Działka jerzmanowice-przeginia

Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana Gotkowice gm. Jerzmanowice-Przeginia
Działka budowlana Gotkowice gm. Jerzmanowice-Przeginia
1860000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
Pow. działki18600
Rodzaj działkiBudowlana

DZIAŁKA POD STACJĘ BENZYNOWĄ. Polecamy na sprzedaż działkę komercyjną położoną przy trasie 94 Kraków-Olkusz w gminie Jerzmanowice - Przeginia w miejscowości Gotkowice, powiat krakowski, województwo małopolskie. Droga krajowa nr 94 jest drogą będącą bezpłatną trasą alternatywną dla autostrady A4 Działka ma powierzchnię 186 a . Jest w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość około 36 m, długość około 550 m. Media - woda, prąd, gaz - w odległości około 50m od działki. Do działki prowadzą 2 dojazdy. W planie zagospodarowania przestrzennego gminy Jerzmanowice - Przeginia działka usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej drogi głównej ruchu przyspieszonego ( KGP ) mającej połączyć Kraków i Olkusz. Według powyższego planu działka znajduje się częściowo w terenie oznaczonym jako MU czyli tereny mieszkalnictwa i usług oraz częściowo w terenie przeznaczonym na lokalizację urządzeń obsługi komunikacji oznaczonym symbolem KS czyli stacje benzynowe. Istnieje możliwość podziału działki na 2 części (każda po około 90 arów ). Dojazd do działki: -do granic Krakowa - 16km -do Dworca Głównego w Krakowie - 26km -do lotniska w Balicach - 24km -do Olkusza - 14 km. Cena sprzedaży - 1 860 000 PLN. Więcej informacji pod numerem - 883 - pokaż numer telefonu - . Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie: www.nieruchomoscisplendor.com Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Iwona Franusiak (licencja nr: 14002) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: SPD-GS-16512-8

Działka rolna w Łazach (Jerzmanowice - Przeginia)
Działka rolna w Łazach (Jerzmanowice - Przeginia)
15 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²17 zł/m²
Powierzchnia3000 m²
Szerokość33 m
Długość90 m
Typrekreacyjna

Sprzedam lub zamienię na auto (szczegóły niżej) działkę, którą otrzymałem w rozliczeniu. Działka położona w miejscowości Łazy w Gminie Jerzmanowice. Działka ma powierzchnię równe 3000m2 i może zostać nabyta przez osobę fizyczną. Działka położona na pochyłości (kierunek północny). Delikatnie zalesiona (samosiejki), większość to młode drzewka. Działka ma zapewniony dostęp do drogi pasem szerokim na 4m przez sąsiednią działkę (NIEODPŁATNA I NIEOGRANICZONA CZASEM SŁUŻEBNOŚĆ GRUNTOWA PRZEJAZDU, PRZECHODU I PRZEPROWADZENIA WSZELKICH MEDIÓW, Z PRAWEM WSTĘPU NA NIERUCHOMOŚĆ CELEM DOKONYWANIA NAPRAW I KONSERWACJI PRZEPROWADZONYCH INSTALACJI, PASEM 4 M SZEROKIM). Na działce obok przebiega linia energetyczna. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, działka leży w strefie zieleni nieurządzonej oraz w strefie Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych Doliny Krakowskie. Przy czym oczywiście działka jest rolna (3 i 4 klasa ziemi). Na przełomie 2019 i 2020 r został przeprowadzony operat wartości nieruchomości, gdzie, rzeczoznawca wyliczył wartość ziemi na prawie 53000 zł Działka w takim miejscu to zdecydowanie dobra lokata kapitału. Mi zależy na odzyskaniu zamrożonej gotówki, więc dla zdecydowanego kupca jestem w stanie zejść z ceny lub zamienić działkę na auto (najchętniej dostawcze) - możliwa dopłata w każdą stronę.

Działka 2940m2 Sąspów w studium MPZP budowlano - rolna.
Działka 2940m2 Sąspów w studium MPZP budowlano - rolna.
170000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki2940
Rodzaj działkiInwestycyjna

OFERTA BEZPOŚREDNIA Sprzedam działkę rolno - budowlaną w Sąspowie. Działka w studium planu zagospodarowania przestrzennego budowlano - rolna o nr ewid. 750/6, obręb 0007 Sąspów o powierzchni 0,2940 ha z oznaczeniem w studium planu zagospodarowania przestrzennego w części budowlanej M2 , czyli zabudowy jednorodzinnej. Wymiary działki: szerokość 17 m, długość 170 m. Działka jest równa, widokowa , niezalewowa , niezadrzewiona , nie zapadliskowa, na działkach brak pomników przyrody / skałek/ położona jest bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, w odległości około 10m od zabudowań. Powyższa działka posiada wyznaczone granice , nie posiada żadnych obciążeń , hipotek , należy do jednego właściciela. Obecnie gmina Jerzmanowice-Przeginia wyłożyła studium planu zagospodarowania przestrzennego gdzie powyższa działka figuruje jako działka budowlano - rolna. Cena: : 170 000 .zł , do rozsądnej negocjacji. Tel: 606 - pokaż numer telefonu - . Pośrednikom i biurom nieruchomości z góry dziękuje , chyba że mają konkretnego klienta , a nie szukają kolejnej oferty do poszerzenia swojej bazy.

Działka 2940m2 Sąspów w studium MPZP budowlano - rolna.
Działka 2940m2 Sąspów w studium MPZP budowlano - rolna.
170000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia2 940
Cena za m²57.82 zł/m²

OFERTA BEZPOŚREDNIA Sprzedam działkę rolno - budowlaną w Sąspowie. Działka w studium planu zagospodarowania przestrzennego budowlano - rolna o nr ewid. 750/6, obręb 0007 Sąspów o powierzchni 0,2940 ha z oznaczeniem w studium planu zagospodarowania przestrzennego w części budowlanej M2 , czyli zabudowy jednorodzinnej. Wymiary działki: szerokość 17 m, długość 170 m. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze gminnej , linia energetyczna jest po tej samej stronie co działka , natomiast sieć wodna i gazowa po drugiej stronie drogi w odległości ok. 10 m od granicy działki , w planie zagospodarowania przestrzennego planowana jest również kanalizacja. Działka jest równa, widokowa , niezalewowa , niezadrzewiona , nie zapadliskowa, na działce brak pomników przyrody , skałek. Powyższa działka posiada wyznaczone granice , nie posiada żadnych obciążeń , hipotek , należy do jednego właściciela. Obecnie gmina Jerzmanowice-Przeginia wyłożyła studium planu zagospodarowania przestrzennego gdzie powyższa działka figuruje jako działka budowlano - rolna. Cena: : 170 000 .zł , do rozsądnej negocjacji. Tel: 60*******77. Pośrednikom i biurom nieruchomości z góry dziękuje , chyba że mają konkretnego klienta , a nie szukają kolejnej oferty do poszerzenia swojej bazy.

Oferta sprzedaży działki 1450m2 Tenczynek
Oferta sprzedaży działki 1450m2 Tenczynek
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²103 zł/m²
Powierzchnia1450 m²
Typbudowlana

Umowa na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 14,5 a, w Tenczynku gm. Krzeszowice. Media: prąd i gaz w działce, kanalizacja w drodze dojazdowej - do doprowadzenia, woda do doprowadzenia lub studnia głębinowa - jest możliwość. Droga dojazdowa składa się z: drogi gminnej, udziału w drodze oraz służebności. Przez dolną i boczną część działki, przebiega służebność przejazdu i przechodu, na rzecz kolejnej działki. Wykluczając służebność, pozostaje ok. 11,5 a. Bardzo dobra, intymna lokalizacja. Ok. 3 km do Krzeszowic. Wymiary działki wskazane są na szkicu. Pełna oferta naszego biura, znajduje się na naszej stronie: gwarek-nieruchomosci.pl. Jesteśmy wydawcą gazety lokalnej "Gwarek Małopolski". Nasze działania w zakresie obrotu nieruchomościami koncentrujemy na terenie gmin, gdzie ukazuje się gazeta, tj.: Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś oraz Zabierzów. Zgłaszając swoją nieruchomość do naszego biura, mają Państwo gwarancję ukazania się informacji o nieruchomości na łamach gazety. Weryfikujemy stan prawny nieruchomości, uzyskujemy niezbędne dokumenty, zapewniamy pomoc przy uzyskaniu kredytu oraz obsługę posprzedażową. UWAGA! Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.