Atrakcyjne działki budowlane !

Sortowanie:
Znaleziony: 250 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Sprzedam  atrakcyjne działki budowlane
Sprzedam atrakcyjne działki budowlane
78400 zł
nowe 26 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia980
Cena za m²80 zł/m²

Sprzedam atrakcyjne działki budowlane pod budowę domów jednorodzinnych. 2 działki o powierzchni 980metrów kwadratowych położone w miejscowości Maków Nowy gm. Skaryszew 2km od ulicy Słowackiego. Spokojna, cicha okolica. Cena za metr 80z.

Atrakcyjne działki budowlane Połomia
Atrakcyjne działki budowlane Połomia
138300 zł
28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 305
Cena za m²60 zł/m²

Partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne działki budowlane, usytuowane w Połomi przy ul. Przyległej. To spokojne miejsce z widokiem na centrum sołectwa. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciekawego miejsca na swój dom, ale i dla potencjalnych inwestorów. Media ( prąd, gaz, woda ) w bliskim sąsiedztwie działek.Oferujemy dwie działki:- działki oznaczone jako A i B  o powierzchni 2405m2 oraz 529m2  za łączną cenę 144 300 zł- działka oznaczona jako C o powierzchni 2305m2 za cenę 138 300 złWedług Miejscowego Planu Zagospodarowania Sołectwa Poomia, przedmiotowe działki oznaczone są symbolem MN- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Lokalizacja:Działki położone w Połomi przy ul. Przyległej. Dzięki swojemu położeniu nowemu właścicielowi zapewnią komfort i ciszę.  Działki dogodnie położone pomiędzy Jastrzębiem a Wodzisławiem- dojazd do tych miejscowości nie zajmuje więcej niż 10 minut. Wokół tereny o niskim stopniu zabudowy, blisko zjazd do autostrady A1.Atuty inwestycji:- świetna lokalizacja - niska zabudowa rodzinna- dobre położenie blisko sąsiednich miast Zapraszam na prezentacjęAleksandra Wypych tel.: (użyj formularza kontaktowego)  

Atrakcyjne działki budowlane - Świętochów
Atrakcyjne działki budowlane - Świętochów
156000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²130 zł/m²

Do zaoferowania mam atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 1135m2 do 1700m2. Cena 130zł/m2 do negocjacji. Świętochów to urokliwa miejscowość położona 30 km od Warszawy oraz 5 km od Tarczyna, w którym znajdują się liczne sklepy, szkoły( zarówno podstawowe jak i ponadpodstawowe) , przedszkole, przychodnia, poczta, restauracje( na terenie Świętochowa dojeżdża ). Jest to cicha i spokojna miejscowość położona na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajdują się tutaj 3 stadniny konne oraz liczne szlaki rowerowe i piesze. Dzięki trasie S7 dojazd do Warszawy jest szybki i komfortowy. Media w drodze. Drzewa zostały usunięte a teren przygotowany pod budowę domów. Więcej informacji pod numerem telefonu: (użyj formularza kontaktowego) *Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Atrakcyjne działki budowlane - Dębnik /Namysłów
Atrakcyjne działki budowlane - Dębnik /Namysłów
48600 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 080
Cena za m²55 zł/m²

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe - 52 działki budowlane zlokalizowane w Dębniku koło Namysłowa.   Nowoczesne osiedle mieszkaniowe - atrakcyjne działki budowlane w Dębniku koło Namysłowa. Marzysz, żeby zamieszkać w cichej spokojnej okolicy otaczającej się lasami na nowo powstającym nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym a zarazem z bardzo dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest Właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż łącznie 52 działki budowlane o powierzchni od 1080 m2 do 2260 m2 położone w Dębniku, zaledwie  3 km od powiatowego miasta Namysłów.   Cena za 1 m2 działki wynosi 55 zł. Działki  mają kształt zbliżony do  prostokąta. Ich płaskie ukształtowanie oraz brak zabudowań pozwala przyszłemu właścicielowi na dogodną aranżację terenu i wybór projektu budowlanego.  Obecny właściciel doprowadzi media tj. prąd, wodę oraz w przyszłości gaz, w pobliżu całego terenu, aby każda z działek miała jak najlepszy dostęp do podłączenia przyłączy. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i malowniczych stawów, co dodatkowo uatrakcyjnia zakup przedmiotowej nieruchomości. Dojazd drogą gminną oraz drogą wewnętrzną.                                                                                                        W bardzo bliskiej odległości znajduję się bezpłatne przedszkole oraz katolicka publiczna szkoła, która oferuję bogatą ofertę zajęć dydaktycznych, opiekę specjalistów, bogate zaplecze oraz stołówkę szkolną. Jest to atrakcyjna oferta dla młodych rodzin z dziećmi szukających odpowiedniego miejsca do zamieszkania. Dojazd do centrum miasta Namysłów to zaledwie kilka minut, co umożliwia szybkie załatwianie spraw urzędowych, bankowych, zdrowotnych i innych. Dodatkowo w miejscowości znajduję  się  ścieżka rowerowa co jest dużym atutem i udogodnieniem dla amatorów rowerowych wycieczek.  Dobry dojazd do miast wojewódzkich: Wrocław – 55km, Opole - 59km.  Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Atrakcyjne działki budowlane - Dębnik /Namysłów
Atrakcyjne działki budowlane - Dębnik /Namysłów
48600 zł
29 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 080
Cena za m²45 zł/m²

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe - 52 działki budowlane zlokalizowane w Dębniku koło Namysłowa.  Nowoczesne osiedle mieszkaniowe - atrakcyjne działki budowlane w Dębniku koło Namysłowa.Marzysz, żeby zamieszkać w cichej spokojnej okolicy otaczającej się lasami na nowo powstającym nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym a zarazem z bardzo dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest Właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż łącznie 52 działki budowlane o powierzchni od 1080 m2 do 2260 m2 położone w Dębniku, zaledwie  3 km od powiatowego miasta Namysłów.  Cena za 1 m2 działki wynosi 45 zł.Działki  mają kształt zbliżony do  prostokąta. Ich płaskie ukształtowanie oraz brak zabudowań pozwala przyszłemu właścicielowi na dogodną aranżację terenu i wybór projektu budowlanego.  Obecny właściciel doprowadzi media tj. prąd, wodę oraz w przyszłości gaz, w pobliżu całego terenu, aby każda z działek miała jak najlepszy dostęp do podłączenia przyłączy. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i malowniczych stawów, co dodatkowo uatrakcyjnia zakup przedmiotowej nieruchomości. Dojazd drogą gminną oraz drogą wewnętrzną.                                                                                                        W bardzo bliskiej odległości znajduję się bezpłatne przedszkole oraz katolicka publiczna szkoła, która oferuję bogatą ofertę zajęć dydaktycznych, opiekę specjalistów, bogate zaplecze oraz stołówkę szkolną. Jest to atrakcyjna oferta dla młodych rodzin z dziećmi szukających odpowiedniego miejsca do zamieszkania.Dojazd do centrum miasta Namysłów to zaledwie kilka minut, co umożliwia szybkie załatwianie spraw urzędowych, bankowych, zdrowotnych i innych. Dodatkowo w miejscowości znajduję  się  ścieżka rowerowa co jest dużym atutem i udogodnieniem dla amatorów rowerowych wycieczek.  Dobry dojazd do miast wojewódzkich: Wrocław – 55km, Opole - 59km.  Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Atrakcyjne działki budowlane w Bliznem
Atrakcyjne działki budowlane w Bliznem
Krosno 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²11 zł/m²
Powierzchnia4300 m²
Szerokość25 m
Długość215 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne 2 działki budowlane z wydanymi Warunkami Zabudowy - budownictwo jednorodzinne. 1. Działka o powierzchni 2700 m2 Cena 72 900 zł - idealna pod inwestycję, -I linia zabudowy 2. Działka o powierzchni 4300 m2 Cena 47 000 zł-WZ budownictwo jednorodzinne - II linia zabudowy położone w miejscowości Blizne Gm. Jasienica Rosielna na Podkarpaciu, praktycznie w centrum miejscowości. Działki w pełni uzbrojone, słoneczne, teren płaski niezalewowy ze względu na swoje położenie bezpośrednio przy drodze wojew. nr 886 trasa Rzeszów - Sanok w odległości ok 4 km od miasta Brzozów. Ze względu na swe położenie idealna również jako działka pod inwestycje np budowa sklepu, warsztatu itp. Istnieje możliwość zakupu 2 działek jako całość. Zapraszamy do obejrzenia w terenie. Numer oferty: 527

Okazja - bardzo atrakcyjne działki budowlane
Okazja - bardzo atrakcyjne działki budowlane
649200 zł
Łapy 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 028
Cena za m²400 zł/m²

Okazja - bardzo atrakcyjne działki budowlane przy głównej drodze w Łapach pod inwestycje, usługi i/lub budynki mieszkalne. Znakomita lokalizacja, u zbiegu ulic Płonkowskiej, Goździkowej i Głuchej w Łapach. Na przeciwko budynku Straży Pożarnej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego wyżej wymienione działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, bliźniaczą i szeregową wraz z ogrodami, dozwolone jest przeznaczenie części terenu lub obiektów pod usługi stanowiące uzupełnienie i wzbogacenie przeznaczenia podstawowego. Nieruchomość składa się z dwóch zasadniczych działek: ·      21.851/1 o powierzchni 510 mkw (wymiary ok.18mx28m) ·      21.851/2 o powierzchni 1276 mkw (wymiary ok.22mx58m) Dwóch dodatkowych działek, które pełniły wcześniej funkcję dróg: ·      852/1 o powierzchni 98 mkw. ·      21.852/2 o powierzchni 144 mkw   Łącznie powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 2 028 mkw. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Atrakcyjne działki budowlane.
Atrakcyjne działki budowlane.
69000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²69 zł/m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks interesujących nieruchomości budowlanych, ulokowanych w urokliwej i spokojnej miejscowości Dratów w gminie Ludwin. Działki o powierzchni ok. 1000 mkw., powstaną w wyniku geodezyjnego podziału, zlokalizowane będą w trzech liniach zabudowy od gminnej drogi asfaltowej. Szerokość każdej z nowopowstałych nieruchomości wyniesie ok. 30 metrów co pozwala na ulokowanie na nich większości projektowanych domów. Do każdej z działek sprzedany zostanie udział w wewnętrznej drodze dojazdowej o szerokości 5 metrów. Dostępne media: - woda (w drodze) - prąd (w drodze) W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomość została oznaczona jako teren mieszkalnictwa rolniczego (symbol MR) z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej ( symbol MN ). Szczegółowe ustalenia planu dla zabudowy jednorodzinnej: -dopuszcza się podział na nowowydzielone działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1000m2 w granicach terenu MN; -minimalną szerokość działki ustala się na 18 metrów poza strefą istniejącej zabudowy; -dopuszcza się realizowanie wolnostojącej parterowej zabudowy gospodarczej; -dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w granicy działki lub1,5 m od niej przy uzupełnieniu istniejącej zabudowy lub trudnych uwarunkowaniach wynikających z rozwiązań przestrzennych; -dopuszcza się zabudowanie łącznie do 20% powierzchni działki - nie dotyczy starej zabudowy; -wprowadza się obowiązek zapewnienia możliwości zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce; -ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkaniowej:  -wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych, z których drugą stanowi poddasze użytkowe,  -posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,  -wysokość kalenicy do 9 metrów,  -dach o połaciach, nachylonych pod kątem 30 - 45°, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp.,  -dopuszcza się budowę dachów mansardowych bez ograniczeń dla kąta nachylenia połaci,   -w lasach oraz na terenach śródpolnych, jak również w odległości do 100 m od granicy lasu zabrania się działań i czynności mogących wywołać     niebezpieczeństwo pożarowe zgodnie z art. 30 ust. 3 ustawy o lasach, -dopuszcza się realizację na terenach MN zabudowy letniskowej - według    warunków ustalonych dla terenów ML  -dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych o powierzchni do 70m2, a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych na warunkach jak w pkt. 7; wyklucza się lokalizację przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko; Okolica jest bardzo atrakcyjna pod względem rekreacyjnym - działka z każdej strony otoczona jest naturalnymi jeziorami, takimi jak: Jezioro Dratów, Piaseczno, Rogóźno, Bikcze i Uściewierz. Najbliższe sąsiedztwo stanowią nieliczne zabudowania jednorodzinne, tereny podmokłe i pola uprawne.  Malowniczość polodowcowych krajobrazów zachęca do rekreacji wodnych, jak i wędrówek pieszych. Do dziś wiele z tych jezior nie jest zagospodarowanych - to idealne miejsce dla tych z Państwa, których hobby jest wędkarstwo. Zaledwie 10 minut- tyle zajmie Państwu dojazd do miejscowości Ludwin, gdzie mieszczą się takie punkty jak restauracja, sklepy spożywcze, bankomat, centrum kultury i sportu, kościół, zespół szkół i wiele innych. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację grunty. Wiele innych interesujących działek na sprzedaż znajdziecie Państwo na stronie internetowej: Opiekun oferty: Bartłomiej Pokrzywa tel.: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomości ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin  

Atrakcyjne DZIAŁKI BUDOWLANE Wilkowice ul. Cukrowa
Atrakcyjne DZIAŁKI BUDOWLANE Wilkowice ul. Cukrowa
334654 zł
Wilkowice 17 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 123
Cena za m²298 zł/m²

Biuro nieruchomości "Luxus Home" oferuje do sprzedaży 2 ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE, zlokalizowane w Wilkowicach przy ul. Cukrowej. Powierzchnie działek: - 695 m2, - 428 m2. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Kształt: nieregularny. Droga dojazdowa: utwardzona. Możliwość zabudowy: mieszkaniowa jednorodzinna. Ogrodzenie: z jednej strony płot z siatki. ATUT NIERUCHOMOŚCI: działki skrajne - możliwość dojazdu z trzech stron. UWAGA! Sprzedaż wyłącznie 2 działek. Lokalizacja: komfortowa i spokojna część Wilkowic, w sąsiedztwie zabudowań mieszkaniowych jednorodzinnych. 

Atrakcyjne działki budowlane i rolne Libusza
Atrakcyjne działki budowlane i rolne Libusza
39900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 950
Cena za m²20.46 zł/m²

Przedmiotem ogłoszenia są atrakcyjne działki budowlane w Libuszy obok Gorlic. Powierzchnia działki rolno-budowlanej 3 (trzecia linia zabudowy): 19,5ara w cenie 39 900zl (działka zalesiona). Kształt zbliżony do prostokąta, nieogrodzona, teren lekko pochyły.Powierzchnia działki budowlanej 1338m2 w cenie 59 900zl, pierwsza linia zabudowy, bardzo atrakcyjna. Media w działce. Media w poboczu: gaz, prąd, woda. Kanalizacja w projekcie. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Infrastruktura: blisko sklep, szkoła, kościół, przystanek autobusowy.Na sprzedaż również działka rolna (łąka) o powierzchni 4900m2 w cenie 31 000zł

Atrakcyjne działki budowlane w Panieńszczyźnie.
Atrakcyjne działki budowlane w Panieńszczyźnie.
209000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 800
Cena za m²121.67 zł/m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu trzy atrakcyjne nieruchomości budowlane, zlokalizowane w miejscowości Panieńszczyzna w gminie Jastków. Działki powstaną w wyniku geodezyjnego podziału gruntu, który został już rozpoczęty.  Dwie z nich, o powierzchni 1800 m2, ulokowane będą w pierwszej linii zabudowy. Trzecia nieruchomość o powierzchni około 3260 m2 położona będzie w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej, poprzez pas gruntu o szerokości 5 metrów. Szerokość frontu każdej z działek przekraczać będzie 27 metrów. Projektowane wymiary przedstawione są na mapie, widocznej w ogłoszeniu Oferowane grunty otaczają pola uprawne, nieliczne domy jednorodzinne, oraz gospodarstwa rolne. Dojazd do granic administracyjnych Lublina, od strony Sławinka -  wyniesie zaledwie 5 minut. Nieruchomości położone są w odległości około 900 metrów od alei Warszawskiej, będącej jedną z głównych tras wjazdowych do miasta. W bliskiej odległości znajduje się węzeł drogi ekspresowej nr S19, oraz trasy europejskiej nr E 372 ( S17), dzięki czemu działka jest bardzo atrakcyjna pod względem komunikacyjnym. Dostępne media: -woda (do 100 m) -prąd (ok. 150 m) W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomości z pierwszej linii zabudowy oznaczono planem mieszkalnictwa rolniczego (symbol MR). Trzecia działka objęta jest trzema planami:mieszkalnictwa rolniczego (symbol RM), upraw polowych i ogrodniczych (symbol RP, RO), oraz łąki i pastwiska (symbol RZ). Szczegółowe ustalenia planu dla mieszkalnictwa rolniczego ( MR): 1) dopuszcza się podział na nowowydzielane działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1800 m² w granicach terenu MR; 2) minimalną szerokość nowowydzielanej działki ustala się na 25 metrów; 3) dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 20% powierzchni działki; 4) niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce; 5) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej:     a) wysokość do 2 kondygnacji, z których drugą może stanowić poddasze użytkowe     b) wysokość kalenicy do 11 metrów liczona od najniższego punktu terenu w obrysie   budynku, Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację gruntu.  Wiele innych interesujących działek na sprzedaż znajdziecie Państwo na stronie internetowej: Opiekun oferty: Bartłomiej Pokrzywa tel.: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomości ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin  

Sprzedam atrakcyjne działki budowlane- Górzno (Mazowieckie)
Sprzedam atrakcyjne działki budowlane- Górzno (Mazowieckie)
126000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²110 zł/m²

Oferuję atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Górzno przy ul. Spokojnej i ul. Głogowej. Działki o powierzchni ok. 12 arów ułożone w dwie linie zabudowy (dokładna powierzchnia działek widoczna na zdjęciu). Działki w pierwszej linii zabudowy posiadają dojazd asfaltową drogą gminną. Wszystkie działki posiadają dostęp do podstawowych mediów tj. prąd, gaz, sieć wodociągowa. W pobliskiej okolicy znajdują się: Dwa markety spożywczo-przemysłowe- jeden w odległości 900m, a drugi w odległości 1,3 km Przystanek autobusowy w odległości 300 m Dentysta w odległości 1,3 km Restauracja w odległości 1,2 km Szkoła w odległości 1,5 km Kościół w odległości 2 km Ośrodek zdrowia 2 km Węzeł komunikacyjny S17 w odległości 1 km, skąd trasę do Warszawy-Zakręt można pokonać nieco ponad 30 min. Miasto powiatowe Garwolin w odległości 7 km Cena: 110 zł/1m2 (do negocjacji)

Sprzedam atrakcyjne działki budowlane- Górzno (Mazowieckie)
Sprzedam atrakcyjne działki budowlane- Górzno (Mazowieckie)
126000 zł
16 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²105 zł/m²

Oferuję atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Górzno przy ul. Spokojnej i ul. Głogowej. Działki o powierzchni ok. 12 arów ułożone w dwie linie zabudowy (dokładna powierzchnia działek widoczna na zdjęciu). Działki w pierwszej linii zabudowy posiadają dojazd asfaltową drogą gminną. Wszystkie działki posiadają dostęp do podstawowych mediów tj. prąd, gaz, sieć wodociągowa. W pobliskiej okolicy znajdują się: Dwa markety spożywczo-przemysłowe- jeden w odległości 900m, a drugi w odległości 1,3 km Przystanek autobusowy w odległości 300 m Dentysta w odległości 1,3 km Restauracja w odległości 1,2 km Szkoła w odległości 1,5 km Kościół w odległości 2 km Ośrodek zdrowia 2 km Węzeł komunikacyjny S17 w odległości 1 km, skąd trasę do Warszawy-Zakręt można pokonać nieco ponad 30 min. Miasto powiatowe Garwolin w odległości 7 km Cena: 105 zł/1m2 (do negocjacji)

Atrakcyjne działki budowlane - Krusze
Atrakcyjne działki budowlane - Krusze
104075 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia905
Cena za m²120 zł/m²

Współrzędne działki: 52.43857********5477 (należy wkleić w pasku wyszukiwania w google.maps)   Biuro nieruchomości Wasilewski Investments ma przyjemność zaprezentować nieruchomość składającą się z atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Krusze, gmina Klembów. Jest to spokojne i idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu na przedmieściach. Jest to również doskonała propozycja dla inwestora zajmującego się budową domów jednorodzinnych np. w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej.   Nieruchomość (stanowiąca przed podziałem dz. Nr 312/5 i 312/6, obręb: Krusze) została podzielona na 8 mniejszych działek o zbliżonych wymiarach, które charakteryzują się regularnym prostokątnym kształtem oraz płaską powierzchnią.   Obszary działek są następujące:   - dz. ew. 312/10 - pow. 0,0906 ha, - dz. ew. 312/11 - pow. 0,0906 ha, - dz. ew. 312/12 - pow. 0,0906 ha, - dz. ew. 312/13 - pow. 0,0907 ha, - dz. ew. 312/14 - pow. 0,0905 ha, - dz. ew. 312/16 - pow. 0,0908 ha, - dz. ew. 312/17 - pow. 0,0910 ha - dz. ew. 312/18 - pow. 0,0913 ha (działka już zarezerwowana)   Cena każdej z działek wynosi jedynie 120zł/m2 Istnieje możliwość zakupu całej nieruchomości, jak również pojedynczych działek.   Nieruchomość posiada szybki dostęp do stacji PKP Krusze (2,8 km – 4 min) lub stacji PKP Tłuszcz (4,9 km – 7 min), oraz do węzła S8 (8 km - 9 min), co pozwala na sprawny dojazd do Warszawy, Radzymina lub Tłuszcza.   Krusze to miejscowość, z której w krótkim czasie dojedziesz do większych miast. Dojazd autem do: ·         Warszawy, zajmuje 28 min ·         Wołomina, zajmuje 18 min ·         Radzymina, zajmuje 18 min ·         Tłuszcza, zajmuje 6 min   Dzięki tej odległości będziesz mógł w pełni korzystać z uroków mieszkania poza miastem: rozproszona zabudowa, bliskość lasu, czyste powietrze... i cisza.   Dla przedmiotowych działek zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie na każdej działce budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogową.   W drodze gminnej następujące media: prąd, gaz, woda oraz światłowód. Każdoczesny właściciel działki ma możliwość również wywiercenia własnej studni głębinowej.   Do działek prowadzi wewnętrzna droga, dzięki czemu na działce nie słychać ulicznego zgiełku.   Cała nieruchomość jest niezabudowana, nie porastają jej żadne drzewa ani krzewy.   W sąsiedztwie działek występuje luźna zabudowa jednorodzinna.   Jeżeli pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy i stworzyć swój wymarzony dom według indywidualnego projektu, a zarazem cieszyć się bliskością stacji kolejowej, to jest to oferta właśnie dla Ciebie!   P.S. nieruchomość stanowi także świetną lokatę kapitału oraz ucieczkę przed galopującą inflacją.   Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z doradcą kredytowym i uzyskania najlepszych warunków kredytowych.   Nie zwlekaj, zadzwoń, wybierz i zarezerwuj dla siebie działkę, póki oferta jest jeszcze aktualna!   Przemysław Wasilewski – prawnik / licencjonowany agent nieruchomości tel. (użyj formularza kontaktowego)   "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Okazja!!! ATRAKCYJNE działki budowlane
Okazja!!! ATRAKCYJNE działki budowlane
288000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²89.33 zł/m²

Witam Działki budowlane  [ZM/UT]  zabudowa mieszkalna/usługi turystyczne                                                                             -  minimalna powierzchnia działek 3000 m2  (0,30 ha ) Na obrzeżu wsi Gajnik u stup Masywu Śnieżnika, pomiędzy miejscowością Międzylesia a Międzygórza. W pobliżu Śnieżnicki Park Krajobrazowy, Czarna Góra, ośrodki narciarskie, uzdrowiska, szlaki turystyczne i rowerowe.  Po Czeskiej stronie baseny termalne. Dojazd do działek drogą asfaltową. Przy działkach prąd  (zaakceptowany wniosek przyłączenia -TA Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informatyczny .

Atrakcyjne działki budowlane - Stoczek
Atrakcyjne działki budowlane - Stoczek
125000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 000
Cena za m²125 zł/m²

Oferujemy Państwu kompleks trzech działek budowlanych, mieszczących się w miejscowości Stoczek, w gminie Niemce.Prezentowane działki powstaną w wyniku podziału istniejącej nieruchomości. Położone są na płaskim, ustawnym terenie, ulokowanym w cichej i malowniczej okolicy, która zarazem mieści się w atrakcyjnej lokalizacji pod względem dojazdu do Lublina, Niemiec, Garbowa czy Lubartowa. Ponadto bliska odległość Lasów Kozłowieckich pozwoli Państwu podczas spaceru bądź wycieczki rowerowej odpocząć od zgiełku miasta.  Poszczególne grunty o powierzchniach: 1. 1029 m2, wymiary: około 29m x 35m, cena: 125 000 PLN - REZERWACJA2. 1000 m2, wymiary: około 29m x 35m, cena: 125 000 PLN3. 1000 m2, wymiary: około 35m x 29m, cena: 125 000 PLN Pierwsza działka posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej, natomiast do kolejnych zostanie utworzona droga wewnętrzna od strony wschodniej.  Dostępne media: -prąd - do 20m-woda - do 20m W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomość objęto planemterenów zabudowy zagrodowej (MR) z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej (MN): Dodatkowe ustalenia planu dla zabudowy jednorodzinnej MN:1) dopuszcza się podział nowo wydzielanych działek budowlanych o powierzchni nie mniejszej niż 1000 m² w granicach terenu MN;3) dopuszcza się realizowanie wolnostojącej parterowej zabudowy gospodarczej;4) dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w odległościach od granicy działki zgodnie z § 12 ust. 6 i 7 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie;5) dopuszcza się zabudowanie łącznie do 20% powierzchni działki;6) wprowadza się obowiązek zapewnienia możliwości zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce;7) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkaniowej:a) wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych, z których drugą stanowi poddasze użytkowe,b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,c) wysokość kalenicy do 10 metrów liczona od najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,d) dach o połaciach, nachylonych pod kątem 30-45°, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp., z wyjątkiem obiektów budowlanych o innych rozwiązaniach konstrukcji dachu, które uzyskały pozytywną opinię odpowiedniej komisji urbanistyczno- architektonicznej;/uchylone przez Woj. Lub.PN.II.0911/24/04 z 16.02.04/e) dopuszcza się budowę dachów mansardowych bez ograniczeń dla kąta nachylenia połaci,f) pokrycie dachu materiałami posiadającymi atest,8) wyklucza się realizację budynków w odległości mniejszej niż 30 metrów od ściany lasu;9) dopuszcza się realizację na terenach MN zabudowy letniskowej - według warunków ustalonych dla terenów ML.10) dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych o powierzchni do 50 m², a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych; wyklucza się lokalizację przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko;11) obowiązuje nasadzenie zieleni izolacyjnej od strony dróg krajowych i wojewódzkich;12) projekty obiektów mieszkalnictwa letniskowego lokalizowanych w Kozłowieckim Parku Krajobrazowym z otuliną wymagają uzgodnienia z właściwym dyrektorem parku krajobrazowego13) dopuszcza się nadto lokalizację:a) obiektów usług publicznych,b) obiektów usług komercyjnych,c) wyodrębnienia terenów zieleni publicznej,d) urządzeń sportowych,e) urządzeń infrastruktury technicznej,f) urządzeń komunikacyjnych za wyjątkiem obiektów usług technicznych i stacji paliw,14) obiekty i urządzenia o których mowa w pkt. 13 można lokalizować pod warunkiem:a) że stanowią one uzupełnienie lub wzbogacenie przeznaczenia podstawowego,b) nienaruszania ustaleń dla wiodącej funkcji terenu,c) wyklucza się lokalizację przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko, wymagających sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko,d) zachowania zasady, aby takie obiekty lub urządzenia projektowane i istniejące z zakresu przeznaczenia dopuszczalnego łącznie nie zajmowały więcej niż 20% danego obszaru przeznaczenia (w/w współczynnik nie obowiązuje przy zmianie użytkowania istniejących pojedynczych obiektów zakwalifikowanych jako U na usługi publiczne (UP)). Nieruchomość ulokowana jest bardzo blisko (2km) od miejscowości Krasienin , gdzie znajdziecie Państwo sklep spożywczy, przedszkole, oraz wiele innych. Dojazd do miejscowości Niemce to 13 minut, do centrum Lublina - zaledwie 20 minut. Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura:  Opiekun oferty: Anita Górkiewicztelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin

Atrakcyjne działki budowlane - ul. Konarzewska
Atrakcyjne działki budowlane - ul. Konarzewska
3377400 zł
Krotoszyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia22 516
Cena za m²150 zł/m²

Oferta bezpośrednia - najemca nie płaci prowizji.  Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 22.516 m2, zlokalizowane przy ul. Konarzewskiej w Krotoszynie. W pełen zakres oferowanej nieruchomości wchodzi 15 działek budowlanych o powierzchni od 760 do 1541m2, a także działka drogowa i wyłączona z zabudowy działki "napowietrzania miasta". Bliskie sąsiedztwo drogi asfaltowej. Bardzo dogodny dojazd do centrum miasta. Wykluczamy możliwość sprzedaży pojedynczych działek. Teren działek płaski, granice regularne. W działce drogowej rozprowadzona sieć gazowa, natomiast w sąsiedztwie zlokalizowana jest miejska sieć wodno-kanalizacyjna oraz energii elektrycznej.

Atrakcyjne działki budowlane - NOWA WIEŚ
Atrakcyjne działki budowlane - NOWA WIEŚ
Grudziądz 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²100 zł/m²
Powierzchnia1120 m²
Typbudowlana

Biuro Nieruchomości PROFIL oferuje do sprzedaży 12 działek budowlanych o powierzchni około 1.000m2 każda - położone w środkowej części obrębu - Nowa Wieś. W planie zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu przewiduje się zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Jest to miejsce z dużym potencjałem, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domków jednorodzinnych. Świetny dojazd do Centrum miasta ! POLECAM Zapraszamy do naszego biura: Grudziądz, ul. Chełmińska 81 Tel. ***-***-*** www.********************** UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU KREDYTU. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Atrakcyjne działki budowlane - NOWA WIEŚ
Atrakcyjne działki budowlane - NOWA WIEŚ
112000 zł
Grudziądz 30+ kilka dni temu
Pow. działki1120
Rodzaj działkiBudowlana

Biuro Nieruchomości PROFIL oferuje do sprzedaży 12 działek budowlanych o powierzchni około 1.000m2 każda - położone w środkowej części obrębu - Nowa Wieś. W planie zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu przewiduje się zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Jest to miejsce z dużym potencjałem, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domków jednorodzinnych. Świetny dojazd do Centrum miasta ! POLECAM Zapraszamy do naszego biura: Grudziądz, ul. Chełmińska 81 Tel. 577 - pokaż numer telefonu - www.nieruchomosciprofil.pl UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU KREDYTU. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Okazja! Atrakcyjne działki budowlane - Krusze
Okazja! Atrakcyjne działki budowlane - Krusze
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²115 zł/m²
Powierzchnia905 m²
Typbudowlana

Zapraszam do obejrzenia krótkiego materiału filmowego z nieruchomości: https://www.youtube.com/watch?v=lsa8lr0Wbe0&ab_channel=WasilewskiInvestments Współrzędne działki: 52.438572, 21.375477 (należy wkleić w pasku wyszukiwania w google.maps) Biuro nieruchomości Wasilewski Investments ma przyjemność zaprezentować nieruchomość składającą się z atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Krusze, gmina Klembów. Jest to spokojne i idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu na przedmieściach. Jest to również doskonała propozycja dla inwestora zajmującego się budową domów jednorodzinnych np. w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Nieruchomość została podzielona na 8 mniejszych działek o zbliżonych wymiarach, które charakteryzują się regularnym prostokątnym kształtem oraz płaską powierzchnią. Obszary działek są następujące: - dz. ew. 312/10 - pow. 0,0906 ha, - dz. ew. 312/11 - pow. 0,0906 ha, - dz. ew. 312/12 - pow. 0,0906 ha, - dz. ew. 312/13 - pow. 0,0907 ha, - dz. ew. 312/14 - pow. 0,0905 ha, - dz. ew. 312/16 - pow. 0,0908 ha (działka sprzedana) - dz. ew. 312/17 - pow. 0,0910 ha - dz. ew. 312/18 - pow. 0,0913 ha (działka sprzedana) Cena każdej z działek wynosi jedynie 115zł/m2 Istnieje możliwość zakupu całej nieruchomości, jak również pojedynczych działek. Nieruchomość posiada szybki dostęp do stacji PKP Krusze (2,8 km – 4 min) lub stacji PKP Tłuszcz (4,9 km – 7 min), oraz do węzła S8 (8 km - 9 min), co pozwala na sprawny dojazd do Warszawy, Radzymina lub Tłuszcza. Krusze to miejscowość, z której w krótkim czasie dojedziesz do większych miast. Dojazd autem do: • Warszawy, zajmuje 28 min • Wołomina, zajmuje 18 min • Radzymina, zajmuje 18 min • Tłuszcza, zajmuje 6 min Dzięki tej odległości będziesz mógł w pełni korzystać z uroków mieszkania poza miastem: rozproszona zabudowa, bliskość lasu, czyste powietrze... i cisza. Dla przedmiotowych działek zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie na każdej działce budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogową. W drodze gminnej następujące media: prąd, gaz, woda oraz światłowód. Każdoczesny właściciel działki ma możliwość również wywiercenia własnej studni głębinowej. Do działek prowadzi wewnętrzna droga, dzięki czemu na działce nie słychać ulicznego zgiełku. Cała nieruchomość jest niezabudowana, nie porastają jej żadne drzewa ani krzewy. W sąsiedztwie działek występuje luźna zabudowa jednorodzinna. Jeżeli pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy i stworzyć swój wymarzony dom według indywidualnego projektu, a zarazem cieszyć się bliskością stacji kolejowej, to jest to oferta właśnie dla Ciebie! P.S. nieruchomość stanowi także świetną lokatę kapitału oraz ucieczkę przed galopującą inflacją. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z doradcą kredytowym i uzyskania najlepszych warunków kredytowych. Nie zwlekaj, zadzwoń, wybierz i zarezerwuj dla siebie działkę, póki oferta jest jeszcze aktualna! Przemysław Wasilewski – prawnik / licencjonowany agent nieruchomości tel. ***-***-*** "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Sprzedam bardzo atrakcyjne działki budowlane
Sprzedam bardzo atrakcyjne działki budowlane
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²120 zł/m²

Witam, Mam do sprzedania 4 działki budowlane: 2 po 10a : 205/5 o wymiarach 24m x 42m, 205/4 o wymiarach 25m x 40m, oraz 2 po 15a: 205/14 i 205/12 o wymiarach ok 35m x 43m, w miejscowości Niemstów na ul. Brzozowej oddalonej od Lubina o ok.6km i około 200m w linii prostej od głównej drogi Lubin-Prochowice. Działki są uzbrojone: woda i kanalizacja na każdej działce, zaś na prąd jest podpisana umowa z Tauronem (skrzynki z prądem będą gotowe na każdej działce do grudnia 2023 roku). Działki znajdują się w cichej, spokojnej i pięknej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów. Cena działek 10a to 120zł/m2 do negocjacji Cena działek 15a to 110zł/m2 do negocjacji Nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości.

Sprzedam bardzo atrakcyjne działki budowlane
Sprzedam bardzo atrakcyjne działki budowlane
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²160 zł/m²

Witam, Mam do sprzedania 4 działki budowlane: 2 po 10a : 205/5 o wymiarach 24m x 42m, 205/4 o wymiarach 25m x 40m, oraz 2 po 15a: 205/14 i 205/12 o wymiarach ok 35m x 43m, w miejscowości Niemstów na ul. Brzozowej oddalonej od Lubina o ok.6km i około 200m w linii prostej od głównej drogi Lubin-Prochowice. Działki są uzbrojone: woda i kanalizacja na każdej działce, zaś na prąd jest podpisana umowa z Tauronem (skrzynki z prądem będą gotowe na każdej działce do grudnia 2023 roku). Działki znajdują się w cichej, spokojnej i pięknej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów. Cena działek 10a to 160zł/m2 do negocjacji Cena działek 15a to 140zł/m2 do negocjacji Nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości.

Atrakcyjne działki budowlane blisko Poznania
Atrakcyjne działki budowlane blisko Poznania
1000000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 209
Cena za m²311.62 zł/m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 działki: trzy z nich po 756m2 i jedna 941m2. Lokalizacja-Konarskie, wieś położona w gminie Kórnik, powiat poznański, województwo wielkopolskie. Szybki dojazd do Poznania - Trasa Kórnicka S11 Poznań 27 km Kórnik 5 km Śrem 18 km Rogalin 10 km DZIAŁKI IDEALNE POD INWESTYCJĘ !!! Bliskość lasu zapewnia wspaniałe możliwości wypoczynku w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku miasta. Jednocześnie bliskość trasy S11 umożliwia bardzo szybki i komfortowy dojazd do Poznania. Ciekawe miejsca w okolicy: Zamek i Arboretum w Kórniku Jezioro Kórnickie Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu w Kórniku Pałac w Rogalinie ZAPRASZAM DO KONTAKTU! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, a wszelkie informacje pochodzą od właścicieli nieruchomości i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji, oraz usunięcia, czy zapomnienia.

Atrakcyjne Działki Budowlane blisko Tychów
Atrakcyjne Działki Budowlane blisko Tychów
300000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 201
Cena za m²249.79 zł/m²

Szukasz idealnej działki pod budowę wymarzonego domu z szybkim dojazdem do Tychów, w cichej i zielonej okolicy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Świerczyniec (powiat bieruńsko-lędziński, gmina Bojszowy) o powierzchniach kolejno: 1201 m2, 1201m2, oraz 1367m2. Oferta dla osób ceniących sobie spokój i cisze w otoczeniu zieleni, nowego budownictwa oraz z możliwością szybkiego dojazdu do Tychów. WYMIARY DZIAŁEK: Działki z 1201m2. - 22,5m x 53m Działka 1367m2. - 31,5m x 22m x 53,5m x 52,3m  OKOLICA :  Cicha i spokojna okolica, w najbliższym otoczeniu dominuje nowa zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni las. Działki zadbane i dobrze nasłonecznione. Wjazd na działki od strony zachodniej. Cała niezbędna infrastruktura w pobliżu, 3 szkoły podstawowe w odległości 5 min jazdy samochodem, , przedszkole, żłobek, hala sportowa, sklepy, przystanek-800m. MEDIA: prąd, woda, DOJAZD:  Zjazd z drogi asfaltowej w drogę wewnętrzną nieutwardzoną. Udział w drodze wewnętrznej w cenie. Działka 1367m2 zajazd bezpośrednio z drogi publicznej. LOKALIZACJA: Dużą zaletą jest lokalizacja działki, z jednej strony położna jest ona w okolicy oddalonej od zgiełku miasta, z drugiej dojazd do centrum Tychów zajmuje zaledwie 12 minut.  Miejscowości w okolicy to: Tychy tereny przemysłowe (4km - 6 min jazdy samochodem) Pszczyna (17km - 16min jazdy samochodem) Katowice (27km - 25min jazdy samochodem) Bieruń (3km -  5 min. jazdy samochodem) CENA: 250zł/m2 Działki 1201m2 - 300 000zł. Działka 1367m2 - 341 750zł. ZALETY: - piękna, cicha i zielona okolica - szybki dojazd do Tychów i Bierunia - idealny kształt działek o szerokości 22.5m Gmina Bojszowy, położona w południowej części Śląska, to gmina z tradycjami, zielona  i przyjazna.  W Bliskim sąsiedztwie znajduje się Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Pszczyńskie Żubry” z 10-hektarową zagrodą dla żubrów oraz oddano do zwiedzania otaczającą zagrodę dwu kilometrową ścieżkę przyrodniczo-edukacyjną. Przez gminę Bojszowy przebiegają liczne ścieżki rowerowe, zarówno te o zasięgu powiatowym, jak i Wiślanej Trasy Rowerowej. W maksymalny sposób wykorzystują one tereny leśne oraz istniejące szlaki turystyczne.

Atrakcyjne działki budowlane na Górkach
Atrakcyjne działki budowlane na Górkach
258000 zł
Tczew 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia992
Cena za m²279.23 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana (52/19) położona przy ul. Głowackiego w Tczewie. Działka o powierzchni 992 m2 położona jest w spokojnej okolicy w otoczeniu pól i lasów. W otoczeniu nieruchomości znajdują się nieliczne domki jednorodzinne.Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Okolica dobrze skomunikowana (przystanek autobusowy, DK91), blisko market DINO, sklepy osiedlowe, kościół, przychodnia, Manufaktura Smaku, przedszkole, tereny rekreacyjne osiedla Górki.Istnieje możliwość zakupu działek 52/14, 52/15, 52/16, 52/17, 52/18 - działki o powierzchni od 876 do 1030 m2, wszystkie z dostępem do drogi publicznej.Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Atrakcyjne działki budowlane | Lokata kapitału
Atrakcyjne działki budowlane | Lokata kapitału
297000 zł
29 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²99 zł/m²

LOKALIZACJA Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 3000m2 z możliwością dalszego podziału na działki o minimalnej powierzchni 800m2  zlokalizowane w Bratowicach, gmina Żórawina, powiat wrocławski. Prąd i  woda w drodze. Okolica jest cicha i spokojna, z dużym potencjałem do rozwoju i wzrostu cen gruntu.  Dobry dojad  (świeżo wylane drogi asfaltowe) i bliskość do Wrocławia oraz okolicznych  i dużo droższych pod względem cen  zakupu działki gmin takich jak Żórawina i Św. Katarzyna. PRZEZNACZENIE Teren zostanie objęty MPZP (plan w ciągu najbliższych kilku miesięcy zostanie uchwalony) : - na każdej działce dopuszczenie  zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej, minimalna powierzchnia działki 800m2 - bezpośrednia obsługa komunikacyjna  z istniejącej przyległej drogi publicznej lub  z nowo wydzielonych dróg wewnętrznych lub drogi wewnętrznej skomunikowanej z drogą publiczną (szerokość 5 m) Warunki transakcji do rozmów. Zapraszam na prezentację Joanna Parlak tel. (użyj formularza kontaktowego)SPRZEDAŻ – WYNAJEM – ZARZĄDZANIE NAJMEMOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

atrakcyjne działki budowlane w Domkowie
atrakcyjne działki budowlane w Domkowie
45591 zł
29 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 169
Cena za m²39 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech działek budowlanych, położonych w malowniczej miejscowości Domkowo (gm. Grunwald):48/23 - 0.1306 ha - 50 934 zł 48/24 - 0.1234 ha - 48 126 zł 48/25 - 0.1169 ha - 45 591 zł 48/26 - 0.1601 ha - 62 439 złDziałki w sprzedaży pojedynczo oraz w całości, możliwość zakupu czterech działek w cenie 207 090 zł podlegająca negocjacji. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona. Media takie jak woda, prąd oraz telekomunikacja w sąsiednich zabudowaniach jednorodzinnych, oraz drodze. Przy zakupie działek dokupić trzeba również 1/4 udziału w drodze w kwocie 6904 zł. Położenie działek gwarantują spokój, prywatność i fantastyczne widoki. Jednocześnie, dojazd do Grunwaldu to jedynie 14 km a do Ostródy 19 km. Cena podlega negocjacji. Zapraszam do kontaktu.

Atrakcyjne działki budowlane w Biskupinie!
Atrakcyjne działki budowlane w Biskupinie!
84900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²84.9 zł/m²

Na sprzedaż dwie działki w Biskupinie! Posesje o powierzchni 1000 mkw i 1071 mkw. Nieruchomości mają wydane warunki zabudowy, które określają budowę budynku usługowo-mieszkalnego z częścią gospodarczą o powierzchni do 100mkw. Miejsce idealne na mały domek na wsi lub pod działalność gospodarczą. Atrakcyjna lokalizacja nieopodal Muzeum Archeologicznego w Biskupinie! Bliskość jezior i lasów pałuckich! Obok Obszar Natura 2000- Piękne miejsce!   Polecam i zapraszam na prezentację Ania (użyj formularza kontaktowego) Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Atrakcyjne działki budowlane Tczew Górki
Atrakcyjne działki budowlane Tczew Górki
258000 zł
Tczew 24 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia992
Cena za m²260.08 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana (52/19) położona przy ul. Głowackiego w Tczewie. Działka o powierzchni 992 m2 położona jest w spokojnej okolicy w otoczeniu pól i lasów. W otoczeniu nieruchomości znajdują się nieliczne domki jednorodzinne.Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Okolica dobrze skomunikowana (przystanek autobusowy, DK91), blisko market DINO, sklepy osiedlowe, kościół, przychodnia, Manufaktura Smaku, przedszkole, tereny rekreacyjne osiedla Górki.Istnieje możliwość zakupu działek 52/14, 52/15, 52/16, 52/17, 52/18 - działki o powierzchni od 876 do 1030 m2, wszystkie z dostępem do drogi publicznej.Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Atrakcyjne działki budowlane we Wschowie
Atrakcyjne działki budowlane we Wschowie
128000 zł
Wschowa 20 dni plecy
Powierzchnia1 000
Cena za m²119 zł/m²

Chcesz spełnić marzenie o własnym domu pod lasem? A może szukasz odpowiedniego miejsca pod inwestycję lub zabezpieczenie swoich oszczędności? Proponujemy zatem działki budowlane na obrzeżach Wschowy, według badań najbezpieczniejszej gminy w Polsce.Dostępne działkiNumer działki Powierzchnia m2 Cena zł   3 1114 133 000 Sprzedane 4 1000 119 000 Sprzedane 5 1000 119 000         Sprzedane8 1067 128 000 9 1067 128 000 10 1240 148 000 12 942 131 000 13 1000 139 000 14 1000 139 000  Do ceny działki nr 3, 4, 5, 8, 9, 10 należy doliczyć kwotę 10 000 PLN za udział w utwardzonej drodze osiedlowej i doprowadzenie mediów (prąd i woda).Działki budowlane umiejscowione są na nowym, kameralnym osiedlu oddalonym zaledwie 2,5 km od centrum Wschowy i 1 km od centrum handlowego. Niewątpliwą zaletą nieruchomości względem innych ofert w okolicy jest bezpośrednie sąsiedztwo z Parkiem Wolsztyńskim oraz dojazd drogą asfaltową. Kolejnym atutem działek jest ich lokalizacja po zacisznej stronie Wschowy z dala od zgiełku drogi wojewódzkiej, dlatego idealnie nadają się pod budowę domu. W pobliżu znajdziemy również rozległe kompleksy leśne w Przemęckim Parku Krajobrazowym oraz ścieżki rowerowe prowadzące do pięknego jeziora Lgińskiego oraz Sławskiego.Cały teren obejmujący nieruchomości jest suchy i płaski, dzięki czemu bez żadnych obaw i trudności możesz rozpocząć budowę swojego domu. W odróżnieniu od innych ofert, do naszego kompleksu działek prowadzi gminna droga asfaltowa z chodnikiem oraz doprowadzone są podstawowe media (prąd, woda), do działek nr. 12,13,14.Decydując się na zakup jednej z naszych działek, nie musisz martwić się o niepewne sąsiedztwo, ponieważ oferujemy działki na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.W odległości do 1,5 km od osiedla Nowe Ogrody znajdują się: szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, centrum handlowe, stacja benzynowa, kościół, sklep spożywczy i plac zabaw.Wszystkie działki posiadają WZ (warunki zabudowy) pod zabudowę mieszkaniową, co oznacza możliwość realizacji każdej z tych funkcji. Bardzo korzystne parametry zabudowy, dające nieograniczoną swobodę przy wyborze projektu domu: powierzchnia zabudowy: do 40% powierzchni działki wysokość budynków: do 11 m (1 kondygnacja + poddasze) kąt nachylenia dachu: od 35° do 45° możliwość realizacji dodatkowego wolnostojącego garażu i budynku gospodarczego Dodatkowo możesz skorzystać z pomocy naszego zespołu przy uzyskaniu kredytu i doborze firmy budowlanej.W dniu 09.11.2022 rozpoczynamy sprzedaż i prowadzenie prezentacji. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny i serdecznie zapraszamy!Masz pytania? Zadzwoń i umów się!Kontakt w sprawie oferty: Mikołaj Staykov Tel. (użyj formularza kontaktowego)Licencja pośrednika nr. 22648Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowejPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Nikolay Staykov (licencja nr: Pośrednik 22648; Zarządca 27884)

Atrakcyjne działki budowlane koło Złotowa
Atrakcyjne działki budowlane koło Złotowa
76300 zł
16 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 089
Cena za m²70.06 zł/m²

Do sprzedania ostatnia działka z 10 działek budowlanych z warunkami zabudowy 3km od Złotowa na osiedlu domków jednorodzinnych, w miejscowości Blękwit.Pierwsze domy już powstają. Potwierdzenie z gminy Złotów o doprowadzeniu wody i kanalizycji. Umowa na prąd podpisana. Prąd będzie doprowadzony do działki.W perspektywie możliwość przyłączenia gazu ziemnego w odległości około 400m.Cena za 1m2 70zł. 

Atrakcyjne działki budowlane we Wschowie
Atrakcyjne działki budowlane we Wschowie
128000 zł
Wschowa 24 dnia plecy
Powierzchnia1 000
Cena za m²119 zł/m²

Chcesz spełnić marzenie o własnym domu pod lasem? A może szukasz odpowiedniego miejsca pod inwestycję lub zabezpieczenie swoich oszczędności? Proponujemy zatem działki budowlane na obrzeżach Wschowy, według badań najbezpieczniejszej gminy w Polsce.Dostępne działkiNumer działki Powierzchnia m2 Cena z   3 1114 133 000 Rezerwacja 4 1000 119 000 Rezerwacja 5 1000 119 000        Rezerwacja8 1067 128 000 9 1067 128 000 10 1240 148 000 12 942 131 000 13 1000 139 000 14 1000 139 000  Do ceny działki nr 3, 4, 5, 8, 9, 10 należy doliczyć kwotę 10 000 PLN za udział w utwardzonej drodze osiedlowej i doprowadzenie mediów (prąd i woda).Działki budowlane umiejscowione są na nowym, kameralnym osiedlu oddalonym zaledwie 2,5 km od centrum Wschowy i 1 km od centrum handlowego. Niewątpliwą zaletą nieruchomości względem innych ofert w okolicy jest bezpośrednie sąsiedztwo z Parkiem Wolsztyńskim oraz dojazd drogą asfaltową. Kolejnym atutem działek jest ich lokalizacja po zacisznej stronie Wschowy z dala od zgiełku drogi wojewódzkiej, dlatego idealnie nadają się pod budowę domu. W pobliżu znajdziemy również rozległe kompleksy leśne w Przemęckim Parku Krajobrazowym oraz ścieżki rowerowe prowadzące do pięknego jeziora Lgińskiego oraz Sławskiego.Cały teren obejmujący nieruchomości jest suchy i płaski, dzięki czemu bez żadnych obaw i trudności możesz rozpocząć budowę swojego domu. W odróżnieniu od innych ofert, do naszego kompleksu działek prowadzi gminna droga asfaltowa z chodnikiem oraz doprowadzone są podstawowe media (prąd, woda), do działek nr. 12,13,14.Decydujc się na zakup jednej z naszych działek, nie musisz martwić się o niepewne sąsiedztwo, ponieważ oferujemy działki na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.W odległości do 1,5 km od osiedla Nowe Ogrody znajdują się: szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, centrum handlowe, stacja benzynowa, kościół, sklep spożywczy i plac zabaw.Wszystkie działki posiadają WZ (warunki zabudowy) pod zabudowę mieszkaniową, co oznacza możliwość realizacji każdej z tych funkcji. Bardzo korzystne parametry zabudowy, dające nieograniczoną swobodę przy wyborze projektu domu: powierzchnia zabudowy: do 40% powierzchni działki wysokość budynków: do 11 m (1 kondygnacja + poddasze) kąt nachylenia dachu: od 35° do 45° moliwo realizacji dodatkowego wolnostojącego garażu i budynku gospodarczego Dodatkowo możesz skorzystać z pomocy naszego zespołu przy uzyskaniu kredytu i doborze firmy budowlanej.W dniu 09.11.2022 rozpoczynamy sprzedaż i prowadzenie prezentacji. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny i serdecznie zapraszamy!Masz pytania? Zadzwoń i umów się!Kontakt w sprawie oferty: Mikołaj Staykov Tel. (użyj formularza kontaktowego)Licencja pośrednika nr. 22648Powyszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowejPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Nikolay Staykov (licencja nr: Pośrednik 22648; Zarządca 27884)

Atrakcyjne działki budowlane Solniczki z warunkami
Atrakcyjne działki budowlane Solniczki z warunkami
276000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²260 zł/m²
Powierzchnia973 m²
Typbudowlana

Sprzedam atrakcyjne działki budowalne z warunkami zabudowy. Działki są w samym sercu wsi Solniczki położonej 10 km od centrum Białegostoku. Działki mają wyznaczony dojazd z asfaltowej drogi (ul. Wiejska). Do głównej drogi doprowadzone są wszystkie media (prąd, gaz, kanalizacja, woda). Agencje proszę o niedzwonienie!!! Cena za m2 - 260 zł Działki o nr 198/2 - 1096 m2 198/3 - 1035 m2 198/4 - 973 m2

ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W KRAŚNIKU GÓRNYM
ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W KRAŚNIKU GÓRNYM
87857 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1141
Rodzaj działkiBudowlana

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 5 nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Kraśnik Górny- oddalonej zaledwie 8 km od Bolesławca. Do wyboru działki: - działka gruntu 263/2 oraz 263/3 o powierzchni 2750 m2 - 198 000 zł - działka gruntu 263/4 o powierzchni 1953 m2 - 150 381 zł - działka gruntu 265/6 o powierzchni 1141 m2 - 87 857 zł - działka gruntu 265/7 o powierzchni 1348 m2 - 103 796 zł - działka gruntu 265/8 o powierzchni 1359 m2 - 104 643 zł Działki w MPZP przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Przeznaczenie uzupełniające m.in na usługi nieuciążliwe, działalność agroturystyczną. Media - przyłącze wodno-kanalizacyjne, telekomunikacyjne oraz energetyczne przy granicy działek. Teren ukształtowania płaski. Dojazd drogą asfaltową. Atrakcyjne położenie. Cicha i spokojna okolica. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy na prezentację!

Atrakcyjne działki budowlane blisko Swarzędza MPZP
Atrakcyjne działki budowlane blisko Swarzędza MPZP
397000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 031
Cena za m²385.06 zł/m²

Dzień dobry Państwu, zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych z MPZP w Rabowicach, blisko Swarzędza i Zalasewa. Zachęcam do umówienia się na prezentację (tel. (użyj formularza kontaktowego))   L O K A L I Z A C J A ·       19 min do Ronda Śródka w Poznaniu (DK92). 5 min od Swarzędza ·       3,5 km od stacji PKP w Swarzędzu, z której można szybko dojechać do Poznania, Wrześni itd.     D A N E   T E C H N I C Z N E ·       MEDIA: prąd, woda, gaz, kanalizacja, ·       Do sprzedaży 5 działek ·       Stan prawny: pełna własność z KW ·       Działki w cenie 385 zł / m2   Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) o oznaczeniu 30MN i 31MN o następujących parametrach: 1) przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: a) powierzchnia zabudowy: nie więcej niż 40% powierzchni działki, z zastrzeżeniem lit. e, b) powierzchnia biologicznie czynna: nie mniej niż 40% powierzchni działki, c) linia zabudowy: zgodnie z rysunkiem planu, d) forma zabudowy: wolnostojąca, e) powierzchnia zabudowy budynków garażowych i gospodarczych na działce nie może przekraczać 50 m², f) wysokość budynków: - mieszkalnych: nie więcej niż 9 m, - garażowych i gospodarczych: nie więcej niż 5 m, g) geometria dachu budynków mieszkalnych: stromy;     C E N A 397 000 zł     Cena dotyczy  działki 1031 m2 Pozostałe 4 działki także są dostępne- więcej informacji udzielę telefonicznie   Zapraszam Państwa do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji oraz do umówienia się na spotkanie: Paweł Kucharczyk tel. 669 - 520 – 969

ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W KRAŚNIKU GÓRNYM
ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W KRAŚNIKU GÓRNYM
5000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²77 zł/m²
Powierzchnia1359 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Kraśnik Górny- oddalonej zaledwie 8 km od Bolesławca. Do wyboru działki: - działka gruntu 265/6 o powierzchni 1141 m2 - 87 857 zł - REZERWACJA! - działka gruntu 265/7 o powierzchni 1348 m2 - 103 796 zł - działka gruntu 265/8 o powierzchni 1359 m2 - 104 643 zł Działki w MPZP przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Przeznaczenie uzupełniające m.in na usługi nieuciążliwe, działalność agroturystyczną. Media - przyłącze wodno-kanalizacyjne, telekomunikacyjne oraz energetyczne przy granicy działek. Teren ukształtowania płaski. Dojazd drogą asfaltową. Atrakcyjne położenie. Cicha i spokojna okolica. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy na prezentację!

Atrakcyjne działki budowlane w Niewodnicy Koryckiej !!!
Atrakcyjne działki budowlane w Niewodnicy Koryckiej !!!
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²219 zł/m²
Powierzchnia981 m²
Typbudowlana

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjnie położone działki budowlane w Niewodnicy Koryckiej. - działka o powierzchni 981 m2 – 215 000 zł - działka o powierzchni 1104 m2- 245 000 zł Szybki dojazd do Białegostoku. Woda i prąd w odległości ok. 80 m, gaz w odległości ok 240 m. Zapraszam do prezentacji. Home-Service Joanna Kazimierska ***-***-*** j_**********a@o*.pl Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowych usługach na rynku nieruchomości. Współpracujemy z bankami, rzeczoznawcami, geodetami, notariuszami, developerami, architektami i kancelarią radców prawnych. W ramach usługi organizujemy rozliczenie gazu, wody, energii elektrycznej oraz innych opłat związanych z eksploatacją nieruchomości. Transakcje są ubezpieczone. Nasze kwalifikacje i wykształcenie zawodowe potwierdza licencja nr 678 . Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zainwestuj w atrakcyjne działki budowlane - Krusze
Zainwestuj w atrakcyjne działki budowlane - Krusze
104075 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia905
Cena za m²115 zł/m²

Współrzędne działki: 52.43857********5477 (należy wkleić w pasku wyszukiwania w google.maps) Biuro nieruchomości Wasilewski Investments ma przyjemność zaprezentować nieruchomość składającą się z atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Krusze, gmina Klembów. Jest to spokojne i idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu na przedmieściach.Jest to również doskonała propozycja dla inwestora zajmującego się budową domów jednorodzinnych np. w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Nieruchomość (stanowiąca przed podziałem dz. Nr 312/5 i 312/6, obręb: Krusze) została podzielona na 8 mniejszych działek o zbliżonych wymiarach, które charakteryzują się regularnym prostokątnym kształtem oraz płaską powierzchnią. Obszary działek są następujące: - dz. ew. 312/8 - pow. 0,1200 ha (działka sprzedana)- dz. ew. 312/9 - pow. 0,1563 ha (działka sprzedana)- dz. ew. 312/10 - pow. 0,0906 ha,- dz. ew. 312/11 - pow. 0,0906 ha (działka sprzedana)- dz. ew. 312/12 - pow. 0,0906 ha (działka sprzedana)- dz. ew. 312/13 - pow. 0,0907 ha - dz. ew. 312/14 - pow. 0,0905 ha,- dz. ew. 312/16 - pow. 0,0908 ha (działka sprzedana)- dz. ew. 312/17 - pow. 0,0910 ha,- dz. ew. 312/18 - pow. 0,0913 ha (działka sprzedana) Cena każdej z działek wynosi jedynie 115zł/m2Istnieje możliwość zakupu całej nieruchomości, jak również pojedynczych działek. Nieruchomość posiada szybki dostęp do stacji PKP Krusze (2,8 km – 4 min) lub stacji PKP Tłuszcz (4,9 km – 7 min), oraz do węzła S8 (8 km - 9 min), co pozwala na sprawny dojazd do Warszawy, Radzymina lub Tłuszcza. Krusze to miejscowość, z której w krótkim czasie dojedziesz do większych miast. Dojazd autem do:·         Warszawy, zajmuje 28 min·         Wołomina, zajmuje 18 min·         Radzymina, zajmuje 18 min·         Tłuszcza, zajmuje 6 min Dzięki tej odległości będziesz mógł w pełni korzystać z uroków mieszkania poza miastem: rozproszona zabudowa, bliskość lasu, czyste powietrze... i cisza. Dla przedmiotowych działek zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie na każdej działce budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogową. W drodze gminnej następujące media: prąd, gaz, woda oraz światłowód. Każdoczesny właściciel działki ma możliwość również wywiercenia własnej studni głębinowej. Do działek prowadzi wewnętrzna droga, dzięki czemu na działce nie słychać ulicznego zgiełku. Cała nieruchomość jest niezabudowana, nie porastają jej żadne drzewa ani krzewy. W sąsiedztwie działek występuje luźna zabudowa jednorodzinna. Jeżeli pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy i stworzyć swój wymarzony dom według indywidualnego projektu, a zarazem cieszyć się bliskością stacji kolejowej, to jest to oferta właśnie dla Ciebie! P.S. nieruchomość stanowi także świetną lokatę kapitału oraz ucieczkę przed galopującą inflacją. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z doradcą kredytowym i uzyskania najlepszych warunków kredytowych. Nie zwlekaj, zadzwoń, wybierz i zarezerwuj dla siebie działkę, póki oferta jest jeszcze aktualna! Przemysław Wasilewski – prawnik / licencjonowany agent nieruchomościtel. (użyj formularza kontaktowego) "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Atrakcyjne działki Budowlane, 11 ar Simoradz
Atrakcyjne działki Budowlane, 11 ar Simoradz
115000 zł
Skoczów 11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 129
Cena za m²101.86 zł/m²

Idealna oferta dla rodziny, która pragnie zamieszkać w malowniczej okolicy - w dobrej lokalizacji!Główne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum • cicha i spokojna okolica • atrakcyjna miejscowośćDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Obiektem sprzedaży są TRZY DZIAŁKI, w całości BUDOWLANE, usytuowane w malowniczej okolicy przy ul. Kwiatowej w SIMORADZU (pare km od centrum Skoczowa)Każda z parceli jest wyrównana i całkowicie przygotowana pod budowę. Teren jest zadbany i regularnie uprawiany.Nieruchomość idealnie nada się pod budowę dużego domu z miejscem na pokaźny ogród i rekreacje. Piękna okolica zapewnia dużo ciszy, spokoju, prywatności i wiele ładnych widoków - w pobliżu łąki, lasy i stawy. W sąsiedztwie mała liczba zabudowań.Korzystna lokalizacja pozwala na szybki dojazd do sklepów, szkół, licznych usług oraz głównych punktów:DK81 (Wiślanka) - 2 km Skoczów - 5 km Ustroń - 18 km Żory - 27 kmMedia takie jak: WODA i PRĄD są już na działce. GAZ poprowadzony jest w sąsiedztwie. Dojazd za pomocą gminnej, asfaltowej drogi.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (symbol - S12MN) o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: (użyj formularza kontaktowego). Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Atrakcyjne działki budowlane w okolicy domów jednorodzinnych
Atrakcyjne działki budowlane w okolicy domów jednorodzinnych
134420 zł
Międzyrzec Podlaski 3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 034
Cena za m²130 zł/m²

Na sprzedaż działki budowlane w atrakcyjnej okolicy nowo powstających domów jednorodzinnych. W okolicy znajdują się obiekty rekreacyjne tj. międzyrzeckie jeziorka. Nieruchomości znajdują się w spokojnej i cichej okolicy. Na ulicy znajdują się media (kanalizacja, wodociąg i światłowód) wraz z przyłączami schodzącymi z ulicy i umiejscowionymi na terenie nieruchomości. Dojazd do działek od ulicy Zadwornej, drogą o szerokości 8 metrów. Na trzecim zdjęciu znajduje się koncepcja zabudowy działki. Działka nr 6 - szer. 25m; gł. 42m (1034m2) - ze skosem Działka nr 7 - szer. 26m; gł. 42m (1087m2) Cena za m2 - 130 zł Kontakt pod nr telefonu 60*******47

Atrakcyjne działki budowlane w spokojnej okolicy- Szymany
Atrakcyjne działki budowlane w spokojnej okolicy- Szymany
35560 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki14413
Rodzaj działkiBudowlana

Na sprzedaż 9 działek budowlanych w miejscowości Szymany, gm. Dobra. Działki o regularnych kształtach i powierzchni od 1016 m2 do 2553 m2. Cena działek 35 zł/ m2. Działki posiadają dostęp do drogi gruntowej. Możliwość przyłączenia prądu, wody i kanalizacji do szamba. Działki idealne dla osób ceniących ciszę i spokój oraz bliskość natury, lasów. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dobra działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową. Zapraszam do kontaktu i na prezentację 663- 405- 270 @

Sprzedam bardzo atrakcyjne działki budowlane, niedaleko Lubina
Sprzedam bardzo atrakcyjne działki budowlane, niedaleko Lubina
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²120 zł/m²

Witam, Mam do sprzedania 4 działki budowlane: 2 po 10a : 205/5 o wymiarach 24m x 42m, 205/4 o wymiarach 25m x 40m, oraz 2 po 15a: 205/14 i 205/12 o wymiarach ok 35m x 43m, w miejscowości Niemstów na ul. Brzozowej oddalonej od Lubina o ok.6km i około 200m w linii prostej od głównej drogi Lubin-Prochowice. Działki są uzbrojone: woda i kanalizacja na każdej działce, zaś na prąd jest podpisana umowa z Tauronem (skrzynki z prądem będą gotowe na każdej działce do grudnia 2023 roku). Działki znajdują się w cichej, spokojnej i pięknej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów. Cena działek 10a to 120zł/m2 do negocjacji Cena działek 15a to 110zł/m2 do negocjacji Zapraszam do kontaktu: tel. 78*****44 Nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości.

Okazja! Atrakcyjne działki budowlane w malowniczej scenerii
Okazja! Atrakcyjne działki budowlane w malowniczej scenerii
240000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²130 zł/m²
Powierzchnia1001 m²
Typbudowlana

Zobacz koniecznie film z tej nieruchomości: https://www.youtube.com/watch?v=M2V8d0xMWuI Współrzędne działek 52.46688381968936, 21.381605173548117 (należy wkleić w pasku wyszukiwania w google.maps) Biuro nieruchomości WASILEWSKI INVESTMENTS ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową, składającą się z 12 bardzo atrakcyjnych działek budowlanych, położoną w miejscowości Zaścienie, gmina Dąbrówka koło Radzymina, powiecie wołomińskim Jest to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój oraz planują budowę wymarzonego domu w sielskim klimacie oraz malowniczej scenerii w bliskiej odległości od lasu. OKOLICA Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji pod względem walorów przyrodniczych i krajobrazowych. Jest to wyjątkowe miejsce dla miłośników natury a zarazem cieszące się bliskością dojazdu do trasy S8 (5 min samochodem). Tuż przy działkach znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojedziesz się do Radzymina, natomiast Twoja pociecha dostanie się do szkoły podstawowej. To co wyróżnia ponadto okolicę to: - czyste powietrze, - tereny spacerowe, - bliskość lasu - niewielka gęstość zabudowy Niebagatelne znaczenie ma również to, że pomimo tego, że działki znajdują się na uboczu, to prowadzi do nich droga asfaltowa. Działki są bardzo zróżnicowane pod względem kształtu i wielkości, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Ich obszary są następujące: - dz. ew. 111/9 - pow. 0,1333 ha, - dz. ew. 111/10 - pow. 0,1160 ha (działka już zarezerwowana) - dz. ew. 111/11 - pow. 0,1200 ha (działka już zarezerwowana) - dz. ew. 111/12 - pow. 0,1245 ha, - dz. ew. 111/14 - pow. 0,1414 ha, - dz. ew. 111/15 - pow. 0,1219 ha, - dz. ew. 111/16 - pow. 0,1605 ha, - dz. ew. 112/1 - pow. 0,1349 ha, - dz. ew. 112/2 - pow. 0,1001 ha, - dz. ew. 112/3 - pow. 0,1001 ha, - dz. ew. 112/5 - pow. 0,1251 ha, - dz. ew. 112/6 - pow. 0,1876 ha, Działki mają zapewniony dostęp do drogi gminnej (asfaltowej), poprzez wytyczoną drogę wewnętrzną. MEDIA W ulicy znajduje się: gaz i prąd, zaś do końca września tego roku ma zostać ukończona sieć wodociągowa. Nieruchomość jest bardzo zadbana, regularnie koszona. Nie porastają ją żadne drzewa i krzewy. Dojazd do: - trasy S8: 6 km (5 min) - do CH Marki: 32 km (20 min) - centrum Wyszkowa 23 km (18 min) - szkoły podstawowej we Wszeborach 2,5 km (5 min) Sąsiedztwo działki: luźna zabudowa jednorodzinna, siedliskowo-zagrodowa. Stan prawny: pełna własność, brak wpisów obciążających w księdze wieczystej. Wydanie nieruchomości: natychmiast po zapłacie całej ceny. Uwaga! Przy zakupie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku. Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzę Cię przez ten proces. Oferta jeszcze jest aktualna. Nie zwlekaj, wybierz swoją działkę, zadzwoń i umów się na prezentację! Przemysław Wasilewski prawnik / licencjonowany agent nieruchomości tel. ***-***-***

Atrakcyjne Działki Budowlane w Lusówku na SPRZEDAŻ
Atrakcyjne Działki Budowlane w Lusówku na SPRZEDAŻ
378000 zł
13 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia806
Cena za m²496.28 zł/m²

Witam. Mam do zaproponowania Państwu dwie duże (każda po około 800m2), piękne, bezpośrednio ze sobą sąsiadujące i dobrze zlokalizowane działki budowlane w Lusówku - malowniczej miejscowości pod Poznaniem, zaraz obok Lusowa, niedaleko Tarnowa Podgórnego. W pobliżu cudowne jezioro (około 300m), plaża, lasy, pola, osiedla domów jednorodzinnych, bliźniaki, sklep i wspomniane Tarnowo Podgórne, w którym znajdują się wspaniałe termy, a także wszelkie wielkopowierzchniowe sklepy, szkoły, przedszkola i stacje benzynowe. Doskonałe miejsce dla rodzin szukających spokojnej okolicy, blisko natury, w otoczeniu domów jednorodzinnych, a jednocześnie chcącej mieć na wyciągnięcie ręki Poznań. Zapraszam do kontaktu! Cena do negocjacji.

Atrakcyjne działki budowlane w Dominowie gm. Głusk
Atrakcyjne działki budowlane w Dominowie gm. Głusk
240000 zł
25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 555
Cena za m²154.34 zł/m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie trzy atrakcyjne działki w Dominowie, w gminie Głusk.Prezentowane grunty usytuowane są w pierwszej, drugiej oraz trzeciej linii zabudowy, z dostępem do planowanej, asfaltowej drogi gminnej - ul. Skalistej. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia droga wewnętrzna do której udziały nabywają Państwo w cenie nieruchomości.Każda z działek o powierzchni 1555 mkw oraz szerokości frontu 31 m, usytuowana jest na lekko nachylonym terenie, co stwarza ciekawe możliwości aranżacyjne. Jest to świetna propozycja dla tych z Państwa, którzy marzą o ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni, przy jednoczesnym zachowaniu świetnej komunikacji z dużym miastem.Dostępne media:prąd (na działce)woda (na działce)gaz (na działce)W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomość została oznaczona jako tereny zabudowy zagrodowej (symbol 8.RM-3).Dodatkowe ustalenia planu:1. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagrodowa.2. Przeznaczenie dopuszczalne:1) sieci, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej;2) dojścia i dojazdy.3. Zasady kształtowania zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu:1) typ zabudowy: wolnostojąca lub bliniacza;2) ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy wyznaczone na rysunku planu;3) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej: nie więcej niż 40%;4) minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej, liczonej w stosunku do powierzchnidziałki budowlanej: 30%;5) maksymalna wysokość budynków mieszkalnych: nie więcej niż 11,0 m i nie więcej niż dwie kondygnacjenadziemne;6) maksymalna wysokość budynków garażowych lub gospodarczych: nie więcej niż 9,0 m i nie więcej niżjedna kondygnacja nadziemna;7) intensywność zabudowy: nie mniej niż 0,01 i nie więcej niż 0,8;8) kształt dachu: nie określa si;9) kąt nachylenia połaci dachowych: do 45°;10) minimalna liczba miejsc parkingowych: zgodnie z ustaleniami §11;11) sposób realizacji miejsc parkingowych: garaże wolnostojące i wbudowane, garaże podziemne, naziemnemiejsca parkingowe;12) miejsca parkingowe należy lokalizować na terenie działki budowlanej.Okolica jest cicha i spokojna, a dookoła roztaczają się tereny zielone i nieliczne zabudowania jednorodzinne. Ponadto nieruchomość jest korzystnie ulokowana pod względem komunikacyjnym - zaledwie 500m wynosi odległość od ul. Głuskiej, dzięki czemu dojazd do granic administracyjnych Lublina wyniesie zaledwie 5 minut.Serdecznie zapraszam na prezentację, oraz do kontaktu telefonicznego, podczas których chętnie udzielę wszelkich dodatkowych informacji .Inne atrakcyjne działki znajdziecie Państwo na stronie internetowej Biura.Opiekun oferty: Mateusz Chwiejczaktel.: (użyj formularza kontaktowego)e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5,20-807 Lublin 

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne działki budowlane w Nowej Woli
Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne działki budowlane w Nowej Woli
530000 zł
3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia900
Cena za m²588.89 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio pięć uzbrojonych działek budowlanych - wszystkie o powierzchni 900 m2 ,wymiarach dł 36 m x szer 25 m położone w Nowej Woli, gm. Lesznowola, powiat piaseczyński Działka od frontu bezpośrednio przy ulicy ma 1900 m jest usługowo-mieszkaniowa Działki położone są na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w odległości: 500 m od zjazdu do nowo budowanego węzła S7 (Warszawa – Grójec) gwarantujące szybki dojazd do Warszawy jak i inne kierunki Wszystkie media są doprowadzone do działek Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wybrane warunki wynikające z miejscowego planu: zabudowa jednorodzinna w postaci domów jednorodzinnych lub dwulokalowych

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne działki budowlane w Nowej Woli
Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne działki budowlane w Nowej Woli
530000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia900
Cena za m²700 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio cztery uzbrojone działki budowlane - wszystkie o powierzchni 900 m2 ,wymiarach dł 36 m x szer 25 m położone w Nowej Woli, gm. Lesznowola, powiat piaseczyński Działki położone są na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w odległości: 500 m od zjazdu do nowo budowanego węzła S7 (Warszawa – Grójec) gwarantujące szybki dojazd do Warszawy jak i inne kierunki Wszystkie media są doprowadzone do działek Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wybrane warunki wynikające z miejscowego planu: zabudowa jednorodzinna w postaci domów jednorodzinnych lub dwulokalowych

Atrakcyjne działki budowlane w Zielonce k / Bydgoszczy / bezpośrednio
Atrakcyjne działki budowlane w Zielonce k / Bydgoszczy / bezpośrednio
146000 zł
Zielonka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 055
Cena za m²154.5 zł/m²

Atrakcyjne działki budowalne w Zielonce koło Bydgoszczy. Położone w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Idealny teren pod budowę. Bardzo dobry i szybki dojazd do Bydgoszczy. (autobus podmiejski oraz PKS) W drodze znajduję się wszystkie media: prąd, woda, gaz. Działki posiadają warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego z możliwością wybudowania garażu w bryle budynku. Dostępne są jedynie dwie działki o powierzchni: -827 m2 ( 128 000 zł) - REZERWACJA -1055 m2 (163 000 zł) Działki bezpośrednio od właściciela!

Sprzedam bardzo atrakcyjne działki budowlane, 10a i 15a.. PROMOCJA DO
Sprzedam bardzo atrakcyjne działki budowlane, 10a i 15a.. PROMOCJA DO
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²110 zł/m²

Witam, Mam do sprzedania 4 działki budowlane: 2 po 10a : 205/5 o wymiarach 24m x 42m SPRZEDANA, 205/4 o wymiarach 25m x 40m, oraz 2 po 15a: 205/14 i 205/12 o wymiarach ok 35m x 43m, w miejscowości Niemstów na ul. Brzozowej oddalonej od Lubina o ok.6km i około 200m w linii prostej od głównej drogi Lubin-Prochowice. Działki są uzbrojone: kanalizacja i woda przy każdej działce ze zgodą Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej na wpięcie każdej działki do sieci wod-kan, prąd w przyszłym roku do 06.12.2023(podpisana umowa z Tauron, obecnie trwają prace projektowe).Działki znajdują się w cichej, spokojnej i pięknej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów. Posiadam warunki zabudowy działek, zapraszam do kontaktu. DO KOŃCA ROKU, CENA PROMOCYJNA: 10a za 110 000zł 15a za 125 000zł Zapraszam do kontaktu: tel. 78*****44

Atrakcyjne uzbrojone działki budowlane 1000m Oborniki Śląski
Atrakcyjne uzbrojone działki budowlane 1000m Oborniki Śląski
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²120 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Polecam do sprzedaży 6 działek budowlanych o powierzchni 1000m2 każda, położonych przy drodze asfaltowej w miejscowości Wielka Lipa zaledwie 5 km od Obornik Śląskich. Przeznaczenie działki to: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ( możliwość wybudowania bliźniaka) Kształt działki: 5 działek ma kształt prostokąta, 1 działka to trapez Media: - prąd doprowadzony do działki ( skrzynka energetyczna) - woda bezpośrednio przy działce, w drodze W bezpośrednim sąsiedztwie budynki jednorodzinne, oraz niezabudowane działki rolne. Działki znajdują się w drugiej linii zabudowy, z dala od głównej drogi co pozwala na zachowanie ciszy i intymności. Ukształtowanie trenu powoduje, że mamy piękny widok na okolicę. Miejscowość swoim położeniem zapewnia ciszę i spokój, możliwość pieszych i rowerowych wędrówek. Atrakcją miejscowości Wielka Lipa jest również stadnina koni, gdzie można skorzystać z jazdy konnej. cena: 120000zł SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ Nr. Oferty w biurze: WPN-GS-1289 Zainteresowała Cię ta oferta? Jeszcze dziś umów się na spotkanie i bezpłatną prezentację! To nic nie kosztuje. Zadzwoń! opiekun oferty: Wioletta Pawlicka Tel: 601-312 432, 601-173 153 E-mail: wp*************i@g*****com bi**o@w**********.pl Współpracujemy z 20 bankami co pozwala naszym klientom uzyskać optymalne warunki finansowania nieruchomości! Nasi doradcy kredytowi całkowicie bezpłatnie pomogą uzyskać najlepszy kredyt oraz szybko, sprawnie i skutecznie przeprowadzą Cię przez procedurę kredytową. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 & 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Filtr