Działka budowlana pęgów

Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
działka budowlana Pęgów
działka budowlana Pęgów
340000 zł
nowe 9 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²226.67 zł/m²

Do sprzedaży działka budowlana, położona w Pęgowie, miejscowości wiejskiej, ok.15 km od Wrocławia, z dogodnym połączeniem i dojazdem. Działka prostokątna, usytuowana w spokojnym miejscu, na terenie nowego, powstającego osiedla domów jednorodzinnych. W drodze, przy działce (w ulicy), sieć wodociągowa, elektryczna i gazowa. Kanalizacji brak-własne szamabo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. W miejscowości sieć sklepów, dworzec PKP, szkoła podstawowa, przedszkole, poczta, apteka, itp. Działka uprzątnięta, ale nie ogrodzona. Cena do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do rozmów. *Zamieszczone na naszych stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeku Cywilnego, a wszelkie dane w nich zawarte mają jednie charakter informacyjny i poglądowy i w każdej chwili mogą ulec zmianie. *Pomagamy kompleksowo w obsłudze całości transakcji zakupu nieruchomości i w jej korzystnym kredytowaniu wraz z zakupem projektu budowlanego wymarzonego domu, jego adaptacją i uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Pęgów, działka budowlana!!!
Pęgów, działka budowlana!!!
320000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 282
Cena za m²249.61 zł/m²

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1282m2 położoną w Pęgowie. Miejscowość oddalona jest od granic Wrocławia o 8km. Działka objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Działka ma kształt prostokąta. Dojazd do działki droga utwardzoną. Na działce znajduje się skrzynka elektryczna, w niedalekiej odległości media: woda, gaz. Pęgów to malownicza miejscowość w gminie Oborniki Śląskiej z licznymi trasami spacerowymi, rowerowymi i rekreacyjnymi. W miejscowości znajdują się między innymi sklepy, restauracje, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, apteka, kościół. Pęgów jest dobrze skomunikowany z Wrocławiem. Pociągiem w ciągu 20 minut dojeżdża się do Dworca Głównego we Wrocławiu. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy w otoczeniu licznej zieleniPolecamy i zapraszamy na prezentację!Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Piękna malownicza działka, Lubnów
Piękna malownicza działka, Lubnów
223000 zł
17 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 505
Cena za m²148.17 zł/m²

Szanowni Państwo, Do sprzedaży przeznaczona jest piękna działka budowlana w miejscowości Lubnów, gmina Oborniki Śląskie. Miejscowość oddalona jest zaledwie 10 km od granic Wrocławia. Zaletą miejscowości jest: - Stacja kolejowa Pęgów, 4 km od działki, - Oborniki Śląskie, zaledwie 5 km od działki, - Szkoła Podstawowa w Obornikach Śląskich, - Szkoła Podstawowa w Pęgowie,  - Liczne sklepy i supermarkety w Obornikach Śląskich  Nieruchomość objęta jest MPZP - oznaczona jest symbolem RM14. Media: - sieć wodociągowa w drodze, - sieć elektroenergetyczna na działce. Dojazd do działki zapewnia droga utwardzona. Zapraszam do kontaktu, Rafał Doroszuk

Działka budowlana, Zajączków! 1229m2!
Działka budowlana, Zajączków! 1229m2!
285000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 229
Cena za m²240.03 zł/m²

Działka budowlana w Zajączkowie! Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w wyjątkowym, malowniczym Zajączkowie, zaledwie 4km od północnych granic Wrocławia. Niezbędne usługi wokół oraz komunikacja przy jednoczesnym oddaleniu od miejskiego zgiełku sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia. Najważniejsze informacje: - powierzchnia działki - 1229 m2 - media: woda i prąd - MPZP - zabudowa jednorodzinna - udział w drodze, a także dostęp do drogi gminnej Przeznaczenie działki zgodnie z MPZP - MN 1-6: Zabudowa mieszkalna jednorodzinna wolnostojąca. Przeznaczenie uzupełniające: - usługi wbudowane w części parterowej budynku mieszkalnego, - zieleń urządzona, - drogi wewnętrzne o szerokości min. 6m, - urządzenia komunikacji i parkingi, sieci, - urządzenia i obiekty infrastruktury technicznej, - stanowiska do parkowania. Wysokość budynków mieszkalnych nie może przekroczyć 12m. Wysokość budynków gospodarczych i garaży nie więcej niż 6m. Ustala się dachy dwu lub wielospadowe, symetryczne o nachyleniu połaci 20°- 45°, kryte dachówką lub materiałem dachówko podobnym w odcieniu brązu, szarości lub ceglastym matowym. Dopuszcza się dachy płaskie i jednospadowe o dowolnym pokryciu. Powierzchnia działki budowlanej nie może być mniejsza niż 1000 m2. Powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki nie może przekroczyć 40%. Minimalny wskaźnik udziału powierzchni biologicznie czynnej wynosi 30%. Wskaźnik intensywności zabudowy w granicach 0,01-1,2.   Lokalizacja Działka położona w Zajączkowie, na północ od centrum Wrocławia (4km od granic, ok. 30 minut od centrum). Odległość od najbliższego wjazdu na drogę ekspresową S8 około 9 km, dojazd do S5 około 10 km. Dodatkowo: - las (200m) - staw (300m) - przystanek autobusowy (900m) - Urząd pocztowy (1.6km) - apteka (1.7km) - stacja PKP (2.2km) - szkoła podstawowa (2.4km) - przedszkole (2.3km) - Glinianki Pęgów (2.3km) - Kopalnia Paniowice (1.5km) - marina Uraz (7km) - Aquapark Trzebnica (17km) Działka uzbrojona w media: - prąd - woda Serdecznie zapraszam do kontaktu! Warto z nami współpracować ponieważ: - oferujemy wsparcie przy uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości z opcją dodatkowych korzyści - pomożemy we wszystkich formalnościach. - oferujemy szereg innych usług związanych z zakupem nieruchomości *Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Działka budowlana, Zajączków! 1229m2! Super cena!
Działka budowlana, Zajączków! 1229m2! Super cena!
285000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 229
Cena za m²231.9 zł/m²

Działka budowlana w Zajączkowie!Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w wyjątkowym, malowniczym Zajączkowie, zaledwie 4km od północnych granic Wrocławia. Niezbędne usługi wokół oraz komunikacja przy jednoczesnym oddaleniu od miejskiego zgiełku sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia.Najważniejsze informacje:- powierzchnia działki - 1229 m2- media: woda i prąd- MPZP - zabudowa jednorodzinna- udział w drodze, a także dostęp do drogi gminnejPrzeznaczenie działki zgodnie z MPZP - MN 1-6:Zabudowa mieszkalna jednorodzinna wolnostojąca.Przeznaczenie uzupełniające:- usługi wbudowane w części parterowej budynku mieszkalnego,- zieleń urządzona,- drogi wewnętrzne o szerokości min. 6m,- urządzenia komunikacji i parkingi, sieci,- urządzenia i obiekty infrastruktury technicznej,- stanowiska do parkowania.Wysokość budynków mieszkalnych nie może przekroczyć 12m.Wysokość budynków gospodarczych i garaży nie więcej niż 6m.Ustala się dachy dwu lub wielospadowe, symetryczne o nachyleniu połaci 20°- 45°, kryte dachówką lub materiałem dachówko podobnym w odcieniu brązu, szarości lub ceglastym matowym.Dopuszcza się dachy płaskie i jednospadowe o dowolnym pokryciu.Powierzchnia działki budowlanej nie może być mniejsza niż 1000 m2.Powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki nie może przekroczyć 40%.Minimalny wskaźnik udziału powierzchni biologicznie czynnej wynosi 30%.Wskaźnik intensywności zabudowy w granicach 0,01-1,2.  LokalizacjaDziałka położona w Zajączkowie, na północ od centrum Wrocławia (4km od granic, ok. 30 minut od centrum).Odległość od najbliższego wjazdu na drogę ekspresową S8 około 9 km, dojazd do S5 około 10 km.Dodatkowo:- las (200m)- staw (300m)- przystanek autobusowy (900m)- Urząd pocztowy (1.6km)- apteka (1.7km)- stacja PKP (2.2km)- szkoła podstawowa (2.4km)- przedszkole (2.3km)- Glinianki Pęgów (2.3km)- Kopalnia Paniowice (1.5km)- marina Uraz (7km)- Aquapark Trzebnica (17km) Działka uzbrojona w media:- prąd- wodaSerdecznie zapraszam do kontaktu!Warto z nami współpracować ponieważ:- oferujemy wsparcie przy uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości z opcją dodatkowych korzyści- pomożemy we wszystkich formalnościach.- oferujemy szereg innych usług związanych z zakupem nieruchomości*Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Filtr