Duża działka w pięknej okolicy!

Sortowanie:
Znaleziony: 139 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Duża działka w pięknej okolicy
Duża działka w pięknej okolicy
169500 zł
nowe Gniezno wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 004
Cena za m²168.82 zł/m²

Piękna, duża działka budowlana w Wierzycach, urokliwa okolica lasu, a także innych domów jednorodzinnych, doprowadzone media, szybki dojazd S5: do Poznania ok 23 km, do Gniezna ok 20 km. Niezabudowane działki sąsiednie.

Duża działka w pięknej okolicy- Pszczew.
Duża działka w pięknej okolicy- Pszczew.
270000 zł
Pszczew 22 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 632
Cena za m²165.44 zł/m²

W ofercie naszego biura znajduje się duża działka o powierzchni 1632m2 zlokalizowana przy ulicy Międzyrzeckiej, tuż przy drodze wjazdowej do Pszczewa, czyli jest bardzo dobrze skomunikowana. Przy działce znajduje się ciek wodny łączący jeziora Duży Szarcz z Jeziorem Chłop, co niewątpliwie dodaje jej uroku. W MPZP tereny te są przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne i usługi. W granicy działki znajduje się przyłącze energetyczne, wodne oraz kanalizacja miejska. Obecnie na działce postawiono niewielki domek, który może służyć jako pomieszczenia gospodarcze. Działka jest położona w spokojnym i malowniczym miejscu, tuż za działką rozciąga się łąka i las.  Do centrum miejscowości to zaledwie kilka minut pieszo. Nieopodal markety, przychodnia lekarska, apteka itp. Pszczew jest miejscowością turystyczną, słynącą z Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, oraz wielu jezior, z których największą popularnością cieszą się Jezioro Pszczewskie oraz Duży Szarcz. Tutaj historia przeplata się z teraźniejszością wychodzącą naprzeciw mieszkańcom i turystom, poprzez liczne szlaki piesze, rowerowe i kajakowe.   Pszczew słynie również z winnicy, gdzie można degustować i zakupić lokalne wina i miody. To niezwykle urokliwa miejscowość turystyczna. Polecam Państwu działkę w tak wyjątkowej lokalizacji. Najbliższe miejscowości to Międzyrzecz (droga S3)  i Trzciel (zjazd z autostrady). Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66§ 1. Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mogą ulec zmianie. Added Value zapewnia bezpieczeństwo oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatnie pomagamy uzyskać najkorzystniejszy kredyt na rynku oraz przeprowadzamy przez proces związany z gwarantowanym wkładem własnym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Równa, duża działka w pięknej okolicy
Równa, duża działka w pięknej okolicy
780000 zł
Mysłowice 25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²390 zł/m²

Przedstawiamy działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy Mysłowic, przy ul. 3 Maja. Powierzchnia działki to 2000 m2 Wielkim atutem działki jest położenie blisko lasu, dzięki czemu możesz wybudować wymarzony dom w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków. Cena obejmuje projekt nowoczesnego domu - załączona wizualizacja. Powierzchnia domu: 185m2 Kubatura: 959,7m2 Media : prąd, woda, gaz w drodze. Lokalizacja: - Rynek Katowice - 15 km - Galeria Libero - 11 km - w bliskiej odległości Szkoła Podstawowa, Pizzeria, Sklep Żabka, komunikacja miejska. Zapraszam na prezentację (użyj formularza kontaktowego).

Duża działka w pięknej okolicy- Pszczew.
Duża działka w pięknej okolicy- Pszczew.
270000 zł
Pszczew 30+ kilka dni temu

W ofercie naszego biura znajduje się duża działka o powierzchni 1632m2 zlokalizowana przy ulicy Międzyrzeckiej, tuż przy drodze wjazdowej do Pszczewa, czyli jest bardzo dobrze skomunikowana.Przy działce znajduje się ciek wodny łączący jeziora Duży Szarcz z Jeziorem Chłop, co niewątpliwie dodaje jej uroku. Dla działki wydano warunki zabudowy. W MPZP tereny te są przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne i usługi. W granicy działki znajduje się przyłącze energetyczne, wodne oraz kanalizacja miejska. Obecnie na działce postawiono niewielki domek, który może służyć jako pomieszczenia gospodarcze. Działka jest położona w spokojnym i malowniczym miejscu, tuż za działką rozciąga się łąka i las. Do centrum miejscowości to zaledwie kilka minut pieszo. Nieopodal markety, przychodnia lekarska, apteka itp. Pszczew jest miejscowością turystyczną, słynącą z Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, oraz wielu jezior, z których największą popularnością cieszą się Jezioro Pszczewskie oraz Duży Szarcz. Tutaj historia przeplata się z teraźniejszością wychodzącą naprzeciw mieszkańcom i turystom, poprzez liczne szlaki piesze, rowerowe i kajakowe. Pszczew słynie również z winnicy, gdzie można degustować i zakupić lokalne wina i miody. To niezwykle urokliwa miejscowość turystyczna. Polecam Państwu działkę w tak wyjątkowej lokalizacji. Najbliższe miejscowości to Międzyrzecz (droga S3) i Trzciel (zjazd z autostrady). Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66§ 1. Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mogą ulec zmianie.Added Value zapewnia bezpieczeństwo oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatnie pomagamy uzyskać najkorzystniejszy kredyt na rynku oraz przeprowadzamy przez proces związany z gwarantowanym wkładem własnym.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Duża działka w pięknej okolicy- Pszczew.
Duża działka w pięknej okolicy- Pszczew.
270000 zł
Pszczew 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 632
Cena za m²165.44 zł/m²

W ofercie naszego biura znajduje się duża działka o powierzchni 1632m2 zlokalizowana przy ulicy Międzyrzeckiej, tuż przy drodze wjazdowej do Pszczewa, czyli jest bardzo dobrze skomunikowana. Przy działce znajduje się ciek wodny łączący jeziora Duży Szarcz z Jeziorem Chłop, co niewątpliwie dodaje jej uroku. Dla działki wydano warunki zabudowy. W MPZP tereny te są przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne i usługi. W granicy działki znajduje się przyłącze energetyczne, wodne oraz kanalizacja miejska. Obecnie na działce postawiono niewielki domek, który może służyć jako pomieszczenia gospodarcze. Działka jest położona w spokojnym i malowniczym miejscu, tuż za działką rozciąga się łąka i las.  Do centrum miejscowości to zaledwie kilka minut pieszo. Nieopodal markety, przychodnia lekarska, apteka itp. Pszczew jest miejscowością turystyczną, słynącą z Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, oraz wielu jezior, z których największą popularnością cieszą się Jezioro Pszczewskie oraz Duży Szarcz. Tutaj historia przeplata się z teraźniejszością wychodzącą naprzeciw mieszkańcom i turystom, poprzez liczne szlaki piesze, rowerowe i kajakowe.   Pszczew słynie również z winnicy, gdzie można degustować i zakupić lokalne wina i miody. To niezwykle urokliwa miejscowość turystyczna. Polecam Państwu działkę w tak wyjątkowej lokalizacji. Najbliższe miejscowości to Międzyrzecz (droga S3)  i Trzciel (zjazd z autostrady). Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66§ 1. Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mogą ulec zmianie.Added Value zapewnia bezpieczeństwo oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatnie pomagamy uzyskać najkorzystniejszy kredyt na rynku oraz przeprowadzamy przez proces związany z gwarantowanym wkładem własnym.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Duża działka budowlana w pięknej okolicy
Duża działka budowlana w pięknej okolicy
659500 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% Prowizji od kupującego. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr. 91/40 o powierzchni 1374 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Smęgorzynie przy ulicy Gostyńskiej, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dzielnica Smęgorzyno otoczona jest licznymi lasami i stawami. W pobliżu mieści się także Trójmiejski Park Krajobrazowy - znakomity na długie spacery czy przejażdżki rowerowe. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy: -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.-Pokrycie działki zabudową 16%.-Wysokość głównej kalenicy dachu 9,2 m, kształt dachu stromy o kącie nachylenia połaci dachu od 30° do 45°, dopuszcza się zastosowanie lukarn o mniejszym kącie nachylenia dachu o szerokości nieprzekraczającej 30% szerokości dachu głównego, kierunek głównej kalenicy dachu równoległy lub prostopadły do frontu działki. Dojazd do osiedla drogą gminną - utwardzoną płytami Jumbo, działka posiada dostęp do drogi publicznej ( udział w drodze), droga wewnętrzna osiedlowa na ten moment nie utwardzona. Media - woda, prąd w drodze ok 50 m od granicy działki. gaz ok 200 m. Zapraszam na prezentację Dorota Jaśko tel 531 520 100 Proponujemy Państwu pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.W związku z dynamicznie zmieniającą się ofertą banków i ich aktualnych promocji zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego eksperta w dziedzinie kredytów. Ekspert bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzi Państwa zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejsze aktualnie oferty kilku banków dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej oraz przeprowadzi szybko, bezpiecznie i bez zbędnego angażowania Państwa czasu przez cały proces uzyskania kredytu na wybraną nieruchomość. "Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości mają charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"

Atrakcyjna Działka Budowlano - Rekreacyjna
Atrakcyjna Działka Budowlano - Rekreacyjna
198000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 100
Cena za m²24.44 zł/m²

Witam, Do sprzedania duża działka budowlano-rolna o powierzchni 81ar. Położona w pięknej okolicy, przy drodze asfaltowej i nad rzeczką. Działka w pełni uzbrojona w kształcie prostokąta z możliwością podziału na mniejsze.

Działka na sprzedaż Ruda Śląska Halemba ul. Piotra Skargi 2847 m2
Działka na sprzedaż Ruda Śląska Halemba ul. Piotra Skargi 2847 m2
1000000 zł
Ruda Śląska dzisiaj
Cena1 000 000
Powierzchnia2847 m²
Cena za m²351

Działka w kształcie prostokąta, w planie miejscowym 35MNU - mieszkalnictwo i usługi. Działka duża, w pięknej okolicy, na uboczu, cicho, zielono. ul. Piotra Skargi, Ruda Śląska Halemba Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2847 m². Dojazd: polny Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Ruda Śląska Halemba, Piotra Skargi Poland - lokalizacja przybliżona

Sprzedam działkę 70 zł m2
Sprzedam działkę 70 zł m2
1723610 zł
nowe 20 dni plecy
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia24 623
Cena za m²70 zł/m²

Witam. Ładna duża działka w pięknej okolicy m. Rozbitek. W cichym i spokojnym miejscu. W bezpośrednim otoczeniu samych lasów, pól - łąk idealne miejsce na spacery i wycieczki rowerowe. Cudowny teren rekreacyjny, wymarzony na wycieczki piesze. Raj dla grzybiarzy. Która można zagospodarować według uznania. Cena 70 zł za m2 do negocjacji. Kontakt pod numerem telefonu 72*******34.

Działka rekreacyjno-budowlana GOSTOMKO Gm. Lipusz
Działka rekreacyjno-budowlana GOSTOMKO Gm. Lipusz
220000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 858
Cena za m²118.41 zł/m²

Sprzedam działkę rekreacyjno-budowlaną w pięknej malowniczej wsi Gostomko. Piękna duża działka z licznymi drzewami nr 117/54 o powierzchni 1858 m2. Położona w bardzo spokojnej okolicy na końcu ulicy polnej w okolicy lasu do jeziora Gostomskiego 200m natomiast do jeziora Sumino 3,5 km. Najbliższy sklep ok 7 km w miejscowości Korne. Miejsce typowo dla ludzi ceniących ciszę i spokój z dala od zgiełku miasta lubiących odpoczynek blisko natury. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela (zapraszam do oglądania).

Działka pod zabudowę Nowa Wieś/Purda/Olsztyn
Działka pod zabudowę Nowa Wieś/Purda/Olsztyn
120000 zł
Nowa Wieś 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 194
Cena za m²100.5 zł/m²

Oferuję do sprzedaży działkę idealną pod budowę domu jednorodzinnego w pięknej i cichej okolicy w Nowej Wsi, gmina Purda, powiat olsztyński. Działka nr 100/6 o powierzchni 1194 m2, ogrodzona z 3 stron (płot sąsiednich działek) W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. W pobliżu jest miejscowy sklep, duża ilość jezior (w tym piękne - Łańskie, Pluszne, Kośno), do centrum Olsztyna jest ok 20km wygodną drogą. Na uboczu, ale w zasięgu ręki do wszystkich niezbędnych do życia i rozrywki usług.

Działka na sprzedaż Józefowo  3300 m2
Działka na sprzedaż Józefowo 3300 m2
350000 zł
30+ kilka dni temu
Cena350 000
Powierzchnia3300 m²
Cena za m²106

Sprzedam duża działke budowlana przy lesie w pięknej malowniczej okolicy Włocławek.  Działka znajduje się w miejscowości Jòzefowo gm. Włocławek dojazd od strony Modzerowa jak i Rybnicy, 10km od Włocławka.  Działka jest ogrodzona z przyłączem prądu i studnią wody.  Rozpoczęta została budowa domu jednorodzinnego (możliwość sprzedaży z projektem i materiałem budowlanym).  Łączna powierzchnia wynosi ok. 3300m2.  Działka otoczona nową zabudową domów jednorodzinnych. Stan prawny uregulowany. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Pozdrawiam Józefowo, gmina Lubicz, powiat toruński Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3300 m². Media: woda Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Józefowo Poland - lokalizacja przybliżona

działka na sprzedaż Kopanica 1600 m2
działka na sprzedaż Kopanica 1600 m2
160000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaKopanica
Cena160 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

*** DUŻA DZIAŁKA W PIĘKNEJ OKOLICY *** BLISKO JEZIORA *** DZIAŁKA Z MPZP *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Kopanica (gm. Nowinka). Działka znajduje się w malowniczej okolicy między jeziorem Blizienko a jeziorem Tobołowo. Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona jest pod budownictwo mieszkaniowe lub mieszkaniowo usługowe. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka położona w środku wsi. Do jeziora Tobołowo jest 250 m spacerkiem a do jeziora Blizienko 650 m. Media: prąd przy działce. Wodociąg oraz kanalizacja w odległości 70m od granicy działki. Powierzchnia działki wynosi 1600 m2. Wymiary 26m x 60m. Istnieje możliwość dokupienia działek sąsiednich, lub też całej działki o łącznej powierzchni 5998 m2. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 7892/4300/OGSNr licencji zawodowej: 23725

Wojbórz działka budowlana na sprzedaz
Wojbórz działka budowlana na sprzedaz
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²56 zł/m²
Powierzchnia4300 m²
Szerokość65 m
Długość65 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana w pięknej okolicy w otoczeniu łąk i lasów w miejscowości Wojbórz. Wspaniałe miejsce do zamieszkania. Duża działka 4300m2 dla ludzi ceniących sobie przestrzeń, ciszę i spokój. Znajduje się na samym końcu miejscowości. Droga asfaltowa kończy się na skraju lasu, lecz można kontynuować piesze wycieczki drogą nieutwardzoną, aż dojdziemy do Fortów w Srebrnej Górze. W miescowosci jest kilka sklepów, szkoła i ośrodek zdrowia. Prąd i telefon na działce, woda i kanalizacja przy drodze. Możliwość podziału na dwie duże działki. Do Kłodzka tylko kilka km. Dzialka w Miejskim Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest jako MN czyli budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Cena do negocjacji.

Sprzedam malowniczą działkę w miejscowości Brzozówka
Sprzedam malowniczą działkę w miejscowości Brzozówka
58000 zł
Brzozówka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 000
Cena za m²19.33 zł/m²

Witam sprzedam piękną działkę znajdującą się w miejscowości Brzozówka - powiat rawski. Ta malownicza działka jest usytuowana przy utwardzonej betonowej drodze w bardzo cichej i pięknej okolicy. Cześć działki jest zalesiona. Nieruchomość może służyć jako wspaniałe miejsce odpoczynku, bądź osiedlenia na stałe. Wjazd nieruchomości prowadzi przez las, natomiast tył stanowi duża polana, na której można postawić domek letniskowy bądź holenderski. Odległość od Rawy Mazowieckiej ok 14 km. Oferuje dużą działkę o wielkości 3000 metrów kwadratowych. Szerokość 25 m, długość 120 m. Obecnie jesteśmy w trakcie zakładania przyłączą światła do nieruchomości. Telefon 66*****39 lub 69*****03.

Sprzedam działkę z domkiem letniskowym nad Zalewem Jeziorsko
Sprzedam działkę z domkiem letniskowym nad Zalewem Jeziorsko
550000 zł
Łódź 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia850
Cena za m²647.06 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 850m2 z domkiem letniskowym ocieplonym o powierzchni 40m2 + poddasze, piwnica i duża weranda ok 25m2. W domku znajdują się dwie sypialnie, pokój z aneksem kuchennym i łazienką z wc. Na poddaszu znajdują się dwa pomieszczenia do spania. Obok domku jest basen 3,5x8,0m o głębokości od metra do dwóch metrów. Są tez drzewa owocowe. Na działce jest prąd i woda z sieci. Prócz tego są sprawne panele fotowoltaiczne oraz studnia i hydrofor. Działka leży 100m od brzegu zalewu Jeziorsko w pięknej pagórkowatej okolicy. Miejscowość Brodnia Kolonia. Dzwonić po 12.00.

Działka z PnB domu. Przyłącze wody.
Działka z PnB domu. Przyłącze wody.
310000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia983
Cena za m²315.36 zł/m²

Na sprzedaż działka w Woli Więcławskiej woj. Małopolskie, z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i przyłączem wody. Działka o numerze 256/4 położona jest w malowniczej okolicy znajduje się przy ulicy Kwiatów polnych! Oferuje wiele możliwości dla potencjalnego nabywcy. Znajduje się ona w otoczeniu pięknej przyrody i spokoju, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta. Teren jest dobrze nasłoneczniony, co czyni go atrakcyjnym miejscem do budowy domu. Dojazd do działki drogą kamienistą. Działka pomimo cichej i spokojnej okolicy dobrze skomunikowana: - Droga Krajowa nr7 4min - Michałowice 6min - Węgrzce 13min - Miechów 23min - Centrum Krakowa 25min - Ojcowski Park Narodowy 30min - Balice lotnisko 32min W najbliższym miejscowości duża liczba sklepów i lokali usługowych oraz gastronomicznych, supermarket, biblioteka, szkoła, przedszkole, dobrze działająca komunikacja miejska. Działka ma powierzchnie 9,83a Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji i naturalnemu urokowi, może stać się idealnym miejscem spełnienia marzeń o własnym domu w urokliwej okolicy. CENA 310 000 zł Zapraszam do kontaktu! Można dzwonić codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-23 Karolina Stachura

PnB i przyłącze wody obok Krakowa. Wola Więcławska ul. Kwiatów polnych
PnB i przyłącze wody obok Krakowa. Wola Więcławska ul. Kwiatów polnych
270000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia983
Cena za m²274.67 zł/m²

Na sprzedaż działka w Woli Więcławskiej woj. Małopolskie, z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i przyłączem wody. Działka o numerze 256/4 położona jest w malowniczej okolicy znajduje się przy ulicy Kwiatów polnych! Oferuje wiele możliwości dla potencjalnego nabywcy. Znajduje się ona w otoczeniu pięknej przyrody i spokoju, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta. Teren jest dobrze nasłoneczniony, co czyni go atrakcyjnym miejscem do budowy domu. Dojazd do działki drogą kamienistą. Działka pomimo cichej i spokojnej okolicy dobrze skomunikowana: - Droga Krajowa nr7 4min - Michałowice 6min - Węgrzce 13min - Miechów 23min - Centrum Krakowa 25min - Ojcowski Park Narodowy 30min - Balice lotnisko 32min W najbliższym miejscowości duża liczba sklepów i lokali usługowych oraz gastronomicznych, supermarket, biblioteka, szkoła, przedszkole, dobrze działająca komunikacja miejska. Działka ma powierzchnie 9,83a Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji i naturalnemu urokowi, może stać się idealnym miejscem spełnienia marzeń o własnym domu w urokliwej okolicy. CENA 270 000 zł Zapraszam do kontaktu! Można dzwonić codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-23 Karolina Stachura

Działka w cichej i spokojnej okolicy - Ustroń Lipowiec
Działka w cichej i spokojnej okolicy - Ustroń Lipowiec
263340 zł
29 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 254
Cena za m²210 zł/m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1254 m2 w malowniczym Ustroniu, w dzielnicy Lipowiec, przy ul. Krzywaniec. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i przestrzeni w otoczeniu pięknej przyrody. Główne atuty oferowanej działki: Doskonała lokalizacja: Działka znajduje się w dzielnicy Lipowiec, co gwarantuje bliskość do wszystkich udogodnień miasta Ustroń jak i Brennej. Duża przestrzeń: Dookoła działki rozciągają się malownicze krajobrazy, które pozwalają cieszyć się spokojem. Infrastruktura: Na działce dostępne są przyłącza do prądu oraz gazu, co ułatwia i przyspiesza proces budowy. Warunki zabudowy: Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Doskonałe położenie dla miłośników turystyki: W okolicy znajdują się szlak turystyczny, w tym szlak biegnący przez Lipowiec z Skoczowa na Równicę, który jest doskonałą trasą na piesze wycieczki. Zapraszam

Działka budowlana na Suwalszczyźnie blisko jeziora
Działka budowlana na Suwalszczyźnie blisko jeziora
385000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²38.5 zł/m²

Sprzedam działkę rolno – budowlaną położoną w pięknej i spokojnej okolicy w miejscowości Sumowo gm. Sejny powiat Sejneński blisko jeziora Sumowo i Dmitrowo. Działka o nr. 108/2 o powierzchni 1 ha sprzedaż w całości. Działka częściowo zalesiona ( las olchowy)Dojazd drogą asfaltową, prąd w odległości ok. 10 m , a wodociąg ok. 40 m. Odległość do jeziora Sumowo ok. 20 m, a do Dmitrowa ok 200 m. Możliwość kupna z dostępem do jeziora Sumowo przez sąsiednią działkę . Przeznaczenie działek według planu zagospodarowania przestrzennego to : - możliwość realizacji budynków rekreacji indywidualnej, -możliwość realizacji budynków garażowych i gospodarczych, - możliwość realizacji budynków mieszkalno – pensjonatowych Nad jeziorem Sumowo jest ogólnodostępna , gminna plaża, na której jest pomost, duża altana z grillem oraz plac zabaw - 2 ostatnie zdjęcia.

Sprzedam działkę ze stodołą
Sprzedam działkę ze stodołą
130000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia1 539
Cena za m²84.47 zł/m²

Bardzo atrakcyjna działka zabudowana starą piękną stodołą z ogromnym potencjałem. Stodoła wybudowana w 1967 roku, z pięknej czerwonej cegły. Mury budynku w bardzo dobrym stanie. Budynek podzielony na cztery pomieszczenia, dodatkowo poddasze ze stropem betonowym po całej powierzchni budynku. Do stodoły przynależy dodatkowy budynek z białej cegły który był wykorzystywany jako garaż. Podzielony na dwa pomieszczenia, jedno mniejsze z kanałem samochodowym. Działka 1539m2 m2 w okolicy cisza spokój oraz piękne tereny. Na froncie działki drzewa: świerki i duża czereśnia. Oba budynki maja około 240m2, w czerwonej stodole do zaaranżowania również antresola (dodatkowe m2). Na działkę została wydana decyzja o ustaleniu warunków zabudowy dot. budowy budynku mieszkalnego w zabudowie zagrodowej.(2015 ROKU) Do budynku jest doprowadzony prąd. Wodociąg w drodze przy samej działce. Nieruchomość z dużym potencjałem. Możliwość zakupu sasiedniej działki 2h .

działka na sprzedaż Orzesze Jaśkowice Jaśkowicka 1934 m2
działka na sprzedaż Orzesze Jaśkowice Jaśkowicka 1934 m2
150000 zł
Orzesze 30+ kilka dni temu
LokalizacjaOrzesze, Jaśkowice, Jaśkowicka
Cena150 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ta działka jest idealna dla Ciebie! Nieruchomość, położona w Orzeszu przy ul. Jaśkowickiej, jest idealnie połączeniem bliskości lasu i spokojnej okolicy. Nie tylko będziesz mieć piękny widok z okien, ale także świeże powietrze i możliwość spacerów po lesie. Działka jest duża, co daje Ci swobodę w projektowaniu swojego wymarzonego domu. Dostęp do prądu, wodociągu i gazu jest już w granicy działki, więc budowa nie będzie stanowić problemu. Dodatkowo, działka jest położona w trzeciej linii zabudowy, co oznacza, że będziesz mieć prywatność, ale jednocześnie będziesz mieć sąsiad. Wybuduj swój wymarzony dom w pięknej okolicy i ciesz się spokojem i bliskością natury. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 732 pokaż telefon, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na wizytę. Nie przegap okazji i spełnij swoje marzenie o własnym domu. Cena nie zawiera opłat notarialnych, opłaty sądowej, US i usługi pośrednictwa.  Dokładne opłaty możesz uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 732 pokaż telefon lub korzystając z kalkulatora opłat na stronie internetowej vax.com.pl Numer oferty: 258299Osoba odpowiedzialna zawodowo: Alan Wałoszek

działka na sprzedaż Kalisz Pomorski Przemysłowa 1436 m2
działka na sprzedaż Kalisz Pomorski Przemysłowa 1436 m2
143600 zł
Kalisz Pomorski 30+ kilka dni temu
LokalizacjaKalisz Pomorski, Przemysłowa
Cena143 600 zł
Rodzaj działkirolna

Kalisz Pomorski ul. Przemysłowa Sprzedam działkę rolną z przeznaczeniem pod budowę domu mieszkalnego lub mieszkalno-usługowego, w pięknej i spokojnej okolicy, z dostępem do mediów oraz asfaltowej drogi publicznej z istniejącym oświetleniem ulicznym. Plan zagospodarowania nie obowiązuje, decyzja na podstawie Decyzji o Warunkach Zabudowy (na niektóre działki jest już wydana) Polecam serdecznie. Kalisz Pomorski to miasteczko położone między Szczecinem a Piłą , ekologiczne , otoczone lasami i jeziorami , brak przemysłu uciążliwego itd. Działka jest duża z myślą o tym aby nie trzeba było kupować dwóch i łączyć jak to często bywa. Cena bardzo atrakcyjna Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz Cena: 143 600 zł Tel. 603pokaż telefon

działka na sprzedaż Budy Grabskie 10000,23 m2
działka na sprzedaż Budy Grabskie 10000,23 m2
400000 zł
20 dni plecy
Lokalizacjałódzkie, Budy Grabskie
Cena400 000 zł
Rodzaj działkirolna
Rok budowy1

Działka w sercu Krajobrazowego Parku Bolimowskiego . W pięknej okolicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego duża (1 ha) działka położona przy drodze asfaltowej z dostępem do wody, prądu i światłowodu. Idealne miejsce dla wielbicieli  kontaktu z naturą, ciszy i spokoju. W otaczającej Puszczy Bolimowskiej wiele szlaków rowerowych i pieszych jak również konnych. W spacerowej odległości Rezerwat Rzeki Rawki.   Dla pracujących w Warszawie lub Łodzi - łatwy dojazd pociągiem do stacji Skierniewice Rawka ( około 60 minut) lub autem ( A2, trasa katowicka - około 50 minut) W odległości 1 km - Biedronka, Dino, Przychodnia Lekarska, Apteka, Szkoła.     położenie Budy Grabskie działka numer 3/1 b) powierzchnia : 1,00023 ha c) rodzaj własności : własność d) rodzaj nieruchomości :działka rolna e) KW: 17742 f) cena ofertowa za działkę (która może podlegać negocjacjom) została ustalona na : 400 000 złotych (słownie: czterysta tysięcy złotych). Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: HN693636Osoba odpowiedzialna zawodowo: Maria Jasińska

Działka na sprzedaż Kolonie Stanisławów  2578 m2
Działka na sprzedaż Kolonie Stanisławów 2578 m2
206200 zł
30+ kilka dni temu
Cena206 200
Powierzchnia2578 m²
Cena za m²80

DUŻA DZIAŁKA z możliwością przyłączenia mediów (woda i prąd) w sosnowym lesie, niedaleko rzeczki Rządzy, a z drugiej strony jest staw z pomostem i miejscem do wypoczynku (na załączonym zdjęciu) Działka o powierzchni 2578 m2 (ogrodzona siatką z bramą i furtką), na której można wybudować dom całoroczny lub letniskowy. Bliskie sąsiedztwo działek letniskowych stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku lub uprawiania turystyki rekreacyjnej. Do centrum Stanisławowa 2,5 km. Dobre połączenie autobusowe z Warszawą. Zapraszamy do obejrzenia tej pięknej, zielonej i cichej okolicy - 40 km od Warszawy. Kolonie Stanisławów, gmina Stanisławów, powiat miński Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 2578 m². Numer ewidencyjny działki: 494/8 Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatka Cena do negocjacji Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Kolonie Stanisławów Poland - lokalizacja przybliżona

Bielkówko. Atrakcyjna, w pełni uzbrojona działka  3012 m2
Bielkówko. Atrakcyjna, w pełni uzbrojona działka 3012 m2
670000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²223.33 zł/m²

Duża, atrakcyjna działka o pow. 3012 m² położona w Bielkówku, gmina Kolbudy. W pełni uzbrojona: woda i kanalizacja doprowadzone w dwóch punktach, prąd doprowadzony do granicy, gaz w drodze przy granicy. Światłowód w pobliżu – jest opcja przyłączenia (do umówienia z sąsiadami). Są pozytywne opinie geotechniczne dla budowy domu jednorodzinnego niepodpiwniczonego. Działka położona w pięknej okolicy, na obrzeżach zabudowań, jednocześnie niedaleko centrum Bielkówka, dużej wsi, położonej blisko Gdańska (10 min jazdy od obwodnicy, do centrum - 20 min.), z bardzo dobrymi połączeniami autobusowymi do Gdańska i Pruszcza Gdańskiego (linie Gryf, Albatros), Na tę chwilę działka wpisana do MPZP jako siedliskowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej zagrodowej, jednak gmina podjęła już uchwałę o zmianie planu zagospodarowania. Odpowiednie wnioski o zmianę na zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną zostały złożone – pozostaje poczekać (wszystkie dokumenty do wglądu). Ponieważ zmieniły się nasze plany, rezygnujemy z tej opcji i sprzedajemy grunt już teraz. Ta działka to świetna inwestycja. Po zmianie planu wartość działki znacznie wzrośnie, można ją podzielić na dwie lub trzy.

Piękna działka budowlana w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego
Piękna działka budowlana w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego
349000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia4 000
Cena za m²87.25 zł/m²

Witam. Mam na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4116 m2, z wydanymi warunkami zabudowy i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni zabudowy 140 m2, ważnym jeszcze do czerwca 2024. Do działki możemy dorzucić projekt domu. Bezpośredni zjazd z asfaltowej drogi gminnej. Działka posiada następujące media: - woda (dwie studzienki - jedna na początku i druga w końcowej części działki) - prąd (skrzynka odbiorcza/rozdzielnica budowlana w garażu). - światłowód pociągnięty do okolicznej szkoły jest dostępny komercyjnie Na działce jest wkopane szambo (6m3), do którego obecnie podłączony jest domek letniskowy - tzw. holenderski. Działka znajduje się 45 km od Warszawy i 10 km od Sochaczewa, w pięknej i spokojnej okolicy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego (działka graniczy z Parkiem Narodowym). Niedaleko znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole (około 500m). Działka ma ogromny potencjał, jeżeli chodzi o możliwość zagospodarowania przestrzennego. Jest duża (> 55x75 m2) i ogrodzona. Domek holenderski w cenie działki. Chętnych zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki

Działka pod zabudowę Nowa Wieś/Purda/Olsztyn
Działka pod zabudowę Nowa Wieś/Purda/Olsztyn
120000 zł
Nowa Wieś 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 194
Cena za m²100.5 zł/m²

Oferuję do sprzedaży działkę idealną pod budowę domu jednorodzinnego w pięknej i cichej okolicy w Nowej Wsi, gmina Purda, powiat olsztyński, otulina lasów Natury 2000. Działka nr 100/6 o powierzchni 1194 m2, ogrodzona z 3 stron (płot sąsiednich działek) W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Na działce obecnie rosną brzozy, co dodaje klimatu, poczucia odseparowania od sąsiadów oraz cień w upalne dni (ale jednocześnie na potrzeby budowy można wyciąć drzewka wg własnych potrzeb, bo nie mają grubych pni). W pobliżu jest miejscowy sklep, duża ilość jezior (w tym piękne - Łańskie, Pluszne, Kośno), do centrum Olsztyna jest ok 20km wygodną drogą. Na uboczu, ale w zasięgu ręki do wszystkich niezbędnych do życia i rozrywki usług.

Działka komercyjna Rozalin
Działka komercyjna Rozalin
410000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1500

Duża działka budowlana o powierzchni 1500m2, w pięknej zielonej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu. Teren objęty MPZP o symbolu MU zezwalającym na zabudowę wolnostojącą jednorodzinną oraz usługi. Dojazd do działki drogą prywatną (udział w drodze). Media - prąd, woda, kanalizacja i gaz w w drodze około 50 metrów od działki. Wokół cisza i spokój, pojedyncza zabudowa mieszkaniowa. W najbliższej okolicy znajdują się między innymi sklepy spożywcze, świetlica dla dzieci, plac zabaw, Park Pałacowy w Rozalinie oraz Park w Młochowie. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 25 minut trasą S8. Prezentowane na stronie dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. WARUNKI WSPÓŁPRACY - pracujemy wyłącznie po podpisaniu umowy pośrednictwa. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia działalności zawiązanej z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - licencja nr 25691. Przedsiębiorca posiada ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych.

działka na sprzedaż Choroszcz Szyszkowizna 9300 m2
działka na sprzedaż Choroszcz Szyszkowizna 9300 m2
744000 zł
Choroszcz 30+ kilka dni temu
LokalizacjaChoroszcz, Szyszkowizna
Cena744 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna
Kształt działkinieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w atrakcyjnej okolicy. Zaledwie 15min od Białegostoku, w pięknej, cichej, spokojnej miejscowości. Dobry dojazd, łatwe połączenia sprawia, że nieruchomość jest świetną inwestycją. Duża, blisko hektarowa działka jednym bokiem przylega do szosy a drugim do drogi szutrowej. Obejmuje ją plan zagospodarowania przestrzennego gminy Choroszcz i jest zakwalifikowana jako rolno-inwestycyjna. W pobliżu znajduje się zabudowa jednorodzinna, łąki, pola i lasy. Zapraszamy do oglądania! Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 4745/4300/OGS

Działka budowlana, ul. Pogodna
Działka budowlana, ul. Pogodna
1600000 zł
Bilcza 30+ kilka dni temu
Powierzchnia6400

Wyjątkowa okazja sprzedaży - atrakcyjna działka o powierzchni 6400 m² w malowniczej okolicy Na sprzedaż duża działka o powierzchni 6400 m², idealnie nadającą się do budowy domu lub realizacji innych projektów inwestycyjnych. Położona w pięknej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu i luksusowych domów, ta działka oferuje niepowtarzalną okazję do stworzenia wymarzonego miejsca do życia lub inwestycji. Szczegóły oferty: Powierzchnia: 6400 m². Wymiary: Około 52 m x 123 m. Media: Dostęp do energii elektrycznej. Woda, kanalizacja oraz gaz znajdują się w odległości 60 m od działki. Teren: Płaski, z pojedynczymi drzewkami samosiejkami, co dodaje uroku i prywatności. Lokalizacja: Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu i luksusowych domów, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do lokalnych udogodnień. Atuty lokalizacji: 20 min samochodem do Kielc Położenie w otoczeniu natury, idealne dla osób ceniących spokój i bliskość zieleni. W sąsiedztwie luksusowych domów, co zapewnia prestiżową i bezpieczną okolicę. Dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na spokojne życie rodzinne, jak i na inwestycję. Ta wyjątkowa działka jest idealna dla osób, które marzą o wybudowaniu domu w harmonii z naturą, jak również dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej lokalizacji na swoje przedsięwzięcia. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem tej przepięknej działki. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na oglądanie! Dominik Pawłowski GREATHOUSE Numer licencji: 22762 tel:  

działka na sprzedaż Bilcza Pogodna 6400 m2
działka na sprzedaż Bilcza Pogodna 6400 m2
1600000 zł
Bilcza 30+ kilka dni temu
LokalizacjaBilcza, Pogodna
Cena1 600 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Wyjątkowa okazja sprzedaży - atrakcyjna działka o powierzchni 6400 m² w malowniczej okolicy Na sprzedaż duża działka o powierzchni 6400 m², idealnie nadającą się do budowy domu lub realizacji innych projektów inwestycyjnych. Położona w pięknej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu i luksusowych domów, ta działka oferuje niepowtarzalną okazję do stworzenia wymarzonego miejsca do życia lub inwestycji. Szczegóły oferty: Powierzchnia: 6400 m². Wymiary: Około 52 m x 123 m. Media: Dostęp do energii elektrycznej. Woda, kanalizacja oraz gaz znajdują się w odległości 60 m od działki. Teren: Płaski, z pojedynczymi drzewkami samosiejkami, co dodaje uroku i prywatności. Lokalizacja: Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu i luksusowych domów, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do lokalnych udogodnień. Atuty lokalizacji: 20 min samochodem do Kielc Położenie w otoczeniu natury, idealne dla osób ceniących spokój i bliskość zieleni. W sąsiedztwie luksusowych domów, co zapewnia prestiżową i bezpieczną okolicę. Dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na spokojne życie rodzinne, jak i na inwestycję. Ta wyjątkowa działka jest idealna dla osób, które marzą o wybudowaniu domu w harmonii z naturą, jak również dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej lokalizacji na swoje przedsięwzięcia. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem tej przepięknej działki. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na oglądanie! Dominik Pawłowski GREATHOUSE Numer licencji: 22762 tel: 883pokaż telefon Numer oferty: GH251095Osoba odpowiedzialna zawodowo: Dominik Pawłowski

Działka budowlana Toruń
Działka budowlana Toruń
708800 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1363

PIĘKNIE POŁOŻONA, DUŻA DZIAŁKA NA STAWKACH Gorąco polecam zakup pięknej działki budowlanej zlokalizowanej w Toruniu w prężnie rozwijającej się dzielnicy Stawki . Działka położona na osiedlu domków jednorodzinnych z dostępem do wszystkich mediów. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Doskonały dojazd drogą asfaltową. Obecnie ulica, przy której położona jest działka, wykładana jest kostką brukową. Wkrótce wejdziemy na działkę wprost z chodnika. Działka niezabudowana o bardzo regularnym kształcie prostokąta. o szerokości: 33,6m i długości: 43,8m. Całkowita powierzchnia to 1363m2. Teren równy i płaski. Działka z dużym potencjałem, stwarza doskonałe warunki do zaprojektowania przestrzeni wymarzonego domu. Wokół bardzo dużo terenów zielonych, piękna okolica. W najbliższej okolicy znajdują się: - sklepy spożywcze, - szkoła podstawowa, - żłobek, - przystanek MZK, - market Lidl oraz Biedronka ok. 1,8 km, 5 min autem - centrum handlowe ok. 1,8 km Do centrum Torunia zaledwie 4,5 km ok. 9 min jazdy autem. Zapraszam po więcej informacji oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam do poznania najbliższej okolicy, w której zlokalizowana jest działka, to urocza okolica, która ma charakter takiej enklawy zieleni pośród tętniącego życiem miasta. Kontakt : Krzysztof Kicerman tel:   Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Atrakcyjna Działka, Mpzp, Dzielnica Stawki
Atrakcyjna Działka, Mpzp, Dzielnica Stawki
708800 zł
Toruń 30+ kilka dni temu

PIĘKNIE POŁOŻONA, DUŻA DZIAŁKA NA STAWKACH Gorąco polecam zakup pięknej działki budowlanej zlokalizowanej w Toruniu w prężnie rozwijającej się dzielnicy Stawki. Działka położona na osiedlu domków jednorodzinnych z dostępem do wszystkich mediów. Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Doskonały dojazd drogą asfaltową. Obecnie ulica, przy której położona jest działka, wykładana jest kostką brukową. Wkrótce wejdziemy na działkę wprost z chodnika. Działka niezabudowana o bardzo regularnym kształcie prostokąta. o szerokości: 33,6m i długości: 43,8m. Całkowita powierzchnia to 1363m2. Teren równy i płaski. Działka z dużym potencjałem, stwarza doskonałe warunki do zaprojektowania przestrzeni wymarzonego domu. Wokół bardzo dużo terenów zielonych, piękna okolica.W najbliższej okolicy znajdują się: - sklepy spożywcze,- szkoła podstawowa,- żłobek,- przystanek MZK,- market Lidl oraz Biedronka ok. 1,8 km, 5 min autem- centrum handlowe ok. 1,8 kmDo centrum Torunia zaledwie 4,5 km ok. 9 min jazdy autem. Zapraszam po więcej informacji oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam do poznania najbliższej okolicy, w której zlokalizowana jest działka, to urocza okolica, która ma charakter takiej enklawy zieleni pośród tętniącego życiem miasta. Kontakt : Krzysztof Kicerman tel: 791-812-340 -Nota prawnaOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rzemieślnicza
Działka budowlana uzbrojona, ul. Rzemieślnicza
639000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia8621

W naszej ofercie duża działka budowlana w pięknej okolicy w miejscowości Łapalice. Położenie w sercu Kaszub, w okolicy umożliwiającej aktywny wypoczynek, w bliskości jezior, lasów, tras narciarskich, szlaków pieszych. Działka o powierzchni 8621 m2. Dla terenu zostały wydane Warunki Zabudowy oraz przeprowadzone zostały badania geologiczne, do wglądu dla zainteresowanych. Media w drodze Główne atuty działki: - piękny widok - spokojna okolica, bliskość pól, łąk i lasów Szwajcarii Kaszubskiej - bliskość Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - odległość do jeziora ok 700m Dokładna lokalizacja: - ok 3 km od centrum Kartuz - ok 36 km od centrum Kościerzyny - ok 36 km od centrum Gdańska Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną obsługę transakcji. Współpraca z naszym biurem zapewnia Państwu pomoc przy weryfikacji zdolności kredytowej i doradcę przy całym procesie kredytowym. Zadzwoń i umów się na prezentację! Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837

Na sprzedaż duża działka budowlana Łapalice
Na sprzedaż duża działka budowlana Łapalice
639000 zł
30+ kilka dni temu

W naszej ofercie duża działka budowlana w pięknej okolicy w miejscowości Łapalice. Położenie w sercu Kaszub, w okolicy umożliwiającej aktywny wypoczynek, w bliskości jezior, lasów, tras narciarskich, szlaków pieszych. Działka o powierzchni 8621 m2. Dla terenu zostały wydane Warunki Zabudowy oraz przeprowadzone zostały badania geologiczne, do wglądu dla zainteresowanych. Media w drodze Główne atuty działki: - piękny widok - spokojna okolica, bliskość pól, łąk i lasów Szwajcarii Kaszubskiej - bliskość Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - odległość do jeziora ok 700m Dokładna lokalizacja: - ok 3 km od centrum Kartuz - ok 36 km od centrum Kościerzyny - ok 36 km od centrum Gdańska Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną obsługę transakcji. Współpraca z naszym biurem zapewnia Państwu pomoc przy weryfikacji zdolności kredytowej i doradcę przy całym procesie kredytowym. Zadzwoń i umów się na prezentację! Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.

działka na sprzedaż Łapalice Rzemieślnicze 8621 m2
działka na sprzedaż Łapalice Rzemieślnicze 8621 m2
639000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaŁapalice, Rzemieślnicze
Cena639 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościWłasność
Kształt działkinieregularne

W naszej ofercie duża działka budowlana w pięknej okolicy w miejscowości Łapalice. Położenie w sercu Kaszub, w okolicy umożliwiającej aktywny wypoczynek, w bliskości jezior, lasów, tras narciarskich, szlaków pieszych. Działka o powierzchni 8621 m2. Dla terenu zostały wydane Warunki Zabudowy oraz przeprowadzone zostały badania geologiczne, do wglądu dla zainteresowanych. Media w drodze Główne atuty działki: - piękny widok - spokojna okolica, bliskość pól, łąk i lasów Szwajcarii Kaszubskiej - bliskość Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - odległość do jeziora ok 700m Dokładna lokalizacja: - ok 3 km od centrum Kartuz - ok 36 km od centrum Kościerzyny - ok 36 km od centrum Gdańska Aleksander Szulist Dyrektor Oddziału Trójmiasto Specjalista ds. Nieruchomości tel.: 577pokaż telefon e-mail: aleksanderszskontaktuj się Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną obsługę transakcji. Współpraca z naszym biurem zapewnia Państwu pomoc przy weryfikacji zdolności kredytowej i doradcę przy całym procesie kredytowym. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837 Numer oferty: 521416

Cicha i spokojna okolica - Ustroń Lipowiec
Cicha i spokojna okolica - Ustroń Lipowiec
380000 zł
Ustroń 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 1254 m2 w malowniczym Ustroniu, w dzielnicy Lipowiec, przy ul. Krzywaniec. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i przestrzeni w otoczeniu pięknej przyrody. Główne atuty oferowanej działki: Doskonała lokalizacja: Działka znajduje się w dzielnicy Lipowiec, co gwarantuje bliskość do wszystkich udogodnień miasta Ustroń. Duża przestrzeń: Dookoła działki rozciągają się malownicze krajobrazy, które pozwalają cieszyć się spokojem i kontaktować się z naturą. Infrastruktura: Na działce dostępne są przyłącza do prądu oraz gazu, co ułatwia i przyspiesza proces budowy. Warunki zabudowy: Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, co daje pewność i klarowność co do możliwości zagospodarowania terenu według własnych potrzeb i preferencji. Doskonałe położenie dla miłośników turystyki: W okolicy znajdują się szlak turystyczny, w tym szlak biegnący przez Lipowiec z Skoczowa na Równicę, który jest doskonałą trasą na piesze wycieczki. W odległości 6km od działki powstanie kompleks z basenami geotermalnymi (Grodziec Śląski ). Więcej można przeczytać: 

Bielkówko. Atrakcyjna, w pełni uzbrojona działka  3012 m2
Bielkówko. Atrakcyjna, w pełni uzbrojona działka 3012 m2
670000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²223.33 zł/m²

Duża, atrakcyjna działka o pow. 3012 m² położona w Bielkówku, gmina Kolbudy. W pełni uzbrojona: woda i kanalizacja doprowadzone w dwóch punktach, prąd doprowadzony do granicy, gaz w drodze przy granicy. Światłowód w pobliżu – jest opcja przyłączenia (do umówienia z sąsiadami). Są pozytywne opinie geotechniczne dla budowy domu jednorodzinnego niepodpiwniczonego. Działka położona w pięknej okolicy, na obrzeżach zabudowań, jednocześnie niedaleko centrum Bielkówka, dużej wsi, położonej blisko Gdańska (10 min jazdy od obwodnicy, do centrum - 20 min.), z bardzo dobrymi połączeniami autobusowymi do Gdańska i Pruszcza Gdańskiego (linie Gryf, Albatros), Do Obwodnicy Metropolitalnej 5 min jazdy - wjazd w Lublewie. Do Obwodnicy Trójmiasta - 10 min jazdy - węzeł w Straszynie. Na tę chwilę działka wpisana do MPZP jako siedliskowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej zagrodowej, jednak gmina podjęła już uchwałę o zmianie planu zagospodarowania. Odpowiednie wnioski o zmianę na zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną zostały złożone – pozostaje poczekać (wszystkie dokumenty do wglądu). Ponieważ zmieniły się nasze plany -sprzedajemy grunt. Ta działka to świetna inwestycja. Po zmianie planu wartość działki znacznie wzrośnie, można ją podzielić na dwie lub trzy.

działka na sprzedaż Kiełpin 641 m2
działka na sprzedaż Kiełpin 641 m2
69000 zł
Kiełpin 6 dni plecy
Lokalizacjapomorskie, Kiełpin
Cena69 000 zł
Rodzaj działkirekreacyjna
Rok budowy1

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Nie duża działka w pięknej okolicy, blisko jeziora, w atrakcyjnej cenie- idealna pod domek rekreacyjny Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kiełpin- w powiecie Chojnickim, w  gminie Konarzyny. Jest to niewielka miejscowość, leżąca blisko jeziora. Nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 641 m2, nieogrodzona, niezagospodarowana. Szerokość działki 20m, długość 33m Dojazd drogą polną utwardzoną. Dookoła rozproszona zabudowa rekreacyjna, woda na sąsiednich działkach z własnego ujęcia wodnego Bliskość jeziora, lasów i pól nadaje temu miejscu wyjątkowego charakteru, sielskiego klimatu . Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, szukasz ciekawego miejsca do letniego odpoczynku , świetnie trafiłeś, zadzwoń i dopytaj o szczegóły, być może właśnie ta oferta czeka na Ciebie. Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę? Skontaktuj się z nami. Numer oferty: TY262102Osoba odpowiedzialna zawodowo: Beata Okoń

ROD piękna działka - ogródek na Śródmieściu
ROD piękna działka - ogródek na Śródmieściu
31900 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia280
Cena za m²113.93 zł/m²

Dzień dobry Odstąpię prawa do użytkowania działki ROD "LEPSZE JUTRO" Działka położona w okolicy ulic Prusa-Jaracza-Daszyńskiego. Można się do niej dostać  bezpośrednio z nowej, pięknej promenady spacerowej prowadzącej na Wały Odry od parku przy ul. Prusa lub z ulic wymienionych wyżej Działka ma 280 m² -  porośnięta jest trawą z krzewami i drzewami owocowymi ( wiśnia ,czereśnia, śliwka ,jabłoń ,porzeczka ,agrest i winogron ) Działka w całości jest ogrodzona płotkiem ,śmiało można przychodzić z psem Altana drewniana z nowym dachem ( kafle na podłodze ) + magazynek na narzędzia Zadaszona pergola do odpoczynku z  4 krzesłami ,ławką i stołem. Kafle na podłodze. W upalny dzień cień zapewnia duża jodła ,która rośnie obok. Jodła ma grube gałęzie można powiesić na nich huśtawkę dla dzieci Toaleta drewniana z deską WC Skalniak na rośliny Wymurowane miejsce do robienia ogniska i smażenia kiełbasek Studnia abisynka z magazynowaniem wody w beczce Oprócz tego wiele ładnych roślin i krzewów Działkę posiadam od 5 lat. Ze względu na to ,że wyprowadzam się poza Wrocław nie będę w stanie już jej uprawiać Działka jest naprawdę piękna i super się na niej wypoczywa Polecam

Tylko u Nas! Działka w lesie! Głusza!
Tylko u Nas! Działka w lesie! Głusza!
160000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 679
Cena za m²43.49 zł/m²

Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: (użyj formularza kontaktowego) MAGICZNE MIEJSCE!!!!! Oferuję Państwu działkę, położoną w lesie w pięknej miejscowości na kompletnym odludziu w Borach Tucholskich! - Działka płaska, idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego!! - Działka znajduję się przy granicy LASU w CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY - Duża ilość drzew na działce, zapewnia prywatność mieszkańcom. - W pobliżu rzeki oraz duża ilość jezior!!!! - Działka idealna dla osób ceniących prywatność, cisze oraz lubiących przebywać blisko natury Bydgoszcz - 1h Świecie - 15 minut Powierzchnia działki - 3679 m2 Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: (użyj formularza kontaktowego) Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

działka na sprzedaż Krąplewice Nowe Krąplewice 3679 m2
działka na sprzedaż Krąplewice Nowe Krąplewice 3679 m2
160000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaKrąplewice, Nowe Krąplewice
Cena160 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: 798pokaż telefon MAGICZNE MIEJSCE!!!!! Oferuję Państwu działkę, położoną w lesie w pięknej miejscowości na kompletnym odludziu w Borach Tucholskich! - Działka płaska, idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub letniskowego!! - Działka znajduję się przy granicy LASU w CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY - Duża ilość drzew na działce, zapewnia prywatność mieszkańcom. - W pobliżu rzeki oraz duża ilość jezior!!!! - Działka idealna dla osób ceniących prywatność, cisze oraz lubiących przebywać blisko natury Bydgoszcz - 1h Świecie - 15 minut Powierzchnia działki - 3679 m2 Kontakt: Mateusz Geszczyński tel: 798pokaż telefon Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament. Numer oferty: 477357

Działka rekreacyjna na sprzedaż ,las, jezioro.
Działka rekreacyjna na sprzedaż ,las, jezioro.
60000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3000
Rodzaj działkiRekreacyjna

Cztery działki (0,3000 ha 0,3930 ha 0,3000 ha 0,3000ha)w pięknej,leśnej okolicy,blisko jezioro Urszulewskie,ok.600 metrów.Jezioro Urszulewskie znajduje się 15 km na północ od Sierpca (woj.mazowieckie) w kierunku Rypina (woj. Kujawsko-pomorskie), 140 km od Warszawy. Jezioro to jest największym jeziorem w okolicy. Powierzchnia wynosi 295 ha, długość 4,8 km, szerokość ok.1,2 km. Głębokość tego jeziora nie jest duża, maksymalna to ok. 6 m Jezioro o III Klasie czystości wód, wokół lasy. Działka z możliwością zabudowy na dom całoroczny.Gratka dla wędkarzy. W jeziorze głównie występują: płocie, okonie, krąpie, leszcze, węgorze, ukleje, jazgarze, szczupaki . Szczególnie należy nastawić się na połów węgorzy, gdyż jest ich tu naprawdę sporo i to niemałych. W pobliżu działki znajdują się tereny zalesione, zachęcające do spacerów, korzystania z bogactwa runa leśnego. Szczególnie zapraszam do obejrzenia miłośników ciszy i spokoju oraz osób kochających lasy i jeziora. Położenie działki jest bardzo atrakcyjne i zachęcające do budowy własnego domu.

Działka budowlana Więckowice ul Piniowa
Działka budowlana Więckowice ul Piniowa
303255 zł
30+ kilka dni temu

Dzień dobry, Czy szukają Państwo pięknej i foremnej działki w malowniczej okolicy? Czy dłuższy już czas nie udaje się niczego znaleźć, co odpowiada Państwa oczekiwaniom? Czy marzenia o własnym domu nie mogą się ziścić z powodu braku odpowiedniego terenu? Działka którą chcielibyśmy Państwu przedstawić może okazać się tą jedyną. Była kupowana z myślą o budowie domu dla naszej rodziny, jednak zbyt duża odległość do pracy zmusza nas do jej sprzedaży. Mamy nadzieję, że znajdzie nowych właścicieli, którzy tak jak my zakochają się w niej od pierwszego wejrzenia, a dom który na niej postawią będzie oazą spokoju. ZALETY DZIAŁKI: - DOSKONAŁE USTAWIENIE WZGLĘDEM STRON ŚWIATA: WJAZD MOŻLIWY OD PÓŁNOCY LUB OD ZACHODU, OGRÓD OD STRONY POŁUDNIOWEJ - SPOKOJNA LOKALIZACJA SPACEROWA, 5 MINUT DO  JEZIORA NIEPRUSZEWSKIEGO - 20 MINUT DO POZNANIA, - OKOŁO 10 MINUT DO SZYBKIEJ TRASY S11, A DALEJ AUTOSTRADY A2 - 20 MINUT PIESZO NA PLAŻĘ W ZBOROWIE - W OKOLICY ZABUDOWA DOMÓW JEDNORODZINNYCH ORAZ POSESJI REZYDECJONALNYCH - FOREMNY KSZTAŁT (WYMIARY POWYŻEJ NA ZDJĘCIU) - DZIAŁKA  UZBROJONA: WODA I PRĄD W GRANICY DZIAŁKI - KANALIZACJA W TRAKCIE BUDOWY - GAZ W GŁÓWNEJ ULICY (JEZIORNEJ) - DZIAŁKA POSIADA WARUNKI ZABUDOWY UMOŻLIWIAJĄCE BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO UWAGA! OFERTA PRYWATNA. PROSIMY O KONTAKT TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBY ZAINTERESOWANE. POŚREDNIKOM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJEMY i NIE BĘDZIEMY ODPISYWAĆ! KONTAKT PREFEROWANY PO GODZINIE 20.00

Działka na sprzedaż Mierzeniec  1539 m2
Działka na sprzedaż Mierzeniec 1539 m2
130000 zł
29 dni plecy
Cena130 000
Powierzchnia1539 m²
Cena za m²84

Bardzo atrakcyjna działka zabudowana starą piękną stodołą z ogromnym potencjałem. Stodoła wybudowana w 1967 roku, z pięknej czerwonej cegły. Mury budynku w bardzo dobrym stanie. Budynek podzielony na cztery pomieszczenia, dodatkowo poddasze ze stropem betonowym po całej powierzchni budynku. Do stodoły przynależy dodatkowy budynek z białej cegły który był wykorzystywany jako garaż. Podzielony na dwa pomieszczenia, jedno mniejsze z kanałem samochodowym. Działka 1539m2 m2 w okolicy cisza spokój oraz piękne tereny. Na froncie działki drzewa: świerki i duża czereśnia. Oba budynki maja około 240m2, w czerwonej stodole do zaaranżowania również antresola (dodatkowe m2). Na działkę została wydana decyzja o ustaleniu warunków zabudowy dot. budowy budynku mieszkalnego w zabudowie zagrodowej.(2015 ROKU) Do budynku jest doprowadzony prąd. Wodociąg w drodze przy samej działce. Nieruchomość z dużym potencjałem. Możliwość zakupu sasiedniej działki 2h . Mierzeniec, gmina Gzy, powiat pułtuski Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 1539 m². Media: woda Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Mierzeniec Poland - lokalizacja przybliżona

działka na sprzedaż Łapalice Rzemieślnicze 8621 m2
działka na sprzedaż Łapalice Rzemieślnicze 8621 m2
639000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaŁapalice, Rzemieślnicze
Cena639 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościWłasność
Kształt działkinieregularne

W naszej ofercie duża działka budowlana w pięknej okolicy w miejscowości Łapalice. Położenie w sercu Kaszub, w okolicy umożliwiającej aktywny wypoczynek, w bliskości jezior, lasów, tras narciarskich, szlaków pieszych. Działka o powierzchni 8621 m2. Dla terenu zostały wydane Warunki Zabudowy oraz przeprowadzone zostały badania geologiczne, do wglądu dla zainteresowanych. Media w drodze Główne atuty działki: - piękny widok - spokojna okolica, bliskość pól, łąk i lasów Szwajcarii Kaszubskiej - bliskość Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - odległość do jeziora ok 700m Dokładna lokalizacja: - ok 3 km od centrum Kartuz - ok 36 km od centrum Kościerzyny - ok 36 km od centrum Gdańska Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną obsługę transakcji. Współpraca z naszym biurem zapewnia Państwu pomoc przy weryfikacji zdolności kredytowej i doradcę przy całym procesie kredytowym. Zadzwoń i umów się na prezentację! Filip Szreder Dyrektor Zespołu Sprzedażowego Tel. 535pokaż telefon e-mail: filipszredskontaktuj się Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837 Numer oferty: 523310

działka na sprzedaż Łapalice Rzemieślnicza 8621 m2
działka na sprzedaż Łapalice Rzemieślnicza 8621 m2
639000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaŁapalice, Rzemieślnicza
Cena639 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościWłasność
Kształt działkinieregularne

W naszej ofercie duża działka budowlana w pięknej okolicy w miejscowości Łapalice. Położenie w sercu Kaszub, w okolicy umożliwiającej aktywny wypoczynek, w bliskości jezior, lasów, tras narciarskich, szlaków pieszych. Działka o powierzchni 8621 m2. Dla terenu zostały wydane Warunki Zabudowy oraz przeprowadzone zostały badania geologiczne, do wglądu dla zainteresowanych. Media w drodze Główne atuty działki: - piękny widok - spokojna okolica, bliskość pól, łąk i lasów Szwajcarii Kaszubskiej - bliskość Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - odległość do jeziora ok 700m Dokładna lokalizacja: - ok 3 km od centrum Kartuz - ok 36 km od centrum Kościerzyny - ok 36 km od centrum Gdańska Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną obsługę transakcji. Współpraca z naszym biurem zapewnia Państwu pomoc przy weryfikacji zdolności kredytowej i doradcę przy całym procesie kredytowym. Zadzwoń i umów się na prezentację! Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837 Numer oferty: 525029

działka na sprzedaż Turzyniec 23900 m2
działka na sprzedaż Turzyniec 23900 m2
329000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaTurzyniec
Cena329 000 zł
Rodzaj działkileśna
Kształt działkiw kształcie litery L

Duża działka z własnym lasem w sercu Roztocza 2,39 ha Turzyniec, gmina Zwierzyniec, powiat zamojski Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki o powierzchni 2,39 ha, położonej w sercu malowniczego Roztocza, w miejscowości Turzyniec, gmina Zwierzyniec, powiat zamojski. Lokalizacja tej nieruchomości to prawdziwy raj dla miłośników aktywnego wypoczynku i natury. Działka znajduje się w pięknej, pagórkowatej okolicy, w sąsiedztwie zarówno działek zabudowanych, jak i niezabudowanych. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje turystyczne, liczne trasy rowerowe i piesze. Do najważniejszych atrakcji turystycznych w regionie należą Roztoczański Park Narodowy oraz Zwierzyniec, które znajdują się w odległości zaledwie 3 km od działki. Ważnym atutem tej działki są również media. Sieć wodociągowa, energetyczna oraz gazowa znajdują się w odległości ok. 440 m od działki. Działka ma jednego właściciela, a jej stan prawny jest bez zarzutu - posiada wolną od obciążeń i służebności księgę wieczystą. Jeśli marzysz o posiadaniu własnej, urokliwej działki w malowniczej części Roztocza, to ta oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj, skontaktuj się z nami pod numerem 606pokaż telefon i umów się na prezentację. LOKALIZACJA Działka w sercu Roztocza z możliwością zabudowy mieszkaniowej [ wymagane uzyskanie warunków zabudowy ]położona w pięknej, pagórkowatej okolicy w sąsiedztwie działek zabudowanych i niezabudowanych. W pobliżu znajduje się stacja wyciągu narciarskiego, zalew, liczne trasy rowerowe i piesze. W okolicy wiele atrakcji turystycznych jak Roztoczański Park Narodowy i Zwierzyniec. DZIAŁKA (linki do map widoczne na stronie biura Maximum Nieruchomości) https://maps.app.goo.gl/1nffqskavR1ha8Us8 https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=7468539 nr 1820 [id. 062015_5.0008.AR_2.1820], klasoużytek RII 0,24 ha, RIIIa 0,72 ha, RIIIb 0,13 ha, RIVa 0,20 ha, RIVb 0,03 ha, LsIII 0,93 ha, Lzr-RII 0,02 ha, Lzr-RIIIa 0,12 ha średnia szerokość działki ok. 77 m, średnia długość działki 244 m w kształcie zbliżonym do litery L działka z lekkim spadkiem w stronę południową działka niezabudowana dojazd do działki drogą gruntową MEDIA sieć wodociągowa w odległości 440 m sieć energetyczna w odległości 440 m sieć gazowa w odległości 440 m sieć teletechniczna przy działce STAN PRAWNY jeden właściciel założona księga wieczysta wolna od obciążeń i służebności możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy Szczegóły dotyczące oferty - skontaktuj się z pośrednikiem MACIEJ MAKSYMIUK tel. 606pokaż telefon | Maximum Nieruchomości | Biłgoraj Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: MXM-GS-251

ROD piękna działka - ogródek na Śródmieściu
ROD piękna działka - ogródek na Śródmieściu
27900 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia280
Cena za m²99.64 zł/m²

Dzień dobry Odstąpię prawa do użytkowania działki ROD "LEPSZE JUTRO" Działka położona w okolicy ulic Prusa-Jaracza-Daszyńskiego. Można się do niej dostać  bezpośrednio z nowej, pięknej promenady spacerowej ( ostatnie zdjęcie ) prowadzącej na Wały Odry od parku przy ul. Prusa lub z ulic wymienionych wyżej Działka ma 210 m² -  porośnięta jest trawą z krzewami i drzewami owocowymi ( wiśnia ,czereśnia, śliwka ,jabłoń ,porzeczka ,agrest i winogron ) Działka w całości jest ogrodzona płotkiem ,śmiało można przychodzić z psem Altana drewniana z nowym dachem ( kafle na podłodze ) + magazynek na narzędzia Zadaszona pergola do odpoczynku z  4 krzesłami ,ławką i stołem. Kafle na podłodze. W upalny dzień cień zapewnia duża jodła ,która rośnie obok. Jodła ma grube gałęzie można powiesić na nich huśtawkę dla dzieci Toaleta drewniana z deską WC Skalniak na rośliny Wymurowane miejsce do robienia ogniska i smażenia kiełbasek Studnia abisynka z magazynowaniem wody w beczce Oprócz tego wiele ładnych roślin i krzewów Działkę posiadam od 5 lat. Ze względu na to ,że wyprowadzam się poza Wrocław nie będę w stanie już jej uprawiać Działka jest naprawdę piękna i super się na niej wypoczywa Jest przygotowana do sezonu i nie wymaga żadnego nakładu finansowego Polecam

Filtr