Działka budowlana ok. 1 km od morza.

Sortowanie:
Znaleziony: 20 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Okazja! Działka blisko Morza Bałtyckiego!
Okazja! Działka blisko Morza Bałtyckiego!
169920 zł
nowe Sławno 16 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 880
Cena za m²59 zł/m²

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2880 m2, położona w miejscowości Przystawy, gmina Malechowo, powiat Sławno, woj. Zachodnipomorskie. Działka znajduje się Ok. 5 km w lini prostej od Morza Bałtyckiego, oddalona od Darłowa 13 km, od Dąbek 11 km. Z działki rozlega się widok ba okoliczne pola( obszar Natura 2000). Działka z bezpośrednim dostępem do drogi, z dostępem do mediów( prąd, woda). Możliwość zakupu działki sąsiedniej 177/1 o powierzchni 3467 m2 zabudowanej budynkami ( dom, stodoła, budynek gospodarczy -do wyburzenia), która również jest dostępna do sprzedaży na innych ogłoszeniu. Przy zakupie obydwóch działek możliwa negocjacja ceny. Atrakcyjna cena! 59 zł za metr kw. Oferta bez pośredników i prowizji! Zapraszam do kontaktu.

Działka budowlana 250m do morza Gąski koło Mielna
Działka budowlana 250m do morza Gąski koło Mielna
349000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia414
Cena za m²843 zł/m²

Działka budowlana o pow. 414 m2, pozwolenie na budowę, wykonane fundamenty pod budynek bliźniaczy 3 kondygnacyjny. Działka zagospodarowana trawa, tuje, chodniczki z kostki, duża wiata cała zabudowana ok.60 m2 ogrzewana. Na działce znajduje się domek pokój z łazienką 15 m2. Cała działka jest ogrodzona, narożna z dwóch stron są bramy wjazdowe. Na działce prąd, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, gaz w drodze. Działka jest w odległości 250 m od morza z dostępem przez przejście gminne na plażę. Działka znajduje się w miejscowości Gąski, 10 km od Mielna. Gąski jest to mała, nadmorska miejscowość położona koło Mielna. Największą atrakcją miejscowości jest szeroka, piaszczysta plaża i latarnia morska. Z działki do latarni morskiej jest 1 km. Przez całą miejscowość są zrobione chodniki oraz ścieżka rowerowa, którą można jadąc zwiedzać następne miejscowości nadmorskie województwa zachodniopomorskiego.

Działka budowlana Władysławowo ul. Gdańska okolice
Działka budowlana Władysławowo ul. Gdańska okolice
259000 zł
Władysławowo 14 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 078
Cena za m²240.26 zł/m²

Działka budowlana we Władysławowie w atrakcyjnej cenie. Do sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1.078 m2 położona przy ulicy Jurkowej, w pobliżu ulicy Gdańskiej. Dla terenu jest obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego WŻ-3, funkcja terenu została oznaczona, jako 21 MN,U tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (forma zabudowy wolnostojąca lub bliźniacza) oraz tereny zabudowy usługowej. Dopuszcza się lokalizację usług w budynkach wolnostojących lub w w budynkach mieszkalnych, w tym usługi pensjonatowo-hotelowe, zdrowotne, handlu detalicznego poniżej 200 m2, czy też małej gastronomiI. Niektóre parametry zabudowy określone w mpzp: dopuszczalna powierzchnia zabudowy 25%, wysokość zabudowy dwie kondygnacje, maksymalnie do 10 m, intensywność nie określa się, dachy dwuspadowe lub wielospadowe, forma zabudowy wolnostojąca lub bliźniacza. W drodze znajduje się sieć wodociągowa, przyłącze jest na granicy działki.Działka jest położona w odległości ok. 1 km od Zatoki Puckiej i ok. 2 km od pięknej plaży, morza oraz portu. Z działki, która znajduje się na niewielkim wzniesieniu rozpościera się piękny widok na zatokę i okolicę. Istnieje również możliwość kupienia drugiej działki o powierzchni 1.410 m2 położonej w odległosci ok. 100 metrów.Zapraszam na prezentację, warto zobaczyć !!!

Zabudowa mieszkaniowa z usługami nad morzem
Zabudowa mieszkaniowa z usługami nad morzem
190 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²190 zł/m²
Powierzchnia1049 m²
Szerokość30 m
Długość35 m
Typbudowlana

Zabudowa mieszkaniowa z usługami nad morzem. Działka budowlana o powierzchni 1 049 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30 x 35 m, położona w odległości 90 m od drogi wojewódzkiej prowadzącej w kierunku Ustki. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami, oznaczonym symbolem 75 MN, U. Wysokość zabudowy 9 m, maksymalnie dwie kondygnacje, druga w poddaszu. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia 45 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60%, maksymalna powierzchnia zabudowy 35%, wskaźnik intensywności zabudowy 0,6. Wielkość wydzielanej działki 900 mkw. Zakaz zabudowy szeregowej. Dopuszcza się zabudowę wolno stojącymi budynkami gospodarczo-garażowymi i do rekreacji indywidualnej o łącznej powierzchni do 50 mkw./działkę przy ich wysokości do 5 m. Działka leży w obszarze chronionego krajobrazu. Prąd, woda i kanalizacja w drodze asfaltowej. Teren działki płaski, równy. Dojazd do działki drogą utwardzoną długości 30 m od asfaltu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się działki budowlane wykorzystywane rekreacyjnie. W bliskim sąsiedztwie działki biegną ścieżki spacerowe i rowerowe prowadzące nad morze. Działka położona blisko drogi prowadzącej do Cisowa Górnego, w sąsiedztwie ul. Tynieckiego, w odległości ok. 2 km od centrum miasta i 3 km od morza.

Działka w linii prostej tylko 2 km od morza!
Działka w linii prostej tylko 2 km od morza!
240080 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia3 001
Cena za m²80 zł/m²

Na sprzedaż działka rolno - budowlana, o powierzchni 3001 m2, zlokalizowana w miejscowości Mielenko, k. Sarbinowa - blisko morza! Ładne, spokojne miejsce, gwarantujące ciszę i prywatność. Teren niezabudowany, uporządkowany z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Na działkę  138/13 został zgłoszony zamiar budowlany procedurą tzw. "na zgłoszenie", polegającym na - budowie 6 budynków rekreacji indywidualnej.  Nieruchomość przygotowana do inwestycji: kupujesz - budujesz - zarabiasz! Media: woda znajduję się w drodze dojazdowej przy działce, a prąd w drodze, ok. 120 m od granicy działki. Działka zlokalizowana jest około 1,7 km od skrzyżowania Gąski - Sarbinowo - Mielno. Dojazd do działki drogą utwardzoną, a ostatnie 50 m drogą szutrową. W najbliższej okolicy istnieje zabudowa domów jednorodzinnych i pensjonatów. Działka oddalona jest o 2 km w linii prostej od morza. Odległość do miejscowości tj. Sarbinowo to ok. 5,5 km, Mielno ok. 7,4 km. Tak jak kilka już istniejących pensjonatów znajdujących się w okolicach działek, tak to miejsce ma niesamowity potencjał na kolejną prężną działalność. Zapraszamy do zakupu! :)Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NaTropieNieruchomoś sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koszalinie, ul. Odrodzenia 2B/1, 75-306 Koszalin. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: .Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina
Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina
168000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki345
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina, gmina Ustka, województwo pomorskie, 168.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 247 położona zaledwie 600 m od morza ( przebywając na działce słyszymy szum morza ) w nadmorskiej miejscowości Dębina w gminie Ustka. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 345 m2 położona w otulinie sosnowego lasu na granicy obrębu geodezyjnego Rowy – Dębina. CENA: 168.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Nieruchomość gruntowa o równym ukształtowaniu terenu, granicząca z lasem sosnowym od strony północy. Dojazd do działki z ulicy Pogodnej, drogą gruntową. Teren nieogrodzony, przyłącze energetyczne w drodze dojazdowej w odległości ok.30m od granicy działki. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok.21m na 16m. Wjazd na działkę od południa. Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( MPZP ) dla północno – wschodniego fragmentu obrębu geodezyjnego Dębina w Gminie Ustka, uchwałą nr V.26.2015 z dnia: 2015-02-12, oznaczone jako 1.ML – Teren zabudowy indywidualnej. Dla terenu oznaczonego symbolem 1.ML obowiązują następujące ustalenia: - wysokość budynków, mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku do najwyższego punktu pokrycia dachu: - rekreacji indywidualnej nie większa niż 8 m, - gospodarczych i garaży, nie większa niż 5 m, - liczba kondygnacji nadziemnych budynków rekreacji indywidualnej nie większa niż 2, - nie dopuszcza się kondygnacji podziemnych, - geometria dachu – dachy strome, o symetrycznych połaciach bryły głównej budynku, o kącie nachylenia połaci dachowych od 25° do 45°, - zachowanie w obrębie jednego obiektu jednolitej formy i kolorystyki stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych, - powierzchnia zabudowy nie większa niż 30% powierzchni działki, - powierzchnia biologicznie czynna co najmniej 50% powierzchni działki; - zasady ochrony środowiska i przyrody: - tereny znajdują się w granicach otuliny Słowińskiego Parku Narodowego, na których obowiązują warunki ochrony zgodnie z ustaleniami § 5, - tereny należą do terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, w zakresie ochrony przed hałasem NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki – 345 m2 - wymiary działki ok.21m na ok.16m - dojazd drogą gruntowa z ulicy Pogodnej - działka w otulinie lasu - teren objęty obowiązującym MPZP - przyłącze energetyczne w drodze ok.30m od granicy działki - odległość od morza ok.600 m - odległość do jeziora Gardno ok.2km - odległość od centrum miejscowości Rowy – ok.3,5 km Dębina to wioska położona w województwie pomorskim w powiecie słupskim w gminie Ustka. Leży na Wybrzeżu Słowińskim w niewielkiej odległościod miejscowości Rowy – ok.2 km oraz jeziora Gardno. Okolice porastają lasy z dużą ilością starych dębów. Dębina nad morzem to miejsce dla osób lubiących kontakt z przyrodą, wędkarzy, grzybiarzy, rodzin z dziećmi oraz osób lubiących rowerowe wycieczki. Przez wioskęprowadzi trasa rowerowa Ustka – Rowy, która wiedzie głównie lasami i mniej uczęszczanymi drogami. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina
Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina
163000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki333
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina, gmina Ustka, województwo pomorskie, 163.000,-PLN Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy położona zaledwie 600 m od morza w nadmorskiej miejscowości Dębina w gminie Ustka. Nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 248 i powierzchni równej 333 m2. Pięknie położona działka na której słychać szum morza, zlokalizowana w otulinie nadmorskiego lasu na granicy obrębu geodezyjnego Rowy – Dębina. CENA: 163.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Nieruchomość gruntowa o równym ukształtowaniu terenu, granicząca z lasem sosnowym od strony północy. Dojazd do działki z ulicy Pogodnej, drogą gruntową utwardzoną częściowo płytami betonowymi. Teren nieogrodzony, przyłącze energetyczne w drodze dojazdowej w odległości ok.30m od granicy działki. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok.16m na 21m. Wjazd na działkę od południa lub zachodu. Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( MPZP ) dla północno – wschodniego fragmentu obrębu geodezyjnego Dębina w Gminie Ustka, uchwałą nr V.26.2015 z dnia: 2015-02-12, oznaczone jako 1.ML – Teren zabudowy indywidualnej. Dla terenu oznaczonego symbolem 1.ML obowiązują następujące ustalenia: - wysokość budynków, mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku do najwyższego punktu pokrycia dachu: - rekreacji indywidualnej nie większa niż 8 m, - gospodarczych i garaży, nie większa niż 5 m, - liczba kondygnacji nadziemnych budynków rekreacji indywidualnej nie większa niż 2, - nie dopuszcza się kondygnacji podziemnych, - geometria dachu – dachy strome, o symetrycznych połaciach bryły głównej budynku, o kącie nachylenia połaci dachowych od 25° do 45°, - zachowanie w obrębie jednego obiektu jednolitej formy i kolorystyki stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych, - powierzchnia zabudowy nie większa niż 30% powierzchni działki, - powierzchnia biologicznie czynna co najmniej 50% powierzchni działki; - zasady ochrony środowiska i przyrody: - tereny znajdują się w granicach otuliny Słowińskiego Parku Narodowego, na których obowiązują warunki ochrony zgodnie z ustaleniami § 5, - tereny należą do terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, w zakresie ochrony przed hałasem NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki – 333m2 - wymiary działki ok.16m na 21m - dojazd drogą gruntowa z ulicy Pogodnej - działka w otulinie lasu - teren objęty obowiązującym MPZP - przyłącze energetyczne w drodze ok.30m od granicy działki - odległość od morza ok.600 m - odległość do jeziora Gardno ok.2km - odległość od centrum miejscowości Rowy – ok.3,5 km Dębina to wioska położona w województwie pomorskim w powiecie słupskim w gminie Ustka. Leży na Wybrzeżu Słowińskim w niewielkiej odległości od miejscowości Rowy – ok.2 km oraz jeziora Gardno. Okolice porastają lasy z dużą ilością starych dębów. Dębina nad morzem to miejsce dla osób lubiących kontakt z przyrodą, wędkarzy, grzybiarzy, rodzin z dziećmi oraz osób lubiących rowerowe wycieczki. Przez wioskę prowadzi trasa rowerowa Ustka – Rowy, która wiedzie głównie lasami i mniej uczęszczanymi drogami. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina
Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina
173000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki356
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, Dębina, gmina Ustka, województwo pomorskie, 173.000,-PLN Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy położona zaledwie 600 m od morza w nadmorskiej miejscowości Dębina w gminie Ustka. Nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 237 i powierzchni równej 356 m2. Pięknie położona działka na której słychać szum morza, zlokalizowana w otulinie nadmorskiego lasu na granicy obrębu geodezyjnego Rowy – Dębina. CENA: 173.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Nieruchomość gruntowa o równym ukształtowaniu terenu, granicząca z lasem sosnowym od strony północy. Dojazd do działki z ulicy Pogodnej, drogą gruntową utwardzoną częściowo płytami betonowymi. Teren nieogrodzony, przyłącze energetyczne w drodze dojazdowej w odległości ok.40m od granicy działki. Działka w kształcie równoboku o wymiarach ok.18m na 18m. Wjazd na działkę od południa. Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ( MPZP ) dla północno – wschodniego fragmentu obrębu geodezyjnego Dębina w Gminie Ustka, uchwałą nr V.26.2015 z dnia: 2015-02-12, oznaczone jako 1.ML – Teren zabudowy indywidualnej. Dla terenu oznaczonego symbolem 1.ML obowiązują następujące ustalenia: - wysokość budynków, mierzona od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku do najwyższego punktu pokrycia dachu: - rekreacji indywidualnej nie większa niż 8 m, - gospodarczych i garaży, nie większa niż 5 m, - liczba kondygnacji nadziemnych budynków rekreacji indywidualnej nie większa niż 2, - nie dopuszcza się kondygnacji podziemnych, - geometria dachu – dachy strome, o symetrycznych połaciach bryły głównej budynku, o kącie nachylenia połaci dachowych od 25° do 45°, - zachowanie w obrębie jednego obiektu jednolitej formy i kolorystyki stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych, - powierzchnia zabudowy nie większa niż 30% powierzchni działki, - powierzchnia biologicznie czynna co najmniej 50% powierzchni działki; - zasady ochrony środowiska i przyrody: - tereny znajdują się w granicach otuliny Słowińskiego Parku Narodowego, na których obowiązują warunki ochrony zgodnie z ustaleniami § 5, - tereny należą do terenów zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, w zakresie ochrony przed hałasem NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki – 356 m2 - wymiary działki ok.18m na 18m - dojazd drogą gruntowa z ulicy Pogodnej - działka w otulinie lasu - teren objęty obowiązującym MPZP - przyłącze energetyczne w drodze ok.40m od granicy działki - odległość od morza ok.600 m - odległość do jeziora Gardno ok.2km - odległość od centrum miejscowości Rowy – ok.3,5 km Dębina to wioska położona w województwie pomorskim w powiecie słupskim w gminie Ustka. Leży na Wybrzeżu Słowińskim w niewielkiej odległościod miejscowości Rowy – ok.2 km oraz jeziora Gardno. Okolice porastają lasy z dużą ilością starych dębów. Dębina nad morzem to miejsce dla osób lubiących kontakt z przyrodą, wędkarzy, grzybiarzy, rodzin z dziećmi oraz osób lubiących rowerowe wycieczki. Przez wioskęprowadzi trasa rowerowa Ustka – Rowy, która wiedzie głównie lasami i mniej uczęszczanymi drogami. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Na sprzedaż działka budowlana, Jezierzany,
Na sprzedaż działka budowlana, Jezierzany,
139000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki863
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka budowlana, Jezierzany, Gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 139.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 128/1, położona w obrębie geodezyjnym Jezierzany w gminie Postomino.blisko morza, zaledwie 2,8 km od plaży w Jarosławcu oraz około 1,3 km od pomostu nad jeziorem Wicko. Grunt wydzielony z działki o numerze 128, o powierzchni 863 m2 , niezabudowana o równym ukształtowaniu terenu. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna oraz pensjonatowo-letniskowa. CENA: 139.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 35 m na ok.25 m. Dojazd do działki drogami gminnymi gruntowymi z ul.Nadmorskiej i ul. Klonowej. Przyłącze wodociągowe, energetyczne i kanalizacyjne w ulicy Klonowej. Nieruchomość położona jest na obszarze objętym obowiązującym MPZP ( Uchwała Nr XXI/214/08 Rady Gminy Postomino z dnia 27.08.2008r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów położonych w obrębie ewidencyjnym Jezierzany „Jezierzany – Południe” dopuszczalne są tereny zabudowy rekreacji indywidualnej / letniskowej, funkcję mieszkaniową w formie jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego na działce lub wbudowaną w jeden budynek na działce. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 863 m - grunt o wymiarach : 35m x 25m - teren położony przy głównej drodze ul. Nadmorska prowadzacej do miejscowości Jarosławiec nad morzem - media : woda, prąd , kanalizacja w drodze ulicy Klonowej - teren objęty MPZP – teren usług turystycznychi rekreacji indywidualnych I letniskowej - dojazd do działki drogą gminną gruntową, z ul. Nadmorskiej i ul. Klonowej - jezioro Wicko odległość zaledwie ok. 1,3 km - plaża w Jarosławcu odległość ok.2,8 km - odległośc Jezierzany – Słupsk ok. 40 km, - odległośc Jezierzany – Darłowo ok. 20 km Jezierzany to mała wioska turystyczna leżąca przy Jarosławcu nad morzem Bałtyckim. Jezierzany oddalone są od morza zaledwie ok. 1500m ale dysponują dodatkowym atutem w postaci sąsiedztwa z jeziorem Wicko. Obecnie miejscowość bardzo prężnie rozwija się, powstaje wiele nowych ośrodków i domów wczasowych. Przez Jezierzany przechodzi Nadmorski Międzynarodowy Szlak Rowerowy oraz ścieżka przyrodnicza Łacko – Jezierzany – Jarosławiec. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na Wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana, Retowo
Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana, Retowo
229000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki991
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana nad Jeziorem Gardno, Retowo, gm. Smołdzino, powiat słupski, 229.000,- PLN Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 991m2, położona w Retowie, numer ewidencyjny 50/1, położona 140m od Jeziora Gardno. CENA: 229.000,- PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Działka położona na terenie, dla którego jest brak obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną – skrzynka przy działce. Wodociąg i telekomunikacja – przy granicy działki. Na działce jest szambo na 5000l. Po obrysie działki wykonany drenaż. W ewidencji gruntów działka stanowi użytki gruntowe oznaczone symbolem: RV (rola klasy V) Grunt położony jest w obrębie geodezyjnym Retowo, gmina Smołdzino. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 991m2 - przyłącza: energia elektryczna - skrzynka, wodociąg i telekomunikacja przy granicy działki, szambo na 5000l - drenaż po obrysie działki - kształt działki: prostokątny - wymiary działki: ok. 28m x 33m - odległość od morza ok. 6 km - położona przy drodze gminnej - działka nie jest ogrodzona Do miejscowości Smołdzino jest zaledwie 6,5 km, a do morza około 6 km. Teren działki jest pusty, w sąsiedztwie Jeziora Gardno, łąk, pól i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Działka nie jest ogrodzona. Nieruchomość gruntowa ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Retowo, nad Jeziorem Gardno. Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod całoroczną posiadłość. Retowo to dawna wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino, na Wybrzeżu Słowińskim i nad Jeziorem Gardno. Do wsi tej należy jedynie kilka budynków położonych na wysokim południowym brzegu jeziora Gardno, na którym do dnia dzisiejszego odbywają się połowy ryb. Jezioro stwarza wspaniałe warunki do nauki żeglarstwa i windsurfingu. Okolice natomiast dostarczają niezapomnianych wrażeń miłośnikom pieszych i rowerowych wycieczek. Retowo jest istnym rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą. Około 12 km od Retowa znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie oraz Muzeum Przyrodnicze, a w odległości około 6 km znajduje się Wieża Rowokół, natomiast na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, odległego o około 12km, znajdują się Ruchome Wydmy. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia, zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na sprzedaż działka budowlana nad Jeziorem Gardno, uzbrojon
Na sprzedaż działka budowlana nad Jeziorem Gardno, uzbrojon
234000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki991
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Na sprzedaż działka budowlana nad Jeziorem Gardno, uzbrojona Retowo, gm. Smołdzino, powiat słupski, 234.000,- PLN Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 991m2, położona w Retowie, numer ewidencyjny 50/1, położona 140m od Jeziora Gardno. CENA: 234.000,- PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Działka położona na terenie, dla którego jest brak obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną – skrzynka przy działce. Wodociąg i telekomunikacja – przy granicy działki. Na działce jest szambo na 5000l. Po obrysie działki wykonany drenaż. W ewidencji gruntów działka stanowi użytki gruntowe oznaczone symbolem: RV (rola klasy V) Grunt położony jest w obrębie geodezyjnym Retowo, gmina Smołdzino. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 991m2 - przyłącza: energia elektryczna - skrzynka, wodociąg i telekomunikacja przy granicy działki, szambo na 5000l - drenaż po obrysie działki - kształt działki: prostokątny - wymiary działki: ok. 28m x 33m - odległość od morza ok. 6 km - położona przy drodze gminnej - działka nie jest ogrodzona Do miejscowości Smołdzino jest zaledwie 6,5 km, a do morza około 6 km. Teren działki jest pusty, w sąsiedztwie Jeziora Gardno, łąk, pól i luźnej zabudowy jednorodzinnej. Działka nie jest ogrodzona. Nieruchomość gruntowa ulokowana jest w miejscu czystych, spokojnych oraz ciekawych miejsc w miejscowości Retowo, nad Jeziorem Gardno. Walory przyrodnicze, wszechobecna dzikość oraz niezwykle czyste powietrze sprawiają, że jest to idealny teren pod całoroczną posiadłość. Retowo to dawna wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino, na Wybrzeżu Słowińskim i nad Jeziorem Gardno. Do wsi tej należy jedynie kilka budynków położonych na wysokim południowym brzegu jeziora Gardno, na którym do dnia dzisiejszego odbywają się połowy ryb. Jezioro stwarza wspaniałe warunki do nauki żeglarstwa i windsurfingu. Okolice natomiast dostarczają niezapomnianych wrażeń miłośnikom pieszych i rowerowych wycieczek. Retowo jest istnym rajem dla wędkarzy, rowerzystów, żeglarzy, kitesurferów oraz osób, które uwielbiają kontakt z naturą. Około 12 km od Retowa znajduje się Latarnia Morska w Czołpinie oraz Muzeum Przyrodnicze, a w odległości około 6 km znajduje się Wieża Rowokół, natomiast na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, odległego o około 12km, znajdują się Ruchome Wydmy. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia, zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na sprzedaż działka budowlana Rowy, ul.Szachulcowa, gmina Us
Na sprzedaż działka budowlana Rowy, ul.Szachulcowa, gmina Us
1599000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3105
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka budowlana Rowy, ul.Szachulcowa, gmina Ustka 1.599.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę oraz projektem domu o konstrukcji drewnianej w tzw.zabudowie szachulcowej. Na działce o powierzchni 3105 m2 rozpoczeta budowa domu parterowego z poddaszem użytkowym - 4 apartamentowego. Wykonano stan ‘zerowy’’ budynku. Nieruchomość położona przy ulicy Szachulcowej w miejscowości Rowy nad morzem Bałtyckim, w kompleksie działek powstającej Wioski Słowińskiej. CENA:1.599.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. Nieruchomość położona w otulinie lasów państwowych zaledwie 1 km od morza i ok.1km od jeziora Gardno i Słowińskiego Parku Narodowego. Powstająca Wioska Słowińska to kompleks działek z powstającymi budynkami o konstrukcji drewnianej w typie zabudowy szachulcowej o określonych parametrach i wielkości. Wykonano stan zerowy budynku zaprojektowanego na 4 apartamenty, każdy z osobnym wejściem. Do dzialki doprowadzone jest przyłącze sieci kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej oraz energetycznej. Cały kompleks osiedla Wioski Słowińskiej obejmuje budynki w zabudowie tzw. szachulcowej, o podobnej kolorystyce i parametrach.Działka położona w centrum kompleksu, o równym ukształtowaniu terenu o wymiarach ok.73m na 54m. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uchwałą Rady Gminy Ustka nr XVI/159/2004 z dnia 30.04.2004r, oznaczony symbolem 9.UT/MN – teren biologicznie czynny z dopuszczeniem organicznej zabudowy związanej z użytkowaniem rekreacyjno – wypoczynkowym. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 3105 m2 - położenie przy ulicy Szachulcowej w Rowach - położenie w kompleksie domów Wioski Słowińskiej - pozwolenie na budowę - wykonano stan zerowy budynku - projekt budynku z 4 apartamentami - projekowany budynek o konstrukcji drewnianej w zabudowie szachulcowej - doprowadzone media: kanalizacja sanitarna, woda, prąd - dojazd drogą gruntową utwardzoną - odleglość od morza ok.1 km - odległość od jeziora ok.1km - otulina lasów państwowych Rowy to nadmorska letniskowa mała miejscowość w północnej Polsce w województwie pomorskim w powiecie słupskim w gminie Ustka. Leży na Wybrzeżu Słowińskim na zachód od jeziora Gardno u ujścia rzeki Łupawy. W miejscowości znajduje się mały port rybacki, plaże są szerokie i piaszczyste. Rowy to jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, położona pomiędzy Łebą a Ustką wśród lasów sosnowych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Na sprzedaż działka budowlana Rowy, ul.Szachulcowa, gmina Us
Na sprzedaż działka budowlana Rowy, ul.Szachulcowa, gmina Us
929000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki2368
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Na sprzedaż działka budowlana Rowy, ul.Szachulcowa, gmina Ustka 929.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana położona w Rowach przy ulicy Szachulcowej nad morzem Bałtyckim. Działka o powierzchni 2368 m2, nr działki 247/31. Nieruchomośc znajduję się w kompleksie działek powstającej Wioski Słowińskiej. Dla nieruchomości została wydana Decyzja pozwolenia na budowę domu o konstrukcji drewnianej w tzw.zabudowie szachulcowej o powierzchni 156 m2. Zaprojektowany na 3 oddzielne apartamenty. Na działce dodatkowo można wybudować drugi budynek o takiej samej powierzchni. CENA:929.000,-PLN OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - powierzchnia działki 2368 m2 - położenie przy ulicy Szachulcowej w Rowach - położenie w kompleksie domów Wioski Słowińskiej - pozwolenie na budowę - projekt budynku z 3 apartamentami - projekowany budynek o konstrukcji drewnianej w zabudowie szachulcowej - doprowadzone media: kanalizacja sanitarna, woda, prąd - dojazd drogą gruntową utwardzoną - odleglość od morza ok.1 km - odległość od jeziora ok.1km - otulina lasów państwowyc Nieruchomość położona w otulinie lasów państwowych zaledwie 1 km od morza i ok.1km od jeziora Gardno i Słowińskiego Parku Narodowego. Powstająca Wioska Słowińska to kompleks działek z powstającymi budynkami o konstrukcji drewnianej w typie zabudowy szachulcowej o określonych parametrach i wielkości. Budynek zaprojektowany na 3 dwupoziomowe apartamenty, każdy z osobnym wejściem. Inwestycja posiada aktualne pozwolenie na budowę oraz otwarty dziennik budwy. Do działki doprowadzone jest przyłącze sieci kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej oraz energetycznej. Cały kompleks osiedla Wioski Słowińskiej obejmuje budynki w zabudowie tzw. szachulcowej, o podobnej kolorystyce i parametrach.Działka położona w centrum kompleksu, o równym ukształtowaniu terenu o wymiarach ok.74m na 31m. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzoną. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uchwałą Rady Gminy Ustka nr XVI/159/2004 z dnia 30.04.2004r, oznaczony symbolem 9.UT/MN – teren biologicznie czynny z dopuszczeniem organicznej zabudowy związanej z użytkowaniem rekreacyjno – wypoczynkowym. Rowy to nadmorska letniskowa mała miejscowość w północnej Polsce w województwie pomorskim w powiecie słupskim w gminie Ustka. Leży na Wybrzeżu Słowińskim na zachód od jeziora Gardno u ujścia rzeki Łupawy. W miejscowości znajduje się mały port rybacki, plaże są szerokie i piaszczyste. Rowy to jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce, położona pomiędzy Łebą a Ustką wśród lasów sosnowych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami przedstawicielstwo w Słupsku ul. Tuwima 8a/12 76-200 Słupsk Więcej ciekawych ofert znajdziesz na WGN.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu nanieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem,ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu.Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Działka budowlana 4,5 km od Morza Bałtyckiego!!!
Działka budowlana 4,5 km od Morza Bałtyckiego!!!
149000 zł
Sarbinowo 30 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 049
Cena za m²142.04 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości w miejscowości Będzinko! Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni 1049 m2, położoną zaledwie 4,5 km od Morza Bałtyckiego. Dojazd do działki jest zapewniony drogą utwardzoną, a media, tj. woda i prąd, znajdują się w drodze dojazdowej zlokalizowanej przy działce. Gaz jest w drodze dojazdowej o odległości ok. 80 m. Na danym terenie przeważa zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca oraz zabudowa letniskowa. W okolicy znajduje się cały czas rozwijający się rynek usługowy w postaci domków letniskowych, pensjonatów oraz hoteli. Miejscowość Sarbinowo, oddalona o zaledwie kilka kilometrów, oferuje bogatą infrastrukturę handlową, w tym market Dino, sklep Żabka oraz nowo budowany supermarket Polo wraz ze stacją paliw. W gminnej miejscowości Będzino znajdziemy takie punkty jak Hurtownia budowlana "Mrówka", market Lewiatan, stacja paliw Orlen oraz stacje diagnostyczną. Działka w Będzinku to idealna inwestycja dla osób szukających spokoju i bliskości morza. Właściciel może bez przeszkód wybudować na niej swój wymarzony dom lub wykorzystać jako inwestycję letniskową. Z uwagi na położenie, działka może być również atrakcyjna dla osób prowadzących działalność turystyczną, np. w formie wynajmu domków letniskowych. Nie zwlekaj, ta działka może być Twoja! Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci w dokonaniu najlepszego wyboru! NaTropieNieruchomoś - Twoja pewność na rynku nieruchomości. Link do Geoportalu:  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NaTropieNieruchomoś sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koszalinie, ul. Odrodzenia 2B/1, 75-306 Koszalin. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: .

Działka budowlana 4,5 km od Morza Bałtyckiego!!!
Działka budowlana 4,5 km od Morza Bałtyckiego!!!
149000 zł
19 dni plecy
Pow. działki1049
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości w miejscowości Będzinko! Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni 1049 m2, położoną zaledwie 4,5 km od Morza Bałtyckiego. Dojazd do działki jest zapewniony drogą utwardzoną, a media, tj. woda i prąd, znajdują się w drodze dojazdowej zlokalizowanej przy działce. Gaz jest w drodze dojazdowej o odległości ok. 80 m. Na danym terenie przeważa zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca oraz zabudowa letniskowa. W okolicy znajduje się cały czas rozwijający się rynek usługowy w postaci domków letniskowych, pensjonatów oraz hoteli. Miejscowość Sarbinowo, oddalona o zaledwie kilka kilometrów, oferuje bogatą infrastrukturę handlową, w tym market Dino, sklep Żabka oraz nowo budowany supermarket Polo wraz ze stacją paliw. W gminnej miejscowości Będzino znajdziemy takie punkty jak Hurtownia budowlana "Mrówka", market Lewiatan, stacja paliw Orlen oraz stacje diagnostyczną. Działka w Będzinku to idealna inwestycja dla osób szukających spokoju i bliskości morza. Właściciel może bez przeszkód wybudować na niej swój wymarzony dom lub wykorzystać jako inwestycję letniskową. Z uwagi na położenie, działka może być również atrakcyjna dla osób prowadzących działalność turystyczną, np. w formie wynajmu domków letniskowych. Nie zwlekaj, ta działka może być Twoja! Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci w dokonaniu najlepszego wyboru! NaTropieNieruchomości.pl - Twoja pewność na rynku nieruchomości. Link do Geoportalu: https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=7104053 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NaTropieNieruchomości.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Koszalinie, ul. Odrodzenia 2B/1, 75-306 Koszalin. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody: prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wszelkie wnioski dotyczące wskazanych powyżej praw prosimy kierować na adres email: @ Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Kołobrzeg - MORZE - 7 km działka budowlana 1028 m2 KW pełna własność
Kołobrzeg - MORZE - 7 km działka budowlana 1028 m2 KW pełna własność
179900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 028
Cena za m²165.27 zł/m²

- SYPIALNIA KOŁOBRZEGU - Działki przygotowane pod zabudowę mulczerem nawierzchniowym i głębinowym, dwukrotnie talerzowane i gruberowane. Na sprzedaż : działka budowlana wolno stojąca Nr : 637 o Pow : 1.028 m2 (pośród kompleksu 15 - działek MN i MN,U) przy ul. Kołobrzeskiej Uwagi : działka obok o Nr 636 sprzedana, ogrodzona. Media : w drodze prąd Energa Operator (doprowadzony do działek sprzedanych), na granicy działek 633 i 6374 posadowiona została szafka kablowo-pomiarowa wraz z kablami zasilającymi 0,4 kV i elementami towarzyszącymi - również ułożonych w przyszłości przy rozbudowie sieci energetycznej 0,4 kV od szafki pomiarowej; gaz : doprowadzony do działek sprzedanych, przy ścieżce rowerowej; woda : wzdłuż lewej i prawej granicy działek, studnia głębinowa we własnym zakresie; kanalizacja : po drugiej stronie drogi krajowej, odprowadzenie ścieków do własnego zbiornika bezodpływowego; telefon : wzdłuż lewej granicy działek Droga wewnętrzna : gminna Lokalizacja : odległość od Morza ok 7 km, kierunek DW Kołobrzeg - Wałcz, gm. Dygowo (szybki i łatwy dojazd, przy samej ulicy przystanek PKS) Przeznaczenie : w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczone A9aMN i A9cMN : 1. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (działki pow. min. 1.000 m2) : a) zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, bliźniacza i szeregowa b) w głębi działki dopuszcza się lokalizację zabudowy gospodarczo-garażowej c) zabudowa do II kondygnacji (druga kondygnacja w stromym dachu) d) max powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki : do 25% e) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna w stosunku do powierzchni działki dla nowej zabudowy : 60% f) wysokość zabudowy do 9m g) geometria dachu budynku mieszkalnego : dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia od 35o do 45o INNE : sąsiedztwo : teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami (działki pow. min. 1.500 m2, oznaczone symbolem A8MN,U; 2 nowe budynki mieszkalne jednorodzinne, kompleks działek budowlanych MN i MN,U; atrakcyjna, spokojna okolica, dużo zieleni UMOWA PRZEDWSTĘPNA lub REZERWACJA : wpłata zadatku na wskazane konto w wys. 50.000 zł SPRZEDANE : 632, 633, 647, 636 STAN PRAWNY : Księga Wieczysta pełna własność bez obciążeń (inne zapytania : na priv)

Kołobrzeg - MORZE - 7 km działka budowlana 1028 m2 KW pełna własność
Kołobrzeg - MORZE - 7 km działka budowlana 1028 m2 KW pełna własność
149900 zł
7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 028
Cena za m²145.82 zł/m²

- SYPIALNIA KOŁOBRZEGU - Działka przygotowana pod zabudowę mulczerem nawierzchniowym i głębinowym, dwukrotnie talerzowane i gruberowane. Na sprzedaż : działka budowlana wolno stojąca Nr : 637 o Pow : 1.028 m2 (pośród kompleksu 15 - działek MN i MN,U) przy ul. Kołobrzeskiej … z jednej strony ogrodzona Uwagi : działka obok o Nr 636 sprzedana, ogrodzona, w trakcie zabudowy … Media : w drodze, przy działce … prąd Energa Operator (doprowadzony do działek sprzedanych), na granicy działek 633 i 637 posadowiona została szafka kablowo-pomiarowa wraz z kablami zasilającymi 0,4 kV i elementami towarzyszącymi - również ułożonych w przyszłości przy rozbudowie sieci energetycznej 0,4 kV od szafki pomiarowej; gaz : doprowadzony do działek sprzedanych, przy ścieżce rowerowej; woda : wzdłuż lewej i prawej granicy działek, studnia głębinowa we własnym zakresie; kanalizacja : po drugiej stronie drogi krajowej, odprowadzenie ścieków do własnego zbiornika bezodpływowego; telefon : wzdłuż lewej granicy działek Droga wewnętrzna : gminna Lokalizacja : odległość od Morza ok 7 km, kierunek DW Kołobrzeg - Wałcz, gm. Dygowo (szybki i łatwy dojazd, przy samej ulicy przystanek PKS) Przeznaczenie : w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczone A9aMN i A9cMN : 1. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (działki pow. min. 1.000 m2) : a) zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, bliźniacza i szeregowa b) w głębi działki dopuszcza się lokalizację zabudowy gospodarczo-garażowej c) zabudowa do II kondygnacji (druga kondygnacja w stromym dachu) d) max powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki : do 25% e) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna w stosunku do powierzchni działki dla nowej zabudowy : 60% f) wysokość zabudowy do 9m g) geometria dachu budynku mieszkalnego : dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia od 35o do 45o INNE : sąsiedztwo : teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami (działki pow. min. 1.500 m2, oznaczone symbolem A8MN,U; 2 nowe budynki mieszkalne jednorodzinne, kompleks działek budowlanych MN i MN,U; atrakcyjna, spokojna okolica, dużo zieleni UMOWA PRZEDWSTĘPNA lub REZERWACJA : wpłata zadatku na wskazane konto w wys. 50.000 zł SPRZEDANE : 632, 633, 647, 636 STAN PRAWNY : Księga Wieczysta pełna własność bez obciążeń (inne zapytania : na priv)

MORZE - 7 km działka budowlana 1028 m2 KW pełna własność
MORZE - 7 km działka budowlana 1028 m2 KW pełna własność
179900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 028
Cena za m²125.39 zł/m²

Na sprzedaż : działka budowlana wolno stojąca (bezpośrednio od właściciela) Powierzchnia : 1.028 m2 Media : prąd Energa Operator (doprowadzony do działek sprzedanych), na granicy działek 633 i 6374 posadowiona została szafka kablowo-pomiarowa wraz z kablami zasilającymi 0,4 kV i elementami towarzyszącymi - również ułożonych w przyszłości przy rozbudowie sieci energetycznej 0,4 kV od szafki pomiarowej; gaz : doprowadzony do działek sprzedanych, przy ścieżce rowerowej; woda : wzdłuż lewej i prawej granicy działek, studnia głębinowa we własnym zakresie; kanalizacja : po drugiej stronie drogi krajowej, odprowadzenie ścieków do własnego zbiornika bezodpływowego; telefon : wzdłuż lewej granicy działek Droga wewnętrzna : gminna Lokalizacja : odległość od Morza ok 7 km, kierunek DW Kołobrzeg - Wałcz, gm. Dygowo (szybki i łatwy dojazd, przy samej ulicy przystanek PKS) Przeznaczenie : w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczone A9aMN i A9cMN : 1. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (działki pow. min. 1.000 m2) : a) zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, bliźniacza i szeregowa b) w głębi działki dopuszcza się lokalizację zabudowy gospodarczo-garażowej c) zabudowa do II kondygnacji (druga kondygnacja w stromym dachu) d) max powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki : do 25% e) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna w stosunku do powierzchni działki dla nowej zabudowy : 60% f) wysokość zabudowy do 9m g) geometria dachu budynku mieszkalnego : dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia od 35o do 45o INNE : sąsiedztwo : teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami (działki pow. min. 1.500 m2, oznaczone symbolem A8MN,U; 2 nowe budynki mieszkalne jednorodzinne, kompleks działek budowlanych MN i MN,U; atrakcyjna, spokojna okolica, dużo zieleni UMOWA PRZEDWSTĘPNA lub REZERWACJA : wpłata zadatku na wskazane konto w wys. 20.000 zł STAN PRAWNY : Księga Wieczysta pełna własność bez obciążeń INNE : na priv

Kołobrzeg - MORZE - 7 km działka budowlana 1028 m2 KW pełna własność
Kołobrzeg - MORZE - 7 km działka budowlana 1028 m2 KW pełna własność
179900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 028
Cena za m²175 zł/m²

- SYPIALNIA KOŁOBRZEGU - Działki przygotowane pod zabudowę mulczerem nawierzchniowym i głębinowym, dwukrotnie talerzowane i gruberowane. Na sprzedaż : działka budowlana wolno stojąca Nr : 637 o Pow : 1.028 m2 (pośród kompleksu 15 - działek MN i MN,U) przy ul. Kołobrzeskiej Uwagi : działka obok o Nr 636 sprzedana, ogrodzona, w trakcie zabudowy … Media : w drodze, przy działce … prąd Energa Operator (doprowadzony do działek sprzedanych), na granicy działek 633 i 6374 posadowiona została szafka kablowo-pomiarowa wraz z kablami zasilającymi 0,4 kV i elementami towarzyszącymi - również ułożonych w przyszłości przy rozbudowie sieci energetycznej 0,4 kV od szafki pomiarowej; gaz : doprowadzony do działek sprzedanych, przy ścieżce rowerowej; woda : wzdłuż lewej i prawej granicy działek, studnia głębinowa we własnym zakresie; kanalizacja : po drugiej stronie drogi krajowej, odprowadzenie ścieków do własnego zbiornika bezodpływowego; telefon : wzdłuż lewej granicy działek Droga wewnętrzna : gminna Lokalizacja : odległość od Morza ok 7 km, kierunek DW Kołobrzeg - Wałcz, gm. Dygowo (szybki i łatwy dojazd, przy samej ulicy przystanek PKS) Przeznaczenie : w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczone A9aMN i A9cMN : 1. teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (działki pow. min. 1.000 m2) : a) zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, bliźniacza i szeregowa b) w głębi działki dopuszcza się lokalizację zabudowy gospodarczo-garażowej c) zabudowa do II kondygnacji (druga kondygnacja w stromym dachu) d) max powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki : do 25% e) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna w stosunku do powierzchni działki dla nowej zabudowy : 60% f) wysokość zabudowy do 9m g) geometria dachu budynku mieszkalnego : dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia od 35o do 45o INNE : sąsiedztwo : teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami (działki pow. min. 1.500 m2, oznaczone symbolem A8MN,U; 2 nowe budynki mieszkalne jednorodzinne, kompleks działek budowlanych MN i MN,U; atrakcyjna, spokojna okolica, dużo zieleni UMOWA PRZEDWSTĘPNA lub REZERWACJA : wpłata zadatku na wskazane konto w wys. 50.000 zł SPRZEDANE : 632, 633, 647, 636 STAN PRAWNY : Księga Wieczysta pełna własność bez obciążeń (inne zapytania : na priv)

Działka 1760 m2 - 4 km od morza . Pobierowo
Działka 1760 m2 - 4 km od morza . Pobierowo
246400 zł
Pobierowo 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 760
Cena za m²140 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o łącznej powierzchni 3800 m2, położona w malowniczej i spokojnej wsi w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Świerzno, ok 4 km od morza - Pobierowo.Obecnie działka jest w trakcie podziału na 2 działki po 1760 m2 każda. Cena za metr kwadratowy to 140 zł. Istnieje możliwość zakupu dwóch działek z możliwością negocjacji ceny. NFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia: 1760m2 Kształt działki: prostokąt Działka: skrajna Wygląd działki: zadrzewiona Ogrodzona: częściowo Działka zadrzewiona: tak Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: nie. Decyzja o warunkach zabudowy: tak rodzaj budynku: budynek mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący.POŁOŻENIE: Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa. Droga dojazdowa: służebność gruntowa zapewniona notarialnie Rodzaj drogi dojazdowej: gruntowa, utwardzona. Dostęp do drogi publicznej: tak. Ukształtowanie terenu: teren płaski. MEDIA: Dostępne media: prąd, woda, gaz WODA: w drodze. KANALIZA: miejska.Pełne uzbrojenie w głównej drodze w tym woda, prąd, gaz i kanalizacja miejska.Działki położone w super lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym.Więcej informacji pod nr telefonu (użyj formularza kontaktowego) "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. Kodeksu cywilnego."- Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: (użyj formularza kontaktowego)CENTRALA FIRMY: (użyj formularza kontaktowego) Nasze oddziały:Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/4 (I piętro) 72-200 Nowogard Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1 (wejście od ul. Tkackiej) 70-557 Szczecin Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział KOŁOBRZEG ul. Armii Krajowej 20C/19 78-100 Kołobrzeg Tel. (użyj formularza kontaktowego)Zapraszamy do naszych oddziałów! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Filtr