Działka w centrum 30 a teren usług

Sortowanie:
Znaleziony: 55 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka, 4 030 m², Wisła
Działka, 4 030 m², Wisła
1000000 zł
nowe Wisła 19 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 030
Cena za m²248.14 zł/m²

Teren blisko centrum Wisła działka budowlana o powierzchni 4030m2 Wisła do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 4030m2. Pięknie położna na wzgórzu na południowym stoku. Działka zadbana nie ogrodzona, prostokątna. Do centrum Wisły niecałe 2 km, dojazd droga gminna asfaltowa i droga prywatna. W planie zagospodarowania teren jednorodzinny oraz pod domy wczasowe i pensjonaty. Cena 1.000.000 zł Serdecznie zapraszam na prezentację. Rozmawiamy po angielsku,niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie,dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Teren 1, 09ha pod zabudowę Chrzanów k / Milanówka
Teren 1, 09ha pod zabudowę Chrzanów k / Milanówka
1 050 000 zł
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10900m2, położona w Chrzanowie Małym, między Grodziskiem Mazowieckim a Milanówkiem. Teren o wymiarach 23 x 507 usytuowany jest prostopadle do asfaltowej ul. Chrzanowskiej. W ulicy biegną wszystkie media miejskie (energia elektryczna, wodociąg i gaz). Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z towarzyszeniem usług do 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego lub nieuciążliwe usługi towarzyszące w budynku wolnostojącym o powierzchni zabudowy do 20% powierzchni działki. Sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej i usługowej, do centrum Grodziska i Milanówka ok. 3km. Blisko wjazd na autostradę A2 ok.4 km. Zapraszam na prezentację - Agent prowadzący sprzedaż Bohdan Błoch tel. 888 854 999 W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Numer oferty w biurze: 1362/2037/OGSLokalizacja: Mazowieckie, Grodziski, Grodzisk MazowieckiPowierzchnia: 10900Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

DZIAŁKA BUDOWLANA - NA SPRZEDAŻ - NOWA WIEŚ WIELKA
DZIAŁKA BUDOWLANA - NA SPRZEDAŻ - NOWA WIEŚ WIELKA
115000 zł
Nowa Wieś Wielka 29 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²80 zł/m²
Powierzchnia1700 m²
Szerokość26 m
Długość65 m
Typbudowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA - NA SPRZEDAŻ - NOWA WIEŚ WIELKA Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskiej odległości od lasu. Działka o pow. 1700m2 zlokalizowana w Nowej Wsi Wielkiej zaledwie 5 km od Chmielnik, 8 km od Złotnik Kujawskich i 20 km od Bydgoszczy. Cena działki 136.000 zł. Plan zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem 27 UR/MN - teren przeznaczony na usługi, rzemiosła z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej. Wymiary działki: długość 65m, szerokość 26m. Dojazd do działki - droga asfaltowa, w pobliżu działki droga utwardzona. Media wzdłuż drogi: woda, prąd. Atrakcyjna oferta ze względu, że działka znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, a zarazem kilka minut od Centrum. Zapraszam do kontaktu i prezentacji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne-bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności- WSZYSTKIE BANKI W JEDNYM MIEJSCU! Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN Nieruchomości Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami o/Inowrocław ul. Laubitza 4, nr licencji 11367.

Działka mieszkaniowo usługowa
Działka mieszkaniowo usługowa
8100000 zł
Warszawa 25 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 500
Cena za m²1246.15 zł/m²

Na sprzedaż działka położona w doskonałym miejscu komunikacyjnym w samym centrum osiedla Las.  Bezpośrednio przy ulicy asfaltowej, w której jest dostęp do wszystkich mediów tj. prąd, woda miejska, gaz oraz kanalizacja.  Odległość od Trasy Siekierkowskiej ok 1 km.  Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ( ), który określa przeznaczenie terenu: teren usług lub zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; "Warunki zabudowy i zagospodarowania terenu oraz zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego: a) maksymalna intensywność zabudowy na działce budowlanej – 0,8, b) maksymalna powierzchnia zabudowy na działce – 30%, c) maksymalna wysokość zabudowy – 12 m, nie więcej niż 3 kondygnacje nadziemne, d) minimalna wysokość zabudowy – 5 m, e) minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej na działce – 60%, f) dopuszcza się lokalizację budynków mieszkaniowych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z uwzględnieniem § 11 ust. 2 pkt 5 lit. c, - max długość elewacji do 40m. g) maksymalna długość elewacji frontowej budynku – wg § 11 ust. 2 pkt 5, h) minimalna powierzchnia działki budowlanej – wg § 11 ust. 2 pkt 6, " Zapraszamy na prezentację! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. POSIADAMY NAJBOGATSZĄ BAZĘ DZIAŁEK W WAWRZE. Zapraszamy też na naszą stronę internetową: / WAWER HOUSE Tel: (użyj formularza kontaktowego), (użyj formularza kontaktowego) e-mail:

Działka budowlana Kamionka
Działka budowlana Kamionka
Kamionka 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²30 zł/m²
Powierzchnia4500 m²
Szerokość28 m
Długość157 m
Typbudowlana

Zachęcam do kupna działki budowlanej. Jest ona przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Kamionka.Do działki dojazd od ulicy Lipowej i ok. 120m drogą gruntową. Okolica Nieruchomość położona w spokojnej,zielonej okolicy,która gwarantuje wypoczynek z dala od zgiełku ulicznego.W pobliżu domy jednorodzinne a na sąsiedniej działce wkrótce rozpocznie się nowa budowa. Pełną infrastrukturę znajdziemy w centrum Kamionki: sklepy, szkoły, kościół,ośrodek zdrowia i punkty usługowe. W okolicy znajduje się Muzeum Zamoyskich w Kozłówce,jezioro Firlej,Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Opis działki Działka rolno-budowlana w miejscowości Kamionka o numerze 1792/5. Połowa działki przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne a pozostała część z przeznaczeniem pod piękny ogród. Działka o wymiarach ok.: 28,7m szerokości 151m i 156m długości. Plan zagospodarowania Zgodnie z MPZP obszar działki oznaczony symbolem 59MN-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem pod usługową; -powierzchnia zabudowy maks. do 30% powierzchni działki; -obowiązuje pozostawienie na działce nie mniej niż 60% powierzchni biologicznie czynnej; -wskaźnik intensywności zabudowy ustala się od 0,01 do 0,6; -nieprzekraczalne linie zabudowy 10,0 m od krawędzi jezdni drogi wewnętrznej ozn. symbolem 10KDW; - maksymalna wysokość budynków - 9,0 m - nie mniej niż 1 miejsce parkingowe na lokal mieszkalny oraz na każde 50,0 m2 powierzchni użytkowej usług; - teren częściowo położony w odległości od 50,0 m do 150,0 m od granicy cmentarza w strefie ochronnej - lokalizacja nowych budynków korzystających z wody wymaga podłączenia do sieci wodociągowej. Media Woda Prąd powyżej 100m.

Działka budowlana 45a,Kamionka.
Działka budowlana 45a,Kamionka.
135000 zł
Kamionka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 500
Cena za m²30 zł/m²

Jeżeli poszukujesz działki w spokojnej,zielonej okolicy,to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Kamionka.Do działki dojazd od ulicy Lipowej i ok. 120m drogą gruntową. Okolica Nieruchomość położona w spokojnej,zielonej okolicy,która gwarantuje wypoczynek z dala od zgiełku ulicznego.W pobliżu domy jednorodzinne a na sąsiedniej działce wkrótce rozpocznie się nowa budowa. Pełną infrastrukturę znajdziemy w centrum Kamionki: sklepy, szkoły, kościół,ośrodek zdrowia i punkty usługowe. W okolicy znajduje się Muzeum Zamoyskich w Kozłówce,jezioro Firlej,Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Opis działki Działka rolno-budowlana w miejscowości Kamionka o numerze 1792/5. Połowa działki przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne a pozostała część z przeznaczeniem pod piękny ogród. Działka o wymiarach ok.: 28,7m szerokości 151m i 156m długości. Plan zagospodarowania Zgodnie z MPZP obszar działki oznaczony symbolem 59MN-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem pod usługową; -powierzchnia zabudowy maks. do 30% powierzchni działki; -obowiązuje pozostawienie na działce nie mniej niż 60% powierzchni biologicznie czynnej; -wskaźnik intensywności zabudowy ustala się od 0,01 do 0,6; -nieprzekraczalne linie zabudowy 10,0 m od krawędzi jezdni drogi wewnętrznej ozn. symbolem 10KDW; - maksymalna wysokość budynków - 9,0 m - nie mniej niż 1 miejsce parkingowe na lokal mieszkalny oraz na każde 50,0 m2 powierzchni użytkowej usług; - teren częściowo położony w odległości od 50,0 m do 150,0 m od granicy cmentarza w strefie ochronnej - lokalizacja nowych budynków korzystających z wody wymaga podłączenia do sieci wodociągowej. Media Woda Prąd powyżej 100m. Informacje o kosztach Do ceny nieruchomości należy doliczyć koszty notarialne,podatek PCC oraz koszty obsługi. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Onesto Broker. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału przy ulicy Franciszka Stefczyka 30/6 w Lublinie. Opiekun oferty: Sylwia Frydrych Tel. (użyj formularza kontaktowego) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Słoneczna działka w Siedlcu - 8km od centrum Bochni
Słoneczna działka w Siedlcu - 8km od centrum Bochni
249 999 zł
Bochnia 30+ kilka dni temu

Szukasz działki z niezagrożonym widokiem? Działki przed którą nie wybuduje się dom? Działki powyżej drogi dojazdowej ale zarazem posiadającej wszystkie media? Wystarczy Ci 900m2 pod zabudowę domu a pozostałe 19a może być ogródkiem? Ważny jest dla Ciebie dojazd do większych miast takich jak Bochnia, Wieliczka czy Kraków? Usiądź wygodnie, zarezerwuj sobie 6minut, bo właśnie znalazłeś ofertę, której poszukiwałeś. Opisywana we wstępie działka znajduje się w miejscowości Siedlec, gmina Bochnia. Zlokalizowana jest przy drodze gminnej - ul. Wschodnia, wewnętrznej z niewielkim ruchem samochodowym. Działka posiada dostęp do drogi publicznej z dwóch stron - od strony wschodniej i zachodniej. Nieruchomość zlokalizowana jest 450m od drogi krajowej nr. 967. Okolica to domy w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej, cicha i spokojna okolica a zarazem działka bardzo słoneczna. Działka położona jest powyżej pozostałych terenów niezabudowanych, co gwarantuje niezagrożony widok. Dodatkowym gwarantem jest fakt, że działka jest ostatnią działką budowlaną - pozostałe działki poniżej są działkami rolnymi. Wielkość działki to 2821m2, z czego część budowlana to ok. 860m2. Pozostała część to teren rolny, który można wykorzystać jako duży gród, sad, czy przestrzeń którą docenią rodzice, dzieci czy pies. Media: na działce wzdłuż granicy mamy prąd (niskie napięcie), dodatkowo w drodze jest woda, gaz i kanalizacja. Wszystko na miejscu. Z racji, że droga publiczna jest drogą gminną nie będzie problemu z uzyskaniem zjazdu na działkę. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:Przeznaczenie zabudowy jednorodzinnej MN1 - 861m2Pozostała część to R1, teren rolny - 1960m21. Przeznaczenie podstawowe (MN1):a. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym2. Przeznaczenie dopuszczalne:a. Obiekty i urządzenia usług publicznych i komercyjnych w zakresie handlu detalicznego, nieuciążliwego rzemiosła, gastronomii, rekreacji, turystykib. Pomocnicze obiekty gospodarcze i garaże wbudowane lub przybudowane do budynków mieszkalnych bądź w budynkach wolnostojącychc. Drogi dojazdowe i miejsca postojowe d. Obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej Zakaz lokalizacji:a. Zabudowy wielorodzinnejb. Otwartych placów składowychc. Tymczasowych obiektów budowlanych, z wyjątkiem zaplecza budowyd. Urządzeń wierz radiokomunikacyjnych3. Zasady zabudowy i zagospodarowania terenu: Zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza (z wyjątkiem układu zabudowy szeregowej)Wysokość zabudowy: 10mPodział nieruchomości: min. 1000m2Powierzchnia zabudowy: 30% (258m2)Powierzchnia czynna biologicznie: 40% (344m2)Tereny rolne (R1):1. Przeznaczenie podstawowe:a. Grunty orneb. Sady, ogrody c. Trwałe użytki zielone2. Przeznaczenie dopuszczalnea. Dopuszcza się zabudowę zagrodową związaną z hodowlą, produkcją rolną i przetwórstwem rolno - spożywczym, dla gospodarstw rolnych, których powierzchnia gospodarstwa rolnego związanego z tą zabudową przekracza dwukrotną średnią powierzchnię gospodarstwa rolnego w Gminie Bochna W studium zagospodarowania przestrzennego sporządzanego na tym terenie, oferowana działka w całości przeznaczona jest pod zabudowę.Odległości:1. Bochnia (centrum miasta): 8,6km (12min)2. Wieliczka (centrum miasta): 21,6km (21min)3. Kraków (centrum miasta): 35,3km (34min)Link do map google:https://goo.gl/maps/BcaJpQHLAPTfkb8u6Wynagrodzenie agencji ponosi tylko właściciel nieruchomości.Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.Maciej Tomalakmaciej.tomalak @ remax-polska.pltel. +48 605 959 600www.tomalak.com.pl

Widokowa działka w Siedlcu k. Bochni
Widokowa działka w Siedlcu k. Bochni
220 000 zł
Bochnia 15 dni plecy

Szukasz działki z niezagrożonym widokiem? Działki przed którą nie wybuduje się dom? Działki powyżej drogi dojazdowej ale zarazem posiadającej wszystkie media? Wystarczy Ci 900m2 pod zabudowę domu a pozostałe 19a może być ogródkiem? Ważny jest dla Ciebie dojazd do większych miast takich jak Bochnia, Wieliczka czy Kraków? Usiądź wygodnie, zarezerwuj sobie 6minut, bo właśnie znalazłeś ofertę, której poszukiwałeś. Opisywana we wstępie działka znajduje się w miejscowości Siedlec, gmina Bochnia. Zlokalizowana jest przy drodze gminnej - ul. Wschodnia, wewnętrznej z niewielkim ruchem samochodowym. Działka posiada dostęp do drogi publicznej z dwóch stron - od strony wschodniej i zachodniej. Nieruchomość zlokalizowana jest 450m od drogi krajowej nr. 967. Okolica to domy w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej, cicha i spokojna okolica a zarazem działka bardzo słoneczna. Działka położona jest powyżej pozostałych terenów niezabudowanych, co gwarantuje niezagrożony widok. Dodatkowym gwarantem jest fakt, że działka jest ostatnią działką budowlaną - pozostałe działki poniżej są działkami rolnymi. Wielkość działki to 2821m2, z czego część budowlana to ok. 860m2. Pozostała część to teren rolny, który można wykorzystać jako duży gród, sad, czy przestrzeń którą docenią rodzice, dzieci czy pies. Media: na działce wzdłuż granicy mamy prąd (niskie napięcie), dodatkowo w drodze jest woda, gaz i kanalizacja. Wszystko na miejscu. Z racji, że droga publiczna jest drogą gminną nie będzie problemu z uzyskaniem zjazdu na działkę. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:Przeznaczenie zabudowy jednorodzinnej MN1 - 861m2Pozostała część to R1, teren rolny - 1960m21. Przeznaczenie podstawowe (MN1):a. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym2. Przeznaczenie dopuszczalne:a. Obiekty i urządzenia usług publicznych i komercyjnych w zakresie handlu detalicznego, nieuciążliwego rzemiosła, gastronomii, rekreacji, turystykib. Pomocnicze obiekty gospodarcze i garaże wbudowane lub przybudowane do budynków mieszkalnych bądź w budynkach wolnostojącychc. Drogi dojazdowe i miejsca postojowe d. Obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej Zakaz lokalizacji:a. Zabudowy wielorodzinnejb. Otwartych placów składowychc. Tymczasowych obiektów budowlanych, z wyjątkiem zaplecza budowyd. Urządzeń wierz radiokomunikacyjnych3. Zasady zabudowy i zagospodarowania terenu: Zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza (z wyjątkiem układu zabudowy szeregowej)Wysokość zabudowy: 10mPodział nieruchomości: min. 1000m2Powierzchnia zabudowy: 30% (258m2)Powierzchnia czynna biologicznie: 40% (344m2)Tereny rolne (R1):1. Przeznaczenie podstawowe:a. Grunty orneb. Sady, ogrody c. Trwałe użytki zielone2. Przeznaczenie dopuszczalnea. Dopuszcza się zabudowę zagrodową związaną z hodowlą, produkcją rolną i przetwórstwem rolno - spożywczym, dla gospodarstw rolnych, których powierzchnia gospodarstwa rolnego związanego z tą zabudową przekracza dwukrotną średnią powierzchnię gospodarstwa rolnego w Gminie Bochna W studium zagospodarowania przestrzennego sporządzanego na tym terenie, oferowana działka w całości przeznaczona jest pod zabudowę.Odległości:1. Bochnia (centrum miasta): 8,6km (12min)2. Wieliczka (centrum miasta): 21,6km (21min)3. Kraków (centrum miasta): 35,3km (34min)Link do map google:https://goo.gl/maps/BcaJpQHLAPTfkb8u6Wynagrodzenie agencji ponosi tylko właściciel nieruchomości.Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.Maciej Tomalakmaciej.tomalak @ remax-polska.pltel. +48 605 959 600www.tomalak.com.pl

Działka budowlana dla inwestora
Działka budowlana dla inwestora
998000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 100
Cena za m²163.61 zł/m²

Działka budowlana dla inwestora. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w Trąbkach, gmina Biskupice. Płaska działka o powierzchni 61 arów, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok. 35.5m x 173,5m x 35.5m x 166m. Położona jest zaledwie 8 km od centrum Wieliczki (ok.12 minut jazdy samochodem).  Działka podlega ustaleniom obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i znajduje się w obszarach oznaczonych na rysunku planu symbolami : · F14MN - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Fragment treści uchwały: Dla terenów MN ustala się jako przeznaczenie podstawowe funkcję mieszkaniową realizowaną w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej. W celu osiągnięcia pożądanych efektów funkcjonalno-przestrzennych oraz dla zapewnienia ładu przestrzennego ustala się : 1) dla budynków zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i budynków zabudowy mieszkaniowo-usługowej ustala się : a) maksymalną wysokość budynków 10 metrów, licząc od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku do najwyżej położonej kalenicy dachu, b) zasadę, aby dachy obiektów były dwuspadowe lub wielospadowe, o jednakowym nachyleniu głównych połaci od 25 stopni do 45 stopni 3. Ustala się, że teren biologicznie czynny działki budowlanej : 1) w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (MN), nie może być mniejszy niż 40% powierzchni działki budowlanej, 4. Ustala się, że wskaźnik powierzchni zabudowy terenu : 1) w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (MN) i w terenach zabudowy mieszkaniowej i usług (MU), oraz w terenach sportu, turystyki i rekreacji, (US) nie może być większy niż 30 % 6. Ustala się następujące parametry nowo wydzielanych działek budowlanych : 1) dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej : a) minimalna powierzchnia działki wynosi : - dla budynku wolnostojącego 1000m2 - dla zabudowy bliźniaczej 700m2 Zainteresowała Cię ta oferta ? Zapraszamy do kontaktu !

Działka budowlana pod dom jednorodzinny Kamionka
Działka budowlana pod dom jednorodzinny Kamionka
600000 zł
Kamionka 19 dni plecy
Rynekpierwotny
Cena za m²27 zł/m²
Powierzchnia4500 m²
Szerokość28 m
Długość157 m
Typbudowlana

Zachęcam do kupna działki budowlanej. Jest ona przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Kamionka.Do działki dojazd od ulicy Lipowej i ok. 120m drogą (60 m utwardzoną, 60 gruntową) Okolica Nieruchomość położona w spokojnej,zielonej okolicy,która gwarantuje wypoczynek z dala od zgiełku ulicznego.W pobliżu domy jednorodzinne a na sąsiedniej działce wkrótce rozpocznie się nowa budowa. Pełną infrastrukturę znajdziemy w centrum Kamionki: sklepy, szkoły, kościół,ośrodek zdrowia i punkty usługowe. W okolicy znajduje się Muzeum Zamoyskich w Kozłówce,jezioro Firlej,Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Opis działki Działka rolno-budowlana w miejscowości Kamionka o numerze 1792/5. Połowa działki przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne a pozostała część z przeznaczeniem pod piękny ogród. Działka o wymiarach ok.: 28,7m szerokości 151m i 156m długości. Plan zagospodarowania Zgodnie z MPZP obszar działki oznaczony symbolem 59MN-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem pod usługową; -powierzchnia zabudowy maks. do 30% powierzchni działki; -obowiązuje pozostawienie na działce nie mniej niż 60% powierzchni biologicznie czynnej; -wskaźnik intensywności zabudowy ustala się od 0,01 do 0,6; -nieprzekraczalne linie zabudowy 10,0 m od krawędzi jezdni drogi wewnętrznej ozn. symbolem 10KDW; - maksymalna wysokość budynków - 9,0 m - nie mniej niż 1 miejsce parkingowe na lokal mieszkalny oraz na każde 50,0 m2 powierzchni użytkowej usług; - teren częściowo położony w odległości od 50,0 m do 150,0 m od granicy cmentarza w strefie ochronnej - lokalizacja nowych budynków korzystających z wody wymaga podłączenia do sieci wodociągowej. Media Woda Prąd powyżej 100m.

Działka, 947 m², Ustroń
Działka, 947 m², Ustroń
489000 zł
Ustroń 23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia947
Cena za m²516.37 zł/m²

Działka na Zawodziu Ustroń ulica Szpitalna do sprzedaży działka o powierzchni 947m2, która posiada prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 183m2. Teren położony na wzgórzu, ogrodzony, lekko nachylony. Na działce znajduje się prąd umowa podpisana z Tauron /zasilanie na płac budowy/. Gaz w granicy - zapewnienie dostawy . Kanalizacja jest zgoda na włączenie trzeba wykonać przyłącze 15 m. Woda jest zgoda na włączenie niestety wykonanie przyłącza ok 90m. W obecnym chwili trzeba rozważyć wykonanie studni. Dojazd drogą gminną. Doskonała lokalizacja na obrzeżach centrum w bocznej ulicy, sąsiedztwo lasku i widok na góry. Miejsce spokojne,wokół dużo zieleni i niezbyt gęsta zabudowa jednorodzinna. Serdecznie zapraszam na prezentację. Rozmawiamy po angielsku,niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie,dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Sprzedam grunt Tomaszowice 3400 metrów
Sprzedam grunt Tomaszowice 3400 metrów
229000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²79 zł/m²
Powierzchnia3400 m²
Szerokość40 m
Długość110 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Działka w malowniczej okolicy pod budownictwo jednorodzinne - powierzchnia 34 ar - Tomaszowice 34 ar działka położona w malowniczym miejscu w Tomaszowicach - doskonała pod budowę domu jednorodzinnego (MPZP). Nieregularny kształt i zróżnicowany teren dodają uroku nieruchomości, która zdecydowanie wyróżnia się spośród okolicznych. Najważniejsze cechy: - pierwsza linia zabudowy - dojazd drogą asfaltową - sąsiedztwo stanowią pola, łąki oraz domy jednorodzinne i siedliska MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA RÓWNIEŻ DRUGIEJ DZIAŁKI PO SĄSIEDZKU O POWIERZCHNI 30 AR !! Cechy fizyczne działki: - powierzchnia: 3 400 m (34 ar) - wymiary: ok 40 szer. x 110 m dł. (przybliżone wymiary ze względu na nieregularny kształt działki) - kształt: pięciokąt - ukształtowanie: teren zróżnicowany Media: - prąd: w drodze - woda: do założenia własna studnia - gaz: w drodze - brak miejskiej kanalizacji - do założenia oczyszczalnia przydomowa bądź szambo Przeznaczenie: - MPZP Gminy Jastków ustala dla obszaru, na którym znajduje się nieruchomość - mieszkalnictwo rolnicze MR - mieszkalnictwo rolnicze w MPZP Gminy Jastków - o ustaleniach: 1) dopuszcza się podział na nowo-wydzielane działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1800 m; 2) minimalną szerokość nowo-wydzielanej działki ustala się na 25 metrów; 3) dopuszcza się zabudowanie obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 20% powierzchni działki; 4) niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce; 5) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej: a) wysokość do 2 kondygnacji, z których drugą może stanowić poddasze użytkowe, b) wysokość kalenicy do 11 metrów liczona od najniższego punktu terenu w obrysie budynku; 6) dopuszcza się lokalizowanie obiektów usługowych, a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych zakazując realizacji obiektów o uciążliwości przekraczającej granice działki dysponenta obiektu; 7) obowiązuje nasadzanie zieleni izolacyjnej od strony dróg krajowych i wojewódzkich; 8) dopuszcza się nadto lokalizację: a) zabudowy letniskowej (ML), b) zabudowy mieszkaniowej niskiej (MN), c) obiektów usług komercyjnych (UC), d) obiektów usług publicznych (UP), e) wyodrębnienia terenów zieleni publicznej (ZP, ZI), f) urządzeń sportowych (US), g) urządzeń infrastruktury technicznej, h) urządzeń komunikacyjnych, za wyjątkiem obiektów usług technicznych i stacji paliw; 9) obiekty i urządzenia o których mowa w punkcie 8 można lokalizować pod warunkiem: a) że stanowią one uzupełnienie lub wzbogacenia przeznaczenia podstawowego, b) nie naruszania ustaleń dla wiodącej funkcji terenu, c) wyklucza się lokalizację usług uciążliwych i szczególnie szkodliwych dla środowiska i zdrowia ludzi lub mogących pogorszyć stan środowiska, d) zachowania warunków jak dla ustaleń wybranej funkcji terenu, e) zwarty obszar terenów zainwestowania nie może przekroczyć powierzchni: 0,50 ha na gruntach I do III klasy bonitacyjnej gleb, 1,00 ha na gruntach IV klasy bonitacyjnej gleb organicznych, przy braku zgody na wyłączenia gruntów z produkcji rolnej. 10) ustala się dla nowych obiektów kubaturowych przeznaczonych na stały pobyt ludzi linię zabudowy 90 metrów od krawędzi jezdni dróg ekspresowych wyznaczonych graficznie na rysunku planu. Lokalizacja: - działka położona w spokojnej okolicy w gminie Jastków, powiat lubelski - odległość od granic Lublina: ok 15 km Stan działki (otoczenie): - działka zadbana - sąsiedztwo stanowią pola oraz zabudowa jednorodzinna - cicha i spokojna okolica Nieruchomość zlokalizowana się w cichej i spokojnej okolicy około 300 m od trasy Lublin-Nałęczów. Działka bardzo ciekawa ze względu na swój nietypowy kształt i zróżnicowanie terenu. - PIĘKNA, SPOKOJNA OKOLICA, DOBRY I SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM LUBLINA - CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ ?! KUP - NIE ZWLEKAJ !! - Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji. Olga Pijas tel. 605 899 345 mail: ol***********c@g*****com DANE KONTAKTOWE: Olga Pijas 605 899 345, 605 899 345 ol***********c@g*****com Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Przy lesie I Ze stawami I Granica Wrocławia
Przy lesie I Ze stawami I Granica Wrocławia
999000 zł
dzisiaj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 261
Cena za m²137.58 zł/m²

Przedstawiam pięknie położoną działkę z własnymi stawami i owocowym sadem w sielskiej okolicy. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej. tel. (użyj formularza kontaktowego) Opis nieruchomości: - część budowlana to około 1700m²  - część rekreacyjna z dwoma stawami wynosi około 5500m² - łącznie ponad 7200m²  - teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi sportowe i rekreację - w okolicy zabudowa jednorodzinna - wszystkie media w drodze- woda, prąd, kanalizacja, gaz, Internet, telefon w drodze. - dojazd drogą asfaltową. Istnieje możliwość powiększenia części budowlanej do 33 arów. Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w podwrocławskich Łanach. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie kontakt z naturą ponieważ działka sąsiaduje z terenami objętymi programem Natura 2000. W okolicy znajdują się także nadrzeczne wały i lasy doskonałe na wycieczki rowerowe lub piesze. Uwaga: Łany nie zostały zalane podczas powodzi w 1997 roku. Jednocześnie do granic Wrocławia są tylko 4km, a do centrum miasta dojedziemy już w 30 minut. Stacja kolejowa Wrocław-Wojnów znajduje się w odległości 12 minut rowerem. Obecnie przy rondzie w Łanach powstaje centrum handlowe, które zapewni dostęp do wszelkich usług i produktów. w odległości 5 minut samochodem znajdują się sklepy spożywcze, markety, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia lekarska, restauracje i wiele innych. Ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie? Zadzwoń lub napisz, porozmawiamy o szczegółach. Opiekun oferty: Magdalena Michałowska tel. (użyj formularza kontaktowego) Wieluński Nieruchomości Pośrednik odpowiedzialny zawodowo - licencja nr 26932

Kołobrzeg - Zieleniewo ul. Bażancia
Kołobrzeg - Zieleniewo ul. Bażancia
276000 zł
nowe Kołobrzeg 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²92 zł/m²

Działka w Zieleniewie położona przy ul. Bażanciej o powierzchni 3000m2 kształtem zbliżona do prostokąta (szerokość frontu 27m, długość 112m). Otoczenie nieruchomości jest ciche i spokojne - tereny zielone (łąki i las). Teren jest płaski i niepodmokły. W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne. Dojazd drogą utwardzoną (ostatnie 200m drogą gruntową). Bezpośrednio przy działce znajduje się prąd. Wodociąg znajduje się w odległości 200m, a gazociąg i sieć kanalizacyjna w odległości około 100m. Odległość do morza wynosi około 4km odległość do centrum Kołobrzegu około 4,5km. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość znajduje się w terenie elementarnym o symbolu D8bMN, dla którego: a.) przeznaczenie: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej; b.) zasady zagospodarowania terenu: zabudowa wolnostojąca, garaż wbudowany, wolnostojący lub połączony z budynkiem gospodarczym; w tylnej części działki dopuszcza się zabudowę gospodarczo garażową; c.) maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki: 25%; d.) wysokość zabudowy mieszkaniowej: do 2 kondygnacji (druga kondygnacja w poddaszu użytkowym), wysokość kalenicy głównej do 9,0m; kalenica o długości minimum 50% długości ściany frontowej, równoległa do frontu działki e.)geometria dachu zabudowy mieszkaniowej: dach stromy, dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia od 35 do 50. Możliwość prowadzenia usług o powierzchni całkowitej nie przekraczającej 30% powierzchni całkowitej budynku lub usług rzemieślniczych o powierzchni do 50m2. W ofercie wykorzystano zasoby mapowe ze strony: DODATKOWE INFORMACJE: Typ działki: budowlana DANE KONTAKTOWE: OPTIMA (użyj formularza kontaktowego) / LINK DO OFERTY: Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U.2019 r poz. 1781 t.j./. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Wymarzona działka budowlana w urokliwej okolicy
Wymarzona działka budowlana w urokliwej okolicy
159000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 000
Cena za m²53 zł/m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność oferować Państwu interesujący grunt budowlany w miejscowości Wierciszów gmina Jabłonna. Nieruchomość posiada wymiary około: szerokość 25 m i długość 180 m oraz powierzchnię 3000 mkw na planie prostokąta. Ta ustawna działka mieści się w pierwszej linii zabudowy, dzięki czemu ma bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi powiatowej. Nieruchomość stanowi idealną przestrzeń zarówno pod zabudowę jednorodzinną jak i nieuciążliwe usługi.  Media dostępne bezpośrednio na działce:  prąd woda gaz W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, teren został przeznaczony pod zabudowę zagrodową (symbol MR). Dodatkowe ustalenia prezentują się następująco:    Obowiązuje utrzymanie tradycyjnego układu przestrzennego wsi i nawiązanie formą projektowanej zabudowy do istniejącej tradycyjnej,  Na terenach określonych jako zabudowa zagrodowa ustala się: a) adaptację, modernizację i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk, b) lokalizację nowych siedlisk rolniczych, c) lokalizację zabudowy jednorodzinnej i letniskowej na działkach minimum 1000 m2 jako uzupełnienie niezabudowanych enklaw lub wydzielonych z siedliska rolnego pod warunkiem bezpośredniej dostępności do drogi publicznej, d) lokalizację usług o uciążliwości mieszczącej się w granicach działki, oraz innych funkcji pod warunkiem, że nie spowodują kolizji z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem, e) zwarte obszary usług, zabudowy jednorodzinnej i letniskowej nie mogą przekraczać pow. 0,5 ha. dla klasy gruntów I-III oraz 1,0 ha. dla klasy gruntów IV,  f) wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska. Niewielka część nieruchomości została przeznaczona pod teren rolny z dopuszczeniem lokalizacji siedlisk (symbol RPm). Dodatkowe ustalenia prezentują się następująco: Podstawowe przeznaczenie terenów pod uprawy polowe, Obowiązuje zakaz dalszego rozpraszania zabudowy rolniczej, ​​​​​​​​​​​​​​ a) lokalizacja nowych siedlisk w enklawach istniejącej zabudowy zagrodowej z utrzymaniem tradycyjnego układu przestrzennego zabudowy na warunkach jak dla terenów zabudowy mieszkaniowej zagrodowej MR.  Najbliższe sąsiedztwo działki stanowią nieliczne zabudowania oraz urzekające pola uprawne. Posadowienie działki gwarantuje ciszę i spokój oraz nastrój tradycyjnej polskiej wsi. W pobliżu znajduje się Siedlisko Jabłonna, a udany spacer gwarantuje widok pięknej natury przy okolicznej rzece Kosarzewka. Od centrum, w którym znajdą Państwo punkty użyteczności publicznej takie jak: sklep spożywczy, szkoła, przedszkole, restauracja i wiele innych, nieruchomość dzielą jedynie 4 km. Natomiast do centrum Lublina dojadą Państwo w 30 minut.  ​​​​​​​ Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację działki. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami gruntów budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura:  / Opiekun oferty: Aleksandra Wieczerzak  tel.: (użyj formularza kontaktowego) e-mail:   Alternatywne Biuro Nieruchomości  ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin 

Działka budowlana 45a,Kamionka.
Działka budowlana 45a,Kamionka.
135000 zł
Kamionka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 500
Cena za m²30 zł/m²

Jeżeli poszukujesz działki w spokojnej,zielonej okolicy,to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Kamionka.Do działki dojazd od ulicy Lipowej i ok. 120m drogą gruntową w tej chwili utwardzoną. Okolica Nieruchomość położona w spokojnej,zielonej okolicy,która gwarantuje wypoczynek z dala od zgiełku ulicznego.W pobliżu domy jednorodzinne a na sąsiedniej działce rozpoczyna się budowa jednorodzinna i utwardzanie drogi. Pełną infrastrukturę znajdziemy w centrum Kamionki: sklepy, szkoły, kościół,ośrodek zdrowia i punkty usługowe. W okolicy znajduje się Muzeum Zamoyskich w Kozłówce,jezioro Firlej,Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Opis działki Działka rolno-budowlana w miejscowości Kamionka o numerze 1792/5. Połowa działki przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne a pozostała część z przeznaczeniem pod piękny ogród. Działka o wymiarach ok.: 28,7m szerokości 151m i 156m długości. Plan zagospodarowania Zgodnie z MPZP obszar działki oznaczony symbolem 59MN-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem pod usługową; -powierzchnia zabudowy maks. do 30% powierzchni działki; -obowiązuje pozostawienie na działce nie mniej niż 60% powierzchni biologicznie czynnej; -wskaźnik intensywności zabudowy ustala się od 0,01 do 0,6; -nieprzekraczalne linie zabudowy 10,0 m od krawędzi jezdni drogi wewnętrznej ozn. symbolem 10KDW; - maksymalna wysokość budynków - 9,0 m - nie mniej niż 1 miejsce parkingowe na lokal mieszkalny oraz na każde 50,0 m2 powierzchni użytkowej usług; - teren częściowo położony w odległości od 50,0 m do 150,0 m od granicy cmentarza w strefie ochronnej - lokalizacja nowych budynków korzystających z wody wymaga podłączenia do sieci wodociągowej. Media Woda Prąd powyżej 100m. Informacje o kosztach Do ceny nieruchomości należy doliczyć koszty notarialne,podatek PCC oraz koszty obsługi. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Onesto Broker. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału przy ulicy Spokojnej 2 parter, w Lublinie. Opiekun oferty: Sylwia Frydrych Tel. (użyj formularza kontaktowego) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Super Cena!Działka budowlana 45a,Kamionka.
Super Cena!Działka budowlana 45a,Kamionka.
120000 zł
Kamionka 25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 500
Cena za m²26.67 zł/m²

Jeżeli poszukujesz działki w spokojnej,zielonej okolicy,to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Kamionka.Do działki dojazd od ulicy Lipowej i ok. 120m drogą gruntową w tej chwili utwardzoną. Okolica Nieruchomość położona w spokojnej,zielonej okolicy,która gwarantuje wypoczynek z dala od zgiełku ulicznego.W pobliżu domy jednorodzinne a na sąsiedniej działce rozpoczyna się budowa jednorodzinna i utwardzanie drogi. Pełną infrastrukturę znajdziemy w centrum Kamionki: sklepy, szkoły, kościół,ośrodek zdrowia i punkty usługowe. W okolicy znajduje się Muzeum Zamoyskich w Kozłówce,jezioro Firlej,Kozłowiecki Park Krajobrazowy. Opis działki Działka rolno-budowlana w miejscowości Kamionka o numerze 1792/5. Połowa działki przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne a pozostała część z przeznaczeniem pod piękny ogród. Działka o wymiarach ok.: 28,7m szerokości 151m i 156m długości. Plan zagospodarowania Zgodnie z MPZP obszar działki oznaczony symbolem 59MN-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem pod usługową; -powierzchnia zabudowy maks. do 30% powierzchni działki; -obowiązuje pozostawienie na działce nie mniej niż 60% powierzchni biologicznie czynnej; -wskaźnik intensywności zabudowy ustala się od 0,01 do 0,6; -nieprzekraczalne linie zabudowy 10,0 m od krawędzi jezdni drogi wewnętrznej ozn. symbolem 10KDW; - maksymalna wysokość budynków - 9,0 m - nie mniej niż 1 miejsce parkingowe na lokal mieszkalny oraz na każde 50,0 m2 powierzchni użytkowej usług; - teren częściowo położony w odległości od 50,0 m do 150,0 m od granicy cmentarza w strefie ochronnej - lokalizacja nowych budynków korzystających z wody wymaga podłączenia do sieci wodociągowej. Media Woda Prąd powyżej 100m. Informacje o kosztach Do ceny nieruchomości należy doliczyć koszty notarialne,podatek PCC oraz koszty obsługi. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Onesto Broker. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału przy ulicy Spokojnej 2 parter, w Lublinie. Opiekun oferty: Sylwia Frydrych Tel. (użyj formularza kontaktowego) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Widokowa działka w Siedlcu k. Bochni
Widokowa działka w Siedlcu k. Bochni
45000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²82 zł/m²
Powierzchnia2821 m²
Szerokość80 m
Długość61 m
Typbudowlana

Szukasz działki z niezagrożonym widokiem? Działki przed którą nie wybuduje się dom? Działki powyżej drogi dojazdowej ale zarazem posiadającej wszystkie media? Wystarczy Ci 900m2 pod zabudowę domu a pozostałe 19a może być ogródkiem? Ważny jest dla Ciebie dojazd do większych miast takich jak Bochnia, Wieliczka czy Kraków? Usiądź wygodnie, zarezerwuj sobie 6minut, bo właśnie znalazłeś ofertę, której poszukiwałeś. Opisywana we wstępie działka znajduje się w miejscowości Siedlec, gmina Bochnia. Zlokalizowana jest przy drodze gminnej - ul. Wschodnia, wewnętrznej z niewielkim ruchem samochodowym. Działka posiada dostęp do drogi publicznej z dwóch stron - od strony wschodniej i zachodniej. Nieruchomość zlokalizowana jest 450m od drogi krajowej nr. 967. Okolica to domy w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej, cicha i spokojna okolica a zarazem działka bardzo słoneczna. Działka położona jest powyżej pozostałych terenów niezabudowanych, co gwarantuje niezagrożony widok. Dodatkowym gwarantem jest fakt, że działka jest ostatnią działką budowlaną - pozostałe działki poniżej są działkami rolnymi. Wielkość działki to 2821m2, z czego część budowlana to ok. 860m2. Pozostała część to teren rolny, który można wykorzystać jako duży gród, sad, czy przestrzeń którą docenią rodzice, dzieci czy pies. Media: na działce wzdłuż granicy mamy prąd (niskie napięcie), dodatkowo w drodze jest woda, gaz i kanalizacja. Wszystko na miejscu. Z racji, że droga publiczna jest drogą gminną nie będzie problemu z uzyskaniem zjazdu na działkę. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Przeznaczenie zabudowy jednorodzinnej MN1 - 861m2 Pozostała część to R1, teren rolny - 1960m2 1. Przeznaczenie podstawowe (MN1): a. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym 2. Przeznaczenie dopuszczalne: a. Obiekty i urządzenia usług publicznych i komercyjnych w zakresie handlu detalicznego, nieuciążliwego rzemiosła, gastronomii, rekreacji, turystyki b. Pomocnicze obiekty gospodarcze i garaże wbudowane lub przybudowane do budynków mieszkalnych bądź w budynkach wolnostojących c. Drogi dojazdowe i miejsca postojowe d. Obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej Zakaz lokalizacji: a. Zabudowy wielorodzinnej b. Otwartych placów składowych c. Tymczasowych obiektów budowlanych, z wyjątkiem zaplecza budowy d. Urządzeń wierz radiokomunikacyjnych 3. Zasady zabudowy i zagospodarowania terenu: Zabudowa wolnostojąca lub bliźniacza (z wyjątkiem układu zabudowy szeregowej) Wysokość zabudowy: 10m Podział nieruchomości: min. 1000m2 Powierzchnia zabudowy: 30% (258m2) Powierzchnia czynna biologicznie: 40% (344m2) Tereny rolne (R1): 1. Przeznaczenie podstawowe: a. Grunty orne b. Sady, ogrody c. Trwałe użytki zielone 2. Przeznaczenie dopuszczalne a. Dopuszcza się zabudowę zagrodową związaną z hodowlą, produkcją rolną i przetwórstwem rolno - spożywczym, dla gospodarstw rolnych, których powierzchnia gospodarstwa rolnego związanego z tą zabudową przekracza dwukrotną średnią powierzchnię gospodarstwa rolnego w Gminie Bochna b. Zabudowę zagrodową z funkcją agroturystyczną, dla gospodarstw rolnych, których powierzchnia gospodarstwa rolnego związanego z tą zabudową przekracza 2-krotną średnią powierzchnię gospodarstwa rolnego w Gminie Bochnia c. Gospodarstwa specjalistyczne jak obory, chlewnie, kurniki, pieczarkarnie, całoroczne uprawy warzyw i roślin w obiektach krytych itp. zgodnie z przepisami odrębnymi d. Lokalizację obiektów związanych z obsługą ruchu samochodowego e. Obiekty i urządzenia elektrowni na zasadach określonych w przepisach odrębnych f. Zadrzewienia g. Cieki h. Terenowe urządzenia rekreacyjne, ścieżki, szlaki turystyczne i. Drogi wewnętrzne j. Drogi rowerowe k. Obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej l. Stawy i urządzenia wodne. W studium zagospodarowania przestrzennego sporządzanego na tym terenie, oferowana działka w całości przeznaczona jest pod zabudowę. Odległości: 1. Bochnia (centrum miasta): 8,6km (12min) 2. Wieliczka (centrum miasta): 21,6km (21min) 3. Kraków (centrum miasta): 35,3km (34min) Link do map google: h***********************************6 Wynagrodzenie agencji ponosi tylko właściciel nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości. Maciej Tomalak maciej.tomalak @ remax-polska.pl tel. +48 605 959 600 w****************l Biuro nieruchomości RE/MAX Duo tel. 18 20 73 773 Nikt na świecie nie sprzedaje więcej niż RE/MAX.

URSYNÓW, działka 1472 m2, czworaki, GRABÓW, MPZP
URSYNÓW, działka 1472 m2, czworaki, GRABÓW, MPZP
1 692 800 zł
30+ kilka dni temu

Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik geodeta z 25-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1472 m2, położoną na terenie Ursynowa (Grabów) w rejonie ul. Tanecznej. Dostęp - droga asfaltowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 30x48 m. Teren ogrodzony, niezagospodarowany, uporządkowany. W okolicy rejon zabudowy mieszanej. Media: Prąd, gaz, kanalizacja - w ulicy przy działce; woda - na działce. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Parametry zabudowy: - podstawowe przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług; należy przez to rozumieć tereny, na których w ramach jednej inwestycji, na jednej działce budowlanej może być realizowany jeden budynek mieszkalny jednorodzinny bez funkcji usługowej, tj. zawierający do 2 lokali mieszkalnych (przy czym możliwe jest sytuowanie go jako wolnostojącego, bliźniaczego lub szeregowego, zgodnie z ustaleniami szczegółowymi dla poszczególnych terenów) lub budynek mieszkalny jednorodzinny z funkcją usługową, tj. zawierający 1 lokal mieszkalny i 1 lokal usługowy o powierzchni nie przekraczającej 30% powierzchni całkowitej budynku - wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy - 1,0 - maksymalna wysokość zabudowy - 10 m - minimalna powierzchnia działki budowlanej: a) dla zabudowy wolnostojącej - min. 700 m2 b) dla jednego segmentu w zabudowie bliźniaczej - 400 m2 - minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 50% Lokalizacja: - przystanek autobusowy - 850 m - centrum Warszawy - 9 km - niedaleko szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy spożywcze, apteka, stacja paliw, poczta, Centrum Handlowe Ursynów Zapraszam na prezentację i do zakupu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424) -------------------------- Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.Numer oferty w biurze: BRZ-GS-159626-43Lokalizacja: Mazowieckie, Warszawa, UrsynówPowierzchnia: 1472Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Okazja szeroka działka budowlana 2995 m2 Firlej, 10 min od Lubartowa
Okazja szeroka działka budowlana 2995 m2 Firlej, 10 min od Lubartowa
219 000 zł
Lubartów 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2995 m2, szer. 40 m, długość ok. 75 m położona w miejscowości Firlej gmina Firlej, powiat Lubartów. Działka położona jest przy drodze gruntowej, około 30 m od drogi asfaltowej. W sąsiedztwie luźna zabudowa - nowe domy jednorodzinne. Działka otoczona zielenią i laskiem, z bardzo dobrym dojazdem: Trasa DK19 350 m. Do jeziora Firlej ok. 700 m. Jest to idealne miejsce do budowy domu, dla osób pragnących odpoczynku na łonie natury i ucieczki od zatłoczonego miasta. Panuje tu spokój i cisza, na działce słychać śpiew ptaków. Atrakcyjność Firleja i okolic zwiększa jezioro Firlej z rozwiniętą bazą gastronomiczną, piaszczystą plażą, promenadą spacerową i rowerową w koło jeziora. Doskonałe warunki do wędkowania, grzybobrania, łowiectwa, a w zimie do kuligów i uprawiania sportów zimowych. W bliskiej okolicy szlaki turystyczne Lasów Kozłowieckich i przepiękna Dolina Wieprza. Stan prawny uregulowany, założona Księga Wieczysta. Działka nieogrodzona. Przeznaczenie działki wg Planu Zagospodarowania Przestrzennego: teren zabudowy jednorodzinnej z dopuszczeniem usług komercyjnych (D 4MN, UC) Media: prąd, wodociąg wzdłuż ulicy. Okolica i dojazd: Szybki dojazd z Lublina trasą DK19 lub 12 km miasto Lubartów około 15 minut drogi od centrum. W promieniu 15 km znajduje się Muzeum Zamojskich w Kozłówce. Doskonała lokalizacja, nieruchomość położona w miejscowości o docenionych walorach klimatycznych oraz wypoczynkowo – wczasowych. Doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Dookoła lasy, tereny rekreacyjne na wycieczki piesze i rowerowe. CENA: 219 000 zł do negocjacji Możliwość podziału na dwie działki. Więcej zdjęć na: nieruchomoscilubartow.pl W razie potrzeby zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem. Koszty pośrednictwa ponosi Sprzedający. Po dane teleadresowe proszę o zgłaszanie się do biura. Nr licencji Pośrednika 1567 Zapraszam do umówienia prezentacji i składania ofert.

Okazja! Działka budowlana 2995 m2 Firlej, 700 m od jeziora Firlej
Okazja! Działka budowlana 2995 m2 Firlej, 700 m od jeziora Firlej
219000 zł
Firlej 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 995
Cena za m²73.12 zł/m²

Okazja! Działka budowlana o powierzchni 2995 m2, szer. 40 m, długość ok. 75 m położona w Firleju około 700 m od jeziora Firlej. Przeznaczenie działki wg Planu Zagospodarowania Przestrzennego: teren zabudowy jednorodzinnej z dopuszczeniem usług komercyjnych (D 4MN, UC) W sąsiedztwie luźna zabudowa - nowe domy jednorodzinne. Jest to idealne miejsce do budowy domu, dla osób pragnących odpoczynku na łonie natury i ucieczki od zatłoczonego miasta. Panuje tu spokój i cisza, na działce słychać śpiew ptaków. Atrakcyjność Firleja i okolic zwiększa jezioro Firlej z rozwiniętą bazą gastronomiczną, piaszczystą plażą, promenadą spacerową i rowerową wokół jeziora. Doskonałe warunki do wędkowania i grzybobrania, a w zimie do kuligów i uprawiania sportów zimowych. W bliskiej okolicy szlaki turystyczne Lasów Kozłowieckich i przepiękna Dolina Wieprza. Stan prawny uregulowany, założona Księga Wieczysta. Działka nieogrodzona. Dojazd drogą asfaltową i około 30 m drogą gruntową. Media: prąd, wodociąg wzdłuż ulicy. Okolica i dojazd: Szybki dojazd z Lublina trasą DK19 lub 12 km miasto Lubartów około 15 minut drogi od centrum. W promieniu 15 km znajduje się Muzeum Zamojskich w Kozłówce. Doskonała lokalizacja, nieruchomość położona w miejscowości o docenionych walorach klimatycznych oraz wypoczynkowo – wczasowych. Doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Dookoła lasy, tereny rekreacyjne na wycieczki piesze i rowerowe. Działka otoczona zielenią i laskiem, z bardzo dobrym dojazdem: Trasa DK19 350 m. CENA: 219 000 zł do negocjacji Możliwość podziału na dwie działki. Więcej zdjęć na: nieruchomoscilubartow.pl W razie potrzeby zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem. Koszty pośrednictwa ponosi Sprzedający. Po dane teleadresowe proszę o zgłaszanie się do biura. Nr licencji Pośrednika 1567 Zapraszam do umówienia prezentacji i składania ofert.

MARKI, działka inwestycyjna, komercyjna, 3600 m2
MARKI, działka inwestycyjna, komercyjna, 3600 m2
3 599 000 zł
Marki 30+ kilka dni temu

Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik geodeta z 25-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3600 m2, usytuowaną na terenie Marek w rejonie Al. Marsz. J. Piłsudskiego - przy samej trasie wylotowej z Warszawy. Dostęp do gruntu - dojazd możliwy z dwóch stron drogą asfaltową. Działka w kształcie zbliżona do prostokąta o wymiarach 67x54 m. Teren ogrodzony i częściowo zagospodarowany - niewielka hala do wyburzenia bądź adaptacji. W okolicy rejon zabudowy mieszanej. Media: Prąd - działce; gaz, kanalizacja, woda - w ulicy. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Parametry zabudowy: - podstawowe przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub usługi nieuciążliwe - zasady kształtowania zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu: a) budynki mieszkalne jednorodzinne w formie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej, b) minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki budowlanej nie mniejsza niż: - 500 m2 dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej - 450 m2 dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej bliźniaczej - 300 m2 dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej szeregowej - 500 m2 dla zabudowy usługowej - 500 m2 dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych - maksymalna wysokość zabudowy nie większa niż 12 m za wyjątkiem: - budynków gospodarczych, garażowych i garażowo-gospodarczych o wysokości nie większej niż 6 m - obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej o wysokości nie większej niż 15 m - obiektów i urządzeń infrastruktury telekomunikacyjnej o wysokości nie większej niż 25 m - minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 30% - maksymalna intensywność zabudowy - 1 - minimalna intensywność zabudowy - 0,2 - maksymalna wielkość powierzchni zabudowy - 60% Lokalizacja: - przystanek autobusowy - 150 m - trasa S8 (Obwodnica Marek) - 800 m - Centrum Handlowe M1 - 1 km - centrum Warszawy - 12 km - niedaleko szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, sklepy spożywcze, apteka, poczta, restauracje i bary Teren dogodny pod inwestycją usługową z zakresu handlu, oświaty czy motoryzacji. Gorąco zapraszam na prezentację i do zakupu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424) -------------------------- Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.Numer oferty w biurze: BRZ-GS-159602Lokalizacja: Mazowieckie, Wołomiński, MarkiPowierzchnia: 3600Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

MARKI, działka inwestycyjna, komercyjna, 3600 m2
MARKI, działka inwestycyjna, komercyjna, 3600 m2
3 780 000 zł
Marki 30+ kilka dni temu

Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik geodeta z 25-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3600 m2, usytuowaną na terenie Marek w rejonie Al. Marsz. J. Piłsudskiego - przy samej trasie wylotowej z Warszawy. Dostęp do gruntu - dojazd możliwy z dwóch stron drogą asfaltową. Działka w kształcie zbliżona do prostokąta o wymiarach 67x54 m. Teren ogrodzony i częściowo zagospodarowany - niewielka hala do wyburzenia bądź adaptacji. W okolicy rejon zabudowy mieszanej. Media: Prąd - działce; gaz, kanalizacja, woda - w ulicy. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Parametry zabudowy: - podstawowe przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub usługi nieuciążliwe - zasady kształtowania zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania terenu: a) budynki mieszkalne jednorodzinne w formie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej, b) minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki budowlanej nie mniejsza niż: - 500 m2 dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej - 450 m2 dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej bliźniaczej - 300 m2 dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej szeregowej - 500 m2 dla zabudowy usługowej - 500 m2 dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych - maksymalna wysokość zabudowy nie większa niż 12 m za wyjątkiem: - budynków gospodarczych, garażowych i garażowo-gospodarczych o wysokości nie większej niż 6 m - obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej o wysokości nie większej niż 15 m - obiektów i urządzeń infrastruktury telekomunikacyjnej o wysokości nie większej niż 25 m - minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 30% - maksymalna intensywność zabudowy - 1 - minimalna intensywność zabudowy - 0,2 - maksymalna wielkość powierzchni zabudowy - 60% Lokalizacja: - przystanek autobusowy - 150 m - trasa S8 (Obwodnica Marek) - 800 m - Centrum Handlowe M1 - 1 km - centrum Warszawy - 12 km - niedaleko szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, sklepy spożywcze, apteka, poczta, restauracje i bary Teren dogodny pod inwestycją usługową z zakresu handlu, oświaty czy motoryzacji. Gorąco zapraszam na prezentację i do zakupu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Robert Brzozowski (licencja nr: 2424) -------------------------- Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były w miarę możliwości dokładne i aktualne. Ponieważ jednak z różnych powodów nie zawsze dają się zweryfikować, firma Brzozowski Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność i aktualność.Numer oferty w biurze: BRZ-GS-159978Lokalizacja: Mazowieckie, Wołomiński, MarkiPowierzchnia: 3600Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Grunt 87a. >Tą działkę Kupisz nie będąc rolnikiem!
Grunt 87a. >Tą działkę Kupisz nie będąc rolnikiem!
105000 zł
26 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia8 700
Cena za m²12.07 zł/m²

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 8700^m2 " idealna pod inwestycję budowlaną ***TĄ NIERUCHOMOŚĆ KUPISZ Z NAMI NIE BĘDĄC ROLNIKIEM Nieruchomość zlokalizowana w cichej i pięknej okolicy, oddalonej o 24km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego, 15km od Myśliborza > w miejscowości GAJEWO, gm. LUBISZYN. Teren aktualnie bez warunków zabudowy, oznaczony jako \"Łąki - pastwiska trwałe\", tym samym nowy nabywca może uzyskać warunki stricte \"pod siebie\"!! Potencjał działki wynika z bezpośredniego dostępu do dwóch dróg asfaltowych, mediów (woda, prąd, siła). W związku z coraz częstszymi zapytaniami na domy w tego typu lokalizacjach [gwarantujących ciszę, spokój, jednocześnie posiadających szybki dostęp do ważnych tras przelotowych] nieruchomość idealnie sprawdzi się pod osiedle domków lub każdą inną indywidualną inwestycję. Stan prawny bez zastrzeżeń, bez zadłużeń i hipotek > pełna własność. UWAGA: Istnieje możliwość dokupienia drugiej działki znajdującej się nieopodal w cenie: 109 000 złotych za 9100m2 oraz domu wolnostojącego. Zapraszam do kontaktu! Doradca ds. nieruchomości mgr Kazuś Tomasz nr licencji zawodowej 24610. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ - WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. *WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-19)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-19)
500 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-18)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-18)
500 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-23)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-23)
500 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-21)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-21)
500 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-25)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-25)
500 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-24)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-24)
500 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-20)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-20)
500 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-22)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-22)
500 000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-26)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-26)
500 000 zł
Kraków 27 dni plecy

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-27)
Działka Kraków 9065m2 (nr: BS5-GS-269328-27)
500 000 zł
Kraków 20 dni plecy

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Duża działka budowlano - rolna w Krakowie Ruszczy Działka budowlano-rolna o powierzchni 9065 m 2 w kształcie prostokątu o wymiarach: 32 x 265 m. Działka płaska i niezagospodarowana, położona w pobliżu ulicy Narcyza Wiatra w Krakowie - Ruszczy. Część budowlana obejmuje 14 a przylegające do drogi dojazdowej. Znajduje się w pobliżu atrakcyjnego i perspektywicznego obszaru objętego projektem strategicznym Kraków Nowa Huta Przyszłości , który za­kła­da re­ali­za­cję czte­rech od­ręb­nych zadań in­we­sty­cyj­nych: Parku Na­uko­wo-Tech­no­lo­gicz­nego Bra­ni­ce, Cen­trum Lo­gi­stycz­no-Prze­my­sło­wego Rusz­cza, Cen­trum Wiel­ko­ska­lo­wych Ple­ne­ro­wych Wy­da­rzeń Kul­tu­ral­nych Bło­nia 2.0, Cen­trum Re­kre­acji i Wy­po­czyn­ku Przy­la­sek Ru­siec­ki. Zgodnie z założeniami obszar ten wkrótce stanie się: Miej­scem atrak­cyj­nym dla in­we­sto­rów i lo­kal­nych przed­się­bior­ców. Cen­trum in­no­wa­cji i no­wo­cze­snych tech­no­lo­gii. Cen­trum biz­ne­so­wym. Ko­leb­ką kre­atyw­no­ści i de­si­gnu. Lokalizacja zapewnia ponadto szybką komunikację samochodową z Niepołomicami - 10 min i centrum Nowej Huty - 15 minut, a dojazd do wschodniej obwodnicy Krakowa zajmuje mniej niż 10 minut. Działka położona jest częściowo (14 a) na Terenie Zabudowy Mieszkaniowej Jednorodzinnej oznaczonym symbolem MN, w pozostałej część na Terenie Rolniczym (R). Teren MN jest terenem z podstawowym przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. 1. Jako przeznaczenie dopuszczalne terenu ustala się możliwość lokalizacji: 1) zabudowy zagrodowej; 2) usług z zakresu handlu detalicznego, gastronomii, ochrony zdrowia; 3) rzemiosła w zakresie nie wymagającym sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko w formie lokalu użytkowego; 4) obiektów małej architektury; 5) nie wyznaczonych na Rysunku Planu ciągów pieszych, dojść i podjazdów do budynków; 6) obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej; 7) obiektów i urządzeń - służących wyłącznie dla obsługi terenów, obiektów budowlanych - w tym dojazdy i zatoki postojowe. 2. W granicach wyznaczonego terenu, w zakresie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy, ustala się: 1) maksymalny udział powierzchni zainwestowanej obiektami i urządzeniami nie może przekroczyć 10 % powierzchni działki lub terenu inwestycji; 2) usługi i rzemiosło, o których mowa w ust. 2 pkt 2 i 3, należy lokalizować jako wbudowane w budynki mieszkalne w formie lokalu użytkowego o powierzchni całkowitej tego lokalu nie przekraczającej 30 % powierzchni całkowitej budynku; 3) wskaźnik powierzchni czynnej biologicznie - min. 70 %; 4) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 20 %; 5) wysokość zabudowy mieszkaniowej max. 9,5 m do kalenicy; 6) dopuszcza się budowę obiektów gospodarczych, garaży jako wolnostojące; 7) wysokość zabudowy gospodarczej i garaży wolnostojących max. 6 m do kalenicy; 8) dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garażowych z...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Tania, ustawna działka 12 ar - Białki Dolne
Tania, ustawna działka 12 ar - Białki Dolne
49000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²40.83 zł/m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu dwie interesujące działki budowlane, ulokowany w malowniczo położonej miejscowości - Białki Dolne, gm. Ułęż. Nieruchomość dostępna wyłącznie poprzez Alternatywne Biuro Nieruchomości położona jest w pierwszej linii zabudowy z dostępem do asfaltowej drogi gminnej.  Oferowany grunt o wymiarach 33 m szerokości i 36 metrów długości, o łącznej powierzchni 1200 mkw, to lekko nachylony, niezagospodarowany i nieogrodzony teren. Położony pośród terenów zielonych, pól i pastwisk, będzie idealny dla tych z Państwa, którzy chcą wybudować dwój wymarzony dom, pośród malowniczych terenów zielonych, nie rezygnując z dostępności  punktów usługowych znajdujących się w okolicznych miejscowościach. Nieruchomość powstanie w wyniku podziału geodezyjnego. Media dostępne na działce: woda ( w działce) prąd (250 metrów) W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka została oznaczona jako teren zabudowy jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy usługowej (symbol 64MN) Dodatkowe ustalenia planu:  przeznaczenie podstawowe terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa usługowa; powierzchnia zabudowy maksymalnie do 30 % powierzchni terenu; obowiązuje pozostawienie na działce nie mniej niż 50% powierzchni biologicznie czynnej; wskaźnik intensywności zabudowy ustala się od 0,1 do 0,6; lokalizowanie usług nieuciążliwych wbudowanych w bryły budynków mieszkalnych pod warunkiem, iż nie będą przekraczały 30% powierzchni użytkowej budynku mieszkalnego lub będą stanowiły parterową zabudowę towarzyszącą; nieprzekraczalna linia zabudowy od krawędzi jezdni drogi powiatowej – 15 m, zgodnie z załącznikiem graficznym; wymogi wobec budynków mieszkalnych: a) maksymalna wysokość budynków do dwóch kondygnacji nadziemnych i nie więcej niż 10 m do kalenicy, b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku, c) dachy o połaciach nachylonych pod kątem do 45°; przy realizacji budynków usługowych, gospodarczych, garażowych lub gospodarczo – garażowych obowiązuje: a) maksymalna wysokość budynku – 1 kondygnacja nadziemna i nie więcej niż 7 m do kalenicy, b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku, c) dachy o połaciach nachylonych pod kątem do 45°   Sąsiedztwo działki stanowią głównie pola uprawne, pastwiska i lasy. Najbliższe domostwa zlokalizowane są 500 metrów od oferowanej nieruchomości. Mimo powierzchownego wrażenia wyizolowania, działka jest bardzo dobrze skomunikowana, gdyż położona w pierwszej linii zabudowy posiada dostęp do utwardzonej drogi gminnej, która prowadzi nas przez 750m bezpośrednio do centrum miejscowości Białki Górne. Znajdziecie tam Państwo m.in. szkołę podstawową, oraz sklep spożywczy. Okolica zachęca do spacerów, jazdy na rowerze, oraz każdej innej aktywności na świeżym powietrzu - w obrębie 4 km zlokalizowany jest gęsty las, który stanowić może cel wspólnych spacerów, czy wycieczek rowerowych, a także stawy hodowlane. Tylko 10 minut samochodem dzieli Państwa od przeżycia fantastycznej przygody, jaką jest spływ kajakowy rzeką Wieprz. 6 km od działki znajduje się zjazd na ekspresówkę S17, oraz drogę krajową nr 17 ,którą dojedziecie Państwo do Warszawy, Ryk, czy Lublina. Dojazd do centrum Ryk, to zaledwie 10 minut.   Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki lub chcą się Państwo umówić na prezentację nieruchomości. Zachęcam do zapoznania się z innymi ofertami dostępnymi na stronie internetowej:    Opiekun oferty Agent: Mateusz Oleśkiewicz telefon: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomości 20-807 Lublin, ul. Czeremchowa 5   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna
Atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna
219000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia6 000
Cena za m²36.5 zł/m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie interesujący grunt budowlany zlokalizowany w malowniczej i cichej miejscowości Bystrzyca Nowa, gm. Strzyżewice. Nieruchomość zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej. Możliwość podziału działki na mniejsze działki budowlane.   Prostokątna działka o wymiarach 36 m szerokości i 162 m długości o powierzchni całkowitej 5952 mkw. Stanowić będzie alternatywę dla tych z Państwa, którzy chcą wybudować wymarzony dom z daleka od miasta, w cichym zielonym zakątku z bardzo dobrą komunikacją. Odległość do węzła na trasie S19 to niecałe 6 km. Do Lublina dojdą Państwo w 20 minut.   Media dostępne na działce: - gaz ( w drodze) - prąd ( na działce) - woda ( na działce)   W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość została oznaczona jako teren zabudowy zagrodowej (MR) Obowiązuje utrzymanie tradycyjnego układu przestrzennego wsi i nawiązanie formą projektowanej zabudowy do istniejącej tradycyjnej poprzez: 1) w  skali  zabudowy  -  max  jedna  kondygnacja  nadziemna  z  poddaszem  użytkowym  w stromym dachu, 2) sytuowanie  budynków  w  ujednoliconej  linii  od  krawędzi  dróg  publicznych,  budynki mieszkalne od strony drogi budynki gospodarcze w głębi działki. 3)pokrycie  budynków  mieszkalnych  dachami  spadzistymi  o  symetrycznym  nachyleniu połaci ze spadkiem powyżej 30° z wyjątkiem gdy warunek ten uniemożliwiłby zabudowę działki, a dla budynków gospodarczych ustala się dachy o połaciach nachylonych pod kątem do 45°, 6) zwartość układu zabudowy: a) optymalna szerokość frontu działki zagrodowej ok. 30 m, b) wielkość  działki  zagrodowej  0,20  - 0,30  ha,  dopuszcza  się  działki  o  większej powierzchni, 2. Na terenach określonych jako zabudowa zagrodowa ustala się: 1) lokalizację zabudowy jednorodzinnej i letniskowej na działkach minimum 1000 m2  jako uzupełnienie  niezabudowanych  enklaw  lub  wydzielonych  z  siedliska  rolnego  pod warunkiem dostępności do drogi publicznej, 2) lokalizację usług o uciążliwości mieszczącej się w granicach działki, oraz innych funkcji (w  tym  stacji  paliw)  pod  warunkiem,  że  nie  spowodują  kolizji  z  istniejącym  i projektowanym zagospodarowaniem, 3) zwarte obszary usług, zabudowy jednorodzinnej i letniskowej nie mogą przekraczać pow. 0,5 ha dla klasy gruntów I - III oraz 1,0 ha dla klasy gruntów IV - VI, Sąsiedztwo działki stanowią nieliczne domy jednorodzinne, pola uprawne, oraz lasy. Okolica obfituje w miejsca zabytkowe jak ruiny zamku, czy dawny młyn na rzece Bystrzycy, a także lasy i wąwozy rzeczne. W obrębie 2 km znajduje się centrum Strzyżewic, oraz Bystrzycy Nowej, gdzie znajdziecie Państwo takie punkty użyteczności publicznej jak: urząd gminy, sklep spożywczy, garmażerkę, szkołę podstawową i wiele innych. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami dostępnymi na stronie internetowej Biura:   Opiekun oferty: Michał Pietrzak telefon: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomości ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin  

Działka pod zab. jednorodzinną, Niedrzwica Duża
Działka pod zab. jednorodzinną, Niedrzwica Duża
95000 zł
Niedrzwica Duża 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 350
Cena za m²70.37 zł/m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu interesujący grunt budowlany, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej miejscowości Niedrzwica Duża, gm. Niedrzwica Duża. Nieruchomość ulokowana jest w drugiej linii zabudowy z dostępem wewnętrznej drogi, która gwarantuje dojazd do działki. Prostokątny grunt ma wymiary 24,5x54m, o powierzchni 1350mkw. Działka to lekko pochylony teren umożliwiający zaadaptowanie ogromnej ilości projektów domów. Atutem działki jest umiejscowienie poza centrum, ale z niedalekim położeniem od niego. Gwarantuje to obiekty gastronomiczne, sklepy spożywcze w odległości tylko 2 kilometrów od przyszłego miejsca zamieszkania. Wiąże się to również ze swobodnym dostępem do komunikacji między Niedrzwicą, a Lublinem. Samochodem trasa do granic miasta zajmie Państwu ok. 15 minut. Media dostępne do 100m: - woda - gaz - prąd - telefon W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość została przeznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej: – dwie kondygnacje nadziemne, - pokrycie dachami o symetrycznym nachyleniu połaci min. 30 stopni - poziom podłogi parteru maksymalnie 1,0 m od najniższego poziomu terenu w obrysie ścian zewnętrznych - adaptacja, modernizacja i budowa obiektów budowlanych, - lokalizacja nieuciążliwych usług i rzemiosła w istniejących budynkach lub w nowym obiekcie usługowym lub usługowo - gospodarczym pod warunkiem, że nie spowodują kolizji z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem, - możliwość przekształcenia istniejących obiektów budowlanych na usługi nieuciążliwe, - możliwość lokalizacji na działce jednego budynku gospodarczego w tym garażu Serdecznie zapraszam na prezentację, oraz do kontaktu telefonicznego, podczas których chętnie udzielę wszelkich dodatkowych informacji . Inne atrakcyjne działki znajdziecie Państwo na stronie internetowej Biura. Opiekun oferty: Mateusz Chwiejczak tel.: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomości ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin

Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-266603-41)
Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-266603-41)
2 500 000 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu

| Oferta zawiera zdjęcia agenta. WIELICZKA - GDOWSKA Oferujemy świetnie położoną działkę o powierzchni 6741 m2 , bezpośrednio przy międzynarodowej drodze nr 966 - w rejonie ronda .Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Wieliczka - obszar A oznaczony 2MU , którego podstawowym przeznaczeniem jest : - zabudowa mieszkaniowo - usługowa . która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej o funkcji mieszkalnej i usługowej , który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych , - zabudowa usługowa , - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Warunki zagospodarowania terenu : - wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 40 % , - wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 60 % , - wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać : 1/. 11 m dla budynków mieszkaniowych , 2/. 13 m dla budynków mieszkaniowo - usługowych . 3/. 6 m dla budynków garażowych i gospodarczych. Z analizy architektonicznej wynika , że na działce jest możliwość wybudowania bloku mieszkalnego z około 40 mieszkaniami po około 50 m2 powierzchni użytkowej , oraz dodatkowo 4 kondygnację ze skosami. W wariancie z usługami można uzyskać dodatkowo ok. 700 m2 powierzchni usług. Aktualnie działka zabudowana jest domem wolnostojącym oraz zabudowaniami magazynowymi. Kontakt Adam : +48 510 131 177 adam@sadurscy.pl ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: tak - miejski | Woda: ciepła - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Położenie: obrzeża miasta | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: nieregularny | Ogrodzenie działki: ogrodzona | Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny | ::LINK DO STRONY | sadurscy.pl/offer/BS1-GS-266603 ::KONTAKT DO AGENTA | Adam Kubala | +48 510-131-177 | adam@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | 12 429-25-12 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/ .Numer oferty w biurze: BS1-GS-266603-41Lokalizacja: Małopolskie, Wielicki, Wieliczka, Centrum, GdowskaPowierzchnia: 6741Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-48)
Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-48)
2 499 000 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu

| Oferta zawiera zdjęcia agenta. WIELICZKA - GDOWSKA Oferujemy świetnie położoną działkę o powierzchni 6741 m2 , bezpośrednio przy międzynarodowej drodze nr 966 - w rejonie ronda .Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Wieliczka - obszar A oznaczony 2MU , którego podstawowym przeznaczeniem jest : - zabudowa mieszkaniowo - usługowa . która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej o funkcji mieszkalnej i usługowej , który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych , - zabudowa usługowa , - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Warunki zagospodarowania terenu : - wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 40 % , - wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 60 % , - wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać : 1/. 11 m dla budynków mieszkaniowych , 2/. 13 m dla budynków mieszkaniowo - usługowych . 3/. 6 m dla budynków garażowych i gospodarczych. Z analizy architektonicznej wynika , że na działce jest możliwość wybudowania bloku mieszkalnego z około 40 mieszkaniami po około 50 m2 powierzchni użytkowej , oraz dodatkowo 4 kondygnację ze skosami. W wariancie z usługami można uzyskać dodatkowo ok. 700 m2 powierzchni usług. Aktualnie działka zabudowana jest domem wolnostojącym oraz zabudowaniami magazynowymi. Kontakt Adam : +48 510 131 177 adam@sadurscy.pl ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: tak - miejski | Woda: ciepła - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Położenie: obrzeża miasta | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: nieregularny | Ogrodzenie działki: ogrodzona | Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny | ::LINK DO STRONY | sadurscy.pl/offer/BS1-GS-276849 ::KONTAKT DO AGENTA | Adam Kubala | +48 510-131-177 | adam@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | 12 429-25-12 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/ .Numer oferty w biurze: BS1-GS-276849-48Lokalizacja: Małopolskie, Wielicki, Wieliczka, Centrum, GdowskaPowierzchnia: 6741Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-266603-45)
Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-266603-45)
2 500 000 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu

| Oferta zawiera zdjęcia agenta. WIELICZKA - GDOWSKA Oferujemy świetnie położoną działkę o powierzchni 6741 m2 , bezpośrednio przy międzynarodowej drodze nr 966 - w rejonie ronda .Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Wieliczka - obszar A oznaczony 2MU , którego podstawowym przeznaczeniem jest : - zabudowa mieszkaniowo - usługowa . która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej o funkcji mieszkalnej i usługowej , który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych , - zabudowa usługowa , - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Warunki zagospodarowania terenu : - wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 40 % , - wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 60 % , - wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać : 1/. 11 m dla budynków mieszkaniowych , 2/. 13 m dla budynków mieszkaniowo - usługowych . 3/. 6 m dla budynków garażowych i gospodarczych. Z analizy architektonicznej wynika , że na działce jest możliwość wybudowania bloku mieszkalnego z około 40 mieszkaniami po około 50 m2 powierzchni użytkowej , oraz dodatkowo 4 kondygnację ze skosami. W wariancie z usługami można uzyskać dodatkowo ok. 700 m2 powierzchni usług. Aktualnie działka zabudowana jest domem wolnostojącym oraz zabudowaniami magazynowymi. Kontakt Adam : +48 510 131 177 adam@sadurscy.pl ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: tak - miejski | Woda: ciepła - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Położenie: obrzeża miasta | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: nieregularny | Ogrodzenie działki: ogrodzona | Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny | ::LINK DO STRONY | sadurscy.pl/offer/BS1-GS-266603 ::KONTAKT DO AGENTA | Adam Kubala | +48 510-131-177 | adam@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | 12 429-25-12 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/ .Numer oferty w biurze: BS1-GS-266603-45Lokalizacja: Małopolskie, Wielicki, Wieliczka, Centrum, GdowskaPowierzchnia: 6741Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-266603-39)
Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-266603-39)
2 500 000 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu

| Oferta zawiera zdjęcia agenta. WIELICZKA - GDOWSKA Oferujemy świetnie położoną działkę o powierzchni 6741 m2 , bezpośrednio przy międzynarodowej drodze nr 966 - w rejonie ronda .Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Wieliczka - obszar A oznaczony 2MU , którego podstawowym przeznaczeniem jest : - zabudowa mieszkaniowo - usługowa . która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej o funkcji mieszkalnej i usługowej , który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych , - zabudowa usługowa , - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Warunki zagospodarowania terenu : - wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 40 % , - wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 60 % , - wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać : 1/. 11 m dla budynków mieszkaniowych , 2/. 13 m dla budynków mieszkaniowo - usługowych . 3/. 6 m dla budynków garażowych i gospodarczych. Z analizy architektonicznej wynika , że na działce jest możliwość wybudowania bloku mieszkalnego z około 40 mieszkaniami po około 50 m2 powierzchni użytkowej , oraz dodatkowo 4 kondygnację ze skosami. W wariancie z usługami można uzyskać dodatkowo ok. 700 m2 powierzchni usług. Aktualnie działka zabudowana jest domem wolnostojącym oraz zabudowaniami magazynowymi. Kontakt Adam : +48 510 131 177 adam@sadurscy.pl ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: tak - miejski | Woda: ciepła - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Położenie: obrzeża miasta | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: nieregularny | Ogrodzenie działki: ogrodzona | Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny | ::LINK DO STRONY | sadurscy.pl/offer/BS1-GS-266603 ::KONTAKT DO AGENTA | Adam Kubala | +48 510-131-177 | adam@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | 12 429-25-12 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/ .Numer oferty w biurze: BS1-GS-266603-39Lokalizacja: Małopolskie, Wielicki, Wieliczka, Centrum, GdowskaPowierzchnia: 6741Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-49)
Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-49)
2 499 000 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu

| Oferta zawiera zdjęcia agenta. WIELICZKA - GDOWSKA Oferujemy świetnie położoną działkę o powierzchni 6741 m2 , bezpośrednio przy międzynarodowej drodze nr 966 - w rejonie ronda .Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Wieliczka - obszar A oznaczony 2MU , którego podstawowym przeznaczeniem jest : - zabudowa mieszkaniowo - usługowa . która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej o funkcji mieszkalnej i usługowej , który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych , - zabudowa usługowa , - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Warunki zagospodarowania terenu : - wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 40 % , - wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 60 % , - wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać : 1/. 11 m dla budynków mieszkaniowych , 2/. 13 m dla budynków mieszkaniowo - usługowych . 3/. 6 m dla budynków garażowych i gospodarczych. Z analizy architektonicznej wynika , że na działce jest możliwość wybudowania bloku mieszkalnego z około 40 mieszkaniami po około 50 m2 powierzchni użytkowej , oraz dodatkowo 4 kondygnację ze skosami. W wariancie z usługami można uzyskać dodatkowo ok. 700 m2 powierzchni usług. Aktualnie działka zabudowana jest domem wolnostojącym oraz zabudowaniami magazynowymi. Kontakt Adam : +48 510 131 177 adam@sadurscy.pl ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: tak - miejski | Woda: ciepła - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Położenie: obrzeża miasta | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: nieregularny | Ogrodzenie działki: ogrodzona | Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny | ::LINK DO STRONY | sadurscy.pl/offer/BS1-GS-276849 ::KONTAKT DO AGENTA | Adam Kubala | +48 510-131-177 | adam@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | 12 429-25-12 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/ .Numer oferty w biurze: BS1-GS-276849-49Lokalizacja: Małopolskie, Wielicki, Wieliczka, Centrum, GdowskaPowierzchnia: 6741Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-47)
Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-47)
2 499 000 zł
Wieliczka 30+ kilka dni temu

| Oferta zawiera zdjęcia agenta. WIELICZKA - GDOWSKA Oferujemy świetnie położoną działkę o powierzchni 6741 m2 , bezpośrednio przy międzynarodowej drodze nr 966 - w rejonie ronda .Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Wieliczka - obszar A oznaczony 2MU , którego podstawowym przeznaczeniem jest : - zabudowa mieszkaniowo - usługowa . która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej o funkcji mieszkalnej i usługowej , który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych , - zabudowa usługowa , - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Warunki zagospodarowania terenu : - wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 40 % , - wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 60 % , - wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać : 1/. 11 m dla budynków mieszkaniowych , 2/. 13 m dla budynków mieszkaniowo - usługowych . 3/. 6 m dla budynków garażowych i gospodarczych. Z analizy architektonicznej wynika , że na działce jest możliwość wybudowania bloku mieszkalnego z około 40 mieszkaniami po około 50 m2 powierzchni użytkowej , oraz dodatkowo 4 kondygnację ze skosami. W wariancie z usługami można uzyskać dodatkowo ok. 700 m2 powierzchni usług. Aktualnie działka zabudowana jest domem wolnostojącym oraz zabudowaniami magazynowymi. Kontakt Adam : +48 510 131 177 adam@sadurscy.pl ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: tak - miejski | Woda: ciepła - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Położenie: obrzeża miasta | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: nieregularny | Ogrodzenie działki: ogrodzona | Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny | ::LINK DO STRONY | sadurscy.pl/offer/BS1-GS-276849 ::KONTAKT DO AGENTA | Adam Kubala | +48 510-131-177 | adam@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | 12 429-25-12 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/ .Numer oferty w biurze: BS1-GS-276849-47Lokalizacja: Małopolskie, Wielicki, Wieliczka, Centrum, GdowskaPowierzchnia: 6741Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-50)
Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-50)
2 499 000 zł
Wieliczka 26 dni plecy

| Oferta zawiera zdjęcia agenta. WIELICZKA - GDOWSKA Oferujemy świetnie położoną działkę o powierzchni 6741 m2 , bezpośrednio przy międzynarodowej drodze nr 966 - w rejonie ronda .Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Wieliczka - obszar A oznaczony 2MU , którego podstawowym przeznaczeniem jest : - zabudowa mieszkaniowo - usługowa . która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej o funkcji mieszkalnej i usługowej , który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych , - zabudowa usługowa , - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Warunki zagospodarowania terenu : - wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 40 % , - wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 60 % , - wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać : 1/. 11 m dla budynków mieszkaniowych , 2/. 13 m dla budynków mieszkaniowo - usługowych . 3/. 6 m dla budynków garażowych i gospodarczych. Z analizy architektonicznej wynika , że na działce jest możliwość wybudowania bloku mieszkalnego z około 40 mieszkaniami po około 50 m2 powierzchni użytkowej , oraz dodatkowo 4 kondygnację ze skosami. W wariancie z usługami można uzyskać dodatkowo ok. 700 m2 powierzchni usług. Aktualnie działka zabudowana jest domem wolnostojącym oraz zabudowaniami magazynowymi. Kontakt Adam : +48 510 131 177 adam@sadurscy.pl ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: tak - miejski | Woda: ciepła - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Położenie: obrzeża miasta | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: nieregularny | Ogrodzenie działki: ogrodzona | Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny | ::LINK DO STRONY | sadurscy.pl/offer/BS1-GS-276849 ::KONTAKT DO AGENTA | Adam Kubala | +48 510-131-177 | adam@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | 12 429-25-12 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/ .Numer oferty w biurze: BS1-GS-276849-50Lokalizacja: Małopolskie, Wielicki, Wieliczka, Centrum, GdowskaPowierzchnia: 6741Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-52)
Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-52)
2 499 000 zł
Wieliczka 12 dnia plecy

| Oferta zawiera zdjęcia agenta. WIELICZKA - GDOWSKA Oferujemy świetnie położoną działkę o powierzchni 6741 m2 , bezpośrednio przy międzynarodowej drodze nr 966 - w rejonie ronda .Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Wieliczka - obszar A oznaczony 2MU , którego podstawowym przeznaczeniem jest : - zabudowa mieszkaniowo - usługowa . która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej o funkcji mieszkalnej i usługowej , który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych , - zabudowa usługowa , - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Warunki zagospodarowania terenu : - wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 40 % , - wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 60 % , - wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać : 1/. 11 m dla budynków mieszkaniowych , 2/. 13 m dla budynków mieszkaniowo - usługowych . 3/. 6 m dla budynków garażowych i gospodarczych. Z analizy architektonicznej wynika , że na działce jest możliwość wybudowania bloku mieszkalnego z około 40 mieszkaniami po około 50 m2 powierzchni użytkowej , oraz dodatkowo 4 kondygnację ze skosami. W wariancie z usługami można uzyskać dodatkowo ok. 700 m2 powierzchni usług. Aktualnie działka zabudowana jest domem wolnostojącym oraz zabudowaniami magazynowymi. Kontakt Adam : +48 510 131 177 adam@sadurscy.pl ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: tak - miejski | Woda: ciepła - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Położenie: obrzeża miasta | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: nieregularny | Ogrodzenie działki: ogrodzona | Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny | ::LINK DO STRONY | sadurscy.pl/offer/BS1-GS-276849 ::KONTAKT DO AGENTA | Adam Kubala | +48 510-131-177 | adam@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | 12 429-25-12 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/ .Numer oferty w biurze: BS1-GS-276849-52Lokalizacja: Małopolskie, Wielicki, Wieliczka, Centrum, GdowskaPowierzchnia: 6741Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-51)
Działka Wieliczka centrum 6741m2 (nr: BS1-GS-276849-51)
2 499 000 zł
Wieliczka 17 dni plecy

| Oferta zawiera zdjęcia agenta. WIELICZKA - GDOWSKA Oferujemy świetnie położoną działkę o powierzchni 6741 m2 , bezpośrednio przy międzynarodowej drodze nr 966 - w rejonie ronda .Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Wieliczka - obszar A oznaczony 2MU , którego podstawowym przeznaczeniem jest : - zabudowa mieszkaniowo - usługowa . która stanowi wolnostojący budynek albo budynek w zabudowie bliźniaczej o funkcji mieszkalnej i usługowej , który składa się z lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych , - zabudowa usługowa , - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Warunki zagospodarowania terenu : - wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 40 % , - wskaźnik powierzchni terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 60 % , - wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków nie może przekraczać : 1/. 11 m dla budynków mieszkaniowych , 2/. 13 m dla budynków mieszkaniowo - usługowych . 3/. 6 m dla budynków garażowych i gospodarczych. Z analizy architektonicznej wynika , że na działce jest możliwość wybudowania bloku mieszkalnego z około 40 mieszkaniami po około 50 m2 powierzchni użytkowej , oraz dodatkowo 4 kondygnację ze skosami. W wariancie z usługami można uzyskać dodatkowo ok. 700 m2 powierzchni usług. Aktualnie działka zabudowana jest domem wolnostojącym oraz zabudowaniami magazynowymi. Kontakt Adam : +48 510 131 177 adam@sadurscy.pl ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: tak - miejski | Woda: ciepła - miejska | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Położenie: obrzeża miasta | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: nieregularny | Ogrodzenie działki: ogrodzona | Zabudowa działki: dom wolnostojący jednorodzinny | ::LINK DO STRONY | sadurscy.pl/offer/BS1-GS-276849 ::KONTAKT DO AGENTA | Adam Kubala | +48 510-131-177 | adam@sadurscy.pl ::DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | 12 429-25-12 -------------------------- ::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. ::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na sadurscy.pl/zwrot-zadatku/ .Numer oferty w biurze: BS1-GS-276849-51Lokalizacja: Małopolskie, Wielicki, Wieliczka, Centrum, GdowskaPowierzchnia: 6741Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka budowlana w pięknej okolicy przy Wiśle | Niepołomice 1278/OGS
Działka budowlana w pięknej okolicy przy Wiśle | Niepołomice 1278/OGS
499000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 566
Cena za m²194.47 zł/m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 25,7 ara położoną w Niepołomicach i objętą MPZP. Wszystkie media przy działce, nieopodal Wiślana Trasa Rowerowa! Posiadamy w ofercie również mniejszą działkę obok o pow. 13,7 ara w odrębnej ofercie. LOKALIZACJA: Działka znajdują się w Niepołomicach tuż przy samej Wiśle! W okolicy powstają nowe domy oraz małe osiedla, teren rozwija się szybko jednak sporą część stanowi obszar rolny nieprzeznaczony do zabudowy co daje sporo przestrzennego ładu. - Wiślana Trasa Rowerowa – 500m od działki - Centrum Niepołomic– 3km - W okolicy rynku kryta pływalnia, poczta, szkoła podstawowa nr 2, sklepy i punkty usługowe - Kąpielisko Przylasek Rusiecki, Polana Sitowiec – 14min. Autem, 20min. Rowerem - Bobrowe rozlewisko – 10min. Autem, 25min. Rowerem - Stacja kolejowa Podłęże – 15min. Samochodem Wiślana Trasa Rowerowa prowadzi od Wisły aż po Szczucin przebiegając między innymi przez Ustroń, Kraków, Niepołomice, Opatkowice. Po drodze można zwiedzić wiele pięknych miejsc, parków krajobrazowych, miasteczek, zabytków... DZIAŁKA: Działka objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług podstawowych. Główne parametry: - całkowita powierzchnia działki: 2566m2 (25,7 ara), - charakterystyka: płaska, porośnięta trawą, - wszystkie media (gaz, woda, prąd, kanalizacja) przy działce, - szerokość: 21m, długość: 104-138m, - przeznaczenie podstawowe – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (wolnostojąca lub bliźniacza) i usługi podstawowe, - maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy – 30%, - minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej - 50%, - wskaźnik intensywności zabudowy – 0,1-0,6, - maksymalna wysokość budynków – 9m mieszkalne/usługi, 6m garaże/bud. gospodarcze. CENA: 499 000 PLN + 2% PCC Serdecznie zapraszam po więcej informacji! W Nowodworski Estates współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi - zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku. ENGLISH I am very pleased to present to you a construction plot for sale with an area of 25.7 ares located in Niepołomice, covered by the local development plan. All media nearby, plot located near the Vistula Bicycle Route! We also have a smaller plot for sale with an area of 13.7 ares in a separate offer and the same area. LOCATION: The plot is located in Niepołomice right next to Vistula river! New houses and small estates are being built in the area, the area is developing quickly, however, a large part of it is an agricultural area not intended for development, which gives a lot of space and nice views. - The Vistula Bicycle Route - 500m away from the plot - Niepołomice Center - 3 kilometers - In the vicinity of the market square, there is an indoor swimming pool, post office, primary school no. 2, many shops and services - Przylasek Rusiecki swimming pool, Polana Sitowiec – 14 minutes by car, 20 minutes by bicycle - Beaver pool – 10 minutes by car, 25 minutes by bicycle - Podłęże railway station - 15 minutes by car The Vistula Bicycle Route runs from the town Vistula up to Szczucin, passing, among others, Ustroń, Cracow, Niepołomice, Opatkowice. On the way, you can visit many beautiful places, landscape parks, towns, monuments, villages etc. One of the best routes to spend time riding a bicycle. PLOT: The plot is covered by the local spatial development plan and intended for single-family housing with the admission of basic services. Main parameters: - total plot area: 2566 sqm (25.7 ares), - characteristic: flat, overgrown with grass, - all utilities (gas, water, electricity, sewage) in the plot, - width - 21m, length 104-138 meters, - basic purpose - single-family housing (detached or semi-detached) and basic services, - maximum ratio of the built-up area – 30% of total plot area, - minimum share of biologically active area – 50% of total plot area, - building intensity index - 0.1-0.6, - maximum height of buildings - 9m for housing / services, 6m for garages. I heartily invite you for a contact! PRICE: 499,000 PLN + 2% PCC tax At Nowodworski Estates, we work with the best credit advisers - ask the supervisor of the offer for details and take the best loan on the market.

Widokowa działka budowlana pod lasem
Widokowa działka budowlana pod lasem
45 000 zł
Wadowice 30+ kilka dni temu

Planujesz budowę niewielkiego domu do spędzania wolnych dni? Zobacz widokową działkę budowlaną w sąsiedztwie lasu i w przystępnej cenie. Działka we wsi Klecza Górna w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, w gminie Wadowice, 320340 m n.p.m. na skraju Beskidu Małego, na trasie CieszynKraków. Sąsiedztwo luźnej zabudowy jednorodzinnej, łąk, lasu oraz zielonych wzniesień. Najbliższy sklep w odległości 350 m. Do miasta Wadowice dzieli odległość 8 km, do miasta Kalwaria Zebrzydowska 10 km, a do Krakowa 44 km. Do Jeziora Mucharskiego jest zaledwie 11 km. Niedaleko także Apilandia - interaktywne Centrum Pszczelarstwa. Działka o lekkim nachyleniu w kierunku północno zachodnim, w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach średnio 11 m na 115 m. Teren nieogrodzony i niezadrzewiony. W MPZP oznaczony symbolem MNR, na którym możesz wybudować dom o wysokości do 10 m, zabudowując 30% działki. Taka powierzchnia pomieści piękny dom wypoczynkowy z tarasem. Masz możliwość lokalizacji obiektów nieuciążliwej działalności gospodarczej i usług nieuciążliwych - wbudowanych lub wolnostojących, przy czym powierzchnia zabudowy usługowej nie może stanowić więcej niż 50% całkowitej powierzchni zabudowy na działce. Na działce prąd oraz gaz. Sieć wodociągowa w sąsiedztwie. Dojazd gminną drogą asfaltową. Przez działkę przebiega (w wyższej części) linia elektroenergetyczna średnich napięć 15kV. Działka idealna do wypoczynku. Okolica zachęca do niezliczonych wycieczek pieszych czy rowerowych. Bliskość miejsc rekreacji i turystycznych zagwarantuje Ci możliwość aktywnego spędzania czasu o każdej porze roku. Jeśli kochasz piękne zielone okolice i chciałbyś posiadać własne miejsce, gdzie cisza i spokój, zadzwoń i umów się na prezentację. Powyższa oferta objęta jest programem \"Współpracuję\", co oznacza że jest udostępniona innym agencjom nieruchomości. Grażyna Ślusarz +48 533 244 661 g.slusarz@freedom-nieruchomosci.pl Zapraszam do naszej placówki w Wadowicach przy ulicy Poprzeczna 8, tel. (+48) 33 432 27 63, e-mail. wadowice@freedom-nieruchomosci.pl \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\" Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Numer oferty w biurze: 4785/3685/OGSLokalizacja: Małopolskie, Wadowicki, WadowicePowierzchnia: 1230Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Działka Morawica 1441m2 (nr: BS5-GS-279158)
Działka Morawica 1441m2 (nr: BS5-GS-279158)
245 000 zł
Kraków 2 dnia plecy

| *zdjęcia należą do właściciela oferty Morawica gm. Liszki. Działka budowlana o pow. 1441 m2 , ok. 9 km do Krakowa (stacja kolejowa Kraków Mydlniki), 9 km do Zabierzowa. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony jako 9MA. W bezpośredniej bliskości znajduje się pas startowy lotniska w Balicach. Dojazd do działki drogą powiatową asfaltową. Media: prąd, gaz , woda i kanalizacja. Wymiary działki 29 x 50 m Szczegóły oferty: +48 730 370 993 Poniżej MPZP dla działki: https://sip.gison.pl/liszki 1. Wyznacza się TERENY ZABUDOWY W OBRĘBIE STREFY A OGRANICZONEGO UŻYTKOWANIA DLA MPL KRAKÓW - BALICE, oznaczone na Rysunku planu symbolem 1-9MA. 2. Ustala się podstawowe przeznaczenie terenów wymienionych w ust. 1 pod: 1) utrzymanie istniejącej zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej; przebudowę dopuszcza się pod warunkiem zapewnienia dotrzymania norm hałasu w pomieszczeniach, 2) usługi (z zastrzeżeniem ust. 4), 3) w terenach 3MA, 4MA, 5MA, 8MA, 9MA - obiekty i urządzenia związane z obsługą lotniska, 4) zieleń urządzoną: zieleńce i skwery oraz zieleń o charakterze izolacyjnym. 3. Ustala się dopuszczalne przeznaczenie terenów wymienionych w ust. 1 pod: 1) cieki oraz rowy z obudową biologiczną, 2) budynki gospodarcze, garaże, miejsca do parkowania, 3) obiekty małej architektury, 4) obiekty, sieci i urządzenia infrastruktury technicznej. Dziennik Urzędowy Województwa Małopolskiego - 19 - Poz. 6451 4. W terenach wymienionych w ust. 1 obowiązuje zakaz: 1) lokalizacji zabudowy mieszkaniowej jedno- i wielorodzinnej, zabudowy zagrodowej i zamieszkania zbiorowego, zabudowy mieszkaniowo-usługowej, szpitali, domów opieki społecznej, zabudowy związanej ze stałym lub wielogodzinnym pobytem dzieci i młodzieży, lokalizacji terenów rekreacyjno - wypoczynkowych, 2) zmiany funkcji obiektów z niemieszkalnych na mieszkalne. 5. W terenach wymienionych w ust. 1 ustala się następujące zasady zagospodarowania terenu: 1) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy - 0,40, 2) minimalny wskaźnik intensywności zabudowy - 0,01, 3) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej - 30%, 4) minimalna powierzchnia nowo wydzielanych działek budowlanych - 1000 m2 . 6. Ustala się zasady kształtowania zabudowy w terenach wymienionych w ust. 1 (z zastrzeżeniem ustaleń zawartych w § 9 oraz § 23): 1) maksymalny rzut budynku usług publicznych nie może przekraczać powierzchni 600 m2 , 2) wysokość zabudowy (z zastrzeżeniem ustaleń zawartych w ust. 7): a) dla budynków usługowych - 12,0 m przy dachu dwu lub wielospadowym o kącie nachylenia głównych połaci dachu 30°-45° lub 9,5 m przy dachu płaskim, b) dla garaży - nie może przekraczać 7,0 m, c) dla pozostałych budynków - 9,5 m przy dachu dwu lub wielospadowym o kącie nachylenia głównych połaci dachu 30°-45° lub 7,0 m przy dachu płaskim, d) dla innych obiektów budowlanych - nie określa się, 3) na lukarnach dopuszcza się stosowanie dachów pulpitowych o kącie nachylenia równym lub mniejszym od kąta głównych połaci dachu, 4) dopuszcza się stosowanie dachów płaskich dla garaży, budynków gospodarczych, przekryć ganków, wiat, 5) dopuszcza się doświetlenie lukarnami lub oknami połaciowymi. Dachy lukarn nie mogą się łączyć, 6) obowiązuje zakaz stosowania połaci dachowych przesuniętych wzajemnie w pionie lub poziomie, 7) kolorystyka elewacji i dachów budynków: a) ściany - jasne tonacje; dla elementów drewnianych - nie określa się, b) dachy - czarny, grafitowy, czerwony, ciemnozielony, brązowy; dla elementów drewnianych - nie określa się. https://sip.gison.pl/liszki ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: jest | Gaz: jest | Woda: jest | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki niezabudowane | Kanalizacja: miejska | Komunikacja publ.: autobus miejski | Odległość do komunikacji publicznej [m]: 200 | Odległość od centrum [m]: 500 | Odl. do sklepu [m]: 300 | Od...Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro

Świetny grunt budowlany- obrzeża Lublina
Świetny grunt budowlany- obrzeża Lublina
225000 zł
Niemce 6 dni plecy
Powierzchnia1 200
Cena za m²187.5 zł/m²

Alternatywne Biuro Nieruchomości posiada w ofercie atrakcyjną działkę budowlaną, ulokowaną w dobrze skomunikowanej i malowniczej miejscowości Niemce. Nieruchomość dzięki położeniu w pierwszej linii zabudowy, posiada bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej. Oferowany grunt o długości 43 m, oraz 27,5 m szerokości, to płaski teren - idealny do budowy domu i aranżacji wymarzonej przestrzeni. Powierzchnia całkowita to 1200 mkw. Media dostępne na działce: woda ( po drugiej stronie ulicy) prąd ( po drugiej stronie ulicy) gaz (powyżej 100 m,  w trakcie realizacji) W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, działka została oznaczona jako tereny zabudowy zagrodowej (symbol MR). Dodatkowe ustalenia planu: 1) dopuszcza się podział na nowo wydzielane działki budowlane o powierzchni nie mniejszej niż 1800m2 w granicach terenu MR; 2) minimalną szerokość nowowydzielanej działki ustala się na 25 metrów; 3) dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w odległościach od granicy działki zgodnie z § 12 ust. 6 i 7 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie; 4) dopuszcza się zabudowę obiektami mieszkalnymi i gospodarczymi łącznie do 25% powierzchni działki; 5) niezbędne jest zapewnienie zlokalizowania co najmniej 1 garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce; 6) ustala się następujące wymogi wobec zabudowy mieszkalnej rolniczej:   a) wysokość do 2 kondygnacji nadziemnych, z których drugą stanowi poddasze użytkowe,   b) posadowienie parteru do 1,0 metra powyżej najwyższego punktu terenu w obrysie budynku,   c) wysokość kalenicy do 9 metrów,   d) dach o połaciach symetrycznych nachylonych pod kątem 30-45°, z dopuszczeniem naczółków, lukarn itp. z wyłączeniem obiektów gospodarczych dla których dopuszcza się połacie jednospadowe,   e) dopuszcza się budowę dachów mansardowych bez ograniczeń dla kąta nachylenia połaci,   f) pokrycie dachu materiałami posiadającymi atest, 7) dopuszcza się realizację na terenach MR, w granicach obrysu jednostki funkcjonalnej określonej rysunkiem planu, zabudowy letniskowej (według warunków jak dla terenów ML) zabudowy mieszkaniowej niskiej (według warunków jak dla terenów MN) oraz usług komercyjnych (według warunków jak dla terenów U), z warunkiem, że zwarty obszar terenów zabudowy letniskowej, jednorodzinnej lub usługowej nie może przekraczać 5.000m2 na gruntach I-III klasy bonitacyjnej oraz 1 ha dla gruntów IV klasy bonitacyjnej, 8) wprowadza się obowiązek przekształcania charakteru bryły budynku oraz nasadzenia zieleni, podnoszących walory estetyczne, w trakcie modernizacji i zmiany funkcji obiektów; 9) dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych, a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcji usługowych. Wyklucza się lokalizowanie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko oraz realizacji obiektów i urządzeń o uciążliwości przekraczającej granice działki dysponenta obiektu; 10) obowiązuje nasadzenie zieleni izolacyjnej od strony dróg krajowych i wojewódzkich; 11) w przypadku obszarów objętych ochroną konserwatorską obowiązują odrębne zasady jak w § 4. Nieruchomość dzięki położeniu na obrzeżach, w niewielkiej odległości od centrum Niemiec i Ciecierzyna, stanowi miejsce spokojne, lecz nie odizolowane. Bliskie sąsiedztwo stanowią nieliczne zabudowania jednorodzinne, gospodarstwa, oraz pola uprawne. W okolicy znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a tylko 4 minut jazdy samochodem zajmie Państwu dojazd do miejscowości Niemce. Znajdziecie tam Państwo takie punkty użyteczności publicznej jak: urząd gminy, sklepy spożywcze, lecznicę dla zwierząt, kościół, butiki odzieżowe, stację paliw, restauracje, oraz wiele innych. Działka jest oddalona od centrum Lublina zaledwie 13 km co stanowi gratkę dla tych z Państwa, którzy poszukują wymarzonego gruntu na obrzeżach Lublina.   Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację działki. Zachęcam także do zapoznania się z innymi ofertami gruntów budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura:   Opiekun oferty: Aleksandra Wieczerzak tel.: (użyj formularza kontaktowego) e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomości ul. Czeremchowa 5, 20-807 Lublin

Filtr