Działka budowlana w okolicy jeziora

Sortowanie:
Znaleziony: 81 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana w okolicy jeziora
Działka budowlana w okolicy jeziora
120 000 zł
nowe Wejherowo 30+ kilka dni temu

OKOLICA:Nowy Dwór Wejherowski to przepiękna, pełna zieleni miejscowość.Korzystamy z ciszy,spokoju i czystego powietrza, ale mamy świetny, niczym nie ograniczony, szybki i wygodny dojazd do drogi głównej jak i całego Trójmiasta.PRZEZNACZENIE TERENÓW: MN teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejZASADY KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI LUB TERENU:1. maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: 25%,2. minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej działki: 60%,3. intensywność zabudowy działki minimalna: 0, maksymalna: 0,5,WYSOKOŚĆ ZABUDOWY:a) dla budynków jednorodzinnych minimalna: nie ustala się, maksymalna: 9m (maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne; dopuszcza się piwnice),b) dla garaży i budynków gospodarczych minimalna: nie ustala się, maksymalna: 4mformy zabudowy wolnostojąceilość budynków na działce 1; dopuszcza się dodatkowo realizację budynku gospodarczego lub garażu,maksymalna powierzchnia zabudowy 1 budynku:a) mieszkalnego 200m2b) garażu wolnostojącego, budynku gospodarczego 50m2 ;c) minimalna powierzchnia zabudowy 1 budynku mieszkalnego: 100m2ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘKUP Z NAMI - KORZYSTNIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE!- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy wyłącznie ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych oraz ukrytych kosztów - gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycjęWięcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie www.partnerzy.plNumer oferty w biurze: PN196991674Lokalizacja: Pomorskie, Wejherowski, WejherowoPowierzchnia: 885Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana w okolicy jeziora
Działka budowlana w okolicy jeziora
118 000 zł
Wejherowo 30+ kilka dni temu

OKOLICA:Nowy Dwór Wejherowski to przepiękna, pełna zieleni miejscowość.Korzystamy z ciszy,spokoju i czystego powietrza, ale mamy świetny, niczym nie ograniczony, szybki i wygodny dojazd do drogi głównej jak i całego Trójmiasta.PRZEZNACZENIE TERENÓW: MN teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejZASADY KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI LUB TERENU:1. maksymalna wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: 25%,2. minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej działki: 60%,3. intensywność zabudowy działki minimalna: 0, maksymalna: 0,5,WYSOKOŚĆ ZABUDOWY:a) dla budynków jednorodzinnych minimalna: nie ustala się, maksymalna: 9m (maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne; dopuszcza się piwnice),b) dla garaży i budynków gospodarczych minimalna: nie ustala się, maksymalna: 4mformy zabudowy wolnostojąceilość budynków na działce 1; dopuszcza się dodatkowo realizację budynku gospodarczego lub garażu,maksymalna powierzchnia zabudowy 1 budynku:a) mieszkalnego 200m2b) garażu wolnostojącego, budynku gospodarczego 50m2 ;c) minimalna powierzchnia zabudowy 1 budynku mieszkalnego: 100m2ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘKUP Z NAMI - KORZYSTNIE, SZYBKO I BEZPIECZNIE!- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy wyłącznie ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych oraz ukrytych kosztów - gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycjęWięcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie www.partnerzy.plNumer oferty w biurze: PN164345102Lokalizacja: Pomorskie, Wejherowski, WejherowoPowierzchnia: 868Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana w bliskiej okolicy jeziora
Działka budowlana w bliskiej okolicy jeziora
54 900 zł
Morąg 30+ kilka dni temu

Twój dom w krainie tysiąca jezior!Mamy do zaoferowania kompleks otoczony z 4 stron lasami, w sąsiedztwie Jeziora Ruskiego, nad którym możesz zrelaksować się na pobliskiej plaży, podziwiając piękno natury i cudowne zachody słońca. A wszystko to znajdziesz 11km na południowy-wschód od miejscowości Morąg.Może właśnie tu postawisz swój dom?Działki dzięki swojemu unikalnemu położeniu gwarantują azyl od miejskiego zgiełku, znajdując się jednocześnie w niedalekim sąsiedztwie zabudowy. Piękne tereny mazurskich lasów, to idealne miejsce dla miłośników natury, pieszych wędrówek i aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. W odległości zaledwie 900m od działki znajduje się gminna plaża z pomostem. Z działek nad jezioro możesz wybrać się spacerem przez las, który zajmie Ci dosłownie chwilę bo odległość do pokonania to zaledwie 350m. Kompleks znajduje się 12 min na południowy-wschód od miejscowości Morąg. Kochasz przyrodę? Możesz mieć na wyciągnięcie ręki pachnący i zielony las bogaty w faunę i florę, codziennie podziwiać wspaniałą okolicę i odpoczywać nad malowniczym jeziorem. Dom w takiej okolicy daje okazję, by delektować się ciszą i bliskością z naturą. Informacje o działceOferujemy działkę o pow. 801 m2Liczba dostępnych działek 9/29Wielkość działki 801 m2Cena za działkę 54 900 zł brutto ( 68,54 zł/m2)Możliwy typ zabudowy: zabudowa letniskowa Sprzedaż zwolniona jest od podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 1 098 zł. Właśnie tę kwotę za oszczędzisz na akcie u notariusza.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Rady MiejskiejDo ceny działki należy doliczyć udział w drodze w wysokości 2 900zł bruttoPrzy zakupie więcej niż jednej działki ofertujemy atrakcyjne rabatyInwestycje z widokiem – kim jesteśmy„Inwestycje z widokiem” to firma, która od 12 lat zajmuje się w wyborem atrakcyjnych terenów i przygotowaniu na nich gotowych działek pod budowę i inwestycje. Nasz zespół składa się z ekspertów z różnych obszarów związanych z rynkiem nieruchomości: specjalistów ds. zagospodarowania przestrzennego i urbanistyki, rzeczoznawców, prawników oraz specjalistów z zakresu budownictwa. Od początku działalności sprzedaliśmy ponad 2 tysiące działek w 13 województwach.Twój dom, Twoja inwestycjaDziałki budowlane w Polsce to jedna z najbezpieczniejszych inwestycji: notujemy ciągły, stabilny wzrost ich cen. Prognozuje się, że wzrost ten będzie trwał: w Polsce cały czas nadrabiamy straty/różnicę w cenach względem państw tzw. „starej” Unii Europejskiej. Posiadanie własnej ziemi to to inwestycja w przyszłość Twoją i Twojej rodziny. Działki budowlane to także jedna z najbardziej płynnych inwestycji w nieruchomości. W razie potrzeby relatywnie łatwo je spieniężyć, a jednocześnie gwarantują atrakcyjny wzrost wartości inwestycji.Dołącz do ponad 2000 naszych zadowolonych Klientów!Jakub Kortustel. + 48 730 115 024Zadzwoń i dowiedz się więcej!

W sąsiedztwie jeziora Unieszewo.
W sąsiedztwie jeziora Unieszewo.
98 000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Działka budowlana (mieszkaniowa z możliwą funkcją usługową). Jest w trakcie uzbrajania w kanalizację i wodę. Prąd już jest w bezpośrednim sąsiedztwie. Działka obok spokojnego jeziora obok Unieszewa. Widok nie przesłonięty - oddzielony jedynie niezbudowanym małym pasem gruntu gminnego. W okolicy także inne popularne jeziora - Wulpińskie i Sarąg. Dobre miejsce np. dla osób pracujących w Olsztynie, które chcą mieszkać w spokojnej okolicy z ładnymi widokami. Wielkość 1166 m2. Cena 98 tys.

Z widokiem na jezioro. Unieszewo.
Z widokiem na jezioro. Unieszewo.
98 000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Działka budowlana (mieszkaniowa z możliwą funkcją usługową). Jest w trakcie uzbrajania w kanalizację i wodę. Prąd już jest w bezpośrednim sąsiedztwie. Działka obok spokojnego jeziora obok Unieszewa. Widok nie przesłonięty - oddzielony jedynie niezbudowanym małym pasem gruntu gminnego. W okolicy także inne popularne jeziora - Wulpińskie i Sarąg. Dobre miejsce np. dla osób pracujących w Olsztynie, które chcą mieszkać w spokojnej okolicy z ładnymi widokami. Wielkość 1166 m2. Cena 98 tys.

Ładna Działka Budowlana Mazury Napiwoda LAS
Ładna Działka Budowlana Mazury Napiwoda LAS
37700 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²31.42 zł/m²

Działka budowlana, wydane WZ, gotowa pod inwestycje - dom jednorodzinny. Media w drodze, udział w drodze dojazdowej. W okolicy ogródki działkowe, dom jednorodzinny w sąsiedztwie i puszcza Napiwodzko-ramudzka. Tylnia ściana działki to przepiękny LAS iglasty. W okolicy jeziora. Zapraszam do kontaktu poprzez OLX.

Działka budowlana BEZPOŚREDNIO od właściciela z planem zagodspodorowania w atrakcyjnej okolicy
Działka budowlana BEZPOŚREDNIO od właściciela z planem zagodspodorowania w atrakcyjnej okolicy
59 000 zł
Łęczna 30+ kilka dni temu

Działka budowlana BEZPOŚREDNIO od właściciela z planem zagodspodorowania w atrakcyjnej okolicyDziałka budowlana BEZPOŚREDNIO od właściciela z planem zagodspodorowania w atrakcyjnej okolicy Działka: 1070m2 w kształcie kwadratu (35x30), numer działki 93/8. Działka ogrodzona, z wodą, prądem i dostępem do drogi głównej. Okolica: Rozpłucie Drugie - Teren domków jednorodzinnych oraz lasów, odległość od jeziora Piaseczno i Zagłebocze - 2km Możliwość zobaczenia działki w interaktywnej mapie Google https://bit.ly/3nRltKF

Działka Wilnowo - Pilnie sprzedam
Działka Wilnowo - Pilnie sprzedam
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²70 zł/m²
Powierzchnia3150 m²
Typbudowlana

Pilnie sprzedam wyjątkowo atrakcyjną działkę o pow. 3150m2. Działka usytuowana jest w przepięknej okolicy, na wzniesieniu z widokiem na jezioro Narie. Po drugiej stronie jeziora znajduje się znana miejscowość wypoczynkowa Kretowiny. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. W niedalekiej okolicy znajduje się sklep spożywczy oraz stadnina koni. Działka znajduje się 30km od Olsztyna i 12km od Morąga. Istnieje możliwość podzielenia działki na dwie części – jest to jedyna działka budowlana w okolicy. Proponowana cena za całość 220000zł. Możliwość negocjacji. PILNE.

Działka budowlana Pinino, Kujawsko Pomorskie
Działka budowlana Pinino, Kujawsko Pomorskie
860000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²29 zł/m²
Powierzchnia3899 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka budowlana (z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) o powierzchni 3899 m2, w tym las 445m2. Działka nr 43/1, 44/8. Położona w przepięknej okolicy wśród lasów i jezior. Do najbliższego jeziora „ Ruda” objętego strefą ciszy 700 m. W okolicy pojedyncze zabudowania jednorodzinne. Media: prąd i woda. W dolnej części działki przepływa struga, możliwość wykopania stawu. Dojazd – droga utwardzona 200 m. Odległość od Warszawy 170 km, od Torunia 70 km.

Działka budowlana w Kłodawie!
Działka budowlana w Kłodawie!
165000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²161 zł/m²
Powierzchnia1300 m²
Szerokość0 m
Długość0 m
Typbudowlana

MALOWNICZO POŁOŻONA DZIAŁKA W POBLIŻU JEZIORA W KŁODAWIE Działka budowlana malowniczo położona z możliwością połączenia. Działki położone w urokliwej i spokojnej okolicy jeziora kłodawskiego ok 600m. Dojazd do działki drogą asfaltową i utwardzoną. Działka uzbrojona. Powierzchnai 13 arów. Cena 210 tys zł. NAJSKUTECZNIEJSZY W REGIONIE DORADCA KREDYTOWY POMOŻE UZYSKAĆ DOGODNE WARUNKI FINANSOWANIA ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI. BEZPŁATNIE PORÓWNA OFERTĘ WSZYSTKICH BANKÓW, POMOŻE WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ POD KONTEM INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA, ORAZ POPROWADZI OD PIERWSZEGO KONTAKTU AZ DO WYPŁACENIA ŚRODKÓW PRZEZ BANK. Więcej informacji; tel. kom. 533 371 555 e-mail go****1@z******************.pl Gorzów Zachód Nieruchomości

Z ładnym widokiem na jezioro.
Z ładnym widokiem na jezioro.
429990 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²141 zł/m²
Powierzchnia1145 m²
Typbudowlana

Działka budowlana. Działka jest w trakcie uzbrajania w prąd, kanalizację i wodę. Miejscowy plan dopuszcza także funkcję usługową (np. dom na wynajem). Działka z widokiem na malownicze jeziorko nieopodal Unieszewa. W okolicy także inne jeziora - Wulpińskie i Sarąg. Dogodny dojazd do Olsztyna. Wielkość 1145 m2. Cena 162 tys. brutto. Cena zawiera uzbrojenie w media i budowę drogi dojazdowej utwardzonej (plan 2021r). Mam także dostępną inną działkę w tej lokalizacji.

Działka nad jeziorem
Działka nad jeziorem
67 000 zł
Krosno Odrzańskie 30+ kilka dni temu

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 500 m2 położona nad jeziorem Granicznym w okolicy Maszewa.Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 20x25 m.Działka przeznaczona pod zabudowę letniskową, położona w bliskiej odległości od jeziora - około 160m.Istnieje również możliwość zakupu działki sąsiedniej o tej samej powierzchni i cenie.Media: energia elektr.

Działka w Dziekanowie Polskim
Działka w Dziekanowie Polskim
330 000 zł
Łomianki 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna działka budowlana w Dziekanowie Polskim Gmina Łomianki.Działka w pobliżu jeziora Dziekanowskiego i wału wiślanego.Kształt kwadratu około 33mx33m.W okolicy liczne sklepy, lokale gastronomiczne, szkoła, przedszkole, basen, przychodnie zdrowia, banki, kościoły.Zachęcam do do zakupu tej atrakcyjnej działki głównie dla rodzin z dziećmi.Numer oferty w biurze: 136121Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, ŁomiankiPowierzchnia: 989Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Chwaszczyno 1299m2
Działka Chwaszczyno 1299m2
180000 zł
Chwaszczyno 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²192 zł/m²
Powierzchnia1299 m²
Typinwestycyjna

BARDZO ATRAKCYJNA CENA  !!!Bardzo ładna, ustawna działka, w Chwaszczynie. Działka o powierzchni 1299 m2, budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinnym, płaska. Wydana decyzja o warunkach zabudowy. Uzbrojenie: woda, gaz i prąd na działce. Dojazd do gruntu utwardzony, zaciszne i spokojne miejsce. Nieruchomość zlokalizowana w okolicy nowo powstającej Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej. W okolicy zabudowa jednorodzinna, w pobliżu jeziora i lasy, dogodny dojazd do centrum Chwaszczyna.Idealna lokalizacja pod inwestycje oraz dla rodziny ceniącej kontakt z naturą, a przy tym doskonały dojazd do Trójmiasta!

Działka z pozwoleniem na budowę -prąd OKAZJA
Działka z pozwoleniem na budowę -prąd OKAZJA
500000 zł
Piła 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²35 zł/m²
Powierzchnia2000 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Na sprzedaż działka budowlana ,budownictwo jednorodzinne z pozwoleniem na budowę (dom z garażem 150m2 ,można złożyć własny projekt) . Prąd na działce. OKAZJA NR 195/4 10 min od miasta ,3 min do drogi 188. W pobliżu sklepy Dino Lasy ,jeziora, stadnina koni. Położona na skraju wsi ,przy ścianie lasu . Dla wszystkich którzy cenią ciszę i spokój w otoczeniu natury . W bliskiej okolicy Plac zabaw ,stadnina koni, przedszkole, sklep. Bezpośrednio . Szukacie innej działki o innej powierzchni proszę dzwonić. 7 dni w tygodniu. Prosze dzwonić nie pisać nie odpowiadam na sms i mail #działka #działkabudowlana #inwestycja #lokata #jeziora wieś Paruszka woj. Wielkopolskie gmina Krajenka

działka nad jeziorem. Chodecz-bogołomia nowy domek
działka nad jeziorem. Chodecz-bogołomia nowy domek
305000 zł
Chodecz 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²238 zł/m²
Powierzchnia500 m²
Szerokość25 m
Długość20 m
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogautwardzona

Działka rekreacyjno-budowlana nad jeziorem kromszewickim w miejscowości Bogołomia gmina Chodecz(pełna własność z księgą wieczystą) . Działka ogrodzona z szeroką bramą położona w sąsiedztwie wielu innych (piękna okolica ,mili sąsiedzi),wyposażona w przyłącze wodne i elektryczne Na działce nowy solidny domek w technologii szkieletowej o powierzchni 65m2 (powierzchnia zabudowy 35m2) .Odległość do jeziora 300-350m , najbliższy sklep 200m. Super miejsce do wypoczynku dla rodzin jak i wędkarzy, w okolicy kilka zarybionych jezior. Cena do negocjacji .Zapraszam i pozdrawiam

Budowlana nad wodą
Budowlana nad wodą
471 000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Budowlana działka z pięknym widokiem na malownicze jeziorko koło Unieszewa. Łabędzie, żurawie, cisza, spokój, wypoczynek. Bogactwo ryb dla wędkarzy (w okolicy także jeziora Sarąg i Wulpińskie). Kanalizacja, woda i prąd w trakcie dociągania bezpośrednio do działki (2021r). Droga dojazdowa do działki w trakcie budowy. Blisko Olsztyn (na zakupy czy wypad do kina). Doskonały dojazd z innych kierunków. Powierzchnia 4488 m2. Cena 471 tys. brutto.

Budowlana w pierwszej linii nad wodą
Budowlana w pierwszej linii nad wodą
471 000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Budowlana nad wodąBudowlana działka z pięknym widokiem na malownicze jeziorko koło Unieszewa. Łabędzie, żurawie, cisza, spokój, wypoczynek. Bogactwo ryb dla wędkarzy (w okolicy także jeziora Sarąg i Wulpińskie). Kanalizacja, woda i prąd w trakcie dociągania bezpośrednio do działki (2021r). Droga dojazdowa do działki w trakcie budowy. Blisko Olsztyn (na zakupy czy wypad do kina). Doskonały dojazd z innych kierunków. Powierzchnia 4488 m2. Cena 471 tys. brutto.

Budowlana nad wodą z mediami
Budowlana nad wodą z mediami
122 000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Budowlana działka z pięknym widokiem na malownicze jeziorko koło Unieszewa. Łabędzie, żurawie, cisza, spokój, wypoczynek. Bogactwo ryb dla wędkarzy (w okolicy także jeziora Sarąg i Wulpińskie). Kanalizacja, woda i prąd w trakcie dociągania bezpośrednio do działki (2021r). Droga dojazdowa do działki w trakcie budowy. Blisko Olsztyn (na zakupy czy wypad do kina). Doskonały dojazd z innych kierunków. Powierzchnia 861 m2. Cena 122 tys. brutto.

Budowlana nad wodą. Z mediami
Budowlana nad wodą. Z mediami
250000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²142 zł/m²
Powierzchnia861 m²
Typbudowlana

Budowlana działka z pięknym widokiem na malownicze jeziorko koło Unieszewa. Łabędzie, żurawie, cisza, spokój, wypoczynek. Bogactwo ryb dla wędkarzy (w okolicy także jeziora Sarąg i Wulpińskie). Kanalizacja, woda i prąd w trakcie dociągania bezpośrednio do działki (2021r). Droga dojazdowa do działki w trakcie budowy. Blisko Olsztyn (na zakupy czy wypad do kina). Doskonały dojazd z innych kierunków. Powierzchnia 861 m2. Cena 122 tys. brutto.

Działka budowlana w pobliżu Gniezna (Wilkowyja)
Działka budowlana w pobliżu Gniezna (Wilkowyja)
70000 zł
Gniezno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 273
Cena za m²54.99 zł/m²

Atrakcyjna, ogrodzona działka budowlana o powierzchni 1273m2 w Wilkowyi w pobliżu Kłecka, Gniezna.  Przedmiotem sprzedaży jest ogrodzona działka budowlana o powierzchni 1273m2, zlokalizowana w Wilkowyi, gmina Kłecko, powiat gnieźnieński w pobliżu Kłecka, Gniezna. Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej, spokojnej okolicy na terenie zabudowanym, niedaleko jeziora Gorzuchowskiego. Doskonały dojazd, zaledwie  50km do Poznania, 17km do Gniezna, 13km do drogi S5. Działka: Działka budowlana o powierzchni 1273m2, kształt regularny, w pierwszej linii zabudowy, wzdłuż drogi asfaltowej, ogrodzona, z nasadzeniami zielonymi (drzewa owocowe, tuje, krzewy). Front działki 31m, bok działki 39m. Uzbrojenie: W drodze wzdłuż frontu działki sieci: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa i światłowód. Możliwości: Możliwość zabudowy działki domem jednorodzinnym. Możliwość zakupu barakowozu o powierzchni około 12m2 w cenie 3500zł zlokalizowanego na działce. Możliwość zakupu garażu blaszanego o powierzchni około 20m2 w cenie 2000zł zlokalizowanego na działce. Forma własności: pełna własność. Lokalizacja: Działka położona wśród sąsiednich zabudowań w malowniczej, spokojnej, zacisznej okolicy niedaleko jeziora (około 900m pieszo). Dojazd drogą lokalną, asfaltową w zaledwie kilka minut od Kłecka, 15minut od Gniezna, czy też drogą ekspresową S5 do Poznania (około 50km). Dogodny dojazd zarówno do Pobiedzisk (ok. 25km), Wrześni (ok. 42km), Kiszkowa (ok. 15km), Wągrowca (27km), Kostrzyna (ok.40km), Trzemeszna (ok.35km), Bydgoszczy (ok. 77km) oraz Inowrocławia (ok. 77km). W sąsiedniej miejscowości (Kłecko) znajdują się min. szkoła podstawowa, gimnazjum, Kościół, sklepy różnych branż (min. budowlanej, Dino, Biedronka). W pobliżu zlokalizowane są Lednicki Park Krajobrazowy (ok. 12km), okoliczne lasy i jeziora min. Gorzuchowskie, Kłeckie, Świniarskie, Działyńskie, Biskupickie, Lednickie (kąpieliska, możliwość pływania żaglówkami). - - - - - - - - - - - Cena: 70 000zł (55zł/m2) - - - - - - - - - - - Kontakt: Katarzyna Tel.: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany ceny.

Ładna działka budowlana 1185m Sady
Ładna działka budowlana 1185m Sady
81900 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²295 zł/m²
Powierzchnia1185 m²
Szerokość26 m
Długość43 m
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

Na sprzedaż ładna, niemal prostokątna działka budowlana w Sadach o powierzchni 1185m i wymiarach 26x43 m. W okolicy nowe domy jednorodzinne i bliźniaki.dojazd do działki droga asfaltową. Media położone w drodze: gaz, prąd, woda, kanalizacja. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz pod zabudowę usługową oznaczone symbolami 1MN/U, 2MN/U, 3MN/U. Maksymalna,powierzchnia zabudowy - 40%, maksymalna powierzchnia zabudowy budynku garażowo - mieszkaniowego - 50m2. Uchwała nr LVII/886/2018 Rada Gminy Tarnowo Podgórne. Dobra komunikacja z Poznaniem, w pobliżu trasa S11 i 92. 3 km do jeziora Lusowo.

Budowlana z linią brzegową i mediami.
Budowlana z linią brzegową i mediami.
457 000 zł
Szczytno 30+ kilka dni temu

Działka budowlana z własną linią brzegową. W trakcie porządkowania i uzbrajania w media. Powstaje także droga dojazdowa do działki. Na sąsiadującym bezpośrednio terenie zbudowany zostanie pomost. Działka w trakcie porządkowania.Położona jest na lekkim wzniesieniu. Ładny widok na jezioro i okolicę. Nieliczna zabudowa w okolicy, głównie rekreacyjna. Jezioro Sąpłaty koło Julianowa słynie z ryb i spokoju. Ciche miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. W sąsiedztwie także inne jeziora. W bliskiej odległości duże obszary lasy na wycieczki piesze, rowerowe, czy na grzyby. Dobry dojazd z Olsztyna, Szczytna czy Warszawy (wkrótce otwarcie trasy S7). Wielkość działki 4324 m2 w cenie 457 tys. brutto (media w cenie).

Działki budowlane obok jeziora Orzysz
Działki budowlane obok jeziora Orzysz
79 500 zł
Pisz 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną na Mazurach, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Odoje. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy : Ok. 800m od Jeziora Orzysz, które jest rajem dla wędkarzy (J. Orzysz wyłączone jest dla połowów sieciami rybackimi) Ok. 7km od miasta Orzysz Ok. 30km od Giżycka, Mikołajek i Ełku Na miejscu co 2 dzień sklep mobilny. Wokół wiele jezior i lasów. Idealne miejsce do wypoczynku bądź zamieszkania w otoczeniu ciszy i przyrody. Każda działka budowlana ma powierzchnię od 1582 m2 do 1602 m2 W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny na nr. 501823482 chętnie udzielę wszelkich informacji. Pozdrawiam

Działki nad jeziorem 30 minut od morza
Działki nad jeziorem 30 minut od morza
30+ kilka dni temu

Sprzedam bezpośrednio teren pod budowę rezydencji pod lasem z częścią prywatnego jeziora w cichej spokojnej okolicy 30 minut od morza bałtyckiego. Teren objęty MPZP zabudowa rezydencjonalna do 9.5m wysokości piwnica dwie kondygnacje prąd i woda na działce dojazd drogą asfaltową dogodny do centrum Warszawy i Gdańska trasą S7. Jedyne takie miejsce w okolicy gdzie można zbudować dom przy samym brzegu z pomostem wchodzącym w jezioro z prywatną plażą. Blisko Zalew Wiślany i Kraina wielkich jezior mazurskich oraz przekop przez Mierzeję Wiślaną. Powierzchnia i cena do uzgodnienia telefonicznie. Film z drona na YouTube Działka budowlana z linią brzegową Jagodnik.

Działka, 1 950 m², Prądocin
Działka, 1 950 m², Prądocin
209600 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 950
Cena za m²107.49 zł/m²

Znakomita działka budowlana w Prądocinie Znakomita lokalizacja 100m do lasu i 400m do Jeziora Jezuickiego !!! Wjazd na działkę od strony północnej To jest to czego szukasz !!!   Do sprzedaży bardzo ładna  działka budowlana w Prądocinie gmina Nowa Wieś Wielka powierzchni 1950m2 W prostokącie o wymiarach 39mx 51mm Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej dzielnicy. W okolicy nowe domy jednorodzinne wolnostojące. Dogodny i szybki dojazd do centrum Bydgoszczy.   Działka objęta MPZP   Media : woda, prąd, kanalizacja   Świetna inwestycja  i idealne miejsce na budowę domu dla osób, które chcą dom w prestiżowym miejscu ze znakomita infrastruktura   Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie.   Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. ::LINK DO STRONY .olimp24.eu/oferta.aspx?id=5855140 ::DANE BIURA OLIMP Nieruchomości Libelta 10/2 85-080 Bydgoszcz (użyj formularza kontaktowego) .olimp24.eu

Działka budowlana 12 arów Dąbrówka Stryszów
Działka budowlana 12 arów Dąbrówka Stryszów
90 000 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu

Działka budowlana o powierzchni 1200m2 w miejscowości Dąbrówka w okolicy Jeziora Mucharskiego z widokiem na pobliskie góry. Odległość do lustra wody wynosi 800m. Nieruchomość w kształcie przybliżonym do prostokąta o wymiarach 30x38m, lekko pochyła. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania w całości oznaczona symbolem MN14 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Dojazd drogą gminną asfaltową, ostatnie 120 m utwardzoną drogą o szerokości 4m, w której wraz z nieruchomością nabywamy współudział, luźna zabudowa jednorodzinna oraz otoczenie lasu. Media: prąd, woda oraz kanalizacja w zasięgu, gaz 120m od działki. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości!

Działka 1393m2 – Budowlana – Dąbrówka – gm. Kikół
Działka 1393m2 – Budowlana – Dąbrówka – gm. Kikół
55000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 393
Cena za m²39.48 zł/m²

Działka 1393m2 – Budowlana – Dąbrówka – gm. Kikół Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej o pow. 1393 m2, położonej w pobliżu jeziora Jeżewiec (Lubinek Mały) - w Dąbrówce (gm. Kikół., pow. lipnowski). Obszar położony w obrębie Pojezierza Dobrzyńskiego - w okolicy tereny leśne oraz liczne oczka wodne i jeziora. Nieruchomość usytuowana przy drodze gruntowej, w spokojnej okolicy, pośród innych działek budowlanych (z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną), kilka minut od drogi krajowej nr 10 (droga relacji Lipno - Toruń) oraz ok. 30 minut jazdy od granic administracyjnych Torunia. Wraz z działką oferowany jest udział w nieruchomości z dostępem do jeziora i pomostem (dostęp do jeziora – w cenie nieruchomości). Obszar działki: - posiada regularny kształt (prostokąt) o wym.: ok. 40m (front) x ok. 35m, - jest niezabudowany, - ukształtowanie terenu: płaskie, - ogrodzenie - brak, - uzbrojony (woda, prąd) – media w drodze, - kanalizacja – szambo. Wydano decyzję o warunkach zabudowy, umożliwiającą budowę budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, wolnostojącego wraz z garażem oraz budynkiem gospodarczym: - zabudowa parterowa z możliwością realizacji poddasza użytkowego oraz podpiwniczenia, - maksymalna wysokość budynku mieszkalnego: 8 m, - szerokość elewacji frontowej: do 15 m. - dach: dwuspadowy lub wielospadowy. Zapraszam na prezentację. Adam - POLANNKA NIERUCHOMOŚCI tel. 690-930-878

PRZECZYCE / GMINA MIERZĘCICE - atrakcyjna działka rolno-budowlana na sprzedaż.
PRZECZYCE / GMINA MIERZĘCICE - atrakcyjna działka rolno-budowlana na sprzedaż.
315 000 zł
Będzin 30+ kilka dni temu

PRZECZYCE / GMINA MIERZĘCICE - atrakcyjna działka rolno-budowlana na sprzedaż.Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 22653 m.kw. w spokojnej i malowniczej okolicy w pobliżu jeziora Przecyce. Cześć budowlana stanowi około 2700 m.kw. od strony drogi. W planie zagospodarowania przestrzennego teren ten jest oznaczony jako 2P/U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów z dopuszczeniem usług.Część rolna stanowi około 19500 m.kw.Dojazd do działki drogą utwardzoną. Działka znajduje się tuż przy trasie S1Wymiary działki wynoszą 32 m x 700 m.MEDIA :- prąd - w odległości około 40 m od działki- woda - w odległości około 40 m od działkiDodatkowym atutem jest dobry dojazd do miast aglomeracji śląskiej. W odległości około 9 km znajduje się wjazd na autostradę A1 oraz na trasę S1. dojazd do Katowic to około 30 minut, dojazd do Będzina to około 20 minut. Zapraszamy na prezentację mieszkania oraz do zakupu.

Działka budowlana, plaża,szlak WJM, jezioro Ryńskie, m. Rybical
Działka budowlana, plaża,szlak WJM, jezioro Ryńskie, m. Rybical
325000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 012
Cena za m²321.15 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o pow.1012 m2 w m. Rybical gmina Ryn na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Działka znajduje się w kompleksie 46 działek ze wspólną strefą rekreacyjną tj.: WSPÓLNA PLAŻA, PORT, PLAC ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH, BOISKO WIELOFUNKCYJNE. W cenie działki: utwardzenie dróg wewnętrznych, uzbrojenie działki (woda, kanalizacja i prąd), ogrodzenie terenu wspólnego, drenaż całego terenu osady. Doprowadzanie mediów w trakcie realizacji. Budowa pierwszego domu planowana jest już we wrześniu tego roku. Atrakcyjna oferta inwestycyjna. Teren objęty MPZP a koncepcja osady zakłada stworzenie całorocznego kompleksu wypoczynkowo - rekreacyjnego z bezpośrednim dostępem do Jeziora Ryńskiego, istnieje opcja zarządzania nieruchomością. Plan zagospodarowania daje możliwość wybudowania domu wolnostojącego bądź w zabudowie bliźniaczej zajmującego 30 % powierzchni działki (działka o powierzchni 1000m2 = dom o powierzchni 300m2). W bliskiej okolicy będzie przebiegała Mazurska Pętla Rowerowa :)

WYJĄTKOWA OKAZJA!!. Działka Potrzanowo Super lokalizacja
WYJĄTKOWA OKAZJA!!. Działka Potrzanowo Super lokalizacja
82500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 233
Cena za m²66.91 zł/m²

Bezpośrednio. Potrzanowo Skoki działka budowlana. Naprawdę wyjątkowa okazja. W tej okolicy działki są wyjatkowo atrakcyjne z uwagi na połozenie oraz bliskość miasta. Tu nie powstanie osiedle domków jednorodzinych. Tu znajdziesz ciszę, spokój i świeże powietrze. Idealne do wypoczynku lub stałego zamieszkania. Działka budowlana o powierzchni 1233 m2 położona jest w miejscowości Potrzanowo ul. Smolarki, gmina Skoki, powiat wągrowiecki. Nr działki 48/6 Do działki doprowadzone są media takie jak prąd i woda. Wysokośc budynku mieszkalnego do 9,5 dwie kondygnacje w tym poddasze gospodarcze. Kąt nachylenia dachu od 35 do 45 stopni. Garaż do 5 m2 wolnostojący. Do jeziora rowerem ok 10 minut drogi. Plan zagospodarowania przestrzennego. Nie współpracujemy z biurami nieruchomości, oferta bezpośrednia. Miejscowość znajduje się 5,5 km od Skoków, 23 km od Wągrowca i 45 km od Poznania. W najbliższych okolicach jest las i jezioro. W potrzanowie znajduje się przedszkole a w Skokach szkoła podstawowa. ZAPRASZAM

Działka na Mazurach z warunkami zabudowy nieopodal jeziora .
Działka na Mazurach z warunkami zabudowy nieopodal jeziora .
81000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²86 zł/m²
Powierzchnia815 m²
Typbudowlana

Sprzedam malowniczą działkę z warunkami zabudowy nad jeziorem Szymoneckim Mazury -Szlak Wielkich Jezior( oddalonym od brzegu jeziora ok. 800 m) Działka w Szymonkach (pomiędzy Giżyckiem- 21 km. a Mikołajkami-15 km)łączny metraż 1682 m 2 ,podzielona na dwie działki 815 m 2 i 867 m 2 ,hipotecznie odrębne. Działki są obok siebie, w malowniczym zagajniku , nieopodal drogi głównej między Giżyckiem a Mikołajkami(oddzielone od niej lasem).Działka znajduje się nieopodal przesmyku szymoneckiego łączącego jeziora Szymon i Szymoneckie ze Szlakiem Wielkich Jezior. W pobliskiej miejscowości Szymonka znajduje się kompleks turystyczny :gospodarstwa agroturystyczne, sklepy,kościół, bary i restauracja, zatoczka dla łodzi i jachtów,pole namiotowe.W okolicy znajduje się wiele tras rowerowych i zabytków regionu.Idealne miejsce na rekreację .Miejsce wyjątkowo spokojne ,możliwość postawienia domków rekreacyjnych -na dwu działkach - 3 ,świetne miejsce inwestycyjne- agroturystyka ,mini pole golfowe, etc .droga leśna, odległość od drogi relacji Giżycko-Mikołajki-100 m Działka rolno-budowlana (pastwiska IV P)wydane warunki zabudowy , doprowadzony prąd / wjazd na drogę leśną / , Cena 140 000 zł(dwie działki)-do negocjacji Cena jednej działki -70 000 zł-do negocjacji

Dzialka budowlana  1012 m2 Rybical
Dzialka budowlana 1012 m2 Rybical
325 000 zł
Giżycko 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o pow.1012 m2 w m. Rybical gmina Ryn na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Działka znajduje się w kompleksie 46 działek ze wspólną strefą rekreacyjną tj.: WSPÓLNA PLAŻA, PORT, PLAC ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH, BOISKO WIELOFUNKCYJNE. W cenie działki: utwardzenie dróg wewnętrznych, uzbrojenie działki (woda, kanalizacja i prąd), ogrodzenie terenu wspólnego, drenaż całego terenu osady. Doprowadzanie mediów w trakcie realizacji. Budowa pierwszego domu planowana jest już we wrześniu tego roku. Atrakcyjna oferta inwestycyjna. Teren objęty MPZP a koncepcja osady zakłada stworzenie całorocznego kompleksu wypoczynkowo - rekreacyjnego z bezpośrednim dostępem do Jeziora Ryńskiego, istnieje opcja zarządzania nieruchomością. Plan zagospodarowania daje możliwość wybudowania domu wolnostojącego bądź w zabudowie bliźniaczej zajmującego 30 % powierzchni działki (działka o powierzchni 1000m2 = dom o powierzchni 300m2). W bliskiej okolicy bedzie przebiegała Mazurska Pętla Rowerowa :) Działka sprzedawana na podstawie Faktury VAT - mozliwość odliczenia podatku VAT 23%. Znakomita forma inwestycji dla firmy.

Działka z mpzp Sieraków Góra blisko J. Jaroszewskiego lasu
Działka z mpzp Sieraków Góra blisko J. Jaroszewskiego lasu
210000 zł
Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 734
Cena za m²76.81 zł/m²

!!! Uwaga Okazja Została do sprzedania ostatnia działka budowlana !!! !!! Tylko 700m do jeziora Jaroszewskiego !!! Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 2734m2 we wsi Góra trzy kilometry od Sierakowa, 70km od Poznania, 70km od Gorzowa Wlkp (oznaczenie na geoportalu 147/3, 147/4(sprzedana)). Działka budowlana ma zatwierdzony przez radę miasta Sierakowa plan zagospodarowania przestrzennego (uchwała nr XXXVII/341/06 ). Zgodnie z nim mogą na niej powstać budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki gospodarczo-garażowe, budynki usługowe, obiekty małej architektury z możliwością prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działka jest położona na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego( Kraina 100jezior) na skraju Puszczy Noteckiej. Najbliższe jezioro znajduje się około 100m od działki (do jeziora Wielkiego 130m, do jeziora Jaroszewskiego 700m, do lasu 30m). Działka znajduję się 100m od drogi asfaltowej (dojazd drogą utwardzoną gminną). Ogólnie w promieniu 5km znajduję się około 20 jezior w tym najgłębsze w województwie wielkopolskim jezioro Śremskie( około 1km od działki) tzw kryptodepresją. Przy granicy działki biegnie prąd i woda z ujęcia gminnego( około 10m). Z działki rozpościera się piękny widok na jezioro i las( szczególnie urokliwe są zachody słońca na styku tafli wody i lasu). Z działki można dojść lasem do tzw dzikiej plaży przy jeziorze Jaroszewskim. Jest to jezioro flagowe, wizytówka Pojezierza Sierakowskiego z pierwszą klasą czystości wody( również jezioro Śremskie ma 1 klasę czystości wody). Wymiary działki szerokość od czoła 27m(na końcu 32m) długość 93m. Klasa ziemi grunt orny RVI. W pobliżu działki znajduje się plaża z siłownią oraz placem zabaw i sklepem.. Koło działki biegną pieszo-rowerowe szlaki turystyczne( w okolicy jest ich około 40km) a w niedalekiej odległości znajduję się również winnica. Jako ciekawostka, trasa legendarnego triathlonu sierakowskiego również biegnie przy działce. Warto wspomnieć również o atrakcjach w bliższej lub dalszej okolicy tj stadnina koni Sieraków(gdzie można uczyć się jazdy na koniu), zamek Opalińskich Sieraków, kościół katolicki Sieraków, centrum edukacji przyrodniczej Chalin, plaża główna Słoneczko. Reasumując jest to działka idealne dla osób szukających spokoju i wypoczynku, raj dla wędkarzy, grzybiarzy i miłośników pieszych wędrówek. Jak ktoś szuka malowniczego położenia, bliskości jezior( szczególnie z krystaliczno czystą wodą (jezioro Jaroszewskie, Sremskie) i możliwości dość szybkiego rozpoczęcia procesu budowy to ta działka jest idealną propozycją. Może być również ciekawą alternatywą pod lokatę kapitału. Dzięki lokalizacji, bliskości mediów, aktualnemu mpzp (zresztą jedynego w tamtej okolicy) stanowi potencjał do sporych zwyżek w przyszłości. Działkę sprzedaję jako osoba prywatna także odpada prowizja pośrednika.

Gniewino ŁADNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1331m2
Gniewino ŁADNA DZIAŁKA BUDOWLANA 1331m2
79 860 zł
Wejherowo 30+ kilka dni temu

. - działka budowlana położona w okolicy nowych domów jednorodzinnych i stadionu sportowego. Teren płaski o powierzchni 1331 m2, położony w niedalekiej odległości od centrum. Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem 26.00.02.MN - jako teren zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności wraz z ogrodami. Lokalizacja idealna dla osób spragnionych ciszy, szukających kontaktu z naturą, jak również ceniących bliskość aglomeracji trójmiejskiej (odległość do centrum Gdyni wynosi około 44 km, do Wejherowa około 20 km, do Lęborka około 28 km). W niedalekiej odległości od działki znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, basen, Hotel Mistral, boiska sportowe, stadion, specjalistyczna przychodnia lekarska oraz liczne jeziora (Żarnowieckie, Salińskie i Choczewskie).Gmina Gniewino to miejsce, które prężnie się rozwija i wyróżnia się licznymi ścieżkami rowerowymi, punktami turystycznymi tj. Wieża widokowa "Morskie Oko" , przystań rybacka, Skansen w Nadolu.

Działka z poz. TWÓJ AZYL -prąd las/jeziora ECO POMYSŁ NA LOKDAWN
Działka z poz. TWÓJ AZYL -prąd las/jeziora ECO POMYSŁ NA LOKDAWN
69 999 zł
Piła 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana ,budownictwo jednorodzinne z pozwoleniem na budowę(dom z garażem 150m2 ,można złożyć własny projekt) .Można rozpocząć budowę domu natychmiast lub potraktować jako inwestycję.Prąd na działce. teren płaski ,szeroki frontOKAZJA NR 195/4 (cena dotyczy tylko tej jednej działki bez negocjacji)Dostępne też działki 195/2 i 195/3 w cenie 85000 zł15 min od miasta ,3 min do drogi 188.W pobliżu sklepy Dino Lasy ,jeziora, stadnina koni.Położona na skraju wsi ,przy ścianie lasu .Dla wszystkich którzy cenią ciszę i spokój w otoczeniu natury .W bliskiej okolicy Plac zabaw ,stadnina koni, przedszkole, sklep.Prąd na działce-przydomowa oczyszczalniaZgoda na wszystkie rodzaje ECO rozwiązań.Bezpośrednio .Szukacie innej działki o innej powierzchni proszę dzwonić.7 dni w tygodniu. do 22.00(możliwość przyjęcia w rozliczeniu samochodu)Zapraszam do obejrzenia zdjęcia nie oddają .#działka #działkabudowlana #inwestycja #lokata #jezioraWieś Paruszka woj. Wielkopolskie gmina Krajenka okolica Piła

Sprzedam działkę Przygodzice
Sprzedam działkę Przygodzice
65000 zł
Ostrów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia756
Cena za m²85.98 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w Przygodzicach , w bliskich okolicach Ostrowa Wlkp . O pow. 756m² położona w cichej i spokojnej okolicy. Media prąd ,woda ,kanalizacja ,gaz. ,aktualne warunki zabudowy . W miejscowości szkoła podstawowa i gimnazjum, połączenie z Ostrowem MZK, bardzo dobry dojazd do centrum miasta Ostrowa .Teren Przygodzic oraz najbliższe okolice, to przepiękne tereny Doliny Baryczy, raj dla turystów, hodowców koni ale także dla wędkarzy z racji zlokalizowania w pobliżu jeziora Trzcielin oraz Szperek , jak i dużej ilości stawów rybnych . Stawy Przygodzickie - zespół około 70 stawów rybnych położonych w powiecie ostrowskim, na obszarze gminy Przygodzice, w dolinie górnej Baryczy, rozciągnięty wzdłuż osi Ostrów-Antonin i położony na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy oraz Obszaru Chronionego Krajobrazu Wzgórza Ostrzeszowskie i Kotlina Odolanowska.

Działka z poz. TWÓJ AZYL -prąd las/jeziora ECO
Działka z poz. TWÓJ AZYL -prąd las/jeziora ECO
69 999 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana ,budownictwo jednorodzinne z pozwoleniem na budowę(dom z garażem 150m2 ,można złożyć własny projekt) .Można rozpocząć budowę domu natychmiast lub potraktować jako inwestycję.Prąd na działce. teren płaski ,szeroki frontOKAZJA NR 195/4 (cena dotyczy tylko tej jednej działki bez negocjacji)Dostępne też działki 195/2 i 195/3 w cenie 85000 zł15 min od miasta ,3 min do drogi 188.W pobliżu sklepy Dino Lasy ,jeziora, stadnina koni.Położona na skraju wsi ,przy ścianie lasu .Dla wszystkich którzy cenią ciszę i spokój w otoczeniu natury .W bliskiej okolicy Plac zabaw ,stadnina koni, przedszkole, sklep.Prąd na działce-przydomowa oczyszczalniaZgoda na wszystkie rodzaje ECO rozwiązań.Bezpośrednio .Szukacie innej działki o innej powierzchni proszę dzwonić.7 dni w tygodniu. do 22.00(możliwość przyjęcia w rozliczeniu samochodu)Zapraszam do obejrzenia zdjęcia nie oddają .#działka #działkabudowlana #inwestycja #lokata #jezioraWieś Paruszka woj. Wielkopolskie gmina Krajenka okolica PiłaMOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZANIE W POZNANIU

Atrakcyjna działka budowlana z mpzp Sieraków Góra 2734m2 jeziora lasy
Atrakcyjna działka budowlana z mpzp Sieraków Góra 2734m2 jeziora lasy
210000 zł
Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 734
Cena za m²76.81 zł/m²

!!! Uwaga Okazja Została do sprzedania ostatnia działka budowlana !!! Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 2734m2 we wsi Góra trzy kilometry od Sierakowa, 70km od Poznania, 70km od Gorzowa Wlkp (oznaczenie na geoportalu 147/3, 147/4(sprzedana)). Działka budowlana ma zatwierdzony przez radę miasta Sierakowa plan zagospodarowania przestrzennego (uchwała nr XXXVII/341/06 ). Zgodnie z nim mogą na niej powstać budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki gospodarczo-garażowe, budynki usługowe, obiekty małej architektury z możliwością prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Działka jest położona na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego( Kraina 100jezior) na skraju Puszczy Noteckiej. Najbliższe jezioro znajduje się około 100m od działki (do jeziora Wielkiego 130m, do jeziora Jaroszewskiego 600m, do lasu 30m). Działka znajduję się 100m od drogi asfaltowej (dojazd drogą utwardzoną gminną). Ogólnie w promieniu 5km znajduję się około 20 jezior w tym najgłębsze w województwie wielkopolskim jezioro Śremskie( około 1km od działki) tzw kryptodepresją. Przy granicy działki biegnie prąd i woda z ujęcia gminnego( około 10m). Z działki rozpościera się piękny widok na jezioro i las( szczególnie urokliwe są zachody słońca na styku tafli wody i lasu). Z działki można dojść lasem do tzw dzikiej plaży przy jeziorze Jaroszewskim. Jest to jezioro flagowe, wizytówka Pojezierza Sierakowskiego z pierwszą klasą czystości wody( również jezioro Śremskie ma 1 klasę czystości wody). Wymiary działki szerokość od czoła 27m(na końcu 32m) długość 93m. Klasa ziemi grunt orny RVI. W pobliżu działki znajduje się plaża z siłownią oraz placem zabaw i sklepem.. Koło działki biegną pieszo-rowerowe szlaki turystyczne( w okolicy jest ich około 40km) a w niedalekiej odległości znajduję się również winnica. Jako ciekawostka, trasa legendarnego triathlonu sierakowskiego również biegnie przy działce. Warto wspomnieć również o atrakcjach w bliższej lub dalszej okolicy tj stadnina koni Sieraków(gdzie można uczyć się jazdy na koniu), zamek Opalińskich Sieraków, kościół katolicki Sieraków, centrum edukacji przyrodniczej Chalin, plaża główna Słoneczko. Reasumując jest to działka idealne dla osób szukających spokoju i wypoczynku, raj dla wędkarzy, grzybiarzy i miłośników pieszych wędrówek. Jak ktoś szuka malowniczego położenia, bliskości jezior( szczególnie z krystaliczno czystą wodą (jezioro Jaroszewskie, Sremskie) i możliwości dość szybkiego rozpoczęcia procesu budowy to ta działka jest idealną propozycją. Może być również ciekawą alternatywą pod lokatę kapitału. Dzięki lokalizacji, bliskości mediów, aktualnemu mpzp (zresztą jedynego w tamtej okolicy) stanowi potencjał do sporych zwyżek w przyszłości. Działkę sprzedaję jako osoba prywatna także odpada prowizja pośrednika.

Działka W Kształcie Trapezu - Mpzp
Działka W Kształcie Trapezu - Mpzp
83600 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia880
Cena za m²95 zł/m²

DZIAŁKA W KSZTAŁCIE TRAPEZU - MPZP CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 880 m2. Cena sprzedaży wynosi 83,600 zł. Przeznaczenie działki - budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy - mieszkaniowo-usługowa. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona. Media: prąd - w drodze, woda - w drodze, kanalizacja - brak, gaz - brak. Dominujące zagospodarowanie działki: nieużytki. Uzupełniające zagospodarowanie: łąki. Działka nie posiada ogrodzenia, teren jest płaski.   LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w obszarze wiejskim i usytuowana jest poza zabudowaniami. Natężenie ruchu samochodów - słabe. W okolicy znajdują się sklep spożywczy, jezioro, las. Komunikacja miejska - autobus. DODATKOWE INFORMACJE: ATRAKCYJNE działki budowlane (2) położone w cichej i spokojnej okolicy: łatwy dojazd do Leszna, odległość do jeziora (plaża) - ok. 1,5 km / 18 min pieszo. Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, teren niezabudowany, łąki, pola, jezioro, las. Wymiary: ok. 40 m (front) x 32,5 m x 15 m x 40 m. ATUTY: - dostęp do drogi publicznej, - uregulowany stan prawny, - cicha i spokojna okolica, - media w drodze. Oznaczenie w MPZP: MN/U - teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. POLECAM i zapraszam na prezentację ! Szukaj nas w mediach społecznościowych: FACEBOOK: TCN Stankiewicz. INSTAGRAM: stankiewiczestates. TWITTER: Bartek Stankiewicz. Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: (użyj formularza kontaktowego) Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 21395 Twoje Centrum Nieruchomości - Twój partner na rynku nieruchomości

Działka W Kształcie Trapezu - Mpzp
Działka W Kształcie Trapezu - Mpzp
98040 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 032
Cena za m²95 zł/m²

DZIAŁKA W KSZTAŁCIE TRAPEZU - MPZP CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,032 m2. Cena sprzedaży wynosi 98,040 zł. Przeznaczenie działki - budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy - mieszkaniowo-usługowa. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona. Media: prąd - w drodze, woda - w drodze, kanalizacja - brak, gaz - brak. Dominujące zagospodarowanie działki: nieużytki. Uzupełniające zagospodarowanie: łąki. Działka nie posiada ogrodzenia, teren jest płaski.   LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w obszarze wiejskim i usytuowana jest poza zabudowaniami. Natężenie ruchu samochodów - słabe. W okolicy znajdują się sklep spożywczy, jezioro, las. Komunikacja miejska - autobus. DODATKOWE INFORMACJE: ATRAKCYJNE działki budowlane (2) położone w cichej i spokojnej okolicy: łatwy dojazd do Leszna, odległość do jeziora (plaża) - ok. 1,5 km / 18 min pieszo. Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, teren niezabudowany, łąki, pola, jezioro, las. Wymiary: ok. 55 m (front) x 27 m x 19 m x 45,5 m. ATUTY: - dostęp do drogi publicznej, - uregulowany stan prawny, - cicha i spokojna okolica, - media w drodze. Oznaczenie w MPZP: MN/U - teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. POLECAM i zapraszam na prezentację ! Szukaj nas w mediach społecznościowych: FACEBOOK: TCN Stankiewicz. INSTAGRAM: stankiewiczestates. TWITTER: Bartek Stankiewicz. Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: (użyj formularza kontaktowego) Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 21395 Twoje Centrum Nieruchomości - Twój partner na rynku nieruchomości

Działka budowlana uzbrojenia
Działka budowlana uzbrojenia
74900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²53.5 zł/m²

Dzień dobry Do sprzedania ładna działka budowlana w spokojnej okolicy i malowniczym miejscu. Opis: SPRZEDAM działkę budowlaną w pełni uzbrojona, 800 metrów od jeziora Wojnowskiego (pow. jeziora 229 ha), położone w miejscowości Kolesin, oddalonej od Sulechowa 10 km, od Babimostu 6 km (woj.lubuskie). Powierzchnia działki to:1306²(13,6arów) dojazd drogą utwardzoną z dwóch stron - 60 metrów od głównej drogi asfaltowej , media przy działce. Działka zlokalizowane wśród nowo powstającej zabudowy domków jednorodzinnej. Na działkę wydana została decyzja o warunkach zabudowy, zgodnie z którą: – ustala się budowę budynków jednorodzinnych parterowych z dopuszczeniem poddaszy użytkowych,oraz budowę oddzielnie budynku gospodarczego (garażu).  – liczba kondygnacji budynku jednorodzinnego - jedna, dopuszcza się budowę poddasza użytkowego. W odległości ok. 3 km od miejscowości znajduje się jedyny port lotniczy z obsługą pasażerską w województwie lubuskim Zielona Góra – Babimost. Dobra komunikacja z Zieloną Górą, do której można dotrzeć w 80 % drogą szybkiego ruchu w mniej niż 30 minut, leżącą 32 km od wsi. Malowniczy teren, czysty ekologicznie region jest idealnym miejscem dla osób chcących zamieszkać w cichym, spokojnym oraz pięknym miejscu. Ponad pięćdziesiąt procent ogólnej powierzchni geodezyjnej wsi zajmują lasy: sosnowe, olszowe bukowe, dębowe i brzozowe, oddalone od działek o ok.1 km. Bogactwem lasów jest atrakcyjna szata roślinna, którą stanowią mchy i paprocie, a w okresie jesiennym obfitują w grzyby. Obszarem cennym przyrodniczo są tereny samego jeziora, jak również tereny wokół niego, które są objęte strefą chronionego krajobrazu. Działka polecana jest osobom ceniących sobie spokój i podziwianie oryginalnego łona natury dawnych czasów, miłośnikom spacerów, rowerzystów, grzybiarzy i wędkarzy. Cena do ROZSĄDNEJ NEGOCJACJI: 53,50 zł/m². Zapraszam serdecznie do oglądania i zakupu. Polecam Mapa dojazdu do działki w najbliższym sąsiedztwie. Również najbliższym punktem w odległości około 350 metrów tej działki nr:(187/7 i 187/10) STACJA UZDATNIANIA WODY Z INFRASTRUKTURĄ gmina Babimost, obręb Kolesin. Kolesin 27, 66-111 Kolesin https://maps.app.goo.gl/LXdK4da9jkxpZyTK6 Kontakt telefoniczny-SMS: 50*******36.

Działka Marynin 18200m2 (nr: 42226/191/OGS)
Działka Marynin 18200m2 (nr: 42226/191/OGS)
2 500 000 zł
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

ŚWIETNA INWESTYCJA: wyjątkowo pięknie położona działka budowlana podzielona na 5 działek pod zabudowę rezydencjonalną. Bardzo ciekawy teren dający olbrzymie możliwości zagospodarowania - hotel, SPA. Działka wyciszona poprzez brak możliwości zabudowy terenu zlokalizowanego z dwóch stron działki. Dodatkowym atutem działki jest jej leśny charakter - graniczy także z terenem leśnym. Doskonały dojazd do Warszawy. Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora! przepięknie zalesiona, ale z możliwością wycinki. Jest plan zagospodarowania terenu co jest bardzo istotne dla działki która jest położona w lesie. Media: prąd 50 m od działki , woda, gaz, telefon 150 m dalej. Pozostałe szczegóły na spotkaniu na które zapraszam w celu zapoznania się z nieruchomością. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 2500000 PLN; Powierzchnia działki: 18200; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 137.36 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Kształt działki: Prostokąt; OPIS NIERUCHOMOŚCI: Ogrodzenie: Brak; POLA DODATKOWE: Tagi ogolne: ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż, oferty nieruchomości online, ogłoszenia nieruchomości online, biuro nieruchomości Grodzisk Mazowiecki, biuro nieruchomości Pruszków, gratka nieruchomości, morizon nieruchomości, szybko nieruchomości, otodom nieruchomości, gumtree ogłoszenia nieruchomości, klikmapa, tabelaofert, oferty net; Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 42226/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Grodziski, Grodzisk MazowieckiPowierzchnia: 18200Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka nad jeziorem Dadaj z linią brzegową
Działka nad jeziorem Dadaj z linią brzegową
381 450 zł
Biskupiec 30+ kilka dni temu

Do sprzedaży działka budowlana nad jeziorem Dadaj o powierzchni 2543 m2, położona w gminie Biskupiec, w powiecie olsztyńskim. Dadaj jest wyjątkowym akwenem na Warmii ponieważ ma powierzchnię 1002 ha o długości 8,5 km i nie ma strefy ciszy. Na jeziorze znajduje się kilkadziesiąt wysp, a także to jezioro bogate jest w ryby.Proponowany teren jest delikatnie pagórkowaty z łagodnym zejściem do jeziora.*Media: prąd, woda, kanalizacja.Lokalizacja bardzo dobra!Działki znajdują się w odległości ok 8 km od Biskupca i 30 km od Olsztyna. W pobliskiej miejscowości Kojtryny można zrobić podstawowe zakupy. Dużym atutem lokalizacji jest dobry dojazd do osady krajową drogą nr 16 i ok 2 km wewnętrzną drogą asfaltową, a następnie ok 1 km drogą utwardzoną.W okolicy można skorzystać z licznych atrakcji turystycznych, zjeść obiad w hotelowej restauracji Słoneczny Brzeg , wypożyczyć sprzęt wodny. Na jeziorze zaczyna się szlak kajakowy: Dadaj - Pisa - Wadąg (45 km).To idealne miejsce na wypoczynek i jako lokata kapitału!Zapraszam do kontaktu

Dziekanów, 1 ha, pozwolenie na budowę, DEWELOPER
Dziekanów, 1 ha, pozwolenie na budowę, DEWELOPER
1 870 000 zł
Łomianki 30+ kilka dni temu

Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik geodeta z 25-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Na sprzedaż piękna, foremna działka budowlana o powierzchni 1 ha, położona na terenie Dziekanowa, niedaleko Jeziora Dziekanowskiego w rejonie ulicy Królowej Marysieńki. Dostęp do gruntu - droga asfaltowa; bezpośrednio na działkę - gruntowa. Działka w dogodnym kształcie prostokąta o wymiarach 25x400 m. Teren nieogrodzony, niezagospodarowany, choć uporządkowany i bez zabudowań. W okolicy rejon nowej i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Media: Prąd, gaz - w granicy; woda - w pobliżu; kanalizacja - na chwilę obecną szambo. Teren częściowo objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka posiada prawomocne pozwolenie na budowę i projekt osiedla na 8 budynków, w tym 7 dwu-lokalowych; łącznie 15 lokali. ŚWIETNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Lokalizacja: - przystanek autobusowy - 300 m - centrum Warszawy - 15 km - stacja metra Młociny - 10 km - odległość od Drogi Krajowej 7 - 700 m - rejon nowej i niskiej zabudowy jednorodzinnej - niedaleko szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, przedszkole, bar, stacja paliw, Jezioro Dziekanowskie ŚWIETNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Gorąco zapraszam na prezentację i do zakupu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424) -------------------------- Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.Numer oferty w biurze: BRZ-GS-159224Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, ŁomiankiPowierzchnia: 10000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Dziekanów, 1 ha, pozwolenie na budowę, DEWELOPER
Dziekanów, 1 ha, pozwolenie na budowę, DEWELOPER
1 850 000 zł
Łomianki 30+ kilka dni temu

Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik geodeta z 25-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Na sprzedaż piękna, foremna działka budowlana o powierzchni 10000 m2, położona na terenie Dziekanowa, niedaleko Jeziora Dziekanowskiego w rejonie ulicy Królowej Marysieńki. Dostęp do gruntu - droga asfaltowa; bezpośrednio na działkę - gruntowa. Działka w dogodnym kształcie prostokąta o wymiarach 25x400 m. Teren nieogrodzony, niezagospodarowany, choć uporządkowany i bez zabudowań. W okolicy rejon nowej i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Media: Prąd, gaz - w granicy; woda - w pobliżu; kanalizacja - na chwilę obecną szambo. Teren częściowo objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka posiada prawomocne pozwolenie na budowę i projekt osiedla na 8 budynków, w tym 7 dwu-lokalowych; łącznie 15 lokali. ŚWIETNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Lokalizacja: - przystanek autobusowy - 300 m - centrum Warszawy - 15 km - stacja metra Młociny - 10 km - odległość od Drogi Krajowej 7 - 700 m - rejon nowej i niskiej zabudowy jednorodzinnej - niedaleko szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, przedszkole, bar, stacja paliw, Jezioro Dziekanowskie ŚWIETNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Gorąco zapraszam na prezentację i do zakupu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424) -------------------------- Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.Numer oferty w biurze: BRZ-GS-159224Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, ŁomiankiPowierzchnia: 10000Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Dziekanów, 9600 m2 pozwolenie na budowę, DEWELOPER
Dziekanów, 9600 m2 pozwolenie na budowę, DEWELOPER
1 850 000 zł
Łomianki 30+ kilka dni temu

Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik geodeta z 25-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Na sprzedaż piękna, foremna działka budowlana o powierzchni 9600 m2, położona na terenie Dziekanowa, niedaleko Jeziora Dziekanowskiego w rejonie ulicy Królowej Marysieńki. Dostęp do gruntu - droga asfaltowa; bezpośrednio na działkę - gruntowa. Działka w dogodnym kształcie prostokąta o wymiarach 25x400 m. Teren nieogrodzony, niezagospodarowany, choć uporządkowany i bez zabudowań. W okolicy rejon nowej i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Media: Prąd, gaz - w granicy; woda - w pobliżu; kanalizacja - na chwilę obecną szambo. Teren częściowo objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka posiada prawomocne pozwolenie na budowę i projekt osiedla na 8 budynków, w tym 7 dwu-lokalowych; łącznie 15 lokali. ŚWIETNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Lokalizacja: - przystanek autobusowy - 300 m - centrum Warszawy - 15 km - stacja metra Młociny - 10 km - odległość od Drogi Krajowej 7 - 700 m - rejon nowej i niskiej zabudowy jednorodzinnej - niedaleko szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, przedszkole, bar, stacja paliw, Jezioro Dziekanowskie ŚWIETNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Gorąco zapraszam na prezentację i do zakupu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424) -------------------------- Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.Numer oferty w biurze: BRZ-GS-159224Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawski zachodni, ŁomiankiPowierzchnia: 9600Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Ursynów, działka 930 m2, budowlana, WZ
Ursynów, działka 930 m2, budowlana, WZ
549 000 zł
30+ kilka dni temu

Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik geodeta z 25-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 930 m2, położona na terenie Ursynowa w rejonie ulicy Sarabandy, niedaleko Jeziora Zgorzała. Dostęp do gruntu - utwardzona. Działka w dogodnym kształcie prostokąta o wymiarach 42x22 m. Teren ogrodzony, niezagospodarowany i bez zabudowań, porośnięty młodymi drzewkami i krzewami do wycięcia. W okolicy rejon zabudowy jednorodzinnej. Media: Prąd, gaz, woda - w ulicy; kanalizacja - brak, szambo. Teren objęty studium Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy na budynek jednorodzinny wolnostojący. Podstawowe parametry: - wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy - 0,25 - wysokość budynku - 8,5 m - szerokość elewacji frontowej - 14,6 m z tolerancją do 20% Lokalizacja: - przystanek autobusowy - 500 m - stacja PKP Warszawa-Dawidy - 1,2 km - ul. Puławska - 1,5 km - centrum Warszawy - 13 km - rejon zabudowy jednorodzinnej - niedaleko przedszkole, szkoła podstawowa, sklep spożywczy Gorąco zapraszam na prezentację i do zakupu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424) -------------------------- Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.Numer oferty w biurze: BRZ-GS-158256Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, Ursynów, SarabandyPowierzchnia: 930Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Budowlana duża działka koło jeziora, Kościuszki-Osina
Budowlana duża działka koło jeziora, Kościuszki-Osina
125 000 zł
Goleniów 30+ kilka dni temu

:: Urokliwa, duża działa budowlana położona przy jeziorze w Kościuszkach - gmina Osina, jest to powiat goleniowski.Cena działki wynosi 125 000 tysięcy złotych, czyli 53 zł za mkw.:: Dla kogo?Działka idealnie nadaje się dla młodych oraz dojrzałych ludzi, ceniących bliskość natury, piękne widoki, mało zaludnione okolice zapewniające spokój.:: PołożenieLokalizacja działki jest bardzo korzystne ze względu na bliskość wody, mianowicie Jeziora Kościuszkowskiego, które widoczne jest z działki.:: Informacje budowlanePowierzchnia działki wynosi dokładnie 2349mkw (34x73). Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy.Ogród znajduje się od strony południowo-zachodniej, kolejną zaletą jest klasa gruntu IVa.Do działki prowadzi droga asfaltowa, media takie jak gaz, kanalizacja, woda prąd włącznie ze światłowodem znajdują się przy drodze.Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę jednorodzinną z funkcją uzupełniającą. Przewidywana powierzchnia zabudowy wynosi 40% wykorzystania gruntu.:: OkolicaDziałka położona jest nieopodal Jeziora KościuszkowskiegoOtoczenie działki jest niesamowicie relaksujące, znajdują się tu pola, łąki, jezioro oraz las, czyli wszystko co sprzyja odprężeniu, relaksacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego. W bliskiej okolicy znajduje się przepiękna stadnina, Kościuszki Team - Ośrodek jeździecki. W gminie Osina znajduje się Kościół, Szkoły podstawowe, Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne oraz Zespół Szkół nr 1 – te miejsca znajdują się około 10 minut drogi samochodem. Kolejną zaletą jest bliskość Portu Lotniczego w Goleniowie oddalony jest o 15 minut drogi.Miejsce, w którym położona jest działka idealnie nadaje się dla rodzin, obcowanie dzieci z naturą pozwala na dodatkowy rozwój, zabawę jak i sprzyja wyciszeniu.Miejscowość jest dość mała, bezpieczna oraz przyjazna. W takim miejscu można odetchnąć pełną piersią rozkoszując się świeżym powietrzem. Tego typu lokalizacje są świetnym wyborem, to miejsca zaczynające się rozwijać tworzące integrujące się społeczności.:: Jak blisko? Jak daleko?Odległość od Szczecina wynosi ok. 55 km około 40 minut natomiast Nowogard oddalony jest o 7 km czyli niecałe 10 minut. Do drogi krajowej nr 6 mamy około 1 km.Możliwość kupna działki sąsiedniej o powierzchni 2348m2 co daje 4697m2 powierzchni działki.Serdecznie zapraszam na prezentacjęt.aramowicz@uleryk.biztel: 518 896 031Uleryk Nieruchomościul. Lutniana 3971-425 Szczecin

Nasłoneczniona działka w Skawcach
Nasłoneczniona działka w Skawcach
Wadowice 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²52 zł/m²
Powierzchnia1550 m²
Typbudowlana

oferta 1161 Ładnie nasłoneczniona działka budowlana o pow. 15,5 ara położona w Skawcach. Grunt w kształcie prostokąta o wymiarach 94m x 17m znajduje się ok 800 m od Jeziora Mucharskiego. Nieruchomość w ładnej okolicy, w pobliżu lasu. Dojazd drogą częściowo utwardzoną, częściowo polną (ok 140 metrów do utwardzenia) . W planie zagospodarowania miejskiego grunt oznaczony symbolem MNL - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej. Powierzchnia zabudowy nie może przekraczać 20 %. Przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa letniskowa (budynki rekreacji indywidualnej). Przeznaczenie dopuszczalne: 1) zabudowa gospodarcza (garaże, budynki gospodarcze); 2) obiekty i urządzenia małej architektury (m.in. altany, pergole, zadaszenia dojść i dojazdów do budynków); 3) zieleń urządzona; 4) wody powierzchniowe (naturalne cieki, stawy, zbiorniki i oczka wodne); 5) obiekty, urządzenia i sieci infrastruktury technicznej; 6) urządzenia komunikacji (dojścia, dojazdy, miejsca parkingowe). 4. W terenach ustala się szczegółowe warunki zabudowy i zagospodarowania oraz ograniczenia w ich użytkowaniu: 1) możliwość wykonywania robót budowlanych, oraz zmiany sposobu użytkowania zgodnie z przeznaczeniem podstawowym; 2) zakaz realizacji obiektów tymczasowych; Media: prąd na działce. ....................................................................................................................................................................................................................... Przed prezentacją nieruchomości zawierana jest umowa pośrednictwa. Zakup lub wynajem nieruchomości za pośrednictwem naszego biura wiąże się z koniecznością zapłaty prowizji. ....................................................................................................................................................................................................................... W naszym biurze pomożemy Państwu przeprowadzić całą procedurę kredytową. Współpracujemy z niezależnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą wybrać najlepszy kredyt z najniższą marżą. ..........................................................................................................................................................................................................................

Filtr