Działka budowlana - gdynia

Sortowanie:
Znaleziony: 17 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana - Gdynia Pogórze
Działka budowlana - Gdynia Pogórze
449000 zł
nowe Gdynia wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia518
Cena za m²866.8 zł/m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną numer 544, o powierzchni 518 m położoną w Gdyni, przy ul. Kadmowej 7.Działka jest niezabudowana i nieuzbrojona, płaska bez zadrzewienia. Pełne uzbrojenie, czyli wodociąg miejski, kanalizacja, gazociąg i prąd znajdują się w ulicy Kadmowej, na granicy działki.Wraz z działką sprzedawany jest projekt domu z prawomocnym pozwoleniem na budowę.Na terenie obowiązuje plan miejscowy 043 MN2.Bryła budynku oparta jest na kształcie prostokąta o wymiarach 9,04x12,54 m. Budynek przykryty dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci dachowych 40 stopni.Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 123,44 m2 + garaż 15,80 m2. Na parterze usytuowany jest: wiatrołap, hol, kuchnia, salon z jadalnią, łazienka i pom. gospodarcze. Na piętrze hol, 3 pokoje, garderoba, łazienka i pralnia z suszarnią.Nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy na projektanta i koszty związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, ta oferta jest świetną propozycją dla Ciebie.Dodatkowe informacje oraz wgląd do projektu są możliwe po bezpośrednim kontakcie z biurem.

Działka budowlana Gdynia Wiczlino
Działka budowlana Gdynia Wiczlino
1619250 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 159
Cena za m²750 zł/m²

Działka budowlana w Gdyni Wiczlino, przy ul. Henryka Szymańskiego o powierzchni 2159 m2 .Nieruchomość ma dostęp do drogi. W drodze prąd, gaz, kanalizacja, internet światłowodowy. Działka znajduje się blisko lasu i zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość nieogrodzona i o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. Dla terenu opracowany jest plan zagospodarowania przestrzennego. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa (żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum, apteka, przychodnia, sklepy, przystanek autobusowy).Kontakt pod numerem telefonu: (użyj formularza kontaktowego) po godzinie 17:00 od poniedziałku do soboty.

Działka budowlana Gdynia Chwarzno - Wiczlino
Działka budowlana Gdynia Chwarzno - Wiczlino
550000 zł
Gdynia 27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 123
Cena za m²578.81 zł/m²

W ofercie działka budowlana o powierzchni 1123 m2 położona przy ul. Wiczlińskiej. Działka nr ewidencyjny 354, objęta MPZP, nr planu 2205 dla obszaru ul. Wiczlińskiej i tzw. Wielkiej Roli, MN2 - zabudowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza. Działka znajduje się w bardzo malowniczym miejscu przy lesie. Bardzo dobre miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Działka jest ogrodzona, znajduje się na niej domek narzędziowy i wiata. Polecam. Kontakt nr tel. 50*******49 Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości.

Atrakcyjna działka budowlana Gdynia-Orłowo
Atrakcyjna działka budowlana Gdynia-Orłowo
3500000 zł
Gdynia 28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²3500 zł/m²

Teren działki o pow. 1000 mkw zapisany w ewidencji gruntów pod numerami 948 i 949 obręb 0022 Orłowo przy ul. Sędziowskiej w Gdyni.Teren położony jest w całości na terenie Gminy Gdynia, na obszarze zabudowy mieszkaniowej i usług towarzyszących i ma dostęp do drogi publicznej od ul. Sędziowskiej.Teren jest działką budowlaną i istniejące uzbrojenie jest wystarczające dla zamierzenia budowlanego.Nie występuje tu żaden z obszarów prawnie chronionych oraz teren nie wymaga uzyskania zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych i leśnych na cele nierolnicze i nieleśne.Przepisy szczególne dotyczące ochrony środowiska, przyrody, gruntów rolnych i leśnych, zabytków, uzdrowisk, ochrony granic, obszarów morskich, a także przepisy sanitarne, unormowania z zakresu prawa geologicznego i górniczego, nie mają zastosowania.Z uwagi na brak planu miejscowego każdy wniosek dla inwestycji polegającej na rozbiórce istniejącej zabudowy oraz budowie budynku mieszkalnego będzie podlegał rozpatrzeniu w myśl art. 61 ust 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, po przeprowadzeniu analizy terenu pod względem warunków i wymagań ochrony i kształtowania ładu przestrzennego zgodnie z § 3 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 26 sierpnia 2003 roku w sprawie sposobu ustalania wymagań dotyczących nowej zabudowy i zagospodarowania terenu w przypadku braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (Dz. U. Nr 164 poz.1588).Do wyznaczenia parametrów nowej zabudowy będą obowiązywały następujące kryteria:a) dla obowiązującej linii zabudowy: linia zabudowy jako kontynuacja linii zabudowy budynku sąsiedniego czyli tego budynku, który znajduje się w większej odlegości od pasa drogowego;b) dla wskaźnika powierzchni nowej zabudowy: średni wskaźnik pow. zabudowy w obszarze analizowanym tj. w odległości nie mniejszej niż trzykrotna szerokość frontu działki nr 948 i 949, tzn. min 120 m wokół działki. Szerokość frontu działki od strony ul. Sędziowskiej wynosi 40 m. obszar analizowany obejmuje fragment dzielnicy Orłowo z terenami zabudowy mieszkaniowej wielo- i jednorodzinnej oraz w niewielkim stopniu, usługowej.c) dla szerokości elewacji frontowej: średnia szerokość budynków wielorodzinnych w obszarze analizowanym;d) dla wysokości górnej krawędzi elewacji frontowej: przedłużenie krawędzi gzymsu odpowiednio do istniejącej zabudowy na działce sąsiedniej,e) dla geometrii dachu: dach płaski, jako charakterystyczny dla budynków w obszarze analizowanym.

Działka budowlana z pozwoleniem Gdynia Chylonia
Działka budowlana z pozwoleniem Gdynia Chylonia
1500000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia878
Cena za m²1708.43 zł/m²

Działka budowlana o wymiarach 878 m2. Właściciel posiada prawomocne pozwolenie na budowę dwunastu mieszkań o łącznej powierzchni 532,35 m2 z halą garażową i windą. Cena netto.

Gdynia Grabówek działka budowlana na sprzedaż
Gdynia Grabówek działka budowlana na sprzedaż
420000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia870
Cena za m²482.76 zł/m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana 870 m2 na dwóch KW. Każda z działek posiada oddzielną księgę wieczystą. Mniejsza działka zabudowana jest domem jednorodzinnym do kapitalnego remontu, rozbudowy lub wyburzenia. większa wolna od zabudowań. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MN1,MW1) dopuszcza zabudowę jednorodzinną lub wielorodzinną do 4 mieszkań. Na działce prąd, woda, szambo, światłowód. Gaz i kanalizacja miejska już na sąsiedniej działce. Zaledwie kilka minut do centrum Gdyni a jednocześnie bardzo spokojna okolica z przepięknym panoramicznym widokiem na miasto i morze. Tarasowe nachylenie na południowy- wschód, nieruchomość dobrze nasłoneczniona, w pogodne dni widać Półwysep Helski, to tylko niektóre z licznych walorów nieruchomości. Sąsiedztwo zabudowane w sposób dający dużo kameralności na terenie całej działki. Dogodne połączenie drogowe z centrum Gdyni oraz niedaleki wjazd na Estakadę Kwiatkowskiego i Obwodnicę Trójmiejską zapewniają łatwość wyjazdu w dalsze trasy. Zwolennicy komunikacji miejskiej, w odległości kilkudziesięciu metrów, mają do dyspozycji przystanek autobusowy - linie w kierunku centrum Gdyni lub Chyloni. Działka zlokalizowana jest w atrakcyjnym punkcie w dzielnicy Grabówek, o pochylonym terenie, świetnie nadającymi się do budowy domu jednorodzinnego bądź wielorodzinnego z tarasem skierowanym w stronę morza. Uzbrojenie w media pozwoli uniknąć kosztów, czasochłonnej biurokracji i przyspieszy budowę. Takich ofert w zasadzie już nie ma. Jeden właściciel , czysta KW. Dojazd do działki od ulicy Kordeckiego. Zapraszam do kontaktu. Tel. 50*******25.

Działka budowlana na sprzedaż ul. Sucha
Działka budowlana na sprzedaż ul. Sucha
550000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 175
Cena za m²600 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1175 m2 Lokalizacja: Gdynia Wiczlino, ul. Sucha, nr działki 4927. W okolicy luźna zabudowa jednorodzinna i nowe osiedla, supermarkety, szkoła. Połączenie z Obwodnicą Trójmiasta, okolica lasów, terenów Parku Krajobrazowego. Ścieżki rowerowe. Działki: Działka budowlana o powierzchni 1175 m2. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, nowy właściciel ma możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Obecnie na działce bezpośrednio sąsiadujacej powstaje dom jednorodzinny, a w okolicy większy budynek mieszkalny. Prąd w drodze, nitka wodna na działce po przeciwnej stronie ulicy. Idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju. Pośrednikom dziękuję.

Działka Gdynia Orłowo z pozwoleniem na budowę
Działka Gdynia Orłowo z pozwoleniem na budowę
5500000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia564
Cena za m²9751.77 zł/m²

Działka z pozwoleniem na budowę - TOP lokalizacjaDziałka budowlana położona w bliskim sąsiedztwie TRITUM Business Park w prestiżowej dzielnicy Gdynia - Orłowo.Działka niezagospodarowana, płaska, ogrodzona. Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy możliwa zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z usługami. Nieruchomość posiada pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z usługami na parterze.Zapraszamy do kontaktu!

działka na sprzedaż Kielno/Koleczkowo - Bożanka
działka na sprzedaż Kielno/Koleczkowo - Bożanka
479000 zł
10 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 916
Cena za m²250 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1916 m2 położona w Kielno/Koleczkowo – Bożanka przy ul. Bożańskiej i Kwiatowej. Działka nr 382/4 – obręb geodezyjny Koleczkowo, gm. Szemud. Media : prąd – skrzynka elektryczna w działce, telekomunikacja – w działce, gaz przy działce, woda w drodze. Działka w kształcie trapezu, teren płaski . Dojazd drogą utwardzoną. W sąsiedztwie dom jednorodzinny. Odległość do miejscowości: Koleczkowo 4 km, Szemud 7,5 km, Wejherowo Centrum 23 km, Gdynia Centrum 20 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania. Zapraszam na prezentację.

Działka budowlana 837m2. Wszystkie Media.
Działka budowlana 837m2. Wszystkie Media.
162000 zł
15 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia837
Cena za m²193.55 zł/m²

Sprzedam działke budowlana o powierzchni 837 m2 położona w Kobysewie. Dostepne pełne media: gaz, prąd, woda oraz kanalizacja przy granicy działki. Działka znajduje sie w pieknej i spokojne okolicy blisko lasu. Komfortowy dojazd - 150m od głownej drogi wyłozona kostka brukowa z chodnikami oraz oswietleniem. Miejscowosc jest w bardzo dobrej lokalizacji: Kartuzy 5km Zukowo 6km Gdańsk 20km Gdynia 20km

Sprzedaż gruntu Wyczechowo 861m
Sprzedaż gruntu Wyczechowo 861m
985047 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²135 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Szerokość28 m
Długość30 m
Typbudowlana
Drogautwardzona

Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie. 150 metrów od dużego lasu obfitującego w dary natury.Pięknie położona płaska działka w kształcie kwadratu o wymiarach 28mx30m.Skrzynka z prądem na działce, woda doprowadzona do granicy działki.Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Z jednej strony jest ogrodzona siatką. Działka jest zlokalizowana 1km od drogi krajowej nr 20. Bardzo spokojna i cicha okolica. W pobliżu nieliczna zabudowa jednorodzinna.Dobry dojazd utwardzoną drogą gminną.W budowie obwodnica metropolitalna na trasie Wyczechowo - Gdańsk - Gdynia. Najbliższy wjazd w Glinczu (9km).Na sprzedaż również działki sąsiadujące od 900m2 do 1500m2.Żukowo 10km.Kartuzy 12km.Kościerzyna 25km.Gdańsk 34km.Zapraszam na prezentację!

Działka budowlana w Pucku 1206m2 Połczyno Bis
Działka budowlana w Pucku 1206m2 Połczyno Bis
289000 zł
Puck 15 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 206
Cena za m²247.93 zł/m²

Działka budowlana 1206 m2 z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego D.22.MN, narożna ( róg ulicy Słonecznej i Storczykowej ) na osiedlu Połczyno Bis wśród domków jednorodzinnych ( sąsiedzi z każdej strony działki ) blisko drogi krajowej 216 Gdynia-Hel . Prąd na działce , gaz, woda obok oraz szybki internet ( światłowód ). Dojazd drogą utwardzoną . Pod domem zatrzymuje się busik który dowozi dzieci w roku szkolnym do szkoły  Blisko centrum handlowe . Po więcej informacji proszę o kontakt . (użyj formularza kontaktowego)

Działka w Mostach k/Gdyni 1000 m2 do wynajęcia - 1,5 km od plaży
Działka w Mostach k/Gdyni 1000 m2 do wynajęcia - 1,5 km od plaży
1850 zł
Mosty 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²1.8 zł/m²

Działka w Mostach k/Rewy przy zbiegu ulic Ogrodowej i Konwaliowej (narożna). Ok. 200m do drogi głównej, łączącej Gdynię z Rewą; do morza (plaży w Mechelinkach) - prawie 1,5 km, ponad 2 km do Rewy. Kiepskie położenie: w okolicy nic się nie dzieje, żadnych imprez, cisza, spokój i nuda (no, może prócz Opener'a raz w roku w lipcu na pobliskich Babich Dołach). Same domki jednorodzinne w pobliżu, ani jednego hipermarketu. Co prawda kursuje kilka miejskich linii autobusowych za dnia (ZKM Gdynia), lecz nocą - tylko jedna. Daleko do SKM - można zapomnieć! Działka jest uzbrojona w prąd, wodę, kanalizację. Ogrodzenie pokryte wyraźnie patyną czasu. Obecny najemca postawił na niej tymczasowy domek, który jednak musi usunąć, gdyż nie wywiązuje się z umowy najmu. Ze względu na powyżej wymienione - nie dające się ukryć - mankamenty, została wyznaczona wstępnie taka niska cena wynajmu i to w dodatku DO NEGOCJACJI! (oczywiście w górę). Zasadniczo jest to działka budowlana. Niestety, nie na sprzedaż - jedynie wynajem! Podana cena wynajmu/dzierżawy - w związku z niekomunikatywną formą możliwości jej podania w przewidzianym do tego polu - może być jednoznacznie określona dopiero w tym miejscu: dotyczy okresu 1-miesiecznego i jest negocjowalna.

Doskonałe połączenie do nowej Obwodnicy Metropolii
Doskonałe połączenie do nowej Obwodnicy Metropolii
225000 zł
Miszewko 27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 114
Cena za m²201.97 zł/m²

Dzień dobry,Zagospodarowana działka budowlana znajduje się w małej miejscowości Miszewko. Miejscowość leży na granicy miast Gdynia i Gdańsk. Do obu miast jest około 25 kilometrów. Możliwy jest również bezpośredni dojazd drogą ekspresową S6. Duym atutem jest bezpośrednie połączenie nieruchomości z nową Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej. Do nowej drogi ekspresowej jest około 250 metrów. W przyszłości zaoszczędzisz wiele czasu i nerwów w drodze do pracy oraz unikniesz stania w korkach przez wiele godzin. Ekrany minimalizujące emisję zostały odpowiednio zaplanowane. Działka budowlana jest idyllicznie położona. Otoczony lasem, polami i jeziorami. Niedaleko od nieruchomości (900m) znajduje się małe jezioro, do którego można dojść pieszo. Idealny na poranne i wieczorne spacery z bliskimi lub zwierzętami.Popularne miejsce wycieczek nad Jeziorem Tuchomskim jest oddalone o zaledwie 5 minut jazdy samochodem. Kąpielisko jest idealnym miejscem na relaks i odpoczynek. Pływanie i stand up paddle to tylko niektóre z wielu możliwości.Działka o powierzchni około 1.114 metrów kwadratowych idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego. Idealny na założenie rodziny lub zasłużoną emeryturę. Osada składa się z 13 działek budowlanych. Trzy działki są obecnie zabudowane pięknymi domami jednorodzinnymi. Stań się częścią tego wspaniałego osiedla i spełnij swoje marzenie o posiadaniu własnej działki/domu.Uzbrojenie jest w drodze.  Plan zagospodarowania:- budowa domów jednorodzinnych, do wysokości 10 m (1 piętro + poddasze użytkowe)- dach dwuspadowy o różnych kątach nachylenia- dopuszczalne jest podpiwniczenie budynku oraz budowa garażu wolnostojącego lub budynku gospodarczego do wysokości 6 m.Dodatkowo mają Państwo możliwość zakupu działki bezpośrednio od właściciela, dzięki czemu nie płacą Państwo prowizji pośrednika!Streszczenie:Lokalizacja:Miszewko pow. Kartuski, gm. ŻukowoOpis:  Nieruchomość gruntowa niezabudowana. Wielkość:pow. 1.114 m2Cena:225.000 PLNPrzedstawiona powyżej propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, mają tylko charakter informacyjny. 

Działka budowlana, media - Kielno, Miodowa, koło Trójmiasta
Działka budowlana, media - Kielno, Miodowa, koło Trójmiasta
306000 zł
3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²255 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż • Cena: 306 000 zł (255 zł/m²) • Forma własności: własność, księga wieczysta • Działka: budowlana, 1 200 m² • kształt: prostokąt; długość: 45m; szerokość: 27m • dojazd drogą utwardzona, działka nieogrodzona • Media: prąd, woda, gaz w drodze bezposrednio przy dzialce. Kanalizacja w drodze głównej Leśna • Adres:Kielno, Szemud, wejherowski, pomorskie • W pobliżu: szkoła podstawowa, przedszkole, fitness, apteka, jezioro, restauracje Kielno to kaszubska wieś letniskowa położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na północ od jeziora Tuchomskiego w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Kielnie. Obszar objęty planem zagospodarowania przestrzennego budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, ulica Miodowa. Na mapie google ulice można znaleźć poprzez wpisanie ulicy Gajowej. Ulica Miodowa jest odgalęzieniem ulicy Gajowej. Odleglość dzialki od centrum Gdyni 20 km, centrum Sopotu 20km, centrum Gdańska 30 km. Odleglość działki od węzła w Koleczkowie 4 km (wjazd na S6) co zapewnia szybki dojazd do obwodnicy, przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju w najbliższym otoczeniu. Odległość od centrum Kielna niecały kilometr. W centrum całe zaplecze handlowo - usługowe, urzędy, szkoły i przedszkola, kościół, restauracje etc. Odleglość od jeziora Kielno ok 1 km, odległość od jeziora Tuchomskiego 3,5 km (ok. 40 minut spacerem, 5 minut samochodem), odleglosc od jezior Marchowo Wschodnie i Zachodnie 4,5 km( 8 minut samochodem). Jeziora pełnia funkcje rekreacyjno-turystyczną dla mieszkańców pobliskich dzielnic Gdynia - Karwiny, Dąbrowa oraz Gdańsk - Osowa. Latem jest możliwość plażowania nad jeziorem, kąpieli oraz wędkowania. Budowa nowej obwodnicy Trasy Kaszubskiej S6 umożliwi dojazd do Trójmiasta w przeciagu kilkunastu minut. Uruchomienie obwodnicy planowane jest do końca roku 2022. Obwodnica umożliwi 5 minutowy dojazd do Gdyni. Zapraszam do samodzielnego zapoznania sie z dzialka. Dane geograficzne w mapie google : 54.448413,18.321853 Lub mapa google KIELNO Ulica Gajowa. Film : https://youtu.be/7JOgfNRO5GQ

Działka budowlana, media - Kielno, Miodowa
Działka budowlana, media - Kielno, Miodowa
306000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²250 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż • Cena: 300 000 zł (250 zł/m²) • Forma własności: własność, księga wieczysta • Działka: budowlana, 1 200 m² • kształt: prostokąt; długość: 45m; szerokość: 27m • dojazd drogą utwardzona, działka nieogrodzona • Media: prąd, woda, gaz w drodze bezposrednio przy dzialce. Kanalizacja w drodze głównej Leśna • Adres:Kielno, Szemud, wejherowski, pomorskie • W pobliżu: szkoła podstawowa, przedszkole, fitness, apteka, jezioro, restauracje Kielno to kaszubska wieś letniskowa położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na północ od jeziora Tuchomskiego w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Kielnie. Obszar objęty planem zagospodarowania przestrzennego budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, ulica Miodowa. Na mapie google ulice można znaleźć poprzez wpisanie ulicy Gajowej. Ulica Miodowa jest odgalęzieniem ulicy Gajowej. Odleglość dzialki od centrum Gdyni 20 km, centrum Sopotu 20km, centrum Gdańska 30 km. Odleglość działki od węzła w Koleczkowie 4 km (wjazd na S6) co zapewnia szybki dojazd do obwodnicy, przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju w najbliższym otoczeniu. Odległość od centrum Kielna niecały kilometr. W centrum całe zaplecze handlowo - usługowe, urzędy, szkoły i przedszkola, kościół, restauracje etc. Odleglość od jeziora Kielno ok 1 km, odległość od jeziora Tuchomskiego 3,5 km (ok. 40 minut spacerem, 5 minut samochodem), odleglosc od jezior Marchowo Wschodnie i Zachodnie 4,5 km( 8 minut samochodem). Jeziora pełnia funkcje rekreacyjno-turystyczną dla mieszkańców pobliskich dzielnic Gdynia - Karwiny, Dąbrowa oraz Gdańsk - Osowa. Latem jest możliwość plażowania nad jeziorem, kąpieli oraz wędkowania. Budowa nowej obwodnicy Trasy Kaszubskiej S6 umożliwi dojazd do Trójmiasta w przeciagu kilkunastu minut. Zakończenie budowy planowane jest na pierwsza połowe 2022 roku. Obwodnica umożliwi 5 minutowy dojazd do Gdyni. Zapraszam do samodzielnego zapoznania sie z dzialka. Dane geograficzne w mapie google : 54.448413,18.321853 Lub mapa google KIELNO Ulica Gajowa.

działka budowlana, świetna lokalizacja, Rumia
działka budowlana, świetna lokalizacja, Rumia
500000 zł
Rumia 30+ kilka dni temu
Powierzchnia536
Cena za m²932.84 zł/m²

Homfi jako wyłączny reprezentant oferty ma zaszczyt przedstawić jedną z nielicznych dostępnych w tej lokalizacji nieruchomości gruntowych w postaci działki budowlanej w Rumi przy ulicy MAKOWEJ.LOKALIZACJA:Rumia, to aktualnie jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości na obrzeżach Trójmiasta. Wielu Klientów wybiera tę lokalizację ze względu na spokój życia z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury handlowo- usługowej, niższymi kosztami życia oraz coraz łatwiejszym dojazdem do Trójmiasta i atrakcji turystycznych Zatoki Puckiej, Półwyspu Helskiego i otwartego morza. Przykładowe odległości: Gdynia Centrum 24 minuty samochodem, Wejherowo 24 minuty, Gdańsk 40 minut, Cypel Rewski 16 minut (najlepszy ośrodek windsurfingu i kite surfingu w Polsce).W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura i tereny rekreacyjne. Dojazd do centrum handlowego Auchan lub Aquaparku zajmie nam 6 minut. DZIAŁKA:Nieruchomość gruntowa to płaska, prawie kwadratowa, budowlana działka położona na suchym gruncie o powierzchni 536 m2.Właściciel zakupił projekt budowlany - Dom w Klematisach 31B.MEDIA: prąd: w działce woda: w drodze, projekt przyłącza wykonany gaz: w drodze, przyłączenie planowane na styczeń 2023r. kanalizacja: w działceMiejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje na tym terenie zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością wybudowania bliźniaka dwulokalowego oraz zabudowy bez ustalania proporcji między funkcjami. FINANSE:Cena ofertowa: 500 000 złZainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem (użyj formularza kontaktowego) lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.Czy wiesz, że z Homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem. Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

Filtr