Działka budowlana ! media w drodze !

Sortowanie:
Znaleziony: 2248 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana - media w drodze. Dobra cena
Działka budowlana - media w drodze. Dobra cena
180000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia841
Cena za m²214.03 zł/m²

Kontakt Maciej Brzeski tel: (użyj formularza kontaktowego) Tylko w naszym biurze! Bardzo ładna, kształtna działka przy ślepej ulicy gminnej z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Możliwość zabudowy budynkiem  z płaskim dachem, ale nie tylko. Około 300 m od granicy administracyjnej prestiżowego Niemcza. Wymiary przybliżone to 36x23,5 m. Do ceny należy doliczyć 50% udział w drodze o powierzchni  320m2  co razem daje kwotę 230tyś. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu. Na dzień dzisiejszy jedyna działka w tej lokalizacji na rynku. Atrakcyjna Cena!! Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Działka budowlana-media w drodze, przy Sol Marina
Działka budowlana-media w drodze, przy Sol Marina
331020 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 226
Cena za m²270 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1226 m2 zlokalizowaną w malowniczej okolicy nadmorskiej województwa pomorskiego. Działka posiada wszystkie niezbędne przyłącza (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Doskonałe miejsce na budowę wymarzonego domu lub inwestycję pod wynajem turystyczny. Bliskość morza i sąsiedztwo parku krajobrazowego oraz rezerwatów przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha, gwarantują niezapomniane wakacje oraz atrakcyjne zwroty z inwestycji. Nieruchomość położona zaledwie 350 metrów od prestiżowej inwestycji Sol Marina Apartamenty Dekpol, a także 2,5 km do szerokiej czystej plaży. Działka jest świetnie skomunikowana, jedynie 15 minut od gdańskiej starówki komunikacją miejską (autobus 112, 186).Do przedmiotowej nieruchomości opracowano bardzo funkcjonalny projekt domu jednorodzinnego parterowego (ok. 150 m2 plus antresola) z dwustanowiskowym garażem (ok. 61 m2) wraz z PnB. Cena do indywidualnych negocjacji.Sprzedaż bezpośrednia, Agencjom nieruchomości i pośrednikom z góry, dziękuję.

Działka budowlana - media w drodze, z garażem i studnią
Działka budowlana - media w drodze, z garażem i studnią
178000 zł
8 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 185
Cena za m²150.21 zł/m²

Działka budowlana o kwadratowym kształcie położona w Miedniewicach (2km od Skierniewic). Ogrodzona, ze studnią i garażem. Obsadzona tujami i drzewami. Przez drogę przy działce poprowadzone są media. Spokojna okolica - obrzeża Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszam do kontaktu telefonicznego po godz. 16:00.

Działka Budowlana - Droga Gminna - Media w Drodze
Działka Budowlana - Droga Gminna - Media w Drodze
95000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1428
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość - działka budowlana z możliwością zabudowy mieszkalnej, jednorodzinnej.  Działka położona w Kozielicach, przy spokojnej ulicy, oddalonej od drogi głównej, jednak praktycznie w centrum wsi.  Działka zbliżona kształtem do prostokąta, w przedniej części (od strony drogi) wyznaczone miejsce zabudowy w MPZP. Wszystkie media w drodze.  W sąsiedztwie ogrody i zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.  Dojazd do działki bezpośrednio z drogi publicznej (z moich informacji wynika, że droga aktualnie będzie przechodziła remont). Numer działki 386. Metraż 1428m2 Cena 95 tys zł - Sprzedaż bezpośrednia, Kupujący nie płaci prowizji do biura. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Mierzyn działka budowlana 2232m2, media w drodze
Mierzyn działka budowlana 2232m2, media w drodze
379440 zł
Mierzyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 232
Cena za m²170 zł/m²

Działka budowlana o powierzchni 2232m2, wg. Planu Zagospodarowania Przestrzennego gminy Dobra przeznaczona pod: a) Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinną- dopuszczalna zabudowa wolnostojąca, bliźniacza lub szeregowa. b) powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki, c) wysokość zabudowy do 3 kondygnacji, max. 12m, w tym trzecia w dachu stromym o kącie nachylenia min 25 st, d) udział powierzchni biologicznie czynnej min. 50% powierzchni działki, e) zaopatrzenie w wodę, gaz, energię elektryczną i telekomunikację oraz odprowadzanie ścieków i wód opadowych realizować w oparciu istniejące i projektowane sieci uzbrojenia terenu. Nieruchomości w bardzo cichym, spokojnym miejscu, gwarantującym kameralność i jednocześnie wygodny dojazd do Szczecina. Działka pośrodku osiedla zabudowanego nowymi domami jednorodzinnymi. Media: - prąd- w drodze przed działkami, - woda- w drodze przed działkami, - gaz- w drodze przed działkami, Dojazd do działki drogą gminną z płyt betonowych. Zakup wyłącznie za gotówkę *KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ* ZADZWOŃ (użyj formularza kontaktowego) Nasi Eksperci bezpłatnie pomagają w uzyskaniu kredytu. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana Nieciszów, prąd, media w drodze
Działka budowlana Nieciszów, prąd, media w drodze
179000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia842
Cena za m²212.59 zł/m²

Biuro Nieruchomości Dworakowski, Firma działająca od 1991 roku.Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy.Działka budowlana 0,0842 ha w Nieciszowie, prąd na działce, media w drodze -  gm. OleśnicaOpisDziałka budowlana o pow. 842 m2 usytuowana pod Wrocławiem w północno wschodniej części, w miejscowości Nieciszów, gm.Oleśnica.Atrakcyjna działka budowlana, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako MN/13, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca, szeregowa lub bliźniacza. Zgodnie z mpzp minimalna powierzchnia działki budowlanej dla obowiązującego planu nie może być mniejsza niż 800 m.Do nieruchomości został wykupiony gotowy projekt i wydane decyzje, zezwolenie na budowę - gotowego projektu domu parterowego - model: MP1-G pracowni Expobud, pow. 128 m2 i kubaturze 568 m3. Wydano także wszelkie pozwolenia na budowę domu, min. zgoda konserwatora, decyzja zatwierdzająca projekt budowlany, decyzja zezwolenie na budowę zjazdu z drogi gminnej, warunki przyłącza prądu, projekt techniczny, decyzja pozwolenia badań archeologicznych. Wszelkie uzyskane już dokumenty znacznie ułatwią dalsze realizacje nowemu właścicielowi. Media: skrzynka elektryczna znajduje się na działce, poza tym w granicy działki w linii drogowej znajduje się gaz oraz woda. Teren częściowo ogrodzony, płotem betonowym oraz metalowym. Wokół działki nasadzenia drzew i krzewów. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową.Do nieruchomości wydano prawomocne pozwolenie związane z budową domu parterowego oraz pełną dokumentacje (geolog,archeolog,zezwolenia na przyłącza, geodeta). Kształt działki regularny, prostokąt, teren płaski. Działka przygotowana do budowy domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Bardzo spokojne osiedle domów mieszkalnych, w pobliżu tereny zielone, bardzo blisko sklep, przystanek autobusowy.LokalizacjaDziałka położona wśród zabudowy jednorodzinnej, w cichej i pięknej okolicy blisko lasów. Odległość od Oleśnicy 7 km, odległość od Wrocławia 20 km (szybki dojazd przez Borową lub trasą S8).Zapraszam do kontaktu,Tomasz GałkaDworakowski Nieruchomości  ::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Tomasz Gałka (użyj formularza kontaktowego)

Ładna działka budowlana z Mpzp. Media w drodze
Ładna działka budowlana z Mpzp. Media w drodze
380000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia888
Cena za m²427.93 zł/m²

NA SPRZEDAŻ Niezwykle atrakcyjna działka budowlana położona w nadmorskiej miejscowości Chłopy na ul. Monsunowej w gminie Mileno w powiecie Koszalińskim. Otoczenie działki to domki jednorodzinne oraz domki turystyczne.  Działka ma zarówno możliwości inwestycyjne oraz nadaję się pod zabudowę jednorodzinną oraz usługową.  • na działce uchwalony został miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przeznaczony na funkcję mieszkaniowo-usługową MEDIA • prąd na działce • wodociągi w drodze • gaz w drodze około 60 m od działki Odległość od piaszczystej plaży to zaledwie 400 m MPZP Dla działki obowiązuję miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego o funkcji: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej. Na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej (oznaczonej jako MN/U), obowiązują następujące ustalenia: 1) dopuszcza się funkcje mieszkaniowe lub mieszkaniowo-usługowe; 2) funkcje usługowe dopuszcza się w formie budynków wolnostojących lub lokali w budynkach o funkcji mieszkaniowej; 3) funkcje mieszkaniowe dopuszcza się w formie budynków wolnostojących lub lokali w budynkach o funkcji usługowej; 4) na terenach MN/U wyklucza się występowanie samodzielnie funkcji usługowej, 5) wyklucza się lokalizację tzw. domków holenderskich 6) pozostałe ustalenie zgodnie z ustaleniami szczegółowymi dla poszczególnych terenów. LOKALIZACJA Miejscowość Chłopy to fantastyczna miejscowość do wypoczynku dla całej rodziny, osób starszych i najmłodszych, którzy szukają ciszy. Jest to idealne miejsce pod rozwijające się w rejonie usługi turystyczne czy też do indywidualnego wypoczynku nad polskim morzem. W niewielkiej odległości znajduję się popularna miejscowość Mielno ze wszystkimi swoimi atrakcjami.  Zapraszamy na prezentację!  KONTAKT: Pośrednik odpowiedzialny Jakub Lasota (użyj formularza kontaktowego) Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Le Mand Nieruchomości dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana - wszystkie media w drodze !!!
Działka budowlana - wszystkie media w drodze !!!
249000 zł
Janikowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 700
Cena za m²146.47 zł/m²

ATRAKCYJNA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ W JANIKOWIE - WSZYSTKIE MEDIA PRZY DZIAŁCE -(WARUNKI ZABUDOWY-ZOSTAŁY ZŁOŻONE DOKUMENTY). Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną (warunki zabudowy - zostały złożone dokumenty na budowę domu powyżej 100m2). Wszystkie media przy działce. Działka o powierzchni około 1700m2 zlokalizowana w Janikowie na osiedlu nowo wybudowanych domków jednorodzinnych. Cena działki 249.000 zł. (146,47 zł/m2). Dla zdecydowanego Klienta cena podlega małej negocjacji !!! ***WYNAGRODZENIE DLA BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!*** OFERTA TYLKO W BIURZE WGN NIERUCHOMOŚCI *** Lokalizacja: Janikowo, ulica Polna, nr działki na tą chwilę 46/3 (działka w trakcie podziału). W pobliżu znajduje się jezioro Pakoskie. Nieruchomość położona jest w spokojnej części miasta, na osiedlu nowo wybudowanych domków jednorodzinnych. Dojazd do działki kostka betonowa - trylinka, częściowo utwardzona. W kilka minut można dojechać autem do szkoły podstawowej, sklepów, marketów i różnych punktów usługowych. Media w drodze przy działce: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Zapraszam do kontaktu i prezentacji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne-bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności- WSZYSTKIE BANKI W JEDNYM MIEJSCU! Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN Nieruchomości Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami o/Inowrocław ul. Laubitza 4, nr licencji 11367. .

Działka Budowlana Banino | Media W Drodze
Działka Budowlana Banino | Media W Drodze
622000 zł
Banino 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 555
Cena za m²400 zł/m²

ATUTY: - 20 km do ścisłego Centrum Gdańska i Gdyni; - w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa; - cicha i spokojna okolica; - bliskość szkoły i przedszkola; - działka płaska; - media w drodze LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w Baninie. Idealne miejsce dla rodzin i osób zawodowo związanych z Gdańskiem. Doskonały dojazd do obwodnicy Trójmiasta. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W promieniu dwóch kilometrów od nieruchomości znajdziemy szkołę podstawową oraz przedszkole. Jest to świetne miejsce do życia. DZIAŁKA: Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1555 m2, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Do działki istnieje dostęp do drogi publicznej w formie prawnie ustanowionej służebności gruntowej przejazdu i przechodu. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. MEDIA: Wszystkie media znajdują się w drodze. WARUNKI ZABUDOWY: - Linia zabudowy od strony drogi ustala się 8m od granicy działki z możliwością cofnięcia budynku w głąb działki - Powierzchnia zabudowy do 15% powierzchni terenu - Szerokości elewacji frontowej - budynek mieszkalny do 12 m +/- 20% - Powierzchnia biologicznie czynna min 25% - Wysokość budynku do 9m - Dach budynku - dach dwuspadowy o spadku 35-45 Zapraszam do kontaktu Mateusz Zabłocki (użyj formularza kontaktowego) Galeria Nieruchomości

Działka Budowlana Banino | Media W Drodze
Działka Budowlana Banino | Media W Drodze
794400 zł
Banino 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 986
Cena za m²400 zł/m²

ATUTY: - 20 km do ścisłego Centrum Gdańska i Gdyni; - w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa; - cicha i spokojna okolica; - bliskość szkoły i przedszkola; - działka płaska; - media w drodze LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w Baninie. Idealne miejsce dla rodzin i osób zawodowo związanych z Gdańskiem. Doskonały dojazd do obwodnicy Trójmiasta. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W promieniu dwóch kilometrów od nieruchomości znajdziemy szkołę podstawową oraz przedszkole. Jest to świetne miejsce do życia. DZIAŁKA: Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1986m2, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Do działki istnieje dostęp do drogi publicznej w formie prawnie ustanowionej służebności gruntowej przejazdu i przechodu. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. MEDIA: Wszystkie media znajdują się w drodze. WARUNKI ZABUDOWY: - Linia zabudowy od strony drogi ustala się 8m od granicy działki z możliwością cofnięcia budynku w głąb działki - Powierzchnia zabudowy do 15% powierzchni terenu - Szerokości elewacji frontowej - budynek mieszkalny do 12 m +/- 20% - Powierzchnia biologicznie czynna min 25% - Wysokość budynku do 9m - Dach budynku - dach dwuspadowy o spadku 35-45 Zapraszam do kontaktu Mateusz Zabłocki (użyj formularza kontaktowego) Galeria Nieruchomości

Działka budowlana Szymocin 1500m2 media w drodze!
Działka budowlana Szymocin 1500m2 media w drodze!
77000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²51.33 zł/m²

Działka 320/2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1500m2, media w drodze, bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Cena do negocjacji.

Działka budowlana Szymocin 1500m2 media w drodze!
Działka budowlana Szymocin 1500m2 media w drodze!
75000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²50 zł/m²

Działka 320/2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1500m2, media w drodze, bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Cena do negocjacji na miejscu.

Działka budowlana 1000m Skarszew Wszystkie media w drodze
Działka budowlana 1000m Skarszew Wszystkie media w drodze
155000 zł
Kalisz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²129 zł/m²

Sprzedam działkę 1000m z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Skarszew 4km od centrum Kalisza Działka w ładnym prostokącie okolo 26x37m Dojazd do działki droga asfaltową Wszystkie media łącznie z gazem w drodze Kilka lat temu byly wydane warunki zabudowy na budynek jednorodzinny o wielkosci okolo 110m Dzialka bardzo urokliwa w poblizu znajduje sie las i zarybiony staw W poblizu znajduje się także sklep, szkola podstawowa i przystanki autobusowe Działka o nr 171/1 Działka w ładnym prostokącie około 26m x 37m

Działka budowlana, Ornontowice. Droga dojazdowa, media w drodze
Działka budowlana, Ornontowice. Droga dojazdowa, media w drodze
189000 zł
Zabrze 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia750
Cena za m²252 zł/m²

Działka budowlana w Ornontowicach o powierzchni 750m2. Działka znajduje się przy ulicy Cichej, a do samej działki prowadzą dwie drogi (1/4 (182m2 oraz 1/6 (609m2) udziału). Działka jest w kształcie zbliżonym do kwadratu co widać na zdjęciu mapy. Przy drodze woda, prąd, internet - możliwość podłączenia. Kilkadziesiat metrów dalej gaz i kanalizacja - plan podłączenia w najbliższym czasie. W cenie zawarta jest również cena udziałów w drogach.

Działka rolno budowlana 6400m2 - Dobrowoda , media w drodze
Działka rolno budowlana 6400m2 - Dobrowoda , media w drodze
225000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²30 zł/m²
Powierzchnia6400 m²
Szerokość32 m
Długość250 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Sprzedam działkę rolno-budowlaną we wsi Dobrowoda (powiat hajnowski, gmina Kleszczele) Działka o pow. 6400 m2 - ładny trapez 32 m szerokości 250 m długości. Nr 890 w Geoportalu. Działka leży przy ul. Głównej. Media w drodze (prąd i woda) W sąsiedztwie nowego budownictwa (dwa nowe domy naprzeciw). Kiedyś działka rolna, dziś nieużywana, trawa i kilka małych samosiejek. Może się sprawdzić jako inwestycyjna po podziale na mniejsze. Na uboczu wsi. Cicha i spokojna okolica. Działki obok podzielone i sprzedane na pniu. Cena za samą działkę 189 tys. Zaledwie 2 km od zalewu Repczyce łąka(zdjęcie nr3) 8 zł za m2, Najchętniej sprzedam wszystko na raz. Wtedy możemy porozmawiać o lepszej cenie za m2 na wszystkie działki.

Działka budowlana z warunkami zabudowy, media w drodze
Działka budowlana z warunkami zabudowy, media w drodze
180000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 144
Cena za m²157.34 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1144 m2 w miejscowości Rozłazino (gm. Łęczyce), 5 minut drogi od powstającej Trasy Kaszubskiej (węzeł Łęczyce). Dla działki zostały ustalone warunki zabudowy zezwalające na budowę domu jednorodzinnego z garażem. Działka płaska, o kształcie zbliżonym do trójkąta, granicząca od zachodu z drogą powiatową Godętowo-Rozłazino, od północy z gruntową drogą gminną, a od wschodu z zabudowaną, ogrodzoną działką. Woda, kanalizacja i prąd w drodze. Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie. Pośrednikom dziękuję.

Działka budowlana 700 metrów, media w drodze. Tomaszów Lubelski
Działka budowlana 700 metrów, media w drodze. Tomaszów Lubelski
105000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia700
Cena za m²185.71 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną na ulicy Sosnowe Zacisze miejscowość Tomaszów Lubelski. 700m2. Media w drodze. Po więcej informacji proszę dzwonić.

Działka budowlana 700 metrów, media w drodze. Tomaszów Lubelski
Działka budowlana 700 metrów, media w drodze. Tomaszów Lubelski
105000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia700
Cena za m²150 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną na ulicy Sosnowe Zacisze w miejscowości Tomaszów Lubelski. 700m2. Działka nr 14. Media w drodze. Po więcej informacji proszę dzwonić.

Do sprzedania działka budowlana 12,5ara (media w drodze) - Jadachy
Do sprzedania działka budowlana 12,5ara (media w drodze) - Jadachy
69000 zł
Tarnobrzeg 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 250
Cena za m²55.2 zł/m²

Witam. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 12,5 ara w miejscowości Jadachy - teren niezalewowy (15 min samochodem od Tarnobrzega). Do działki dojazd drogą asfaltową. Gaz, woda, prąd i kanalizacja jest w drodze. Niedaleko domki jednorodzinne. W bliskiej odległości lasy. Miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy i spokoju z dala od zgiełku. Nr działki 2378/3 (pierwsza działka sprzedana). Proszę o kontakt telefoniczny (nie odpisuję na wiadomości).

Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem media w drodze
Działka budowlana w Borach Tucholskich nad jeziorem media w drodze
80000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 450
Cena za m²55.17 zł/m²

Witam serdecznie Oferuję pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Bysławek w Borach Tucholskich. Działka położona w sercu Borów Tucholskich a co za tym idzie mamy bezpośredni dostęp do wszystkich walorów tej lokalizacji. Działka o powierzchni 1450m2 w prostokącie. Woda, prąd , kanalizacja w drodze, . Do jeziora Bysławskiego małego wystarczy przejść przez ulicę, do Bysławia, w którym znajdziesz wszystko co trzeba jest 2,4km. Jest tam również strzeżona plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Chętnie przyjmę płatność w Euro Więcej informacji udzielę telefonicznie 66*****87 Zapraszam do kontaktu

Działka budowlana 1032m2, Kajetany ul. Rolna, Nadarzyn, media w drodze
Działka budowlana 1032m2, Kajetany ul. Rolna, Nadarzyn, media w drodze
470000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 032
Cena za m²455.43 zł/m²

Sprzedam TYLKO BEZPOŚREDNIO (POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ!) piękną działkę budowlaną 1032 m2, położoną wyjątkowo korzystnie we wsi Kajetany, gm. Nadarzyn. Działka znajduje się cichej okolicy na samym końcu ulicy Rolnej, dojazd do działki drogą asfaltową (ul. Rolną równoległą do ul. Pontonierskiej). Możliwe zbudowanie wjazdu również od drogi gruntowej. Obie drogi dojazdowe do działki to drogi gminne. Świetny dojazd do Warszawy: bliskość trasy S8 (poniżej 3km), WKD Nowa Wieś Warszawska (poniżej 9 km), przystanek autobusowy 140m od działki, węzeł Nadarzyn (poniżej 3 km). Działka ma kształt trapezu o najkrótszym boku ok. 27-28 m. W drodze przy samej działce znajdują się wszystkie media (woda, prąd, gaz) oraz kanalizacja. Wokół działki znajdują się zagospodarowane inne działki, a naprzeciwko las. Działka została odlesiona, oczyszczona i jest gotowa do rozpoczęcia budowy. Na krańcu działki znajduje się studnia, w miejscu nie kolidującym z budową domu. Posiadamy wypis z MPZP, badanie geotechniczne gruntu, aktualną mapę do celów projektowych, granice działki zostały sprawdzone przez geodetę. Zachęcam do obejrzenia działki, zdjęcia nie oddają uroku tej zielonej i zacisznej okolicy.

Działka budowlana 1032m2, Kajetany ul. Rolna, Nadarzyn, media w drodze
Działka budowlana 1032m2, Kajetany ul. Rolna, Nadarzyn, media w drodze
470000 zł
20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 032
Cena za m²455.43 zł/m²

Sprzedam TYLKO BEZPOŚREDNIO (POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ!) piękną działkę budowlaną 1032 m2, położoną wyjątkowo korzystnie we wsi Kajetany, gm. Nadarzyn. Działka znajduje się cichej okolicy na samym końcu ulicy Rolnej, dojazd do działki drogą asfaltową (ul. Rolną równoległą do ul. Pontonierskiej). Możliwe zbudowanie wjazdu również od drogi gruntowej. Obie drogi dojazdowe do działki to drogi gminne. Świetny dojazd do Warszawy: bliskość trasy S8 (poniżej 3km), WKD Nowa Wieś Warszawska (poniżej 9 km), przystanek autobusowy 140m od działki, węzeł Nadarzyn (poniżej 3 km). Działka ma kształt trapezu o najkrótszym boku ok. 27-28 m. W drodze przy samej działce znajdują się wszystkie media (woda, prąd, gaz) oraz kanalizacja. Wokół działki znajdują się zagospodarowane inne działki, a naprzeciwko las. Działka została odlesiona, oczyszczona i jest gotowa do rozpoczęcia budowy. Na krańcu działki znajduje się studnia, w miejscu nie kolidującym z budową domu. Posiadamy wypis z MPZP, badanie geotechniczne gruntu, aktualną mapę do celów projektowych z 2021, granice działki zostały sprawdzone przez geodetę. Zachęcam do obejrzenia działki (mapka na ostatnim zdjęciu), zdjęcia nie oddają uroku tej zielonej i zacisznej okolicy.

Działka budowlana Otolice
Działka budowlana Otolice
195000 zł
19 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 442
Cena za m²79.85 zł/m²

Działka budowlana o powierzchni 2442 m2 w miejscowości Otolice koło Łowicza. Działka położona jest przy drodze DW 703. Media w drodze.

działka budowlana Elk
działka budowlana Elk
550000 zł
Ełk 30+ kilka dni temu
Pow. działki1010
Rodzaj działkiBudowlana

Działka budowlana w Ełku przy ulicy Sikorskiego. Działka bardzo ładnie położona, media w drodze.

Sprzedam działkę budowlaną w Modłej
Sprzedam działkę budowlaną w Modłej
160000 zł
Głogów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 300
Cena za m²123.08 zł/m²

Działka budowlana  w Modłej regularny kształt media w drodze

Działka Budowlana ogrodzona Łowyń 1250m 324/38
Działka Budowlana ogrodzona Łowyń 1250m 324/38
60000 zł
Łowyń 28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 250
Cena za m²48 zł/m²

Działka budowlana 324/38 ogrodzona.Wszystkie media w drodze dojazdowej.

Działka budowlana Jarocin
Działka budowlana Jarocin
177000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia900
Cena za m²227.78 zł/m²

Działka budowlana osiedla lugi ulica wislana narożnik mazurskiej. Media w drodze

Działka budowlana.ul Borsucza. Osielsko
Działka budowlana.ul Borsucza. Osielsko
500000 zł
Osielsko 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 488
Cena za m²350 zł/m²

Do sprzedaży działka budowlana w Osielsku. Media w drodze. Szczegóły u pośrednika

Atrakcyjna działka budowlana
Atrakcyjna działka budowlana
540000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 700
Cena za m²200 zł/m²

Atrakcyjna działka budowlana 2700mkw dojazd droga asfaltowa,media w drodze. Za działka jest juz kilka domow pobudowanych działka jest prostokątna

Działka budowlana
Działka budowlana
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²108 zł/m²
Powierzchnia1200 m²
Szerokość29 m
Długość39 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wszystkie media w drodze dojazdowej

duża 1,95 ha budowlana !
duża 1,95 ha budowlana !
1334988 zł
Długołęka 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²5 zł/m²
Powierzchnia19500 m²
Typbudowlana
Drogaasfalt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Długołęka o powierzchni 1,95 ha. Działka położona przy drodze, media przy drodze. Atrakcyjna cena, idealna pod KRUS, na siedlisko.

Działka Lesniewo
Działka Lesniewo
140000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²127.27 zł/m²

Działka budowlana ,1110 m kwadratowych,przy lesie. Media w drodze. Ul Na Stoku..

Działka budowlana blisko Łodzi w pięknej miejscowości
Działka budowlana blisko Łodzi w pięknej miejscowości
139000 zł
25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia850
Cena za m²163.53 zł/m²

Działka szerokości około 27 x25 długości. Wszystkie media w drodze. Dojazd asfaltowy. Działka budowlana. Udział we wspólnej drodze dodatkowo płatny 10.000zl. działka 750m plus 100m droga. Geoportal 216/9. Gmina Koluszki. Miejscowość Kaletnik

Działka budowlana, Bestwina ul. Janowicka
Działka budowlana, Bestwina ul. Janowicka
217260 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 207
Cena za m²180 zł/m²

Działka budowlana, Bestwina ul. Janowicka, pow. 1207 m2, z dojazdem (droga utwardzona). Media w drodze.

Działka budowlana Zalew Sulejowski
Działka budowlana Zalew Sulejowski
138001 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²69 zł/m²

Działka budowlana 2000m, udział 1/7 w drodze, media w ulicy, warunki zabudowy, otulina Zalewu Sulejowskiego

Działka budowlana w Laudzie
Działka budowlana w Laudzie
29000 zł
Lidzbark Warmiński 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²26.36 zł/m²

Działka budowlana w laudzie- teren prosty i suchy w drodze media : prąd ,woda. Wymiary dzialki : 25x44

Ðziałka budowlana, Lamki, ul. Ðębowa
Ðziałka budowlana, Lamki, ul. Ðębowa
98000 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia759
Cena za m²129.12 zł/m²

Działka budowlana blisko lasu położona przy drodze gminnej. Wymiary działki 22 x 34.5; Media: przyłącze energetyczne oraz w drodze sieć wodociągowa. Bardzo fajna lokalizacja.

Działka budowlana, Lamki, ul. Dębowa
Działka budowlana, Lamki, ul. Dębowa
120000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia759
Cena za m²158.1 zł/m²

Działka budowlana blisko lasu położona przy drodze gminnej. Wymiary działki 22 x 34.5; Media: przyłącze energetyczne oraz w drodze sieć wodociągowa. Bardzo fajna lokalizacja.

Działka budowlana w Pakosławiu
Działka budowlana w Pakosławiu
190000 zł
3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 371
Cena za m²43.47 zł/m²

Działka budowlana zlokalizowana w Pakosławiu przy ulicy Dubińskiej, bezpośrednio przy drodze publicznej. Media w drodze: kanalizacja sanitarna, woda, gaz, prąd, telekomunikacja. Wymiary: 23m x 194m

Działka rolno budowlana Parczew
Działka rolno budowlana Parczew
250000 zł
Parczew 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²41 zł/m²
Powierzchnia5809 m²
Szerokość18 m
Długość322 m
Typbudowlana

Działka rolno budowlana o powierzchni 58 arów położona przy ul Kościelnej 256 w Parczewie przy głównej szosie Parczew Białka. Media w drodze. Część budowlana o powierzchni 17 arów, reszta jako działka rolna. Szerokość działki 18 m

Działka budowlana.Osielsko.Równolegla do ulicy Centralnej.
Działka budowlana.Osielsko.Równolegla do ulicy Centralnej.
500000 zł
Osielsko 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 488
Cena za m²336.02 zł/m²

Do sprzedaży działka budowlana w Osielsku. Dojazd asfaltowy. Własne ujęcie wody .Media w drodze. Zapraszam po szczegóły

Działka na sprzedaż
Działka na sprzedaż
165000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia2 080
Cena za m²79.33 zł/m²

Działka rolno-budowlana nr. 89/2 w miejscowości Lubochenek przy drodze Lubochnia-Tarnowska Wola. Woda i inne media dostępne. Działka położona niedaleko lasu.

Działka budowlana w Zielęcicach
Działka budowlana w Zielęcicach
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 700
Cena za m²92.59 zł/m²

Działka budowlana w Zielęcicach, o powierzchnie 27 arów, przy drodze asfaltowej, media. Możliwość podzielenia na dwie działki.

Działka budowlana Prawiedniki
Działka budowlana Prawiedniki
200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 300
Cena za m²150 zł/m²

Działka budowlana 13a /29/33 i 15a/31/51 /pierwszy pas zabudowy dojazd drogą asfaltową media w drodze przy działce .Działka znajduję sie w Prawiednikach przy drodze szkolnej w okolicy dużo zieleni lasy i zalew zęborzycki.

Działka Mysłowice kosztowy Białobrzeska - Cmentarna
Działka Mysłowice kosztowy Białobrzeska - Cmentarna
574200 zł
Mysłowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 190
Cena za m²180 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana piękna okolica blisko wyjazd na droge s1 Katowice , Bielsko. Powierzchnia działki 3190 m Media w drodze Cena za m 180 zł W kw działka jako rola a w mpzp działka budowlana W razie pytań proszę o kontakt pod nr 51*******76

Działka budowlana  Jeziorki koło Piły
Działka budowlana Jeziorki koło Piły
226995 zł
Piła 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 227
Cena za m²185 zł/m²

Działka budowlana 1227m2 Jeziorki koło Piły. Wszystkie media w drodze, prąd woda, gaz, kanalizacja, światłowód. Działka ogrodzona, dojazd drogą polbrukową. Działka z planem zagospodarowania Cena za 185 m2

Działka Ciężkowice Małopolska 9ar
Działka Ciężkowice Małopolska 9ar
140000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia900
Cena za m²155.56 zł/m²

Działka budowlana z WZiZT 9ar w kształcie Prostokąta z udzieleniem w drodze wewnętrznej media w granicy działki Ciężkowice Małopolska

Działka 7.66a Grudynia Wielka gm.Pawłowiczki
Działka 7.66a Grudynia Wielka gm.Pawłowiczki
398000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²46 zł/m²
Powierzchnia766 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 7.66a położona w miejscowości Grudynia Wielka gmina Pawłowiczki. Media w drodze. Działka jest w sąsiedztwie lasu i sadów owocowych. Grudynia

Działka rolno-budowlana 1,06 ha Rzeczyca Mokra obok Szpitala
Działka rolno-budowlana 1,06 ha Rzeczyca Mokra obok Szpitala
Sandomierz 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²27 zł/m²
Powierzchnia10000 m²
Szerokość37 m
Długość270 m
Typbudowlana

Działka rolno budowlana za szpitalem, dojazd ul długą od szpitala. Wszystkie media w drodze, obecnie sad jabłoniowy idared.

Sprzedam dzialki budowlane
Sprzedam dzialki budowlane
540000 zł
dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²270 zł/m²

Miedzyrzecze Dolne - sprzedam dzialke budowlana o pow. 20 arów. Wszystkie media w drodze. Działka piękna widokowo w atrakcyjnej lokalizacji.

Filtr