Bardzo dobra lokalizacja

Sortowanie:
Znaleziony: 2489 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Narożna, budowlana, bardzo dobra lokalizacja
Narożna, budowlana, bardzo dobra lokalizacja
299000 zł
nowe Dopiewo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia878
Cena za m²340.55 zł/m²

Na sprzedaż działka narożna  w Dopiewie o powierzchni 878 m2. Nr ewidencyjny działki 307/10  Bardzo dobra lokalizacja - wokół tylko nowa zabudowa jednorodzinna.  Do przystanku autobusowego 700 m, do stacji kolejowej zaledwie 1,5 km. Bliskość drogi ekspresowej s11 oraz autostrady a2 zapewnia błyskawiczny dojazd do centrum Poznania. Wokół pełna infrastruktura- market, piekarnia, restauracja, ośrodek sportu i rekreacji. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów rekreacyjnych. Do Jeziora Niepruszewskiego zaledwie kilkanście minut jazdy rowerem. Przy działce prąd i woda w granicy działki , a gaz w drodze . Na ulicy Młyńskiej jest planowana kanalizacja (jest już projekt) oraz położenie pozbruku. Na teren były już wydane warunki zabudowy pod dom wolnostojący. Maksymalna powierzchnia zabudowy 150 m2, dla garażu 80 m2. Wysokość budynku do kalenicy maks 9m, do dwóch kondygnacji. Wysokość garażu do 6m. front działki  - 33,4 m Więcej informacji pod numerem telefonu (użyj formularza kontaktowego) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Narożna, budowlana, bardzo dobra lokalizacja
Narożna, budowlana, bardzo dobra lokalizacja
299000 zł
Dopiewo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia878
Cena za m²340.55 zł/m²

Na sprzedaż działka narożna  w Dopiewie o powierzchni 878 m2. Nr ewidencyjny działki 307/10  Bardzo dobra lokalizacja - wokół tylko nowa zabudowa jednorodzinna.  Do przystanku autobusowego 700 m, do stacji kolejowe zaledwie 1,5 km. Bliskość drogi ekspresowej s11 oraz autostrady a2 zapewnia błyskawiczny dojazd do centrum Poznania. Wokół pełna infrastruktura- market, piekarnia, restauracja, ośrodek sportu i rekreacji. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów rekreacyjnych. Do Jeziora Niepruszewskiego zaledwie kilkanście minut jazdy rowerem. Woda jest w granicy dziW drodze przy  działce prąd  i gaz,  a woda jest  Na ulicy Młyńskiej jest planowana kanalizacja (jest już projekt) oraz położenie pozbruku. Na teren były już wydane warunki zabudowy pod dom wolnostojący. Maksymalna powierzchnia zabudowy 150 m2, dla garażu 80 m2. Wysokość budynku do kalenicy maks 9m, do dwóch kondygnacji. Wysokość garażu do 6m. front działki  - 33,4 m Więcej informacji pod numerem telefonu (użyj formularza kontaktowego) Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Sprzedam Działkę !! Bardzo dobra lokalizacja niedaleko Kielc !!
Sprzedam Działkę !! Bardzo dobra lokalizacja niedaleko Kielc !!
100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²66.67 zł/m²

Sprzedam działkę, wielkość do ustalenia końcowego od 20 do 50 ar. Przy kupnie całości znacznie atrakcyjniejsza.Możliwość przy zakupie całości stworzenia dwóch pięknych działek , na północnym i południowym krańcu działki drogi asfaltowe. Działka znajduję się w miejscowości Niwy. W bardzo bliskiej odległości od ronda. Media: energia, woda pod ręką. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego widnieje częściowo jako budowlana , częściowo jako rolna w 2024 r według MPZP gm. Daleszyce całość będzie budowlana . Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących sobie kontakt z naturą (Cisowsko-Orłowiński Park Krajobrazowy ) jednocześnie potrzebujących bliskości aglomeracji 3 km od miasta Daleszyce oraz 15 min jazdy obwodnicą do Kielc.

Sprzedam Działkę !! Bardzo dobra lokalizacja niedaleko Kielc !!
Sprzedam Działkę !! Bardzo dobra lokalizacja niedaleko Kielc !!
100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²66.67 zł/m²

Sprzedam działkę, wielkość do ustalenia końcowego od 20 do 50 ar. Przy kupnie całości znacznie atrakcyjniejsza cena. Możliwość przy zakupie całości stworzenia dwóch pięknych działek , na północnym i południowym krańcu działki drogi asfaltowe. Działka znajduję się w miejscowości Niwy. W bardzo bliskiej odległości od ronda. Media: energia, woda pod ręką. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego widnieje częściowo jako budowlana , częściowo jako rolna w 2024 r według MPZP gm. Daleszyce całość będzie budowlana . Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących sobie kontakt z naturą (Cisowsko-Orłowiński Park Krajobrazowy ) jednocześnie potrzebujących bliskości aglomeracji 3 km od miasta Daleszyce oraz 15 min jazdy obwodnicą do Kielc.

Działka budowlana Smólsk k. Włocławka. Bardzo dobra lokalizacja
Działka budowlana Smólsk k. Włocławka. Bardzo dobra lokalizacja
152000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 174
Cena za m²69.92 zł/m²

Dzień dobry, sprzedam działkę budowlaną, położoną w miejscowości Smólsk (gmina Włocławek). - powierzchnia działki: 2174 m2, istnieje możliwość podziału; - bardzo dobra lokalizacja; - działka położona jest przy asfaltowej drodze gminnej; - doprowadzone przyłącza wody oraz prądu; Cena: 70 zł/m2. Odległości: - autostrada A1: 6 minut - Brzeska Strefa Gospodarcza: 7 minut - Włocławek centrum: 14 minut Cena podlega negocjacji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Cisza spokój bardzo dobra lokalizacja TANIO
Cisza spokój bardzo dobra lokalizacja TANIO
16500000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedaż Działek pod Zgierzem - Idealne dla lokaty kapitału lub budowy domu!Na sprzedaż dostępne jest 10 działek położonych zaledwie 5 km na północ od Zgierza, dziewięć działek ma powierzchnię 3000 m2, z jedna 4050 m2. Teren ten to doskonała inwestycja z uwagi na swoje dogodne położenie oraz perspektywiczny rozwój infrastruktury.Główne atuty oferty:Położenie: Działki znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 30 minut jazdy od centrum Łodzi.Infrastruktura: W 2025 roku planowane jest wylanie asfaltu na drogę dojazdową, co znacznie poprawi dostępność terenu.Media: Istnieje możliwość podłączenia prądu oraz wody, co ułatwia proces budowy i rozbudowy infrastruktury na działkach.To idealna okazja dla inwestorów poszukujących perspektywicznego terenu pod nowe projekty mieszkaniowe. Działki oferują równowagę pomiędzy bliskością do miasta a spokojem wiejskiego otoczenia.Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację terenu.Szukasz profesjonalnego biura nieruchomości, które pomoże Ci w efektywnym zakupie, sprzedaży lub inwestycji w nieruchomości? Skorzystaj z usług naszego doświadczonego zespołu!Nasza oferta obejmuje:Zakup i Sprzedaż Nieruchomości:DomyMieszkaniaDziałkiTereny InwestycyjneDostosowane Rozwiązania: Niezależnie od tego, czy kupujesz, sprzedajesz czy inwestujesz, dostosujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb.Szybki Zakup za Gotówkę: Jeśli masz nieruchomość z problemami prawnymi czy zadłużeniem, oferujemy szybki zakup za gotówkę, rozwiązując Twoje kłopoty finansowe.

Cisza spokój bardzo dobra lokalizacja TANIO
Cisza spokój bardzo dobra lokalizacja TANIO
165000 zł
Zgierz 30+ kilka dni temu

Sprzedaż Działek pod Zgierzem - Idealne dla lokaty kapitału lub budowy domu! Na sprzedaż dostępne jest 10 działek położonych zaledwie 5 km na północ od Zgierza, dziewięć działek ma powierzchnię 3000 m2, z jedna 4050 m2. Teren ten to doskonała inwestycja z uwagi na swoje dogodne położenie oraz perspektywiczny rozwój infrastruktury. Główne atuty oferty: Położenie: Działki znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 30 minut jazdy od centrum Łodzi. Infrastruktura: W 2025 roku planowane jest wylanie asfaltu na drogę dojazdową, co znacznie poprawi dostępność terenu. Media: Istnieje możliwość podłączenia prądu oraz wody, co ułatwia proces budowy i rozbudowy infrastruktury na działkach. To idealna okazja dla inwestorów poszukujących perspektywicznego terenu pod nowe projekty mieszkaniowe. Działki oferują równowagę pomiędzy bliskością do miasta a spokojem wiejskiego otoczenia. Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację terenu. AMI Nieruchomości Szukasz profesjonalnego biura nieruchomości, które pomoże Ci w efektywnym zakupie, sprzedaży lub inwestycji w nieruchomości? Skorzystaj z usług naszego doświadczonego zespołu! Nasza oferta obejmuje: Zakup i Sprzedaż Nieruchomości: Domy Mieszkania Działki Tereny Inwestycyjne Dostosowane Rozwiązania: Niezależnie od tego, czy kupujesz, sprzedajesz czy inwestujesz, dostosujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb. Szybki Zakup za Gotówkę: Jeśli masz nieruchomość z problemami prawnymi czy zadłużeniem, oferujemy szybki zakup za gotówkę, rozwiązując Twoje kłopoty finansowe.

Działka w Chruszczewie – bardzo dobra lokalizacja
Działka w Chruszczewie – bardzo dobra lokalizacja
165900 zł
Ciechanów 30+ kilka dni temu

Do sprzedaży działka o łącznej powierzchni 1106 m2. Dojazd do działki, drogą asfaltową. Położenie działki daje duże możliwości do zagospodarowania,  aby  maksymalnie wykorzystać możliwości lokalizacyjne działki z przeznaczeniem pod budowę domu jednorodzinnego, ale też doskonała na uruchomienie działalności usługowej – np. sklep lub inne usługi. Położenie działki przy drodze mławskiej pozwala na wygodny dojazd do Ciechanowa w zaledwie kilka minut. Tuż obok działki jest przystanek MZK Linia nr. 1  - co pozwala częsty i wygodny dojazd do Ciechanowa.   Jeżeli  potrzebujesz działki w dobrej – wygodnej lokalizacji dobrze trafiłeś. Bezwzględnymi walorami tego miejsca jest położenie .  Doskonała oferta skierowana do osób ceniących sobie wygodę.   Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz   Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku.  Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Biuro Nieruchomości / Biuro Projektowe / Obsługa Inwestycji   Oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji  – w zakresie, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Zapraszamy również na naszą stronę internetową   SEVIER NIERUCHOMOŚCI Ciechanów, ul. Sienkiewicza 28/1 Włodzimierz Joniak Zadzwoń  517 432 540 ( 7 dni w tygodniu )   Gwarancja bezpieczeństwa - nasze transakcje są ubezpieczone. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferty były aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.    

Działka z mediami. Bardzo dobra lokalizacja!
Działka z mediami. Bardzo dobra lokalizacja!
199000 zł
Będzin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia606
Cena za m²344.88 zł/m²

Zapraszam do zakupu działki w jednej z najlepszych lokalizacji w Będzinie. Na mapce oznaczona numerem 23/50.Działka zlokalizowana przy ul. Strzyżowickiej w okolicy nowych domków jednorodzinnych o kształcie zbliżonym do kwadratu. W pobliżu znajdują się:- 5 minut pieszo przystanek autobusowy- 5 minut samochodem Biedronka- 5 minut samochodem przychodnia- 5 minut samochodem Szkoła Podstawowa- 5 minut samochodem PrzedszkoleDo działki są doprowadzone następujące media:- woda- prąd- gazDo działki można również podciągnąć światłowód.Dojazd do działki utwardzoną drogą wewnętrzną. Działka jest już z dwóch stron ogrodzona.Kupujący nie ponosi dodatkowej opłaty za udział w drodze!Oferta bezpośrednio od właściciela co oznacza brak dodatkowych kosztów pośrednictwa!

Okazja! Działka budowlana, 896m2 - bardzo dobra lokalizacja
Okazja! Działka budowlana, 896m2 - bardzo dobra lokalizacja
320000 zł
Pępowo 15 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia896
Cena za m²357.14 zł/m²

Na sprzedaż działka polożona w Pępowie przy ulicy Brzozowej. Działka ogrodzona z dwóch stron. Kanalizacja, gaz, woda, prąd na granicy działki. Działka położona w cichej okolicy. Działka ma kształt prostokąta, płaska - z małym spadem w kierunku ulicy. Dojazd z drogi gminnej, utwardzonej płytami yomb. Cena do negocjacji. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela , pośrednikom i biurom dziękujemy

Skawina działka budowlana 10,5 ara. Bardzo dobra lokalizacja
Skawina działka budowlana 10,5 ara. Bardzo dobra lokalizacja
Skawina 30+ kilka dni temu
Pow. działki1050
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Sprzedam działkę budowlaną w Skawinie przylegającą do asfaltowej ulicy. Z lewej, piękne ogrodzenie kamień/deska, reszta ogrodzona siatką. Podzielona na dwie części, do drugiej dojazd od powiatowej ul. Wyspiańskiego. Możliwość kupna części (520m2) lub całości. Działka płaska, sucha, pomiędzy piękną zabudową jednorodz. , w sąsiedztwie starodrzew dworski ,dalej lasek. Uzbrojenie: woda, gaz, prąd - na działce; w ulicy kanalizacja. W pobliżu Szkoła z salą gimnastyczną, przedszkole i Szkoła prywatna oraz dwie linie autobusowe MPK (235 oraz 243) . Działka położona około 500 m od administracyjnej granicy Krakowa.Niedaleko : oddz.Carefour , poradnia NFZ,kościółek zakonny. Nieopodal osiedle deweloperskie. Cena - przy bezpośrednim kontakcie.

Sprzedam działkę budowlaną Wolbrom Brzozówka bardzo dobra lokalizacja
Sprzedam działkę budowlaną Wolbrom Brzozówka bardzo dobra lokalizacja
250000 zł
Brzozówka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 650
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w gminie Wolbrom, Powiat Olkuski, Cena za m²: 128 PLN do negocjacji Działka ma powierzchnię2650m2 i jest w pełni budowlana. Wszytskie media są w drodze, gaz, woda, prąd, droga dojazdowa i wjazd na działę bespośrednio z drogi asfaltowej. Doskonała lokalizacja na wylocie między Wolbromie i drogą na Miechów. Wymiary 19,06m x 139,04m Mozliwość podzialu na 2 działki z racji pelno budowlanej działki i planu zagospodarowania który mowi ze bedzie dojazd z 2 stron do dzialki cena do negocjacji.

Sprzedam działkę budowlaną Wolbrom Brzozówka bardzo dobra lokalizacja
Sprzedam działkę budowlaną Wolbrom Brzozówka bardzo dobra lokalizacja
225000 zł
Brzozówka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 650
Cena za m²84.91 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w gminie Wolbrom, Brzozowka,Powiat Olkuski, Działka ma powierzchnię2650m2 i jest w pełni budowlana. Wszytskie media są w drodze, gaz, woda, prąd, droga dojazdowa i wjazd na działę bespośrednio z drogi asfaltowej. Doskonała lokalizacja na wylocie między Wolbromiem i drogą na Miechów. Wymiary 19,60m x 140 m Mozliwość podzialu na 2 działki z racji pelno budowlanej działki i planu zagospodarowania który mowi ze bedzie dojazd z 2 stron do dzialki. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MN 1- tereny zabudowy mieszkaniowej. Dopuszczalna zabudowa usługowa i agroturystyczna. Piękna cicha okolica z miłym sąsiedztwem, wśród nowo powstałej zabudowy zabudowy jednorodzinnej.

Sprzedam działkę budowlaną w Kolbuszowej! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA
Sprzedam działkę budowlaną w Kolbuszowej! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA
200000 zł
20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia794
Cena za m²251.89 zł/m²

DZIAŁKA W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI! Zachęcam do zakupu działki o powierzchni 794 m2, która zlokalizowana jest przy ulicy Partyzantów w Kolbuszowej(w pobliżu kościoła). Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji, idealnie nadaje się pod budowę własnego domu, w okolicy jest również sporo terenów zielonych, które świetnie nadają się do aktywności sportowych jak i do rodzinnych spacerów, natomiast dojazd do Rzeszowa to 34 minuty, a do Mielca 25 minut. Co powinieneś wiedzieć o działce: -Powierzchnia działki: 794 m2 -Kształt działki: Prostokąt -Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, do centrum miasta jedynie 4 minuty autem -Wymiary działki: Około 23m x 35m -Rodzaj działki: Budowlana -Dojazd: Droga utwardzona (działka na lekkim wzniesieniu, różnica w terenie pomiędzy działką a drogą to 1 metr) -Media: kanalizacja, prąd oraz gaz bezpośrednio na działce, woda i światłowód 6 metrów od działki w pasie zieleni -Cena: 200 000 zł Zapraszam do kontaktu telefonicznego- 60*******85

Działka Ulim nr 45/8, bardzo dobra lokalizacja! 10ar
Działka Ulim nr 45/8, bardzo dobra lokalizacja! 10ar
95000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²95 zł/m²

Działka na sprzedaż! Dostępna jedna działka 45/8 o powierzchni 10ar przy ul. Lazurytowej w Ulimiu, Gmina Deszczno. Oferta prywatna Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1000m2. Wymiary działki to: -szerokość 25m -głębokość 40m Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Ulim zaledwie 8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, a około 300 metrów od granicy miasta. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, sklep, przystanek autobusowy i wiele innych. Energia energetyczna oraz woda w sąsiedztwie działki. Dojazd drogą wewnętrzna. Działki posiadają warunki zabudowy Cena do negocjacji! więcej informacji pod telefonem

Działka Lipków 1350 m2 bardzo dobra lokalizacja i sąsiedztwo
Działka Lipków 1350 m2 bardzo dobra lokalizacja i sąsiedztwo
900000 zł
11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 350
Cena za m²666.67 zł/m²

Prezentujemy ładnie położoną działkę o powierzchni 1350 m2 znajdującą się w Lipkowie, gminie Stare Babice. Działka w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w okolicy zabudowa jednorodzinna wolnostojąca budynki nowe, spokojna okolica. Przeznaczenie podstawowe zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza, przeznaczenie dopuszczalne usługi. Powierzchnia biologicznie czynna minimum 60 %, wskaźnik powierzchni zabudowy maksymalnie 0,35 Najbliższa infrastruktura to sklep spożywczy, przedszkole niepubliczne, punkty usługowe, przystanki autobusowe 714, L-6 i L-7, w pobliżu szkoły podstawowe, centrum handlowe, do granic Warszawy 7 km. Wymiary działki: Szerokość 19,5 m Głębokość 70` m Powierzchnia 1350 m2 z możliwością zakupu działki o mniejszej powierzchni. Dostępne media: - woda miejska, - kanalizacja, - gaz, - Internet, - prąd (ok. 20 m od frontu działki w ) Zapraszamy na prezentację działki oraz złożenie propozycji cenowej nawet, jeśli będzie odbiegała od ceny ofertowej, my w Państwa imieniu przeprowadzimy negocjacje. Podane informacje dot. oferowanej nieruchomości sporządzono na podstawie oświadczeń właścicieli. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedam działkę w Lipkowie.

Działka budowalna bardzo dobra lokalizacja 2km od Mińska Maz POLECAM
Działka budowalna bardzo dobra lokalizacja 2km od Mińska Maz POLECAM
139999 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia934
Cena za m²149.89 zł/m²

Witam sprzedam działkę budowlaną 934m2 w najlepszej lokalizacji na wybudowanie domu Media: Energia Woda Gaz Kanalizacja Internet światłowód trzech dostawców Przy działce jest chodnik i droga asfaltowa 150m do przystanku w stronę Warszawy 100m do przystanku w stronę Siedlec 3.8km do stacji kolejowej Anielina szerokość od Ul. Wojska Polskiego 21m szerokość od łąki 21m długość od sąsiada 49,2m długość od Warszawskiej 42,1m Cena do negocjacji Więcej informacji udzielę pod telefonem 51*******69 Pozdrawiam

Działka budowlana Ulim nr 45/8, bardzo dobra lokalizacja! 10ar
Działka budowlana Ulim nr 45/8, bardzo dobra lokalizacja! 10ar
85000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²85 zł/m²

Działka na sprzedaż! Dostępna jedna działka 45/8 o powierzchni 10ar przy ul. Lazurytowej w Ulimiu, Gmina Deszczno. Oferta prywatna Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1000m2. Wymiary działki to: -szerokość 25m -głębokość 40m Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Ulim zaledwie 8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, a około 300 metrów od granicy miasta. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, sklep, przystanek autobusowy i wiele innych. Energia energetyczna oraz woda w sąsiedztwie działki. Dojazd drogą wewnętrzna. Działki posiadają warunki zabudowy Cena do negocjacji! więcej informacji pod telefonem

Działka budowlana Dębno 16 ar, Dobra Lokalizacja trasa Tarnów Brzesko
Działka budowlana Dębno 16 ar, Dobra Lokalizacja trasa Tarnów Brzesko
175000 zł
Dębno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 603
Cena za m²109.17 zł/m²

Do Sprzedania działka budowlana w Dębnie , działka ma 16 arów, 999/12. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko kościół, szkoła, orlik, plac zabaw, hala sportowa . Blisko sklepy, bardzo dobra lokalizacja Tarnów Brzesko , blisko autostrady dojazd. Cena za 1 ar 11 tys zł. Więcej informacji telefonicznie

Działka budowlana Dębno 17 ar, Dobra Lokalizacja trasa Tarnów Brzesko
Działka budowlana Dębno 17 ar, Dobra Lokalizacja trasa Tarnów Brzesko
160000 zł
Dębno 19 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 603
Cena za m²99.81 zł/m²

Do Sprzedania działka budowlana w Dębnie , działka ma 16,78 ar, 999/11 . Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko kościół, szkoła, orlik, plac zabaw, hala sportowa . Blisko sklepy, bardzo dobra lokalizacja trasa Tarnów Brzesko , blisko autostrady dojazd. Działka posiada dojazd z głównej drogi, wszystkie media dostępne .Więcej informacji telefonicznie

Działka w centrum Cieszyna
Działka w centrum Cieszyna
1000 zł
Cieszyn 30+ kilka dni temu

Więcej informacji pod numerem 606458755 Bardzo dobra lokalizacja.

Działka w centrum Cieszyna
Działka w centrum Cieszyna
1000 zł
Cieszyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 000
Cena za m²0.2 zł/m²

Więcej informacji pod numerem (użyj formularza kontaktowego)Bardzo dobra lokalizacja.

Sprzedam działkę 1h przy głównej drodze w Sztumie
Sprzedam działkę 1h przy głównej drodze w Sztumie
280000 zł
Sztum 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²0 zł/m²
Powierzchnia10000000 m²
Typinwestycyjna

Sprzedam działek 1h lokalizacja bardzo dobra , więcej informacji pod nr tel .

Działka budowlana
Działka budowlana
350000 zł
Ełk 30+ kilka dni temu
Pow. działki1000
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników

Opis ofertySprzedam działkę budowlaną w Ełku ul. Broniewskiego ( Zatorze ). Bardzo dobra lokalizacja.

Dzialka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji
Dzialka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji
85000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²85 zł/m²

Do sprzedania dzialka budowlana 10 arow, Wiazownica- bardzo dobra lokalizacja ( okolice osrodka zdrowia)

Wynajmę plac działkę przy samej trasie Nowy Konik
Wynajmę plac działkę przy samej trasie Nowy Konik
3400 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 300
Cena za m²2.15 zł/m²

Wynajmę plac 1300m2 przy samej trasie drogi krajowej w miejscowości Nowy Konik ul. Terespolska 57, bardzo dobra lokalizacja, blisko wjazd na autostradę, możliwość wynajęcia mniejszej części placu. miejsce idealne np. na komis samochodowy bądź na inną działalność, trasa dużego ruchu bardzo dobra widoczność dla przejeżdżających, Zapraszam do kontaktu

Dzialka budowlana
Dzialka budowlana
450000 zł
Krotoszyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²300 zł/m²

Bardzo dobra lokalizacja, latwy dojazd do kilku dzielnic Wroclawia,.Dojazd do A4 to tylko 4km.

Działka ROD osiedle stałe piękna duża 79000
Działka ROD osiedle stałe piękna duża 79000
79000 zł
Jaworzno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia350
Cena za m²225.71 zł/m²

Działka bardzo zadbana prąd woda pelne wyposażenie. Duza 350.metrow narożna dobra lokalizacja. Zapraszam na oględziny.

Działka budowlana  okolice Gorzowa Wlkp Warunki zabudowy .Media
Działka budowlana okolice Gorzowa Wlkp Warunki zabudowy .Media
75000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia700
Cena za m²107.14 zł/m²

Działeczka nr 27/5 Bardzo dobra lokalizacja. ŁUPOWO KILOMETR OD TRASY s3 wszelkie medja ,gotowa PILNE !!

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
90000 zł
Bargłów Kościelny 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²81.82 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną położona przy ul. Augustowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, może służyć również jako rekreacyjna.

Wydzierżawię działkę Kraków Swoszowice
Wydzierżawię działkę Kraków Swoszowice
3000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
Pow. działki1300
Rodzaj działkiRolna

Wydzierżawię działkę w Krakowie Swoszowicach, ul. Sawiczewskich. Bardzo dobra lokalizacja, przy głównej drodze. Pod plac. 13 arów.

działka na sprzedaż Piotrkowice 1500 m2
działka na sprzedaż Piotrkowice 1500 m2
169995 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaPiotrkowice
Cena169 995 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Bardzo dobra lokalizacja przy trasie Mszczonów -Tarczyn 5 km do Mszczonowa {S8 Warszawa-Katowice] , 7 km. Tarczyn {trasa S7 Warszawa-Radom} ,działka znajduje na terenie nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych , teren częściowo porośnięty młodymi drzewami {sosny ,brzozy} , komunikacja PKS , dobra lokalizacja dla osób lubiących kontakt z naturą ,niedaleko znajduje się stadnina koni , w Mszczonowie znajduje się Park Wodny Suntago [Wręcza] W ofercie znajduje się większa ilość działek o różnych powierzchniach , kształtach i cenach W celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt telefoniczny Bardzo dobra lokalizacja przy trasie Mszczonów -Tarczyn 5 km do Mszcczonów {S8 Warszawa-Katowice],7 km.Tarczyn {trasa S7 Warszawa-Radom} ,działka znajduje na terenie nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 5292/6166/OGS

Działka Wybudowanie Michałowo ul.Górna 14,43ar
Działka Wybudowanie Michałowo ul.Górna 14,43ar
150000 zł
Brodnica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 443
Cena za m²103.95 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 14,43 ar, przy ulicy Górnej (okolice ul.Widokowej) Wybudowanie Michałowo. Działka uzbrojona. Bardzo dobra lokalizacja.

Toporzysko działka z mpzp
Toporzysko działka z mpzp
96000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia960
Cena za m²100 zł/m²

Bardzo dobra lokalizacja. Działka z warunkami zabudowy, nieuzbrojona. istnieje możliwość doprowadzenia uzbrojenia w 2024 r. Cicha, spokojna i estetyczna okolica. BARDZO CIEKAWA PROPOZYCJA!!! -Więcej ofert na stronie

Działka inwestycyjna, pod budowę - Kargowa
Działka inwestycyjna, pod budowę - Kargowa
3500000 zł
Kargowa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 800
Cena za m²921.05 zł/m²

Na sprzedaż działka pod budowę, inwestycję. Bardzo dobra lokalizacja- przy głównej drodze, blisko rynek. Powierzchnia 3800m2. Więcej informacji pod nr telefonu.

Działka budowlana na budynek usługowo-mieszkalny
Działka budowlana na budynek usługowo-mieszkalny
135000 zł
Skarżysko-Kamienna 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia230
Cena za m²586.96 zł/m²

Do sprzedania działka 230m2 ze wskazaniem lokalizacyjnym, media w granicy, gotowy projekt na budynek usługowo-mieszkalny. Lokalizacja ul. Moniuszki na przeciwko sklepu Lidl , lokalizacja bardzo dobra na inwestycje. Dla zainteresowanych dokumenty do wglądu

Działkę sprzedam
Działkę sprzedam
120000 zł
Goleniów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia2 002
Cena za m²59.94 zł/m²

Polecam bardzo atrakcyjne działki w Łaniewie pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia działki 2002 m2. Kształt działki regularny, prostokątny. Wydane warunki zabudowy. Prąd przy działce. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Bardzo dobra lokalizacja.

Super okazja - działka pod zabudowę wielorodzinną
Super okazja - działka pod zabudowę wielorodzinną
1200000 zł
Żarów 30+ kilka dni temu

Wspaniała działka budowlane pod budownictwo wielorodzinne , Możliwe ponad 2000 PUM bez obowiązku budowania parkingu . Bardzo dobra lokalizacja , bezpośrednio przy Urzędzie Miasta Żarowa . 

Sprzedam b ladną działkę 3300m2 z mozliwością postawienia 2 domów
Sprzedam b ladną działkę 3300m2 z mozliwością postawienia 2 domów
1350000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 300
Cena za m²409.09 zł/m²

działka 3300m2 składa się z dwóch działek szeokośći 20x165,dwa wjazdy ,obecnie jest wz na postawienie dwóch domów z dużymi garazami i budynkami przy domach. Bardzo dobra lokalizacja centrum Janki, dobra gmina Michałowice,około km do wyjazdu na S8,znajduje przy cichej ulicy posiada wszystkie media ,sucha pusta.bez drzew

Działka budowlana, duża, narożnikowa - Mochle
Działka budowlana, duża, narożnikowa - Mochle
380000 zł
dzisiaj

Sprzedam dużą, narożnikową działkę budowlaną w Mochlu na rogu ulic Alkiewicza / Opalowa. Bardzo dobra lokalizacja. Możliwość wjazdu z dwóch ulic. Media w ulicy.

Sprzedam las 1,56ha i 1,04ha
Sprzedam las 1,56ha i 1,04ha
330000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia15 600
Cena za m²22.44 zł/m²

Sprzedam las w Świdrach koło Jetro-cena 350000. Bardzo dobra lokalizacja. Drugi las o powierzchni 1,04ha za 100 000 w Świdrach koło Łukowa

Działka budowlana, Zuzanka / ul. Kamienna
Działka budowlana, Zuzanka / ul. Kamienna
175000 zł
Zawiercie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia792
Cena za m²220.96 zł/m²

Oferta bezpośrednia, od właściciela. Sprzedam Działkę budowlaną o nr 4324/12 Bardzo dobra lokalizacja. Zawiercie ul. Kamienna / Zuzanka Zapraszam. Telefonicznie udzielę wszystkich informacji. Polecam.

Działka budowlana lub inwestycyjna w Blachowni
Działka budowlana lub inwestycyjna w Blachowni
200000 zł
Blachownia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²125 zł/m²

Do sprzedania działka budowlana w Blachowni przy ul. Kościuszki. Powierzchnia 1600 m2. Bardzo dobra lokalizacja, w centrum Blachowni. Idealna pod działkę inwestycyjną lub budowlaną.

Wynajmę atrakcyjną działkę w Krapkowicach
Wynajmę atrakcyjną działkę w Krapkowicach
35000 zł
Krapkowice 30+ kilka dni temu

Do wynajęcia działka o powierzchni 3000m2 przy ulicy Prudnickiej ( bardzo dobra lokalizacja) obok Mc Donald, na przeciw Orlen. Plac posiada przyłącza wody, kanalizacji , prądu.

Działka pod budowę lub inwestycje
Działka pod budowę lub inwestycje
2227500 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²128 zł/m²
Powierzchnia7000 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Działka pod budowę domu lub inwestycje, możliwość podziału, bardzo dobra lokalizacja. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Sprzedam, działka budowlana - Zuzanka ul. Kamienna
Sprzedam, działka budowlana - Zuzanka ul. Kamienna
176000 zł
Zawiercie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia880
Cena za m²200 zł/m²

Oferta bezpośrednia, od właściciela. Sprzedam Działkę budowlaną o nr 4324/13 Bardzo dobra lokalizacja. Zawiercie ul. Kamienna / Zuzanka Zapraszam. Telefonicznie udzielę wszystkich informacji. Polecam.

Działka budowlana Zamość
Działka budowlana Zamość
350000 zł
Zamość 26 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²233.33 zł/m²

Na sprzedaż działki budowlane w Kolonia Mokre 500m od granicy Zamościa działki położone są przy drodze asfaltowej media obok , bardzo dobra i spokojna lokalizacja

Działka rolno- budowlana
Działka rolno- budowlana
350000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 800
Cena za m²72.92 zł/m²

Sprzedam działkę rolno budowlaną o powierzchni 48 arów, położoną w Głuchowie, działka posiada dostęp do mediów-woda, prąd , kanalizacja. Dojazd drogą asfaltową, bardzo dobra lokalizacja -blisko Łańcuta i dobra komunikacja - około 10 minut dojazdu do autostrady, Głuchów położony jest przy drodze krajowej nr 94 oraz przy magistrali kolejowej Kraków- Przemyśl.

Sprzedam b ladną działkę 3300m2 z mozliwością postawienia 2 domów
Sprzedam b ladną działkę 3300m2 z mozliwością postawienia 2 domów
1200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 300
Cena za m²363.64 zł/m²

działka 3300m2 składa się z dwóch działek szeokośći 20x165,dwa wjazdy ,obecnie jest wz na postawienie dwóch domów z dużymi garazami i budynkami przy domach. Bardzo dobra lokalizacja centrum Janki 3km, dobra gmina Michałowice,około km do wyjazdu na S8,znajduje przy cichej ulicy posiada wszystkie media ,sucha pusta.bez drzew

Dzialka pod myjnie warsztat długoterminowo !
Dzialka pod myjnie warsztat długoterminowo !
2000 zł
Żagań 12 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 200
Cena za m²1.67 zł/m²

Wynajmę Działkę na wlocie do miasta Żagania bardzo dobra lokalizacja wszystkie media w działce nr Dzialki 708/7 200 m dalej stoi dino biedronka polo