Działka budowlana z panoramicznym widokiem

Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Cedzyna Góra 312 mnpm WIDOK NA CAŁY MASYW GÓR ŚW.
Cedzyna Góra 312 mnpm WIDOK NA CAŁY MASYW GÓR ŚW.
1000000 zł
nowe Cedzyna 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 053
Cena za m²487.09 zł/m²

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Cedzyna Góra na wzniesieniu 312 mnpm z PANORAMICZNYM widokiem na miasto Kielce i NA CAŁY MASYW GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. Wymiar wewnętrzny gł. 50 x szer. 40 Uzbrojona we wszystkie media oraz w całości wykonane odwodnienie terenu z odpływami. Od strony wschodniej podniesiona i wzmocniona murem oporowym. Droga na działce i nowy garaż. Oferta tylko dla poważnie zainteresowanych z planem budowy własnego dom z mega widokiem i lokalizacją na zamkniętym osiedlu. 10 min do najlepszych szkół. 4 km do centrum Kielc.

DZIAŁKA WIDOKOWA W GM. DOMARADZ 27 AR
DZIAŁKA WIDOKOWA W GM. DOMARADZ 27 AR
105000 zł
Krosno 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²25 zł/m²
Powierzchnia2700 m²
Typbudowlana

Podkarpacie -Gm. Domaradz Na sprzedaż pięknie położona 27 arowa działka budowlana (w trakcie uzyskiwania Warunków Zabudowy ) pod budynek mieszkalny jednorodzinny. Działka równa, słoneczna oraz widokowa, położona na wzniesieniu z pięknym panoramicznym widokiem na wieś oraz okoliczne pagórki i lasy. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Uzbrojenie terenu : prąd na działce , wodociąg gminny do podłączenia z działki sąsiedniej , światłowód na działce (w trakcie realizacji , podpisana zgoda )gaz w odległości ok 70 m . Do działki dojeżdżamy asfaltowa droga gminną jedynie ostatni kawałek drogi gminnej ok 25 m wymaga utwardzenia. Bardzo blisko do centrum miejscowości , Szkoła Podstawowa , przedszkole czy Ośrodek Gminy oraz duże sklepy 5 min jazdy samochodem . Polecamy ! Zapraszamy na prezentacje w terenie.

Poszukujesz spokoju, piękna, bezpieczeństwa?
Poszukujesz spokoju, piękna, bezpieczeństwa?
1500000 zł
Zawoja 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia9 792
Cena za m²153.19 zł/m²

Na sprzedaż wyjątkowo piękna działka wysoko w górach z panoramicznym widokiem na Babią Górę - Musisz to zobaczyć - zakochasz się w tym miejscu! Działka budowlana usytuowana na południowym zboczu pasma Jałowieckiego, w ustronnym miejscu na skraju Zawoi 900m.n.p.m. z pięknym frontalnym krajobrazem otwierającym się na Babią Górę, Małą Babią, Policę, Pilsko, Luboń, Beskid Makowski.. Działka uzbrojona: -prąd, -gwarantowana obfitość wody, -droga uregulowana notarialnie. Całkowita powierzchnia wraz z działkami rolnymi stanowiącymi całość oferty 9792 m2 (działka budowlana + 9 działek rolnych) Miejsce wyjątkowe, ciche, blisko natury w towarzystwie potężnego, wiekowego buka i Królowej Beskidów. Obszar jest chroniony prawnie przed nową zabudową. Pozostałość po budynku daje wyjątkową okazję na odbudowę istniejącego budynku poprzez rozbudowę, nadbudowę lub odbudowę. Wszelkich dokładnych informacji udzielam osobiście po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym. Zawoja jest ogromną, przestrzenną wsią letniskowo turystyczną tworzącą swobodną zabudowę głębokiej kotliny. Na jej dnie, wzdłuż rzeki Skawy biegnie droga krajowa łącząca Orawę z Małopolską. Dzięki temu bez trudu dotrzemy do Katowic, Krakowa czy Zakopanego. Babiogórski Park Narodowy wraz z otuliną wsi jest priorytetem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, który dotyczy także najdalszych granic wsi. I właśnie te, trudniej dostępne siedliska są ofertą dla klienta o niepospolitym guście. W centrum nie brakuje rozrywek, takich jak karczmy, wyciągi narciarskie, szlaki turystyczne piesze i rowerowe, park linowy a za przełęczą Krowiarki kompleks rozrywkowy Wypasiona Dolina. Z przysiółka Figury można praktycznie wędrować w każdą stronę Beskidów. Deweloperom, pośrednikom i łowcom tanich okazji dziękujemy.

Gdynia Grabówek działka budowlana na sprzedaż
Gdynia Grabówek działka budowlana na sprzedaż
420000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia870
Cena za m²482.76 zł/m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana 870 m2 na dwóch KW. Każda z działek posiada oddzielną księgę wieczystą. Mniejsza działka zabudowana jest domem jednorodzinnym do kapitalnego remontu, rozbudowy lub wyburzenia. większa wolna od zabudowań. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MN1,MW1) dopuszcza zabudowę jednorodzinną lub wielorodzinną do 4 mieszkań. Na działce prąd, woda, szambo, światłowód. Gaz i kanalizacja miejska już na sąsiedniej działce. Zaledwie kilka minut do centrum Gdyni a jednocześnie bardzo spokojna okolica z przepięknym panoramicznym widokiem na miasto i morze. Tarasowe nachylenie na południowy- wschód, nieruchomość dobrze nasłoneczniona, w pogodne dni widać Półwysep Helski, to tylko niektóre z licznych walorów nieruchomości. Sąsiedztwo zabudowane w sposób dający dużo kameralności na terenie całej działki. Dogodne połączenie drogowe z centrum Gdyni oraz niedaleki wjazd na Estakadę Kwiatkowskiego i Obwodnicę Trójmiejską zapewniają łatwość wyjazdu w dalsze trasy. Zwolennicy komunikacji miejskiej, w odległości kilkudziesięciu metrów, mają do dyspozycji przystanek autobusowy - linie w kierunku centrum Gdyni lub Chyloni. Działka zlokalizowana jest w atrakcyjnym punkcie w dzielnicy Grabówek, o pochylonym terenie, świetnie nadającymi się do budowy domu jednorodzinnego bądź wielorodzinnego z tarasem skierowanym w stronę morza. Uzbrojenie w media pozwoli uniknąć kosztów, czasochłonnej biurokracji i przyspieszy budowę. Takich ofert w zasadzie już nie ma. Jeden właściciel , czysta KW. Dojazd do działki od ulicy Kordeckiego. Zapraszam do kontaktu. Tel. 50*******25.

Filtr