Działka pod działalność i zabudowę mieszkaniową

Sortowanie:
Znaleziony: 45 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka pod zabudowę mieszkaniową / usługową - bezpośrednio
Działka pod zabudowę mieszkaniową / usługową - bezpośrednio
73000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²450 zł/m²
Powierzchnia3800 m²
Szerokość50 m
Długość76 m
Typbudowlana

Działka pod zabudowę mieszkaniową / usługową - bezpośrednio Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową / szeregową / usługową w miejscowości Wiry k/Poznania (gmina Komorniki) - bardzo dobra lokalizacja! Działka położona jest w gęsto zabudowanej i uzbrojonej okolicy mieszkaniowej, w pobliżu sklepy i drobna działalność gospodarcza. Z trzech stron ogrodzona i zabudowana sąsiadami, czwarta strona od ulicy. Dojazd utwardzony, asfaltowy. Działka jest nieuzbrojona, natomiast ze względu na otoczenie koszty doprowadzenia mediów będą ograniczone do minimum. Zgodnie z MPZP: Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej i bliźniaczej z usługami nieuciążliwymi. Treść uchwały - link poniżej: http********************************************************************************* W związku z powyższą treścią MPZP oraz faktem, że działka rolna jest klasy V nie trzeba jej odralniać. Działka ma kształt trapezu o wymiarach (72-78m)x (47-54)m. Pow. 3.800m2 Na działce rosną drzewa samosiejki - mogę je usunąć we własnym zakresie (załatwienie pozwolenia na wycinkę ok 1msca). Widoczny na zdjęciu przystanek autobusowy będzie przesunięty. Sprzedaż bezspośrednio od właściciela (osoba prywatna)

Działka 4,7011 ha, ul. Brykowska, Wys. Maz.
Działka 4,7011 ha, ul. Brykowska, Wys. Maz.
1350000 zł
Wysokie Mazowieckie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia47 011
Cena za m²28.72 zł/m²

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 4,7011 ha / 47011 m2 położona w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Brykowskiej. Działka składająca się z: * 2,8342 ha gruntów ornych * 1,8669 ha lasu Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego - tereny produkcji rolnej. Część terenu o powierzchni 600m2 objęta planem pod zabudowę mieszkaniową. Sąsiedztwo zabudowane - domy jednorodzinne. Tereny ościenne objęte planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Dostępne media w drodze. Grunty położone przy drodze asfaltowej. W planach budowa drogi (do końca 2022 r.) wraz z ze zjazdami na teren przedmiotowej działki. Teren atrakcyjny pod kątem inwestycyjnym. Blisko Mlekovita oraz centrum Wysokiego Mazowieckiego. Atrakcyjna lokalizacja pod działalność usługową, osiedle mieszkaniowe. Cicha i spokojna okolica oddalona zaledwie kilka minut od centrum miasta. Cena do negocjacji. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, stanowią zaproszenie do negocjacji.

Pod inwestycję usługową (handlową) lub mieszkalną.
Pod inwestycję usługową (handlową) lub mieszkalną.
2840000 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia14 998
Cena za m²189.36 zł/m²

Kontakt: Katarzyna Kołucka Tel. (użyj formularza kontaktowego) Działka inwestycyjna pod zabudowę usługowa ( handlową) lub mieszkalną, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przy drodze wojewódzkiej relacji Chojnice-Tuchola.  Powierzchnia działki  14998 m2. Działka zlokalizowana przy wjeździe do Tucholi od strony Chojnic na terenie zabudowanym w bliskim sąsiedztwie Hurtowni Hydraulik oraz Stacji Paliw ORLEN.  Na terenie działki dopuszcza się realizację obiektów usługowych ( w tym handlowych) w których będzie prowadzona wszelka działalność usługowa, łączenie funkcji mieszkaniowej i usługowej w jednym obiekcie, a także zabudowę mieszkaniową wolnostojącą, Media (w drodze) - woda, - kanalizacja, - prąd. Kontakt: Katarzyna Kołucka Tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka w Białowieży
Działka w Białowieży
1113400 zł
Białowieża 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 567
Cena za m²200 zł/m²

ATRAKCYJNA DZIAŁKA W BIAŁOWIEŻY NA SPRZEDAŻ!!! Witam, oferuję do sprzedaży działkę w BIAŁOWIEŻY o dużej powierzchni 5.567 m kw. Działka zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi i gospodarczym. Posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej (ulica asfaltowa) oraz wszystkie media. Położona blisko centrum Białowieży i znanych szlaków turystycznych. Idealna pod zabudowę mieszkaniową, jak również pensjonat, domki rekreacyjne. Posiada duży teren, który można zagospodarować pod działalność turystyczną. Zainteresowanych proszę o kontakt tylko telefoniczny 69*******14 lub 79*******11. Sprzedaż wyłącznie bezpośrednio, agencje nieruchomości z góry proszę o niepodejmowanie kontaktu.

Piękna DZIAŁKA na sprzedaż, Krasnystaw, Os. Rońsko
Piękna DZIAŁKA na sprzedaż, Krasnystaw, Os. Rońsko
347620 zł
Krasnystaw 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 674
Cena za m²130 zł/m²

Do sprzedania piękna, płaska działka budowlana o kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. ok. 40 m x 58 m, położona w Krasnymstawie pomiędzy ul. Piaskową/Spacerową/Miętową. Lokalizacja na spokojnym osiedlu „Rońsko” w otoczeniu zadbanych domów jednorodzinnych. Działka niezabudowana, w pełni uzbrojona, z dostępem do mediów – gaz, prąd, woda, kanalizacja. Działka bardzo dobrze skomunikowana, dojazd do działki bezpośrednio drogą asfaltową i oświetloną. W otoczeniu występuje dużo zieleni. Bardzo szybki dojazd do centrum miasta i wyjazd na trasę Lublin – Zamość. Nieruchomość na sprzedaż składa się z dwóch działek ewidencyjnych o numerach: 174/3 i 174/4 i łącznej powierzchni 2674 m2 (mapka w zał.). Działka idealna pod zabudowę mieszkaniową lub działalność gospodarczą o niskim stopniu uciążliwości, a także dla dewelopera pod małą inwestycję mieszkaniową. Cena: 130 zł / m2 CENA DO NEGOCJACJI Telefon: 51*******95

Pod inwestycję mieszkalną lub usługową (handlową).
Pod inwestycję mieszkalną lub usługową (handlową).
7489000 zł
Tuchola 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia39 613
Cena za m²189.05 zł/m²

Kontakt: Katarzyna Kołucka Tel. (użyj formularza kontaktowego) Dwie działki o łącznej powierzchni 39613 m2  położone w Tucholi przy drodze wojewódzkiej relacji Chojnice - Tuchola. Teren przeznaczony pod inwestycję zarówno mieszkaniową jak i realizację obiektów usługowych (handlowych).   Na terenie działki dopuszcza się  realizację obiektów usługowych ( w tym handlowych) w których będzie prowadzona wszelka działalność usługowa, łączenie funkcji mieszkaniowej i usługowej w jednym obiekcie, a także zabudowę mieszkaniową wolnostojącą,  Działka zlokalizowana jest przy wjeździe do Tucholi od strony Chojnic na terenie zabudowanym w bliskim sąsiedztwie Hurtowni Hydraulik oraz Stacji Paliw ORLEN.  Media (w drodze) - woda, - kanalizacja, - prąd. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Kontakt: Katarzyna Kołucka Tel. (użyj formularza kontaktowego)

Ferma drobiu, działka rolna, działka siedliskowa, działka rekreacyjna
Ferma drobiu, działka rolna, działka siedliskowa, działka rekreacyjna
580000 zł
Lubin 29 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia25 000
Cena za m²23.2 zł/m²

Sprzedam fermę drobiu z pomieszczeniami socjalnymi, mieszkalnymi,(dach i pomieszczenia wymagają remontu)wielkość działki 1,10 ha, obok fermy znajdują się grunty rolne o pow. 1,50 ha z możliwością przekształcenia pod zabudowę mieszkaniową lub możliwością przekształcenia na inną działalność, ogólna pow. to 2,60 ha .Idealne miejsce na hodowlę np. koni, alpak. Działka przy samym lesie w miejscowości Jurcz ,w sąsiedztwie działki jest szkółka z jazdą konną, cicha, spokojna okolica. Nr działek : 170, 172***********172/5, 172/6. Można sprawdzić lokalizację na geoportalu lub geoportalu 360.

Działka 10min od Autostrady A1 pod dom lub usługi
Działka 10min od Autostrady A1 pod dom lub usługi
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 831
Cena za m²51.75 zł/m²

Duża działka budowlana w miejscowości Bukowiec (gmina Koszęcin, powiat lubliniecki) Działka w większości objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Tereny oznaczone na rysunkach planów symbolem „MNR”: przeznacza się pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej, usług i działalności nie powodujących ponadnormatywnych emisji substancji szkodliwych oraz drgań i hałasu do środowiska. Dzięki dopuszczeniu usług świetnie nadaje się pod działalność gospodarczą ze względu na wymiary, przeznaczenie i lokalizacje bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW 907 zaledwie 10 km (10 minut) od węzła autostradowego A1 w Woźnikach. Inne parametry działki numery ewidencyjne 1399 i 1400 powierzchnia 4831 Wymiary  42x119x40,5x115 metrów na działce znajduje się studnia wodociąg w drodze Istnieje możliwość zakupu tylko jednej działki. Zapraszam do kontaktu

Działka inwestycyjno-budowlana z aktualnym Planem Zagospd. Przestrzen.
Działka inwestycyjno-budowlana z aktualnym Planem Zagospd. Przestrzen.
10000 zł
Błonie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 200
Cena za m²1.22 zł/m²

Wynajmę działkę Inwestycyjną (inne propozycje ) w atrakcyjnej lokalizacji - Rejon BŁONIA- Marysinka o pow.ok.8200 m2 P.Z.P. na działalność gospodarczą- usługowo-handlowo-produkcyjną. Możliwość postawienia stacji benzynowej z zajazdem ,magazynów lub pod inną działalność, Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza również zabudowę mieszkaniową bliźniaczą. Działka przylega do trasy poznańskiej szer.67 mb.- jak zaznaczono na zdjęciach. Po drugiej stronie trasy znajduje się duża stacja BIPI , a przy niej parking oraz elegancki luksusowy hotel - to samo można również zrobić po drugiej stronie- przy tej trasie w tej lokalizacji klientów starczy dla wszystkich tych którzy z jednej strony jadą do W-wy i tych którzy wracają ruch jest bardzo duży.

Działka budowlana Żabia Wola
Działka budowlana Żabia Wola
600000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3000
Rodzaj działkiBudowlana

ŻABIA WOLA TRZY DZIAŁKI BUDOWLANO-USŁUGOWE NA SPRZEDAŻ. Trzy działki każda po 1000 m2 położone obok siebie. Wymiary działek 1000 m2 : 20 x 50. Wymiary trzech działek łącznie : 60 x 50. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który dopuszcza tu zabudowę mieszkaniową i usługi oznaczenie terenu MU. Dopuszcza się budowę hall, obiektów produkcyjnych / dla produkcji nieuciążliwej/, biur a także zabudowę mieszkaniową. MEDIA: prąd, woda, gaz w drodze przy działce, na przyłącze prądu i wody właściciel posiada umowy, kanalizacja w planach gminy, studzienki TPSA w drodze przy działce. Doskonała lokalizacja do zjazdu na trasę S-8 około 600 m. Doskonały dojazd do Warszawy. Fantastyczna oferta dla osób poszukujących działki pod działalność gospodarczą. P.S. działka posiada projekt budynku - hala i biuro. POLECAM. UWAGA CENA DO NEGOCJACJI!!! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: AKM-GS-53746-3

Działka pod zabudowę w Kajewie k. Gołuchowa
Działka pod zabudowę w Kajewie k. Gołuchowa
265000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 531
Cena za m²75.05 zł/m²

NA SPRZEDAŻ: DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ W KAJEWIE GM. GOŁUCHÓW, 3531 m² - 265 000 zł (cena do negocjacji).DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ: MIESZKANIOWĄ LUB POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, W KAJEWIE, GMINA GOŁUCHÓW, PRZY DRODZE PUBLICZNEJ BIELAWY - CIESLE, O NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ, W ODLEGŁOŚCI 1 km OD DROGI KRAJOWEJ NR 12 W BIELAWACH (POMIĘDZY PLESZEWEM A KALISZEM). WYMIARY DZIAŁKI: SZEROKOŚĆ - OD ok. 25 m W CZĘŚCI FRONTOWEJ DO ok. 53 m W CZĘŚCI POŁUDNIOWEJ, DŁUGOŚĆ (GŁĘBOKOŚĆ) - OD ok. 90 DO ok. 104 m. W DRODZE DOSTĘPNE MEDIA: WODA, PRĄD, SIEĆ TELEKOMUNIKACYJNA.DZIAŁKA JEST POŁOŻONA W SPOKOJNEJ I CICHEJ OKOLICY, W SĄSIEDZTWIE ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ ORAZ ZAGRODOWEJ, W POBLIŻU RESTAURACJI KASZTANOWY DWÓR. W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe.Nieruchomość jest położona w okolicy o dużych walorach rekreacyjnych i turystycznych - w sąsiednim Gołuchowie znajduje się Jezioro Gołuchowskie z kąpieliskiem oraz kompleks leśny, zamek, park i rezerwat żubrów.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!nr tel.: (użyj formularza kontaktowego), Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Możliwość zakupu 71 lub 35 arów
Możliwość zakupu 71 lub 35 arów
169000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia7 114
Cena za m²26.57 zł/m²

Działka rolno budowlana o powierzchni 7114 m2, położona we wsi Bąków przy ul. Podlesie w gminie Strumień w bliskim sąsiedztwie DK 81, trzecia linia zabudowy od trasy. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach ok 128m x 52m. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje część działki o wymiarach ok 35m x 52m jako budowlaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, oraz dopuszcza nieuciążliwą działalność (np. handel, gastronomia, rzemiosło). Działka na bezpośredni dostęp do drogi publicznej, asfaltowej ul. Podlesie. W drodze dostępne są media, woda, prąd, gaz. Sąsiedztwo działki to zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.Właściciel nie wyklucza sprzedaży połowy nieruchomości po wcześniejszym podziale geodezyjnym. CENA PODLEGA NEGOCJACJI!!!Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów  KC.Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości.Kontakt Marcin Grzegorczyk (użyj formularza kontaktowego) 

Działka inwestycyjna budowlana  z MPZP Lisiec dolnośląskie gmina Lubin
Działka inwestycyjna budowlana z MPZP Lisiec dolnośląskie gmina Lubin
1399000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia38 168
Cena za m²36.65 zł/m²

Działka z MPZP inwestycyjna dla dewelopera pod jednorodzinną zabudowę Lisiec gmina Lubin Teren inwestycyjny z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dolny Śląsk Legnica Lubin Lisiec, Gmina Lubin działki dla dewelopera Działka nr 249/70 obręb Lisiec z MPZP Gminy Lubin pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne - o pow. 3,8168 ha ( RIVB-2,9774, RVI-0,8395 ha ) ha - sprzedam. Atrakcyjna działka budowlana z MPZP - dla dewelopera - może powstać osiedle domów jednorodzinnych Z NIECODZIENNYM WIDOKIEM NA ŚNIEŻKĘ! Teren zlokalizowany bezpośrednio z drogą powiatową. Wieś Lisiec uzbrojona jest we wszystkie media - gaz ziemny, woda, kanalizacja i energia elektryczna. Działka graniczy z terenami rolnymi i lasami! Widok z działki na Śnieżkę. Lisiec to spokojna miejscowość - z dala od ośrodków przemysłowych! Jej lokalizacja stała się doskonała dzięki wybudowanej niedawno nowej drodze ekspresowej ( S-3 ) Szczecin - Jelenia Góra - w odległości ok. 6 km! We wsi Lisiec istnieje dwustuletni park z pałacem zabytkowym. Aktualnie trwają prace adaptacyjne pod działalność usług gastronomicznych i hotelowych. Odległość od Legnicy - 22 km - 10 min. Trasą S3 - od Lubina ( Stolica Zagłębia Miedziowego ) - 20 km - 10 min drogą S3. Wieś Lisiec położona jest wśród lasów i terenów rolniczych. Piękne krajobrazy, mnóstwo leśnych, utwardzonych ścieżek rowerowych. Gorąco polecam, to dobra inwestycja! Cena działki w całości netto - 1.399.000 zł - ok. 36 zł za m kw. plus podatek 23% VAT

Działka 10min od Autostrady A1 pod dom lub usługi
Działka 10min od Autostrady A1 pod dom lub usługi
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 831
Cena za m²51.75 zł/m²

Duża działka budowlana w miejscowości Bukowiec (gmina Koszęcin, powiat lubliniecki) uzbrojona w wodę. Działka w większości objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Tereny oznaczone na rysunkach planów symbolem „MNR”: przeznacza się pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej, usług i działalności nie powodujących ponadnormatywnych emisji substancji szkodliwych oraz drgań i hałasu do środowiska. Dzięki dopuszczeniu usług świetnie nadaje się pod działalność gospodarczą ze względu na wymiary, przeznaczenie i lokalizacje bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW 907 zaledwie 10 km (10 minut) od węzła autostradowego A1 w Woźnikach. Inne parametry działki numery ewidencyjne 1399 i 1400 powierzchnia całkowita  4831 m2 Wymiary 42x119x40,5x115 metrów na działce znajdują się dwie studnie na działce znajduje się przyłącz wodny do wodociągu przyłącz prądu już był (został zdemontowany) światłowód i telekomunikacja obok działki Istnieje możliwość zakupu tylko jednej działki. Zapraszam do kontaktu

Działka budowlana Bukowiec 1863m2
Działka budowlana Bukowiec 1863m2
139000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 863
Cena za m²74.61 zł/m²

Duża działka budowlana w miejscowości Bukowiec (gmina Koszęcin, powiat lubliniecki) zbrojona w wodę. Działka w większości objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Tereny oznaczone na rysunkach planów symbolem „MNR”: przeznacza się pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej, usług i działalności nie powodujących ponadnormatywnych emisji substancji szkodliwych oraz drgań i hałasu do środowiska. Dzięki dopuszczeniu usług świetnie nadaje się pod działalność gospodarczą ze względu na wymiary, przeznaczenie i lokalizacje bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW 907 zaledwie 10 km (10 minut) od węzła autostradowego A1 w Woźnikach. Inne parametry działki numery ewidencyjne 1400 powierzchnia całkowita 1863 m2 na działce znajdują się dwie studnie na działce znajduje się przyłącz wodny do wodociągu przyłącz prądu już był (został zdemontowany) światłowód i telekomunikacja obok działki Istnieje możliwość zakupu dodotkowej działki z tyłu o powierzchni 30a. Zapraszam do kontaktu

Działka budowlano-rolna Bukowiec 2968m2
Działka budowlano-rolna Bukowiec 2968m2
129000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 968
Cena za m²43.46 zł/m²

Duża działka budowlana w miejscowości Bukowiec (gmina Koszęcin, powiat lubliniecki)  Działka w większości objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Tereny oznaczone na rysunkach planów symbolem „MNR”: przeznacza się pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej, usług i działalności nie powodujących ponadnormatywnych emisji substancji szkodliwych oraz drgań i hałasu do środowiska. Dzięki dopuszczeniu usług świetnie nadaje się pod działalność gospodarczą ze względu na wymiary, przeznaczenie i lokalizacje bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW 907 zaledwie 10 km (10 minut) od węzła autostradowego A1 w Woźnikach. Inne parametry działki numery ewidencyjne 1399  powierzchnia całkowita 2968 m2 Wymiary 42x119x40,5x115 metrów Wodociąg w drodze głównej. światłowód i telekomunikacja obok działki Istnieje możliwość zakupu pierwszej działki od drogi. Nasze biuro specjalizuje się w obsłudze działek. Pomagamy zwiększyć wartości nieruchomości Obsługujmy w pełni procedury podziału Uzyskujemy zgody Dyrektora KOWR Uzyskujemy warunki zabudowy i przyłączy mediów Zapraszam do kontaktu

Do wynajęcia część działki  pod Wrocławiem
Do wynajęcia część działki pod Wrocławiem
2500 zł
Wrocław 18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 900
Cena za m²0.64 zł/m²

Do wynajęcia działka ( PLAC UTWARDZONY) o całkowitej pow. 2900 m2 o kształcie prostokąta, o wymiarach: długość 100 m, szerokość 39 m. Nadaje się na różnorodną nieuciążliwa działalność np. rekreacyjną ,usługową, handlową (np. ekspozycja towarów, sprzedaż, skup palet, szkolenie psów, itp. Aktualnie na części placu tj. 1000 m2 znajduje się hurtownia -kamień ogrodowy , kostka brukowa . Działka jest z dostępem do mediów ( własna skrzynka energetyczna, a woda, kanalizacja i gaz jest na granicy działki), z dobrym dojazdem i placem manewrowym. Ujęta jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi oraz zabudowę mieszkaniową. Położona jest przy oświetlonej drodze gminnej, ogrodzona z jednej strony ( od strony zjazdu z drogi) , a z pozostałych trzech stron otoczona drożnym, głębokim rowem. Znajduje się ok. 12 km od Wrocławia w Groblicach ( gmina Siechnice) przy drodze krajowej nr 94 (Wrocław- Oława- Opole ), co umożliwia dogodne i szybkie połączenie z Wrocławiem oraz z węzłem obwodnicy i z autostradą A4.

Działki budowlane Chylice gm. Jaktorów
Działki budowlane Chylice gm. Jaktorów
284760 zł
8 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 356
Cena za m²210 zł/m²

Na sprzedaż działki w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu nowo powstających domów oraz lasu brzozowego. 1# Działka o powierzchni 1356m² znajduje się przy ulicy Alpejskiej. Media znajdują się w drodze. Cena - 210zł/m² Dobra lokalizacja: °Szkoła/Przedszkole 1km °Market 2km °Dworzec PKP 2km °Szybki dojazd do głównej ulicy Warszawskiej. °Blisko do wjazdu na autostradę A2 °Dobry dojazd do trasy katowickiej °45 km od Warszawy ° Działki w kształcie prostokąta 2# Działka o powierzchni 1293m² od ulicy Słonecznej z drogą gminną w planach. Media w ulicy Słonecznej. Cena - 170zł/m² Powiat Grodziski/Jaktorów/Chylice ul. Alpejska oraz druga od strony ul. Słonecznej z dojazdem drogą gminną w planach. Cena podlega negocjacji. Więcej informacji pod numerem telefonu. Plan ustala przeznaczenie terenu - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, dostosowaną kubaturą i rozwiązaniami architektonicznymi do otaczającej zabudowy mieszkaniowej. Plan dopuszcza lokalizację, określonych na podstawie przepisów szczególnych, usług nieuciążliwych podstawowych (np.: sklepów sprzedaży detalicznej, zakładów fryzjerskich itp.) oraz warsztatów pracy właścicieli, których działalność nie powoduje wprowadzenia ruchu transportu ciężkiego ponad 3.5 t.

Działka bud. 16arów, 3km od Rynku w Kazimierzu
Działka bud. 16arów, 3km od Rynku w Kazimierzu
250000 zł
Kazimierz Dolny 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 606
Cena za m²155.67 zł/m²

Szeroka, spokojna działka budowlana o powierzchni 1600 mkw, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wielorodzinną i pensjonatową w Cholewiance, zaledwie 3 kilometry od Rynku w Kazimierzu Dolnym.Lokalizacja:Działka znajduje się w Cholewiance, przy lokalnej drodze gruntowej 400 metrów od jednej z głównych ulic Kazimierza Dolnego - ul. Czerniawy, blisko willi Kazimiera. Do Rynku mamy 3 kilometry, dojazd możliwy ulicą Czerniawy lub Słoneczną i Krakowską. Do przeprawy promowej Kazimierz Dolny - Janowiec, jest 3 km. Okolica gwarantuje wiele atrakcji: od festiwali filmowych po imprezy winiarskie, do tego kazimierskie krajobrazy i mnóstwo szlaków turystycznych.DziałkaSzeroka działka budowlana, pow. 1606 mkw, wymiary ok. 24*65 m, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i pensjonatowe (MNP). Można tu postawić duży dom na wakacje i weekendy lub zamieszkać w nim na stałe, albo budynek z kilkoma mieszkaniami pod wynajem i prowadzić działalność usługową (noclegi, gastronomia). Dojazd na posesję dobrze utrzymaną, utwardzoną drogą. Woda i prąd jest na sąsiedniej działce, sieć gazowa ok. 200 m od działki.Numer działki 163/2 obręb Cholewianka.Nasza opinia:- słoneczna działka budowlana blisko Kazimierza- możliwość postawienia domu pod wynajem i założenia działalności usługowej- w pobliżu dostępna woda, prąd i gaz -doskonała baza wypadowa na wycieczki po kazimierskich wąwozach Planujesz sprzedaż domu, działki, mieszkania, lokalu?Zadzwoń! Pomogę bezpłatnie wycenić Twoją nieruchomość, a jeśli zechcesz, korzystnie sprzedam.Jacek Jeżowskitel. (użyj formularza kontaktowego) ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Grunt 832m2 Grudziądz
Grunt 832m2 Grudziądz
28 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²290 zł/m²
Powierzchnia832 m²
Typrekreacyjna
Drogaasfalt

Unikat na grudziądzkim rynku nieruchomości! Na sprzedaż działki nad jeziorem Tarpno przy ul. Jaśminowej, bezpośrednio przy linii brzegowej ! Na sprzedaż pozostały 3 działki budowlane bezpośrednio przy jeziorze, przy utwardzonej i oświetlonej ulicy Jaśminowej. Działka nr 61/6 o powierzchni 943m2 Działka nr 61/5 o powierzchni 832m2 Działka nr 61/4 o powierzchni 885m2 Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługową . Ewentualna działalność musi być nieuciążliwa co gwarantuję ciszę i spokój przyszłym mieszkańcom. Dla tego terenu został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Bezpośrednio przy działce znajdują się prąd oraz wodociąg miejski. Możliwość zakupu wszystkich trzech działek z możliwością negocjacji ceny. Przy zakupie jednej też możemy ponegocjować, ale trochę mniej :) Jeśli szukasz miejsca do budowy swojego wymarzonego domu może to być idealne miejsce dla Ciebie! Biuro Emka współpracuję z wykonawcą domów jednorodzinnych- możemy pomóc przy wyborze projektu i wykonawcy Twojego nowego domu! POLECAM Tomasz Niewiński Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179 tel. 609 222 96 Emka Nieruchomości Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Tomasz Niewiński (licencja nr: 22179) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działki budowlane Chylice gm. Jaktorów
Działki budowlane Chylice gm. Jaktorów
284760 zł
wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 356
Cena za m²210 zł/m²

Na sprzedaż działki w cichym i spokojnym miejscu, w otoczeniu nowo powstających domów oraz lasu brzozowego. 1# Działka o powierzchni 1356m² znajduje się przy ulicy Alpejskiej. Media znajdują się w drodze. Cena - 210zł/m² Dobra lokalizacja: °Szkoła/Przedszkole 1km °Market 2km °Dworzec PKP 2km °Kort tenisowy/Restauracja/Basen 2.5km °Szybki dojazd do głównej ulicy Warszawskiej. °Blisko do wjazdu na autostradę A2 °Dobry dojazd do trasy katowickiej °45 km od Warszawy ° Działki w kształcie prostokąta 2# Działka o powierzchni 1293m² od ulicy Słonecznej z drogą gminną w planach. Media w ulicy Słonecznej. Cena - 170zł/m² Powiat Grodziski/Jaktorów/Chylice ul. Alpejska oraz druga od strony ul. Słonecznej z dojazdem drogą gminną w planach. Cena podlega negocjacji. Więcej informacji pod numerem telefonu. Plan ustala przeznaczenie terenu - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, dostosowaną kubaturą i rozwiązaniami architektonicznymi do otaczającej zabudowy mieszkaniowej. Plan dopuszcza lokalizację, określonych na podstawie przepisów szczególnych, usług nieuciążliwych podstawowych (np.: sklepów sprzedaży detalicznej, zakładów fryzjerskich itp.) oraz warsztatów pracy właścicieli, których działalność nie powoduje wprowadzenia ruchu transportu ciężkiego ponad 3.5 t.

Działka budowlana- Mińsk Mazowiecki
Działka budowlana- Mińsk Mazowiecki
120000 zł
Mińsk Mazowiecki 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²180 zł/m²
Powierzchnia2554 m²
Szerokość21 m
Długość120 m
Typbudowlana

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej. Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania. Zlokalizowana w miejscowości Brzóze przy ul. Południowej położonej 6 km od centrum Mińska Mazowieckiego. * działka o pow. 2554 m.kw * Idealna pod działalność dla firm transportowych (parking) * blisko trasy DK 50 I A2 * Łatwy dojazd * Działka budowlana * W MPZP przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i usługi nieuciążliwe Działka o pow. 2554m2. Wymiary 20m x 120m. Nieruchomość może stanowić ciekawą propozycję dla osób które szukają terenu pod park samochodowy ze względu na bliskość trasy DK50 oraz A2( parking dla tirów). Jest to również nietuzinkowa oferta dla osób lubiących mieszkać z dala od dużych skupisk ludzi. W pobliżu znajduje się mnóstwo zieleni. Zabudowa jest znikoma. Istotnym elementem który zasługuje tutaj na uwagę jest fakt że sprzedawana działka jest ostatnią działką na której można się budować- mamy zatem pewność, że za płotem nie powstanie mam duże skupisko kolejnych domów. Nieruchomość posiada następujące media: - woda 110m od działki - prąd 40m od działki - kanalizacja w projekcie Działka usytułowana w odległości - 6km do Mińska Mazowieckiego - 45 km do Warszawa - 58 km do Siedlec - przy drodze krajowej DK 50 i trasie A2 Nieruchomość jest dostępna od zaraz. Chcesz wiedzieć więcej i zobaczyć to malownicze miejsce, zadzwoń i umów się na spotkanie. Nieruchomość warta obejrzenia. Zapraszam do kontaktu :-) Róża Kot *** *** *** licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości RK Golden House Nieruchomości ul. Sokołowska 51, Siedlce 08-110 NIP 7722251844 www.****************

działka mieszkaniowo-usługowa 0,3204 ha, Mirakowo
działka mieszkaniowo-usługowa 0,3204 ha, Mirakowo
34800 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²64 zł/m²
Powierzchnia3204 m²
Typhandlowo-usługowa
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Mirakowo (gm. Chełmża) przy ul. Zbożowej, na której można pobudować dom oraz garaż lub prowadzić usługi i nieuciążliwą działalność gospodarczą (działka jest objęta MPZP - Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w którym przeznaczona jest pod ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ Z DOPUSZCZENIEM PROWADZENIA USŁUG LUB NIEUCIĄŻLIWEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ; informację tę można sprawdzić w Urzędzie Gminy Chełmża lub na stronach internetowych w Dzienniku Urzędowym woj. kujawsko-pomorskiego - UCHWAŁA Nr XXXI/249/13 RADY GMINY CHEŁMŻA z dnia 26 marca 2013 r.). Oferowany do sprzedaży grunt znajduje się przy drodze wojewódzkiej nr 649. Położony jest w bardzo malowniczym miejscu, blisko lasu (odległość ok. 500 metrów) i jezior: Grodzieńskiego (odległość ok. 500 metrów) oraz Chełmżyńskiego (odległość do plaży w Zalesiu ok. 1200 metrów). Dostępne media: prąd, woda. Nr działki: 321/33 Obręb: Mirakowo Jednostka ewid.: gm. Chełmża powiat: toruński Zapraszam do prezentacji, Piotr L.

✅Idealna działka na biznes blisko trasy
✅Idealna działka na biznes blisko trasy
690000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1267
SprzedażPośrednik

✅Co oferujemy do zakupu? Płaska, zabudowana działka w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Alei Krakowskiej, zaledwie 25 minut samochodem do Warszawy. Opis działki:  Przeznaczenie działki: Oferowana działka została wyodrębniona w wyniku podziału. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego została sklasyfikowana jako działka o charakterze mieszkaniowo usługowym. Oznacza to wg planu, że jest przeznaczona przede wszystkim pod  zabudowę usługową, - zabudowę mieszkaniową jednorodzinna wolnostojąca, jednolokalową; - rzemiosło, a dopuszczalne są też: - usługi publiczne, - usługi wbudowane w budynki mieszkalne, - składy i magazyny, - hotele, wolnostojące budynki gospodarcze i garażowe, - zieleń urządzona, - sieci i urządzenia infrastruktury technicznej, - drogi wewnętrzne, dojścia, dojazdy, utwardzenia, parkingi. Dopuszcza się rozbudowę, przebudowę i nadbudowę istniejących budynków; Obecny stan działki: Jej powierzchnia ok 1267 mkw zabudowana jest obecnie budynkiem gospodarczo mieszkalnym, który był użytkowany na kwatery dla robotników. Posiada on duży przestronny garaż. Obecnie budynek jest wstanie do gruntownego remontu lub wyburzenia. Działka jest uzbrojona posiada dostęp do wody, elektryczności, gazu i jest wyposażona w szambo szczelne Nabywając ją możesz obecną zabudowę wykorzystać do stworzenia hotelu dla pracowników, co może być opłacalne ze względu na pobliskie Chińskie Centrum Handlowe, lub też możesz stworzyć z uwagi na istniejące garaże Nowoczesny warsztat samochodowy położony blisko Alei Krakowskiej Opis lokalizacji Działka jest położona w miejscowości Marysin/Wólka Kosowska w gminie Lesznowola, nieopodal Magdalenki, Jabłonowa, Kolonii Warszawskiej, Janek. Jeśli chcesz nabyć działkę na której będziesz mógł postawić kilka segmentów, lub szukasz miejsca na warsztat samochodowy lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą to jest to miejsce dla ciebie. Zapraszamy na prezentację i do zakupu _________________________________________________________ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii i planów bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana Osowiec gm. Żabia Wola
Działka budowlana Osowiec gm. Żabia Wola
269000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki2000
Rodzaj działkiBudowlana

Piękna działka budowlana o powierzchni 2000 m2 , o wymiarach 33 x 60,5 m ,położona w zacisznym miejscu Osowca. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną. Plan dopuszcza: a) lokalizację usług podstawowych i warsztatu pracy właściciela b) adaptację istniejącego zainwestowania zgodnie z funkcją terenu - w przypadku istniejącej zabudowy mieszkaniowej plan dopuszcza rozbiórkę lub rozbudowę, modernizacją i adaptację nie wpływającą na zmianę funkcji terenu, plan zakazuje: a) lokalizacji obsługi technicznej napraw pojazdów samochodowych, handlu hurtowego, placów składowych, baz pojazdów transportu, b) lokalizacji usług podstawowych i warsztatu pracy właścicieli, których działalność powoduje wprowadzenie ruchu transportu ciężkiego ponad 3,5 tony. Dojazd do działki drogą utwardzoną. W sąsiedztwie nowa, ładna zabudowa jednorodzinna, duży las. Media: prąd przy działce. Do szkoły i trasy S 8 ok. 3 km. Do Grodziska Maz. ok 7 km. Do Warszawy i Grodziska Maz. kursuje komunikacja autobusowa. Teren płaski , suchy. Na działce dużo sosen i brzóz. Bardzo polecam. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: AKM-GS-54146

Działka 18208m2 Bodzanów
Działka 18208m2 Bodzanów
1350000 zł
Bodzanów 25 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²127 zł/m²
Powierzchnia18208 m²
Szerokość72 m
Długość170 m
Typhandlowo-usługowa
Drogaasfalt

*zdjęcia należą do właściciela oferty TYLKO U NAS! Działka inwestycyjna przy drodze wojewódzkiej Oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 1,8 HA i wymiarach ok. 150x111x125 m. Działka o lekkim nachyleniu, położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO Na powierzchni ok. 1 ha działka leży w obszarze oznaczonym w MPZP symbolem D22MU - zabudowy mieszkaniowej i usług z przeznaczeniem podstawowym pod: 1) zabudowę mieszkaniową jednorodzinną realizowaną w zabudowie wolnostojącej wraz z częścią usługową mieszczącą się w budynku mieszkalnym lub w budynku wolnostojącym, 2) zabudowę usługową realizowaną bez funkcji mieszkaniowej, 3) zabudowę jednorodzinnej realizowanej bez funkcji usługowej. Warunki zabudowy: 1) maksymalną wysokość budynków 10 metrów, licząc od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku do najwyżej położonej kalenicy dachu, 2) teren biologicznie czynny działki budowlanej nie może być mniejszy niż 30% powierzchni działki budowlanej, 3) wskaźnik powierzchni zabudowy terenu nie może być większy niż 30%, 4) minimalna powierzchnia działki wynosi 1000 m2, minimalna szerokość działki wynosi 18 metrów. Na powierzchni ok. 53 a działka leży w obszarze oznaczonym w MPZP symbolem D14U - zabudowy usługowej o charakterze komercyjnym z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod urządzenia i obiekty budowlane służące prowadzeniu działalności komercyjnej obejmującej: handel, gastronomię, hotelarstwo, rzemiosło, rzemiosło produkcyjne, działalność gospodarczą i produkcyjną, obsługę komunikacji (z wykluczeniem stacji paliw), obsługę turystyki, sportu i rekreacji, działalność bankową, finansową, biurową, administracyjną, projektową, badawczą, naukową, oświatową, leczniczą, opiekuńczo - wychowawczą lub inną usługową realizowaną ze środków prywatnych wraz z parkingami w wielkościach dostosowanych do potrzeb i wskaźników związanych z rodzajem prowadzonej działalności. Warunki zabudowy: 1) maksymalną wysokość: - 12 metrów; 2) teren biologicznie czynny nie może być mniejszy niż 30% powierzchni działki budowlanej, 3) wskaźnik powierzchni zabudowy terenu nie może być większy niż 40%; 4) minimalna powierzchnia działki wynosi 1000 m2 , minimalna szerokość działki wynosi 20 metrów; Na pozostałym obszarze (ok. 20 a) działka znajduje się w terenie rolniczym R. Szczegóły określa MPZP dostępny pod adresem: http*************************** i http***************************teksty/LIX_429_10bbst.pdf MEDIA - w odległości do 100 m (poza kanalizacją) Biuro pomaga bezpiecznie przeprowadzić transakcję. Szczegóły oferty *** *** *** ::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: w ulicy Gaz: w ulicy Woda: w ulicy Dojazd: asfalt Otoczenie: zabudowa mieszana Kanalizacja: brak Komunikacja publ.: bus Odległość do komunikacji publicznej [m]: 50 Odległość od centrum [m]: 2400 Odl. do sklepu [m]: 1200 Odl. do szkoły [m]: 2300 Odl. do przedszkola [m]: 2300 Wymiary działki [m]: 72x170 i 70x80 Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: lekko nachylona Kształt działki: w kształcie litery L Ogrodzenie działki: brak Warunki zabudowy: brak Zabudowa działki: brak ::LINK DO STRONY http*********************************** Zobacz Wirtualny Spacer: http************************************** ::KONTAKT DO AGENTA Marek Wawrzeń +48 ***-***-*** ma***3@s*******.pl ::DANE BIURA Oddział BS5, Nowa Huta Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski Os. Kazimierzowskie 36 31-844 Kraków 12 265 10 29 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marek Wawrzeń (licencja nr: 26458)

Działka budowlana ul. Modlińska
Działka budowlana ul. Modlińska
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²636 zł/m²
Powierzchnia1180 m²
Szerokość24 m
Długość50 m
Typbudowlana

IDEALNA JAKO LOKATA KAPITAŁU !! CENA DO NEGOCJACJI Do sprzedaży działka budowlana 1180 m2, druga linia zabudowy w prostokącie o wym ok 22x 55 z możliwością zabudowy do 2,5 piętra, na działce prąd, pozostałe media w ulicy Modlińskiej ok 150 m, na działce domek do rozbiórki. Druga linia zabudowy. Możliwość budowy domu jednorodzinnego jak i bliżniaka, dwa wjazdy na działkę, na działce woda z pompy i prąd. Według MPZP działka położona na terenie o symbolu UM. Na terenach przeznaczonych pod zabudowę usługowo - mieszkaniową, oznaczonych na rysunku planu symbolem [UM], ustala się następujące obowiązujące przeznaczenie podstawowe: usługi nieuciąŜliwe o zasięgu lokalnym i ponadlokalnym (handlu, gastronomii, administracji i rzemiosła) oraz mieszkalnictwo jednorodzinne w formie wolnostojącej i bliźniaczej. 2. Na terenach, o których mowa w ust. 1 obowiązują następujące ustalenia: 1) moŜliwość adaptacji istniejącej zabudowy o funkcji zgodnej z podstawowym przeznaczeniem terenu, 2) zachowanie nieprzekraczalnej wysokości noworealizowanej zabudowy do 2 kondygnacji dla zabudowy usługowej i 2,5 kondygnacji dla zabudowy mieszkaniowej (nie więcej niŜ 9m n.p.t.), zachowanie minimalnej szerokości działki dla zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej - 16m, a dla zabudowy bliźniaczej 11m, obowiązek zachowania minimum 40% powierzchni działki jako powierzchni biologicznie czynnej, Dużo zieleni, cisza z dwóch stron las. Idaelna dla rodziny jak i na działalność gospodarczą. Gorąco polecam

Duża działka budowlana pod dom/pensjonat Kazimierz
Duża działka budowlana pod dom/pensjonat Kazimierz
250000 zł
Kazimierz Dolny 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 606
Cena za m²155.67 zł/m²

Szeroka, spokojna działka budowlana o powierzchni 1600 mkw, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wielorodzinną i pensjonatową z możliwością postawienia budynku z kilkoma apartamentami z aneksem kuchennym lub pensjonatu z pokojami pod wynajem. Świetna oferta inwestycyjna w bardzo dobrej lokalizacji, Cholewianka, 3 km od Rynku w Kazimierzu. Lokalizacja: Działka znajduje się w Cholewiance, przy lokalnej drodze gruntowej 400 metrów od jednej z głównych ulic Kazimierza Dolnego - ul. Czerniawy, blisko willi Kazimiera. Do Rynku mamy 3 kilometry, dojazd możliwy ulicą Czerniawy lub Słoneczną i Krakowską. Do przeprawy promowej Kazimierz Dolny - Janowiec, jest 3 km. Okolica gwarantuje wiele atrakcji: od festiwali filmowych po imprezy winiarskie, do tego kazimierskie krajobrazy i mnóstwo szlaków turystycznych. Działka Szeroka działka budowlana, pow. 1606 mkw, wymiary ok. 24*65 m, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, wielorodzinne i pensjonatowe (MNP). Można tu postawić dom na wakacje i weekendy lub zamieszkać w nim na stałe albo duży piętrowy budynek (wys. do 9 m) z kilkoma mieszkaniami/apartamentami pod wynajem, wyposażonymi w aneksy kuchenne lub wspólną kuchnio-jadalnię, z osobnymi wejściami w jednej bryle budynku albo lub pensjonat o powierzchni nawet 640 mkw i w nim zamieszkać lub tylko prowadzić działalność usługową (noclegi, gastronomia). Dojazd na posesję dobrze utrzymaną, utwardzoną drogą. Woda i prąd jest na sąsiedniej działce, sieć gazowa ok. 200 m od działki. Numer działki 163/2 obręb Cholewianka. Nasza opinia: - działka pensjonatowa blisko Kazimierza - możliwość postawienia domu pod wynajem i założenia działalności usługowej - w pobliżu dostępna woda, prąd i gaz -doskonała baza wypadowa na wycieczki po kazimierskich wąwozach Masz do sprzedania dom, działkę, mieszkanie, lokal?   Pozwól nam zająć się tym szybko i skutecznie w Twoim imieniu, także jeśli mieszkasz w innej części kraju lub za granicą. Pomożemy bezpłatnie w wycenie, znajdziemy najlepszego nabywcę, dopilnujemy wszystkich formalności, ograniczając Twoje zaangażowanie w cały proces sprzedaży do niezbędnego minimum.   Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem (użyj formularza kontaktowego) lub poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

Ziemia Działka Wołuszewo 1.7 ha | OKAZJA zmiana planu!
Ziemia Działka Wołuszewo 1.7 ha | OKAZJA zmiana planu!
1700000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia17 000
Cena za m²70 zł/m²

Dzień dobry, za wszelkie oferty biur nieruchomości z góry dziękuję! Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7 ha w Wołuszewie pod miejscowością Ciechocinek. OKAZJA!! Obecnie Rada Gminy Aleksandrów Kujawski przystąpiła do zmiany planu. Nowy właściciel mógłby „zaprojektować” nieruchomość wg własnego pomysłu. Na taką okazję trzeba czekać wiele lat. Obecnie wg MPZP (miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego) ziemia przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną plus usługi wbudowane w budynek mieszkalny typu bytowego, jak drobny handel, działalność biurowa, gabinet lekarski; obsługa komunikacyjna z gminnych dróg publicznych i drogi wewnętrznej. Idealne miejsce dla dewelopera pod budowę osiedla. Na ziemi znajduje się las brzozowy, przeznaczony na cele nieleśne (można zostawić, można wyciąć wg uznania). Plan przewiduje: - 16 działek - komunikacja publiczna: 1) droga gminna w klasie dojazdowej o szerokości w liniach rozgraniczających 10,0 m; 2) w przekroju poprzecznym – droga jednojezdniowa, dwupasowa z dwustronnym chodnikiem lub ciąg pieszo-jezdny. -na działkach o powierzchni większej niż 2 000 m2 dopuszcza się budowę stawu rekreacyjnego; W pobliżu nowe osiedle domów jednorodzinnych Na działce jest przyłącze prądu i wody. Lokalizacja: 2 km do Tężni w Ciechocinku 7 km do wjazdu na autostradę A1 20 km do Torunia 40 km do Włocławka Widok Street View od ulicy Wołuszewskiej: goo.gl/maps/yNk2e1Zn3vTyTGxSA Mapa Google: goo.gl/maps/8r8iHKPqcXVQiQvBA Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania telefonicznie. Pozdrawiam, Sylwia.

Działka budowlano-rolna, pow. 1,12 ha w Zaborzu.
Działka budowlano-rolna, pow. 1,12 ha w Zaborzu.
165000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia11 173
Cena za m²14.77 zł/m²

Duża, szeroka, działka rolno-budowalna 1,12ha, z możliwością zabudowy w miejscowości Zaborze, położonej pośród pól i gospodarstw, niedaleko Kazimierza. Teren budowlany sięga ok. 200 metrów w głąb działki, co daje ok. 5 000 mkw pod duży dom z garażem i dodatkowymi budynkami, jest też wystarczająca przestrzeń na sporą plantację drzew owocowych lub upraw warzywnych. Woda, prąd i gaz i światłowód na działce. Lokalizacja: Działka znajduje się w otoczeniu pól i lasów, w miejscowości Zaborze, położonej 12 kilometrów od Rynku w Kazimierzu, 15 od Nałęczowa, sąsiadują z nią pola uprawne i lasy o raz rozproszone gospodarstwa rolne. W niedalekiej odległości znajdują się również gospodarstwa agroturystyczne i tereny spacerowe. Dookoła mamy pięknie ukształtowany teren ze szlakami do spacerów i tras rowerowych, to świetna baza wypadowa na wycieczki po kazimierskich i nałęczowskich wąwozach, ale też spokojne i dobre miejsce do życia. Działka: Słoneczna, pięknie położona działka o powierzchni 11173 mkw, wymiary ok. 25*500 metrów. Przeznaczenie: ok. 5 000 mkw (25*200 m) jest przewidziane pod zabudowę mieszkaniową (MR, RPm), ok. 6000 mkw to ziemia rolna. Działkę może nabyć każda osoba, pomagamy we wszystkich formalnościach. Gmina posiada plan zagospodarowania i ustalone warunki zabudowy - inwestycję można rozpocząć niezwłocznie po nabyciu prawa do nieruchomości. Można tu postawić duży dom z dodatkowymi zabudowaniami (garaż, warsztat lub pomieszczenia dla zwierząt), założyć piękny, duży ogród z sadem, albo hodować alpaki i koniki polskie). Dobrze nasłoneczniony, przestronny teren sprzyja również uprawie warzyw. W drodze przebiega linia energetyczna, wodociągowa i gazowa oraz światłowód. Numer działki 348, obręb Zaborze Nasza opinia: - duża, słoneczna działka pod agroturystykę lub działalność rolniczą (np. hodowlę koni, alpak) - dobra lokalizacja w pobliżu Kazimierza i Nałęczowa - możliwość postawienia budynków mieszkalnych oraz dodatkowej zabudowy gospodarczej Masz do sprzedania dom, działkę, mieszkanie, lokal?   Pozwól nam zająć się tym szybko i skutecznie w Twoim imieniu, także jeśli mieszkasz w innej części kraju lub za granicą. Pomożemy bezpłatnie w wycenie, znajdziemy najlepszego nabywcę, dopilnujemy wszystkich formalności, ograniczając Twoje zaangażowanie w cały proces sprzedaży do niezbędnego minimum.   Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem (użyj formularza kontaktowego) lub poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

Działka budowlana w świetnej lokalizacji Nieborów
Działka budowlana w świetnej lokalizacji Nieborów
559000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 600
Cena za m²65 zł/m²

Zapraszam do obejrzenia filmu pokazowego. s://youtu.be/9_RIo5o5z3Y Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nieborów. Stosunkowo blisko do wjazdu na autostradę A2, co umożliwia szybkie i wygodne dotarcie do większych miast takich jak Łódź czy Warszawa. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Spacerowej, oznaczenie: nr działki 665. Dużym atutem działki jest jej spokojne położenie oraz dostęp do mediów w pasie drogowym. Prezentowana działka jest płaska, co zdecydowanie ułatwi budowę potencjalnego domu. Działka jest nieogrodzona, a jej powierzchnia wynosi 8600 m2. Dogodny dojazd do działki umożliwia droga asfaltowa. Nieruchomość znajduje się bardzo blisko centrum Nieborowa (ok. 1 km). Prezentowana nieruchomość idealnie nadaje się na budowę wymarzonego domu czy jako teren przeznaczony pod inwestycje. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, w którym ten teren przeznaczono pod zabudowę mieszkaniową oraz działalność produkcyjno-usługową. Ustala się następujące przeznaczenie i szczególne warunki zagospodarowania i użytkowania terenu. 1. przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami; a) zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca z dopuszczeniem zabudowy w granicy działki budowlanej, uwarunkowanej: - szerokością frontów działek budowlanych, - warunkami technicznymi zbliżenia do linii elektroenergetycznych 15kV, b) wysokość budynków mieszkalnych, usługowych i mieszkalno-usługowych do 2 kondygnacji w tym druga kondygnacja w poddaszu użytkowym, c) pozostałe budynki o wysokości do 6m, d) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki do 60%, e) udział powierzchni terenu biologicznie czynnej co najmniej 20% powierzchni działki budowlanej, Serdecznie zapraszam na prezentację. W celu ustalenia terminu proszę o kontakt telefoniczny. Damian Potrzebowski tel. (użyj formularza kontaktowego) E-mail: Chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość? Zapraszam do kontaktu. Zapraszam również do naszego oddziału: Muvon Łódź Centrum | 90-039 Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ul. Wysokiej), tel.: (użyj formularza kontaktowego) "Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty."Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w świetnej lokalizacji Nieborów
Działka budowlana w świetnej lokalizacji Nieborów
559000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 600
Cena za m²65 zł/m²

Zapraszam do obejrzenia filmu pokazowego. s://youtu.be/9_RIo5o5z3Y Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nieborów. Stosunkowo blisko do wjazdu na autostradę A2, co umożliwia szybkie i wygodne dotarcie do większych miast takich jak Łódź czy Warszawa. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Spacerowej, oznaczenie: nr działki 665. Dużym atutem działki jest jej spokojne położenie oraz dostęp do mediów w pasie drogowym. Prezentowana działka jest płaska, co zdecydowanie ułatwi budowę potencjalnego domu. Działka jest nieogrodzona, a jej powierzchnia wynosi 8600 m2. Dogodny dojazd do działki umożliwia droga asfaltowa. Nieruchomość znajduje się bardzo blisko centrum Nieborowa (ok. 1 km). Prezentowana nieruchomość idealnie nadaje się na budowę wymarzonego domu czy jako teren przeznaczony pod inwestycje. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, w którym ten teren przeznaczono pod zabudowę mieszkaniową oraz działalność produkcyjno-usługową. Ustala się następujące przeznaczenie i szczególne warunki zagospodarowania i użytkowania terenu. 1. przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami; a) zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca z dopuszczeniem zabudowy w granicy działki budowlanej, uwarunkowanej: - szerokością frontów działek budowlanych, - warunkami technicznymi zbliżenia do linii elektroenergetycznych 15kV, b) wysokość budynków mieszkalnych, usługowych i mieszkalno-usługowych do 2 kondygnacji w tym druga kondygnacja w poddaszu użytkowym, c) pozostałe budynki o wysokości do 6m, d) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki do 60%, e) udział powierzchni terenu biologicznie czynnej co najmniej 20% powierzchni działki budowlanej, Serdecznie zapraszam na prezentację. W celu ustalenia terminu proszę o kontakt telefoniczny. Damian Potrzebowski tel. (użyj formularza kontaktowego) E-mail: Chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość? Zapraszam do kontaktu. Zapraszam również do naszego oddziału: Muvon Łódź Centrum | 90-039 Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ul. Wysokiej), tel.: (użyj formularza kontaktowego) "Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty."Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Lokalizacja przy DK221 Lublewo Gdańskie
Lokalizacja przy DK221 Lublewo Gdańskie
2492000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 800
Cena za m²283.18 zł/m²

Unikalna lokalizacja - działka inwestycyjna w Lublewie Gdańskim, dokładnie na granicy miejscowości Lublewo Gdańskie - Kolbudy.Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy uczęszczanej drodze wojewódzkiej DK221, w gm. Kolbudy. Gmina znana jest z troski o mieszkańców i sprzyja rozwojowi małego i dużego biznesu. DK 221 stanowi turystyczną drogę dojazdową mieszkańców Gdańska i okolic na pojezierze Kaszubskie.Pobliskie otoczenie działki to domki jednorodzinne, pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoła, przychodnia, przystanki autobusowe, kościół. Nieopodal są Biedronka, Lewiatan , tartak, myjnia samochodowa, nowoczesna Straż Pożarna, basen Aqua Centrum Kolbudy. W bliskim otoczeniu jest też bardzo dużo terenów zielonych, kilkaset ha lasów, rezerwaty przyrody Bursztynowa Góra, rez. Jar Reknicy oraz liczne małe i duże jeziora.LOKALIZACJA:- Gdańsk 20km- Pruszcz Gdański 13km- autostrada S6 - 6 km, S7 – 10km- jezioro Bielkowskie ok. 400m: zadbana plaża gminna, pomosty kąpielowe, szkółka żeglarska; sprzęt wodno-rekreacyjny, jachty do wypożyczenia- wyciąg narciarski Trzepowo 23 km- plaża i morze ok. - ok. 30min autemDZIAŁKANa nieruchomość gruntową składają się 3 działki o łącznej pow. 88 arów. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Media:woda, prąd, gaz, kanalizacja znajdują się przy granicy działki.WARUNKI ZABUDOWY:Zgodnie z w/w i Uchwałą Nr XXII/216/20 dla Lublewa Gdańskiego z dn.24.11.2022:1. MN/U1 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej. W terenie MN/U1 dopuszcza się: zabudowę mieszkaniową jednorodzinną mieszkanie w zabudowie usługowej domy opieki dla seniorów, domy spokojnej starości, hospicja, itp. usługi z wyłączeniem :- warsztatów samochodowych blacharskich i lakierniczych- stacji obsługi samochodów ciężarowych i autobusów- szpitali- usług handlu o pow. sprzedaży powyżej 1500 m2, każda baz transportowych składów materiałów sypkich i masowych poza zamkniętymi obiektami kubaturowymi stacji paliw stolarni oraz innych usług, których uciążliwości ie mieszczą się w granicach nieruchomości 2. U/MN – teren zabudowy usługowej. W terenie U/MN dopuszcza się: zabudowę mieszkaniową jednorodzinną mieszkanie w zabudowie usługowej domy opieki dla seniorów, domy spokojnej starości, hospicja, itp. usługi z wyłączeniem:- stacji obsługi samochodów ciężarowych i autobusów- szpitali- usług handlu w strefie ochrony konserwatorskiej- baz transportowych- składów- itd…. Szczegółowych informacji na temat MPZP oraz „Zasad kształtowania zabudowy i zagospodarowania działki lub terenu” z 2022 roku, udostępnimy zainteresowanym klientom. Z warunkami można zapoznać się też samodzielnie w Urzędzie Gminy.Zapraszam do zakupu działki w tak doskonałym położeniu pod dochodową działalność gospodarczą.

Działka budowlana w spokojnej okolicy
Działka budowlana w spokojnej okolicy
390000 zł
Reda 7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 049
Cena za m²371.78 zł/m²

Działka z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w cichej i spokojnej części miasta Reda! Lokalizacja: Działka położona jest w spokojnej i cichej dzielnicy miasta Reda. Zlokalizowana jest wśród działek zabudowanych budynkami jednorodzinnymi. Działka znajduję się w niedaleko terenów rekreacyjnych, co jest atutem dla osób aktywnych. W pobliżu znajdują się wszystkie najbardziej potrzebne punkty handlowo-usługowe tj. sklepy, restauracje, szkoła podstawowa, przedszkole, a także hotel z basenem i siłownią. Działka: Działka o łącznej powierzchni 1049,00 m2 bardzo zbliżonym do kwadratu (31m x 30m) płaska, ogrodzona z dwóch stron. Dojazd do działki drogą polną, możliwy od strony dwóch ulic. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: Zasady zabudowy i zagospodarowania terenu dla jednostek przestrzennych - karty terenów: Funkcje terenu - wiodąca - mieszkalnictwo jednorodzinne Funkcje terenu - uzupełniająca - produkcja i składowanie Preferowany typ zabudowy mieszkaniowej: jednorodzinna wolnostojąca ekstensywna Zasady zabudowy i zagospodarowania terenu: - kształt dachu połaciowy, symetryczny, minimum dwuspadowy, jednakowy kąt nachylenia głównych połaci: kąt 30° - 45°. - ustala się nieprzekraczalną linię zabudowy mieszkaniowej w odległości 20 m od granic obszarów kolejowych - ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy w odległości 5 m od linii rozgraniczających ulic oznaczonych numerami 0.6.1, 0.6.2 - projekty zagospodarowania działek sąsiadujących z terenami pkp należy uzgodnić z pkp dyrekcją okręgu infrastruktury kolejowej - wydziałem inwestycji i rozwoju w gdańsku - dopuszcza się działalność produkcyjną w parterach budynków mieszkalnych - zagospodarowanie terenów położonych w obszarze archeologicznym wpisanym do rejestru zabytków wymaga zezwolenia wojewódzkiego konserwatora zabytków - liczba miejsc parkingowych w obrębie działek : - 2 na 1 mieszkanie - 20 na 1 000 m2 pow. użyt. usług - 10 na 100 zatrudnionych - 15 na 100 użytkowników - nie ustala się procentu zabudowy działki w stosunku do zabudowy technologicznej - nie ustala się maksymalnej wysokości urządzeń technologicznych - wyłącznie działalność nie zaliczona do kategorii szkodliwych dla środowiska i zdrowia ludzi oraz mogąca pogorszyć stan środowiska Dopuszczalne typy zabudowy mieszkaniowej: - typ zabudowy: jednorodzinna wolnostojąca ekstensywna min. wielkość działki lub max pow. parteru budynku: 800 m2 min. szerokość frontu działki: 22,0 m max. powierzchnia zabudowy działki: 25% max. wskaźnik intensywności zabudowy: 0,3 max. ilość kondygnacji: 2 max. wysokość budynku: 9,5 m Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz Jeśli szukasz pięknej działki w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zieleni a bliskość punktów handlowo usługowych jest dla Ciebie istotna, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Zainteresowanym klientom udzielę szczegółowych informacji. Zapraszam do kontaktu. _ KUP Z NAMI - NAJKORZYSTNIEJ, NAJSZYBCIEJ I BEZPIECZNIE! Jeżeli zainteresowało Cię powyższe ogłoszenie to: - Zadzwoń pod wskazany nr tel. - Umów się na Prezentację, - Przyjedź i Obejrzyj na żywo, - Zaproponuj Swoją cenę prezentowanej nieruchomości. Gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą CENĘ. Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję. Wszystkie nasze transakcje są objęte ubezpieczeniem OC w PZU. Z nami u Notariusza otrzymasz Ofertę Specjalną. Więcej podobnych ofert znajdziesz na naszej stronie:

Teren mieszkaniowo-usługowy, Rzeszów Biała
Teren mieszkaniowo-usługowy, Rzeszów Biała
1499700 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 560
Cena za m²175.2 zł/m²

Teren mieszkaniowo-usługowy, Rzeszów BiałaZapraszam do zapoznania się z nieruchomością gruntową położoną w prężnie rozwijającej się pod kątem mieszkaniowym południowo-wschodniej dzielnicy Rzeszowa. Posesja usytuowana w terenach łączących dziką przyrodę dorzecza Strugu gdzie miasto planuje tereny zielone z szeroko pojętym budownictwem. Dzięki planowanej w pobliżu nieruchomości sieci nowych dróg miejskich, działka jest bardzo pożądaną lokalizacją inwestycyjną pod kątem sytuowania budynków jedno jak i wielorodzinnych. Inwestorzy chętnie zagospodarowują tą dzielnicę Rzeszowa przez to, że od kilku lat Biała cieszy się popularnością wśród napływającej do Rzeszowa ludności poszukującej terenów do zamieszkania. Identyfikacja nieruchomości: * nr działki 531, obręb 224 Rzeszów Biała II, * powierzchnia 85,60 ara, * kształt i wymiary: prostokąt o szerokości 41 m i długości 209 m, * powierzchnia terenu: płaska, pokryta trawą.Zgodnie z wyłożonym do publicznego wglądu w dniach od 27 maja 2022 r. do 30 czerwca 2022 r. projektem Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Rzeszowa, działka 531 jest przeznaczona pod działalność usługową (C.U). W ramach obszaru usługowego dopuszczono: usługi podstawowe, usługi ogólnomiejskie, usługi ponadlokalne, zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą oraz produkcję 1 (nieuciążliwą).Działka leży w niedalekim sąsiedztwie (ok. 450 m) domów jednorodzinnych umiejscowionych min. przy ul. Karola Wojtyły. Nieruchomość ma charakter rolny (klasy gruntów: ŁIII, PsIII, RIIIb, RIIIa). Obecnie posiada dostęp do drogi miejskiej przez służebność dojazdu. Dodatkowo trwają starania właściciela w sprawie wykupienia bezpośredniego dojazdu od drogi miejskiej.W okolicy sprzedawanej nieruchomości znajdują się: * przystanek autobusowy (Kard. K. Wojtyły Sikorskiego 02) oddalony ok. 690 m, * szkoła podstawowa nr 9, przedszkole ok. 2 km, * plac zabaw ok. 900 m, * kościół pw. Miłosierdzia Bożego ok. 1,6 km, * delikatesy, stacja paliw ok. 1 km, * Dom Kultury ok. 2 km.Działka nie jest uzbrojona. Prąd na działce sąsiedniej oddalony ok. 50 m, gaz w okolicy do 150 m, woda i kanalizacja sieciowe ok. 400 m na wschód od nieruchomości.Komunikacja: * samochodem do dworca głównego dojeżdża się ok. 15-17 minut, * autobusem miejskim linii nr 8, 40, 41 do Urzędu Wojewódzkiego dostać się można w ok. 30 minut, * droga samochodem do S19 zajmuje ok. 25 minut a do Autostrady A4 ok. 30 minut.Oferta tej nieruchomości dostępna wyłącznie w naszym biurze Freedom nieruchomości w Rzeszowie przy ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b, lokal 18L. Opiekun oferty: Agnieszka Żmuda Starszy Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Tel. (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Zachęcam Państwa do kontaktu, chętnie udzielę odpowiedzi na szczegółowe pytania jak również zaprezentuję walory nieruchomości.Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Działka w Nieborowie z dostępem do infrastruktury
Działka w Nieborowie z dostępem do infrastruktury
525000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 600
Cena za m²61.05 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8600 m2, znajdującej się w miejscowości Nieborów.  Sprzedawana nieruchomość posiada wiele atutów, takich jak bliskość do autostrady A2, dostęp do mediów w pasie drogowym oraz płaski teren, co ułatwi budowę domu. W najbliżej odległości znajdziemy: - Sklep Dino  - Urząd Gminy  - Komisariat policji  - Liczne restauracje, punkty usługowe oraz placówki oświaty  Działka jest nieogrodzona z dogodny dojazdem drogą asfaltową i znajduje się bardzo blisko centrum Nieborowa.  Nieruchomość gruntowa posiada plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami oraz działalność produkcyjno-usługową. Można na niej postawić budynek mieszkalny wolnostojący z dopuszczeniem zabudowy w granicy działki budowlanej, o wysokości do 2 kondygnacji w tym druga kondygnacja w poddaszu użytkowym. Pozostałe budynki nie mogą przekraczać wysokości 6 m. Wielkość powierzchni zabudowy nie może przekroczyć 60% powierzchni działki, a udział powierzchni terenu biologicznie czynnej musi wynosić co najmniej 20% powierzchni działki budowlanej. Działka ta to doskonała propozycja zarówno dla tych, którzy planują budowę swojego wymarzonego domu, jak i dla inwestorów szukających terenu pod inwestycje. Warto zaznaczyć, że prezentowana nieruchomość znajduje się pomiędzy Łodzią i Warszawą z doskonałym połączeniem, co stanowi dodatkowy atut dla potencjalnych nabywców.  Największą atrakcją turystyczną Nieborowa jest pałac zbudowany w XVIII wieku, który obecnie pełni funkcję muzeum. Pałac otoczony jest pięknym parkiem krajobrazowym o powierzchni około 46 ha, w którym znajdują się liczne aleje spacerowe, fontanny, mostki i stawy. W pobliżu pałacu znajdują się także zabudowania gospodarcze, m.in. stajnie, kuźnie czy spichlerze. W Nieborowie warto zobaczyć także kościół św. Anny zbudowany w XVIII wieku oraz park linowy "Lasy Rodzinne", który jest doskonałym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku. W pobliżu wsi znajdują się także liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne prowadzące przez piękne krajobrazy Kampinoskiego Parku Narodowego. W celu ustalenia terminu proszę o kontakt telefoniczny. Damian Potrzebowski tel. (użyj formularza kontaktowego) E-mail: Patrycja Żyłka  tel. (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość? Zapraszam do kontaktu. Zapraszam również do naszego oddziału: Muvon Łódź Centrum | 90-039 Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ul. Wysokiej), tel.: (użyj formularza kontaktowego) "Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty."Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w Brzozowie k/ Chełmna !
Działka budowlana w Brzozowie k/ Chełmna !
80000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 471
Cena za m²54.38 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1471 m2 w Brzozowie, k/Chełmna.Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica w pobliżu zabudowań mieszkaniowych.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu dla zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej,wolnostojącej z dopuszczalną nieuciążliwą działalnością gospodarczą i usługową.Wystarczy złożyć wniosek o pozwolenie na budowę i można rozpoczynać inwestycję !Obok działki znajduje się przyłącze energetyczne, wodociąg, oraz kanalizacja gminna.W najbliższym otoczeniu nowo powstałe domy jednorodzinne.Świetne połączenia komunikacją miejską do pobliskiego Chełmna, czy nawet Bydgoszczy i Torunia ( ok 40 km ).W pobliżu znajduje się market spożywczy, kościół, szkoła oraz boiska sportowe z placem zabaw.Klasyfikacja gruntu : RII1. Szczegółowe przeznaczenie według obowiązującego MPZP: przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; przeznaczenie uzupełniające - nieuciążliwa działalność usługowa w obiekcie podstawowym lub zabudowa związana z nieuciążliwą działalnością gospodarczą i usługową.2. Dla terenów, o których mowa w ust. 1 ustala się: zabudowę działek wolnostojącymi budynkami mieszkalnymi - jednorodzinnymi z garażem wbudowanym lub wolnostojącym, budynkami gospodarczo-usługowymi lub usługowymi o dopracowanej architekturze wkomponowanej w otoczenie naturalne i zbudowane; wydzielenie działek budowlanych maksymalnie w ilości określonej na rysunku planu; ograniczenie działalności powodującej obniżenie standardu warunków mieszkaniowych; zakaz umieszczania wszelkich reklam na działkach, na których zrealizowano wyłącznie funkcję mieszkaniową.3. Na terenach, o których mowa w ust. 1 ustala się następujące zasady i warunki zabudowy i zagospodarowania terenu: zabudowa wolnostojąca mieszkaniowa o wysokości nie przekraczającej 9,0 m, wolnostojąca zabudowa gospodarczo-usługowa o wysokości nie przekraczającej 6,0 m; utrzymanie zbliżonego charakteru architektonicznego zabudowy w obrębie poszczególnych terenów; dopuszczenie realizacji nowej zabudowy gospodarczo - garażowej również na granicy sąsiednich działek budowlanych, o ile zabudowa ta będzie stanowiła łącznie jednorodną formę architektoniczną, z zastrzeżeniem zachowania przepisów odrębnych; zabudowa gospodarcza i garażowa jednokondygnacyjna; dachy płaskie lub dwuspadowe z wykluczeniem kąta ostrego w kalenicy dachu, z dopuszczeniem dachów jednospadowych na budynkach gospodarczo-garażowych; elewacje budynków w odcieniach pastelowych; zalecenie wprowadzenia obiektów małej architektury i zieleni urządzonej od strony obszarów przestrzeni publicznej; przebieg linii podziału wewnętrznego poszczególnych terenów może być zmieniony pod warunkiem, że zmniejszenie działki nie przekroczy 5 % powierzchni; zachowanie minimum 40 % powierzchni działki jako powierzchni biologicznie czynnej; powierzchnia zabudowy maksimum 40 % powierzchni działki. Polecam i zachęcam do prezentacji !Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie.Więcej zdjęć na golebiewski net lub w biurze nieruchomości przy ul. Grudziądzkiej 18 w Chełmnie.Nieodpłatnie pomagam w uzyskaniu kredytu hipotecznego w atrakcyjnych warunkach ! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka budowlana w Brzozowie k/ Chełmna !
Działka budowlana w Brzozowie k/ Chełmna !
80000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 471
Cena za m²54.38 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1471 m2 w Brzozowie, k/Chełmna.Bardzo dobra lokalizacja, spokojna okolica w pobliżu zabudowań mieszkaniowych.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu dla zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej,wolnostojącej z dopuszczalną nieuciążliwą działalnością gospodarczą i usługową.Wystarczy złożyć wniosek o pozwolenie na budowę i można rozpoczynać inwestycję !Obok działki znajduje się przyłącze energetyczne, wodociąg, oraz kanalizacja gminna.W najbliższym otoczeniu nowo powstałe domy jednorodzinne.Świetne połączenia komunikacją miejską do pobliskiego Chełmna, czy nawet Bydgoszczy i Torunia ( ok 40 km ).W pobliżu znajduje się market spożywczy, kościół, szkoła oraz boiska sportowe z placem zabaw.Klasyfikacja gruntu : RII1. Szczegółowe przeznaczenie według obowiązującego MPZP: przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; przeznaczenie uzupełniające - nieuciążliwa działalność usługowa w obiekcie podstawowym lub zabudowa związana z nieuciążliwą działalnością gospodarczą i usługową.2. Dla terenów, o których mowa w ust. 1 ustala się: zabudowę działek wolnostojącymi budynkami mieszkalnymi - jednorodzinnymi z garażem wbudowanym lub wolnostojącym, budynkami gospodarczo-usługowymi lub usługowymi o dopracowanej architekturze wkomponowanej w otoczenie naturalne i zbudowane; wydzielenie działek budowlanych maksymalnie w ilości określonej na rysunku planu; ograniczenie działalności powodującej obniżenie standardu warunków mieszkaniowych; zakaz umieszczania wszelkich reklam na działkach, na których zrealizowano wyłącznie funkcję mieszkaniową.3. Na terenach, o których mowa w ust. 1 ustala się następujące zasady i warunki zabudowy i zagospodarowania terenu: zabudowa wolnostojąca mieszkaniowa o wysokości nie przekraczającej 9,0 m, wolnostojąca zabudowa gospodarczo-usługowa o wysokości nie przekraczającej 6,0 m; utrzymanie zbliżonego charakteru architektonicznego zabudowy w obrębie poszczególnych terenów; dopuszczenie realizacji nowej zabudowy gospodarczo - garażowej również na granicy sąsiednich działek budowlanych, o ile zabudowa ta będzie stanowiła łącznie jednorodną formę architektoniczną, z zastrzeżeniem zachowania przepisów odrębnych; zabudowa gospodarcza i garażowa jednokondygnacyjna; dachy płaskie lub dwuspadowe z wykluczeniem kąta ostrego w kalenicy dachu, z dopuszczeniem dachów jednospadowych na budynkach gospodarczo-garażowych; elewacje budynków w odcieniach pastelowych; zalecenie wprowadzenia obiektów małej architektury i zieleni urządzonej od strony obszarów przestrzeni publicznej; przebieg linii podziału wewnętrznego poszczególnych terenów może być zmieniony pod warunkiem, że zmniejszenie działki nie przekroczy 5 % powierzchni; zachowanie minimum 40 % powierzchni działki jako powierzchni biologicznie czynnej; powierzchnia zabudowy maksimum 40 % powierzchni działki. Polecam i zachęcam do prezentacji !Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie.Nieodpłatnie pomagam w uzyskaniu kredytu hipotecznego w atrakcyjnych warunkach ! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

sprzedam działkę pod inwestycje , duża posiadłość ,  wszystkie media
sprzedam działkę pod inwestycje , duża posiadłość , wszystkie media
5900000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia13 000
Cena za m²453.85 zł/m²

Działka o szerokich możliwościach i dużym potencjale . Teren inwestycyjny dla Deweloperów i firm budowlanych. działka ma wymiary : szerokość 65 metrów długość 220 metrów Nieruchomość posiada kształt trapezu , zbliżony do prostokąta . posiada bezpośredni dostęp do ulicy . Plan przewiduje zabudowę mieszkaniową do 9metrów i 11 metrów Na działce są też zabudowania , piękna posiadłość o szerokich możliwościach mieszkania i prowadzenia różnorodnych działalności , duże pole do popisu dla pomysłowych właścicieli . Super miejscy na korty tenisowe, basen, w stodole zbudowanej z cegły ceramicznej restauracja, sala weselna, galeria itd. . na terenie może powstać również warsztat samochodowy , stadnina koni , bo na terenie znajduje się również stajnia więc możliwości dużo , przeczytajcie opis budynków a na pewno zrodzi się pomysł . Teren o pow. 1,2877 ha , szerokość 65 m, długość 220 m , kształt trapezu ,zbliżony do prostokąta z dostępem do do ulicy . na całym terenie znajduje się energia elekt., wodociąg ,gaz ,kanalizacja ,linia telekomunikacyjna oraz własne przyłącza kanalizacyjne do szczelnego zbiornika na ścieki , cały teren zmeliorowany . Teren przeznaczony jest pod budownictwo jednorodzinne oraz działalność nieuciążliwą , Położony jest blisko Warszawy ,bo w miejscowości Gołków, Głosków za Piasecznem W skład nieruchomości wchodzą : - budynek mieszkany duży , stan surowy zamknięty , okna drewniane ,piwnica pow. Zab. 214,28m, pow. Użytkowa 265,37 całkowita 329.92 - budynek mieszkalny mały, parter 10,70 m na 10 m pow .użytkowa 85m ,kuchnia 2 pokoje , wc pomieszczenie hydroforni z przejściem do warsztatu wraz z pom. Wc kanalizacja, gaz miejski, wodociąg - budynek gospodarczy- warsztat mechaniczny o pow. 135 m wysokość 3,60, wrota wjazdowe w konstrukcji stalowej o wymiarach 4m na 3,6 2 szt. Posadzka betonowa z jednym kanałem diagnostycznym ,okna 2,5na 1,8 m , e. elekt, siła co . - budynek gosp.murowany –kwaszalnia dwukondygnacyjny 407 m pow. Użytkowej wys. H-3,80 m cegła ceramiczna 45 cm ,stropodach ceramiczny , system Kleina na belkach stalowych obetonowanych w gruncie posadzki i zbiorniki 12 szt. z betonu żwirowego rampy i schody . - budynek gos. , murowany Stodoła 30/20 m 338 m użytkowa 287 m H-4,5 , cztery bramy wjazdowe w konstrukcji stalowej 3,5 -3,7 m inst.. elek, siła , z cegły ceramicznej 12c wzmocnionej pilastrami ,więzba dachowa drewniana płatwiowo-kleszczowa na słupach stalowych , część budynku obmurowana cegłą ceramiczną na grubość 38 cm H-2,2 , strop Kleina , okna drewniane skrzydłowe letnie i zimowe , 4 bramy wjazdowe o konstrukcji stalowej energia elekt. Siła - budynek gospodarczy stajnia murowany 145 m H-3,50 m z cegły ceramicznej 28 cm więzba dach drewniana drzwi drewniane klepowe 4 szt 1,25 na 2,15 oraz 2 szt 0,80na 2 m dwuskrzydłowe energie lek, kanalizacja i odprowadzenie ścieków do własnego szamba Teren pięknie zadrzewiony , zielony , całość bardzo urokliwa , śliczne duże patio , Zapraszam z pytaniami i do oglądania ,Właściciel Cena 5.900.000,00 Do negocjacji

Skierniewice Balcerów działka budowlana 130 zł/m2
Skierniewice Balcerów działka budowlana 130 zł/m2
195000 zł
Skierniewice 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²130 zł/m²
Powierzchnia1 m²
Szerokość33.33 m
Długość30 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak

Działki z dostępem poprzez drogę wewnętrzną do drogi Skierniewice – Dębowa Góra. Bezpośrednio od właściciela - bez pośredników. Kompleks działek budowlanych w pobliżu terenów zielonych w bardzo bliskiej odległości od Skierniewic (mniej niż 1 km od granic miasta Skierniewice) Twój własny dom w dogodnej lokalizacji, bardzo blisko terenów zielonych z ścieżkami rowerowymi, lasami, zbiornikami wodnymi. Działka może być również bezpieczną inwestycją lub lokatą zgromadzonych środków pieniężnych. Każdy krok, który przybliża do komfortowego życia, jest dobry. Działki o możliwościach zabudowy domami jednorodzinnymi z możliwością budowy domu typu „bliźniak” oraz usług nieuciążliwych w przypadku osób prowadzących lub planujących działalność gospodarczą. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Działki posiadają niezwykle atrakcyjną lokalizację w spokojnej i pięknej okolicy (BALCERÓW), a równocześnie z bardzo dobrym dojazdem do Skierniewic i innych większych ośrodków miejskich (Łódź i Warszawa, Rawa Mazowiecka, Żyrardów, Sochaczew, Mszczonów). Okolica to nowopowstające osiedla nowych domów. W 8,5 min dojedziesz do stacji PKP Skierniewice - kolej aglomeracyjna obsługująca połączenia m.in. do Łodzi i Warszawy. Dodatkowym atutem jest bliskość cennych przyrodniczo terenów umożliwiających odpoczynek w otoczeniu natury – Zalew Zadębie, stawy Strobów, lasy. Dzięki swojemu położeniu zapewnia dobre połączenie: - pociągiem z Warszawą w 38 min i Łodzią 39 min (z dworca PKP Skierniewice) - samochodem węzłem autostrady A2 Skierniewice/Łowicz (15 min) - samochodem węzeł autostrady A2 Łowicz (przy miejscowości Łyszkowice) 20 min Istotnym atutem jest bliskość do szkół, przedszkoli, sklepów spożywczych, stacji PKP Skierniewice, przystanków autobusowych: Przedszkole 1 min Szkoła Podstawowa 1 min Szkoła Średnia 7 min Sklep spożywczy 2 min Stacja PKP Skierniewice 8,5 min Przystanek autobusowy 1 min Kościół 3 min CHARAKTERYSTYKA DZIAŁEK Teren przyszłego osiedla został podzielony na kilkanaście działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m2 do 1400 m2 oraz drogę o szerokości 10 m. Przemyślany kształtny układ i rozmieszczenie ułatwia świetne zagospodarowanie działek oraz otoczenia. Przykładowe wymiary działki 1000 m2 to - 30 m głębokości i 33,33 szerokości Przykładowe wymiary działki 1400 m2 to - 30 m głębokości i 46,66 szerokości Wszystkie działki posiadają dostęp do zmodernizowanych dróg asfaltowych, w których znajduje się wodociąg oraz sieć elektroenergetyczna, telekomunikacyjna oraz gaz. MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA Wszystkie działki w kompleksie objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) z przeznaczeniem podstawowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy usługowej (MNu). Korzystne parametry zabudowy dają szerokie możliwości wyboru projektu domu: - budynki mieszkalne - budynki mieszkalne bliźniacze - budynki mieszkaniowe z częścią usługową Działki bardzo bobrze nasłonecznione idealne dla domów wyposażonych w instalacje fotowoltaiczne oraz solary. Zrealizowane badania geotechniczne gruntu potwierdzają korzystne warunki do budowy domu. Badania geotechniczne wykazały również bardzo dobre warunki dla pomp ciepła. Działka nr 4 -- 1300 m2 w cenie 169 000 zł (130 zł/m2) oraz udział w drodze 23 000 zł. Działka nr 5 -- 1400 m2 w cenie 182 000 zł (130 zł/m2) oraz udział w drodze 23 000 zł. Działka nr 6 -- 1380 m2 w cenie 179 400 zł (130 zł/m2) oraz udział w drodze 23 000 zł. Działka nr 18 -- 1000 m2 w cenie 130 000 zł (130 zł/m2) oraz udział w drodze 23 000 zł. Działka nr 19 -- 1100 m2 w cenie 143 000 zł (130 zł/m2) oraz udział w drodze 23 000 zł. Działka nr 20 -- 1200 m2 w cenie 156 000 zł (130 zł/m2) oraz udział w drodze 23 000 zł. POZWOLENIE NA BUDOWĘ - istnieje możliwość zakupu działki wraz z pozwoleniem na budowę (do wyboru 3 projekty domów) O szczegóły zapraszam w rozmowie telefonicznej. Nabywca zobowiązany jest do poniesienia opłaty za wybraną działkę, udziału/służebności w działce drogowej, a także do pokrycia kosztów notariusza. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest właściciel nieruchomości (ogłaszają-cy) oraz podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpo-wszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wy-kraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o pra-wie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisem-nej zgody właściciela nieruchomości (ogłaszający) lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę właściciela nieruchomości oraz podmio-tów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nie-uczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma cha-rakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowa-ny na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości.

DZIAŁKA BUDOWLANE OLESNICA RATAJE ULICA AGATOWA
DZIAŁKA BUDOWLANE OLESNICA RATAJE ULICA AGATOWA
362850 zł
Oleśnica 30+ kilka dni temu

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Ogłoszenie o I-przet. na sprzedaż nieruchomości gruntowych położ. w Oleśnicy przy ul. Agatowej Burmistrz Miasta Oleśnicy, Rynek-Ratusz 56-400 Oleśnica, ogłasza: I-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości położonych w Oleśnicy ul. Agatowa, obręb Rataje, numer działki 48, arkusz mapy 6, powierzchnia działki 958 m2, Nr księgi wieczystej WR1E/00086353/9. Cena wywoławcza nieruchomości 295.000 złotych netto/ 362850 złotych brutto. https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=021401_1.0003.AR_6.48 https://olesnica.pl/urzad/ogloszenia-burmistrza/I-przetarg-ustny-nieograniczony-na-sprzedaz-nastepujacych-nieruchomosci-polozonych-w-Olesnicy/idn:1338 Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Geodezji, Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Oleśnicy (pok. 103, I p.) lub telefonicznie pod nr (71) 798-21-54 w godz. od 8:00 do 16:00. Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 24 marca 2022 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 18 marca 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu dla działki przy ulicy Agatowej w wysokości 25900 złotych. Cena sprzedaży gruntu, osiągnięta w przetargu podlega opodatkowaniu stawką VAT w wysokości 23%, zgodnie z art. 5 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 2 pkt 6 oraz zgodnie z art. 41 ust. 1 w związku z art. 146a pkt 1 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 685, z późn. zm.). Działka nr 48 AM 6: Przeznaczenie nieruchomości w planie miejscowym i sposób jej zagospodarowania: zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic Dobroszyckiej, Wielkopolnej, Pułaskiego i Kusocińskiego w Oleśnicy, uchwalonym przez Radę Miasta Oleśnicy uchwałą nr XXXII/195/2009 z dnia 29 kwietnia 2009 r., ogłoszoną w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego nr 109, poz. 2246 z dnia 01 lipca 2009r., działka nr 48 AM 6 przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub w zabudowie bliźniaczej (w/w działka znajduje się w jednostce strukturalnej o symbolu: 10.MN). Działka gruntowa nr 48 AM 6 znajduje się w strefie ochrony zabytków archeologicznych oraz w obrębie stanowiska archeologicznego nr 21/39/77-32 AZP – Oleśnica Rataje – osada służebna średniowieczna i nowożytna, folwark nowożytny. Bezpośrednie sąsiedztwo działki nr 48 od strony wschodniej stanowi działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym; od północy graniczy z działką niezabudowaną, natomiast od zachodu i południa granice wytycza ul. Perłowa i ul. Agatowa. Działka ma regularny, prostokątny kształt. Działka nr 48 posiada bezpośredni dojazd drogami gruntowymi nieutwardzonymi – ul. Perłowa i ul. Agatowa to wewnętrzne drogi osiedlowe. Działka nr 48 położona jest na terenie uzbrojonym w następujące sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, energetyczna oraz gazowa. Do działki doprowadzony jest przykanalik wody i kanalizacji sanitarnej. Powyższe nieruchomości są wolne od obciążeń i nie są przedmiotem zobowiązań. Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 24 marca 2022 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 18 marca 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu. Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica. 1) Dowód wniesienia wadium przez uczestnika przetargu oraz dowód osobisty podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem przetargu. 2) Osoby uczestniczące w przetargu na nabycie nieruchomości na rzecz firmy okazują dokumenty potwierdzające ich tożsamość, pisemne pełnomocnictwo lub dokumenty potwierdzające własność firmy. 3) Pełnomocnicy uczestniczący w przetargu na nabycie nieruchomość w imieniu osób fizycznych lub prawnych okazują notarialne pełnomocnictwo tych osób, o ile będą w ich imieniu przystępować do umowy notarialnej; natomiast w przypadku reprezentowania tych osób wyłącznie w przetargu okazują oświadczenie z potwierdzonym przez notariusza podpisem upoważniającego. 4) W przypadku osób pozostających w związku małżeńskim, w którym obowiązuje ustrój ustawowej wspólności majątkowej konieczna jest obecność obojga małżonków lub jednego z nich ze stosownym pełnomocnictwem (oryginał) drugiego małżonka, zawierającym zgodę na uczestnictwo w przetargu w celu odpłatnego nabycia nieruchomości - dotyczy to również osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą Wpłacone wadium zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości osobie wygrywającej przetarg lub zwrócone najpóźniej w ciągu 3 dni od dnia przetargu, jeżeli osoba wpłacająca nie wygra przetargu. Wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się wygrywającego od zawarcia umowy sprzedaży. Wylicytowana cena sprzedaży działki gruntu płatna jest w gotówce przed zawarciem aktu notarialnego. Wygrywający przetarg pokrywa koszty związane z nabyciem nieruchomości tj. koszty notarialne i sądowe. W przypadku wyłączenia z produkcji użytków rolnych konieczne jest uzyskanie przez inwestora decyzji administracyjnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 03.02.1995r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 1326, z późn. zm.). Zastrzega się prawo odwołania przetargu w uzasadnionym przypadku. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Geodezji, Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Oleśnicy (pok. 103, I p.) lub telefonicznie pod nr (71) 798-21-54 w godz. od 8:00 do 16:00. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

DZIAŁKA BUDOWLANE OLESNICA RATAJE ULICA BURSZTYNOWA
DZIAŁKA BUDOWLANE OLESNICA RATAJE ULICA BURSZTYNOWA
207870 zł
Oleśnica 30+ kilka dni temu

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Ogłoszenie o I-przet. na sprzedaż nieruchomości gruntowej położ. w Oleśnicy przy ul. Bursztynowej. Burmistrz Miasta Oleśnicy, Rynek-Ratusz 56-400 Oleśnica, ogłasza: I-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości położonych w Oleśnicy Adres nieruchomości: ul. Bursztynowa, obręb Rataje, numer działki 131/2, arkusz mapy 6, powierzchnia działki 527 m2, Nr księgi wieczystej WR1E/00086353/9. Cena wywoławcza nieruchomości 169.000 złotych netto/ 207879 złotych brutto. https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=021401_1.0003.AR_6.132 https://olesnica.pl/urzad/ogloszenia-burmistrza/I-przetarg-ustny-nieograniczony-na-sprzedaz-nastepujacych-nieruchomosci-polozonych-w-Olesnicy/idn:1338 Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Geodezji, Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Oleśnicy (pok. 103, I p.) lub telefonicznie pod nr (71) 798-21-54 w godz. od 8:00 do 16:00. Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 24 marca 2022 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 18 marca 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu dla działki przy ulicy Bursztynowej w wysokości 16900 złotych. Cena sprzedaży gruntu, osiągnięta w przetargu podlega opodatkowaniu stawką VAT w wysokości 23%, zgodnie z art. 5 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 2 pkt 6 oraz zgodnie z art. 41 ust. 1 w związku z art. 146a pkt 1 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 685, z późn. zm.). Działka nr 131/2 AM 6: Przeznaczenie nieruchomości w planie miejscowym i sposób jej zagospodarowania: zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic Wielkopolnej, Pułaskiego, Kusocińskiego i Bursztynowej w Oleśnicy, uchwalonym przez Radę Miasta Oleśnicy uchwałą nr V/42/2019 z dnia 28 lutego 2019 r., ogłoszoną w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego z dnia 15 marca 2019r., poz. 1800, działka nr 131/2 AM 6 przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (w/w działka znajduje się w jednostce strukturalnej o symbolu: 1.MN). Działka gruntowa nr 131/2 AM 6 znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej „OW” dla zabytków archeologicznych. Bezpośrednie sąsiedztwo działki nr 131/2 stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; na zachód od przedmiotowej działki, w odległości ok. 7m znajduje się działka zabudowana stacją transformatorową; na północ od przedmiotowej działki znajduje się teren porośnięty dziko rosnącymi drzewami i krzewami – teren przeznaczony pod zieleń. Działka ma regularny, prostokątny kształt, o wymiarach ok. 17m X 31m (dłuższą granicą przylega do drogi dojazdowej – ul. Bursztynowej). Działka porośnięta jest dziko rosnącą roślinnością, drzewami i krzewami. Działka nr 131/2 posiada bezpośredni dojazd drogą gruntową, nieutwardzoną, publiczną drogą dojazdową - ul. Bursztynowa. Działka nr 131/2 położona jest na terenie uzbrojonym w następujące sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, energetyczna. Do działki doprowadzony jest przykanalik wody i kanalizacji sanitarnej. Powyższe nieruchomości są wolne od obciążeń i nie są przedmiotem zobowiązań. Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 24 marca 2022 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 18 marca 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu. Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica. 1) Dowód wniesienia wadium przez uczestnika przetargu oraz dowód osobisty podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem przetargu. 2) Osoby uczestniczące w przetargu na nabycie nieruchomości na rzecz firmy okazują dokumenty potwierdzające ich tożsamość, pisemne pełnomocnictwo lub dokumenty potwierdzające własność firmy. 3) Pełnomocnicy uczestniczący w przetargu na nabycie nieruchomość w imieniu osób fizycznych lub prawnych okazują notarialne pełnomocnictwo tych osób, o ile będą w ich imieniu przystępować do umowy notarialnej; natomiast w przypadku reprezentowania tych osób wyłącznie w przetargu okazują oświadczenie z potwierdzonym przez notariusza podpisem upoważniającego. 4) W przypadku osób pozostających w związku małżeńskim, w którym obowiązuje ustrój ustawowej wspólności majątkowej konieczna jest obecność obojga małżonków lub jednego z nich ze stosownym pełnomocnictwem (oryginał) drugiego małżonka, zawierającym zgodę na uczestnictwo w przetargu w celu odpłatnego nabycia nieruchomości - dotyczy to również osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą Wpłacone wadium zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości osobie wygrywającej przetarg lub zwrócone najpóźniej w ciągu 3 dni od dnia przetargu, jeżeli osoba wpłacająca nie wygra przetargu. Wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się wygrywającego od zawarcia umowy sprzedaży. Wylicytowana cena sprzedaży działki gruntu płatna jest w gotówce przed zawarciem aktu notarialnego. Wygrywający przetarg pokrywa koszty związane z nabyciem nieruchomości tj. koszty notarialne i sądowe. W przypadku wyłączenia z produkcji użytków rolnych konieczne jest uzyskanie przez inwestora decyzji administracyjnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 03.02.1995r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 1326, z późn. zm.). Zastrzega się prawo odwołania przetargu w uzasadnionym przypadku. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Geodezji, Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Oleśnicy (pok. 103, I p.) lub telefonicznie pod nr (71) 798-21-54 w godz. od 8:00 do 16:00. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

Działki budowlane Oleśnica Rataje ul. Perłowa
Działki budowlane Oleśnica Rataje ul. Perłowa
52000 zł
Oleśnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²410 zł/m²
Powierzchnia776 m²
Typbudowlana

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Burmistrz Miasta Oleśnicy, Rynek-Ratusz, 56-400 Oleśnica, ogłasza: I-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości położonych w Oleśnicy. I-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości położonych w Oleśnicy Adres nieruchomości: 1. ul. Perłowa, obręb Rataje, numer działki 72, arkusz mapy 6, powierzchnia działki 856 m2, nr księgi wieczystej WR1E/00086353/9. Cena wywoławcza nieruchomości 269.000 złotych netto/ 330870 złotych brutto. http******************************************************************************* 2. ul. Perłowa, obręb Rataje, numer działki 74, arkusz mapy 6, powierzchnia działki 776 m2, Nr księgi wieczystej WR1E/00086353/9. Cena wywoławcza nieruchomości 259.000 złotych netto/ 318570 złotych brutto. http******************************************************************************* http************************************************************************************************************************************************** Cena sprzedaży gruntu, osiągnięta w przetargu podlega opodatkowaniu stawką VAT w wysokości 23%, zgodnie z art. 5 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 2 pkt 6 oraz zgodnie z art. 41 ust. 1 w związku z art. 146a pkt 1 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 685, z późn. zm.). Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 07 kwietnia 2022 r. o godz. 11:00 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 01 kwietnia 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu dla działki przy ulicy Perłowej 72 w wysokości 26900 złotych, a dla działki przy ulicy Perłowej 74 w wysokości 25900 złotych. Przeznaczenie nieruchomości w planie miejscowym i sposób jej zagospodarowania: zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic Dobroszyckiej, Wielkopolnej, Pułaskiego i Kusocińskiego w Oleśnicy, uchwalonym przez Radę Miasta Oleśnicy uchwałą nr XXXII/195/2009 z dnia 29 kwietnia 2009 r., ogłoszoną w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego nr 109, poz. 2246 z dnia 01 lipca 2009r., działki nr 72 i 74 AM 6 przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub w zabudowie bliźniaczej (w/w działki znajdują się w jednostce strukturalnej o symbolu: 12MN). Działki gruntowe nr 72 i 74 AM 6 znajdują się w strefie ochrony zabytków archeologicznych oraz w obrębie stanowiska archeologicznego nr 21/39/77-32 AZP – Oleśnica Rataje – osada służebna średniowieczna i nowożytna, folwark nowożytny. Działka nr 72 AM 6: Bezpośrednie sąsiedztwo działki nr 72 od strony południowej i północnej stanowią działki zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi; od strony zachodniej graniczy z terenami częściowo zabudowanymi starą zabudową mieszkalną wraz z zabudowaniami gospodarczymi (części budynków o złym stanie technicznym); wzdłuż wschodniej granicy przebiega publiczna droga dojazdowa - ul. Perłowa. Działka ma regularny, prostokątny kształt. Działka nr 72 posiada bezpośredni dojazd drogą gruntową, nieutwardzoną, publiczną drogą dojazdową – ul. Perłowa. Działka nr 72 położona jest na terenie uzbrojonym w następujące sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, energetyczna oraz gazowa . Do działki doprowadzony jest przykanalik wody i kanalizacji sanitarnej. Działka nr 74 AM 6: Działka nr 74 od strony północnej graniczy z działką zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym; od południa z działką zabudowaną budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej; od strony zachodniej graniczy z terenami częściowo zabudowanymi starą zabudową mieszkalną wraz z zabudowaniami gospodarczymi (części budynków o złym stanie technicznym); wzdłuż wschodniej granicy przebiega publiczna droga dojazdowa - ul. Perłowa. Działka ma regularny, prostokątny kształt. Działka nr 74 posiada bezpośredni dojazd drogą gruntową, nieutwardzoną, publiczną drogą dojazdową – ul. Perłowa. Działka nr 74 położona jest na terenie uzbrojonym w następujące sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, energetyczna oraz gazowa . Do działki doprowadzony jest przykanalik wody i kanalizacji sanitarnej. Powyższe nieruchomości są wolne od obciążeń i nie są przedmiotem zobowiązań. Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 07 kwietnia 2022 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 01 kwietnia 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu. Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica. 1) Dowód wniesienia wadium przez uczestnika przetargu oraz dowód osobisty podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem przetargu. 2) Osoby uczestniczące w przetargu na nabycie nieruchomości na rzecz firmy okazują dokumenty potwierdzające ich tożsamość, pisemne pełnomocnictwo lub dokumenty potwierdzające własność firmy. 3) Pełnomocnicy uczestniczący w przetargu na nabycie nieruchomość w imieniu osób fizycznych lub prawnych okazują notarialne pełnomocnictwo tych osób, o ile będą w ich imieniu przystępować do umowy notarialnej; natomiast w przypadku reprezentowania tych osób wyłącznie w przetargu okazują oświadczenie z potwierdzonym przez notariusza podpisem upoważniającego. 4) W przypadku osób pozostających w związku małżeńskim, w którym obowiązuje ustrój ustawowej wspólności majątkowej konieczna jest obecność obojga małżonków lub jednego z nich ze stosownym pełnomocnictwem (oryginał) drugiego małżonka, zawierającym zgodę na uczestnictwo w przetargu w celu odpłatnego nabycia nieruchomości - dotyczy to również osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą Wpłacone wadium zos

Działka budowlana Oleśnica Rataje ul. Perłowa 72
Działka budowlana Oleśnica Rataje ul. Perłowa 72
102000 zł
Oleśnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²386 zł/m²
Powierzchnia856 m²
Typbudowlana

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Burmistrz Miasta Oleśnicy, Rynek-Ratusz, 56-400 Oleśnica, ogłasza: I-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości położonych w Oleśnicy. I-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości położonych w Oleśnicy Adres nieruchomości: ul. Perłowa 72, obręb Rataje, numer działki 72, arkusz mapy 6, powierzchnia działki 856 m2, nr księgi wieczystej WR1E/00086353/9. Cena wywoławcza nieruchomości 269.000 złotych netto/ 330870 złotych brutto. http******************************************************************************* http************************************************************************************************************************************************** Cena sprzedaży gruntu, osiągnięta w przetargu podlega opodatkowaniu stawką VAT w wysokości 23%, zgodnie z art. 5 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 2 pkt 6 oraz zgodnie z art. 41 ust. 1 w związku z art. 146a pkt 1 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 685, z późn. zm.). Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 07 kwietnia 2022 r. o godz. 11:00 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 01 kwietnia 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu dla działki przy ulicy Perłowej 72 w wysokości 26900 złotych, Przeznaczenie nieruchomości w planie miejscowym i sposób jej zagospodarowania: zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic Dobroszyckiej, Wielkopolnej, Pułaskiego i Kusocińskiego w Oleśnicy, uchwalonym przez Radę Miasta Oleśnicy uchwałą nr XXXII/195/2009 z dnia 29 kwietnia 2009 r., ogłoszoną w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego nr 109, poz. 2246 z dnia 01 lipca 2009r., działka nr 72 AM 6 przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub w zabudowie bliźniaczej (w/w działki znajdują się w jednostce strukturalnej o symbolu: 12MN). Działka gruntowa nr 72 AM 6 znajduje się w strefie ochrony zabytków archeologicznych oraz w obrębie stanowiska archeologicznego nr 21/39/77-32 AZP – Oleśnica Rataje – osada służebna średniowieczna i nowożytna, folwark nowożytny. Działka nr 72 AM 6: Bezpośrednie sąsiedztwo działki nr 72 od strony południowej i północnej stanowią działki zabudowane budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi; od strony zachodniej graniczy z terenami częściowo zabudowanymi starą zabudową mieszkalną wraz z zabudowaniami gospodarczymi (części budynków o złym stanie technicznym); wzdłuż wschodniej granicy przebiega publiczna droga dojazdowa - ul. Perłowa. Działka ma regularny, prostokątny kształt. Działka nr 72 posiada bezpośredni dojazd drogą gruntową, nieutwardzoną, publiczną drogą dojazdową – ul. Perłowa. Działka nr 72 położona jest na terenie uzbrojonym w następujące sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, energetyczna oraz gazowa . Do działki doprowadzony jest przykanalik wody i kanalizacji sanitarnej. Powyższa nieruchomość jest wolna od obciążeń i nie jest przedmiotem zobowiązań. Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 07 kwietnia 2022 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 01 kwietnia 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu. Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica. 1) Dowód wniesienia wadium przez uczestnika przetargu oraz dowód osobisty podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem przetargu. 2) Osoby uczestniczące w przetargu na nabycie nieruchomości na rzecz firmy okazują dokumenty potwierdzające ich tożsamość, pisemne pełnomocnictwo lub dokumenty potwierdzające własność firmy. 3) Pełnomocnicy uczestniczący w przetargu na nabycie nieruchomość w imieniu osób fizycznych lub prawnych okazują notarialne pełnomocnictwo tych osób, o ile będą w ich imieniu przystępować do umowy notarialnej; natomiast w przypadku reprezentowania tych osób wyłącznie w przetargu okazują oświadczenie z potwierdzonym przez notariusza podpisem upoważniającego. 4) W przypadku osób pozostających w związku małżeńskim, w którym obowiązuje ustrój ustawowej wspólności majątkowej konieczna jest obecność obojga małżonków lub jednego z nich ze stosownym pełnomocnictwem (oryginał) drugiego małżonka, zawierającym zgodę na uczestnictwo w przetargu w celu odpłatnego nabycia nieruchomości - dotyczy to również osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą Wpłacone wadium zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości osobie wygrywającej przetarg lub zwrócone najpóźniej w ciągu 3 dni od dnia przetargu, jeżeli osoba wpłacająca nie wygra przetargu. Wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się wygrywającego od zawarcia umowy sprzedaży. Wylicytowana cena sprzedaży działki gruntu płatna jest w gotówce przed zawarciem aktu notarialnego. Wygrywający przetarg pokrywa koszty związane z nabyciem nieruchomości tj. koszty notarialne i sądowe. W przypadku wyłączenia z produkcji użytków rolnych konieczne jest uzyskanie przez inwestora decyzji administracyjnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 03.02.1995r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 1326, z późn. zm.). Zastrzega się prawo odwołania przetargu w uzasadnionym przypadku. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Geodezji, Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Oleśnicy (pok. 103, I p.) lub telefonicznie pod nr (71) 798-21-54 w godz. od 8:00 do 16:00 Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Działka budowlana Oleśnica Rataje ul. Perłowa 74
Działka budowlana Oleśnica Rataje ul. Perłowa 74
102000 zł
Oleśnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²410 zł/m²
Powierzchnia776 m²
Typbudowlana

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Burmistrz Miasta Oleśnicy, Rynek-Ratusz, 56-400 Oleśnica, ogłasza: I-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości położonych w Oleśnicy. I-przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości położonych w Oleśnicy Adres nieruchomości: ul. Perłowa 74, obręb Rataje, numer działki 74, arkusz mapy 6, powierzchnia działki 776 m2, Nr księgi wieczystej WR1E/00086353/9. Cena wywoławcza nieruchomości 259.000 złotych netto/ 318570 złotych brutto. http******************************************************************************* http************************************************************************************************************************************************** Cena sprzedaży gruntu, osiągnięta w przetargu podlega opodatkowaniu stawką VAT w wysokości 23%, zgodnie z art. 5 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 2 pkt 6 oraz zgodnie z art. 41 ust. 1 w związku z art. 146a pkt 1 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 685, z późn. zm.). Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 07 kwietnia 2022 r. o godz. 11:00 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 01 kwietnia 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu dla działki przy ulicy Perłowej 74 w wysokości 25900 złotych. Przeznaczenie nieruchomości w planie miejscowym i sposób jej zagospodarowania: zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic Dobroszyckiej, Wielkopolnej, Pułaskiego i Kusocińskiego w Oleśnicy, uchwalonym przez Radę Miasta Oleśnicy uchwałą nr XXXII/195/2009 z dnia 29 kwietnia 2009 r., ogłoszoną w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego nr 109, poz. 2246 z dnia 01 lipca 2009r., działki 74 AM 6 przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub w zabudowie bliźniaczej (w/w działki znajdują się w jednostce strukturalnej o symbolu: 12MN). Działka gruntowa 74 AM 6 znajdują się w strefie ochrony zabytków archeologicznych oraz w obrębie stanowiska archeologicznego nr 21/39/77-32 AZP – Oleśnica Rataje – osada służebna średniowieczna i nowożytna, folwark nowożytny. Działka nr 74 AM 6: Działka nr 74 od strony północnej graniczy z działką zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym; od południa z działką zabudowaną budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej; od strony zachodniej graniczy z terenami częściowo zabudowanymi starą zabudową mieszkalną wraz z zabudowaniami gospodarczymi (części budynków o złym stanie technicznym); wzdłuż wschodniej granicy przebiega publiczna droga dojazdowa - ul. Perłowa. Działka ma regularny, prostokątny kształt. Działka nr 74 posiada bezpośredni dojazd drogą gruntową, nieutwardzoną, publiczną drogą dojazdową – ul. Perłowa. Działka nr 74 położona jest na terenie uzbrojonym w następujące sieci: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, energetyczna oraz gazowa . Do działki doprowadzony jest przykanalik wody i kanalizacji sanitarnej. Powyższa nieruchomość jest wolna od obciążeń i nie jest przedmiotem zobowiązań. Przetarg na wyżej wymienione nieruchomości, odbędzie się dnia 07 kwietnia 2022 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy). Najpóźniej do dnia 01 kwietnia 2022r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu. Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica. 1) Dowód wniesienia wadium przez uczestnika przetargu oraz dowód osobisty podlega przedłożeniu komisji przetargowej przed otwarciem przetargu. 2) Osoby uczestniczące w przetargu na nabycie nieruchomości na rzecz firmy okazują dokumenty potwierdzające ich tożsamość, pisemne pełnomocnictwo lub dokumenty potwierdzające własność firmy. 3) Pełnomocnicy uczestniczący w przetargu na nabycie nieruchomość w imieniu osób fizycznych lub prawnych okazują notarialne pełnomocnictwo tych osób, o ile będą w ich imieniu przystępować do umowy notarialnej; natomiast w przypadku reprezentowania tych osób wyłącznie w przetargu okazują oświadczenie z potwierdzonym przez notariusza podpisem upoważniającego. 4) W przypadku osób pozostających w związku małżeńskim, w którym obowiązuje ustrój ustawowej wspólności majątkowej konieczna jest obecność obojga małżonków lub jednego z nich ze stosownym pełnomocnictwem (oryginał) drugiego małżonka, zawierającym zgodę na uczestnictwo w przetargu w celu odpłatnego nabycia nieruchomości - dotyczy to również osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą Wpłacone wadium zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia nieruchomości osobie wygrywającej przetarg lub zwrócone najpóźniej w ciągu 3 dni od dnia przetargu, jeżeli osoba wpłacająca nie wygra przetargu. Wadium nie podlega zwrotowi w razie uchylenia się wygrywającego od zawarcia umowy sprzedaży. Wylicytowana cena sprzedaży działki gruntu płatna jest w gotówce przed zawarciem aktu notarialnego. Wygrywający przetarg pokrywa koszty związane z nabyciem nieruchomości tj. koszty notarialne i sądowe. W przypadku wyłączenia z produkcji użytków rolnych konieczne jest uzyskanie przez inwestora decyzji administracyjnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 03.02.1995r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych (t.j. Dz. U. z 2021r., poz. 1326, z późn. zm.). Zastrzega się prawo odwołania przetargu w uzasadnionym przypadku. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Geodezji, Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Oleśnicy (pok. 103, I p.) lub telefonicznie pod nr (71) 798-21-54 w godz. od 8:00 do 16:00. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************