Działka pod zabudowę mieszkaniowo - usługową z planem miejscowym

Sortowanie:
Znaleziony: 26 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Świetna lokalizacja, duża działka, magazyn i biuro
Świetna lokalizacja, duża działka, magazyn i biuro
7100000 zł
nowe Marki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 529
Cena za m²2011.9 zł/m²

Do sprzedaży atrakcyjna działka komercyjna w Markach o łącznej powierzchni 3529m2 z zabudową – magazyn ok 600m2, oraz część biurowa ok 200m2. Działka jest usytuowana, przy ulicy Piłsudskiego. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego grunt przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo - usługową (symbol jednostki MNU). Nieruchomość nie jest objęta uproszczonym planem urządzenia lasu. Maksymalna zabudowa działki do 60%. Budynki do ewentualnego remontu. Bardzo dobry dojazd. Zainteresowanych zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Działka mieszkaniowo-usługowa 4300m2 Witanowice
Działka mieszkaniowo-usługowa 4300m2 Witanowice
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²120 zł/m²
Powierzchnia4300 m²
Szerokość40 m
Długość100 m
Typhandlowo-usługowa
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Witanowice przy ul. Krakowskiej, gmina Tomice, powiat Wadowicki. Nieruchomość o powierzchni 4300m2 (43 ary), o przybliżonej szerokości 40m, długości 100m, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 31.MNU (tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej) z przeznaczeniem podstawowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz pod zabudowę usługową nieuciążliwą w tym magazynową oraz produkcyjną. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 40% działki, wysokość budynków mieszkaniowych i mieszkaniowo-usługowych do 11.5m, z możliwością przystosowania poddasza do funkcji mieszkalnych. Nieruchomość uzyskała akceptację sieciowego supermarketu. Odległości: Wadowice 8km, Zator 13 km, Skawina 23km. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości!

Pod drobne usługi
Pod drobne usługi
150876 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 524
Cena za m²99 zł/m²

Zapraszam do zakupu działki mieszkaniowo- usługowej w Woli Skorzęckiej. Działka ma powierzchnię 1524 m2, objęta została miejscowym planem i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo - usługową. Dojazd drogą asfaltową , w której znajdują się prąd, woda, gaz. Parcela w otoczeniu rzadkiej zabudowy jednorodzinnej, wśród pól, z doskonałym dojazdem do Gniezna i w bliskiej odległości od Jeziora ( 2 km) i lasu ( również 2 km). W pobliżu znajduje się, ciesząca się znakomitą renomą, szkoła w Szczytnikach Duchownych, przedszkole, plac zabaw i sklep spożywczy. Zapraszam do kontaktu.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Sprzedaż gruntu Wyczechowo 861m
Sprzedaż gruntu Wyczechowo 861m
985047 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²135 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Szerokość28 m
Długość30 m
Typbudowlana
Drogautwardzona

Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie. 150 metrów od dużego lasu obfitującego w dary natury.Pięknie położona płaska działka w kształcie kwadratu o wymiarach 28mx30m.Skrzynka z prądem na działce, woda doprowadzona do granicy działki.Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Z jednej strony jest ogrodzona siatką. Działka jest zlokalizowana 1km od drogi krajowej nr 20. Bardzo spokojna i cicha okolica. W pobliżu nieliczna zabudowa jednorodzinna.Dobry dojazd utwardzoną drogą gminną.W budowie obwodnica metropolitalna na trasie Wyczechowo - Gdańsk - Gdynia. Najbliższy wjazd w Glinczu (9km).Na sprzedaż również działki sąsiadujące od 900m2 do 1500m2.Żukowo 10km.Kartuzy 12km.Kościerzyna 25km.Gdańsk 34km.Zapraszam na prezentację!

Wyjątkowa działka inwestycyjna
Wyjątkowa działka inwestycyjna
1680000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 200
Cena za m²1400 zł/m²

Polecamy Państwu niezwykle atrakcyjną działkę przeznaczoną pod usługi.Działka o powierzchni ok 1200m2 (istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o powierzchni ok 200m2).Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:* teren przeznacza się pod zabudowę usługową z zakresu: handlu, gastronomii, turystyki, kultury, administracji i innych obiektów użyteczności publicznej o podobnych funkcjach wraz z urządzeniami towarzyszącymi i zielenią urządzoną;* wysokość zabudowy - do 3 kondygnacji naziemnych;* jako uzupełnienie funkcji usługowej dopuszcza się funkcję mieszkaniową, pod warunkiem, że powierzchnia mieszkalna nie będzie przekraczała 40% powierzchni użytkowej całości obiektu;* maksymalna powierzchnia zabudowy wraz z powierzchnią przeznaczoną na dojścia i dojazdy, miejsca postojowe wynoszą :- do 90% jej powierzchni - w przypadku przeznaczenia terenu pod zabudowę usługową- do 75% jej powierzchni - w przypadku przeznaczenia terenu pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.Cena 1200zł/m2Zapraszam do kontaktu.  Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Justyna Wińska (licencja nr: 19033)

Działka 12 ar ze starymi zabudowaniami w miejscowości Kobylec
Działka 12 ar ze starymi zabudowaniami w miejscowości Kobylec
149000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²124.17 zł/m²

Kobylec, gmina Łapanów - działka budowlana o pow. 12 ar W najbliższej okolicy znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i składa się z powierzchni pod zabudowę mieszkaniowo-usługową jednorodzinną (MU - 1041 m2 stanowiących ok. 41 % powierzchni), tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz rekreacji indywidualnej i zbiorowej turystyczno-letniskowej (MN, UTL - 959 m2 stanowiących ok. 39 % powierzchni) oraz terenów łąk i pastwisk (RZ - ok. 500 m2 stanowiących ok. 20% powierzchni). Dla terenów MU ustala się jako przeznaczenie podstawowe funkcję mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi komercyjne. Dopuszcza się jako funkcję uzupełniającą zabudowę mieszkaniowo-rekreacyjną oraz usług zdrowia i opieki społecznej. wolnostojących, w tym usługi publiczne. Maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy wynosi 0,4. Dojazd do działki drogą utwardzoną Media w działce Na działce stodoła nadająca się do użytku.

Działka przy trasie Warszawa-Gdańsk, blisko Modlin
Działka przy trasie Warszawa-Gdańsk, blisko Modlin
1000000 zł
Załuski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 051
Cena za m²99.49 zł/m²

WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA TYLKO STRONA SPRZEDAJĄCA !!!Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż działkę bezpośrednio przy trasie E-7 Warszawa - Gdańsk. Wieś Załuski, gmina Załuski, powiat płoński, województwo mazowieckie.  Działka przeznaczona jest w jest Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Teren posiada duży potencjał inwestycyjny. Znajduje się w dobrym punkcie komunikacyjnym, przez co jest atrakcyjna pod względem zabudowy usługowej (hali, magazynu, budynku biurowo-usługowego). Cała działka ma powierzchnię 12 261 m2. Zgodnie z planem miejscowym w terenie MN, U (tereny mieszkaniowo-usługowe) znajduje się 7 308 m2 działki, natomiast w terenie R, Z (tereny rolnicze i zieleni naturalnej) znajduje się 4709 m2.  Działka jest w kształcie funkcjonalnego prostokąta o wymiarach ok. 60mx200m. Prąd i woda znajdują się przy działce.  Lotnisko Modlin: 15 km 10 min. Łomianki: 27 km 19 min. Granice terytorialne Warszawy: 36 km 22 min. Wjazd na Wisłostradę: 38 km 26 min. Most Grota-Roweckiego: 42 km 29 min. Centrum Woli: 49 km 36 min. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Działka pod zabudowę Mieszkaniowo-Usługową z projektem w Jezioranach
Działka pod zabudowę Mieszkaniowo-Usługową z projektem w Jezioranach
78000 zł
Jeziorany 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia936
Cena za m²83.33 zł/m²

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniowo - usługową w miejscowości Jeziorany, gmina Jeziorany w powiecie olsztyńskim w województwie warmińsko-mazurskim. DZIAŁKA: Oznaczona w ewidencji gruntów numerem 482 o powierzchni 0,0936 ha. Przylega do drogi publicznej oraz drogi wewnętrznej. Kształt regularny, prostokątny. Na powierzchni znajduje się trawa, a także nieliczne drzewka owocowe. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Jeziorany jako teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo – usługową. Działka całkowicie przygotowana pod budowę domu jednorodzinnego wraz z pełną dokumentacją, kompletnym projektem i pozwoleniem na budowę. LOKALIZACJA: Działka znajduje się w Jezioranach, sercu Warmii. Dostęp do niej możliwy jest z dwóch równoległych ulic – od strony ul. Mickiewicza, a także od strony ul. Polnej. Najbliższa okolica to siedliska, domy jednorodzinne, pola oraz łąki. W odległości ok. 800m (10 min spacerkiem) znajduje się jezioro Pierścień z nowo wybudowanym molo. Dyskont spożywczy – Biedronka położona jest ok. 1km od działki – 15 min spacerkiem, autem 2 min. W miejscowości jest Zespół Szkół Podstawowych oraz Ponadpodstawowych, sklepy, usługi, kwiaciarnie, kościół, cmentarz komunalny, bank, restauracje, urząd, liczne organizacje wspierające rozwój sportowy oraz kulturalny mieszkańców. MEDIA: Wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja – doprowadzone do działki. Działka nie jest objęta postępowaniem egzekucyjnym. O więcej szczegółów proszę pytać pod numerem telefonu: 694 690 464

Przestrzenna działka obok terenów rekreacyjnych
Przestrzenna działka obok terenów rekreacyjnych
1370000 zł
Gdańsk 27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 858
Cena za m²479.36 zł/m²

ZALETY Duża, piękna działka w przyszłej dzielnicy willowej blisko terenów rekreacyjnych. Działka na terenie miasta Gdańska, przez co dobrze skomunikowana, ale w krajobrazie sielanki wiejskiej. LOKALIZACJA Działka położona w Gdańsku Klukowie - współrzędne:  54.3966********903 Bardzo dobrze skomunikowana z Centrum i Obwodnicą Trójmiasta (5 min), Wrzeszcz (15 min), Gdańsk Główny (20 min). Nieruchomość znajduje niedaleko lotniska w Rębiechowie. Ale bezpośrednio nad działka nie odbywa się ruch samolotów, więc jest spokojnie. Droga betonowa znajduje się 80m od działki.   OPIS NIERUCHOMOŚCI Działka o powierzchni 2858 m2 w kształcie prostokąta ( ok. 30x90m) przeznaczona zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Media: Prąd na działce, gaz i woda w przyległej działce drogowej. Nr działki: 263/5 Parametry zabudowy wg planu zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie dla strefy nr 31: zabudowa mieszkaniowo – usługowa z wyłączeniami - powierzchnia biologicznie czynna min 60% - maksymalny procent pokrycia działki zabudową: 30% - wysokość zabudowy max 12m - kształt dachu: stromy Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Zapraszam do obejrzenia tej atrakcyjnej nieruchomości.

Działki mieszkalno-usługowe w świetnej lokalizacji
Działki mieszkalno-usługowe w świetnej lokalizacji
79000 zł
Ciechanów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia600
Cena za m²198.33 zł/m²

Oferuję na sprzedaż jedną z działek pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o powierzchni 600m2 w miejscowości Władysławo k. Ciechanowa. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- %C5%82a-XLVI_312_2022Działka znakomicie sprawdzi się jako dobra i bezpieczna lokata kapitału, ponieważ rozbudowa Ciechanowa rozwija się zdecydowanie najbardziej w kierunku galerii handlowej MMG ( Marcredo) oraz Castoramy. Cały teren posiada dostęp do drogi publicznej, która w tym roku będzie rozbudowana pod obwodnicę zmierzającą w kierunku trasy wylotowej na Przasnysz oraz Grudusk. Pozostałe powierzchnie działek do zakupu: - 518m2 - 660m2 - 870m2 - 1000m2 (bezpośrednio od drogi)Do każdej działki sprzedawany jest również udział w wewnętrznej drodze dojazdowej. W cenę wliczony jest już podatek VAT (23%). Cena netto wynosi 160zł/m2.Media: prąd, woda, kanalizacja.

Działka budowlana Podrzecze gm. Podegrodzie
Działka budowlana Podrzecze gm. Podegrodzie
155000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1900
Rodzaj działkiBudowlana

Do sprzedania działka budowlana (mieszkaniowo - usługowa) o pow. 19 ar, położona w sąsiedztwie odwodnicy w miejscowości Podrzecze (gm. Podegrodzie). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w terenie oznaczonym symbolem MU1 oraz MU2 przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową (zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza) i usługową (obiekty usługowe i rzemieślnicze). Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach: szer. 17m x dł. 111- dojazd do działki asfaltowa drogą gminną (końcowy odcinek dł. około 100m drogą polną). Media: prąd- sąsiednia działka, kanalizacja- w drodze, woda- studnia.Cena: 155 000 zł (do negocjacji)Kontakt: Piotr tel. 514 - pokaż numer telefonu - Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 2455

Działka inwestycyjna mieszkaniowo-usługowa Kawiary Gniezno
Działka inwestycyjna mieszkaniowo-usługowa Kawiary Gniezno
244000 zł
Gniezno 12 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²244 zł/m²

Polecam atrakcyjną działkę budowlaną mieszkaniowo-usługową na KAWIARACH, najbardziej poszukiwanej dzielnicy Gniezna. W obecnej chwili budowane sa chodniki i oswietlenie calej ulicy. Powierzchnia 1000 m2 w kształcie prostokąta. Działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym. Działka daje możliwość budowy domu jednorodzinnego, domu z funkcją usługową, obiektu usługowego z funkcją mieszkalną lub obiektu usługowego. Zabudowa 40% działki + 10% parking. Media prąd, woda, gaz oraz kanalizacja tuż przy działce. Przed działką droga publiczna z nowym asfaltem. W bliskiej odległości nowe osiedla domów jednorodzinnych. Bardzo ładna okolica, blisko jeziora (Jankowskie i Wierzbiczańskie) oraz tereny zielone. Bardzo dobry dojazd do centrum ok 5 min. Super lokalizacja niedaleko przystanek autobusowy, szkoły, przedszkole, nowy plac zabaw dla dzieci i sklepy (np. market Dino). Adres: Kawiary, ul. Kawiary 50, 62-200 Gniezno, gnieźnieński, wielkopolskie Działka położona jest w południowej części miasta o intensywnym zagospodarowaniu osiedli mieszkaniowych jednorodzinnych oraz terenów inwestycyjnych. Dojazd do nieruchomości prowadzi od strony ścisłego centrum miasta ul. Witkowską lub możliwy jest od strony ulicy Słonecznej do ulicy Kawiary. Działka od frontu ma 20m dostęp do drogi publicznej ul. Kawiary , która posiada nawierzchnię asfaltową. Działka oznaczona geodezyjnie na arkuszu 92 jako działka nr 1/37 o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 20m x 50m. Kształt prostokąta. Teren płaski. Działka idealnie usytuowana względem stron świata: południowo-zachodnia co zapewni piękne nasłonecznienie przez cały dzień od strony ogrodu czy strefy dziennej postawionego obiektu. Na działce znajdują się wieloletnie nasadzenia co można wykorzystać tworząc ogród oraz otoczenie nowo powstałej nieruchomości. Działka jest zlokalizowana na obszarze objętym aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu zabudowy mieszkaniowo – usługowej i przemysłowej przy ul. Kawiary i Osiniec w Gnieźnie, zatwierdzonym uchwałą Rady Miasta Gniezna nr XL/455/2009 z dnia 28.10.2009 r. Zgodnie z ustaleniami m.p.z.p. działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę usługową – symbol planu 37.MN,U. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Widokowa, budowlana działka Kuków
Widokowa, budowlana działka Kuków
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 930
Cena za m²77.72 zł/m²

Działka budowlana obok lasu z widokiem na góry. Do kupienia działka rolno-budowlana o pow. ok 19,3ar położona w miejscowości Kuków - ok. 60km od Krakowa. Możesz postawić tutaj dom jednorodzinny wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej albo domek letniskowy. Działka położona ok. 500m n.p.m. Atutem tego miejsca jest czyste powietrze, cisza, sąsiedztwo terenów zielonych, lasu, szlaków turystycznych w tym szlaku na najwyższy szczyt Beskidu Małego - Leskowiec. W pobliżu działki kilka zabudowań niezakłócających widoku. Działka ma szerokość na froncie około 30m ( zwęża się na samym końcu do ok. 20m), długość ok. 70m. Zgodnie z obowiązującym planem miejscowym ok. 12,3ar to teren pod zabudowę mieszkaniową , mieszkaniowo-usługową oraz letniskową, pozostały obszar ma przeznaczenie rolno-leśne. Działka położona jest w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. Zgodnie z obowiązującym planem miejscowym maksymalny wskaźnik zabudowy działki wynosi 0,4, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 40%. Wysokość max dla budynku mieszkalnego 10m. Dojazd do działki drogą gminną, ostatnie 60m drogą służebną, która kończy się przy tej działce. Powyżej nie ma już żadnych zabudowań. Media: na działce sąsiedniej przy granicy prąd, woda: studnia na działce. Brak kanalizacji. Odległość: Zawoja ok. 13km (wyciągi narciarskie, trasy rowerowe, Babia Góra), Jezioro Mucharskie 14km, 30km Jezioro Żywieckie

Na sprzedaż działki o powierzchni 38ar
Na sprzedaż działki o powierzchni 38ar
6900000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 802
Cena za m²1814.83 zł/m²

Na sprzedaż działki o powierzchni 38ar (działki: 395/2, 391/2, 389/2, 390/13, 390/4) Długość 105 m2 Szerokość 44m2 Zlokalizowane przy ul. Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia /Jerzego Turowicza/ Łagiewniki. Teren Objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Białe Morza- Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa - BIP MK Skrót planu zagospodarowania ------ *W całości teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo / Usługową! (domy wolnostojące i zabudowa bliźniaczą) *wskaźnik terenu biologicznie czynnego 50% wystarczą dachy z roślinnościom *wskaźnik powierzchni zabudowy 30% *wysokość budynków mieszkalnych/usługowych 11m *powierzchnia nowych wydzielanych dziatek min 350m2 *przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowo-usługowa. *w granicy media. Droga asfaltowa, trzy wjazdy od trasy łagiewnickiej oraz przyznana droga z trzema wjazdami od strony parku Lokalizacja / Działka przylega bezpośrednio do planowanego parku na Białych Morzach, okolica bardzo dobrze rozwinięta pod katem komunikacji, blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, szkoły, przedszkola, rekreacja, ośrodek zdrowia... Po co mieszkać za Krakowem jak możesz w Krakowie koło parku ,oczywiście możesz wybudować budynki usługowe albo ..... Masz propozycje możemy porozmawiać o każdym rozwiązaniu....

Działka 520m2 Białystok
Działka 520m2 Białystok
Białystok 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1028 zł/m²
Powierzchnia520 m²
Szerokość22 m
Długość22 m
Typbudowlana
Drogautwardzona

OSIEDLE MICKIEWICZA- CZY TUTAJ POWSTANIE TWÓJ DOM? Zapraszamy na prezentację działki budowlanej o powierzchni 520m na osiedlu Mickiewicza. Działka w zacisznym miejscu, w drugiej linii zabudowy. Posiada dostęp do wszystkich mediów. Kształt to kwadrat , wymiary działki ok. 22 x 22m Działka obecnie zabudowana domem typu „letnia kuchnia”. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego terenu działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią urządzoną o następujących parametrach: - wysokość budynków maksymalnie 10m; - dachy płaskie lub symetryczne o kącie nachylenia połaci dachowej do 45 stopni; - powierzchnia zabudowy max 40%; - intensywność zabudowy od 0 do 0,8; - teren biologicznie czynny: minimalnie 30% powierzchni działki budowlanej. Na powyższej działce dopuszcza się budowę budynków usługowych na nieruchomościach z istniejącą zabudową usługową i mieszkaniowo-usługową. Nie zwlekaj z decyzją. Już dzisiaj umów się na prezentację! Nasze biuro zapewnia pomoc przy kompletowaniu dokumentów niezbędnych do przeniesienia praw własności oraz bezpłatnej pomocy w uzyskaniu najlepszego kredytu na zakup tej oraz innych nieruchomości. Informacje użyte do sporządzenia powyższej oferty zostały uzyskane na podstawie oświadczeń właścicieli nieruchomości i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny. Zapraszamy na prezentację. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Na sprzedaż działki o powierzchni 38ar
Na sprzedaż działki o powierzchni 38ar
6900000 zł
Kraków 30 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 802
Cena za m²1814.83 zł/m²

Na sprzedaż działki o powierzchni 38ar (działki: 395/2, 391/2, 389/2, 390/13, 390/4) Długość 105 m2 Szerokość 44m2 Zlokalizowane przy ul. Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia /Jerzego Turowicza/ Łagiewniki.W bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Św.Jana Pawła II,Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z dużymi kompleksami parkowymi. Teren Objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Białe Morza- Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa - BIP MK Skrót planu zagospodarowania ------ *W całości teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo / Usługową! (domy wolnostojące i zabudowa bliźniaczą) *wskaźnik terenu biologicznie czynnego 50% wystarczą dachy z roślinnościom *wskaźnik powierzchni zabudowy 30% *wysokość budynków mieszkalnych/usługowych 11m *powierzchnia nowych wydzielanych dziatek min 350m2 *przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowo-usługowa. *w granicy media. Droga asfaltowa, trzy wjazdy od trasy łagiewnickiej oraz przyznana droga z trzema wjazdami od strony parku, media w chodniku. Lokalizacja / Działka przylega bezpośrednio do planowanego parku na Białych Morzach, okolica bardzo dobrze rozwinięta pod katem komunikacji, blisko--- przystanki autobusowe, tramwajowe, szkoły, przedszkola, rekreacja, ośrodek zdrowia... Po co mieszkać za Krakowem jak możesz w Krakowie koło parku ,oczywiście możesz zabudować działkę domami lub budynkami usługowymi może motel, stacja benzynowa jakiś salon ,albo ..... Masz propozycje możemy porozmawiać o każdym rozwiązaniu....

Działka, Tychy
Działka, Tychy
495000 zł
Tychy 12 dnia plecy
Powierzchnia508
Cena za m²974.41 zł/m²

| DZIAŁKA W CENTRUM MIASTA!!! REWELACYJNA OFERTA!!  Oferujemy do sprzedaży piękną działkę budowlaną położoną w Tychach w dzielnicy Paprocany! Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 508 m2 ma kształt zbliżony do prostokąta. Wymiary dokładniej przedstawione na mapce. Dojazd do działki droga asfaltową. Teren na którym znajduje się parcela jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (MNU) wolnostojącą i dopuszcza:  zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,  zabudowę mieszkaniowo-usługową w zakresie usług drobnych, usług społecznych i usług biurowych, zabudowę usługową w zakresie usług drobnych, usług społecznych i usług biurowych.  Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi zarówno zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna jak i zabudowa usługowa. Pod nosem przystanek komunikacji miejskiej oraz liczne punkty handlowo-usługowe. W niedalekiej odległości bardzo duży parking. Lokalizacja sprzyja prowadzeniu biznesu, ale daje też idealne warunki do wybudowania domu. Media:  woda i prąd - w ulicy, gaz i kanalizacja -  działki sąsiednie.   Umów się na spotkanie, przyjedź i zobacz tę działkę i zakochaj się w tej lokalizacji! Zapraszam na wizje w terenie! ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: jest | Woda: jest | Dojazd: asfalt | Otoczenie: zabudowa jednorodzinna | Kanalizacja: w ulicy | Położenie: blisko centrum | Wymiary działki [m]: 20x27 | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokat | Ogrodzenie działki: częściowo ogrodzona | Warunki zabudowy: brak aktualnych warunków zabudowy | Zabudowa działki: brak | ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Aneta Małolepsza | (użyj formularza kontaktowego), (użyj formularza kontaktowego) | (użyj formularza kontaktowego) | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 896)-Jeżeli chcesz zobaczysz więcej podobnych ofert, to my BEZPŁATNIE, przygotujemy dla Ciebie pełną ofertę wszystkich nieruchomości z naszego miasta włączając w to oferty promowane przez inne biura pośrednictwa. Nie musisz tracić czasu na chodzenie od biura do biura,z nami w krótkim czasie obejrzysz wszystkie interesujące Cie nieruchomości, także te z innych biur Napisz do nas maila bądź zadzwoń powiedz, czego szukasz a my to znajdziemy! /(użyj formularza kontaktowego) , (użyj formularza kontaktowego) KREDYTY HIPOTECZNIE BEZPŁATNIE i PROFESJONALNIE WSPÓŁPRACUJEMY Z PONAD DWUDZIESTOMA BANKAMI POMOŻEMY CI WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ.

Działka budowlana w Zagórzu Dolina – nowa niższa cena !!!
Działka budowlana w Zagórzu Dolina – nowa niższa cena !!!
344800 zł
Zagórz 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²31 zł/m²
Powierzchnia3344 m²
Typbudowlana

Do sprzedania działka budowlana w Zagórzu, os. Dolina, o powierzchni 33 arów 44 m2 – 8 arów pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, a 25,44 ary to obszar urządzeń infrastruktury technicznej. Teren nieruchomości jest płaski, suchy, pokryty samosiejką, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach ok. 30 m. x 105 m. Dojazd do działki bezpośrednio z ulicy Granicznej, następnie przez pas drożny (szeroki na około 10 m.) biegnący wzdłuż dłuższej krawędzi działki. Dostępne media: prąd, woda i kanalizacja w drodze, gaz do podłączenia z działki sąsiedniej. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: – około 8 arów powierzchni działki oznaczona jest symbolem MU1 – na tym obszarze dopuszcza się: łączenie funkcji usługowej i mieszkaniowej. – około 25,44 ara powierzchni działki oznaczony został symbolem ZN/IT1 – obszar urządzeń infrastruktury technicznej. Plan dopuszcza: urządzenia infrastruktury technicznej, lokalizację niezbędnych dojazdów komunikacji kołowej, uzupełniające zakrzewienia, rolnicze wykorzystanie gruntów. Plan nie dopuszcza na tym obszarze: wznoszenia budynków i sadzenia lasów. Nieruchomość w strefie ochrony archeologicznej. Atrakcyjna lokalizacja przy drodze głównej, z możliwością zabudowy mieszkaniowej ale i do prowadzenia działalności usługowej wraz z parkingami niezbędnymi dla obsługi obszaru. W sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej, która zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych. Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Działka na wylocie ze Starogardu - mieszk/usługowa
Działka na wylocie ze Starogardu - mieszk/usługowa
130700 zł
Starogard Gdański 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 307
Cena za m²100 zł/m²

Szanowni Państwo, Jeżeli szukacie działki ze świetnym dojazdem do miasta to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość: działka budowlana o powierzchni 1.307 m2, położona w miejscowości Linowiec, gm. Starogard Gdański. Do sprzedaży przeznaczone są działki zaznaczone na mapie: Działka o numerze ewidencyjnym nr 122/51. Teren został objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczony został pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (MNU). Wjazd na działki drogą wewnętrzną – udział w drodze dojazdowej. Dostęp do mediów: prąd przy granicy działki, woda w głównej drodze dojazdowej (polnej). Nieruchomość położona jest na wylocie ze Starogardu Gdańskiego w stronę Skarszew. Świetne miejsce do codziennego życia jak i prowadzenia własnego biznesu. W pobliżu znajdują się obiekty usługowe takie jak np. hurtownia stali, AQ Wiring, a także TCO – akcesoria meblowe. Do centrum Starogardu zaledwie kilka minut drogi samochodem co znacznie ułatwi codzienne życie. Nowym nabywcom gwarantujemy: •Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu, •Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących), •Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)! Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Patrycja Dunst (licencja pośrednika nr 23474) pod nr tel. (użyj formularza kontaktowego). Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana dla rodziny z Mpzp
Działka budowlana dla rodziny z Mpzp
226200 zł
Bojano 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 160
Cena za m²195 zł/m²

Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny w celu umówienia prezentacji lub spotkania w biurze. Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO U NAS i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana o powierzchni  ok.1160 m2 położona jest w Bojanie pomiędzy ul. Żytnią a Wybickiego. Bojano położone jest w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud przy drodze wojewódzkiej nr 218 w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich. Od kilku lat przeżywa okres rozkwitu, otrzymując miano "sypialni Gdyni", z którą połączone jest autobusem linii 191. Bojano posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługową m.in. dwie przychodnie (specjalistyczną i podstawową opiekę zdrowotną), klinikę weterynaryjną, prywatne przedszkole, szkołę podstawową, okręgową stację kontroli pojazdów, supermarkety, klub fitness. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową jednorodzinną (Uchwała nr XLIII/537/2018 Rady Gminy Szemud z 30 maja 2018 r.): - Maks. wskaźnik powierzchni zabudowy - 40% powierzchni działki budowlanej - Maks. wskaźnik intensywności zabudowy - 0,8 dla działki budowlanej - Wysokość zabudowy - max. 10 m - Dachy zabudowy mieszkaniowo-usługowej: strome dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia 30-45 st. dopuszcza się dowolny kąt nachylenia połaci dachowej poza główną bryłą budynku Działka jest płaska. Dojazd do działki zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania został wytyczony drogą wewnętrzną od ul. Czynu Tysiąclecia.   Prąd na działce, woda w ul. Żytniej. Kanalizacja w ul. Wybickiego. Gaz w ul. Czynu Tysiąclecia. Obecnie trwają prace nad wydzieleniem działki. Działka będzie miała ok. 40 m szerokości i ok. 30 m długości.     W dalszej odległości od działki trwają prace nad rozbudową trasy S6, która w znacznym stopniu ułatwi komunikacje Bojana z Trójmiastem. Cena do negocjacji. Zapraszamy. Co zyskujesz współpracując z naszym biurem? - oszczędność czasu, opiekę i kompleksowe wsparcie doświadczonego Agenta na każdym etapie transakcji - szeroki wybór ofert dopasowanych do Twoich potrzeb - pewność uzyskania najkorzystniejszej wartości nieruchomości - szybką ocenę zdolności kredytowej i ofertę korzystnego kredytu hipotecznego skuteczny i nowoczesny marketing Twojej oferty - profesjonalne i bezpłatne doradztwo prawne - bezpieczeństwo transakcji gwarantowane współpracą z czołowym biurem nieruchomości na Pomorzu, które obsługuje zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i deweloperskie Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę? Zadzwoń pod numer (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego). Możesz także do nas napisać. W naszej bazie znajdziesz najwięcej aktualnych ofert z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia. Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie, Kościerzynie, Chojnicach i Starogardzie Gdańskim. Pracujemy również w soboty. Zaufaj profesjonalistom i kupuj bezpiecznie!

Duża działka pod budowę domu Gdańsk Klukowo
Duża działka pod budowę domu Gdańsk Klukowo
850000 zł
Gdańsk 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 079
Cena za m²408.85 zł/m²

Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny w celu umówienia prezentacji lub spotkania w biurze. Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO U NAS i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. ATUTY Atrakcyjna działka na prężnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Działka w granicach administracyjnych Gdańska, ale zdala od zgiełku miasta, Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe. Dostępne media ( woda, prąd, gaz). Świetnie skomunikowana- dogodny dojazd do obwodnicy Trójmiasta, w poblizu komunikacja miejska i PKM. Utwardzona droga dojazdowa. Wokół otwarta przestrzeń oraz liczne tereny zielone. Świetna skomunikowana. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego jedno lub dwulokalowego. LOKALIZACJA Działka położona w Gdańsku Klukowie. Bardzo dobrze skomunikowana z Centrum i Obwodnicą Trójmiasta (5 min), Wrzeszcz (15 min), Gdańsk Główny (20 min). W niedalekiej odległości znajduje się ścieżka rowerowa, przystanek autobusowy, w pobliżu również stacja PKM, umożliwiająca szybki dojazd w kierunku Gdańsk - Gdynia  oraz Port Lotniczy.   Autobusy: 110 -> Gdańsk Wrzeszcz, 122 -> Wrzeszcz, Sopot, 210 - Osowa, Gdańsk Główny ->Chełm. NIERUCHOMOŚĆ Działka o powierzchni 2079 m2 w kształcie prostokąta ( ok. 41x50). Dojazd od ul. Radiowej drogą wewnętrzną. Dostęp do mediów przewidziany z drogi głównej - uzbrojenie: prąd, woda, gaz  w drodze dojazdowej, w planach budowa kanalizacji. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania określającym ten obszar jako zabudowę mieszkaniowo-usługową z wyłączeniami. Parametry zabudowy: - powierzchnia zabudowy 20% - wysokość zabudowy do 12m - dach stromy - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza - powierzchnia biologicznie czynna 70% Umów się na prezentację i poznaj zalety tej nieruchomości ! Co zyskujesz współpracując z naszym biurem? - oszczędność czasu, opiekę i kompleksowe wsparcie doświadczonego Agenta na każdym etapie transakcji - szeroki wybór ofert dopasowanych do Twoich potrzeb - pewność uzyskania najkorzystniejszej wartości nieruchomości - szybką ocenę zdolności kredytowej i ofertę korzystnego kredytu hipotecznego skuteczny i nowoczesny marketing Twojej oferty - profesjonalne i bezpłatne doradztwo prawne - bezpieczeństwo transakcji gwarantowane współpracą z czołowym biurem nieruchomości na Pomorzu, które obsługuje zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i deweloperskie Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę? Zadzwoń pod numer (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego). Możesz także do nas napisać. W naszej bazie znajdziesz najwięcej aktualnych ofert z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia. Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie, Kościerzynie, Chojnicach i Starogardzie Gdańskim. Pracujemy również w soboty. Zaufaj profesjonalistom i kupuj bezpiecznie!

Wyjątkowa Działka | Przy Plaży | Budowlana
Wyjątkowa Działka | Przy Plaży | Budowlana
6100000 zł
Gdańsk 12 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 664
Cena za m²3665.87 zł/m²

ATUTY: * Luksusowa lokalizacja; * 3 minuty spacerem na plażę; * W samym sercu Parku Reagana; * 5 minut autem do Sopotu; * Duża działka;  * Działka objęta MPZP.  LOKALIZACJA: Działka położona jest w najbardziej porządnej i luksusowej dzielnicy - Gdańsk Jelitkowo. Zaledwie 3 minuty spacerem do plaży Jelitkowo, 5 minut autem do Sopotu.  Lokalizacja ta ma doskonale rozwiniętą infrastrukturę, na wyciągnięcie ręki - liczne restauracje, kawiarnie i różne lokale usługowe. Również bardzo blisko znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnia. Szybki dostęp do komunikacji zarówno tramwajowej jak i autobusowej, wiele ścieżek rowerowych i bliskość plaży sprawia że to doskonałe miejsce do życia dla rodzin jak i pod inwestycję. DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o powierzchni 1664 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona na zabudowę mieszkaniową. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. MEDIA: Wszystkie media przy działce: woda, prąd, gaz, kanalizacja. INFORMACJE O ZABUDOWIE DZIAŁKI: Teren oznaczony w MPZP jak 001-M/U31 zabudowy mieszkaniowo-usługowej zawierający teren zabudowy mieszkaniowej M22 i teren zabudowy usługowej U33: a) turystyka, b) rekreacja, c) gastronomia, d) budynki zamieszkania zbiorowego, e) parkingi i garaże dla samochodów osobowych, f) obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży do 100m2, bez ustalenia proporcji między funkcją mieszkaniową a usługową. ZASADY KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA TERENU 1) linie zabudowy: maksymalna nieprzekraczalna, 8m od linii rozgraniczającej terenu od strony zachodniej, 5m od linii rozgraniczającej terenu od strony północnej oraz po fragmencie elewacji budynków przy ul. Nadmorskiej 5,7,9,11,13, jak na rysunku planu, 2) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki: maksymalnie 30%, 3) minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej: 30 % powierzchni działki, 4) intensywność zabudowy, minimalna: nie ustala się, maksymalna: 0,6, 5) wysokość zabudowy minimalna: nie ustala się, maksymalna: 10m, 6) formy zabudowy: dowolne z wyłączeniem zabudowy szeregowej, 7) kształt dachu: stromy, 8) inne: minimalna wielkość działki dla nowych wydzieleń: 600 m2 INFORMACJE DODATKOWE:  Identyfikator działki 226101_1.0008.137/4 Zapraszam do kontaktu Ivan Yevtushenko (użyj formularza kontaktowego) Galeria Nieruchomości

Grunt Skawina 949m2
Grunt Skawina 949m2
240000 zł
Skawina 23 dnia plecy
Rynekwtórny
Cena za m²187 zł/m²
Powierzchnia949 m²
Szerokość15 m
Typbudowlana

Skawina działka budowlana o pow. 9,5 ara! Działka budowlana o pow. 9,5 a ra położona w Skawinie Podbory , oddalona zaledwie 5 km od obwodnicy A4. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu, jest otoczona terenami zielonymi i posiada płaskie ukształtowanie. W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki drogą asfaltową , front działki bezpośrednio przylegający do drogi dojazdowej ma szerokości 15 m . Dostęp do mediów: woda , gaz, prąd i system kanalizacji bezpośrednio w działce. Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach 15 m x 62 m. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i cała jej powierzchnia znajduje się w obszarze przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową ( MNU ). Podstawowym przeznaczeniem terenów MNU jest: 1) zabudowa mieszkaniowo-usługowa , którą stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej, o funkcji mieszkalnej i usługowej, który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych; 2) zabudowa usługowa ; 3) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna: wolnostojąca, bliźniacza lub szeregowa . Maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy 6 0% , minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej 2 0% , wysokość zabudowy nie może przekraczać 15 m dla budynków mieszkaniowo-usługowych i usługowych oraz 12 m dla budynków mieszkaniowych jednorodzinnych. Więcej informacji znajduje się w: UCHWAŁA Nr XIIN/456/13 RADY MIEJSKIEJ W SKAWINIE z dnia 12 grudnia 2013. Link do uchwały: Uchwała MPZP Biuro pomaga bezpiecznie przeprowadzić transakcję. Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości. Wojciech Sudoł +48 *** *** *** wo***k@s*******.pl Prezentacja nieruchomości jest bezpłatna po podpisaniu umowy pośrednictwa. ::DODATKOWE INFORMACJE Nazwa obiektu: Działka budowlana Prąd: w ulicy Gaz: na działce Woda: na działce Dojazd: ASFALTOWA Otoczenie: działki zabudowane Kanalizacja: na działce Komunikacja publ.: autobus miejski Odległość do komunikacji publicznej [m]: 250 Odległość od centrum [m]: 3500 Odl. do sklepu [m]: 250 Odl. do szkoły [m]: 1000 Odl. do przedszkola [m]: 1000 Wymiary działki [m]: 15 m x 62 m Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: prostokąt Ogrodzenie działki: częściowo ogrodzona Warunki zabudowy: MPZP Zabudowa działki: brak ::LINK DO STRONY http*********************************** Zobacz Wirtualny Spacer: http************************************** ::KONTAKT DO AGENTA Wojciech Sudoł +48 ***-***-*** wo***k@s*******.pl ::DANE BIURA Oddział BS5, Nowa Huta Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski Os. Kazimierzowskie 36 31-844 Kraków 12 265 10 29

Grunt Kobylec 2500m2
Grunt Kobylec 2500m2
700000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²84 zł/m²
Powierzchnia2500 m²
Szerokość28 m
Typrolna

Łapanów - działka budowlana o pow. 25 arów! Działka budowlana o pow. 25 arów położona Łapanowie. W najbliższej okolicy znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i składa się z powierzchni pod zabudowę mieszkaniowo-usługową jednorodzinną (MU - 1041 m2 stanowiących ok. 41 % powierzchni), tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz rekreacji indywidualnej i zbiorowej turystyczno-letniskowe j (MN, UTL - 959 m2 stanowiących ok. 39 % powierzchni) oraz terenów łąk i pastwisk (RZ - ok. 500 m2 stanowiących ok. 20% powierzchni). Dla terenów MU ustala się jako przeznaczenie podstawowe funkcję mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi komercyjne . Dopuszcza się jako funkcję uzupełniającą zabudowę mieszkaniowo-rekreacyjną oraz usług zdrowia i opieki społecznej. wolnostojących, w tym usługi publiczne. Maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy wynosi 0,4. Dla terenów MN, UTL ustala się jako przeznaczenie podstawowe zabudowę mieszkaniową jednorodzinna (wolnostojąca) oraz zabudowa rekreacji indywidualnej i zbiorowej turystyczno-letniskowa (hotele, motele, zajazdy, campingi, pensjonaty, domy z pokojami na wynajem, domy letniskowe). Wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej wynosi min. 30%, maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy 50%, wskaźnik intensywności zabudowy 01, - 0,5. Dojazd do działki zapewnia asfaltowa droga gminna o bardzo małym natężeniu ruchu. Front działki przylegający do drogi dojazdowej wynosi 28 m, działka jest lekko nachylana w kierunku wschodnim i posiada kształt zbliżony do trapezu o wymiarach 28 m x 65 m x 44 m x 88 m. Dostęp do mediów: prąd, woda, gaz w drodze dojazdowej. Odległość do najbliższego sklepu spożywczego wynosi 1200 m natomiast szkoła podstawowa i przedszkole samorządowe znajduje się ok 3000 m od działki, dystans do drogi wojewódzkiej 966 Łapanów - Gdów wynosi 900 m. Więcej informacji znajduje się w: Uchwała Nr VII/44/03 Rady Gminy Łapanów z dnia 4 lipca 2003 r. w sprawie: uchwalenia „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łapanów” Link do uchwały: Uchwała MPZP Link do portalu zawierającego informację przestrzenną: Działka Biuro pomaga bezpiecznie przeprowadzić transakcję. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Wojciech Sudoł +48 *** *** *** wo***k@s*******.pl Prezentacja nieruchomości jest bezpłatna po podpisaniu umowy pośrednictwa. ::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: w ulicy Gaz: w drodze dojazdowej Woda: w drodze Dojazd: ASFALTOWA Otoczenie: działki zabudowane Kanalizacja: brak Komunikacja publ.: bus, autobus podmiejski Odległość do komunikacji publicznej [m]: 1000 Odległość od centrum [m]: 3200 Odl. do sklepu [m]: 1200 Odl. do szkoły [m]: 3000 Odl. do przedszkola [m]: 3000 Wymiary działki [m]: 28 m x 65 m x 44 m x 88 m Zagosp. działki: niezagospodarowana Ukształtowanie działki: lekko nachylona Kształt działki: wielokąt Ogrodzenie działki: brak Warunki zabudowy: MPZP Zabudowa działki: brak ::LINK DO STRONY http*********************************** Zobacz Wirtualny Spacer: http************************************** ::KONTAKT DO AGENTA Wojciech Sudoł +48 ***-***-*** wo***k@s*******.pl ::DANE BIURA Oddział BS5, Nowa Huta Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski Os. Kazimierzowskie 36 31-844 Kraków 12 265 10 29

Działki mieszk.-usługowe na skraju miasta
Działki mieszk.-usługowe na skraju miasta
130700 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 307
Cena za m²100 zł/m²

Szanowni Państwo, Jeżeli szukacie działki blisko miasta to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość: działki budowlane o powierzchni od 1.307 m2 do 1.826 m2, położone na granicy miejscowości Okole i Linowiec, gm. Starogard Gdański. Granica Okole i Linowca to malownicze pola położone 2 minuty od granicy ze Starogardem Gdańskim. Okolica to tereny "w budowie" - przeważająco nowe domy jednorodzinne oraz wiele rozpoczętych budów. Wjazd na działki odbywa się z ulicy Szczęśliwej (skręt w lewo z drogi prowadzącej do Skarszew, kilka chwil od granic miasta). Działka otoczona niezabudowanymi działkami budowlanymi. Jeżeli zależy na kontakcie z naturą to pobliskie drogi to idealne miejsce na spacer lub wycieczkę. W pobliskim Kręgu znajdziesz ciekawe tereny nad rzeką Wierzycą, spływy kajakowe czy też niedawno wybudowaną ścieżkę rowerową. Na wlocie do Starogardu Gdańskiego (przy ul. Skarszewskiej) znajdziecie sklep Biedronka, hotel z basenem, stację benzynową, szpital, nieco dalej szkołę podstawową przy ul. Wybickiego. W sąsiedniej miejscowości (Kokoszkowy) znajdziecie również szkołę podstawową, sklep spożywczy czy też zakłady naprawcze. Warto odwiedzić teren naszych działek i osobiście sprawdzić dlaczego może być to dla Was doskonałe miejsce do życia! Świetne miejsce do codziennego życia jak i prowadzenia własnego biznesu. W pobliżu znajdują się obiekty usługowe takie jak np. hurtownia stali, AQ Wiring, a także TCO – akcesoria meblowe. Do centrum Starogardu zaledwie kilka minut drogi samochodem co znacznie ułatwi codzienne życie. Do sprzedaży przeznaczone są działki: - nr 122/49 o powierzchni 1.310 m2 w cenie 131.000,00 zł, - nr 122/50 o powierzchni 1.311 m2 w cenie 131.100,00 zł, - nr 122/51 o powierzchni 1.307 m2 w cenie 130.700,00 zł, - nr 122/52 o powierzchni 1.826 m2 w cenie 182.600,00 zł. Teren został objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i został przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (MNU). Ustalenia planu: dopuszczalne budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki usługowe z zakresu handlu, gastronomii, obsługi rekreacji, rzemiosła, budynki o funkcji mieszanej mieszkaniowo-usługowej, budynki gospodarcze i garażowe jako towarzyszące; powierzchnia zabudowy do 35%; wysokość budynku do 10,5 metra; dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 35-45 stopni; działki nie są położone w strefie ochrony archeologicznej. Wjazd na działki odbywa się z drogi wewnętrznej od strony północnej oraz północnej i zachodniej (w przypadku działki narożnej). Dostęp do mediów: prąd przy granicy działki (planowane założenie skrzynek energetycznych), woda w głównej drodze dojazdowej (polnej) w odległości około 180 metrów. Nieruchomość stanowi pełną własność, stan prawny został zweryfikowany - szczegóły u doradcy. Działki posiadają zagwarantowany dostęp do drogi publicznej. Nowym nabywcom gwarantujemy: •Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu, •Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących), •Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)! Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Patrycja Dunst (licencja pośrednika nr 23474) pod nr tel. (użyj formularza kontaktowego). Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

19988m2 - zab. mieszkaniowa i usługowa - Gołonóg
19988m2 - zab. mieszkaniowa i usługowa - Gołonóg
2500000 zł
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia19 988
Cena za m²125.08 zł/m²

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1988m2 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, szeregową, bliźniaczą, segmentową oraz usługową, położoną w Dąbrowie Górniczej - GołonógCO SPRZEDAJEMY? Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 39m x 560m. Ukształtowanie terenu: działka płaska.GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA? Działka znajduje się w Dąbrowie Górniczej - Gołonóg usytuowana od ul. Laski do ul. Kasprzaka. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka położona w dynamicznie rozwijającej się części miasta.JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW? Media: - prąd - na działce - woda - miejska na działce - gaz - w w drodze - kanalizacja - miejska na działceJAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W PLANIE MIEJSCOWYM?24 MU - powierzchnia ok. 5534 m2 - Tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej - Budownictwa mieszkaniowego do trzech mieszkań w jednym budynku - Obiektów usługowych handlu, gastronomii i rzemiosła, nieuciążliwych dla mieszkańców w rozumieniu przepisów z zakresu ochrony środowiska - Sieci i urządzeń infrastruktury technicznej związanych z obsługą obszaru objętego planem. - Dróg dojazdowych, parkingów i garaży niezbędnych do obsługi zabudowy mieszkaniowej i usługowej - Obiektów i urządzeń rekreacyjnych i sportowych Zagospodarowanie: - Maksymalna wysokość projektowanej zabudowy mieszkaniowej mierzona od najniżej położonego narożnika budynku do kalenicy - 10,0m (za wyjątkiem dominant kompozycyjnych) - Maksymalna wysokość zabudowy gospodarczej i garaży mierzona jak w pkt. 2 - 6,0m - Minimalny udział zieleni (powierzchni czynnej biologicznie) w powierzchni działki: 30% Podział: - Zapewnienie każdej działce dostępu do drogi publicznej oraz urządzeń i sieci infrastruktury technicznej - Minimalna powierzchnia działki dla zabudowy mieszkaniowej, wolnostojącej: 700,0m2 (± 10%) a minimalna szerokość działki: 18,0m. - Minimalna powierzchnia działki dla zabudowy bliźniaczej - 400m2 (+10%), a minimalna szerokość działki: 12,0m - Minimalna powierzchnia działki dla zabudowy szeregowej - 300m (+10%) a minimalna szerokość działki: 6,0m47 MN i 48 MN - powierzchnia ok. 5352 m2 - Tereny zabudowy jednorodzinnej - Budownictwa jednorodzinnego, rezydencjalnego oraz wielorodzinnego do trzech mieszkań w jednym budynku - Sieci i urządzeń infrastruktury technicznej związanych z obsługą przedmiotowych terenów - Dojazdów, parkingów i garaży niezbędnych do obsługi zabudowy mieszkaniowej - Obiektów i urządzeń rekreacyjno - sportowych dla mieszkańców Zagospodarowanie: - Minimalny udział zieleni (powierzchni czynnej biologicznie) w powierzchni działki -40% - Maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej mierzona od najniżej położonego narożnika budynku do kalenicy - 12,0m a zabudowy gospodarczej i garaży - 6,0m Podział: - Zapewnienie każdej działce dostępu do drogi publicznej - Minimalna powierzchnia działki dla zabudowy wolnostojącej - 1.200m2 - Minimalna szerokość działki dla zabudowy wolnostojącej - 30,0m49 UHGR MN - powierzchnia ok. 1751 m2 - Tereny usług handlu, gastronomii i rzemiosła, tereny zabudowy jednorodzinnej - Usług handlu, rzemiosła i gastronomii - Sieci i urządzeń infrastruktury technicznej - Dróg dojazdowych, parkingów i garaży niezbędnych do obsługi zabudowy usługowej - Mieszkań dla właścicieli lub obsługi, wolnostojących lub wbudowanych w obiekty usługowe - Urządzeń obsługi komunikacji samochodowej Zagospodarowanie: - Wysokość zabudowy do 12,0m - Minimalny udział zieleni (powierzchni czynnej biologicznie) w powierzchni działki - 30%28 RZ/RP - powierzchnia ok. 7351 m2 - Tereny łąk i muraw kserotermicznych - Prowadzenie ścieżek pieszych i rowerowych - Lokalizację boisk sportowych oraz placów zabaw dla dzieci - Prowadzenie sieci infrastruktury technicznej w kanalizacji podziemnej dla obsługi obiektów i urządzeń wymienionych w pkt. 2 - Poprowadzenie ulicy dojazdowej D 1/2 łączącej ul. Laski z terenami mieszkaniowymi 47 MN i 48 MNCO ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE I W JEJ NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU? Działka składająca się z kilku działek geodezyjnych, zabudowana trzema budynkami - stan do rozbiórki ew. generalnego remontu. Bliskie otoczenie domów jednorodzinnych, oraz nowopowstającej zabudowy szeregowej i segmentowej.Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.Zainteresowała Cię ta oferta Zadzwoń i umów się na spotkanie :) Czekam na Twój telefon 7 dni w tygodniu. Jak nie odbiorę - na pewno oddzwonię.Robert Dejnek Dyrektor oddziału (użyj formularza kontaktowego) PÓŁNOC Nieruchomości o. Radzionków (użyj formularza kontaktowego) Męczenników Oświęcimia 34/1 41-922 RadzionkówNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Filtr