Działka budowlana nad morzem

Sortowanie:
Znaleziony: 37 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
98 000 zł
nowe Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami.Działka o powierzchni 1 400 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 37 x 38 m, położona na lekkim wzniesieniu.Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0.75, oznaczonym symbolem MU-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, dopuszcza się 3 kondygnacje nadziemne, jeśli ostatnia mieści się w dachu stromym, o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30%, maksymalna powierzchnia zabudowana 50% powierzchni działki.Działka leży w kompleksie 9 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, (na dwóch działkach już stoją domy) w odległości ok. 200 m od drogi wojewódzkiej nr 203 Darłowo-Ustka. Woda, prąd, gaz, kanalizacja w drodze dojazdowej. Dojazd drogą utwardzoną płytami betonowymi. Kopnica (120 mieszkańców) wieś letniskowa położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 3 km od jeziora Kopań, 7 km od Darłowa, 9 km od morza, 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki. We wsi znajduje się szkoła podstawowa i sklep spożywczy.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
115 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami.Działka o powierzchni 1 583 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 43 x 31 m z wewnętrzną drogą dojazdową długości ok. 40 m, położona na lekkim wzniesieniu. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0.75, oznaczonym symbolem MU-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, dopuszcza się 3 kondygnacje nadziemne, jeśli ostatnia mieści się w dachu stromym, o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30%, maksymalna powierzchnia zabudowana 50% powierzchni działki.Działka leży w kompleksie 9 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, (na dwóch działkach już stoją domy) w odległości ok. 200 m od drogi wojewódzkiej nr 203 Darłowo-Ustka. Woda, prąd, gaz i kanalizacja w drodze dojazdowej. Dojazd drogą utwardzoną płytami betonowymi. Kopnica (120 mieszkańców) wieś letniskowa położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 3 km od jeziora Kopań, 7 km od Darłowa, 9 km od morza, 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki. We wsi znajduje się szkoła podstawowa i sklep spożywczy.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
169000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²123 zł/m²
Powierzchnia1470 m²
Szerokość40 m
Długość37 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Oferuję działki budowlane nad morzem o powierzchni od 1470m2 do 2427m2 w kształcie kwadratu. Nieruchomości położone są w miejscowości Bałamątek obręb Objazda na terenie Gminy Ustka. Działki położone w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Numery działek od nr 1775=1468m2; nr 1777=1626m2 -Zarezerwowana ; nr 1778=1624m2; nr 1779=1622m2; nr 1780=2000m2; nr 1782=2427; nr 1783=1672m2 . Sprzedaż na fakturę VAT 23% kupujący nie płaci podatku. Cena 100zł/m2 netto Oferta od właściciela, pośrednikom dziękuję. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
800 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka pod hotel lub dom jednorodzinny nad morzem.Działka o powierzchni 2 459 mkw., w kształcie trapezu o szerokości ok. 36 m i długości ok. 68 m. Na działce można wybudować obiekt nawiązujący charakterem do hotelowo-pensjonatowej zabudowy centrum Jarosławca.Działka znajduje się na terenie zabudowy hotelowej i mieszkaniowej z wyłączeniem campingów i pól namiotowych, oznaczonym symbolem 15UH, MN. Dopuszcza się jako funkcję uzupełniającą nieuciążliwe usługi handlu i gastronomii o powierzchni nie przekraczającej 50% powierzchni parteru budynku, z elewacją wejściową od strony dróg.Maksymalnie 3 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe z dachem o nachyleniu od 35 do 55 stopni, łącznej wysokości budynku od poziomu terenu do kalenicy 12,5 m. Minimalna powierzchnia przeznaczona na zieleń i rekreację, to 50% powierzchni działki. Maksymalna powierzchnia zabudowy 40% powierzchni działki. Woda i prąd w gruntowej drodze dojazdowej – ul. Rozgwiazdy. Kanalizacja na działce.W bezpośrednim sąsiedztwie oferowanej działki znajduje się zabudowa letniskowa i działki niezabudowane, 100 m dalej zaczyna się nadmorski las. Działka leży w odległości ok. 700 m od morza i 1 km od centrum miejscowości letniskowej Jarosławiec. Jarosławiec, to miejscowość turystyczna licząca 329 stałych mieszkańców, położona nad brzegiem Morza Bałtyckiego, w środkowej części polskiego wybrzeża.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
80 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Zabudowa mieszkaniowa z usługami 3 km od morza. Działka budowlana o powierzchni 901 mkw., w kształcie kwadratu o boku ok. 30 m, położona w odległości 200 m od drogi wojewódzkiej prowadzącej w kierunku Ustki. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami, oznaczonym symbolem 75 MN, U. Wysokość zabudowy 9 m, maksymalnie dwie kondygnacje, druga w poddaszu. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia 45 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60%, maksymalna powierzchnia zabudowy 35%, wskaźnik intensywności zabudowy 0,6. Wielkość wydzielanej działki 900 mkw. Zakaz zabudowy szeregowej. Dopuszcza się zabudowę wolno stojącymi budynkami gospodarczo-garażowymi i do rekreacji indywidualnej o łącznej powierzchni do 50 mkw./działkę przy ich wysokości do 5 m. Działka leży w obszarze chronionego krajobrazu. Prąd, woda i kanalizacja w drodze asfaltowej. Teren działki płaski, równy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się działki budowlane wykorzystywane rekreacyjnie. W bliskim sąsiedztwie działki biegną ścieżki spacerowe i rowerowe prowadzące nad morze. Działka położona przy drodze prowadzącej do Cisowa Górnego, w sąsiedztwie ul. Tynieckiego, w odległości ok. 2 km od centrum miasta i 3 km od morza.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
72 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka budowlana nad morzem.Działka budowlana o powierzchni 290 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 10 x 29 m.W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Darłowo działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami, oznaczonym symbolem 13 MN, U. Dopuszcza się budynki w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Zakaz zabudowy gospodarczej. Powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki. Wysokość zabudowy 12,5 m, ilość kondygnacji nadziemnych maksymalnie 3, trzecia w poddaszu. Powierzchnia terenu biologicznie czynna min. 50% powierzchni działki. Wskaźnik intensywności zabudowy 0,9. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia od 25 do 45 stopni.Woda, prąd, gaz i kanalizacja w drodze dojazdowej. Na terenie działki znajdują się fundamenty pod budynek mieszkalny.Działka zlokalizowana jest w kompleksie 4 działek przeznaczonych pod zabudowę budynkami jednorodzinnymi z usługami, w tym usługi turystyczne.Na działce sąsiedniej, od strony południowej, stoi nowo wybudowany budynek mieszkalny, od strony północnej działka niezabudowana, dalej stoją budynki mieszkalno-usługowe. Tuż za działką znajduje się plac zabaw dla dzieci.Nieruchomość położona na terenie osiedla Bema, przy ulicy Sucharskiego. Dojazd do działki drogą utwardzoną długości 50 m od drogi asfaltowej ul. Emilii Plater. Odległość od centrum miasta około 1 km, od morza 2,5 km.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
235 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Zabudowa mieszkaniowa z usługami 3 km od morza.Działka budowlana o powierzchni 2 035 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 38 x 55 m, położona przy drodze wylotowej na Koszalin. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami, w tym usługi turystyczne, oznaczonym symbolem 23 MN, U. Wysokość zabudowy 9 m, maksymalnie dwie kondygnacje, druga w poddaszu. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia od 35 do 45 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 65%, maksymalna powierzchnia zabudowy 25%, wskaźnik intensywności zabudowy 0,35. Zakaz zabudowy gospodarczej.Dopuszcza się lokalizację wolno stojących budynków do rekreacji indywidualnej w ilości do czterech, przy ich wysokości do 5,5 m, przy powierzchni zabudowy do 50 mkw. i wskaźniku 350 mkw. terenu/budynek. Działka leży w obszarze chronionego krajobrazu.Prąd, woda, telekomunikacja i kanalizacja w drodze dojazdowej. Teren działki płaski, równy, z nawiezioną i wyrównaną ziemią. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka narożna, położona przy zbiegu ulic Adama Mickiewicza i Władysława Reymonta.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się działki niezabudowane i działki zabudowane wolno stojącymi domami jednorodzinnymi. W bliskim sąsiedztwie biegną ścieżki spacerowe i rowerowe prowadzące nad morze. Działka położona w odległości ok. 2 km od centrum miasta i 3 km od morza.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
130 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka budowlana o powierzchni 1 959 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 52 x 37 m, z wewnętrzną drogą dojazdową o powierzchni 237 mkw., położona w odległości 2 km od jeziora Kopań i 3 km od morza (Wicie). Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych, niż 1 000 mkw., oznaczonym symbolem MR-1. Maksymalny w.i.z. 0.4, maksymalna wysokość zabudowy 9 m, maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych 1, dopuszcza się 2, jeśli ostatnia kondygnacja nadziemna mieści się w dachu stromym. Minimalna pow. biologicznie czynna 60% pow. działki, maksymalna pow. zabudowana 30% pow. działki. Działka otoczona działkami niezabudowanymi, dalej pierwsze zabudowania wsi Barzowice. Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatni odcinek 35 m własną droga gruntową. Woda, prąd i kanalizacja w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnym, ustronnym miejscu, częściowo w strefie W III ograniczonej ochrony archeologiczno-konserwatorskiej, w granicach obszaru krajobrazu chronionego Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego. Barzowice (278 mieszkańców) wieś turystyczna położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 2 km od jeziora Kopań, 3 km od morza (Wicie), 9 km od Jarosławca i 10 km od Darłowa.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
48000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²121 zł/m²
Powierzchnia1059 m²
Typbudowlana

Działka zlokalizowana w Kładnie (gm. Będzino), w linii prostej 1500 m do morza. Działka ma warunki zabudowy na zespół budynków wczasowych wolnostojących. Działka ma kształt prostokąta, położona jest na suchej i płaskiej powierzchni. W sąsiedztwie znajdują się domki jednorodzinne w nowej zabudowie. Media znajdują się bepośrednio przy działce. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych takich jak Latarnia Morska w Gąskach, liczne plaże. Walory regionu to bogactwo przyrody, różnorodność krajobrazów oraz szereg zabytków takich jak kościoły czy pomniki przyrody. Należy zwrócić uwagę że gmina Będzino, to region inwestycji, rozwoju infrastruktury, powstawania nowych osiedli mieszkaniowych. Działki ulokowane są w pobliżu stawu, to wspaniałe miejsce do wypoczynku, zwiedzania i spędzenia urlopu.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
499 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka budowlana pod miastem. Działka położona na płaskim, równym terenie, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, w odległości ok. 3 km od morza. Działka o powierzchni 6 204 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 40 x 150 m. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami nieuciążliwymi, w tym usługi turystyczne, oznaczonym symbolem 25 i 26 MN, U. Dopuszcza się zabudowę wolno stojącymi budynkami do rekreacji indywidualnej o wysokości do 5 m, przy powierzchni zabudowy do 50 mkw. na działkę. Obiekty do rekreacji indywidualnej należy realizować w zabudowie zwartej dla dwóch lub czterech sąsiadujących ze sobą działek. Zakaz zabudowy gospodarczej i szeregowej. Powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki. Wysokość zabudowy max. 9 m, ilość kondygnacji nadziemnych maksymalnie 2, druga w poddaszu. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia 45 stopni. Powierzchnia terenu biologicznie czynna min. 65%. Wskaźnik intensywności zabudowy działki max. 0,5. Działkę można podzielić na działki o powierzchni 800 mkw., a dla zabudowy bliźniaczej 400 mkw. Jest wykonany wstępny projekt podziału działki na 6 działek o powierzchniach od 947 mkw. do 1 014 mkw., z drogą wewnętrzną o powierzchni 407 mkw. Dojazd do działki drogą utwardzoną ul. Królowej Jadwigi i drogą gruntową ul. Krzysztofa Komedy. Woda, kanalizacja, energia i gaz w drodze dojazdowej. Sąsiednie działki od strony północnej, południowej i wschodniej niezabudowane, od strony zachodniej są wolno stojące domy jednorodzinne i osiedle bloków mieszkalnych. Działka położona przy ul. Krzysztofa Komedy, w odległości ok. 1 km od centrum miasta i ok. 3 km od morza.

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las
Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las
119 000 zł
Słupsk 23 dnia plecy

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 119.000,- PLNNa sprzedaż działka budowlana numer 298/36 o powierzchni 1126 m kw w Smołdzińskim Lesie, gmina Smołdzino, powiat Słupski z widokiem na bliski las.Teren położony jest na skraju dróg. Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk. W cenie udział w dodatkowej drodze wewnętrznej.CENA: 119.000,- PLNDziałka jest jedną z trzech sąsiadujących ze sobą działek, co daje możliwość nabycia sąsiednich działek.Uzbrojenie terenu w drodze: energia elektryczna oraz woda.Działka położona jest na skrzyżowaniu dróg. Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość bądź całoroczną posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:JADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pSmołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJECena: 119.000,-PLNDziałka skrajna: tak,Kształt gł. działki: prostokątStan działki: zarośnięta oraz pustaDojazd: droga powiatowaDostępne media: prąd oraz woda w drodze.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana NAD MORZEM przy jeziorze Łebsko
Działka budowlana NAD MORZEM przy jeziorze Łebsko
Łeba 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana w pięknej, malowniczej i spokojnej miejscowości Izbica znajdującej się 700 m od linii brzegowej jeziora Łebsko oraz 9 km od morza.Oferta dotyczy działki o powierzchni 1001 m2 o numerze 160/15. Teren zlokalizowany jest 15 km od Łeby, 37 km od Lęborka, 43 km od Słupska oraz 54 km od Ustki.Nieruchomość otoczona jest setkami hektarów lasów, kilometrami ścieżek leśnych i dróg rowerowych, a to wszystko dzięki bliskości wpisanego na listę UNESCO Słowińskiego Parku Narodowego, którego największą atrakcją są ruchome wydmy.UWAGA!Dostępne na sprzedaż pozostały jeszcze inne działki budowlane widoczne na zdjęciu.• Dostęp do mediów (prąd, kanalizacja, woda) wzdłuż granicy działki. • powierzchnia zabudowy 30%• wysokość każdej kondygnacji zabudowy wraz z elementami konstrukcji stropów 3m• stosowanie dachów dwu i wielospadowych, symetrycznych, o nachyleniu połaci 38 - 45 st. • postawienie nowej zabudowy do wysokości 9m. • Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonym symbolem 63MN/U. Chętnie udzielę dodatkowych informacji telefonicznie, zapraszam do zadawania pytań.SebastianTelefon 789 491 433

Darłowo Darłówko działka budowlana nad morzem okazja !
Darłowo Darłówko działka budowlana nad morzem okazja !
330000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 488
Cena za m²221.77 zł/m²

Nowa cena za metr ! obniżka z 248,88/m2 —> na 221,77/m2 TRZY DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ O POWIERZCHNI OK 1490m² KAŻDA Położone w Darłówku Wschodnim przy obwodnicy biegnącej z Darłowa, wjazd od al. Jana Pawła II Niegdyś tereny rolne, dzisiaj prężnie i dynamicznie rozwijające się tereny mieszkalno usługowe. Zgodnie z MPZP teren ten przeznaczony jest pod zabudowę obiektami zamieszkania zbiorowego z usługami ( obiekty hotelarskie, apartamentowe domy rekreacyjne, szeregowe domki letniskowe ) dopuszczona zabudowa : 9,5m do kalenicy, kąt nachylenia dachu minimum 35 stopni Działka nr 1 : 1489m² - SPRZEDANA Działka nr 2 : 1488m² ( numer 12/4 ) Działka nr 3 : 1486m² ( numer 12/5 ) Działka nr 4 : 1487m² ( numer 12/3 ) nazwa obrębu Darłowo 7 zasady obsługi inżynieryjnej zaopatrzenie w wodę, gaz, energię elektryczną oraz odprowadzenie ścieków i wód opadowych należy realizować w oparciu o projektowane sieci inżynieryjne w przyległych ulicach - więcej inf pod nr tel 509261156 wymiary działki każda ok 50x30m Wjazd bezpośredni przy działce nr 1 który nie wymaga dodatkowych nakładów aby rozpocząć budowę na każdej z działek , dodatkowo zostanie utworzony nowy wjazd pomiędzy działkami 1,3 a 2,4 ( wjazd został już wytyczony ) Odległość do morza ok 1500, w pobliżu od strony południowej nowo powstały Polo market Przebywanie na działce - na otwartym terenie z widokiem na elektrownie wiatrowe daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i kontaktu z naturą, a wyjazd bezpośrednio na aleję to dodatkowy atut. Szeroki chodnik wraz ze ścieżką rowerową prowadzącą zarówno do Darłówka Wschodniego i miasta Darłowo to dla mieszkańców jak i turystów rewelacyjne udogodnienie. Do pobliskiego marketu lub na plażę wystarczy pójść spacerkiem , lub w pare minut dostać się rowerem. Link do wirtualnego spaceru na działkach : https://youtu.be/3E0FpYfNlUk Sprzedaż Działek bezpośrednio od właściciela Brak pośredników to brak dodatkowych kosztów - prowizji :) MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY JAK I REZERWACJI - więcej szczegółów w wiad. priv tel : 509261156 / 798744626 Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia na prezentacji

Działka budowlana NAD MORZEM przy jeziorze Łebsko
Działka budowlana NAD MORZEM przy jeziorze Łebsko
62 900 zł
Łeba 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana w pięknej, malowniczej i spokojnej miejscowości Izbica znajdującej się 700 m od linii brzegowej jeziora Łebsko oraz 9 km od morza.Oferta dotyczy działki o powierzchni 1000 m2 o numerze 160/13. Teren zlokalizowany jest 15 km od Łeby, 37 km od Lęborka, 43 km od Słupska oraz 54 km od Ustki.Nieruchomość otoczona jest setkami hektarów lasów, kilometrami ścieżek leśnych i dróg rowerowych, a to wszystko dzięki bliskości wpisanego na listę UNESCO Słowińskiego Parku Narodowego, którego największą atrakcją są ruchome wydmy.UWAGA!Dostępne na sprzedaż pozostały jeszcze inne działki budowlane widoczne na zdjęciu.• Dostęp do mediów (prąd, kanalizacja, woda) wzdłuż granicy działki.• powierzchnia zabudowy 30%• wysokość każdej kondygnacji zabudowy wraz z elementami konstrukcji stropów 3m• stosowanie dachów dwu i wielospadowych, symetrycznych, o nachyleniu połaci 38 - 45 st.• postawienie nowej zabudowy do wysokości 9m.• Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonym symbolem 63MN/U.Chętnie udzielę dodatkowych informacji telefonicznie, zapraszam do zadawania pytań.SebastianTelefon 789 491 433

Działka budowlana nad morzem uzbrojona ok. Pobierowa
Działka budowlana nad morzem uzbrojona ok. Pobierowa
110000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²134 zł/m²
Powierzchnia823 m²
Szerokość22 m
Długość37.6 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogakostka

Sprzedam działkę budowlaną 823 m2, w pełni uzbrojoną w media, niedaleko od morza, przy lesie w miejscowości Świerzno, okolice Pobierowa. Numer ewidencyjny działki: 290/23. Pełna własność hipoteczna. Bez pośredników! Do morza w Pobierowie jest 10 minut drogi samochodem (8 km). Działka posiada zjazd z drogi gminnej, która w tym roku została wyremontowana i pokryta kostką brukową. Obok działki jest chodnik i ścieżka rowerowa, a niedługo mają być nowe latarnie ledowe. Pełne uzbrojenie na działce: prąd, gaz, woda oraz kanalizacja. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego-jednorodzinnego, wolnostojącego oraz budynku gospodarczo-garażowego. Urokliwe położenie działki w pobliżu lasu, w atrakcyjnej okolicy, na skraju miejscowości, przy bocznej, gminnej drodze, w pełni rekompensuje kilkuminutowy dojazd do morza. W sezonie ta niewielka odległość jest zaletą, bo w Świerznie nie ma zgiełku i tysięcy turystów, których nie brakuje w miejscowościach nad samym morzem. W najbliższym sąsiedztwie działki znajdują się stare i nowe domy. Do stadionu miejskiego jest około 200 metrów. Świerzno jest siedzibą gminy. Z działki blisko jest do sklepu, szkoły, przedszkola, kościoła, piekarni, Urzędu Gminy i przystanku autobusowego (wszędzie nie dalej niż 1500 metrów). Cicha i spokojna okolica. Do Pobierowa 8 km, do Kamienia Pomorskiego 16 km, do Gryfic 17 km, a do Kołobrzegu 53 km. Świeże powietrze z jodem z pobliskiego morza oraz sosnowych lasów gwarantowane! Idealne miejsce do życia dla kochających przyrodę. Dane GPS: 53°57'51.0"N 14°59'00.5"E 53.964167, 14.983472

Działka budowlana nad morzem, bezpośrednio od właściciela, Jarosławiec, zachodniopomorskie
Działka budowlana nad morzem, bezpośrednio od właściciela, Jarosławiec, zachodniopomorskie
Sławno 20 dni plecy

Rodzaj działki: pod zabudowę jednorodzinną z mozliwością zabudowy turystycznej do 30% Powierzchnia: 1880 m2 Dojazd: płyty betonowe Ogrodzenie: teren nieogrodzony Kształt: prostokąt o wymiarach około 39m x 50m Media: prąd, woda, kanał w drodzeWYJĄTKOWA OFERTA!!! - ze względu na lokalizację jedna z niewielu dostępnych tego typu ofert w JAROSŁAWCU!!! Położenie ok. 600m od morza, położona w miejscowości Jarosławiec, woj. zachodniopomorskie, niedaleko latarni. Prąd, woda oraz kanalizacja w drodze. Działka ma bardzo dobry dojazd drogą wykonaną z betonowych płyt. Sprzedaz bezpośrednio od właściciela. Analiza urbanistyczna Idealne miejsce dla ekskluzywnej inwestycji domu z dala od tłocznej promenady a jednocześnie nad morzem. Lokalizacja bardzo atrakcyjna. Nie występują ograniczenia przyrodnicze lub konserwatorskie. Korzystne sąsiedztwo działki-niska zabudowa. Działka ma dostęp do drogi publicznej. Osiedle Baltycka to dzielnica Jarosławca , dla której został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania, co bardzo podnosi wartość nieruchomości. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren ten jest przeznaczony pod zabudowę obiektami zabudowy jednorodzinnej z mozliwością zabudowy turystycznej do 30%. Jarosławiec to idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich, którzy lubią ciszę i spokój oraz powietrze nasycone jodem. Poznaj piękno Morza Bałtyckiego z dala od zgiełku. Oaza spokoju i leśnej przyrody. Urok miejscowości: wspaniały mikroklimat, piękne, nieprzepełnione, szerokie, piaszczyste plaże. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Nie jest to oferta agencji. Jestem właścicielem, sprzedaję bez prowizji. Szczegółowe informacje o powyższej ofercie tylko dla poważnie zainteresowanych zakupem. W celu zadania pytania, przekazuje moje dane osobowe, ogłoszeniodawcyZobacz strone internetowa dzialki:www.dzialka-pomorze.eu

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 129 000,- PLN.
Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 129 000,- PLN.
129 000 zł
Słupsk 30+ kilka dni temu

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 129 000,- PLN.Na sprzedaż działka budowlana numer 298/34 o powierzchni 1001 m kw w Smołdzińskim Lesie, gmina Smołdzino, powiat Słupski z widokiem na bliski las. Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk. W cenie udział w dodatkowej drodze wewnętrznej. CENA: 129 000,-PLN Działka jest jedną z trzech sąsiadujących ze sobą działek, co daje możliwość nabycia sąsiednich działek.Uzbrojenie terenu w drodze: energia elektryczna oraz woda.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość bądź całoroczną posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:JADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plSmołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJECena: 129.000,-PLN Działka skrajna: nieKształt gł. działki: prostokątStan działki: zarośnięta oraz pusta Dojazd: droga powiatowaDostępne media: prąd oraz woda w drodze.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 109 000,- PLN.
Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 109 000,- PLN.
109 000 zł
Słupsk 16 dni plecy

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 109 000,- PLN.Na sprzedaż działka budowlana numer 298/34 o powierzchni 1001 m kw w Smołdzińskim Lesie, gmina Smołdzino, powiat Słupski z widokiem na bliski las. Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk. W cenie udział w dodatkowej drodze wewnętrznej. CENA: 109 000,-PLN Działka jest jedną z trzech sąsiadujących ze sobą działek, co daje możliwość nabycia sąsiednich działek.Uzbrojenie terenu w drodze: energia elektryczna oraz woda.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość bądź całoroczną posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:JADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plSmołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJECena: 109.000,-PLN Działka skrajna: nieKształt gł. działki: prostokątStan działki: zarośnięta oraz pusta Dojazd: droga powiatowaDostępne media: prąd oraz woda w drodze.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 139.000,- PLN.
Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 139.000,- PLN.
139 000 zł
Słupsk 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana numer 298/35 o powierzchni 959 m kw w Smołdzińskim Lesie, gmina Smołdzino, powiat Słupski z widokiem na bliski las.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk. W cenie udział w dodatkowej drodze wewnętrznej.CENA: 139.000,- PLNDziałka jest jedną z trzech sąsiadujących ze sobą działek, co daje możliwość nabycia sąsiednich działek.Uzbrojenie terenu w drodze: energia elektryczna oraz woda.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość bądź całoroczną posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:JADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plSmołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJECena: 139.000,-PLNDziałka skrajna: nieKształt gł. działki: prostokątStan działki: zarośnięta oraz pustaDojazd: droga powiatowaDostępne media: prąd oraz woda w drodze.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 99.000,- PLN.
Działka budowlana nad morzem, Smołdziński Las, Gmina Smołdzino, na sprzedaż, 99.000,- PLN.
99 000 zł
Słupsk 16 dni plecy

Na sprzedaż działka budowlana numer 298/35 o powierzchni 959 m kw w Smołdzińskim Lesie, gmina Smołdzino, powiat Słupski z widokiem na bliski las.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk. W cenie udział w dodatkowej drodze wewnętrznej.CENA: 99.000,- PLNDziałka jest jedną z trzech sąsiadujących ze sobą działek, co daje możliwość nabycia sąsiednich działek.Uzbrojenie terenu w drodze: energia elektryczna oraz woda.Bezpośredni dostęp do drogi powiatowej prowadzącej do Kluk.Działka ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Smołdziński Las.Działka położona blisko morza oraz w pobliżu największych jezior Polski - Gardno i Łebsko - z drogą nad morze prowadzoną przez sosnowy las.Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod letnią posiadłość bądź całoroczną posiadłość.Możliwość nabycia sąsiednich działek sprawia, że jest to doskonała inwestycja agroturystyczna.W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Smołdzino przyjętego uchwałą Nr XII/64/2001 z dnia 28.12.2001 r. działka położona jest na terenie projektowanego rozwoju osiedleńczego.OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY UDZIELI:JADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plSmołdziński Las wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino na Wybrzeżu Słowińskim.Okolice Smołdzińskiego Lasu mogą być rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą.W odległości ok 4 km od Smołdzińskiego Lasu znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie, Muzeum Przyrodnicze, Wieża Rowokół.W pobliżu znajduje się również Muzeum Wsi Słowińskiej w miejscowości Kluki oraz Ruchome Wydmy zlokalizowane na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJECena: 99.000,-PLNDziałka skrajna: nieKształt gł. działki: prostokątStan działki: zarośnięta oraz pustaDojazd: droga powiatowaDostępne media: prąd oraz woda w drodze.W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości.WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupskuul. Tuwima 8a/1276-200 SłupskJADWIGA KUBICZ Dyrektor BiuraTel.: (59) 842 80 75Tel. Kom.: 607 385 481 / 693 780 660e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.plPrzy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka nad morzem Ustka-budowlana/ inwestycyjna
Działka nad morzem Ustka-budowlana/ inwestycyjna
99000 zł
Ustka 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²290 zł/m²
Powierzchnia2081 m²
Typbudowlana

Bardzo atrakcyjnie położona działka w pasie nadmorskim, około 1500 m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego w Ustce. Powierzchnia działki : 2081 m, o numerze ewidencyjnym 874, położona w obrębie geodezyjnym Przewłoka, gmina Ustka. Działka budowlana ,w miejscowym planie zagospodarowania, przeznaczona pod zabudowę: - mieszkania jednorodzinne -pensjonaty, hotele, apartamenty -domki letniskowe -funkcje usługowe, inne. Nieruchomość ogrodzona, nie zabudowana, uzbrojona tj: prąd ( dwie skrzynki) gaz, woda, kanalizacja w drodze, w granicach działki, /Ulice mają oświetlenie miejskie, a do końca 2021 roku ma zostać położona droga osiedlowa asfaltowa/ Działka narożna, z dwóch stron dojazdowych ulic: St. Lema i Z. Nałkowskiej, w kształcie dogodnym pod inwestycję - proporcjonalnego prostokąta. Sprzedaż bez pośredników.

Działka budowlana nad jeziorem Marszewo gm.Postomino. Nad morzem.
Działka budowlana nad jeziorem Marszewo gm.Postomino. Nad morzem.
139000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²139 zł/m²

Działka budowlana niezabudowana o pow. 1000m2 objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną, pensjonatową lub agroturystyczną. Zlokalizowana pomiędzy jeziorem Marszewo a stawem rybackim w przepięknym krajobrazie pełnym lasów i jezior w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Bardzo blisko morza: Ustka i Jarosławiec. Numer działki 8/4 Jezioro Wicko - 7 km Plaża Jarosławiec - 18 km Ustka - 17 km Słupsk - 20 km Przy działce skrzynka energetyczna

Działka nad morzem. Duża  budowlana 1522m2. Bezpośrednio.
Działka nad morzem. Duża budowlana 1522m2. Bezpośrednio.
350000 zł
28 dni plecy
Rynekpierwotny
Cena za m²49 zł/m²
Powierzchnia1522 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Ładna duża działka super jako działka rekreacyjna o regularnym kształcie położona w Tymieniu, gmina Będzino. Przy trasie Koszalin-Kołobrzeg, ok 4km od morza. W spokojnym miejscu, we wsi przystanek PKP i PKS, sklep, szkoła. Działka położona w zespole działek z drogą wewnętrzną, niektóre zabudowane - zabudowa jedno rodzinna. W drodze prąd i woda. Dobra inwestycja działki nad morzem z roku na rok są coraz droższe. Budowa domku do 35m kwadratowych nie wymaga pozwolenia na budowę.Cena do negocjacji Więcej informacji telefonicznie.

Okazja SMOLNE kolo MIELNO Działka nad MORZEM Rolna i Budowlana
Okazja SMOLNE kolo MIELNO Działka nad MORZEM Rolna i Budowlana
29500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 060
Cena za m²9.64 zł/m²

SPRZEDAM Bardzo ładna działke w nadmorskiej miejscowości Smolne koło Mielenka , Sarbinowa , Gasek DZIAŁKI ZLOKALIZOWANE SA OK 8 KM OD MORZA (obok ogrodów botanicznych Hortulus) Działka bardzo ładnie położona w kompleksie działek Działka posiada dojazd z drogi utwardzonej. Powierzchnia okolo3060m2 Nadmorskie miejscowości Gaski 10min, Mielno 15 min Działka polożona w malowniczym miejscu, w sasiedztwie ogrodów Hortulus, otoczona z jednej strony lasem (Rezerwat Przyrody) teren dziewiczy a zarazem dostepny - warunki na dostawe pradu Dzialki rolne rekraacyjne - doskonała lokata kapitału. Posiadam również działki budowlane w tej lokalizacji za cene 59900zl za bardzo duza dzialke okolo 3200m 2 z warunkami zabudowy (została juz tylko jedna dzialka budowlana 94/7 i dzialki rolne Kazde działki posiadaja Ksiege Wieczysta oraz sa wytyczone przez geodete. Zapraszam do zakupu DZIAŁKI W BARDZO PROMOCYJNEJ CENIE IDEALNE POD BUDOWE DOMKU NP LETNIEGO LUB Z UWAGI NA OBECNA SYTUACJE IDEALNE JAKO LOKATA KAPITALU ( lokaty bankowe w dzisiejszych czasach sa nieoplacalne) NA ZIEMI NIGDY NIE STRACISZ PAMIETAJ Lokalizacja - proszę kliknac w link pokaza sie dzialki z lokalizacja w Google dzieki temu można zobaczyc np odleglosc od nadmorskich miejscowosci. Dzialki budowlane: Pinezka W pobliżu: Będzino https://goo.gl/maps/cP5TEsh67Ng2kfVW8 Dzialki Rolne z warunkami na podlaczenie pradu Pinezka W pobliżu: Będzino https://goo.gl/maps/j97Q55CAW8Fj9fvY6

Działka nad morzem w trakcie przekształcania
Działka nad morzem w trakcie przekształcania
202000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²363 zł/m²
Powierzchnia749 m²
Typrekreacyjna

Działka nad morzem w miejscowości GĄSKI w gminie Mielno, zlokalizowana w kompleksie działek Gąski: Oaza Spokoju, jedyne 938 m od morza. Jest to działka rekreacyjna w kształcie prostokąta o pow. 749 m2 i wymiarach 22x32m. Działka jest płaska i pięknie nasłoneczniona. Do działki prowadzi utwardzona droga wewnętrzna (udział w drodze). Obecnie jest to działka rekreacyjna /rolna, a w studium zagospodarowania gminy Mielno widnieje już jako działka budowlana pod domki letniskowe, co oznacza, że w gminie trwa proces przekształcania. Dostęp do drogi publicznej, bliskość mediów, odpowiednie wymiary oraz będące w pobliżu działki budowlane i inne działki rekreacyjne nad morzem gwarantują przekształcenie na działkę budowlaną. W trakcie realizacji są instalacje: wodociągowa, elektryczna i gazowa. W niedalekim sąsiedztwie działki znajdują się sklepy spożywcze oraz punkty gastronomiczne. Na południe od terenu działki znajduje się gospodarstwo, a na północ od działki widoczna jest nadmorska latarnia i zabudowania. W sąsiedztwie znajdują się inne działki nad morzem - działki rekreacyjne i budowlane. W najbliższej okolicy sukcesywnie powstają domki letniskowe, pensjonaty i kempingi. Tutejsza plaża, oddalona tylko 938 m od działki, jest to idealne miejsce dla osób pragnących ciszy i spokoju. Zadzwoń: 795 048 639 lub 533 652 414

Duża działka nad morzem, możliwość przekształcenia w 4 mies.
Duża działka nad morzem, możliwość przekształcenia w 4 mies.
800000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²153 zł/m²
Powierzchnia1484 m²
Typrekreacyjna

NA ŻYCZENIE NABYWCY, W OKRESIE DO 4 MIESIĘCY MOŻEMY PRZEKSZTAŁCIĆ DZIAŁKĘ NA BUDOWLANĄ UZYSKUJĄC DECYZJĘ O WARUNKACH ZABUDOWY. Działka nad morzem, bezpośrednio od właściciela, w malowniczej miejscowości Gąski w gminie Mielno, zlokalizowana w kompleksie 46 działek, jedyne 1215 m od morza. Jest to działka rekreacyjna w kształcie prostokąta o pow. 1484 m2 i wymiarach 60 x 25 m. Działka jest płaska i pięknie nasłoneczniona. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna. Obecnie jest to działka rekreacyjna /rolna, a w studium zagospodarowania gminy Mielno widnieje już jako działka budowlana pod domki letniskowe, co oznacza, że w gminie trwa proces przekształcania. Dostęp do drogi publicznej, bliskość mediów, odpowiednie wymiary oraz będące w pobliżu działki budowlane i inne działki rekreacyjne nad morzem gwarantują przekształcenie na działkę budowlaną. Istnieje możliwość podłączenia wody, prądu oraz kanalizacji. W okolicy działki znajdują się sklepy spożywcze oraz punkty gastronomiczne serwujące lokalne specjały. Urokliwa okolica stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. Na południe od terenu działki znajduje się gospodarstwo, a na północ od działki widoczna jest nadmorska latarnia będąca lokalną atrakcją turystyczną. W sąsiedztwie znajdują się również inne działki nad morzem - działki rekreacyjne i budowlane. W okolicy systematycznie powstają nowe zabudowania: domki letniskowe, pensjonaty i kempingi. Tutejsza plaża - czysta i piaszczysta, oddalona od działki tylko o 1215 m, należy do miejsc idealnych dla rodzin z dziećmi oraz osób poszukujących ciszy i spokoju.

WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ
WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ
1 274 840 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu

WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘZAMIESZKAJ NAD MORZEM https://youtu.be/TGd3EkNV95cNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2198m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży.Działka nasłoneczniona, w kształcie wielokąta o długości 52m i szerokości 44m, z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd, gaz. Parcela położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, bardzo dobrze oświetlona, dojazd drogą utwardzoną.W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy:- wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji;- kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną;- powierzchnia zabudowy działki: 15%, czyli ok.330m2- powierzchnia biologicznie czynna: do 60%;- PUM - ok.495m2;- obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego.Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą.Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem.Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1461m2.Cena: 580zł/m2 - 1 274 840 zł - POLECAM !Zadzwoń, zobacz, kup, zamieszkaj nad morzem ! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.gdyniamarina.plPolub nas na Facebooku https://www.facebook.com/gdyniamarina/Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy a dodatkowo uzyskasz rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin !Zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego (Najemcy) !

Grunt Władysławowo Droga Chłapowska 6060m2
Grunt Władysławowo Droga Chłapowska 6060m2
Władysławowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²580 zł/m²
Powierzchnia6060 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ Świetna propozycja pod budowę hotelu, pensjonatu czy domów wakacyjnych ! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6060m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka płaska, nasłoneczniona, w kształcie prostokąta, z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd. Parcela położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, bardzo dobrze oświetlona, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: do 20%, czyli 1112m2 - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - PUM - ok.1668m2; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Cena: 580 zł/m2 - 3 515 000 zł - POLECAM ! Zadzwoń, zobacz, kup, inwestuj nad morzem ! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej w**********************b nas na Facebooku :-) h******************************************z video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy a dodatkowo uzyskasz rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin !

Grunt Władysławowo Droga Chłapowska 3659m2
Grunt Władysławowo Droga Chłapowska 3659m2
Władysławowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²580 zł/m²
Powierzchnia3659 m²
Szerokość21 m
Długość48 m
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego ! WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ Świetna propozycja pod budowę hotelu, pensjonatu czy domów wakacyjnych ! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3659 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży. Działka płaska, nasłoneczniona, w kształcie prostokąta z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd. Parcela położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, bardzo dobrze oświetlona, dojazd drogą utwardzoną. W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy: - wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji; - kąt nachylenia dachu 35 - 45stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną; - powierzchnia zabudowy działki: do 20%, czyli 730m2 - powierzchnia biologicznie czynna: do 60%; - PUM - ok.1100m2; - obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego. Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą. Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1512m2. Cena: 580 zł/m2 - 2 122 220  zł - POLECAM ! Zadzwoń, zobacz, kup, inwestuj nad morzem ! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej w**********************b nas na Facebooku :-) h******************************************z video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy a dodatkowo uzyskasz rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin !

Działka blisko morza, Żarnowska
Działka blisko morza, Żarnowska
1 449 465 zł
Łeba 29 dni plecy

Dwie piękne działki o łącznej powierzchni 17.847 m² w malowniczej miejscowości Żarnowska.Miejscowość Żarnowska zlokalizowana jest nad Morzem Bałtyckim w Otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Niewielka odległość od Łeby ok. 2 km – „letniej stolicy Polski” z bogatym programem turystycznym, zapewni atrakcje na europejskim poziomie i nieograniczone możliwości zabawy. Do najbardziej znanych atrakcji należą największy w Polsce park dinozaurów - Łeba Park, Sea Park w Sarbsku jak również stadnina koni czy park linowy.Pierwsza działka budowlana, mieszkaniowo-turystyczna, o powierzchni 9647 m² ma decyzje o warunkach zabudowy, media w granicy działki. Leży przy asfaltowej drodze w cichej i spokojnej miejscowości. Druga działka – siedliskowa o powierzchni 8200 m² znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działki dają wiele możliwości inwestycyjnych, turystycznych i budowlanych.Zapraszam do kontaktu.Zapytaj o naszą ofertę: kupuj bez prowizji!

CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ
CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘ
580 000 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu

WŁADYSŁAWOWO CHŁAPOWO - NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 450 metrów OD ZEJŚCIA NA PLAŻĘNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000m2 położona w nadmorskiej miejscowości Chłapowo, w odległości ok. 450 metrów od morza i plaży.Działka płaska, nasłoneczniona, w kształcie prostokąta o wymiarach 21m x 48m, z mediami w drodze przylegającej do działki: woda, kanalizacja, prąd. Parcela położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej, dojazd drogą utwardzoną.W obowiązującym MPZP działka położona jest w jednostce o przeznaczeniu terenu: "funkcja mieszkalno - pensjonatowa z dopuszczeniem integralnie związanych funkcji mieszkaniowych" o następujących parametrach zabudowy:- wysokość zabudowy - do 10 m, 1,5 kondygnacji;- kąt nachylenia dachu 35 - 45 stopni (obustronnie symetryczny), kryty dachówką ceramiczną;- powierzchnia zabudowy działki: do 20%, czyli 200m2- powierzchnia biologicznie czynna: do 60%;- PUM - ok.300m2;- obowiązuje wysoki standard architektury i wykończenia - projektowana zabudowa będzie istotnym elementem krajobrazu, kształtującym ekspozycję stoku doliny z traktu pieszego.Władysławowo to jeden z najbardziej popularnych nadmorskich kurortów w Polsce, położony nad otwartym morzem i Zatoką Pucką w pobliżu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co roku odwiedzany przez miliony turystów. Do najważniejszych atrakcji zalicza się: Lunapark Sowiński, Ocean Park, aleja Gwiazd Sportu, Muzeum Motyli, park linowy Tarzan - Park, a przede wszystkim plaża ze złocistym piaskiem i idealnie czystą wodą.Bardzo ładna działka, pięknie położona blisko plaży i morza w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, doskonała pod Twój wymarzony dom lub pensjonat nad morzem.Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 1512m2.Cena: 580zł/m2 - 580 000 zł - POLECAM !Zadzwoń, zobacz, kup, zamieszkaj nad morzem !https://youtu.be/b-o_0H24JEgW naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej www.gdyniamarina.plPolub nas na Facebooku https://www.facebook.com/gdyniamarina/Zobacz video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy a dodatkowo uzyskasz rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin !Zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego (Najemcy) !

Działka budowlana w miejscowości Żarnowska koło Łeby
Działka budowlana w miejscowości Żarnowska koło Łeby
60000 zł
Łeba 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²81 zł/m²
Powierzchnia17847 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Dwie piękne działki o łącznej powierzchni 17.847 m² w malowniczej miejscowości Żarnowska zlokalizowanej nad Morzem Bałtyckim w Otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Niewielka odległość od Łeby ok. 2 km – „letniej stolicy Polski” z bogatym programem turystycznym, zapewni atrakcje na europejskim poziomie i nieograniczone możliwości zabawy. Do najbardziej znanych atrakcji należą największy w Polsce park dinozaurów - Łeba Park, Sea Park w Sarbsku jak również stadnina koni czy park linowy. Pierwsza działka budowlana, mieszkaniowo-turystyczna, o powierzchni 9647 m² ma decyzje o warunkach zabudowy, media w granicy działki. Leży przy asfaltowej drodze w cichej i spokojnej miejscowości. Druga działka – siedliskowa o powierzchni 8200 m² znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działki dają wiele możliwości inwestycyjnych, turystycznych i budowlanych. Zapraszam na prezentację. Zapytaj o naszą ofertę: kupuj bez prowizji! Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka Mieroszyno 842m2
Działka Mieroszyno 842m2
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²129 zł/m²
Powierzchnia842 m²
Szerokość35 m
Długość24 m
Typbudowlana
Drogautwardzona

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !ZAMIESZKAJ nad MORZEM NIEDALEKO WŁADYSŁAWOWA i JASTRZĘBIEJ GÓRY NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA w MIEROSZYNIE Z SZYBKIM DOJAZDEM DO ZNANYCH NADMORSKICH KURORTÓW Zawsze marzyłaś/eś o domu blisko morza ? Ta oferta jest dla Ciebie ! Na sprzedaż świetnie położona działka budowlana o powierzchni 842m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 35m x 24m, usytuowana  ok 3 km od Jastrzębiej Góry i  ok 8 km od Władysławowa - znanych i lubionych nadmorskich miejscowości gdzie setki ludzi co roku wybierają się na wakacje z odległych zakątków Polski - a Ty możesz mieć to na co dzień ! Działka nasłoneczniona, blisko lasu, położona w sąsiedztwie nowych i nowoczesnych domów jednorodzinnych; dojazd drogą asfaltową ostatnich kilkanaście metrów drogą utwardzoną, prąd i woda w drodze dojazdowej. Teren czysty ekologicznie, bez przemysłu. Według wydanych warunków zabudowy na działce można zbudować: - dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, garażem, podpiwniczeniem- max. powierzchnia zabudowy do 31 % pokrycia terenu, czyli PUM na poziomie 440m2 - min. procent powierzchni biologicznie czynnej: 30%, - max. wysokość budynku do 9,0 m (dwie kondygnacje, w tym poddasze użytkowe), - rodzaj i pokrycie dachu: stromy, dwu - lub wielospadowy, od 30 - 45 stopni Świetna lokalizacja blisko morza (ok  3 km ), lasu, ścieżki rowerowe na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Dogodny dojazd do głównej drogi łączącej Trójmiasto i Półwysep Helski -  możesz tam dotrzeć w ok 40 minut. Jeśli kochasz morze i chcesz mieć wybór na jakiej plaży spędzić kolejny cudowny dzień to idealna oferta dla Ciebie ! OKAZYJNA CENA 109 000 zł  ( 129 zł m2 ) - nie prześpij okazji ! ZAMIESZKAJ NAD MORZEM https://youtu.be/TGd3EkNV95c  W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej w**********************b nas na Facebooku :-) h******************************************z video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy a dodatkowo uzyskasz rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin !

Działka Władysławowo Ostrowo 4964m2
Działka Władysławowo Ostrowo 4964m2
2894400 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²270 zł/m²
Powierzchnia4964 m²
Szerokość58 m
Długość86 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !POCZUJ ZAPACH MORZA ! NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA ok. 900 metrów od MORZA i PLAŻY !Zobacz na youtube https://youtu.be/KnGrOWinI6E Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4964m2 położona w nadmorskiej miejscowości Ostrowo koło Władysławowa w odległości ok. 900 metrów od morza i pięknej szerokiej piaszczystej plaży. Piękna, nadmorska lokalizacja w sąsiedztwie nadmorskiego lasku sosnowego, w najbliższym sąsiedztwie zabudowa mieszkalna, pensjonatowa i domki wakacyjne - wolnostojąca i bliźniacza.Działka narożna, płaska, niezabudowana w kształcie prostokąta o wymiarach 58 x 86m.W ulicy przylegającej bezpośrednio do działki znajdują się media: woda, gaz, prąd i kanalizacja.Teren, na którym położona jest działka nie jest objęty MPZP.Oferta inwestycyjna - możliwość podziału działki na cztery działki budowane (w trakcie podziału) 1058m2, 1106m2, 1272m2, 1023m2.   Jeżeli szukasz swojego miejsca nad morzem pod budowę domu, pensjonatu czy domków wakacyjnych - to jest idealna oferta !Cena: 270 zł/m2 (1 340 280zł)POLECAM ! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej w**********************b nas na Facebooku :-) h******************************************z video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy a dodatkowo uzyskasz rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin !

Działka Jastrzębia Góra Rozewska 7500m2
Działka Jastrzębia Góra Rozewska 7500m2
Jastrzębia Góra 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²313 zł/m²
Powierzchnia7500 m²
Szerokość41 m
Długość183 m
Typhandlowo-usługowa
Drogaasfalt

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !NA SPRZEDAŻ NADMORSKA DZIAŁKA BUDOWLANA NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIA 100 metrów OD MORZA I LATARNI MORSKIEJ ! Działka budowlana o powierzchni 7500m2 rewelacyjnie położona przy ulicy Rozewskiej - głównej nadmorskiej ulicy łączącej Władysławowo, Jastrzębią Górę i Karwię, zaledwie 100 metrów od otwartego morza, w sąsiedztwie latarni morskiej w Rozewiu. Działka płaska, niezabudowana w  kształcie prostokąta,  o wymiarach 41m x 183m. Działka objęta MPZP - jednostka oznaczona 7UT - teren usług turystyki oraz usług sportu i rekreacji, który przewiduje: - usługi np. gastronomia, pensjonaty, domki wakacyjne, hotele, - tymczasowe obiekty handlowo usługowe oraz obiekty sezonowe - maksymalna wielkość powierzchni zabudowy do 10% powierzchni działki czyli 750m2 - wysokość zabudowy do 8,5m czyli PUM nowej zabudowy ok. 1500m2 - dach stromy, kryty dachówką lub jej imitacją, - minimalna powierzchnia działki 2000m2 - możliwy podział na 3 działki budowlane Wszystkie media miejskie: prąd i gaz w granicy działki,  woda i kanalizacja w drodze (ok. 40m) W najbliższym otoczeniu działki znajdują się nadmorskie pensjonaty oraz całoroczne kompleksy wakacyjne m.in ROZEVIA RESORT. Nadmorska działka świetnie położona w odległości ok. 100 metrów od zejścia na  piaszczystą nadmorską plażę, znakomita pod zabudowę całorocznych domków wakacyjnych, hotelu czy pensjonatu, wszystko zależy od pomysłowości i oczekiwań nabywcy :)  Cena 313 zł/m2 (2 350 000 zł) - POLECAM ! ZAMIESZKAJ NAD MORZEM https://youtu.be/TGd3EkNV95cW naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej w**********************b nas na Facebooku :-) h******************************************z video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy a dodatkowo uzyskasz rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin !

Oferta sprzedaży działki Władysławowo 2087m2
Oferta sprzedaży działki Władysławowo 2087m2
424390 zł
Władysławowo 28 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²191 zł/m²
Powierzchnia2087 m²
Szerokość47 m
Długość58 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Możesz kupić w Marina w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego !Władysławowo - atrakcyjna cena  - duża nadmorska działka budowlana, uzbrojona i stwarzająca wiele możliwości zabudowy   Na sprzedaż płaska działka budowlana o powierzchni 2087m2 położona we Władysławowie przy ul. Marii Konopnickiej.(rejon Drogi Chłapowskiej)Działka w kształcie rombu o wymiarach 47m x x 58m, uzbrojona - prąd, gaz, woda i kanalizacja, działka objęta obowiązującym planem miejscowym.PRZEZNACZENIE W PLANIE MIEJSCOWYM - 02 MnU zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa usługowa- zabudowa wolnostojąca- zabudowa bliźniacza- budynki mieszkalne- usługi m.in. pensjonatowo-hotelowe, gastronomia, usługi zdrowia- powierzchnia zabudowy działki 25% ok. 800m2 PUM- powierzchnia biologicznie czynna 50%- wysokość zabudowy 10m (dwie kondygnacje)- dachy dwuspadowe lub wielospadowe- minimalna powierzchnia działek dla zabudowy wolnostojącej 1000m2, dla zabudowy bliźniaczej 500m2- wskaźnik parkingowy - 1mp/1 mieszkanie lub jeden pokój hotelowy/pensjonatowyMOŻLIWOŚCI i ZALETYMożliwości jest wiele, kto nie chciałby mieszkać i zarabiać nad morzem, czyli mieć wakacje 365 dni w roku? Po pierwsze, możesz na tej działce wybudować swój dom nad morzemPo drugie, możesz budując dom, połączyć funkcję mieszkalną z zarabianiem pieniędzy, czyli z funkcją pensjonatową czy inną np. jeżeli jesteś weterynarzem tutaj może być Twoja klinkaPo trzecie, możesz wybudować na tej działce domki wakacyjne pod wynajem turystomPo czwarte, możesz wybudować cztery domy mieszkalne a my Ci je sprzedamy :-)Po piąte, przy tej bardzo atrakcyjnej cenie (tylko 191 zł/m2) możesz podzielić działkę na kilka mniejszych i całkiem nieźle zarobić na ich sprzedaży Po szóste, siódme itd ....możliwości jest naprawdę wiele, działka jest położona zarówno blisko morza jak i blisko centrum Władysławowa, jest duża, jest plan miejscowy, więc nie zastanawiaj się dłużej tylko działaj i chroń swoje pieniądze przed inflacją, a nieruchomości - zwłaszcza te nadmorskie to najlepsza lokata kapitału i ochrona dla Twoich pieniędzy ! Atrakcyjna cena: 399 000zł (191 zł/m2) - POLECAM ! W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych i wyjątkowych nieruchomości, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż i do wynajęcia w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej w**********************b nas na Facebooku :-) h******************************************z video sprzedawanych przez nas nieruchomości na naszym kanale na youtube https://www.youtube.com/channel/UCiK4G2PjI75QYzPz6BM_fCA/videosJeżeli szukasz finansowania zakupu nieruchomości, skorzystaj z naszej pomocy a dodatkowo uzyskasz rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin !

Działka budowlano-rolna nad morzem
Działka budowlano-rolna nad morzem
176000 zł
4 kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²203 zł/m²
Powierzchnia1279 m²
Szerokość53 m
Długość24 m
Typbudowlana

Oferta wstrzymana !!! Działka budowlana nad morzem, na granicy Władysławowa i Łebcza przy ul. Klonowej (dzielnica Dana) o powierzchni 1279m2. Cicha spokojna okolica w otoczeniu nowopowstałych domów jednorodzinnych. Idealne miejsce na wypoczynek całoroczny lub tylko wakacyjny z dala od zgiełku kurortu a jednocześnie blisko ok. 5 - 7 min. samochodem do centrum Władysławowa.( Lidl, Biedronka, Polomarket i wszelkie ,, atrakcje'' miasta zimą a kurortu latem) Doskonałe miejsce dla kochających nasze polskie morze a w szczególności dla amatorów serfingu i nie tylko, gdyż bliskość zatoki jest dodatkowym atutem dla osób uprawiających sporty wodne, jest też coś dla rowerzystów, liczne ścieżki rowerowe. Do najbliższego sklepu Lewiatan około 2 km. Do plaży we Władysławowie około 4 km, Puck i Jastrzębia Góra po sąsiedzku ok 10 km. No i oczywiście najważniejsze: cudowny morski klimat, pełen jodu. Kto był choć raz, ten wie jak jest ;) każdy znajdzie coś dla siebie. A na tę chwilę doskonała lokata, inwestycja. Media: prąd w granicy działki, woda w drodze. Wymiary działki to około szer. 53 m głęb. Ok 24 mb. śmiało można podzielić na dwie niezależne działki po około 639 m kw. Polecam!!! Tylko poważne oferty kupna. Zostaw nr oddzwonię.

Filtr