Działka na twój dom

Sortowanie:
Znaleziony: 703 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka na twój dom
Działka na twój dom
35000000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Działka blisko centrum Nadarzyna do sprzedania . Dzialka budowlana media obok lub na działce .Zapraszam do obejrzenia Agnieszka Soluch Slow Home.535003232 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Soluch (licencja nr: 21567)

Ostatnia urocza działka na Twój dom przy lesie
Ostatnia urocza działka na Twój dom przy lesie
17000000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni idealnej pod budowę domu, położona w otulinie lasu w cudownej dolinie Bystrzycy. To miejsce pełne spokoju i zapachu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, jednak zaledwie 10 minut drogi od Lublina. Działka gotowa do zabudowy, z możliwością odkupienia projektu na wymarzony dom. Oferuje nie tylko intymność i prywatność, lecz także korzyści spokojnego sąsiedztwa. Dojazd zapewnia prywatna droga, co dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter tego miejsca. Ostatnia dostępna działka w tym urokliwym zakątku, idealna dla tych, którzy pragną ucieczki na wieś, zachowując jednocześnie bliskość do miasta.Wymiary działki :  około 28,6x36,2.W 2021 roku decyzją Starostwa wydano pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego oraz garażu. Obowiązuje ono nadal i jest możliwość kontunuowania tematu na tej podstawie.Edyta Wosicka531-918-270Biuro Nieruchomości Smerecki&PartnersWolska 11Lublin Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Ostatnia urocza działka na Twój dom przy lesie
Ostatnia urocza działka na Twój dom przy lesie
170000 zł
30 dni plecy
Powierzchnia1 100
Cena za m²154.55 zł/m²

Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni idealnej pod budowę domu, położona w otulinie lasu w cudownej dolinie Bystrzycy. To miejsce pełne spokoju i zapachu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, jednak zaledwie 10 minut drogi od Lublina. Działka gotowa do zabudowy, z możliwością odkupienia projektu na wymarzony dom. Oferuje nie tylko intymność i prywatność, lecz także korzyści spokojnego sąsiedztwa. Dojazd zapewnia prywatna droga, co dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter tego miejsca. Ostatnia dostępna działka w tym urokliwym zakątku, idealna dla tych, którzy pragną ucieczki na wieś, zachowując jednocześnie bliskość do miasta. Wymiary działki :  około 28,6x36,2. W 2021 roku decyzją Starostwa wydano pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego oraz garażu. Obowiązuje ono nadal i jest możliwość kontunuowania tematu na tej podstawie. Edyta Wosicka tel. (użyj formularza kontaktowego) Biuro Nieruchomości  Smerecki&Partners Wolska 11 Lublin  Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka na Twój wymarzony dom blisko jeziora
Działka na Twój wymarzony dom blisko jeziora
11900000 zł
Moryń 19 dni plecy

Działka na Twój wymarzony dom blisko jeziora to doskonała oferta dla tych, którzy marzą o stworzeniu swojego idealnego miejsca do życia. Położona w malowniczej okolicy, ta działka oferuje nie tylko spokojne otoczenie z dala od zgiełku miejskiego, ale także bezpośredni dostęp do urokliwego jeziora.Znajdując się w bliskim sąsiedztwie jeziora, nieruchomość ta umożliwia nieograniczone korzystanie z uroków wodnych – od relaksujących spacerów brzegiem po aktywności wodne, takie jak kajakarstwo czy wędkarstwo. Dla miłośników przyrody i spokoju, to idealne miejsce na codzienne ucieczki od miejskiego zgiełku.Działka jest gotowa do przyjęcia Twojego wymarzonego domu, zapewniając jednocześnie intymność i prywatność. Jej rozległość daje możliwość zaprojektowania ogrodu czy stworzenia prywatnego zakątka do relaksu na świeżym powietrzu. Z pewnością spełni oczekiwania tych, którzy marzą o życiu w harmonii z przyrodą, bez rezygnacji z wygody i dostępności do wszystkich udogodnień.Ta unikalna oferta to nie tylko nieruchomość, ale także szansa na zrealizowanie swoich marzeń o domu nad jeziorem, gdzie każdy dzień będzie pełen spokoju, piękna natury i niezapomnianych chwil z bliskimi. Działka na Twój wymarzony dom blisko jeziora to doskonałe miejsce do rozpoczęcia nowego rozdziału życia w zgodzie z przyrodą.Justyna Stelmachtel.:500 075 466e-mail: j.stelmach@strona internetowa: Doradcy finansowi współpracujący z Muvon Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka Miejska na Twój Nowy Dom
Działka Miejska na Twój Nowy Dom
158000 zł
Sokółka 30+ kilka dni temu

Przedstawiam na sprzedaż działkę z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - Idealna pod Budowę Domu !Działka zlokalizowana przy drodze asfaltowej o powierzchni : 1135m² Działka posiada aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, co czyni ją idealnym miejscem do realizacji marzeń o własnym domu. Lokalizacja: ulica Nowa w Sokółce działka o numerze geodezyjnym 3143. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz aby umówić się na bezpośrednią prezentację tej unikalnej działki. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjna działka budowlana na Twój wymarzony dom ?
Atrakcyjna działka budowlana na Twój wymarzony dom ?
697000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²60 zł/m²
Powierzchnia1244 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Poszukujesz działki w ciekawej lokalizacji ? Oczekujesz dostępu do pełnej infrastruktury i transportu publicznego ? Dobrze wybrałeś/aś. Ta nieruchomość posiada wszystkie powyższe zalety. Nie zwlekaj z decyzją, zadzwoń i umów się na prezentację działki – *** *** ***. Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej niezabudowanej o pow. 1 244 m2 zlokalizowanej w Świerczowie, powiat namysłowski. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego wsi działkę oznaczono symbolem MN o przeznaczeniu na tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z przeznaczeniem uzupełniającym: zieleń urządzona, drogi, ciągi pieszo – jezdne i piesze, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej, urządzenia towarzyszące. Kształt działki zbliżony jest do prostokąta, co daje wiele możliwości zagospodarowania terenu. Ukształtowanie działki płaskie umożliwia wybór dowolnego projektu budowlanego. W pobliżu nieruchomości – w drodze dojazdowej – znajdują się niezbędne media, tj. sieć wodna, kanalizacyjna i energetyczna. Dojazd do działki komfortowy drogą asfaltową oraz gminną drogą utwardzoną. W pobliżu działki znajdują się między innymi: inne zabudowania domków jednorodzinnych, sklepy spożywcze, punkty usługowo – handlowe, przychodnia zdrowia, szkoła i przedszkole. Serdecznie zapraszam do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji. Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział w Namysłowie, ul. Wojska Polskiego 9 - Anna Choryszna tel. *** *** ***

Działka budowlana piękne miejsce na Twój DOM!
Działka budowlana piękne miejsce na Twój DOM!
1670000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²110 zł/m²
Powierzchnia754 m²

Piękna, okazała działka w Dolinie Baryczy. Ostoja spokoju dla wszystkich zagonionych, ceniących spokój i kontakt z naturą. 754 m2 w otulinie lasów i łąk. W drodze prąd i siła. Nieruchomość położona jest 10 minut od Twardogóry, ok. 40 minut od Wrocławia. Objęta jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W niedalekiej perspektywie planowany jest montaż utwardzonej nawierzchni, prowadzącej do działki. Oferta dotyczy działki nr 100/35. W sprzedaży dostępne są również większe powierzchnie. Serdecznie zapraszam do kontaktu! Monika Szymańska Doradca ds. nieruchomości Keller Williams Quality ul. Partynicka 27B Wrocław 53-031 Nr. tel. *********

Widokowa działka pod Twój dom na wzgórzu
Widokowa działka pod Twój dom na wzgórzu
150000 zł
18 dni plecy

---> Oferta tylko w naszym biurze

Działka na Twój nowy dom Poznań Morasko
Działka na Twój nowy dom Poznań Morasko
83720000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Działka 56/18 POZNAŃ/MORASKO/ULICA JAŚKOWIAKASprzedam działkę budowlaną nr 56/18 o powierzchni 2093 m2 z możliwością wybudowania wymarzonego domu jednorodzinnego (także budownictwo dwulokalowe) na terenie malowniczej dzielnicy Morasko, położonej przy północnej granicy miasta Poznań.Działka zlokalizowana jest przy ulicy Franciszka Jaśkowiaka w Poznaniu.cena 400 zł/m W ulicy Jaśkowiaka znajdują się następujące media: wodociąg, prąd i gaz.Działka położona jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:UCHWAŁA NR LII/971/VIII/2021 RADY MIASTA POZNANIA z dnia 28 września 2021r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Morasko - Radojewo - Umultowo Radojewo Zachód część C w Poznaniu.Teren oferowanej działki oznaczony jest symbolem 8MN, są to tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.W zakresie parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenów ustala się:- lokalizację nie więcej niż jednego budynku mieszalnego na każdej działce budowlanej- zabudowę wolno stojącą- powierzchnię zabudowy nie większą niż 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie więcej niż 250 m2- powierzchnię zabudowy budynku pomocniczego nie większą niż 50 m2- powierzchnię biologicznie czynną nie mniejszą niż 50% powierzchni działki budowlanej- wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych do 2 kondygnacji nadziemnych i nie więcej niż 7,5 m- kąt nachylenia połaci dachowych do 12 stopniPlan przewiduje powstanie w pobliżu nowoczesnegoi komfortowego osiedla domów jednorodzinnych, a także nowoczesnej infrastruktury społecznej i technicznej, łącznie z dodatkową drogą miejską (publiczną), planowanym zespołem szkolno-przedszkolnym, a także przystankami autobusowymi wzdłuż ulicy Jaśkowiaka.Tereny Moraska mają duże walory krajobrazowe i rekreacyjne. Przebiega przez nie kilka oznakowanych szlaków turystycznych. Wytyczone są liczne ścieżki spacerowe. Znajduje się tu urokliwy, słynny Rezerwat Meteoryt Morasko.Można tu z powodzeniem uprawiać turystykę rowerową (na pętli tramwajowej PST Piątkowo czynna jestw okresie letnim darmowa wypożyczalnia) i konną. Znajdują się tu stajnie rekreacyjne. Spotkać można liczne dzikie zwierzęta: sarny, lisy, zające. Stawy i jeziorka są miejscem pobytu wielu gatunków ptaków.Dzielnica jest świetnie skomunikowana z miastem, także dzięki wybudowanej nowej trasie tramwajowej na Naramowice.BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM AGENTEMKarolina SzczepaniakNieruchomości i Ubezpieczenia+48515 215 250kontakt@nr licencji zawodowej: 28638KNF11721641/PWłaścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest KAROLINA SZCZEPANIAK NIERUCHOMOŚCI I UBEZPIECZENIA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka na Twój nowy dom Poznań Morasko
Działka na Twój nowy dom Poznań Morasko
81720000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Działka 56/4 POZNAŃ/MORASKO/ULICA JAŚKOWIAKASprzedam działkę budowlaną nr 56/4 o powierzchni 2043 m2 z możliwością wybudowania wymarzonego domu jednorodzinnego (także budownictwo dwulokalowe) na terenie malowniczej dzielnicy Morasko, położonej przy północnej granicy miasta Poznań.Działka zlokalizowana jest przy ulicy Franciszka Jaśkowiaka w Poznaniu.cena 400 zł/m W ulicy Jaśkowiaka znajdują się następujące media: wodociąg, prąd i gaz.Działka położona jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:UCHWAŁA NR LII/971/VIII/2021 RADY MIASTA POZNANIA z dnia 28 września 2021r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Morasko - Radojewo - Umultowo Radojewo Zachód część C w Poznaniu.Teren oferowanej działki oznaczony jest symbolem 8MN, są to tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.W zakresie parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenów ustala się:- lokalizację nie więcej niż jednego budynku mieszalnego na każdej działce budowlanej- zabudowę wolno stojącą- powierzchnię zabudowy nie większą niż 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie więcej niż 250 m2- powierzchnię zabudowy budynku pomocniczego nie większą niż 50 m2- powierzchnię biologicznie czynną nie mniejszą niż 50% powierzchni działki budowlanej- wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych do 2 kondygnacji nadziemnych i nie więcej niż 7,5 m- kąt nachylenia połaci dachowych do 12 stopniPlan przewiduje powstanie w pobliżu nowoczesnegoi komfortowego osiedla domów jednorodzinnych, a także nowoczesnej infrastruktury społecznej i technicznej, łącznie z dodatkową drogą miejską (publiczną), planowanym zespołem szkolno-przedszkolnym, a także przystankami autobusowymi wzdłuż ulicy Jaśkowiaka.Tereny Moraska mają duże walory krajobrazowe i rekreacyjne. Przebiega przez nie kilka oznakowanych szlaków turystycznych. Wytyczone są liczne ścieżki spacerowe. Znajduje się tu urokliwy, słynny Rezerwat Meteoryt Morasko.Można tu z powodzeniem uprawiać turystykę rowerową (na pętli tramwajowej PST Piątkowo czynna jestw okresie letnim darmowa wypożyczalnia) i konną. Znajdują się tu stajnie rekreacyjne. Spotkać można liczne dzikie zwierzęta: sarny, lisy, zające. Stawy i jeziorka są miejscem pobytu wielu gatunków ptaków.Dzielnica jest świetnie skomunikowana z miastem, także dzięki wybudowanej nowej trasie tramwajowej na Naramowice.BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM AGENTEMKarolina SzczepaniakNieruchomości i Ubezpieczenia+48515 215 250kontakt@nr licencji zawodowej: 28638KNF11721641/PWłaścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest KAROLINA SZCZEPANIAK NIERUCHOMOŚCI I UBEZPIECZENIA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka Na Twój Wymarzony Dom - 17 Ar
Działka Na Twój Wymarzony Dom - 17 Ar
209000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 700
Cena za m²122.94 zł/m²

Ofertę sprzedaży stanowią dwie działki oznaczone na zdjęciu „A” oraz „B” znajdujące się w miejscowości Natalin – Kolonia w gminie Niemce wraz z udziałami w drodze dojazdowej.Działki powstaną w wyniku podziału geodezyjnego nieruchomości gruntowej o nr 67/7 o powierzchni 3655m2.Każda z działek będzie miała powierzchnie około 17 arów, będą w kształcie prostokąta, a działka „B” zbliżona będzie kształtem do kwadratu. Cena podana w ogłoszeniu to cena działki oznaczonej literą „A”Cena za działkę „B” wynosi 215 000zł. MEDIAOdległość do najbliższych linii gazowej, wodnej oraz telekomunikacyjnej to około 60 metrów.Prąd znajduję się w działce oznaczonej literą „A”. LOKALIZACJAOferowane nieruchomości znajdują się w rozchwytywanej miejscowości Natalin Kolonia. Popularność tej lokalizacji nie dziwi, bowiem do Lublina dojedziemy stąd w niespełna 10 minut, a wszelkie usługi, obiekty handlowe i instytucje są tuż pod nosem!Lublin – 5kmStokrotka – 3kmSzkoła Podstawowa – 2,7kmOdido – 2kmMechanika pojazdowa - 1kmKościół – 1km DOJAZDDo działek dojedziemy od dawnej trasy „Warszawskiej” skręcając w prawo tuż przed hotelem „Focus”. Całość dojazdu stanowi asfaltowa droga z wyjątkiem drogi dojazdowej zaznaczonej białym polem na zdjęciach – ta jest nieutwardzona.ZAGOSPODAROWANIE TERENUDziałki w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone zostały jako teren NAT 3-RM – Zabudowa zagrodowa.Zasady zagospodarowania działek:1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopuszczeniem realizacji budynków mieszkalnych na działkach siedliskowych;2) nieprzekraczalne linie zabudowy – zgodnie z rysunkiem planu;3) typ zabudowy: wolnostojąca lub bliźniacza;4) minimalny wskaźnik intensywności zabudowy – 0,01;5) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy – 0,4;6) maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej – 30%;7) minimalna powierzchnia biologicznie czynna w granicach działki budowlanej – 30%;8) maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne, z możliwością realizacji poddasza użytkowego w dachu (jako trzeciej kondygnacji nadziemnej);9) maksymalna wysokość zabudowy – 12,0 m;10) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie – poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu; dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max. poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu;11) dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia połaci dachowych do 45º, dopuszcza się dachy płaskie;12) minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki budowlanej – 1350 m² na maksymalnie jeden budynek mieszkalny; (Zmieniono na podstawie Uchwały Nr LIV/463/2023 z dn. 30 czerwca 2023 r.)13) szerokość frontu nowo wydzielanych działek – co najmniej 18 m;14) możliwa jest korekta wewnętrznych granic własności pod warunkiem zachowania relacji zewnętrznych oraz nienaruszania interesów osób trzecich;15) kąt położenia granic działek w stosunku do pasa drogowego - nie określa się;16) dopuszcza się sytuowanie budynków w odległości 1,5 m od granicy lub bezpośrednio przy granicy z sąsiednią działką budowlaną. Opiekun ofertyKamil Szalaktel. (użyj formularza kontaktowego)Pasjonaci Nieruchomościul. Lubartowska 9/220-115 LublinNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Działka Na Twój Wymarzony Dom - 17 Ar
Działka Na Twój Wymarzony Dom - 17 Ar
209000 zł
30+ kilka dni temu

Ofertę sprzedaży stanowią dwie działki oznaczone na zdjęciu „A” oraz „B” znajdujące się w miejscowości Natalin – Kolonia w gminie Niemce wraz z udziałami w drodze dojazdowej.Działki powstaną w wyniku podziału geodezyjnego nieruchomości gruntowej o nr 67/7 o powierzchni 3655m2.Każda z działek będzie miała powierzchnie około 17 arów, będą w kształcie prostokąta, a działka „B” zbliżona będzie kształtem do kwadratu. Cena podana w ogłoszeniu to cena działki oznaczonej literą „A”Cena za działkę „B” wynosi 215 000zł. MEDIAOdległość do najbliższych linii gazowej, wodnej oraz telekomunikacyjnej to około 60 metrów.Prąd znajduję się w działce oznaczonej literą „A”. LOKALIZACJAOferowane nieruchomości znajdują się w rozchwytywanej miejscowości Natalin Kolonia. Popularność tej lokalizacji nie dziwi, bowiem do Lublina dojedziemy stąd w niespełna 10 minut, a wszelkie usługi, obiekty handlowe i instytucje są tuż pod nosem!Lublin – 5kmStokrotka – 3kmSzkoła Podstawowa – 2,7kmOdido – 2kmMechanika pojazdowa - 1kmKościół – 1km DOJAZDDo działek dojedziemy od dawnej trasy „Warszawskiej” skręcając w prawo tuż przed hotelem „Focus”. Całość dojazdu stanowi asfaltowa droga z wyjątkiem drogi dojazdowej zaznaczonej białym polem na zdjęciach – ta jest nieutwardzona.ZAGOSPODAROWANIE TERENUDziałki w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone zostały jako teren NAT 3-RM – Zabudowa zagrodowa.Zasady zagospodarowania działek:1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopuszczeniem realizacji budynków mieszkalnych na działkach siedliskowych;2) nieprzekraczalne linie zabudowy – zgodnie z rysunkiem planu;3) typ zabudowy: wolnostojąca lub bliźniacza;4) minimalny wskaźnik intensywności zabudowy – 0,01;5) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy – 0,4;6) maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej – 30%;7) minimalna powierzchnia biologicznie czynna w granicach działki budowlanej – 30%;8) maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne, z możliwością realizacji poddasza użytkowego w dachu (jako trzeciej kondygnacji nadziemnej);9) maksymalna wysokość zabudowy – 12,0 m;10) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie – poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu; dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max. poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu;11) dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia połaci dachowych do 45º, dopuszcza się dachy płaskie;12) minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki budowlanej – 1350 m² na maksymalnie jeden budynek mieszkalny; (Zmieniono na podstawie Uchwały Nr LIV/463/2023 z dn. 30 czerwca 2023 r.)13) szerokość frontu nowo wydzielanych działek – co najmniej 18 m;14) możliwa jest korekta wewnętrznych granic własności pod warunkiem zachowania relacji zewnętrznych oraz nienaruszania interesów osób trzecich;15) kąt położenia granic działek w stosunku do pasa drogowego - nie określa się;16) dopuszcza się sytuowanie budynków w odległości 1,5 m od granicy lub bezpośrednio przy granicy z sąsiednią działką budowlaną. Opiekun ofertyKamil Szalaktel. 882-900-730Pasjonaci Nieruchomościul. Lubartowska 9/220-115 LublinNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Idealne miesce na Twój DOM działka budowlana
Idealne miesce na Twój DOM działka budowlana
199000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia983
Cena za m²202.44 zł/m²

# OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - Nie szukaj dalej# # kontakt Aleksandra Powierska (użyj formularza kontaktowego) #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentuje do zakupuDziałkę budowlaną nr 408/4 o powierzchni 983 mkw o wymiarach 25m x 33m położoną  w Zachowicach gmina Kąty Wrocławskie.Działka przeznaczona w Planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 4MN teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media: woda i prąd w drodze przy działce.Dojazd drogą publiczną.Bardzo atrakcyjna lokalizacja, nowa kameralna zabudowa jednorodzinna.Piękne otoczenie, cisza i spokój to idealne miejsce na budowę domu.Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy zapewnia ciszę, spokój i ogrom zieleni,Mikroklimat ...dookoła cisza i spokój...Daj się zauroczyć!Pomagamy i wspieramy  w otrzymaniu kredytu na wymarzoną działkę.Więcej informacji udzielę osobiścieAleksandra Powierska T: (użyj formularza kontaktowego) Oferty zamieszczone na stronie  internetowej przygotowywane są na postawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Weryfikujemy je i sprawdzamy, jednak wszelkie informacje w nich zawarte mogą ulegać aktualizacji, w związku z czym nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Działka budowlana piękne miejsce na Twój DOM
Działka budowlana piękne miejsce na Twój DOM
8300000 zł
Twardogóra 30+ kilka dni temu

Piękna, okazała działka w Dolinie Baryczy. Ostoja spokoju dla wszystkich zagonionych, ceniących spokój i kontakt z naturą.754 m2 w otulinie lasów i łąk. W drodze prąd i siła.Nieruchomość położona jest 10 minut od Twardogóry, ok. 40 minut od Wrocławia. Objęta jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego.W niedalekiej perspektywie planowany jest montaż utwardzonej nawierzchni, prowadzącej do działki. Oferta dotyczy działki nr 100/35.W sprzedaży dostępne są również większe powierzchnie.Serdecznie zapraszam do kontaktu!Monika SzymańskaDoradca ds. nieruchomościKeller Williams Qualityul. Partynicka 27BWrocław 53-031Nr.721642580

Działka na Twój nowy dom Poznań Morasko
Działka na Twój nowy dom Poznań Morasko
69240000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu

Działka 56/5 POZNAŃ/MORASKO/ULICA JAŚKOWIAKASprzedam działkę budowlaną nr 56/5 o powierzchni 1731 m2 z możliwością wybudowania wymarzonego domu jednorodzinnego (także budownictwo dwulokalowe) na terenie malowniczej dzielnicy Morasko, położonej przy północnej granicy miasta Poznań.Działka zlokalizowana jest przy ulicy Franciszka Jaśkowiaka w Poznaniu.cena 400 zł/m W ulicy Jaśkowiaka znajdują się następujące media: wodociąg, prąd i gaz.Działka położona jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:UCHWAŁA NR LII/971/VIII/2021 RADY MIASTA POZNANIA z dnia 28 września 2021r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru „Morasko - Radojewo - Umultowo” Radojewo Zachód część C w Poznaniu.Teren oferowanej działki oznaczony jest symbolem 8MN, są to tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.W zakresie parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenów ustala się:- lokalizację nie więcej niż jednego budynku mieszalnego na każdej działce budowlanej- zabudowę wolno stojącą- powierzchnię zabudowy nie większą niż 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie więcej niż 250 m2- powierzchnię zabudowy budynku pomocniczego nie większą niż 50 m2- powierzchnię biologicznie czynną nie mniejszą niż 50% powierzchni działki budowlanej- wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych do 2 kondygnacji nadziemnych i nie więcej niż 7,5 m- kąt nachylenia połaci dachowych do 12 stopniPlan przewiduje powstanie w pobliżu nowoczesnegoi komfortowego osiedla domów jednorodzinnych, a także nowoczesnej infrastruktury społecznej i technicznej, łącznie z dodatkową drogą miejską (publiczną), planowanym zespołem szkolno-przedszkolnym, a także przystankami autobusowymi wzdłuż ulicy Jaśkowiaka.Tereny Moraska mają duże walory krajobrazowe i rekreacyjne. Przebiega przez nie kilka oznakowanych szlaków turystycznych. Wytyczone są liczne ścieżki spacerowe. Znajduje się tu urokliwy, słynny Rezerwat Meteoryt Morasko.Można tu z powodzeniem uprawiać turystykę rowerową (na pętli tramwajowej PST Piątkowo czynna jestw okresie letnim darmowa wypożyczalnia) i konną. Znajdują się tu stajnie rekreacyjne. Spotkać można liczne dzikie zwierzęta: sarny, lisy, zające. Stawy i jeziorka są miejscem pobytu wielu gatunków ptaków.Dzielnica jest świetnie skomunikowana z miastem, także dzięki wybudowanej nowej trasie tramwajowej na Naramowice.BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM AGENTEMKarolina SzczepaniakNieruchomości i Ubezpieczenia+48515 215 250kontakt@nr licencji zawodowej: 28638KNF11721641/PWłaścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest KAROLINA SZCZEPANIAK NIERUCHOMOŚCI I UBEZPIECZENIA. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane na niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Tylko u nas! Działka na twój wymarzony dom.
Tylko u nas! Działka na twój wymarzony dom.
130000 zł
3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 683
Cena za m²77.24 zł/m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę w miejscowości Zamek Kiszewski gm. Stara Kiszewa. Szukasz fajnego miejsca dla Twojego wymarzonego domu? Mamy coś dla Ciebie. Ustawna działka o powierzchni 1683 m2. W sąsiedztwie nowoczesna zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca. Działka w kształcie kwadratu uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację. Działka znajduje się 200 m od drogi Stara Kiszewa - Chwarzno, 200m od przystani kajakowej na rzece Wierzyca Wydane warunki zabudowy. Z jednej strony ogrodzona. Zapraszam do kontaktu. Celina Narloch (użyj formularza kontaktowego) Z NAMI - gwarantujemy bezpieczny zakup, - oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu, - zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję. Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Działka z Potencjałem na Twój Dom Marzeń! Rybojady
Działka z Potencjałem na Twój Dom Marzeń! Rybojady
270000 zł
Międzyrzecz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia6 300
Cena za m²42.86 zł/m²

Taka oferta, tylko w Naszym biurze! Otoczona malowniczym lasem, w spokojnej i cichej okolicy, oferuję do sprzedaży urokliwą działkę o powierzchni 6300m² w urokliwych Rybojadach. To wyjątkowe miejsce, położone zaledwie 4,5 km od Jeziora Wielkiego, oferuje niepowtarzalną możliwość stworzenia swojego wymarzonego domu wśród przyrody. Działka cechuje się płaskim terenem, porośniętym trawą, co stanowi doskonałą bazę do zagospodarowania według własnych preferencji. Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą gruntową, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do pobliskich miejscowości: Trzciela (3 km), Międzyrzecza (23 km), Świebodzina (30 km), Poznania (85 km) oraz Gorzowa Wielkopolskiego (80 km). Najważniejsze atuty oferty obejmują również możliwość podziału działki na dwie lub trzy mniejsze części, dostosowane do indywidualnych potrzeb przyszłego nabywcy. Dodatkowo, nieruchomość położona jest w sąsiedztwie lasów, pól oraz terenów zielonych, tworząc harmonijne otoczenie z dala od miejskiego zgiełku. NAJWAŻNIEJSZE CECHY OFERTY: - obecne zagospodarowanie: teren płaski - porośnięty trawą; - droga dojazdowa - gruntowa; - kształt działek - ustawne/ regularne. MEDIA: położone w drodze dojazdowej do nieruchomości - energia elektryczna; Teren, na którym położona jest przedmiotowa nieruchomość nie jest objęty MPZP. Można zatem wystąpić o warunki zabudowy. LOKALIZACJA: - działka położona ok. 4,5 km od Jeziora Wielkiego - bliskie sąsiedztwo, lasów, pól oraz terenów zielonych; - z dala od miejskiego zgiełku - cicha i spokojna lokalizacja. Zapraszam do kontaktu - przeprowadzę Ciebie krok po kroku przez procedurę zakupu nieruchomości Konrad Swędra Tel. (użyj formularza kontaktowego) PLATINUM HOUSE Jeżeli posiadasz inną nieruchomość na sprzedaż? Skontaktuj się ze mną! Pomogę ją Tobie dobrze i skutecznie sprzedać !!!

Działka z Potencjałem na Twój Dom Marzeń! Rybojady
Działka z Potencjałem na Twój Dom Marzeń! Rybojady
270000 zł
30+ kilka dni temu

Taka oferta, tylko w Naszym biurze!Otoczona malowniczym lasem, w spokojnej i cichej okolicy, oferuję do sprzedaży urokliwą działkę o powierzchni 6300m² w urokliwych Rybojadach. To wyjątkowe miejsce, położone zaledwie 4,5 km od Jeziora Wielkiego, oferuje niepowtarzalną możliwość stworzenia swojego wymarzonego domu wśród przyrody.Działka cechuje się płaskim terenem, porośniętym trawą, co stanowi doskonałą bazę do zagospodarowania według własnych preferencji. Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą gruntową, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do pobliskich miejscowości: Trzciela (3 km), Międzyrzecza (23 km), Świebodzina (30 km), Poznania (85 km) oraz Gorzowa Wielkopolskiego (80 km).Najważniejsze atuty oferty obejmują również możliwość podziału działki na dwie lub trzy mniejsze części, dostosowane do indywidualnych potrzeb przyszłego nabywcy. Dodatkowo, nieruchomość położona jest w sąsiedztwie lasów, pól oraz terenów zielonych, tworząc harmonijne otoczenie z dala od miejskiego zgiełku.NAJWAŻNIEJSZE CECHY OFERTY:- obecne zagospodarowanie: teren płaski - porośnięty trawą;- droga dojazdowa - gruntowa;- kształt działek - ustawne/ regularne.MEDIA: położone w drodze dojazdowej do nieruchomości- energia elektryczna;Teren, na którym położona jest przedmiotowa nieruchomość nie jest objęty MPZP. Można zatem wystąpić o warunki zabudowy.LOKALIZACJA:- działka położona ok. 4,5 km od Jeziora Wielkiego- bliskie sąsiedztwo, lasów, pól oraz terenów zielonych;- z dala od miejskiego zgiełku - cicha i spokojna lokalizacja.Zapraszam do kontaktu - przeprowadzę Ciebie krok po kroku przez procedurę zakupu nieruchomościKonrad SwędraTel. 511 160 231PLATINUM HOUSEJeżeli posiadasz inną nieruchomość na sprzedaż? Skontaktuj się ze mną! Pomogę ją Tobie dobrze i skutecznie sprzedać !!!

Atrakcyjna działka budowlana 9,3 ara w Bychawie: Idealna na Twój dom.
Atrakcyjna działka budowlana 9,3 ara w Bychawie: Idealna na Twój dom.
93000 zł
Bychawa 25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia930
Cena za m²100 zł/m²

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 9,3 ara na ul. 11 Listopada w Bychawie. Na zdjęciach jest to działka D, działkę C (8 arów) również mam na sprzedaż. Można również nabyć połączone działki o areale 17,3 ara. Działka znajduje się w cichej, miłej i spokojnej okolicy w Bychawie, z otoczeniem przyjaznych i kulturalnych sąsiadów. Teren jest płaski i zielony, z naturalnym płotem z drzew i krzewów. Media dostępne na sąsiedniej działce i możliwe do podłączenia: prąd, woda i światłowód. Działka są zlokalizowana w odległości 1,5 km od centrum Bychawy, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne udogodnienia: sklepy, dyskonty, kościół, szpital, szkoły, żłobki i przedszkola. Dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku Zalew Bychawski oddalony jest tylko o 1 km (200 m w linii prostej) – idealne miejsce na spacer czy wędkowanie. Działka charakteryzują się dostępem do głównej drogi oraz doskonałym połączeniem komunikacyjnym z Lublinem – tylko ok. 15 minut do zjazdu Lublin - Węglin. Dojazd do Via Carpatia (S19), szybkiej drogi wylotowej, zajmuje zaledwie 10 minut. Według Miejscowego Plany Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczone są jako TEREN ZABUDOWY ZAGRODOWEJ I ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ. Wraz z zakupem działki kupujący nabywa udział w drodze dojazdowej. Zainteresowanych, zapraszam na spotkanie na miejscu i rozmowę o szczegółach. Pośrednikom dziękuję!

Atrakcyjna działka budowlana 8,26 ara w Bychawie: Idealna na Twój dom.
Atrakcyjna działka budowlana 8,26 ara w Bychawie: Idealna na Twój dom.
82000 zł
Bychawa 22 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia826
Cena za m²99.27 zł/m²

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 8,26 ara na ul. 11 Listopada w Bychawie. Działkę sąsiednią (9,02 ara) również mam na sprzedaż. Można również nabyć połączone działki o areale 17,28 ara. Działka znajduje się w cichej, miłej i spokojnej okolicy w Bychawie, z otoczeniem przyjaznych i kulturalnych sąsiadów. Teren jest płaski i zielony, z naturalnym płotem z drzew i krzewów. Media dostępne na sąsiedniej działce i możliwe do podłączenia: prąd, woda i światłowód. Działka są zlokalizowana w odległości 1,5 km od centrum Bychawy, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne udogodnienia: sklepy, dyskonty, kościół, szpital, szkoły, żłobki i przedszkola. Dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku Zalew Bychawski oddalony jest tylko o 1 km (200 m w linii prostej) – idealne miejsce na spacer czy wędkowanie. Działka charakteryzują się dostępem do głównej drogi oraz doskonałym połączeniem komunikacyjnym z Lublinem – tylko ok. 15 minut do zjazdu Lublin - Węglin. Dojazd do Via Carpatia (S19), szybkiej drogi wylotowej, zajmuje zaledwie 10 minut. Według Miejscowego Plany Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczone są jako TEREN ZABUDOWY ZAGRODOWEJ I ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ. Wraz z zakupem działki kupujący nabywa udział w drodze dojazdowej. Zainteresowanych, zapraszam na spotkanie na miejscu i rozmowę o szczegółach. Pośrednikom dziękuję!

Atrakcyjna działka budowlana 12,8 ara w Bychawie: Idealna na Twój dom.
Atrakcyjna działka budowlana 12,8 ara w Bychawie: Idealna na Twój dom.
122000 zł
Bychawa 28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 280
Cena za m²95.31 zł/m²

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 12,8 ara w pierwszej linii zabudowy od ul. 11 Listopada w Bychawie. Działka znajduje się w cichej, miłej i spokojnej okolicy w Bychawie, z otoczeniem przyjaznych i kulturalnych sąsiadów. Teren jest płaski i zielony, z naturalnym płotem z drzew i krzewów. Media dostępne na sąsiedniej działce i możliwe do podłączenia: prąd, woda i światłowód. Działka są zlokalizowana w odległości 1,5 km od centrum Bychawy, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne udogodnienia: sklepy, dyskonty, kościół, szpital, szkoły, żłobki i przedszkola. Dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku Zalew Bychawski oddalony jest tylko o 1 km (200 m w linii prostej) – idealne miejsce na spacer czy wędkowanie. Działka charakteryzują się dostępem do głównej drogi oraz doskonałym połączeniem komunikacyjnym z Lublinem – tylko ok. 15 minut do zjazdu Lublin - Węglin. Dojazd do Via Carpatia (S19), szybkiej drogi wylotowej, zajmuje zaledwie 10 minut. Według Miejscowego Plany Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczone są jako TEREN ZABUDOWY ZAGRODOWEJ I ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ. Zainteresowanych, zapraszam na spotkanie na miejscu i rozmowę o szczegółach. Pośrednikom dziękujemy!

Działka w Rossoszycy 2800m2 (28ar)
Działka w Rossoszycy 2800m2 (28ar)
120000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²53 zł/m²
Powierzchnia2800 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniemetalowe
Drogaasfalt

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Unikalna Działka w Centrum Rossoszycy - Idealna Lokalizacja dla Twoich Planów! Działka 2800m2 (28ar) z możliwością przekształcenia na budowlaną Rossoszyca gm. Warta ?? Twoja Oaza w Centrum Rossoszycy! ?? ? Unikalna Działka - 2800m2 w samym sercu miasteczka! ? Wymiary: 22m x 140m - Mnóstwo przestrzeni na Twoje pomysły! ? Pośród Urokliwych Domów Jednorodzinnych - Idealne warunki do budowy Twojego marzenia! ? Zazieleniona Perła - Drzewa i natura na Twoim podwórku! ? Wodociąg i Energetyczne Przyłącze - Gotowe na Twój projekt! ?️ Dwustronny Dojazd - Świetny dostęp z dwóch stron! Nie przegap tej okazji na stworzenie własnego rajskiego miejsca! Działka o unikalnym charakterze, z możliwościami niemalże nieograniczonymi! ? Zadzwoń już teraz: Magdalena Klimczak [***-***-***] - Czekamy na Twój telefon! ? Lub napisz: [ma************t@g*****com] - Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Zainwestuj w przyszłość w Rossoszycy - Zobacz, jak Twój dom rodzi się na tej wyjątkowej działce! Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Piękna działka z PIĘKNYM OGRODEM z dojściem do jeziora
Piękna działka z PIĘKNYM OGRODEM z dojściem do jeziora
1200000 zł
Prostki 22 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia98 000
Cena za m²12.24 zł/m²

Sprzedam działkę nad jeziorem Dybowskim woj.Warmińsko-Mazurskie gmina Prostki o powierzchni prawie 1 hektara . Działka posiada dojście do jeziora ,dwa stawy Na działce znajdują się dwa domki letniskowe . Dla nieruchomości wydane zostały wydane warunki zabudowy na do dom jednorodzinny w zabudowie zagrodowej . Piękny ogród ,prywatny las , dojście do jeziora , prywatne dwa stawy , piękne miejsce na twój dom .

Najniższa cena 61,07zł za metr !!!Działka budowlana w Złottniku
Najniższa cena 61,07zł za metr !!!Działka budowlana w Złottniku
145000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 538
Cena za m²61.07 zł/m²

Okazja!Jedyne 61,07zł za metr!!! Piękna duża działka. Nowe osiedle domków jednorodzinnych.Jezeli marzysz o miejscu w którym powstanie Twój wymarzony dom,to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Działka z możliwością podziału na dwie mniejsze.Pozwoli to na zabezpieczenie przyszłość.Wydane warunki zabudowy! Działka budowlana nr. 737/2 o powierzchni 0,2538 ha oraz udział 1/7 w niezabudowanej nieruchomości,działce 737/4 w m. Złotnik koło Żar. Cena do negocjacji

Piękna działka nad jeziorem - Lewin Brzeski -
Piękna działka nad jeziorem - Lewin Brzeski -
97700 zł
Brzeg 17 dni plecy

Działka nad jeziorem koło Wrocławia/Opola/Brzegu - zamieszkaj w bajecznym krajobrazie.   Twój dom nad jeziorem koło Wrocławia. Możliwy Dom na zgłoszenie!   Działka nr 338/116 Powierzchnia: 759 m2 MPZP: 6ML teren zabudowy letniskowej. Dopuszcza się lokalizację zieleni towarzyszącej, urządzeń komunikacji i infrastruktury technicznej pełniących służebną rolę wobec przeznaczenia podstawowego.   Media: Prąd, woda, ( kanalizacja - dopuszczalne jedynie szambo) Dostęp do drogi asfaltowej     Lokalizacja: Lewin Brzeski, (1h od Wrocławia) %C2%B044'44.1%22N+17%C2%B034'12.0%22E/@50.7455847,17.5679159,17.31z/data=!4m4!3m3!8m2!3d50.745582!4d17.569991?entry=ttu   Cena: 97 700, zł  

Jasło na sprzedaż działka budowlana 20 ar ul. im. Stefana Żeromskiego
Jasło na sprzedaż działka budowlana 20 ar ul. im. Stefana Żeromskiego
140000 zł
Jasło 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²70 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 20 ar w mieście Jasło na ulicy im. Stefana Żeromskiego. Działka płaska dająca duże możliwości adaptacji i zabudowy. Od strony wschodnij graniczy z działką zabudowaną domem jednorodzinnym. Jeżeli szukasz większej działki pdo twój wymarzony dom w mieście zapraszam do obejrzenia nieruchomości. Działka kształtna o wymiarach: 25 m szerokość x 90 głębokość. Zjazd z drogi asfaltowej wszystkie media prąd woda gaz kanalizacja w pobliżu działki. Numer działki 69/5 Geportal: 180501_1.0002.69/5 Zapraszam do kontaktu ! Mirosław

działka na sprzedaż Ulina Mała Polska Polska 2800 m2
działka na sprzedaż Ulina Mała Polska Polska 2800 m2
165000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaUlina Mała, Polska, Polska
Cena165 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę w gminie Gołcza. Działka w gminie Gołcza powiat Miechowski miejscowość Ulina Mała zlokalizowana przy drodze gminnej asfaltowej o powierzchni około 2800m2. Działka w miejscowym palnie zagospodarowania przestrzennego dla gminy Gołcza oznaczona symbolem MM1 zabudowa jednorodzinna. Cena do negocjacji zapraszam do kontaktu 500pokaż telefon DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: szambo Prąd: do 100m Gaz: brak Woda: do 100m Kształt działki: nieregularny Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Typ ulicy: osiedlowa Typ działki: budowlana LINK DO OFERTY: http://bntwojdom.pl/numer/1430 Biuro nieruchomości Twój Dom Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr.licencji 23472. Członek Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Bukowno ul.Mickiewicza 15 Wszystkie szczegóły oferty ustalono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 1430Nr licencji zawodowej: 23472

Oferta sprzedaży gruntu Ulina Mała 2800m2
Oferta sprzedaży gruntu Ulina Mała 2800m2
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²58 zł/m²
Powierzchnia2800 m²
Typbudowlana
Drogaasfalt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę w gminie Gołcza. Działka w gminie Gołcza powiat Miechowski miejscowość Ulina Mała zlokalizowana przy drodze gminnej asfaltowej o powierzchni około 2800m2. Działka w miejscowym palnie zagospodarowania przestrzennego dla gminy Gołcza oznaczona symbolem MM1 zabudowa jednorodzinna. Cena do negocjacji zapraszam do kontaktu 500 665 380 DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: szambo Prąd: do 100m Gaz: brak Woda: do 100m Kształt działki: nieregularny Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Typ ulicy: osiedlowa Typ działki: budowlana DANE KONTAKTOWE: BIURO NIERUCHOMOŚCI TwójDom ********* bn******m@w*.pl bntwojdom.pl LINK DO OFERTY: http************************** Biuro nieruchomości Twój Dom Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr.licencji 23472. Członek Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Bukowno ul.Mickiewicza 15 Wszystkie szczegóły oferty ustalono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Działka budowlana uzbrojona, Góra Puławska
Działka budowlana uzbrojona, Góra Puławska
250000 zł
Puławy 30+ kilka dni temu
Powierzchnia2500

Na sprzedaż działka budowlana w Górze Puławskiej (działka nr 845/23) o powierzchni 25ar, kształt prostokąt. Zgodnie z Miejscowym Planem działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Na działce wylane są fundamenty pod budowę domu zgodnie z projektem "Dom na skarpie" z wyjściem na taras w górnej części działki - sprawdź jak mógłby wyglądać Twój dom. Działka z drogą dojazdową bezpośrednio połączoną z drogą asfaltową. Usytuowanie działki, odległość od innych zabudowań pozwala na stworzenie domu nowoczesnego, z aktualnie dostępnymi udogodnieniami jak: klimatyzacja, pompy ciepła (najlepsze rozwiązanie ze względu na brak sieci gazowej w Górze Puławskiej), rekuperacja czy fotowoltaika. Okolica spokojna, malownicza. W pobliżu sklep, szkoła, przedszkole, kościół. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Nasze biuro zapewnia pełną obsługę prawną, a oferowana nieruchomość nie ma żadnych wad prawnych. Zapraszam do współpracy! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Najniższa cena 57,13zł za metr !!!Działka budowlana w Złottniku
Najniższa cena 57,13zł za metr !!!Działka budowlana w Złottniku
145000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 538
Cena za m²57.13 zł/m²

Okazja!Jedyne 57,13zł za metr!!! Piękna duża działka. Nowe osiedle domków jednorodzinnych.Jezeli marzysz o miejscu w którym powstanie Twój wymarzony dom,to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Działka z możliwością podziału na dwie mniejsze.Pozwoli to na zabezpieczenie przyszłość.Wydane warunki zabudowy! Działka budowlana nr. 737/2 o powierzchni 0,2538 ha oraz udział 1/7 w niezabudowanej nieruchomości,działce 737/4 w m. Złotnik koło Żar. Cena do negocjacji Tel 5*3*7*6*1*1*3*9*0

Najniższa cena 61,07zł za metr !!!Działka budowlana w Złottniku
Najniższa cena 61,07zł za metr !!!Działka budowlana w Złottniku
145000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 538
Cena za m²61.07 zł/m²

Okazja!Jedyne 61,07zł za metr!!! Piękna duża działka. Nowe osiedle domków jednorodzinnych.Jezeli marzysz o miejscu w którym powstanie Twój wymarzony dom,to oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.Działka z możliwością podziału na dwie mniejsze.Pozwoli to na zabezpieczenie przyszłość.Wydane warunki zabudowy! Działka budowlana nr. 737/2 o powierzchni 0,2538 ha oraz udział 1/7 w niezabudowanej nieruchomości,działce 737/4 w m. Złotnik koło Żar. Cena do negocjacji Tel 5*3*7*6*1*1*3*9*0

Sprzedam działkę budowlaną w Jadwininie o pow. 2041m2
Sprzedam działkę budowlaną w Jadwininie o pow. 2041m2
370000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 041
Cena za m²181.28 zł/m²

Działka w Jadwininie - dobre Miejsce na Twój Dom/Usługę Hej! Mam do sprzedania działkę budowlaną 2041m2 w Jadwininie nr 177/1 ob. 5, Pabianice, łódzkie. Lokalizacja: Spokój, łąki, lasy - wszystko w zasięgu 1 km od przystanku i sklepów. 3 km do autostrady S8 i centrum logistycznego Amazon dla swobodnej komunikacji. Centrum Pabianic oddalone zaledwie 4 km, natomiast Łódź 20 km. Parametry: Działka 2041m2, 20m szerokości, wszystkie media w drodze - prąd, woda, światłowód. Działka ogrodzona od zachodu, i dostępna z asfaltowej drogi. Wjazd od północy, więc południowa strona zawsze w świetle. Proszę o kontakt osoby zainteresowane.

Góra Motyczna, działka budowlana, 18 ar
Góra Motyczna, działka budowlana, 18 ar
180000 zł
24 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 777
Cena za m²101.29 zł/m²

Szanowni Państwo,Biuro Nieruchomości Dom Broker z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Góra Motyczna.Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty:Lokalizacja: Miejscowość: Góra Motyczna Powierzchnia działki: 0,1777 ha Rodzaj działki: Budowlana Opis Działki: Niesamowite miejsce o urokliwej atmosferze. Działka o regularnym kształcie, co ułatwia planowanie i zabudowę. Uregulowany dojazd zapewnia łatwy i wygodny dostęp. Dostęp do mediów Przestronna działka, idealna do realizacji indywidualnych pomysłów na wymarzony dom. Okolica: Piękna okolica sprzyjająca relaksowi i wypoczynkowi. Bliskość terenów zielonych i przyrody. Dogodna lokalizacja w bliskiej odległości od głównych szlaków komunikacyjnych. Cena: 180.000,00 złSerdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację nieruchomości.Biuro Nieruchomości Dom Broker – Twój partner w realizacji marzeń o wymarzonym domu!

Kazimierza Wielka Mała świetne sąsiedztwo
Kazimierza Wielka Mała świetne sąsiedztwo
190000 zł
Kazimierza Wielka 17 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 100
Cena za m²90.48 zł/m²

Tel. (użyj formularza kontaktowego) Ekspert od kredytów i nieruchomości   Zaprasza do zakupu:  Kazimierza MałaIdealna działka budowlana na Twój dom  Cisza i zieleń Świetne sąsiedztwoPowierzchnia działki ok. 2100m2 Zapraszamy na prezentację Pomagamy w wybraniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego lub firmowego ! Jeśli potrzebujesz sprzedać swoje mieszkanie, dom, działkę, lokal, halę - zadzwoń ! Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu CywilnegoBezpieczeństwo transakcji gwarantuje doświadczony, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (Licencja Zawodowa nr 9191 wydana przez Ministra Infrastruktury dnia 25 sierpnia 2008r.) z ważną polisą OC

działka na sprzedaż Golkowice 936 m2
działka na sprzedaż Golkowice 936 m2
420000 zł
22 dnia plecy
LokalizacjaGolkowice
Cena420 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Piękna, widokowa działka budowlana - idealna pod Twój dom - Golkowice Niesamowita okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy przy samej granicy Krakowa. Ta działka budowlana o powierzchni 9,36a znajduje się w urokliwym miejscu w Golkowicach, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko wszystkich niezbędnych udogodnień. To właśnie tu może stanąć Twój wymarzony dom. Główne cechy: MPZP: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe Wielkość działki: 9,36a (24,5mx38m) Piękny widok w stronę południowo-wschodnią. Media: - prąd, gaz i woda - w drodze - kanalizacja - brak Dojazd: - droga wewnętrzna (udział w drodze w cenie) Bliskość komunikacji publicznej. Działka płaska z lekkim nachyleniem w stronę południowo-wschodnią. Na sąsiednich działkach nowa zabudowa jednorodzinna. Ta działka to doskonała okazja dla osób, które cenią spokój i piękny widok, a jednocześnie chcą być blisko miasta. Nie przegap tej okazji i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na oglądanie. Planujesz zakup kredytowy - nasz ekspert kredytowy bezpłatnie pomoże znaleźć najlepszą ofertę kredytową oraz przeprowadzi Cię przez cały proces uzyskania finansowania. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Numer oferty: 464129604Osoba odpowiedzialna zawodowo: Rafał Faran

działka na sprzedaż Golkowice 936 m2
działka na sprzedaż Golkowice 936 m2
420000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaGolkowice
Cena420 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Piękna, widokowa działka budowlana - idealna pod Twój dom - Golkowice Niesamowita okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy przy samej granicy Krakowa. Ta działka budowlana o powierzchni 9,36a znajduje się w urokliwym miejscu w Golkowicach, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko wszystkich niezbędnych udogodnień. To właśnie tu może stanąć Twój wymarzony dom. Główne cechy: MPZP: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe Wielkość działki: 9,36a (24,5mx38m) Piękny widok w stronę południowo-wschodnią. Media: - prąd, gaz i woda - w drodze - kanalizacja - brak Dojazd: - droga wewnętrzna (udział w drodze w cenie) Bliskość komunikacji publicznej. Działka płaska z lekkim nachyleniem w stronę południowo-wschodnią. Na sąsiednich działkach nowa zabudowa jednorodzinna. Ta działka to doskonała okazja dla osób, które cenią spokój i piękny widok, a jednocześnie chcą być blisko miasta. Nie przegap tej okazji i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na oglądanie. Planujesz zakup kredytowy - nasz ekspert kredytowy bezpłatnie pomoże znaleźć najlepszą ofertę kredytową oraz przeprowadzi Cię przez cały proces uzyskania finansowania. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Numer oferty: 464129877Osoba odpowiedzialna zawodowo: Rafał Faran

Działka budowlana w Kruszynie - sielskie otoczenie
Działka budowlana w Kruszynie - sielskie otoczenie
159000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1284
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Atrakcyjna, położona w spokojnej części Kruszyna działka budowlana na sprzedaż. Powierzchnia działki to 1284 m2. Media: * Woda i kanalizacja w drodze. * Prąd przy granicy działki. * Gaz w odległości 40 m od działki. Przeznaczenie zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, oznaczone symbolem MN. Dojazd do działki droga asfaltową a następnie szutrową. Zadzwoń i zobacz czy to właśnie wymarzone miejsce na Twój dom !

działka na sprzedaż Lgota Wielka Polska Polska 14560 m2
działka na sprzedaż Lgota Wielka Polska Polska 14560 m2
219000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaLgota Wielka, Polska, Polska
Cena219 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Gmina Wolbrom. Działka znajduje się w Lgocie Wielkiej gm.Wolbrom, o powierzchni 1,456ha. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka częściowo przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne ok 3400m2. Szerokość działki to ok 37m długość 393m. Okolica spokojna i cicha wśród zabudowań jednorodzinnych. Oferta na wyłączność biura. Więcej informacji pod nr. 500pokaż telefon DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: do 100m Gaz: w drodze Woda: w drodze Kształt działki: prostokąt Długość działki: 393 Szerokość działki: 37 Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Typ ulicy: lokalna Plan zagospodarowania: tak Typ działki: rolno-budowlana LINK DO OFERTY: http://bntwojdom.pl/numer/1508 Biuro nieruchomości Twój Dom Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr.licencji 23472. Członek Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Bukowno ul.Mickiewicza 15 Wszystkie szczegóły oferty ustalono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 1508Nr licencji zawodowej: 23472

Grunt sprzedam 14560m2 Lgota Wielka
Grunt sprzedam 14560m2 Lgota Wielka
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²15 zł/m²
Powierzchnia14560 m²
Szerokość37 m
Długość393 m
Drogaasfalt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę w malowniczej miejscowości Gmina Wolbrom. Działka znajduje się w Lgocie Wielkiej gm.Wolbrom, o powierzchni 1,456ha. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka częściowo przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne ok 3400m2. Szerokość działki to ok 37m długość 393m. Okolica spokojna i cicha wśród zabudowań jednorodzinnych. Oferta na wyłączność biura. Więcej informacji pod nr. ********* DODATKOWE INFORMACJE: Typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: do 100m Gaz: w drodze Woda: w drodze Kształt działki: prostokąt Długość działki: 393 Szerokość działki: 37 Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Typ ulicy: lokalna Plan zagospodarowania: tak Typ działki: rolno-budowlana DANE KONTAKTOWE: BIURO NIERUCHOMOŚCI TwójDom ********* bn******m@w*.pl bntwojdom.pl LINK DO OFERTY: http************************** Biuro nieruchomości Twój Dom Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr.licencji 23472. Członek Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Bukowno ul.Mickiewicza 15 Wszystkie szczegóły oferty ustalono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

działka na sprzedaż Brzeżanka 3800 m2
działka na sprzedaż Brzeżanka 3800 m2
170000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaBrzeżanka
Cena170 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

IDEALNA DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA WSCHÓD I ZACHÓD SŁOŃCA Aż 38 arów pod lasem o wymiarach ok 48x65m. Całość stanowi grunt RIVa. Sąsiednia działka zabudowana. Skrzynka eN na działce. Piękny widokowy teren w otoczeniu lasów. Dojazd drogą gminną ok 500m od asfaltu drogą szutrową, ostatnie 100m polną. Dziaka w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na 2 budynki jednorodzinne. Idealna pod Twój wymarzony dom pod lasem lub domek letni za miastem. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 47 arów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 2423Nr licencji zawodowej: 12820

Działka budowlana przy lesie Brzeżanka
Działka budowlana przy lesie Brzeżanka
170000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia3800

IDEALNA DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA WSCHÓD I ZACHÓD SŁOŃCA Aż 38 arów pod lasem o wymiarach ok 48x65m. Całość stanowi grunt RIVa. Sąsiednia działka zabudowana. Skrzynka eN na działce. Piękny widokowy teren w otoczeniu lasów. Dojazd drogą gminną ok 500m od asfaltu drogą szutrową, ostatnie 100m polną. Dziaka w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na 2 budynki jednorodzinne. Idealna pod Twój wymarzony dom pod lasem lub domek letni za miastem. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 47 arów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka Brzeżanka 3800m2
Działka Brzeżanka 3800m2
62500 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²44 zł/m²
Powierzchnia3800 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

IDEALNA DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA WSCHÓD I ZACHÓD SŁOŃCA Aż 38 arów pod lasem o wymiarach ok 48x65m. Całość stanowi grunt RIVa. Sąsiednia działka zabudowana. Skrzynka eN na działce. Piękny widokowy teren w otoczeniu lasów. Dojazd drogą gminną ok 500m od asfaltu drogą szutrową, ostatnie 100m polną. Dziaka w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na 2 budynki jednorodzinne. Idealna pod Twój wymarzony dom pod lasem lub domek letni za miastem. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 47 arów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana przy lesie, ul. Mickiewicza
Działka budowlana przy lesie, ul. Mickiewicza
179000 zł
Pyskowice 30+ kilka dni temu
Powierzchnia740

Szukasz wymarzonego miejsca na Twój dom? Właśnie znalazłeś! Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 752 m2 znajduje się Pyskowicach - zjazd od ulicy MICKIEWICZA (zaraz za Ptasim Osiedlem) Do Centrum Pyskowic około 2,5 kilometra. Do centrum Gliwic około 20 minut. Dojazd do działki od ulicy Mickiewicza drogą utwardzoną stanowiącą służebność dojazdu Media: - do granicy działki został wybudowany nowy wodociąg, - gaz przy ulicy Mickiewicza, - prąd obok - kanalizacji brak Działka stanowi tereny mieszkaniowe objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny:  

Oferta sprzedaży gruntu 2804m2 Chełm Śląski
Oferta sprzedaży gruntu 2804m2 Chełm Śląski
Chełm Śląski 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²140 zł/m²
Powierzchnia2804 m²
Szerokość19 m
Długość145 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Piękna, duża działka - Twoje miejsce na Twój wymarzony dom. Działka, dla której przygotowywane są Warunki Zabudowy. Obok zabudowa jednorodzinna i tutaj również, już za niedługo będzie można się budować. Zaplanuj swoją przyszłość... masz na to czas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną nieruchomość gruntową położoną przy ul. Kossaka w Chełmie Śląskim o numerze ewidencyjnym: 473/63, o powierzchni 2804 m2. Działka ta jest płaska, w kształcie prostokąta. Na działkę jest dostęp bezpośrednio z drogi publicznej. Cała infrastruktura techniczna znajduje się przy granicy działki, w drodze - wodociąg, kanalizacja, gaz, prąd. W bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne wraz ze zbiornikiem Dziećkowice. Sąsiedztwo zbiornika Dziećkowice daje możliwość różnorodnego spędzania wolnego czasu (dzika plaża, restauracja, Yacht club). W okolicy również piękne lasy, stadnina koni ale i doskonały dostęp do całej infrastruktury miasta - szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie. Działka idealna pod piękny dom. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Bez prowizji dla Kupującego! Jeżeli zatem szukasz idealnej działki pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji, to jest to właśnie oferta dla Ciebie! MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ! UMÓW SIĘ! SERDECZNIE ZAPRASZAMY Pośrednik odpowiedzialny Zawodowo: Michał Kozłowski tel. 786 108 400 Licencja KIGN Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 1436 Agnieszka Gajowniczek-Szymik tel:*** *** *** nr licencji KIGN:1435 Zapraszamy na obejrzenie działki! Złóż swoją ofertę! Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami "Twój Dom" A. Gajowniczek -Szymik M. Kozłowski s. c. z siedzibą w Chełmku 32-660 | ul. Polna 78 | NIP: 5492461659 | REGON: 388114734 Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Atrakcyjna działka (możliwa budowlana) z lasem na wymarzony dom!
Atrakcyjna działka (możliwa budowlana) z lasem na wymarzony dom!
170000 zł
Ujazd 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 200
Cena za m²77.27 zł/m²

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Przedstawiamy wyjątkową działkę (mozliwa budowlana - bezproblemowe odrolnienie) o powierzchni 2200 m² w pięknej i spokojnej miejscowości Mała Warszawa, położonej w pobliżu Ujazdu. Atuty nieruchomości: 1. Duża powierzchnia: 2200 m², dająca wiele możliwości aranżacji przestrzeni 2. Działka położona przy drodze asfaltowej – łatwy i wygodny dojazd 3. Niewielki, urokliwy lasek na terenie działki – własny kawałek zieleni i relaksu 4. Malownicza okolica – otoczona pięknem przyrody, idealna dla osób ceniących spokój i ciszę 5. Bliskość Ujazdu – szybki dojazd do większego miasta, szkół, sklepów, urzędów 6. Wszystkie media dostępne w pobliżu działki 7. Brak ograniczeń w zabudowie – swoboda w realizacji Twojego projektu Mała Warszawa to niewielka miejscowość położona w malowniczym regionie, idealna dla rodzin z dziećmi, osób starszych czy par szukających swojego kawałka raju na ziemi. W miejscowości panuje życzliwa atmosfera i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą sprzedaży działki w urokliwej Małej Warszawie. To doskonała propozycja dla osób pragnących zbudować dom marzeń, ceniących sobie bliskość przyrody i spokojną okolicę. Nie zwlekaj! Ta działka to idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację działki i przekonać się na własne oczy, jak wiele możliwości daje to miejsce. Czekamy na Twój kontakt!

Działka inwestycyjna uzbrojona, Zawarcie
Działka inwestycyjna uzbrojona, Zawarcie
2755 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1270

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie położony grunt inwestycyjny o powierzchni 1270 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wlkp., obręb Zawarcie. Teren znajduje się w strefie przesyłowej. Nieruchomość w części ogrodzona. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona. Działka w całości utwardzona. Działka uzbrojona w energetyczną. Dogodna lokalizacja jest niewątpliwym atutem nieruchomości. Cena najmu: 2.755,00 zł + VAT + energia. Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ! Zapraszamy na prezentację nieruchomosci Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka Gorzów wielkopolski Zawarcie
Działka Gorzów wielkopolski Zawarcie
2755 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Pow. działki1270
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie położony grunt inwestycyjny o powierzchni 1270 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wlkp., obręb Zawarcie. Teren znajduje się w strefie przesyłowej. Nieruchomość w części ogrodzona. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona. Działka w całości utwardzona. Działka uzbrojona w energetyczną. Dogodna lokalizacja jest niewątpliwym atutem nieruchomości. Cena najmu: 2.755,00 zł + VAT + energia. Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ ! ! ! Zapraszamy na prezentację nieruchomosci Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI... Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka Gorzów wielkopolski Zawarcie
Działka Gorzów wielkopolski Zawarcie
2750 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Pow. działki1375
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie położony grunt inwestycyjny o powierzchni 1375 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wlkp., obręb Zawarcie. Teren znajduje się w strefie przesyłowej. Nieruchomość w części ogrodzona. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona. Działka w całości utwardzona. Działka uzbrojona w energetyczną. Dogodna lokalizacja jest niewątpliwym atutem nieruchomości. Cena najmu: 2.750,00 zł + VAT + energia. Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ ! ! ! Zapraszamy na prezentację nieruchomosci Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI... Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka Gorzów wielkopolski Zawarcie
Działka Gorzów wielkopolski Zawarcie
5999 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Pow. działki2765

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie położony grunt inwestycyjny o powierzchni 2765 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wlkp., obręb Zawarcie. Teren znajduje się w strefie przesyłowej. Nieruchomość w części ogrodzona. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona. Działka w całości utwardzona. Działka uzbrojona w energetyczną. Dogodna lokalizacja jest niewątpliwym atutem nieruchomości. Cena najmu: 5.999,00 zł + VAT + energia. Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ ! ! ! Zapraszamy na prezentację nieruchomosci Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI... Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka komercyjna uzbrojona Gorzów Wielkopolski
Działka komercyjna uzbrojona Gorzów Wielkopolski
3713 zł
Gorzów Wielkopolski 21 dni plecy
Powierzchnia1375

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie położony grunt inwestycyjny o powierzchni 1375 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wlkp., obręb Zawarcie. Teren znajduje się w strefie przesyłowej. Nieruchomość w części ogrodzona. Do nieruchomości prowadzi droga utwardzona. Działka w całości utwardzona. Działka uzbrojona w energetyczną. Dogodna lokalizacja jest niewątpliwym atutem nieruchomości. Cena najmu: 3.712,50 zł + VAT + energia. Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ! Zapraszamy na prezentację nieruchomosci Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Filtr