Działka budowlana nad morzem

Sortowanie:
Znaleziony: 126 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana nad morzem Chłapowo
Działka budowlana nad morzem Chłapowo
712080 zł
nowe Władysławowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia989
Cena za m²640 zł/m²

Działka budowlana nr 34/42 o pow. 989m w Chłapowie przy Ul. Głogowej, nad morzem, zejście nr 15 Chłapowo.W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod: Ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe, domy rekreacyjne oraz wynajem pokoi w budynkach mieszkalnych; bez określenia proporcji między zabudowa usługowa a mieszkaniową.Woda i prąd przy działce, gaz w drodze Władysławowskiej.

Działka budowlana nad morzem- ogłoszenie prywatne
Działka budowlana nad morzem- ogłoszenie prywatne
450000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²404 zł/m²
Powierzchnia792 m²
Typbudowlana

Sprzedam działkę budowlana nad morzem w miejscowości Junoszyno, między Jantarem a Stegną. Działka o powierzchni 792 M2, status budowlana, w drodze dojazdowej kanalizacja. Sąsiednie działki sprzedane. Nr działki 182/6 Agencjom dziękujemy. Ogłoszenie prywatne.

Działka budowlana NAD MORZEM
Działka budowlana NAD MORZEM
129000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 069
Cena za m²42.03 zł/m²

Działka budowlana w nadmorskiej miejscowości Gleźnowo (gmina Darłowo) Atrakcyjne położenie nad Morzem Bałtyckim Przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową i usługi nieuciążliwe Cicha i spokojna okolica Sprzedaż zwolniona z podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) Działki znajdują się w pasie nadmorskim. Odległości od ważnych punktów w okolicy:- Plaża w Dąbkach - 6 km- Jezioro Bukowo - 1 km- Darłowo - 15 km- Koszalin - 23 km Podana cena dotyczy działek nr 139/19 i 139/20, które sprzedawane są razem (łączna powierzchnia: 3069 m2).W ramach podanej ceny nabywa się również udział w działce stanowiącej drogę wewnętrzną.  Obszar nieruchomości w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony jest symbolem MU-1 - Tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0,75, który dopuszcza:- Maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,75.- Maksymalna wysokość zabudowy - 12 m.- Maksymalna ilość pełnych kondygnacji nadziemnych - 2, dopuszcza się 3, jeśli ostatnia kondygnacja nadziemna mieści się w dachu stromym o spadku większym niż 25⁰.- Minimalna powierzchnia biologicznie czynna na jednej działce budowlanej (% powierzchni działki) - 30.- Maksymalna powierzchnia zabudowana na działce budowlanej (% powierzchni działki) - 50. Powyżej tekstu ogłoszenia znajduje się plik z treścią pełnego planu.W cenie działek wliczony jest już podatek VAT w wysokości 23%. W związku z tym kupujący nie ponosi dodatkowo kosztu podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC). Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno jako całoroczne miejsce zamieszkania, jak i z racji położenia blisko linii brzegowej i lasu, jako działka rekreacyjna. Chętnie udzielę dodatkowych informacji telefonicznie, zapraszam do zadawania pytań. Tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana nad morzem, Dziwnów
Działka budowlana nad morzem, Dziwnów
650000 zł
Dziwnów 28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 868
Cena za m²347.97 zł/m²

Na sprzedaż wystawiona jest działka budowlana nr 874/160 o powierzchni 1868 m2 położona w Dziwnowie w województwie zachodniopomorskim.Znajduje się pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim. Zlokalizowana na południe od drogi wojewódzkiej nr 102 łączącej Dziwnów z Międzywodziem.Znajduje się ona w kompleksie działek, dla których została wydana uchwała o MPZP.Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Maksymalna zabudowa działki wynosi 25% jej powierzchni. Maksymalna wysokość zabudowy do 8,5m do kalenicy.Działka:·         Ogrodzenie z siatki leśnej ( z 3 stron w celu określenia dokładnego kształtu działki)·         Odlesiona na części nieruchomości ( w celu inwestycyjnym np. budowa domu)·         Uzbrojona (woda - studnia, prąd – przyłącze energetyczne)·         Kształt działki – prostokąt wymiary ok. 24m szerokości i ok.78m długości Jest to działka dla osób, które pragną własnego domu nad morzem jak i dla osób szukających atrakcyjnej działki pod inwestycję.Położona między centrum Dziwnowa a Międzywodziem. To teren, który daje możliwość aktywnego spędzania czasu ale także do odpoczynku.Na sąsiednich działkach budują się już domy jednorodzinne, co powoduje, że teren szybko się rozwija i daje wiele możliwości.

Działka budowlana nad morzem, Dziwnów
Działka budowlana nad morzem, Dziwnów
650000 zł
Dziwnów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 868
Cena za m²347.97 zł/m²

Na sprzedaż wystawiona jest działka budowlana nr 874/160 o powierzchni 1868 m2 położona w Dziwnowie w województwie zachodniopomorskim.Znajduje się pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim. Zlokalizowana na południe od drogi wojewódzkiej nr 102 łączącej Dziwnów z Międzywodziem.Znajduje się ona w kompleksie działek, dla których została wydana uchwała o MPZP.Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Maksymalna zabudowa działki wynosi 25% jej powierzchni. Maksymalna wysokość zabudowy do 8,5m do kalenicy.Działka:·         Ogrodzenie z siatki leśnej ( z 3 stron w celu określenia dokładnego kształtu działki)·         Odlesiona na części nieruchomości ( w celu inwestycyjnym np. budowa domu)·         Uzbrojona (studnia, prąd – przyłączenie energetyczne w maju 2023 )·         Kształt działki – prostokąt wymiary ok. 24m szerokości i ok78m długości Jest to działka dla osób, które pragną własnego domu nad morzem jak i dla osób szukających atrakcyjnej działki pod inwestycję.Położona między centrum Dziwnowa a Międzywodziem. To teren, który daje możliwość aktywnego spędzania czasu ale także do odpoczynku.Na sąsiednich działkach budują się już domy jednorodzinne, co powoduje, że teren szybko się rozwija i daje wiele możliwości.

Działka budowlana nad morzem super lokalizacja
Działka budowlana nad morzem super lokalizacja
125000 zł
14 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 570
Cena za m²79.62 zł/m²

Działka budowlana o pow 1570 m2 nad morzem w miejscowości Łokciowe w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Nieruchomość na terenie osiedla Słowińska Ostoja na, który gmina opracowała Miejscowy Plan Zagospodarowania ,Działka jest uzbrojona - woda,  prąd. Plan ten zezwala na wybudowanie na działce domu całorocznego lub domu letniego o podwyższonym standardzie użytkowania. Dojazd do działki nowo wykonaną drogą betonową,Działki położone w linii prostej od morza – 4 km W linii prostej od jeziora Łebsko – 2,5 km Od granic Słowińskiego Parku Narodowego – 400 m Od Ruchomych Wydm – 3,5 km Od latarni morskiej w Czołpinie – 5,7 km Od europejskiego szlaku rowerowego – EuroVelo 10 – 0 m – przebiega bezpośrednio przy inwestycji Drogą asfaltową do Parkingu najbliższej nadmorskiej plaży – 4,5 km Do miejscowości turystycznej Rowy – 20 km Do miejscowości turystycznej Ustka – 30 km Do miejscowości turystycznej Łeba – 40 km. 

Działka budowlana nad morzem w otulinie lasu.
Działka budowlana nad morzem w otulinie lasu.
440000 zł
Dziwnów 7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 162
Cena za m²378.66 zł/m²

Chcesz zamieszkać nad morzem ? A może szukasz miejsca na sezonowe wyjazdy ? Oferowana działka pozwoli zrealizować Twoje marzenie. Działka położona w urokliwym kompleksie leśnym pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim. Działka budowlana na której zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania dopuszcza się zabudowę mieszkaniową wolnostojącą. - Wskaźnik powierzchni zabudowy do 25% powierzchni działki. - Wysokość zabudowy maksymalnie do 12 m do kalenicy ( nie może przekraczać wysokości istniejącego drzewostanu ) . - Połacie głównych dachów wielospadowych, dwuspadowe lub mansardowe o kącie nachylenia połaci głównych od 35 do 45 stopni. Doprowadzony został prąd oraz woda. Dla działki uzyskano decyzję zezwalającą na trwałe wyłączenie 500 m2 z produkcji leśnej. Drzewostan z tej części działki został usunięty . W części północnej działki pozostawiono drzewostan zachowując tym samym jej wyjątkowy leśny charakter. Działki sąsiednie zabudowane nowymi domami o funkcji mieszkalnej. Morze w odległości około 900 m do którego prowadzą ścieżki leśne, które przebiegają tuż obok jeziora Martwego. W promieniu zaledwie 2,5 km znajdują się większe sklepy spożywcze ( Biedronka, Polomarket ). Piękne miejsce otoczone lasem i licznymi akwenami wodnymi. Sprawdź pełną ofertę na: R Y Z O . P L Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości ? Skontaktuj się z naszym doradcą : (użyj formularza kontaktowego)Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

działka budowlana nad morzem
działka budowlana nad morzem
530000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²481.82 zł/m²

Sprzedam działkę nad morzem, 120 m od ustronnej plaży, przy lesie. Powierzchnia działki 1100 m2, w pełni uzbrojona i ogrodzona (woda, prąd, szambo), aktualna decyzja o warunkach zabudowy. Na działce znajdują się dwa domki typu holenderskiego.

działka budowlana nad morzem
działka budowlana nad morzem
4557600 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia21 100
Cena za m²216 zł/m²

Nieruchomość niezabudowana składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 21 100 m2 w miejscowości Rusinowo, gmina Postomino woj. zachodniopomorskie. Teren pochylony, zakrzaczony. Oferta obejmuje całość nieruchomości. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – uchwała Rady Gminy Postomino Nr XXXVI/327/13 z dnia 8 listopada 2013r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Rusinowo nieruchomość położona jest w obszarze oznaczonym B5ML- obiekty rekreacji indywidualnej i usług hotelarskich. Funkcja dopuszczalna: usługi turystyczne w zakresie obsługi ruchu turystycznego, handlu i gastronomi, nieuciążliwe, wbudowane o powierzchni nie przekraczającej 30% powierzchni użytkowej budynku mogą być lokalizowane wyłącznie od strony dróg powiatowych i gminnych, działkach z nimi graniczących. Zgodnie z planem można wydzielić około 33 działki pod zabudowę. Dopuszczalny jest podział na mniejsze działki o minimalnej powierzchni 1000m2 Energia elektryczna i woda w odległości około 12m. Kanalizacja sanitarna w ulicy Grabowej przylegającej do nieruchomości. Teren może być użytkowany w dotychczasowy sposób, do czasu rozpoczęcia inwestycji. Do szerokiej, piaszczystej plaży około 800 metrów ulicą urządzoną Letniskową następnie przez pas nadmorskiego lasu sosnowego. Przez teren gminy przebiega nadmorski, międzynarodowy szlak rowerowy wokół Bałtyku R-10 oraz kilka szlaków lokalnych. W okolicy jezioro Wicko, Kopań i jezioro Bukowo oraz miasto Darłówko z licznymi atrakcjami. W odległości 3 km od Rusinowa, w Jarosławcu aquapark z kompleksem basenów zewnętrznych i wewnętrznych. Kontakt tylko telefoniczny ( nie odpowiadam na sms-y). Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
360000 zł
Wrocław 4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 060
Cena za m²339.62 zł/m²

Sprzedam niezabudowaną działkę w niedalekim sąsiedztwie morza i domów jednorodzinnych. Działka znajduje się w zachodniej części Kołobrzegu - w dzielnicy Radzikowo, w obrębie ulicy Grzybowskiej. Najbliższym sąsiedztwem działki są domy jednorodzinne i małe zakłady usługowe (nieuciążliwe). Niedaleko działki przebiega ścieżka pieszo - rowerowa prowadząca nad morze Bałtyckie. Powierzchnia nieruchomości wynosi 1060 m.kw. Jest ona w nieregularnym kształcie, co oznacza, że najdłuższy bok wynosi 40 m, a najszersze miejsce mierzy 34 m. Działka nie jest uzbrojona, przy jej granicy przebiega prąd, woda i kanalizacja w odległości ok. 80m, gaz w odległości ok. 150m. Nieruchomość ta jest objęta studium zagospodarowania przestrzennego. Można na niej postawić dom jednorodzinny, prowadzić działalność związaną z turystyką, gastronomią lub usługami.

Atrakcyjna działka budowlana nad morzem. 
Ostrowo powiat pucki. Odległ
Atrakcyjna działka budowlana nad morzem. Ostrowo powiat pucki. Odległ
399000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 060
Cena za m²376.42 zł/m²

Atrakcyjna działka budowlana nad morzem. Ostrowo powiat pucki. Odległość od morza 1.5 km. Powierzchnia działki 1060 m kw. W sąsiedztwie powstaje nowe osiedle i infrastruktura turystyczna. Możliwość budowy obiektu mieszkalno - turystycznego, o pow. zabudowy 15%, wysokość obiektu 8.5m, dach dwuspadowy 25 stopni, o 4 oddzielnych lokalach mieszkalnych (dwupoziomowe apartamenty) o łącznej pow. ok 60 mkw każdy lokal. Każdy lokal posiada własne miejsce postojowe, własny ogródek oraz oddzielne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Koncepcja architektoniczna z dokładnym rozrysowaniem układu mieszkalnego każdego z lokalu do wglądu.

Działka budowlana nad morzem Przewłoka ul. Topolowa-Ustka
Działka budowlana nad morzem Przewłoka ul. Topolowa-Ustka
499000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1021
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Działka budowlana nad morzem Przewłoka ul. Topolowa-Ustka, sprzedaż, 499.000,- PLN. Na sprzedaż działka budowlana o numerze geodezyjnym 130/11, powierzchnia działki 1021 m kw w miejscowości Przewłoka ul. Topolowa w niewielkiej odległości od Morza Bałtyckiego. Nieruchomość zlokalizowana jest 2 km od nadmorskiej miejscowości Ustka. Cena: 499.000,- PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA!!!!! KOSZTY ZWIĄZANE W WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Działka położona jest wśród nowo powstających inwestycji deweloperskich. OFERTA IDEALNA DLA DEWELOPERA Teren uzbrojony w infrastrukturę techniczną: wodę, odprowadzenie ścieków po wodę, gaz z sieci gazowej, energię elektryczną. Działka przeznaczona pod teren zabudowy mieszkaniowo jednorodzinnej. Ogromnym atutem działki jest jej lokalizacja. Teren znajduje się 2 km od supermarketów, siłowni, salonów urody czy niezwykle pięknego molo. Mimo, że działka znajduje tuż przy nadmorskiej miejscowości, bez wątpienia można na niej spokojnie odpocząć i zaznać ciszy. Jej lokalizacja pozwala na długie spacer, czy wycieczki rowerowe. Uzbrojenie: -woda -kanalizacja -energia -gaz W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia, zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana nad morzem wynajmem
Działka budowlana nad morzem wynajmem
500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia200
Cena za m²2.5 zł/m²

Do wynajęcia działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miejscowość Zaleskie gmina Ustka z bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej nr 203 Ustka - Darłowo. Do Ustki jest ok 8km do plaży drogami leśnymi ok 5km asfaltem i ścieżką rowerową ok 12km. w tym roku została odnowiona nawierzchnia drogi i powstała nowa ścieżka rowerowa która prowadzi od działki aż do plaży. W niedalekiej odległości jezioro Modła oraz jezioro Wicko. Media prąd, woda, kanalizacja, sieć światłowodowa, gaz w drodze. Cena 500zł/miesiąc. Przy wynajmie długoterminowym na okres 10 lat cena o połowę mniejsza. Wszystko do ustalenia. Nie interesuje mnie współpraca z pośrednikami.

Działka budowlana nad morzem - Słajszewo
Działka budowlana nad morzem - Słajszewo
170000 zł
24 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia902
Cena za m²188.47 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 902m2 zlokalizowana w Słajszewie w gminie Choczewo (49/29 - zaznaczona na różowo na mapie). Działka uzbrojona, w ostatnim czasie została doprowadzona woda. Zlokalizowana jest na obrzeżach wsi Słajszewo, w ostatniej linii zabudowy. Skutkuje to pięknym widokiem na pobliskie pola, pas nadmorskiej zieleni i wyróżniającą się na horyzoncie latarnię morską. Działka znajduje się bliskiej odległości od: - morza - około 4km (piękne trasy rowerowe) - z działki widoczna jest latarnia Stilo, która znajduje się w odległości 7km - Łeba - 24km - sklep - 500m Dostępna jest również działka (49/28 - 832m2, zaznaczona na różowo na mapie).

Działka  budowlana nad morzem - Żarnowiec
Działka budowlana nad morzem - Żarnowiec
250000 zł
19 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia500
Cena za m²500 zł/m²

Sprzedam śliczną, zagospodarowaną działkę budowlaną nad morzem, położoną w Żarnowcu. Powierzchnia 500 m2, wszystkie media. Na działce domek holenderski z dużym zadaszonym tarasem, z przeszkleniami oraz blaszany garaż. Do jeziora 700 metrów, blisko do morza Więcej informacji udzielę telefonicznie 5*1*3*2*3*5*7*5*7

Działka BUDOWLANA  nad morzem inwestycyjna
Działka BUDOWLANA nad morzem inwestycyjna
720000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 000
Cena za m²120 zł/m²

Do sprzedania dzialka budowlana o powierzchni 6062 m2 W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest jako MUR, tj. teren zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej. Dzialka leży we wsi Cisowo, 800m od granicy z Darłówkiem który jest znanym nadmorskim miasteczkiem wypoczynkowym. Odległość do plaży w Darłówku 4,7KM Położona jest pezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 203 ( DW203 ) Możliwość podciągnieca prądu do działki po podpisaniu umowy na dostawę z energetyka. Aktualnie trwa remont drogi na odcinku Darłowo-Postomino, mają powstac scieżki rowerowe i latarnie wzdłóż drogi. Działka jest moją własnością i sprzedaje bezpośrednio. Zapraszam do kontaktu, Rozważę wszystkie propozycje.

Działka budowlana nad morzem Pogorzelica
Działka budowlana nad morzem Pogorzelica
160000 zł
Pogorzelica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia640
Cena za m²250 zł/m²

Polecam działkę BUDOWLANA o powierzchni 640 m położoną na obrzeżach Pogorzelicy na prężnie rozwijającym się osiedlu. W okolicy dużo nowych domów, przy działce bezpośrednio znajduje się skrzynka energetyczna, woda w fazie projektowania lub można wykopać studnię. Teren działki został uprzątnięty, wyrównany, nie ma na nim żadnych krzaków. Leży na lekkim wzniesieniu z ładnym widokiem na okolicę, dokładna lokalizacja podana na zdjeciach. Wydane zezwolenie na budynek gospodarczy. Mozna od razu stawiać. Teren działki objęty miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Około 2 km do przepięknej plaży, która nawet w sezonie jest pusta w kierunku Mrzeżyna-wręcz dzika. Raj na ziemi. Dom może mieć do 40% powierzchni działki! Pomieszczenie gospodarcze to dodatek! Polecam serdecznie!

Piękna działka BUDOWLANA nad morzem
Piękna działka BUDOWLANA nad morzem
176200 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia881
Cena za m²200 zł/m²

*** do sprzedania DZIAŁKA BUDOWLANA ... ... 881 m2 ... ... 200 zł za m2 W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest jako MUR, tj. teren zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej. Działka położona jest 50m na wschód od zabudowań wsi Cisowo przy górnej drodze z Cisowa do Zakrzewa. Droga o nawierzchni z kruszywa naturalnego, stanowi odcinek nadmorskiej trasy rowerowej . 3,5 km do plaży Kopań, tyle samo do plaży przy Bursztynowej Przystani. Działka leży na szczycie niewielkiego wzniesienia z pięknym widokiem na okolicę. Prąd przy działce, gaz, wodociąg oraz kanalizacja znajdują się 50-100m od działek.

Działka budowlana nad morzem Chłapowo
Działka budowlana nad morzem Chłapowo
3694740 zł
Władysławowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 241
Cena za m²1140 zł/m²

Sprzedam działkę budowlana nr 38/3 w Chłapowie położoną bezpośrednio przy Alei Żeromskiego, 230m od klifu morskiego.W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod:" ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe, domy rekreacyjne oraz wynajem w budynkach mieszkalnych; bez określenia proporcji między zabudową usługową a mieszkaniową"

Darłowo- działka budowlana nad morzem
Darłowo- działka budowlana nad morzem
336420 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 492
Cena za m²135 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2492 m2 położoną w Darłowie przy ul.Reja. Działka zlokalizowana jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - Darłowo Południe położona na obszarze Gminy Miasta Darłowo o przeznaczeniu : zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z możliwością świadczenia usług turystycznych. Działka położona jest w spokojnej dzielnicy Darłowa - 1,5 km od centrum miasta, 3 km od plaży w Darłówku i 7 km od uzdrowiska w Dąbkach. W sąsiedztwie inne działki zabudowane domami mieszkalnymi oraz domami rekreacji indywidualnej (pensjonaty i domy wczasowe). Nr działki, księga wieczysta oraz inne informacje pod nr telefonu. Media przy granicy działki plus studnia głębinowa. Polecam. ul. Mikołaja Reja 9, Darłowo Centrum, powiat sławieński Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2492 m². Długość: 89 m, szerokość: 28 m Plan zagospodarowania przestrzennego - działka nr 158/2

Działka budowlana nad morzem Chłapowo
Działka budowlana nad morzem Chłapowo
3694740 zł
Władysławowo 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 241
Cena za m²1140 zł/m²

Sprzedam działkę budowlana nr 38/3 w Chłapowie położoną bezpośrednio przy Alei Żeromskiego, 230m od klifu morskiego.W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod:" ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe, domy rekreacyjne oraz wynajem w budynkach mieszkalnych; bez określenia proporcji między zabudową usługową a mieszkaniową"Postanowieniem sądu został uchylony parametr wysokości, więc nie ma ograniczeń co do ilości kondygnacji.

Działka budowlana nad morzem Ustronie Morskie
Działka budowlana nad morzem Ustronie Morskie
2534280 zł
Ustronie Morskie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 586
Cena za m²980 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka deweloperska budowlano-inwestycyjna o pow. 2.586 mkw (nr 193/7), położona w turystycznej miejscowości Ustronie Morskie przy ul. Górnej, w odległości ok. 700 m w linii prostej od morza - ok. 8 minut spacerem do plaży. Bardzo dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica blisko morza i pobliskiego Kołobrzegu. Ładna ogrodzona działka inwestycyjna w dobrej lokalizacji pod dom, hotel, pensjonat, apartamentowiec. Przy tak dużej powierzchni pozwoli na szybki zwrot z inwestycji. Działka w prostokącie o wymiarach około 30m x 86m, co ułatwia projektowanie budynku pod inwestycję i uzyskanie większej efektywności wykorzystania powierzchni pod powierzchnie mieszkalne i miejsca postojowe. Ustronie Morskie – miasteczko letniskowe w Polsce zaraz koło Kołobrzegu, położone w woj. zachodniopomorskim, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie, nad Morzem Bałtyckim. Miejscowość z letnim kąpieliskiem morskim i z przystanią morską, położona nad Zatoką Pomorską, na Wybrzeżu Słowińskim, pomiędzy Kołobrzegiem a Koszalinem. Dojazd: ulica Górna W okolicy: morze, plaża, molo, deptak, sklepy ABC, Dino, Biedronka, park wodny, park rozrywki, kemping, kamper park, nadmorskie restauracje, koścół, apteka. Teren objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu 24UTM. Dodatkowe informacje dla inwestora: Wypis z planu zabudowy dla symbolu 24UTM: "1. Ustalenia ogólne dla terenu o symbolu "24UTM" 1) Przeznaczenie terenu "zabudowa usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej. 2) Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu  1. Dla istniejącej zabudowy zezwala się na rozbiórkę, odbudowę, remont, rozbudowę, nadbudowę, przebudowę w rozumieniu właściwych przepisów budowalnych.  2. Zabudowę nalezy kształtować jako budynki wolnostojące usługowe, mieszkalne-usługowe, lub mieszkalne jednorodzinne.  3. Na każdej z działek budowlanych zezwala się na lokalizację: a/ budynków usługowych, w tym usług turystycznych wraz z budynkami garażowymi (gospodarczymi); b/ budynków mieszkalno usługowych w tym usług turystycznych wraz z budynkami garażowymi (gospodarczymi); c/ budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z budynkami garażowymi (gospodarczymi).  4. Zabudowę usługową, mieszkaniowo usługową lub mieszkaniową należy kształtować do wysokości 4 kondygnacji nadziemnych z ostatnią w poddaszu użytkowym.  5. Maksymalny udział powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej ustala się na poziomie 40%;   6. Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do powierzchni działki budowlanej ustala się na poziomie 30%; 7. Budynki garażowe i gospodarcze należy kształtowac do wysokości dwóch kondygnacji nadziemnych. 8. Zadaszenia budynków nalezy kształtować w formie dachów dwuspadowych i wielospadowych, o kącie nachylenia połaci dachowych do płaszczyzny przekroju poziomego budynku w przedziale 30 stopni - 45 stopni." Oferta prywatna, bez pośredników. Cena do negocjacji. Zapraszam

Działka budowlana nad morzem Ustronie Morskie
Działka budowlana nad morzem Ustronie Morskie
780000 zł
Ustronie Morskie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 340
Cena za m²224.55 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano inwestycyjna o pow.3340 mkw (nr 452/7), położona w turystycznej miejscowości Ustronie Morskie, w odległości ok.900m w linii prostej od morza. W miejscowym planie zagospodarowania działka oznaczona jest symbolem “54UTM” - przeznaczona pod zabudowę usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Idealna pod dom, domki , pensjonat , apartamenty,hotel. Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 40%, wysokość zabudowy to 4 kondygnacje. Dojazd do działki od ul.Górnej drogą szutrową, w której jest udział. Miejscowość położona 12km od Kołobrzegu. W odległości ok 6 km znajduje się zjazd z drogi ekspresowej S6. Oferta prywatna, bez pośredników. Zapraszam: (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana nad morzem /okolice Ustki
Działka budowlana nad morzem /okolice Ustki
199000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²199 zł/m²

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy/ położaną w uroczej okolicy -Objazda w pobliżu Machowinka, obok lasu pomiędzy Ustką a Rowami. Dojazd do działki drogą gruntową 90m od szosy Ustka - Rowy. W bliskiej odległości plaża morska w Poddąbiu ok.4,5km, Dębinie 5 km, Rowy 10 km, Ustka 12 km. Działka uzbrojona , na działce doprowadzony prąd, woda, szambo, ogrodzona z bramą wjazdową i furtką. Komfortowy domek holenderski w bardzo dobrym stanie. Ogrzewanie elektryczne, kominek gazowy, itd.. salonik z aneksem, 2 sypialnie, łazienka . Domek z zadaszonym tarasem, garaż -blaszak. Liczne nasadzenia -krzewy ozdobne i owocowe. W okolicy nowo powstające osiedle. Do ceny działki należy doliczyć 85000 zł, czyli koszt uzbrojenia. Na działce z odbiorem technicznym woda, szambo, prąd + domek holenderski z zadaszonym tarasem + garaż blaszak + ogrodzenie, zagospodarowanie działki. Ustawienie domku pozwala na postawienie np. budynku mieszkalnego, rekreacyjnego, itd., Drzewa na działce, to samosiejki sosny, brzozy, które w razie wycięcia nie wymagają pozwolenia. Teren suchy, piaszczysty, spokojna, cicha i bezpieczna okolica z miłym sąsiedztwem. Ze względu na położenie nieruchomości, działka polecana jest zarówno do celów mieszkaniowych, rekreacyjnych jak i lokata kapitału. Tel.5********87, 50*******17

Działka budowlana nad morzem /okolice Ustki
Działka budowlana nad morzem /okolice Ustki
246400 zł
Ustka 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²199 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Szerokość32 m
Długość31.5 m
Typbudowlana

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy/ położaną w uroczej okolicy /Objazda w pobliżu Machowinka/ obok lasu pomiędzy Ustką a Rowami. Dojazd do działki drogą gruntową 90m od szosy Ustka - Rowy. W bliskiej odległości plaża morska w Poddąbiu ok.4,5km, Dębinie 5 km, /Rowy 10 km, Ustka 12 km. Działka uzbrojona , na działce doprowadzony prąd, woda, szambo/, ogrodzona z bramą wjazdową i furtką. Komfortowy domek holenderski w bardzo dobrym stanie /ogrzewanie elektryczne, kominek gazowy, itd./ z zadaszonym tarasem, garaż -blaszak. Liczne nasadzenia /krzewy ozdobne i owocowe/.W okolicy nowo powstające osiedle. Do ceny działki należy doliczyć 85000 zł, czyli koszt uzbrojenia /na działce z odbiorem technicznym woda, szambo, prąd/ + domek holenderski /angielski/ z zadaszonym tarasem + garaż blaszak + ogrodzenie, + zagospodarowanie działki. Ustawienie domku pozwala na postawienie np. budynku mieszkalnego, rekreacyjnego, itd., Drzewa na działce, to samosiejki, które w razie wycięcia nie wymagają pozwolenia. Teren suchy, piaszczysty, spokojna, cicha i bezpieczna okolica z miłym sąsiedztwem. Ze względu na położenie nieruchomości, działka polecana jest zarówno do celów mieszkaniowych, rekreacyjnych , jak i lokata kapitału. Tel.***-***-***, 500-287-117

Działka budowlana nad morzem Ustronie Morskie
Działka budowlana nad morzem Ustronie Morskie
780000 zł
Ustronie Morskie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 344
Cena za m²233.25 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano inwestycyjna o pow.3344 mkw (nr 452/7), położona w turystycznej miejscowości Ustronie Morskie, w odległości ok.900m w linii prostej od morza. W miejscowym planie zagospodarowania działka oznaczona jest symbolem “54UTM” - przeznaczona pod zabudowę usług turystycznych z możliwością lokalizacji zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Idealna pod dom, domki , pensjonat , apartamenty,hotel. Wysokość zabudowy to 4 kondygnacje. Dojazd do działki od ul.Górnej drogą utwardzoną w której jest udział. Miejscowość położona 12km od Kołobrzegu. W odległości ok 6 km znajduje się zjazd z drogi ekspresowej S6. Oferta prywatna, bez pośredników. Zapraszam: (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana nad morzem w Mechelinkach
Działka budowlana nad morzem w Mechelinkach
949000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²949 zł/m²

OFERTA BEZPOŚREDNIADo sprzedaży trafia działka w Mechelinkach przy ulicy Zatokowej.Działka posiada powierzchnię 1000 m2. Bez zabudowań, bez drzew, ogrodzenie tylko od strony jednego sąsiada. Ważne cechy oferty: - obrys dzialki na mapie geo - woda i prąd w drodze, - dojazd drogą od strony osiedla Porto Mare, - otoczenie w większości już zabudowane i zamieszkałe- blisko tereny leśne i rekreacyjne, słynny klif i molo w Mechelinkach, - potencjalna zabudowa: domy jednorodzinne, 2 kondygnacyjne, istnieje plan zagospodarowania wiec nie ma potrzeby występowania o warunki zabudowy.Cena działki: 949 zł/m2Działka położona jest: 600 metrów od molo i plaży (po ulicy Do Morza) 5 km do granicy Gdyni Zapraszam do kontaktu!

Działka budowlana nad morzem Jarosławiec Rusinowo
Działka budowlana nad morzem Jarosławiec Rusinowo
179000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia775
Cena za m²230.97 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi decyzjami o warukach zabudowy. Sąsiednie działki zabudowane. Działka w Rusinowie 1500m do morza z widokiem na Jarosławiec i piękne tereny zielone. Lokalizacja: Rusinowo, ul. Morelowa. Parametry zabudowy: elewacja frontowa do 14m, wysokość głównej kalenicy: do 9 m, dach dwuspadowy 20-45st. powierzchnia zabudowy do 20%.Wymiary działki front ok. 21m, głębokość ok. 36mPrąd i woda w ulicy Morelowej na wysokości działki 82/1.

Działka budowlana nad morzem /okolice Ustki
Działka budowlana nad morzem /okolice Ustki
210000 zł
28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²210 zł/m²

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy/ położaną w uroczej okolicy -Objazda w pobliżu Machowinka, obok lasu pomiędzy Ustką a Rowami. Dojazd do działki drogą gruntową 90m od szosy Ustka - Rowy. W bliskiej odległości plaża morska w Poddąbiu ok.4,5km, Dębinie 5 km, Rowy 10 km, Ustka 12 km. Działka uzbrojona , na działce doprowadzony prąd, woda, szambo, ogrodzona z bramą wjazdową i furtką. Komfortowy domek holenderski w bardzo dobrym stanie. Ogrzewanie elektryczne, kominek gazowy, itd.. salonik z aneksem, 2 sypialnie, łazienka . Domek z zadaszonym tarasem, garaż -blaszak. Liczne nasadzenia -krzewy ozdobne i owocowe. W okolicy nowo powstające osiedle. Do ceny działki należy doliczyć 85000 zł, czyli koszt uzbrojenia. Na działce z odbiorem technicznym woda, szambo, prąd + domek holenderski z zadaszonym tarasem + garaż blaszak + ogrodzenie, zagospodarowanie działki. Ustawienie domku pozwala na postawienie np. budynku mieszkalnego, rekreacyjnego, itd., Drzewa na działce, to samosiejki sosny, brzozy, które w razie wycięcia nie wymagają pozwolenia. Teren suchy, piaszczysty, spokojna, cicha i bezpieczna okolica z miłym sąsiedztwem. Ze względu na położenie nieruchomości, działka polecana jest zarówno do celów mieszkaniowych, rekreacyjnych jak i lokata kapitału. Tel., 50*******17, 50*******87

Działka budowlana nad morzem w Mechelinkach
Działka budowlana nad morzem w Mechelinkach
849000 zł
6 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²849 zł/m²

OFERTA BEZPOŚREDNIADo sprzedaży trafia działka w Mechelinkach przy ulicy Zatokowej.Działka posiada powierzchnię 1000 m2. Bez zabudowań, bez drzew, ogrodzenie tylko od strony jednego sąsiada. Ważne cechy oferty: - obrys dzialki na mapie geo - woda i prąd w drodze, - dojazd drogą od strony osiedla Porto Mare, - otoczenie w większości już zabudowane i zamieszkałe- blisko tereny leśne i rekreacyjne, słynny klif i molo w Mechelinkach, - potencjalna zabudowa: domy jednorodzinne, 2 kondygnacyjne, istnieje plan zagospodarowania wiec nie ma potrzeby występowania o warunki zabudowy.Działka położona jest: 600 metrów od molo i plaży (po ulicy Do Morza) 5 km do granicy Gdyni Zapraszam do kontaktu!

Działka budowlana nad morzem Mielno/Mielenko
Działka budowlana nad morzem Mielno/Mielenko
720000 zł
Mielno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 400
Cena za m²300 zł/m²

Działka budowlane o numerze 104/33 położona na granicy Mielna i Mielenka w odległości ok. 500 m od plaży u zbiegu ulic Unii Europejskiej oraz Topolowej Powierzchnia 2400 m kw. W MPZP o symbolu IV.13.MN/U: teren zabudowy mieszkaniowej oraz usługowej. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja dostępne w granicach działki. Lokalizacja: maps.app.goo.gl/Wi5cnd83VaqaTf3y7 Sprzedaje osoba prywatna. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Bardzo proszę biura nieruchomości o niedzwonienie w celu poszerzenia bazy ofert, pośrednikom dziękuję.

Działka budowlana nad morzem do wynajęcia
Działka budowlana nad morzem do wynajęcia
246400 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia200 m²
Szerokość15 m
Długość13 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Do wynajęcia działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miejscowość Zaleskie gmina Ustka z bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej nr 203 Ustka - Darłowo. Do Ustki jest ok 8km do plaży drogami leśnymi ok 5km asfaltem i ścieżką rowerową ok 12km. Media prąd, woda, kanalizacja, sieć światłowodowa, gaz w drodze. Cena 500zł/miesiąc.

działka budowlana nad morzem Władysławowo-Chłapowo
działka budowlana nad morzem Władysławowo-Chłapowo
1027650 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 209
Cena za m²850 zł/m²

Działak budowlana 34/10 o pow 1209 m2 położona 250m od klifu morskiego Chłapowo gminawe Władysławowie.W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod "ośrodki wypoczynkowe,(pensjonat , zajazd , motel , )domki letniskowe,domy rekreacyjne orazwynajem pokoi w budynkach mieszkalnych ;bez określenia proporcji między zabudową usługową a mieszkaniową"Postanowieniem sądu zdjęty parametr wysokości budynku tj. ilość kondygnacji .

Działka budowlana nad morzem osiedle Chopina
Działka budowlana nad morzem osiedle Chopina
147000 zł
Kamień Pomorski 3 kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia738
Cena za m²199.19 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną,  na Osiedlu Chopina w Kamieniu Pomorskim, 6 km. od morza dokąd prowadzi ścieżka rowerowa. Działka częściowo ogrodzona, o regularnych kształtach.  W sąsiedztwie domki jednorodzinne, nasłoneczniona, bez drzew w okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Oferta prywatna, bez pośredników. Cena do negocjacji. 

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, Rowy ul.Promenada
Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, Rowy ul.Promenada
8900000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki4000
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, Rowy ul.Promenada Ku Słońcu, gmina Ustka, województwo pomorskie, 8.900.000,_PLN Na sprzedaż działka budowlana położona zaledwie 250 m od morza w miejscowości Rowy. Grunt o powierzchni 4000 m2 wydzielony z działki o numerze ewidencyjnym 20/2 w obrębie Rowy w gminie Ustka. Wjazd na działkę bezpośrednio z ul.Promenada Ku Słońcu prowadzącej na plażę zachodnią w Rowach. CENA: 8.900.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Teren działki częściowo zadrzewiony – sosna nadmorska. Media - przyłącze wodociągowe, kanalizacja sanitarna oraz energia doprowadzone do działki. Dojazd do działki z ulicy Wczasowej ulicą Promenada Ku Słońcu prowadzącą bezpośrednio do plaży. Teren idealny pod inwestycję, lokalizacyjnie blisko centrum miejscowości i plaży. W otoczeniu muszla koncertowa, park linowy oraz zabudowa pensjonatowa. Teren objęty miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego gminy Ustka – Uchwała Rady Gminy Ustka nr XXXVI.437.2014 z dnia 2014-02-28. Teren działki oznaczony symbolem D9.UT. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami: D9.UT, obowiązują następujące ustalenia: 1. przeznaczenie terenu: - podstawowe - zabudowa usług turystycznych, - uzupełniające: - usługi: handel detaliczny, gastronomia, - mieszkania towarzyszące 2. parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: - obowiązujące linie zabudowy, zgodnie z rysunkiem planu, w odległościach 8m i 10m od linii rozgraniczającej terenu - obowiązujące linie zabudowy nie dotyczą sezonowych obiektów handlowo-gastronomicznych, dla których dopuszcza się zbliżenie do 2 m od linii rozgraniczającej terenu drogi zbiorczej 1.KDZ, - nieprzekraczalne linie zabudowy, zgodnie z rysunkiem planu, - nieprzekraczalne linie zabudowy nie dotyczą: - budynków istniejących, wykraczających poza te linie, dla których dopuszcza się wyłącznie przebudowę, remont, rozbiórkę i odbudowę; pozostałe roboty budowlane obowiązują zgodnie z liniami zabudowy, - sezonowych obiektów handlowo-gastronomicznych, dla których dopuszcza się zbliżenie do 2 m od linii rozgraniczającej terenów ciągów pieszo-jezdnych, - wysokość budynków, mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku do najwyższego punktu pokrycia dachu, nie większa niż 15 m, - liczba kondygnacji nadziemnych budynków nie większa niż 4, - geometria dachu: - dla sezonowych obiektów handlowo-gastronomicznych – dachy spadziste, dwuspadowe o kącie nachylenia połaci dachowych od 20° do 35°, - dla pozostałych budynków - dachy o kącie nachylenia połaci dachowych do 45°, - powierzchnia zabudowy nie większa niż 30% powierzchni działki, - powierzchnia biologicznie czynna co najmniej 50% powierzchni działki 3. zasady obsługi komunikacyjnej: - dojazd do terenu D9.UT z przyległego terenu D35.KPJ NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki – 4000 m2 - kształt prostokąta o wymiarach od ok.52m-55m x ok.72m-78m - dojazd do działki ulicą Wczasową z ul.Promenada Ku Słońcu - teren objety MPZP - media: prąd, woda, kanalizacja sanitarna - teren działki oraz tereny sąsiednie częściowo pokryte drzewami – sosna - odległość od plaży ok.200m - w sąsiedztwie – Park Linowy, zabudowa pensjonatowa, Muszla Koncertowa Rowy to nadmorska letniskowa mała miejscowość w północnej Polsce w województwie pomorskim w powiecie słupskim w gminie Ustka. Leży na Wybrzeżu Słowińskim na zachód od jeziora Gardno u ujścia rzeki Łupawy. W miejscowości znajduje się mały port rybacki, plaże są szerokie i piaszczyste. Rowy to jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, położona pomiędzy Łebą a Ustką wśród lasów sosnowych. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Działka budowlana nad morzem PROMOCJA TANIEJ do 15.01 - ŚMIECHÓW 895m2
Działka budowlana nad morzem PROMOCJA TANIEJ do 15.01 - ŚMIECHÓW 895m2
149000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia895
Cena za m²110.61 zł/m²

Sprzedam ładną działkę budowlaną - inwestycyjną, z warunkami zabudowy, 895 m2, w miejscowości Śmiechów położoną 3300 metrów od morza i plaży w Gąskach (piechotą) i 4200 metrów (samochodem). PROMOCJA TANIEJ do 15.01.2023 r. Później znowu stara cena 149 000 zł. Numer ew. działki 209/2. Działka idealna na inwestycję w czasach galopującej inflacji! W sąsiedniej miejscowości Sarbinowo ceny działek budowlanych na przestrzeni kilku lat zdrożały o kilkaset procent! Pełna własność hipoteczna. Prawdziwa działka budowlana, na której można wybudować dom całoroczny, zakupiona w 2008 r. od Gminy Będzino, a nie świeżo podzielone rolne hektary, na których można co najwyżej postawić domek holenderski, jakich pełno jest w okolicy... Najbliższe plaże: Gąski i Sarbinowo. Do Kołobrzegu 19 km, a do Koszalina 21 km. Dzięki krajowym drogom ekspresowym S6, S3 i S11 działka jest dobrze skomunikowana z całą Polską. Zjazd z drogi ekspresowej S6 do działki to tylko ok. 3 km drogą gminną. Uzbrojenie działki: woda, prąd, gaz (w drodze) szybki Internet (w granicy działki). Działka jest położona na skraju wsi, przy asfaltowej drodze gminnej w drugim rzędzie zabudowy (zjazd z asfaltu 20 metrów do granicy działki drogą utwardzaną, widoczną na zdjęciu). Ładne położenie rekompensuje kilkuminutowy dojazd do morza. W sezonie ta niewielka odległość jest zaletą, bo w Śmiechowie nie ma zgiełku i tysięcy turystów, których nie brakuje w miejscowościach nad samym morzem. W najbliższym sąsiedztwie działki znajdują się stare i nowe domy, a od asfaltowej drogi gminnej działkę osłaniają drzewa samosiejki w pierwszym rzędzie zabudowy. Z działki blisko jest do sklepu, kościoła i przystanku autobusowego. Świeże powietrze z jodem z pobliskiego morza gwarantowane! 8,6 km od Śmiechowa znajduje się rezerwat przyrody Wierzchomińskie Bagno - 43,6 ha. Wieś Śmiechów to idealne miejsce do życia dla kochających spokój, morze i przyrodę, Miejscowość znajduje się w obszarze chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego. Dane GPS działki: 54°12'48.4"N 15°52'30.2"E 54.213446, 15.875041.

Działka budowlana nad morzem w Żukowie Morskim
Działka budowlana nad morzem w Żukowie Morskim
100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości nadmorskiej Żukowo Morskie. Działka znajduję się w kompleksie 10 działek (istnieje możliwość sprzedaży więcej działek).Przeznaczenie w MPZP  z 2021r - 6MN/U 1)  tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej, w tym usług turystyki typu: pensjonaty, domy wypoczynkowe, domy wycieczkowe - funkcje te mogą występować samodzielnie lub wspólnie w dowolnych proporcjach;                                                                                                      a) obowiązuje realizacja zabudowy w formie budynków wolnostojących,b) ustala się lokalizację na jednej działce budowlanej maksymalnie dwóch budynków, w tym jednego budynku mieszkalnego,c) minimalna intensywność zabudowy – nie ustala się z uwagi na istniejące uwarunkowania funkcjonalnoprzestrzenne,d) maksymalna intensywność zabudowy – 0,7e) maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 40%f)  minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do powierzchni działki budowlane 50%g) ) maksymalna wysokość zabudowy – 12,0 m, przy czym maksymalna wysokość budynków gospodarczych, gospodarczo-garażowych lub garaży – 6,0 m,Dojazd do działki drogą utwardzoną (200m) od drogi krajowej która prowadzi do Darłowa lub Koszalina. Do Darłowa niecałe 3km do Bobolina niecałe 2km.Do plaży w Bobolinie niecałe 3kmWicej informacji udzielę telefonicznie

Działka budowlana nad morzem w miejscowości Jantar
Działka budowlana nad morzem w miejscowości Jantar
289999 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 058
Cena za m²274.1 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną nr 444/7 nad morzem w miejscowości Jantar. Działka znajduje się w MPZP. Powierzchnia działki to 1058m2. Do działki jest również udział w 1/16 w prywatnej drodze wewnętrznej. Media na działce : prąd. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Działka budowlana nad morzem w centrum Sztutowa
Działka budowlana nad morzem w centrum Sztutowa
1800000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 653
Cena za m²678.48 zł/m²

Szanowni Państwo,na sprzedaż znajduje się uzbrojona w media (prąd, woda, kanalizacja) działka budowlana o powierzchni: - 2653 m2 widoczna na stronie: sztutowo.e-mapa.net/?ParcelsForSale=221005_2.0006.100/3Działka znajduje się w Sztutowie przy skrzyżowaniu ulic Pocztowej oraz Pogodnej, w pobliżu Polomarketu. Przeznaczenie terenu: dopuszcza się prowadzenie działalności gospodarczej w granicy swojej działki polegającej na obsłudze turystyki (wynajem pokoi dla letników, handel, gastronomia, itp.), dopuszcza się wtórny podział działek pod warunkiem dostępności do drogi;      * granice podziału wtórnego muszą być prostopadłe do istniejących dróg;     ** powierzchnia działek nie mniejsza niż 800 m².Planowana jest przebudowa drogi dojazdowej.Istnieje również możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 2011 m2 widocznej na stronie: sztutowo.e-mapa.net/?ParcelsForSale=221005_2.0006.100/9Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.Zainteresowanych kupnem zachęcam do kontaktu,Paweł Jakubowski

Działka budowlana nad morzem Gąski gm. Mielno
Działka budowlana nad morzem Gąski gm. Mielno
380000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia912
Cena za m²416.67 zł/m²

Sprzedam działkę w Gąskach gmina Mielno z widokiem na latarnie morską o powierzchni 912 m2 ok 700 m od plaży. Działka ma wydane pozwolenie na budowę domu piętrowego o powierzchni zabudowy 182m2. Budynek obejmuje 6 apartamentów: - o powierzchni 46 m2 - każdy z osobnym wejściem i balkonem - apartamenty mogą być na sprzedaż lub wynajem. Dodatkowo uzyskano zgodę na domek na zgłoszenie do 35m ( może być piętrowy). Istnieje możliwość zmiany projektu. Lokalizacja działki: Gąski ul. Piaskowa (numer działki 121/23) Media w drodze dojazdowej przy granicy do działki

Działka budowlana nad morzem w Żukowie Morski
Działka budowlana nad morzem w Żukowie Morski
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²110 zł/m²

Sprzedam działki budowlane w miejscowości nadmorskiej Żukowo Morskie. Jest to kompleks działek o powierzchniach od 1000m2 - 1550m2.Dojazd do działek drogą utwardzoną (200m) od drogi krajowej, która prowadzi do Darłowa i Koszalina.Do Darłowa niecałe 3km do Bobolina niecałe 2km.Do plaży w Bobolinie niecałe 3kmPrzeznaczenie w MPZP  z 2021r - 6MN/U 1)  tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej, w tym usług turystyki typu: pensjonaty, domy wypoczynkowe, domy wycieczkowe - funkcje te mogą występować samodzielnie lub wspólnie w dowolnych proporcjach;                                                                                                      a) obowiązuje realizacja zabudowy w formie budynków wolnostojących,b) ustala się lokalizację na jednej działce budowlanej maksymalnie dwóch budynków, w tym jednego budynku mieszkalnego,c) minimalna intensywność zabudowy – nie ustala się z uwagi na istniejące uwarunkowania funkcjonalnoprzestrzenne,d) maksymalna intensywność zabudowy – 0,7e) maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 40%f)  minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do powierzchni działki budowlane 50%g) ) maksymalna wysokość zabudowy – 12,0 m, przy czym maksymalna wysokość budynków gospodarczych, gospodarczo-garażowych lub garaży – 6,0 m,Więcej informacji udzielę telefonicznie

Działka budowlana nad morzem ŚMIECHÓW 895 m2  PROMOCJA TANIEJ do 15.01
Działka budowlana nad morzem ŚMIECHÓW 895 m2 PROMOCJA TANIEJ do 15.01
149000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia895
Cena za m²110.61 zł/m²

Sprzedam ładną działkę budowlaną - inwestycyjną, z warunkami zabudowy, 895 m2, w miejscowości Śmiechów położoną 3300 metrów od morza i plaży w Gąskach (piechotą) i 4200 metrów (samochodem). PROMOCJA TANIEJ do 15.01.2023 r. Numer ew. działki 209/2. Działka idealna na inwestycję w czasach galopującej inflacji! W sąsiedniej miejscowości Sarbinowo ceny działek budowlanych na przestrzeni kilku lat zdrożały o kilkaset procent! Pełna własność hipoteczna. Prawdziwa działka budowlana, na której można wybudować dom całoroczny, zakupiona w 2008 r. od Gminy Będzino, a nie świeżo podzielone rolne hektary, na których można co najwyżej postawić domek holenderski, jakich pełno jest w okolicy... Najbliższe plaże: Gąski i Sarbinowo. Do Kołobrzegu 19 km, a do Koszalina 21 km. Dzięki krajowym drogom ekspresowym S6, S3 i S11 działka jest dobrze skomunikowana z całą Polską. Zjazd z drogi ekspresowej S6 do działki to tylko ok. 3 km drogą gminną. Uzbrojenie działki: woda, prąd, gaz (w drodze) szybki Internet (w granicy działki). Działka jest położona na skraju wsi, przy asfaltowej drodze gminnej w drugim rzędzie zabudowy (zjazd z asfaltu 20 metrów do granicy działki drogą utwardzaną, widoczną na zdjęciu). Ładne położenie rekompensuje kilkuminutowy dojazd do morza. W sezonie ta niewielka odległość jest zaletą, bo w Śmiechowie nie ma zgiełku i tysięcy turystów, których nie brakuje w miejscowościach nad samym morzem. W najbliższym sąsiedztwie działki znajdują się stare i nowe domy, a od asfaltowej drogi gminnej działkę osłaniają drzewa samosiejki w pierwszym rzędzie zabudowy. Z działki blisko jest do sklepu, kościoła i przystanku autobusowego. Świeże powietrze z jodem z pobliskiego morza gwarantowane! 8,6 km od Śmiechowa znajduje się rezerwat przyrody Wierzchomińskie Bagno - 43,6 ha. Wieś Śmiechów to idealne miejsce do życia dla kochających spokój, morze i przyrodę, Miejscowość znajduje się w obszarze chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego. Dane GPS działki: 54°12'48.4"N 15°52'30.2"E 54.213446, 15.875041.

Działka budowlana nad morzem, pow. 1080 m2 - Gmina Ustka
Działka budowlana nad morzem, pow. 1080 m2 - Gmina Ustka
160920 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 080
Cena za m²149 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w malowniczej okolicy Wydmy Orzechowskiej, zlokalizowanej 1800 metrów od plaży w miejscowości Wytowno (2,5 km od Ustki). Działka nr 86/103 o powierzchni 1.080 m2 Cena 149,00 zł./m2 x 1.080 m2 = 160.920,00 zł. cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego : 60*******64 lub 50*******91 Poniżej informacje szczegółowe: Działka położona przy ul. Porannej Bryzy na Osiedlu Morskim w Wytownie (76-270) gm. Ustka. Działka nr 86/103 w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, znajduje się w oznaczonym terenie o symbolu 2.M,U – Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub jednorodzinnej, w tym letniskowej, teren zabudowy usługowej lub zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki. Powierzchnia biologicznie czynna, nie mniej niż 50 %, dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i/lub usługowej – nie mniej niż 40%, Ilość kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe do 3. Pionowy wymiar budynku do 12 m. Kąt nachylenia dachu od 30 od 45 stopni. Wymiary działki : 18,49 m, 60,85 m, 19,32 m, 55,53 m. Działka posiada księgę wieczystą nr SL1S/00125499/5 w Sądzie Rejonowym w Słupsku, VII Wydział Ksiąg Wieczystych, własność osoba fizyczna. Działka nr 86/103 nie jest wyposażona w urządzenia infrastruktury technicznej ( nie jest uzbrojona w media, takie jak energia elektryczna, sieć wodociągową, sieć kanalizacji ściekowej, siec deszczowa i sieć gazowa ), stosownie do zapisów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy Ustka Nr XXXVII/441/2010 z dnia 30.06.2010 r. ( Dziennik Urzędowy Województwa Pomorskiego Nr 117, pod poz. 2285 z dnia 22.09.2010 r. ) ustala się następujące zasady obsługi obszaru urządzeniami i ściekami infrastruktury technicznej : a) zaopatrzenie w wodę – z gminnej sieci wodociągowej po rozbudowie i modernizacji, do czasu realizacji sieci wodociągowej w najbliższej drodze dopuszcza się indywidualne ujęcia zlokalizowane na terenie objętym planem, b) odprowadzenie ścieków – do istniejącej kanalizacji ściekowej w miejscowości Wytowno poprzez projektowane kanały ściekowe, pompownie i przewody tłoczne na terenie objętym planem : do czasu realizacji sieci kanalizacji ściekowej w najbliższej drodze dopuszcza się odprowadzenie nieczystości ciekłych do zbiorników bezodpływowych zlokalizowanych na terenie objętym planem : nie dopuszcza się oczyszczalni przydomowych. Energia elektryczna – opłata przyłączeniowa 670,00 zł. składa się wniosek do Energa-Operator S.A skrzynka elektroenergetyczna zostaje zamontowana na granicy działki o mocy 12,5 kW z istniejących dwóch trafostacji elektroenergetycznych na osiedlu, sieć gazową opłata przyłączeniowa 2.900,00 zł. po wybudowaniu sieci w m-cu 12/2023 r. sieć internetowa, telewizja, telefon – przy podpisaniu umowy po wybudowaniu sieci w m-cu 12/2023 r. Sieć wodociągowa i sieć kanalizacji ściekowej do momentu doprowadzenia przez Gminę Ustka tych sieci do Osiedla Morskiego ( nie znamy terminu ) wspólnie mieszkańcy Osiedla Morskiego rozprowadzą wodę i sieć kanalizacji ściekowej po drogach wewnętrznych na osiedlu i wspólnie utwardzą drogi wewnętrzne na Osiedlu Morskim w Wytownie. Obecnie na swój koszt właściciel działki wykonuje wiercenie na wodę pitną 9 -13 tys., oraz wkopanie szamba betonowego, to koszt 2,5-3 tys. na własnej działce. Działka 86/103 ma zapewniony dojazd do drogi gminnej przez działkę nr 86/104 o powierzchni 92 m2 ( zakup udziału 1/2 w cenie działki budowlanej nr 86/103 ) do działki nr 86/92 drogi wewnętrznej na Osiedlu Morskim stosownie do zapisów w MPZP symbol 05.KDW to ul. Porannej Bryzy. Zakończono budowę drogi gminnej w miejscowości Wytowno gm. Ustka, przebudowa drogi nr 101447G Aleja Wiatru od Morza, od m. Wytowna skrzyżowanie ( stacyjka rowerowa ) R-10 do Wydm Orzechowskich - kategoria ruchu - KR1, nawierzchnia betonowa, pobocze kruszyło łamane. Nowo wybudowana droga umożliwia bardzo dobry dojazd z m. Wytowno do Osiedla Morskiego i wjazdów w ulicę Róży Wiatrów, ul. Skali Beauforta i ul. Zefirową, stosownie do obowiązującego MPZP.

Działka budowlana nad morzem, pow. 1080 m2 - Gmina Ustka
Działka budowlana nad morzem, pow. 1080 m2 - Gmina Ustka
182520 zł
8 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 080
Cena za m²169 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w malowniczej okolicy Wydmy Orzechowskiej, zlokalizowanej 1800 metrów od plaży w miejscowości Wytowno (2,5 km od Ustki). Działka nr 86/103 o powierzchni 1.080 m2 Cena 169,00 zł./m2 x 1.080 m2 = 182.520,00 zł. cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego : 60*******64 lub 50*******91 Poniżej informacje szczegółowe: Działka położona przy ul. Porannej Bryzy nr 35 na Osiedlu Morskim w Wytownie (76-270) gm. Ustka. Działka nr 86/103 w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, znajduje się w oznaczonym terenie o symbolu 2.M,U – Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub jednorodzinnej, w tym letniskowej, teren zabudowy usługowej lub zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki. Powierzchnia biologicznie czynna, nie mniej niż 50 %, dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i/lub usługowej – nie mniej niż 40%, Ilość kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe do 3. Pionowy wymiar budynku do 12 m. Kąt nachylenia dachu od 30 od 45 stopni. Wymiary działki : 18,49 m, 60,85 m, 19,32 m, 55,53 m. Działka posiada księgę wieczystą nr SL1S/00125499/5 w Sądzie Rejonowym w Słupsku, VII Wydział Ksiąg Wieczystych, własność osoba fizyczna. Działka nr 86/103 nie jest wyposażona w urządzenia infrastruktury technicznej ( nie jest uzbrojona w media, takie jak energia elektryczna, sieć wodociągową, sieć kanalizacji ściekowej, siec deszczowa i sieć gazowa ), stosownie do zapisów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy Ustka Nr XXXVII/441/2010 z dnia 30.06.2010 r. ( Dziennik Urzędowy Województwa Pomorskiego Nr 117, pod poz. 2285 z dnia 22.09.2010 r. ) ustala się następujące zasady obsługi obszaru urządzeniami i ściekami infrastruktury technicznej : a) zaopatrzenie w wodę – z gminnej sieci wodociągowej po rozbudowie i modernizacji, do czasu realizacji sieci wodociągowej w najbliższej drodze dopuszcza się indywidualne ujęcia zlokalizowane na terenie objętym planem, b) odprowadzenie ścieków – do istniejącej kanalizacji ściekowej w miejscowości Wytowno poprzez projektowane kanały ściekowe, pompownie i przewody tłoczne na terenie objętym planem : do czasu realizacji sieci kanalizacji ściekowej w najbliższej drodze dopuszcza się odprowadzenie nieczystości ciekłych do zbiorników bezodpływowych zlokalizowanych na terenie objętym planem : nie dopuszcza się oczyszczalni przydomowych. Energia elektryczna – opłata przyłączeniowa 670,00 zł. składa się wniosek do Energa-Operator S.A skrzynka elektroenergetyczna zostaje zamontowana na granicy działki o mocy 12,5 kW z istniejących dwóch trafostacji elektroenergetycznych na osiedlu, sieć gazową opłata przyłączeniowa 2.900,00 zł. po wybudowaniu sieci w m-cu 12/2023 r. sieć internetowa, telewizja, telefon – przy podpisaniu umowy po wybudowaniu sieci w m-cu 12/2023 r. Sieć wodociągowa i sieć kanalizacji ściekowej do momentu doprowadzenia przez Gminę Ustka tych sieci do Osiedla Morskiego ( nie znamy terminu ) wspólnie mieszkańcy Osiedla Morskiego rozprowadzą wodę i sieć kanalizacji ściekowej po drogach wewnętrznych na osiedlu i wspólnie utwardzą drogi wewnętrzne na Osiedlu Morskim w Wytownie. Obecnie na swój koszt właściciel działki wykonuje wiercenie na wodę pitną 9 -13 tys., oraz wkopanie szamba betonowego, to koszt 2,5-3 tys. na własnej działce. Działka 86/103 ma zapewniony dojazd do drogi gminnej przez działkę nr 86/104 o powierzchni 92 m2 KW SL1S/00128823/7 ( zakup udziału 1/2 w cenie działki budowlanej nr 86/103 ) do działki nr 86/92 drogi wewnętrznej na Osiedlu Morskim stosownie do zapisów w MPZP symbol 05.KDW to jest ul. Porannej Bryzy. Zakończono budowę drogi gminnej w miejscowości Wytowno gm. Ustka, przebudowa drogi nr 101447G Aleja Wiatru od Morza, od m. Wytowna skrzyżowanie ( stacyjka rowerowa ) R-10 do Wydm Orzechowskich - kategoria ruchu - KR1, nawierzchnia betonowa.. Nowo wybudowana droga umożliwia bardzo dobry dojazd z m. Wytowno do Osiedla Morskiego i wjazdów w ulicę Róży Wiatrów, ul. Skali Beauforta i ul. Zefirową, stosownie do obowiązującego MPZP.

działka nad morzem (300m do plaży) budowlana
działka nad morzem (300m do plaży) budowlana
205000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²900 zł/m²
Powierzchnia509 m²
Typbudowlana

Bardzo atrakcyjnie położona działka o powierzchni 509 m2, w miejscowości Poddąbie gmina Ustka Działka budowlana, w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz pod zabudowę budynków rekreacji indywidualnej, Uzupełniająca funkcja – Usługowa - pokoje pod wynajem. Nieruchomość w kształcie kwadratu, dojazd – zjazd z promenady słońca na drogą wewnętrzną ( własność w udziałach). Uzbrojenie prąd, woda, kanalizacja w drodze, w granicach działki. Odległość do morza około 300 m ścieżką przez las, w sąsiedztwie działki liczne zabudowania, domy letnie i całoroczne. Poddąbie – osada w północnej Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Ustka na skraju Słowińskiego Parku Narodowego. Poddąbie leży nad Morzem Bałtyckim w pobliżu Słupska między Ustką, a Rowami. Otoczone jest wspaniałymi lasami. Dzięki różnorodności drzewostanu , panuje tu unikalny i wspaniały mikroklimat. Bardzo pozytywnie wpływający na zdrowie człowieka. Atrakcją Poddąbia jest wybrzeże klifowe, a pod nim plaża, która - jak na klifową -jest dość szeroka i nawet w wakacje nie jest zatłoczona. Przy głównym zejściu jest kąpielisko strzeżone przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Atrakcyjna działka budowlana nad morzem z pozwoleniem na budowe domu
Atrakcyjna działka budowlana nad morzem z pozwoleniem na budowe domu
290000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 700
Cena za m²107.41 zł/m²

Sprzedam atrakcyjnie położona dzialke budowlana w nadmorskiej miejscowości Kowalewiczki. Działka znajduje się w sąsiedztwie domkow letniskowych i zabudowań gospodarczych z pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu Homeconcept 79. Media w granicach działki Dojazd do dzialki droga z płyt betonowych. Najbliższa plaża morska 8km w miejscowości Wicie. W okolicy nadmorskie kurorty Darłowo, Dabki, Jarosławiec, Ustka. W pobliżu rzeka Wieprza (splywy kajakowe) i las. Na mapie działka nr 84/5

Działka budowlana w Rowach nad morzem (gm Ustka)
Działka budowlana w Rowach nad morzem (gm Ustka)
559431 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 019
Cena za m²549 zł/m²

Działka budowlana w Rowach nad morzem (gm Ustka), ulica Wiśniowa (0,1019ha, 549zł/m2), bezośrednio·        Powierzchnia 1019 m2 (kształt zbliżony do kwadratu ok 28-29 m2 x 35-36 m2).·        Dojazd utwardzony, odległość ok. 15 min piechotą do plaży (ok 1,1 km).·        Działka ogrodzona z dwóch stron przez sąsiadów, z dwóch stron ogrodzenie techniczne.·        Media w ulicy.Kontakt: (użyj formularza kontaktowego). WE SPEAK ENGLISH! Building plot in Rowy by the sea (Ustka commune), Wiśniowa street (0.1019ha, 549 PLN per square meter)·        Area 1019 m2 (square shape approx. 28-29 m2 x 35-36 m2).·        Access paved, distance approx. 15 min walk to the beach (approx. 1.1 km).·        Plot fenced on two sides by neighbours, technical fence on two sides.·        Land register, utilities in the street. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla obszaru położonego w obrębie geodezyjnym Rowy w gminie Ustka Uchwała Nr XXXVI.437.2014 Rady Gminy Ustka z dnia 28 lutego 2014 roku  Przeznaczenie terenu: a) podstawowe·        zabudowa usług turystycznych,·        pensjonaty,·        zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,·        zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna,·        zabudowa rekreacji indywidualnej,b) uzupełniające·        usługi: handel detaliczny, gastronomia, usługi drobne,·        pokoje na wynajem; Zasady zagospodarowania terenu: a) handel detaliczny, gastronomia, usługi drobne dopuszcza się wyłącznie jako:·        lokale użytkowe w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych,·        obiekt wbudowany w budynek pensjonatu,·        sezonowe obiekty handlowo-gastronomiczne,b) pokoje na wynajem, dopuszcza się wyłącznie jako lokale użytkowe w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, Wysokość budynków, mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku do najwyższego punktu pokrycia dachu dla:·        zabudowy usług turystycznych - pensjonatów, nie większa niż 12 m,·        zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, nie większa niż 10 m,·        zabudowy rekreacji indywidualnej, nie większa niż 8 m,·        sezonowych obiektów handlowo-gastronomicznych nie większa niż 6 m,·        gospodarczych i garaży w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej, nie większa niż 5 m,Liczba kondygnacji nadziemnych budynków:·        zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i rekreacji indywidualnej nie większa niż 2,·        zabudowy usług turystycznych - pensjonatów, nie większa niż 3,Geometria dachu:·        dla sezonowych obiektów handlowo-gastronomicznych – dachy spadziste, dwuspadowe o kącie nachylenia połaci dachowych od 20° do 35°,·        dla pozostałych budynków dachy spadziste, o symetrycznych połaciach bryły głównej budynku i kącie nachylenia połaci dachowych od 25° do 45°.

działka budowlana w Pogorzelicy/ nad morzem
działka budowlana w Pogorzelicy/ nad morzem
308000 zł
Pogorzelica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia882
Cena za m²349.21 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną na prężnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Media znajdują się w drodze dojazdowej. 

Domek nad morzem, Międzywodzie, Działka Budowlana
Domek nad morzem, Międzywodzie, Działka Budowlana
526000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²526 zł/m²

Witam Sprzedam Bezpośrednio ! Prywatnie Domek letniskowy wraz z działką budowlaną 10 aròw Czyli 1000 metròw kwadratowych Garaż - (kontener Morski) Działka jest; - Ogrodzona z bramą wjazdową - Uzbrojona w; - Wodę miejską - Szambo szczelne o pojemności 10.m6 - Skrzynka Elektryczna - Prąd doprowadzony do domku oraz garażu Drzewa - Sosny oraz Jodły krzewy ozdobne . Domek jest holenderski rok produkcji 2017 Wymiary domku to 3.50m x 8m oraz zadaszony Taras 4m x 8m z 2021roku. Domek posiada 2 Sypialnię oraz salon kuchnię i łazienkę z prysznicem Ogrzewanie gazowe oraz elektryczne Stan Techniczny oraz wizualny jak nowy ! Działka jest Budowlana ! bardzo zadbana z pięknymi drzewami i roslinoscią Domek z działką są położene tylko 2,5 km od plaży w Międzywodziu na prywatnym osiedlu gdzie mają wjazd tylko właściciele działek. Na wjeździe na osiedle jest rampa oraz prywatna droga dla mieszkańców. Z jednej strony działki jest zalew zaledwie około 200 metròw Z drugiej strony działki jest ścieżką rowerowa - prowadząca na plażę. Około 200metrów od działki. Domek służył do celów prywatnych ! nigdy nie był wynajmowany ! Jest czysty - Suchy - Bez przykrych zapachów !. Nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości ! Sprzedaż Bezpośrednia ! Polecam ! !

Działka nad morzem, Budowlana, Domek letniskowy, Międzywodzie
Działka nad morzem, Budowlana, Domek letniskowy, Międzywodzie
526000 zł
7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²526 zł/m²

Witam Sprzedam Bezpośrednio ! Prywatnie Domek letniskowy wraz z działką budowlaną 10 aròw Czyli 1000 metròw kwadratowych Działka własnościowa z aktem notarialnym ! Garaż - (kontener Morski) Działka jest; - Ogrodzona z bramą wjazdową - Uzbrojona w; - Wodę miejską - Szambo szczelne o pojemności 10.m6 - Skrzynka Elektryczna - Prąd doprowadzony do domku oraz garażu Drzewa - Sosny oraz Jodły krzewy ozdobne . Domek jest typu holenderskiego rok produkcji 2017 Wymiary domku to 3.50m x 8m oraz zadaszony Taras 4m x 8m z 2021roku. Domek posiada 2 Sypialnię oraz salon kuchnię i łazienkę z prysznicem Ogrzewanie gazowe oraz elektryczne Stan Techniczny oraz wizualny jak nowy ! Działka jest Budowlana ! bardzo zadbana z pięknymi drzewami i roslinoscią Domek z działką są położene tylko 2,5 km od plaży w Międzywodziu na prywatnym osiedlu gdzie mają wjazd tylko właściciele działek. Na wjeździe na osiedle jest rampa oraz prywatna droga dla mieszkańców. Z jednej strony działki jest zalew Kamieński zaledwie około 200 metròw Jest on widoczny z działki ! można nim w szybki sposób dopłynąć do morza ! Z drugiej strony działki jest ścieżką rowerowa - prowadząca na plażę. Około 200 metrów od działki. czas przejazdu rowerem na plażę zajmuję około 10 minut ! Domek służył do celów prywatnych ! nigdy nie był wynajmowany ! Jest czysty - Suchy - Bez przykrych zapachów !. Nie jestem zainteresowany współpracą z biurami nieruchomości ! Sprzedaż Bezpośrednia ! Polecam !

Filtr