Działka pod działalność gospodarczą

Sortowanie:
Znaleziony: 286 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka pod działalność gospodarczą
Działka pod działalność gospodarczą
6000 zł
nowe Rzeszów 20 dni plecy
Powierzchnia1 300
Cena za m²4.62 zł/m²

Do wynajęciaDziałka pod działalność gospodarczą o powierzchni 13 arów z budynkiem o powierzchni 27 m2 oraz garażem blaszanym(24m2). Działka znajduje się w Rzeszowie przy ul.Cienista/Morgowa.

Działka pod działalność gospodarczą 6ha
Działka pod działalność gospodarczą 6ha
18168500 zł
Kórnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia62 650
Cena za m²290 zł/m²

Mam do sprzedania działkę pod działalność gospodarczą o szerokim zakresie nieuciążliwym dla środowiska.Jest to grunt o powierzchni 62650 m².Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć VAT 23%.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Przeznaczona pod działalność produkcyjną, magazynową, usługową.Zlokalizowana jest przy ulicy Stachowskiej w Żernikach, w odległości około 10 km od Poznania, w otoczeniu dużej zabudowy gospodarczej.Dostęp do działki z drogi asfaltowej.Media: prąd i woda.

Działka pod działalność gospodarczą Czempiń!
Działka pod działalność gospodarczą Czempiń!
274400 zł
Czempiń 30+ kilka dni temu
Powierzchnia2 744
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działkę w Czempiniu przy ul. Polnej!Działka po powierzchni 2 744 m2 pod działalność gospodarczą. W trakcie podziału. Cena za metr kwadratowy - 100 zł netto. Media prąd, woda kanalizacja, gaz w ul. Polnej.Dojazd do działki drogą asfaltową. W pobliżu sklepy oraz plac zabaw.Zapraszamy do kontaktu!UWAGA! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie oznacza rozpoczęcia sprzedaży działki!!

Działka pod działalność gospodarczą  Podkowińskiego  Działdowo
Działka pod działalność gospodarczą Podkowińskiego Działdowo
4600 zł
Działdowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia648
Cena za m²7.1 zł/m²

Dzień dobry, Wynajmę działkę Usługowo handlową pod działalność gospodarczą w miejscowości Działdowo znajdującą na ulicy Władysława Podkowińskiego przy sklepie Kredens, Kościół Katarzyny Aleksandryjskiej. Działka jest ogrodzona płot panelowy z bramą wjazdową 4 metry szerokość wjazdu działka posiada możliwość podłączenia gazu oraz wody ,prądu wynajmę pod działalność gospodarczą np komis samochodowy lub myjna lub inna działalność według potrzeb za wynajem wystawię miesięcznie fakturę VAT cena wynajmu oraz okresu wynajmu do uzgodnienia z osobą wynajmującą pod działalność gospodarczą całość działki to 648m² Cena wynajmu za 1m² to 7,98zł, cena za wynajem działki w całości to 5658zł brutto miesięcznie, 4600zł netto do negocjacji w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub wiadomość SMS 51*******96, aktualne zdjęcia w ogłoszeniu jest możliwość wynajmu połowy działki co daje 324m² Cena wynajmu połowy działki to 2585zł netto 3179zł brutto do ceny netto należy doliczyć VAT 23% dlatego w ogłoszeniu podaję zapis brutto, netto. Jest możliwość tylko wynajmu miesięcznie działki na określony czas przez wynajmującego na podstawie umowy wynajmu gruntu ,na chwilę obecną nie ma możliwości sprzedaży.

Działka pod działalność gospodarczą  Podkowińskiego  Działdowo
Działka pod działalność gospodarczą Podkowińskiego Działdowo
3198 zł
Działdowo 28 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia648
Cena za m²4.94 zł/m²

Dzień dobry, Wynajmę działkę Usługowo handlową pod działalność gospodarczą w miejscowości Działdowo znajdującą na ulicy Władysława Podkowińskiego przy sklepie Kredens, Kościół Katarzyny Aleksandryjskiej. Działka jest ogrodzona płot panelowy z bramą wjazdową 4 metry szerokość wjazdu działka posiada możliwość podłączenia gazu oraz wody ,prądu wynajmę pod działalność gospodarczą np komis samochodowy lub myjna lub inna działalność według potrzeb za wynajem wystawię miesięcznie fakturę VAT cena wynajmu oraz okresu wynajmu do uzgodnienia z osobą wynajmującą pod działalność gospodarczą całość działki to 648m² Cena wynajmu za 1m² to 4,01zł, cena za wynajem działki w całości to 2600 netto miesięcznie, 3198zł brutto do negocjacji w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub wiadomość SMS 51*******96, aktualne zdjęcia w ogłoszeniu jest możliwość wynajmu połowy działki co daje 324m² Cena wynajmu połowy działki to 1299zł netto 1597zł brutto do ceny netto należy doliczyć VAT 23% dlatego w ogłoszeniu podaję zapis brutto, netto. Jest możliwość tylko wynajmu miesięcznie działki na określony czas przez wynajmującego na podstawie umowy wynajmu gruntu ,na chwilę obecną nie ma możliwości sprzedaży.

Wydzierżawię Działkę Działka pod działalność gospodarczą 45 arów
Wydzierżawię Działkę Działka pod działalność gospodarczą 45 arów
2000 zł
Lututów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 500
Cena za m²0.44 zł/m²

Wydzierżawię Działkę pod działalność gospodarczą 45 arów. Działka niezabudowana..

Działka pod działalność gospodarczą
Działka pod działalność gospodarczą
3500 zł
Brzeg 30+ kilka dni temu
Pow. działki3100
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażBez pośredników

Wynajem długoterminowy, Działka nr 212 na terenie miasta Brzeg przy ul. Sikorskiego, z dwiema drogami dojazdowymi, możliwość podłączenia prądu, gazu, kanalizacji, koszt wynajmu za najniższą krajową.

Działka pod działalność gospodarczą - Oporów
Działka pod działalność gospodarczą - Oporów
1950000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 725
Cena za m²715.6 zł/m²

Działka o powierzchni 2725 metrów kwadratowych. Teren przeznaczony pod budowę obiektów o różnorodnym profilu działalności gospodarczej, zlokalizowany na Oporowie, naprzeciwko nowo powstałego dużego osiedla mieszkaniowego, tak zwanego Nowego Oporowa, w znacznej części już zamieszkałego, w którym w najbliższym czasie zamieszka łącznie ponad 7 tys. ludzi. Teren może być przeznaczony pod budowę obiektów o bardzo różnorodnym profilu prowadzonej w nich działalności gospodarczej.Cena za metr kwadratowy wynosi 715 zł netto. Do ceny należy jeszcze doliczyć VAT.Uchwalony dla tego terenu miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego definiuje bardzo szeroki zakres możliwej na tym terenie aktywności gospodarczej, od działalności handlowej i usługowej poprzez produkcyjną i magazynową aż do specjalistycznych usług medycznych. Wielkość gruntu oraz umiejscowienie mediów o wysokiej wydajności umożliwiają różnorodne sposoby jego wykorzystania.

Działka pod działalność gospodarczą 2,38 ha
Działka pod działalność gospodarczą 2,38 ha
3094000 zł
30 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia23 800
Cena za m²130 zł/m²

AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący Tel. (użyj formularza kontaktowego) Na sprzedaż działki w miejscowości Pruchna gmina Strumień. Nr ewid: 430/28- powierzchnia 0,58 ha 430/27 -powierzchnia 0,65 ha 430/48 -powierzchnia 1,15 ha Łączna powierzchnia gruntu to 2,38 ha tj 238 ar tj 23800 m2. Działki są o przeznaczeniu pod tereny działalności gospodarczej: usługowo-handlowe, rzemiosła produkcyjnego, przemysłu spożywczego i przetwórstwa. Mpzp-Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego 430/27 w całości 430/28 i 430/48 w części leżą w: 21 U,UR,P,S czyli: Przeznaczenie podstawowe: Tereny działalności gospodarczej - usługowo -handlowe, rzemiosła produkcyjnego, przemysłu spożywczego i przetwórstwa. Przeznaczenie dopuszczalne: Mieszkania wbudowane w obiekty przeznaczone pod usługi Budynki mieszkalne wolnostojące- utrzymanie stanu istniejącego z możliwością modernizacji Zieleń o funkcji izolacyjnej Ulice i drogi dojazdowe Parkingi do obsługi terenów o funkcji usługowej Obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej oraz obsługi komunikacji. Media: Woda, prąd, gaz, i kanalizacja deszczowa. Lokalizacja blisko DK 81 ok 1,8 km do wyjazdu na drogę szybkiego ruchu. Bielsko-Biała 34 km Skoczów 11 km Katowice 60 km Cieszyn 18 km Cena jest ceną brutto. Klient kupujący nie płaci żadnej prowizji!!!! Zapraszam na prezentację nieruchomości. Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.   RE/MAX Invest ul. Wyzwolenia 1 43-300 Bielsko-Biała Tel: (użyj formularza kontaktowego)   Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka pod działalność gospodarczą AG Robakowo
Działka pod działalność gospodarczą AG Robakowo
1800000 zł
Robakowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 000
Cena za m²300 zł/m²

Mam do sprzedania działkę pod działalność gospodarczą o powierzchni 6000 m² w Robakowie, gmina Kórnik.Na działce można pobudować budynki produkcyjne, magazynowe oraz usługowe (obiekty handlowe max. 2000 m²) z dachami płaskimi lub stromymi o kącie nachylenia połaci dachowych do 28 stopni. Maksymalna powierzchnia zabudowy działki nie może przekroczyć 45%.Minimalna powierzchnia zieleni 15%.Wysokość zabudowy ogranicza się do trzech kondygnacji nadziemnych, jednak nie więcej niż 20 m.Media: prąd, woda, gaz.Podana powyżej cena jest ceną netto + 23% VAT.

Działka inwestycyjna pod działalność gospodarczą
Działka inwestycyjna pod działalność gospodarczą
270000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 500
Cena za m²180 zł/m²

Sprzedam działkę położoną przy drodze krajowej nr.92 w Miedzichowie o powierzchni 1.500m2 pod inwestycje lub działalność gospodarczą Działka jest ogrodzona oraz posiada trzy duże bramy wjazdowe Działka ma legalny utwardzony i wyasfaltowany zjazd Więcej informacji pod numerem tel. 602_506_193

Działka inwestycyjna pod działalność gospodarczą
Działka inwestycyjna pod działalność gospodarczą
750000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 358
Cena za m²117.96 zł/m²

Posiadam na sprzedaż działkę z przeznaczeniem pod działalność gospodarczą wraz z budynkiem Oferta dotyczy dwóch działek o powierzchni 4380m2 , 1978m2 oraz budynek o powierzchni ok.330m2 Działka ogrodzona w dobrej lokalizacji na uboczu miejscowości Bobry ( warmińsko-mazurskie) położonej w pobliżu drogi ekspresowej S61 Via Baltica Działka o łącznej pow. 0,635 ha ogrodzona płytami z prefabrykatu Budynek o pow 330m2 wyposażony w: -2 pomieszczenia produkcyjne -2 pomieszczenia z przeznaczeniem pod szatnie -kuchnię -toaleta - pomieszczenie biurowe Budynek z podłączeniem do sieci energetycznej, wodociągi oraz kanalizację

Działka pod działalność gospodarczą z projektem budowlanym ekstra
Działka pod działalność gospodarczą z projektem budowlanym ekstra
73200 zł
18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia732
Cena za m²100 zł/m²

Działka budowlana pod usługi. Jest najlepszą , tańszą alternatywą dla lokalizacji w mieście np na usługi medyczne, biurowe czy małą hurtownię. Nadaje się również na inne funkcje np. mieszkalne indywidualne lub inwestycyjnie. Możliwość wyboru innej powierzchni. Jest plan miejscowy, media i wygodny asfaltowy dojazd. Jako, że sprzedający jest architektem w cenie jest projekt budowlany z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Działka zabudowana pod działalność gospodarczą o powierzchni 2707m2
Działka zabudowana pod działalność gospodarczą o powierzchni 2707m2
530000 zł
Sokółka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 707
Cena za m²195.79 zł/m²

Sprzedam działkę pod działalność gospodarczą o powierzchni 2707m2. Działka położona jest w Sokółce przy ul. Nowej numer geodezyjny działki 2458. Działka w użytkowaniu wieczystym. Na działce znajduje się: 1.Budynek magazynowo-socjalny a) kubatura 1160m3 b) powierzchnia zabudowy 238m2 c) powierzchnia użytkowa 186m2 2. Magazyn wyrobów gotowych - wiata blaszana. a) kubatura 534m3 b) powierzchnia zabudowy 134,3m2 c) powierzchnia użytkowa 123m2 Działka ogrodzona i utwardzona. Dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd, itp.) Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Działka do wynajęcia pod budowe marketu lub działalność gospodarczą !
Działka do wynajęcia pod budowe marketu lub działalność gospodarczą !
5000 zł
Jordanów 26 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 900
Cena za m²1.72 zł/m²

Wynajme działkę pod budowe marketu, postój ciężarówek lub innego sprzętu, bądz pod działalność gospodarczą. Działka znajduje się przy drodze powiatowej ok. 300 metrów od centrum Jordanowa w kierunku Łętowni. Trzy drogi dojazdowe. Działka posiada wszystkie udogodnienia i spełnia wszystkie warunki pod zabudowę marketu. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny !

Działka budowlana pod działalność gospodarczą
Działka budowlana pod działalność gospodarczą
1200000 zł
Środa Wielkopolska 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²105 zł/m²

Mam do sprzedania działkę o powierzchni 10000 m² pod zabudowę magazynowo - produkcyjno - usługową.Działka zlokalizowana jest w miejscowości Brzostek pomiędzy Środą Wielkopolską, a Zaniemyślem.W drodze przy działce prąd, woda, gaz.   

Działka zabudowana pod działalność gospodarczą
Działka zabudowana pod działalność gospodarczą
650000 zł
Głowno 30+ kilka dni temu
Pow. działki972

Sprzedam nieruchomość zabudowaną domem z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o funkcji usług związanych z obsługą cmentarza z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi przykładowo zakład pogrzebowy, zakład kamieniarski, kwiaciarnia itp. Na nieruchomość składają się dwie działki objęte Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Łączna powierzchnia to 972 m2. Teren nieruchomości ogrodzony. Budynek znajdujący się na działce przystosowany jako budynek mieszkalny. Możliwość zaadaptowania budynku na potrzeby biura. Dom ogrzewany za pomocą pieca gazowego. Masz jakieś pytania, chcesz umówić się na prezentacje? Zadzwoń! Opiekun oferty : Paulina Adamczyk Tel. 794 - pokaż numer telefonu - Szukasz NOWEJ nieruchomości, ale nie sprzedałeś jeszcze STAREJ? Zadzwoń pomogę Ci w przeprowadzeniu skutecznej transakcji wiązanej ! Pomagam w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu ! Zapraszam również do naszego oddziału w Łodzi przy ulicy Nawrot 85a/2 (wejście od ul. Wysokiej); tel. 42 307 24 61; mail: @ strona internetowa www.freedom-nieruchomosci.pl Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny." Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka nad morzem Jarosławiec pod działalność gospodarczą
Działka nad morzem Jarosławiec pod działalność gospodarczą
25000 zł
Jarosławiec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia540
Cena za m²46.3 zł/m²

Do wynajęcia działka nad morzem w miejscowości Jarosławiec, przy ulicy Rybackiej (w bezpośrednim sąsiedztwie portu rybackiego). Działka narożna 540m2 z widokiem na morze i port (100m do morza) z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. W działce media: prąd, woda, kanalizacja. Działka ogrodzona, istnieje możliwość rozebrania ogrodzenia. Cena do uzgodnienia. Tel. 60*****33

Działka 18 ar, Kawnice, pod działalność gospodarczą
Działka 18 ar, Kawnice, pod działalność gospodarczą
56000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 800
Cena za m²31.11 zł/m²

Sprzedam działkę w miejscowości Kawnice, gmina Golina o nr geod. 314/29. Działka w planie gminnym przeznaczona pod AG- aktywizację gospodarczą, można postawić domek jednorodzinny ale niezbędne jest zarejestrowanie w nim dzialalnosci. Do działki doprowadzone są media: prąd oraz woda. Działka w ładnym, ustawnym kształcie. teren wyczyszczony z samosiejek, gotowy do budowy. Ładny, płaski teren. Posiadam dokumenty po przeprowadzeniu badań geologicznych w/w działki. Cena do negocjacji.

Działka 21 ar zabudowana do adaptacji pod działalność gospodarczą
Działka 21 ar zabudowana do adaptacji pod działalność gospodarczą
265000 zł
Boguchwała 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 100
Cena za m²126.19 zł/m²

Sprzedam dzialkę 21ar położoną bezpośrednio przy DK19 w Boguchwale. Nr działek 1510 i 1506. Na działce stary dom drewniany 100m2 oraz zabudowania po gospodarstwie rolnym o powierzchni 250m2. Obiekty doskonale nadające się do adaptacji na działalność gospodarczą np produkcyjną, magazynową lub warsztat samochodowy. Budynki wybudowane bezposrednio przy granicy sąsiednich dzialek co powoduje dużo większą możliwość wykorzystania pozostałej części działki. Telefon 60*******20

działka pod market lub nieuciązliwą działalność gospodarczą 0,52 ha
działka pod market lub nieuciązliwą działalność gospodarczą 0,52 ha
1260000 zł
Mysłowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 258
Cena za m²239.63 zł/m²

witam na sprzedaż 5200 m2 działki w Mysłowicach Wesołej przy ul. Dzierżonia - 350 m od centrum Wesołej działka położona bezpośrednio przy ulicy był tam stary budynek (nr 23) ktory został wyburzony i plac został uprzątnięty kwota jest ceną netto zapraszam do kontaktu - sprzedaż bezpośrednia !

Wydzierżawię plac
Wydzierżawię plac
1200 zł
Rypin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 000
Cena za m²0.6 zł/m²

Działka pod działalność gospodarczą, przy trasie Rypin Żuromin, możliwe utwardzenie.

Sprzedam działkę budowlaną.
Sprzedam działkę budowlaną.
Syców 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²140 zł/m²
Powierzchnia1736 m²
Typbudowlana

Działka budowlana (przemysłowa) w Sycowie, bardzo dobra lokalizacja, 50 m od głównej drogi przy ul Oleśnickiej. Wszystkie media na miejscu. Działka pod dom a także pod działalność gospodarczą.

Wynajmę Plac utwardzony
Wynajmę Plac utwardzony
3500 zł
Ciechanowiec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 000
Cena za m²1.75 zł/m²

Witam wynajmę działkę handlowo-usługową na różną działalność gospodarczą . Działka utwardzona + monitoring Więcej informacji pod telefonem 60*****30

Wynajmę działkę 600m2 + dom 70m2
Wynajmę działkę 600m2 + dom 70m2
3500 zł
Luboń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia600
Cena za m²5.83 zł/m²

Witam Wynajmę działkę 600m2 z domem/pomieszczeniem gospodarczym 70m2 Działka przeznaczona pod działalność gospodarczą nie wynajmuje w celach mieszkaniowych Działka znajduje się w Luboniu okolice Netto

Działka w centrum Szczytna
Działka w centrum Szczytna
394000 zł
Szczytno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia570
Cena za m²691.23 zł/m²

Sprzedam działkę w centrum Szczytna przy ulicy Polskiej obok TBS. Działka inwestycyjno- mieszkaniowa, lokalizacją idealna pod działalność gospodarczą. Wydane warunki zabudowy.

Wynajmę działkę 600m2 + dom 70m2
Wynajmę działkę 600m2 + dom 70m2
3500 zł
Luboń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia600
Cena za m²5.83 zł/m²

Witam Wynajmę działkę 600m2 z domem/pomieszczeniem gospodarczym 70m2 Działka przeznaczona pod działalność gospodarczą nie wynajmuje w celach mieszkaniowych Działka znajduje się w Luboniu okolice Netto Możliwa faktura VAT

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
278000 zł
Niepołomice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia200
Cena za m²1390 zł/m²

Sprzedam działkę usługowo przemysłową budowlaną w ścisłym centrum Niepołomic ulica targowa. Działka nadaje się pod budowę budynku lub działalność gospodarczą. Wszystkie media. Działka posiada kształt kwadratu. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Sprzedaż działki
Sprzedaż działki
22000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1900
Rodzaj działkiRolna

Sprzedam działkę przy trasie Rzeszów - Brzozów w miejscowości Lutcza. Działka pod działalność gospodarczą lub budowę domu. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr.886. Działka rolnicza nr.2864.W sąsiedztwie jest już prowadzona działalność gospodarcza. Działka nie zabudowana bez drzew (łąka). Cena za całość działki. Wymiary działki ok. 95m. x 20m.

Działka z domami
Działka z domami
2200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 900
Cena za m²1157.89 zł/m²

Działka z dwoma domami. Mniejszy domek ma 140m2, a większy 300m2. Ogrzewanie przygotowane do pomp ciepła. Mały dom można wykorzystać pod działalność gospodarczą.

Grunt 4000m2 Smętowo Chmieleńskie
Grunt 4000m2 Smętowo Chmieleńskie
295680 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²19 zł/m²
Powierzchnia4000 m²
Szerokość0 m
Długość0 m
Typrolna
Drogaasfalt

Działka rolna o powierzchni 4.000m2 położona w województwie pomorskim, powiecie Kartuskim, na pojezierzu Kaszubskim oraz obrzeżach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Klasa bonitacyjna ziemi V i VI. Działka płaska, nie ogrodzona. Działka położona przy drodze wojewódzkiej 228. Idealna pod działalność gospodarczą

Wynajmę działkę 0.55 ha pod działalność/skład w Grajewie
Wynajmę działkę 0.55 ha pod działalność/skład w Grajewie
4000 zł
Grajewo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 500
Cena za m²0.73 zł/m²

Wynajmę działkę o pow. 0,55 ha w Grajewie przy ul. Cudro. Działka zaznaczona na mapie kolorem żółtym. Pod działalność gospodarczą, handlową, skład itp. Cena 4000 zł/mies/całość

Działka inwestycyjna w Nowej Dębie, 83 ary
Działka inwestycyjna w Nowej Dębie, 83 ary
325000 zł
Nowa Dęba 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 300
Cena za m²39.16 zł/m²

Sprzedam działkę o pow. 83 arów (nr działki 140/1) os. Dęba. Na działce media: kanalizacja, woda, prąd, własne trafo. Działka bez planu zagospodarowania przestrzennego, pod działalność gospodarczą.

Działka inwestycyjna Reda.ul.Łąkowa
Działka inwestycyjna Reda.ul.Łąkowa
4800000 zł
Reda 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia15 000
Cena za m²320 zł/m²

Posiadam w sprzedaży działkę przeznaczoną pod działalność gospodarczą o powierzchni 15000 m2 położoną w miejscowości Reda, przy ulicy Łąkowej. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - od ulicy Łąkowej,

Działka na wynajem
Działka na wynajem
3600 zł
Wilkowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 200
Cena za m²1.64 zł/m²

Do wynajęcia plac o pwierzchni 22a wraz z biurem, pod działalność gospodarczą, przemysłowo-budowlaną Plac położony w Wilkowicach przy głównej ulicy Żywieckiej, wjazd na plac bezpośrednio z ulicy Działka ogrodzona

Działka 1100m2 przy S7 róg Wydmowej i Kolejowej
Działka 1100m2 przy S7 róg Wydmowej i Kolejowej
1500 zł
Łomianki 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 100
Cena za m²1.36 zł/m²

Mam do wynajęcia działkę ogrodzoną jest też prąd może być pod działalność gospodarczą . Działka znajduje się w Łomiankach przy ul Kolejowej 31 róg Wydmowej . W razie pytań zapraszam do kontaktu .

Wydzierżawię grunty Michałów Rudnicki pod działalność lub ma
Wydzierżawię grunty Michałów Rudnicki pod działalność lub ma
9500 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu
Powierzchnia40000 m²
Typinwestycyjna
Drogautwardzona

Wydzierżawię grunty rolne i tereny pod działalność gospodarczą z różnym przeznaczeniem, również na magazyny, hale i inne. Media przy drodze dostępne. Woda, energia. Michałów Rudnicki gmina Kłomnice. Działka 4 ha.

Wynajmę działkę/plac składowy/pod działalność gosp
Wynajmę działkę/plac składowy/pod działalność gosp
3500 zł
Zgorzelec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²3 zł/m²

Do wynajęcia działka/plac w Zgorzelcu przy ul. Orzeszkowej. Działkę można użytkować jako plac składowy, bazę logistyczną,  pod działalność gospodarczą. Działka jest ogrodzona, posiada bramę wjazdową. Na terenie kontener socjalny, dostęp do prądu.  Dojazd drogą utwardzaną.  Powierzchnia działki 1000m2. 

Bydgoszcz Łochowo ul. szosa bydgoska 41 / budowlana
Bydgoszcz Łochowo ul. szosa bydgoska 41 / budowlana
349000 zł
Łochowo 15 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²232.67 zł/m²

Działka budowlana Bydgoszcz, Łochowo ul. Szosa Bydgoska 41 - pod budowę firmy, domu lub budynku wielorodzinnego - doskonała lokalizacja pod dom lub działalność gospodarczą - działka przy drodze asfaltowej - OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - posiadam inne działki w tej lokalizacji Cena do negocjacji - 349 .000 ZŁ TEL. 66*******77

Działka AG, Zasutowo, 3km Września
Działka AG, Zasutowo, 3km Września
3601665 zł
Września 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia26 679
Cena za m²150 zł/m²

Mam do sprzedania działkę budowlaną przeznaczoną pod działalność gospodarczą, położoną w miejscowości Zasutowo, gmina Nekla, powiat wrzesiński. Działka zlokalizowana jest przy drodze Krajowej nr 92 w odległości 3 km od miasta Września. Łączna powierzchnia gruntu wynosi 26679 m². Grunt przeznaczony jest pod działalność magazynowo-produkcyjno-usługową. W drodze zlokalizowana jest sieć energetyczna średniego napięcia i wodociągowa. Działka zlokalizowana jest w odległości 250 m od stacji Orlen.

Wynajmę długoterminowo działkę narożną przy drodze powiatowej
Wynajmę długoterminowo działkę narożną przy drodze powiatowej
1150 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 400
Cena za m²0.14 zł/m²

Wynajmę długoterminowo działkę narożną przy drodze powiatowej, super lokalizacja w Swarzowie. Działka jest częściowo utwardzona, idealna pod działalność gospodarczą. Całkowita powierzchnia to 84 ary, możliwość wynajęcia tylko części (30 lub 54 ary). Działka uzbrojona. Istnieją 3 mostki wjazdowe. Zainteresowanych proszę o kontakt!

Działka Żary 11 554 m2
Działka Żary 11 554 m2
750000 zł
Żary 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²120 zł/m²
Powierzchnia11554 m²
Typrolna
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Działka przeznaczona pod działalność gospodarczą, niezabudowana - obecnie sklasyfikowana jako RV i RVI. położona przy drodze asfaltowej w bezpośrednim sąsiedztwie dużego węzła komunikacyjnego, oraz największego zakładu produkcyjnego w Żarach. Do wynajęcia lub do sprzedania.

Działka przy DK 31
Działka przy DK 31
2000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia990
Cena za m²2.02 zł/m²

Działka do wydzierżawienia , znajduje się w miejscowości Widuchowa na ul. Wopistów. W połowie utwardzona ,teren zostanie w pełni posprzątany i gotowy do działania , idealne miejsce pod każdą działalność gospodarczą , przy placu będzie budowane DINO .Jest to miejsce idealne pod działalność gospodarczą droga krajowa 31 w obszarze Gryfino - Chojna- Kostrzyn . Bardzo dobre miejsce . Do dyspozycji wiata, dwa pomieszczenia biurowe z aneksem kuchennym, toaleta Ogrzewanie centralne - kotłownia z piecem. Na wyposażeniu waga elektroniczna najazdowa do 12 ton. W razie dodatkowych pytań proszę dzwonić

Działka z dostępem do mediów. Możliwość zabudowy.
Działka z dostępem do mediów. Możliwość zabudowy.
84900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia4 200
Cena za m²20.21 zł/m²

Działka z miejscowości Ignaców. Nieruchomość posiada dostęp do mediów. Płaski teren. Dojazd do nieruchomości dobrze utrzymaną droga asfaltową. W pobliżu są magazyny i firmę y przemysłowe, działka ma potencjał zabudowy pod pod działalność gospodarczą. Do najbliższego jeziorka ok. 33 km. Do miejscowości gminnej ok. 1,7 km. Gorąco polecam, zachęcam do oglądania.

Działka gruntowa pod wynajem Pleszew 961 m kw.
Działka gruntowa pod wynajem Pleszew 961 m kw.
350 zł
Pleszew 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia961
Cena za m²0.36 zł/m²

Działka gruntowa do wynajęcia przy ulicy Krótkiej w Pleszewie. Media dostępne to prąd oraz woda. Działka 961 m kw. z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, pod uprawy, przechowywanie lub na cele rekreacyjne. Na działce blaszany garaż-schowek, który można przemieścić. Koszty wynajmu 350 zł / miesiąc.

ATRAKCYJNA DZIAŁKA 3000 m2 i budynki na sprzedaż
ATRAKCYJNA DZIAŁKA 3000 m2 i budynki na sprzedaż
190000 zł
Siedlce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²63.33 zł/m²

ATRAKCYJNA DZIAŁKA w cichej lokalizacji wraz z budynkami w stanie surowym na sprzedaż. Idelana pod inwestycje lub działalność gospodarczą. DZIAŁKA + BUDYNKI Lokalizacja: Łęczycki, gmina Paprotnie Powierzchnia: 3000 m2 Budynki: dom drewniany, budynki w stanie surowym Media: woda, prąd, kanalizacja Więcej informacji Marcin, 53*******32

Sprzedam działkę pod AG Łękno gm. Zaniemyśl !!
Sprzedam działkę pod AG Łękno gm. Zaniemyśl !!
625000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 100
Cena za m²201.61 zł/m²

Sprzedam działkę pod działalność gospodarczą o powierzchni 3100m2 działka utwardzona ogrodzona woda przyłączona reszta mediów w drodze . Ogłoszenie dotyczy działki zaznaczonej na zdjęciu z wymiarami nr ewidencyjny działki 185/99, działka mieści się w Łęknie ul.Transportowa gm. Zaniemyśl Podana cena jest ceną netto do drobnej negocjacji. Wiecej informacji pod nr tel 883x311x225

Usługowo-budowlana działka do wynajęcia
Usługowo-budowlana działka do wynajęcia
8000 zł
dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²4 zł/m²

Do wynajęcia działka usługowo budowlana o powierzchni 20 arów. Dojazd do działki drogą utwardzoną, zjazd bezpośrednio na działkę. Wynajmę pod działalność gospodarczą, hale, skup, magazyn lub parking. Media (prąd, gaz, woda) w drodze. Zachęcam do obejrzenia.

Dąbrowica 9900m2
Dąbrowica 9900m2
495000 zł
nowe wczoraj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia9 900
Cena za m²50 zł/m²

Dąbrowica działka 9900m2 ,część bud.3900 m2 pozostała część może być pod nieuciążliwą działalność gospodarczą .Druga linia zabudowy,media w drodze gminnej,w projekcie podłączenie do kanalizacji .Dobra lokalizacja dojazd do centrum miasta 10min .Dokładne informacje pod tel 60*******15 .Sprzedaż bezpośrednia .

Głubczyce Kołłątaja plac działka pomieszczenia biurowe warsztat
Głubczyce Kołłątaja plac działka pomieszczenia biurowe warsztat
17000 zł
Głubczyce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia12 000
Cena za m²1.42 zł/m²

Wynajmę utwardzony plac o powierzchni 1,2 hektara .Na placu znajdują się pomieszczenia warsztatowe o powierzchni około 300 m2 oraz biura o łącznej powierzchni 100 m2. Teren oświetlony ,ogrodzony dużymi bramami wyjazdowymi .Strategicznie bardzo dobra lokalizacja na działalność gospodarczą ze względu na swoje położenie przygraniczne.Działka idealna pod działalność gospodarczą np.: warsztat samochodowy , serwis opon, autokomis , myjnie samochodową, wypożyczalnie aut, bazę transportową, skład opału, bazę przeładunkową . Możliwość po wcześniejszym dogadaniu się postawienia hali . Działka posiada wiele możliwości Więcej informacji udzielę telefonicznie .