Działka budowlana w pięknej okolicy

Sortowanie:
Znaleziony: 888 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana w pięknej okolicy
Działka budowlana w pięknej okolicy
59000 zł
nowe Maszewo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²51 zł/m²

Działka budowlana około 10ar w pięknej okolicy w Maszewie 10 minut do Krosna Odrzańskiego. Najważniejsze informacje : * Działka 298/5 * Wydane warunki zabudowy * Dojazd do działki droga prywatna 298/2 * Nowa sieć wodociągowa przy działce * Droga wewnętrzna utwardzona Plusy lokalizacji ? - jest ich wiele, ale szkoda je tutaj wymieniać, zapraszam do kontaktu a wszystkie je przedstawię :)

Działka budowlana w pięknej okolicy
Działka budowlana w pięknej okolicy
350000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki16200
Rodzaj działkiRolna z warunkami

Sprzedam działkę w miejscowości Biejków o pow 1,62 ha. Bardzo dobra lokalizacja. Działka budowlana. Piękne widoki i spokojna okolica blisko do Białobrzeg, Warszawy i Warki. Działka ogrodzona. Idealna okazja do ulokowania gotówki. Nie daleko rzeka Pilica. Piękne miejsce. Możliwość kupienia działki przez osobę nie będąca rolnikiem. Więcej informacji pod numerem telefonu 508 - pokaż numer telefonu - .

Działka budowlana w pięknej okolicy!
Działka budowlana w pięknej okolicy!
207000 zł
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 880
Cena za m²71.88 zł/m²

Dzień dobry, będę miał do sprzedania działkę w całości budowlaną w spokojnej okolicy pod miastem.Działka posiada bezpośredni dostęp do publicznej drogi asfaltowej, w której znajdują się media: woda, prąd i gaz.Pośrednikom dziękuje.Tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana w pięknej okolicy
Działka budowlana w pięknej okolicy
195000 zł
Nowa Wieś 30+ kilka dni temu

Atrakcyjna słoneczna działka budowlana zlokalizowana w Nowej Wsi przy ul. T. Kościuszki o powierzchni 915 m2.Teren w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.                    Pełne uzbrojenie na działce (woda, prąd, gaz, przyłącze światlowodowe). Teren w kształcie kwadratu.W pobliżu luźna, nowa zabudowa domów jednorodzinnych oraz liczne tereny niezabudowane.Wydzielona utwardzona droga dojazdowa do posesji.Bardzo cicha i spokojna okolica oraz przyjazne sąsiedztwo, w promieniu około 1 km sklepy spożywcze, przedszkole, szkoła podstawowa. Lokalizacja umożliwia szybki dostęp do drogi wojewódzkiej 948. Pozwala na sprawny dojazd do Kęt i Oświęcimia (5 min Kęty, 20 min Bielsko-Biała, 15 min Oświęcim).Pośrednikom dziękuje.Marcin

Działka budowlana w pięknej okolicy
Działka budowlana w pięknej okolicy
346000 zł
Tomaszów Mazowiecki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 870
Cena za m²185.03 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w bardzo ładnej i spokojnej okolicy pod lasem Dojazd do działki drogą asfaltową , w drodze wszystkie media -woda, prąd, światłowód Działka w kształcie kwadratu pozwala na zastosowanie dowolnego projektu

Działka budowlana w pięknej okolicy | Łaz
Działka budowlana w pięknej okolicy | Łaz
235000 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 568
Cena za m²91.51 zł/m²

Prezentujemy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Łaz (gmina Zabór). Inwestycja gwarantuje przyszłym właścicielom położenie wymarzonego domu w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z widokiem na winnicę. Media w postaci wody i gazu znajdują się w drodze. Prąd doprowadzony na działkę. Dojazd do nieruchomości prowadzi przez wytyczoną drogę gruntową. Działka o powierzchni 2568 m2, według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolno stojąca i bliźniacza, - przeznaczenie dopuszczalne - infrastruktura techniczna - maksymalny udział procentowy powierzchni zabudowy w odniesieniu do powierzchni działki budowlanej - 30% - maksymalna wysokość zabudowy: a) dla budynków mieszkalnych - 10 metrów b) dla pozostałej zabudowy - 7 metrów - geometria dachu: a) układ połaci dachowych - dach dwu lub wielospadowy o takim samym nachyleniu głównych połaci dachowych, b) kąt nachylenia połaci dachowych - 25-45° Nieruchomość otoczona pięknymi terenami zielonymi. Jeżeli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł wybudować wymarzony dom, ZAPRASZAM DO KONTAKTU ! Pomożemy również w finansowaniu nieruchomości. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Porównamy oferty najlepszych banków! Wynegocjujemy dla Ciebie niskie koszty kredytu oraz dogodny okres kredytowania. Zapytaj naszego agenta o szczegóły. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia oraz opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana w pięknej okolicy, 1051m2,
Działka budowlana w pięknej okolicy, 1051m2,
140000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 051
Cena za m²133.21 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną o numerze 172/1, położoną w powiecie myszkowskim w miejscowości Stara Huta.  Działka ma kształt prostokąta o powierzchnie 1051m2. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.Działka jest ogrodzona.Woda i prąd są podciągnięte do działki. Gaz w granicy działki.Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, Wokół zabudowa jednorodzinna oraz bardzo dużo terenów zielonych. Cena 140 000 złotych do negocjacji.Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu i rzetelnej wiedzy.Dbamy o bezpieczeństwo i obsługę prawną transakcji.Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę.Współpracujemy z:- notariuszami - kompetentnym i mobilnym doradcą kredytowym (dojazd do klienta)- rzeczoznawcami majątkowymi - architektem i projektantem wnętrz - solidnymi ekipami remontowymi- wykonawcami mebli na wymiar- firmami przeprowadzkowymiMożemy również nabyć Państwa nieruchomość w rozliczeniu lub szybko ją sprzedać.Zapraszamy do kontaktu.

Działka budowlana w pięknej okolicy rezerwatu
Działka budowlana w pięknej okolicy rezerwatu
506000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²117 zł/m²
Powierzchnia3000 m²
Szerokość40 m
Długość75 m
Typbudowlana

Witam Posiadam piękna działkę w kształcie prostokąta ,działka budowlana z możliwością podziału Wszelkich informacji udzielę telefonicznie

Skrzydlewo - działka budowlana w pięknej okolicy
Skrzydlewo - działka budowlana w pięknej okolicy
159000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²58.33 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych na sprzedaż. Położone w malowniczej lokalizacji wśród lasów i Krainy 100 Jezior. Idealne miejsce na zamieszkanie, rekreację czy odskocznię na weekendowe wypady na spotkanie z naturą. Skrzydlewo oddalone jest zaledwie kilka kilometrów od Międzychodu - bliska odległość aglomeracji miasta pozwala wygodnie funkcjonować w codzienności (szkoły, przedszkola, urzędy, sklepy, dyskonty, markety, itd.) Kompleks objęty jest zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - Uchwała Nr XLVI/431/2021 Rady Miejskiej Międzychodu z dnia 21 grudnia 2021 r. Przeznaczenie - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (10 MN). Na sprzedaż działka nr 13/6 - pow. 3000 m2, zapisy planu określają: - powierzchnię zabudowy: nie większą niż 20% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie większą niż 300 m2 dla jednego budynku mieszkalnego - wysokość zabudowy: a) dla budynków mieszkalnych – do 2 kondygnacji nadziemnych, przy czym nie większą niż 9 m b) dla budynków pomocniczych lub wiat nie większą niż 5 m - powierzchnię nowo wydzielanej działki budowlanej: a) według zapisów planu jest jeszcze możliwość podziału na dwie, nie mniejsze niż 1300 m2, tym samym można wybudować dwie nieruchomości. Dostęp z drogi publicznej i wewnętrznej (sprzedaż udziału wraz z działką) Pozostałe informacje - zapraszam do kontaktu Media - prąd (szafka) oraz wodociąg, światłowód. Kontakt - agent nieruchomości Roksana Izabela Miszkiel Licencja zawodowa nr 7401 Niniejszy opis nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Wyjątkowa działka budowlana w pięknej okolicy
Wyjątkowa działka budowlana w pięknej okolicy
640000 zł
30+ kilka dni temu

Wyjątkowa działka budowlana w pięknej okolicy.Przepiękna, dzika okolica, gwarantowana prywatność i spokój w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonka - proszę spojrzeć na załączone zdjęcia.Do obejrzenia także film na youtube - należy kliknąć w link wyświetlający się na zdjęciach.Na sprzedaż przedostatnia działka w linii zabudowy miejscowości Pruszewiec (nr 93/12 o powierzchni 1993 m2). Dookoła jest piękna okolica - z jednej strony pagórkowaty teren ze stawami, małymi laskami, a dalej polami uprawnymi, a z drugiej strony zarastający drzewami teren nieużytków i Puszcza Zielonka. W bliskiej odległości również Jezioro Stęszewskie (1,8 km). Spokój i brak wielu sąsiadów gwarantuje wyjątkowy status prawny okolicznych działek: w 2001 i 2022r. 46 hektarów należących do Agencji Nieruchomości Rolnych miało w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zmienione przeznaczenie z gruntów ornych na usługi zdrowia, ale ostatecznie nie doszło do przekazania działek osobie, która miała zamiar prowadzić na tych terenach działalność związaną z usługami rehabilitacji osób starszych lub niepełnosprawnych. W następstwie podjętej uchwały Agencja musiała przestać użytkować tereny rolniczo. Część działek została sprzedana, ale nadal nikomu nie udało się doprowadzić do powstania sanatorium czy domu opieki. W konsekwencji tereny te powoli są przejmowane przez las.Nawet gdyby w przyszłości doszło do budowy sanatorium lub domu opieki, najprawdopodobniej zabudowa będzie dotyczyć jednej z kilkunastu działek, ponieważ należą one do różnych osób i instytucji. A poza tym zabudowa może być jedynie parterowa i nie może przekraczać 10% powierzchni danej działki.Link do zapisów uchwały Urzędu Gminy Pobiedziska dot. usług zdrowia:pobiedziska.e-mapa.net/?service=pln&request=getUstaleniaSzczegolowe&p=52&n=UZ Działka przeznaczona na sprzedaż jest położona na samym końcu wsi. Na załączonym obrazie z planem kolorem różowym zaznaczony jest teren pod usługi zdrowia, kolorem żółtym grunty orne, paskami żółto-zielonymi - tereny rolnicze i zieleni otwartej (w części niemożliwe do uprawy rolnej), natomiast kolorem brązowym - tereny zabudowy mieszkaniowej o charakterze rezydencjonalnym.Link do zapisów uchwały Urzędu Gminy Pobiedziska dot. działek budowlanych:pobiedziska.e-mapa.net/?service=pln&request=getUstaleniaSzczegolowe&p=52&n=M W odległości kilkuset metrów od działki znajdują się jedynie duże działki rezydencjonalne z zabudową willową i jeden niewielki, niezamieszkany stary dom.Obok działki dostępne następujące media:- woda,- prąd- światłowódNa działce jest możliwość wybudowania przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba. Dookoła działki żyje mnóstwo zwierząt, np. kilka tygodni temu kilkaset metrów od działki, za pagórkiem osłaniającym działkę od strony południowej zaobserwowano świergotka stepowego. Była to czwarta obserwacja tego ptaka w Polsce. Front działki obrośnięty jest starymi drzewami - są to głownie wierzby oraz dąb. Zdecydowana większość terenu działki nadaje się pod zabudowę - wymiary 30 m szerokości i ponad 60 m długości dają swobodę w kształtowaniu zabudowy, a brak szczegółowych zapisów MPZP nie ogranicza inwencji architekta. Na działce obok nowy właściciel restauruje uroczy stawek w otoczeniu starodrzewia. Odległości do kluczowych punktów:- pętla autobusowa w Tucznie - 1,8 km- restauracja, świetnie zaopatrzony sklep i bar dla rowerzystów w Tucznie - 1,9 km- stadnina koni w Pruszewcu - 1,6 km- Jezioro Stęszewskie - 1,8 km- Jezioro Tuczno 2,2 km- pętla autobusowa w Karłowicach - 2,3 km- dworzec PKP w Kobylnicy - 10 km- Rondo Śródka w Poznaniu - 19 km- kaplica w Karłowicach - 2,6 km- Puszcza Zielonka - 300 m Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela, dziękuję agencjom nieruchomości za oferty współpracy.

Działka budowlana w pięknej okolicy Kielc
Działka budowlana w pięknej okolicy Kielc
299000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 419
Cena za m²210.71 zł/m²

Działki budowlane w Kielcach przy ul. Zalesie !!!Prezentuję Państwu pięknie położone działki w Kielcach przy ul. Zalesie, cicha, spokojna dzielnica Kielc a jednocześnie dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta, zaledwie 7 min. do centrum i 3 min do obwodnicy Kielc Warszawa-Kraków.Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.W bliskiej okolicy przewaga lasów i terenów zielonych, Rezerwat Białogon, markety, sklepy, apteka, przedszkole, kościół, restauracje. Dojazd do działek bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działki płaskie, w kształcie prostokąta o łącznych wymiarach:30  m² x 48 m² w sumie 1419 m²o numerach ewidencyjnych 837/7 oraz 832/9 u:Biuro BEST LOKUM NieruchomościAnna Wajnberger-BednarzTel. (użyj formularza kontaktowego)Kielce ul. Piotrkowska 2 (wejście od strony ul. Koziej 1)E-mail:  

Działka budowlana, w pięknej okolicy - Kunice !
Działka budowlana, w pięknej okolicy - Kunice !
255000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia913
Cena za m²279.3 zł/m²

Doskonała lokalizacja i nieograniczone możliwości.913 m2 | Kunice | przy ul. Pogodnej | cena 255 000 PLNZapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej, zlokalizowanej w malowniczej okolicy Kunice, bardzo blisko jeziora. Ta niezwykła oferta łączy w sobie możliwość realizacji marzeń o własnym domu z otoczeniem natury i komfortem codziennego życia.Działka o powierzchni 913 m2, o wymiarach około 24,8 x 32m, położona jest przy ulicy Pogodnej. W planie zagospodarowania przestrzennego przewidziana pod zabudowę domu otwiera przed Tobą drzwi do stworzenia wymarzonego miejsca do życia.Dostępne wszystkie media: woda, kanalizacja sanitarna bezpośrednio na działce, gaz i energia elektryczna dostępne w drodze przy działce. Jej regularny, prostokątny kształt oraz wydzielony dojazd od ulicy Pogodnej zapewniają łatwy dostęp i wygodę planowania przestrzeni.Otaczające osiedle nowych domów jednorodzinnych stanowi gwarancję spokojnego i bezpiecznego otoczenia. Działka zlokalizowana w Kunicach, dzielnicy Kunice, oferuje nie tylko piękno i spokój naturalnego krajobrazu, ale także doskonałe połączenie z większymi miastami dzięki dogodnemu dostępowi do głównych dróg.Atuty: Malownicza lokalizacja blisko jeziora, idealna dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Gotowa do budowy z dostępnymi mediami. Wspaniała społeczność i sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Łatwy dostęp i doskonałe połączenie z centrum i innymi częściami regionu. Cena sprzedaży wynosi 255 000 zł, co stanowi wyjątkową propozycję w tej lokalizacji i zapewnia inwestycję w przyszłość.Zapraszamy do umawiania się na oglądanie tej niepowtarzalnej działki oraz do kontaktu telefonicznego:Joanna Partyka (użyj formularza kontaktowego) | Piotr Partyka (użyj formularza kontaktowego)Nie przegap okazji stworzenia własnego kąta w sercu Dolnego Śląska, w otoczeniu piękna natury i w doskonałej lokalizacji.

Działka budowlana w pięknej okolicy Imielin
Działka budowlana w pięknej okolicy Imielin
79000000 zł
30+ kilka dni temu

Polecamy atrakcyjną działkę zlokalizowaną wśród zabudowy jednorodzinnej w Imielinie przy ulicy Dunikowskiego. Działka numer: 996/51Istnieje możliwość podzielenia działki na mniejsze. Przy podziale cena będzie ustalana indywidualnie z właścicielem w zależności od podziału.Działka posiada plany zagospodarowania przestrzennego. W całości oznaczona jako C5MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Działka w kształcie prostokątnym o powierzchni 4031 m²Działka z dużym potencjałem w idealnej lokalizacji. Dobry dojazd do drogi S1 w stronę Katowic, czy Tychów.W bliskiej odległości znajdują się sklepy spożywcze, dworzec kolejowy, przystanek autobusowy i las.Dojazd drogą gminną.Zapraszamy do osobistego zapoznania się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.Bezpłatna prezentacja po podpisaniu niezobowiązującej umowy pośrednictwa.Zakup tej nieruchomości wiąże się z kosztami pośrednictwa.Nota prawnaOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Duża działka budowlana w pięknej okolicy
Duża działka budowlana w pięknej okolicy
659500 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% Prowizji od kupującego. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr. 91/40 o powierzchni 1374 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Smęgorzynie przy ulicy Gostyńskiej, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dzielnica Smęgorzyno otoczona jest licznymi lasami i stawami. W pobliżu mieści się także Trójmiejski Park Krajobrazowy - znakomity na długie spacery czy przejażdżki rowerowe. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy: -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.-Pokrycie działki zabudową 16%.-Wysokość głównej kalenicy dachu 9,2 m, kształt dachu stromy o kącie nachylenia połaci dachu od 30° do 45°, dopuszcza się zastosowanie lukarn o mniejszym kącie nachylenia dachu o szerokości nieprzekraczającej 30% szerokości dachu głównego, kierunek głównej kalenicy dachu równoległy lub prostopadły do frontu działki. Dojazd do osiedla drogą gminną - utwardzoną płytami Jumbo, działka posiada dostęp do drogi publicznej ( udział w drodze), droga wewnętrzna osiedlowa na ten moment nie utwardzona. Media - woda, prąd w drodze ok 50 m od granicy działki. gaz ok 200 m. Zapraszam na prezentację Dorota Jaśko tel 531 520 100 Proponujemy Państwu pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.W związku z dynamicznie zmieniającą się ofertą banków i ich aktualnych promocji zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego eksperta w dziedzinie kredytów. Ekspert bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzi Państwa zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejsze aktualnie oferty kilku banków dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji finansowej oraz przeprowadzi szybko, bezpiecznie i bez zbędnego angażowania Państwa czasu przez cały proces uzyskania kredytu na wybraną nieruchomość. "Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości mają charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"

Działka budowlana w pięknej okolicy Kielc
Działka budowlana w pięknej okolicy Kielc
299000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 419
Cena za m²210.71 zł/m²

Działki budowlane w Kielcach przy ul. Zalesie !!!Prezentuję Państwu pięknie położone działki w Kielcach przy ul. Zalesie, cicha, spokojna dzielnica Kielc a jednocześnie dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta, zaledwie 7 min. do centrum i 3 min do obwodnicy Kielc Warszawa-Kraków.Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.W bliskiej okolicy przewaga lasów i terenów zielonych, Rezerwat Białogon, markety, sklepy, apteka, przedszkole, kościół, restauracje. Dojazd do działek bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działki płaskie, w kształcie prostokąta o łącznych wymiarach:30  m x 48 m w sumie 1419 m²o numerach ewidencyjnych 837/7 oraz 832/9 Biuro BEST LOKUM NieruchomościAnna Wajnberger-BednarzTel. (użyj formularza kontaktowego)Kielce ul. Piotrkowska 2 (wejście od strony ul. Koziej 1)E-mail:  

Działka budowlana w pięknej okolicy | różne pow.
Działka budowlana w pięknej okolicy | różne pow.
85890 zł
Sulechów 11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia818
Cena za m²105 zł/m²

Kompleks 7 działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach w miejscowości Brzezie koło Sulechowa (województwo Lubuskie), w odległości 2 kilometrów od Sulechowa. Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w zabudowie wolnostojącej. Jeżeli poszukujesz spokojnego miejsca pod budowę wymarzonego domu dla swojej rodziny, domku rekreacyjnego lub dom wakacyjnego w pięknej i spokojnej okolicy, jedna z działek w naszym kompleksie powinna sprostać Twoim oczekiwaniom. Działki o powierzchni od 828 m2 do 1365 m2. Poniżej przedstawiamy poszczególne powierzchnie każdej działki oraz ich ceny: 17/3 - pow. 1365 m2 - cena 143 325 złotych 17/4 - pow. 908 m2 - cena 95 340 złotych 17/5 - pow. 915 m2 - cena 96 075 złotych 17/6 - pow. 1221 m2 - cena 128 205 złotych 17/9 - pow. 1002 m2 - cena 105 210 złotych 17/10 - pow. 818 m2 - cena 85 890 złotych 17/11 - pow. 1139 m2 - cena 119 595 złotych Media w drodze: woda, prąd. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego  1) ustala się: a) adaptację istniejących budynków z możliwością remontów i przebudowy przy zachowaniu istniejącego charakteru zabudowy, b) nieprzekraczalne linie zabudowy od granic działek, oprócz uwidocznionych na rysunku planu, zgodne z przepisami szczególnymi, c) powierzchnię zabudowy do 35% obszaru działki, d) wysokość zabudowy projektowej do 3 kondygnacji nadziemnych oraz nie więcej niż 13,0m mierzone os średniego poziomu terenu do kalenicy dachu, e) usytuowanie nowej zabudowy w układzie kalenicowym równolegle lub prostopadle do dróg, przy zachowaniu wytyczonej linii zabudowy, f) zastosowanie dachów dwuspadowych i wielospadowych o pochyleniu połaci dachowych 25o-45o, krytych pokryciem ceramicznym lub dachówkopodobnym z możliwością wykorzystania poddaszy na cele użytkowe, g) zagospodarowanie terenów niezabudowanych na urządzone tereny zielone, place, miejsca rekreacji, przy zachowaniu 40% powierzchni działki użytkowej, h) obsługę komunikacyjną z drogi publicznej dojazdowej i drogi publicznej zbiorowej, i) wprowadzenie zieleni ozdobnej i izolacyjnej towarzyszącej budynkom, j) parkowanie pojazdów w obrębie własnej nieruchomości, 2) dopuszcza się: a) możliwość wprowadzenia zmian w podziale terenów na działki uwidocznione na rysunku planu i możliwość łączenia działek, b) realizacji budynków z poddaszem nieużytkowym, c) realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie mieszkaniowej, a w szczególności garaży, budynków gospodarczych, altan, przy granicy działek z sąsiednią działką budowlaną; dachy spadziste o nachyleniu 20° - 45°, d) realizację wolnostojących budynków gospodarczych i garaży, e) lokalizację zbiorników wodnych, ogrodów zimowych, małych przydomowych basenów kąpielowych i innych obiektów małej architektury, f) realizację komunikacji wewnętrznej, g) wprowadzenie ogrodzeń o wysokości 1,20m w formie ażurowej lub żywopłotów Zachęcam do umówienia się na prezentację nieruchomości. Dlaczego warto inwestować w działki budowlane? - Nieruchomości gruntowe od wielu lat odnotowują stałe wzrosty wartości, stanowiąc realną i bezpieczną alternatywę dla akcji, funduszy czy wirtualnych walut. - Niski próg wejścia oraz płynność inwestycji - działki budowlane wymagają zdecydowanie mniejszego nakładu pieniężnego w odniesieniu do mieszkań i lokali usługowych. - Ziemi nie da się ,,doprodukować" - jest dobrem ograniczonym, na które zawsze będzie popyt. Pomagamy także w uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach. Jeżeli jednak zakup uzależniasz od zbycia swojej nieruchomości TO DOBRZE TRAFIŁEŚ! Pomożemy Ci ją sprzedać, tak aby z korzyścią DLA CIEBIE zakończyć obie transakcje. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia oraz opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
31900000 zł
Łochów 15 dni plecy

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/9 oraz 498/10 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren objęty MPZP. Teren oznaczony symbolem ZNMN2.3. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w granicach obszaru Natura 2000. maksymalna wysokość budynków mieszkalnych - 10 m,forma dachu i ukształtowanie połaci dachowych - kąt nachylenia połaci głównych nie mniejszy niż 30º i nie większy niż 45º,maksymalna powierzchnia zabudowy - 25%,minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej - 70%;Media (woda kanalizacja i prąd) w drodze lub w działce, planowane podciągniecie instalacji gazowej w latach 2025-26. Zapraszam do kontaktu! 

Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
26000000 zł
Łochów 15 dni plecy

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działka ewidencyjne nr 501/8 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren objęty MPZP. Teren oznaczony symbolem ZNMN2.3. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w granicach obszaru Natura 2000. maksymalna wysokość budynków mieszkalnych - 10 m,forma dachu i ukształtowanie połaci dachowych - kąt nachylenia połaci głównych nie mniejszy niż 30º i nie większy niż 45º,maksymalna powierzchnia zabudowy - 25%,minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej - 70%;Media (woda kanalizacja i prąd) w drodze lub w działce, planowane podciągniecie instalacji gazowej w latach 2025-26. Zapraszam do kontaktu! 

Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
31900000 zł
Łochów 15 dni plecy

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/7 oraz 498/8 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren objęty MPZP. Teren oznaczony symbolem ZNMN2.3. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w granicach obszaru Natura 2000. maksymalna wysokość budynków mieszkalnych - 10 m,forma dachu i ukształtowanie połaci dachowych - kąt nachylenia połaci głównych nie mniejszy niż 30º i nie większy niż 45º,maksymalna powierzchnia zabudowy - 25%,minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej - 70%;Media (woda kanalizacja i prąd) w drodze lub w działce, planowane podciągniecie instalacji gazowej w latach 2025-26. Zapraszam do kontaktu! 

Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
31900000 zł
Łochów 15 dni plecy

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/8 oraz 498/9 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren objęty MPZP. Teren oznaczony symbolem ZNMN2.3. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w granicach obszaru Natura 2000. maksymalna wysokość budynków mieszkalnych - 10 m,forma dachu i ukształtowanie połaci dachowych - kąt nachylenia połaci głównych nie mniejszy niż 30º i nie większy niż 45º,maksymalna powierzchnia zabudowy - 25%,minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej - 70%;Media (woda kanalizacja i prąd) w drodze lub w działce, planowane podciągniecie instalacji gazowej w latach 2025-26. Zapraszam do kontaktu! 

Działka budowlana w pięknej okolicy Pruszcza Gd
Działka budowlana w pięknej okolicy Pruszcza Gd
599000 zł
Pruszcz Gdański 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 037
Cena za m²577.63 zł/m²

Duża działka pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1037 m2 znajduje się na przedmieściach Pruszcza Gdańskiego. Teren płaski, kształt prostokąta o wymiarach ok szer.28mx dł.37m. W okolicy zabudowa jednorodzinna i łąki, dojazd oświetloną drogą asfaltową i drogą utwardzoną na ostatnim odcinku. Działka o przeznaczeniu budowlanym, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, uzbrojona. Warunki zabudowy zgodnie z MPZP: -zabudowa działki najwyżej w 25% -minimalna powierzchnia biologicznie czynna nie mniej niż 40% całkowitej powierzchni działki. -wysokość: nie więcej niż 9,00 m; jedna kondygnacja + poddasze użytkowe. -dachy strome, dopuszcza się stosowanie dachów dwuspadowych oraz dwuspadowych naczółkowych z główną kalenicą usytuowaną równolegle do frontu działki. W przypadku rozczłonkowanej bryły budynku dopuszcza się przekrycie dachem wielopołaciowym jednak zachowującym charakter dachu dwuspadowego, czyli o kalenicach prostopadłych lub równoległych do głównej kalenicy budynku przy zachowaniu ścian szczytowych. Lokalizacja: - 500 m do wjazdu na drogę łączącą Gdańsk i Pruszcz Gdański - 3 km Centrum Pruszcza  - 13 km Centrum Gdańska - 8 km wjazd na autostradę A1  - 1 km przystanek komunikacji miejskiej - 1 km zaplecze handlowo usługowe  -1 km szkoła podstawowa z basenem - 1 km przedszkola Działka idealnie nadaje się dla osób, które poszukują dobrze skomunikowanego miejsca na wybudowanie swojego domu. Teren naokoło nieruchomości został podzielony na podobnej wielkości działki z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, dzięki czemu okolica zachowa swój piękny i spokojny charakter.  Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej wyjątkowej działki. TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020. Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Rembertowska 15B/2 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223. Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz: - oszczędność czasu - weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej - wsparcie agenta na każdym etapie transakcji - pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach - wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy - własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań - dostęp do cen transakcyjnych z okolicy Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji. Zapraszamy do współpracy! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
Działka budowlana w pięknej okolicy na sprzedaż
260000 zł
Łochów 9 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 567
Cena za m²165.92 zł/m²

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu.  Na oferowaną nieruchomość składają się działka ewidencyjne nr 501/8 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren objęty MPZP. Teren oznaczony symbolem ZNMN2.3. Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w granicach obszaru Natura 2000. Na sąsiedniej działce wytyczono drogę dojazdową do ulicy Laskowskiej.  maksymalna wysokość budynków mieszkalnych - 10 m, forma dachu i ukształtowanie połaci dachowych - kąt nachylenia połaci głównych nie mniejszy niż 30º i nie większy niż 45º, maksymalna powierzchnia zabudowy - 25%, minimalny udział procentowy powierzchni biologicznie czynnej - 70%; Media (woda kanalizacja i prąd) w drodze lub w działce, planowane podciągniecie instalacji gazowej w latach 2025-26.  Zapraszam do kontaktu! 

Działka budowlana w pięknej okolicy JEZIORA LASY
Działka budowlana w pięknej okolicy JEZIORA LASY
199999 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia900
Cena za m²222.22 zł/m²

Piękna działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania. Działka znajduje się w kompleksie 13 działek z wyznaczoną drogą wewnętrzną którą poprowadzone jest przyłącze prądu. Dojazd bezpośrednio drogą wojewódzką 432 Leszno-Śrem. Do centrum Osiecznej 2 minuty a do Leszna 15 minut jazdy samochodem lub podmiejskim autobusem. Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu jak i pod inwestycje. Sprzedaż prywatna bez pośredników.Możliwość negocjacji ceny. Zapraszam do kontaktu. 

Działka budowlana w pięknej okolicy | różne pow.
Działka budowlana w pięknej okolicy | różne pow.
85890 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia818
Cena za m²105 zł/m²

Kompleks 7 działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach w miejscowości Brzezie koło Sulechowa (województwo Lubuskie), w odległości 2 kilometrów od Sulechowa. Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w zabudowie wolnostojącej. Jeżeli poszukujesz spokojnego miejsca pod budowę wymarzonego domu dla swojej rodziny, domku rekreacyjnego lub dom wakacyjnego w pięknej i spokojnej okolicy, jedna z działek w naszym kompleksie powinna sprostać Twoim oczekiwaniom. Działki o powierzchni od 828 m2 do 1365 m2. Poniżej przedstawiamy poszczególne powierzchnie każdej działki oraz ich ceny: 17/3 - pow. 1365 m2 - cena 143 325 złotych 17/4 - pow. 908 m2 - cena 95 340 złotych 17/5 - pow. 915 m2 - cena 96 075 złotych 17/6 - pow. 1221 m2 - cena 128 205 złotych 17/9 - pow. 1002 m2 - cena 105 210 złotych 17/10 - pow. 828 m2 - cena 86 940 złotych 17/11 - pow. 1139 m2 - cena 119 595 złotych Media w drodze: woda, prąd. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego  1) ustala się: a) adaptację istniejących budynków z możliwością remontów i przebudowy przy zachowaniu istniejącego charakteru zabudowy, b) nieprzekraczalne linie zabudowy od granic działek, oprócz uwidocznionych na rysunku planu, zgodne z przepisami szczególnymi, c) powierzchnię zabudowy do 35% obszaru działki, d) wysokość zabudowy projektowej do 3 kondygnacji nadziemnych oraz nie więcej niż 13,0m mierzone os średniego poziomu terenu do kalenicy dachu, e) usytuowanie nowej zabudowy w układzie kalenicowym równolegle lub prostopadle do dróg, przy zachowaniu wytyczonej linii zabudowy, f) zastosowanie dachów dwuspadowych i wielospadowych o pochyleniu połaci dachowych 25o-45o, krytych pokryciem ceramicznym lub dachówkopodobnym z możliwością wykorzystania poddaszy na cele użytkowe, g) zagospodarowanie terenów niezabudowanych na urządzone tereny zielone, place, miejsca rekreacji, przy zachowaniu 40% powierzchni działki użytkowej, h) obsługę komunikacyjną z drogi publicznej dojazdowej i drogi publicznej zbiorowej, i) wprowadzenie zieleni ozdobnej i izolacyjnej towarzyszącej budynkom, j) parkowanie pojazdów w obrębie własnej nieruchomości, 2) dopuszcza się: a) możliwość wprowadzenia zmian w podziale terenów na działki uwidocznione na rysunku planu i możliwość łączenia działek, b) realizacji budynków z poddaszem nieużytkowym, c) realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie mieszkaniowej, a w szczególności garaży, budynków gospodarczych, altan, przy granicy działek z sąsiednią działką budowlaną; dachy spadziste o nachyleniu 20° - 45°, d) realizację wolnostojących budynków gospodarczych i garaży, e) lokalizację zbiorników wodnych, ogrodów zimowych, małych przydomowych basenów kąpielowych i innych obiektów małej architektury, f) realizację komunikacji wewnętrznej, g) wprowadzenie ogrodzeń o wysokości 1,20m w formie ażurowej lub żywopłotów Zachęcam do umówienia się na prezentację nieruchomości. Dlaczego warto inwestować w działki budowlane? - Nieruchomości gruntowe od wielu lat odnotowują stałe wzrosty wartości, stanowiąc realną i bezpieczną alternatywę dla akcji, funduszy czy wirtualnych walut. - Niski próg wejścia oraz płynność inwestycji - działki budowlane wymagają zdecydowanie mniejszego nakładu pieniężnego w odniesieniu do mieszkań i lokali usługowych. - Ziemi nie da się ,,doprodukować" - jest dobrem ograniczonym, na które zawsze będzie popyt. Pomagamy także w uzyskaniu kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach. Jeżeli jednak zakup uzależniasz od zbycia swojej nieruchomości TO DOBRZE TRAFIŁEŚ! Pomożemy Ci ją sprzedać, tak aby z korzyścią DLA CIEBIE zakończyć obie transakcje. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia oraz opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana w pięknej okolicy - 1200 m2
Działka budowlana w pięknej okolicy - 1200 m2
220000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²183.33 zł/m²

Dzień dobry, prezentuję Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Leśne Odpadki, w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Brójce.Powierzchnia działki - 1200 m2Media w drodze:- woda- prąd- internet (toya)Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - 1RM/MN Przeznaczenie podstawowe – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z ogrodami i/lub zabudowa zagrodowa w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi.Wysokość zabudowy mieszkaniowej i usługowej – maksimum dwie kondygnacje, drugąkondygnację w budynku mieszkalnym powinno stanowić poddasze użytkowe, całkowita wysokość budynku do kalenicy max. 9,0 m.W bliskiej odległości znajdują się sklepy, szkoły oraz inne niezbędne punkty handlowo-usługowe.Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta to skontaktuj się ze mną już teraz i umów na prezentację. Do usłyszenia. 

Działka budowlana w cichej i pięknej okolicy
Działka budowlana w cichej i pięknej okolicy
55000 zł
15 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²36.67 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana nr 237/13 o pow. 15 arów (1500 metrów kwadratowych) Położona w miejscowości Wola Zofiowska gm. Gnojno. Działka ma regularny, kwadratowy kształt, płaską, równą powierzchnię. Położona jest bezpośrednio przy drodze publicznej asfaltowej i oświetlonej (latarnie uliczne), wzdłuż której znajdują się media: linia energetyczna i wodociąg. Do głównej drogi krajowej DW765 (Chmielnik-Staszów) jest około 500 metrów. W pobliżu znajduje się: -przedszkole (Gnojno) -szkoły podstawowe(Gnojno, Jarząbki, Raczyce) -sklep spożywczy (około 1km) -supermarket (około 4km) Działka znajduje się w pięknej i cichej okolicy, gdzie nie będzie nam brakowało prywatności. Do sprzedania są trzy działki zaznaczone na zdjęciu, wszystkie o tej samej powierzchni. W razie pytań proszę dzwonić pod jeden z numerów, w razie braku odezwu proszę sms (oddzwonię) - 6 0 9 1 2 1 8 5 1 - 7 8 3 7 0 3 5 1 2

Działka Budowlana Otwock Jabłonna 1885m2 w pięknej leśnej okolicy
Działka Budowlana Otwock Jabłonna 1885m2 w pięknej leśnej okolicy
700000 zł
Otwock 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 885
Cena za m²371.35 zł/m²

Działka budowlana 1885m2 na ulicy Bagnistej w Otwocku (Jabłonna) oddalona 1500m od stacji PKP. Prąd , gaz, kanalizacja oraz woda w drodze. Działka posiada pozwolenie na budowę. Działka jest zlokalizowana w pięknej leśnej i spokojnej okolicy otoczonej lasami. Teren jest idealny do budowy domu jednorodzinnego wraz z pięknym ogrodem. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Działka budowlana w pięknej okolicy, Brudzewo k. Pucka i Z. Gdańskiej
Działka budowlana w pięknej okolicy, Brudzewo k. Pucka i Z. Gdańskiej
169000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²169 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w Brudzewie (gmina Puck) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Działka jest uzbrojona w przyłącze energetyczne, wodociąg w drodze. Idealne miejsce dla rodziny lub na domek wypoczynkowy. 14 min jazdy samochodem od miasta Puck, 25 min od Wejherowa. Do kupienia również działka obok, o podobnym metrażu.

Budowlana działka w pięknej okolicy!
Budowlana działka w pięknej okolicy!
189900 zł
30+ kilka dni temu

Marzysz o własnym domu w dobrze prosperującej wsi ? Z dobrą lokalizacją ? Cenisz sobie piękne widoki i kontakt z naturą? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą poniżej!Działka w miejscowości Polanka Wielka - wieś położona w gminie Polanka Wielka , powiat Oświęcimski w województwie Małopolskim , liczącej blisko 4.5 tysiące mieszkańców. Miejscowość ta co zapewni Ci komfort i pełną wygodę , ponieważ do Oświęcimia mamy zaledwie 11km , a 12km od centrum handlowego" Niwa", w którym znajdziesz mnóstwo sklepów i punktów gastronomicznych . Okolica bardzo spokojna, wszędzie dużo zieleni, a jednocześnie blisko do centrum miasta.Działka nieogrodzona o wymiarach ok 65x41x55x26. Teren lekko nachylony.Teren inwestycji posiada bezpośredni dostęp do gminnej drogi publicznej od ul. Brzozowej .MEDIA:- prąd - bezpośrednio na działce- woda - w granicy działki - telekomunikacja i światłowód - w granicy działki- gaz - w odległości 70/80m od granic działki z obu stronNiewątpliwym atutem tej nieruchomości jest usytuowanie , ponieważ w otoczeniu jest dużo pasów zieleni zapewniających ciszę i spokój. Jeśli już dzisiaj chciałbyś spełnić swoje marzenie na tym zjawiskowym terenie nie czekaj- zadzwoń i umów się na prezentacje!Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca kredytowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.Powyższa oferta objęta jest programem Współpracuję, co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości.Marta SzewczykTel:(+48) 515-312-435e-mail: Marta.szewczyk@freedom-nieruchomośZapraszam również do naszego biura w Oświęcimiu.Freedom Nieruchomości oddział Oświęcimul. Rynek 19/5a"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Budowlana działka w pięknej okolicy
Budowlana działka w pięknej okolicy
18990000 zł
30+ kilka dni temu

Marzysz o własnym domu w dobrze prosperującej wsi ? Z dobrą lokalizacją ? Cenisz sobie piękne widoki i kontakt z naturą? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą poniżej!Działka w miejscowości Polanka Wielka - wieś położona w gminie Polanka Wielka , powiat Oświęcimski w województwie Małopolskim , liczącej blisko 4.5 tysiące mieszkańców. Miejscowość ta co zapewni Ci komfort i pełną wygodę , ponieważ do Oświęcimia mamy zaledwie 11km , a 12km od centrum handlowego" Niwa", w którym znajdziesz mnóstwo sklepów i punktów gastronomicznych . Okolica bardzo spokojna, wszędzie dużo zieleni, a jednocześnie blisko do centrum miasta.Działka nieogrodzona o wymiarach ok 65x41x55x26. Teren lekko nachylony.Teren inwestycji posiada bezpośredni dostęp do gminnej drogi publicznej od ul. Brzozowej .MEDIA:- prąd - bezpośrednio na działce- woda - w granicy działki - telekomunikacja i światłowód - w granicy działki- gaz - w odległości 70/80m od granic działki z obu stronNiewątpliwym atutem tej nieruchomości jest usytuowanie , ponieważ w otoczeniu jest dużo pasów zieleni zapewniających ciszę i spokój. Jeśli już dzisiaj chciałbyś spełnić swoje marzenie na tym zjawiskowym terenie nie czekaj- zadzwoń i umów się na prezentacje!Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca kredytowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.Powyższa oferta objęta jest programem Współpracuję, co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości.Marta Szewczyk(+48)515-312-435e-mail: Marta.szewczyk@freedom-nieruchomości.plZapraszam również do naszego biura w Oświęcimiu.Freedom Nieruchomości oddział Oświęcimul. Rynek 19/5a"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

działka budowlana 23ar w pięknej, cichej okolicy, las, staw MEDIA WZ
działka budowlana 23ar w pięknej, cichej okolicy, las, staw MEDIA WZ
92000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 300
Cena za m²40 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana, na którą wydane są warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego oraz garażu wolnostojącego w pięknej i spokojnej okolicy przy lesie. Media: woda, prąd, kanalizacja na działce, światłowodowy [sieć internetowa i telewizja]. Gaz dostępny w dalszej odległości. Czysta, cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie lasu oraz stawów hodowlanych, w pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych. Wjazd bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej z niskim natężeniem ruchu samochodowego. Szerokość działki ok. 32m (w tym ok.24m wzdłuż drogi asfaltowej) a długość ok. 65m. powierzchnia 23 ar. Nieruchomość znajduje się w Izbiskach /Piekiełko-Budy/ w gminie Wadowice Górne. W pobliżu znajduje się Przedszkole, Szkoła Podstawowa zarówno w Wadowicach Górnych jak i w Izbiskach, sklepy spożywczo-przemysłowe, stadion, orlik, stacje benzynowe, Urząd Gminy Wadowice Górne ok. 2min jazdy samochodem /~2,5km/. Odległość od Mielca to jedyne 14 km, w połowie drogi do Mielca możliwy jest wjazd do nowo wybudowanej obwodnicy, co przyśpiesza dojazd do mieleckiej Strefy. 1400m od drogi wojewódzkiej Mielec-Tarnów, zjazd w m. Zgórsko. Nr działki 1333/1

Działka budowlana 1851m2 w pięknej okolicy
Działka budowlana 1851m2 w pięknej okolicy
75000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 851
Cena za m²40.52 zł/m²

Sprzedam piękną działkę o powierzchni 1851 m2 położoną na uboczu miejscowości Łukawa w gminie Głowaczów (na granicy pow. Radomskiego i Kozienickiego) z dala od dużych gospodarstw rolnych. Miejsce jest dobrze skomunikowane, urocze, ciche, otoczone piękną przyrodą, idealne do odpoczynku jak i mieszkania całorocznego. Codziennie przyjeżdża obwoźny sklep. Dojazd drogą gminną utwardzoną, która w tym roku będzie asfaltowana. Odległości do punktów istotnych: Warszawa - 70 km Radom - 25 km Piaseczno - 60 km Warka - 25 km Głowaczów - 7 km Woda: przyłącze wodociągowe Prąd: umowa na przyłącze trójfazowe z PGE Wymiary działki: - szerokość 52 m - głębokość 35,5 m Wydane warunki zabudowy, uregulowany stan prawny, gotowa do zakupu. Działka otoczona grzybnymi lasami liściastymi i iglastymi. Sąsiedzi: mieszkający na stałe oraz domki letniskowe. Mam dwie działki o takiej samej powierzchni Zapraszam do kontaktu

Działka budowlana Dopiewiec w pięknej okolicy
Działka budowlana Dopiewiec w pięknej okolicy
380000 zł
20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia813
Cena za m²467.4 zł/m²

Sprzedam działki budowlane bez pośrednika. Działki położone są w Dopiewcu przy ul. Cypiska Działki są położone w przepięknej i spokojnej okolicy. W pobliżu las i zamknięty plac zabaw dla dzieci. W okolicy działek nie ma zakładów przemysłowych. Działki o powierzchni 813 m2 Szerokość frontu działki to 28m, a długość 29m. Media w drodze ( woda miejska, prąd i gaz). Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Więcej informacji pod nr telefonu 66*****34

Działka rolno-budowlana w pięknej okolicy
Działka rolno-budowlana w pięknej okolicy
350000 zł
Kamionka 8 dni plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10,80
Cena za m²32407.41 zł/m²

Sprzedam działkę rolną z możliwością pobudowania siedliska. Powierzchnia: 1,1 ha Lokalizacja: Kamionka, Gmina Radziejowice, Powiat Żyrardowski, Wojewódzkiego Mazowieckie - 5 km od Mszczonowa, gdzie znajdują się Termy Mszczonów i Deep Spot (najgłębsze w Europie centrum nurkowania) - 10 km od Suntago - 14 km od Żyrardowa - 19 km od Grodziska Mazowieckiego - 47 km od Warszawy Działka posiada utwardzony wjazd. Obecnie nawożona jest ziemią dla podwyższenia terenu. Skrzynka elektryczna znajduje się tuż obok działki. Działka położona jest w pięknym i klimatycznym miejscu. Rozciąga się z niej niepowtarzalny widok na Stawy "Borki" koło Radziejowic. Działka ma również dostęp do rzeki Pisi. Wieś Kamionka jest niezmiernie cicha i spokojna, idealna na spacery czy wycieczki rowerowe. Okolica jest bardzo atrakcyjna turystycznie. Nasze piękne okolice możecie Państwo obecnie podziwiać w kolejnym sezonie Farmy. Cena: 350 tys. (do negocjacji dla osób konkretnie zainteresowanych) Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub pod nr tel. 50*****15.

Działka rekreacyjno-budowlana w pięknej okolicy
Działka rekreacyjno-budowlana w pięknej okolicy
58900 zł
30 dni plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²39.27 zł/m²

Działka 1500m2 tj połowa działki nr 335/133 zlokalizowana w Storkowo Eco Park, działka rekreacyjno-budowlana w studium pod zabudowę rekreacyjną w bliskiej siedzibie jeziora Chojniczka i jeziora Storkowskie Małe obok Ińska. Na działce prąd, dojazd drogą utwardzoną. Możliwość wykopania studni. Po drugiej stronie uliczki wewnętrznej zarybiany staw. Można wędkować w "kapciach". Sklep Biedronka - w Ińsku ok 5km.Działka ma dobre ukształtowanie terenu z lekkim spadkiem, pięknym widokiem w stronę stawu i dalszych lasów. Dobrze naświetlona przez cały dzień. Planowany ogród w widokiem na kierunek od SE do W. 3  dorodne jodły i 1 brzoza które można z powodzeniem wkomponować w zagospodarowanie działki. Cisza, spokój, brak zgiełku, wspaniałe powietrze które powoduje że wypoczywa się tam a przede wszystkim śpi jak nigdzie indziej. Miejsce ma dobrą aurę która urzekła mnie przy jej zakupie i z czystym sumieniem polecam ją innym. Odległość do Szczecina 98km *centrum, 40' do osiedla słonecznego. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela. Działka ma ustaloną swoją oddzielną księgę wieczystą, wolną od zadłużeń itd.

Działka rolno-budowlana w pięknej okolicy
Działka rolno-budowlana w pięknej okolicy
80000 zł
Szydłów 10 dni plecy
Powierzchnia12 000
Cena za m²6.67 zł/m²

TYLKO U NAS !Biuro Nieruchomości Twoje MOferuje na sprzedażAtrakcyjną nieruchomość w miejscowości Rudki, gm. Szydłów, pow. staszowski. Działka rolno-budowlana o powierzchni 1,2000 ha, położona przy głównej drodze powiatowej, zlokalizowana przy działkach niezabudowanych oraz zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Działka w MPZP oznaczona jako 8M (na głębokości 70 mb teren zabudowy mieszkaniowej) oraz U-2 (na głębokości 70 mb lokalizacja innej nieuciążliwej aktywności gospodarczej) pozostała część działki stanowi teren upraw rolnych.Działka płaska w kształcie prostokąta, niezagospodarowana, nie ogrodzona. Porośnięta trawą. Obecnie działka nieużytkowana. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dodatkowym atutem nieruchomości jest bliskość do akwenu wodnego Chańcza.Dane techniczne nieruchomości:- powierzchnia – 1.2000 ha,- szerokość od frontu 20 m,- długość 600 m,- dojazd drogą asfaltową.Dostępne media:- prąd na sąsiedniej działce visa vi, - woda w pasie drogowym naprzeciw działki.Odległości:- dojazd do Chmielnika i Szydłowa– 12 km,- dojazd do Kielc – 35 km- w sąsiednich miastach dostępne są: szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia, Urząd Miasta i Gminy, liczne sklepy, supermarkety, stacje paliw itp.Dla opisanej działki jest prowadzona księga wieczysta z brakiem jakichkolwiek obciążeń.Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.Weronika MularczykDoradca ds. nieruchomościTel. (użyj formularza kontaktowego)E-mail: Dlaczego warto z nami współpracować?*** Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości o zasięgu ogólnopolskim.*** Mamy na koncie setki sfinalizowanych z sukcesem transakcji.*** Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.*** Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne warunki finansowe.*** Przeprowadzamy bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.*** Pomagamy w negocjacjach i ustaleniu ceny adekwatnej do wartości rynkowej.*** Wiemy na co zwrócić uwagę i gdzie mogą pojawić się problemy/ "niespodzianki prawne".*** Służymy wsparciem w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia .*** Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy atrakcyjne dla nich oferty, a sprzedającym pomagamy znaleźć odpowiedniego nabywcę ich nieruchomości.*** To my inwestujemy swój czas, umiejętności oraz doświadczenie abyś Ty mógł przeznaczyć go na to co naprawdę ważne.Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2023, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2021, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2020, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2022

Działka budowlana w pięknej leśnej okolicy.
Działka budowlana w pięknej leśnej okolicy.
372400 zł
Przyborów 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²76 zł/m²
Powierzchnia991 m²
Typbudowlana

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zakupu działki budowlanej w Przyborowie gm. Władysławów. Dostępne do sprzedaży są trzy działki: 1. Powierzchnia działki 991m2 2. Powierzchnia działki 991m2 3. Powierzchnia działki 1051m2 Działki o płaskim ukształtowaniu terenu. Regularny kształt, pozwala na wybudowanie każdego projektu domu. Media: sieć wodociągowa i energetyczna w odległości kilku metrów. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MN), tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działki znajduje się z dala od zgiełku miasta w cichej spokojnej uroczej zielonej okolicy w otoczeniu lasów, łąk. Grunt ten jest idealną propozycją dla osób ceniących bliskość natury i chcących wybudować wymarzony dom w leśnej cichej i spokojnej okolicy. W bliskim sąsiedztwie pojedyncza zabudowa jednorodzinna, do szkoły, sklepu, apteki w Wyszynie około 3km. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację działek. Naszym Klientom oferujemy bezpłatną pomoc eksperta GOLD Finance w uzyskaniu kredytu na zakup i remont nieruchomości. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Działka budowlana w pięknej leśnej okolicy.
Działka budowlana w pięknej leśnej okolicy.
75000 zł
Przyborów 30+ kilka dni temu
Pow. działki991
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyOferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Zapraszam do zakupu działki budowlanej w Przyborowie gm. Władysławów. Dostępne do sprzedaży są trzy działki: 1. Powierzchnia działki 991m2 2. Powierzchnia działki 991m2 3. Powierzchnia działki 1051m2 Działki o płaskim ukształtowaniu terenu. Regularny kształt, pozwala na wybudowanie każdego projektu domu. Media: sieć wodociągowa i energetyczna w odległości kilku metrów. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MN), tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działki znajduje się z dala od zgiełku miasta w cichej spokojnej uroczej zielonej okolicy w otoczeniu lasów, łąk. Grunt ten jest idealną propozycją dla osób ceniących bliskość natury i chcących wybudować wymarzony dom w leśnej cichej i spokojnej okolicy. W bliskim sąsiedztwie pojedyncza zabudowa jednorodzinna, do szkoły, sklepu, apteki w Wyszynie około 3km. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację działek. Naszym Klientom oferujemy bezpłatną pomoc eksperta GOLD Finance w uzyskaniu kredytu na zakup i remont nieruchomości. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Działka rolno-budowlana w pięknej okolicy
Działka rolno-budowlana w pięknej okolicy
400000 zł
Kamionka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10,80
Cena za m²37037.04 zł/m²

Sprzedam działkę rolną z możliwością pobudowania siedliska. Powierzchnia: 1,1 ha Lokalizacja: Kamionka, Gmina Radziejowice, Powiat Żyrardowski, Wojewódzkiego Mazowieckie - 5 km od Mszczonowa, gdzie znajdują się Termy Mszczonów i Deep Spot (najgłębsze w Europie centrum nurkowania) - 10 km od Suntago - 14 km od Żyrardowa - 19 km od Grodziska Mazowieckiego - 47 km od Warszawy Działka posiada utwardzony wjazd. Obecnie nawożona jest ziemią dla podwyższenia terenu. Skrzynka elektryczna znajduje się tuż obok działki. Działka położona jest w pięknym i klimatycznym miejscu. Rozciąga się z niej niepowtarzalny widok na Stawy "Borki" koło Radziejowic. Działka ma również dostęp do rzeki Pisi. Wieś Kamionka jest niezmiernie cicha i spokojna, idealna na spacery czy wycieczki rowerowe. Okolica jest bardzo atrakcyjna turystycznie. Nasze piękne okolice możecie Państwo obecnie podziwiać w kolejnym sezonie Farmy. Cena: 400 tys. (do negocjacji dla osób konkretnie zainteresowanych) Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub pod nr tel. 50*****15.

Działka budowlana 53ar w pięknej okolicy
Działka budowlana 53ar w pięknej okolicy
59000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 324
Cena za m²11.08 zł/m²

Przedmiotem ogłoszenia jest działka o pow. 5324m2 (ponad 53ar) położona w pięknej okolicy. Do najbliższego jeziora dzieli nas kilka minut autem(około 3km). W promieniu do 9km od działki naliczyłem 10 jezior. Wkoło jest wiele lasów, więc jest to idealne miejsce dla miłośników grzybobrania. Działka jest położona w dobrej lokalizacji, do szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia, gminy, kościoła czy apteki jest około 2,5km. Do szosy jest zaledwie kilkadziesiąt metrów, nigdy nie ma problemów z dojazdem ponieważ droga gruntowa jest dobrze utwardzona. Jest możliwość podzielenia tej działki na kilka mniejszych.

Działka budowlana 1798m2 w pięknej okolicy
Działka budowlana 1798m2 w pięknej okolicy
479999 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 798
Cena za m²266.96 zł/m²

Do sprzedaży działka budowlana w drugiej linii zabudowy. Numer działki - 60/3 Budziska miński.Działka posiada księgę wieczystą. Działka jest zadbana, wyrównana. Zapraszam do oglądania.Działkę otacza piękny starodrzew. Część drzew jest też w graniach działki, ale położona z boku, więc nie utrudnia to ewentualnej budowy domu. Jest to wielka zaleta tej działki w porównaniu do kupna kawałka podzielonego pola, gdzie na drzewa trzeba czekać kolejne dekady :)

Działka budowlana w Giebułtowie w pięknej okolicy
Działka budowlana w Giebułtowie w pięknej okolicy
326300 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogaasfalt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Giebułtów, nieopodal Świeradowa Zdroju.                                       WYDANE WARUNKI ZABUDOWY NA DOM JEDNORODZINNY ! DZIAŁKI Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY - ZABUDOWA JEDNORODZINNA, LETNISKOWA Dostępne media: * woda  - wodociąg w drodze * kanalizacja - kanalizacja w drodze * prąd -  przyłącze energii elektrycznej przyłączony na działce sąsiedniej Świetna oferta! CISZA, SPOKÓJ I PIĘKNA OKOLICA Atutem nieruchomości jej położenie, nieopodal licznych szlaków, atrakcji turystycznych oraz miejscowości górskich, gdzie można spędzać aktywnie czas przez cały rok. Zamek Czocha - 8km Jezioro Złotnickie - 8 km. Jezioro Leśniańskie - 10 km. Świeradów Zdrój - 13 km. Ośrodek narciarski SKI&SUN Świeradów Zdrój - 9 km. Gryfów Śląski - 14 km. Szklarska Poręba - 32 km. Nové Město pod Smrkem, Czechy - 11 km Kowalski Maciej Sowa Nieruchomości ***-***-*** www.********************* Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny i może podlegać aktualizacji. Wszelkie informacje na temat nieruchomości zostały uzyskane podczas oględzin oraz informacji od właściciela. Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć podatek PCC, opłatę sądową, taksę notarialną i prowizję biura nieruchomości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Budowlana działka w pięknej okolicy w Bobrku !!!
Budowlana działka w pięknej okolicy w Bobrku !!!
118000 zł
30+ kilka dni temu

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu, blisko natury, a jednocześnie w spokojnej , pełnej zieleni i cichej okolicy z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta powinna Cię zainteresować!Działka w miejscowości Bobrek - Wieś Bobrek to wieś leżąca w gminie Chełmek. Należy do województwa małopolskiego, powiatu oświęcimskiego , liczącej blisko 2 tysiące mieszkańców. Miejscowość ta graniczy z miastem Chełmek i Oświęcimiem, co zapewni Ci komfort i pełną wygodę. Zaledwie 5km dzieli od rynku głównego w Oświęcimiu, a 4km od centrum handlowego" Niwa", w którym znajdziesz mnóstwo sklepów, punktów gastronomicznych . Okolica bardzo spokojna, wszędzie dużo zieleni, a jednocześnie blisko do centrum miasta.Działka nieogrodzona o wymiarach około 72m na 17m. Teren płaski o regularnym kształcie o powierzchni 1180m2. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Rodzaj inwestycji - MU-budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz małych przedsiębiorstw rodzinnych. Teren inwestycji posiada bezpośredni dostęp do gminnej drogi publicznej od ul. Parkowej poprzez gminna drogę wewnętrzną od ul . Kwiatowej i planowanym zjazdem na tern inwestycji.Rozpoznanie sytuacji geologiczno - górniczej wykazało , że w rozpatrywanym rejonie nie prowadzono eksploatacji górniczej i nie przewiduje się . Media w drodze : Woda , prąd , gaz , kanalizacja. Zainteresowany? Zadzwoń i umów się na prezentację. Najbliższe dni otwarte 18.12.2023(poniedziałek) zadzwoń i potwierdź obecność. Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca kredytowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.Marta SzewczykTel:(+48) 515-312-435e-mail: Marta.szewczyk@freedom-nieruchomośZapraszam również do naszego biura w Oświęcimiu.Freedom Nieruchomości oddział Oświęcimul. Rynek 19/5a32-600 Oświęcimtel.+48 572-313-949"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Budowlana działka w pięknej okolicy w Bobrku
Budowlana działka w pięknej okolicy w Bobrku
11800000 zł
Chełmek 30+ kilka dni temu

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu, blisko natury, a jednocześnie w spokojnej , pełnej zieleni i cichej okolicy z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta powinna Cię zainteresować!Działka w miejscowości Bobrek - Wieś Bobrek to wieś leżąca w gminie Chełmek. Należy do województwa małopolskiego, powiatu oświęcimskiego , liczącej blisko 2 tysiące mieszkańców. Miejscowość ta graniczy z miastem Chełmek i Oświęcimiem, co zapewni Ci komfort i pełną wygodę. Zaledwie 5km dzieli od rynku głównego w Oświęcimiu, a 4km od centrum handlowego" Niwa", w którym znajdziesz mnóstwo sklepów, punktów gastronomicznych . Okolica bardzo spokojna, wszędzie dużo zieleni, a jednocześnie blisko do centrum miasta.Działka nieogrodzona o wymiarach około 72m na 17m. Teren płaski o regularnym kształcie o powierzchni 1180m2. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Rodzaj inwestycji - MU-budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz małych przedsiębiorstw rodzinnych. Teren inwestycji posiada bezpośredni dostęp do gminnej drogi publicznej od ul. Parkowej poprzez gminna drogę wewnętrzną od ul . Kwiatowej i planowanym zjazdem na tern inwestycji.Rozpoznanie sytuacji geologiczno - górniczej wykazało , że w rozpatrywanym rejonie nie prowadzono eksploatacji górniczej i nie przewiduje się . Media w drodze : Woda , prąd , gaz , kanalizacja. Zainteresowany? Zadzwoń i umów się na prezentację. Najbliższe dni otwarte 18.12.2023(poniedziałek) zadzwoń i potwierdź obecność. Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca kredytowy porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.Marta Szewczyk(+48)515-312-435e-mail: Marta.szewczyk@freedom-nieruchomości.plZapraszam również do naszego biura w Oświęcimiu.Freedom Nieruchomości oddział Oświęcimul. Rynek 19/5a32-600 Oświęcim+48572-313-949"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana w pięknej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w pięknej i spokojnej okolicy
115000 zł
18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 024
Cena za m²112.3 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1024 m2 w miejscowości Wola Pieczyska w gminie Chynów. Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Prąd i woda w drodze gruntowej kilkadziesiąt metrów dalej. Działka częściowo zadrzewiona, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i letniskowa, otwarte pola i lasy. Cicha, spokojna okolica, idealna dla poszukujących chwili wytchnienia od miejskiego zgiełku. Zapisy MPZP dotyczące obszarów MN: "§ 35. 1. W zakresie przeznaczenia terenów oznaczonych symbolem MN ustala się: 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie domów wolnostojących i bliźniaczych. 2) przeznaczenie dopuszczalne: a) usługi nieuciążliwe, wbudowane w budynkach mieszkalnych, jako funkcja uzupełniająca; b) zieleń urządzona, w tym zadrzewienia i zakrzewienia; c) garaże; d) na terenach zabudowanych w dniu wejścia w życie planu - zabudowa zagrodowa, tj. budynki i obiekty związane z obsługą gospodarstw rolnych, w tym mieszkalne, gospodarcze i pomocnicze. § 36. 1. W zakresie zasad zagospodarowania terenów oznaczonych symbolem MN ustala się: 1) intensywność zabudowy - nie więcej niż 0,6 i nie mniej niż 0,01, 2) powierzchnia działki budowlanej - nie mniej niż 1000 m2, 3) procent zabudowy terenu - nie więcej niż 25%, 4) wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - nie mniej niż 60%. 2. Dopuszcza się realizację na jednej działce budowlanej najwyżej jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego. 3. Na rysunku planu wskazuje się linie zabudowy. § 37. W zakresie parametrów i wskaźników zabudowy terenów oznaczonych symbolem MN ustala się: 1) wysokość budynków - do dwóch kondygnacji (w tym poddasze użytkowe), przy zachowaniu łącznej maksymalnej wysokości budynku 9,0 m; 2) nakaz stosowania dachów dwuspadowych lub wielospadowych, o kącie nachylenia głównych połaci od 15o do 40o." Zapraszam serdecznie na prezentację!

Działka budowlana w pięknej i malowniczej okolicy
Działka budowlana w pięknej i malowniczej okolicy
170000000 zł
30+ kilka dni temu

NA SPRZEDAŻ ŚWIETNIE POŁOŻONA DZIAŁKA BUDOWLANA W PIĘKNEJ I MALOWNICZEJ OKOLICYLOKALIZACJA:Działka zlokalizowana jest w Napachaniu przy ul. Leśnej, 20 km od ścisłego centrum Poznania. Nieruchomość jest świetnie skomunikowana, tuż przy zjeździe na S11. Numer działki: 289/6Obręb: Napachanie OPIS:Powierzchnia działki: 6 667 m2.Działka znajduje się w otulinie Lasów. Nowemu nabywcy zapewni pełen spokój i komfort. Jest to miejsce idealne dla rodzin ceniących ciszę i bliskość natury, świetne dla inwestorów szukających prestiżowej lokalizacji, jak i dla miłośników aktywnego wypoczynku. FINANSE:Cena: 1 700 000 PLNZAPRASZAM DO KONTAKTU:Już dziś umów się na prywatną prezentację nieruchomości!Zainteresowany? Skontaktuj się z nami +48799 350 796Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem.Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

Działka budowlana 2301m2 w pięknej okolicy Leoncina
Działka budowlana 2301m2 w pięknej okolicy Leoncina
299000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²60 zł/m²
Powierzchnia2301 m²
Typbudowlana

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Mała Wieś przy Drodze, gminie Leoncin, o powierzchni 2301m2, otoczona łąkami i rozproszoną zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje: - przeznaczenie podstawowe – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej. - maksymalna powierzchnia zabudowy działki budowlanej - 30% - maksymalna wysokość zabudowy - 11m, dwie kondygnacje nadziemne i użytkowe poddasze. Dojazd drogą asfaltową i 250 metrów drogą utwardzoną; prąd przy działce do podłączenia; woda - studnia do zrobienia; kanalizacja - szambo do zrobienia.

Działka budowlana 1150m2 w pięknej okolicy Leoncina
Działka budowlana 1150m2 w pięknej okolicy Leoncina
2500000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²60 zł/m²
Powierzchnia1150 m²
Typbudowlana

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Mała Wieś przy Drodze, gminie Leoncin, o powierzchni 1150m2, otoczona łąkami i rozproszoną zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje: - przeznaczenie podstawowe – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej. - maksymalna powierzchnia zabudowy działki budowlanej - 30% - maksymalna wysokość zabudowy - 11m, dwie kondygnacje nadziemne i użytkowe poddasze. Dojazd drogą asfaltową i 250 metrów drogą utwardzoną; prąd przy działce do podłączenia; woda - studnia do zrobienia; kanalizacja - szambo do zrobienia.

Działka budowlana 2210m2 w pięknej okolicy Leoncina
Działka budowlana 2210m2 w pięknej okolicy Leoncina
299000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²60 zł/m²
Powierzchnia2210 m²
Typbudowlana

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Mała Wieś przy Drodze, gminie Leoncin, o powierzchni 2210m2, otoczona łąkami i rozproszoną zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje: - przeznaczenie podstawowe – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej. - maksymalna powierzchnia zabudowy działki budowlanej - 30% - maksymalna wysokość zabudowy - 11m, dwie kondygnacje nadziemne i użytkowe poddasze. Dojazd drogą asfaltową i 250 metrów drogą utwardzoną; prąd przy działce do podłączenia; woda - studnia do zrobienia; kanalizacja - szambo do zrobienia.

Działka Budowlana 12 arów , w pięknej okolicy!
Działka Budowlana 12 arów , w pięknej okolicy!
200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²166.67 zł/m²

Witam Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną wytyczona przez geodetę , działka otoczona górami i lasami idealne miejsce na budowę domków lub domu z daleka od zgiełku oraz miasta . Niedaleko działki znajdują się sklepy , szkoła , przedszkole , przystanek autobusowy . 15km do Żywca 5km stok narciarski w Korbielowie u podnóża góry Pilsko. Oraz wiele innych górskich atrakcji .

Filtr