Blisko białegostoku

Sortowanie:
Znaleziony: 198 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana TRYPUCIE, blisko Białegostoku
Działka budowlana TRYPUCIE, blisko Białegostoku
150000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²150 zł/m²

Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną, która powstała z podziału działki 49/2: 1) Nr 49/15 o powierzchni ok. 1 000 m², wymiarach 44,08 x 24,00m; cena 150 zł/m²; położonej w miejscowości Trypucie, gmina Turośń Kościelna blisko Białegostoku oraz Niewodnicy Kościelnej. Główne atuty nieruchomości: • przestronna działka z dużymi możliwościami, • pod zabudowę jednorodzinną, • równa, kształtna działka, • wygodny dojazd do Białegostoku, • okolica cicha i zielona, w pobliżu lasu, • w sąsiedztwie są budowane domy jednorodzinne, • w drodze dojazdowej przy sąsiedniej działce znajduje się prąd, • dojazd do działki drogą utwardzoną, która zostanie przekazana gminie; Zapraszam do kontaktu 5-1-7-6-8-1-2-0-5. Cena do negocjacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Działka budowlana TRYPUCIE, blisko Białegostoku
Działka budowlana TRYPUCIE, blisko Białegostoku
130000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²130 zł/m²

Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną, która powstała z podziału działki 49/2: 1) Nr 49/15 o powierzchni ok. 1 006 m², wymiarach 44,08 x 24,00m; cena 130 zł/m²; położonej w miejscowości Trypucie, gmina Turośń Kościelna blisko Białegostoku oraz Niewodnicy Kościelnej. Główne atuty nieruchomości: • DO PRZYSTANKU KOLEJOWEGO ORAZ AUTOBUSOWEGO TYLKO 10 MINUT PIESZO, • przestronna działka z dużymi możliwościami, • pod zabudowę jednorodzinną, • równa, kształtna działka, • wygodny dojazd do Białegostoku, • okolica cicha i zielona, w pobliżu lasu, • w sąsiedztwie są budowane domy jednorodzinne, • w drodze dojazdowej przy sąsiedniej działce znajduje się prąd, • dojazd do działki drogą utwardzoną, która zostanie przekazana gminie; Zapraszam do kontaktu 5-1-7-6-8-1-2-0-5. Cena dotyczy tylko działki nr 49/15 !!! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Sprzedam działkę budowlaną w Olmontach. Blisko Białegostoku.
Sprzedam działkę budowlaną w Olmontach. Blisko Białegostoku.
160000 zł
Olmonty 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²295 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Typbudowlana

Sprzedam działkę budowlaną w Olmontach. Blisko Białegostoku. Działki mają od 1000m w górę. Cena do negocjacji

Klimatyczna działka blisko Białegostoku
Klimatyczna działka blisko Białegostoku
370000 zł
Rogowo wczoraj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia7 400
Cena za m²50 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z przepięknie położoną działką w miejscowości Rogowo. Działka o kształcie prostokąta i wymiarach ok 26x280m objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego obowiązującego w gminie Choroszcz Informacje o działce: maksymalna wysokość zabudowy: - mieszkalnej 9,5m - gospodarczej i garaży 5m dach:  - dwuspadowy i wielospadowy o nachyleniu do 45 stopni  - płaski i półpłaski liczba kondygnacji: -  3 w przypadku dachów dwuspadowych i wielospadowych - 2 w przypadku dachów płaskich i półpłaskich minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej: - 50%owierzchni działki budowlanej maksymalna powierzchnia zabudowy: - 25% powierzchni działki budowlanej Dostępne media: woda, prąd i światłowód. Odległość od Białegostoku to zaledwie 20 km. Jeśli szukasz ciszy i spokoju a jednocześnie łatwego i szybkiego dojazdu, zadzwoń i umów się na prezentację, ponieważ jest to oferta idealna dla Ciebie!!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Malownicza działka Pomigacze- blisko Białegostoku
Malownicza działka Pomigacze- blisko Białegostoku
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²227.27 zł/m²

Zagospodarowana, malowniczo położona, ogrodzona działka 1100 metrów z wydanymi warunkami zabudowy i przyłączem elektrycznym. Woda i kanalizacja w odległości 90 metrów od działki. Nr działki 504/7 W okolicy lasy, pola, restauracja z zoo oraz nowa zabudowa jednorodzinna. 15 minut jazdy samochodem od centrum Białegostoku. Oferta prywatna, proszę o uszanowanie spokoju właścicieli =agencjom dziękujemy. Kontakt telefoniczny (użyj formularza kontaktowego)

Malownicza działka Pomigacze- blisko Białegostoku
Malownicza działka Pomigacze- blisko Białegostoku
250000 zł
30+ kilka dni temu

Zagospodarowana, malowniczo położona, ogrodzona działka 1100 metrów z wydanymi warunkami zabudowy i przyłączem elektrycznym. Woda i kanalizacja w odległości 90 metrów od działki. Nr działki 504/7 W okolicy lasy, pola, restauracja z zoo oraz nowa zabudowa jednorodzinna. 15 minut jazdy samochodem od centrum Białegostoku. Oferta prywatna, proszę o uszanowanie spokoju właścicieli =agencjom dziękujemy. Kontakt telefoniczny 788 306 659

Piękna działka w lesie 3000m2, blisko Białegostoku
Piękna działka w lesie 3000m2, blisko Białegostoku
420000 zł
15 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²140 zł/m²

Na sprzedaż piękna działka w lesie o powierzchni 3000m2. Miejscowość Borowiki k. Protas - do Białegostoku około 8km. Dużym atutem jest brak sąsiadów. Z trzech stron jest ściana lasu państwowego około 50-60 letni , pozwala to na zbudowanie domu z zachowaniem prywatności. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny do 300m2, a także na garaż dwu stanowiskowy. Dobry dojazd do działki- droga asfaltowa, ostatnie 500m droga leśna. Prąd w niedalekiej odległości. Miejsce idealne na dla ludzi ceniących spokój i bliskość natury, a także dobrze skomunikowane z miastem, bo wystarczy kilkanaście minut na dojazd do centrum. Zapraszam do obejrzenia.

Piękna działka budowlana blisko Białegostoku (Ogrodniki-Czaplino)
Piękna działka budowlana blisko Białegostoku (Ogrodniki-Czaplino)
199000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 293
Cena za m²153.91 zł/m²

Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1.293 m2 położoną w gm. Choroszcz, Ogrodniki (przy wjeździe do Czaplino). Działka usytuowana jest w pięknej i spokojnej okolicy, jednocześnie z dobrym dojazdem do Białegostoku (20 minut do centrum miasta), Choroszczy i Niewodnicy. Działka jest częściowo ogrodzona, posiada skarpę z ekspozycją południową, która jest idealnym miejscem na założenie instalacji fotowoltaicznej. Dojazd drogą asfaltową, sieć elektryczna przy samej działce. W bezpośrednim sąsiedztwie kilka domów jednorodzinnych na podobnych, dużych działkach, dzięki temu zapewniona jest prywatność. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła i przedszkole, co pozwala na wygodne codzienne funkcjonowanie. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki.

Działka w urokliwym miejscu blisko Białegostoku i Supraśla w m. Ciasne
Działka w urokliwym miejscu blisko Białegostoku i Supraśla w m. Ciasne
225000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 179
Cena za m²190.84 zł/m²

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Ciasne. Warunki zabudowy w toku, na pewno zostaną wydane, ze względu na to, że sąsiednie działki takowe posiadają i są już w części zabudowane. Przy szybkim kupnie w.z. zostaną więc wydane na nowego właściciela. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Ciasne, w części już zabudowanej, a jednocześnie jako ostatnia z szeregu działek, położona w miejscu zacisznym, wokół łąk i lasów, dająca odpowiednią prywatność i spokój, przy jednoczesnym dobrym dostępie z drogi publicznej, odpowiednio odizolowana od sąsiadów. Bezpośrednio przed działką będącą przedmiotem sprzedaży nowy dom zbudowany na większej nieruchomości, co również stanowi niebagatelny atut ze względu na pewny brak bliskiej zabudowy w przyszłości. Nieruchomość o idealnej powierzchni stanowiącej kompromis między wielkością, a opłacalnością, kosztami zagospodarowania i łatwością późniejszego utrzymania – pozostałe działki w tym miejscu są odpowiednio mniejsze, co może uniemożliwić posadowienie wymarzonego budynku bądź zakłócić radość posiadania dużego podwórka przy willi za miastem. Jeżeli chodzi o uzbrojenie, na sąsiedniej działce i działce stanowiącej prywatną drogę dojazdową (w której udział jest również przedmiotem sprzedaży) znajduje się prąd; jeżeli chodzi o gaz i wodociąg to znajdują się w odpowiednio większej odległości (ok. 300 metrów) – sąsiednie domy posiadają studnie głębinowe, co w połączeniu z pompami ciepła stanowi najbardziej opłacalny sposób utrzymania domu. Cena za metr kwadratowy wynosi 190 złotych i jest to cena poniżej średniej w miejscowości Ciasne. Z uwagi na przewidywane trendy na rynku nieruchomości wydaje się, że jest to ostatnia okazja nabycia nieruchomości w tak pożądanej lokalizacji w atrakcyjnej cenie. Dane działki: to: 825/8, 200209_5.0001.825/8 Nie zamieszczam zdjęć, działka do znalezienia przykładowo poprzez geoportal, w okolicy ulicy Polnej, Dobrej i Serwitutowej. Agencje nieruchomości proszę o niedzwonienie. Cena jak najbardziej podlega negocjacji. Zapraszam do kontaktu. Rzutem na taśmę w związku z końcem ogłoszenia obniżam cenę do ok. 190 zł/m

Działka siedliskowa blisko Moniek i Białegostoku
Działka siedliskowa blisko Moniek i Białegostoku
150000 zł
15 dni plecy
Powierzchnia7 064
Cena za m²21.23 zł/m²

Na sprzedaż oferujemy dużą działkę siedliskową we wsi - kilka minut od Moniek, 40 min od Białegostoku.Działka położona jest w malowniczej wsi przez którą przepływa rzeka Nereśl, dopływ Narwi. We wsi przed laty znajdował się folwark, którego pozostałością jest zabytkowy dwór. Wieś jest otoczona przez tereny zielone, nowi właściciele na pewno odnajdą tutaj ciszę oraz spokój. Działka jest uzbrojona. Powierzchnia działki to ponad 7000m2, ma kształt prostokąta i ciągnie się ona aż do rzeki.We wsi jest nowa asfaltowa droga.Cena podlega negocjacji, dodatkowo przy sprzedaży właściciel uprzątnie działkę.Zapraszam na bezpłatną prezentację(użyj formularza kontaktowego)Nachiło JakubCentrum Nieruchomości 

działka na sprzedaż Baciuty 1000 m2
działka na sprzedaż Baciuty 1000 m2
100000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaBaciuty
Cena100 000 zł
Rodzaj działkirolna
Forma własnościwłasność
Kształt działkitrójkąt

*** CICHA I SPOKOJNA OKOLICA BLISKO BIAŁEGOSTOKU *** SUPER DOJAZD Z BIAŁEGOSTOKU *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Baciuty. Atutem działki jest położenie bardzo blisko Białegostoku, w sąsiedztwie znajdują się nowo wybudowane domy oraz działki niezabudowane. Działka kształtu trójkąta o wymiarach 47x43x59 Tu czas płynie wolniej... Bliskość Narwiańskiego Parku Narodowego oraz szlaku Green Velo sprzyjają dodatkowo pieszym i rowerowym wędrówkom. Media: - prąd w drodze Główne atuty nieruchomości: tylko 10 km od granicy Białegostoku, spokojna i piękna okolica. Zapraszamy ! Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 4278/4300/OGSNr licencji zawodowej: 23728

Ziemia na skraju wsi
Ziemia na skraju wsi
255000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²43 zł/m²
Powierzchnia40000 m²
Typbudowlana

Sprzedam 4h ziemi na skraju wsi, blisko lasu, cicho i spokojnie. Działka posiada plac pod budowę, 0.3h olszyna. 25km od Białegostoku

Działka rolna 1 ha z możliwością budowy,  obok rzeki Narew.
Działka rolna 1 ha z możliwością budowy, obok rzeki Narew.
49000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²0 zł/m²
Powierzchnia3000 m²
Szerokość60 m
Długość50 m
Typrolna

Działka rolna 1 ha z możliwością budowy blisko rzeki Narew, możliwość podziału ,cisza spokój, położona 25 km od Białegostoku. 1 zł za 1cm2.

Porosły 1500 m2 pod dom, bliźniaka - 500 m B-stok
Porosły 1500 m2 pod dom, bliźniaka - 500 m B-stok
435000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²290 zł/m²

Nieruchomości Real Estate prezentuje działkę pod zabudowę mieszkaniową i usługi nieuciążliwe- 500 m do Białegostoku- idealna pod dom jednorodzinny, bliźniaka lub 3 szeregówki- blisko droga krajowa S-8 Białystok - Warszawa- blisko węzła drogowego w Porosłach- działka budowlana Porosły, gm. Choroszcz- pow. 1500 m2- szerokość 36,5 m x 41 m- blisko granicy Białegostoku- droga dojazdowa 10 mPrzeznaczenie:Nieruchomość przeznaczona w planie pod zabudowę:- mieszkaniową + usługi nieuciążliwe- dom jednorodzinny, bliźniak, 3 szeregówki- wysokość zabudowy 2-kondygnacyjna- dachy 30-45°- pow. zabudowy bez ograniczeń !!!!- pow. biologicznie czynna - nie określona !!!- za działką tereny rolne bez możliwości zabudowy - cisza i spokój- z lewej strony po granicy  linia SNZapraszamy do kontaktu(użyj formularza kontaktowego)

Atrakcyjna działka przy lesie. Kuriany
Atrakcyjna działka przy lesie. Kuriany
141260 zł
Kuriany 8 dni plecy
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia1 009
Cena za m²140 zł/m²

DZIAŁA KURIANY k. BIAŁEGOSTOKU, ATRAKCYJNA, BLISKO LASU Na sprzedaż działka położona w  malowniczej miejscowości Kuriany. gmina Zabłudów, powiat białostocki, woj. podlaskie. Doskonale usytuowana. W sąsiedztwie luźna zabudowa wolnostojąca jednorodzinna - nowe domy i działki niezabudowane. Działka w niedalekiej odległości od centrum Białegostoku ( 15 min. ), jednocześnie ich położenie przy samym lesie zapewnia ciszę i spokój. Zielona, piękna okolica. Dojazd od ulicy Historycznej, działki nieogrodzone. Prąd w drodze w bliskiej odległości Do Kurian z Białegostoku kursuje autobus BKM nr 101 Bardzo atrakcyjna cena 140zł/m2 Została już ostatnia działka nr 107/48 pow. 1 009 m2 Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela. Andrzej tel. 6*6*2*5*2*9*0*4*2

sprzedaż działki inwestycyjnej 1330m Dobrzyniewo Kościelne
sprzedaż działki inwestycyjnej 1330m Dobrzyniewo Kościelne
229680 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²142 zł/m²
Powierzchnia1330 m²
Typinwestycyjna
Drogautwardzona

Tanio i blisko od Białegostoku. Działki budowlane z dostępem do drogi utwardzonej. Wydane warunki zabudowy. Po sąsiedzku budują się domy! Do działki doprowadzony prąd. Kontakt: Bartosz Leoniuk *** ** ** ** ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

działka na sprzedaż w Hryniewiczach k / Bialegostoku
działka na sprzedaż w Hryniewiczach k / Bialegostoku
292500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 132
Cena za m²258.39 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjne działki Hryniewicze k/ Białegostoku . 1x 1950m2 Wszystkie media przy głównej ulicy, dobry dojazd ,blisko miasta., przy lesie W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Cena 150 zł /m2

Atrakcyjna dzialka w Hryniewiczach
Atrakcyjna dzialka w Hryniewiczach
292500 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 950
Cena za m²150 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka Hryniewicze k/ Białegostoku . 1x 1950m2 Wszystkie media przy głównej ulicy, dobry dojazd ,blisko miasta., przy lesie W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Cena 150 zł /m2

działka na sprzedaż Trypucie 25 2700 m2
działka na sprzedaż Trypucie 25 2700 m2
351000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaTrypucie, 25
Cena351 000 zł
Rodzaj działkirolna
Kształt działkiPROSTOKĄT

Działka blisko Białegostoku ! POŁOŻENIE: działka znajduje się w miejscowości Trypucie, gmina Turośń Kościelna niedaleko Białegostoku. MEDIA: prąd, sieć wodociągowa, sieć gazowa, sieć telekomunikacyjna. WYGLĄD: położona jest na płaskim terenie, częściowo ogrodzona. SĄSIEDZTWO: wokół znajdują się domy jednorodzinne, pola i lasy. NAJWIĘKSZE ZALETY: - blisko do miasta Białystok, - idealne miejsce na siedlisko lub działkę budowlaną, - powierzchnia, która pozwala zarówno na wybudowanie domu, budynków gospodarczych, uprawianie ogrodu, - możliwość podłączenia się do prądu, gazu, wody, kanalizacji która znajduje się przy drodze głównej, - piękny teren, w około pola i lasy, - ciche i klimatyczne miejsce, - czyste powietrze. Możliwość zakupu drugiej działki od tego samego właściciela. Zapraszam ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: Numer oferty: 992319/EM5/DZSOsoba odpowiedzialna zawodowo: Dalia Zalewska

Działka Niewodnica-Nargilewska Kolonia 3250 m2
Działka Niewodnica-Nargilewska Kolonia 3250 m2
575000 zł
3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 250
Cena za m²176.92 zł/m²

Sprzedam Działkę blisko Białegostoku cisza i spokój. Na działkę są wydane warunki zabudowy zagrodowej. Media są bezpośrednio przy działce. W bliskiej okolicy las. Wszelkie informacje pod nr tel. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela Pośrednikom i biurom sprzedaży dziękuję.

Malownicza działka budowlana przy lesie Choroszcz
Malownicza działka budowlana przy lesie Choroszcz
410685 zł
Choroszcz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 441
Cena za m²285 zł/m²

Wymiary: 36 x 39 metrów Numer działki: 1320/3 Odległość od granic Białegostoku 4,5 km Bardzo dobry dojazd do centrum Białegostoku (około 15 min) drogą krajową S8. Działka położona jest przy ulicy Chmielnej w Choroszczy, obsadzona dorodnym żywopłotem. Działka w bliskim sąsiedztwie lasów ochronnych miasta Białegostoku. Graniczy z terenami naturalnych zadrzewień. Wspaniały drzewostan na obrzeżach działki zaaranżowany został pod okiem architekta krajobrazu. Dojazd od ul. Chmielnej (udziały w działce dojazdowej nr 1320/5) Dostępne media: prąd, wodociąg w ul. Chmielnej Działka ma regularny kształt kwadratu jest ogrodzona z dwóch stron. Znajduje się w okolicy domów jednorodzinnych: jednocześnie na tyle od nich daleko, żeby zachować intymność i na tyle blisko, by czuć się bezpiecznie. Jest skomunikowana z centrum Białegostoku i centrum Choroszczy linią autobusową 103. (Przystanek znajduje się 500 metrów od działki) Istnieje możliwość dokupienia działek sąsiadujących. Działka ta to świetna propozycja dla osób szukających zielonego miejsca do zamieszkania poza miastem, przy zachowaniu doskonałych walorów komunikacyjnych i niedalekiej odległości od Białegostoku. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego gminy Choroszcz (widocznego na jednym ze zdjęć) działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną i graniczy z terenami naturalnych zadrzewień.

Działka budowlana
Działka budowlana
237600 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 080
Cena za m²220 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Niewodnica Nargilewska kolonia. Położone 5 km od granic Białegostoku. Działka z warunkami zabudowy ,blisko lasu z droga dojazdową .Sprzedaż bezpośrednio od właściciela.Cena jak na zdjęciu. ZAPRASZAM DO KONTAKTU .tel 60*******98. Mam jeszcze tańsza działkę.

malownicza działka budowlana przy lesie Choroszcz
malownicza działka budowlana przy lesie Choroszcz
432300 zł
Choroszcz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 441
Cena za m²300 zł/m²

Wymiary: 36 x 39 metrów Numer działki: 1320/3 Odległość od granic Białegostoku 4,5 km Bardzo dobry dojazd do centrum Białegostoku (około 12 min) drogą krajową S8. Działka położona jest przy ulicy Chmielnej w Choroszczy, obsadzona dorodnym żywopłotem. Działka w bliskim sąsiedztwie lasów ochronnych miasta Białegostoku. Graniczy z terenami naturalnych zadrzewień. Wspaniały drzewostan na obrzeżach działki zaaranżowany został pod okiem architekta krajobrazu. Dojazd od ul. Chmielnej (udziały w działce dojazdowej nr 1320/5) Dostępne media: prąd, wodociąg w ul. Chmielnej Działka ma regularny kształt kwadratu jest ogrodzona z dwóch stron. Znajduje się w okolicy domów jednorodzinnych: jednocześnie na tyle od nich daleko, żeby zachować intymność i na tyle blisko, by czuć się bezpiecznie. Istnieje możliwość dokupienia budowlanych działek obok o powierzchni 1385m oraz 1047m i powiększenia całości do powierzchni 3873 m 2. Działka ta to świetna propozycja dla osób szukających zielonego miejsca do zamieszkania poza miastem, przy zachowaniu doskonałych walorów komunikacyjnych i niedalekiej odległości od Białegostoku. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego gminy Choroszcz (widocznego na jednym ze zdjęć) działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną i graniczy z terenami naturalnych zadrzewień. tel: 50*******88

Malownicza działka budowlana przy lesie Choroszcz
Malownicza działka budowlana przy lesie Choroszcz
432300 zł
Choroszcz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 441
Cena za m²300 zł/m²

Wymiary: 36 x 39 metrów Numer działki: 1320/3 Odległość od granic Białegostoku 4,5 km Bardzo dobry dojazd do centrum Białegostoku (około 15 min) drogą krajową S8. Działka położona jest przy ulicy Chmielnej w Choroszczy, obsadzona dorodnym żywopłotem. Działka w bliskim sąsiedztwie lasów ochronnych miasta Białegostoku. Graniczy z terenami naturalnych zadrzewień. Wspaniały drzewostan na obrzeżach działki zaaranżowany został pod okiem architekta krajobrazu. Dojazd od ul. Chmielnej (udziały w działce dojazdowej nr 1320/5) Dostępne media: prąd, wodociąg w ul. Chmielnej Działka ma regularny kształt kwadratu jest ogrodzona z dwóch stron. Znajduje się w okolicy domów jednorodzinnych: jednocześnie na tyle od nich daleko, żeby zachować intymność i na tyle blisko, by czuć się bezpiecznie. Istnieje możliwość dokupienia budowlanych działek obok o powierzchni 1385m oraz 1047m i powiększenia całości do powierzchni 3873 m 2. Działka ta to świetna propozycja dla osób szukających zielonego miejsca do zamieszkania poza miastem, przy zachowaniu doskonałych walorów komunikacyjnych i niedalekiej odległości od Białegostoku. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego gminy Choroszcz (widocznego na jednym ze zdjęć) działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną i graniczy z terenami naturalnych zadrzewień. tel: 50*******88

Malownicza działka budowlana przy lesie Choroszcz
Malownicza działka budowlana przy lesie Choroszcz
410685 zł
Choroszcz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 441
Cena za m²285 zł/m²

Wymiary: 36 x 39 metrów Numer działki: 1320/3 Odległość od granic Białegostoku 4,5 km Bardzo dobry dojazd do centrum Białegostoku (około 15 min) drogą krajową S8. Działka położona jest przy ulicy Chmielnej w Choroszczy, obsadzona dorodnym żywopłotem. Działka w bliskim sąsiedztwie lasów ochronnych miasta Białegostoku. Graniczy z terenami naturalnych zadrzewień. Wspaniały drzewostan na obrzeżach działki zaaranżowany został pod okiem architekta krajobrazu. Dojazd od ul. Chmielnej (udziały w działce dojazdowej nr 1320/5) Dostępne media: prąd, wodociąg w ul. Chmielnej Działka ma regularny kształt kwadratu jest ogrodzona z dwóch stron. Znajduje się w okolicy domów jednorodzinnych: jednocześnie na tyle od nich daleko, żeby zachować intymność i na tyle blisko, by czuć się bezpiecznie. Istnieje możliwość dokupienia budowlanych działek obok o powierzchni 1385m oraz 1047m i powiększenia całości do powierzchni 3873 m 2. Działka ta to świetna propozycja dla osób szukających zielonego miejsca do zamieszkania poza miastem, przy zachowaniu doskonałych walorów komunikacyjnych i niedalekiej odległości od Białegostoku. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego gminy Choroszcz (widocznego na jednym ze zdjęć) działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną i graniczy z terenami naturalnych zadrzewień.

Działka Olmonty
Działka Olmonty
100000 zł
Olmonty 30+ kilka dni temu
Powierzchnia8313

Zapraszam na bezpłatną prezentacje nieruchomości o powierzchni 8313 m2 w miejscowości Olmonty, gmina Juchnowiec Kościelny, blisko Białegostoku. Nieruchomość położona w pobliżu działek budowlanych. Blisko zabudowania domów jednorodzinnych. Wymiary w przybliżeniu: 53 x 178 x 78 x 135 m. Dojazd: drogą polną. Nieruchomość objęta MPZP: Zn- tereny zielone. Działka znajduje się około 7 km od granic Białegostoku. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszam serdecznie do kontaktu. Danuta Kubik-Gryko, tel:   . INVESTOR Nieruchomości o/Białystok. ul.Kard.S.Wyszyńskiego 10 lok.U7. Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Sprzedam działkę 20 000 m2
Sprzedam działkę 20 000 m2
4000000 zł
Grabówka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia20 000
Cena za m²200 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio. Działka 20 000 m2. Część działki oznaczonej jako116/2 od strony drogi. Działka położona przy drodze krajowej nr 65 - w kierunku na Bobrowniki. Ok 10 km od centrum Białegostoku. Działka blisko powstających osiedli mieszkaniowych i obiektów przemysłowo-usługowych. W bliskim sąsiedztwie ma powstać zjazd z powstającej obwodnicy Białegostoku. Działka z ogromnym potencjałem pod różnego rodzaju inwestycje. Leżąca w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Obecnie działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Jest zakwalifikowana jako las (w większości młodniak, starodrzew wyłamany 8 lat temu przez wichurę). Teren objęty ochroną w ramach Natura 2000. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. 79*******77

Sprzedam działkę 20 000 m2
Sprzedam działkę 20 000 m2
4000000 zł
Grabówka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia20 000
Cena za m²200 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio. Działka 20 000 m2. Część działki oznaczonej jako116/2 od strony drogi. Działka położona przy drodze krajowej nr 65 - w kierunku na Bobrowniki. Ok 10 km od centrum Białegostoku. Działka blisko powstających osiedli mieszkaniowych i obiektów przemysłowo-usługowych. W bliskim sąsiedztwie ma powstać zjazd z powstającej obwodnicy Białegostoku. Działka z ogromnym potencjałem pod różnego rodzaju inwestycje. Leżąca w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Obecnie działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Jest zakwalifikowana jako las (w większości młodniak, starodrzew wyłamany 8 lat temu przez wichurę). Teren objęty ochroną w ramach Natura 2000. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. 51*******25 lub 79*******77

działka na sprzedaż Olmonty 8313 m2
działka na sprzedaż Olmonty 8313 m2
100000 zł
Olmonty 30+ kilka dni temu
LokalizacjaOlmonty
Cena100 000 zł
Rodzaj działkirolna
Forma własnościwłasność
Kształt działkitrapez

Zapraszam na bezpłatną prezentacje nieruchomości o powierzchni 8313 m2 w miejscowości Olmonty, gmina Juchnowiec Kościelny, blisko Białegostoku. Nieruchomość położona w pobliżu działek budowlanych. Blisko zabudowania domów jednorodzinnych. Wymiary w przybliżeniu: 53 x 178 x 78 x 135 m. Dojazd: drogą polną. Nieruchomość objęta MPZP: Zn- tereny zielone. Działka znajduje się około 7 km od granic Białegostoku. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, zapraszam serdecznie do kontaktu. Danuta Kubik-Gryko, tel: 798pokaż telefon. INVESTOR Nieruchomości o/Białystok. ul.Kard.S.Wyszyńskiego 10 lok.U7. Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 4137/9376/OGS

Atrakcyjna działka rolna - gm. Choroszcz
Atrakcyjna działka rolna - gm. Choroszcz
300000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki10000
Rodzaj działkiRolna

Atrakcyjna działka rolna położona ok. 10km od Białegostoku w gm. Choroszcz (Czaplino). Blisko drogi asfaltowej, w sąsiedztwie wsi. Prąd, woda w odl. ok. 150m. Działka dobra na inwestycję . Wymiary 40m x 250m. Polecam. Darek - 602 - pokaż numer telefonu - DARDEM Nieruchomości ul. Suraska 1 lok. 216 15-093 Białystok

nieruchomosc rolna z planem inwestycyjnym.
nieruchomosc rolna z planem inwestycyjnym.
450000 zł
Wasilków 30+ kilka dni temu
Pow. działki10939
Rodzaj działkiRolna z warunkami
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Wasilków,Święta Woda,podlaskie. Teren atrakcyjny,piękna okolica, las,blisko Białegostoku. Dojazd do działki droga wewnętrzną na której są w planie linia niskiego napięcia i wodociąg. Plan inwestycyjny z przeznaczeniem działki na działalność sakralną,usługową, rekreacje i sport, służbę zdrowia(np.dom spokojnej starości). Możliwość zabudowy do 30% pow.działki. Cicho spokojnie .

działka na sprzedaż Lewickie 848 m2
działka na sprzedaż Lewickie 848 m2
144000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaLewickie
Cena144 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Jeśli pragniesz mieszkać w blisko lasu, w spokojnej i malowniczej okolicy oraz mieć szybki i wygodny dojazd do Białegostoku ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 848 m2 położona jest w miejscowości Lewickie. Działka znajduje się 10 min od Białegostoku, 200 m od asfaltu. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Media: - prąd - woda Wymiary działki ok 28m x ok 30m Istnieje możliwość zakupu działek o powierzchni: - 756 m2 - 758 m2 - 759 m2 Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj umów się na prezentację! Katarzyna Karpiuk tel: 884pokaż telefon Wolves nieruchomości Waryńskiego 4 lok 10, Białystok Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 91/9058/OGS

Duża, atrakcyjna działka na sprzedaż - Zalesiany
Duża, atrakcyjna działka na sprzedaż - Zalesiany
1100000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia3 960
Cena za m²277.78 zł/m²

!!! UROKLIWA DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI BLISKO BIAŁEGOSTOKU !!! Nieruchomość jest zlokalizowana w miejscowości Zalesiany, gmina Turośń Kościelna, niespełna 10 kilometrów od granic Białegostoku. Atutem lokalizacji jest ładna, spokojna, cicha okolica, w której dominuje zieleń, sąsiedztwo terenów leśnych oraz sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną asfaltową oraz bezproblemowy, szybki dojazd do Białegostoku dwupasmową drogą wojewódzką numer 678. Będzie to idealna opcja dla osób i rodzin poszukujących miejsca pod zabudowę swojego wymarzonego domu ceniących sobie przestrzeń i własne podwórko.Parametry działki:Na sprzedaż działka (siedlisko) o łącznej powierzchni 3960 m2, w skład której wchodzą 4 działki ewidencyjne: - nr geod. 63/8 – powierzchnia 2702m2 - nr geod. 64/12 – powierzchnia 1008m2 - nr geod. 124/7 – powierzchnia 127m2 - nr geod. 63/7 – powierzchnia 123m2Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta, szerokość od frontu 38 metrów. Długość działki blisko 90 metrów. Na działce znajduje się dom mieszkalny, jednorodzinny z 1964 roku oraz 2 budynki gospodarcze. Teren działki suchy, częściowo zadrzewiony, ogrodzony z każdej strony.Bezpośrednio przy działce dostępne pełne media ! : - prąd - woda - kanalizacja - gaz - światłowódNieruchomości położone na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Cena: 1 100 000  (do negocjacji)Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem (użyj formularza kontaktowego) (po godzinie 16) po więcej szczegółów i informacji.

Duża, atrakcyjna działka na sprzedaż - Zalesiany
Duża, atrakcyjna działka na sprzedaż - Zalesiany
1060000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia3 960
Cena za m²267.68 zł/m²

!!! UROKLIWA DZIAŁKA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI BLISKO BIAŁEGOSTOKU !!! Nieruchomość jest zlokalizowana w miejscowości Zalesiany, gmina Turośń Kościelna, niespełna 10 kilometrów od granic Białegostoku. Atutem lokalizacji jest ładna, spokojna, cicha okolica, w której dominuje zieleń, sąsiedztwo terenów leśnych oraz sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną asfaltową oraz bezproblemowy, szybki dojazd do Białegostoku dwupasmową drogą wojewódzką numer 678. Będzie to idealna opcja dla osób i rodzin poszukujących miejsca pod zabudowę swojego wymarzonego domu ceniących sobie przestrzeń i własne podwórko.Parametry działki:Na sprzedaż działka (siedlisko) o łącznej powierzchni 3960 m2, w skład której wchodzą 4 działki ewidencyjne zespolone ze sobą: - nr geod. 63/8 – powierzchnia 2702m2 - nr geod. 64/12 – powierzchnia 1008m2 - nr geod. 124/7 – powierzchnia 127m2 - nr geod. 63/7 – powierzchnia 123m2Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta, szerokość od frontu 38 metrów. Długość działki blisko 90 metrów. Na działce znajduje się dom mieszkalny, jednorodzinny z 1964 roku oraz 2 budynki gospodarcze. Teren działki suchy, częściowo zadrzewiony, ogrodzony z każdej strony.Bezpośrednio przy działce dostępne pełne media ! : - prąd - woda - kanalizacja - gaz - światłowódNieruchomości położone na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Cena: 1 060 000  (do negocjacji)Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem (użyj formularza kontaktowego) (po godzinie 16) po więcej szczegółów i informacji.

Działka Kuriany k. Białegostoku. Atrakcyjna. Przy Lesie
Działka Kuriany k. Białegostoku. Atrakcyjna. Przy Lesie
140920 zł
Kuriany 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia1 084
Cena za m²130 zł/m²

DZIAŁA KURIANY k. BIAŁEGOSTOKU, ATRAKCYJNA, BLISKO LASU Na sprzedaż działka położona w  malowniczej miejscowości Kuriany. gmina Zabłudów, powiat białostocki, woj. podlaskie. Doskonale usytuowana. W sąsiedztwie luźna zabudowa wolnostojąca jednorodzinna - nowe domy i działki niezabudowane. Działka w niedalekiej odległości od centrum Białegostoku ( 15 min. ), jednocześnie ich położenie przy samym lesie zapewnia ciszę i spokój. Zielona, piękna okolica. Dojazd od ulicy Historycznej, działki nieogrodzone. Prąd w drodze w bliskiej odległości Do Kurian z Białegostoku kursuje autobus BKM nr 101 Bardzo atrakcyjna cena 130zł/m2 Działka o nr 107/45 i 107/34 stanowiąca jedna nieruchomość o powierzchni ok. 1084 m2, kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach ok. 33,5 m2 x 32,5 m2 , teren płaski, suchy. Są też dwie inne o zbliżonej powierzchni oraz jedna większa o powierzchni 4 325 m2, w tym 2 000 m2 tereny zielone po 98 złotych za m2 , nr geod 107/26. Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela. Andrzej tel. 6*6*2*5*2*9*0*4*2

Sprzedam działkę budowlaną
Sprzedam działkę budowlaną
140000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²87.5 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w urokliwym miejscu od zgiełku miasta cicha i spokojna okolica blisko las, zabudowy domków jednorodzinnych. Wyszki 30 km od Białegostoku. Działka ma prawie 1600m2 woda na działce doprowadzona , droga zrobiona , prąd ma być do miesiąca umowa podpisana z PGE . Obok szkoła , sklepy , bank , weterynarz itd... las , cisza, spokój czego człowiek potrzebuje.Garaz na działce.

Atrakcyjna działka o pow. 1200m2 - SOBOLEWO
Atrakcyjna działka o pow. 1200m2 - SOBOLEWO
240000 zł
Sobolewo 25 dni plecy
Pow. działki1200
Rodzaj działkiRolna
SprzedażPośrednik

Opis ofertyAtrakcyjna działka rolna z możliwością uzyskania war. zabudowy położona w Sobolewie. Kształt- prostokąt, wymiary 23,5x51m. Pełne uzbrojenie - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Działka położona przy drodze asfaltowej. Dogodna lokalizacja, obok nowe domy. Zaciszne miejsce, w sąsiedztwie lasu. Dobry dojazd do Białegostoku, blisko przystanek MPK. Polecam. Darek - 6.0.2.3.6..4.4.9.6 DARDEM Nieruchomości ul. Suraska 1 lok. 216 15-093 Białystok

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Historyczna
Działka siedliskowa przy lesie, ul. Historyczna
423850 zł
Kuriany 30+ kilka dni temu
Powierzchnia4325

DZIAŁKI KURIANY k. BIAŁEGOSTOKU, ATRAKCYJNE, BLISKO LASU Na sprzedaż działki położone w malowniczej miejscowości Kuriany. gmina Zabłudów, powiat białostocki, woj. podlaskie. Doskonale usytuowane. W sąsiedztwie luźna zabudowa wolnostojąca jednorodzinna - nowe domy i działki niezabudowane. Działki w niedalekiej odległości od centrum Białegostoku ( 15 min. ), jednocześnie ich położenie przy samym lesie zapewnia ciszę i spokój. Zielona, piękna okolica. Dojazd od ulicy Historycznej, działki nieogrodzone. Prąd w drodze w bliskiej odległości Do Kurian z Białegostoku kursuje autobus BKM nr 101 - działka o powierzchni 4 325 m 2 nr 107/26, (w tym 2 000 m2 tereny zielone) cena 423 850 zł oraz trzy działki o powierzchni od 1009 do ok. 1084 m2, kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach ok. 34 m2 x 31 m2 teren płaski, suchy. - działka nr 107/45 i 107/34 ( jedna nieruchomość) pow. 1 084 m2 - działka nr 107/50 i 107/37 ( jedna nieruchomość) pow. 1 070 m2 - działka nr 107/48 pow. 1 009 m2 Bardzo atrakcyjna cena 130 zł za m2 (mniejszych działek) większa działka 98 zł za metr2 Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela. tel.  

działka na sprzedaż Dobrzyniewo Duże Gniła 2008 m2
działka na sprzedaż Dobrzyniewo Duże Gniła 2008 m2
249900 zł
Dobrzyniewo Duże 30+ kilka dni temu
LokalizacjaDobrzyniewo Duże, Gniła
Cena249 900 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkitrójkąt

Atrakcyjna działka blisko Białegostoku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej w miejscowości Gniła , gmina Dobrzyniewo Duże. Działka znajduje się 10 km od granic Białegostoku - bardzo dobry dojazd, zaledwie kilkanaście minut samochodem do centrum. Działka o powierzchni 2008m 2 o numerze ewidencyjnym 85/10 . Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz gotowym projektem domu i zagospodarowania działki - więcej szczegółów u Doradcy. Działka jest wyrównana i przygotowana pod budowę domu i wykonanie ogrodu. Prąd na działce, woda - zaplanowana jest studnia do własnego wykonania oraz pompa ciepła, gaz w okolicy. Jest to idealna oferta dla osób poszukujących sporej działki pod budowę domu jednorodzinnego w urokliwym miejscu niedaleko miasta. Działka dostępna tylko u nas. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: GRZ-GS-157

Sprzedam działkę 20 000 m2
Sprzedam działkę 20 000 m2
4000000 zł
Grabówka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia20 000
Cena za m²200 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio. Działka 20 000 m2. Część działki oznaczonej jako 116/2 od strony drogi (całkowita wielkość działki ponad 120 000 m2). Działka położona przy drodze krajowej nr 65 - w kierunku na Bobrowniki. Ok 10 km od centrum Białegostoku. Działka blisko powstających osiedli mieszkaniowych i obiektów przemysłowo-usługowych. W bliskim sąsiedztwie ma powstać zjazd z planowanej obwodnicy Białegostoku. Działka z ogromnym potencjałem pod różnego rodzaju inwestycje. Leżąca w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Obecnie działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Jest zakwalifikowana jako las (w większości młodniak, starodrzew wyłamany 8 lat temu przez wichurę). Teren objęty ochroną w ramach Natura 2000. Również możliwość zakupu działek o numerach 221, 223, 116/4 - działki rolne pod zabudowę siedliskową. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. 51*******25 lub 79*******77

Do sprzedaży działka 2170m2 Białystok
Do sprzedaży działka 2170m2 Białystok
499000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²172 zł/m²
Powierzchnia2170 m²
Szerokość15 m
Długość145 m
Typinwestycyjna

Działka o powierzchni 2170 m2 przy Szosie Zabłudowskiej w Zagórkach. Bardzo blisko centrum Białegostoku, szosa krajowa nr 19, kierunek na Zabłudów. Na nieruchomość zostały wydane warunki zabudowy na wolnostojący budynek mieszkaniowy jednorodzinny. Zgoda na zrobienie zjazdu bezpośrednio z drogi nr 19. Wymiary działki 15 x 145 m. Media w drodze. Cena 374.000 PLN Kontakt: Bartosz Leoniuk *** ** ** ** ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka inwestycyjna 1188m2 - OLMONTY
Działka inwestycyjna 1188m2 - OLMONTY
490000 zł
Olmonty 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 188
Cena za m²429.29 zł/m²

Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 1188m2. Działka położona na granicy Olmont, przy asfaltowej ul. Sosnowej. Powierzchnia działki równa. Szerokość działki : 35m / dłuższy bok ~40m / krótszy ~28m. Dostęp do gazu, prądu, wody, internetu. Sama działka położona blisko Białegostoku. Linia autobusowa na ulicy sosnowej. Na działce nie były prowadzone żadne prace budowlane.Ogłoszenie prywatne. 53°05'07.3"N 23°11'17.7"E Sosnowa, 15-603

Działki budowlane
Działki budowlane
237600 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 080
Cena za m²220 zł/m²

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Niewodnica Nargilewska kolonia, położone 5 km od granic Białegostoku. Działki z warunkami zabudowy, blisko lasu, teren suchy. Woda i prąd w drodze gminnej. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Pierwsza działka w cenie 150 zł m2. druga działka budowlana w cenie215 zł za m2 . ZAPRASZAM DO KONTAKTU .Ostatnia działka do sprzedania. Działka 287/39 - 220,00 za 1m2 tel. 60*******98

Działka budowlana
Działka budowlana
195000 zł
Supraśl 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia862
Cena za m²226.22 zł/m²

Mam do sprzedaży nieruchomość, którą stanowi niezabudowana działka oznaczona na załączonym zdjęciu numerem geodezyjnym 155/2 o powierzchni 0,0862 ha, położona w Sobolewie przy ul. Podleśnej, obręb 10 Sobolewo, gmina Supraśl, powiat bialostocki, województwo podlaskie. Droga dojazdowa do posesji utwardzona i oświetlona. Obecnie kładziony jest asfalt na drodze dojazdowej do posesji. Wokół zabudowa domków jednorodzinnych, cisza i spokój a zarazem blisko centrum Białegostoku.

Działka pod budowę w Klepaczach
Działka pod budowę w Klepaczach
442500 zł
Klepacze 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²295 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1500- 6500 m2. Numer działki 281. Idealna pod inwestycję. Plan zagospodarowania przestrzennego Gmina Choroszcz. Działka położona 5 minut od Białegostoku w Klepaczach, przy ulicy Wodociągowej. Spokojnie, cicho, blisko lasu,osiedle domów jednorodzinnych, droga asfaltowa. Teren idealny zarówno pod budowę domu/szeregówki / blizniaka. Cena za m2 - 295 zł Po więcej informacji zapraszam do kontaktu pod numerem 66*******10 lub 51*******50

działka na sprzedaż Letniki 1071 m2
działka na sprzedaż Letniki 1071 m2
160000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaLetniki
Cena160 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

*** DZIAŁKA 1071 M2 BLISKO BIAŁEGOSTOKU, A JEDNOCZEŚNIE DALEKO OD ZGIEŁKU MIASTA*** ***ŚPIESZ SIĘ DOKONAJ WYBORU ***NA GÓRCE*** Zapraszam na prezentacje nieruchomości gruntowej o powierzchni 1071 m2 w miejscowości Podleńce, gmina Dobrzyniewo Duże. Działka o kształcie prostokąta, idealny wymiar na każdy dom (26mx41m). Wydane są warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną. Media: woda prąd W okolicy powstaje osiedle nowych domów jednordzennych Dojazd drogą asfaltową oraz utwardzoną. Działki znajdują się około 8 km od granic Białegostoku Zapraszamy i polecamy. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 7814/4300/OGSNr licencji zawodowej: 23725

PLOSKI Siedliskowa w otulinie lasu sosnowego
PLOSKI Siedliskowa w otulinie lasu sosnowego
12 zł
Bielsk Podlaski 30+ kilka dni temu
Pow. działki35000
Rodzaj działkiSiedliskowa
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Urokliwe miejsce pod lasem teren równy i suchy3,5 ha .Porośnięta częściowo samosiejka /sosna/.Doprowadzone światło dokumentacja/.Przy drodze gminnej.Do wsi Ploski ok 600 m.Od głównej drogi S 19 przy Zajeździe Zagłoba 800m. Blisko do rzeki Narew.Dojazd do działki całoroczny z każdego miejsca w Polsce droga S 19.Działeczka znajduje się 25 km od Białegostoku w kierunku Bielska Podlaskiego .Wszystko do negocjacji.Całość można zabudować. Ksiega wieczysta.Kontakt tylko telefoniczny 791 - pokaż numer telefonu -

Na sprzedaż działka budowlana w Nieckach
Na sprzedaż działka budowlana w Nieckach
225000 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 350
Cena za m²166.67 zł/m²

Witam. Mam na sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną na ul. Polnej z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w miejscowości Niecki o powierzchni 1350m2 i mniejszą z prywatną drogą wewnętrzną. Dojazd zajmuje tylko 10min samochodem od Białegostoku. Położona jest w bardzo urokliwym, spokojnym miejscu na łonie natury, blisko las oraz działki pod zabudowę jednorodzinna, media-prąd. Jeżeli ktoś lubi ciszę i spokój to zapraszam serdecznie do obejrzenia, chętnie oprowadzę. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana ogrodzona Czarna Wieś Kościelna
Działka budowlana ogrodzona Czarna Wieś Kościelna
275000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia2500

***DZIAŁKA BUDOWLANA 2500 M2***ZACISZNE,PIĘKNE MIEJSCE***BLISKO BIAŁEGOSTOKU*** Zapraszamy na prezentację działki z wydanymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne położonej w miejscowości Czarna Wieś Kościelna Działka o powierzchni 2500 m2 Media: Prąd W drodze Woda w drodze Światłowód w drodze Kanalizacja w drodze Istnieje możliwość podzielenia działki na pół. Dojazd do działki drogą Asfaltowa, z drugiej strony utwardzoną Płaski teren Spokojne zaciszne miejsce Położenie obok kilku domów jednorodzinnych. Piękne miejsce. Idealna nieruchomość do budowy domu. Bardzo łatwy dojazd do Białegostoku, Czarnej Białostockiej, Sokółki-Świetne połączenia PKP i PKS Tylko u nas zapraszamy Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

działka na sprzedaż Czarna Wieś Kościelna 2500 m2
działka na sprzedaż Czarna Wieś Kościelna 2500 m2
275000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaCzarna Wieś Kościelna
Cena275 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

***DZIAŁKA BUDOWLANA 2500 M2***ZACISZNE,PIĘKNE MIEJSCE***BLISKO BIAŁEGOSTOKU*** Zapraszamy na prezentację działki z wydanymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne położonej w miejscowości Czarna Wieś Kościelna Działka o powierzchni 2500 m2 Media: Prąd W drodze Woda w drodze Światłowód w drodze Kanalizacja w drodze Istnieje możliwość podzielenia działki na pół. Dojazd do działki drogą Asfaltowa, z drugiej strony utwardzoną Płaski teren Spokojne zaciszne miejsce Położenie obok kilku domów jednorodzinnych. Piękne miejsce. Idealna nieruchomość do budowy domu. Bardzo łatwy dojazd do Białegostoku, Czarnej Białostockiej, Sokółki-Świetne połączenia PKP i PKS Tylko u nas zapraszamy Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 7406/4300/OGS