Działka rolna na sprzedaż.

Sortowanie:
Znaleziony: 3347 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
150000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia17 100
Cena za m²8.77 zł/m²

Działka rolna na sprzedaż na granicy Mordy-Głuchów o powierzchni 1,71h

Działka rolna na sprzedaż.
Działka rolna na sprzedaż.
15000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia2 882
Cena za m²5.2 zł/m²

Działka rolna na sprzedaż w miejscowości Siemkowice. Powierzchnia 2882 m2 przy drodze utwardzonej. Kontakt telefoniczny 50******96

Działka rolna na sprzedaż.
Działka rolna na sprzedaż.
115000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka rolna, wielkości 77 arów, położona pomiędzy miejscowościami Pełcznica i Kozłów.Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• z dobrym dojazdem• dobra ekspozycja na strony świataDziałka rolna. Typ własności: Odrębna własność. Na sprzedaż działka rolna, 77 arów, położona nieopodal wsi Pełcznica, w gminie Kąty Wrocławskie. Działka jest częściowo zadrzewiona, ma regularny kształt i wymiary 167,31 x 60,06 x 178,41 x 60,06. Nieruchomość położona jest w urokliwym miejscu. Dobry dojazd drogą asfaltową, następnie około 100 m drogą polną. Działka idealna pod uprawę.Oferujemy działkę rolną, położoną pomiędzy miejscowościami Pełcznica i Kozłów w gminie Kąty Wrocławskie. Działka ma 77 arów, jest urokliwie położona pomiędzy wsiami Pełcznica i Kozłów. Pełcznica jest dobrze skomunikowana z Kątami Wrocławskimi (2 km) i Środą Śląską (18 km), autostrada A4 - 3km.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: 690 639 385. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka rolna na sprzedaż!
Działka rolna na sprzedaż!
25000 zł
Ełk 30+ kilka dni temu
Pow. działki3883
Rodzaj działkiRolna

Działka rolna na sprzedaż! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana (łąka) o powierzchni 0,3883 ha w urokliwej wsi Gorłówko gm. Stare Juchy (odległość od Starych Juch ok. 6 km, od Ełku ok. 28 km). Działka w kształcie trójkąta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Cicha, spokojna mazurska wieś otoczona lasem i wieloma jeziorami, takimi jak: Szóstak (ok. 4 km), Zawadzkie (ok. 4 km), Gorło (ok. 6,5 km) stanowi doskonałe miejsce dla ludzi kochających przyrodę. W sąsiedztwie głównie gospodarstwa rolne i ziemia rolna. Piękne dziewicze tereny są niewątpliwym atutem tej nieruchomości. Doskonała inwestycja na przyszłość. Serdecznie zapraszamy! Oferta godna uwagi! CENA 25.000,00 ZŁ KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedyne ma charakter informacyjny.

Działka rolna na sprzedaż!
Działka rolna na sprzedaż!
345000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia59 147
Cena za m²5.92 zł/m²

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni prawie 6 hektarów (59147 m2), usytuowana w miejscowości Jeziora Wielkie. Działka charakteryzuje się dogodnym dostępem poprzez asfaltową drogę, co ułatwia komunikację i transport. Teren ten stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących obszaru do prowadzenia działalności rolniczej lub poszerzenia swojego majątku ziemią. Dzięki dogodnemu dojazdowi, możliwością podłączenia do wodociągu oraz energii elektrycznej w bliskiej odległości, ta nieruchomość staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Działka ma płaski charakter i przyjazny kształt prostokąta, co ułatwia planowanie i zagospodarowanie terenu według własnych potrzeb i pomysłów. Jej szerokość wynosi 82 metry, natomiast długość sięga imponujących 722 metrów, co gwarantuje przestrzeń i swobodę w realizacji różnorodnych projektów. Cena tej działki wynosi 350 000 tysięcy złotych, co stanowi atrakcyjną ofertę dla potencjalnych nabywców. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego kawałka ziemi, gdzie spokój i harmonia z naturą idą w parze z możliwościami rozwoju własnych pomysłów i projektów. Klasa gruntu: IVa-0,54 ha IVb-0,07ha V-4,84 ha VI-0,44 ha Amanda Spiliszewska (użyj formularza kontaktowego) Zapraszamy na naszą stronę firmową Czas Nieruchomosci PL, gdzie znajdziecie Państwo więcej podobnych ofert, czasem nawet niepublikowanych na innych portalach ogłoszeniowych. Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Działka rolna na sprzedaż!
Działka rolna na sprzedaż!
350000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni prawie 6 hektarów (59147 m2), usytuowana w miejscowości Jeziora Wielkie. Działka charakteryzuje się dogodnym dostępem poprzez asfaltową drogę, co ułatwia komunikację i transport.Teren ten stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących obszaru do prowadzenia działalności rolniczej lub poszerzenia swojego majątku ziemią. Dzięki dogodnemu dojazdowi, możliwością podłączenia do wodociągu oraz energii elektrycznej w bliskiej odległości, ta nieruchomość staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.Działka ma płaski charakter i przyjazny kształt prostokąta, co ułatwia planowanie i zagospodarowanie terenu według własnych potrzeb i pomysłów. Jej szerokość wynosi 82 metry, natomiast długość sięga imponujących 722 metrów, co gwarantuje przestrzeń i swobodę w realizacji różnorodnych projektów.Cena tej działki wynosi 350 000 tysięcy złotych, co stanowi atrakcyjną ofertę dla potencjalnych nabywców. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego kawałka ziemi, gdzie spokój i harmonia z naturą idą w parze z możliwościami rozwoju własnych pomysłów i projektów.Klasa gruntu: IVa-0,54 ha IVb-0,07haV-4,84 haVI-0,44 haAmanda Spiliszewska 799090948Zapraszamy na naszą stronę firmową Czas Nieruchomosci PL, gdzie znajdziecie Państwo więcej podobnych ofert, czasem nawet niepublikowanych na innych portalach ogłoszeniowych. Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Działka rolna na sprzedaż Wilanów Powsin
Działka rolna na sprzedaż Wilanów Powsin
100 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
Pow. działki2600
Rodzaj działkiRolna

.Działka rolna na sprzedaż. Wilanów Powsin okolice ulicy Waflowej 2630m. . szer.29m. dł.90m. nr. działki 60 obręb 06-86. Świetne miejsce na stadninę koni, itp.,sąsiednie działki też są na sprzedaż w podobnej cenie. Media (gaz, prąd, woda, kanalizacja) w odległości stu metrów od działki. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Działka podlega administracyjnie pod urząd gminy Wilanów. Przyległe działki nie są zabudowane. . Inwestycja stanowi alternatywę dla wszystkich marzących o mieszkaniu w otoczeniu przyrody, w dobrym, bezpiecznym sąsiedztwie i z bezkolizyjną komunikacją ze stolicą. Cena 100 zł za metr.

Działka rolna na sprzedaż Kraków Nowa Huta
Działka rolna na sprzedaż Kraków Nowa Huta
382000 zł
Kraków 27 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia4 774
Cena za m²80.02 zł/m²

Na sprzedaż działka rolna w Krakowie Nowa Huta .obręb 17 . Działka ma 47.74 ar nr działki 37 8000 za ar Cena do negocjacji Polecam

Duża działka rolna na sprzedaż w Pełcznicy.
Duża działka rolna na sprzedaż w Pełcznicy.
897000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż duża działka rolna 6,49 ha, położona w Pełcznicy w gminie Kąty Wrocławskie.Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• z dobrym dojazdem• dobra ekspozycja na strony świataDziałka rolna. Typ własności: Odrębna własność. Polecamy na sprzedaż dużą, dobrze położoną przy asfaltowej drodze działkę rolną, położoną pomiędzy miejscowościami Pełcznica a Chmielów w gminie Kąty Wrocławskie. Działka ma wielkość 6,49 ha i wymiary 253,11 x 214,97 x 218,83 x 314,59 m. Ta nieruchomość rolna ma regularny kształt, jest płaska i niezalesiona. Idealna pod uprawę lub inwestycję.Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 6,49 ha. Działka jest wygodnie położona przy asfaltowej drodze w urokliwym miejscu z widokiem na Ślężę. Działka aktualnie jest dzierżawiona i uprawiana. To dobra inwestycja dla rolnika lub przedsiębiorcy.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: 690 639 385. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka Rolna Na Sprzedaż Uzbrojenie W Drodze
Działka Rolna Na Sprzedaż Uzbrojenie W Drodze
170000 zł
30+ kilka dni temu

W ofercie na sprzedaż działka rolna (klasa IV) w miejscowości Moczkowo w pobliżu Barlinka. Powierzchnia to 1331m2. Media w drodze. Dojazd drogą asfaltową i niewielkiej części drogą polną. Nieruchomość sprzedawana z udziałem w drodze. Brak MPZP.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka Rolna Na Sprzedaż Uzbrojenie W Drodze
Działka Rolna Na Sprzedaż Uzbrojenie W Drodze
170000 zł
30+ kilka dni temu

W ofercie na sprzedaż działka rolna (klasa IV) w miejscowości Moczkowo w pobliżu Barlinka. Powierzchnia to 1319m2. Media w drodze. Dojazd drogą asfaltową i niewielkiej części drogą polną. Nieruchomość sprzedawana z udziałem w drodze. Brak MPZP.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Widzino, działka rolna na sprzedaż, woj. pomorskie, pow.słupski
Widzino, działka rolna na sprzedaż, woj. pomorskie, pow.słupski
260000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia7 350
Cena za m²35.37 zł/m²

Działka nr ew. 80/3 Działka rolna na sprzedaż w miejscowości Widzino, powiat słupski, gmina Kobylnica Grunty orne klasa IV i IVa. W uprawie ekologicznej zielarskiej- 5,85 ha Trwałe użytki zielone - 0,74 ha Pozostałe: zagajnik i nieużytki Dojazd do działki drogą polną Wymiary działki: 290m x 266 m Sprzedaż bez pośredników Link do mapy dzialki: na stronie kobylnica.e-mapa.net/

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
189600 zł
Bielawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia12 000
Cena za m²15.8 zł/m²

Działka rolna 1.2 ha nr 37 Bielawa Obręb Północ. Blisko nowej obwodnicy Dzierżoniowa, cena 15.80 zł m2 do negocjacji ogłoszenie prywatne.

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
5700000 zł
30+ kilka dni temu

grunt rolny na sprzedaż w miejscowości Głębowice o powierzchni 1,22 ha

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
58000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia10 600
Cena za m²5.47 zł/m²

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,06ha w miejscowości Gdeszyn, gm. Miączyn. Działka ma praktyczny do użytkowania kształt prostokąta. Dojazd utwardzony.

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
180000 zł
Działoszyce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia27 400
Cena za m²6.57 zł/m²

Ziemia rolna 2,74 ha , klasa 3. Droga dojazdaowa asfaltowa, cześć utwardzona. Nr 224/3. Wola Knyszyńska 5, 28-440 Dzialoszyce

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
55000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia10 508
Cena za m²5.23 zł/m²

Sprzedam działkę rolną z możliwością zalesienia o powierzchni 1,04 ha w miejscowości Rudno, gmina Michów, województwo lubelskie. Kontakt telefoniczny.

Działka rolna na sprzedaż !
Działka rolna na sprzedaż !
249000 zł
Jarosław 30+ kilka dni temu

Polecam Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową obejmująca działkę nr 38 o powierzchni 7900 m2 LOKALIZACJA:Województwo : dolnośląskiePowiat: średzkiGmina: UdaninObręb: JarosławPrzedmiotowa działka posiada kształt czworokąta i charakteryzuje się dogodnym ukształtowaniem terenu. Teren działki pozostaje niezabudowany w użytkowaniu rolniczym. Nieruchomość od wschodu graniczy z drogą publiczną polną, od zachodu, południa i północy z gruntami rolnymi. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Wzdłuż drogi dojazdowej położona jest sieć wodociągowa.OTOCZENIE: - ok 35 km do Wrocławia- ok 15 minut do Rynku w Środzie Śląskiej- ok 2 minut do A4Nie czekaj zadzwoń TERAZ!Krzysztof MuchaWRE Nieruchomości -577 100 628Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.Nota prawnaOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

działka rolna na sprzedaż
działka rolna na sprzedaż
298000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki9868
Rodzaj działkiRolna

działka rolna w Trawicy gm.Sianów 10 km od Koszalina przy obwodnicy S6.Przy drodze linia energetyczna,wodociągowa .kl.5

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
22400 zł
Rokietnica 30+ kilka dni temu
Pow. działki5600
Rodzaj działkiRolna
SprzedażBez pośredników
Nr. księgi wieczystejPokaż
Zainteresowanie ofertą

Oferuję do sprzedaży działkę rolną w b.dobrej klasie gruntu o powierzchni 5600m/2 (0,56 ha) w województwie podkarpackim, powiat jarosławski, gmina Rokietnica. Numer działki 2283/7. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Cena za ar 400 zł. Kontakt e-mail, telefon i sms.

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
490000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki10000
Rodzaj działkiSiedliskowa

Działka w miejscowości Maszkowo z możliwością zabudowy. Otoczona lasem. Dojazd do działki drogą gminną, gruntową utwardzoną. Media w drodze. (prąd, woda) Maszkowo oddalone jest 17 km od Koszalina i około 25 kilometrów od miejscowości nadmorskich.

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
225000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia13 000
Cena za m²17.31 zł/m²

Przedstawiam na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Skwirynowo koło Czernikowa o powierzchni 1.30h(90ar ziemi 40ar las) Działka nie jest objęta miejscowym planem zabudowy. Miejsce idealne dla osób ceniących ciszę spokój, przestrzeń oraz bezpośrednie obcowanie z naturą. Do Czernikowa 8km ,do Torunia 20 km. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową.

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
105000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia13 100
Cena za m²8.02 zł/m²

Sprzedam działkę rolną w miejscowości Tokarki drugie gmina Kazimierz Biskupi o powierzchni 1.31 ha nr działki 286/4 klasa ziemi IV i IVa

Działka rolna na sprzedaż
Działka rolna na sprzedaż
95000 zł
Radoszyce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia12
Cena za m²7916.67 zł/m²

Witam. Mam do sprzedania działkę w obrębie Radoszyc niedaleko zalewu. Numer działki 5094, Więcej informacji pod numerem 78*******09

Działka rolna na sprzedaż.
Działka rolna na sprzedaż.
200000 zł
22 dnia plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia28 177
Cena za m²7.1 zł/m²

Działka rolna z drogą gminną nr 256 w Pomorskiej Wsi o pow 2,8177 ha, grunt kat IVa i IVb, od zeszłego roku ugorowany.

Działka rolna  na sprzedaż Jagodne gm. Chełm 20,85ha
Działka rolna na sprzedaż Jagodne gm. Chełm 20,85ha
620000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia208,50
Cena za m²2973.62 zł/m²

Działka rolna na sprzedaż Jagodne, gm. Chełm. Działka znajduje się na terenie Chełmskich Parków Krajobrazowych. Na działce znajdują się rzadkie gatunki roślin i ptaków, co klasyfikuje działkę do dopłat rolno - środowiskowych. W planie zagospodarowania przestrzennego działka ujęta jest pod zalesienie. Numer obrębu 0010. Numer działki 110/10 Powierzchnia działki 20,85 ha w jednym kawałku W skład działki wchodzą: - grunty orne IVa 0,36 ha - grunty orne IVb 1,82 ha - grunty orne V 1,27 ha - grunty orne VI 0,61 ha - łąki trwałe IV 0,14 ha - łąki trwałe V 12,31 ha - pastwiska trwałe IV 0,83 ha - pastwiska trwałe V 1,14 ha - lasy i grunty leśne IV 0,18 ha - lasy i grunty leśne V 0,12 ha - grunty zadrzewione IV 0,28 ha - grunty zadrzewione V 1,35 ha - nieużytki 0,37 ha - rowy 0,07 ha Tel. 72*******60 Pośrednikom dziękuję

Winiec działka rolna na sprzedaż
Winiec działka rolna na sprzedaż
1300000 zł
5 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia10 683
Cena za m²121.69 zł/m²

Sprzedam działke rolną we wsi Winiec gm. Miłomłyn , 350m od jeziora. Działka o powierzchni 1 ha 0683 Możliwość podziału działki na mniejsze o pow. min. 30 arów. Przy działce znajduje się skrzynka elektryczna.

Działka rolna na sprzedaż Ruptawa
Działka rolna na sprzedaż Ruptawa
110000 zł
Jastrzębie-Zdrój 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 21361,00 m2 położone w Ruptawie przy ulicy Cieszyńskiej , dojazd drogą utwardzoną. Działki mają kształt nieregularny. Jedna działka zadrzewiona i zakrzewiona, na drugiej znajdują się łąki. W pobliżu znajduję się luźna zabudowa jednorodzinna, pola i działki. Cicha i spokojna okolica. Zapraszam na niezobowiązującą prezentację. ::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Alicja Gorna324711527798679637Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Różalska (licencja nr: 6096)-Leroy Merlin i Nieruchomości Lokum przygotowały dla Państwa ofertę: dla klientów, którzy zakupią nieruchomość za pośrednictwem naszego biura otrzymają KUPON RABATOWY - 10% zniżki na cały asortyment zakupiony w markecie Leroy Merlin w Cieszynie.

Działka rolna na sprzedaż 3030m2
Działka rolna na sprzedaż 3030m2
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²31 zł/m²
Powierzchnia3030 m²
Typrolna
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Do sprzedaży działka rolna w miejscowości Rudzienko gm. Dobre, powiat miński, oddalonej ok. 60 km od Warszawy. Działka ma powierzchnię 0,3030ha, zlokalizowana jest na obrzeżach miejscowości przy głównej trasie. Działka z bezpośrednim dostępem do szutrowej drogi gminnej. Do kupienia także działka sąsiednia. Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica • bliskość terenów zielonych W najbliższym sąsiedztwie siedliska, tereny jeszcze nie zagospodarowane oraz domki jednorodzinne całoroczne.

Urokliwa działka rolna na sprzedaż
Urokliwa działka rolna na sprzedaż
31000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 030
Cena za m²30.1 zł/m²

Wyjątkowa okazja zakupu urokliwej działki położonej w pięknej okolicy Beskidu Żywieckiego. Działka ma kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 14m x 74m o powierzchni 1030m2. Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Łękawica, która oferuje ciszę, spokój oraz piękne widoki. Dojazd do działki drogą częściowo utwardzoną. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenie R15 – tereny rolne. Serdecznie zapraszam na prezentację.Agnieszka Jaremska tel. (użyj formularza kontaktowego) 

Jarczew działka rolna na sprzedaż
Jarczew działka rolna na sprzedaż
35000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia7 211
Cena za m²4.85 zł/m²

Do Sprzedaży działka o powierzani 7211 metrów. o Trzech numerach ewidencyjnych 913/2 914 915

Winiec działka rolna na sprzedaż
Winiec działka rolna na sprzedaż
1300000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia10 683
Cena za m²121.69 zł/m²

Sprzedam działke rolną we wsi Winiec gm. Miłomłyn , 350m od jeziora. Działka o powierzchni 1 ha 0683 m2 Możliwość podziału działki na mniejsze o pow. min. 30 arów. Przy działce znajduje się skrzynka elektryczna.

Na sprzedaż działka rolna
Na sprzedaż działka rolna
210000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 000
Cena za m²70 zł/m²

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni ok 3000. Działka w kształcie prostokąta. Media w drodze. Posiada dostęp do drogi publicznej.

Na sprzedaż działka rolna.
Na sprzedaż działka rolna.
204000 zł
Sułkowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia51 000
Cena za m²4.5 zł/m²

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 52 arów.. Działka znajduje się w Sulkowicach Środkowych. Działka jest ulokowana w cichej i malowniczej okolicy. Nie opodal lasu. Dojazd do działki prowadzi przez droge gmina Zapraszam do kontaktu. Cenna 4500 za ar. 50*******39lub 50*******31.

Na sprzedaż działka rolna.
Na sprzedaż działka rolna.
204000 zł
Sułkowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia51 000
Cena za m²4.5 zł/m²

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 51arów(z możliwoscią przekształcenia na budowlaną).. Działka znajduje się w Sulkowicach Środkowych. Działka jest ulokowana w cichej i malowniczej okolicy. Nie opodal lasu. Dojazd do działki prowadzi przez droge gmina Zapraszam do kontaktu. Cenna 4500 za ar. 50*******39lub 50*******31.

Działka rolna na sprzedaż/ dojazd asfaltowy/
Działka rolna na sprzedaż/ dojazd asfaltowy/
1633899 zł
30+ kilka dni temu

Polecam Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową obejmująca działkę nr 2/287 i 2/288 o powierzchni 21 786 m2 obręb Wróblowice zlokalizowaną we Wróblowicach przy ul Lutyńskiej.Przedmiotowa działka posiada kształt czworokąta, ze ściętym jednym bokiem i charakteryzuje się dogodnym ukształtowaniem terenu. Teren działki pozostaje niezabudowany w użytkowaniu rolniczym. Grunt został oznaczony w ewidencji gruntów jako RIIIa, IVa, IVb (rola, III klasa a i IV klasa a i b).Nieruchomość od wschodu graniczy z drogą publiczną asfaltową, od zachodu, południa i północy z gruntami rolnymi. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Nieruchomość można nabyć również w częściach:- 2/416 - 0,3371 ha- 2/417 - 0,3370 ha- 2/418 - 0,3372 ha- 2/421 - 0,3451 ha- 2/422 - 0,3440 ha- 2/423 - 0,3442 haDroga między działkami:- 2/419 - 0,0672 ha- 2/420 - 0,0668 haLOKALIZACJA: Wróblowice, ul. Lutyńska - ok 30 minut do Rynku we Wrocławiu- ok 15 minut do Rynku w Środzie Śląskiej- ok 12 km do AOW.- ok 19 km do A4Nie czekaj zadzwoń TERAZ!Krzysztof MuchaWRE Nieruchomości - 577 100 628Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.Nota prawnaOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka rolna na sprzedaż/ dojazd asfaltowy/
Działka rolna na sprzedaż/ dojazd asfaltowy/
275351 zł
30+ kilka dni temu

Polecam Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową obejmująca działkę nr 2/423 o powierzchni 3 442 m2 obręb Wróblowice zlokalizowaną we Wróblowicach przy ul Lutyńskiej.Przedmiotowa działka posiada kształt czworokąta i charakteryzuje się dogodnym ukształtowaniem terenu. Teren działki pozostaje niezabudowany w użytkowaniu rolniczym. Grunt został oznaczony w ewidencji gruntów jako RIIIa, IVb, (rola, III klasa a i IV klasa b ).Nieruchomość od wschodu graniczy z drogą publiczną asfaltową, od zachodu, południa i północy z gruntami rolnymi. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, Nieruchomość można nabyć również inne działki:- 2/417 - 0,3370 ha- 2/418 - 0,3372 ha- 2/421 - 0,3451 ha- 2/422 - 0,3440 ha- 2/416 - 0,3371 haDroga między działkami:- 2/419 - 0,0672 ha- 2/420 - 0,0668 haMożna również kupić całość 21 786 m2LOKALIZACJA: Wróblowice, ul. Lutyńska - ok 30 minut do Rynku we Wrocławiu- ok 15 minut do Rynku w Środzie Śląskiej- ok 12 km do AOW.- ok 19 km do A4Nie czekaj zadzwoń TERAZ!Krzysztof MuchaWRE Nieruchomości - 577 100 628Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.Nota prawnaOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

działka rolna na sprzedaż 2700m2 Pustków
działka rolna na sprzedaż 2700m2 Pustków
42000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²6 zł/m²
Powierzchnia2700 m²
Szerokość15 m
Długość15 m
Typrolna
Drogautwardzona

27ar działka rolna, torfowa, możliwość stawu, Pustków Krownice, Dębica Do sprzedania działka, prostokąt 15x170m, trawa, łąka, las olchowy, płaska, Możliwość postawienia altany, domku letniskowego, wiaty, stajni dla konia, jazdy konnej, wykorzystania torfu Tereny do jazdy konnej Prąd, telefon na działce Dojazd asfalt i ok. 200m drogą gruntową Przystanek PKS, Monis, Busy w odległości ok. 300m Sklepy, kościół, las, rzeka ********* ao****a@v*.pl BEZ PROWIZJI od kupującego! ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA ! ---------CENA DO NEGOCJACJI------------ Nr licencji pośrednika 17267 więcej ofert na aokazja.pl Ubezpieczenie OC transakcji gratis Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Działka rolna na sprzedaż w Wojanowie
Działka rolna na sprzedaż w Wojanowie
49000000 zł
30+ kilka dni temu

Oferta dotyczy sprzedaży działki rolnej o powierzchni 12 294 m2, położonej w miejscowości Wojanów koło Jeleniej Góry w odległości ok 8 km.Do działki prowadzi droga utwardzona. Cały teren jest w pełni nasłoneczniony. W odległości ok 100 m znajdują się zabudowania.Działka jest z widokiem na góry i pobliski pałac.W miejscowym planie zagospodarowania działka jest oznaczona symbolem R18.Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.Oferta wyłącznie w Biurze Nieruchomości.605 982 138669 598 883Zapraszam na prezentację.

Ładna działka rolna na sprzedaż - 0,80 ha
Ładna działka rolna na sprzedaż - 0,80 ha
88000 zł
Strzelce Wielkie dzisiaj
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia7 992
Cena za m²11.01 zł/m²

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 7992 m² położona w miejscowości Strzelce Wielkie (gmina Szczurowa, powiat brzeski). Działka znajduje się przy drodze dojazdowej. Nr działki: 3344 Szerokość działki: ok. 50 m Długość działki: ok. 170 m (najdłuższy bok) Czas dotarcia do pobliskich lokalizacji: Szczurowa - ok. 5 min Koszyce - 9 min Dojazd do autostrady A4 (Węzeł Bochnia lub Brzesko) - ok. 19 min Tel: 5 0 2 3 9 8 4 1 4

Działka rolna na sprzedaż lub pod dzierżawę
Działka rolna na sprzedaż lub pod dzierżawę
171000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia28 500
Cena za m²6 zł/m²

Sprzedam (6 zł/m2) lub wydzierżawię działkę rolną. LOKALIZACJA Woj. Mazowieckie, Powiat Wyszkowski, Gmina Brańszczyk, Miejscowość: Białebłoto-Stara Wieś Oznaczenie działki: 152/2

Działka rolna na sprzedaż w Starych Bielicach
Działka rolna na sprzedaż w Starych Bielicach
2017290 zł
Stare Bielice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia18 339
Cena za m²110 zł/m²

Dzień dobry, na sprzedaż działka numer 256/1, obręb 0045 w miejscowości Stare Bielice, gmina Biesiekierz, na styku Koszalin/Stare Bielice/Niekłonice. Działka o powierzchni 1,8339 ha. Działka z drogą dojazdową, granicząca z działkami z wydanymi warunkami zabudowy, bez MPZP. Klasa gruntu Ps IV, Ps V, RIVa, RIVb. Sprzedaż bez pośredników. Więcej informacji pod numerami telefonów: 6 0 6 8 8 1 7 7 6 lub 7 9 6 7 0 7 1 3 1. Pozdrawiam

Działka rolna na sprzedaż  1,10 ha. Okazja
Działka rolna na sprzedaż 1,10 ha. Okazja
265000 zł
Borzęcin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia11 000
Cena za m²24.09 zł/m²

Działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną, o łącznej powierzchni 1.10 ha o numerze 5436/1 (możliwość sprawdzenia działki na stronie Geoportal.gov.pl), położona w miejscowości Borzęcin bezpośrednio przy drodze powiatowej 1421 K Tylko 24 zł. za metr kwadratowy. Posiada kształt prostokąta o szerokości przy drodze około 15 m., jest również założona księga wieczysta - jeden właściciel. Podatek wynosi 150 zł. na rok. Wielkość działki rolnej umożliwia ubieganie się o dopłaty bezpośrednie w ARiMR W odległości 1 km znajduje się Urząd Gminy, delikatesy Centrum, sklep Dino oraz Cezar, stacja paliw, myjnia samochodowa, szkoła, kościół. Dostępne media: prąd, gaz, Internet, sieć wodociągowa gminna w drodze. Borzęcin jest dobrze skomunikowany z miejscowościami gminnymi jak również z miastem Tarnów oraz Brzesko.. Do dworca PKP w Biadolinach Szlacheckich 8 km Ze względu na swoje położenie, działka ta może być dobrą inwestycją na przyszłość przy ciągle rosnących cenach. . Zapraszam Kontakt telefoniczny po 16.00

Działka rolna na sprzedaż  MPZP(Możliwość zagospodarowania)
Działka rolna na sprzedaż MPZP(Możliwość zagospodarowania)
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Powierzchnia29000 m²
Szerokość1500 m
Długość2500 m
Typrolna

Witam sprzedam dzialke rolna w miejscowosci Janczewy gmina Kłodawa, powiat kolski dzialka rolna klasa IVB wielkosc 2,92ha cena jest do negocjacj

Działka rolna na sprzedaż Pielgrzymowo gmina Płoskinia
Działka rolna na sprzedaż Pielgrzymowo gmina Płoskinia
250000 zł
Pieniężno 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²6 zł/m²
Powierzchnia87700 m²
Typrolna

Na sprzedaż działki rolne w Pielgrzymowie obręb Pielgrzymowo gmina Płoskinia możliwość zakupu na części lub w całości nr działki 31 - 3,92 ha nr działki 99 - 2,51 ha nr działki 100 - 2,34 ha możliwość siedliska kontakt przez portal sprzedajemy lub e-mail bo***********a@w*.pl

działka rolna na sprzedaż, cena do negocjacji
działka rolna na sprzedaż, cena do negocjacji
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²45 zł/m²
Powierzchnia3015 m²
Szerokość31 m
Długość90 m
Typrolna

do sprzedania działka rolna 3015 m2, dojazd do działki drogą asfaltową , prąd, woda, kanalizacja w ulicy. W okolicy domy mieszkalne i sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej, wspaniałego, przyjaznego miejsca dla miłośników przyrody I zwolenników czynnego wypoczynku. W Gminie Brochów lasy zajmują 38 procent jej powierzchni. Urząd Gminy , Urząd Pocztowy , szkoła podstawowa ok 3-4 min samochodem, w odległości 1 km sklep spożywczo przemysłowy w Konarach i 2 km Dino. Piękna , spokojna okolica, polecam Na wskazanym terenie brak obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, obowiązuje procedura decyzji o warunkach zabudowy ( na działce 251/1 aktualnie prowadzona jest budowa)

Duża działka rolna na sprzedaż 1,63 ha
Duża działka rolna na sprzedaż 1,63 ha
73000 zł
30+ kilka dni temu

Przedstawiamy na sprzedaż dużą działkę rolną położoną w miejscowości Olędy gmina Mordy.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka nr 134 położona jest na terenach rolnych intensywnego rolnictwa.Położenie, sąsiedztwo i otoczenie:Działka położona jest w sąsiedztwie terenów rolnych i leśnych.Dojazd do działki:Dostęp do drogi publicznej o nawierzchni nieutwardzonej (droga polna).Parametry przestrzenne działki:Działka o kształcie regularnym , prostokąt.Wymiary ok 58m x 265 mPowierzchni 1,63 ha.Zagospodarowanie działki:Działka niezabudowana, stanowi grunty orne.Jakość gleb: Dość dobra, wskaźnik bonitacji działki wynosi 0,84-Opiekun oferty:Róża Kot- licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości 667 969 2480% Prowizji!, 0% Prowizji!, 0% Prowizji!ul. Sokołowska 51, 08-110 Siedlce.*Informacje związane z nieruchomościami zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.*Wszystkie opisy, szkice, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy RK Golden House Nieruchomości, Siedlce ul. Sokołowska 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. 

Działka rolna na sprzedaż- Załuże 78 ar
Działka rolna na sprzedaż- Załuże 78 ar
45000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1
Rodzaj działkiRolna
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyOFERTA PRYWATNA Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w Załużu, w województwie podkarpackim,w powiecie lubaczowskim. Właśnie tutaj wśród otaczającej zieleni znajduje się jedna z działek w kształcie prostokąta i płaskiej powierzchni, o areale 78,09 ar. Numer ewidencyjny działki: 459, Obręb: Lubaczowski Klaso-użytek: - RIIIa Prezentowany grunt o przeznaczeniu rolnym zachwyci każdego swoimi niesamowitymi licznymi walorami dzięki wyjątkowemu położeniu i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Do działki prowadzi droga polna. Istnieje możliwość zakupu powyższego gruntu wraz z działką budowlaną nr. 458 Okolica zachwyca wspaniałymi widokami, którym towarzyszy mnóstwo zieleni. Działkę wyróżnia cisza, spokój jak i malowniczy zielony teren. W pobliżu występuje zabudowa jednorodzinna oraz liczne pola

Działka rolna na sprzedaż - ul. Strobowska , Skierniewice.
Działka rolna na sprzedaż - ul. Strobowska , Skierniewice.
1090000 zł
Skierniewice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia10 931
Cena za m²99.72 zł/m²

Sprzedam działkę rolná położonà przy ul. Strobowskiej , wjazd przy ulicy Profesora Feliksa Kotowskiego. Powierzchnia działki 10 931 , 25 m 2 . Gleba klasy IV , V i VI . Szerokość 25,25 m i 35,64 m . Działka znajduje się na wprost Działek Rekreacyjnych , wyjazd na ul. Rawska trasa 707 . Proszę o kontakt przez WhatsApp .

Działka na sprzedaż Biskupice Oławskie rolna
Działka na sprzedaż Biskupice Oławskie rolna
415000 zł
dzisiaj
Cena415 000
Powierzchnia5.56
Cena za m²7

Sprzedam działkę rolną nr.156/3 AM-2 Obręb nr. 0001 położoną w Biskupicach Oławskich gmina Jelcz-Laskowice. Powierzchnia działki 5,562 ha. następująca klasa ziemi 3,68 ha 3B 1,09 ha 4A 0,51 ha 4B 0,28 ha 5 sześć sześć pięć dziewięć dziewięć zero dziewięć zero dwa rolna, Biskupice Oławskie, gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 55623 m² (5.56 ha). Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl Numer ewidencyjny działki: 156/3 Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Biskupice Oławskie, rolna Poland - lokalizacja przybliżona

Filtr