Działka budowlana, wszystkie media

Sortowanie:
Znaleziony: 1374 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana, wszystkie media!!
Działka budowlana, wszystkie media!!
150000 zł
nowe Człuchów 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²139 zł/m²
Powierzchnia1361 m²
Typbudowlana

.Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w Człuchowie przy ul Traugutta, w powiecie człuchowskim, o powierzchni 1361 m2. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Powyższą działkę wyróżnia bliskość pełnej infrastruktury, oddalonej zaledwie 15 minut spacerkiem do centrum miasta. Położenie nieruchomości zapewnia dogodny dojazd ( droga krajowa nr 22). Narożna działka w kształcie prostokąta. Do działki prowadzi droga asfaltowa. Teren płaski i suchy. Media: woda, kanalizacja, gaz i prąd na granicy działki. Teren z całą pewnością zachwyci jednym z wielu atutów, a wszystko za sprawą wyjątkowego położenia. Dostępne są również inne działki w tej samej lokalizacji o powierzchni od 1128 m2 do 1480 m2. Oferta nr: 2109-0206 w*********l Działka w atrakcyjnej lokalizacji, dostępne wszystkie media, możliwość szybkiej zabudowy!!! Zapraszamy na prezentację!!

Działka budowlana, wszystkie media!!
Działka budowlana, wszystkie media!!
189 000 zł
Człuchów 30+ kilka dni temu

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w Człuchowie przy ul Traugutta, w powiecie człuchowskim, o powierzchni 1361 m2.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Powyższą działkę wyróżnia bliskość pełnej infrastruktury, oddalonej zaledwie 15 minut spacerkiem do centrum miasta.Położenie nieruchomości zapewnia dogodny dojazd ( droga krajowa nr 22).Narożna działka w kształcie prostokąta. Do działki prowadzi droga asfaltowa. Teren płaski i suchy.Media: woda, kanalizacja, gaz i prąd na granicy działki.Teren z całą pewnością zachwyci jednym z wielu atutów, a wszystko za sprawą wyjątkowego położenia.Dostępne są również inne działki w tej samej lokalizacji o powierzchni od 1128 m2 do 1480 m2.Oferta nr: 2109-0206www.chbn.plDziałka w atrakcyjnej lokalizacji, dostępne wszystkie media, możliwość szybkiej zabudowy!!!Zapraszamy na prezentację!!

Działka budowlana wszystkie media
Działka budowlana wszystkie media
204000 zł
Pępowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia731
Cena za m²279.07 zł/m²

Sprzedam działkę budowlana położona w Pępowie ul. Wichrowa górka. Działka z pełnym uzbrojeniem. Narożna, ogrodzona z dwóch stron. Teren płaski. Wydane warunki zabudowy. Nie interesuje mnie kontakt z biur nieruchomości.

Działka budowlana!! Wszystkie Media !!
Działka budowlana!! Wszystkie Media !!
88000 zł
Sanok 25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia22 000
Cena za m²4 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 16 arów, wszystkie media, gaz woda, kanalizacja,prąd. Dojazd droga asfaltową. 5,5 tysiąca za ar. Telefon 60***********64

Działka budowlana, wszystkie media, Człuchów!!
Działka budowlana, wszystkie media, Człuchów!!
150000 zł
Człuchów 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²134 zł/m²
Powierzchnia1260 m²
Typbudowlana

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w Człuchowie przy ul Traugutta, w powiecie człuchowskim, o powierzchni ok. 1260 m2. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Powyższą działkę wyróżnia bliskość pełnej infrastruktury, oddalonej zaledwie 15 minut spacerkiem do centrum miasta. Położenie nieruchomości zapewnia dogodny dojazd ( droga krajowa nr 22). Narożna działka w kształcie kwadratu. Do działki prowadzi droga asfaltowa. Teren płaski i suchy. Media: woda, kanalizacja, gaz i prąd na granicy działki. Teren z całą pewnością zachwyci jednym z wielu atutów, a wszystko za sprawą wyjątkowego położenia. Dostępne są również inne działki w tej samej lokalizacji o powierzchni od 1128 m2 do 1480 m2. Oferta nr 220-2019 w*********l Działka w atrakcyjnej lokalizacji, dostępne wszystkie media, możliwość szybkiej zabudowy!!! Zapraszamy na prezentację!!

Działka budowlana, wszystkie media, Człuchów!!
Działka budowlana, wszystkie media, Człuchów!!
169 000 zł
Człuchów 22 dnia plecy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w Człuchowie przy ul Traugutta, w powiecie człuchowskim, o powierzchni ok. 1260 m2.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Powyższą działkę wyróżnia bliskość pełnej infrastruktury, oddalonej zaledwie 15 minut spacerkiem do centrum miasta.Położenie nieruchomości zapewnia dogodny dojazd ( droga krajowa nr 22).Narożna działka w kształcie kwadratu. Do działki prowadzi droga asfaltowa. Teren płaski i suchy.Media: woda, kanalizacja, gaz i prąd na granicy działki.Teren z całą pewnością zachwyci jednym z wielu atutów, a wszystko za sprawą wyjątkowego położenia.Dostępne są również inne działki w tej samej lokalizacji o powierzchni od 1128 m2 do 1480 m2.Oferta nr 220-2019www.chbn.plDziałka w atrakcyjnej lokalizacji, dostępne wszystkie media, możliwość szybkiej zabudowy!!!Zapraszamy na prezentację!!

Koczargi Stare, działka budowlana, wszystkie media
Koczargi Stare, działka budowlana, wszystkie media
510 000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana położona w miejscowości Koczargi Stare, w gminie Stare Babice. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna, w niedalekiej odległości znajduje się Kampinoski Park Narodowy, co gwarantuje spokój i komfort mieszkania. Położenie działki zapewnia także doskonały dojazd do Warszawy Bemowo zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną -przystanek autobusowy w odległości około 200 m. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkoła podstawowa oraz sklep spożywczy. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów. --------PARAMETRY-------- - powierzchnia: 820 m - wymiary: 31 x 26 m - wjazd od północy - dojazd drogą prywatną. --------MEDIA-------- Bezpośrednio przy działce w drodze: - sieć elektroenergetyczna, - sieć gazowa, - sieć kanalizacyjna, - sieć wodociągowa. --------LOKALIZACJA------- W odległości: - 200 m szkoła podstawowa, - 200 m przystanek autobusowy (bezpośredni dojazd do Warszawy), - 250 m sklep spożywczy, - 2,5 km supermarket Biedronka, siłownia i fitness, - 4,5 km Rynek w Starych Babicach, - 5,8 km przedszkole w Starych Babicach, - 7,5 km od trasy S8. ------------------PLAN ZAGOSPODAROWANIA - WARUNKI ZABUDOWY---------------- Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Stare Babice nieruchomość znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej jako MN2. Maksymalna wysokość zabudowy z zastrzeżeniem 11,5 m (2 kondygnacje nadziemne oraz kondygnacja poddasza użytkowego) przy zastosowaniu dachów o nachyleniu połaci 20-60, dla dachów płaskich - maksymalna wysokość zabudowy 7,5 m (2 kondygnacje nadziemne). Powierzchnia biologicznie czynna minimum 60%. Zapraszamy do obejrzenia działki RE Capital Nieruchomości Więcej ofert niepublikowanych w serwisie znajdziesz na naszej stronie firmowej n.recapital.pl ZapraszamyNumer oferty w biurze: 503/3445/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, Stare BabicePowierzchnia: 820Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Piękna działka budowlana wszystkie media, Józefin
Piękna działka budowlana wszystkie media, Józefin
308000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²385 zł/m²

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 800m2 położoną w miejscowości Józefin gm.Halinów. Nieruchomość jest zlokalizowana przy ul. Storczykowa na zamykanym osiedlu (brama wjazdowa na pilota) nowo powstających domów jednorodzinnych.  Kupiliśmy tą działkę z myślą o budowie wymarzonego domu, jednak okoliczności zmusiły nas do jej sprzedaży. Działka posiada, wszystkie atuty (warunki) potrzebne do budowy praktycznie każdego domu. - Ekspozycja -> posiada ekspozycję południowo-zachodnią. Dobrze nasłoneczniona, piękne zachody przebijające się przez drzewa dają cudowny efekt. W południe wysokie brzozy znajdujące się na końcu nieruchomości tłumią promienie dając delikatny cień na tylną część działki.  - Kształt -> Działka jest równa, bardzo układna. Posiada równe boki o wymiarach: 23,5m szerokości i 34m długości. Zachęcam do sprawdzenia działki w systemie informacji przestrzennej gminy Halinów, nr działki: 260/3. Przy tej szerokości działki, można już zrealizować praktycznie każdy projekt domu. Działka jest płaska, przygotowana do rozpoczęcia prac budowlanych. - Lokalizacja -> Działka znajduje się w niedalekiej odlegości od Sulejówka. Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości ok. 3 km od stacji PKP/SKM Sulejówek Miłosna i ok.1,7 km od stacji PKP Halinów. Po otwarciu mostu południowego, Józefin został bardzo dobrze skomunikowana z południową częścią Warszawy. Dojazd na Wilanów lub Mokotów zajmuje jedynie 14min, do galerii Promenada na Pradze południe dojazd zajmuje 16min. Działka znajduje się zaledwie 900m od planowanego przystanku PKP/SKM Józefin. Zaledwie 4km od działki znajduje się wjazd na A2 w miejscowości Nowy Konik kierunek Warszawa - Lublin a jadąc w kierunku Warszawy wjazd na obwodnicę południową Warszawy w miejscowości zakręt oddalony 4,5km od działki. - Media -> Działka uzbrojona, posiada media: Prąd, Woda, Gaz, Kanalizacja - Plan zagospodarowania -> Teren na którym położona jest działka objęty jest ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, oznaczony na rysunku planu symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej. - Dodatkowe informacje - Działka jest z 3 stron ogrodzona, w niedalekiej odległości lasek, sklep spożywczy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i obejrzenia nieruchomości. Tel: (użyj formularza kontaktowego)

Wyjątkowa DZIAŁKA BUDOWLANA! Wszystkie media! MPZP
Wyjątkowa DZIAŁKA BUDOWLANA! Wszystkie media! MPZP
425000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 194
Cena za m²355.95 zł/m²

DZIAŁKA BUDOWLANA w Lusówku - 1194 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Tarnowo Podgórne pod symbolem 67M. Przeznaczenie działki: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Najważniejsze zapisy MPZP dotyczące działki: - powierzchnia zabudowy działki do 25% - budynek nie wyższy niż dwukondygnacyjny (w tym poddasze użytkowe) z dachami dwu- lub wielo- spadowymi, o kącie nachylenia połaci dachowych 30-45 stopni, zbiegającymi się w kalenicy, z pokryciem ceramicznym lub dachówko podobnym o zbliżonej estetyce LOKALIZACJA: Miejscowość: Lusówko Gmina: Tarnowo Podgórne Powiat: Poznański Ulica: Wydmowa Okolice Jeziora Lusowskiego 9 km (8 min) do trasy ekspresowej S11! 20 km (15 min) do Poznania! 3 km do Jeziora Lusowskiego!   DZIAŁKA: Działka o powierzchni 1194 m2. Media bezpośrednio na działce: prąd Media bezpośrednio w drodze przy działce: kanalizacja, gaz, woda  Wymiary działki widoczne na zdjęciach.    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości.  Zapraszam gorąco do kontaktu! Miłosz Garncarz tel. (użyj formularza kontaktowego) Biuro Nieruchomości Beinvest

DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA wszystkie media 1200m2
DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA wszystkie media 1200m2
Mszczonów 30+ kilka dni temu

https://goo.gl/maps/JLaA4JmrFMCkkevm7Radziejowice,sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną: 1200 m2 wszystkie media.ul. Piaskowa róg Wiejskiej40 minut / 45km od centrum Warszawy, 2 km od trasy S8 ,1,8 km , do najbliższej Biedronki,ok 10km/10min do Aquaparku Suntago Park of Polandok 8 km /,10min do centrum Mszczonowa.

DUŻA atrakcyjna DZIAŁKA BUDOWLANA wszystkie media 1400m2
DUŻA atrakcyjna DZIAŁKA BUDOWLANA wszystkie media 1400m2
Mszczonów 30+ kilka dni temu

https://goo.gl/maps/JLaA4JmrFMCkkevm7Radziejowice,sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną: 1200 m2 wszystkie media.ul. Piaskowa róg Wiejskiej40 minut / 45km od centrum Warszawy, 2 km od trasy S8 ,1,8 km , do najbliższej Biedronki,ok 10km/10min do Aquaparku Suntago Park of Polandok 8 km /,10min do centrum Mszczonowa.

Działka Budowlana - wszystkie media bardzo dobra spokojna  lokalizacja
Działka Budowlana - wszystkie media bardzo dobra spokojna lokalizacja
112000 zł
Radomsko 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia950
Cena za m²117.89 zł/m²

Sprzedam Atrakcyjną działke budowlaną (950mkw)na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. W działce wszystkie nowe media z projektami mapkami -cała dokumentacja załatwiona - Przygotowana do budowy domu. Częściowo ogrodzona. Działka znajduje się na obrzeżach miasta Radomsko (dzielnica Stobiecko Miejskie).W koło działki piękne choinki. (Prywatność) Bardzo dobra lokalizacja- Cisza i spokój. blisko las(1km) # blisko szkoła , przedszkole , sklepy spożywcze , stacja benzynowa,myjnia itd. Do centrum ok 3,5km . #Szer. 19x dl. 50 Gratis garaż blaszany + wc niezbędne przy budowie. tel. 51*******55

Działka budowlana, MEDIA wszystkie, ładne widoki
Działka budowlana, MEDIA wszystkie, ładne widoki
15000 zł
Limanowa 10 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²15 zł/m²

Witam, Na sprzedaż działka budowlana na terenie miasta Limanowa. Uzbrojona we wszystkie media. Możliwość uzgodnienia wielkości działki. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Działka budowlana / MPZP / Wszystkie media
Działka budowlana / MPZP / Wszystkie media
549000 zł
18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 369
Cena za m²231.74 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Promienku - gmina Pobiedziska Nieruchomość jest położona w bardzo urokliwym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Dębiniec, lasów i jezior co gwarantuje ciszę i spokój, oraz dostęp do pięknych terenów rekreacyjnych na co dzień Działka budowlana objęta bardzo "luźnym" MPZP który pozwala na wiele, wszystkie media w drodze, teren działki porośnięty kilkunastoletnim drzewostanem - wycięte miejsce na budowę domu Wymiary działki: front 47,1 m tył 49,06 m zachodni bok 39,75 m wschodni bok 36,9 m + 24,95 m Odległość od Poznania 20 km / 25 minut Pociąg ze stacji Biskupice - Poznań Główny 21 minut Zapraszam na prezentację: Adam Goździk (użyj formularza kontaktowego) - darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku - preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza - pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży w oparciu o polisę OC PZU - doradztwo prawne - kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji

Działka budowlana Dominów 31 arów wszystkie media
Działka budowlana Dominów 31 arów wszystkie media
279000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 100
Cena za m²90 zł/m²

Działka budowlana w Dominowie pod Lublinem. Gmina Głusk. 30 arów. Piękna okolica, blisko miasta z wszystkimi jego udogodnieniami. Komunikacja miejska 300 metrów. Dojazd od drogi asfaltowej prywatną drogą ze współwłasnością właściciela działki - 100 metrów. Wszystkie media w sąsiedzkich zabudowanych działkach. 90 zł za m2 Działka złożona z dwóch wydzielonych działek sprzedawanych zgodnie przez obydwu współwłaścicieli.

Rybnik – duża działka budowlana - 2524m2 - wszystkie media.
Rybnik – duża działka budowlana - 2524m2 - wszystkie media.
235000 zł
Rybnik 23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 524
Cena za m²93.11 zł/m²

Sprzedaż prywatna. Działka nr 96 o powierzchni 2524m2 położona w Rybniku przy Batorego. Część budowlana od ul. Batorego oznaczona symbolem RMNZ, pozostałą część stanowią tereny zielone oznaczone symbolem RZM. Obowiązuje jeszcze stary plan z zabudową graniczną. Dojazd: asfaltowa droga gminna Stefana Batorego Media: wszystkie w drodze – woda, energia el., gaz, kanalizacja Działka bez jakichkolwiek obciążeń – działy III i IV księgi wieczystej wolne są od wpisów.

Trzebnica - działka budowlana przy szkole - wszystkie media
Trzebnica - działka budowlana przy szkole - wszystkie media
759800 zł
Trzebnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²289 zł/m²
Powierzchnia908 m²
Szerokość24 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak

Sprzedam dwie działki budowlane w TRZEBNICY 1500m od rynku, powierzchnie 908 i 959 m2 i bezpośrednio od właściciela. Działka na ul. Fiołkowej, na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych - 400m od Szkoły Podstawowej nr 3 - 1500m od rynku w Trzebnicy Działka budowlana w kształcie prostokąta (fronty działek po 24m) lekko nachylone. Wszystkie media (gaz, woda, prąd) w drodze przy działce. MPZP zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna MN Zapraszam do kontaktu, bądź na miejscu KASIA tel. 660 294 283

Działka Budowlana Brzoza Bydgoska 640m2 (wszystkie media) OGRODZONA
Działka Budowlana Brzoza Bydgoska 640m2 (wszystkie media) OGRODZONA
185000 zł
Brzoza 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia640
Cena za m²289.06 zł/m²

Działka Budowlana 640m2 w Brzozie koło Bydgoszczy w kształcie prostokąta Działka przy ulicy Kasztanowej (dojazd asfalt, chodniki z kostki) Wszystkie Media na działce (woda, prąd, kanalizacja) dodatkowo ogrodzona z każdej strony, wylane ławy i 1/2 fundamentów Działka pod zabudowę bliżniaczą + projekt domu Sprzedaż Prywatna bez pośredników, działka nie ma zadlużeń, czysta od obciążeń

Działka budowlana Tarnów ul. Marusarz. Wszystkie media. Własna studnia
Działka budowlana Tarnów ul. Marusarz. Wszystkie media. Własna studnia
125 000 zł
Tarnów 13 dnia plecy

Do sprzedania działka budowlana o pow. 503 m2, położona w przy ul. Marusarz. Nieruchomość ma kształt prostokąta. Posiada wszystkie media, ponadto na działce znajduje się sprawna studnia. Dojazd asfaltowy. Działka położona w otoczeniu domów jednorodzinnych. Oferta od osoby prywatnej. Telefon kontaktowy: 503 039 284 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana Łask Kolumna wszystkie media!
Działka budowlana Łask Kolumna wszystkie media!
170 000 zł
Łask 30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 740 m2 wśród nowych domów jednorodzinnych w Łasku Kolumnie, z dala od głównej ulicy. Dojazd gminną drogą utwardzoną oraz asfaltem. Działka w kształcie długiego prostokąta, w dużej części ogrodzona, z niewielkim domkiem letniskowym. W sąsiedztwie parterowe i piętrowe nowe domy całoroczne i rezydencjonalne. Wszystkie media przy działce: woda miejska, prąd, gaz, kanalizacja miejska. Domek letniskowy starszego typu o wymiarach ok.3,5 m x 5 m. W galerii przykładowe projekty domów dostosowane do szerokości działki. Nieruchomość obejmuje miejski plan zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Bez obciążeń, w bardzo dobrym miejscu w Centrum Kolumny, z kilkoma kilkunastoletnimi sosnami, które tworzą niezwykłą atmosferę tego miejsca. Okolica jest bardzo spokojna, a jednocześnie zapewniająca wszystko co potrzebne do życia. Malownicze otoczenie lasów, stawu, rzeki Grabi (4 min rowerem), czy Zalewu Barycz, pozwala na pełen relaks. Jednocześnie położenie działki w centralnej części Kolumny, daje szybki dostęp do rynku, niezbędnych usług i sklepów (do najbliższego sklepu jest ok. 300 m.) Usytuowanie miejscowości daje możliwość dotarcia do Łodzi w ok. 20 min. 22 km S14 do Portu Łódź. Można również korzystać z kolei, której stacja oddalona jest o 900 m ok. 10 min pieszo. Przejazd m.in. Łódzką Koleją Aglomeracyjną to zaledwie 22 min. do centralnego dworca Łódź Kaliska. Do centrum Łasku jest 5 km 8 min. samochodem. Atutem również jest niewielki dystans do drogi S8, włączyć do niej można się po przejechaniu 9 km. Wokół dużo zieleni, drzew, miejsce typowo rekreacyjne z wyjątkowym mikroklimatem. Serdecznie zapraszam na prezentację! Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Kontakt: Karolina Kawulska Doradca ds. Nieruchomości nr kom. 533666203, e-mail: karolinakawulska.koloseum@gmail.com Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837Numer oferty w biurze: 498352Lokalizacja: Łódzkie, Łaski, ŁaskPowierzchnia: 740Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana Łask Kolumna wszystkie media!
Działka budowlana Łask Kolumna wszystkie media!
159 000 zł
Łask 30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 740 m2 wśród nowych domów jednorodzinnych w Łasku Kolumnie, z dala od głównej ulicy. Dojazd gminną drogą utwardzoną oraz asfaltem. Działka w kształcie długiego prostokąta, w dużej części ogrodzona, z niewielkim domkiem letniskowym. W sąsiedztwie parterowe i piętrowe nowe domy całoroczne i rezydencjonalne. Wszystkie media przy działce: woda miejska, prąd, gaz, kanalizacja miejska. Na działce obecnie posadowiony jest domek letniskowy starszego typu o wymiarach ok.3,5 m x 5 m. W galerii przykładowe projekty domów jednorodzinnych całorocznych dostosowane do szerokości działki. Nieruchomość obejmuje miejski plan zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, co sprawia, że można bardzo szybko rozpocząć budowę. Bez obciążeń, w bardzo dobrym miejscu w Centrum Kolumny, z kilkoma kilkunastoletnimi sosnami, które tworzą niezwykłą atmosferę tego miejsca. Okolica jest bardzo spokojna, a jednocześnie zapewniająca wszystko co potrzebne do życia. Malownicze otoczenie lasów, stawu, rzeki Grabi (4 min rowerem), czy Zalewu Barycz, pozwala na pełen relaks. Jednocześnie położenie działki w centralnej części Kolumny, daje szybki dostęp do rynku, niezbędnych usług i sklepów (do najbliższego sklepu jest ok. 300 m.) Usytuowanie miejscowości daje możliwość dotarcia do Łodzi w ok. 15 min. 22 km S14 do Portu Łódź. Można również korzystać z kolei, której stacja oddalona jest o 900 m ok. 10 min pieszo. Przejazd m.in. Łódzką Koleją Aglomeracyjną to zaledwie 22 min. do centralnego dworca Łódź Kaliska. Do centrum Łasku jest 5 km 8 min. samochodem. Atutem również jest niewielki dystans do drogi S8, włączyć do niej można się po przejechaniu 9 km. Wokół dużo zieleni, drzew, miejsce typowo rekreacyjne z wyjątkowym mikroklimatem. Serdecznie zapraszam na prezentację! Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Kontakt: Karolina Kawulska Doradca ds. Nieruchomości nr kom. 533666203, e-mail: karolinakawulska.koloseum@gmail.com Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837Numer oferty w biurze: 498352Lokalizacja: Łódzkie, Łaski, ŁaskPowierzchnia: 740Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Budowlana - 1591 m2 / Wszystkie Media / Centrum Miasta
Działka Budowlana - 1591 m2 / Wszystkie Media / Centrum Miasta
235000 zł
Nasielsk 23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 591
Cena za m²147.71 zł/m²

Witam, Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nasielsk, przy ul. Jaworowej o powierzchni 1591 m2. Działka z przeznaczeniem na budowę mieszkalną lub prowadzenie działalności gospodarczej. Teren ogrodzony - nowe ogrodzenie panelowe w kolorze czarnym, grubość przęsła 4mm, zamocowane na nakrętkach antykradzieżowych, z podmurówką prefabrykowaną. Słupki ocynkowane i pomalowane w kolorze czarnym, zabetonowane w gruncie. Ogrodzenie ze wszystkich stron, za wyjątkiem kawałka pozostawionego na bramę + furtkę. Działka o wielkości 1591 m2 - 55 m długość i ~30 m szerokości. Dojazd do działki drogą gminną. Teren uprzątnięty i częściowo wyrównany. Usunięte karpy oraz pozostałości drzew. Działka w kształcie prostokąta. Doskonałe położenie - druga linia zabudowy, dzięki czemu nie dociera zgiełk z głównej ulicy miasta. W koło dużo zieleni (pozostawione kilkudziesięcioletnie drzewa) i zabudowa jednorodzinna. W niewielkiej odległości Niepubliczna Szkoła i Żłobek (100 m), PSB Mrówka (400 m), sklep Biedronka (400 m), Szkoła Podstawowa (1000 m), Sklepy spożywcze i przemysłowe oraz Urząd Miasta. Wszystkie media w granicy działki - prąd, woda, kanalizacja, gaz ziemny, światłowód. Posiadam wszystkie warunki określające przyłącza do granicy działki - odległość przyłączy nie większa niż 5 metrów. Odległość do stacji PKP Nasielsk - 5 km (8 minut jazdy samochodem), skąd w 40 minut można dojechać do Warszawy bez przesiadek. KW bez obciążeń, służebności i roszczeń. Działkę sprzedaję prywatnie - pośrednikom i agentom nieruchomości dziękuję. Na działkę złożone zostały warunki zabudowy na dom jednorodzinny z garażem. Cena ruchoma - do negocjacji. Zapraszam do kontaktu.

Działka budowlana 11ar wszystkie media,  Na osiedlu Domków Wiązów
Działka budowlana 11ar wszystkie media, Na osiedlu Domków Wiązów
99000 zł
21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 120
Cena za m²88.39 zł/m²

Działka Budowlana o powierzchni 1120m2 zlokalizowana w Miasteczku Wiązów na niewielkim osiedlu domków jednorodzinnych. Spokojna i bezpieczna lokalizacja. Teren suchy i równy, Działka jest bardzo ustawna, ma swoją Księgę Wieczystą , przewidziana jest zabudowa mieszkaniowa. ~11km od zjazdu z autostrady A4 ~33km od Wrocławia ~12km od Strzelina ~18km od Oławy ~32km na Bielany Wrocławskie ... A przede wszystkim wszędzie szybko ponieważ bez korków ... Wszystkie media: Kanalizacja, Woda, Prąd, W Miasteczku jest piękny odrestaurowany Rynek, Ośrodek zdrowia, Apteki. Bank, Supermarkety, Szkoła, Przedszkole, Straż, Policja, Kwiaciarnie, Piekarnie, Fryzjer, Kosmetyczka , oraz wiele wiele innych sklepów . Niebawem ma być też Żłobek, hala sportowa oraz SkatePark. AquaPark, oraz lodowisko jest w Strzelinie - 10 minut Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej , wystawiam fakturę VAT 23% cena brutto

Działka budowlana 121m, wszystkie media
Działka budowlana 121m, wszystkie media
599 000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana ze wszystkimi mediami o możliwości zabudowy 121 metrów z 2 kondygnacjami do 9 metrów. Ogrodzona z bramą wjazdową Zalesiona starodrzewiem - dębami i krzewami iglastymi idealnymi na spokojny wypoczynek. Nie słychać ulicy, jedynie śpiew ptaków.LOKALIZACJAWarszawa Wesoła, Stara Miłosna, Torfowa 6W całej okolicy znajdują się zadbane domy jednorodzinne, las oraz sklepy typu Biedronka (200 m) i Lidl (500 m), ośrodki zdrowia i edukacji.MEDIAPodłączona elektryczność oraz gaz.Woda obecnie z własnej studni oraz szambo.Możliwość podłączenia wody i kanalizacji, która znajduje się przy samej drodze.WARUNKI ZABUDOWYWarunki zabudowy z decyzji na rok 2016 pozwalały na zabudowę to 121 m2 z dwoma kondygnacjami nadziemnymi (i jedna podziemna) do 9 metrów wysokości z dachem dwuspadowym. Niestety zostały uchylone. Obecnie jest możliwość ponownego uzyskania warunków przebudowy identyczne jak w 2016 roku.METRAŻ DZIAŁKI / BUDYNKU (w przybliżeniu)16,6m x 53,5m - działka - wymiary minimalne, w najkrótszych punktach działki12,3m x 10m - budynek, fundamentOPIS BUDYNKUDrewniany dom letniskowy został postanowiony na solidnym betonowym fundamencie z murowanym parterem, fundamenty należy wzmocnić i budować na nich. Na poziomie -0,5 znajduje się garaż oraz dwa pomieszczenia z miejscem na toaletą. Na piętrze znajduje się duży taras ok. 80 m2.TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Rembertowska 15B/2Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:- oszczędność czasu- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.Zapraszamy do współpracy! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.Numer oferty w biurze: TC476992086Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, TorfowaPowierzchnia: 889Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana Wieszowa - wszystkie media
Działka budowlana Wieszowa - wszystkie media
207690 zł
Wieszowa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia903
Cena za m²230 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana: działka (648/14) o powierzchni 903 m2 +udział w drodze (650/14) znajdujące się w Wieszowej przy ul. Dworcowej. W niedalekiej odległości powstaje osiedle domków jednorodzinnych - "Osiedle Wieszowa". Działka o regularnym kształcie, płaska Cena - 230zł/m2 Droga dojazdowa częściowo asfaltowa / gruntowa - utwardzana (docelowo asfaltowa) Prąd, woda, kanalizacja, internet oraz gaz. W odległości ok. 300m znajduje się przystanek autobusowy z którego dojedziemy między innymi do Pyskowic, Zabrza, Tarnowskich Gór czy Bytomia. W okolicy znajdują się sklepy, kościół, szkoła, przedszkole itp. Działka idealna zarówno dla osób chcących oderwać się od miejskiego zgiełku, a także dla rodzin z dziećmi . Zapraszam do oględzin działki, a także do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji :) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Działka budowlana - ogrodzona + wszystkie media
Działka budowlana - ogrodzona + wszystkie media
190000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 058
Cena za m²179.58 zł/m²

Biuro Nieruchomości Royal Key ma do zaoferowania Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1058 m2 w Mysłakowicach. Działka położona jest w spokojnej i cichej okolicy, ogrodzona z 3 stron, dojazd drogą asfaltową.  Teren jest zgodny z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla części terenów wsi Mysłakowice i opisana jest jako 39.MN2 - tereny zabudowy jednorodzinnej.  Media : gaz, prąd, woda i kanalizacja.  W okolicy znajdziemy dużo terenów zielonych idealnie dla ludzi lubiących spacery, jazdę na rowerze czy różnego rodzaju sporty na świeżym powietrzu.  Ostatnia wolna działka na osiedlu domów jednorodzinnych.  Zapraszam na prezentację  Biuro Nieruchomości Royal Key  Kamil Kaliniak  tel. (użyj formularza kontaktowego)  Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana 121m, wszystkie media
Działka budowlana 121m, wszystkie media
599 000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana ze wszystkimi mediami o możliwości zabudowy 121 metrów z 2 kondygnacjami do 9 metrów. Ogrodzona z bramą wjazdową Zalesiona starodrzewiem - dębami i krzewami iglastymi idealnymi na spokojny wypoczynek. Nie słychać ulicy, jedynie śpiew ptaków.LOKALIZACJAWarszawa Wesoła, Stara Miłosna, Torfowa 6W całej okolicy znajdują się zadbane domy jednorodzinne, las oraz sklepy typu Biedronka (200 m) i Lidl (500 m), ośrodki zdrowia i edukacji.MEDIAPodłączona elektryczność oraz gaz.Woda obecnie z własnej studni oraz szambo.Możliwość podłączenia wody i kanalizacji, która znajduje się przy samej drodze.WARUNKI ZABUDOWYWarunki zabudowy z decyzji na rok 2016 pozwalały na zabudowę to 121 m2 z dwoma kondygnacjami nadziemnymi (i jedna podziemna) do 9 metrów wysokości z dachem dwuspadowym. Niestety zostały uchylone. Obecnie jest możliwość ponownego uzyskania warunków przebudowy identyczne jak w 2016 roku.METRAŻ DZIAŁKI / BUDYNKU (w przybliżeniu)16,6m x 53,5m - działka - wymiary minimalne, w najkrótszych punktach działki12,3m x 10m - budynek, fundamentOPIS BUDYNKUDrewniany dom letniskowy został postanowiony na solidnym betonowym fundamencie z murowanym parterem, fundamenty należy wzmocnić i budować na nich. Na poziomie -0,5 znajduje się garaż oraz dwa pomieszczenia z miejscem na toaletą. Na piętrze znajduje się duży taras ok. 80 m2.TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Rembertowska 15B/2 - Katowice, ul. Grabowa 2 pok. 308 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 222.Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:- oszczędność czasu- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.Zapraszamy do współpracy! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.Numer oferty w biurze: TC476992086Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, TorfowaPowierzchnia: 889Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana 121m, wszystkie media
Działka budowlana 121m, wszystkie media
599 000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana ze wszystkimi mediami o możliwości zabudowy 121 metrów z 2 kondygnacjami do 9 metrów. Ogrodzona z bramą wjazdową Zalesiona starodrzewiem - dębami i krzewami iglastymi idealnymi na spokojny wypoczynek. Nie słychać ulicy, jedynie śpiew ptaków.LOKALIZACJAWarszawa Wesoła, Stara Miłosna, Torfowa 6W całej okolicy znajdują się zadbane domy jednorodzinne, las oraz sklepy typu Biedronka (200 m) i Lidl (500 m), ośrodki zdrowia i edukacji.MEDIAPodłączona elektryczność oraz gaz.Woda obecnie z własnej studni oraz szambo.Możliwość podłączenia wody i kanalizacji, która znajduje się przy samej drodze.WARUNKI ZABUDOWYWarunki zabudowy z decyzji na rok 2016 pozwalały na zabudowę to 121 m2 z dwoma kondygnacjami nadziemnymi (i jedna podziemna) do 9 metrów wysokości z dachem dwuspadowym. Niestety zostały uchylone. Obecnie jest możliwość ponownego uzyskania warunków przebudowy identyczne jak w 2016 roku.METRAŻ DZIAŁKI / BUDYNKU (w przybliżeniu)16,6m x 53,5m - działka - wymiary minimalne, w najkrótszych punktach działki12,3m x 10m - budynek, fundamentOPIS BUDYNKUDrewniany dom letniskowy został postanowiony na solidnym betonowym fundamencie z murowanym parterem, fundamenty należy wzmocnić i budować na nich. Na poziomie -0,5 znajduje się garaż oraz dwa pomieszczenia z miejscem na toaletą. Na piętrze znajduje się duży taras ok. 80 m2.TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Rembertowska 15B/2 - Katowice, ul. Grabowa 2 pok. 308 - Łódź, Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:- oszczędność czasu- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.Zapraszamy do współpracy! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.Numer oferty w biurze: TC476992086Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, TorfowaPowierzchnia: 889Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana 121m, wszystkie media
Działka budowlana 121m, wszystkie media
599 000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana ze wszystkimi mediami o możliwości zabudowy 121 metrów z 2 kondygnacjami do 9 metrów. Ogrodzona z bramą wjazdową Zalesiona starodrzewiem - dębami i krzewami iglastymi idealnymi na spokojny wypoczynek. Nie słychać ulicy, jedynie śpiew ptaków.LOKALIZACJAWarszawa Wesoła, Stara Miłosna, Torfowa 6W całej okolicy znajdują się zadbane domy jednorodzinne, las oraz sklepy typu Biedronka (200 m) i Lidl (500 m), ośrodki zdrowia i edukacji.MEDIAPodłączona elektryczność oraz gaz.Woda obecnie z własnej studni oraz szambo.Możliwość podłączenia wody i kanalizacji, która znajduje się przy samej drodze.WARUNKI ZABUDOWYWarunki zabudowy z decyzji na rok 2016 pozwalały na zabudowę to 121 m2 z dwoma kondygnacjami nadziemnymi (i jedna podziemna) do 9 metrów wysokości z dachem dwuspadowym. Niestety zostały uchylone. Obecnie jest możliwość ponownego uzyskania warunków przebudowy identyczne jak w 2016 roku.METRAŻ DZIAŁKI / BUDYNKU (w przybliżeniu)16,6m x 53,5m - działka - wymiary minimalne, w najkrótszych punktach działki12,3m x 10m - budynek, fundamentOPIS BUDYNKUDrewniany dom letniskowy został postanowiony na solidnym betonowym fundamencie z murowanym parterem, fundamenty należy wzmocnić i budować na nich. Na poziomie -0,5 znajduje się garaż oraz dwa pomieszczenia z miejscem na toaletą. Na piętrze znajduje się duży taras ok. 80 m2.TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Rembertowska 15B/2 - Katowice, ul. Grabowa 2 pok. 308 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223.Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:- oszczędność czasu- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.Zapraszamy do współpracy! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.Numer oferty w biurze: TC476992086Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, TorfowaPowierzchnia: 889Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana, inwestycyjna, wszystkie media
Działka budowlana, inwestycyjna, wszystkie media
6000000 zł
Kosakowo 20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia11 000
Cena za m²545.45 zł/m²

Na sprzedaż działka z obiektem produkcyjno-usługowym, zlokalizowana w Kosakowie, miejscowości doskonale skomunikowanej z centrum Gdyni. Obiekt położony jest na działce o pow. 11 000 m2, z czego 7 000 m2 stanowi utwardzony, ogrodzony i oświetlony plac. Wokół działki znajdują się nowo powstałe osiedla domów. Teren obiecujący inwestycyjnie. Las od zachodu. Dojazd drogą asfaltową. Powierzchnia całkowita budynku to 657,20 m2. Na parterze (505,5 m2) znajdują się pomieszczenia socjalne - jadalnia, WC, natryski, magazynek, pomieszczenie porządkowe; pomieszczenia biurowe 13m2, magazyn - 17 m2, ślusarnia - 47m2, warsztat - 156 m2, tokarnia - 30m2, stanowisko napraw - 53 m2. Na pierwszym piętrze znajduje się 6 pomieszczeń biurowych, archiwum, toalety, magazynek o łącznej powierzchni 151,7 m2. Budynek jest murowany, posiada żelbetonowe fundamenty, ściany fundamentowe z betonowych bloczków. Ściany zewnętrzne parteru i piętra - z pustaków. Ściany wewnętrzne nośne gr. 25 cm z cegły, działowe o gr. 12 cm i 6 cm. Dach drewniany, kryty blachą falistą. Drzwi drewniane, okna PCV. W części warsztatowej wrota stalowe. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wod. - kan., C.O., telefoniczną, odgromową oraz gazową. Zapraszam do kontaktu.

działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granic
działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granic
280 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

do sprzedania działka budowlana w Mnikowie Czułowie 31 arówdziałka przepiękna z widokiem na skałki co jest rżadkośćiąnadaje się do wybudowania rezydencjicałość działki jest budowlana za wyjątkiem małego kawałka od zachodu -teren zieleni chronionejodległość od Krakowa Poczty Głównej 20 kmdojazd z Bronowic na działkę około 15 minutbardzo dobry dojazd z Krakowa bez korków lokalnymi drogami przez ulicę Balickąnie ma żadnych korków ani rano ani po południu nie jakw kierunku na Zielonki lub Głogoczów-Zakopane co staje się przekleństwem tych co mają domy wtym kierunkachmożna na tej działce postawić bez kłopotu domdziałka jest uzbrojonaprąd w granicy .woda w granicy ,kanalizacja nowa w granicy.dojazd drogą asfaltową do samej działkidziałka ma numery 226/1 i 226/2można sprawdzić w internecie jej umiejscowienie i kształtobok nikt się nigdy już nie postawi nie ma już takiej możliwoścco jest wielkim plusem ( bo obok jest otulina- Park Dolinki Podkrakowskie )obok postawił dom swój europoseł kilku kadencji czyli okolica urokliwawoda z sieci wodociągowejaby dojechać do działki trzeba wpisać w nawigacji Mników dom 169nawigacja sama doprowadziJEST TO NASTĘPNA DZIAŁKA za tym domem nr 169 Mnikówjak kończy się droga asfaltowaw tej drodze asfaltowej na granicy działki jest pokrywa studni od kanalizacjii wody do tej działkiStan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą.Działka nie jest przedmiotem dzierżawy.Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia.kontakt 889-339-312-------------------------------------działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesjidziałka budowlana Mników na wybudowanie rezydencji doskonały dojazd kilkanascie km od Krakowa

Działka budowlana Tarnów ul. Marusarz. Wszystkie media. Własna studnia. Osłonięta od ulicy
Działka budowlana Tarnów ul. Marusarz. Wszystkie media. Własna studnia. Osłonięta od ulicy
125 000 zł
Tarnów 13 dnia plecy

Do sprzedania działka budowlana o pow. 503 m2, położona w przy ul. Marusarz.Nieruchomość ma kształt prostokąta.Posiada wszystkie media, ponadto na działce znajduje się sprawna studnia. Dojazd asfaltowy.Działka położona w otoczeniu domów jednorodzinnych. Oferta od osoby prywatnej. Telefon kontaktowy: 503 039 284Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesji
działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesji
280 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

do sprzedania działka budowlana w Mnikowie Czułowie 31 arówdziałka przepiękna z widokiem na skałki co jest rżadkośćiąnadaje się do wybudowania rezydencjicałość działki jest budowlana za wyjątkiem małego kawałka od zachodu -teren zieleni chronionejodległość od Krakowa Poczty Głównej 20 kmdojazd z Bronowic na działkę około 15 minutbardzo dobry dojazd z Krakowa bez korków lokalnymi drogami przez ulicę Balickąnie ma żadnych korków ani rano ani po południu nie jakw kierunku na Zielonki lub Głogoczów-Zakopane co staje się przekleństwem tych co mają domy wtym kierunkachmożna na tej działce postawić bez kłopotu domdziałka jest uzbrojonaprąd w granicy .woda w granicy ,kanalizacja nowa w granicy.dojazd drogą asfaltową do samej działkidziałka ma numery 226/1 i 226/2można sprawdzić w internecie jej umiejscowienie i kształtobok nikt się nigdy już nie postawi nie ma już takiej możliwoścco jest wielkim plusem ( bo obok jest otulina- Park Dolinki Podkrakowskie )obok postawił dom swój europoseł kilku kadencji czyli okolica urokliwawoda z sieci wodociągowejaby dojechać do działki trzeba wpisać w nawigacji Mników dom 169nawigacja sama doprowadziJEST TO NASTĘPNA DZIAŁKA za tym domem nr 169 Mnikówjak kończy się droga asfaltowaw tej drodze asfaltowej na granicy działki jest pokrywa studni od kanalizacjii wody do tej działkiStan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą.Działka nie jest przedmiotem dzierżawy.Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia.wg dokumentów ta działka znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej izagrodowej i jednorodzinnej MN1kontakt 889-339-312-------------------------------------działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesjidziałka budowlana Mników na wybudowanie rezydencji doskonały dojazd kilkanascie km od Krakowa

działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesji
działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesji
280 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

do sprzedania działka budowlana w Mnikowie Czułowie 31 arówdziałka przepiękna z widokiem na skałki co jest rżadkośćiąnadaje się do wybudowania rezydencjicałość działki jest budowlana za wyjątkiem małego kawałka od zachodu -teren zieleni chronionejodległość od Krakowa Poczty Głównej 20 kmdojazd z Bronowic na działkę około 15 minutbardzo dobry dojazd z Krakowa bez korków lokalnymi drogami przez ulicę Balickąnie ma żadnych korków ani rano ani po południu nie jakw kierunku na Zielonki lub Głogoczów-Zakopane co staje się przekleństwem tych co mają domy wtym kierunkachmożna na tej działce postawić bez kłopotu domdziałka jest uzbrojonaprąd w granicy .woda w granicy ,kanalizacja nowa w granicy.dojazd drogą asfaltową do samej działkidziałka ma numery 226/1 i 226/2można sprawdzić w internecie jej umiejscowienie i kształtobok nikt się nigdy już nie postawi nie ma już takiej możliwoścco jest wielkim plusem ( bo obok jest otulina- Park Dolinki Podkrakowskie )obok postawił dom swój europoseł kilku kadencji czyli okolica urokliwawoda z sieci wodociągowejaby dojechać do działki trzeba wpisać w nawigacji Mników dom 169nawigacja sama doprowadziJEST TO NASTĘPNA DZIAŁKA za tym domem nr 169 Mnikówjak kończy się droga asfaltowaw tej drodze asfaltowej na granicy działki jest pokrywa studni od kanalizacjii wody do tej działkiStan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą.Działka nie jest przedmiotem dzierżawy.Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia.kontakt 889-339-312-------------------------------------działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesjidziałka budowlana Mników na wybudowanie rezydencji doskonały dojazd kilkanascie km od Krakowa

działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesji
działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesji
280 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Gmina Liszkido sprzedania działka budowlana w Mnikowie Czułowie 31 arówdziałka przepiękna z widokiem na skałki co jest rżadkośćiąnadaje się do wybudowania rezydencjicałość działki jest budowlana za wyjątkiem małego kawałka od zachodu -teren zieleni chronionejodległość od Krakowa Poczty Głównej 20 kmdojazd z Bronowic na działkę około 15 minutbardzo dobry dojazd z Krakowa bez korków lokalnymi drogami przez ulicę Balickąnie ma żadnych korków ani rano ani po południu nie jakw kierunku na Zielonki lub Głogoczów-Zakopane co staje się przekleństwem tych co mają domy wtym kierunkachmożna na tej działce postawić bez kłopotu domdziałka jest uzbrojonaprąd w granicy .woda w granicy ,kanalizacja nowa w granicy.dojazd drogą asfaltową do samej działkidziałka ma numery 226/1 i 226/2można sprawdzić w internecie jej umiejscowienie i kształtobok nikt się nigdy już nie postawi nie ma już takiej możliwoścco jest wielkim plusem ( bo obok jest otulina- Park Dolinki Podkrakowskie )obok postawił dom swój europoseł kilku kadencji czyli okolica urokliwawoda z sieci wodociągowejaby dojechać do działki trzeba wpisać w nawigacji Mników dom 169nawigacja sama doprowadziJEST TO NASTĘPNA DZIAŁKA za tym domem nr 169 Mnikówjak kończy się droga asfaltowaw tej drodze asfaltowej na granicy działki jest pokrywa studni od kanalizacjii wody do tej działkiStan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą.Działka nie jest przedmiotem dzierżawy.Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia.aktualne zdjecia dzisiaj dołączękontakt 889-339-312-------------------------------------działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesjidziałka budowlana Mników na wybudowanie rezydencji doskonały dojazd kilkanascie km od Krakowa

działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesji
działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesji
280 000 zł
Kraków 8 dni plecy

do sprzedania działka budowlana w Mnikowie Czułowie 29 arówdziałka przepiękna z widokiem na skałki co jest rzadkośćiąnadaje się do wybudowania rezydencjicałość działki jest budowlana za wyjątkiem małego kawałka od zachodu -teren zieleni chronionejodległość od Krakowa Poczty Głównej 20 kmdojazd z Bronowic na działkę około 15 minutbardzo dobry dojazd z Krakowa bez korków lokalnymi drogami przez ulicę Balickąnie ma żadnych korków ani rano ani po południu nie jakw kierunku na Zielonki lub Głogoczów-Zakopane co staje się przekleństwem tych co mają domy wtym kierunkachmożna na tej działce postawić bez kłopotu domdziałka jest uzbrojonaprąd w granicy .woda w granicy ,kanalizacja nowa w granicy.dojazd drogą asfaltową do samej działkidziałka ma numery 226/1 ma 2 ary i 226/2 to 2 arów łącznie 29 arównumer księgi wieczystej w Sądzie dla Krakowa Krowodrzy VII Wydział Ksiąg Wieczystych w Czernichowie numer KR1K 00002969/4cena 280 000 za działkę czyli 96 zł /m kwmożna sprawdzić w internecie jej umiejscowienie i kształtobok nikt się nigdy już nie postawi nie ma już takiej możliwoścco jest wielkim plusem ( bo obok jest otulina- Park Dolinki Podkrakowskie )obok postawił dom swój europoseł kilku kadencji czyli okolica urokliwawoda z sieci wodociągowejaby dojechać do działki trzeba wpisać w nawigacji Mników dom 169nawigacja sama doprowadziJEST TO NASTĘPNA DZIAŁKA za tym domem nr 169 Mnikówjak kończy się droga asfaltowaw tej drodze asfaltowej na granicy działki jest pokrywa studni od kanalizacjiStan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą.Działka nie jest przedmiotem dzierżawy.Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia.wg dokumentów ta działka znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej zagrodoweji jednorodzinnej MN1kontakt 889-339-312-------------------------------------działka budowlana Mników - skałki- niepowtarzalna media wszystkie są w granicy posesjidziałka budowlana Mników na wybudowanie domu doskonały dojazd kilkanascie km od Krakowadziałka budowlana Mników na wybudowanie rezydencji doskonały dojazd kilkanascie km od Krakow

Działka budowlana 1102m Łajski, wszystkie media
Działka budowlana 1102m Łajski, wszystkie media
440000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 102
Cena za m²399.27 zł/m²

Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę budowlaną w Łajskach k/Legionowa przy ul. Konwaliowej (boczna ul. Leśnej). Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 50 m gruntową utwardzoną. Przeznaczenie w planie zagospodarowania, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wraz z urządzeniami towarzyszącymi oraz możliwe nieuciążliwe usługi . Dostępne wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, bezpośrednio przy działce. Działka częściowo ogrodzona, położona na nowopowstałym osiedlu składającym się z 11-stu działek. W sąsiedztwie działki z nową zabudową jednorodzinną. Cicha i spokojna okolica, w odległości 60 m duży kompleks lasów państwowych (piękne tereny i trasy rowerowe), 1,5 km do pętli ZTM linii 731 oraz L10. Cena do rozsądnej negocjacji. Numer działki 220/4 Wykonano na działce odwierty geotechniczne potwierdzające grunty o dobrych cechach wytrzymałościowych, umożliwiających bezpośrednie posadowienie obiektu na gruntach rodzimych. Agencją nieruchomości i pośrednikom dziękuję za oferty współpracy.

Działka budowlana 1102m Łajski, wszystkie media
Działka budowlana 1102m Łajski, wszystkie media
440000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 102
Cena za m²399.27 zł/m²

Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę budowlaną w Łajskach k/Legionowa przy ul. Konwaliowej (boczna ul. Leśnej)  Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 50 m gruntową utwardzoną. Przeznaczenie w planie zagospodarowania, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wraz z urządzeniami towarzyszącymi oraz możliwe usługi nieuciążliwe. Dostępne wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, bezpośrednio przy działce. Działka częściowo ogrodzona, położona na nowopowstałym osiedlu składającym się z 11-stu działek. W sąsiedztwie działki z nową zabudową jednorodzinną. Cicha i spokojna okolica, w odległości 60 m duży kompleks lasów państwowych (piękne tereny i trasy rowerowe), 1,5 km do pętli ZTM linii 731 oraz L10. Cena do rozsądnej negocjacji. Numer działki 220/4 Agencją nieruchomości i pośrednikom dziękuję za oferty współpracy.

Działka budowlana warunki zabudowy wszystkie media
Działka budowlana warunki zabudowy wszystkie media
339000 zł
Kołbiel 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²339 zł/m²

Witam wszystkich Państwa, mam do zaoferowania działkę budowlaną w przepięknej miejscowości jaką jest Kołbiel, działka usytuowana na nowo powstającym osiedlu, przy ul. Armii Krajowej, w bezpośrednim sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych, posiada dostęp do wszystkich mediów; woda, gaz, kanalizacja, prąd, oraz oświetlenie uliczne, światłowód 24it. Działka nie wymaga nawożenia, usytuowana na górce, na chłonnym gruncie. Możliwośc wydzielenia mniejszej lub większej działki w przedziale 600-1200m2.W rozliczeniu mogę przyjąć małe mieszkanie w Warszawie w nowym budownictwie

Działka budowlana Pieńsk 800m2, wszystkie media!
Działka budowlana Pieńsk 800m2, wszystkie media!
60000 zł
Pieńsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia799
Cena za m²75.09 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Pieńsku o powierzchni 799m2 przy ulicy Zawiszy Czarnego (działka numer 292 w Geoportalu). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (59MN). Działka położona jest blisko centrum miasta. Pieszo, do stacji PKP jest 3 min, a do deptaka około 5 minut. Kształt działki umożliwia bezproblemową budowę domu o powierzchni 130-150m2. Wszystkie media (gaz, prąd, woda, kanalizacja) są w bezpośredniej bliskości działki (są w drodze przylegającej do działki). Część warunków przyłączenia już uzyskałem, część otrzymam na dniach. Działka zlokalizowana jest blisko torów - jednak przy aktualnych technologiach budowy sąsiedztwo to nie jest problemem. Ulica Zawiszy Czarnego granicząca ze sprzedawaną działką jest cicha i spokojna - w ciągu godziny przejeżdża nią raptem kilka pojazdów. Zapraszam do zadawania pytań i oględzin. Rzadko można znaleźc działki w tak bliskiej odległości od centrum miejscowości, a zarazem w całkiem akceptowalnej cenie.

Działka budowlana Pieńsk 800m2, wszystkie media!
Działka budowlana Pieńsk 800m2, wszystkie media!
60000 zł
Pieńsk 16 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia799
Cena za m²75.09 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Pieńsku o powierzchni 799m2 przy ulicy Zawiszy Czarnego (działka numer 292 w Geoportalu). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (59MN). Działka położona jest blisko centrum miasta. Pieszo, do stacji PKP jest 3 min, a do deptaka około 5 minut. Kształt działki umożliwia bezproblemową budowę domu o powierzchni 130-150m2. Wszystkie media są w bezpośredniej bliskości działki (są w drodze przylegającej do działki). Działka ma ważne przez 2 lata warunki przyłączenia dla gazu, prądu, wody i kanalizacji. Działka zlokalizowana jest blisko torów - jednak przy aktualnych technologiach budowy sąsiedztwo to nie jest problemem. Ulica Zawiszy Czarnego granicząca ze sprzedawaną działką jest cicha i spokojna - w ciągu godziny przejeżdża nią raptem kilka pojazdów. Zapraszam do zadawania pytań i oględzin. Rzadko można znaleźc działki w tak bliskiej odległości od centrum miejscowości, a zarazem w całkiem akceptowalnej cenie.

Działka budowlana z MPZP - wszystkie media *kanalizacja*
Działka budowlana z MPZP - wszystkie media *kanalizacja*
1 809 000 zł
30+ kilka dni temu

Dzień dobry, Działka na sprzedaż Działka z MPZP o pow. 1898 m2 Wszystkie media: - prąd, - gaz, - woda, + !! kanalizacja !! Bardzo dobra lokalizacja ok 600 m do pętli autobusowej na Gocławiu. Ustalenia z MPZP: 1) Przeznaczenie terenu: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i bliźniaczej z dopuszczeniem usług, zgodnie z § 4 ust. 4; 2) Warunki zabudowy i zagospodarowania terenu oraz zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego: a) maksymalna intensywność zabudowy na działce budowlanej – 0,6, b) maksymalna powierzchnia zabudowy na działce – 25%, c) maksymalna wysokość zabudowy – 12 m, e) minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej na działce – 70%, Cena: 1.809.000 zł Kontakt: Radosław 500, 540, 503 Nota prawna: Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność

Działka budowlana 1500m (28x53,5) Topórek, wszystkie media
Działka budowlana 1500m (28x53,5) Topórek, wszystkie media
300000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²200 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 1500m o wymiarach 28x53,5m (nr521/1) w miejscowości Topórek doskonała komunikacja 5min drogi od miasta. Działka jest w pełni uzbrojona, prąd, woda, kanalizacja, gaz (PRZYŁĄCZA DOPROWADZONE DO DZIAŁKI) pierwsza linia zabudowy, podniesiona do poziomu drogi. Bardzo spokojna okolica w której powstaje dużo nowych domów. Od razu obok działki znajduje się przystanek autobusowy MPK.

Działka budowlana Jaskółki 1083 m2 - wszystkie media
Działka budowlana Jaskółki 1083 m2 - wszystkie media
130 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 083
Cena za m²0.12 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w świetnej lokalizacji - 5km od granic Ostrowa Wlkp. Działka znajduje się w miejscowości Jaskółki, przy drodze powiatowej. Media w drodze: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz, telewizja kablowa. Indywidualna księga wieczysta. Teren ogrodzony z trzech stron płotem z płyt betonowych - front otwarty. Działka o bardzo regularnym kształcie: szerokość ok. 25 / 21 m, długość ok 48 m. Powierzchnia: 1083 m2 Cena: 130 zł/m2

DUŻA atrakcyjna DZIAŁKA BUDOWLANA 1400m2 wszystkie media
DUŻA atrakcyjna DZIAŁKA BUDOWLANA 1400m2 wszystkie media
Mszczonów 2 dnia plecy

https://goo.gl/maps/JLaA4JmrFMCkkevm7Radziejowice,sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną: 1200 m2 wszystkie media.ul. Piaskowa róg Wiejskiej40 minut / 45km od centrum Warszawy, 2 km od trasy S8 ,1,8 km , do najbliższej Biedronki,ok 10km/10min do Aquaparku Suntago Park of Polandok 8 km /,10min do centrum Mszczonowa.

Działka budowlana Mielno. Super lokalizacja. Wszystkie media.
Działka budowlana Mielno. Super lokalizacja. Wszystkie media.
460000 zł
dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia659
Cena za m²698.03 zł/m²

Działka w Mielnie o powierzchni 659 m2 pod pensjonat. 150 metrów do plaży i 250 metrów do jeziora Jamno. Działka jest ogrodzona. Prąd i woda doprowadzona na działkę. Kanalizacja i gaz w drodze dojazdowej. Na działce obecnie znajduje się basen. Do wykorzystania dla przyszłego inwestora albo do likwidacji. Gmina Mielno wydaje warunki zabudowy na tym terenie pod budownictwo usługowe. Sprzedaż na fakturę Vat. Cena netto. Zapraszam na prezentację i do negocjacji ceny. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zalecane jest osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka nad jeziorem, Żabin. Wszystkie media. Działka budowlana 3000m
Działka nad jeziorem, Żabin. Wszystkie media. Działka budowlana 3000m
300000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 140/3 (możliwość podziału na dwie działki) na Pojezierzu Drawskim, w miejscowości Żabin, gmina Wierzchowo, 12 km do Złocieńca, położone nad jeziorem Dramienko ( I klasa czystości wody). Działka posiada dostęp do prądu, wody, kanalizacji, z dwóch stron otoczona młodym lasem. Powierzchnia działki to 3000 m2. Plaża nad jeziorem Dramienko w Żabinie to miejsce urokliwe, spokojne i położone z dala od dużego ruchu turystycznego. Dojazd drogą asfaltową. W Żabiniu znajduje się: - stomatolog, - sklep spożywczy, - punkt wymiany butli gazowych, W Wierzchowie znajduje się: - bank z bankomatem, - sklepy spożywcze, np. dino, - przychodnia, - apteka, - fryzjer, - kwiaciarnia, - kościół, - policja, - straż pożarna, - wulkanizacja, - warsztat samochodowy. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Działka budowlana 1000m Skarszew Wszystkie media w drodze
Działka budowlana 1000m Skarszew Wszystkie media w drodze
149000 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²149 zł/m²

Sprzedam działkę 1000m w miejscowości Skarszew 4km od centrum Kalisza Wszystkie media łącznie z gazem w drodze Kilka lat temu byly wydane warunki zabudowy na budynek jednorodzinny o wielkosci okolo 110m Dojazd do dzialki bezposrednio droga asfaltowa wiejską Dzialka bardzo urokliwa w poblizu znajduje sie las i zarybiony staw W poblizu znajduje się także sklep, szkola podstawowa i przystanki autobusowe Działka o nr 171/1 Działka w ładnym prostokącie około 27m x 37m Cena 149zl/metr

Działka budowlana 500mkw Straszyn (wszystkie media)piękna lokalizacja!
Działka budowlana 500mkw Straszyn (wszystkie media)piękna lokalizacja!
345000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia500
Cena za m²690 zł/m²

Witam Sprzedaję działkę budowlaną w Straszynie (koło Gdańska) ul. Południowa , o pow 500 m kw. Teren posiada wszystkie media. (3 lata temu działka otrzymała bez problemu wszystkie pozwolenia na budowę (planowany projekt domu na 4 zdj) ). Wspaniała, cicha okolica, blisko lasów, jeziora i rzeki a jednocześnie blisko obwodnicy :) Niedaleko szkoła, lidl, biedronka, stacja benz. Osiedle już zabudowane, więc bez żadnych niespodzianek w sąsiedztwie (sąsiedzi bardzo sympatyczni :) ) Polecam serdecznie ! Tel. 51*****49 (Jak nie odbieram proszę pisać sms albo na Olx) *POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ !

Działka budowlana w pełni uzbrojona we wszystkie media .
Działka budowlana w pełni uzbrojona we wszystkie media .
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia989
Cena za m²111.22 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy o pow 989 m przy ul Przytyckiej . Nieruchomość posiada dostęp do infrastruktury technicznej w postaci :energii elektrycznej , sieci wodociągowej , sieci gazowej i telefonicznej , na działce jest studnia kopana . Działka w kształcie prostokąta o wymiarach od ulicy Przytyckiej ok 20m x 49 m . Działka od strony ulicy przylega do chodnika z kostki brukowej , od strony zachodniej do zabudowy jednorodzinnej , od strony wschodniej do drogi wewnętrznej prywatnej gruntowej . Możliwości inwestycyjne działki korzystne . Zapraszamy do kontaktu .