Działka nad strumykiem

Sortowanie:
Znaleziony: 65 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
ROGI - Działka nad strumykiem koło Krosna
ROGI - Działka nad strumykiem koło Krosna
12000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę 800 m2 Klasa gruntu PSIV Działka objęta MPZP - teren zieleni nieurządzonej

ROGI - Działka nad strumykiem koło Krosna
ROGI - Działka nad strumykiem koło Krosna
12000 zł
wczoraj
Powierzchnia800
Cena za m²15 zł/m²

Sprzedam urokliwą działkę w miejscowości Rogi. Nieruchomość położona nad rzeczką, przez skraj działki przebiega linia energetyczna, która jednak nie będzie przeszkadzać w jej rekreacyjnym wykorzystaniu. Spokojna, ładna, wiejska okolica. W pobliżu las. Powierzchnia 800 m2, klasa gruntu PSIV, działka objęta MPZP - teren zieleni nieurządzonej. Nie jestem pośrednikiem, sprzedaż bezpośrednia.

Działka budowlana nad strumykiem Wiry - Ślęża
Działka budowlana nad strumykiem Wiry - Ślęża
99000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²104.17 zł/m²

BEZPOŚREDNIO Atrakcyjna działka budowlana nad strumykiem w miejscowości Wiry (nieopodal masywu Ślęży) LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA Wiry to miejscowość znajdują się w połowie drogi pomiędzy Sobótką a Świdnicą: 12 min samochodem do Świdnicy 12 min samochodem do Sobótki 2.5 km do szlaków w Masywie Ślęży W obrębie Wir ( do 10 min pieszo) znajduje się sklep wielobranżowy, kościół, przystanek autobusowy, boisko piłkarskie, biblioteka oraz liczne małe firmy usługowe (m.in. mechanik samochodowy) NIERUCHOMOŚĆ Działka budowlana położona przy drodze utwardzonej, płaska, wymiary 29x40 położona nad strumykiem, z drugiej kondygnacji widać Masyw Ślęży. Media: - Prąd - Woda - Internet W MPZP - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Kanalizacja w planach CENA 125 000 zł do negocjacji OFERTA BEZ PROWIZJI Zapraszam do kontaktu i na prezentację (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana nad strumykiem Wiry, Ślęża
Działka budowlana nad strumykiem Wiry, Ślęża
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²91.67 zł/m²

Atrakcyjna działka budowlana (prąd, woda, internet) nad strumykiem w miejscowości Wiry (nieopodal masywu Ślęży) LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA Wiry to miejscowość znajdują się w połowie drogi pomiędzy Sobótką a Świdnicą: 12 min samochodem do Świdnicy 12 min samochodem do Sobótki 2.5 km do szlaków w Masywie Ślęży W obrębie Wir ( do 10 min pieszo) znajduje się sklep wielobranżowy, kościół, przystanek autobusowy, boisko piłkarskie, biblioteka oraz liczne małe firmy usługowe (m.in. mechanik samochodowy) NIERUCHOMOŚĆ Działka budowlana położona przy drodze utwardzonej, płaska, wymiary 29x40 położona nad strumykiem, z drugiej kondygnacji widać Masyw Ślęży. Media: - Prąd - Woda - Internet Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) umożliwia zabudowę mieszkaniową jednorodzinną CENA 110 000 zł  Zapraszam do kontaktu i na prezentację (użyj formularza kontaktowego)

Działka nad strumykiem 15 arów Wieprzec k.Zamościa
Działka nad strumykiem 15 arów Wieprzec k.Zamościa
139000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²92.67 zł/m²

Biuro Nieruchomości DOMOVIA w Zamościu zaprasza do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży działki w miejscowości Wieprzec koło Zamościa. Działka o numerze 678/3 i wymiarach ok. 42m szerokości i 70m długości jest przepięknie położona z bezpośrednim dostępem do strumyka, w zacisznym miejscu pośród zabudowy jednorodzinnej z dojazdem drogą asfaltową. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się lasy graniczące z Roztoczańskim Parkiem Narodowym. Powierzchnia działki to 2985m2. Istnieje możliwość podziału działki i zakupu jej części. Szczegóły do ustalenia. Cena całej działki o powierzchni 2985 m2 to 250.000,00 zł.Na działce znajduje się wodociąg oraz sieć telekomunikacyjna. Prąd natomiast znajduje się na sąsiedniej działce. Jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie spokój oraz bliskość natury a jednocześnie wymagających dobrej i szybkiej komunikacji do miasta. Oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości DOMOVIA. Gorąco polecam Agnieszka Siedlecka tel. (użyj formularza kontaktowego) e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p l w w w . d o m o v i a . p l Biuro Nieruchomości DOMOVIA Zamość Agnieszka Siedlecka Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Zamościu przy ul. Grodzkiej 2 (wejście znajduje się naprzeciwko Nadszańca od strony ulicy Łukasińskiego). Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Działka nad strumykiem 15 arów Wieprzec k.Zamościa
Działka nad strumykiem 15 arów Wieprzec k.Zamościa
139000 zł
30+ kilka dni temu

Biuro Nieruchomości DOMOVIA w Zamościu zaprasza do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży działki w miejscowości Wieprzec koło Zamościa.Działka o numerze 678/3 i wymiarach ok. 42m szerokości i 70m długości jest przepięknie położona z bezpośrednim dostępem do strumyka, w zacisznym miejscu pośród zabudowy jednorodzinnej z dojazdem drogą asfaltową. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się lasy graniczące z Roztoczańskim Parkiem Narodowym.Powierzchnia działki to 2985m2. Istnieje możliwość podziału działki i zakupu jej części. Szczegóły do ustalenia. Cena całej działki o powierzchni 2985 m2 to 250.000,00 zł. Na działce znajduje się wodociąg oraz sieć telekomunikacyjna. Prąd natomiast znajduje się na sąsiedniej działce.Jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie spokój oraz bliskość natury a jednocześnie wymagających dobrej i szybkiej komunikacji do miasta.Oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości DOMOVIA.Gorąco polecamAgnieszka Siedleckatel. 6 9 1 9 4 8 9 0 0e-mail: a s i e d l e c k a @ i n t . p lw w w . d o m o v i a . p lBiuro Nieruchomości DOMOVIA Zamość Agnieszka SiedleckaZapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Zamościu przy ul. Grodzkiej 2 (wejście znajduje się naprzeciwko Nadszańca od strony ulicy Łukasińskiego).Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Domovia Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Domovia Agnieszka Siedlecka lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Domovia Agnieszka Siedlecka lub podmiotu współpracującego w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Działka nad czystym strumykiem
Działka nad czystym strumykiem
28000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²25 zł/m²

58 km od Warszawy kier. Mińsk Mazowiecki w gminie Jakubów powiat Mińsk Mazowiecki zaczynam tworzyć kompleks działek nad strumykiem i przy lesie. Dzialki mają po 1000m i są w cenie 25 tys zł. Na każdej z działek można postawić domek na zgłoszenie lub wystąpić o warunki zabudowy na większy dom. Przy działkach jest droga asfaltowa, prąd i wodociąg. Okolica jest wyjątkowo piękna, w otoczeniu lasy i ładne rekreacyjne zabudowania. Na końcu płynie śliczny czyściutki strumyk. To jest rzeczka osownica. Zrobimy nad sama rzeką teren wspólny dla wszystkich działkowiczów. Zapraszam do oglądania Pozdrawiam serdecznie Sikora Izabela tel. 69*******32

Działka nad czystym strumykiem
Działka nad czystym strumykiem
25000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²30 zł/m²

50 km od Warszawy kier. Mińsk Mazowiecki w gminie Jakubów powiat Mińsk Mazowiecki w miejscowości Strzebula zaczynam tworzyć kompleks działek nad czystym strumykiem i przy lesie. Dzialki mają po 1000m i są w cenie 30 tys zł. Na każdej z działek można postawić domek na zgłoszenie lub wystąpić o warunki zabudowy na większy dom. Przy działkach jest droga asfaltowa, prąd i wodociąg. Okolica jest wyjątkowo piękna, w otoczeniu lasy i ładne rekreacyjne zabudowania. Na końcu płynie śliczny czyściutki strumyk. To jest rzeczka osownica. Zrobimy nad sama rzeką teren wspólny dla wszystkich działkowiczów. Zapraszam do oglądania Strzebula , gm. Jakubów, powiat miński 95/2: maps.app.goo.gl/Bgohp2fi8JXZa48cA Pozdrawiam serdecznie Sikora Izabela tel. 69*******32 strona: www.sikora-nieruchomosci.pl

Działka nad czystym strumykiem
Działka nad czystym strumykiem
25000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²28 zł/m²

50 km od Warszawy kier. Mińsk Mazowiecki w gminie Jakubów powiat Mińsk Mazowiecki w miejscowości Strzebula zaczynam tworzyć kompleks działek nad czystym strumykiem i przy lesie. Dzialki mają po 1000m i są w cenie 28 tys zł. Cena działki brutto, dochodzi tylko koszt notariusza. Na każdej z działek można postawić domek na zgłoszenie lub wystąpić o warunki zabudowy na większy dom. Przy działkach jest droga asfaltowa, prąd i wodociąg. Okolica jest wyjątkowo piękna, w otoczeniu lasy i ładne rekreacyjne zabudowania. Na końcu płynie śliczny czyściutki strumyk. To jest rzeczka osownica. Zrobimy nad sama rzeką teren wspólny dla wszystkich działkowiczów. Zapraszam do oglądania Strzebula , gm. Jakubów, powiat miński 95/2: maps.app.goo.gl/Bgohp2fi8JXZa48cA Pozdrawiam serdecznie Sikora Izabela tel. 69*******32 strona: www.sikora-nieruchomosci.pl

Działka nad czystym strumykiem
Działka nad czystym strumykiem
25000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²25 zł/m²

50 km od Warszawy kier. Mińsk Mazowiecki w gminie Jakubów powiat Mińsk Mazowiecki w miejscowości Strzebula zaczynam tworzyć kompleks działek nad czystym strumykiem i przy lesie. Dzialki mają po 1000m i są w cenie 25 tys zł. Cena działki brutto, dochodzi tylko koszt notariusza. Na każdej z działek można postawić domek na zgłoszenie lub wystąpić o warunki zabudowy na większy dom. Przy działkach jest droga asfaltowa, prąd i wodociąg. Okolica jest wyjątkowo piękna, w otoczeniu lasy i ładne rekreacyjne zabudowania. Na końcu płynie śliczny czyściutki strumyk. To jest rzeczka osownica. Zrobimy nad sama rzeką teren wspólny dla wszystkich działkowiczów. Zapraszam do oglądania Strzebula , gm. Jakubów, powiat miński 95/2: maps.app.goo.gl/Bgohp2fi8JXZa48cA Pozdrawiam serdecznie Sikora Izabela tel. 69*******32 strona: www.sikora-nieruchomosci.pl

Działka nad czystym strumykiem
Działka nad czystym strumykiem
26000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²26 zł/m²

50 km od Warszawy kier. Mińsk Mazowiecki w gminie Jakubów powiat Mińsk Mazowiecki w miejscowości Strzebula zaczynam tworzyć kompleks działek nad czystym strumykiem i przy lesie. Dzialki mają po 1000m i są w cenie 26 tys zł. Cena działki brutto, dochodzi tylko koszt notariusza. Przy działkach jest droga asfaltowa, prąd i wodociąg. Okolica jest wyjątkowo piękna, w otoczeniu lasy i ładne rekreacyjne zabudowania. Na końcu płynie śliczny czyściutki strumyk. To jest rzeczka osownica. Zrobimy nad sama rzeką teren wspólny dla wszystkich działkowiczów. Zapraszam do oglądania Strzebula , gm. Jakubów, powiat miński 95/2: maps.app.goo.gl/Bgohp2fi8JXZa48cA Pozdrawiam serdecznie Sikora Izabela tel. 69*******32 strona: www.sikora-nieruchomosci.pl

Działka nad czystym strumykiem
Działka nad czystym strumykiem
26000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²26 zł/m²

50 km od Warszawy kier. Mińsk Mazowiecki w gminie Jakubów powiat Mińsk Mazowiecki w miejscowości Strzebula zaczynam tworzyć kompleks działek nad czystym strumykiem i przy lesie. Dzialki mają po 1000m i są w cenie 26 tys zł. Cena działki brutto, dochodzi tylko koszt notariusza. Przy działkach jest droga asfaltowa, prąd i wodociąg. Okolica jest wyjątkowo piękna, w otoczeniu lasy i ładne rekreacyjne zabudowania. Na końcu płynie śliczny czyściutki strumyk. To jest rzeczka osownica. Zrobimy nad sama rzeką teren wspólny dla wszystkich działkowiczów. Zapraszam do oglądania Strzebula , gm. Jakubów, powiat miński 95/2: maps.app.goo.gl/Bgohp2fi8JXZa48cA Zapraszam do kontaktu i oglądania działek każdego dnia, w niedziele i święta również. Pozdrawiam serdecznie, Sikora Izabela Tel. 69*******32 strona: www.sikora-nieruchomosci.pl

Działka ROD Nad Strumykiem OKAZJA
Działka ROD Nad Strumykiem OKAZJA
18900 zł
Ostrowiec Świętokrzyski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300
Cena za m²63 zł/m²

Sprzedam działkę rekreacyjna z pełnym wyposażeniem. Komplet mebli ogrodowych, kosiarka, duży gril. Wszystko w pełni sprawne i w bardzo dobrym stanie.

Działka z duszą nad strumykiem Mogilany
Działka z duszą nad strumykiem Mogilany
17900000 zł
30+ kilka dni temu

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży działkę z  domem  położoną w miejscowości Mogilany.Nieruchomość położona na urokliwej działce o powierzchni 28 arów w sąsiedztwie malowniczego strumyka.Działka  z domem zlokalizowana jest wśród licznych drzew, także owocowych.Dzięki rozległej powierzchni działka daje wiele możliwości jej zagospodarowania.Dodatkowym atutem jest lokalizacja działki ze względu na bliskość do Krakowa.Opis domu:Dom wybudowany w 1927r  częściowo murowany, częściowo drewniany. Dach kryty onduliną.Składa się z :2 pokoi, pomieszczenia kuchennego, przedpokoju, oraz  dodatkowego pomieszczenia,Działka w MPZP jest budowlaną, natomiast jest oznaczona jako teren osuwisk (co często występuje na południowych granicach Krakowa). Mimo tego oznaczenia dom stabilnie stoi od prawie 100 lat.Dodatkowo przynależna do domu jest stodoła 18,8m2 ,  drewutnia 10,7m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni około 6,5m2Standard domu:strop drewniany ( położona wata mineralna dla izolacji ) można górę zaadaptować na mieszkalną.Media:PrądGaz jest przy budynku.Woda ze studni, natomiast wodociąg jest tuż obok, zlokalizowany przy drodzeDziałka w planie oznaczona jako MU1 , MU2.Okolica:Spokojna z łatwym dostępem do infrastruktury.Rzadka okazja do posiadania działki w   okolicy z dużym i przepięknym zalesionym ogrodem sąsiadującym nad urokliwym strumykiem.Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.Kontakt w sprawie oferty:Paulina Grzybek 608-408-266Zapraszam na bezpłatne prezentacje nieruchomości, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania,WŁAŚCICIEL POKRYWA KOSZT TAKSY NOTARIALNEJ.Więcej ofert na naszej stronie internetowej Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu CywilnegoOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka nad jeziorem, z własnym strumykiem
Działka nad jeziorem, z własnym strumykiem
289000 zł
Zawada 19 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia6 600
Cena za m²43.79 zł/m²

Kontakt Alicja Skonieczna tel (użyj formularza kontaktowego) NIŻSZA CENA! Działka w urokliwej miejscowości, blisko Zawada (Wiecki) . O metrażu 6600 m2.  Na działce płynie strumyczek ( z wybijającym źródłem wody ), a sama działka położona jest 40 m od granicy brzegowej, nad jeziorem Skrzynki Małe. Jeżeli szukasz działki na relaks, odpoczynek, tak, aby moc uciec od codziennego zgiełku. To jest właśnie miejsce dla Ciebie! Kontakt: Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Działka w lesie nad strumykiem z uroczym domkiem
Działka w lesie nad strumykiem z uroczym domkiem
399000 zł
22 dnia plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia2 600
Cena za m²153.46 zł/m²

Oferujemy Państwu uroczy domek na pięknej, dużej, leśnej działce, zaznaczonej na ostatnim zdjęciu, której granicą jest rzeczka Czarna. Domek to dwa pokoje, przedpokój, pokój w przybudówce i garaż, posiada również dużą werandę. Wymaga gruntownego remontu i wydzielenia łazienki. Miejsce na łazienkę jest, ale obecni Właściciele jej nie potrzebowali, mimo że całe lato mieszkali w tym domku. Po remoncie i dociepleniu można będzie w nim zamieszkać całorocznie, droga przez las była w zimie przejezdna, do przystanku autobusowego jest 700m, do stacji PKP 3,3km. Działka znajduje się na końcu leśnej drogi, gdzie są oprócz naszej jedynie dwie, rekreacyjne, ze wspaniałymi, uczynnymi sąsiadami. Całoroczna zabudowa znajduje się 400m dalej. Woda z własnej, nowej studni głębinowej, prąd grzecznościowo, w trakcie przyłączania (prawdopodobnie w czerwcu br). Z działki do granic Warszawy jest zaledwie 30 minut z doskonałym dojazdem DK79 jak również DK50. Miejsce jest magiczne, w domku panuje tak dobra atmosfera, czy może klimat, że świetnie się śpi i mieszka i nie chce się wyjeżdżać. Obecni Właściciele sprzedają go z powodu wyprowadzki na zbyt dużą odległość, by tu wracać. I mają wielką nadzieję, że ich domek trafi w dobre ręce i nowi Właściciele będą w nim szczęśliwi... Zapraszam do kontaktu! Magdalena Godlewska Good Life Estates (użyj formularza kontaktowego)

działka ROD rekreacyjna nad strumykiem duża 580m2 Nowa Praha z domkiem
działka ROD rekreacyjna nad strumykiem duża 580m2 Nowa Praha z domkiem
16000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia580
Cena za m²32.76 zł/m²

sprzedam bardzo dużą działkę o powierzchni 580m2 . praktycznie dwie działki w cenie jednej!!! 9.5tysia za jedna działkę!! :) działka znajduje sie na terenie ROD ' Złota Praga" wjazd od ulicy Grochowej działka nr 163-na działce znajduje sie mały domek, szklarnia na fundamentach. działka jest narożnikowa z jedne strony granice stanowi strumyk. jest woda i prąd- aktualnie dojście do działki jest nie przycięte-zarośnięte-kwestia kilku dni-cisza i spokój. z braku czasu jest mały nieład-ale do ogarnięcia - nic strasznego- :) potem tylko relaks-prąd całoroczny, woda sezonowo, działka nr 163 zapraszam do oglądania i kontaktu!

działka ROD rekreacyjna nad strumykiem duża 580m2 Nowa Praha z domkiem
działka ROD rekreacyjna nad strumykiem duża 580m2 Nowa Praha z domkiem
16000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia580
Cena za m²34.31 zł/m²

sprzedam bardzo dużą działkę o powierzchni 580m2 . praktycznie dwie działki w cenie jednej!!! działka znajduje sie na terenie ROD ' Złota Praga" wjazd od ulicy Grochowej na działce znajduje sie mały domek, szklarnia na fundamentach. działka jest narożnikowa z jedne strony granice stanowi strumyk. aktualnie dojście do działki jest nie przycięte-kwestia kilku dni-cisza i spokój. z braku czasu jest mały nieład-ale do ogarnięcia - nic strasznego- :) potem tylko relaks-prąd całoroczny, woda sezonowo, działka nr 163 zapraszam do oglądania i kontaktu zaproponuj swoją cenę!

działka ROD rekreacyjna nad strumykiem duża 580m2 Nowa Praha z domkiem
działka ROD rekreacyjna nad strumykiem duża 580m2 Nowa Praha z domkiem
16000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia580
Cena za m²42.33 zł/m²

sprzedam bardzo dużą działkę o powierzchni 580m2 . praktycznie dwie działki w cenie jednej!!! działka znajduje sie na terenie ROD ' Złota Praga" wjazd od ulicy Grochowej na działce znajduje sie mały domek, szklarnia na fundamentach. działka jest narożnikowa z jedne strony granice stanowi strumyk. cisza i spokój. prąd całoroczny, woda sezonowo, działka nr 163 zapraszam do oglądania i kontaktu zaproponuj swoją cenę!

Działka budowlana 16a
Działka budowlana 16a
120000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²75 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Koconiu k. Żywca (śląskie), o pow. 16a, działka uzbrojona (woda, prąd, światłowód), przylegająca do drogi asfaltowej (ul. Żywiecka). Działka jest nasłoneczniona i położona nad strumykiem u podnóża gór. Kontakt wyłącznie za pośrednictwem telefonu.

Działka budowlana 16a
Działka budowlana 16a
120000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1600
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników

Opis ofertySprzedam działkę budowlaną położoną w Koconiu k. Żywca (śląskie), o pow. 16a, działka uzbrojona (woda, prąd, światłowód), przylegająca do drogi asfaltowej (ul. Żywiecka). Działka jest nasłoneczniona i położona nad strumykiem u podnóża gór. Kontakt wyłącznie za pośrednictwem telefonu.

Działka inwestycyjna Chyrowa
Działka inwestycyjna Chyrowa
160000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 100
Cena za m²32.35 zł/m²

Sprzedam działkę w miejscowości Chyrowa o powierzchni 51 A. Działka położona nad strumykiem w części porośnięta drzewami w pięknej okolicy niedaleko ośrodka narciarskiego Chyrowa Ski.Działka z bezpośrednim dojazdem do drogi asfaltowej.

Sprzedam działkę rolną-pastwiska 200m2 Szronka pow Żuromin
Sprzedam działkę rolną-pastwiska 200m2 Szronka pow Żuromin
20000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²18 zł/m²
Powierzchnia200 m²
Typrolna

Sprzedam działkę rolną nr.358-pastwiska V w miejscowości Szronka powiat Żuromin. Pastwisko Wymiary działki44 x 4,5 m .Działka położona na terenach rolnych.Leży nad rzeką Przylepnica.Wąska działka, po drugiej stronie zakrzaczenia, zadrzewienia i rzeczka (sąsiaduje ze strumykiem). Media 400-500m. Działka leży nad rzeką Przylepnicą i pod pięknym masywem leśnym tuż za zwartą zabudową wsi .Wyjątkowo urocza działka rekreacyjna w przepięknym terenie. Zapraszam Gosia *********

Działka budowlana 16a
Działka budowlana 16a
160000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1600
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Sprzedam 2 działki budowlane przylegające do siebie o powierzchni łącznej 16a, nr 1583/3 oraz 1584/5, położoną w Koconiu k. Żywca (śląskie), działka uzbrojona (woda, prąd, światłowód), przylegająca do drogi asfaltowej (ul. Żywiecka). Działka jest położona nad strumykiem u podnóża góry. Kontakt wyłącznie telefoniczny.

działka na sprzedaż Wiry 1200 m2
działka na sprzedaż Wiry 1200 m2
110000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaWiry
Cena110 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Atrakcyjna działka budowlana (prąd, woda, internet) nad strumykiem w miejscowości Wiry (nieopodal masywu Ślęży) LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA Wiry to miejscowość znajdują się w połowie drogi pomiędzy Sobótką a Świdnicą: 12 min samochodem do Świdnicy 12 min samochodem do Sobótki 2.5 km do szlaków w Masywie Ślęży W obrębie Wir ( do 10 min pieszo) znajduje się sklep wielobranżowy, kościół, przystanek autobusowy, boisko piłkarskie, biblioteka oraz liczne małe firmy usługowe (m.in. mechanik samochodowy) NIERUCHOMOŚĆ Działka budowlana położona przy drodze utwardzonej, płaska, wymiary 29x40 położona nad strumykiem, z drugiej kondygnacji widać Masyw Ślęży. Media: - Prąd - Woda - Internet Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) umożliwia zabudowę mieszkaniową jednorodzinną CENA 110 000 zł  Zapraszam do kontaktu i na prezentację 533pokaż telefon Numer oferty: 248237Osoba odpowiedzialna zawodowo: Przemysław Daćko

działka na sprzedaż Wiry 1200 m2
działka na sprzedaż Wiry 1200 m2
110000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaWiry
Cena110 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Atrakcyjna działka budowlana (prąd, woda, internet) nad strumykiem w miejscowości Wiry (nieopodal masywu Ślęży) LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA Wiry to miejscowość znajdują się w połowie drogi pomiędzy Sobótką a Świdnicą: 12 min samochodem do Świdnicy 12 min samochodem do Sobótki 2.5 km do szlaków w Masywie Ślęży W obrębie Wir ( do 10 min pieszo) znajduje się sklep wielobranżowy, kościół, przystanek autobusowy, boisko piłkarskie, biblioteka oraz liczne małe firmy usługowe (m.in. mechanik samochodowy) NIERUCHOMOŚĆ Działka budowlana położona przy drodze utwardzonej, płaska, wymiary 29x40 położona nad strumykiem, z drugiej kondygnacji widać Masyw Ślęży. Media: - Prąd - Woda - Internet Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) umożliwia zabudowę mieszkaniową jednorodzinną CENA 110 000 zł  Zapraszam do kontaktu i na prezentację 533pokaż telefon Numer oferty: 962954Osoba odpowiedzialna zawodowo: Przemysław Daćko

Działka  rolna 4000 m.kw przy asfalcie
Działka rolna 4000 m.kw przy asfalcie
30000 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia2 900
Cena za m²10.34 zł/m²

Sprzedam działkę w Rykowie , gm. Wieniawa, pow. Przysucha tj: 4000m.kw. Szerokość przy drodze asfaltowej ok. 60metrów. Rolna -łąka -nr. 651 .w kształcie trapezu .. Położona po za wsią . Nad maleńkim strumykiem -rowem. Możliwość założenie dużego oczka wodnego i postawienia domku. Działka położona w Rykowie ,pow. Przysucha. 25 k. od Radomia, 15 km. od Przysuchy. 30000 zł. Polecam :)

Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD
Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD
15000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²50 zł/m²

Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD "Nad Strumykiem" ul. Kryniczna w Legnicy- osobne wejście od OBwodnicy Południowej Powierzchnia działki 300m2 Działka zadbana, w kształcie trójkąta, brak prądu( możliwość przyłączenia) ale jest sprawna kosiarka spalinowa. Na działce woda(kran + zbiornika betonowy), 2 altanki- murowana i drewniana. obok domków trawnik. Nasadzone: drzewka owocowe: 3 czereśnie, morela, gruszki krzewy owocowe: porzeczka, jeżyna bez kolcowa, goja, aronia, maliny, borówki, winogrona (na konstrukcji metalowo-drewnianej. Na działce dużo kwiatów wieloletnich i krzewy ozdobne( forsycja i kalina) PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY- 60*****27

Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD
Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD
15000 zł
Legnica 30+ kilka dni temu
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²50 zł/m²

Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD "Nad Strumykiem" ul. Kryniczna w Legnicy- osobne wejście od Obwodnicy Południowej Powierzchnia działki 300m2 Działka w kształcie trójkąta, brak prądu( możliwość przyłączenia) ale jest sprawna kosiarka spalinowa. Na działce woda(kran + zbiornik betonowy), 2 altanki- murowana i drewniana. obok domków trawnik. Nasadzone: drzewka owocowe: 3 czereśnie, morela, gruszki krzewy owocowe: porzeczka, jeżyna bez kolcowa, goja, aronia, maliny, borówki, winogrona (na konstrukcji metalowo-drewnianej. Na działce dużo kwiatów wieloletnich i krzewy ozdobne( forsycja i kalina) PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY- 60*****27

Sprzedam działkę ROD
Sprzedam działkę ROD
12000 zł
Legnica 13 dnia plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia300
Cena za m²40 zł/m²

Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD "Nad Strumykiem" ul. Kryniczna w Legnicy- osobne wejście od Obwodnicy Południowej Powierzchnia działki 300m2 Działka w kształcie trójkąta, brak prądu( możliwość przyłączenia) ale jest sprawna kosiarka spalinowa. Na działce woda(kran + zbiornik betonowy), 2 altanki- murowana i drewniana. obok domków trawnik. Nasadzone: drzewka owocowe: 3 czereśnie, morela, gruszki krzewy owocowe: porzeczka, jeżyna bez kolcowa, goja, aronia, maliny, borówki, winogrona (na konstrukcji metalowo-drewnianej. Na działce dużo kwiatów wieloletnich i krzewy ozdobne( forsycja i kalina) PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY- 60*****27

Siedlisko 500 metrów od rzeki
Siedlisko 500 metrów od rzeki
318000 zł
30+ kilka dni temu

Siedlisko z łąką nad strumieniem, budynki gospodarcze do remontu lub wyburzenia Siedlisko złożone z trzech działek o łącznej powierzchni 5810 metrów. 500 metrów do rzeki w linii prostej. Dom do generalnego remontu lub wyburzenia. Prąd i woda na działce. Pozostałość altanki, wędzarnia do odświeżenia. 28 arów łąki, bardzo cicha i spokojna okolica. Za działką znajduje się dolina rzeki Pilicy. Lokalizacja zapewnia bezpośrednią bliskość natury i możliwość spotkania wielu gatunków zwierząt. Idealna inwestycja dla osoby szukającej spokoju lub pod agroturystykę. Działka graniczy z lasem i strumykiem. Bliskość rzeki Spokojna okolica Strumień graniczący z działką Las graniczący z działką

Sprzedam dużą działkę budowlaną w Górach Sowich
Sprzedam dużą działkę budowlaną w Górach Sowich
250000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki4000
Rodzaj działkiRolna
SprzedażBez pośredników

Opis ofertySprzedam dużą ładnie położoną w Górach Sowich w dolinie działkę nr 679 rolną ps V kl w górach Sudetach na terenie Parku Krajobrazowego bezpośrednio w lesie nad strumieniem blisko asfaltu,prądu o powierzchni ok 4000 m na życzenie prześlę mapkę.Działka mieści się na pograniczu Sokolca i Ludwikowic Kłodzkich dojazd w pobliże asfaltem dalej 300 m Stara droga gminna nr 202 ,Działka w dolinie w lesie,nad strumykiem całorocznym,otoczona lasem i górami idealna na czas wojny i zarazy możliwość natychmiastowego zainstalowania domku holenderskiego z energią elektryczną.Dużo dzikich zwierząt,jagody, wydane warunki zabudowy.Na działce fundamenty po starym siedlisku, źródło z krystaliczną wodą,dużo saren,jeleni i innych dzikich zwierząt.Dookoła spokój i cisza w pobliżu kilka wyciągów narciarskich w Rzeczce i Wydane warunki zabudowy.

Kałużna tania budowlana nad jeziorem na pogórzu
Kałużna tania budowlana nad jeziorem na pogórzu
29000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia200
Cena za m²145 zł/m²

Ogłoszenie prywatne. Mała działka budowlana, zadbana, z drzewkami, ładną trawką, nad strumykiem. Mała, ma jednak wszystko czego potrzebujesz.. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego ( z przeznaczeniem pod budowę jednorodzinną ) ,wypis z planu, wypis geodezyjny, księga wieczysta bez obciążeń - gotowa do sprzedaży i zarządzania. Spacerkiem nad jezioro Złotnickie 5 min. Lasy, łąki, cisza, spokój .Zagospodarowana, drzewka posadzone na granic. Idealna na postawienie małego domku rekreacyjnego , przyczepy holenderskiej czy czegoś w tym stylu. W sąsiedztwie takie właśnie powstają. Mimo to jest ich tylko kilka, bo wszystkie pobliskie działki są duże.  Więcej informacji telefonicznie lub mailowo. Jeśli nie odbieram telefonu, nie mam zasięgu - proszę zadzwonić lub napisać  przez whatsapp. Zapraszam. Wszystkie dokumenty gotowe do sprzedaży. Jestem jedynym właścicielem. Wystawiam za małą cenę, zależy mi na pilnej sprzedaży. 

Sprzedam działkę 8a Bierna 1,0 km od Jeziora Żywieckiego
Sprzedam działkę 8a Bierna 1,0 km od Jeziora Żywieckiego
260000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia808
Cena za m²321.78 zł/m²

Sprzedam piękną widokową płaską działkę o powierzchni 8 a. W MPZP działka oznaczona jako MN/ML, czyli można na niej postawić zarówno dom jednorodzinny jak i domek letniskowy. Dojazd na działkę drogą utwardzoną przez prywatny przepust nad strumykiem. Projekt gminnego przepustu został już wykonany, budowa ma się rozpocząć w 2025 roku i potrwa około 2 lat. Nie koliduje to w żaden sposób z dojazdem na działkę. Media (woda i prąd) na sąsiednich działkach. Brak kanalizacji, należy wykonać przydomową oczyszczalnię z drenażem rozsączającym - koszt oczyszczalni wraz z robocizną to około 5/6 tysięcy zł. Działka ma widok na jezioro Żywieckie, Żywiec, Górę Skrzyczne i okoliczne góry. Od północy kilka działek wyżej zaczyna się las. Bardzo cicha i spokojna okolica. Kontakt pod numerem tel. 88*******68 Cena do negocjacji.

Działka Szamotuły, Aleksandra Aujezdeckiego
Działka Szamotuły, Aleksandra Aujezdeckiego
47000 zł
Szamotuły 30+ kilka dni temu
Pow. działki446
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Działka rekreacyjna ROD “Nad Strumykiem” w Szamotułach przy ul. Aleksandra Aujezdeckiego. Numer ewidencyjny działki 16. Działka o powierzchni 445,5 m2 z murowanym, parterowym domkiem ok. 35 m2, z małym tarasem. Domek ma pokój i kuchnię, w pełni wyposażony, oraz osobne pomieszczenie z toaletą i pomieszczenie w którym można zrobić kabinę prysznicową. Nowe drzwi antywłamaniowe, system monitoringu i alarm sterowane aplikacją. Domek w pełni wyposażony w meble wypoczynkowe i meble kuchenne. Działka z nasadzeniami drzew ( m.in. jabłoń, orzech ), krzewów, kwiatów. Nowy, drewniany domek na narzędzia. Murowany grill idealny na wakacyjne biesiadowanie z rodziną lub przyjaciółmi. Piękne miejsce na wypoczynek, oaza ciszy i spokoju. Przy działce płynie strumyk. Dojazd drogą utwardzoną. Ogrodzenie siatka metalowa. Media: woda, prąd, szambo. Zapraszam na prezentację! Izabela Sobczak tel. 795 - pokaż numer telefonu - Keller Williams Partners ul. Bednarska 6 Poznań www.kwpoland.com Numer oferty: ZS/20/07/UE/IS/2023

Sprzedam działkę 8a Bierna 1,0 km od Jeziora Żywieckiego
Sprzedam działkę 8a Bierna 1,0 km od Jeziora Żywieckiego
199000 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia808
Cena za m²246.29 zł/m²

Sprzedam piękną widokową, płaską działkę o powierzchni 8 a. W MPZP działka oznaczona jako MN/ML, czyli można na niej postawić zarówno dom jednorodzinny jak i domek letniskowy. Dojazd na działkę drogą utwardzoną przez prywatny przepust nad strumykiem. Projekt gminnego przepustu został już wykonany, budowa ma się rozpocząć w 2025 roku i potrwa około 2 lat. Nie koliduje to w żaden sposób z dojazdem na działkę. Media (woda i prąd) na sąsiednich działkach. Brak kanalizacji, należy wykonać szambo lub przydomową oczyszczalnię z drenażem rozsączającym - koszt oczyszczalni wraz z robocizną to około 5/6 tysięcy zł. Działka ma widok na jezioro Żywieckie, Żywiec, Górę Skrzyczne i okoliczne góry. Od północy kilka działek wyżej zaczyna się las. Bardzo cicha i spokojna okolica. Kontakt pod numerem tel. 88*******68 Cena do negocjacji.

Działka 67000m2 Czaszyn
Działka 67000m2 Czaszyn
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²6 zł/m²
Powierzchnia67000 m²

Czaszyn - Bieszczady - 6,70 Ha. OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY DUŻĄ ŁADNĄ WIDOKOWĄ DZIAŁKĘ o powierzchni 6,70 ha w miejscowości Czaszyn gmina Zagórz. ~Działka o nachyleniu w kierunku wschodnim, z działki roztacza się przepiękny widok na panoramę miejscowości, działka w 40 procentach obsadzona drzewami iglastymi.~ Działka graniczy ze strumykiem – możliwość wykopania stawu we wschodniej części działki. Dojazd z drogi wojewódzkiej ok.1 km drogą gminą polną. ~Najbliższe zabudowania ok. 500 metrów. Czaszyn wieś położona nad rzeką Osławą na Pogórzu Bukowskim. ~W Czaszynie w roku 2000 oddano do użytku nowoczesną halę sportową, najnowocześniejszą w Gminie. Odległości: 8 km od Zagórza; 16 km od Sanoka; 30 km od Słowacji; ~51 km od Ukrainy. Długość działki450 m Szerokość działki140 m~~*************************~!!! Kupujący nie płaci prowizji !!! ~*************************~Oferta w biurze numer: 589~Global Real Estate Nieruchomości Lesko~ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7~38-600 Lesko~(13) 4696732~Osoba prowadząca:~Mirosław Leszczyński ~696649788~~le**o@g***************.pl~www.******************* ~

sprzedam działkę nad gorskim strumykiem budowlano widokowa
sprzedam działkę nad gorskim strumykiem budowlano widokowa
253000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²1 zł/m²
Powierzchnia150000 m²
Szerokość100 m
Długość100 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

na wstępie chciałbym poinformować agencje nieruchomości żeby szukały baranów na których beda żerować gdzie indziej. sprzedam działkę nad górskim strumykiem, w miejscowości Przyszowa, przy drodze asfaltowej głównej. dla osób z dalszych okolic można powiedzieć że w górach ( dla miejscowych do Tatr około 50km w lini prostej) jakby to powiedział przedstawiciel handlowy z agencji nieruchomości- w malowniczej pięknej cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasy grzybowe dla miłośników grzybobrania, stadniny koni, stawy rybne i inne łowiska, dla miłośników żeglugi strumyk do puszczania statków z papieru, brakuje tylko metra. do Krakowa 15min drogi helikopterem do Limanowej 2minuty do nowego Sącza 5minut. działka ma 11 albo 13ar, nie pamiętam dokładnie. cena za całość! do dużej negocjacji w sąsiedztwie domki a w domkach woda światło gaz

Działka rekreacyjno-budowlana z lasem. Do rzeki Skrwy 500m.
Działka rekreacyjno-budowlana z lasem. Do rzeki Skrwy 500m.
118000 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia23 300
Cena za m²5.06 zł/m²

Piękne leśne tereny nad doliną rzeki Skrwy w miejscowości Żurawin gm. Mochowo. Do grobli na Skrwie i młyna 500m. Część leśna graniczy ze strumykiem wpadającym nieopodal do Skrwy. Działka rolna o pow. 2800 m2 z warunkami zabudowy Nr. dz. 103 obręb Żurawin, gm Mochowo. Część leśna to las sosnowy i mieszany. Pow. lasu 18300m2. Płock-35 km. Sierpc-15 km. Mochowo- 4km z centrum Warszawy trasą nr. 10 można dojechać w niecałe 2 godziny. Cisza, spokój, czyste ekologiczne tereny których jest coraz mniej. Woda, prąd przy drodze. Blisko sklep i kościół. Przy drodze latarnie. Zachęcam do oględzin tego urokliwego miejsca. Tu na pewno odpoczniesz i zregenerujesz siły. Łączna powierzchnia działki to 21100 m2. a nie 23300m2. Nr działki w Geoportal360.pl 142703_2 . 0038 .103 Cena za działkę 118000,00 zł do negocjacji. tel: 69*****85

działka na sprzedaż Stary Klukom 1516 m2
działka na sprzedaż Stary Klukom 1516 m2
425000 zł
30+ kilka dni temu
Dostępne od11.03.2024r.
LokalizacjaStary Klukom
Cena425 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu piękną i urokliwą działkę nad samym jeziorem Raduń mieści się na wzniesieniu, z pięknym widokiem na jezioro, z dostępem (służebność nieodpłatna) do pięknej plaży z pomostami, miejscem na grilla i płynącym strumykiem duże jezioro o czystości ll klasa grunt o klasie V-pastwiska oraz lV-orne, spełnia podstawowe kryteria do uzyskania Warunków Zabudowy na działce prąd, media we własnym zakresie: szambo, woda ze studni droga dojazdowa wspólna, nowy właściciel nabywa prawa własności działki oraz udziały w drodze dojazdowej-wewnętrznej najlepsza działka w tym kompleksie, z najlepszym widokiem na jezioro, w dobrze rozbudowującej się okolicy, wokół nowe domy mieszkalne, cisza, spokój i pełna natura zapraszam na prezentację Maciej Borkowski Rent-nieruchomości 721pokaż telefon >>> OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ<<<< Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 3566/7376/OGS

Działka rekreacyjno-budowlana z lasem. Do rzeki Skrwy 500m.
Działka rekreacyjno-budowlana z lasem. Do rzeki Skrwy 500m.
151920 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia23 300
Cena za m²6.52 zł/m²

Piękne leśne tereny nad doliną rzeki Skrwy w miejscowości Żurawin gm. Mochowo. Do grobli na Skrwie i młyna 500m. Część leśna graniczy ze strumykiem wpadającym nieopodal do Skrwy. Działka rolna o pow. 2800 m2 z warunkami zabudowy Nr. dz. 103 obręb Żurawin, gm Mochowo. Część leśna to las sosnowy 50 lat i mieszany. Pow. lasu 18300m2. Zadbany i systematycznie czyszczony. Płock-35 km. Sierpc-15 km. Mochowo- 4km z centrum Warszawy trasą nr. 10 można dojechać w niecałe 2 godziny. Cisza, spokój, czyste ekologiczne tereny których jest coraz mniej. Woda, prąd przy drodze. Blisko sklep i kościół. Najbliższe zabudowania w odległości 200 m po drugiej stronie asfaltu. Przy drodze latarnie. Zachęcam do oględzin tego urokliwego miejsca. Tu na pewno odpoczniesz i zregenerujesz siły. Łączna powierzchnia działki to 21100 m2.( 7,20 zł za m2) a nie 23300m2. Cena za działkę 151920 zł do niewielkiej negocjacji. tel: 69*****85

Działka rekreacyjno-budowlana z lasem. Do rzeki Skrwy 500m.
Działka rekreacyjno-budowlana z lasem. Do rzeki Skrwy 500m.
126600 zł
9 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia23 300
Cena za m²5.43 zł/m²

Piękne leśne tereny nad doliną rzeki Skrwy w miejscowości Żurawin gm. Mochowo. Do grobli na Skrwie i młyna 500m. Część leśna graniczy ze strumykiem wpadającym nieopodal do Skrwy. Działka rolna o pow. 2800 m2 z warunkami zabudowy Nr. dz. 103 obręb Żurawin, gm Mochowo. Część leśna to las sosnowy 50 lat i mieszany. Pow. lasu 18300m2. Zadbany i systematycznie czyszczony. Płock-35 km. Sierpc-15 km. Mochowo- 4km z centrum Warszawy trasą nr. 10 można dojechać w niecałe 2 godziny. Cisza, spokój, czyste ekologiczne tereny których jest coraz mniej. Woda, prąd przy drodze. Blisko sklep i kościół. Najbliższe zabudowania w odległości 200 m po drugiej stronie asfaltu. Przy drodze latarnie. Zachęcam do oględzin tego urokliwego miejsca. Tu na pewno odpoczniesz i zregenerujesz siły. Łączna powierzchnia działki to 21100 m2.( 6,00 zł za m2) a nie 23300m2. Nr działki w Geoportalu 142703_2 . 0038 .103 Cena za działkę 126600,00 zł do negocjacji. tel: 69*****85

Działka rekreacyjno-budowlana z lasem. Do rzeki Skrwy 500m.
Działka rekreacyjno-budowlana z lasem. Do rzeki Skrwy 500m.
147700 zł
28 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia23 300
Cena za m²6.34 zł/m²

Piękne leśne tereny nad doliną rzeki Skrwy w miejscowości Żurawin gm. Mochowo. Do grobli na Skrwie i młyna 500m. Część leśna graniczy ze strumykiem wpadającym nieopodal do Skrwy. Działka rolna o pow. 2800 m2 z warunkami zabudowy Nr. dz. 103 obręb Żurawin, gm Mochowo. Część leśna to las sosnowy 50 lat i mieszany. Pow. lasu 18300m2. Zadbany i systematycznie czyszczony. Płock-35 km. Sierpc-15 km. Mochowo- 4km z centrum Warszawy trasą nr. 10 można dojechać w niecałe 2 godziny. Cisza, spokój, czyste ekologiczne tereny których jest coraz mniej. Woda, prąd przy drodze. Blisko sklep i kościół. Najbliższe zabudowania w odległości 200 m po drugiej stronie asfaltu. Przy drodze latarnie. Zachęcam do oględzin tego urokliwego miejsca. Tu na pewno odpoczniesz i zregenerujesz siły. Łączna powierzchnia działki to 21100 m2.( 7,00 zł za m2) a nie 23300m2. Nr działki w Geoportalu 142703_2 . 0038 .103 Cena za działkę 147700,00 zł do negocjacji. tel: 69*****85

Tylko u nas działka niedaleko jeziora lasu strumyk
Tylko u nas działka niedaleko jeziora lasu strumyk
388000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia5 600
Cena za m²70 zł/m²

Kontakt: (użyj formularza kontaktowego) Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Okazja! Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje teren zabudowy jednorodzinnej. Jej pow. wynosi 5600m2,  z możliwością podziału na dwie działki. Znajduje się nad strumykiem i 350 m od jeziora w spokojnej okolicy  z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. W drodze prąd i woda. Działka położona jest 19 km od Świecia, 30 km od Tucholi. Zapraszam na prezentację. Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Obniżka ceny. Tylko u nas. Niedaleko jeziora lasu
Obniżka ceny. Tylko u nas. Niedaleko jeziora lasu
388000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia5 600
Cena za m²69.29 zł/m²

Obniżka ceny! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Okazja! Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje teren zabudowy jednorodzinnej. Jej pow. wynosi 5600m2,  z możliwością podziału na dwie działki. Znajduje się nad strumykiem i 350 m od jeziora w spokojnej okolicy  z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. W drodze prąd i woda. Działka położona jest 19 km od Świecia, 30 km od Tucholi. Zapraszam na prezentację. Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

działka na sprzedaż Branica 5600 m2
działka na sprzedaż Branica 5600 m2
388000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaBranica
Cena388 000 zł
Rodzaj działkigospodarstwo rolne

Obniżka ceny! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Okazja! Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje teren zabudowy jednorodzinnej. Jej pow. wynosi 5600m2,  z możliwością podziału na dwie działki. Znajduje się nad strumykiem i 350 m od jeziora w spokojnej okolicy  z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. W drodze prąd i woda. Działka położona jest 19 km od Świecia, 30 km od Tucholi. Zapraszam na prezentację. Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament. Numer oferty: 244682

Działka ze stawami
Działka ze stawami
465000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia15 500
Cena za m²30 zł/m²

Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o pow. 1,55ha (nr 142 ), na której zostały założone stawy: 2 male o pow. około 0,1ha i duży o pow. ok 0.8ha, wszystkie w kształcie nieregularnym z zakolami i półwyspami, połączone rurami, głębokość do 3m, woda zdrojowa(gruntowa) z odpływem do istniejącego strumyka. Stawy są idealnym miejscem do wędkowania oraz obserwacji ptaków i dzikiej fauny. To także doskonała okazja do rozwoju agroturystyki lub prowadzenia małego gospodarstwa rybackiego. Nieruchomość posiada dostęp do prądu w drodze, co ułatwia realizacje glanów budowlanych. Nieruchomość polozona jest nad strumykiem w zabudowie kolonijnej w zwiazku z czym sa nieliczne zabudowania. Leży w odległości ok 0.9km od szosy Sokolka-Dabrowa Białostocka i ok 3km od granic administracyjnych Sokolki. Otoczona zielenią i pięknymi widokami. Działka jest dobrze skomunikowana z głównymi drogami, co ułatwia dostęp. Idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji oraz ogromny potencjał pod inwestycje. Idealna dla miłośników natury i osób poszukujących spokoju z dala od miejskiego zgiełku. To doskonała okazja dla osób poszukujących pięknego kawałka ziemi z dostępem do wody oraz potencjałem rozwoju różnorodnych działalności. Nie przegap tej wyjątkowej oferty ! Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Działka ze stawami
Działka ze stawami
465000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia15 500
Cena za m²30 zł/m²

Zapraszamy do zakupu urokliwej działki rolnej o pow. 1,55ha (nr 142 ) kl IV, na której zostały założone stawy: 2 male o pow. około 0,1ha i duży o pow. ok 0.8ha, wszystkie w kształcie nieregularnym z zakolami i półwyspami, połączone rurami, głębokość do 3m, woda zdrojowa(gruntowa) z odpływem do istniejącego strumyka. Stawy są idealnym miejscem do wędkowania oraz obserwacji ptaków i dzikiej fauny. To także doskonała okazja do rozwoju agroturystyki lub prowadzenia małego gospodarstwa rybackiego. Prad w drodze. Nieruchomość polozona jest nad strumykiem w zabudowie kolonijnej w zwiazku z czym sa nieliczne zabudowania. Leży w odległości ok 0.9km od szosy Sokolka-Dabrowa Białostocka i ok 3km od granic administracyjnych Sokolki. Otoczona zielenią i pięknymi widokami. Działka jest dobrze skomunikowana z głównymi drogami, co ułatwia dostęp. Idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji oraz ogromny potencjał pod inwestycje. Idealna dla miłośników natury i osób poszukujących spokoju z dala od miejskiego zgiełku. To doskonała okazja dla osób poszukujących pięknego kawałka ziemi z dostępem do wody oraz potencjałem rozwoju różnorodnych działalności. Nie przegap tej wyjątkowej oferty ! Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Działka ze stawami
Działka ze stawami
455000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia15 500
Cena za m²29.35 zł/m²

Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o pow. 1,55ha (nr 142 ), na której zostały założone stawy: 2 male o pow. około 0,1ha i duży o pow. ok 0.8ha, wszystkie w kształcie nieregularnym z zakolami i półwyspami, połączone rurami, głębokość do 3m, woda zdrojowa(gruntowa) z odpływem do istniejącego strumyka. Stawy są idealnym miejscem do wędkowania oraz obserwacji ptaków i dzikiej fauny. To także doskonała okazja do rozwoju agroturystyki lub prowadzenia małego gospodarstwa rybackiego. Nieruchomość posiada dostęp do prądu w drodze, co ułatwia realizacje glanów budowlanych. Położona jest nad strumykiem w zabudowie kolonijnej w związku z czym sa nieliczne zabudowania. Leży w odległości ok 0.9km od szosy Sokolka-Dabrowa Białostocka i ok 3km od granic administracyjnych Sokolki. Otoczona zielenią i pięknymi widokami. Działka jest dobrze skomunikowana z głównymi drogami, co ułatwia dostęp. Idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji oraz ogromny potencjał pod inwestycje. Rewelacyjna dla miłośników natury i osób poszukujących spokoju z dala od miejskiego zgiełku. To doskonała okazja dla osób poszukujących pięknego kawałka ziemi z dostępem do wody oraz potencjałem rozwoju różnorodnych działalności. Nie przegap tej wyjątkowej oferty ! Złóż Swoja OFERTE !!!

działka na sprzedaż Ulaski Grzmiąckie Wyśmierzyce 5810 m2
działka na sprzedaż Ulaski Grzmiąckie Wyśmierzyce 5810 m2
318000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaUlaski Grzmiąckie, Wyśmierzyce
Cena318 000 zł
Rodzaj działkirolna
Forma własnościOdrębna własność

Siedlisko z łąką nad strumieniem, budynki gospodarcze do remontu lub wyburzenia Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica • piekny widok • bliskość terenów zielonych Działka rolna. Typ własności: Odrębna własność. Siedlisko złożone z trzech działek o łącznej powierzchni 5810 metrów. 500 metrów do rzeki w linii prostej. Dom do generalnego remontu lub wyburzenia. Prąd i woda na działce. Pozostałość altanki, wędzarnia do odświeżenia. 28 arów łąki, bardzo cicha i spokojna okolica. Za działką znajduje się dolina rzeki Pilicy. Lokalizacja zapewnia bezpośrednią bliskość natury i możliwość spotkania wielu gatunków zwierząt. Idealna inwestycja dla osoby szukającej spokoju lub pod agroturystykę. Działka graniczy z lasem i strumykiem. Bliskość rzeki Spokojna okolica Strumień graniczący z działką Las graniczący z działką Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/TEXU103 ZADZWOŃ: 571pokaż telefon. Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Numer oferty: TEXU103