Atrakcyjna działka pod rezydencję

Sortowanie:
Znaleziony: 30 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Atrakcyjna działka pod rezydencję w mieście
Atrakcyjna działka pod rezydencję w mieście
39500000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna nieruchomość pod zabudowę rezydencjonalną z terenem pod okazały ogród, park w obrębie miasta z dostępem do komunikacji miejskiej.LOKALIZACJA DZIAŁKI - PABIANICE ( centrum)Oferujmy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlano -rolną o pow. ok. 5250 m kw, zlokalizowaną na terenie miasta Pabianice w rejonie ulic Jutrzkowicka/ ŚwietlickiegoNieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych: działki budowlanej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow. ok. 900 m oraz działki z przeznaczeniem pod ogród, park o pow ok. 4300 m.Zagospodarowanie - działka niezabudowana, nieogrodzona, dojazd asfalt i droga nieutwardzonaPrzeznaczenie działki budowlanej w planie zagospodarowania przestrzennego - budownictwo jednorodzinne jako podstawowe przeznaczenie, dopuszcza się jako funkcję uzupełniającą działalność usługową nieuciążliwą w formie pomieszczeń wbudowanych w bryłę budynku mieszkalnego, bądź obiektu jednokondygnacyjnego stanowiącego całość z budynkiem mieszkalnym.Media: energia/elektryczna, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, gazociąg w drodze w odległości ok. 100 m od działki - możliwość podłączenia mediów na zasadach określonych przez gestorów mediów.Bardzo dobra lokalizacja działki na terenie miasta z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej. Okolica zagospodarowana - infrastruktura miejska, tereny zabudowy mieszkaniowej, usługowej, tereny zielone i rekreacyjne, w pobliżu sklepy, szkoły, basen, boisko, market, stacja benzynowa, ośrodek zdrowia, apteka, bank. Zapraszamy do oględzin po umówieniu telefonicznym500-008-025INFORMACJE DODATKOWE Prezentowana przez nasze biuro powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.Merkury Nieruchomości Pabianice, ul. Zamkowa 50 lok. 26

Zabierzów, atrakcyjna , duża działka pod rezydencję lub na inwestycję
Zabierzów, atrakcyjna , duża działka pod rezydencję lub na inwestycję
120000000 zł
30+ kilka dni temu

Zabierzów, ul. Widokowa - do sprzedaży duża, atrakcyjna działka gruntu o pow. 3900 m2 ( 39 arów) położona w cichym i spokojnym miejscu, idealna pod rezydencję lub na cel inwestycyjny.Działka kształtna, położona w drugiej linii zabudowy od ulicy, w zasadniczej części o wymiarach zbliżonych do prostokąta 40m x 80m, lekko pochylona, wystawa wschodnia.Działka znajduje się w terenie , dla którego obowiązuje MPZP Gminy Zabierzów.Położona jest w całości w obszarze „M2” gdzie przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna realizowana w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej wraz z budynkami gospodarczymi związanymi z jej obsługą oraz zielenią przydomową.Zgodnie z MPZP na terenie objętym symbolem „M2” obowiązują następujące parametry zabudowy:- maksymalna intensywność zabudowy to: 0,30- minimalna powierzchnia biologicznie czynna to: 50%- maksymalna wysokość budynków to: 9,0 m- dachy dwu lub czterospadowe.- przy podziale działki minimalna powierzchnia nowo powstałych działek to 1200 m2, zatem przedmiotową działkę, ze względu na jej kształt i wewnętrzną drogę dojazdową można podzielić na dwie działki.Media: na działce prąd, woda, kanalizacja gminna, gaz w pasie drogi gminnej.Na działce znajduje się dom letniskowy, drzewa owocowe oraz ozdobne, działka w całości ogrodzona, w sąsiedztwie domy jednorodzinne.Znakomita lokalizacja blisko Krakowa, 4,5 km od granicy Krakowa, centrum handlowego Futura Park, Factory Outlet, Witek Home, wjazdu na obwodnicę autostradową Krakowa, szybki dojazd do lotniska Balice. W najbliższej okolicy: Żabka, Groszek, Biedronka, Lidl, stacja PKP z parkingiem Park and Ride.Pełna własność, odrębna księga wieczysta.Ofertowa cena sprzedaży: 1 200 000,0 zł do negocjacji.Przedmiotowa działka ze względu na lokalizację gwarantującą ciszę i spokój, brak uciążliwości sąsiedztwa a także poprzez stosunkowo dużą powierzchnię, idealnie nadaje się pod duży dom dla rodziny wielopokoleniowej, z dużymi możliwościami dodatkowej zabudowy rekreacyjno-sportowej (basen, boisko, plac zabaw, itp.). Kupno tej nieruchomości to również dobra lokata inwestycyjna – możliwość wybudowania 4 budynków w zabudowie bliźniaczej.Polecam i zapraszam na prezentację działki w terenie.Pośrednik prowadzący: Jacek Drzyzgiewicz,606 310 100 , licencja PFRN nr 3579, Małopolskie Biuro Nieruchomości.UWAGA: oferta tylko w naszym biurze!Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Zabierzów-atrakcyjna działka, 39 a,  pod rezydencję lub na inwestycję
Zabierzów-atrakcyjna działka, 39 a, pod rezydencję lub na inwestycję
1250000 zł
Zabierzów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 900
Cena za m²320.51 zł/m²

Zabierzów, ul. Widokowa - do sprzedaży duża, atrakcyjna działka gruntu o pow. 3900 m2 ( 39 arów) położona w cichym i spokojnym miejscu, idealna pod rezydencję lub na cel inwestycyjny. Działka kształtna, położona w drugiej linii zabudowy od ulicy, w zasadniczej części o wymiarach zbliżonych do prostokąta 40m x 80m, lekko pochylona, wystawa wschodnia. Działka znajduje się w terenie , dla którego obowiązuje MPZP Gminy Zabierzów. Położona jest w całości w obszarze „M2” gdzie przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna realizowana w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej wraz z budynkami gospodarczymi związanymi z jej obsługą oraz zielenią przydomową. Zgodnie z MPZP na terenie objętym symbolem „M2” obowiązują następujące parametry zabudowy: - maksymalna intensywność zabudowy to: 0,30 - minimalna powierzchnia biologicznie czynna to: 50% - maksymalna wysokość budynków to: 9,0 m - dachy dwu lub czterospadowe. - przy podziale działki minimalna powierzchnia nowo powstałych działek to 1200 m2, zatem przedmiotową działkę, ze względu na jej kształt i wewnętrzną drogę dojazdową można podzielić na dwie działki. Media: na działce prąd, woda, kanalizacja gminna, gaz w pasie drogi gminnej. Na działce znajduje się dom letniskowy, drzewa owocowe oraz ozdobne, działka w całości ogrodzona, w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Znakomita lokalizacja blisko Krakowa, 4,5 km od granicy Krakowa, centrum handlowego Futura Park, Factory Outlet, Witek Home, wjazdu na obwodnicę autostradową Krakowa, szybki dojazd do lotniska Balice. W najbliższej okolicy: Żabka, Groszek, Biedronka, Lidl, stacja PKP z parkingiem Park and Ride. Pełna własność, odrębna księga wieczysta. Ofertowa cena sprzedaży: 1 250 000,0 zł do negocjacji. Przedmiotowa działka ze względu na lokalizację gwarantującą ciszę i spokój, brak uciążliwości sąsiedztwa a także poprzez stosunkowo dużą powierzchnię, idealnie nadaje się pod duży dom dla rodziny wielopokoleniowej, z dużymi możliwościami dodatkowej zabudowy rekreacyjno-sportowej (basen, boisko, plac zabaw, itp.). Kupno tej nieruchomości to również dobra lokata inwestycyjna – możliwość wybudowania 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Polecam i zapraszam na prezentację działki w terenie. Pośrednik prowadzący: Jacek Drzyzgiewicz, tel. 60*******00 , licencja PFRN nr 3579, Małopolskie Biuro Nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka pod rezydencję 1ha. Atrakcyjna lokalizacja.Wrocław
Działka pod rezydencję 1ha. Atrakcyjna lokalizacja.Wrocław
479000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²200 zł/m²
Powierzchnia10000 m²
Szerokość70 m
Długość143 m
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

Działka siedliskowa z "Warunkami Zabudowy" Zlokalizowana 300m od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Ogrodzona. Pow. do 10000m2.(możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni). Szczegółowe informacje telefonicznie.

Białystok / Krupniki działka budowlana z lasem
Białystok / Krupniki działka budowlana z lasem
680000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 956
Cena za m²230.04 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlaną w sąsiedztwie sosnowego lasu - część lasu należy do działki. Świetnie nasłoneczniona, sucha ( badania gruntu ), plan zagospodarowania, media, dojazd asfaltowy ul Szmaragdowa, autobus miejski - przystanek obok działki przy lesie, sąsiedztwo nowoczesnych domów i szeregówek. Działka atrakcyjna na rezydencję lub dla deweloperów pod budowę mini osiedla szeregówek.

Działka siedliskowa przy lesie Łęgi
Działka siedliskowa przy lesie Łęgi
1791000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia162888

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka z własnym jeziorkiem i lasem! Idealna pod rezydencję lub DPS! - lokalizacja : w miejscowości Łęgi, gmina Dobra.- powierzchnia 162,888 m2- działka w kształcie nieregularnym- dojazd do działki droga utwardzoną , a następnie nieutwardzoną- brak planu zagospodarowania przestrzennego- w niedalekim sąsiedztwie zabudowa wolnostojąca- piękna okolica! Działki - 16,2888 ha 5 - 2.7927 12/4 - 9.1457 6/3 - 4.3504 Zapraszam na prezentację.

Duża działka budowlana w zielonej okolicy
Duża działka budowlana w zielonej okolicy
120000 zł
11 dni plecy

Atrakcyjna, duża działka budowlana. W okolicy piękne tereny leśne, rzeka Wkra i słynne spływy kajakowe.Mały raj dla grzybiarzy jak również dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek.Dojazd do centrum Warszawy 1h, do Ciechanowa w zaledwie 20m, Płońsk 10mW planie zagospodarowania 3000 m2 przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Pozostała część działki do własnej aranżacji na letnią rezydencję lub uprawę własnych roślin i warzyw co w dzisiejszych czasach jest bardzo dużą wartością dodaną.Media: woda i prąd, teren nie ogrodzony.Serdecznie zapraszam na prezentację lub proszę o kontakt telefoniczny

Działka budowlana w Zawadzie k.Opola
Działka budowlana w Zawadzie k.Opola
1400000 zł
Zawada 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 365
Cena za m²219.95 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana inwestycyjna położona w Zawadzie k/Opola przy ul "Pod lasem" .Objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną(w tym pod budowę domów w zabudowie szeregowe) nadaje się również pod okazałą rezydencję .Działka w kształcie regularnego prostokąta co daje możliwość poprowadzenia przez środek działki drogi co pozwoli na wytyczenie równych działek po obu stronach powstałej drogi. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w pobliżu lasów przez które prowadzą ścieżki rowerowe prosto do Jezior Turawskich .Cicha spokojna okolica .W pobliżu kilka nowo wybudowanych domów wolnostojących i w zabudowie szeregowej .Dostęp do mediów w drodze(prąd, woda, kanalizacja) Do działki prowadzi droga asfaltowa od drogi wodociągowej co daje komfortowy dojazd. Powierzchnia 0.6365 ha. Cena 1490000

Działka budowlana inwestycyjna w Zawadzie k.Opola
Działka budowlana inwestycyjna w Zawadzie k.Opola
1490000 zł
Zawada 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana inwestycyjna położona w Zawadzie k/Opola przy ul "Pod lasem" .Objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną(w tym pod budowę domów w zabudowie szeregowe) nadaje się również pod okazałą rezydencję .Działka w kształcie regularnego prostokąta co daje możliwość poprowadzenia przez środek działki drogi co pozwoli na wytyczenie równych działek po obu stronach powstałej drogi. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w pobliżu lasów przez które prowadzą ścieżki rowerowe prosto do Jezior Turawskich .Cicha spokojna okolica .W pobliżu kilka nowo wybudowanych domów wolnostojących i w zabudowie szeregowej .Dostęp do mediów w drodze(prąd, woda, kanalizacja) Do działki prowadzi droga asfaltowa od drogi wodociągowej co daje komfortowy dojazd. Powierzchnia 0.6365 ha. Cena 1490000

Piękna duża działka pod inwestycję, rezydencję
Piękna duża działka pod inwestycję, rezydencję
750000 zł
Karpacz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 600
Cena za m²98.68 zł/m²

Bardzo atrakcyjna, wyjątkowa, duża działka położona 3 km. od Karpacza w Miłkowie Górnym na wzgórzu bezpośrednio przy lesie z pięknym widokiem na Przełęcz Kowarską i Kotlinę Jeleniogórską. Działka jest niepowtarzalna, wysoko położona 550 m.n.p.m. Dobry dojazd drogą asfaltową. Idealna pod prestiżową rezydencję lub pod inwestycję dla dewelopera  lub też jako doskonała lokata kapitału. Okolica malownicza wkoło góry i lasy, płynie strumyk ! Obok działki przechodzą szlaki turystyczne do Karpacza na Śnieżkę i kaplicy św. Anny oraz trasa rowerowa. Na zdjęciach z drona widać Śnieżkę , Biały Jar i bliżej  Grabowiec u podnórza którego leży działka. Jest to jedna z najlepszych lokalizacji w Karkonoszach. Okolica jest spokojna, cicha, bezpieczna a jednocześnie bardzo blisko do wielu atrakcji turystycznych. 

350000000 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna działka w prestiżowej lokalizacji. Widokowa, płaska działka położona w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Dobry asfaltowy dojazd, wszystkie media na działce. Działka zabudowana budynkiem, który można zaadaptować na cele mieszkaniowe, usługowe, lub wyburzyć. Wg zapisów planu zagospodarowania teren przeznaczony jest: - w części o powierzchni ok. 3700 m 2 , pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą, usługi gastronomii, sportu, rekreacji, max wysokość budynków mieszkalnych, usługowych, garażowych - 5,0 m, max powierzchnia zabudowy budynków 30% powierzchni działki, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 40% powierzchni działki, dachy wielospadowe o kacie nachylenia połaci od 25 o do 45 o , max powierzchnia użytkowa obiektów usługowych - 500 m 2 , - pozostały teren przeznaczony jest pod zieleń. Teren idealny pod reprezentacyjną rezydencję, restaurację, obiekt sportowy. Wybitna lokalizacja. Polecam. Zapraszam na prezentację. ::LINK DO STRONY Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Ewa Wiewióra (licencja nr: 6507)

Działka, 5 991 m², Bielsko-Biała
Działka, 5 991 m², Bielsko-Biała
3500000 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna działka w prestiżowej lokalizacji.Widokowa, płaska działka położona w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.Dobry asfaltowy dojazd, wszystkie media na działce.Działka zabudowana budynkiem, który można zaadaptować na cele mieszkaniowe, usługowe, lub wyburzyć. Wg zapisów planu zagospodarowania teren przeznaczony jest:- w części o powierzchni ok. 3700 m2, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą, usługi gastronomii, sportu, rekreacji, max wysokość budynków mieszkalnych, usługowych, garażowych - 5,0 m, max powierzchnia zabudowy budynków 30% powierzchni działki, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 40% powierzchni działki, dachy wielospadowe o kacie nachylenia połaci od 25o do 45o, max powierzchnia użytkowa obiektów usługowych - 500 m2,- pozostały teren przeznaczony jest pod zieleń.Teren idealny pod reprezentacyjną rezydencję, restaurację, obiekt sportowy. Wybitna lokalizacja.Polecam. Zapraszam na prezentację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Ewa Wiewióra (licencja nr: 6507)

Grunt 10000m2 Kondrajec
Grunt 10000m2 Kondrajec
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²12 zł/m²
Powierzchnia10000 m²
Typbudowlana
Drogaasfalt

Atrakcyjna, duża działka budowlana. W okolicy piękne tereny leśne, rzeka Wkra i słynne spływy kajakowe. Mały raj dla grzybiarzy jak również dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Dojazd do centrum Warszawy 1h, do Ciechanowa w zaledwie 20m, Płońsk 10m W planie zagospodarowania 3000 m2 przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Pozostała część działki do własnej aranżacji na letnią rezydencję lub uprawę własnych roślin i warzyw co w dzisiejszych czasach jest bardzo dużą wartością dodaną. Media: woda i prąd, teren nie ogrodzony. Serdecznie zapraszam na prezentację lub proszę o kontakt telefoniczny Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

działka na sprzedaż Katowice Zarzecze 3570 m2
działka na sprzedaż Katowice Zarzecze 3570 m2
1200000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu
LokalizacjaKatowice, Zarzecze
Cena1 200 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościOdrębna własność

Wyjątkowa działka na duży dom, małe osiedle domków, lub lokatę kapitału Główne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum • cicha i spokojna okolica • dobra ekspozycja na strony świata Działka wielorodzinna (mw). Typ własności: Odrębna własność. Przedstawiam regularną działkę w pobliżu centrum Katowic, o wymiarach .... Atrakcyjna dzielnica Podlesie. Doskonale skomunikowana. Idealne miejsce na nieco oddaloną od Centrum Rezydencję, willę, duży dom, małe osiedle domków, lub lokatę kapitału. Teren płaski. Działka jest ogrodzona z brama wjazdową. Parcela ma wiele możliwośći zagospodarowania, dzięki czemu jest to świetna oferta dla inwestora. Na terenie przyległym znajdują się również wille, co czyni lokalizację wyjątkową pod tym względem. Działka Inwestycyjna w Katowicach, teren na willę, rezydencję, duży dom, kilka domków. Dlaczego warto kupić ? *** Położona na przedmieściach - bliskość miasta, a jednocześnie cisza, spokój i natura w zasięgu ręki *** *** Duża działka *** *** Dla indywidualistów *** *** Dla Inwestora *** *** Dla Rodziny z dziećmi *** Zapraszam do oglądania Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/CIMI490 ZADZWOŃ: 505pokaż telefon. Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Numer oferty: CIMI490

działka na sprzedaż Wołomin 1534 m2
działka na sprzedaż Wołomin 1534 m2
1190000 zł
Wołomin 30+ kilka dni temu
Lokalizacjamazowieckie, Wołomin
Cena1 190 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkitrapez\n, nieregularny

Działka w Centrum Wołomina Na srzedaż atrakcyjna działka 1534 m składajaca się z dwóch działek o pow. 777 m2 w kształcie trapezu (wymiary ok. 27,20 x 11,10x 43,60 x 36,20) i 757 m2 w kształcie prostokąta (wymiary ok. 17,60 x 49,20 x 22,20 x 36,20) Na działce znajduje się przedwojenna willa do rozbiórki lub generalnego remontu o pow. około 200 m2. Działka czysta bez żadnych drzew i krzewów, w centrum Wołomina. Działka ustawna obok terenów sportowych i rekreacyjnych. Nieruchomość posiada założoną KW bez żadnych obciążeń, z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną i usługi. Idealna dla dewelopera lub na prywatną rezydencję Wszystkie media w działce: prąd, woda, gaz. Serdecznie zapraszam na prezentacje. Więcej szczegółowych informacji, dodatkowe zdjęcia oraz inne podobne nieruchomości są dostępne na naszej stronie internetowej indepro.pl. ZADZWOŃ I ZOBACZ z Doradcą, tel. +48 5pokaż telefon, tel. +48 5pokaż telefon, INDEPRO - ogólnopolska sieć agencji nieruchomości. Jesteśmy nowoczesną organizacją profesjonalistów rynku nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomości i obsługi transakcji. Wyróżnia nas skuteczność w działaniu i skupienie na realizacji potrzeb naszych klientów. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i miłej atmosferze w 100% zrealizujemy Twoje oczekiwania. Posiadamy największą liczbę zadowolonych klientów i listów referencyjnych. Numer oferty: 62574

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa
Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa
1200000 zł
Zabierzów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia3900

Zabierzów, ul. Widokowa - do sprzedaży duża, atrakcyjna działka gruntu o pow. 3900 m2 ( 39 arów) położona w cichym i spokojnym miejscu, idealna pod rezydencję lub na cel inwestycyjny. Działka kształtna, położona w drugiej linii zabudowy od ulicy, w zasadniczej części o wymiarach zbliżonych do prostokąta 40m x 80m, lekko pochylona, wystawa wschodnia. Działka znajduje się w terenie , dla którego obowiązuje MPZP Gminy Zabierzów. Położona jest w całości w obszarze M2 gdzie przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna realizowana w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej wraz z budynkami gospodarczymi związanymi z jej obsługą oraz zielenią przydomową. Zgodnie z MPZP na terenie objętym symbolem M2 obowiązują następujące parametry zabudowy: - maksymalna intensywność zabudowy to: 0,30 - minimalna powierzchnia biologicznie czynna to: 50% - maksymalna wysokość budynków to: 9,0 m - dachy dwu lub czterospadowe. - przy podziale działki minimalna powierzchnia nowo powstałych działek to 1200 m2, zatem przedmiotową działkę, ze względu na jej kształt i wewnętrzną drogę dojazdową można podzielić na dwie działki. Media: na działce prąd, woda, kanalizacja gminna, gaz w pasie drogi gminnej. Na działce znajduje się dom letniskowy, drzewa owocowe oraz ozdobne, działka w całości ogrodzona, w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Znakomita lokalizacja blisko Krakowa, 4,5 km od granicy Krakowa, centrum handlowego Futura Park, Factory Outlet, Witek Home, wjazdu na obwodnicę autostradową Krakowa, szybki dojazd do lotniska Balice. W najbliższej okolicy: Żabka, Groszek, Biedronka, Lidl, stacja PKP z parkingiem Park and Ride. Pełna własność, odrębna księga wieczysta. Ofertowa cena sprzedaży: 1 200 000,0 zł do negocjacji. Przedmiotowa działka ze względu na lokalizację gwarantującą ciszę i spokój, brak uciążliwości sąsiedztwa a także poprzez stosunkowo dużą powierzchnię, idealnie nadaje się pod duży dom dla rodziny wielopokoleniowej, z dużymi możliwościami dodatkowej zabudowy rekreacyjno-sportowej (basen, boisko, plac zabaw, itp.). Kupno tej nieruchomości to również dobra lokata inwestycyjna możliwość wybudowania 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Polecam i zapraszam na prezentację działki w terenie. Pośrednik prowadzący: Jacek Drzyzgiewicz, tel.   , licencja PFRN nr 3579, Małopolskie Biuro Nieruchomości. UWAGA: oferta tylko w naszym biurze! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

działka na sprzedaż Bielkowo Nad Stawem 5002 m2
działka na sprzedaż Bielkowo Nad Stawem 5002 m2
699900 zł
Bielkowo 30+ kilka dni temu
LokalizacjaBielkowo, Nad Stawem
Cena699 900 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lublewo Gdańskie, gmina Kolbudy. Idealna pod Podmiejską Rezydencję! Nieruchomość  powstała w wyniku podziału działki nr 336/16 na dwie działki 5002 m2 i 7506 m2, położona jest w pięknej okolicy, w pobliżu lasu oraz łatwym dojściem do rzeki Raduni. Łączna powierzchnia działek: 1,2508 ha (możliwość kupna całości za cenę 1 749 000 zł) W miejscowym planie zagospodarowanie przestrzennego działka oznaczona symbolem 10.MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (UCHWAŁA NR XLV/433/18 RADY GMINY KOLBUDY) Media: prąd, woda, kanalizacja sanitarna Atrakcyjna lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana ok. 20 km od centrum Gdańska, położona w urokliwym miejscu, idealna do odpoczynku. W bliskim otoczeniu bardzo dużo terenów zielonych, lasy, rezerwaty przyrody, rzeka i jeziora. W miejscowości Lublewo Gdańskie znajduję się szkoła, sklep spożywczy,Biedronka, weterynarz oraz liczne małe firmy. W miejscowości Kolbudy oodalonej o 4,5 km znajduje się pełne zaplecze usługowe: Rossmann, Lidl, Netto, piekarnie, cukiernie,basen i wiele innych obiektów handlowo-usługowych. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu obejrzenia nieruchomości. TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020. Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Wojskowa 6/D6 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223. Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz: - oszczędność czasu - weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej - wsparcie agenta na każdym etapie transakcji - pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach - wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy - własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań - dostęp do cen transakcyjnych z okolicy Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Zapraszamy do współpracy! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny. Numer oferty: TC699437Osoba odpowiedzialna zawodowo: Karol Bućko

działka na sprzedaż Warszawa Białołęka Białołęka Dworska 1207 m2
działka na sprzedaż Warszawa Białołęka Białołęka Dworska 1207 m2
1450000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
LokalizacjaWarszawa, Białołęka, Białołęka Dworska
Cena1 450 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

Warszawa - Białołęka Dworska - Idealna działka dla osób i rodzin zmęczonych zgiełkiem, korkami i hałasem miasta. Na sprzedaż działka budowlana położona bezpośrednio na skraju lasu w Białołęce Dworskiej, przy ulicy asfaltowej. Działka idealna dla rodzin z dziećmi chcących wybudować swój wymarzony dom w leśnym zakątku Warszawy. Teren może być wykorzystany pod rezydencję z uwagi na lokalizację i korzystne przeznaczenie gruntu w Studium... Podstawowe dane o działce: Lokalizacja: Województwo Mazowieckie, Powiat m.st. Warszawa, Dzielnica Białołęka, MSI - Białołęka Dworska Identyfikator działki (Teryt): 146503_8 Obręb:0506 Powierzchnia: 1.207 mkw. Kształt: trapez Wymiary: Szerokość: 41-23 m, Długość: 33-45 m Ukształtowanie działki: płaska, lekko nachylona w części zachodniej Stan Prawny: Studium Nieruchomość nie objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zapisy w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m.st. Warszawy są następujące: tereny o przewadze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, dopuszcza się lokalizowanie funkcji usługowej, z zaleceniem by udział tej funkcji kształtował się do 40% powierzchni zabudowy na terenie Na działce stoi stary mały budynek mieszkalny do rozbiórki, dzięki czemu teren ma status działki zabudowanej. Wysokość zabudowy: do 12,0 m tj. 3-4 kondygnacje, Powierzchnia biologicznie czynna: 30% Możliwa zabudowa: nie określona w MPZP, przyjęto 70% Liczba kondygnacji: 3 Wskaźnik intensywności zabudowy: max. 1,2 Pozwolenie na budowę: nie Wydana WZ: nie Księga Wieczysta: nie została założona, jest tzw. Zbiór Dokumentów, nieruchomość bez obciążeń. Księga wieczysta (nowa) zostanie założona przy transakcji u notariusza, pełna obsługa przy udziale licencjonowanego pośrednika. Jednymi z największych zalet działek położonych pod lasem jest cisza, spokój i bliskość natury. Mieszkając w takim miejscu rzadko kiedy możemy usłyszeć odgłosy cywilizacji, a zamiast nich możemy słuchać śpiewu ptaków. Bliskość lasu jest też atrakcyjna nie tylko dla osób intensywnie uprawiających sport, ale również dla tych, którzy lubią spędzać czas z kawą i książką w dłoni, upajając się spokojem płynącym z natury. Mieszkając pod lasem możemy spędzać dużo czasu poza domem, spacerując po lesie, jeżdżąc na rowerze czy zbierając grzyby. To znacznie przyjemniejsze miejsce na poranny jogging niż bieg wzdłuż jednej z miejskich arterii. Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, bardzo duży potencjał dla funkcji mieszkaniowej, dobry dojazd do działki, 35 minut do centrum Warszawy. Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić. Pracuję 7 dni w tygodniu. Obsługa transakcji przez Pośrednika Nieruchomości z państwową licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 1799. Mapa pochodzi ze strony https://mapa.um.warszawa.pl/ Podstawowe Cena : 1 450 000 PLN Cena za mkw. : 1 201,32 PLN Powierzchnia : 1 207,00 mkw. VAT : zwolnione Podstawowe Przeznaczenie : Zabudowa jednorodzinna (dom), Zabudowa jednorodzinna (dwulokalowa), Ogrodzenie : Siatka Szerokość działki : 36,00 m Długość działki : 40,00 m Kształt działki : Trapez Działka narożna : Nie Możliwość podziału : Nie Stan prawny Studium : Tak Warunki zabudowy : Nie Aktualne pozwolenie na budowe : Nie Miejscowy plan zagosp. : Nie Media Woda : Miejska, Kanalizacja : Miejska w drodze, Gaz : W drodze Co miejskie : Nie Prąd : Jest Więcej podobnych ofert nieruchomości na maxon.pl Link do oferty: http://mieszkania.maxon.pl/oferta/dzialka-sprzedaz-warszawa-bialoleka-bialoleka-dworska-7374-GS-MAX Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%). Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność. Numer oferty: 7374/GS/MAXOsoba odpowiedzialna zawodowo: Artur SzczerbińskiNr licencji zawodowej: 1

Idealna, urokliwa działka budowlana, pod lasem
Idealna, urokliwa działka budowlana, pod lasem
145000000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu

Warszawa - Białołęka Dworska - Idealna działka dla osób i rodzin zmęczonych zgiełkiem, korkami i hałasem miasta. Na sprzedaż działka budowlana położona bezpośrednio na skraju lasu w Białołęce Dworskiej, przy ulicy asfaltowej. Działka idealna dla rodzin z dziećmi chcących wybudować swój wymarzony dom w leśnym zakątku Warszawy. Teren może być wykorzystany pod rezydencję z uwagi na lokalizację i korzystne przeznaczenie gruntu w Studium...Podstawowe dane o działce:Lokalizacja: Województwo Mazowieckie, Powiat m.st. Warszawa, Dzielnica Białołęka, MSI - Białołęka DworskaIdentyfikator działki (Teryt): 146503_8Obręb:0506Powierzchnia: 1.207 mkw.Kształt: trapezWymiary: Szerokość: 41-23 m, Długość: 33-45 mUkształtowanie działki: płaska, lekko nachylona w części zachodniejStan Prawny: StudiumNieruchomość nie objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zapisy w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m.st. Warszawy są następujące: tereny o przewadze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, dopuszcza się lokalizowanie funkcji usługowej, z zaleceniem by udział tej funkcji kształtował się do 40% powierzchni zabudowy na terenieNa działce stoi stary mały budynek mieszkalny do rozbiórki, dzięki czemu teren ma status działki zabudowanej.Wysokość zabudowy: do 12,0 m tj. 3-4 kondygnacje,Powierzchnia biologicznie czynna: 30%Możliwa zabudowa: nie określona w MPZP, przyjęto 70%Liczba kondygnacji: 3Wskaźnik intensywności zabudowy: max. 1,2Pozwolenie na budowę: nieWydana WZ: nieKsięga Wieczysta: nie została założona, jest tzw. Zbiór Dokumentów, nieruchomość bez obciążeń. Księga wieczysta (nowa) zostanie założona przy transakcji u notariusza, pełna obsługa przy udziale licencjonowanego pośrednika.Jednymi z największych zalet działek położonych pod lasem jest cisza, spokój i bliskość natury. Mieszkając w takim miejscu rzadko kiedy możemy usłyszeć odgłosy cywilizacji, a zamiast nich możemy słuchać śpiewu ptaków. Bliskość lasu jest też atrakcyjna nie tylko dla osób intensywnie uprawiających sport, ale również dla tych, którzy lubią spędzać czas z kawą i książką w dłoni, upajając się spokojem płynącym z natury. Mieszkając pod lasem możemy spędzać dużo czasu poza domem, spacerując po lesie, jeżdżąc na rowerze czy zbierając grzyby. To znacznie przyjemniejsze miejsce na poranny jogging niż bieg wzdłuż jednej z miejskich arterii. Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, bardzo duży potencjał dla funkcji mieszkaniowej, dobry dojazd do działki, 35 minut do centrum Warszawy.Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić. Pracuję 7 dni w tygodniu. Obsługa transakcji przez Pośrednika Nieruchomości z państwową licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 1799.Mapa pochodzi ze stronyPodstawoweCena : 1 450 000 PLNCena za mkw. : 1 201,32 PLNPowierzchnia : 1 207,00 mkw.VAT : zwolnionePodstawowePrzeznaczenie : Zabudowa jednorodzinna (dom), Zabudowa jednorodzinna (dwulokalowa), Ogrodzenie : SiatkaSzerokość działki : 36,00 mDługość działki : 40,00 mKształt działki : TrapezDziałka narożna : NieMożliwość podziału : NieStan prawnyStudium : TakWarunki zabudowy : NieAktualne pozwolenie na budowe : NieMiejscowy plan zagosp. : NieMediaWoda : Miejska, Kanalizacja : Miejska w drodze, Gaz : W drodzeCo miejskie : NiePrąd : JestNasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność * Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na okoliczność, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Maxon Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

pod dom wolnotojący,prąd,woda,kanalizacja,las,łąka
pod dom wolnotojący,prąd,woda,kanalizacja,las,łąka
390000 zł
30+ kilka dni temu

| Działka budowlano-zagrodowa w gminie Kąty Wrocławskie w otoczeniu Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy(MPZP - z przeznaczeniem pod dom mieszkalny/rezydencję, 10 minut od Kątów Wrocławskich, pełna infrastruktura miejska) Polecam na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 3246 m2 (plus udział w drodze) zlokalizowanej w powiecie wrocławskim, w gminie Kąty Wrocławskie tylko 7,5 km od Kątów Wrocławskich, 9 km od Smolca, 12 km od Wrocławia. Atrakcyjna działka w części wsi z nowoczesną jednorodzinną rezydencjonalną zabudową mieszkaniową.OPIS Przedmiotowa nieruchomość stanowi działkę gruntu o regularnym kształcie przypominającym kwadrat i wymiarach: front - około 49 m, głębokość – około 70 m. Działka częściowo uzbrojona. Możliwy dojazd drogami powiatowymi od strony Kątów Wrocławskich, Skałki, Krzeptowa. W okolicy nowo powstająca zabudowa wolnostojących domów jednorodzinnych, nowoczesna infrastruktura drogowa. Na działce obowiązuje MPZP z oznaczeniem terenu pod zabudowę zagrodową dla celów mieszkaniowych.Pełna infrastruktura miejska! Media: woda, prąd - wzdłuż granicy działki, kanalizacja - w drodze. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Działka znajduje się w gminie Kąty Wrocławskie w pobliżu Smolca w niewielkiej wsi Bogdaszowice położonej w powiecie wrocławskim, bardzo dobrze skomunikowanej z zachodnią częścią Wrocławia. Położenie z dala od głównej drogi (starodrzewie) zapewnia ciszę i spokój. W sąsiedztwie znajduje się niska kameralna zabudowa jednorodzinna. W bliskiej odległości (do 15 minut) pełna infrastruktura miejska taka jak: sklep spożywczy, piekarnia, Poczta Polska, prywatny gabinet lekarski, szkoła, przedszkole, żłobek i inne potrzebne do codziennego życia usługi.Działka oddalona o około 10 minut od Kątów Wrocławskich (7,5 km), 10 minut od Smolca (9 km), 16 km od Bielan Wrocławskich, 20 km od Wrocławia.Atutem lokalizacji może być także bezkolizyjny i szybki dojazd (15 minut) do tras szybkiego ruchu (S8, dalej A4) dający możliwość komunikacji samochodowej z innymi dużymi miastami w Polsce.Czyste powietrze, w okolicy liczne lasy i tereny zielone, możliwość spacerów, ciekawe trasy rowerowe - to wszystko stwarza doskonałe możliwości relaksu po ciężkim dniu w pracy, czynnego wypoczynku i uprawiania sportów. Działka położona w otulinie Parku Krajobrazowego Doliny BystrzycyJeżeli poszukujecie Państwo ciszy i wytchnienia, doceniacie uroki malutkiej wsi i miłego sąsiedztwa z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia oraz mniejszych satelickich miejscowości to ta oferta spełni z pewnością Państwa oczekiwania. ZALETYatrakcyjne położenie, blisko stolicy Dolnego Śląska, możliwość zabudowy na cele mieszkaniowe, z pełną infrastrukturą miejską, z dobrym dojazdem do zachodniej obwodnicy Wrocławia (15 minut, trasy S8/A4), w okolicy rezydencjonalnej zabudowy, z przyrodą na "wyciągnięcie ręki", z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi. Zadzwoń po więcej informacji.Zapraszamy na prezentację - Traczyk Nieruchomości.Oferta na wyłącznośćPomożemy Ci w zakupie tej nieruchomości, sprawdziliśmy jej stan prawny i dokumenty. W odpowiednim czasie nasz notariusz przygotuje umowę notarialną a doradca kredytowy wybierze najlepszy kredyt w banku, wypełni wszystkie dokumenty za Ciebie.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Piotr Lao | +48 71 783 98 57 | 733 200 919 | ::DANE BIURA | Traczyk Nieruchomości | Wita Stwosza 3/310; 311; 312 | 50-148 Wrocław | (71) 783 98 57 | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Lao (licencja nr: 28934) |

Działka budowlana - jezioro, las, pole golfowe
Działka budowlana - jezioro, las, pole golfowe
290000 zł
21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 214
Cena za m²238.88 zł/m²

Atrakcyjna działka budowlana w Tomaszkowie położona przy ul. Drozda, niespełna 200 m od Jeziora Naterskiego. Okolica wyjątkowo atrakcyjna, doskonała do życia w pobliżu miasta a zarazem blisko natury. Idealna lokalizacja na dom, letnią rezydencję lub inwestycję pod wynajem. Dojazd drogą asfaltową, przy działce pełne uzbrojenie - woda, kanalizacja, prąd, gaz. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i rekreacyjna. W pobliżu restauracja, pole golfowe, stadnina koni, w odległości 2,5 km sklep, do przystanku autobusowego 800 m. LOKALIZACJA Tomaszkowo to miejscowość położona w gminie Stawiguda w odległości 8 km od Olsztyna. Lokalizacja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów ceniących bliskość miasta i jednocześnie chcących kontaktu z przyrodą. Gmina jest przyjazna mieszkańcom i inwestorom, kładzie duży nacisk na rozwój infrastruktury. Doskonała lokalizacja z szybkim i dobrym dojazdem do Olsztyna oraz obwodnicy. Okolica bardzo spokojna, w pobliżu znajdują się liczne kompleksy leśne i jeziora. W odległości 1 km pole golfowe Mazury Golf &Country Club. W pobliżu restauracja, sklep, stadnina koni. DZIAŁKA Oferta dotyczy działki 445/2 obręb Tomaszkowo gmina Stawiguda, o powierzchni 1214 m2- id: 281411_2.0013.445/2. Teren płaski foremny w kształcie zbliżonym do prostokąta (22m x 55 m). Dojazd drogą asfaltowym z wjazdem na działkę od strony zachodniej. Dostępne media: prąd, gaz, woda, kanalizacja- w drodze bezpośrednio przy działce. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczonej symbolem MN.09 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Podstawowe parametry zagospodarowania terenu: - zabudowę należy realizować jako wolnostojącą w ilości nie większej niż jeden budynek mieszkalny na jednej działce budowlanej oraz jeden budynek gospodarczy, garażowy lub gospodarczo-garażowy; - poziom posadowienia parteru budynków: nie wyżej niż 0,5 m w odniesieniu do najwyższego punktu istniejącego terenu mierzonego po obrysie budynku; - maksymalna wysokość zabudowy mierzona od poziomu parteru do poziomu głównej kalenicy: dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego – dwie kondygnacje nadziemne, w tym druga jako poddasze użytkowe jednak nie więcej niż 9,0 m, dla budynku gospodarczego, garażowego lub gospodarczo-garażowego – nie więcej niż 6,0 m; - geometria dachów: dachy dwuspadowe lub wielospadowe o symetrycznym nachyleniu połaci zawartym w przedziale od 35 do 45 stopni, dopuszcza się stosowanie lukarn i okien połaciowych; - kolorystyka dachów: odcienie czerwieni; - minimalna intensywność zabudowy – 0,08; - maksymalna intensywność zabudowy – 0,25; - minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynnego 60% powierzchni działki budowlanej; - miejsca postojowe należy lokalizować w granicach własnych działki w ilości nie mniejszej niż 1 miejsce postojowe; POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. (użyj formularza kontaktowego) email: Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjna działka budowlana z dostępem do jeziora
Atrakcyjna działka budowlana z dostępem do jeziora
350000 zł
13 dnia plecy

Atrakcyjna działka w Nowym Harszu z dostępem do linii brzegowej jeziora Dargin położonego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Teren działki płaski, położony na nieznacznym wzniesieniu z widokiem na oddalone o 400 m jezioro. Wraz ze sprzedażą działki zagwarantowany jest dostęp (służebność swobodnego korzystania) z ponad hektarowej działki stanowiącej teren przy jeziorze z własną linią brzegową, docelowo ma być to teren rekreacyjny dla mieszkańców z pomostem i plażą. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod zabudowę rekreacji indywidualnej (możliwość wybudowania budynku o powierzchni zabudowy do 260 m2). Doskonałe miejsce do rekreacji, odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Idealna lokalizacja letnią rezydencję lub inwestycję, w otoczeniu lasów na obrzeżach mazurskiej wsi w malowniczym zakątku Mazur o przepięknych walorach przyrodniczo-krajobrazowych. LOKALIZACJA Nowy Harsz to malownicza wieś położona na Mazurach, w północno-wschodniej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Usytuowana nad brzegiem przepięknego jeziora Dargin położonego na Szlaku Wielkich jezior Mazurskich, ta urokliwa wieś jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody oraz spokoju. W Nowym Harszu znajduje się karczma a w oddalonym o 2 km Harszu sklep. W pobliżu są liczne jeziora między innymi: J. Mamry, J. Harsz, J. Dargin, J. Kisajno, J. Święcajty oraz rozległe kompleksy leśne. W okolicy znajdują się również liczne atrakcje turystyczne, ścieżki rowerowe, szlaki piesze oraz rezerwaty przyrody. W pobliżu planowane jest również pole golfowe. Najbliższe większe miasto z pełną infrastrukturą usługową to Węgorzewo - 11 km. Pozostałe lokalizacje: Giżycko 18 km, Mikołajki 53 km, Mrągowo 62 km, Białystok 177 km, Warszawa 280 km, Gdańsk 306 km. DZIAŁKA - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem A-ML.04 teren zabudowy rekreacji indywidualnej z możliwością budynku całorocznego o powierzchni zabudowy do 12% powierzchni działki, - działka posiada służebności swobodnego korzystania z działki 171/72 (1,12 ha) stanowiącej drogę do jeziora z wspólnym terenem rekreacji z własną linią brzegową, - działka z doskonałą ekspozycją stron świata, wjazd zaplanowany od strony wschodniej, - kształt działki zbliżony do prostokąta, szerokość działki od wjazdu do jeziora 75m x 29m, - przy działce zaprojektowana sieć wodociągowa, kanalizacyjna i energetyczna, - dojazd drogą gruntową, zaplanowano poprawienie dróg i wykonanie drogi do jeziora, - oferta dotyczy sprzedaży działki 171/83 (2171 m2) obr. Harsz gm. Pozezdrze, identyfikator: 281902_2.0002.171/83 POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. 602 490 891 email: Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

działka na sprzedaż Harsz Nowy Harsz 2171 m2
działka na sprzedaż Harsz Nowy Harsz 2171 m2
350000 zł
12 dnia plecy
Lokalizacjawarmińsko-mazurskie, Harsz, Nowy Harsz

Atrakcyjna działka w Nowym Harszu z dostępem do linii brzegowej jeziora Dargin położonego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Teren działki płaski, położony na nieznacznym wzniesieniu z widokiem na oddalone o 400 m jezioro. Wraz ze sprzedażą działki zagwarantowany jest dostęp (służebność swobodnego korzystania) z ponad hektarowej działki stanowiącej teren przy jeziorze z własną linią brzegową, docelowo ma być to teren rekreacyjny dla mieszkańców z pomostem i plażą. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod zabudowę rekreacji indywidualnej (możliwość wybudowania budynku o powierzchni zabudowy do 260 m2). Doskonałe miejsce do rekreacji, odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Idealna lokalizacja letnią rezydencję lub inwestycję, w otoczeniu lasów na obrzeżach mazurskiej wsi w malowniczym zakątku Mazur o przepięknych walorach przyrodniczo-krajobrazowych. LOKALIZACJA Nowy Harsz to malownicza wieś położona na Mazurach, w północno-wschodniej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Usytuowana nad brzegiem przepięknego jeziora Dargin położonego na Szlaku Wielkich jezior Mazurskich, ta urokliwa wieś jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody oraz spokoju. W Nowym Harszu znajduje się karczma a w oddalonym o 2 km Harszu sklep. W pobliżu są liczne jeziora między innymi: J. Mamry, J. Harsz, J. Dargin, J. Kisajno, J. Święcajty oraz rozległe kompleksy leśne. W okolicy znajdują się również liczne atrakcje turystyczne, ścieżki rowerowe, szlaki piesze oraz rezerwaty przyrody. W pobliżu planowane jest również pole golfowe. Najbliższe większe miasto z pełną infrastrukturą usługową to Węgorzewo - 11 km. Pozostałe lokalizacje: Giżycko 18 km, Mikołajki 53 km, Mrągowo 62 km, Białystok 177 km, Warszawa 280 km, Gdańsk 306 km. DZIAŁKA - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem A-ML.04 teren zabudowy rekreacji indywidualnej z możliwością budynku całorocznego o powierzchni zabudowy do 12% powierzchni działki, - działka posiada służebności swobodnego korzystania z działki 171/72 (1,12 ha) stanowiącej drogę do jeziora z wspólnym terenem rekreacji z własną linią brzegową, - działka z doskonałą ekspozycją stron świata, wjazd zaplanowany od strony wschodniej, - kształt działki zbliżony do prostokąta, szerokość działki od wjazdu do jeziora 75m x 29m, - przy działce zaprojektowana sieć wodociągowa, kanalizacyjna i energetyczna, - dojazd drogą gruntową, zaplanowano poprawienie dróg i wykonanie drogi do jeziora, - oferta dotyczy sprzedaży działki 171/83 (2171 m2) obr. Harsz gm. Pozezdrze, identyfikator: 281902_2.0002.171/83 POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. 602pokaż telefon email: hubertskontaktuj się Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 1686/6682/OGSNr licencji zawodowej: 17492

Atrakcyjna działka budowlana z dostępem do jeziora
Atrakcyjna działka budowlana z dostępem do jeziora
350000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 171
Cena za m²161.22 zł/m²

Atrakcyjna działka w Nowym Harszu z dostępem do linii brzegowej jeziora Dargin położonego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Teren działki płaski, położony na nieznacznym wzniesieniu z widokiem na oddalone o 400 m jezioro. Wraz ze sprzedażą działki zagwarantowany jest dostęp (służebność swobodnego korzystania) z ponad hektarowej działki stanowiącej teren przy jeziorze z własną linią brzegową, docelowo ma być to teren rekreacyjny dla mieszkańców z pomostem i plażą. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod zabudowę rekreacji indywidualnej (możliwość wybudowania budynku o powierzchni zabudowy do 260 m2). Doskonałe miejsce do rekreacji, odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Idealna lokalizacja letnią rezydencję lub inwestycję, w otoczeniu lasów na obrzeżach mazurskiej wsi w malowniczym zakątku Mazur o przepięknych walorach przyrodniczo-krajobrazowych. LOKALIZACJA Nowy Harsz to malownicza wieś położona na Mazurach, w północno-wschodniej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim. Usytuowana nad brzegiem przepięknego jeziora Dargin położonego na Szlaku Wielkich jezior Mazurskich, ta urokliwa wieś jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody oraz spokoju. W Nowym Harszu znajduje się karczma a w oddalonym o 2 km Harszu sklep. W pobliżu są liczne jeziora między innymi: J. Mamry, J. Harsz, J. Dargin, J. Kisajno, J. Święcajty oraz rozległe kompleksy leśne. W okolicy znajdują się również liczne atrakcje turystyczne, ścieżki rowerowe, szlaki piesze oraz rezerwaty przyrody. W pobliżu planowane jest również pole golfowe. Najbliższe większe miasto z pełną infrastrukturą usługową to Węgorzewo - 11 km. Pozostałe lokalizacje: Giżycko 18 km, Mikołajki 53 km, Mrągowo 62 km, Białystok 177 km, Warszawa 280 km, Gdańsk 306 km. DZIAŁKA - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem A-ML.04 teren zabudowy rekreacji indywidualnej z możliwością budynku całorocznego o powierzchni zabudowy do 12% powierzchni działki, - działka posiada służebności swobodnego korzystania z działki 171/72 (1,12 ha) stanowiącej drogę do jeziora z wspólnym terenem rekreacji z własną linią brzegową, - działka z doskonałą ekspozycją stron świata, wjazd zaplanowany od strony wschodniej, - kształt działki zbliżony do prostokąta, szerokość działki od wjazdu do jeziora 75m x 29m, - przy działce zaprojektowana sieć wodociągowa, kanalizacyjna i energetyczna, - dojazd drogą gruntową, zaplanowano poprawienie dróg i wykonanie drogi do jeziora, - oferta dotyczy sprzedaży działki (użyj formularza kontaktowego) m2) obr. Harsz gm. Pozezdrze, identyfikator: 281902_2.0002.171/83 POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. (użyj formularza kontaktowego) email: Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

działka na sprzedaż Tomaszkowo Drozda 1214 m2
działka na sprzedaż Tomaszkowo Drozda 1214 m2
290000 zł
21 dni plecy
Lokalizacjawarmińsko-mazurskie, Tomaszkowo, Drozda

Atrakcyjna działka budowlana w Tomaszkowie położona przy ul. Drozda, niespełna 200 m od Jeziora Naterskiego. Okolica wyjątkowo atrakcyjna, doskonała do życia w pobliżu miasta a zarazem blisko natury. Idealna lokalizacja na dom, letnią rezydencję lub inwestycję pod wynajem. Dojazd drogą asfaltową, przy działce pełne uzbrojenie - woda, kanalizacja, prąd, gaz. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i rekreacyjna. W pobliżu restauracja, pole golfowe, stadnina koni, w odległości 2,5 km sklep, do przystanku autobusowego 800 m. LOKALIZACJA Tomaszkowo to miejscowość położona w gminie Stawiguda w odległości 8 km od Olsztyna. Lokalizacja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów ceniących bliskość miasta i jednocześnie chcących kontaktu z przyrodą. Gmina jest przyjazna mieszkańcom i inwestorom, kładzie duży nacisk na rozwój infrastruktury. Doskonała lokalizacja z szybkim i dobrym dojazdem do Olsztyna oraz obwodnicy. Okolica bardzo spokojna, w pobliżu znajdują się liczne kompleksy leśne i jeziora. W odległości 1 km pole golfowe Mazury Golf &Country Club. W pobliżu restauracja, sklep, stadnina koni. DZIAŁKA Oferta dotyczy działki 445/2 obręb Tomaszkowo gmina Stawiguda, o powierzchni 1214 m2- id: 281411_2.0013.445/2. Teren płaski foremny w kształcie zbliżonym do prostokąta (22m x 55 m). Dojazd drogą asfaltowym z wjazdem na działkę od strony zachodniej. Dostępne media: prąd, gaz, woda, kanalizacja- w drodze bezpośrednio przy działce. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczonej symbolem MN.09 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Podstawowe parametry zagospodarowania terenu: - zabudowę należy realizować jako wolnostojącą w ilości nie większej niż jeden budynek mieszkalny na jednej działce budowlanej oraz jeden budynek gospodarczy, garażowy lub gospodarczo-garażowy; - poziom posadowienia parteru budynków: nie wyżej niż 0,5 m w odniesieniu do najwyższego punktu istniejącego terenu mierzonego po obrysie budynku; - maksymalna wysokość zabudowy mierzona od poziomu parteru do poziomu głównej kalenicy: dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego – dwie kondygnacje nadziemne, w tym druga jako poddasze użytkowe jednak nie więcej niż 9,0 m, dla budynku gospodarczego, garażowego lub gospodarczo-garażowego – nie więcej niż 6,0 m; - geometria dachów: dachy dwuspadowe lub wielospadowe o symetrycznym nachyleniu połaci zawartym w przedziale od 35 do 45 stopni, dopuszcza się stosowanie lukarn i okien połaciowych; - kolorystyka dachów: odcienie czerwieni; - minimalna intensywność zabudowy – 0,08; - maksymalna intensywność zabudowy – 0,25; - minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynnego 60% powierzchni działki budowlanej; - miejsca postojowe należy lokalizować w granicach własnych działki w ilości nie mniejszej niż 1 miejsce postojowe; POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. 602pokaż telefon email: hubertskontaktuj się Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 1675/6682/OGSNr licencji zawodowej: 17492

działka na sprzedaż Kosewo 2918 m2
działka na sprzedaż Kosewo 2918 m2
790000 zł
30+ kilka dni temu
Lokalizacjawarmińsko-mazurskie, Kosewo
Cena790 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juksty, położona na Mazurach, między Mrągowem a Mikołajkami w urokliwej, cichej i spokojnej okolicy. Teren uzbrojony objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy, z dwóch stron ogrodzony. Działka z widokiem na jezioro, nieznacznie opadająca na końcu w kierunku lustra wody. Położona na ogrodzonym terenie kameralnej osady, gdzie na powierzchni około 18 hektarach zaplanowano 30 domów, części wspólne z plażą, placem zabaw i miejscem do rekreacji oraz urządzono drogi wewnętrzne. Osada składa się ze sporych działek dzięki czemu każdy właściciel będzie miał zapewnione poczucie prywatności, a zarazem nienachalne sąsiedztwo. To wszystko w otoczeniu lasów na obrzeżach mazurskiej wsi. Pejzaż z zachowanym naturalnym charakterem Mazur -położenie w Obszarze Chronionego Krajobrazu oraz Natury 2000 gwarantuje, że w okolicy nie powstaną uciążliwe dla środowiska i mieszkańców inwestycje. Doskonałe miejsce do rekreacji, odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Idealna lokalizacja na dom, letnią rezydencję lub inwestycję. Obejrzyj FILM: https://www.youtube.com/watch?v=FpaNEE_QUns (jeśli nie widzisz filmu skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZACJA Działka położona przy niewielkiej mazurskiej osadzie Zawada, w gminie Mrągowo, ok. 1 km od Kosewa (sklepy, restauracje). Położona 9 km od Mrągowa, 16 km od Mikołajek, 20 km od Rynu, 70 km od Olsztyna, 220 km od Warszawy, 250 km do Gdańska. Okolica o zachowanym naturalnym charakterze Mazur, ze zróżnicowanym krajobrazem licznych pagórków, dolin, łąk, pól i lasów. W pobliżu rozległe kompleksy leśne. W promieniu 5 km znajduje się kilkanaście jezior oraz niezliczone rozlewiska i zbiorniki wodne. Położenie terenu w Obszarze Chronionego Krajobrazu Jezior Legińsko-Mrągowskich oraz Natury 2000 Doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu, wypraw rowerowych, spacerów, uprawiania sportów wodnych. Jezioro Juksty ma powierzchnię 318 ha, ma II klasę czystości i objęte jest strefą ciszy. Akwen ten posiada bardzo dobre warunki do wędkowania, dlatego też wszyscy miłośnicy łowienia ryb nie będą się nudzić. Jezioro Juksty jest typu sielawowego a w jego wodach siedlisko życia mają liczne gatunki ryb takie jak: sandacze, leszcze, płotki oraz liny. DZIAŁKA - bezpośredni dostęp do własnej linii brzegowej, - działka z doskonałą ekspozycją stron świata, wjazd zaplanowany od strony wschodniej, od strony zachodniej miejsce ogrodu dostęp do jeziora, - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, częściowo od drogi oznaczony ML-przeznaczony pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą, środkowa część działki przeznaczona na tereny zieleni, część przy jeziorze oznaczona symbolem RZ+UT dopuszcza urządzenie plaży trawiastej, - kształt działki zbliżony do prostokąta, szerokość działki około 22 m, długość działki od wjazdu do jeziora 132 m, - teren uzbrojony w sieć wodociągową, kanalizacyjną i energetyczną, bezpośrednio przy działce należy wykonać przyłącza, - dojazd utwardzoną dobrze utrzymaną drogą szutrową, - oferta dotyczy sprzedaży działki 84/47 (2982 m2) obr. Śniodowo gm. Mrągowo, identyfikator: 281003_2.0025.84/47 - działka posiada służebności prawa przejścia i przejazdu drogami wewnętrznymi oraz służebności na działkach nr 84/26, 84/42 stanowiących wspólne tereny rekreacji. POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. 602pokaż telefon email: hubertskontaktuj się Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 1668/6682/OGSNr licencji zawodowej: 17492

Działka z linią brzegową z możliwością zabudowy
Działka z linią brzegową z możliwością zabudowy
790000 zł
30+ kilka dni temu

Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juksty, położona na Mazurach, między Mrągowem a Mikołajkami w urokliwej, cichej i spokojnej okolicy. Teren uzbrojony objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy, z dwóch stron ogrodzony. Działka z widokiem na jezioro, nieznacznie opadająca na końcu w kierunku lustra wody. Położona na ogrodzonym terenie kameralnej osady, gdzie na powierzchni około 18 hektarach zaplanowano 30 domów, części wspólne z plażą, placem zabaw i miejscem do rekreacji oraz urządzono drogi wewnętrzne. Osada składa się ze sporych działek dzięki czemu każdy właściciel będzie miał zapewnione poczucie prywatności, a zarazem nienachalne sąsiedztwo. To wszystko w otoczeniu lasów na obrzeżach mazurskiej wsi. Pejzaż z zachowanym naturalnym charakterem Mazur -położenie w Obszarze Chronionego Krajobrazu oraz Natury 2000 gwarantuje, że w okolicy nie powstaną uciążliwe dla środowiska i mieszkańców inwestycje. Doskonałe miejsce do rekreacji, odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Idealna lokalizacja na dom, letnią rezydencję lub inwestycję. Obejrzyj FILM: (jeśli nie widzisz filmu skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZACJA Działka położona przy niewielkiej mazurskiej osadzie Zawada, w gminie Mrągowo, ok. 1 km od Kosewa (sklepy, restauracje). Położona 9 km od Mrągowa, 16 km od Mikołajek, 20 km od Rynu, 70 km od Olsztyna, 220 km od Warszawy, 250 km do Gdańska. Okolica o zachowanym naturalnym charakterze Mazur, ze zróżnicowanym krajobrazem licznych pagórków, dolin, łąk, pól i lasów. W pobliżu rozległe kompleksy leśne. W promieniu 5 km znajduje się kilkanaście jezior oraz niezliczone rozlewiska i zbiorniki wodne. Położenie terenu w Obszarze Chronionego Krajobrazu Jezior Legińsko-Mrągowskich oraz Natury 2000 Doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu, wypraw rowerowych, spacerów, uprawiania sportów wodnych. Jezioro Juksty ma powierzchnię 318 ha, ma II klasę czystości i objęte jest strefą ciszy. Akwen ten posiada bardzo dobre warunki do wędkowania, dlatego też wszyscy miłośnicy łowienia ryb nie będą się nudzić. Jezioro Juksty jest typu sielawowego a w jego wodach siedlisko życia mają liczne gatunki ryb takie jak: sandacze, leszcze, płotki oraz liny. DZIAŁKA - bezpośredni dostęp do własnej linii brzegowej, - działka z doskonałą ekspozycją stron świata, wjazd zaplanowany od strony wschodniej, od strony zachodniej miejsce ogrodu dostęp do jeziora, - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, częściowo od drogi oznaczony ML-przeznaczony pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą, środkowa część działki przeznaczona na tereny zieleni, część przy jeziorze oznaczona symbolem RZ+UT dopuszcza urządzenie plaży trawiastej, - kształt działki zbliżony do prostokąta, szerokość działki około 22 m, długość działki od wjazdu do jeziora 132 m, - teren uzbrojony w sieć wodociągową, kanalizacyjną i energetyczną, bezpośrednio przy działce należy wykonać przyłącza, - dojazd utwardzoną dobrze utrzymaną drogą szutrową, - oferta dotyczy sprzedaży działki 84/47 (2982 m2) obr. Śniodowo gm. Mrągowo, identyfikator: 281003_2.0025.84/47 - działka posiada służebności prawa przejścia i przejazdu drogami wewnętrznymi oraz służebności na działkach nr 84/26, 84/42 stanowiących wspólne tereny rekreacji. POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. 602 490 891 email: Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

działka na sprzedaż Zawada 2918 m2
działka na sprzedaż Zawada 2918 m2
699000 zł
Zawada 30+ kilka dni temu
Lokalizacjawarmińsko-mazurskie, Zawada

Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juksty, położona na Mazurach, między Mrągowem a Mikołajkami w urokliwej, cichej i spokojnej okolicy. Teren uzbrojony objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy, z dwóch stron ogrodzony. Działka z widokiem na jezioro, nieznacznie opadająca na końcu w kierunku lustra wody. Położona na ogrodzonym terenie kameralnej osady, gdzie na powierzchni około 18 hektarach zaplanowano 30 domów, części wspólne z plażą, placem zabaw i miejscem do rekreacji oraz urządzono drogi wewnętrzne. Osada składa się ze sporych działek dzięki czemu każdy właściciel będzie miał zapewnione poczucie prywatności, a zarazem nienachalne sąsiedztwo. To wszystko w otoczeniu lasów na obrzeżach mazurskiej wsi. Pejzaż z zachowanym naturalnym charakterem Mazur -położenie w Obszarze Chronionego Krajobrazu oraz Natury 2000 gwarantuje, że w okolicy nie powstaną uciążliwe dla środowiska i mieszkańców inwestycje. Doskonałe miejsce do rekreacji, odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Idealna lokalizacja na dom, letnią rezydencję lub inwestycję. Obejrzyj FILM: https://www.youtube.com/watch?v=FpaNEE_QUns (jeśli nie widzisz filmu skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZACJA Działka położona przy niewielkiej mazurskiej osadzie Zawada, w gminie Mrągowo, ok. 1 km od Kosewa (sklepy, restauracje). Położona 9 km od Mrągowa, 16 km od Mikołajek, 20 km od Rynu, 70 km od Olsztyna, 220 km od Warszawy, 250 km do Gdańska. Okolica o zachowanym naturalnym charakterze Mazur, ze zróżnicowanym krajobrazem licznych pagórków, dolin, łąk, pól i lasów. W pobliżu rozległe kompleksy leśne. W promieniu 5 km znajduje się kilkanaście jezior oraz niezliczone rozlewiska i zbiorniki wodne. Położenie terenu w Obszarze Chronionego Krajobrazu Jezior Legińsko-Mrągowskich oraz Natury 2000 Doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu, wypraw rowerowych, spacerów, uprawiania sportów wodnych. Jezioro Juksty ma powierzchnię 318 ha, ma II klasę czystości i objęte jest strefą ciszy. Akwen ten posiada bardzo dobre warunki do wędkowania, dlatego też wszyscy miłośnicy łowienia ryb nie będą się nudzić. Jezioro Juksty jest typu sielawowego a w jego wodach siedlisko życia mają liczne gatunki ryb takie jak: sandacze, leszcze, płotki oraz liny. DZIAŁKA - bezpośredni dostęp do własnej linii brzegowej, - działka z doskonałą ekspozycją stron świata, wjazd zaplanowany od strony wschodniej, od strony zachodniej miejsce ogrodu dostęp do jeziora, - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, częściowo od drogi oznaczony ML-przeznaczony pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą, środkowa część działki przeznaczona na tereny zieleni, część przy jeziorze oznaczona symbolem RZ+UT dopuszcza urządzenie plaży trawiastej, - kształt działki zbliżony do prostokąta, szerokość działki około 22 m, długość działki od wjazdu do jeziora 132 m, - teren uzbrojony w sieć wodociągową, kanalizacyjną i energetyczną, bezpośrednio przy działce należy wykonać przyłącza, - dojazd utwardzoną dobrze utrzymaną drogą szutrową, - oferta dotyczy sprzedaży działki 84/47 (2982 m2) obr. Śniodowo gm. Mrągowo, identyfikator: 281003_2.0025.84/47 - działka posiada służebności prawa przejścia i przejazdu drogami wewnętrznymi oraz służebności na działkach nr 84/26, 84/42 stanowiących wspólne tereny rekreacji. POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. 602pokaż telefon email: hubertskontaktuj się Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 1673/6682/OGSNr licencji zawodowej: 17492

działka na sprzedaż Zawada 2918 m2
działka na sprzedaż Zawada 2918 m2
790000 zł
Zawada 30+ kilka dni temu
Lokalizacjawarmińsko-mazurskie, Zawada
Cena790 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juksty, położona na Mazurach, między Mrągowem a Mikołajkami w urokliwej, cichej i spokojnej okolicy. Teren uzbrojony objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy, z dwóch stron ogrodzony. Działka z widokiem na jezioro, nieznacznie opadająca na końcu w kierunku lustra wody. Położona na ogrodzonym terenie kameralnej osady, gdzie na powierzchni około 18 hektarach zaplanowano 30 domów, części wspólne z plażą, placem zabaw i miejscem do rekreacji oraz urządzono drogi wewnętrzne. Osada składa się ze sporych działek dzięki czemu każdy właściciel będzie miał zapewnione poczucie prywatności, a zarazem nienachalne sąsiedztwo. To wszystko w otoczeniu lasów na obrzeżach mazurskiej wsi. Pejzaż z zachowanym naturalnym charakterem Mazur -położenie w Obszarze Chronionego Krajobrazu oraz Natury 2000 gwarantuje, że w okolicy nie powstaną uciążliwe dla środowiska i mieszkańców inwestycje. Doskonałe miejsce do rekreacji, odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Idealna lokalizacja na dom, letnią rezydencję lub inwestycję. Obejrzyj FILM: https://www.youtube.com/watch?v=FpaNEE_QUns (jeśli nie widzisz filmu skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZACJA Działka położona przy niewielkiej mazurskiej osadzie Zawada, w gminie Mrągowo, ok. 1 km od Kosewa (sklepy, restauracje). Położona 9 km od Mrągowa, 16 km od Mikołajek, 20 km od Rynu, 70 km od Olsztyna, 220 km od Warszawy, 250 km do Gdańska. Okolica o zachowanym naturalnym charakterze Mazur, ze zróżnicowanym krajobrazem licznych pagórków, dolin, łąk, pól i lasów. W pobliżu rozległe kompleksy leśne. W promieniu 5 km znajduje się kilkanaście jezior oraz niezliczone rozlewiska i zbiorniki wodne. Położenie terenu w Obszarze Chronionego Krajobrazu Jezior Legińsko-Mrągowskich oraz Natury 2000 Doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu, wypraw rowerowych, spacerów, uprawiania sportów wodnych. Jezioro Juksty ma powierzchnię 318 ha, ma II klasę czystości i objęte jest strefą ciszy. Akwen ten posiada bardzo dobre warunki do wędkowania, dlatego też wszyscy miłośnicy łowienia ryb nie będą się nudzić. Jezioro Juksty jest typu sielawowego a w jego wodach siedlisko życia mają liczne gatunki ryb takie jak: sandacze, leszcze, płotki oraz liny. DZIAŁKA - bezpośredni dostęp do własnej linii brzegowej, - działka z doskonałą ekspozycją stron świata, wjazd zaplanowany od strony wschodniej, od strony zachodniej miejsce ogrodu dostęp do jeziora, - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, częściowo od drogi oznaczony ML-przeznaczony pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą, środkowa część działki przeznaczona na tereny zieleni, część przy jeziorze oznaczona symbolem RZ+UT dopuszcza urządzenie plaży trawiastej, - kształt działki zbliżony do prostokąta, szerokość działki około 22 m, długość działki od wjazdu do jeziora 132 m, - teren uzbrojony w sieć wodociągową, kanalizacyjną i energetyczną, bezpośrednio przy działce należy wykonać przyłącza, - dojazd utwardzoną dobrze utrzymaną drogą szutrową, - oferta dotyczy sprzedaży działki 84/47 (2982 m2) obr. Śniodowo gm. Mrągowo, identyfikator: 281003_2.0025.84/47 - działka posiada służebności prawa przejścia i przejazdu drogami wewnętrznymi oraz służebności na działkach nr 84/26, 84/42 stanowiących wspólne tereny rekreacji. POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. 602pokaż telefon email: hubertskontaktuj się Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 1651/6682/OGSNr licencji zawodowej: 17492

Działka z linią brzegową z możliwością zabudowy
Działka z linią brzegową z możliwością zabudowy
790000 zł
Zawada 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 918
Cena za m²270.73 zł/m²

Atrakcyjna działka z własną linią brzegową jeziora Juksty, położona na Mazurach, między Mrągowem a Mikołajkami w urokliwej, cichej i spokojnej okolicy. Teren uzbrojony objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy, z dwóch stron ogrodzony. Działka z widokiem na jezioro, nieznacznie opadająca na końcu w kierunku lustra wody. Położona na ogrodzonym terenie kameralnej osady, gdzie na powierzchni około 18 hektarach zaplanowano 30 domów, części wspólne z plażą, placem zabaw i miejscem do rekreacji oraz urządzono drogi wewnętrzne. Osada składa się ze sporych działek dzięki czemu każdy właściciel będzie miał zapewnione poczucie prywatności, a zarazem nienachalne sąsiedztwo. To wszystko w otoczeniu lasów na obrzeżach mazurskiej wsi. Pejzaż z zachowanym naturalnym charakterem Mazur -położenie w Obszarze Chronionego Krajobrazu oraz Natury 2000 gwarantuje, że w okolicy nie powstaną uciążliwe dla środowiska i mieszkańców inwestycje. Doskonałe miejsce do rekreacji, odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Idealna lokalizacja na dom, letnią rezydencję lub inwestycję. Obejrzyj FILM: (jeśli nie widzisz filmu skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZACJA Działka położona przy niewielkiej mazurskiej osadzie Zawada, w gminie Mrągowo, ok. 1 km od Kosewa (sklepy, restauracje). Położona 9 km od Mrągowa, 16 km od Mikołajek, 20 km od Rynu, 70 km od Olsztyna, 220 km od Warszawy, 250 km do Gdańska. Okolica o zachowanym naturalnym charakterze Mazur, ze zróżnicowanym krajobrazem licznych pagórków, dolin, łąk, pól i lasów. W pobliżu rozległe kompleksy leśne. W promieniu 5 km znajduje się kilkanaście jezior oraz niezliczone rozlewiska i zbiorniki wodne. Położenie terenu w Obszarze Chronionego Krajobrazu Jezior Legińsko-Mrągowskich oraz Natury 2000 Doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu, wypraw rowerowych, spacerów, uprawiania sportów wodnych. Jezioro Juksty ma powierzchnię 318 ha, ma II klasę czystości i objęte jest strefą ciszy. Akwen ten posiada bardzo dobre warunki do wędkowania, dlatego też wszyscy miłośnicy łowienia ryb nie będą się nudzić. Jezioro Juksty jest typu sielawowego a w jego wodach siedlisko życia mają liczne gatunki ryb takie jak: sandacze, leszcze, płotki oraz liny. DZIAŁKA - bezpośredni dostęp do własnej linii brzegowej, - działka z doskonałą ekspozycją stron świata, wjazd zaplanowany od strony wschodniej, od strony zachodniej miejsce ogrodu dostęp do jeziora, - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, częściowo od drogi oznaczony ML-przeznaczony pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą, środkowa część działki przeznaczona na tereny zieleni, część przy jeziorze oznaczona symbolem RZ+UT dopuszcza urządzenie plaży trawiastej, - kształt działki zbliżony do prostokąta, szerokość działki około 22 m, długość działki od wjazdu do jeziora 132 m, - teren uzbrojony w sieć wodociągową, kanalizacyjną i energetyczną, bezpośrednio przy działce należy wykonać przyłącza, - dojazd utwardzoną dobrze utrzymaną drogą szutrową, - oferta dotyczy sprzedaży działki 84/47 (2982 m2) obr. Śniodowo gm. Mrągowo, identyfikator: 281003_2.0025.84/47 - działka posiada służebności prawa przejścia i przejazdu drogami wewnętrznymi oraz służebności na działkach nr 84/26, 84/42 stanowiących wspólne tereny rekreacji. POŚREDNIK Hubert Kałaska tel. (użyj formularza kontaktowego) email: Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 Kodeksu Cywilnego. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest NewHouse Łukasz Wróbel oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa są zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych składowych materiałów ogłoszenia w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez zgody NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę firmy NewHouse Łukasz Wróbel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()