Działka nad rzeką

Sortowanie:
Znaleziony: 1090 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka nad rzeką
Działka nad rzeką
22500 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Działka o powierzchni 5 arów plus udział w drodze dojazdowej. Położona tuż przy linii brzegowej starorzecza rzeki Kamionna. Wokół działki rekreacyjne, ogrodowe, letniskowe. Nad rzeką stanowiska wędkarskie. Brak miejscowego planu, dostępna energia elektryczna. Miejscowość Ruda Kościelna, świętokrzyskie, 10 km w linii prostej od Ostrowca link do działki:

Działka nad rzeką
Działka nad rzeką
15500000 zł
30+ kilka dni temu

Mam dla Państwa wyjątkową ofertę. Działka jest położona w malowniczym miejscu. Ta działka to raj dla osób lubiących łowić ryby , pływać kajakiem , czy przebywać w lesie :) Nieruchomość to działka niecałe 5000m2 i jest połozona nad rzeką PIlica . Działka jest trochę jak urwisko , z którego aż się prosi poprowadzić schody na plażę :) Zalesiona pięknymi drzewami (starodrzew) . Miejsce cudne do obserwacji przyrody , na przystań kajakową , pole namiotowe ? Tutaj możesz stworzyć dla siebie swój "kawałek raju " Przyjedź i zobacz = ja się zakochałam :) Działka jest położona na terenie Natura 2000 , co za tym idzie ,nie można jej zabudować niczym trwale związanym z gruntem :) ale domek letniskowy ? Może przyczepę z pieknym tarasem ? Zaoszczędzisz na wakacjach - bo tutaj będzie Twoje miejsce wypoczynku:) Mieć taki AZYL dla siebie , to istny raj :) W niedalekim sąsiedztwie jest plaża dla oraz PUNKT WIDOKOWY nad Pilicą :) Zadzwoń = więcej opowiem Ci na spotkaniu :) Izabella Kałucka500 273 168 zapraszam na prezentację miejsce jest cudne :) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Izabella Kałucka (licencja nr: 22402)

Działka nad rzeką
Działka nad rzeką
145000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia4 570
Cena za m²31.73 zł/m²

Mam dla Państwa wyjątkową ofertę.Działka jest położona w malowniczym miejscu. Ta działka to raj dla osób lubiących łowić ryby , pływać kajakiem , czy przebywać w lesie :)Nieruchomość to działka niecałe 5000m2 i jest połozona nad rzeką PIlica .Działka jest trochę jak urwisko , z którego aż się prosi poprowadzić schody na plażę :)Zalesiona pięknymi drzewami (starodrzew) . Miejsce cudne do obserwacji przyrody , na przystań kajakową , pole namiotowe ?Tutaj możesz stworzyć dla siebie swój "kawałek raju "Przyjedź i zobacz = ja się zakochałam :)Działka jest położona na terenie Natura 2000 , co za tym idzie ,nie można jej zabudować niczym trwale związanym z gruntem :)ale domek letniskowy ? Może przyczepę z pieknym tarasem ?Zaoszczędzisz na wakacjach - bo tutaj będzie Twoje miejsce wypoczynku:)Mieć taki AZYL  dla siebie , to istny raj :)W niedalekim sąsiedztwie jest plaża dla orazPUNKT WIDOKOWY nad Pilicą :)Zadzwoń = więcej opowiem Ci na spotkaniu :)Izabella  Kałucka  (użyj formularza kontaktowego)zapraszam na prezentację miejsce jest cudne :) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 22402)

Działka nad rzeką Mogą
Działka nad rzeką Mogą
30000 zł
Dmosin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia2 131
Cena za m²14.08 zł/m²

Dzień dobry Na sprzedaż działka o powierzchni 2131m2 położona w Dmosinie. Działka znajduje się w bezpośrednim kontakcie z rzeką Mogą. Fajny kawałek miejsca do samodzielnej aranżacji wypoczynku nad wodą w cichym i spokojnym miejscu Brak możliwości zabudowy. Kontakt telefoniczny 79*****81. Cena do lekkiej negocjacji

Malownicza działka nad rzeką
Malownicza działka nad rzeką
395000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia9 900
Cena za m²39.9 zł/m²

Działka leśna z przeznaczeniem na rekreację lub zabudowę mieszkalną . W studium do tworzonego planu zagospodarowania przeznaczono pod zabudowę ok. 2500 m2. Niezależnie od tego istnieje możliwość przekształcenia działki w budowlaną poprzez zmianę planu zagospodarowania w drodze indywidualnej decyzji. Położona nad rzeką Boży Stok w miejscowości Nowa Kuźnica.Działka płaska położona nad lustrem wody ok.9 m. Wzdłuż 200m odcinka brzegowego wyprofilowano promenadę ponad lustrem wody ok 3-4 m. Do działki dochodzi prąd i woda. W rogu działki duży stary dąb. Porośnięta gdzieniegdzie kilkuletnimi samosiejkami.Zapraszam do oglądania.

Działka nad rzeką Sopot,Osuchy
Działka nad rzeką Sopot,Osuchy
65000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia5 500
Cena za m²11.82 zł/m²

Działka rekreacyjna w lesie nad rzeką Sopot. Składa się z czterech działek ,możliwość kupienia w częściach.W niedalekiej odległości szlaki turystyczne

Działka nad rzeką koło Kołobrzegu
Działka nad rzeką koło Kołobrzegu
49000 zł
Kołobrzeg 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²125 zł/m²
Powierzchnia400 m²
Typleśna

Posiadam na sprzedaż działkę leśną nad Rzeką Błotnica w Błotnicy. Z Kołobrzegu do Błotnicy prowadzi ścieżka rowerowa (około 6 km). Na działce można wybudować budynek gospodarczy jednokondygnacyjny o powierzchni do 150 m kw. bez pozwolenia na budowę i bez zgłoszenia. W przepisach budowlanych nie ma wzmianki o tym że nie można mieszkać w takim budynku. Działka jest nieuzbrojona. Cena dotyczy działki o powierzchni 400 m kw. Istnieje możliwość zakupu kilku działek nad rzeką. Działki sprzedajemy prywatnie. Nie są to działki Rod. Każdy może kupić. Cały teren jest ogrodzony. Poszczególne działki są bez ogrodzenia. Rzeka Błotnica bierze swój początek w Jeziorze Kamienica i kończy swój bieg w Jeziorze Resko Przymorskie w miejscowości Dźwirzyno. Jezioro jest połączone z morzem rzeką. Także jest to również atrakcja dla kajakarzy.

Działka nad rzeką koło Kołobrzegu
Działka nad rzeką koło Kołobrzegu
49000 zł
Kołobrzeg 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²125 zł/m²
Powierzchnia400 m²
Typleśna

Posiadam na sprzedaż działkę leśną nad Rzeką Błotnica w Błotnicy. Z Kołobrzegu do Błotnicy prowadzi ścieżka rowerowa (około 6 km). Na działce można wybudować budynek gospodarczy jednokondygnacyjny o powierzchni do 150 m kw. bez pozwolenia na budowę i bez zgłoszenia. W przepisach budowlanych nie ma wzmianki o tym że nie można mieszkać w takim budynku. Działka jest nieuzbrojona. Cena dotyczy działki o powierzchni 400 m kw. Istnieje możliwość zakupu kilku działek nad rzeką. Działki sprzedajemy prywatnie. Nie są to działki Rod. Każdy może kupić. Cały teren jest ogrodzony. Poszczególne działki są bez ogrodzenia. Rzeka Błotnica bierze swój początek w Jeziorze Kamienica i kończy swój bieg w Jeziorze Resko Przymorskie w miejscowości Dźwirzyno. Jezioro jest połączone z morzem rzeką. Także jest to również atrakcja dla kajakarzy. Cena do negocjacji. Rozpatrzymy każdą propozycję.

Działka nad Rzeką/Jeziorem
Działka nad Rzeką/Jeziorem
210000 zł
Mielno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 800
Cena za m²52.29 zł/m²

Opis ogłoszenia Oferuję na sprzedaż DZIAŁKĘ ( 50/20) o powierzchni 4800 m2, zlokalizowaną nad rzeką MARÓZKA w miejscowości Mielno, gm. Grunwald, w sąsiedztwie jeziora Mielno (rzeka wpływa do jeziora). Działka zbliżona do kształtu prostokąta. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała nr XVI/90/2012 Rady Gminy Grunwald) zgodnie z którym działka znajduje się na terenie oznaczonym symbolem ZN - tereny zieleni naturalnej. Na terenach tych obowiązuje zachowanie i ochrona istniejącej zieleni wysokiej oraz zakaz budowy obiektów budowlanych w rozumieniu przepisów budowlanych, za wyjątkiem: - zewnętrznych sieci uzbrojenia i urządzeń infrastruktury technicznej, - ciągów spacerowych i tras rowerowych. Możliwość wystąpienia z wnioskiem o zmianę planu, w tym między innymi w kierunku stworzenia przystani kajakowej wraz niezbędną infrastrukturą (szeroko rozumianą a więc i budynkową), lub infrastruktury rolnej, co znajduje potwierdzenie w Rozporządzeniu Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. Wysoka zieleń (drzewa) na działce występują sporadycznie, co więcej raczej na krańcach działki, więc problem z wycinką nie istnieje. Teren urządzony w drogę wjazdową, teren jest regularnie koszony na jesień co ma uniemożliwić rozrost zieleni naturalnej - drzew. . Piękne i spokojne miejsce, działka przy rzece Marózka, z uwagi na miejscowe naturalne spiętrzenia wody - słyszalny szum wody idealna miejscówka na obozowisko, GLAMPING (namioty całoroczne) lub postawienie kampera/kamperów. Blisko do plaży, restauracji, wypożyczalni sprzętu wodnego. Teren częściowo płaski, częściowo występuje nachylenie w kierunku południowym (do rzeki). Kolejnym atutem będzie bliskość do mającego powstać Parku Rozrywki pod Olsztynkiem.

Działka nad rzeką las jezioro
Działka nad rzeką las jezioro
170000 zł
Dębnica Kaszubska 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 100
Cena za m²54.84 zł/m²

Sprzedam działkę w Dębnicy Kaszubskiej o powierzchni 3100m2, położoną bezpośrednio nad rzeką w sąsiedztwie lasu. Jest ogrodzona ze wszystkich stron, z jednej strony ma bezpośredni dostęp do rzeki, natomiast z pozostałych stron otacza ją żywopłot świerkowy. Na działce znajduje się domek do wykończenia w stanie jak na zdjęciach. W niedalekiej odległości jest przyłącze wody, kanalizacji oraz prądu. Nie jest to działka budowlana, służyła mi jako rekreacyjna. Działka ma duży potencjał, niestety sprzedaję ze względu na brak czasu

Gołdap działka nad rzeką Kośmidry
Gołdap działka nad rzeką Kośmidry
100000 zł
Gołdap 30+ kilka dni temu
Pow. działki10694
SprzedażBez pośredników

Opis ofertySprzedam dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1ha 694m2 położone nad samą rzeką Gołdapa w gminie Gołdap we wsi Kośmidry (warmińsko-mazurskie) Działki znajdują się 4 km od centrum Gołdapi - dojazd - ścieżką rowerową oraz drogą asfaltową. W sąsiedztwie znajdują lasy, stawy, osiedle mieszkaniowe, gospodarstwa rolne. działki nr: 232, 233 w obrębie 15 Kośmidry gmina Gołdap Powierzchnia 1ha 694m2 – cena 100 000 zł działka rolna, możliwość przekształcenia, inwestycja, gospodarstwo, siedlisko, letnisko, staw rybny, las...

Działka NAD RZEKĄ Oborniki-BĄBLIN
Działka NAD RZEKĄ Oborniki-BĄBLIN
300000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 000
Cena za m²100 zł/m²

Bardzo piękne położenie działka, na skraju Puszczy Noteckiej. Tuż nad rzeką Wartą, przy Wielkiej Pętli Wielkopolski, idealne miejsce dla motorowodniaków. Z działki roztacza się przepiękny widok na Dom Rekolekcyjny w Bąblinie, oraz łąki i dolinę Warty. Ciekawe miejsce na wędrówki piesze, oraz wycieczki rowerowe. Przez Bąblin przebiega bardzo malownicz trasa rowerowa - po dawnym torowisku. Dużym atutem działki jest bliska odległość do Poznania, zaledwie 30 km, oraz Obornik. Cudowne miejsce na wypoczynek, cisza i spokój oraz wspaniałe widoki. Działka rolna, klasa ziemi IV, V, oraz VI. Dojazd z Obornik Wlkp. drogą asfaltową (trasa Oborniki Wlkp. - Obrzycko), ostatni odcinek to droga utwardzona. Działka 3000 m2 do wydzielenia z dużej działki widocznej na zdjęciu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową w myśl art. 66 §1 KC. Sprzedający nie odpowiada za błędy lub nieaktualności ogłoszeń

Działka nad rzeką
Działka nad rzeką
3200000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²104 zł/m²
Powierzchnia1719 m²
Typrekreacyjna

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Śniadówko ok 30 km od Warszawy. gmina Pomiechówek z linią brzegową rzeki Wkra.do działki ustanowiona jest służebność drogi dojazdowej Działka nr.151/67 lub 151/68 Geoportal 360 gmina Pomiechówek Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Działka nad rzeką
Działka nad rzeką
72000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 000
Cena za m²24 zł/m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 z linią brzegową rzeki Gawlik położona w miejscowości Mazuchówka, gmina Wydminy nr. 531 Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Teren jest równy.  Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną, z której jest bezpośredni zjazd na drogą wewnętrzną prowadzącą do działki. Działka usytuowana jest w bardzo atrakcyjnym turystycznie i rekreacyjnie terenie. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój, bliskość natury i kontakt ze zwierzętami w otoczeniu jezior i lasów. Najbliższą okolicę stanowi zielona panorama spokojnej wsi, a zaledwie 1,8 km od nieruchomości znajduje się Jezioro Wydmińskie, z plażą gminną, która gwarantuje swobodny dostęp do korzystania z jeziora. W odległości 4 km, jest też, Jezioro Gawlik i Szóstak z plażami wiejskimi. MEDIA: linia energetyczna - ok. 200 metrów od działki. Odległość do  Wydmin - 2,6 km Odległość do Warszawy – 265 km Odległość do Giżycka – 25 km Cena nieruchomości:  70 000 zł Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Działka nad rzeką
Działka nad rzeką
179000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
SprzedażBez pośredników

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Śniadówko gmina Pomiechówek około 30 km od Warszawy z linią brzegową rzeki Wkra.do działki ustanowiona jest służebność drogi dojazdowej Działka nr.151/67 i 151/68 Geoportal 360 gmina Pomiechówek. Możliwość sprzedaży jednej działki.każda działka ma dostęp do rzeki pow. 1719m 2 cena jednej 176000 zł

Działka nad rzeką
Działka nad rzeką
55000 zł
11 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia8 812
Cena za m²6.24 zł/m²

Sprzedam dwie działki nad rzeką Skroda o nr działek 708/1 , 708/2 o łącznej powierzchni 0,8812 ha. CENA ZA DWIE DZIAŁKI ŁĄCZNIE.

Działka nad rzeką
Działka nad rzeką
320000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę rolną z linia brzegową rzeki Wda. Działka jest ogrodzona ,ma kilkunastoletnie nasadzenia krzewów. Znajdują się na niej domek holenderski i przyczepka campingowa oba z zadaszeniem i tarasami. Do domku jest podłączona woda i prąd. Teren spokojny ,a za razem blisko do centrum miejscowości. 

Działka  nad rzeką
Działka nad rzeką
3000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia300
Cena za m²16.67 zł/m²

Witam mam do wynajęcia działkę nad rzeką w Strzyżewie z bezpośrednim dojściem do wody. Na działce można postawić przyczepę kempingową lub holenderkę. Prawdziwy raj dla wędkarzy , kajakarzy, grzybiarzy i wszystkich tych którzy uwielbiają wypoczynek na łonie natury. . Cena do uzgodnienia. Zapraszam do obejrzenia. Więcej informacji pod 6 0 4 3 4 7 4 5 2

Działka  nad rzeką
Działka nad rzeką
3000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia300
Cena za m²16.67 zł/m²

Witam mam do wynajęcia działkę nad rzeką w Strzyżewie z bezpośrednim dojściem do wody. Na działce można postawić przyczepę kempingową lub holenderkę. Prawdziwy raj dla wędkarzy , kajakarzy, grzybiarzy i wszystkich tych którzy uwielbiają wypoczynek na łonie natury. . Cena do uzgodnienia. Zapraszam do obejrzenia. Więcej informacji pod 8 8 0 3 6 7 3 0 3

Osobliwa działka nad rzeką Emów
Osobliwa działka nad rzeką Emów
2980000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 052
Cena za m²422.58 zł/m²

Przepiękna działka  w oddali od wielkomiejskiego zgiełku w Emowie. Idealna na zaciszną  rezydencję pośród drzew. Położona na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego , usytuowana bezpośrednio nad rzeką Mienią jest idealnym miejscem na wybudowania domu marzeń , stadniny bądź innego rodzaju domów np. seniora etc. Cudowne miejsce otulone drzewami, pachnąca naturą z wszystkimi unikatowymi cechami jej dzikości. Na całą powierzchnię 7052 m2 - składają się 2 działki . Tworząc jedną wielką  przestrzeń  w kształcie trapezu o metrażu 7052 m2 (szerokość działki od frontu 57 ) istnieje możliwość kupienia jednej z działek.  Warunki zabudowy 1.  budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący 2.  maksymalna  powierzchnia zabudowy to 30 % 3. budynek w wysokości w kalenicy głównej do 10m 4. kąt nachylenia dachu do 45o 5. szerokość elewacji frontowej 10 m 6. dojazd do planowanej inwestycji z drogi gminnej 7. wyklucza się lokalizowanie obiektów uciążliwych dla środowiska Jest to niewątpliwe jedna z najpiękniejszych działek w powiecie otwockim. Niestety uchwycenie na zdjęciach wszystkich cech tej nieruchomości jest niemożliwe dlatego zapraszam na prezentację i osobiste obcowanie z naturą. Poczucie wyjątkowości miejsca , zapachu dźwięków i szumów drzew. Zapraszam do kontaktu Monika Chmaruk te. (użyj formularza kontaktowego) Szanowni Państwo, Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. ustawy Kodeks Cywilny. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą od właściciela nieruchomości i mogą one wymagać weryfikacji. Prawa do elementów ogłoszenia przysługują ELANDOM Nieruchomości S.C. (lub podmiotów współpracujących). Kopiowanie i rozpowszechnianie ogłoszenia lub jego elementów, bez zgody ELANDOM Nieruchomości S.C. jest zabronione. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Piękna działka nad rzeką Bug - okazja TANIO
Piękna działka nad rzeką Bug - okazja TANIO
129200 zł
Siedlce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 900
Cena za m²68 zł/m²

Sprzedam działkę we wsi Mężenin nad rzeką Bug. Do rzeki 400 m, piękne miejsce do mieszkania na stałe jak i do rekreacji. Działka o numerze 338/12 wymiary około 62 m x 28/34 m W drodze asfaltowej wzdłuż działki jest umieszczone uzbrojenie terenu w następujące media: woda, energia elektryczna, internet (światłowód). W roku 2024 planowane jest wykonanie kanalizacji.

Działka nad rzeką Czarna Nida - Zbrza koło Morawicy
Działka nad rzeką Czarna Nida - Zbrza koło Morawicy
56000 zł
Kielce 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²126 zł/m²
Powierzchnia675 m²
Szerokość25 m
Długość25 m
Typrekreacyjna

Ogłoszenie także dostępne na innych portalach ogłoszeniowych (sprzedajemy.pl, lento.pl) Sprzedam działkę nad rzeką Nida w miejscowości Zbrza z bezpośrednim dostępem do rzeki. Działka główna: 675m² (nr 29/28) - wymiary: 25x25m Działka dodatkowa wspólna: 1962m² (29/23) - 1/7 udziału w drodze dojazdowej oraz łące nad rzeką Nida. Na działce można wybudować dom całoroczny z bezpośrednim widokiem na rzekę/łąkę. W okolicy już stoją domy w których sąsiedzi mieszkają na bieżąco. Działka nie jest zalewana przez rzekę. Jest za wałem, na lekkim podniesieniu w stosunku to dalszych ziem. W działce woda, kanalizacja, prąd , plan zagospodarowania przestrzennego, warunki zabudowy, księga wieczysta.

Malownicza działka nad rzeką, 62 km od Warszawy
Malownicza działka nad rzeką, 62 km od Warszawy
92000 zł
16 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia907
Cena za m²101.43 zł/m²

Działka położona jest we wsi Wola Chodkowska gmina Kozienice, w pięknym, grzybnym lesie w drugiej linii działek nad rzeką Radomką. Po drugiej stronie rzeki znajduje się Puszcza Stromiecka a w niedalekim sąsiedztwie Kozienicki Park Krajobrazowy. Na rzece latem organizowane są spływy kajkowe. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę letniskową, posiada dostęp do drogi publicznej oraz sieci uzbrojeń prąd, woda oraz kanalizacja. 

ostatnia Działka nad rzeką
ostatnia Działka nad rzeką
119000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²104 zł/m²
Powierzchnia3438 m²
Szerokość53 m
Długość70 m
Typrekreacyjna

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Śniadówko gmina Pomiechówek z linią brzegową rzeki Wkra.do działki ustanowiona jest służebność drogi dojazdowej Działka nr.151/67 i 151/68 Możliwość sprzedaży jednej działki.Każda ma dostęp do rzeki i pow.1719 m2. cena jednej działki 199000zł polecam Zbigniew

Działka nad rzeką - Paraszyno
Działka nad rzeką - Paraszyno
350000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 600
Cena za m²53.03 zł/m²

Wyjątkowa działka w pięknej lokalizacji. Sprzedaję grunt o powierzchni 6600m2 w Paraszynie - gmina Łęczyce. Płaska, równa i sucha działka o wymiarach 130m x 50m jest zlokalizowana bezpośrednio pomiędzy rzeką Łebą a lasem - Puszcza Wierzchucińska. Dojazd od węzła trasy S6 Strzebielino odbywa się nowo wybudowaną drogą asfaltową. Czas dojazdu to dokładnie 5 minut. Dzięki trasie kaszubskiej dojazd do centrum Gdyni lub Gdańska zajmuje około 35 minut. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy: -Budynek letniskowy o powierzchni zabudowy do 120m2 -Jedna kondygnacja + poddasze. Wysokośc do 7m. -Dach dwuspadowy lub wielospadowy o nachyleniu 25-45 stopni -Dopuszczalne własne ujęcie wody. Do 30m głebokości na zgłoszenie. Działka jest uzbrojona w prąd i posiada własną skrzynkę elektryczną. W najbliższej okolicy: rzeka, las, przystań kajakowa, stawy rybne. W sąsiednim Strzebielinie przystanek SKM, szkoły, sklepy. Paraszyno daję wyjątkową możliwość zamieszkania na prawdziwym łonie natury połaczone z szybkim dojazdem do centrów dużych miast. Na życzenie kupującego, pozwolenie na wycinkę i wycinka nadmiaru drzew po mojej stronie :) Zapraszam do kontaktu. Sergiusz. Tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka nad rzeką San
Działka nad rzeką San
82500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia5 000
Cena za m²16.5 zł/m²

Witam serdecznie.Sprzedam działkę w malowniczej dolinie rzeki San:- nr ew. 1378 o powierzchni 50 ar,znajdującą się w miejscowości Bachów, gm. Krzywcza.Działka posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej oraz bezpośredni dostęp do rzeki San.Rzeka San obfituje w ryby, a okoliczne lasy są zasobne w grzyby. Cena: 82 500 zł.Cena za ar: 1650 zł. Zapraszam do kontaktu zainteresowanych zakupem.Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i może podlegać aktualizacji.

Piękna działka nad rzeką
Piękna działka nad rzeką
195000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 200
Cena za m²60.94 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną z bezpośrednim zejściem do rzeki - idealna na dom z ogrodem, oczkiem wodnym, huśtawką i oczywiście grillem

Działka nad rzeką Narwią
Działka nad rzeką Narwią
160000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 971
Cena za m²81.18 zł/m²

Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 1971 m2 w miejscowości Wólka Wojciechówek , gmina Rząśnik ,powiat wyszkowski. Działka znajduje się w sąsiedztwie rzeki Narew na terenach Puszczy Białej , wyjątkowo urokliwej o każdej porze roku. Na terenie działki rosną sosny i brzozy , które można wycinać pod indywidualne potrzeby. Ogrodzona, w kształcie zbliżonym do prostokąta . W drodze przylegającej do działki woda i prąd. Działka objęta MPZP z możliwością zabudowy domem całorocznym , wokół niej inne działki zabudowane domami letniskowymi i całorocznymi . Działka ma księgę wieczystą . Do działki prowadzi bezpośredni dojazd drogą gminną oraz wygodny dojazd z Warszawy . Jej położenie zapewnia ciszę i odpoczynek od zgiełku miasta. Zapraszam do kontaktu.

działka nad rzeką wilga
działka nad rzeką wilga
70000 zł
19 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²70 zł/m²

działka jest zlokalizowana blisko obwodnicy wilgi z prywatnym dostępem do rzeki wilga możliwa budowa tylko infrastruktury związanej ze sportami wodnymi

Duża działka nad rzeką Dziwną - Wyspa Wolin
Duża działka nad rzeką Dziwną - Wyspa Wolin
80000000 zł
Wolin 30+ kilka dni temu

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 33 900 m2 = 3,39 ha położoną w doskonałej lokalizacji - nad rzeką Dziwną.Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu785 400 900.Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości - zapytaj naszego agenta o szczegóły telefonicznie - na maile odpowiadamy ze znacznym opóźnieniem preferujemy kontakt telefoniczny.Działka znajduje się w miejscowości Laska (gmina Wolin) nad rzeką Dziwna.Kształt nieregularny, wymiary to 112 cm x 302 cm.Cała działka może być podzielona na mniejsze części.Uzbrojenie: rurociąg z wodą pitną przebiega przez działkę, natomiast słup elektryczny znajduje się w pobliżu. Działka częściowo zarośnięta świerkami, nieogrodzona.Sąsiedztwo stanowią wolnostojące domy jednorodzinne oraz rekreacyjne.W celu prezentacji nieruchomości oraz omówienia szczegółów zapraszam do kontaktu -785 400 900$$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgodyP G N Nieruchomości to zespół licencjonowanych pośredników funkcjonujący od 1998 roku oferując Państwu do kupna nieruchomości w powiecie kamieńskim i gryfickim.Nasi mobilni agenci są do Państwa dyspozycji w dni robocze od godziny 9 do 18.W sprawach pilnych prosimy o kontakt603 700 800 lub91 307 77 77Zapraszamy do naszych biur:Kamień Pomorskiul. Gryfitów 1091 307 77 77(50 metrów od Katedry Kamieńskiej)Gryficeul. Wysoka Brama 191 307 88 88(za Sądem Rejonowym)Pobierowoul. Wojska Polskiego 2191 382 33 33(przy Biedronce)Oborniki woj. Wielkopolskieul. Czarnkowska 561 307 99 99(przy Rynku)Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością P G N Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.Nota prawna:Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację podanych w ogłoszeniu informacji, gdyż pomimo naszych starań w opisy ogłoszeń mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Urokliwa działka nad rzeką przy starym młynie
Urokliwa działka nad rzeką przy starym młynie
1295000 zł
21 dni plecy
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia19 621
Cena za m²66 zł/m²

Sprzedam wyjątkową działkę siedliskową 2ha pod Skierniewicami z dużym potencjałem, z bezpośrednim dostępem do rzeki na odcinku ponad 200m oraz projektem zagospodarowania terenu. Ten ciekawy obszar o zróżnicowanym ukształtowaniu powstał poprzez połączenie tam 6 odrębnych działek, gdzie teren łagodnie schodzi w stronę rzeki dając widok na całość z wyżej położonej części gdzie może stać dom. Ogrodzona całość daje możliwość stworzenia tam ciekawej posesji dla jednej lub więcej rodzin, agroturystyki ze stawem czy dla miłośników koni stadniny nad rzeką. Teren działki ma kształt wielokąta, jest szeroki – od ulicy prawie 80 m. W dolnej części znajduje się duże zakole rzeki, gdzie można wykopać staw przepływowy. Ciekawostką jest sąsiadujący Stary Młyn, będący obecnie obiektem zabytkowym, który posiada wodny spływ, czynny podczas okresów bardziej deszczowych – będzie cieszył oczy widok wodospadu naprzeciwko posesji. Poza tym działka znajduje się w spokojnej okolicy - a początku miejscowości Sierakowice Lewe i graniczy tylko z jednym sąsiadem, co daje jej prywatny charakter, spokój i przestrzeń. Jest możliwość bezpłatnego fachowego doradztwa co do zagospodarowania działki, a także kompleksowego wykonania całej inwestycji. Aktualnie jest projektowany tam dom i budynek gospodarczy – garaż, celem uzyskania pozwolenia na budowę, co ułatwi potencjalnym nabywcom długotrwałą papierologię. Teren jest w całości ogrodzony, przód ogrodzenia murowany – do własnej aranżacji, wyposażony w bramę przesuwną. Wjazd utwardzony. Na działce podłączone są prąd i woda. Projekt zagospodarowania terenu powstał według pomysłu właściciela, co oczywiści można dowolnie zmienić. Dokładna administracyjna powierzchnia działki to 19621 m2. Gmina Skierniewice, obręb Sierakowice Lewe. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana: -odległość do sklepu spożywczego 300 m -do stacji paliw 700 m -do szkoły podstawowej i hali sportowej 1,2 km -do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego 2,5 km -do centrum handlowego w Skierniewicach 5,5 km -do dworca kolejowego w Skierniewicach 6,5 km -do autostrady A2 węzeł Łowicz-Skierniewice 5,5 km -do Warszawy ok. 50 minut-do planowanego CPK ok. 30 minutLink do filmu prezentacyjnego youtu.be/4cCA_AKv2Bs Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu w celu obejrzenia działki uzyskania więcej informacji czy zdjęć.

Malownicza działka nad rzeką k. Zielonej Góry
Malownicza działka nad rzeką k. Zielonej Góry
296808 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Drogapolna

Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowej działki letniskowej o powierzchniach 3376 m2 położonej nad brzegiem kanału rzeki Obry w województwie lubuskim, powiat zielonogórski. LOKALIZACJA Działka znajduje się w miejscowości Karszyn w gminie Kargowa w powiecie zielonogórskim (woj. lubuskie). Nieruchomość oddalona jest od Zielonej Góry o ok. 40 km, od Poznania o ok. 96 km. Dzięki położeniu doskonale może służyć jako weekendowa przystań i schronienie od zgiełku i pracy. NIERUCHOMOŚĆ: Teren objęty sprzedażą to posesja o powierzchni 3376 m2, niemal bezpośrednio granicząca z urokliwym brzegiem kanału rzeki Obry. Z jej terenu widać oszałamiającą gęstwinę przyrzecznej zieleni, okalające pola uprawne oraz sąsiednie lasy. Miejsce ujmujące ciszą, pachnące łąką i obezwładniające urokiem krajobrazu! Szum leniwie wijącej się rzeki bezwiednie wprowadza w stan błogiego relaksu! Doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy chcąc uciec od cywilizacji, szukają swojej samotni! Teren działki płaski, niezadrzewiony, sąsiadujący od zachodu bezpośrednio z obszarem zielonym, gwarantującym brak zabudowy. Istnieje możliwość nabycia również działki sąsiadującej od wschodu - dzięki czemu zapewnić sobie można blisko 7 000 m2 zacisza! Przy zakupie dwóch działek możliwe negocjacje ceny. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała Rady Miejskiej w Kargowej nr 0007. 46.2011 z 15 czerwca 2011 roku), który na terenie tym przewiduje zabudowę letniskową (symbol ML) z poniższymi parametrami zabudowy: a) tereny zabudowy wolnostojącej, b) maksymalna wysokość obiektów - dwie kondygnacje, składająca się z parteru oraz poddasza, tj. 4,0 m mierzone od poziomu terenu do poziomu najwyższego okapu i nie większa niż 8,0 m mierzone od poziomu terenu do poziomu kalenicy, c) dachy strome, kryte dachówką lub materiałami imitującymi tradycyjne pokrycia, kąt nachylenia połaci od 20 do 45°, d) obsługa komunikacyjna poprzez drogi wewnętrzne, e) realizacja obsługi parkingowej na terenie posiadanej działki, Dopuszcza się: a) realizację budynków parterowych jednokondygnacyjnych, b) wykonanie do 20% powierzchni dachu każdego z budynków w inny sposób, c) realizację parterowych obiektów towarzyszących zabudowie letniskowej, a w szczególności garaży, altan, wiat, budynków gospodarczych przy granicy działek z wyłączeniem granic od strony dróg, pod warunkiem zastosowania dachów stromych w nawiązaniu do zabudowy letniskowej, d) rozbudowę, nadbudowę i przebudowę obiektów istniejących zgodnie z ustaleniami niniejszej jednostki. Ze względu na położenie działki nad linią brzegową kanału, na terenie działki obowiązuje linia nieprzekraczalna zabudowy ok. 25 m od granicy działki z rzeką. Działka nie jest uzbrojona. Miejscowy plan zagospodarowania dopuszcza na niej lokalizację: a) studni głębinowych w zakresie zaopatrzenia w wodę - do czasu wybudowania miejskiej sieci wodociągowej oraz b) zbiorników bezodpływowych w zakresie odprowadzania ścieków bytowych - do czasu wybudowania miejskiej kanalizacji sanitarnej. Punkt przyłączenia energii elektrycznej znajduje się w odległości ok. 1 km od terenu działki. Do kosztów transakcyjnych należy doliczyć podatek PCC 2%, taksę notarialną oraz wynagrodzenie agencji. W celu uzyskania więcej informacji - zapraszamy do kontaktu! Nad bezpieczeństwem naszych transakcji czuwa kancelaria radców prawnych Lejk oraz ubezpieczenie agencji polisą OC w PZU (nr 1023404884). Dzięki stałej współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, nasi klienci otrzymują najwyższą jakość obsługi przy najniższych na rynku stawkach taksy! A gdy zakup nieruchomości wymaga kredytu - nasz doradca finansowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i poprowadzi przez cały proces zawierania umowy z bankiem. Jeśli na koniec czeka Cię remont - możesz ponownie zaufać Gaudium! Współpracujemy z doświadczoną i rzetelną firmą wykonującą kompleksowe remonty. Zaufaj Gaudium – poczuj radość posiadania! Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z agentem oraz na naszą stronę www.************************ Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Przestronna działka nad rzeką Bug
Przestronna działka nad rzeką Bug
19500000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 1300 m2, położona w Rostkach Wielkich (gm. Małkinia Górna).Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• położenie z dala od głównej jezdniDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Grunt zlokalizowany zaledwie 160 metrów od rzeki Bug, co stanowi niezwykłą atrakcję dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku na łonie natury.Nieruchomość jest łatwo dostępna dzięki asfaltowej drodze dojazdowej, co ułatwia komunikację i umożliwia szybkie dotarcie do najbliższych miejscowości i atrakcji turystycznych. Ponadto, woda, prąd oraz kanalizacja są dostępne w drodze, co oznacza, że nie ma potrzeby przeprowadzania dodatkowych prac i inwestycji, aby uzyskać dostęp do tych podstawowych mediów.Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, co daje przyszłemu nabywcy swobodę i elastyczność w kształtowaniu terenu według własnych potrzeb i preferencji. Istnieje możliwość posadowienia budynków według warunków zabudowy, co pozwala na realizację indywidualnych projektów i spełnienie marzeń o wymarzonym domu. Wszelkie formalności po stronie właściciela. Oznacza to, że proces transakcji będzie przebiegał sprawnie i bezproblemowo.Działka w Rostkach Wielkich to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego i malowniczego miejsca do zamieszkania lub rekreacji. Bliskość rzeki Bug zapewnia doskonałe warunki do wędkowania, kajakarstwa czy po prostu relaksu na łonie natury.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /WENA198ZADZWOŃ:577 601 101. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka nad rzeką blisko Warszawy
Działka nad rzeką blisko Warszawy
35500 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²96 zł/m²
Powierzchnia3438 m²
Szerokość53 m
Długość70 m
Typrekreacyjna

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Śniadówko gmina Pomiechówek z linią brzegową rzeki Wkra.do działki ustanowiona jest służebność drogi dojazdowej Działka nr.151/67 i 151/68 Możliwość sprzedaży jednej działki.Każda ma dostęp do rzeki i pow.1719 m2. cena jednej działki 179000zł http************************************************************************************************************************************************** polecam Zbigniew

Nowodworce, piękna działka nad rzeką
Nowodworce, piękna działka nad rzeką
899000 zł
Nowodworce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 101
Cena za m²289.91 zł/m²

Sprzedam działkę o numerze 1312/4 położoną we wsi Nowodworce przy ulicy Nadrzecznej. Powierzchnia działki 3101 m2, przybliżone wymiary 37m x 85m. Działka pięknie zlokalizowana i posiadająca ogromny potencjał do zagospodarowania. Odległość od granicy: Białegostoku- 4 km, Wasilkowa- 1.5 km, Supraśla 7 km. Odległość od przystanku komunikacji miejskiej- 150m (linia 108). Gaz, prąd, światłowód- w drodze, woda i kanalizacja- około 150m (dane z geoportalu).

Działka nad rzeką Liwiec, Barchów
Działka nad rzeką Liwiec, Barchów
385000 zł
30+ kilka dni temu

Mam na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,94 ha w miejscowości Barchów 07-130. Działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Liwiec.Wymiary działki: 16 m x 590 m Z jednej strony działka ma dostęp do drogi, z drugiej dostęp do rzeki. Na działce znajduje się łąka, las sosnowy oraz las brzozowy. W Projekcie Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego na powierzchni 0,112 ha (70 m x 16 m) zaplanowano tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działkę sprzedajemy w całości, nie mamy możliwości podziału na mniejsze działki. Możliwość obejrzenia posesji w weekendy. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Działka nad rzeką 12 ar
Działka nad rzeką 12 ar
32000 zł
Jarocin 11 dni plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 243
Cena za m²25.74 zł/m²

Dojazd do działki drogą gminną utwardzoną . Działka z dostępem do linii brzegowej rzeki Gilówka. Najbliższe zabudowania w linii prostej w odległości ok 300m . Informacje 6^0^2^4^8^9^8^8^6. powierzchnia działki 1243m2 . Idealne miejsce na weekendowe wypady.

Urokliwa działka nad rzeką przy starym młynie
Urokliwa działka nad rzeką przy starym młynie
1295000 zł
19 dni plecy

Sprzedam wyjątkową działkę siedliskową 2ha pod Skierniewicami z dużym potencjałem, z bezpośrednim dostępem do rzeki na odcinku ponad 200m oraz projektem zagospodarowania terenu.  Ten ciekawy obszar o zróżnicowanym ukształtowaniu powstał poprzez połączenie tam 6 odrębnych działek, gdzie teren łagodnie schodzi w stronę rzeki dając widok na całość z wyżej położonej części gdzie może stać dom. Ogrodzona całość daje możliwość stworzenia tam ciekawej posesji dla jednej lub więcej rodzin, agroturystyki ze stawem czy dla miłośników koni stadniny nad rzeką. Teren działki ma kształt wielokąta, jest szeroki – od ulicy prawie 80 m. W dolnej części znajduje się duże zakole rzeki, gdzie można wykopać staw przepływowy. Ciekawostką jest sąsiadujący Stary Młyn, będący obecnie obiektem zabytkowym, który posiada wodny spływ, czynny podczas okresów bardziej deszczowych – będzie cieszył oczy widok wodospadu naprzeciwko posesji. Poza tym działka znajduje się w spokojnej okolicy - a początku miejscowości Sierakowice Lewe i graniczy tylko z jednym sąsiadem, co daje jej prywatny charakter, spokój i przestrzeń.Jest możliwość bezpłatnego fachowego doradztwa co do zagospodarowania działki, a także kompleksowego wykonania całej inwestycji. Aktualnie jest projektowany tam dom i budynek gospodarczy – garaż, celem uzyskania pozwolenia na budowę, co ułatwi potencjalnym nabywcom długotrwałą papierologię. Teren jest w całości ogrodzony, przód ogrodzenia murowany – do własnej aranżacji, wyposażony w bramę przesuwną. Wjazd utwardzony. Na działce podłączone są prąd i woda. Projekt zagospodarowania terenu powstał według pomysłu właściciela, co oczywiści można dowolnie zmienić. Dokładna administracyjna powierzchnia działki to 19621 m2.Gmina Skierniewice, obręb Sierakowice Lewe.Działka jest bardzo dobrze skomunikowana:-odległość do sklepu spożywczego 300 m-do stacji paliw 700 m-do szkoły podstawowej i hali sportowej 1,2 km-do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego 2,5 km-do centrum handlowego w Skierniewicach 5,5 km-do dworca kolejowego w Skierniewicach 6,5 km-do autostrady A2 węzeł Łowicz-Skierniewice 5,5 km-do Warszawy ok. 50 minut -do planowanego CPK ok. 30 minut Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu w celu obejrzenia działki uzyskania więcej informacji czy zdjęć.

Ustka działka nad rzeką Dolina Charlotty Niestkowo Słupsk
Ustka działka nad rzeką Dolina Charlotty Niestkowo Słupsk
599000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia6 300
Cena za m²95.08 zł/m²

Niestkowo- na sprzedaż piękna, duża, słoneczna działka, która jako ostatnia i jedyna w okolicy, ma bezpośredni dostęp do brzegu rzeki Słupi. Na rzece możesz mieć własny pomost, ponieważ zostało już wydane pozwolenie na jego wybudowanie. Jest to miejsce niezwykle urokliwe, kameralne, pełne słońca i zieleni z szumiącą wodą w rzece Słupi. Panuje spokój, który umożliwia pełny wypoczynek z dala od zgiełku. Oferta idealna dla osób ceniących sobie nieskażoną przyrodę, las, wycieczki piesze i rowerowe i spływy kajakowe. Niestkowo znajduje się w korytarzu ekologicznym Pojeziernym - Północnym Działka jest w kształcie prostokąta, o powierzchni 6300 mkw. Z drogi głównej jest prywatny dojazd. Brak planu zagospodarowania. Jest to działka rolna, niezabudowana z pozwoleniem na budowę domu i garażu wolnostojącego. Przyłącze energetyczne jest przy drodze głównej, natomiast przewody wodne i kanalizacyjne przecinają działkę. Na sąsiednich działkach są piękne domy. Niestkowo jest to zamożna wieś, gdzie mieszka „śmietanka” Słupska. Niestkowo ma pełną infrastrukturę, piękne brukowane drogi i oświetlenie. Leży na trasie Słupsk-Ustka, kilka chwil od Doliny Charlotty. Atrakcją turystyczną jest tu ZOO, fokarium, a co roku odbywa się festiwal Legend Rocka i inne cykliczne imprezy. Do Słupska jest 10 km, do Ustki jest 8 km, do Doliny Charlotty 3 km. Jest to wspaniałe miejsce na zbudowanie domu rodzinnego, ale pensjonat też pięknie będzie się wkomponowywał w okolicę. Może stanowić dobre źródło dochodu ze względu na bliskość Ustki, Doliny Charlotty, Łeby, Rowów i innych atrakcji. Aktywny wypoczynek, świeże powietrze, kilometry dostępnych tras rowerowych i pieszych w lasach i nad wodą, poranny jogging i fitness, joga w ciszy i spokoju, jazda konna, wędkowanie, spływy kajakowe rzeką Słupią. A w pobliskiej Ustce - wind, kit surfing, skutery i rowery wodne, morsowanie. Ukształtowanie terenu działki pozwala na zrobienie przystani. Teren jest suchy, twardy, porosły ładną trawą, ponieważ działka jest cały czas pielęgnowana. Nabrzeżna roślinność jak i drzewa porastające brzegi nie posiadają żadnych oznak podtopień. Można ten fakt również sprawdzić w Urzędzie Gminy. Kontakt wyłącznie telefoniczny 7 8 9. 2 1 8. 2 8 8 Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej to informacje handlowe i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka nad rzeką Pilicą w msc. Bobrowniki gm. Kluczewsko
Działka nad rzeką Pilicą w msc. Bobrowniki gm. Kluczewsko
150000 zł
Bobrowniki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 100
Cena za m²48.39 zł/m²

Sprzedam działkę (zaznaczoną kolorem czerwonym na mapce) położoną nad rzeką Pilicą w miejscowości Bobrowniki gm. Kluczewsko, obręb Bobrowniki. Działka składa się z dwóch działek powstałych z jej podziału: nr 189/1 o powierzchni 0,31 ha i 189/2 o powierzchni 0,99 ha. Część działki, tj. około 0,40 ha, porośnięta jest około 40-letnią olchą. Jest zgoda na jej wycięcie. Media: kanalizacja sanitarna w granicy działki, wodociąg w odległości od granicy około 20 metrów, słup energetyczny w odległości około 60 metrów (w załączeniu mapka z lokalizacją). Cena za całość 150000 złotych, do uzgodnienia. Dojazd z Przedborza - 20 minut, z Radomska - 35 minut, z Kluczewska - 15 minut. Ogłoszenie grzecznościowe. Nie odpowiadam na maile i SMS-y. Kontakt wyłącznie telefoniczny pod numerem: 6*0*8*0*3*8*6*3*5.

Ustka działka nad rzeką Dolina Charlotty Niestkowo Słupsk
Ustka działka nad rzeką Dolina Charlotty Niestkowo Słupsk
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²82 zł/m²
Powierzchnia6300 m²
Szerokość113 m
Długość52 m
Typbudowlana
Ogrodzeniesiatka
Drogakostka

Niestkowo- na sprzedaż piękna, duża, słoneczna działka, która jako ostatnia i jedyna w okolicy, ma bezpośredni dostęp do brzegu rzeki Słupii. Na rzece możesz mieć własny pomost, ponieważ zostało już wydane pozwolenie na jego wybudowanie. Jest to miejsce niezwykle urokliwe, kameralne, pełne słońca i zieleni z szumiącą wodą w rzece Słupii. Panuje spokój , który umożliwia pełny wypoczynek z dala od zgiełku. Oferta idealna dla osób ceniących sobie nieskażoną przyrodę, las, wycieczki piesze i rowerowe i spływy kajakowe. Niestkowo znajduje się w korytarzu ekologicznym Pojeziernym - Połnocnym Dzialka jest w ksztalcie prostokata, o powierzchni 6300 mkw. Z drogi głównej jest prywatny dojazd. Brak planu zagospodarowania. Jest to działka rolna, niezabudowana z pozwoleniem na budowę domu i garażu wolnostojącego. Przyłącze energetyczne jest przy drodze głównej, natomiast przewody wodne i kanalizacyjne przecinają działkę. Na sąsiednich działkach są piękne domy. Niestkowo jest to zamożna wieś, gdzie mieszka „śmietanka” Słupska. Niestkowo ma pełną infrastrukturę, piękne brukowane drogi i oświetlenie. Leży na trasie Słupsk-Ustka, kilka chwil od Doliny Charlotty. Atrakcją turystyczną jest tu ZOO, fokarium, a co roku odbywa się festiwal Legend Rocka i inne cykliczne imprezy. Do Słupska jest 10 km, do Ustki jest 8 km, do Doliny Charlotty 6 km. Jest to wspaniałe miejsce na zbudowanie domu rodzinnego, ale pensjonat też pięknie będzie się wkomponowywał w okolicę. Może stanowić dobre źródło dochodu ze względu na bliskość Ustki, Doliny Charlotty, Łeby, Rowów i innych atrakcji. Aktywny wypoczynek, świeże powietrze, kilometry dostępnych tras rowerowych i pieszych w lasach i nad wodą, poranny jogging i fitness, joga w ciszy i spokoju, jazda konna, wędkowanie, spływy kajakowe rzeką Słupią. A w pobliskiej Ustce - wind, kitesurfing, skutery i rowery wodne, morsowanie. Ukształtowanie terenu działki pozwala na zrobienie przystani. Sprzedaż prywatna. Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej to informacje handlowe i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ustka działka nad rzeką Dolina Charlotty Niestkowo Słupsk
Ustka działka nad rzeką Dolina Charlotty Niestkowo Słupsk
599000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia6 300
Cena za m²95.08 zł/m²

Niestkowo- na sprzedaż piękna, duża, słoneczna działka, która jako ostatnia i jedyna w okolicy, ma bezpośredni dostęp do brzegu rzeki Słupi. Na rzece możesz mieć własny pomost, ponieważ zostało już wydane pozwolenie na jego wybudowanie. Jest to miejsce niezwykle urokliwe, kameralne, pełne słońca i zieleni z szumiącą wodą w rzece Słupi. Panuje spokój, który umożliwia pełny wypoczynek z dala od zgiełku. Oferta idealna dla osób ceniących sobie nieskażoną przyrodę, las, wycieczki piesze i rowerowe i spływy kajakowe. Niestkowo znajduje się w korytarzu ekologicznym Pojeziernym - Północnym Działka jest w kształcie prostokąta, o powierzchni 6300 mkw. Z drogi głównej jest prywatny dojazd. Brak planu zagospodarowania. Jest to działka rolna, niezabudowana z pozwoleniem na budowę domu i garażu wolnostojącego. Przyłącze energetyczne jest przy drodze głównej, natomiast przewody wodne i kanalizacyjne przecinają działkę. Na sąsiednich działkach są piękne domy. Niestkowo jest to zamożna wieś, gdzie mieszka „śmietanka” Słupska. Niestkowo ma pełną infrastrukturę, piękne brukowane drogi i oświetlenie. Leży na trasie Słupsk-Ustka, kilka chwil od Doliny Charlotty. Atrakcją turystyczną jest tu ZOO, fokarium, a co roku odbywa się festiwal Legend Rocka i inne cykliczne imprezy. Do Słupska jest 10 km, do Ustki jest 8 km, do Doliny Charlotty 3 km. Jest to wspaniałe miejsce na zbudowanie domu rodzinnego, ale pensjonat też pięknie będzie się wkomponowywał w okolicę. Może stanowić dobre źródło dochodu ze względu na bliskość Ustki, Doliny Charlotty, Łeby, Rowów i innych atrakcji. Aktywny wypoczynek, świeże powietrze, kilometry dostępnych tras rowerowych i pieszych w lasach i nad wodą, poranny jogging i fitness, joga w ciszy i spokoju, jazda konna, wędkowanie, spływy kajakowe rzeką Słupią. A w pobliskiej Ustce - wind, kit surfing, skutery i rowery wodne, morsowanie. Ukształtowanie terenu działki pozwala na zrobienie przystani. Teren jest suchy, twardy, porosły ładną trawą, ponieważ działka jest cały czas pielęgnowana. Nabrzeżna roślinność jak i drzewa porastające brzegi nie posiadają żadnych oznak podtopień. Można ten fakt również sprawdzić w Urzędzie Gminy. Kontakt wyłącznie telefoniczny 7 8 9. 2 1 8. 2 8 8 Biurom Nieruchomości - dziękuję - proszę nie dzwonić. Treści prezentowane na niniejszej stronie internetowej to informacje handlowe i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka nad rzeką Drawą, jeśli kochasz naturę to jest Twoje miejsce
Działka nad rzeką Drawą, jeśli kochasz naturę to jest Twoje miejsce
120000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²60 zł/m²

Działka o powierzchni 2000 m2 , położona w przepięknej okolicy , bezpośrednio nad rzeką Drawą, słynącą ze spływów kajakowych i czystej wody. Działka posiada dostęp do drogi publicznej i promesę na przyłączenie energii elektrycznej i wody. Działka o dużym potencjale inwestycyjnym z wydanymi warunkami zabudowy . Najbliższe zabudowania około 300m. Możliwa zabudowa mieszkaniowa i turystyczna. Działka zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Drawskiej a wokół jeziora i lasy. Idealne miejsce dla miłośników przyrody i tych co cenią sobie spokój. W pobliżu bardzo dobrze zagospodarowana plaża nad jeziorem Lubiewo. Działki oznaczona jest na załączonej mapie literą B , szerokość frontu działki 28 m. Zejście bezpośrednio nad rzekę Drawę. Miejscowość Drawiny jest bardzo dobrze skomunikowana węzłem kolejowym relacji Poznań - Szczecin.

Działka nad rzeką Drawą, jeśli kochasz naturę to jest Twoje miejsce
Działka nad rzeką Drawą, jeśli kochasz naturę to jest Twoje miejsce
138000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 300
Cena za m²60 zł/m²

Działka o powierzchni 2300 m2 , położona w przepięknej okolicy , bezpośrednio nad rzeką Drawą, słynącą ze spływów kajakowych i czystej wody. Działka posiada dostęp do drogi publicznej i promesę na przyłączenie energii elektrycznej i wody. Działka o dużym potencjale inwestycyjnym z wydanymi warunkami zabudowy . Najbliższe zabudowania około 300m. Możliwa zabudowa mieszkaniowa i turystyczna. Działka zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Drawskiej a wokół jeziora i lasy. Idealne miejsce dla miłośników przyrody i tych co cenią sobie spokój. W pobliżu bardzo dobrze zagospodarowana plaża nad jeziorem Lubiewo. Działki oznaczona jest na załączonej mapie literą A , szerokość frontu działki 25 m. Zejście bezpośrednio nad rzekę Drawę. Miejscowość Drawiny jest bardzo dobrze skomunikowana węzłem kolejowym relacji Poznań - Szczecin.

Działka budowlana nad rzeką
Działka budowlana nad rzeką
264670 zł
Darłowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 393
Cena za m²190 zł/m²

Działka budowlana nad rzeką Wieprzą w Darłowie, urokliwe miejsce z bezpośrednim dostępem do brzegu rzeki. MPZP: 50 MNU, zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Skrzynka energetyczna na działce, woda, kanalizacja gaz i światłowód w drodze przyległej do działki. tel: 6.0.7.5.2.5.0.2.2.

Piękna działka nad rzeką Wkra z pozwoleniem na budowę.
Piękna działka nad rzeką Wkra z pozwoleniem na budowę.
150540 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia2 316
Cena za m²65 zł/m²

Piękna działka rekreacyjna nad samą rzeką Wkrą, z pozwoleniem na budowę budynku letniskowego całorocznego oraz z warunkami przyłączenia do sieci energetycznej. Na działce znajduje uzbrojenie wody. Jeśli cenisz sobie spokój, ciszę, malownicze widoki to ta działka jest dla Ciebie. Tylko ok. 60 km od Warszawy, czyli ok 40 do 50 minut jazdy samochodem. Działka w Województwie Mazowieckim, Gmina Sochocin, wieś Pruszkowo, a numer działki to: Działka 83/9– 2316 m kw. – wydane warunki do przyłączenia do sieci elektrycznej, wydane pozwolenie na budowę budynku letniskowego całorocznego, wydane warunki do przyłącza wodociągowego Pozwolenie na budowę jest wydane na konkretny projekt domu, dlatego po zakupie działki jeśli kupujący chce swój projekt domu to występuje do starostwa o zamienne pozwolenie na budowę. Do ogłoszenia zostały dodane wizualizacje budynku letniskowego całorocznego z jednego z pozwoleń na budowę. Wokół działki są drzewa, oraz pola. Dzięki swojemu położeniu z działek roztacza się piękny widok na rzekę, pola oraz lasy. Bezpośrednio przy drodze wzdłuż działek znajduje się zejście do rzeki, jeśli ktoś jest fanem kajaków to spokojnie może wykorzystywać te miejsca do wodowania kajaka. Mały ruch oraz malownicze tereny sprzyjają wycieczkom, pieszym lub rowerowym. Blisko jest sklep spożywczy, a na większe zakupy można wybrać się do pobliskiego spokojnego Sochocina, gdzie znajdziemy wszystko czego nam potrzeba. Działka jest objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego i jest działką rekreacyjną z możliwością zabudowy letniskowej, budynek na działce może być użytkowany sezonowo lub całorocznie. Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki oznaczone są jako: „ML – należy przez to rozumieć zabudowę mieszkaniową na działkach indywidualnych, użytkowaną sezonowo lub całorocznie dla potrzeb rekreacji; w przypadku użytkowania całorocznego należy traktować ją jako zabudowę mieszkaniową jednorodzinną;”. Możliwość kupienia także innych działek znajdujących się w pobliżu. Wszelkie zdjęcia zostały zrobione z terenu działek lub tuż przy nich. Granice działek są wyznaczone betonowymi znakami granicznymi. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela bez pośredników. Cena: Działka 83/9 – 2316 m kw. – 150 540 PLN – po 65 zł za m kw..

Działka nad rzeką Piła Tarnowo WZ
Działka nad rzeką Piła Tarnowo WZ
2200000 zł
Piła 30+ kilka dni temu

Wyjątkowo piękny kompleks działek inwestycyjnych, łącznie 7 ha nad rzeką Piławą z bardzo długą linią brzegową. Położenie w bardzo interesującym turystycznie rejonie: liczne czyste rzeki, jeziora, lasy. Dojazd - droga asfaltowa. Jest to zwarty kompleks składający się z działek: 191/1 5.79ha 191/2 0,55ha 191/4 0,5659ha Decyzja o warunkach zabudowy wydana jest na powierzchni ponad 5,5ha. W pobliżu agroturystyki, całoroczne domy mieszkalne, restauracja, łowisko, plaże kąpielowe. Raj dla wielbicieli sportów wodnych, rowerów, spacerów i do odpoczynku. 20 minut samochodem z centrum Piły, 90 minut do Poznania. Miejsce idealne na agroturystykę, stadninę, rezydencję czy dom w pięknym otoczeniu. Sprzedaż tylko w całości.

Duża działka nad rzeką miejscowość Włynkowo
Duża działka nad rzeką miejscowość Włynkowo
716853 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 557
Cena za m²129 zł/m²

Na sprzedaż oferujemy kompleks działek o łącznej powierzchni ok 5557m² . Działki położone są w miejscowości Włynkowo. Nieruchomość jest idealnym miejscem dla osób szukających przestrzeni oraz naturalnej ciszy w otoczeniu pięknej harmonii.W skrócie:- działki o dużej powierzchni - dostęp do rzeki- miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - piękne tereny - wyjątkowa lokalizacja na obrzeżach miasta - dojazd drogą utwardzoną asfaltową- dogodne kształty gruntu, działka w kształcie prostokąta,Działka znajduje się w miejscowości Włynkowo, to rozległy teren o powierzchni 5557m², zlokalizowany na obrzeżach miasta. Charakteryzuje się ona dużą ilością zieleni i urozmaiconą rzeźbą terenu, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą.Działki te posiadają plan zagospodarowania przestrzennego, co oznacza, że są one objęte odpowiednimi przepisami i zasadami budowlanymi, co umożliwia realizację różnego rodzaju projektów budowlanych. Dodatkowo, jej lokalizacja pozwala na wykorzystanie działki jako miejsca rekreacyjnego lub wypoczynkowego. Jednym z największych atutów tej działki jest jej dostęp do rzeki, co stanowi idealne miejsce do wędkowania czy też innych form aktywności wodnych. Powierzchnia działki: Działka o łącznej powierzchni 5557m² nr 235 - 316 m2  -0.KD.L.03 (ok. 316 m2, pokrycie 99.8%) Droga klasy L - lokalna, A.08.MU (ok. 1 m2,             pokrycie 0.2%) Tereny zabudowy mieszkaniowo usługowej , nr 234 - 1023 m2 -A.08.MU (ok. 1023 m2, pokrycie 100.0%) Tereny zabudowy mieszkaniowo usługowejnr 233 - 4218 m2  -A.08.MU (ok. 1245 m2, pokrycie 29.5%) Tereny zabudowy mieszkaniowo usługowej,            08/3.1.ZZ (ok. 2973 m2, pokrycie 70.5%) Obszar bezpośredniego zagrożenia powodzą Podsumowując, działka w miejscowości Włynkowko to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą oraz chcą korzystać z dobrodziejstw rzeki. Posiada ona plan zagospodarowania przestrzennego oraz odpowiednie pozwolenia, co umożliwia realizację różnego rodzaju projektów budowlanych, rekreacyjnych.Zapraszam na prezentację na żywo lub online.Obejrzyj nieruchomość bez wychodzenia z domu dzięki najnowszej technologii wirtualnego spaceru 3D. Wejdź na naszą stronę i sprawdź nasze nowoczesne techniki prezentacji nieruchomości!Sprzedaj lub wynajmij swobodnie z nami swoją nieruchomość!Jeśli posiadasz nieruchomość/działkę na sprzedaż lub wynajem:Zadzwoń do nas lub napisz!Sprzedaż nieruchomości: Łukasz - GSM (użyj formularza kontaktowego)Biuro - GSM (użyj formularza kontaktowego)Grunty niezabudowane: Patryk - GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż nieruchomości: Weronika - GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż nieruchomości: Adrian - GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż nieruchomości: Łukasz - GSM (użyj formularza kontaktowego)SVOBODA PARK by Svoboda Group Sp. z o. o.Ul. Portowa 13B76-200 Słupsk#svobodapark #svobodainvest #nieruchomości #wirtualnespacery #wynajmijnieruchomość #sprzedajnieruchomość #realestate*Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by zawarte informacje o nieruchomości były rzetelne i prawdziwe. Informujemy jednak, że wszystkie udostępnione informacje przekazywane są bezpośrednio od właścicieli nieruchomości i na tej podstawie przekazywane dalej. Więcej unikalnych ofert w podobnych kryteriach znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy!

Duża działka nad rzeką - Włynkowo 7706m²
Duża działka nad rzeką - Włynkowo 7706m²
994074 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 706
Cena za m²129 zł/m²

Na sprzedaż oferujemy kompleks działek o łącznej powierzchni ok 7706m². Działki położone są w miejscowości Włynkowo. Nieruchomość jest idealnym miejscem dla osób szukających przestrzeni oraz naturalnej ciszy w otoczeniu pięknej harmonii.W skrócie:- działki o dużej powierzchni - dostęp do rzeki- miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - piękne tereny - wyjątkowa lokalizacja na obrzeżach miasta - dojazd drogą utwardzoną asfaltową- dogodne kształty gruntu, działka w kształcie prostokąta,Działka znajduje się w miejscowości Włynkowo, to rozległy teren o powierzchni 7706m², zlokalizowany na obrzeżach miasta. Charakteryzuje się ona dużą ilością zieleni i urozmaiconą rzeźbą terenu, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą.Działki te posiadają plan zagospodarowania przestrzennego, co oznacza, że są one objęte odpowiednimi przepisami i zasadami budowlanymi, co umożliwia realizację różnego rodzaju projektów budowlanych. Dodatkowo, jej lokalizacja pozwala na wykorzystanie działki jako miejsca rekreacyjnego lub wypoczynkowego. Jednym z największych atutów tej działki jest jej dostęp do rzeki, co stanowi idealne miejsce do wędkowania czy też innych form aktywności wodnych. Powierzchnia działki: Działka o łącznej powierzchni 7706m² nr 231 - 313 m2 -0.KD.L.03 (ok. 15 m2, pokrycie 4.9%) Droga klasy L - lokalnanr 230 - 6141 m2 -C.03.MU (ok. 6131 m2, pokrycie 99.8%) Tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej ,          C.04.R/ZL/WS (ok. 10 m2, pokrycie 0.2%) Tereny rolnicze, lasy, wody śródlądowe nr 229 - 1252 m2  -C.03.MU (ok. 1252 m2, pokrycie 100.0%) Tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowejPodsumowując, działka w miejscowości Włynkowko to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą oraz chcą korzystać z dobrodziejstw rzeki. Posiada ona plan zagospodarowania przestrzennego oraz odpowiednie pozwolenia, co umożliwia realizację różnego rodzaju projektów budowlanych, rekreacyjnych.Zapraszam na prezentację na żywo lub online.Obejrzyj nieruchomość bez wychodzenia z domu dzięki najnowszej technologii wirtualnego spaceru 3D. Wejdź na naszą stronę i sprawdź nasze nowoczesne techniki prezentacji nieruchomości!Sprzedaj lub wynajmij swobodnie z nami swoją nieruchomość!Jeśli posiadasz nieruchomość/działkę na sprzedaż lub wynajem:Zadzwoń do nas lub napisz!Sprzedaż nieruchomości: Łukasz - GSM (użyj formularza kontaktowego)Biuro - GSM (użyj formularza kontaktowego)Grunty niezabudowane: Patryk - GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż nieruchomości: Weronika - GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż nieruchomości: Adrian - GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż nieruchomości: Łukasz - GSM (użyj formularza kontaktowego)SVOBODA PARK by Svoboda Invest Sp. z o. o.Ul. Portowa 13B76-200 Słupsk#svobodapark #svobodainvest #nieruchomości #wirtualnespacery #wynajmijnieruchomość #sprzedajnieruchomość #realestate*Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by zawarte informacje o nieruchomości były rzetelne i prawdziwe. Informujemy jednak, że wszystkie udostępnione informacje przekazywane są bezpośrednio od właścicieli nieruchomości i na tej podstawie przekazywane dalej. Więcej unikalnych ofert w podobnych kryteriach znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy!

Duża działka nad rzeką - Włynkowo 4860m²
Duża działka nad rzeką - Włynkowo 4860m²
626940 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 860
Cena za m²129 zł/m²

Na sprzedaż oferujemy kompleks działek o łącznej powierzchni 4860m². Działki położone są w miejscowości Włynkowo. Nieruchomość jest idealnym miejscem dla osób szukających przestrzeni oraz naturalnej ciszy w otoczeniu pięknej harmonii.W skrócie:- działki o dużej powierzchni - dostęp do rzeki- miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - piękne tereny - wyjątkowa lokalizacja na obrzeżach miasta - dojazd drogą utwardzoną asfaltową- dogodne kształty gruntu, działka w kształcie prostokąta,Działka znajduje się w miejscowości Włynkowo, to rozległy teren o powierzchni 4860m², zlokalizowany na obrzeżach miasta. Charakteryzuje się ona dużą ilością zieleni i urozmaiconą rzeźbą terenu, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą.Działki te posiadają plan zagospodarowania przestrzennego, co oznacza, że są one objęte odpowiednimi przepisami i zasadami budowlanymi, co umożliwia realizację różnego rodzaju projektów budowlanych. Dodatkowo, jej lokalizacja pozwala na wykorzystanie działki jako miejsca rekreacyjnego lub wypoczynkowego. Jednym z największych atutów tej działki jest jej dostęp do rzeki, co stanowi idealne miejsce do wędkowania czy też innych form aktywności wodnych. Powierzchnia działki: Działka o łącznej powierzchni  4860m² nr 232 - 4860 m2 -A.08.MU (ok. 1492 m2, pokrycie 30.7%) Tereny zabudowy mieszkaniowo usługowej,              08/3.1.ZZ (ok. 3368 m2, pokrycie 69.3%) - Obszar bezpośredniego zagrożenia powodzą Podsumowując, działka w miejscowości Włynkowko to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą oraz chcą korzystać z dobrodziejstw rzeki. Posiada ona plan zagospodarowania przestrzennego oraz odpowiednie pozwolenia, co umożliwia realizację różnego rodzaju projektów budowlanych, rekreacyjnych.Zapraszam na prezentację na żywo lub online.Obejrzyj nieruchomość bez wychodzenia z domu dzięki najnowszej technologii wirtualnego spaceru 3D. Wejdź na naszą stronę i sprawdź nasze nowoczesne techniki prezentacji nieruchomości!Sprzedaj lub wynajmij swobodnie z nami swoją nieruchomość!Jeśli posiadasz nieruchomość/działkę na sprzedaż lub wynajem:Zadzwoń do nas lub napisz!Sprzedaż nieruchomości: Łukasz - GSM (użyj formularza kontaktowego)Biuro - GSM (użyj formularza kontaktowego)Grunty niezabudowane: Patryk - GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż nieruchomości: Weronika - GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż nieruchomości: Adrian - GSM (użyj formularza kontaktowego)Sprzedaż nieruchomości: Łukasz - GSM (użyj formularza kontaktowego)SVOBODA PARK by Svoboda Group Sp. z o. o.Ul. Portowa 13B76-200 Słupsk#svobodapark #svobodainvest #nieruchomości #wirtualnespacery #wynajmijnieruchomość #sprzedajnieruchomość #realestate*Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by zawarte informacje o nieruchomości były rzetelne i prawdziwe. Informujemy jednak, że wszystkie udostępnione informacje przekazywane są bezpośrednio od właścicieli nieruchomości i na tej podstawie przekazywane dalej. Więcej unikalnych ofert w podobnych kryteriach znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy!

Filtr