Działka mieszkaniowo-usługowa

Sortowanie:
Znaleziony: 1355 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka mieszkaniowo usługowa
Działka mieszkaniowo usługowa
1150000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 564
Cena za m²152.04 zł/m²

Sprzedam piękną działkę w bardzo dobrej lokalizacji. Działka ustawna. Działka przeznaczona przede wszystkim pod budownictwo mieszkaniowe, oraz zabudowę usługową nieuciążliwą. Teren nieruchomości w kształcie prostokąta, o przybliżonych wymiarach: Szerokość: 41m Długość: 196m Dojazd od ulicy Dworskiej, utwardzaną drogą gminą W działce znajduje się sieć gazowa oraz prąd. Woda przy granicy. Działka znajduje się 3 km od Wadowic, 48 km od Krakowa, 35 km od Bielska-Białej, 600 m od DK 28. Szkoła, poczta oraz Urząd Gminy znajdują się 250-300 m od działki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa mieszkaniowa. Aktualnie działka w 76% w MPZP przeznaczona jest pod teren zabudowy mieszkaniowej i usługowej. W całości budowlana - w najbliższych tygodniach - po wyłożenie MPZP. (dotychczas 76% już jest mieszkaniowo usługowa, w MPZP który ma zostać wyłożony w najbliższych tygodniach już jest przewidziana w 100% pod zabudowę mieszkaniowo usługową) Filmik z drona: www.youtube.com/watch?v=R5q6Lz-ec8k Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Działka mieszkaniowo-usługowa
Działka mieszkaniowo-usługowa
580000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 317
Cena za m²174.86 zł/m²

Na sprzedaż oferuję działkę 669/2 w miejscowości Gręzów. POWIERZCHNIA: 3317 m2. Lokalizacja: 52.1847N, 22.1315E -bezpośrednio przy obecnej trasie A2 -2 km od uruchamianego w tym roku wjazdu na autostradę Siedlce Zachodnie -80 km od Warszawy -10 km od Siedlec -2.5 km od rezerwatu przyrody Stawy Broszkowskie Uzbrojona: Prąd, woda Działka mieszkaniowo-usługowa położona bezpośrednio przy trasie. Położenie pozwala na prowadzenie działalności, wydłużony kształt (ok.30x100 ) na komfortowe zamieszkanie ze względu na dystans od trasy. Razem z działką sprzedawany jest udział w drodze wewnętrznej dojazdowej 669/1 Na działce znajduje się budynek w stanie surowym (nigdy nie zamieszkany) o powierzchni ok. 100m2 i trzy szklarnie. Dostępna jest na sprzedaż sąsiednia działka (z domem) o podobnej powierzchni. ODLEGŁOŚCI: Działka położona niedaleko Siedlec - czas przejazdu do centrum miasta to około 15-20 min. Autostrada umożliwi bardzo szybki transport w kierunku Warszawy - ok. 30-35 min. To sprawia, że działka może być atrakcyjnym miejscem zarówno dla pracujących w Siedlcach jak i w Warszawie. Niedaleko działki jest również pociąg - w pobliżu są dwie stacje z pociągami i do Warszawy i do Siedlec.

Działka mieszkaniowo usługowa 27 ar
Działka mieszkaniowo usługowa 27 ar
430000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 700
Cena za m²159.26 zł/m²

Witam. Do sprzedania działka mieszkaniowo usługowa w Balinie blisko A4, dojazd 1,5 km do zjazdu , o powierzchni 2700 m2 . plan zagospodarowania. Więcej informacji telefonicznie

Działka Mieszkaniowo Usługowa, Mnu1
Działka Mieszkaniowo Usługowa, Mnu1
1550000 zł
Pruszcz Gdański 30+ kilka dni temu

DZIAŁKA MIESZKANIOWO - USŁUGOWA MNU1 , OBJĘTA MPZPLOKALIZACJADziałka znajduje się w Pruszczu Gdańskim w świetnej lokalizacji. Tylko 550m do dworca PKP, wokół sąsiedztwo obiektów usługowych oraz osiedli mieszkaniowych. DZIAŁKADziałka o pow. 1985m2, o numerze 334. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Uchwała XXIII/231/2004 z dnia 2004-08-25Działka w planie oznaczona jest jako MNU1MNU1 -  zabudowa mieszkaniowo - usługowaTREŚĆ MPZP DLA MNU1- ustala się zabudowę mieszkaniową i jednorodzinną oraz różne formy usług nieuciążliwych- WYKLUCZA SIĘ - do usług wykluczonych zalicza się: rzemiosło produkcyjne, stacje paliw, składowanie złomu oraz następujące typy warsztatów samochodowych: blacharstwo, lakiernictwo, wulkanizacja i ślusarstwoUstala się następujące formy dla nowej zabudowy:- zabudowa mieszkaniowa oraz funkcje usługowe w oddzielnych lub wspólnych budynkach. - dopuszcza się realizację zabudowy jednorodzinnej bez usług oraz wyłącznie zabudowy usługowejWARUNKI ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI- dopuszczalna intensywność zabudowy netto - 1,0- maksimum zabudowy działki - 40%, - wielkość powierzchni biologicznie czynnej minimum 30%- wysokość zabudowy maksimum 10 m- budynki jednorodzinne - dwie kondygnacje w tym poddasze użytkowe, - budynki usługowe jedna do dwóch kondygnacji, dachy według rozwiązańindywidualnych,- Na budynkach jednorodzinnych obowiązują dachy wysokie symetryczne, nachylenie połaci 30º - 45ºMEDIA przy działce:- WODA - KANALIZACJA - GAZ - PRĄDDODATKOWO- Księga Wieczysta wolna od zobowiązań- Zakup od osoby prywatnej bez podatku VATZAPRASZAM NA PREZENTACJĘKUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Michałów Reginów. Działka mieszkaniowo usługowa.
Michałów Reginów. Działka mieszkaniowo usługowa.
Legionowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²300 zł/m²
Powierzchnia2100 m²
Szerokość30 m
Długość70 m
Typhandlowo-usługowa
Drogaasfalt

Działka mieszkaniowo usługowa o pow. 2100m (30x70m), położona w dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic w Michałowie Reginowie. Teren w kształcie foremnego prostokąta, krótszym bokiem przylegający do drogi. Wszystkie media miejskie zlokalizowane w granicach działki. Działka znajduje się niedaleko stacji kolejki Wieliszew. Możliwa zabudowa wielorodzinna z punktem usługowym. Zapraszam deweloperów. Oferta nr 831045 wysłana z systemu LocumNet Online

Działka mieszkaniowo- usługowa w Sompolnie
Działka mieszkaniowo- usługowa w Sompolnie
1391700 zł
Konin 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²126 zł/m²
Powierzchnia1016 m²
Szerokość32 m
Długość32 m
Typbudowlana

Na sprzedaż działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchnia 1016m2 w Centrum Sompolna. Działka o regularnym kształcie 32m x 32m, płaska. Wszystkie media znajdują się w działce. Działka niezagospodarowana porośnięta trawą z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni. Cena 128 000 zł. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację Beata Piątkowska tel. *** *** *** Naszym Klientom oferujemy bezpłatną pomoc eksperta w uzyskaniu kredytu na zakup i remont nieruchomości. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Działka mieszkaniowo- usługowa w Sompolnie
Działka mieszkaniowo- usługowa w Sompolnie
128000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1016
Rodzaj działkiBudowlana

Na sprzedaż działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchnia 1016m2 w Centrum Sompolna. Działka o regularnym kształcie 32m x 32m, płaska. Wszystkie media znajdują się w działce. Działka niezagospodarowana porośnięta trawą z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni. Cena 128 000 zł. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację Beata Piątkowska tel. 786 - pokaż numer telefonu - Naszym Klientom oferujemy bezpłatną pomoc eksperta w uzyskaniu kredytu na zakup i remont nieruchomości. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Działka mieszkaniowo-usługowa!!! ul. Cedrowa
Działka mieszkaniowo-usługowa!!! ul. Cedrowa
659000 zł
Tychy 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 884
Cena za m²349.79 zł/m²

| Oferta sprzedaży działki mieszkaniowo-usługowej  o powierzchni 1884 m2, położonej w Tychach przy ul. Cedrowej.Zgodnie z MPZP działka ta oznaczona jest symbolem MU2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zabudowę usługową w zakresie usług społecznych, drobnych i usług biurowych. Możliwe jest prowadzenie działalności związanej z opieką zdrowotną i medycyną estetyczną, a także możliwe są usługi fryzjerskie, kosmetyczne, szewskie, krawieckie, usługi związane z naprawą sprzętu i wyposażenia biurowego a także inne podobne o porównywalnym stopniu oddziaływania na otoczenie.MEDIA:Media dostępne w drodze publicznej – bezpośrednio przyległej do działki (ul. Cedrowa): prąd, woda oraz kanalizacja.WYMIARY:szerokość 27 m; długość: 65 mZALETY:Dobrze skomunikowana dzielnica Tychów,Bezpośrednio przy drodze publicznej, brak dróg dojazdowych wewnętrznychMedia przy samej działce, z możliwością bezpośredniego przyłącza.Zapraszamy do oglądania i negocjacji ceny!!!. ::DODATKOWE INFORMACJE | Nazwa obiektu: Działka mieszkaniowo-usługowa | Prąd: tak | Woda: tak - miejska | Dojazd: droga utwardzona | Kanalizacja: miejska | Wymiary działki [m]: 27x65 | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokat | Ogrodzenie działki: brak | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Małgorzata Leki | (użyj formularza kontaktowego) | (użyj formularza kontaktowego) | ::DANE BIURA | Asset NIERUCHOMOŚCI "Dbamy o Twój spokojny sen" | Budowlanych 37 | 43-100 Tychy | (użyj formularza kontaktowego) | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Zalewska (licencja nr: 2058)

Działka mieszkaniowo-usługowa w Wojcieszycach
Działka mieszkaniowo-usługowa w Wojcieszycach
140160 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 168
Cena za m²120 zł/m²

Działka mieszkaniowo-usługowa w WojcieszycachPrezentuję Państwu działkę położoną w malowniczej miejscowości Wojcieszyce przy trasie Jelenia Góra (ok. 7km) - Szklarska Poręba (ok. 10 km).Działka o powierzchni 1168 m2 , oznaczona w MPZP symbolem 14MNU -  Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej.Doskonała lokalizacja, spokój, cisza, otaczająca zieleń,piękne widoki na pasmo Karkonoszy -to szczególne atuty nieruchomości!!!Działka jest lekko pochyła, optymalnie nasłoneczniona,posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej,w której znajduje się przyłącze do sieci elektroenergetycznej.Polecam!!!Zapraszam do kontaktu i na prezentację!!!Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej.::DODATKOWE INFORMACJE Kategoria oferty: działki handlowo-usługowo-przemysłowe, grunty budowlane Prąd: tak Woda: tak - własna Dojazd: droga wewnętrzna Otoczenie: w otoczeniu gór Kanalizacja: szambo Komunikacja publ.: autobus podmiejski, bus, autobus miejski Położenie: obrzeża miasta Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: nieregularny Ogrodzenie działki: brak Zabudowa działki: Niezabudowana Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Stępień (licencja nr: 12484)

Działka Mieszkaniowo - Usługowa - 0,45ha - Wisła Mała
Działka Mieszkaniowo - Usługowa - 0,45ha - Wisła Mała
249000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 524
Cena za m²55.04 zł/m²

Działka Mieszkaniowo - Usługowa - 0,45ha przy drodze - Wisła Mała. Super lokalizacja - Zbiornik Goczałkowice Bardzo dużo zieleni. Możliwość rozbudowy aktualnego budynku. Media Numer działki 220/19 Możliwość usług i mieszkalnictwa na wyznaczonej części na podstawie aktualnej decyzji o warunkach zabudowy. tel. 51*******82

Działka Mieszkaniowo-Usługowa W Niechorzu!
Działka Mieszkaniowo-Usługowa W Niechorzu!
690000 zł
Niechorze 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia893
Cena za m²772.68 zł/m²

NIETUZINKOWA DZIAŁKA MIESZKANIOWO-USŁUGOWA W NIECHORZU BLISKO MORZA!Oferujemy działkę mieszkaniowo-usługową o powierzchni 893 m2, zlokalizowaną przy ul. Żeglarskiej w Niechorzu, koło Rewala.OPIS LOKALIZACJI: Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się zaledwie 550 metrów od morza, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników plażowania i morskich kąpieli. Ponadto, nieruchomość jest oddalona tylko 250 metrów od głównej ulicy, gdzie skupia się całe życie i atrakcje tego urokliwego miasteczka. Niechorze to mała i przytulna miejscowość nadmorska, znana z szerokich, piaszczystych plaż oraz nadmorskiego, sosnowego lasku przed zejściem na plażę.OPIS NIERUCHOMOŚCI: - działka o powierzchni 893 m2W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren działki oznaczono symbolem 19MN,Utp:1) Przeznaczenie terenu: Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, teren usług turystycznych - pensjonaty 2) Zagospodarowanie terenu i kształtowanie zabudowy: a) wysokość zabudowy: 2 do 3 kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze) b) geometria dachów: dwu- lub wielospadowe c) nachylenie połaci dachowych: 30 45 d) powierzchnia zabudowy: maks. 20% powierzchni działki e) powierzchnia biologicznie czynna: min. 60% powierzchni działkiNa nieruchomości znajdują się takie media jak: - prąd przy działce (został złożony wniosek o podłączenie odrębnej skrzynki elektrycznej) - woda - kanalizacjaPrzyłącze gazu znajduje się na wjeździe, bezpośrednio za bramą wjazdową.W bliskim sąsiedztwie znajdują się domy mieszkalno-usługowe oraz markety.CENA: 690.000 złBiuro pobiera prowizję od ceny sprzedaży nieruchomości WYDANIE NIERUCHOMOŚCI: od zarazSTAN PRAWNY: Pełna własność wolna od obciążeńZAPARSZAMY DO KONTAKTU Z NAMI!APZ Property Nieruchomości (użyj formularza kontaktowego) (użyj formularza kontaktowego)Oferujemy pomoc w zakresie obsługi kredytowej wraz ze sprawdzeniem zdolności kredytowej.DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: miejska Prąd: na działce Gaz: jest Woda: miejska Kształt działki: prostokąt Długość działki: 35,5 Szerokość działki: 26 Typ drogi: kostka Typ ogrodzenia: brak Typ ulicy: lokalna Wysokość zabudowy: 9 Warunki zabudowy: Decyzja o warunkach zabudowy nr 223 z 2004-11-04 Rodzaj inwestycji: Bud.o f.usł.zakw.turyst.z basenem kąpielowym wraz z lokalem mieszkalnym i przyłączami. Status: pozytywna Rodzaj decyzji: podstawowa Numer sprawy: 226 Działki: 278/14 - Niechorze Rodzaj zabudowy: mieszkaniowo-usługowa Sąsiedztwo: W bliskim sąsiedztwie znajdują się domy mieszkalno-usługowe oraz markety. Plan zagospodarowania: tak Akt nabycia: tak Typ działki: budowlanaDANE KONTAKTOWE: Patryk Talkowski (użyj formularza kontaktowego) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka mieszkaniowo- usługowa w Sadlnie
Działka mieszkaniowo- usługowa w Sadlnie
170000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3000
Rodzaj działkiUsługowa

Nieruchomość gruntowa w świetnej lokalizacji idealnej na długofalowy biznes! Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 w centrum Sadlna, oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako MIESZKANIOWO-USŁUGOWA a4MN/U. Działka o wymiarach 30m x 100m Dostęp do drogi publicznej. Media takie jak woda, prąd i kanalizacja są na działce. Na działce znajdują się stare budynki, które za dopłatą właściciel może wyburzyć i wywieźć gruz. Jest to świetna propozycja dla inwestora lub klienta indywidualnego pod działalność gospodarczą czy też pod budowę domu jednorodzinnego. Bardzo dobra lokalizacja i masa możliwości do wykorzystania potencjału działki! Transakcje przeprowadzamy od prezentacji do przekazania aktu własności. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację Beata Piątkowska Prestige Nieruchomości tel. 786 - pokaż numer telefonu - Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Działka mieszkaniowo-usługowa (2146 M 2)
Działka mieszkaniowo-usługowa (2146 M 2)
899000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 146
Cena za m²418.92 zł/m²

Działka mieszkaniowo-usługowa  o powierzchni (2146 m 2)  nr 24/2, prostokątna (54 x 40 m) utwardzona, uzbrojenie w drodze (woda, e/e, gaz, kanalizacja), położona w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Gdańsk - Łódź, z dojazdem z drogi asfaltowej - Trakt św Wojciecha 421. Atrakcyjna lokalizacja z łatwym dostępem do Obwodnicy Południowej  poprzez  węzła Lipce - 1 km, Centrum Gdańska - 6 km, Pruszcz Gdański - 3 km. Działka objęta jest MPZP - nr ewid. planu 2005, karta terenu: 003-M/U31 - teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej, o powierzchni zabudowy 40 % tj max 150 m 2 na jeden budynek, biologicznej 30 %, wysokości zabudowy do 8,5 m, nachylenie dachu- 45 stopni. Cena sprzedaży: 899 tys. zł.

Uniwersalna Działka Mieszkaniowo Usługowa!
Uniwersalna Działka Mieszkaniowo Usługowa!
1862291 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 109
Cena za m²599 zł/m²

Lokalne biuro Ślężańskie Nieruchomości  zachęca do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Ślęza pod samym Wrocławiem! Ta unikatowa nieruchomość, oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego  jako teren mieszkaniowo-usługowy (MN), oferuje duże możliwości rozwoju. Podstawowym przeznaczeniem działki jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym, lecz dzięki różnorodnym przeznaczeniom terenu, na działce można zrealizować również usługi z zakresu:a) Finansów - idealne miejsce na siedzibę biura finansowego, doradztwa inwestycyjnego czy agencji ubezpieczeniowej.b) Gastronomii i Rozrywki - doskonała lokalizacja dla restauracji, kawiarni czy klubu rozrywkowego, przyciągającego zarówno mieszkańców, jak i turystów.c) Handlu Detalicznego - świetna okazja dla przedsiębiorców planujących otwarcie sklepu, butiku czy punktu usługowego.d) Niepublicznych Usług Oświaty - działka umożliwia stworzenie placówki edukacyjnej, kursów czy szkółek językowych.e) Niepublicznych Usług Zdrowia i Opieki Społecznej - idealne miejsce dla gabinetu lekarskiego, przychodni czy placówki opiekuńczej.f) Obsługi Firm i Klienta - doskonała lokalizacja dla biur obsługi klienta, agencji reklamowej czy przedsiębiorstwa świadczącego różnorodne usługi biznesowe.g) Usług Drobnych - idealne dla firm świadczących usługi remontowo-budowlane, serwisowe czy inne usługi na potrzeby lokalnej społeczności.Ustalenia szczegółowe dla terenu:1)    ustala się, że zabudowa usługowa może stanowić maksymalnie 30% przeznaczenia podstawowego, a jej całkowita powierzchnia nie może przekroczyć 50m2 ;2)     w przypadku wprowadzenia niepublicznych usług oświaty, ich powierzchnia nie może przekroczyć 150m2 oraz 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnegopowierzchnia zabudowy – maksymalnie 40% powierzchni działki budowlanej; powierzchnia biologicznie czynna – minimalnie 40% powierzchni działki budowlanej; nieprzekraczalne linie zabudowy, zgodnie z rysunkiem planu, odpowiednio: a) 20m od strony od terenu kolejowego, znajdującego się poza granicami obszaru opracowania planu, b) 6m od strony drogi publicznej klasy lokalnej, znajdującej się poza granicami obszaru opracowania planu,c) 4m od strony terenu drogi wewnętrznej 1KDW,d) 41m od strony terenu 1ZP;5) maksymalną szerokość elewacji frontowej budynku ustala się na 18m;6) maksymalna wysokość zabudowy:a) dla budynków: - mieszkalnych i usługowych - 12m, - gospodarczych i garaży - 7m, Dużym atutem nieruchomości jest bliska (2,6km) odległość do autostrady A4, co zdecydowanie ułatwia kwestie logistyczne czy dojazdy do Wrocławia.Działka o powierzchni 3109mkw  stanowi doskonałą inwestycję z uwagi na swoje strategiczne położenie oraz zróżnicowane możliwości wykorzystania. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentacje tej wyjątkowej nieruchomości. To idealna okazja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca do rozwoju swojej działalności w sercu urokliwej Ślęzy.  Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. 

DZIAŁKA MIESZKANIOWO - USŁUGOWA !!
DZIAŁKA MIESZKANIOWO - USŁUGOWA !!
200000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1188 zł/m²
Powierzchnia800 m²
Typbudowlana

Działka o powierzchni 800 m2 znajdująca się przy Trasie Toruńskiej na warszawskiej Białołęce w trzeciej linii zabudowy, 150m od trasy S8. Przeznaczenie działki usługowo-mieszkaniowe. Działka objęta miejscowym planem, zabudowa jednorodzinna wszystkich typów: wolnostojąca, bliźniacza, szeregowa. usługi nieuciążliwe na maksymalnie 50% powierzchni użytkowej. Powierzchnia zabudowy 40%, biologicznie czynna 50%. Możliwość dokupienia drugiej takiej samej działki 800 m2 bezpośrednio sąsiadującej i dającej łączną powierzchnię 1600 m2. Wymiary 23.5 x 32.40m. Działki są bardzo ustawne. Prąd, gaz w drodze, w przyszłym roku wodociąg i kanalizacja. W pobliżu budynki usługowe i mieszkalne. Blisko przystanek autobusowy. Cicha, spokojna okolica. POLECAM !! TEL: *** *** ***

działka mieszkaniowo-usługowa
działka mieszkaniowo-usługowa
500000 zł
Biskupice 30+ kilka dni temu

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną o powierzchni  2470 m2 i wymiarach szer. 46, dł. 57 m, położoną w Biskupicach gmina Pobiedziska, objętą aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Na działce posadowiony jest budynek  jednopoziomowy o powierzchni  50 m2. MEDIA: - woda i kanalizacja w działce - prąd przy działce Plan zagospodarowania przestrzennego przeznacza proponowaną działkępod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z zabudowąusługową. Dla terenu ustala się następujące parametryi wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowaniaterenu: 1) lokalizację budynków mieszkalnychjednorodzinnych wolnostojących oraz budynków usługowychwolnostojących z dopuszczeniem realizacji wyłącznie jednegobudynku usługowego na każdej z działek budowlanych; 2) dopuszczenie rozbiórki, remontu, rozbudowy,przebudowy i nadbudowy istniejącej zabudowy z zachowaniemparametrów określonych w planie; 3) dopuszczenie lokalizacji budynkówgospodarczych i wolnostojących garaży o maksymalnejpowierzchni zabudowy 50 m² ; 4) minimalną powierzchnię działki budowlanej -1000 m² ; 5) maksymalną powierzchnię zabudowy - 40%powierzchni działki budowlanej; 6) minimalny udział powierzchni terenubiologicznie czynnego w stosunku do powierzchni działkibudowlanej - 35%; 7) maksymalną liczbę kondygnacji: a) budynków mieszkalnych - 2 kondygnacjenadziemne w tym poddasze użytkowe, b) budynków usługowych, gospodarczych i garaży- 1 kondygnacja nadziemna; 8) maksymalną wysokość zabudowy: a) budynków mieszkalnych - 9 m do kalenicydachu, b) budynków usługowych - 5,5 m do kalenicydachu w przypadku dachu skośnego, 4 m do najwyższego punktudachu w przypadku dachu płaskiego, c) budynków gospodarczych i garaży - 3,5m do okapu dachu; 9) geometrię dachów: a) budynków mieszkalnych - dachy skośneo kącie nachylenia połaci dachowych od 40° do 45°, b) budynków usługowych - dachy płaskie lubskośne o kącie nachylenia połaci dachowych od 30° do 45°, c) budynków gospodarczych i garaży -dachy skośne o kącie nachylenia połaci dachowych od 30° do45°; 10) materiał elewacji zewnętrznych - cegłalicowa lub klinkierowa, kamień naturalny oraz tynki; 11) nakaz zapewnienia na terenie działkibudowlanej co najmniej: a) 2 miejsc postojowych dla obsługi jednegobudynku mieszkalnego, wliczając w to miejsca postojowezlokalizowane w garażach, b) 4 miejsc postojowych na każde rozpoczęte 100m² powierzchni sprzedaży lokalu handlowego, c) 4 miejsc postojowych na każde 10 miejsc dlaklientów lokalu gastronomicznego, d) 3 miejsc postojowych na każde rozpoczęte 100m² powierzchni użytkowej funkcji usługowej, innej niż wymienionew lit. b i c; 12) obsługę komunikacyjną poprzez drogipubliczne lub drogi wewnętrzne w powiązaniu z drogamipublicznymi; 13. nieprzekraczalna linia zabudowy w odległości6 m od linii rozgraniczających drogę publiczną dojazdową 14) w zakresie ochrony przed hałasem, sąjako tereny mieszkaniowo-usługowe zgodnie z zapisami przepisówodrębnych. ZAPRASZAMY: VIRTUS Nieruchomości, ofertę prowadzi Krzysztof Konieczny tel. 609 05-13-51

Działka mieszkaniowo-usługowa
Działka mieszkaniowo-usługowa
1949000 zł
Gniezno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia9 866
Cena za m²197.55 zł/m²

Polecamy na sprzedaż działki budowlane w Gnieźnie przy ulicy Wschodniej. Działka 4/6 o pow. 2067m2 Działka 4/17 o pow. 7799m2 Cena za metr wynosi 230zł Wydano decyzją o warunkach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Istnieje możliwość przekształcenia na działki dla zabudowy usługowej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja Serdecznie polecam i zapraszam do obejrzenia nieruchomości - po uprzednim umówieniu spotkania tel: 72*******00 Serdecznie zapraszamy do naszego biura: KORA - Nieruchomości Ubezpieczenia Kredyty ul. Łaskiego 12/1a w Gnieźnie (przy głównym skrzyżowaniu ul. Łaskiego / ul. Poznańska) czynne od pn -pt w godz. od 9.00-17.00 Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie zakupu, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu a także ubezpieczenia nabywanej nieruchomości. * Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Działka mieszkaniowo usługowa
Działka mieszkaniowo usługowa
2697000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia9 629
Cena za m²280.09 zł/m²

AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący Tel. (użyj formularza kontaktowego) Działka przeznaczona przede wszystkim pod budownictwo mieszkaniowe, oraz zabudowę usługową nieuciążliwą.  Działka w trakcie zmiany planu z opcją prowadzenia działalności przemysłowej- końcowy etap. Teren nieruchomości w kształcie trapezu, o przybliżonych wymiarach: Granica północna - ok.171 m Granica południowa - ok.189 m  Granica wschodnia - ok.56 m Granica zachodnia - ok. 56 m Dojazd od ulicy Wadowickiej, poprzez ulicę Dworską i Podstawie. W działce jest kanalizacja deszczowa i sieć gazowa.W granicy działki znajduje się prąd (południowa granica). Od strony południowej i zachodniej, w drodze, kanalizacja sanitarna. Przy granicy południowej i zachodniej znajduje się gaz. Wodociąg znajduje się około 130 metrów od południowo zachodniej granicy działki, w ulicy Podstawie. Działka znajduje się 3 km od Wadowic, 48 km od Krakowa, 35 km od Bielska-Białej, 600 m od DK 28. Szkoła, poczta oraz Urząd Gminy znajdują się 250-300 m od działki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Zakłady Mięsne i  Producent mebli. Działka graniczy bezpośrednio z utwardzaną drogą gminy. Klient kupujący nie płaci żadnej prowizji!!!! Zapraszam na prezentację nieruchomości. Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: (użyj formularza kontaktowego) CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI- KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka mieszkaniowo usługowa.
Działka mieszkaniowo usługowa.
255000 zł
Wysoka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia22 000
Cena za m²11.59 zł/m²

Witam. Posiadam na sprzedaż działkę o powierzchni 20300 m2. W miejscowości Wysoka gm. Bobowo woj. Pomorskie. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego teren pod zabudowę wynosi około 3700m2 pozostałość to ziemia rolna. Działka nr 16 . Możliwość wydzielenia mniejszych działek. Zapraszam do kontaktu.

Działka mieszkaniowo-usługowa
Działka mieszkaniowo-usługowa
2700000 zł
Mogilany 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia11 729
Cena za m²230.2 zł/m²

Witam ZainteresowanychOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy do sprzedaży działkę  w Mogilanach pod zabudowę komercyjno- usługową - w planie zagospodarowania -MU2.Media - prąd,woda,gaz,telefon ,kanalizacja.Wymiary 72 metry szerokości  i 182 m długości 11. 1. Wyznacza się TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWO-USŁUGOWEJ (MU2) z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod lokalizację obiektów mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących lub bliźniaczych. 2. Dopuszcza się: 1) lokalizację zabudowy mieszkaniowo-usługowej, 2) lokalizację wolnostojących garaży i budynków gospodarczych w rozumieniu przepisów prawa budowlanego. 3. Ustala się następujące zasady kształtowania zabudowy: 1) wysokość budynków - mierzona od środka rzutu osi budynku do najwyższego punktu budynku - nie może przekraczać 10 m, 2) wysokość garaży oraz budynków gospodarczych - mierzona od środka rzutu osi budynku do jego najwyższego punktu - nie może przekraczać 5 metrów, 3) wysokość podmurówki nie może przekraczać 1,2 m, 4) liczba kondygnacji - 1,5 - budynki parterowe z poddaszem użytkowym, 5) dachy czterospadowe lub dwuspadowe, symetryczne, o kacie nachylenia połaci 37° - 45° z wysuniętym przed lico budynku okapem i z częścią szczytową oddzieloną od ścian bocznych budynku, kryte dachówka bądź materiałem dachówko-podobnym w kolorze ciemnoczerwonym lub brązowym, 6) dopuszcza się doświetlenie dachów lukarnami lub oknami połaciowymi, 7) kolorystyka materiałów wykończeniowych: tynki - w jasnych tonacjach, elementy drewniane i kamienne - w kolorach naturalnych, 8) obowiązuje kalenicowy układ budynków względem drogi, 9) zakazuje się stosowania ogrodzeń pełnych, 10) zakaz lokalizacji obiektów handlowych o powierzchni sprzedażnej powyżej 1.000 m 211) wskaźnik intensywności zabudowy nie może przekraczać 0,25, 12) obowiązuje wprowadzenie powierzchni biologicznie czynnej na minimum 40% powierzchni działki,W okolicy zabudowa jednorodzinna , dojazd drogą asfaltową gminną , do  centrum Mogilan gdzie znajdująsię sklepy,szkoła, bank,poczta przedszkola, markety spożywcze ,Żabka ,stacja BP,Mc Donald, apteki,ośrodek zdrowia, gabinety lekarskie specjalistyczne, fryzjer .więcej ofert na polecam i zapraszam do prezentacji .

Działka Mieszkaniowo - Usługowa
Działka Mieszkaniowo - Usługowa
125000 zł
17 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 522
Cena za m²35.49 zł/m²

Możliwość wybudowania: Budownictwo mieszkaniowe i dowolne usługowe Działka położona na uboczu miejscowości przy leśnym pasie. Wjazd z drogi powiatowej asfaltowej legalnym mostkiem o szerokości 5 m - wjazd dla TIR. Dokumentacja działki i pozwolenia do wglądu. Prąd na działce szafka dwu licznikowa 2 x 380V- 1x380V zasilanie budynków mieszkalnych 1x380V zasilanie działalności usługowej. Doprowadzona woda do działki.

Działka mieszkaniowo-usługowa
Działka mieszkaniowo-usługowa
690250 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 255
Cena za m²550 zł/m²

Działka przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, dlatego jest idealna pod inwestycję dla wszelkich usług / pawilonów usługowych / domu z lokalem usługowym. Położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej, w centrum Umiastowa. Łatwy dojazd do drogi ekspresowej S8. W bliskiej odległości szkoła podstawowa i żłobek. Działka graniczy ze sklepem spożywczym (z dużą rotacją klientów zarówno miejscowych, jak i przejeżdżających przez miejscowość).Umiastów położony jest w sąsiedztwie Ożarowa Mazowieckiego oraz blisko dużego osiedla Willa Campina, gdzie w bardzo szybkim tempie rozwija się budownictwo mieszkaniowe.Kształt działki jest prostokątny, więc bardzo łatwo ją zagospodarować. Media dostępne w drodze. Numer działki 68/12. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela. Na ten moment dziękujemy agencjom nieruchomości. 

Piękna działka mieszkaniowo - usługowa w centrum!
Piękna działka mieszkaniowo - usługowa w centrum!
1250000 zł
Rybnik 30+ kilka dni temu

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna, pięknie położona wśród zieleni, tuż przy rzece, działka mieszkaniowo-usługowa, zlokalizowana w centrum miasta Rybnik. Nieruchomość niezabudowana, w kształcie prostokąta, płaska z dostępem do drogi miejskiej od wschodu, od strony zachodniej z dostępem do rzeki, blisko węzła drogi Racibórz - Pszczyna.  Działka oznaczona jest w MPZP min. symbolami : - 80.MN,U tereny zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności i jednorodzinnej oraz usług - 40.U tereny usług komercyjnych - 50.ZP tereny zieleni urządzonej Więcej informacji pod nr 730 310 400 _Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka mieszkaniowo-usługowa w okolicach Pelplina
Działka mieszkaniowo-usługowa w okolicach Pelplina
249000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 1762 m2.Najważniejsze informacje:✔ prąd na działce✔ działka niezalesiona✔ bardzo dobry dojazd do centrum Gniewa (9 km) oraz Tczewa (21 km)✔ dostępne od zaraz po transakcji✔ bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć kredyt!Możesz zamieszkać w świetnym miejscu:• dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej• dużo terenów zielonych, Rezerwat przyrody Biała Góra, Zespół Śluz w Białej GórzeDZIAŁKA znajdująca się w miejscowości LIGNOWY SZLACHECKIE, gmina Pelplin.Napisz lub zadzwoń:☎ 504 851 319@ Grzegorz GostkowskiSpecjalista ds. obrotu nieruchomościamiNr licencji 21647Oferujemy pełne wsparcie przy bezpiecznej finalizacji zakupu oraz bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowejZapraszamy na naszą stronę "Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”

Działka mieszkaniowo-usługowa w świetnym miejscu
Działka mieszkaniowo-usługowa w świetnym miejscu
1189000 zł
30+ kilka dni temu

Działka mieszkaniowo - usługowa w PaczkowieBlisko Swarzędza i świetna komunikacja z DK92 , S5, A215 km od Poznania5 minut do S5 Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego gruntu w Paczkowie gm. Swarzędz.Grunt ma powierzchnię 5800 m2 i objęty jest MPZP, zakładającym zabudowę mieszkaniowo-usługową.Szczegółowe ustalenia MPZP:- możliwość podziału na działki min, 600 m2- maksymalna powierzchnia zabudowy 30 %,- pow. biologicznie czynna min. 45 %,- dopuszcza się lokalizowanie : budynków mieszkalnych jednorodzinnych, budynków gospodarczo- garażowych oraz obiektów małej architektury- dachy strome dwu lub wielospadowe 30-45 stopni z dopuszczeniem dachów płaskich,Media w drodze przed frontem działki:- woda,- prąd,- gaz,- kanalizacjaŚwietna propozycja dla inwestora pozwalająca na wybudowanie kameralnego osiedla domów lub obiektu firmowego.Zapraszam do kontaktuPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Tomasz Kucharczyk - Pośrednik (licencja nr: 26395)-Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.

Działka Mieszkaniowo-Usługowa przy trasie S7
Działka Mieszkaniowo-Usługowa przy trasie S7
1054680 zł
30+ kilka dni temu

Atrakcyjna działka w Zgorzale gm. Lesznowola o powierzchni 1551 m2Główne atuty nieruchomości: • prestiżowa lokalizacja• doskonała komunikacja z centrum• z dobrym dojazdemDziałka mieszkaniowo - usługowa. Typ własności: Odrębna własność. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki o statusie Mieszkaniowo - Usługowej.Przeznaczenie podstawowe: zabudowa usługowa, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Przeznaczenie dopuszczalne: usługi wbudowane w budynki mieszkalne, wolnostojące budynki gospodarcze i garażowe, zieleń urządzona, obiekty małej architektury, sieci i rządzenia infrastruktury technicznej, drogi wewnętrzne, dojścia, dojazdy, utwardzenia, parkingi.Max. powierzchnia zabudowy 50%, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30%, Max. wysokość zabudowy: dla obiektów małej architektury 3 m, dla wolnostojących budynków garażowych 7 m, dla pozostałych obiektów i budynków 12 m. Max. liczba kondygnacji dla zabudowy mieszkaniowej i usługowej 3 k. nadziemne (w tym poddasze), dla wolnostojących b. gospodarczych i garażowych 1 k. nadziemna. Geometria dachu: dachy płaskie lub dwuspadowe, wielospadowe o nachyleniu do 45°. Minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek budowlanych 900 m2.Jeśli jesteś zainteresowany zakupem działki mieszkaniowo-usługowej w okolicy węzła Zamienie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: 503 501 000. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa Rumia
Atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa Rumia
649000 zł
Rumia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia757
Cena za m²857.33 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 757m² zlokalizowana przy ulicy Kosynierów w Rumi. LOKALIZACJA: Działka znajduje się przy jednej z ważniejszych ulic w Rumi, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Jednocześnie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu miejsce jest ciche i spokojne. Położenie działki gwarantuje bardzo dobrą komunikację z Trójmiastem oraz Wejherowem. Spacerem dojdziemy m.in. do: - Biedronki 1min, - sklepu mięsnego 1min, - bankomatu 1min, - Sushi 5min, - Kebab 4min, - Pizzerii 7min, - Fit Burger 7min, - Auchan z pełnym zapleczem handlowo-usługowym 15min, - Jump City, Decathlon, Leroy Merlin, Agata Meble 20min, - przystanku autobusowego 2min, - przystanku SKM Rumia 18min, - placu zabaw 7min, - Żłobka 9min, - Przedszkola 4min, - Szkoły podstawowej 11min, - Liceum 20min. Do centrum Gdyni dojedziemy samochodem w 20 minut, a do plaży w Mechelinkach w 15 minut. DZIAŁKA: Działka o numerze 5/2, ogrodzona, płaska, w kształcie prostokąta z drogą dojazdową, oczyszczona. Wymiary działki: 33m x 20,5m, wymiary drogi dojazdowej: 18m x 4m. Kanalizacja, woda, gaz i prąd znajdują się w drodze przy działce. KW bez obciążeń, wydanie możliwe od zaraz. Teren, na którym położona jest nieruchomość objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz posiada etykietę: 27.MN/MW/U. 3. PRZEZNACZENIE TERENÓW: MN/MW/U - tereny zabudowy mieszkaniowej oraz zabudowy usługowej, bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami 4. ISTNIEJĄCE PRZEZNACZENIE LUB SPOSÓB ZAGOSPODAROWANIA O PARAMETRACH INNYCH NIŻ USTALONE W PLANIE, UZNANE ZA ZGODNE Z PLANEM: istniejące zainwestowanie, dla którego dopuszcza się: 1) przebudowy, 2) dostosowanie zabudowy oraz zagospodarowania terenu do parametrów i wskaźników ustalonych dla terenu 5. ZASADY OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŁADU PRZESTRZENNEGO: 5.1 eksponowane pierzeje miejskie, jak na rysunku planu, 5.2 dopuszcza się wyłącznie: bannery przylegające do ściany budynku w pasie kondygnacji przeznaczonej na usługi, szyldy, wolnostojące nośniki reklamowe o małym formacie; dla działek, dla których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 dopuszcza się wyłącznie: bannery przylegające do ścian budynku, szyldy, wolnostojące nośniki reklamowe o małym formacie, 5.3 ustala się pastelową kolorystykę elewacji budynków, 5.4 zakaz stosowania ogrodzeń pełnych i z prefabrykowanych płytowych elementów betonowych, 5.5 stosuje się zasady zawarte w pkt 6, 8 6. ZASADY KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI LUB TERENU: 6.1 linie zabudowy: a) maksymalne nieprzekraczalne - jak na rysunku planu, b) w terenach nr 20 oraz 27 - obowiązujące - jak na rysunku planu, c) pozostałe - zgodnie z przepisami, 6.2 wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni obszaru inwestycji: a) dla działek, na których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 - minimum 20%, b) dla pozostałych - maksimum 30%, 6.3 minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej obszaru inwestycji: a) dla zabudowy usługowej na działkach dla których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 - 10%, b) dla pozostałych - 30%, 6.4 wysokość zabudowy: a) dla zabudowy usługowej oraz mieszkaniowo-usługowej na działkach dla których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 - minimalna: 9m, maksymalna: 12m, (trzy kondygnacje nadziemne; dopuszcza się piwnice), b) dla garaży wolnostojących oraz budynków gospodarczych - minimalna: nie ustala się, maksymalna: 4,5m, c) dla pozostałych - minimalna: nie ustala się, maksymalna: 10m, (2-3 kondygnacje nadziemne; dopuszcza się piwnice), 6.5 formy zabudowy: a) dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z usługami oraz usług - dowolne z wykluczeniem zabudowy szeregowej, b) dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z usługami oraz usług - wolnostojące, 6.6 kształt dachu: a) dla zabudowy o wysokości dwóch kondygnacji - płaski lub stromy, o symetrycznych kątach nachylenia połaci od 35 do 45 stopni, z kalenicą główną równoległą (z tolerancją ±5 stopni) do przylegającej do granicy działki osi ulicy, b) dla zabudowy o wysokości trzech kondygnacji - stromy, o symetrycznych kątach nachylenia połaci od 35 do 45 stopni, z kalenicą główną równoległą (z tolerancją ±5 stopni) do przylegającej do granicy działki osi ulicy, c) dla pozostałej zabudowy - płaski, 6.7 wielkość działki - nie ustala się, 6.8 maksymalna powierzchnia zabudowy budynku: a) dla działek, na których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 - nie ustala się, b) dla segmentu w zabudowie bliźniaczej: 100m2 , c) dla pozostałych form zabudowy: 200m2 7. ZASADY I WARUNKI SCALANIA I PODZIAŁU NIERUCHOMOŚCI: nie dotyczy 8. ZASADY OCHRONY ŚRODOWISKA I PRZYRODY: 8.1 przyjmuje się poziom hałasu w środowisku jak dla terenów przeznaczonych na cele mieszkaniowo-usługowe, 8.2 po zapewnieniu wymaganego poziomu hałasu dopuszcza się lokalizację budynków związanych ze stałym lub wielogodzinnym pobytem dzieci i młodzieży 9. ZASADY OCHRONY DZIEDZICTWA KULTUROWEGO, ZABYTKÓW, KRAJOBRAZU KULTUROWEGO ORAZ DÓBR KULTURY WSPÓŁCZESNEJ: nie dotyczy 10. ZASADY KSZTAŁTOWANIA PRZESTRZENI PUBLICZNYCH: nie dotyczy 11. SPOSOBY ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW LUB OBIEKTÓW PODLEGAJĄCYCH OCHRONIE NA PODSTAWIE ODRĘBNYCH PRZEPISÓW: nie dotyczy 12. SZCZEGÓLNE WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ORAZ OGRANICZENIA W ICH UŻYTKOWANIU: nie dotyczy 13. ZASADY DOTYCZĄCE SYSTEMÓW KOMUNIKACJI I INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ: 13.1 dostępność drogowa - dla terenu: nr 15 - od ulic: Ceynowy (33.KDL), Kosynierów (53.KDZ oraz spoza północnej granicy planu); nr 20 - od ulic: Żwirki i Wigury (31.KDZ), Ceynowy (33.KDL), Lotników (49.KDD); nr 27 - od ulic: Żwirki i Wigury (31.KDZ), Tysiąclecia (52.KDD) oraz Kosynierów (spoza północnej granicy planu); 13.2 parkingi - zgodnie z § 5, 13.3 zaopatrzenie w wodę - z miejskiej sieci wodociągowej, 13.4 odprowadzenie ścieków - do miejskiej sieci kanalizacji sanitarnej, 13.5 zagospodarowanie wód opadowych: a) dla zabudowy jednorodzinnej - do gruntu w granicach własnej działki; dopuszcza się retencjonowanie, b) dla zabudowy wielorodzinnej oraz usługowej - do gruntu w granicach własnej działki, dopuszcza się retencjonowanie; w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się możliwość odprowadzania wód opadowych do kanalizacji miejskiej na warunkach ustalonych z Urzędem Miasta Rumi, 13.6 zaopatrzenie w energię elektryczną - z sieci elektroenergetycznej, 13.7 zaopatrzenie w gaz - z sieci gazowej lub gaz bezprzewodowy, 13.8 zaopatrzenie w ciepło - z miejskiej sieci ciepłowniczej oraz z niskoemisyjnych źródeł lokalnych; zakaz ogrzewania paliwem stałym, 13.9 gospodarka odpadami - należy segregować według grup asortymentowych; odbiór i wywóz przez specjalistyczne służby, zgodnie z przepisami odrębnymi oraz polityką gminy w tym zakresie 14. SPOSOBY I TERMINY TYMCZASOWEGO ZAGOSPODAROWANIA TERENU: zakaz tymczasowego zagospodarowania 15. STAWKA PROCENTOWA SŁUŻĄCA DO NALICZANIA OPŁATY Z TYTUŁU WZROSTU WARTOŚCI TERENU: 30% 16. INFORMACJE I ZALECENIA NIE BĘDĄCE PODSTAWĄ WYDAWANIA DECYZJI ADMINISTRACYJNYCH: 16.1 tereny położone w granicach Głównego Zbiornika Wód Podziemnych nr 110 “Pradolina Kaszubska i rzeki Redy”, 16.2 zaleca się lokalizowanie zieleni w formie grup drzew i krzewów, 16.3 zaleca się aby kompozycja, wielkość, kolorystyka i grafika szyldów umieszczonych na elewacji budynku była indywidualnie dostosowana do kompozycji architektonicznej i charakteru budynku oraz ulicy, 16.4 zaleca się, aby dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z usługami minimum 20% powierzchni biologicznie czynnej, o której mowa w pkt 6.3b) przeznaczyć pod zadrzewienia zgodne z miejscowymi warunkami siedliskowymi, 16.5 zaleca się dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z usługami lokalizację terenu rekreacyjnego w formie ogrodu (w tym placu zabaw dla dzieci) o powierzchni minimum 8m2 terenu inwestycji na mieszkanie

Atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa Rumia
Atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa Rumia
649000 zł
Rumia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia757
Cena za m²857.33 zł/m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 757m² zlokalizowana przy ulicy Kosynierów w Rumi. LOKALIZACJA: Działka znajduje się przy jednej z ważniejszych ulic w Rumi, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Jednocześnie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu miejsce jest ciche i spokojne. Położenie działki gwarantuje bardzo dobrą komunikację z Trójmiastem oraz Wejherowem. Spacerem dojdziemy m.in. do: - Biedronki 1min, - sklepu mięsnego 1min, - bankomatu 1min, - Sushi 5min, - Kebab 4min, - Pizzerii 7min, - Fit Burger 7min, - Auchan z pełnym zapleczem handlowo-usługowym 15min, - Jump City, Decathlon, Leroy Merlin, Agata Meble 20min, - przystanku autobusowego 2min, - przystanku SKM Rumia 18min, - placu zabaw 7min, - Żłobka 9min, - Przedszkola 4min, - Szkoły podstawowej 11min, - Liceum 20min. Do centrum Gdyni dojedziemy samochodem w 20 minut, a do plaży w Mechelinkach w 15 minut. DZIAŁKA: Działka o numerze 5/2, ogrodzona, płaska, w kształcie prostokąta z drogą dojazdową, oczyszczona. Wymiary działki: ok. 33m x 20,5m, wymiary drogi dojazdowej: ok. 18m x 4m. Kanalizacja, woda, gaz i prąd znajdują się w drodze przy działce. KW bez obciążeń, wydanie możliwe od zaraz. Teren, na którym położona jest nieruchomość objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz posiada etykietę: 27.MN/MW/U. 3. PRZEZNACZENIE TERENÓW: MN/MW/U - tereny zabudowy mieszkaniowej oraz zabudowy usługowej, bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami 4. ISTNIEJĄCE PRZEZNACZENIE LUB SPOSÓB ZAGOSPODAROWANIA O PARAMETRACH INNYCH NIŻ USTALONE W PLANIE, UZNANE ZA ZGODNE Z PLANEM: istniejące zainwestowanie, dla którego dopuszcza się: 1) przebudowy, 2) dostosowanie zabudowy oraz zagospodarowania terenu do parametrów i wskaźników ustalonych dla terenu 5. ZASADY OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŁADU PRZESTRZENNEGO: 5.1 eksponowane pierzeje miejskie, jak na rysunku planu, 5.2 dopuszcza się wyłącznie: bannery przylegające do ściany budynku w pasie kondygnacji przeznaczonej na usługi, szyldy, wolnostojące nośniki reklamowe o małym formacie; dla działek, dla których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 dopuszcza się wyłącznie: bannery przylegające do ścian budynku, szyldy, wolnostojące nośniki reklamowe o małym formacie, 5.3 ustala się pastelową kolorystykę elewacji budynków, 5.4 zakaz stosowania ogrodzeń pełnych i z prefabrykowanych płytowych elementów betonowych, 5.5 stosuje się zasady zawarte w pkt 6, 8 6. ZASADY KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI LUB TERENU: 6.1 linie zabudowy: a) maksymalne nieprzekraczalne - jak na rysunku planu, b) w terenach nr 20 oraz 27 - obowiązujące - jak na rysunku planu, c) pozostałe - zgodnie z przepisami, 6.2 wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni obszaru inwestycji: a) dla działek, na których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 - minimum 20%, b) dla pozostałych - maksimum 30%, 6.3 minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej obszaru inwestycji: a) dla zabudowy usługowej na działkach dla których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 - 10%, b) dla pozostałych - 30%, 6.4 wysokość zabudowy: a) dla zabudowy usługowej oraz mieszkaniowo-usługowej na działkach dla których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 - minimalna: 9m, maksymalna: 12m, (trzy kondygnacje nadziemne; dopuszcza się piwnice), b) dla garaży wolnostojących oraz budynków gospodarczych - minimalna: nie ustala się, maksymalna: 4,5m, c) dla pozostałych - minimalna: nie ustala się, maksymalna: 10m, (2-3 kondygnacje nadziemne; dopuszcza się piwnice), 6.5 formy zabudowy: a) dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z usługami oraz usług - dowolne z wykluczeniem zabudowy szeregowej, b) dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z usługami oraz usług - wolnostojące, 6.6 kształt dachu: a) dla zabudowy o wysokości dwóch kondygnacji - płaski lub stromy, o symetrycznych kątach nachylenia połaci od 35 do 45 stopni, z kalenicą główną równoległą (z tolerancją ±5 stopni) do przylegającej do granicy działki osi ulicy, b) dla zabudowy o wysokości trzech kondygnacji - stromy, o symetrycznych kątach nachylenia połaci od 35 do 45 stopni, z kalenicą główną równoległą (z tolerancją ±5 stopni) do przylegającej do granicy działki osi ulicy, c) dla pozostałej zabudowy - płaski, 6.7 wielkość działki - nie ustala się, 6.8 maksymalna powierzchnia zabudowy budynku: a) dla działek, na których ustalono eksponowaną pierzeję miejską, o której mowa w pkt 5.1 - nie ustala się, b) dla segmentu w zabudowie bliźniaczej: 100m2 , c) dla pozostałych form zabudowy: 200m2 7. ZASADY I WARUNKI SCALANIA I PODZIAŁU NIERUCHOMOŚCI: nie dotyczy 8. ZASADY OCHRONY ŚRODOWISKA I PRZYRODY: 8.1 przyjmuje się poziom hałasu w środowisku jak dla terenów przeznaczonych na cele mieszkaniowo-usługowe, 8.2 po zapewnieniu wymaganego poziomu hałasu dopuszcza się lokalizację budynków związanych ze stałym lub wielogodzinnym pobytem dzieci i młodzieży 9. ZASADY OCHRONY DZIEDZICTWA KULTUROWEGO, ZABYTKÓW, KRAJOBRAZU KULTUROWEGO ORAZ DÓBR KULTURY WSPÓŁCZESNEJ: nie dotyczy 10. ZASADY KSZTAŁTOWANIA PRZESTRZENI PUBLICZNYCH: nie dotyczy 11. SPOSOBY ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW LUB OBIEKTÓW PODLEGAJĄCYCH OCHRONIE NA PODSTAWIE ODRĘBNYCH PRZEPISÓW: nie dotyczy 12. SZCZEGÓLNE WARUNKI ZAGOSPODAROWANIA TERENÓW ORAZ OGRANICZENIA W ICH UŻYTKOWANIU: nie dotyczy 13. ZASADY DOTYCZĄCE SYSTEMÓW KOMUNIKACJI I INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ: 13.1 dostępność drogowa - dla terenu: nr 15 - od ulic: Ceynowy (33.KDL), Kosynierów (53.KDZ oraz spoza północnej granicy planu); nr 20 - od ulic: Żwirki i Wigury (31.KDZ), Ceynowy (33.KDL), Lotników (49.KDD); nr 27 - od ulic: Żwirki i Wigury (31.KDZ), Tysiąclecia (52.KDD) oraz Kosynierów (spoza północnej granicy planu); 13.2 parkingi - zgodnie z § 5, 13.3 zaopatrzenie w wodę - z miejskiej sieci wodociągowej, 13.4 odprowadzenie ścieków - do miejskiej sieci kanalizacji sanitarnej, 13.5 zagospodarowanie wód opadowych: a) dla zabudowy jednorodzinnej - do gruntu w granicach własnej działki; dopuszcza się retencjonowanie, b) dla zabudowy wielorodzinnej oraz usługowej - do gruntu w granicach własnej działki, dopuszcza się retencjonowanie; w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się możliwość odprowadzania wód opadowych do kanalizacji miejskiej na warunkach ustalonych z Urzędem Miasta Rumi, 13.6 zaopatrzenie w energię elektryczną - z sieci elektroenergetycznej, 13.7 zaopatrzenie w gaz - z sieci gazowej lub gaz bezprzewodowy, 13.8 zaopatrzenie w ciepło - z miejskiej sieci ciepłowniczej oraz z niskoemisyjnych źródeł lokalnych; zakaz ogrzewania paliwem stałym, 13.9 gospodarka odpadami - należy segregować według grup asortymentowych; odbiór i wywóz przez specjalistyczne służby, zgodnie z przepisami odrębnymi oraz polityką gminy w tym zakresie 14. SPOSOBY I TERMINY TYMCZASOWEGO ZAGOSPODAROWANIA TERENU: zakaz tymczasowego zagospodarowania 15. STAWKA PROCENTOWA SŁUŻĄCA DO NALICZANIA OPŁATY Z TYTUŁU WZROSTU WARTOŚCI TERENU: 30% 16. INFORMACJE I ZALECENIA NIE BĘDĄCE PODSTAWĄ WYDAWANIA DECYZJI ADMINISTRACYJNYCH: 16.1 tereny położone w granicach Głównego Zbiornika Wód Podziemnych nr 110 “Pradolina Kaszubska i rzeki Redy”, 16.2 zaleca się lokalizowanie zieleni w formie grup drzew i krzewów, 16.3 zaleca się aby kompozycja, wielkość, kolorystyka i grafika szyldów umieszczonych na elewacji budynku była indywidualnie dostosowana do kompozycji architektonicznej i charakteru budynku oraz ulicy, 16.4 zaleca się, aby dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z usługami minimum 20% powierzchni biologicznie czynnej, o której mowa w pkt 6.3b) przeznaczyć pod zadrzewienia zgodne z miejscowymi warunkami siedliskowymi, 16.5 zaleca się dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z usługami lokalizację terenu rekreacyjnego w formie ogrodu (w tym placu zabaw dla dzieci) o powierzchni minimum 8m2 terenu inwestycji na mieszkanie

Działka mieszkaniowo - usługowa 13,5ar - przy ruchliwej drodze
Działka mieszkaniowo - usługowa 13,5ar - przy ruchliwej drodze
37500000 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Książniczki wgminie Michałowice.powierzchnia działki 13,59ara.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczonajako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej MN/U.Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach około 32m X42m.Położona w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim dostępem doruchliwej drogi.Media tj. woda i gaz na działce, kanalizacja i prąd w drodze gminnejPrzeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowana przestrzennego MPZP"MN/U"- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej:Funkcja podstawowa – zabudowa mieszkaniowo lub  usługowa,wskaźnik powierzchni zabudowy - maksymalnie 50%wskaźnik intensywności zabudowy od 0,01- 0,55wskaźnik terenu biologicznie czynnego - minimum 30%Miejsce idealne pod pawilon handlowy lub dom jednorodzinny typubliźniakKontakt do agenta:Paweł Garlej 508 920 389email. p.garlej@NEODOM nieruchomości

Działka mieszkaniowo - usługowa 13,5ar Książniczki gmina Michałowice
Działka mieszkaniowo - usługowa 13,5ar Książniczki gmina Michałowice
37500000 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Książniczki wgminie Michałowice.powierzchnia działki 13,59ara.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczonajako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej MN/U.Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach około 32m X42m.Położona w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim dostępem doruchliwej drogi.Media tj. woda i gaz na działce, kanalizacja i prąd w drodze gminnejPrzeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowana przestrzennego MPZP"MN/U"- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej:Funkcja podstawowa – zabudowa mieszkaniowo lub usługowa,wskaźnik powierzchni zabudowy - maksymalnie 50%wskaźnik intensywności zabudowy od 0,01- 0,55wskaźnik terenu biologicznie czynnego - minimum 30%Miejsce idealne pod pawilon handlowy lub dom jednorodzinny typubliźniakKontakt do agenta:Paweł Garlej 508 920 389email. p.garlej@NEODOM nieruchomości

Działka mieszkaniowo-usługowa+ stodoła
Działka mieszkaniowo-usługowa+ stodoła
17000000 zł
Nowy Dwór Gdański 30+ kilka dni temu

Posiadam na sprzedaż dwie działki w miejscowości Dębina.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURASprzedawane działki przeznaczone są w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny PRZEZNACZONE POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWO-USŁUGOWĄ - działka o pow. 1210 m2 : posiada dostęp do drogi publicznej oraz w centralnej części działki znajduje się Stodoła czyli budynek produkcji rolnej . Teren płaski . Cena 170 tys. zł- działka o pow. 1350 m2 : posiada dostęp do drogi publicznej oraz działka nie jest zabudowana. Teren płaski . Cena 150 tys.zł Miejscowość Dębina oddalona jest :-12 km od Malborka - 23 km od Nowego Dworu Gdańskiego- 51 km do Gdańska - 35 km do Elbląga MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO OKREŚLA:Przeznaczenie, funkcja terenu1) Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniowo – usługową, w tym: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,b) usługi typu: handel, gastronomia, usługi, biura i inne analogiczne. 2) Dopuszcza się możliwość realizacji sieci, linii, budowli i urządzeń tranzytowej infrastruktury technicznej. 3) Dopuszcza się budowę urządzeń związanych z pozyskaniem energii słonecznej dla potrzeb zabudowy realizowanej w ramach własnej działki (do 100 kW). 4) Wykluczenia: działalność uciążliwa, handel o powierzchni większej niż 200 m², stacje paliw, warsztaty naprawy pojazdów. 4 Zasady ochrony i kształtowanie ładu przestrzennego Ustala się nieprzekraczalną linię zabudowy od drogi publicznej dla obiektu głównego, pozostałe budynki w linii zabudowy lub w głębi działki z zachowaniem przepisów odrębnych. 5 Zasada ochrony środowiska, przyrody i krajobrazu kulturowego 1) Ochrona środowiska naturalnego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.2) Udział powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do całkowitej powierzchni działki min. 20%; w tym udział zieleni wysokiej min. 30 % w stosunku do pow. biologicznie czynnej działki.2) Ustala się dla nowych budynków mieszkalnych, usługowych lub łączonych mieszkalno - usługowych: a) wysokość budynku – od poziomu terenu do kalenicy dachu max. do 9,5 m npt., b) wysokość budynku – od poziomu terenu do gzymsu (zwieńczającego górną część budynku) lub okapu max. 4,2 m npt.,c) liczba kondygnacji naziemnych do II, w tym poddasze użytkowe,d) dopuszcza się jedną kondygnacje podziemną,e) poziom parteru budynku 0,3 do 0,6 m npt., f) dach dwuspadowy lub kombinacja dachów dwuspadowych, o nachyleniu 30º do 45º, dopuszcza się w dachu, lukarny lub/i okna dachowe oraz wystawki, których długość nie może przekroczyć 2/3 długości połaci dachowej, na której się znajduje,g) ustawienie elewacji frontowej jednego z budynków (mieszkalnego lub usługowego) równolegle do ulicy,h) pokrycie dachu i wystawek – dachówką lub materiałem dachówko podobnym w odcieniach czerwieni, brązu lub grafitu; 3) Ustala się dla projektowanych budynków gospodarczych i garaży: a) wysokość budynku – od poziomu terenu do kalenicy dachu max. do 5,5 m npt.,b) wysokość budynku – od poziomu terenu do gzymsu (zwieńczającego górną część budynku) lub okapu max. 4,2 m npt., c) liczba kondygnacji naziemnych do II, w tym poddasze użytkowe, d) poziom parteru budynku 0,3 m npt.,e) dach min. dwuspadowy lub kombinacja dachów dwuspadowych, o nachyleniu 30º do 45º, h) ustawienie jednego z boków budynku równolegle do ulicy, i) pokrycie dachu – dachówką lub materiałem dachówko podobnym w kolorze czerwieni, brązu lub grafitu.4) Adaptuje się istniejącą zabudowę, przy dobudowie i nadbudowie do budynku istniejącego obowiązują ustalenia jak dla budynków nowych. Dopuszcza się realizację nowej części budynku dostosowanej do architektury budynku istniejącego. 5) Łączna powierzchnia zabudowy do 40 %, powierzchni ogólnej powierzchni działki budowlanej.6) Dopuszcza się realizację ogrodzeń lub żywopłotów wygradzających teren zabudowy mieszkaniowej, o wysokości nie wyższej niż 1,5 m npt. wyklucza się, od strony drogi, ogrodzenia o przęsłach betonowych. 7) Dopuszcza się lokalizację szyldów związanych z działalnością prowadzoną na posesji. Powierzchnia szyldu nie może przekraczać 2m2 .8) Wskaźnik intensywności zabudowy od 0,15 do 0,5. 9 Dostępność komunikacyjna, parkingi 1) Komunikacyjna obsługa terenu - utrzymuje się istniejące zjazdy na drogi publiczne. Nie dopuszcza się nowych zjazdów bezpośrednio na drogę krajową DK55. 2) Parkingi w ilości zabezpieczającej potrzeby wynikające z funkcji i prowadzonej działalności gospodarczej .Zapraszam do oglądania nieruchomości na żywo

Działka mieszkaniowo-usługowa Dębina
Działka mieszkaniowo-usługowa Dębina
15000000 zł
30+ kilka dni temu

Posiadam na sprzedaż dwie działki w miejscowości Dębina.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURASprzedawane działki przeznaczone są w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako tereny PRZEZNACZONE POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWO-USŁUGOWĄ - działka o pow. 1210 m2 : posiada dostęp do drogi publicznej oraz w centralnej części działki znajduje się Stodoła czyli budynek produkcji rolnej . Teren płaski . Cena 170 tys. zł- działka o pow. 1350 m2 : posiada dostęp do drogi publicznej oraz działka nie jest zabudowana. Teren płaski . Cena 150 tys.zł Miejscowość Dębina oddalona jest :-12 km od Malborka - 23 km od Nowego Dworu Gdańskiego- 51 km do Gdańska - 35 km do Elbląga MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO OKREŚLA:Przeznaczenie, funkcja terenu1) Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniowo – usługową, w tym: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,b) usługi typu: handel, gastronomia, usługi, biura i inne analogiczne. 2) Dopuszcza się możliwość realizacji sieci, linii, budowli i urządzeń tranzytowej infrastruktury technicznej. 3) Dopuszcza się budowę urządzeń związanych z pozyskaniem energii słonecznej dla potrzeb zabudowy realizowanej w ramach własnej działki (do 100 kW). 4) Wykluczenia: działalność uciążliwa, handel o powierzchni większej niż 200 m², stacje paliw, warsztaty naprawy pojazdów. 4 Zasady ochrony i kształtowanie ładu przestrzennego Ustala się nieprzekraczalną linię zabudowy od drogi publicznej dla obiektu głównego, pozostałe budynki w linii zabudowy lub w głębi działki z zachowaniem przepisów odrębnych. 5 Zasada ochrony środowiska, przyrody i krajobrazu kulturowego 1) Ochrona środowiska naturalnego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.2) Udział powierzchni biologicznie czynnej w stosunku do całkowitej powierzchni działki min. 20%; w tym udział zieleni wysokiej min. 30 % w stosunku do pow. biologicznie czynnej działki.2) Ustala się dla nowych budynków mieszkalnych, usługowych lub łączonych mieszkalno - usługowych: a) wysokość budynku – od poziomu terenu do kalenicy dachu max. do 9,5 m npt., b) wysokość budynku – od poziomu terenu do gzymsu (zwieńczającego górną część budynku) lub okapu max. 4,2 m npt.,c) liczba kondygnacji naziemnych do II, w tym poddasze użytkowe,d) dopuszcza się jedną kondygnacje podziemną,e) poziom parteru budynku 0,3 do 0,6 m npt., f) dach dwuspadowy lub kombinacja dachów dwuspadowych, o nachyleniu 30º do 45º, dopuszcza się w dachu, lukarny lub/i okna dachowe oraz wystawki, których długość nie może przekroczyć 2/3 długości połaci dachowej, na której się znajduje,g) ustawienie elewacji frontowej jednego z budynków (mieszkalnego lub usługowego) równolegle do ulicy,h) pokrycie dachu i wystawek – dachówką lub materiałem dachówko podobnym w odcieniach czerwieni, brązu lub grafitu; 3) Ustala się dla projektowanych budynków gospodarczych i garaży: a) wysokość budynku – od poziomu terenu do kalenicy dachu max. do 5,5 m npt.,b) wysokość budynku – od poziomu terenu do gzymsu (zwieńczającego górną część budynku) lub okapu max. 4,2 m npt., c) liczba kondygnacji naziemnych do II, w tym poddasze użytkowe, d) poziom parteru budynku 0,3 m npt.,e) dach min. dwuspadowy lub kombinacja dachów dwuspadowych, o nachyleniu 30º do 45º, h) ustawienie jednego z boków budynku równolegle do ulicy, i) pokrycie dachu – dachówką lub materiałem dachówko podobnym w kolorze czerwieni, brązu lub grafitu.4) Adaptuje się istniejącą zabudowę, przy dobudowie i nadbudowie do budynku istniejącego obowiązują ustalenia jak dla budynków nowych. Dopuszcza się realizację nowej części budynku dostosowanej do architektury budynku istniejącego. 5) Łączna powierzchnia zabudowy do 40 %, powierzchni ogólnej powierzchni działki budowlanej.6) Dopuszcza się realizację ogrodzeń lub żywopłotów wygradzających teren zabudowy mieszkaniowej, o wysokości nie wyższej niż 1,5 m npt. wyklucza się, od strony drogi, ogrodzenia o przęsłach betonowych. 7) Dopuszcza się lokalizację szyldów związanych z działalnością prowadzoną na posesji. Powierzchnia szyldu nie może przekraczać 2m2 .8) Wskaźnik intensywności zabudowy od 0,15 do 0,5. 9 Dostępność komunikacyjna, parkingi 1) Komunikacyjna obsługa terenu - utrzymuje się istniejące zjazdy na drogi publiczne. Nie dopuszcza się nowych zjazdów bezpośrednio na drogę krajową DK55. 2) Parkingi w ilości zabezpieczającej potrzeby wynikające z funkcji i prowadzonej działalności gospodarczej .Zapraszam do oglądania nieruchomości na żywo

Działka mieszkaniowo-usługowa Wilkołaz
Działka mieszkaniowo-usługowa Wilkołaz
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²100 zł/m²
Powierzchnia1500 m²
Szerokość25 m
Długość60 m
Typhandlowo-usługowa

Sprzedam działkę z domem do remontu. Działka przy drodze asfaltowej, oświetlonej, ogrodzona. Dom o powierzchni 80m2. Na działce woda, prąd, gaz, światłowód. Do sprzedania jeszcze dwie działki 16-arowe w tym miejscu lub całość 0,5 ha. Przeznaczenie terenu w MPZP: mieszkaniowo - usługowe.

Działka mieszkaniowo-usługowa Skorzewo
Działka mieszkaniowo-usługowa Skorzewo
22000000 zł
30+ kilka dni temu

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w miejscowości  Częstkowo ,Działka o powierzchni 1506m2 bezpośrednio przylegająca do drogi, tereny objęte MPZP działka mieszkaniowo- usługowa.Możliwość zakupu działki obok. Idealna pod działalność gospodarczą jaki i  Twój wymarzony dom.Tereny niezwykle urokliwe wśród lasów i jezior kaszubskich.Działki nie uzbrojone .Media w drodze.Serdecznie zapraszam na prezentację

Działka mieszkaniowo-usługowa Skorzewo
Działka mieszkaniowo-usługowa Skorzewo
15000000 zł
30+ kilka dni temu

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w miejscowości Skorzewo ,Działka o powierzchni 1108m2 bezpośrednio przylegająca do drogi, tereny objęte MPZP działka mieszkaniowo- usługowa.Możliwość zakupu dodatkowej działki obok promocyjnej cenie. Idealna pod działalność gospodarczą jaki i  Twój wymarzony dom.Tereny niezwykle urokliwe wsród lasów i jezior kaszubskich.Działki nie uzbrojone. Media w drodze.Serdecznie zapraszam na prezentację

Gdów, działka mieszkaniowo - usługowa
Gdów, działka mieszkaniowo - usługowa
159000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 002
Cena za m²158.68 zł/m²

SMART Property prezentuje Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 10 ar. Działka o kształcie zbliżonym do kwadratu (30,7 x 32,6) lekko nachylona,  nasłoneczniona, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów rolnych. Cicha, spokojna okolica, lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana. Dojazd do Wieliczki zajmuje około 12 minut, do centrum Gdowa 4 minuty jazdy samochodem.  W sąsiedztwie szkoła podstawowa, sklep spożywczy.  Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy mieszkaniowej i usług. Media: prąd (na działce), woda i gaz w drodze dojazdowej.  Droga dojazdowa częściowo utwardzona. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka Mieszkaniowo -Usługowa | Przejazdowo |
Działka Mieszkaniowo -Usługowa | Przejazdowo |
2000000 zł
wczoraj
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 855
Cena za m²518.81 zł/m²

ATUTY: - Płaska działka; - Możliwość podziału działki; - Blisko wjazdu na Trójmiejską Obwodnice; - Dojazd drogą asfaltową; - 8 kilometrów do Centrum Gdańska; LOKALIZACJA: Działka znajduję się w prężnie rozwijającym się Przejazdowie.  Jest to świetna lokalizacja dla osób chcących dostać się do Centrum Gdańska, Pruszcza Gdańskiego lub Wyspy Sobieszewskiej, do każdego z tych miejsc dojedziemy w mniej niż 12 minut samochodem. Niedaleko zlokalizowane są supermarkety Lidl, Biedronka oraz Makro. Do dyspozycji mieszkańców Stacja benzynowa Orlen.  DZIAŁKA: Płaska działka o powierzchni 3855m2 zlokalizowana na skrzyżowaniu ulic Głównej oraz Klonowej. Dojazd drogą asfaltową, teren nieogrodzony porośnięty trawą.  Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wraz z usługami. MEDIA: Woda, prąd oraz gaz przy działce. Kanalizacja w obrębie 150 metrów. WARUNKI ZABUDOWY: - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - wyłącznie budynki mieszkalne wolnostojące i tereny zabudowy usługowej - wyłącznie usługi nieuciążliwe; dopuszcza się: ᠆ dla zabudowy usługowej: jeden lokal mieszkalny lub jeden budynek mieszkalny jednorodzinny związany z funkcją podstawową dla osoby prowadzącej działalność na tym terenie (działce budowlanej), nie więcej niż dwa lokale mieszkalne w ramach jednej działki, ᠆ dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej: jeden budynek mieszkalny jednorodzinny na jednej działce budowlanej, ᠆ obiekty pomocnicze, PARAMETRY ZABUDOWY: - minimalna wielkość działki: 900m2 - maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% - intensywność zabudowy: 0.6 - wysokość: max. 9.5m - dach dwuspadowy. Zapraszam do kontaktu Paweł Ławicki (użyj formularza kontaktowego)

Działka mieszkaniowo-usługowa 8 km od centrum Gliwic
Działka mieszkaniowo-usługowa 8 km od centrum Gliwic
404480 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki2528
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Do sprzedania atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa (pełna własność) o pow. 2528m2, położona w Przyszowicach, w zachodniej części gminy Gierałtowice, na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Granicznej, w odległości ok. 8 km od centrum Gliwic. Działka niezabudowana, płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 28m x 90m (dłuższymi bokami przylega do ulicy Granicznej i sąsiedniej działki zabudowanej, krótszymi do ulicy Powstańców i działki rolnej), ogrodzona od strony ulicy Granicznej i skrzyżowania z ulicą Powstańców barierą dźwiękochłonną. Działka położona przy drodze publicznej. Dojazd drogą asfaltową z dwóch stron od ulicy Granicznej i Powstańców Śląskich. Media w granicy działki: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Zgodnie z MPZP (Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego) działka położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowo-usługowej i oznaczona symbolem 10M, U. Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, b) zabudowa rekreacji indywidualnej; Przeznaczenie dopuszczalne: a) zabudowa mieszkaniowo–usługowa, z usługami nieuciążliwymi, takimi jak pracownie projektowe, twórcze, kancelarie, gabinety medyczne i terapeutyczne, punkty napraw artykułów użytku osobistego i domowego, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, krawieckie i tym podobne, a także usługi wykonywane w lokalach biurowych, b) istniejąca zabudowa zagrodowa; Nieruchomość z uwagi na przebiegającą w pobliżu autostradę A4, A1 i węzeł Sośnica można zaliczyć do terenów potencjalnie inwestycyjnych. Przy działce znajduje się przystanek autobusowy do Gliwic, stacja kolejowa Przyszowice w odległości 1,2 km. Niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja. Do centrum Gliwic ok. 8 km, do Centrum Handlowego Europa (2,5 km), niedaleko gazownia (280m), plac zabaw (500m), warsztat samochodowy (950m), piekarnia (1 km), poczta (1,3 km), myjnia samochodowa (1,4 km), skład materiałów budowlanych (1,6 km), klub sportowy (1,8 km), kawiarnia (1,9 km), zespół szkolno-przedszkolny (2,2 km), przychodnia (2,3 km), etc. W odległości 1,9 km atrakcja turystyczna, którą jest Pałac w Przyszowicach. Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego. Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów, jak również indywidualnych klientów do zapoznania się z ofertą. Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Dodatkowe 17 zdjęć na stronach: www.remax-gold.pl lub www.remax-polska.pl/marta_kulawik Nr licencji zawodowej 19584 Agent prowadzący: Marta Kulawik Tel.: +48 665 - pokaż numer telefonu - e-mail: @ www.marta-kulawik.pl www.remax-gold.pl http://www.remax-polska.pl/marta_kulawik RE/MAX Gold ul. Mikołowska 35 40-066 Katowice Tel.: +48 32 776 01 70 e-mail: @ www.remax-gold.pl www.remax-polska.pl/gold Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.

Duża działka mieszkaniowo - usługowa 2076 m2 na sprzedaż Reda
Duża działka mieszkaniowo - usługowa 2076 m2 na sprzedaż Reda
1557000 zł
Reda 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 076
Cena za m²750 zł/m²

Na sprzedaż duża działka mieszkaniowo-usługowa o łącznej powierzchni 2076 m2. Wg planu zagospodarowania możliwość podzielenia na dwie działki budowlane. Położona jest w doskonałej lokalizacji, tuż przy przystanku SKM Reda Pieleszewo, wzdłuż drogi powiatowej nr 1441G - Alei Lipowej w Redzie. Rewelacyjne położenie działki w sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz jej duża powierzchnia, dają ogromne możliwości na jej zagospodarowanie dla przedsiębiorców poszukujących obszarów na rozwój lub dewelopera. Nieruchomość położona jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o funkcji mieszkaniowo- usługowej. Z treści mapy sytuacyjno- wysokościowej z uzbrojeniem terenu, na której sporządzony został projekt podziału nieruchomości wynika, iż nieruchomość leży tuż przy sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej. Link do lokalizacji: https://mapa.app.goo.gl/woTZ8zafAeNJaHMs8 WSZYSTKIM BIUROM I POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ. SPRZEDAŻ WYŁACZNIE PRYWATNA

Żabia Wola, działka mieszkaniowo-usługowa
Żabia Wola, działka mieszkaniowo-usługowa
1800000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²200 zł/m²
Powierzchnia3000 m²

Działka położona jest we wsi Żabia Wola koło Grodziska Mazowieckiego i tylko 25 km od Warszawy (drogą S8 ok.20 min.) Powierzchnia działki wynosi 3000 m2 składa się z trzech działek o numerach 223/15; 223/16; 223/17. Zgodnie z MPZP działka znajduje się na terenie przeznaczonym pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z usługami. Dojazd do działki drogą asfaltową (ul. Warszawska) i dalej drogą gruntową utwardzoną (ul. Słoneczna) bezpośrednio do posesji. Dla opisywanej działki został wykonany projekt budowlany budynku mieszkalnego jednorodzinnego z usługą w parterze i miejscami parkingowymi.  Kubatura planowanego budynku to 1425m2, dwie kondygnacje i 23 miejsca parkingowe.  Odległości: Warszawa Lotnisko Okęcie 25 km, Warszawa Dworzec centralny 33 km, Grodzisk Mazowiecki 12 km, Tarczyn 15 km Świadectwo Charakterystyki Energetycznej w przygotowaniu. Kontakt: Magdalena Mytko Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr lic. 26479 tel. *** *** *** Keller Williams Partners ul. Bednarska 6 60 - 571 Poznań

Działka mieszkaniowo-usługowa Zabierzów Kraków
Działka mieszkaniowo-usługowa Zabierzów Kraków
1980000 zł
Zabierzów 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²345 zł/m²
Powierzchnia5800 m²
Szerokość55 m
Długość105 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna pod Krakowem położona w miejscowości Zabierzów, obręb Młynka. Nieruchomość o powierzchni wynoszącej 5800m2 (58 arów), kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 55x105m, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 1MU (tereny zabudowy mieszkaniowo jednorodzinnej i usług). Na działce znajduje się murowany dom o powierzchni 100m2 oraz budynek gospodarczy o tej samej powierzchni nadające się do remontu bądź wyburzenia. Dojazd dwiema niezależnymi dobrze utrzymanymi drogami gminnymi, w bliskim sąsiedztwie pętla autobusowa. Prąd, woda, kanalizacja oraz gaz w zasięgu działki. Odległość do drogi krajowej 79 wynosi 400m, do Balic 9km, do centrum Krakowa 18km. Zgodnie z przeznaczeniem mieszkaniowym mamy możliwość zabudowy wolnostojącej, szeregowej oraz bliźniaczej do 40% zabudowy powierzchni, 3 kondygnacyjnej do wysokości 12m. Dla zabudowy usługowej do 50% dla usług, których oddziaływanie na środowisko przekraczające poziom dopuszczalny nie wykracza poza obszar działki. Docelowo istnieje możliwość dokupienia dodatkowej graniczącej nieruchomości o powierzchni 70 arów z przeznaczeniem 1MN3U (nieruchomość w trakcie przekwalifikowania). Cena za m2 wynosi 345zł. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości!

Działka Mieszkaniowo - Usługowa ponad 2600m²
Działka Mieszkaniowo - Usługowa ponad 2600m²
990000 zł
Janów Lubelski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 600
Cena za m²384.62 zł/m²

Sprzedam działkę Usługowo - Mieszkaniową w ścisłym centrum Janowa Lubelskiego. Ul. Sienkiewicza 6 . Działka ogrodzona , płaska , równa , kształt prostokąta. Wszystkie media na działce w domu do remontu lub do rozbiórki. Dom nie podlega pod konserwatora zabytków.

Działka mieszkaniowo usługowa w Kiełpinie
Działka mieszkaniowo usługowa w Kiełpinie
59900000 zł
Kartuzy 30+ kilka dni temu

Szanowni Klienci,mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo,prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektronicznyw celu umówienia prezentacji lub spotkania w biurze. Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO U NAS i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana przy drodze powiatowej Kiełpino - Borowo. Umożliwia to bardzo szybki dojazd do Kartuz, Żukowa i Trójmiasta. W bliskiej odległości od nieruchomości znajduje się jezioro Mezowskie, jezioro Kiełpińskie, przystanek PKM (linia kolejowa Kościerzyna - Kartuzy - Trójmiasto), przystanki autobusowe, szkoła podstawowa, sklepy, a nieopodal znajduje się jedna z największych galerii handlowych na Kaszubach. Dojazd do Trójmiasta zajmuje ok 25 min, do Kartuz 10 min.NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o powierzchni 2384 m2, numerze 320/11. Szerokość ok. 40 mDługość ok. 60 mDziałka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego 25-MN,U. Przeznaczenie terenu: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Zasady kształtowania nowej zabudowy:- dopuszcza się garaż wbudowany lub dobudowany do bryły budynku- max powierzchnia zabudowy 30%- max liczba kondygnacji nadziemnych:a) dla budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego: 2, w tym poddaszeb) dla budynków gospodarczych i garażowych: 1- max wysokość zabudowy:a) dla budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego lub usługowego: 9mb) dla budynków gospodarczych i garażowych: 6m- dach dwuspadowy 30-45 stopniMEDIA:- prąd- woda- gazZapraszam do kontaktu Co zyskujesz współpracując z naszym biurem? - oszczędność czasu, opiekę i kompleksowe wsparcie doświadczonego Agenta na każdym etapie transakcji- szeroki wybór ofert dopasowanych do Twoich potrzeb- pewność uzyskania najkorzystniejszej wartości nieruchomości- szybką ocenę zdolności kredytowej i ofertę korzystnego kredytu hipotecznegoskuteczny i nowoczesny marketing Twojej oferty- profesjonalne i bezpłatne doradztwo prawne- bezpieczeństwo transakcji gwarantowane współpracą z czołowym biurem nieruchomości na Pomorzu, które obsługuje zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i deweloperskieChcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?Zadzwoń pod numer58 558 53 53 lub784 008 353. Możesz także do nas napisać.W naszej bazie znajdziesz najwięcej aktualnych ofert z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia.Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie, Kościerzynie, Chojnicach i Starogardzie Gdańskim. Pracujemy również w soboty.Zaufaj profesjonalistom i kupuj bezpiecznie!

Działka mieszkaniowo-usługowa 4300m2 Witanowice
Działka mieszkaniowo-usługowa 4300m2 Witanowice
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²120 zł/m²
Powierzchnia4300 m²
Szerokość40 m
Długość100 m
Typhandlowo-usługowa
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Witanowice przy ul. Krakowskiej, gmina Tomice, powiat Wadowicki. Nieruchomość o powierzchni 4300m2 (43 ary), o przybliżonej szerokości 40m, długości 100m, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 31.MNU (tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej) z przeznaczeniem podstawowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz pod zabudowę usługową nieuciążliwą w tym magazynową oraz produkcyjną. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 40% działki, wysokość budynków mieszkaniowych i mieszkaniowo-usługowych do 11.5m, z możliwością przystosowania poddasza do funkcji mieszkalnych. Nieruchomość uzyskała akceptację sieciowego supermarketu. Odległości: Wadowice 8km, Zator 13 km, Skawina 23km. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości!

Działka mieszkaniowo -usługowa w Juszkowie
Działka mieszkaniowo -usługowa w Juszkowie
850000 zł
Juszkowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 430
Cena za m²349.79 zł/m²

Polecamy Państwu zakup działki w Juszkowie przy ulicy Sadowej. Działka idealnie nadaje się pod zabudowę usługowa połączona z częścią mieszkaniową. Daje to duże możliwości inwestycyjne . Działka położona w Juszkowie nieopodal Pruszcza Gdańskiego z idealnym połączeniem trójmiejska obwodnica w kierunku z Gdańska czy Tczewa. Uzbrojenie w drodze gminnej - wszystkie media. Woda w świetle działki. Juszkowo dynamicznie się rozwija zatem na przedmiotowej działce można założyć i zrealizować inwestycję zarówno usługową jak i mieszkaniową. W okolicy nie ma np. sklepu osiedlowego typu Żabka itp. Można też pomyśleć o magazynach czy niedużym zakładzie produkcyjnym. Polecam i zapraszam na okazanie nieruchomości. Wymiary działki szer. 41-45 x 55 -oraz 41-45 x 80 m /dłuższy bok/ . Opiekun oferty: Małgorzata Rutkowska tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka mieszkaniowo-usługowa Okolice Kościerzyny
Działka mieszkaniowo-usługowa Okolice Kościerzyny
215250 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż atrakcyjna działka z przeznaczeniem pod zabudowę usługowo-mieszkaniową o powierzchni 2050 m2.Najważniejsze informacje:✔ prąd w granicach działki✔ woda i kanalizacja w planach✔ działka płaska, niezalesiona, dojazd drogą polną (gminną)✔ tereny zabudowy usługowej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej✔ położenie działki gwarantuje bardzo dobrą komunikację z Trójmiastem, Kościerzyną, Chojnicami oraz Bytowem✔ dostępne od zaraz po transakcji✔ bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć kredyt!  Możesz zamieszkać w świetnym miejscu:• spokojna lokalizacja pośród domów jednorodzinnych oraz licznych terenów zielonych• dogodne szlaki do wędrówek i wycieczek rowerowych• dużo terenów zielonych, Jezioro Rzuno z plażą, zjeżdżalnią wodną, kajakami i rowerkami wodnymiDZIAŁKA znajdująca się na obrzeżach Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w miejscowości DZIEMIANY niedaleko Kościerzyny.W bliskim zasięgu:✔ sklepy (w tym Biedronka, Delikatesy Centrum oraz Lewiatan)✔ Szkoła podstawowa oraz przedszkole i żłobek✔ przychodnia✔ przystanki autobusowe oraz PKP* NA SPRZEDAŻ również działki sąsiadujące:grunty nr 255/3 - 1050 m2, 255/2 - 1050 m2, 255/1 - 1150 m2, 255/4 - 1050 m2Napisz lub zadzwoń:☎ 505 969 148Paulina HoppeSpecjalista ds. obrotu nieruchomościamiNr licencji 21647Oferujemy pełne wsparcie przy bezpiecznej finalizacji zakupu oraz bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowejZapraszamy na naszą stronę"Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.”

Działka mieszkaniowo usługowa przy Dk30
Działka mieszkaniowo usługowa przy Dk30
189000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 500
Cena za m²42 zł/m²

Działka budowlano - usługowa! Lokalizacja: Biedrzychowice, przy drodzeDK 30, Jelenia Góra - Zgorzelec.Powierzchnia nieruchomości: 4500 m2,doskonały dojazd drogą utwardzoną.Działka płaska, nasłoneczniona.W MPZP oznaczona symbolem :MR3 - tereny funkcjimieszkaniowej oraz usługowo produkcyjnej.ZP - tereny zieleni parkowej.Media: prąd w drodze,woda, kanalizacja ok. 80 m od granicy działki.ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !::DODATKOWE INFORMACJE Kategoria oferty: lasy, grunty budowlane Prąd: w ulicy Gaz: brak Woda: wg projektu Dojazd: droga utwardzona Otoczenie: niezabudowane Kanalizacja: brak Położenie: obrzeża miasta Wymiary działki [m]: 50 Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: brak Zabudowa działki: Niezabudowana Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Stępień (licencja nr: 12484)

Działka mieszkaniowo - usługowa 12420 m2
Działka mieszkaniowo - usługowa 12420 m2
999000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia12 420
Cena za m²80.43 zł/m²

Dzień dobry.Sprzedam działkę mieszkaniowo usługową, bez pośredników o powierzchni 12420 mkw.Jest możliwość jej podziału na kilka mniejszych. Działka ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego z wydanymi warunkami.Do działki prowadzi droga utwardzona, przebiega ona wzdłuż jej dwóch boków i na całej ich długości.Nie wymaga wytyczania dodatkowych dróg dojazdowych do posesji.Dogodna sytuacja dla kupujących po podziale na mniejsze posesje.Działka w odległości 200 m od drogi wojewódzkiej 346 (Środa Śląska - Kąty Wrocławskie)Odległość od Środy Śląskiej - 6km/7min.Odległość od centrum Wrocławia -  35km/45min.Odległość od Bielan Wrocławskich - 34km/30minZapraszam do kontaktu i negocjacji...(użyj formularza kontaktowego) Radosław    

Działka mieszkaniowo-usługowa 1428m2 - Krakowska
Działka mieszkaniowo-usługowa 1428m2 - Krakowska
280000 zł
Będzin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 428
Cena za m²196.08 zł/m²

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1428 m2 położoną przy ul. Krakowskiej w Będzinie. CENA do negocjacji !!! CO SPRZEDAJEMY? Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. długość i szerokość - 105m x 15m x 120m x 11m Ukształtowanie terenu: działka płaska. Maksymalny procent zabudowy: 35% Max. wysokość zabudowy wielorodzinnej: 3 kondygnacje - 12m Działka uzbrojona Działka ogrodzona, zabudowana budynkiem (stan do generalnego remontu lub rozbiórki) GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA? Działka znajduje się przy ul. Krakowskiej w Będzinie. Jest to działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Położona na terenach zabudowy mieszkaniowej, dojazd do nieruchomości drogą asfaltową gminną. JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW? Media: - prąd - na działce - woda - miejska na działce - gaz - w w drodze - kanalizacja - miejska na działce JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W PLANIE MIEJSCOWYM? Oznaczenie użytku gruntu: 1.1 MNU Przeznaczenie podstawowe: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Przeznaczenie uzupełniające: - usługi komercyjne, w tym w budynkach mieszkalnych w parterach oraz usługi publiczne, - zabudowa gospodarcza, - zieleń izolacyjna, rekreacyjna i przydomowa, - uprawy ogrodowe, - urządzenia infrastruktury technicznej i drogi dojazdowe CO ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE I W JEJ NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU? Działka w otoczeniu domów jednorodzinnych. W najbliższej okolicy dostępna szkoła, przedszkole oraz liczne sklepy. Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. Zainteresowała Cię ta oferta Zadzwoń i umów się na spotkanie :) Czekam na Twój telefon 7 dni w tygodniu. Jak nie odbiorę - na pewno oddzwonię. Robert Dejnek Dyrektor oddziału (użyj formularza kontaktowego) PÓŁNOC Nieruchomości o. Radzionków (użyj formularza kontaktowego) Męczenników Oświęcimia 34/1 41-922 RadzionkówNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka mieszkaniowo-usługowa 50% zabudowy
Działka mieszkaniowo-usługowa 50% zabudowy
1550000 zł
Józefów 30+ kilka dni temu

Dla poszukujących działki w Józefowie, 400 m do SKM, na której można wybudować dom a także prowadzić działalność gospodarczą mam uczciwą ofertę. Działka o wymiarach 28 x 52 w drugiej linii zabudowy od ul Sikorskiego. MPZP przewiduje zabudowę mieszkaniową oraz usługową (nie więcej niż 40% całej zabudowy), powierzchnia biologicznie czynna to 50%. Na działce starodrzew. Zapraszam do oględzin oraz złożenia oferty. 503077326