Działka budowlana ok. 1 km od morza.

Sortowanie:
Znaleziony: 11 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana ok. 1 km od morza.
Działka budowlana ok. 1 km od morza.
260 000 zł
nowe Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka o powierzchni 1 550 mkw., w kształcie trapezu o długości ok. 48 m i szerokości ok. 25 i 35 m.Działka znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, oznaczonym symbolem MNU-2. Maksymalny w.i.z. 0.5, maksymalna wysokość zabudowy 12 m. Dopuszcza się 3 kondygnacje nadziemne, jeżeli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50% powierzchni działki. Maksymalna powierzchnia zabudowy 40% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działki budowlanej 1 500 mkw.Woda, prąd i kanalizacja w drodze dojazdowej. Najbliższy sąsiad 100 m dalej. Teren działki płaski, warunki wodno-gruntowe dobre. Dojazd drogą utwardzoną, ostatni odcinek ok. 100 m drogą polną.W sąsiedztwie oferowanej działki znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa letniskowa i działki niezabudowane.Działka leży w odległości ok. 800 m od centrum miejscowości letniskowej Wicie (47 mieszkańców), 12 km od Darłowa, 8 km od Jarosławca i 49 km od Koszalina.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
248 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka budowlana w odległości 6 km od morza. Działka budowlana w kształcie kwadratu o długości boku ok. 71 m, położona w odległości 6 km od morza (plaża w miejscowości Kopań). Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej, oznaczonym symbolem 2-MN,U. Dopuszcza się lokalizację usług nieuciążliwych, w szczególności usług turystycznych. Maksymalny w.i.z. 1,05, w tym dla kondygnacji naziemnych 0,7. Minimalny wskaźnik intensywności zabudowy 0,7. Maksymalna wysokość zabudowy 9 m, maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe. Dopuszcza się 1 kondygnację podziemną. Minimalna pow. biologicznie czynna 40%, maksymalna powierzchnia zabudowy 35% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działki budowlanej 2 000 mkw. Woda i prąd w utwardzonej drodze dojazdowej, kanalizacja i gaz w odległości 200 m od granicy działki. W bezpośrednim sąsiedztwie są działki niezabudowane, dalej domy mieszkalne i gospodarstwa rolne. Teren działki lekko falisty, ze spadkiem w kierunku południowym. Działka leży w miejscowości letniskowej Kopnica (120 mieszkańców), w odległości 6 km od Darłowa, 11 km od Jarosławca, 20 km od Sławna i 30 km od Ustki.

Działka budowlana blisko miasta i morza
Działka budowlana blisko miasta i morza
115 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka budowlana blisko miasta i morza. Działka o powierzchni 1 417 mkw., w kształcie wielokąta o długości ok. 45 m i szerokości 27 i 34 m, położona w odległości ok. 4 km od centrum miasta Darłowo i 6 km od morza. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0.75, oznaczonym symbolem MU-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne, dopuszcza się trzy, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% powierzchni działki, maksymalna powierzchnia zabudowy 50% pow. działki. Działka położona na terenie osiedla nowo wybudowanych domów wolno stojących, na końcu ulicy Rumiankowej, w zacisznym miejscu, z dojazdem drogą utwardzoną. Działki sąsiadujące niezabudowane, dalej, od wschodu stoi nowo wybudowany dom mieszkalny, od zachodu działka graniczy z rowem. Prąd i woda w drodze dojazdowej. Wieś letniskowa Rusko (238 mieszkańców) położona jest na terenie gminy Darłowo, w odległości 4 km od Darłowa i 38 km od Koszalina.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
130 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka budowlana o powierzchni 1 959 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 52 x 37 m, z wewnętrzną drogą dojazdową o powierzchni 237 mkw., położona w odległości 2 km od jeziora Kopań i 3 km od morza (Wicie). Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowo-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych, niż 1 000 mkw., oznaczonym symbolem MR-1. Maksymalny w.i.z. 0.4, maksymalna wysokość zabudowy 9 m, maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych 1, dopuszcza się 2, jeśli ostatnia kondygnacja nadziemna mieści się w dachu stromym. Minimalna pow. biologicznie czynna 60% pow. działki, maksymalna pow. zabudowana 30% pow. działki. Działka otoczona działkami niezabudowanymi, dalej pierwsze zabudowania wsi Barzowice. Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatni odcinek 35 m własną droga gruntową. Woda, prąd i kanalizacja w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnym, ustronnym miejscu, częściowo w strefie W III ograniczonej ochrony archeologiczno-konserwatorskiej, w granicach obszaru krajobrazu chronionego Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego. Barzowice (278 mieszkańców) wieś turystyczna położona na terenie gminy Darłowo, w odległości 2 km od jeziora Kopań, 3 km od morza (Wicie), 9 km od Jarosławca i 10 km od Darłowa.

Działka pod zabudowę jednorodzinną z usługami
Działka pod zabudowę jednorodzinną z usługami
65 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkalno-rekreacyjną położona w odległości 7 km od morza.Działka o powierzchni 2 000 mkw., w kształcie trapezu o długości ok. 50 m i szerokości ok. 40 m położona w ustronnym, spokojnym miejscu.Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenie zabudowy mieszkalno-rekreacyjnej na działkach nie mniejszych, niż 2 000 mkw., oznaczonym symbolem MR-2.Teren MR-2 jest przeznaczony pod wolno stojącą zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę rekreacyjną. Maksymalna wysokość zabudowy 9 m, 1 kondygnacja nadziemna-dopuszcza się 2, jeżeli mieści się ona w dachu stromym o spadku większym, niż 25 stopni. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70% pow. działki, maksymalna powierzchnia zabudowy 20% pow. działki, maksymalny w.i.z. 0.2.W ewidencji gruntów jest to rola klasy RVI.Teren działki płaski, równy, graniczący z asfaltową drogą dojazdową. W odległości ok. 600 m od działki znajdują się pierwsze zabudowania wsi Kowalewiczki, 1 500 m od działki leżą ostatnie zabudowania wsi Sulimice.Sulimice (150 mieszkańców), wieś letniskowa położona w odległości 4 km od jeziora Kopań, 7 km od morza, 9 km od Darłowa, 20 km od Sławna i 46 km od Koszalina.

Działka pod dom jednorodzinny
Działka pod dom jednorodzinny
65 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka budowlana pod dom jednorodzinny. Działka o powierzchni 900 mkw., w nieregularnym kształcie o długości ok. 55 i 63 m oraz szerokości 15 i 28 m, położona w odległości ok. 7 km od morza. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Darłowo działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej o maksymalnym w.i.z. 0.75, oznaczonym symbolem MU-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne, dopuszcza się trzy, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% powierzchni działki, maksymalna powierzchnia zabudowy 50% pow. działki. Działka leży w strefie konserwatorskiej B. Nowa zabudowa winna nawiązywać linią zabudowy do przeważającej zabudowy istniejącej. Powinna być w typie zabudowy regionalnej, wzorowana na lokalnych typach budynków mieszkalnych i gospodarczych. Teren działki porośnięty krzewami i drzewami owocowymi. Działka z dwóch stron otoczona drogami, z dwóch stron rowami, z dojazdem drogą asfaltową. Działki sąsiadujące zabudowane. Woda, prąd i kanalizacja w drodze dojazdowej. Wieś letniskowa Domasławice (450 mieszkańców) położona jest na terenie gminy Darłowo, w odległości 4 km od Darłowa, 22 km od Sławna i 40 km od Koszalina.

Z projektem na 19 domów nad jeziorem
Z projektem na 19 domów nad jeziorem
4 300 000 zł
Sławno 30+ kilka dni temu

Działka z projektem na 19 domów nad jeziorem. Działka budowlana o powierzchni 35 000 mkw. w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok. 335 x 80 m, położona nad jeziorem Kopań, w odległości ok. 1 km od morza. Działka z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę (decyzja z dn. 17 stycznia br.) 19 budynków usługowo-mieszkalnych wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu i parkingiem na samochody osobowe. Trzy z projektowanych budynków, to budynki usługowo-mieszkalne o powierzchni użytkowej 890 mkw. oraz szesnaście budynków mieszkalnych o powierzchni użytkowej 158 mkw. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Darłowo, działka leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych, oznaczonym symbolem MNU-3. Maksymalny w.i.z. 0.3. Wysokość zabudowy 9 m, maksymalnie dwie pełne kondygnacje nadziemne. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 60%, maksymalna powierzchnia zabudowy 30% powierzchni działki. Minimalna powierzchnia działki budowlanej 2 500 mkw. Prąd na działce, woda, telekomunikacja i kanalizacja w drodze dojazdowej. Dojazd drogą asfaltową. Na długości ok. 350 m działka graniczy z drogą. Zaprojektowano dwa zjazdy z drogi na działkę. Działka z prywatną plażą, na długości ok. 300 m graniczy z linią brzegową jeziora Kopań. Jezioro jest oddzielone od morza wąskim pasem lądu, stąd są tutaj idealne warunki dla żeglarzy i windsurferów. Jezioro Kopań, to również gratka dla wędkarzy, pływa tu sandacz, szczupak, okoń, czy węgorz. W bezpośrednim sąsiedztwie działki są lasy państwowe, od północy granicę działki wyznacza wał przeciwpowodziowy. Działka położona na płaskim terenie, w miejscu zupełnej ciszy i spokoju. Najbliższe zabudowania w odległości ok. 500 m. Wicie (50 mieszkańców), to nieduża, nadmorska miejscowość turystyczna, położona w odległości 8 km od Jarosławca, 14 km od Darłowa i Sławna oraz 52 km od Koszalina.

Działka budowlana nad morzem
Działka budowlana nad morzem
499 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka budowlana pod miastem. Działka położona na płaskim, równym terenie, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, w odległości ok. 3 km od morza. Działka o powierzchni 6 204 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 40 x 150 m. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami nieuciążliwymi, w tym usługi turystyczne, oznaczonym symbolem 25 i 26 MN, U. Dopuszcza się zabudowę wolno stojącymi budynkami do rekreacji indywidualnej o wysokości do 5 m, przy powierzchni zabudowy do 50 mkw. na działkę. Obiekty do rekreacji indywidualnej należy realizować w zabudowie zwartej dla dwóch lub czterech sąsiadujących ze sobą działek. Zakaz zabudowy gospodarczej i szeregowej. Powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni działki. Wysokość zabudowy max. 9 m, ilość kondygnacji nadziemnych maksymalnie 2, druga w poddaszu. Dachy wielospadowe o kącie nachylenia 45 stopni. Powierzchnia terenu biologicznie czynna min. 65%. Wskaźnik intensywności zabudowy działki max. 0,5. Działkę można podzielić na działki o powierzchni 800 mkw., a dla zabudowy bliźniaczej 400 mkw. Jest wykonany wstępny projekt podziału działki na 6 działek o powierzchniach od 947 mkw. do 1 014 mkw., z drogą wewnętrzną o powierzchni 407 mkw. Dojazd do działki drogą utwardzoną ul. Królowej Jadwigi i drogą gruntową ul. Krzysztofa Komedy. Woda, kanalizacja, energia i gaz w drodze dojazdowej. Sąsiednie działki od strony północnej, południowej i wschodniej niezabudowane, od strony zachodniej są wolno stojące domy jednorodzinne i osiedle bloków mieszkalnych. Działka położona przy ul. Krzysztofa Komedy, w odległości ok. 1 km od centrum miasta i ok. 3 km od morza.

Działka rolno-budowlana pod lasem
Działka rolno-budowlana pod lasem
127 000 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu

Działka rolno-budowlana pod lasem.Działka o powierzchni 11 200 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach 25x450 m, położona na obrzeżach wsi Słowino. Bokiem o długości 25 m graniczy z drogą dojazdową utwardzoną brukiem.W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej i usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej, oznaczonym symbolem MU-1 i na terenie produkcji rolnej, oznaczonym symbolem RO-1. Maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maks. ilość kondygnacji nadziemnych 2, dopuszcza się 3, jeśli ostatnia kondygnacja mieści się w dachu stromym. Minimalna pow. biologicznie czynna min. 30% powierzchni działki, maksymalna pow. zabudowy 50%. Działka częściowo (ok. 2 000 mkw.) znajduje się w strefie konserwatorskiej B.Teren budowlany to powierzchnia 900 mkw., na którym rośnie kilka drzew owocowych. Woda i prąd na działce. Od północy i od południa działka graniczy z działkami zabudowanymi. Od zachodu działka sięga do lasu, w niewielkim stopniu porośnięta roślinnością leśną. Od frontu działka graniczy z drogą utwardzoną brukiem.Działka położona w ustronnym, spokojnym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, na terenie miejscowości Słowinko.Miejscowość Słowino leży na terenie gminy Darłowo, w odległości 13 km od morza, 11 km od Darłowa, 14 km od Sławna i 33 km od Koszalina. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, kościół i sklep spożywczy.

Sprzedam 3 działki  budowlane blisko jeziora i morza.
Sprzedam 3 działki budowlane blisko jeziora i morza.
77 000 zł
Koszalin 30+ kilka dni temu

WYJĄTKOWA OFERTA- zacisznie usytuowanych działek, które będą rajem dla koneserów harmonii z naturą. Działki położone są w miejscowości Kleszcze, oddalonej ok.2,5 km od morza i 1 km od jeziora Jamno. Do jednej z działek zostało uzyskane pozwolenie na budowę w formie zgłoszenia robót budowlanych oraz sporządzono kompletny projekt jednorodzinnego domu parterowego z poddaszem użytkowym. Pozostałe działki ujęte są w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną . Na działkach można wznieść budynki do 2 kondygnacji (druga w formie poddasza użytkowego) wraz z garażem wolnostojącym lub wbudowanym. Woda z własnego ujęcia docelowo do budowanej sieci magistrali wodociągowej. Kanalizacja sanitarna do istniejącej sieci kanalizacyjnej na warunkach wydanych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sianowie. Energia elektryczna istnieje na działkach. Poszukujesz terenu pod zabudowę wymarzonego domu zadzwoń- 603267072. Rodzaj własności: własność Atuty: Bliskość terenów zielonych, Piękny widok, Cicha i spokojna okolica Idealne dla: dla młodej rodziny z dziećmi, dla wymagających klientów, dla dewelopera Działka: Powierzchnia 1000 m2, Przeznaczenie: Budowlana, Zalesienie: Bez drzew, Zagospodarowanie: Trawa, Droga dojazdowa: gminna gruntowa. Obowiązuje plan zagospodarowania .

Sprzedam 2 działki  budowlane blisko jeziora i morza.
Sprzedam 2 działki budowlane blisko jeziora i morza.
82 000 zł
Koszalin 30+ kilka dni temu

WYJĄTKOWA OFERTA- zacisznie usytuowanych działek, które będą rajem dla koneserów harmonii z naturą. Działki położone są w miejscowości Kleszcze, oddalonej ok.2,5 km od morza i 1 km od jeziora Jamno. Do jednej z działek zostało uzyskane pozwolenie na budowę w formie zgłoszenia robót budowlanych oraz sporządzono kompletny projekt jednorodzinnego domu parterowego z poddaszem użytkowym. Pozostałe działki ujęte są w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną . Na działkach można wznieść budynki do 2 kondygnacji (druga w formie poddasza użytkowego) wraz z garażem wolnostojącym lub wbudowanym. Woda z własnego ujęcia docelowo do budowanej sieci magistrali wodociągowej. Kanalizacja sanitarna do istniejącej sieci kanalizacyjnej na warunkach wydanych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sianowie. Energia elektryczna istnieje na działkach. Poszukujesz terenu pod zabudowę wymarzonego domu zadzwoń- 603267072. Rodzaj własności: własność Atuty: Bliskość terenów zielonych, Piękny widok, Cicha i spokojna okolica Idealne dla: dla młodej rodziny z dziećmi, dla wymagających klientów, dla dewelopera Działka: Powierzchnia 1000 m2, Przeznaczenie: Budowlana, Zalesienie: Bez drzew, Zagospodarowanie: Trawa, Droga dojazdowa: gminna gruntowa. Obowiązuje plan zagospodarowania .