Działka w bardzo dobrej cenie

Sortowanie:
Znaleziony: 30 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka w bardzo dobrej cenie
Działka w bardzo dobrej cenie
1 349 000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną w Warszawie przy ul Heleny Wolf -> róg ul. Chryzantemy. Łączna powierzchnia 4269m2.GPS: 52.171646, 21.216705Aktualnie WZ na:-1 budynek powyżej 600m2-2 x budynek ok 320m2 każdy-2 x budynek dwu-lokalowy (2 x bliźniak)Można występować o pozwolenie na budowę.Działka odlesiona.Media: przyłącza gazowe x 4 szt, energia elektryczna w drodze.Możliwość wystawienia FV.TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Rembertowska 15B/2Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:- oszczędność czasu- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.Zapraszamy do współpracy! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.Numer oferty w biurze: TC247269Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, WawerPowierzchnia: 4269Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka w bardzo dobrej cenie
Działka w bardzo dobrej cenie
1 349 000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną w Warszawie przy ul Heleny Wolf -> róg ul. Chryzantemy. Łączna powierzchnia 4269m2.GPS: 52.171646, 21.216705Aktualnie WZ na:-1 budynek powyżej 600m2-2 x budynek ok 320m2 każdy-2 x budynek dwu-lokalowy (2 x bliźniak)Można występować o pozwolenie na budowę.Działka odlesiona.Media: przyłącza gazowe x 4 szt, energia elektryczna w drodze.Możliwość wystawienia FV.TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4.Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:- oszczędność czasu- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.Zapraszamy do współpracy! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.Numer oferty w biurze: TC247269Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, WawerPowierzchnia: 4269Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Fajna działka w bardzo dobrej cenie
Fajna działka w bardzo dobrej cenie
65 000 zł
Nowy Dwór Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Szukasz spokoju i kontaktu z przyrodą ta działka jest właśnie dla Ciebie ! Do sprzedania działki w miejscowości Nowa Mała Wieś położonej niedaleko Leoncina. Działki budowlane o powierzchniach 1300 mkw. Działki położone z dala od głównej drogi wśród rzadkiej zabudowy jednorodzinnej. Blisko las, staw rybny, stadnina koni. Działki mają dostęp do drogi gminnej asfaltowej. Cena bardzo atrakcyjna 50 zł za mkw. Polecam i zapraszam do oglądania.

Widokowa działka w bardzo dobrej cenie. Bielsko-Biała Hałcnów
Widokowa działka w bardzo dobrej cenie. Bielsko-Biała Hałcnów
270 000 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

NA SPRZEDAŻ działka budowlana (objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną) o pow. 2811 mkw położona w bardzo spokojnym i widokowym miejscu - Hałcnowie.MEDIA: kanalizacja i woda bezpośrednio przy działce w drodze dojazdowej, prąd na działkach sąsiednich, gaz w dalszej odległości.Działka płaska, dobrze nasłoneczniona.PRZYBLIŻONE WYMIARY: 36 - 60 - 45 - 69.DOJAZD: z dwóch stron (polny i utwardzony), od stron boków o szerokościach 36 m i 45 m.W pobliżu przystanek autobusowy, spożywczy sklep sieciowy. Łatwy dostęp do głównych tras.KONTAKT TELEFONICZNY: 508 627 446POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 8288.Jako biuro nieruchomości za usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji.Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Widokowa działka w bardzo dobrej cenie. Bielsko-Biała Hałcnów
Widokowa działka w bardzo dobrej cenie. Bielsko-Biała Hałcnów
250 000 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

NA SPRZEDAŻ działka budowlana (objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną) o pow. 2811 mkw położona w spokojnym i widokowym miejscu - Hałcnowie.MEDIA: kanalizacja i woda bezpośrednio przy działce w drodze dojazdowej, prąd na działkach sąsiednich, gaz w dalszej odległości.Działka płaska, dobrze nasłoneczniona.PRZYBLIŻONE WYMIARY: 36 - 60 - 45 - 69.DOJAZD: z dwóch stron (polny i utwardzony), od stron boków o szerokościach 36 m i 45 m.W pobliżu przystanek autobusowy, sieciowy sklep spożywczy. Łatwy dostęp do głównych tras.KONTAKT TELEFONICZNY: 508 627 446POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.Jako biuro nieruchomości za usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji.Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 8288.Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Działka poza miastem w bardzo dobrej cenie
Działka poza miastem w bardzo dobrej cenie
146 640 zł
Zgierz 30+ kilka dni temu

Znudziło Ci się mieszkanie w mieście albo nigdy nie chciałeś tam przebywać to jest świetna propozycja dla Ciebie. Działka, którą mam przyjemność przedstawić mieści się w Kęblinach w małej urokliwej miejscowości, nieopodal Białej między Strykowem, a Zgierzem nie przy głównej, ale pobocznej cichej asfaltowej drodze. Jednocześnie w bliskiej odległości do sklepu, szkoły, kościoła, apteki, przystanku PKS itp. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 3666 mkw w kształcie kwadratu, umiejscowiona w okolicy domów jednorodzinnych. Posiada ona wydane w 2008 roku warunki na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego parterowego z poddaszem użytkowym, a na terenie obowiązuje Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Zgierz. W drodze znajduje się woda miejska i prąd bezpośrednio na działce. Działka ma bardzo duży potencjał ze względu na dość spore rozmiary i płaskie ukształtowanie terenu. Okolica jest przyjemna i spokojna, niedaleko terenów leśnych, co gwarantuje jej świeże powietrze i możliwość spacerów rekreacyjnych. Ze względu na obecnie jeszcze obowiązujące możliwości możesz nabyć działkę w bardzo dobrej cenie 40 PLN za mkw, co stanowi jedyne 146 640 PLN. Jesteś zainteresowany? Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń Bogusława Karczewska tel. 795 922 122 email: b.karczewska@freedom-nieruchomości.pl Zapraszam również do naszego łódzkiego oddziału, który mieści się przy ulicy Wierzbowej 21 (pomiędzy ul. Pomorską a ul. Uniwersytecką) tel. 42 307 42 42; mail: lodzwierzbowa@freedom-nieruchomosci.pl Odwiedź naszą stronę: www.freedom-nieruchomosci.pl \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"Numer oferty w biurze: 3910/3685/OGSLokalizacja: Łódzkie, Zgierski, Zgierz, FolwarcznaPowierzchnia: 3666Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

OKAZJA!!! Piękna działka budowlana w Radości - możliwość podziału
OKAZJA!!! Piękna działka budowlana w Radości - możliwość podziału
1 395 000 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedaży piękna budowlana działka w Radości o wymiarach ok 40*54. •dojazd asfaltowy • jest plan miejscowy (szybka budowa) • możliwość podziału na 2 mniejsze działki • prąd i gaz (wodę można doprowadzić ale ze studni głębinowej ma świetną jakość) kanalizacja w planach • 2140 m • działka w bardzo dobrej cenie, świetna lokata kapitału Pośrednikom dziękuje :)

1600m2. Bardzo dobra cena. Wiejskie klimaty blisko W-wy
1600m2. Bardzo dobra cena. Wiejskie klimaty blisko W-wy
99 000 zł
Karczew 30+ kilka dni temu

gmina KarczewAtrakcyjna lokalizacja. Spokojne sąsiedztwo i dużo zieleni.W okolicy domy jednorodzinne, sklep spożywczy, przystanek autobusowy. Prąd i woda w odległości kilkunastu metrów od działki.Szkoła, przedszkole, przychodnia, punkty handlowe i usługowe – w Sobiekursku lub Karczewie. Ładna działka w bardzo dobrej cenie. Zapraszamy do obejrzenia !

Z warunkami zabudowy w gminie Karczew
Z warunkami zabudowy w gminie Karczew
99 000 zł
Karczew 30+ kilka dni temu

Gmina Karczew. Powierzchnia: 1600 m2.Ładna działka w bardzo dobrej cenie. Biuro otrzymało warunki zabudowy.Spokojne sąsiedztwo nowych domów i dużo zieleni. W okolicy sklep spożywczy i przystanek autobusowy. Prąd i woda w odległości kilkunastu metrów od działki. Szkoła, przedszkole, przychodnia, punkty handlowe i usługowe – w Sobiekursku lub Karczewie. Zapraszamy do obejrzenia

Działka, 3 078 m², Prądki
Działka, 3 078 m², Prądki
113000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 078
Cena za m²36.71 zł/m²

Działka w Prądkach !!! Znakomita działka w dobrej cenie !!! Znakomita oferta i inwestycja w ziemie z przyszłością Do sprzedaży bardzo ładna  działka w Prądkach. Powierzchnia działki ok.3078m2 Posiadamy w sprzedaży również inne działki od 3000m2 i więcej Możliwość zakupu działek przyległych Znakomita inwestycja. Działka położona w ładnym miejscu i dobrej okolicy, dobra lokalizacja i znakomita relacja ceny do jakości !! Dogodny dojazd do  Bydgoszczy   Świetna inwestycja  i idealne miejsce na budowę domu w przyszłości lub dobra inwestycja posiadanych środków finansowych   Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie.   Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. ::LINK DO STRONY .olimp24.eu/oferta.aspx?id=5824715 ::DANE BIURA OLIMP Nieruchomości Libelta 10/2 85-080 Bydgoszcz (użyj formularza kontaktowego) .olimp24.eu

Działka pod WZ w Mętkowie
Działka pod WZ w Mętkowie
42 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Szukasz niewielkiej działki w dobrej cenie? Działki, na której docelowo może zmieścić się Twój dom lub działka pod domek rekreacyjny? Własny grunt, który będzie pełnił funkcję inwestycji albo.. własnego ogródka?Jeśli tak, to mam działkę dla Ciebie i to w bardzo dobrej cenie!Działka znajduje się w miejscowości Mętków przy ul. Świerkowej. Urocze miejsce w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki jest drogą publiczną, asfaltową. Media: woda, prąd i gaz.Aktualnie działka nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego co pozwala o uzyskanie Warunków Zabudowy dla domu jednorodzinnego. Szerokość działki czyli 12m daje możliwość uzyskania warunków zabudowy oraz wybudowania domu jednorodzinnego. Aby zrealizować inwestycję można wybudować dom 1,5m od granicy działki lub bezpośrednio przy granicy z sąsiednią działką.Wymiary działki to 12x124m.Link do google maps:https://goo.gl/maps/AM6nG2LPNK9zpBsx9Zapraszam do kontaktu!Wynagrodzenie agencji ponosi tylko właściciel nieruchomości.Maciej Tomalakmaciej.tomalak @ remax-polska.pltel. +48 605 959 600www.tomalak.com.plBiuro nieruchomości RE/MAX Duo tel. 18 20 73 773Nikt na świecie nie sprzedaje więcej niż RE/MAX.

Sprzedam działkę rekraacyjną
Sprzedam działkę rekraacyjną
20000 zł
Piła 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia300
Cena za m²66.67 zł/m²

Do sprzedania działka rekreacyjna o powierzchni 300 m2 . Na działce znajduje się domek murowany o powierzchni 20 m2 z przyłączeniem ; prąd , woda . W domku znajduje się pokój z aneksem kuchennym oraz pomieszczenie przeznaczone na WC . W cenie zostawiam meble kuchenne + lodówka oraz płyta indukcyjna . Na działce znajduje się garaż do przechowywania sprzętu gospodarczego 2 m x 3 m . Przy altanie jest przygotowane miejsce pod taras ; w cenie zostaje pawilon tarasowy + grill murowany . Domek murowany po kapitalnym remoncie w wewnątrz ( latem roku 2020 ) ; * ściany ; struktura - malowana , * sufit ; drewno - malowane , * podłoga ; wykładzina PCV . Działka w całości ogrodzona ( płotek + pergola ) . Na działce znajduje się kompostownik . Działka znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji ( ROD Podlasie ) ; niedaleko znajduje się przystanek autobusowy oraz sklep spożywczy Społem .

działka budowlana przy głównej drodze, Bielice
działka budowlana przy głównej drodze, Bielice
29000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²33 zł/m²
Powierzchnia1200 m²
Typbudowlana

Witam, mam do zaoferowania działkę w bardzo dobrej lokalizacji jak i cenie. Z możliwością porozumienia o większy obszar do sprzedaży. Działka posiada 12 arów (aktualna cena za ar to 3 200 zł). Działka przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej. Media na granicy działki to woda, prąd oraz kanalizacja. Dobry zasięg telefonii komórkowej. W niedalekiej przyszłości internet światłowodowy. Teren płaski w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu las, jeziora, ale także sklepy, markety, przedszkole, stacja kolejowa. Lokalizacja działki Bielice 89, Wszelkie pytania proszę kierować pod nr 784 782 420 .

Działka, 1 195 m², Kruszyn Krajeński
Działka, 1 195 m², Kruszyn Krajeński
161400 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 195
Cena za m²135.06 zł/m²

Znakomita oferta. Ostatnie działki w dobrej cenie !!! Bardzo ładna działka budowlana w znakomitym miejscu !!! Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w znakomitej lokalizacji w Kruszynie Krajeńskim o powierzchni ok. 1195m2 W prostokącie w cichej, spokojnej dzielnicy. Dogodny i szybki dojazd do centrum Bydgoszczy.   Działka jest objęta MPZP Dojazd droga asfaltową. MEDIA: prąd , woda, gaz, łącze telekomunikacyjne w drodze Świetna inwestycja  i idealne miejsce na budowę domu dla osób, które chcą dom w prestiżowym miejscu ze znakomitą infrastrukturą.   Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie.   Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.   ::LINK DO STRONY .olimp24.eu/oferta.aspx?id=5824465 ::DANE BIURA OLIMP Nieruchomości Libelta 10/2 85-080 Bydgoszcz (użyj formularza kontaktowego) .olimp24.eu

Działka pod WZ w Mętkowie
Działka pod WZ w Mętkowie
99000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²26 zł/m²
Powierzchnia1622 m²
Szerokość12 m
Długość130 m
Typbudowlana

Szukasz niewielkiej działki w dobrej cenie? Działki, na której docelowo może zmieścić się dom lub działki pod domek rekreacyjny? Może własny grunt, który będzie pełnił funkcję inwestycji albo.. własnego ogródka? Jeśli tak, to mam działkę dla Ciebie i to w bardzo dobrej cenie! Działka znajduje się w miejscowości Mętków przy ul. Świerkowej. Urocze miejsce w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki jest drogą publiczną, asfaltową. Media: woda, prąd i gaz. Aktualnie działka nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego co pozwala o uzyskanie Warunków Zabudowy dla domu jednorodzinnego. Wymiary działki to 12x124m natomiast można starać się o odstępstwo 4m od granicy sąsiednich działek w celu realizacji budowy. Link do google maps: h***********************************9 Zapraszam do kontaktu! Wynagrodzenie agencji ponosi tylko właściciel nieruchomości. Maciej Tomalak maciej.tomalak @ remax-polska.pl tel. +48 605 959 600 w****************l Biuro nieruchomości RE/MAX Duo tel. 18 20 73 773 Nikt na świecie nie sprzedaje więcej niż RE/MAX.

Działka, 989 m², Przyłęki
Działka, 989 m², Przyłęki
83000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia989
Cena za m²83.92 zł/m²

Znakomita lokalizacja w dobrej cenie Do sprzedaży bardzo ładna  działka budowlana w Przyłękach  o powierzchni 989m2. i wymiarach ok.23x43m Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej  okolicy, tylko 12 km od Bydgoszczy. Działka położona niedaleko  centrum Przyłęk, gdzie znajduje się szkoła, boisko sportowe,przystanki autobusowe,sklep, siłownia. Dogodny i szybki dojazd do centrum Bydgoszczy ok 15 min   Media : prąd   Świetna inwestycja  i idealne miejsce na budowę domu. DZIAŁKA POSIADA AKTUALNE WARUNKI ZABUDOWY  Działka znajduje się niedaleko obszaru  Natura 2000.   Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i możliwość obcowania z naturą, to ta propozycja jest dla Ciebie.   Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.     ::LINK DO STRONY .olimp24.eu/oferta.aspx?id=5777357 ::DANE BIURA OLIMP Nieruchomości Libelta 10/2 85-080 Bydgoszcz (użyj formularza kontaktowego) .olimp24.eu

Działka budowlana Zaręby koło Warszawy 1400m Bezpośrednio
Działka budowlana Zaręby koło Warszawy 1400m Bezpośrednio
179 000 zł
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Zaręby, w powiacie grodziskim obok Żabiej Woli. Blisko Warszawy, tylko 20min samochodem do Warszawy, załączone zdjęcie z Map Google. Działka posiada następujące media: Woda miejska, prąd, gaz, światłowód. W okolicy zabudowań jednorodzinnych, z dwóch stron przylega do domków. Druga linia zabudowy, dzięki czemu działka nie dotyka do głównej drogi, wjazd na działkę poprzez prywatną drogę, do której udziały są w cenie działki. Bardzo bezpiecznie dla dzieci. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.Procent zabudowy działki 25%, co daje możliwość wybudowania około 350m2 w podstawie.Cicha, spokojna okolica z zabudową domków jednorodzinnych.Działka bez konieczności karczowania, tylko trawa. Wymiary około 29x47m, szerszą stroną do drogi.Sprzedaż bezpośrednia, agencjom nieruchomości dziękuję, chyba, że z konkretnym klientem.Cena do negocjacji.

Widokowa działka budowlana w dobrej cenie
Widokowa działka budowlana w dobrej cenie
199080 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²36 zł/m²
Powierzchnia2500 m²
Szerokość30 m
Długość83.33 m
Typbudowlana

WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W DOBREJ CENIE Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 25 arów położona w miejscowości Łąkta Górna w powiecie bocheńskim. Nieruchomość składa się z działek nr 120109_2.0003.1430/9 i 120109_2.0003.1430/8 Istnieje możliwość zakupu jednej działki. Prąd i gaz ok.150m od działki Nieruchomość bardzo ładnie usytuowana, położona w uroczym, spokojnym miejscu z pięknym widokiem na góry i panoramę miejscowości, bardzo blisko centrum Żegociny Teren lekko nachylony. Działka bezpośrednio przylega do drogi asfaltowej Odległość od Bochni ok. 17 kilometrów od Limanowej 17 km. W pobliżu rzeka, basen, a w okresie zimowym ok.10 km do wyciągu narciarskiego w Laskowej Cena do negocjacji W okolicy można zwiedzać wiele obiektów zabytkowych: Kopalnia soli w Bochni 17 km, Wieliczka 30km, Kraków 55km, Szczawnica 55km, Limanowa 17km, Zamek Lubomirskich w Wiśniczu 10km. Kto kocha spokój, docenia walory przyrodnicze otoczenia znajdzie tu znakomitą przystań na relaks z dala od miejskiego hałasu.

Działka Seroki-Parcela 11032m2 (nr: 33676/191/OGS)
Działka Seroki-Parcela 11032m2 (nr: 33676/191/OGS)
649 000 zł
Sochaczew 30+ kilka dni temu

Ciekawa działka w bardzo dobrej cenie ( 58 pln za m2 w tym 3000m2 działki budowlanej). Działka znajduje się w pobliżu pałacu i trasy poznańskiej i z tego powodu jest ciekawa zarówno jako siedliskowa jak też pod inwestycje. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 33676/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Sochaczewski, TeresinPowierzchnia: 11032Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Seroki-Parcela 11032m2 (nr: 11517/191/OGS)
Działka Seroki-Parcela 11032m2 (nr: 11517/191/OGS)
649 000 zł
Sochaczew 30+ kilka dni temu

Ciekawa działka w bardzo dobrej cenie ( 58 pln za m2 w tym 3000m2 działki budowlanej). Działka znajduje się w pobliżu pałacu i trasy poznańskiej i z tego powodu jest ciekawa zarówno jako siedliskowa jak też pod inwestycje. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 11517/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Sochaczewski, TeresinPowierzchnia: 11032Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

4263-PAC-GS- Widokowa działka o pow. 90 arów - Narama - gm. Iwanowice -OKAZJA -NIŻSZA CENA!!!
4263-PAC-GS- Widokowa działka o pow. 90 arów - Narama - gm. Iwanowice -OKAZJA -NIŻSZA CENA!!!
429 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 30 arów (w tym około 15 arów części budowlanej), położona w miejscowości Narama gm. Iwanowice. Parcela położona na wzgórzu, z którego rozpościera się piękny widok na pobliskie lasy oraz panoramę miejscowości. Atrakcyjna działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, przy utwardzonej drodze prywatnej (służebność). Nieruchomość nachylona, w kształcie trapezu, o wym. 25m/132m/43m/100m. Działka oznaczona w MPZP jako "MR2"- tereny zabudowy mieszanej - mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej, "R1"- tereny rolne. Do działki przynależy około 60 arów terenów rekreacyjnych (w cenie nieruchomości), oznaczonych w MPZP jako "ZE" - tereny zieleni nieurządzonej, lokalnej ochrony powiązań przyrodniczych. W pobliżu nieruchomości znajduje się luźna zabudowa nowych domów jednorodzinnych oraz liczne tereny leśne. W bliskiej odległości zlokalizowane są trasy piesze/rowerowe oraz tereny rekreacyjne takie jak: Dłubniański Park Krajobrazowy oraz Ojcowski Park Narodowy. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji ok. 15 km od centrum Krakowa (alternatywne drogi), blisko szkoła podstawowa, sklepy oraz przystanek MPK. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Media: prąd, gaz, woda do podciągnięcia. Cena: 429.000 zł. Serdecznie polecamy i zachęcamy do bezpłatnej prezentacji !!! Więcej podobnych ofert na naszej stronie www.pacanowscy.pl Kontakt do opiekuna oferty: 500-813-213 Tomasz Turek

Działka inwestycyjna 25,4 ha - blisko jeziora SARBSK k. Łeby
Działka inwestycyjna 25,4 ha - blisko jeziora SARBSK k. Łeby
9 652 000 zł
Łeba 30+ kilka dni temu

Bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 25,40 ha, w niedalekiej odległości od Łeby i brzegu morza. Nieruchomość o nieregularnym kształcie, otoczona lasem , z bezpośrednim dostępem do asfaltowej powiatowej drogi na odcinku 750 m. ( granica działki ) . Uzbrojenie w granicy - woda, prąd. Jej malownicze usytuowanie pomiędzy jeziorami Czarne i Sarbsko, gdzie istnieją wspaniałe warunki do uprawiania windsurfingu oraz bezpośrednie sąsiedztwo lasów o starym dębowo- bukowym drzewostanie daje ogromne możliwości inwestycyjne i rozwojowe. W najnowszym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy z 2016 roku oferowana nieruchomość stanowi obszar rozwoju zabudowy o charakterze wielofunkcyjnym.Doskonale nadaje się na luksusowy ośrodek wypoczynkowy, stadninę i hodowlę koni, ekskluzywne osiedle domków lub dużą rezydencję z polem golfowym . Tryskające na działce cztery źródełka krystalicznie czystej wody dodają walorów tej i tak wyjątkowej nieruchomości. Ekologicznie czysty region. To jedna z nielicznych tak atrakcyjnych nieruchomości w bardzo dobrej cenie.

Działka Budy Mszczonowskie 12600m2 (nr: 14355/191/OGS)
Działka Budy Mszczonowskie 12600m2 (nr: 14355/191/OGS)
377 000 zł
Żyrardów 30+ kilka dni temu

Działka budowlana z wjazdem z ulicy asfaltowej usytuowana w Budach Mszczonowskich. Teren suchy, częściowo zadrzewiony - na działce rosną stare urokliwe jabłonie. Z działki rozciąga się piękny widok na duże obszary terenu, który nie jest zabudowany. Na horyzoncie widzimy tylko drzewa. Działka w doskonałej lokalizacji i bardzo dobrej cenie. Energia w ulicy przyległej do działki. Woda w fazie projektowania w gminie. Zapraszam i oczekuje na dalsze pytania. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 14355/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Żyrardowski, RadziejowicePowierzchnia: 12600Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Budy Mszczonowskie 12600m2 (nr: 25735/191/OGS)
Działka Budy Mszczonowskie 12600m2 (nr: 25735/191/OGS)
377 000 zł
Żyrardów 30+ kilka dni temu

Działka budowlana z wjazdem z ulicy asfaltowej usytuowana w Budach Mszczonowskich. Teren suchy, częściowo zadrzewiony - na działce rosną stare urokliwe jabłonie. Z działki rozciąga się piękny widok na duże obszary terenu, który nie jest zabudowany. Na horyzoncie widzimy tylko drzewa. Działka w doskonałej lokalizacji i bardzo dobrej cenie. Energia w ulicy przyległej do działki. Woda w fazie projektowania w gminie. Zapraszam i oczekuje na dalsze pytania. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 25735/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Żyrardowski, RadziejowicePowierzchnia: 12600Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Puchały 2400m2 (nr: 13232/191/OGS)
Działka Puchały 2400m2 (nr: 13232/191/OGS)
720 000 zł
Raszyn 30+ kilka dni temu

Do sprzedania w dobrej cenie bardzo ładna działka położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Obok działki media. Okolica cicha i spokojna a jednocześnie blisko infrastruktury typu szkoły, sklepy. W odległości ok 3 km centrum handlowe w Jankach. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 13232/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Pruszkowski, RaszynPowierzchnia: 2400Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Puchały 2400m2 (nr: 24707/191/OGS)
Działka Puchały 2400m2 (nr: 24707/191/OGS)
720 000 zł
Raszyn 30+ kilka dni temu

Do sprzedania w dobrej cenie bardzo ładna działka położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Obok działki media. Okolica cicha i spokojna a jednocześnie blisko infrastruktury typu szkoły, sklepy. W odległości ok 3 km centrum handlowe w Jankach. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 24707/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Pruszkowski, RaszynPowierzchnia: 2400Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Piękna działka w dobrej cenie.
Piękna działka w dobrej cenie.
299 000 zł
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Piękna zadrzewiona / sosny i brzozy /działka w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy wokół dużo zieleni - bardzo urokliwa działka. Ostatnia działka z podziału szeroki wjazd. Od drogi wewnętrznej mamy wjazd 16m. Możliwość parkowania samochodów na terenie drogi wewnętrznej. Prąd przy działce. Teren spokojny, ciekawy, dużo zieleni. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Polecam. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 299000 PLN; Powierzchnia działki: 2681; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 111.53 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 40; Długość działki (mb.): 55; Kształt działki: Nieregularny; POLA DODATKOWE: Tagi ogolne: ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż, oferty nieruchomości online, ogłoszenia nieruchomości online, biuro nieruchomości Grodzisk Mazowiecki, biuro nieruchomości Pruszków, gratka nieruchomości, morizon nieruchomości, szybko nieruchomości, otodom nieruchomości, gumtree ogłoszenia nieruchomości, klikmapa, tabelaofert, oferty net; Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 42105/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Grodziski, Grodzisk MazowieckiPowierzchnia: 2681Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Sprzedam dużą działkę budowlaną (inwestycyjną).
Sprzedam dużą działkę budowlaną (inwestycyjną).
2999000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 500
Cena za m²1199.6 zł/m²

Działka Inwestycyjna Działka położona jest w "Sercu Podhala" w Szaflarach. Jest to bardzo szybko rozwijająca się miejscowość turystyczna w powiecie nowotarskim. Znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy drodze gminnej, która łączy się bezpośrednio z drogą krajową nr 47 "Zakopianką". Zjazd z Zakopianki znajduje się zaledwie 40 metrów od miejsca początku drogi koniecznej co ułatwia szybki dojazd. Działka jest płaska, prostokątna o długości ok. 90 metrów i szerokości 24 metrów wraz z własną drogą o szerokości około 6.5 metra oraz długości 60 metrów. Droga ta łączy się z drogą konieczną o szerokości 5 metrów i długości około 70 metrów. Działka jest bardzo dobrze widoczna ze znacznej odległości dla potencjalnych klientów jadących w kierunku Zakopanego. Kupujący dostaje więc za darmo reklamę oraz gwarancję, że biznes, który tam powstanie będzie zawsze widoczny z daleka. (Grafika 2). Kolorem czerwonym oznaczyłem działkę, którą oferuję a kolorem pomarańczowym drogę konieczną do niej. Kolorem żółtym oznaczyłem działki, które można natychmiast kupić, ponieważ właściciele są ze mną w stałym kontakcie i ich reprezentuję. Kolorem fioletowym oznaczyłem działki, których cenę można negocjować i zakupić w niższej cenie, ponieważ są odcięte od dojazdu, nie mają drogi koniecznej, a ich właściciele również zadeklarowali chęć sprzedaży. (Grafika 1) Moja działka ma wielkość 25 arów, a wraz z działkami sąsiadów można natychmiast zakupić teren inwestycyjny o wielkości 46 arów. Istnieje możliwość dokupienia pobocznych działek, które dadzą łącznie 86 arów, co jest ogromnym atutem dla kupującego. Każdy znający specyfikę działek na Podhalu ma świadomość, jak ciężko jest nabyć płaską działkę w dobrej lokalizacji, z dobrym dojazdem krajowym i z możliwością w pełni jej zabudowania. Oferta atrakcyjna dla osób planujących budowę domków wypoczynkowych, budowę domów mieszkalnych czy biznesu innego rodzaju. Jest to inwestycja na lata, która będzie przynosić stały dochód bez względu na inflacje. W bardzo łatwy sposób można wielokrotnie pomnożyć zainwestowany kapitał. Działka ma dostęp do czystej wody. W specyfice terenów Podhala często ogromnym problemem jest jej brak. Nawet bardzo drogie studnie głębinowe nie zawsze ją zapewniają. To sprawia, że kupując moją działkę unikniesz ogromnych kosztów. Działka ma możliwość przyłączenia mediów takich jak: Prąd (natychmiast — dokumentacja o przyłącze prądowe została złożona i dostałem pozytywną decyzję). Woda (projekt w trakcie realizacji — ze względu na moje zaangażowanie projekt został tak zmieniony, żeby rury z czystą wodą przebiegały po drodze koniecznej, umożliwiając łatwe przyłącze wody). Telefon/internet (natychmiast — możliwość przyłączenia się do słupa telefonicznego. W tym roku w Szaflarach przeciągane są światłowody dla osób, które są tym zainteresowane). Kanalizacja (natychmiast — na drodze koniecznej znajdują się 2 studzienki, do których można się podłączyć w każdej chwili). Gaz (projekt dostarczenia gazu dla mieszkańców Szaflar w trakcie realizacji). Wody termalne (projekt Unijny w trakcie realizacji — odwiert termalny o głębokość 7.5 km, który ma na celu dostarczyć gorącą wodę dla mieszkańców Szaflar. Zapewnione będzie ekologiczne źródło ogrzewania dla przyszłej inwestycji na tej działce. Jest to atut przy realizacji różnych planów budowlanych). Miejscowość Szaflary rozwija się w ekspresowym tempie. W okolicy znajduje się dużo pensjonatów, stoków narciarskich, restauracji, ścieżek rowerowych, obiektów termalnych i innych atrakcyjnych miejsc, gdzie można miło spędzić czas. W pobliżu dostępne są hurtownie, sklepy budowlane, galerie itp. Aktualnie budowana droga ekspresowa "S7" kończy się 4 km od tej działki, a więc sprawia to, że jest ona doskonałym miejscem jako baza wypadowa dla turystów. Dzięki pobliskiej stacji kolejowej można dostać się do Zakopanego a przy tym uniknąć zakorkowanego centrum miasta. W okolicy znajdują się miejscowości takie jak: Nowy Targ 3 km Zakopane 12 km Białka Tatrzańska 10 km Chochołów 20 km Kraków 81 km. (Grafika 3) Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu e-mail lub przez telefon gdzie mogę udzielić więcej informacji oraz wysłać dokumentacje.

OBNIŻONA CENA - zamiast ROD = Działka w gminie Mrozy - 1 ha (z czego ok. 1125 m2 budowlana MPZP)
OBNIŻONA CENA - zamiast ROD = Działka w gminie Mrozy - 1 ha (z czego ok. 1125 m2 budowlana MPZP)
70 000 zł
30+ kilka dni temu

BUDOWLANA (ok. 1100 m2) + rolna (ok. 8900 m2).Odległości:ok. 55 km od W-wyok. 2 km od miasta Mrozy (powiat miński)Piękna nieruchomość o powierzchni 1 ha (10.000 m2) położona w miejscowości Dąbrowa (gmina Mrozy, pow. miński, woj. mazowieckie).DZIAŁKA BUDOWLANA- położona w centrum wsi;- nieruchomość składa się z 3 działek ewidencyjnych, stanowi jeden kawałek (działki przylegają do siebie, nie są przedzielone drogami, rowami itp);- dojazd drogą asfaltową bardzo dobrej jakości, z wydzielonymi pasami ruchu;- szerokość - ok. 25 m;- w drodze prąd, wodociąg, telefon;- działka położona w drugiej linii zabudowy;- urządzony zjazd z drogi asfaltowej i urządzona prywatna droga wewnętrzna (utwardzona tłuczniem, wyłożona kostką ażurową - najlepsze rozwiązanie aby zapewnić odpływ wody deszczowej);- w najbliższym sąsiedztwie nowe budynki mieszkalne jednorodzinne oraz starsze, ale bardzo zadbane, o nowoczesnej architekturze;- w sąsiedztwie budynek świetlicy wiejskiej, przy którym urządzony ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci i siłownia;- bliskie sąsiedztwo bardzo zadbane, estetyczne.W Mrozach znajduje się stacja PKP - możliwość dojazdu do Warszawy, Mińska Mazowieckiego lub Siedlec pociągiem.W Mrozach znajdują się także liczne obiekty handlowo - usługowe, użyteczności publicznej, jak również kompleks obiektów sportowych.DZIAŁKA BUDOWLANA (kawałek o pow. ok. 1125 m2 - o wymiarach w przybliżeniu 25 m x 45 m)Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Mrozy, zatwierdzonym uchwałą nr XX/105/04 Rady Gminy Mrozy z dnia 18 maja 2004 roku, część nieruchomości położona jest w strefie mieszkaniowo-siedliskowej M-R-U, obejmującej tereny zabudowy rolniczej siedliskowej z dopuszczeniem realizacji zabudowy jednorodzinnej i usług. Pozostała część położona w strefie rolnej R, obejmującej tereny upraw polowych, łąk i pastwisk, mniejszych kompleksów leśnych i zalesień.W związku z powyższym nie będzie problemu z budową domu jednorodzinnego.Działka idealna również jako inwestycja lub lokata kapitału.Urokliwa okolica sprawia, że na terenie gminy Mrozy, gdzie był m.in. kręcony serial "Ranczo", osiedla się coraz więcej osób, głównie z Warszawy i Mińska Mazowieckiego.Inny aspekt na plus: bardzo niski podatek za działkę, bo nie jest to działka tylko budowlana.Dlaczego warto?Jeżeli ktoś posiada samochód albo jest skłonny do dojazdów pociągiem, to jest to bezkonkurencyjna alternatywa dla zakupu działki ROD. Zamiast działki ok. 300 m2 której nie jest się nawet właścicielem (w przypadku Rodzinnych Ogródków Działkowych), ma się w podobnej cenie 10 tysięcy metrów kwadratowych na własność, z założoną księgą wieczystą.Zamiast zanieczyszczonego miejskiego powietrza oddycha się pełną piersią i czuje zapach trawy.Można samemu pobudować dom lub mogą to zrobić w przyszłości dzieci.Zapraszam do kontaktu i oglądania.

Działka pod zabudowę szeregową.
Działka pod zabudowę szeregową.
195 000 zł
Mszczonów 30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlana usytuowana w centrum Mszczonowa. Wjazd na działkę od strony wschodniej . Wszystkie media miejskie -prąd i woda na działcę , gaz i kanalizacja w ulicy przy działcę. Obok istniejąca nowa zabudowa. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w zabudowie bliźniaczej lub segmentową z usługami wbudowanymi . Powierzchnia zabudowy 50 % , 3 kond , dachy do 45 stopni .Na działcę można także wybudować garaż lub budynek gospodarczy o pow. 60m2 i wysokości 6m. Polecam. Bardzo ciekawa oferta w dobrej cenie. ZAPRASZAM. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 195000 PLN; Powierzchnia działki: 811; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 240.44 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 16; Długość działki (mb.): 50; Kształt działki: Prostokąt; Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 WWW MKWADRAT EU - ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY PORTAL NIERUCHOMOŚCIOWY ! TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- Mamy jeszcze wiele innych ciekawych i godnych polecenia ofert w tej okolicy. Zapraszamy mkwadrat,eu BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie www.mkwadrat.eu ): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat,eu znajdziesz 5.000 ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.euNumer oferty w biurze: 29131/191/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Żyrardowski, MszczonówPowierzchnia: 811Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Filtr