 9 metrów,d) dach o połaciach symetrycznych nachylonych pod kątem 30-45°, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp. z wyłączeniem obiektów gospodarczych dla których dopuszcza się połacie jednospadowe,e) dopuszcza się budowę dachów mansardowych bez ograniczeń dla kąta nachylenia połaci,f) pokrycie dachu materiałami posiadającymi atest,7) dopuszcza się realizację na terenach MR, w granicach obrysu jednostki funkcjonalnej określonej rysunkiem planu, zabudowy letniskowej (według warunków jak dla terenów ML) zabudowy mieszkaniowej niskiej (według warunków jak dla terenów MN) oraz usług komercyjnych (według warunków jak dla terenów U), z warunkiem, że zwarty obszar terenów zabudowy letniskowej, jednorodzinnej lub usługowej nie może przekraczać 5.000m² na gruntach I-III klasy bonitacyjnej oraz 1 ha dla gruntów IV klasy bonitacyjnej,Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: Opiekun oferty Ewelina Kanadystelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5,20-807 Lublin

Tania działka 1515m2 (faktura 23% VAT)
Tania działka 1515m2 (faktura 23% VAT)
36500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 515
Cena za m²24.09 zł/m²

Oferta aktualna.Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H,w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny).  Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki, możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej.--Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną nr 277/1 o pow. 1515 m2 w Miedźnie (obręb 0005),  gmina Miedźno, powiat Kłobucki.--Działka  położona przy drodze polnej, około 3 km od centrum miejscowości oraz zalewu Ostrowy.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22 x 68m.Uwaga do działki prowadzi droga szerokości ok. 2m stanowiąca własność Gminy. Szerokość drogi może uniemożliwić wykorzystanie działki jako budowlanej.  --W planie zagospodarowania gminy Miedźno z 2007r. symbol:RM - (przeważająca cześć działki) przeznaczenie podstawowe:tereny rolne dopuszczone do lokalizacji zabudowy zagrodowej,przeznaczenie dopuszczalne:budynki i urządzenia budowlane służące produkcji rolniczej, zabudowa rekreacji indywidualnej, urządzenia infrastruktury technicznej, zadrzewienie terenu. RP  - (niewielka część działki) tereny rolne. Przeznaczenie w Studium z 2022r. MN - (całość działki)  obszary zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w tym zabudowy zagrodowej.--Dojazd do działki:Punkty GPS do wpisania do nawigacji, Google Map A - 50*********.9961 - zjazd z ul. Leśnej,B - 50*********.9946 - zjazd do działki,C - 50*********.9954 - działka 277/1 -- Zapraszamy do samodzielnego oglądania działki.-- Dokumenty do umowy przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki. -- Prowizja = 0% . Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych tylko na stronie TanioDzialki !!

Tania działka rolna 2000m2 tylko 6.900zł
Tania działka rolna 2000m2 tylko 6.900zł
690000 zł
Przedbórz 30+ kilka dni temu

Oferta aktualna.Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H,w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny). Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki,możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej.--Działka w Piskorzeńcu, gmina Przedbórz, powiat radomszczański.Działka o numerze 1163 powierzchni 2000 m2.Identyfikator działki 101211_5.0018.1163 --Brak planów zagospodarowania, w studium oznaczenie RP - tereny rolne, gleby chronione oraz tereny zmeliorowane.W ewidencji gruntów oznaczenie rola RV (1200m2), ŁIV łąki trwałe (800m2)Wymiary działki  6x360mW Piskorzeńcu posiadamy działkę budowlaną przy asfalcie oraz kilka działek rolnych.--Szczegóły dojazdu, punkty GPS na mapkach dołączonych do oferty.Punkty GPS do wpisania do nawigacji,tel.komórkowego (Google Map) :B - zjazd w drogę polną   - 51.0604,   20.0445D - działka 1163                -51.0587,   20.0490--Zapraszamy do samodzielnego oglądania działki.--Dokumenty do umowy są przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach.Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki.--Prowizja = 0% . Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych tylko na stronie TanioDzialki !!

Tania działka rolna 1300m2 tylko 4.900zł
Tania działka rolna 1300m2 tylko 4.900zł
490000 zł
Przedbórz 30+ kilka dni temu

Oferta aktualna.Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H,w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny). Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki,możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej.--Działka w Piskorzeńcu, gmina Przedbórz, powiat radomszczański.Działka o numerze 1137 powierzchni 1300 m2.Identyfikator działki 101211_5.0018.1137 --Brak planów zagospodarowania, w studium oznaczenie RP - tereny rolne, gleby chronione oraz tereny zmeliorowane, min. na terenie przedmiotowej nieruchomości znajduje się stanowisko archeologiczne nr 3.W ewidencji gruntów oznaczenie rola RV.Wymiary działki  5x260mW Piskorzeńcu posiadamy działkę budowlaną przy asfalcie oraz kilka działek rolnych.--Szczegóły dojazdu, punkty GPS na mapkach dołączonych do oferty.Punkty GPS do wpisania do nawigacji,tel.komórkowego (Google Map) :B - zjazd w drogę polną   - 51.0604,   20.0445D - działka 1137                -51.0587,   20.0465--Zapraszamy do samodzielnego oglądania działki.--Dokumenty do umowy są przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach.Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki.--Prowizja = 0% . Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych tylko na stronie TanioDzialki !!

Tania działka rolna 600m2 tylko 4.900zł
Tania działka rolna 600m2 tylko 4.900zł
490000 zł
Przedbórz 30+ kilka dni temu

Oferta aktualna.Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H,w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny). Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki,możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej.--Działka w Piskorzeńcu, gmina Przedbórz, powiat radomszczański.Działka o numerze 1181 powierzchni 600 m2.Identyfikator działki 101211_5.0018.1181--Brak planów zagospodarowania, w studium oznaczenie RP - tereny rolne, gleby chronione oraz tereny zmeliorowane.W ewidencji gruntów oznaczenie rola RV.Wymiary działki  18x33mW Piskorzeńcu posiadamy działkę budowlaną przy asfalcie oraz kilka działek rolnych.--Szczegóły dojazdu, punkty GPS na mapkach dołączonych do oferty.Punkty GPS do wpisania do nawigacji,tel.komórkowego (Google Map) :B - zjazd w drogę polną   - 51.0604,   20.0445D - działka 1137                -51.0587,   20.0465--Zapraszamy do samodzielnego oglądania działki.--Dokumenty do umowy są przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach.Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki.--Prowizja = 0% . Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych tylko na stronie TanioDzialki !!

Tania działka z Warunkami Zabudowy 834m2
Tania działka z Warunkami Zabudowy 834m2
66000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia834
Cena za m²79.14 zł/m²

Oferuje Prywatną Sprzedaż świetnej działki w pobliżu Nowej Wsi Wielkiej. Położona w miejscowości Krążkowo w powiecie Inowrocławskim. Działka jest świetnie skomunikowana z Nowa Wsią Wielką poprzez miejscowość Dziemionna. Bliskość Nowej Wsi Wielkiej zapewnia dostęp do wszelkich usług, szkół czy też gastronomi, dostęp do komunikacji miejskiej zapewnia dobry dojazd do Bydgoszczy. Jest to świetna oraz nie droga działka pod budownictwo jednorodzinne gdyż zostały wydane Warunki Zabudowy dla tej konkretnej działki przewidujące budowę domu jedno rodzinnego! Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Zainteresowanych zachęcam do kontaktu, pośrednikom dziękuje za kontakt nie jestem zainteresowany.

Tania działka rolno-budowllana Rudka Kozłowiecka
Tania działka rolno-budowllana Rudka Kozłowiecka
170000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 800
Cena za m²94.44 zł/m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą działkę z potencjałem, położoną w pięknym zakątku miejscowości Rudka Kozłowiecka (gm. Niemce). Działka  mieści się w spokojnej i malowniczej okolicy. Niedaleko rozciąga się Kozłowiecki Park Krajobrazowy z licznymi szlakami oraz Rezerwat Kozie Góry. W okolicy mieści się także popularne łowisko.Działka mieści się w drugiej linii zabudowy, a dojazd do niej zapewnia droga wewnętrzna. Na nieruchomość o całkowitej powierzchni 1800 mkw, składa się 1000 mkw działki budowlanej, pozostałą część stanowi grunt rolny. Najbliższe otoczenie stanowią zabudowania jednorodzinne oraz pola uprawne. Nieopodal znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy. W oddalonej o 4 km miejscowości Niemce znajdą Państwo liczne punkty handlowo-usługowe m.in. urząd gminy, szkoła podstawowa, żłobek, ośrodek zdrowia, liczne sklepy, supermarket, restauracje i wiele innych. W odległości ok. 5 km znajduje się węzeł obwodnicy Lublin-Rudnik, zapewniając sprawny dojazd do Lublina.Dostępne media:-prąd- do 100m-woda- do 100m-gaz- do 100mW Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znaczna część działki została oznaczona jako teren zabudowy zagrodowej (symbol MR), o ustaleniach: dopuszcza się podział na nowo wydzielane działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1800m² w granicach terenu MR; minimalną szerokość nowo wydzielanej działki ustala się na 25 metrów; 3) dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w odległościach od granicy działki zgodnie z § 12 ust. 6 i 7 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie;4) dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 25% powierzchni działki;5) niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce;6) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej:a) wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych, z których drugą stanowi poddasze użytkowe,b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,c) wysokość kalenicy do 9 metrów,d) dach o połaciach symetrycznych nachylonych pod kątem 30-45°, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp. z wyłączeniem obiektów gospodarczych dla których dopuszcza się połacie jednospadowe,e) dopuszcza się budowę dachów mansardowych bez ograniczeń dla kąta nachylenia połaci,f) pokrycie dachu materiałami posiadającymi atest,7) dopuszcza się realizację na terenach MR, w granicach obrysu jednostki funkcjonalnej określonej rysunkiem planu, zabudowy letniskowej (według warunków jak dla terenów ML) zabudowy mieszkaniowej niskiej (według warunków jak dla terenów MN) oraz usług komercyjnych (według warunków jak dla terenów U), z warunkiem, że zwarty obszar terenów zabudowy letniskowej, jednorodzinnej lub usługowej nie może przekraczać 5.000m² na gruntach I-III klasy bonitacyjnej oraz 1 ha dla gruntów IV klasy bonitacyjnej,Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: Opiekun oferty: Ewelina Kanadystel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  ewelina.kanadys@Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 520-807 Lublin

Tania działka budowlana w Rudce Kołowieckiej
Tania działka budowlana w Rudce Kołowieckiej
85000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²85 zł/m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną z dopuszczeniem usług komercyjnych, zlokalizowaną w miejscowości Rudka Kozłowiecka, w gminie Niemce. Nieruchomość powstanie w wyniku scalenia i podziału  istniejących działek.Grunt położony w trzeciej linii zabudowy. Droga dojazdowa do posesji poprzez 5 m służebność (przechodu, przejazdu oraz doprowadzenia mediów) .Powierzchnia całkowita działki  wynosi 1000 mkw, a szerokość frontu 28m. Działka o kształcie prostokąta to płaski, ustawny teren - idealny pod budowę domu jednorodzinnego, lub jako inwestycja.Dostępne media:- prąd- w pasie drogowym- woda- do 100 m- telekomunikacja- do 100 m W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, działkę oznaczono jako tereny zabudowy zagrodowej (MR).Dodatkowe ustalenia planu:1) dopuszcza się podział na nowo wydzielane działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1800m² w granicach terenu MR;2) minimalną szerokość nowo wydzielanej działki ustala się na 25 metrów;3) dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w odległościach od granicy działki zgodnie z § 12 ust. 6 i 7 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie;4) dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 25% powierzchni działki;5) niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce;6) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej:a) wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych, z których drugą stanowi poddasze użytkowe,b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,c) wysokość kalenicy do 9 metrów,d) dach o połaciach symetrycznych nachylonych pod kątem 30-45°, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp. z wyłączeniem obiektów gospodarczych dla których dopuszcza się połacie jednospadowe,e) dopuszcza się budowę dachów mansardowych bez ograniczeń dla kąta nachylenia połaci,f) pokrycie dachu materiałami posiadającymi atest,7) dopuszcza się realizację na terenach MR, w granicach obrysu jednostki funkcjonalnej określonej rysunkiem planu, zabudowy letniskowej (według warunków jak dla terenów ML) zabudowy mieszkaniowej niskiej (według warunków jak dla terenów MN) oraz usług komercyjnych (według warunków jak dla terenów U), z warunkiem, że zwarty obszar terenów zabudowy letniskowej, jednorodzinnej lub usługowej nie może przekraczać 5.000m² na gruntach I-III klasy bonitacyjnej oraz 1 ha dla gruntów IV klasy bonitacyjnej,8) wprowadza się obowiązek przekształcania charakteru bryły budynku oraz nasadzenia zieleni, podnoszących walory estetyczne, w trakcie modernizacji i zmiany funkcji obiektów;9) dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych, a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych. Wyklucza się lokalizowanie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko oraz realizacji obiektów i urządzeń o uciążliwości przekraczającej granice działki dysponenta obiektu;10) obowiązuje nasadzenie zieleni izolacyjnej od strony dróg krajowych i wojewódzkich;11) w przypadku obszarów objętych ochroną konserwatorską obowiązują odrębne zasady jak w § 4.Nieruchomość położona jest niedaleko centrum miasta Niemce, tylko 8 minut zajmie Państwu dotarcie do urzędu gminy, kościoła, sklepów odzieżowych, lekarza, oraz wielu innych. Dojazd do centrum Lublina to niecałe 20 minut.Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: Opiekun oferty: Ewelina Kanadystel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  ewelina.kanadys@Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 520-807 Lublin

Tania działka 1515m2 (faktura 23% VAT)
Tania działka 1515m2 (faktura 23% VAT)
36500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 515
Cena za m²24.09 zł/m²

Oferta aktualna.Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H,w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny).  Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki, możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej.--Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną nr 277/1 o pow. 1515 m2 w Miedźnie (obręb 0005),  gmina Miedźno, powiat Kłobucki.Identyfikator działki - 240604_2.0005.1724--Działka  położona przy drodze polnej, około 3 km od centrum miejscowości oraz zalewu Ostrowy.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22 x 68m.Uwaga do działki prowadzi droga szerokości ok. 2m stanowiąca własność Gminy. Szerokość drogi może uniemożliwić wykorzystanie działki jako budowlanej.  --W planie zagospodarowania gminy Miedźno z 2007r. symbol:RM - (przeważająca cześć działki) przeznaczenie podstawowe:tereny rolne dopuszczone do lokalizacji zabudowy zagrodowej,przeznaczenie dopuszczalne:budynki i urządzenia budowlane służące produkcji rolniczej, zabudowa rekreacji indywidualnej, urządzenia infrastruktury technicznej, zadrzewienie terenu. RP  - (niewielka część działki) tereny rolne. Przeznaczenie w Studium z 2022r. MN - (całość działki)  obszary zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w tym zabudowy zagrodowej.--Dojazd do działki:Punkty GPS do wpisania do nawigacji, Google Map A - 50*********.9961 - zjazd z ul. Leśnej,B - 50*********.9946 - zjazd do działki,C - 50*********.9954 - działka 277/1 -- Zapraszamy do samodzielnego oglądania działki.--odległości:Kłobuck - 10kmCzęstochowa - 25kmRadomsko - 40kmKatowice - 100kmWarszawa - 250km-- Dokumenty do umowy przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki. -- Prowizja = 0% . Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych tylko na stronie TanioDzialki !!

Tania działka rolna  pod Darłowem okazja
Tania działka rolna pod Darłowem okazja
65000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia7 263
Cena za m²8.95 zł/m²

Tania działka rolna na sprzedaż blisko morza. Na sprzedaż teren w lokalizacji: woj. zachodniopomorskie powiat sławieński gmina Darłowo obręb Jeżyczki nr działki 236 Obecnie teren rolny oznaczony jako RZ: łąki, pastwiska, nieużytki. Powierzchnia: 7263m2 Cena: 65 tys zł Piękny teren rolny z perspektywami na przyszłość w atrakcyjnej cenie! Jeżyczki znajdują się: - 9km od Darłowa - 10km od jeziora Bukowo - Spot Windsurfingowy - 16km od plaży w Dąbkach - 28km od Koszalina - 34km od Mielna Najbliższe atrakcje: parki rozrywki dla dzieci oraz dzikie, odludne plaże dla rodziców, wydarzenia sportowe: trasa kolarska wzdłuż wybrzeża, morsowanie w Mielnie, windsurfing, imprezy regionalne, agroturystyka. Działka znajduje się przy głównej drodze asfaltowej prowadzącej w stronę morza. Zabudowania wiejskie w odległości 50m. Teren równy, jednolity. Piękny widok przy rzece Grabowa. Pobliskie media: - wodociąg pod terenem działki - prąd i kanalizacja po drugiej stronie drogi Obszar z potencjałem i perspektywami, idealny pod lokatę kapitału na przyszłość.

Tania działka rolno-budowllana Rudka Kozłowiecka
Tania działka rolno-budowllana Rudka Kozłowiecka
170000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 800
Cena za m²94.44 zł/m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą działkę z potencjałem, położoną w pięknym zakątku miejscowości Rudka Kozłowiecka (gm. Niemce). Działka  mieści się w spokojnej i malowniczej okolicy. Niedaleko rozciąga się Kozłowiecki Park Krajobrazowy z licznymi szlakami oraz Rezerwat Kozie Góry. W okolicy mieści się także popularne łowisko.Działka mieści się w drugiej linii zabudowy, a dojazd do niej zapewnia droga wewnętrzna. Na nieruchomość o całkowitej powierzchni 1800 mkw, składa się 1000 mkw działki budowlanej, pozostałą część stanowi grunt rolny. Najbliższe otoczenie stanowią zabudowania jednorodzinne oraz pola uprawne. Nieopodal znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy. W oddalonej o 4 km miejscowości Niemce znajdą Państwo liczne punkty handlowo-usługowe m.in. urząd gminy, szkoła podstawowa, żłobek, ośrodek zdrowia, liczne sklepy, supermarket, restauracje i wiele innych. W odległości ok. 5 km znajduje się węzeł obwodnicy Lublin-Rudnik, zapewniając sprawny dojazd do Lublina.Dostępne media:-prąd- do 100m-woda- do 100m-gaz- do 100mW Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znaczna część działki została oznaczona jako teren zabudowy zagrodowej (symbol MR), o ustaleniach: dopuszcza się podział na nowo wydzielane działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1800m² w granicach terenu MR; minimalną szerokość nowo wydzielanej działki ustala się na 25 metrów; 3) dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w odległościach od granicy działki zgodnie z § 12 ust. 6 i 7 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie;4) dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 25% powierzchni działki;5) niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce;6) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej:a) wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych, z których drugą stanowi poddasze użytkowe,b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,c) wysokość kalenicy do 9 metrów,d) dach o połaciach symetrycznych nachylonych pod kątem 30-45°, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp. z wyłączeniem obiektów gospodarczych dla których dopuszcza się połacie jednospadowe,e) dopuszcza się budowę dachów mansardowych bez ograniczeń dla kąta nachylenia połaci,f) pokrycie dachu materiałami posiadającymi atest,7) dopuszcza się realizację na terenach MR, w granicach obrysu jednostki funkcjonalnej określonej rysunkiem planu, zabudowy letniskowej (według warunków jak dla terenów ML) zabudowy mieszkaniowej niskiej (według warunków jak dla terenów MN) oraz usług komercyjnych (według warunków jak dla terenów U), z warunkiem, że zwarty obszar terenów zabudowy letniskowej, jednorodzinnej lub usługowej nie może przekraczać 5.000m² na gruntach I-III klasy bonitacyjnej oraz 1 ha dla gruntów IV klasy bonitacyjnej,Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: Opiekun oferty: Anita Górkiewicztel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  anita.gorkiewicz@Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 520-807 Lublin

Tania działka budowlana w Rudce Kołowieckiej
Tania działka budowlana w Rudce Kołowieckiej
85000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²85 zł/m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną z dopuszczeniem usług komercyjnych, zlokalizowaną w miejscowości Rudka Kozłowiecka, w gminie Niemce. Nieruchomość powstanie w wyniku scalenia i podziału  istniejących działek.Grunt położony w trzeciej linii zabudowy. Droga dojazdowa do posesji poprzez 5 m służebność (przechodu, przejazdu oraz doprowadzenia mediów) .Powierzchnia całkowita działki  wynosi 1000 mkw, a szerokość frontu 28m. Działka o kształcie prostokąta to płaski, ustawny teren - idealny pod budowę domu jednorodzinnego, lub jako inwestycja.Dostępne media:- prąd- w pasie drogowym- woda- do 100 m- telekomunikacja- do 100 m W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, działkę oznaczono jako tereny zabudowy zagrodowej (MR).Dodatkowe ustalenia planu:1) dopuszcza się podział na nowo wydzielane działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1800m² w granicach terenu MR;2) minimalną szerokość nowo wydzielanej działki ustala się na 25 metrów;3) dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w odległościach od granicy działki zgodnie z § 12 ust. 6 i 7 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie;4) dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 25% powierzchni działki;5) niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce;6) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej:a) wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych, z których drugą stanowi poddasze użytkowe,b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,c) wysokość kalenicy do 9 metrów,d) dach o połaciach symetrycznych nachylonych pod kątem 30-45°, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp. z wyłączeniem obiektów gospodarczych dla których dopuszcza się połacie jednospadowe,e) dopuszcza się budowę dachów mansardowych bez ograniczeń dla kąta nachylenia połaci,f) pokrycie dachu materiałami posiadającymi atest,7) dopuszcza się realizację na terenach MR, w granicach obrysu jednostki funkcjonalnej określonej rysunkiem planu, zabudowy letniskowej (według warunków jak dla terenów ML) zabudowy mieszkaniowej niskiej (według warunków jak dla terenów MN) oraz usług komercyjnych (według warunków jak dla terenów U), z warunkiem, że zwarty obszar terenów zabudowy letniskowej, jednorodzinnej lub usługowej nie może przekraczać 5.000m² na gruntach I-III klasy bonitacyjnej oraz 1 ha dla gruntów IV klasy bonitacyjnej,8) wprowadza się obowiązek przekształcania charakteru bryły budynku oraz nasadzenia zieleni, podnoszących walory estetyczne, w trakcie modernizacji i zmiany funkcji obiektów;9) dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych, a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych. Wyklucza się lokalizowanie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko oraz realizacji obiektów i urządzeń o uciążliwości przekraczającej granice działki dysponenta obiektu;10) obowiązuje nasadzenie zieleni izolacyjnej od strony dróg krajowych i wojewódzkich;11) w przypadku obszarów objętych ochroną konserwatorską obowiązują odrębne zasady jak w § 4.Nieruchomość położona jest niedaleko centrum miasta Niemce, tylko 8 minut zajmie Państwu dotarcie do urzędu gminy, kościoła, sklepów odzieżowych, lekarza, oraz wielu innych. Dojazd do centrum Lublina to niecałe 20 minut.Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura: Opiekun oferty: Anita Górkiewicztel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  anita.gorkiewicz@Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 520-807 Lublin

Okazja! Tania działka budowlana,  ul. Sikorskiego
Okazja! Tania działka budowlana, ul. Sikorskiego
150000 zł
Solec Kujawski 11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 170
Cena za m²128.21 zł/m²

Dzień dobry. Mam do zaoferowania jedną z dwóch działek budowlanych nr 2757/4 o powierzchni 1170(960) m2, cena 150 tyś, nr 2757/3 o powierzchni 1150 m2, cena 180 tyś. Na działce 2757/4 na krótszym boku ustanowiona jest służebność przejazdu do sąsiedniej działki. Odejmując służebność mamy działkę o wymiarach 22m x 43,6m co daje 960m2 Działki objęte Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media w drodze. Bardzo dobrze położone, blisko lasu, ustawione tak, że widok na las będzie z tarasu, ogrodu. Usytuowane na końcu odnogi od ul. Sikorskiego, dzięki czemu nikt nie będzie jeździł pod płotem i kurzył. Sąsiednie działki zabudowane, więc nie będzie wiecznego placu budowy, jak to bywa na nowo powstających osiedlach.

Tania działka budowlana 936m2 PKP 1km
Tania działka budowlana 936m2 PKP 1km
39900 zł
15 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia936
Cena za m²42.63 zł/m²

Oferta aktualna. Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H, w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny). Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki, możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej. -- Działka w Żelisławiczkach, gm.Secemin, powiat świetokrzyski. Działka o numerze 56/2 powierzchni 936 m2. Identyfikator działki 261305_2.0020.56/2 -- W planach zagospodarowania oznaczenie -4-18.MN - tereny przeznaczone dla zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej W ewidencji gruntów oznaczenie rola RVI,pastwisko PsVI. Wymiary działki 19x47m Media - prąd, woda przy najbliższej zabudowie ok.200m. -- Szczegóły dojazdu, punkty GPS na mapkach dołączonych do oferty. Punkty GPS do wpisania do nawigacji, tel.komórkowego (Google Map) : A - zjazd z asfaltu, początek działek - 50*********.8688 - Działki były niedawno wytyczane, wszedzie są opalikowane graniczniki. Zapraszamy do samodzielnego oglądania działki. -- Dokumenty do umowy są przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach. Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki. -- Prowizja = 0% . Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych tylko na stronie TanioDzialki !!

Tania Działka letniskowa Pawełki 970m2 Kochanowice
Tania Działka letniskowa Pawełki 970m2 Kochanowice
49000 zł
9 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia970
Cena za m²50.52 zł/m²

Na sprzedaż działka rekreacyjna  w miejscowości Pawełki, powiat Kochanowice. Działka o powierzchni 944m2 o nieregularnym kształcie położona w spokojnej okolicy, bardzo blisko lasu.  Media: działka nie ma dostępu do kanalizacji oraz wodociągu, trzeba wykopać studnię oraz szambo lub przydomową oczyszczalnie ścieków. Prąd znajduje się na działkach obok, koszt przyłącza zależy od mocy przyłącza. Numer działki: 729/132 Działka sprzedawana wraz z udziałami w drodze 731/132. Nieruchomość oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako ML Jeżeli ustalenia szczegółowe nie stanowią inaczej, dla zabudowy letniskowej ML ustala się następujące wymogi:  1) Przeznaczenie podstawowe zabudowa letniskowa.  2) Minimalna powierzchnia wydzielanej działki 600 m2 .  3) Udział powierzchni biologicznie czynnej nie mniej niż 60% powierzchni nieruchomości w tym minimum 10% zieleni wysokiej.  4) Maksymalna powierzchnia zabudowy pojedynczego obiektu letniskowego wynosi 80 m2 5) W obrębie nieruchomości dopuszcza się tylko jeden niepodpiwniczony obiekt letniskowy i jeden obiekt otwarty typu wiata lub altana o maksymalnej powierzchni 40 m2 6) Ustala się zakaz stosowania w zespołach zabudowy letniskowej palenisk opalanych węglem, z wyjątkiem rozwiązań o charakterze proekologicznym.  7) Wysokość budynków letniskowych nie może przekraczać 7,5 m (jedna kondygnacja plus użytkowe poddasze), przy czym wysokość do okapu nie więcej niż 3,5 m a poziom ± 0,00 nie wyżej niż 0,6 m nad poziomem terenu.  8) Wysokość zabudowy towarzyszącej nie może przekraczać 5,0 m.  9) Należy stosować dachy dwuspadowe lub wielospadowe o nachyleniu 35°- 50° z pokryciem materiałami tradycyjnymi. Dla zabudowy towarzyszącej dopuszcza się dachy wielospadowe kryte tym samym materiałem co obiekt mieszkalny.  10) Zakaz realizacji dachów z przesunięciem poziomów połaci w kalenicy.  11) Zaopatrzenie w media i odprowadzenie ścieków zgodnie z ustaleniami §12.  12) Obsługa komunikacyjna z dróg publicznych lub drogi wewnętrznej o szerokości nie mniejszej niż 6,0 m, traktowanej jako ciąg pieszo-jezdny; linie zabudowy jak w terenach zabudowy mieszkaniowej.  13) Zakaz stosowania ogrodzeń z paneli betonowych od strony przestrzeni publicznych.  14) Wymóg zabezpieczenia na terenie działki co najmniej jednego miejsca parkingowego. 6. Zasady zabudowy wydzielonych terenów usług, kultury, turystyki, przemysłu, obsługi komunikacyjnej i pozostałych niemieszkaniowych określa się w ustaleniach szczegółowych; linie zabudowy jak w terenach zabudowy mieszkaniowej.  7. W granicach jednostki planu, niezależnie od jej przeznaczenia podstawowego i dopuszczalnego zawsze mogą być lokalizowane:  1) Elementy komunikacji drogi, chodniki, drogi rowerowe, parkingi, place manewrowe itp.  2) Zieleń towarzysząca.  3) Sieci i urządzenia infrastruktury technicznej.  4) Obiekty małej architektury. 8. Na terenach zainwestowanych i przewidzianych do zainwestowania, w granicach obszaru określonego na załączniku nr 1 dopuszcza się lokalizację urządzeń do produkcji energii ze źródeł odnawialnych o mocy powyżej 100 kW, z wyłączeniem elektrowni wiatrowych. Odległości do: - Lubliniec 12 km  - Częstochowa 42 km  - Myszków 60 km  - Tworóg 30 km  - Tarnowskie Góry 44 km  - Gliwice 60 km  - Bytom 55 km  - Katowice 85 km  - Opole 60 km  - Pyrzowice Port Lotniczy 60 km - Kłobuck 41 km - Olesno 27 km - Dobrodzień 20 km

Tania działka budowlana 936m2 PKP 1km
Tania działka budowlana 936m2 PKP 1km
39900 zł
19 dni plecy

Oferta aktualna.Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H,w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny).Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki,możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej.--Działka w Żelisławiczkach, gm.Secemin, powiat świetokrzyski.Działka o numerze 56/2 powierzchni 936 m2.Identyfikator działki 261305_2.0020.56/2--W planach zagospodarowania oznaczenie -4-18.MN - tereny przeznaczone dla zabudowy mieszkalnej jednorodzinnejW ewidencji gruntów oznaczenie rola RVI,pastwisko PsVI.Wymiary działki 19x47mMedia - prąd, woda przy najbliższej zabudowie ok.200m.--Szczegóły dojazdu, punkty GPS na mapkach dołączonych do oferty.Punkty GPS do wpisania do nawigacji,tel.komórkowego (Google Map) :A - zjazd z asfaltu, początek działek- 50.8004, 19.8688-Działki były niedawno wytyczane, wszedzie są opalikowane graniczniki.Zapraszamy do samodzielnego oglądania działki.--Dokumenty do umowy są przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach.Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki.--Prowizja = 0% . Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych, rekreacyjnych tylko na stronie TanioDzialki !!

Tania działka z zabudowaniami, niedaleko Chełmna !
Tania działka z zabudowaniami, niedaleko Chełmna !
209000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia5 133
Cena za m²40.72 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, zabudowana, położona w miejscowości Małe Łunawy, gmina Chełmno.Jest to działka o bardzo dużej powierzchni 5133 m2, na której usytuowany jest budynek mieszkalny jednorodzinny (ok 80 m2 powierzchni użytkowej), oraz budynek gospodarczy ( ok 27 m2).Budynek mieszkalny murowany metodą tradycyjną z czerwonej cegły, wymagający gruntownego remontu.Mieszkanie składa się z wiatrołapu, salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego oraz strychu do własnej adaptacji. Nieruchomość posiada własne ujęcie wody (studnia głębinowa), gminne przyłącze wodociągowe oraz energii elektrycznej.Ogrzewanie mieszkania za pomocą pieca kaflowego.Stolarka okienna i drzwiowa PCV, na dachu eternit.Bardzo dobra lokalizacja, nieruchomość położona 9 km od miasta Chełmno oraz 12 km od Grudziądza.Spokojna okolica i malownicze tereny, pobliże lasów, łąk.Poszczególne klasy gruntów:1. RVI - 1052 m22. BVRVI- 952 m23. ŁIV - 3129 m2Poszczególne wymiary pomieszczeń domu:1. Salon - 23,36 m22. Kuchnia - 14,2 m23. Wiatrołap - 6,72 m24. Łazienka - 6,63 m26. Sypialnia - 16,76 m27. Pom. gospodarcze - 12,41 m2Budynek gospodarczy - 27 m2 Serdecznie polecam ofertę !Cena dotyczy gruntu wraz z zabudowaniami !Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie. Nieodpłatnie pomagam w uzyskaniu kredytu hipotecznego w dogodnych warunkach ! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Tania działka rekreacyjna, leśna - Suwalszczyzna - pilne
Tania działka rekreacyjna, leśna - Suwalszczyzna - pilne
98000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 244
Cena za m²30.21 zł/m²

Karolin, Giby, Suwalszczyzna Zapraszamy do zakupu pięknej rekreacyjnej działki leśnej - częściowo jeszcze zadrzewionej - o powierzchni ponad 3000 m2, położonej na Suwalszczyźnie - w samym sercu regionu, gdzie przyroda zachwyca każdego miłośnika natury. Działka zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, na skraju lasu, w otoczeniu malowniczych pól i lasu, z dala, bardzo daleko... od miejskiego zgiełku. To idealne miejsce dla osób poszukujących ucieczki od codziennego życia i chcących cieszyć się spokojem oraz najczystszym powietrzem w Polsce. Do działki jest doprowadzony prąd, wodociąg w najbliższej okolicy (ok. 400m). Teren działki jest, tam gdzie trzeba płaski i nasłoneczniony ale również urozmaicony, co pozwala na łatwe zagospodarowanie i budowę domu lub letniej rezydencji a nawet dwóch pięknych siedzib - możliwa zabudowa. W bezpośrednim sąsiedztwie wypoczywać można na pięcioma różnymi jeziorami, najbliższe, jezioro Głuche, w odległości mniejszej niż 1 km. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych, takich jak Park Narodowy "Biebrza", Jezioro Wigry oraz liczne szlaki turystyczne i rowerowe. To także doskonałe miejsce dla miłośników wędkarstwa, myślistwa i innych form aktywności w leśnym plenerze. Cena do negocjacji w przypadku realnego zainteresowania. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia działki. Dane szczegółowe: Powierzchnia: 3244 m2 Wymiary: 90m x ~36m Położenie: Karolin, gmina Giby, powiat sejneński. Szybka sprzedaż bezpośrednia - osoba prywatna. Szczegóły na e-mail/chat. Zapraszam!

Tania działka budowlana w Rogowie 1088m2
Tania działka budowlana w Rogowie 1088m2
65000 zł
Grzędzice wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 088
Cena za m²59.74 zł/m²

Oferta Tylko w Grand Nieruchomości ! W ofercie sprzedaży działka budowlana nr 130/2 o powierzchni 1088 m2- położona we wsi Rogowo w gminie Stargard, 5 Km od Stargardu. Przez Działkę nr 130/3 częściowo przechodzą przewody linii wysokiego napięcia, nie można na niej budować ale może służyć jako dodatkowy ogród- też jest do sprzedaży w niższej cenie. Działka 130/2 jest budowlana z wydanymi warunkami zabudowy ( możliwa powierzchnia zabudowy około 130 m2). Niska cena czyni tą działkę dobrą lokatą kapitału. Media- przyłącze do sieci wodnej około 90 m od działki , ścieki - szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków, energia z sieci energetycznej (wydane warunki enea) , ciepło- piec na paliwo stałe, gaz płynny lub elektryczne ( pompa ciepła). Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę domu (jednorodzinny lub bliźniak), co daje możliwość uzyskania szybko pozwolenia na budowę Nowego budynku jednokondygnacyjnego z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacji w poziomie dachu, dopuszcza się podpiwniczenie budynku w części lub całości, Dach dwuspadowy , stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 35, układ kalenicy równoległy do drogi gminnej ; Wysokość budynku mierzona do kalenicy nie może przekroczyć 9 m , Szerokość elewacji frontowej od 10 do 16 m, Powierzchni zabudowy- max 0,12 % Uwzględnienie obowiązującej linii zabudowy w odległości 10 m od granicy z drogąDziałka nadaję się pod budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka ze względu na swój kształt , najbliższe sąsiedztwo stanowią pola uprawne i domy jednorodzinne położone w dość dużym oddaleniu od siebie. Nieruchomości w kształcie prostokąta, usytuowane na wjeździe do miejscowości Rogowo, nieco na uboczu co czyni ją atrakcyjną pod względem ciszy i spokoju. Bardzo dobra droga dojazdowa do działki z drogi gminnej, głównej- asfalt. Oferuje również pomoc w sprzedaży Państwa nieruchomości i otrzymaniu kredytu hipotecznego. Zapraszam na prezentacje Kacper Baradziej tel. (użyj formularza kontaktowego) GRAND FINANSE && NIERUCHOMOŚCI Stargard, ul. Grodzka 3/ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Tania działka budowlano-usługowa nad jeziorem...
Tania działka budowlano-usługowa nad jeziorem...
69000 zł
3 kilka dni temu

Zapraszamy na Polskie Wybrzeże do Izbicy nad jeziorem Łebsko u ujścia rzeki Łeby,gdzie można prawdziwie wypocząć od zgiełku codziennego życia w mieście...Działka idealna dla miłośników przyrody, którzy cenią sobie bliskość natury, ciszę i spokój,rowerzystów, wędkarzy, kajakarzy, amatorów ornitologów ... Na sprzedaż działka o powierzchni 706 m2od Jeziora Łebsko w linii prostej oddalona o około 360 metrów,objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,położona na terenie o funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną, woda w drodze przy granicy działki,kanalizacja w drodze, w odległości około 50 metrów,dojazd drogą asfaltową oraz na ostatnim odcinku utwardzoną,działka posiada dostęp do drogi publicznej za pośrednictwem urządzonej drogi wewnętrznej. Nieruchomość ma kształt prostokąta, jest w pełni ogrodzona. Posiada nasadzenia głównie w postaci drzew owocowych, krzewów oraz tuj. Jest tu również wymurowana wędzarnia na ryby złowione w pobliskim jeziorze lub rzece, w ustronnym miejscu przygotowano także sławojkę. W najbliższym sąsiedztwie zabudowa letniskowa oraz całoroczna. Lokalizacja i okolica Izbica to stara wieś kaszubska zlokalizowana w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Główczyce, na południowym brzegu jeziora Łebsko, u ujścia rzeki Łeby. Do nadmorskiej Łeby jest 30 km. Izbica dzięki lokalizacji nad jeziorem i rzeką jest idealnym miejscem do rekreacji nad wodą. W miejscowości przygotowano przystań rybacką. Atrakcją jest też m.in. drewniany pomost, z którego rozpościera się widok na ruchome wydmy oraz świętą górę Słowińców - czyli Rowokół. Przez Izbicę prowadzi międzynarodowa trasa rowerowa R 10 oraz trasa rowerowa z Łeby do Kluk, więc przejeżdża przez nią w skali roku ogrom miłośników dwóch kółek, a część z nich zatrzymuje się na nocleg w samej Izbicy. W najbliższej okolicy unikatowy w skali kraju rezerwat "Bagna Izbickie" - istny raj dla amatorów ornitologów. W miejscowości jest m.in. sklep, zabytkowy kościół, baza noclegowa.W pobliżu także jezioro Gardno oraz rzeka Łupawa. Jeżeli Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń i umów się na prezentację.Przeprowadzimy całą transakcję "od zapytania do wydania" działki na sprzedaż.Więcej zdjęć i ofert sprzedaż działki na stronie biuro nieruchomości Słupsk.Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże wybrać kredyt hipoteczny dla działki na sprzedaż.Przy zakupie działki należy uwzględnić dodatkowe koszty w postaci: podatku Vat, PCC, taksy notarialnej czy wynagrodzenia biura nieruchomości. #NieruchomościLepiej #VIRTUAGO #INDAGO #IMAGO #FINDA Zadzwoń po więcej informacji...::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Tania działka pod Twój wymarzony dom!!!
Tania działka pod Twój wymarzony dom!!!
109000 zł
30+ kilka dni temu

EMA Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 2427 m2 znajdującą się w miejscowości Grodzisko, niedaleko Kłobucka.Lokalizacja: woj. Śląskie, w miejscowości Grodzisko ul.NadrzecznaPrzeznaczenie działki: działka składa się z dwóch części. Z działki budowlanej o symbolu 1MN,RM (przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa zagrodowa, przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa usługowa, zabudowa związana z prowadzeniem działalności gospodarczej), a także działki rolnej o symbolu RP.Powierzchnia działki: 2427m2Działka pod zabudowę 1664m2Działka rolna 763m2Numery ewidencyjne działek: 139/5,573/5,145/2Media: wszystkie media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) są dostępne w drodze, co znacznie ułatwia proces budowy.Opis:To urokliwa działka składająca się z dwóch części: działki przeznaczonej pod zabudowę i działki rolnej zlokalizowana w spokojnej miejscowości Grodzisko, blisko centrum Kłobucka (ok.4km). Nieruchomość ta oferuje możliwość stworzenia swojego wymarzonego domu z bezpośrednim dostępem do rzeki Kocinka, dzięki której nowi właściciele mogą cieszyć się możliwością rekreacji na świeżym powietrzu, łowieniem ryb czy po prostu relaksem przy szumie wody. W pobliskiej odległości znajduje się szkoła podstawowa (350m), przedszkole (ok.3km), kościół (400m), sklep, przystanek autobusowy (100m), co sprawia, że życie codzienne będzie łatwe i wygodne do zorganizowania.Bardzo dużym atutem tej nieruchomości jest niska cena (109 000zł) W PRZYPADKU TEJ OFERTY CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DO BIURA!!!Zapraszamy na prezentacje! Oferta dostępna tylko w naszym biurze!

Tania działka budowlano-rolna Biskupice gm.Trawnik
Tania działka budowlano-rolna Biskupice gm.Trawnik
6900000 zł
23 dnia plecy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu interesującą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Biskupice (gm. Trawniki) . Działka o całkowitej powierzchni 3200 mkw , mieści się w pierwszej linii zabudowy. Usytuowana jest na nieco zróżnicowanym, pod względem topograficznym, terenie. Stanowi dużą i ustawną przestrzeń, którą mogą Państwo zaaranżować wedle własnych upodobań. Na nieruchomość składa się część budowlana, grunt rolny i tereny zielone , które to stanowią obszar otuliny Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. Nieopodal rozciągają się malownicze zakola rzeki Giełczew. Ponadto okolica jest bardzo cicha i spokojna, a w najbliższym sąsiedztwie znajdują się nieliczne zabudowania jednorodzinne. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość natury i wypoczynek na świeżym powietrzu, bowiem w okolicy nie brakuje miejsc na spacery oraz rodzinne pikniki. Dostępne media: woda (do 100 m) prąd (do 100 m) W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, podstawowym przeznaczeniem obszaru budowlanego jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, z dopuszczeniem realizacji nieuciążliwych usług oraz sieci, obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej. Dodatkowe ustalenia planu: 1. Zasady kształtowania zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu: typ zabudowy: wolnostojąca lub bliźniacza; 2. Ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy wyznaczone na rysunku planu; 3. Wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej: nie więcej niż 30%; 4.Minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej, liczonej w stosunku do powierzchni działki budowlanej: 40%; 5. Maksymalna wysokość budynków mieszkalnych: nie więcej niż 10,0 m i nie więcej niż dwie kondygnacje nadziemne; 6. Maksymalna wysokość budynków garażowych lub gospodarczych: nie więcej niż 5,0 m i nie więcej niż jedna kondygnacja nadziemna; 7. Intensywność zabudowy: nie mniej niż 0,01 i nie więcej niż 0,6; 8. Kąt nachylenia połaci dachowych: od 0° do 45°; 9. Nakazuje się zachowanie jednakowej kolorystyki dla pokryć dachowych w obrębie jednej działki budowlanej; 10. Zakazuje się stosowania blachy trapezowej, falistej oraz „sidingu” jako materiałów wykończeniowych elewacji; 11. Sposób realizacji miejsc parkingowych: garaże wolnostojące i wbudowane, garaże podziemne, naziemne miejsca parkingowe; miejsca parkingowe należy lokalizować na terenie działki budowlanej; 12. Dopuszcza się zachowanie istniejącej zabudowy w dotychczasowych parametrach. 13. Zasady modernizacji, rozbudowy i budowy systemów komunikacji i infrastruktury technicznej: w zakresie komunikacji ustala się podstawową obsługę komunikacyjną: a) teren 2.1MN - z drogi wewnętrznej oznaczonej symbolem 2.2KDW. W odległości 600 m znajduje się centrum miejscowości, gdzie mieszczą się liczne punkty użyteczności publicznej, takie jak szkoły, sklepy, restauracje, bank i wiele innych. Natomiast w odległości ok. 1,5 km od działki przebiega droga krajowa nr 12, która zapewni Państwu sprawy dojazd do Lublina, Świdnika czy Chełma. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację działki. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami gruntów budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura: Opiekun oferty: Aleksandra Wieczerzak tel.:532 229 551 e-mail: aleksandra.wieczerzak@ Alternatywne Biuro Nieruchomości ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin

Tania działka na podkarpaciu - możliwość podziału
Tania działka na podkarpaciu - możliwość podziału
26000 zł
26 dni plecy
Powierzchnia5 000
Cena za m²5.2 zł/m²

Sprzedam położoną pod lasem działkę w drugiej linii zabudowy w miejscowości Zapałów, w gminie Wiązownica o powierzchni 0,5000ha. Klasa gruntu RV oraz ŁV.  Ze względu na kształt nieruchomość daje możliwość podziału na mniejsze działki (podobny podział został przeprowadzony na jednej z parceli sąsiednich). Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ułatwia ewentualną inwestycję. Cena niska ze względu na konieczność doprowadzenia działki do porządku tj. wyrównania terenu (działka znajduje się w obniżeniu), uprzątnięcia znajdujących się tam śmieci oraz odkrzaczenia. Spokojna, sielska, podkarpacka okolica. Przy tej cenie zakup stanowić będzie z pewnością idealną inwestycję w dobie galopującej inflacji. Oferta ważna przez ok. miesiąc.

WYJĄTKOWA-tania działka budowlana 43 zł metr
WYJĄTKOWA-tania działka budowlana 43 zł metr
235000 zł
Sieradz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 925
Cena za m²43.06 zł/m²

Atrakcyjna działka budowlana w przepięknym miejscu z pozwoleniem na budowę .Wszystkie media w granicy .Podzielona na dwie części , mające razem 3925 m2 . Nr działek 186/1,187/1 Kuśnie 111. Doskonały dojazd do Sieradza. Cicha okolica . Kilka km od centrum Sieradza .Cena 169000 zł do negocjacji . Tel 60*******87

Tania działka przy rzeczce 900m2 tylko 9900zł
Tania działka przy rzeczce 900m2 tylko 9900zł
9900 zł
30+ kilka dni temu

Oferta aktualna. Biuro TanioDzialki jest czynne zdalnie (mail, SMS 24H, w godzinach 10-14 także kontakt telefoniczny). Dzięki podanym namiarom możliwe samodzielne oglądanie działki,możliwość zawarcia zdalnie umowy rezerwacyjnej. -- Działka w Żernikach Dolnych, gmina Stopnica, powiat buski.Działka o numerze 640 powierzchni 900 m2. -- W studium zagospodarowania oznaczenie - projektowany zbiornik wodny. W ewidencji gruntów oznaczenie łąki ŁV. Wymiary działki 9x100m. Przez działkę przegodzi woda, blisko (za rzeczką) jest doprowadzony prąd. -- Szczegóły dojazdu, punkty GPS na mapkach dołączonych do oferty. Punkty GPS do wpisania do nawigacji (Google Map) A - działka nr 518   50.5031,   20.9428 B - działki nr 82/3,4,5 50.5016,   20.9450 C - dzialka nr 604 góra 50.4987,   20.9312 D - działka nr 604 dół 50.4969,   20.9310 E - działka nr 640   50.4991,   20.9210 - Do orientacji w terenie polecamy bezpłatną aplikację GeoportalMobile, najlepiej mieć dwie komórki, w lesie należy włączyć nawigację rowerową.Zapraszamy do samodzielnego oglądania działki.-- Dokumenty do umowy są przygotowane w Kancelarii Notarialnej w Gliwicach. Możliwa (na kilka-kilkanaście dni) rezerwacja działki. -- Prowizja = 0% . Pełna oferta tanich działek rolnych, leśnych tylko na stronie TanioDzialki

Filtr