Działka przemysłowo usługowa .

Sortowanie:
Znaleziony: 283 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka przemysłowo usługowa
Działka przemysłowo usługowa
2624000 zł
nowe 20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 200
Cena za m²320 zł/m²

JASTKÓW. Działka 8200 m2 przemysłowo usługowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu węzła komunikacyjnego Sławinek i Jastków, skrzyżowanie dróg krajowych S 17 i S 19 . Zgodnie z zapisami w MPZT działka pod zabudowę przemysłową, usługową, handlową i gospodarkę magazynową. Wszystkie media w granicy działki, poza kanalizacją. W sąsiedztwie niska zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy starej drodze krajowej S17 , bezkolizyjny prawo i lewoskręt . Szerokość od strony wjazdu około 50 m. Do Lublina 6 km do węzła Jastków 7 km. Nadziałce dom 150 m2 do remontu i budynek gospodarczy 80 m2. Kontakt codziennie po 12.00.

Działka przemysłowo usługowa
Działka przemysłowo usługowa
2624000 zł
18 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 200
Cena za m²320 zł/m²

JASTKÓW. Działka 8200 m2 przemysłowo usługowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu węzła komunikacyjnego Sławinek i Jastków, skrzyżowanie dróg krajowych S 17 i S 19 . Zgodnie z zapisami w MPZT działka pod zabudowę przemysłową, usługową, handlową i gospodarkę magazynową. Wszystkie media w granicy działki, poza kanalizacją. W sąsiedztwie niska zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy starej drodze krajowej S17 , bezkolizyjny prawo i lewoskręt . Szerokość od strony wjazdu około 50 m. Do Lublina 6 km do węzła Jastków 7 km. Na działce dom 150 m2 do remontu i budynek gospodarczy 80 m2. Cena do odważnej negocjacji. Kontakt codziennie po 12.00.

Widokowa działka przemysłowo-usługowa
Widokowa działka przemysłowo-usługowa
128000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 196
Cena za m²40.05 zł/m²

Na sprzedaż urokliwa i widokowa działka przemysłowo – usługowa, położona w pięknej okolicy Beskidu Żywieckiego. Działka ma kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 30m x 104m o powierzchni 3196m2. Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Łękawica, która oferuje ciszę, spokój oraz piękne widoki. Dojazd do działki drogą polną. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenie AP,U2 – tereny produkcyjne i usługowe. Media w zasięgu ok. 200 m. Serdecznie zapraszam na prezentację.Agnieszka Jaremska, tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka przemysłowo usługowa Legionów
Działka przemysłowo usługowa Legionów
130000000 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Oferujemy państwo do zakupu działkę o powierzchni ok 5000m2 zlokalizowaną w przemysłowej części Częstochowy, przy ul. Legionów. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem PU3 - jako działka przemysłowo usługowa. Teren niezabudowany częściowo utwardzony, ogrodzony, posiada bramę wjazdową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się giełda rolno-spożywcza. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Wszystkie media woda, kanalizacja, prąd oraz gaz znajdują się na działce.Teren bardzo atrakcyjny ze względu na swoją lokalizację, idealny do prowadzenia działalności gospodarczej.W bliskim sąsiedztwie znajduje się duża ilość przedsiębiorstw, m.in. Koksownia Częstochowa, ZF, Cemex, Korner oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i wiele innychWszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz oglądania nieruchomości.NIERUCHOMOŚĆ GODNA POLECENIA!

Działka przemysłowo- usługowa + 2 budynki
Działka przemysłowo- usługowa + 2 budynki
480000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 170
Cena za m²151.42 zł/m²

Na sprzedaż działka przemysłowo- usługowa o pow.3170m² Na działce znajdują sie dwa budynki:Budynek gospodarczy z płyty obornickiej o pow.42m²Budynek biurowy o pow. 27m²Działka ogrodzona.Media,Prąd, możliwość podłączenia do sieci wodociągowej przy granicy działki,szambo, studnia. Działka objęta planem zagospadorawania przestrzennego XXX/272/2016. Proszę o kontakt mailem.

Działka przemysłowo - usługowa w Kosakowie
Działka przemysłowo - usługowa w Kosakowie
455000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²280 zł/m²
Powierzchnia2857 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka przemysłowo - usługowa w Kosakowie o powierzchni 2857 m2. Nr działki 57/6, obręb 0004 Kosakowo. Znajduje się w obszarze oznaczonym symbolem 01 U, P - produkcja oraz usługi i handel, rzemiosło, składy i hurtownie, usługi biurowe. Działka jest niezabudowana, uzbrojona w wodę i prąd. Dostęp do drogi publicznej gminnej od ul. Rzemieślniczej. Działka częściowo płaska z przyległą skarpą, którą porasta roślinność. OGŁOSZENIE BEZ POŚREDNIKÓW !! BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA !!

Działka przemysłowo-usługowa, Łęczna
Działka przemysłowo-usługowa, Łęczna
1575000 zł
Łęczna 30+ kilka dni temu

Poszukujesz działki pod inwestycję? Poszukujesz działki w dobrej lokalizacji, widocznej i ze świetnym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę!LOKALIZACJAOferta nieruchomości zlokalizowana jest w miejscowości Łęczna, gm. miasto Łęczna, powiat łęczyński. Działka znajduje się przy ul. Chełmskiej - droga krajowa nr 82. Wjazd na działkę znajduje się od ul. Polnej - drogi powiatowej nr 1809L. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana z sąsiednimi miejscowościami. Teren typowo inwestycyjny przy ciągłym rozwoju i rozbudowie miasta Łęczna. Bliskie sąsiedztwo z jednej strony stanowi sklep PSB Mrówka oraz Comfy Park z różnymi rodzajami usług . Z drugiej strony jeszcze niezabudowany zielony teren.OPIS DZIAŁKIDziałka przemysłowo-usługowa w kształcie prostokąta o nr ewid. 753. Powierzchnia działki stanowi 4994 m2, o wymiarach 17,00 x 359,00 m. Działka prosta, tymczasowo uprawiana. Nieruchomość objęta MPZP (Uchwała nr LXI/354/2022 z dnia 2022-11-30 dot.: MIASTA ŁĘCZNA) o przeznaczeniu 5P/U - teren produkcji, składów i magazynów oraz usług, w tym tereny rozwoju przedsiębiorczości:- powierzchnia zabudowy nie może przekraczać 70% powierzchni terenu- intensywność zabudowy od 0,05 do 1,4- maksymalna wysokość zabudowy nie może przekraczać 20 m - ograniczenie nie dotyczy masztów. Istnieje możliwość zakupu innych sąsiednich działek do poszerzenia oferowanej nieruchomości.MEDIA- prąd, gaz, przewód ciepłowniczy na działce- wodociąg w ul. PolnejCena negocjacyjna1 575 000,00 złOPIEKUN OFERTYJolanta Wachtel. 781 208 610e-mail Nie szukaj dalej. Zadzwoń! Oferta na wyłączność biura nieruchomości ONESTO BROKER.Informacja o kosztach transakcji:Do ceny nieruchomości należy doliczyć koszty notarialne, podatek PCC oraz koszty obsługi transakcji.KREDYT HIPOTECZNYRozważasz kredytowanie tej nieruchomości? Pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na najlepszych warunkach. Mamy do wyboru oferty kredytowe praktycznie wszystkich banków. Będziesz mógł dowolnie je porównać i to bez żadnych zobowiązań.Opis oferty sporządzony został na podstawie informacji pochodzących od właściciela oferującego nieruchomość, dokumentów opisujących jej stan prawny i przeprowadzonych oględzin. Opis ten może podlegać aktualizacji oraz nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C

Działka przemysłowo-usługowa / 3300m2 / Wolbrom
Działka przemysłowo-usługowa / 3300m2 / Wolbrom
330000 zł
Wolbrom 22 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 300
Cena za m²100 zł/m²

Na sprzedaż działka przemysłowo - usługowa o powierzchni 33 arów w miejscowości Wolbrom, w powiecie olkuskim. Przeznaczenie działki to w całości tereny przemysłowo - usługowe pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny z zabudową usługową.Działka o powierzchni około 3300 m2 mieszcząca się bezpośrednio przy drodze głównej asfaltowej. NIERUCHOMOŚĆ  Działka o powierzchni 3300 m2 mieszcząca się bezpośrednio przy ulicy głównej asfaltowej, przedłużenie drogi DW 794 łączącej Zabagnie z Lgotą Wolbromską.  Działka o nr 7286/3 położona jest na terenie Wolbrom, którą obejmuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działka o długości 197 metrów i 19 metrów szerokości. Teren działki przemysłowej jest płaski oraz niezalesiony. Przeznaczenie działki to w całości tereny przemysłowo - usługowe z oznaczeniem 9.1/PU, dla której ustala się przeznaczenie podstawowe: obiekty produkcyjne, składy i magazyny z zabudową usługową.Dopuszcza się realizację usług w samodzielnych budynkach lub jako wbudowane w budynki produkcyjne. W zakresie zagospodarowania terenu ustala się: - wielkość dopuszczalnej powierzchni zabudowy – nie większa niż 90%; - powierzchnia terenu biologicznie czynnego – nie mniejsza niż 10%,- wskaźnik intensywności zabudowy – nie mniejszy niż 0,06 i nie większy niż 2,5,W zakresie kształtowania zabudowy ustala się:- nie więcej niż 4 kondygnacje nadziemne- wysokość zabudowy nie większą niż 21 metrów- podwyższenie o nie więcej niż 2 m wyodrębnionych części budynków produkcyjnych, które muszą być wyższe ze względu na technologię produkcji.- dachy płaskie lub o kącie nachylenia głównych połaci do 45°.Dopuszcza się lokalizację: placów postojowych, dojazdów wewnętrznych, ciągów pieszych, zieleni wraz z obiektami małej architektury, infrastruktury technicznej, garaży i wiat.LOKALIZACJAMiasto Wolbrom i Gmina są lokalnym ośrodkiem rolniczym, handlowym i przemysłowym. Swoimi wpływami obejmują także sąsiednie gminy. Działka leży w części południowej Wolbromia, gdzie znajdują się zakłady branży gumowej, producent wyrobów betonowych, zakłady mechaniczno - kuźnicze, usługi transportowe, osiedla mieszkaniowe i domy prywatne. W pobliżu znajduje się Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej.Zapraszam do kontaktu i na prezentację

Działka przemysłowo usługowa 25ar Drezdenko Niegosław
Działka przemysłowo usługowa 25ar Drezdenko Niegosław
89999 zł
29 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 500
Cena za m²36 zł/m²

Witam serdecznie. Na sprzedaz posiadam działkę o przeznaczeniu w MPZP jako P/U, przemysłowo usługowa o areale ok.25arow. Działka usytuowana przy drodze asfaltowej, w miejscowości Niegosław, 900metrów od granicy miasta Drezdenka. Przy działce przebiega sieć wodociągowa i energetyczna. Kontakt tylko telefoniczny, nie odpisuję na e-maile I smsy.

Działka przemysłowo-usługowa Siedlce (Ujrzanów) E30
Działka przemysłowo-usługowa Siedlce (Ujrzanów) E30
750000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 500
Cena za m²144.44 zł/m²

Działka inwestycyjna magazynowo- przemysłowo-usługowa w miejscowości Ujrzanów gm. Siedlce. Bezpośrednio przy trasie nr 2 E30. Kilkaset metrów od węzła Siedlce wschód przy A2 (w trakcie prac budowlanych). -niska klasa bonitacyjna gruntu IVa, IVb i V -powierzchnia 4500m2 -teren suchy 20-40 cm piach i głębiej glina -doskonałe warunki geologiczne i melioracyjne -woda i prąd w bliskim sąsiedztwie -doskonałe warunki p.poż w bliskim sąsiedztwie -zapisy MPZP jako teren przeznaczony pod zabudowę magazynowo-przemysłowo-usługową -dojazd do działki wyznaczony w MPZP drogą serwisową wzdłuż E30 Szer. działki 14m. Doskonała okazja inwestycji spekulacyjnej. Bezpośredni dostęp do średniego napięcia. Duża wartość spekulacyjna ze względu na ogromne możliwości wykorzystania w porozumieniu z właścicielem sąsiednich działek. W bliskim sąsiedztwie znajduje się GPZ, zabudowa magazynowa, usługowa, handlowa wielkopowierzchniowa oraz serwis pojazdów ciężarowych.

Działka przemysłowo usługowa w Oleśnicy
Działka przemysłowo usługowa w Oleśnicy
1999376 zł
Oleśnica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia14 384
Cena za m²139 zł/m²

Działka Przemysłowo - Usługowa w Oleśnicy Działka położona w Oleśnicy, w Ekonomicznej Strefie Wałbrzyskiej o powierzchni 1,4 hektara.  Lokalizacja: Działka znajduje się przy GKN DRIVELINE, a także przy drodze prowadzącej do drogi S8. Dane techniczne działki: Powierzchnia: 14384 m2 Numer działki: 11 Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna: Działka mieści się w obrębie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (WSSE), co otwiera drzwi przed szeregiem korzyści dla przyszłych inwestorów takie jak:  - ułatwienia podatkowe: przedsiębiorstwa operujące w ramach WSSE mogą korzystać z preferencyjnych stawek podatkowych, co stanowi istotny czynnik wspierający rozwój biznesu.- ułatwienia administracyjne: inwestorzy w ramach WSSE mają dostęp do uproszczonych procedur administracyjnych, co przyspiesza procesy związane z rozpoczęciem i prowadzeniem działalności gospodarczej.- wsparcie infrastrukturalne: WSSE zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury, co ułatwia codzienną działalność przedsiębiorstw i pozwala na efektywne korzystanie z zasobów lokalnych.- możliwość uzyskania ulg inwestycyjnych: inwestorzy mający swoje przedsięwzięcia w obrębie WSSE mogą być uprawnieni do różnorodnych ulg inwestycyjnych, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej lokalizacji.-możliwość prowadzenia działalności uciążliwej: dla przedsiębiorców poszukujących miejsca umożliwiającego rozwój działalności przemysłowej, działka ta oferuje odpowiednie warunki oraz dostęp do niezbędnej infrastruktury.Osoby zainteresowanie zapraszam do kontaktu- oferta bezpośrednio od właściciela, bez pośredników.

działka przemysłowo usługowa PU 60ar* PRZEWÓZ
działka przemysłowo usługowa PU 60ar* PRZEWÓZ
1020000000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

DO SPRZEDAŻY oferta GS-5070 LOKALIZACJA: Kraków- PODGÓRZE- PRZEWÓZ OPIS NIERUCHOMOŚCI: do sprzedaży działka przemysłowo - usługowa PU o powierzchni 60 ar (6.000m) , utwardzona z dostępnymi wszystkimi mediami . Wymiary 60m x 111m CENA SPRZEDAŻY 180.000 PLN netto /ar ** 10.200.000 PLN netto / za całość AGENT PROWADZĄCY +48662-687-941 Przed prezentacją nieruchomości zawierana jest umowa pośrednictwa. Zakup lub wynajem nieruchomości za pośrednictwem naszego biura wiąże się z koniecznością zapłaty prowizji. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Elżbieta (licencja nr: 8190)

działka przemysłowo usługowa przy A1 Częstochowa
działka przemysłowo usługowa przy A1 Częstochowa
850000 zł
17 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 516
Cena za m²188.22 zł/m²

Do sprzedaży działka przemysłowo-usługowa w Częstochowie przy zjeździe z autostrady A1 Częstochowa Południe w miejscowym planie zagospodarowania uchwała Rady Miasta Częstochowy Nr 159/XI/2011 sklasyfikowana jako UP2. szerokość 33,5 m powierzchnia 4516 m2 dz. nr 600/4 oraz 601/4 ulica Przyjemna 15 i 17. (Możliwość dokupienia działki o pow. 1130 m2 po drugiej stronie ulicy Przyjemnej cena do uzgodnienia dodatkowo) Działki pod działalność produkcyjną oraz/lub usługową, zabudowę halą magazynową lub biurową. telefon bezpośredni do właściciela. ul. Przyjemna, Częstochowa Dźbów Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4516 m². Szerokość: 33 m Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela

Działka przemysłowo usługowa
Działka przemysłowo usługowa
7000 zł
Poręba 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²250 zł/m²
Powierzchnia3200 m²
Długość68 m
Typinwestycyjna

Wynajmę lub sprzedam działkę o powierzchni 3200 m2. Działka utwardzona, ogrodzona, brama wjazdowa, media. Idealnie nadaje się na magazyn energii. Bliższe informację proszę dzwonić.

Działka przemysłowo usługowa
Działka przemysłowo usługowa
3500000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia31 000
Cena za m²112.9 zł/m²

Działka położona przy drodze asfaltowej, w  odległości ok 300 m od drogi krajowej, wśród istniejącej zabudowy mieszkaniowo usługowej. Na terenie zabudowy przemysłowo-usługowej istnieje możliwość lokalizowania: budynków produkcyjnych, składów, magazynów, hurtowni, budynków usługowych, budynków administracyjno-biurowych, budynków i obiektów związanych z przetwórstwem materiałowym oraz recyklingiem odpadów, w tym urządzeń lokalizowanych na zewnątrz budynków, warsztatów naprawczych, myjni samochodowych, parkingów, sieci i urządzeń infrastruktury technicznej; Wskaźniki zabudowy: - powierzchnia zabudowy – nie więcej niż 90% powierzchni działki budowlanej, - minimalną powierzchnię biologicznie czynną – nie mniej niż 10% powierzchni działki budowlanej, - maksymalna wysokość budynków – 15 m, za wyjątkiem budowli, których wysokość warunkują potrzeby technologiczne i względy bezpieczeństwa.

Działka przemysłowo usługowa
Działka przemysłowo usługowa
130000 zł
Wielki Klincz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 500
Cena za m²86.67 zł/m²

Witam , sprzedam działkę przemysłowo usługową w miejscowości Wielki Klincz . Więcej informacji pod numerem telefonu.

Działka przemysłowo- usługowa
Działka przemysłowo- usługowa
7000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²70 zł/m²
Powierzchnia12700 m²
Typinwestycyjna

Na sprzedaż teren usługowo-przemysłowy usytuowany w niewielkiej odległości (ok. 700m) od skrzyżowania drogi krajowej z powiatową w miejscowości Garncarsko. (duże natężenie ruchu samochodowego, zarówno transportowego- droga krajowa Wrocław-Świdnica i turystycznego- masyw góry Ślęży). W planie zagospodarowania przestrzennego gminy działka przeznaczona jest pod zabudowę przemysłowo usługową. Usługi bez określonego zakresu (bardzo szeroka oferta).1,27h.70zl/ m2 . Więcej informacji 723-492-581

Duża działka przemysłowo-usługowa w Białkowie.
Duża działka przemysłowo-usługowa w Białkowie.
980000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²800400 zł/m²

Duża działka przemysłowo-usługowa do zagospodarowania w Białkowie, MiękiniaGłówne atuty nieruchomości: • prestiżowa lokalizacja • bliskość komunikacji miejskiej • z dobrym dojazdemDziałka przemysłowa. Typ własności: Odrębna własność. POLECAM do zakupu działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 12.000,6 mkw ( 1,2 ha) w miejscowości Białków w gminie Miękinia.Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego grunt ten przeznaczony jest pod zabudowę przemysłowo-usługową. Miejscowość blisko drogi wojewódzkiej Brzeg Dolny - BłonieNieruchomość płaska.Działka jest położona blisko Firmy Fraspo- Jabłoński dystrybucja oraz innych fabryk, magazynów.Dobre miejsce na małą fabrykę, składy, hale produkcyjne lub magazynowe.Zapraszam do kontaktu telefonicznego :)Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: (użyj formularza kontaktowego). Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szemud, działka przemysłowo-usługowa, 9763m2
Szemud, działka przemysłowo-usługowa, 9763m2
292890000 zł
30+ kilka dni temu

Działka przemysłowo-usługowa w miejscowości Szemud, woj. Pomorskie, o powierzchni 9 763m2 w cenie 300 zł/m2Dojazd do działki gminną drogą asfaltową3,5 km od zjazdu na Drogę Kaszubską w miejscowości SzemudDziałka objęta MPZP, oznaczona 01-P/U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej (UCHWAŁA NR III/29/2018 RADY GMINY SZEMUD, MPZP nr 107)Ustalenia szczegółowe dla terenu oznaczonego symbolem 01-P/U wydzielonego liniami rozgraniczającymi są następujące:1) Przeznaczenie terenu:a) tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej,b) dopuszcza się lokalizowanie sieci i obiektów infrastruktury technicznej na zasadach określonych w § 16 niniejszej uchwały;2) Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:a) wysokość zabudowy: wysokość budynków i innych obiektów budowlanych max.12m, Dziennik Urzędowy Województwa Pomorskiego – 5 – Poz. 566b) procent zabudowy: max. 30%,c) procent powierzchni biologicznie czynnej: min. 30%d) intensywność zabudowy: min. 0, max. 0,6,e) linie zabudowy: nieprzekraczalna linia zabudowy wynosi 15 metrów od krawędzi jezdni drogi powiatowej zlokalizowanej poza granicami planu oraz 6 metrów od drogi publicznej dojazdowej oznaczonej na rysunku planu jako 03-KDD,f) geometria dachu: dowolna,g) pokrycie dachu: dowolne,h) kolorystyka elewacji: dowolna;3) Zasady i warunki podziału nieruchomości:a) nie ustala się;4) Zasady dotyczące systemów komunikacji:a) dostępność drogowa z drogi publicznej 03-KDD,b) parkingi zgodnie z § 15 niniejszej uchwały;5) Warunki wynikające z ochrony środowiska i przyrody:a) zaleca się stosować na terenie rodzimą zieleń wysoką,b) zaleca się stosowanie nawierzchni półprzepuszczalnych i przepuszczalnych do utwardzenia wjazdów i miejsc postojowych,c) pozostałe warunki jak w 8 niniejszej uchwały.Zapraszam do kontaktu

Działka przemysłowo-usługowa 1 ha Opatkowice
Działka przemysłowo-usługowa 1 ha Opatkowice
1600000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki9975
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażPośrednik

Opis ofertyNa sprzedaż działka przemysłowo - usługowa o powierzchni 9975 m2 w miejscowości Opatkowice w gminie Proszowice. Działka inwestycyjna o nr działki 503, objęta miejscowym planem zagospodarowaniem terenu Proszowice, dla której wyznacza się tereny produkcyjno - usługowe oznaczone PU. Mieszcząca się przy drodze wojewódzkiej 776 łącząca południową obwodnicę Krakowa (węzeł łagiewnicki) (A4) z DK73 w Busku-Zdroju. Przeznaczenie podstawowe to zabudowa produkcyjna, usługowa, składy i magazyny. Długość działki: 270 m. Szerokość działki: 38 m. Działka z dostępem do mediów na które składają się sieć wodociągowa, kanalizacyjna, sieć elektryczna, sieć gazowa. Ustala się następujące warunki zagospodarowania terenu: - maksymalna wysokość obiektów związanych z przeznaczeniem podstawowym – 15 m, z przeznaczeniem dopuszczalnym – 7m - geometria dachów – dachy płaskie, dwu lub wielospadowe o jednakowym nachyleniu głównych połaci dachowych i kącie nachylenia od 15° do 40°; dopuszcza się stosowanie dachów jednospadowych oraz doświetlenia poprzez lukarny lub okna połaciowe, nie określa się kąta spadku dachu jednospadowego. Wskaźniki dopuszczalnej powierzchni zabudowy i powierzchni biologicznie czynnej: - wskaźnik powierzchni zabudowy nie może przekroczyć 75%, - wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej nie może być niższy niż 10%, - minimalna intensywność zabudowy – 0,1, maksymalna intensywność zabudowy – 2,5. LOKALIZACJA Nieruchomość gruntowa położona jest w miejscowości Opatkowice w gminie Proszowice przy głównej drodze wojewódzkiej, zaledwie 30 km od Centrum Krakowa. Działka znajduję się bezpośrednio obok Centrum Handlowego Opatkowice i stacji paliw ORLEN, w pobliżu również składy budowlane, sklepy ogrodnicze. Zapraszam do kontaktu.

Działka Przemysłowo-Usługowa przy S8
Działka Przemysłowo-Usługowa przy S8
5520000 zł
30+ kilka dni temu

Działka Przemysłowo-Usługowa przy S8   Mam do sprzedania działkę Przemysłowo –Usługową o powierzchni 1,8ha. Działka umiejscowiona jest miedzy miejscowościami Kobierzyce i Wierzbice, 300m od głównej drogi S8 przy zakładach Leoni Kabel Działka obręb Wierzbice w obszarze określonym na rysunku planu miejscowego leży na terenie oznaczonym symbolem 1.2P /U. 1.            Przeznaczenie podstawowe: 1)            Produkcja - należy przez to rozumieć obiekty i urządzenia związane z czynnościami wytwarzania, składowania i magazynowania (w tym handlu hurtowego), przetwórstwa surowców i materiałów, realizowanymi w sposób niezagrażający środowisku przyrodniczemu oraz zdrowiu i życiu ludzi, niepowodującymi negatywnego oddziaływania (ponadnormatywnych zanieczyszczeń i zakłóceń środowiska oraz konfliktów sąsiedztwa). 2)            Usługi - należy przez to rozumieć funkcje terenów i obiektów: handlu, .gastronomii i rzemiosła, kultury i ·rozrywki, hoteli i moteli, instytucji finansowych, ubezpieczeniowych, społecznych, gospodarczych i politycznych, jednostek projektowych, środków masowej komunikacji i łączności oraz innych, których powyższe grupy nie dotyczą bezpośrednio lub pośrednio, a mają charakter usługi, obsługi ośrodków dyspozycji pod warunkiem nie powodowania negatywnego oddziaływania (ponadnormatywnych zanieczyszczeń i zakłóceń środowiska oraz konfliktów sąsiedztwa) z innymi funkcjami). 3)         Przeznaczenie dopuszczalne: a)            Bazy obsługi transportu i logistyki. b)           Handel detaliczny i hurtowy. c)            Sieci i urządzenia infrastruktury technicznej, w tym maszty telekomunikacyjne i wieże antenowe. d)           Drogi wewnętrzne, parkingi, nośniki reklamowe. 3.         Zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego: a)            Dopuszcza się stosowanie dowolnych form dachów. b)           Wysokość zabudowy kubaturowej może przekraczać 14 m. licząc od naturalnej powierzchni gruntu do najwyższego elementu konstrukcyjnego dachu. c)            Wysokość obiektów inżynierskim (masztów, kominów itp.) nie może przekraczać 50m. 4.            Ochrona dziedzictwa kulturowego i zabytków oraz dóbr kultury współczesnej: Obowiązują warunki konserwatorskiej ochrony archeologicznej określone poniżej. 5.            Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: 1)            Ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy zgodnie z oznaczeniami na rysunku planu w odległościach: a)            20 m. od linii rozgraniczającej drogi krajowej nr 8 3 KDGP 2/2 . 20 m. od linii rozgraniczającej istniejącego odcinka drogi wojewódzkiej nr 346                   5 KDG 1/2 (KDZ 1/2). b)            20 m. od linii rozgraniczającej drogi krajowej nr 8 3 KDGP 2/2 . c)            20 m. od linii rozgraniczającej projektowanego odcinka obejścia drogi wojewódzkiej nr 364              4  KDG 1/2. 2)            Ustala się obowiązek zachowania niezabudowanego pasa o szerokości 4 m. od granicy rowów melioracyjnych - pas ten jest niezbędny dla prowadzenia prac konserwacyjnych. 3)            Linie zabudowy nie dotyczą lokalizowanych w granicach terenu obiektów dozoru (portierni), bram wjazdowych itp.. 4)            W miejscach, w których nie oznaczono linii zabudowy odległości od granic działek należy ustalać w oparciu o przepisy odrębne. 5)            Powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 65 % powierzchni terenu. 6)            Powierzchnia biologicznie czynna - nie mniej niż 25 % powierzchni działki lub terenu przeznaczonego pod inwestycję. 7)            Ustala się zakaz wprowadzania zwartych ogrodzeń oraz ogrodzeń wykonanych z prefabrykatów betonowych. 8)            W zagospodarowaniu należy przewidzieć nasadzenia zieleni wysokiej wzdłuż granic wydzielonych terenów inwestycyjnych. 6.         Szczegółowe zasady i warunki scalania i podziału nieruchomości: 1)            Dopuszcza się podział terenu na odrębne działki przeznaczone na cele produkcyjne lub usługowe z zachowaniem minimalnej powierzchni wydzielanych działek wynoszącej 2500 m2 2)            Dopuszcza się zmniejszenie minimalnej powierzchni nowowydzielanych działek nie więcej niż o 10 % wartości wskazanych w planie.   Media :prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze Oferta na wyłączność. Zapraszam zainteresowanych do kontaktu Ireneusz Gwardyński  

działka przemysłowo - usługowa Bolesławiec
działka przemysłowo - usługowa Bolesławiec
4000 zł
Bolesławiec 30+ kilka dni temu

Północ Nieruchomości O/BOLESŁAWIEC oferuje do wynajmu działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 5000 m2 w Bolesławcu.SZCZEGÓŁY OFERTY:- Nieruchomość jest położona w przemysłowo- usługowej części miasta, na obrzeżach.- Teren przeznaczony do najmu został wydzielony z powierzchni 2,5 ha działki stanowiącej teren przedsiębiorstwa przemysłowo-usługowego.- Posesja jest w całości ogrodzona.- Działka doskonale nadaje się na parking dla maszyn budowlanych lub pojazdów o dużych gabarytach, może być również wykorzystana do innych celów przemysłowo-usługowych zgodnych z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem P5:- przeznaczenie podstawowe - tereny przemysłowe. - przeznaczenie uzupełniające - tereny usług.Media:- Nieruchomość posiada dostęp do kanalizacji, wody i prądu. Informacje dodatkowe:- Najemca działki będzie miał możliwość korzystania z pomieszczeń sanitarnych (toalety i łazienki z prysznicami) znajdujących się w pobliskim budynku biurowo-produkcyjnym.- Istnieje możliwość postawienia przez przyszłego najemcę na terenie działki wiaty lub hali usługowej, produkcyjnej oraz podłączenie do niej wody, kanalizacji i prądu.Atuty nieruchomości:- Położenie w strefie przemysłowo-usługowej;- Zjazd na działkę z drogi krajowej łączącej Bolesławiec z A4, A18 oraz Zieloną Górą i Szczecinem.- Blisko działki zlokalizowana jest stacja benzynowa.- Do autostrady A4 tylko 2 km.Prezentację przeprowadza oraz udziela dodatkowych informacji opiekun oferty:Piotr Mularski tel.+48 883356471, e-mail: Północ Nieruchomości O/Bolesławiecul. Zgorzelecka 12Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

działka przemysłowo - usługowa Bolesławiec
działka przemysłowo - usługowa Bolesławiec
400000 zł
30+ kilka dni temu

Północ Nieruchomości O/BOLESŁAWIEC oferuje do wynajmu działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 5000 m2 w Bolesławcu.SZCZEGÓŁY OFERTY:- Nieruchomość jest położona w przemysłowo- usługowej części miasta, na obrzeżach.- Teren przeznaczony do najmu został wydzielony z powierzchni 2,5 ha działki stanowiącej teren przedsiębiorstwa przemysłowo-usługowego.- Posesja jest w całości ogrodzona.- Działka doskonale nadaje się na parking dla maszyn budowlanych lub pojazdów o dużych gabarytach, może być również wykorzystana do innych celów przemysłowo-usługowych zgodnych z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem P5:- przeznaczenie podstawowe - tereny przemysłowe. - przeznaczenie uzupełniające - tereny usług.Media:- Nieruchomość posiada dostęp do kanalizacji, wody i prądu. Informacje dodatkowe:- Najemca działki będzie miał możliwość korzystania z pomieszczeń sanitarnych (toalety i łazienki z prysznicami) znajdujących się w pobliskim budynku biurowo-produkcyjnym.- Istnieje możliwość postawienia przez przyszłego najemcę na terenie działki wiaty lub hali usługowej, produkcyjnej oraz podłączenie do niej wody, kanalizacji i prądu.Atuty nieruchomości:- Położenie w strefie przemysłowo-usługowej;- Zjazd na działkę z drogi krajowej łączącej Bolesławiec z A4, A18 oraz Zieloną Górą i Szczecinem.- Blisko działki zlokalizowana jest stacja benzynowa.- Do autostrady A4 tylko 2 km.Prezentację przeprowadza oraz udziela dodatkowych informacji opiekun oferty:Piotr Mularski 48883356471, e-mail: pmualrski@Północ Nieruchomości O/Bolesławiecul. Zgorzelecka 12Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka przemysłowo-usługowa. Dobra lokalizacja
Działka przemysłowo-usługowa. Dobra lokalizacja
Wałbrzych 24 dnia plecy
Pow. działki6000
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyWydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie moc przyłączeniowa prądu to 63 kW ale docelowo można zwiększyć do 150 kW. Na działce znajduje się słup i transformator wysokiego napięcia. Teren wokół działki pozwala na swobodne manewrowanie TIR-ów. Łatwy podjazd dla samochodów dostawczych. Dobry szeroki wjazd z głównej drogi. Działka jest ogrodzona. Lokalizacja przy głównej trasie Świdnica – Strzegom w powiecie świdnickim, na Dolnym Śląsku. Działka znajduje się blisko autostrady A4, gdzie jest bardzo dobre połączenie z Polski do Niemiec i Holandii. Obok działki znajduje się stacja paliw Pieprzyk oraz stacja węzłowa PKP. Dostępne od zaraz. Umowa na czas nieokreślony. Po zapoznaniu się z powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu

Działka przemysłowo-usługowa. Jaworzyna Śląska
Działka przemysłowo-usługowa. Jaworzyna Śląska
Jaworzyna Śląska 24 dnia plecy
Pow. działki6000
Rodzaj działkiPrzemysłowa
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyWydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie moc przyłączeniowa prądu to 63 kW ale docelowo można zwiększyć do 150 kW. Na działce znajduje się słup i transformator wysokiego napięcia. Teren wokół działki pozwala na swobodne manewrowanie TIR-ów. Łatwy podjazd dla samochodów dostawczych. Dobry szeroki wjazd z głównej drogi. Działka jest ogrodzona. Lokalizacja przy głównej trasie Świdnica – Strzegom w powiecie świdnickim, na Dolnym Śląsku. Działka znajduje się blisko autostrady A4, gdzie jest bardzo dobre połączenie z Polski do Niemiec i Holandii. Obok działki znajduje się stacja paliw Pieprzyk oraz stacja węzłowa PKP. Dostępne od zaraz. Umowa na czas nieokreślony. Po zapoznaniu się z powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu

Działka przemysłowo usługowa 2000m2 Wrocław
Działka przemysłowo usługowa 2000m2 Wrocław
29000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²410 zł/m²
Powierzchnia2000 m²
Typinwestycyjna

Działka 2000m2 położona w rejonie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia zjazd Wrocław Wojnów kierunek Dobrzykowice. Pełne uzbrojenie przeznaczona MPZ na usługi produkcja w tym hale magazynowe, produkcyjne handel, usługi auto-moto, skład budowlany, inne. dojazd nową droga asfaltową ok 300m od zjazdu z obwodnicy kierunek Dobrzykowice Jelcz Laskowice .Dzialka przylega bezposrednio do terenu przenaczonego pod obslugę auto moto oraz nowych magazynów Panattoni. Teren bardzo rozwojowy przygotowany przez Gmine jako nowa strefa przemysłowa. Cena 820000 netto. Kontakt *********

Działka przemysłowo - usługowa w Łubianie
Działka przemysłowo - usługowa w Łubianie
3500000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 556
Cena za m²533.86 zł/m²

Witam, sprzedam działki usługowo - przemysłowe w Łubianie. Działki o numerach 113/7, 113/9 o łącznej powierzchni 6556 m2 przy ul. Kościerskiej w Łubianie (wjazd do Łubiany). Na działce znajduje się już studzienka kanalizacyjna oraz przyłącze do sieci elektrycznej, możliwe przyłączenie do sieci wodociągowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Bursztynowa Sala Bankietowa oraz Zakład Kamieniarski "KAMEX".

Atrakcyjna działka przemysłowo usługowa,INWESTYCJA
Atrakcyjna działka przemysłowo usługowa,INWESTYCJA
3490000 zł
Środa Wielkopolska 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia31 576
Cena za m²110.53 zł/m²

Rozwijasz firmę, potrzebujesz większego terenu w pobliżu Poznania ?Polecam idealny teren o łącznej powierzchni 31 575m2 składający się z dwóch działek w gminie Krzykosy.LOKALIZACJA - tylko 10 km od Środy Wielkopolskiej, 40 km od Poznania. 300 m od drogi krajowej ( 11 ).Miejscowość - MIĄSKOWODziałki położone są przy drodze asfaltowej!Księgi Wieczyste bez obciążeń.Dla tego terenu został uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego.Działki przewidziane są jako P- teren obiektów produkcyjnych oraz U- teren zabudowy usługowej.Można przeznaczyć teren pod zabudowę budynków produkcyjnych, hal, magazynów, hurtowni, budynków usługowych lub administracyjno- biurowych.Prowadzić działalność związaną z przetwórstwem materiałowym, recyklingiem odpadów, myjni samochodowych, warsztatów naprawczych etc.*Powierzchnia zabudowy nie więcej niż 90% powierzchni działki *Minimalną powierzchnię biologicznie czynną - nie mniej niż 10%powierzchni działki*Maksymalna wysokość budynków 15m, za wyjątkiem budowli, których wysokość warunkują potrzeby technologiczne i wzglądy bezpieczeństwaTeren płaski, bez wzniesień , nie zadrzewiony!Media w drodze.Idealne miejsce NA TWOJĄ FIRMĘ!PolecamMonika Modrzyńska-Tocka (użyj formularza kontaktowego)

Działka przemysłowo-usługowa/Częstochowa/Ksse
Działka przemysłowo-usługowa/Częstochowa/Ksse
1800000 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę produkcyjno- usługową, z pozwoleniem na budowę. Nieruchomość o powierzchni 8627m², położona w Częstochowie, w dzielnicy Zawodzie przy ul. Strefowej, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.OFERTA !!! 0% KUP BEZ PROWIZJI 0% !!!DZIAŁKA: o pow. 8 627m² WYMIARY: szer. 70m i dł. 127mMEDIA: woda i kanalizacja doprowadzone do działki, prąd i gaz w ulicyPOZWOLENIE NA BUDOWĘ: prawomocne pozwolenie na budowę obiektu magazynowo-usługowo-biurowego. W zdjęciach zostały załączone rzuty oraz przykładowe wizualizacje budynku.ATUTY: działka położona na terenie Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, gdzie prowadzenie działalności gospodarczej odbywa się na szczególnych, preferencyjnych warunkach (nabywca nie musi wiązać się z KSSE)Nieruchomość gruntowa niezabudowana jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu tereny zabudowy produkcyjnej oraz usługowej.Cała treść Uchwały dostępna na stronie Urzędu Miasta Częstochowa: Uchwała Rady Miasta Częstochowa Nr 832.LX.2022 z dnia 26.05.2022r. Podana cena jest ceną netto. Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa strona sprzedająca.Zapraszam do zapoznania się z ofertąAleksandra GawędaSVERUM Nieruchomości Częstochowa* Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Działka przemysłowo-usługowa - Mały klincz
Działka przemysłowo-usługowa - Mały klincz
4195840 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia26 224
Cena za m²160 zł/m²

Sprzedam działki przemysłowo-usługowe o łącznej powierzchni 26.224,00m2. Działka o powierzchni 19.506 m2 PU oraz działka powierzchnia 6.718 m2 MN/U. Do każdej z działek udział w drodze w cenie nieruchomości. Na największej działce znajduje się słup wysokiego napięcia. Prąd na działce (słup), woda przy działce oraz kanalizacja. Działki położone w gminie Kościerzyna, przy drodze wojewódzkiej nr 221 (Kościerzyna-Gdańsk). Do Kościerzyny 3km, a do Gdańska ok. 45km. Działki na sprzedaż w całości lub oddzielnie.

Świetna OFERTA! Działka przemysłowo-usługowa!
Świetna OFERTA! Działka przemysłowo-usługowa!
2499000 zł
Środa Wielkopolska 30+ kilka dni temu

Rozwijasz firmę, potrzebujesz większego terenu w pobliżu Poznania ? Polecam idealny teren o łącznej powierzchni 31 575m2 składający się z dwóch działek w gminie Krzykosy. LOKALIZACJA - tylko 10 km od Środy Wielkopolskiej, 40 km od Poznania. 300 m od drogi krajowej ( 11 ). Miejscowość - MIĄSKOWO Działki położone są przy drodze asfaltowej! Księgi Wieczyste bez obciążeń. Dla tego terenu został uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego. Działki przewidziane są jako P- teren obiektów produkcyjnych oraz U- teren zabudowy usługowej. Można przeznaczyć teren pod zabudowę budynków produkcyjnych, hal, magazynów, hurtowni, budynków usługowych lub administracyjno- biurowych. Prowadzić działalność związaną z przetwórstwem materiałowym, recyklingiem odpadów, myjni samochodowych, warsztatów naprawczych etc. *Powierzchnia zabudowy nie więcej niż 90% powierzchni działki  *Minimalną powierzchnię biologicznie czynną - nie mniej niż 10%powierzchni działki *Maksymalna wysokość budynków 15m, za wyjątkiem budowli, których wysokość warunkują potrzeby technologiczne i wzglądy bezpieczeństwa Teren płaski, bez wzniesień , nie zadrzewiony! Media w drodze. Idealne miejsce NA TWOJĄ FIRMĘ! Polecam Monika Modrzyńska-Tocka +48 797179648

Świetna OFERTA! Działka przemysłowo-usługowa!
Świetna OFERTA! Działka przemysłowo-usługowa!
2499000 zł
Środa Wielkopolska 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia31 576
Cena za m²79.14 zł/m²

Rozwijasz firmę, potrzebujesz większego terenu w pobliżu Poznania ?Polecam idealny teren o łącznej powierzchni 31 575m2 składający się z dwóch działek w gminie Krzykosy.LOKALIZACJA - tylko 10 km od Środy Wielkopolskiej, 40 km od Poznania. 300 m od drogi krajowej ( 11 ).Miejscowość - MIĄSKOWODziałki położone są przy drodze asfaltowej!Księgi Wieczyste bez obciążeń.Dla tego terenu został uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego.Działki przewidziane są jako P- teren obiektów produkcyjnych oraz U- teren zabudowy usługowej.Można przeznaczyć teren pod zabudowę budynków produkcyjnych, hal, magazynów, hurtowni, budynków usługowych lub administracyjno- biurowych.Prowadzić działalność związaną z przetwórstwem materiałowym, recyklingiem odpadów, myjni samochodowych, warsztatów naprawczych etc.*Powierzchnia zabudowy nie więcej niż 90% powierzchni działki *Minimalną powierzchnię biologicznie czynną - nie mniej niż 10%powierzchni działki*Maksymalna wysokość budynków 15m, za wyjątkiem budowli, których wysokość warunkują potrzeby technologiczne i wzglądy bezpieczeństwaTeren płaski, bez wzniesień , nie zadrzewiony!Media w drodze.Idealne miejsce NA TWOJĄ FIRMĘ!PolecamMonika Modrzyńska-Tocka (użyj formularza kontaktowego)

Działka przemysłowo - usługowa w Chabówce
Działka przemysłowo - usługowa w Chabówce
830000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki11579
Rodzaj działkiUsługowa
SprzedażPośrednik

Opis ofertySzukasz działki produkcyjnej? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość w miejscowości Chabówka, gminie Rabka-Zdrój. Nieruchomość o imponującej powierzchni 11579 m2 stanowi doskonałą okazję dla potencjalnych inwestorów poszukujących obszaru o dużym potencjale produkcyjno-usługowym. Powierzchnia nieruchomości obejmuje około 6000 m2, wyznaczone specjalnie jako tereny produkcyjno-usługowe, co sprawia, że idealnie nadaje się dla przedsiębiorstw poszukujących przestrzeni pod rozwój swojej działalności. Dostęp do tych obszarów został uwzględniony w zapisach studium, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność oferty. Nieruchomość posiada dogodny dojazd, głównie drogą asfaltową, a ostatnie 50 metrów to droga służebna o szerokości 5 metrów. Pomimo nieurządzonych fragmentów, dostęp do terenu jest zapewniony, co ułatwia korzystanie z pełnego potencjału nieruchomości. Chabówka to urokliwa miejscowość, co sprawia, że ta nieruchomość nie tylko posiada praktyczne walory inwestycyjne, ale również zapewnia atrakcyjne otoczenie dla pracowników i klientów. Bliskość głównych dróg dodaje dodatkowego udogodnienia w zakresie dostępu do różnorodnych usług i infrastruktury. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą unikalną nieruchomością, która może stać się idealnym miejscem dla rozwoju Państwa przedsiębiorstwa. Numer ewidencyjny :236 Chabówka, gmina Rabka-Zdrój Powierzchnia:11579m2 Zapisy studium: ok. 6000m2 oznaczone jako Produkcyjno-usługowe Dojazd drogą asfaltową, ostatnie ok.50m drogą służebną, nieurządzoną. Zadzwoń teraz!!! tel. 792 - pokaż numer telefonu - Jan Gryguś RE/MAX Duo Ogrodowa 74 nr do biura: 182 - pokaż numer telefonu - @

Działka przemysłowo-usługowa. Jaworzyna Śląska
Działka przemysłowo-usługowa. Jaworzyna Śląska
1200 zł
Jaworzyna Śląska 30+ kilka dni temu
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyWydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie moc przyłączeniowa prądu to 63 kW ale docelowo można zwiększyć do 150 kW. Na działce znajduje się słup i transformator wysokiego napięcia. Teren wokół działki pozwala na swobodne manewrowanie TIR-ów. Łatwy podjazd dla samochodów dostawczych. Dobry szeroki wjazd z głównej drogi. Działka jest ogrodzona. Lokalizacja przy głównej trasie Świdnica – Strzegom w powiecie świdnickim, na Dolnym Śląsku. Działka znajduje się blisko autostrady A4, gdzie jest bardzo dobre połączenie z Polski do Niemiec i Holandii. Obok działki znajduje się stacja paliw Pieprzyk oraz stacja węzłowa PKP. Dostępne od zaraz. Umowa na czas nieokreślony.

Działka przemysłowo-usługowa. Jaworzyna Śląska
Działka przemysłowo-usługowa. Jaworzyna Śląska
240000 zł
Jaworzyna Śląska 30+ kilka dni temu
Powierzchnia6000 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie moc przyłączeniowa prądu to 63 kW ale docelowo można zwiększyć do 150 kW. Na działce znajduje się słup i transformator wysokiego napięcia. Teren wokół działki pozwala na swobodne manewrowanie TIR-ów. Łatwy podjazd dla samochodów dostawczych. Dobry szeroki wjazd z głównej drogi. Działka jest ogrodzona. Lokalizacja przy głównej trasie Świdnica – Strzegom w powiecie świdnickim, na Dolnym Śląsku. Działka znajduje się blisko autostrady A4, gdzie jest bardzo dobre połączenie z Polski do Niemiec i Holandii. Obok działki znajduje się stacja paliw Pieprzyk oraz stacja węzłowa PKP. Dostępne od zaraz. Umowa na czas nieokreślony. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Działka przemysłowo-usługowa. Blisko A4 !
Działka przemysłowo-usługowa. Blisko A4 !
Jaworzyna Śląska 30+ kilka dni temu
Pow. działki6000
Rodzaj działkiPrzemysłowa
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyWydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie moc przyłączeniowa prądu to 63 kW ale docelowo można zwiększyć do 150 kW. Na działce znajduje się słup i transformator wysokiego napięcia. Teren wokół działki pozwala na swobodne manewrowanie TIR-ów. Łatwy podjazd dla samochodów dostawczych. Dobry szeroki wjazd z głównej drogi. Działka jest ogrodzona. Lokalizacja przy głównej trasie Świdnica – Strzegom w powiecie świdnickim, na Dolnym Śląsku. Działka znajduje się blisko autostrady A4, gdzie jest bardzo dobre połączenie z Polski do Niemiec i Holandii. Obok działki znajduje się stacja paliw Pieprzyk oraz stacja węzłowa PKP. Dostępne od zaraz. Umowa na czas nieokreślony. Po zapoznaniu się z powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu

Działka przemysłowo - usługowa  Opole  ul. Częstochowska.
Działka przemysłowo - usługowa Opole ul. Częstochowska.
7000 zł
Opole 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 200
Cena za m²3.18 zł/m²

Oferujemy do wynajecia działkę o powierzchni 2200 m/2 znajdujaca sie w Opole , dzielnica Kolonia Goslawicka. Teren inwestycyjny o bardzo dobrych walorach lokalizacji na wszelką działalność przemysłowo - uslugową.

Działka przemysłowo-usługowa 3km od Gliwic!
Działka przemysłowo-usługowa 3km od Gliwic!
530000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²180 zł/m²
Powierzchnia9760 m²

Na sprzedaż działka produkcyjno - usługowa w Nieborowicach, gmina Pilchowice. Mysia Góra. Niewątpliwe atuty tej działki to: * Bezpośrednie położenie przy drodze krajowej Rybnik-Gliwice * Sąsiedztwo Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej * Korzystny dojazd dla pracowników, komunikacja miejska * 12 minut do centrum Gliwic,  * 3 km od autostrady A4 Powierzchnia działki  wynosi 9760m2 Szerokość ok. 40m Długość ok. 242m Przeznaczenie w planie miejscowym 2PU 1) przeznaczenie podstawowe - zabudowa i inne obiekty: a) produkcji nieuciążliwej, b) usług, z wyjątkiem usług związanych ze stałym lub czasowym pobytem dzieci i młodzieży oraz usług kultury, oświaty, sportu, rekreacji i wypoczynku; 2) przeznaczenie dopuszczalne: a) magazyny, bazy i składy, b) lokale mieszkalne, lokale mieszkalne mogą stanowić udział nie większy niż 20 procent powierzchni całkowitej budynku usługowego, przy czym zakazuje się występowania w tym samym budynku funkcji mieszkalnych oraz produkcyjnych. Współpracujemy z doradcą finansowym. Usługa jest bezpłatna. Zapraszam do kontaktu! Natalia Adamaszek Doradca ds. nieruchomości tel. *** *** *** email: na**************k@k********com Keller Williams Silesia

działka przemysłowo-usługowa  Rybitwy  143,77 arów
działka przemysłowo-usługowa Rybitwy 143,77 arów
17252400 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia14 377
Cena za m²1200 zł/m²

Sprzedam działkę przemysłowo-usługową Kraków Rybitwy. Powierzchnia 143,77 arów, wymiary 50 m x 300 m. Działka zlokalizowana 2 km od autostrady S7 (obwodnica Krakowa), posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej utwardzonej. Tereny objęty MPZP Płaszów-Rybitwy, oznaczone jako PU, aktualne warunki zabudowy; wysokość budynków 22 m, wskaźnik powierzchni zabudowy 50%, czynnik biologiczny - 20%. Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek. Współpraca z pośrednikami wyłącznie pod warunkiem posiadania zainteresowanych klientów. Sprzedaż przez osobę fizyczną. Kontakt po godzinie 13:00

Działka przemysłowo-usługowa. Tanio. Jaworzyna Śląska
Działka przemysłowo-usługowa. Tanio. Jaworzyna Śląska
Jaworzyna Śląska 24 dnia plecy
Pow. działki6000
Rodzaj działkiPrzemysłowa
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyWydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie moc przyłączeniowa prądu to 63 kW ale docelowo można zwiększyć do 150 kW. Na działce znajduje się słup i transformator wysokiego napięcia. Teren wokół działki pozwala na swobodne manewrowanie TIR-ów. Łatwy podjazd dla samochodów dostawczych. Dobry szeroki wjazd z głównej drogi. Działka jest ogrodzona. Lokalizacja przy głównej trasie Świdnica – Strzegom w powiecie świdnickim, na Dolnym Śląsku. Działka znajduje się blisko autostrady A4, gdzie jest bardzo dobre połączenie z Polski do Niemiec i Holandii. Obok działki znajduje się stacja paliw Pieprzyk oraz stacja węzłowa PKP. Dostępne od zaraz. Umowa na czas nieokreślony. Po zapoznaniu się z powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu

Szewce 6000 m2 – działka przemysłowo-usługowa
Szewce 6000 m2 – działka przemysłowo-usługowa
1860000 zł
Szewce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 000
Cena za m²310 zł/m²

Bez pośredników. Działka o powierzchni ok.6 000 m2 (w trakcie wydzielenia) pod zabudowę produkcyjno-magazynową. Media w drodze. Dojazd: droga utwardzona. Cena: 1 860 000 zł netto (310 zł/m2 netto) Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego: UCHWAŁA NR V/XXXVII/208/10 Rady Gminy Wisznia Mała z dnia 28 kwietnia 2010r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w obrębie Szewce, gmina Wisznia Mała. Przeznaczenie nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego: symbol U/P/5 – tereny aktywności gospodarczej:   Przeznaczenie podstawowe – tereny aktywności gospodarczej; dopuszcza się odrębne funkcjonowanie przeznaczenia terenu pod funkcję usługową oraz działalność przemysłową. 1) Przeznaczenie podstawowe – tereny usług, handlu, gastronomii oraz: lokalizacja nieuciążliwych obiektów produkcyjnych, lokalizacja nieuciążliwych obiektów magazynowych, lokalizacja towarzyszących obiektów pomocniczych, gospodarczych, socjalnych, dopuszcza się lokalizację tymczasowych obiektów kubaturowych o charakterze ekspozycyjnym, o lekkiej konstrukcji; 2) Dopuszczalne funkcje uzupełniające: bazy, składy i magazyny, obiekty biurowe, obiekty rzemieślnicze. Położenie: 400m do drogi wojewódzkiej, 4 km od granic Wrocławia.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66§1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Działka przemysłowo usługowa 0.86 ha Oława
Działka przemysłowo usługowa 0.86 ha Oława
1290000 zł
Oława 8 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 600
Cena za m²150 zł/m²

Do sprzedania działka w Oławie o powierzchni 0.86 ha,przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi i produkcję oznaczona symbolem ( P/OU.4 ). Działka usytuowana w sąsiedztwie infrastruktury przemysłowej tak jak Electrolux, itp. Możliwość zwiększenia powierzchni (sąsiednia działka również na sprzedaż).Więcej informacji telefonicznie, zapraszam do kontaktu. Oferta prywatna,cena do negocjacji.

Działka przemysłowo usługowa 0.86 ha Oława
Działka przemysłowo usługowa 0.86 ha Oława
1290000 zł
Oława 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 600
Cena za m²150 zł/m²

Do sprzedania działka w Oławie o powierzchni 0.86 ha,przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi i produkcję oznaczona symbolem ( P/OU.4 ). Działka usytuowana w sąsiedztwie infrastruktury przemysłowej tak jak Electrolux, itp. Więcej informacji telefonicznie. Oferta prywatna,cena do negocjacji.

Działka przemysłowo-usługowa. Grut. Atrakcyjna lokalizacja!
Działka przemysłowo-usługowa. Grut. Atrakcyjna lokalizacja!
6999 zł
Strzegom 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²2057 zł/m²
Powierzchnia6000 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie moc przyłączeniowa prądu to 63 kW ale docelowo można zwiększyć do 150 kW. Na działce znajduje się słup i transformator wysokiego napięcia. Teren wokół działki pozwala na swobodne manewrowanie TIR-ów. Łatwy podjazd dla samochodów dostawczych. Dobry szeroki wjazd z głównej drogi. Działka jest ogrodzona. Lokalizacja przy głównej trasie Świdnica – Strzegom w powiecie świdnickim, na Dolnym Śląsku. Działka znajduje się blisko autostrady A4, gdzie jest bardzo dobre połączenie z Polski do Niemiec i Holandii. Obok działki znajduje się stacja paliw Pieprzyk oraz stacja węzłowa PKP. Dostępne od zaraz. Umowa na czas nieokreślony. Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Działka przemysłowo-usługowa w Pasłęku, blisko DKS7!!
Działka przemysłowo-usługowa w Pasłęku, blisko DKS7!!
Pasłęk 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²195 zł/m²
Powierzchnia9980 m²
Typhandlowo-usługowa
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Głównym atutem działki jest jej położenie, blisko DK S7, łączącej Warszawę z Gdańskiem. Działka inwestycyjna nr 20/12 o powierzchni 0,9994 ha (9994 m2), zlokalizowana w Pasłęku (woj. warmińsko-mazurskie) przy ul.Bohaterów Westerplatte i ul.Firmowej, posiada dostęp do asfaltowej drogi publicznej zarówno z ulicy Bohaterów Westerplatte jak i ulicy Firmowej. Działka przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny funkcji przemysłowych i usługowych. Kształt działki regularny, ukształtowanie terenu płaskie. Obok znajdują się: Agroma Olsztyn, fabryka mebli, etc. Zjazd do działki z S7 z węzła Pasłęk Południe. Działka na terenie miasta.

Działka przemysłowo-usługowa. Blisko A4 ! Jaworzyna Śląska
Działka przemysłowo-usługowa. Blisko A4 ! Jaworzyna Śląska
Jaworzyna Śląska 24 dnia plecy
Pow. działki6000
Rodzaj działkiPrzemysłowa
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyWydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualnie moc przyłączeniowa prądu to 63 kW ale docelowo można zwiększyć do 150 kW. Na działce znajduje się słup i transformator wysokiego napięcia. Teren wokół działki pozwala na swobodne manewrowanie TIR-ów. Łatwy podjazd dla samochodów dostawczych. Dobry szeroki wjazd z głównej drogi. Działka jest ogrodzona. Lokalizacja przy głównej trasie Świdnica – Strzegom w powiecie świdnickim, na Dolnym Śląsku. Działka znajduje się blisko autostrady A4, gdzie jest bardzo dobre połączenie z Polski do Niemiec i Holandii. Obok działki znajduje się stacja paliw Pieprzyk oraz stacja węzłowa PKP. Dostępne od zaraz. Umowa na czas nieokreślony. Po zapoznaniu się z powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu

Działka przemysłowo-usługowa 3761m2 gm. Żabia Wola
Działka przemysłowo-usługowa 3761m2 gm. Żabia Wola
940000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 761
Cena za m²249.93 zł/m²

Na sprzedaż teren inwestycyjny 3761m2 położony w miejscowości Przeszkoda, gm. Żabia Wola, powiat grodziski.Działka o wymiarach 41x92 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem PU przeznaczona pod składowanie i nieuciążliwą produkcję. Zgodnie z MPZP dopuszcza się także zabudowę mieszkaniową. Oferowany teren jest płaski, suchy, porośnięty samosiejkami. Znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej ul. Przejazdowej, vis-a-vis MOP - miejsca obsługi podróżnych przy drodze ekspresowej S8. Od strony północno-zachodniej dojazd do działki drogą gminną - ulicą Nowiny. Przy drodze biegnie wodociąg, gazociąg i linia energetyczna.Oferowana nieruchomość znajduje się przy tzw. Trasie katowickiej, 23km do Warszawy, 14km do Mszczonowa. Lokalizacja bardzo dokładnie zaznaczona na mapie.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka przemysłowo-usługowa 10 km. od Mińska Mazowieckiego
Działka przemysłowo-usługowa 10 km. od Mińska Mazowieckiego
777000 zł
Mińsk Mazowiecki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia13 000
Cena za m²113.85 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio działkę usługowo-przemysłową położoną w odległości 10 km. od Mińska mazowieckiego o powierzchni około 14 000 m2.

Działka przemysłowo usługowa 1,20ha WOD,KAN,EL,WZ
Działka przemysłowo usługowa 1,20ha WOD,KAN,EL,WZ
2100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia12 000
Cena za m²175 zł/m²

Sprzedam działkę przemysłowo usługową 1,20ha wraz z zabudowaniami. na działce wszystkie media, prąd(siła), gaz, kanalizacja, woda ,Warunki Zabudowy. W warunkach, hale do 12m, stacje paliw, budynki usługowe itp 

Działka Teren Plac 4000 m2 Przemysłowo Usługowa  Wieliczka ul Ochota
Działka Teren Plac 4000 m2 Przemysłowo Usługowa Wieliczka ul Ochota
16000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 400
Cena za m²3.64 zł/m²

Działka Teren Plac Przemysłowo Usługowa. Utwardzona Wszystkie media na działce 4000m2. 500m do wjazdu i zjazdu z autostrady. Ceną za jeden miesiąc. Prawomocne pozwolenie na budowę pawilonu handlowo usługowego 3000m2 PU