Działka w cichej i spokojnej okolicy

Sortowanie:
Znaleziony: 1557 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka w cichej i spokojnej okolicy
Działka w cichej i spokojnej okolicy
345000 zł
nowe Kamienna Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 000
Cena za m²69 zł/m²

Kontakt Alicja Skonieczna tel (użyj formularza kontaktowego) UWAGA! NOWA, NIŻSZA CENA W swojej ofercie posiadamy działkę w miejscowości Kamienna Góra. Przyjażń, gmina Czersk. Jest to wieś położona 6 km od Czerska. Działka o powierzchni 5000 m2 , działka o płaskim terenie, położona w spokojnej i cichej okolicy. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Kontakt Alicja Skonieczna tel (użyj formularza kontaktowego) Apartament Nieruchomości Oddział Pomorski Kontakt Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski

Działka w cichej i spokojnej okolicy
Działka w cichej i spokojnej okolicy
225000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 750
Cena za m²60 zł/m²

Kontakt Alicja Skonieczna tel. (użyj formularza kontaktowego) W swojej ofercie posiadamy działkę w urokliwym miejscu, graniczącą z linią brzegową jeziora. Działka ta położona jest w miejscowości Płocice, gm. Lipusz. Dojazd do działki (pokazany na zdjęciu), prowadzony jest drogą gminną wśród zabudowań. Jeżeli szukasz miejsca do odpoczynku, w cichej i spokojnej okolicy, ta działka jest właśnie dla Ciebie. Powierzchnia działki to 3750 m2. Dla lepszych widoków, zdjęcie zostało specjalnie zrobione z drona, tak aby móc w pełni oddać piękno okolicy. Kontakt Alicja Skonieczna tel. (użyj formularza kontaktowego) Apartament Nieruchomości  Oddział Pomorski Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Działka w cichej i spokojnej okolicy
Działka w cichej i spokojnej okolicy
375000 zł
Kamienna Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 000
Cena za m²75 zł/m²

Kontakt  Alicja Skonieczna tel (użyj formularza kontaktowego) W swojej ofercie posiadamy działkę w miejscowości Kamienna Góra. Przyjażń, gmina Czersk. Jest to wieś położona 6 km od Czerska. Działka o powierzchni 5000 m2 , działka o płaskim terenie, położona w spokojnej i cichej okolicy. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Kontakt Alicja Skonieczna tel (użyj formularza kontaktowego) Apartament Nieruchomości Oddział Pomorski Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Działka w cichej I spokojnej okolicy
Działka w cichej I spokojnej okolicy
330000 zł
21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 984
Cena za m²110.59 zł/m²

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni  2984m2 położona w cichej i spokojnej miejscowości Warężyn, powiat będziński , woj. śląskie. Działka w kształcie prostokąta, szerokość ok. 21m, długość ok. 142m posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Teren o powierzchni ok.1730 m2  objęty planem zagospodarowania przestrzennego  pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną pozostała część jest terenem rolnym. W pobliżu Zalew Przeczyce, Pogoria IV, rzeka Czarna Przemsza, tereny leśne. Okolica idealna dla wycieczek rowerowych i pieszych. Najbliższe sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna, niedaleko znajduje się szkoła podstawowa, kościół. Ze względu na łatwy dojazd do trasy S1,A1 i DK 86 oferta rewelacyjna dla osób z całej Aglomeracji Śląskiej.  W drodze media: prąd, woda, gaz.

Działka w cichej i spokojnej okolicy!
Działka w cichej i spokojnej okolicy!
199000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 703
Cena za m²116.85 zł/m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości!!! Wyjątkowa działka o powierzchni 1703m 2 położona w Łące przy ulicy Cypriana Norwida!Okolica cicha i spokojna, a zarazem w niedalekiej kilkuminutowej odległości od centrum Pszczyny.  Bardzo dobre położenie, blisko do przedszkola, żłobka, przychodni i sklepu (do 5 minut). W ciągu 10minut dojdziemy do ośrodka jeździeckiego. Teren działki lekko pochylony, o kształcie zbliżonym do litery L, o wymiarach około (użyj formularza kontaktowego). Media takie jak gaz, woda, kanalizacja i energia elektryczna dostępne są w drodze. W rejonie tym brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zostanie złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy.Działka idealna również pod inwestycję!Zapraszamy na prezentację! Uwaga!!!Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na sfinansowaniezakupu nieruchomościPośrednik prowadzący:Katarzyna Wieczorek tel.:(użyj formularza kontaktowego)e-mail: , Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 16077)

Działka w cichej i spokojnej okolicy!
Działka w cichej i spokojnej okolicy!
315000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 712
Cena za m²184 zł/m²

Oferta wyłącznie u nas! Millennium Nieruchomości prezentuje: Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój i chciałbyś wybudować dom, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1712m2, znajdująca się w Bieszkowicach. Nieruchomość znajduje się na obszarze miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczonego symbolem 07.MN,U. Oznacza to zabudowę jednorodzinną oraz usługową. W miejscowym planie jest dopuszczenie do zabudowania 30% powierzchni działki. Bieszkowice położone są kilka kilometrów od miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego, w bliskości jezior takich jak Wyspowo czy Zawiad. W miejscowości znajdują się sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole, przystanki PKS. Prąd znajduje się na nieopodal granicy działki a woda przy granicy. Do ceny należy doliczyć podatek 2% PCC, koszty notarialne oraz prowizję biura. Zapraszam do prezentacji po wcześniejszym umówieniu terminu. Kupując z naszym biurem zyskujesz: -Bezpieczeństwo transakcji -OC Pośrednika -Minimum formalności -Pomoc w uzyskaniu kredytu -Indywidualne podejście do każdego klienta Pozdrawiam, Daniel Zawadzak Biuro Nieruchomości Millennium E-mail Tel. (użyj formularza kontaktowego)

Duża działka w cichej i spokojnej okolicy Pyrzyc.
Duża działka w cichej i spokojnej okolicy Pyrzyc.
180000 zł
Pyrzyce 30+ kilka dni temu
Powierzchnia4 860
Cena za m²37.04 zł/m²

Ofertą sprzedaży jest niezabudowana, duża działka o powierzchni 4.860 m2 zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy Pyrzyc.Dojazd do płaskiej działki z dwóch stron - możliwość podziału na kilka niezależnych nieruchomości.W drodze dojazdowej: gaz, prąd, sieć wodociągowa, sić kanalizacyjna. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości- działki z wydanymi warunkami zabudowy, oraz rozpoczęta budowa. W bliskiej odległości krajobrazowa ścieżka rowerowa a także jezioro miejskie.Szukasz ciszy i spokoju a jednocześnie zależy Ci na bliskości do centrum miasta to idealne miejsce dla Ciebie!!!Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. Kodeksu cywilnego."- Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: (użyj formularza kontaktowego)CENTRALA FIRMY: (użyj formularza kontaktowego) Nasze oddziały:Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/4 (I piętro) 72-200 Nowogard Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1 (wejście od ul. Tkackiej) 70-557 Szczecin Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. (użyj formularza kontaktowego)Oddział KOŁOBRZEG ul. Armii Krajowej 20C/19 78-100 Kołobrzeg Tel. (użyj formularza kontaktowego)Zapraszamy do naszych oddziałów! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Urokliwa działka w cichej i spokojnej okolicy
Urokliwa działka w cichej i spokojnej okolicy
380000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia13 532
Cena za m²28.08 zł/m²

Oferta sprzedaży działki o pow.ponad 13 532 m2.Działka zalesiona z częścią umożliwiającą zabudowę.Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica • bliskość terenów zielonych • położenie z dala od głównej jezdniDziałka rekreacyjna. Typ własności: Odrębna własność. Okazja dla miłośników przyrody, którzy chcą porzucić zgiełk dużego miasta i chcieliby zbierac grzyby na własnej działce !! 1,36 ha !! Działka w miejscowości Gutarzewo na przedmieściu Sochocina, Prąd na działce , woda w drodze . Nieruchomość składa się z zalesionej części i części pod zabudowę letniskową. W bezpośrednim sąsiedztwie siedlisko oraz zabudowa jednorodzinna co umożliwi złożenie wniosku o przekształcenie działki w siedliskową. Nieruchomość znajduje się w odległości ok godziny jazdy z Warszawy drogą S7 w kierunku Płońska w pobliżu 1000 m rzeka Wkra . ok 2000 m od Centrum Sochocina w którym znajduje się zabytkowa Kościół, Urząd Gminy, Centrum Zdrowia..Prezentacja możliwa wyłącznie w weekendy .Dodatkowym atutem gminy Sochocin jest dogodne położenie w sąsiedztwie aglomeracji warszawskiej (ok. 70 km) oraz w pobliżu trasy wiodącej nad Morze Bałtyckie (trasa krajowa nr 7). Stwarza to atrakcyjne warunki do rozwoju turystyki weekendowej, ekoturystyki i pobytów agroturystycznych.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: (użyj formularza kontaktowego). Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Duża działka w cichej i spokojnej okolicy
Duża działka w cichej i spokojnej okolicy
409000 zł
Pisarzowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia5 023
Cena za m²81.43 zł/m²

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną - rolną o pow. 5023m2( działka numer 823 i 825), położoną w Pisarzowicach przy ul. Sosnowej Działka usytuowana z dala od miejskiego zgiełku, w zielonej i spokojnej okolicy. Wokół  luźna zabudowa jednorodzinna i sporo przestrzeni, dużo terenów zielonych  – ta działka to idealne miejsce na wymarzony dom. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka numer 825 o funkcji:1. mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy zagrodowej i usług w ramach budynku mieszkalnego  (1448 m2)2. rolnej  (2864 m2)3.drogi publiczne i dojazdowe (64 m2)Działka numer 823 o funkcji:1. tereny zadrzewień i zieleni pozostałej ( 647 m2)Działka płaska, niezabudowana Media: w drodze  Dojazd do działki drogą asfaltową od ul. Sosnowej Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości. KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa (licencja nr:26414)Dokładamy wszelkich starań aby informacja przekazywana przez biuro była dokładna i rzetelna , ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Uzbrojona działka w cichej i spokojnej okolicy.
Uzbrojona działka w cichej i spokojnej okolicy.
342000 zł
Jonkowo 9 dni plecy
Rynekwtórny
Cena za m²54 zł/m²
Powierzchnia2400 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Działka położona w miejscowości Jonkowo, na nowo powstałym osiedlu -14km od miasta Olsztyn. Wszystkie media łącznie z gazem przy drodze dojazdowej. Na działce jest możliwość postawienia domu dwurodzinnego bliźniaka. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentacje. Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka w cichej i spokojnej okolicy, ul. Kanada
Działka w cichej i spokojnej okolicy, ul. Kanada
140000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²100 zł/m²

Atrakcyjna działka w kameralnej okolicy  Działka o powierzchni 1400 m2, położona w Witkowicach przy ul. Kanada.- W pobliżu luźna nowa zabudowa domów jednorodzinnych i tereny niezabudowane.- W pobliżu działki znajdują się woda, prąd, gaz.- Teren w kształcie trapezu, nieogrodzony.- Dojazd do działki drogą utwardzona.- Bardzo cicha i spokojna okolica.- Świetna komunikacja z Kętami, Oświęcimiem, Andrychowem i Bielskiem Białą Teren w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.Jeśli szukasz nieruchomości w okolicy, sprawdź szczegóły oferty, zapraszam do kontaktu.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZEPośrednik prowadzący ofertę: Artur MłynarskiPowyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Działka w cichej i spokojnej okolicy z potencjałem
Działka w cichej i spokojnej okolicy z potencjałem
500000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 800
Cena za m²104.17 zł/m²

Witam, Do sprzedania posiadam piękną działkę o powierzchni 4800m2 Cicha i spokojna okolica na obrzeżach Stradomi Wierzchniej. Działka w pełni ogrodzona płotem, a dodatkowo linią drzew iglastych. (Wysokość drzew to między 7 a 13 metrów) Działka uzbrojona w przyłącze do wody, oraz zbiornik na szambo. Dużym atutem działki jest jej regularny kształt co pozwala nam w lepszy sposób wykorzystać całą powierzchnię. Na terenie działki stoi stary budynek gospodarczy wymurowany z czerwonej cegły. Połowa budynku została rozebrana bo nie nadawała się do wykorzystania ze względu na słaby stan konstrukcyjny. Pozostała część budynku jest w dobrym stanie i można ją w dowolny sposób wykorzystać. Bardzo dobra lokalizacja: 5 minut do wjazdu na drogę krajową S8 8 minut do Sycowa 15 minut do Oleśnicy 40 minut do Wrocławia Zainteresowanym osobom jestem w stanie przesłać linki do nagrań wykonanych dronem gdzie widać ładnie najbliższą okolicę oraz samą działkę. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

Działka w spokojnej i cichej okolicy, media
Działka w spokojnej i cichej okolicy, media
220000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 615
Cena za m²136.22 zł/m²

Dzień dobry!Do sprzedania mam działkę budowlaną nr 90/4 z wydanymi warunkami zabudowy 21/G/2022 przez UMiG Błonie w 2022r. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z doskonałym dojazdem do autostrady - 10km, do PKP Błonie - 4km, a najbliższy przystanek autobusowy jest oddalony o 700m. Działka ma 1615m2 z dostępem do drogi powiatowej oraz do drogi wewnętrznej; działka posiada dostęp do mediów.W razie pytań proszę o telefon.

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
130000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²62 zł/m²
Powierzchnia1047 m²
Typbudowlana

Sprzedam działkę budowlaną w rejonie górskim w miejscowości Długopole Górne woj. Dolnośląskie powiat Kłodzki. Działka o powierzchni 10 ar (1000 m2). Obok działki znajduję się przyłącz prądu. Dojazd do działki drogą gminną. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, usługi turystyki i agroturystyki. Działka w kształcie prostokąta. Typ własności: Odrębna własność. Działka znajduje się u podnóży Masywu Śnieżnika z pięknym widokiem na góry w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości od działki znajduje się Snieżnicki Park Krajobrazowy, Rezerwaty, Uzdrowiska, Parki Zdrojowe, Singeltracki, Wieże widokowe, Ośrodki narciarskie, Wodospady, Zjeżdzalnia Grawitacyjna, Muzeum Tvrz Hanička, Orlické hory, Obiekty historyczne Tvrz Hanička, Tereny spacerowe - Bartošovice v Orlických horách, najdłuższy most wiszący na świecie - Sky Bridge 721 - Dolní Morava. Zapraszam do kontaktu!

Działka rekreacyjna w cichej i spokojnej okolicy
Działka rekreacyjna w cichej i spokojnej okolicy
75000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 307
Cena za m²91.05 zł/m²

Na sprzedaż działka rekreacyjna usytuowana w miejscowości Skrzynka gmina Ostrowite ok. 1km od jeziora Powidzkiego. Zalety działki: -powierzchnia 1307m2 -lokalizacja- cicha i spokojna okolica -media w drodze -plan zagospodarowania-zabudowa rekreacji indywidualnej Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
59000 zł
Lądek-Zdrój 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²59 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w rejonie górskim w miejscowości Długopole Górne woj. Dolnośląskie powiat Kłodzki. Działka o powierzchni 10 ar (1000 m2). Obok działki znajduję się przyłącz prądu. Dojazd do działki drogą gminną. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, usługi turystyki i agroturystyki. Działka w kształcie prostokąta. Typ własności: Odrębna własność.Działka znajduje się u podnóży Masywu Śnieżnika z pięknym widokiem na góry w cichej i spokojnej okolicy.W niedalekiej odległości od działki znajduje się Snieżnicki Park Krajobrazowy, Rezerwaty, Uzdrowiska, Parki Zdrojowe, Singeltracki, Wieże widokowe, Ośrodki narciarskie, Wodospady, Zjeżdzalnia Grawitacyjna, Muzeum Tvrz Hanička, Orlické hory, Obiekty historyczne Tvrz Hanička, Tereny spacerowe - Bartošovice v Orlických horách, najdłuższy most wiszący na świecie - Sky Bridge 721 - Dolní Morava.Zapraszam do kontaktu!  

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
59000 zł
Bystrzyca Kłodzka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²59 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w rejonie górskim w miejscowości Długopole Górne woj. Dolnośląskie powiat Kłodzki. Działka o powierzchni 10 ar (1000 m2). Obok działki znajduję się przyłącz prądu. Dojazd do działki drogą gminną. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, usługi turystyki i agroturystyki. Działka w kształcie prostokąta. Typ własności: Odrębna własność.Działka znajduje się u podnóży Masywu Śnieżnika z pięknym widokiem na góry w cichej i spokojnej okolicy.W niedalekiej odległości od działki znajduje się Snieżnicki Park Krajobrazowy, Rezerwaty, Uzdrowiska, Parki Zdrojowe, Singeltracki, Wieże widokowe, Ośrodki narciarskie, Wodospady, Zjeżdzalnia Grawitacyjna, Muzeum Tvrz Hanička, Orlické hory, Obiekty historyczne Tvrz Hanička, Tereny spacerowe - Bartošovice v Orlických horách, najdłuższy most wiszący na świecie - Sky Bridge 721 - Dolní Morava.Zapraszam do kontaktu! 

Działka rolna  w cichej i spokojnej okolicy .
Działka rolna w cichej i spokojnej okolicy .
225000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²150 zł/m²

Sprzedam grunt pod zabudowę mieszkaniową (plan zagospodarowania przestrzennego)grunt znajduje sie w miejscowości Sieniawka gmina Łagiewniki woj. dolnośląskie. W pobliżu (woda,prąd,światłowód) grunt jest w bliskiej odległosci od malowniczego stawu Trzcinowego i ślężańskiego parku krajobrazowego.Działki o pow.10,15,20 arów lub wieksze na życzenie klienta .Cena 1m2 150zł.

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
69000 zł
Kłodzko 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 046
Cena za m²65.97 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w rejonie górskim w miejscowości Długopole Górne woj. Dolnośląskie powiat Kłodzki. Działka o powierzchni 10,5 ar (1047 m2). Obok działki znajduję się przyłącz prądu.Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, usługi turystyki i agroturystyki. Działka w kształcie prostokąta. Typ własności: Odrębna własność.Działka znajduje się u podnóża Masywu Śnieżnika z pięknym widokiem na góry w cichej i spokojnej okolicy.W niedalekiej odległości od działki znajduje się Snieżnicki Park Krajobrazowy, Rezerwaty, Uzdrowiska, Parki Zdrojowe, Singeltracki, Wieże widokowe, Ośrodki narciarskie, Wodospady, Zjeżdzalnia Grawitacyjna, Muzeum Tvrz Hanička, Orlické hory, Obiekty historyczne Tvrz Hanička, Tereny spacerowe - Bartošovice v Orlických horách, najdłuższy most wiszący na świecie - Sky Bridge 721 - Dolní Morava.Zapraszam do kontaktu! 

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
65000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 045
Cena za m²62.2 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w rejonie górskim w miejscowości Długopole Górne woj. Dolnośląskie powiat Kłodzki. Działka o powierzchni 10,45 ar (1045 m2). Obok działki znajduję się przyłącz prądu.Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, usługi turystyki i agroturystyki. Działka w kształcie prostokąta. Typ własności: Odrębna własność.Działka znajduje się u podnóża Masywu Śnieżnika z pięknym widokiem na góry w cichej i spokojnej okolicy.Bardzo dobra komunikacja na działkę. W odległości 700 metrów od działki znajduje się stacja kolejowa Domaszków. W niedalekiej odległości od działki znajduje się Snieżnicki Park Krajobrazowy, Rezerwaty, Uzdrowiska, Parki Zdrojowe, Singeltracki, Wieże widokowe, Ośrodki narciarskie, Wodospady, Zjeżdzalnia Grawitacyjna, Muzeum Tvrz Hanička, Orlické hory, Obiekty historyczne Tvrz Hanička, Tereny spacerowe - Bartošovice v Orlických horách, najdłuższy most wiszący na świecie - Sky Bridge 721 - Dolní Morava.Zapraszam do kontaktu! 

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
506000 zł
Kobyłka 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 012
Cena za m²500 zł/m²

Kupujący nie płaci prowizjiWspółrzędne działki: 52.3466********95073 (należy wkleić w pasku wyszukiwania w google.maps) Biuro nieruchomości WASILEWSKI INVESTMENTS ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o obszarze 1012 m2, położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w Kobyłce przy ul. Leszka, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz lasu. OTOCZENIEOsiedle: Zalasek. Za działką rozpoczyna się las, który ciągnie się kilka kilometrów. W bliskiej odległości znajduje wjazd na trasę S8, skąd błyskawicznie dojedziesz do Warszawy. DOSTĘP DO DROGI PUBLICZNEJNieruchomość ma zapewniony bezpośredni wjazd od ul Leszka. MEDIAW drodze, przy samej działce występują wszystkie niezbędne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. WYMIARYDziałka ma szerokości około 13,5 m i długości około 75m. Pozwala to na wybudowanie domu o szerokości 9,5m. Plan miejscowy dopuszcza budowę w granicach działki. UKSZTAŁTOWANIE TERENUNieruchomość jest zielona, płaska i zadbana. PLAN MIEJSCOWYPrzeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych, 2) zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:·       Ustala się zachowanie minimum 30 % powierzchni biologicznie czynnej w obrębie jednej działki budowlanej,·       Ustala się maksymalną wysokość budynku mieszkalnego - 3 kondygnacje naziemne,·       Zaleca się stosowanie na budynkach mieszkalnych, mieszkalno-usługowych dachów o spadku od 30° do 45°,·       Dopuszcza się sytuowanie budynków mieszkalnych, usługowych, gospodarczych i garażowych bezpośrednio przy granicy działki budowlanej lub w odległości mniejszej niż 3,0m lecz nie mniejszej niż 1,5m od tej granicy. Na działce znajduje się drewniany budynek gospodarczy, który idealnie sprawdzi się np. do przechowywania narzędzi ogrodniczych. Sąsiedztwo działki: zabudowa jednorodzinna.Stan prawny: pełna własność, brak wpisów obciążających w księdze wieczystej.Wydanie nieruchomości: natychmiast po zapłacie całej ceny. Uwaga! Przy zakupie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku. Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać!Z przyjemnością przeprowadzę Cię przez ten proces. Oferta jeszcze jest aktualna. Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na prezentację! Przemysław Wasilewskiprawnik / licencjonowany agent nieruchomościtel. (użyj formularza kontaktowego) "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa WASILEWSKI INVESTMENTS lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Działka siedliskowa pod lasem w cichej i spokojnej okolicy.
Działka siedliskowa pod lasem w cichej i spokojnej okolicy.
330000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²42 zł/m²
Powierzchnia7211 m²
Szerokość72 m
Długość102 m
Typsiedliskowa

Działka o pow. 7211 z siedliskiem. Siedlisko to dom drewniany, stodoła drewniana, obórka i piwnica murowane. Pow. siedliska 1000m2. Na działce prąd i wodociąg gminny. Istnieje możliwość podłączenia do kanalizacji gminnej.

Działka budowalna w cichej i spokojnej okolicy blisko rzeki.
Działka budowalna w cichej i spokojnej okolicy blisko rzeki.
129000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²64.5 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 257/2 ( wydana decyzja o warunkach zabudowy) w połowie drogi między miejscowościami Nagórki a Drożęcin-Lubiejewo. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media wodociąg w drodze. Bardzo blisko do rzeki. Cisza i spokój. Oferta prywatna.

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu
162000 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 171
Cena za m²138.34 zł/m²

Do sprzedania działki budowlane w Majdanie Mętowskim k. Lublina. Piękna i spokojna okolica. Zjazd z działek bezpośrednio na drogę asfaltową. Wszystkie media (gaz, prąd, woda oraz linia światłowodowa!!) w pasie drogowym. . Do lasu 150m:). Działki o powierzchni: 1245m2,1234m2, 1175m2 i 1171m2. Cena 138zł/m2 (cena za m2 dla wszystkich działek jednakowa) Więcej informacji pod numerem tel: 51*****49. Zapraszam.

Kaczki koło Trabek wielkich. Nad stawem,spokoj i cisza
Kaczki koło Trabek wielkich. Nad stawem,spokoj i cisza
6300 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²0 zł/m²
Powierzchnia2000 m²
Typbudowlana

Działka budowlana w Kaczkach koło Trabek Wielkich. Działka nad stawem w cichej i spokojnej okolicy.

Działka Budowlana  Warchoły, CHABROWA, 4714/68 , 724 m2
Działka Budowlana Warchoły, CHABROWA, 4714/68 , 724 m2
130000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia724
Cena za m²179.56 zł/m²

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy. UL. Chabrowa Powierzchnia 724m2.

Działka - Częstochowa, Kolonia Grabówka ul.Rybacka
Działka - Częstochowa, Kolonia Grabówka ul.Rybacka
335000 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia682
Cena za m²491.2 zł/m²

Działka budowlana, ogrodzona w cichej i spokojnej okolicy. Właściciel - telefon kontaktowy 60********69.

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy
Sprzedam działkę z warunkami zabudowy
259000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 986
Cena za m²64.98 zł/m²

Dziektarzew .gm. Lutomiersk .Działka położona w cichej i spokojnej okolicy,3 kilometry od Lutomierska

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
249000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 212
Cena za m²205.45 zł/m²

Działka 1212 m2 w miejscowości Dominów gmina Głusk województwo lubelskie. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu domków jednorodzinnych. Pośrednikom dziękujemy.

Tanio
Tanio
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²53 zł/m²
Powierzchnia1500 m²
Typbudowlana

Sprzedam działkę budowlaną w Dobrzejewicach. Działka goła bez przyłączy. Blisko las, niedaleko szkoła, sklep, ośrodek zdrowia. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy.

Sprzedam działkę Grala Dąbrowizna k. Siedlec
Sprzedam działkę Grala Dąbrowizna k. Siedlec
231325 zł
16 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia9 253
Cena za m²25 zł/m²

Na sprzedaż działka w miejscowości Grala-Dąbrowizna koło Siedlec w cichej i spokojnej okolicy. Działka ma 9253 m2 w tym 493 m2 urokliwego lasu. Działka rolna pod zabudowę.

Działka nad rzeką Grabią
Działka nad rzeką Grabią
49999 zł
Łask 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia4 800
Cena za m²10.42 zł/m²

Witam Sprzedam działkę nad rzeką Grabią,działka położona w cichej i spokojnej okolicy,bez mediów. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Ziemia rolna 8,26 ha
Ziemia rolna 8,26 ha
450000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia82 600
Cena za m²5.45 zł/m²

Witam Mogę zaoferować piękna działkę pod inwestycje lub dom w środku lasu .Ziemia rolna. Działka otoczona lasem w cichej i spokojnej okolicy. W OKOLICY JEZIORA Dobra inwestycja . Mąkoszyn

Piękna działka budowlana 1504 m2
Piękna działka budowlana 1504 m2
300000 zł
Tarnowskie Góry 14 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 504
Cena za m²199.47 zł/m²

Witam Mam do zaoferowania działkę budowlana w Boruszowicach koło Tarnowskich Gór. Działka położona przy lesie w pięknej, cichej i spokojnej okolicy.

Sprzedam działkę 12 arów, Rzęgnowo
Sprzedam działkę 12 arów, Rzęgnowo
62000 zł
20 dni plecy
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 099
Cena za m²56.41 zł/m²

Sprzedam działkę 12 arów Lokalizacja: Nieruchomość położona we wsi Rzęgnowo, gmina Dzierzgowo, powiat mławski, województwo mazowieckie. Działka o powierzchni 1199 m2, położona w cichej i spokojnej okolicy. Dane techniczne: Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania, Teren zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej z usługami nieuciążliwymi. Działka posiada ogrodzenie panelowe z trzech stron, Możliwość zakupu działki z projektem domu parterowego pow. użytkowa 162 m2 z pozwoleniem na budowę ważne od 17.01.2022 (Kwota działki z projektem 65 tyś zł) Więcej informacji pod numerem telefonu: 69*******31 50*******65 Działka położona w cichej i spokojnej okolicy.

Dzialka budowlana Borek Kamienny
Dzialka budowlana Borek Kamienny
95000 zł
4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 395
Cena za m²68.1 zł/m²

Sprzedam dzialkę w cichej, malowniczej okolicy. Działka o numerze 444/4 zlokalizowana w Borku Kamiennym.  Działka znajduje się w cichej spokojnej okolicy, niedaleko lasy, blisko do jeziora około 1km, w pobliżu szkoła. Działka znajduje się na obrzeżach wioski, poza centrum, wzdłuż działki biegnie ścieżka rowerowa. Media: Prąd i woda na dzialce. Dla dzialki wydane warunki zabudowy na budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego całorocznego.

Działka budowlana uzbrojona 10 ar , Gwoździce
Działka budowlana uzbrojona 10 ar , Gwoździce
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 036
Cena za m²144.79 zł/m²

Witam. Sprzedam działkę budowlaną w cichej i spokojnej okolicy blisko Krapkowic i Opola w miejscowości Gwoździce ul. Opolska. Działka jest uzbrojona - prąd , woda, kanalizacja. Działka jest jedną z dziesięciu działek na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Posiada drogę dojazdową utwardzoną. Polecam to miejsce szczególnie dla kogoś kto szuka spokojnej, otoczonej naturą okolicy do zamieszkania a jednocześnie blisko dużego miasta . Działka w kształcie kwadratu

Działka budowlana, 2 900 m2, Lubań
Działka budowlana, 2 900 m2, Lubań
319900 zł
2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 908
Cena za m²110.01 zł/m²

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni około 2900 m2 w atrakcyjnym położeniu okolic Harcerskiej Góry w Uniegoszczy, w cichej i spokojnej okolicy. Działka ma przeznaczenie (MN) - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Działka budowlana w Piaski Brzóstowskie okolice Ostrowca
Działka budowlana w Piaski Brzóstowskie okolice Ostrowca
50000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²50 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000m2. Działka położona w cichej spokojnej i atrakcyjnej okolicy, obok lasu. Do miasta (Ostrowca Świętokrzyskiego) 8km. Działka ogrodzona. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu

Działka budowlana 1005m Sieroszewice
Działka budowlana 1005m Sieroszewice
105000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 005
Cena za m²104.48 zł/m²

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1005 m². Działka znajduje się w Sieroszewicach przy ulicy Wspólnej nr26/18. Działka mieści się w spokojnej i cichej okolicy, więcej informacji udzielę telefonicznie.

Sprzedam działkę budowlaną
Sprzedam działkę budowlaną
160000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 982
Cena za m²80.73 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 1982 m2. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu szkoła, kościół, sklep. Działka nr 159/22. Więcej informacji pod numerem telefonu (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana na sprzedaż Mętów/Głusk
Działka budowlana na sprzedaż Mętów/Głusk
416500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 450
Cena za m²170 zł/m²

Działka budowlana o powierzchni 24,5 ar, w spokojnej i cichej okolicy Gmina Głusk, obręb Mętów. Działka w pełni uzbrojona (gaz, prąd, woda). Cena - 17 tys/ar Więcej informacji pod nr telefonu

Sprzedam działkę gm.  Szczerców
Sprzedam działkę gm. Szczerców
85000 zł
Bełchatów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia2,40
Cena za m²35416.67 zł/m²

Sprzedam działkę o pow. 0,24 ha położoną na Podkluczu gmina Szczerców, dojazd drogą asfaltową. Działka w cichej i spokojnej okolicy. Zapraszam do kontaktu.

Działka 1400m2 Brodnica Karbowo ul. Fiołkowej
Działka 1400m2 Brodnica Karbowo ul. Fiołkowej
250000 zł
Brodnica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²178.57 zł/m²

Sprzedam piękna działkę o powierzchni 1400m2 w cichej i spokojnej okolicy przy lesie Media przy działce ( prąd woda i kanalizacja) Działka częściowo ogrodzona Działka znajduje się przy ulicy Fiołkowa Z warunkami zabudowy

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
45000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 450
Cena za m²31.03 zł/m²

Sprzedam działkę w miejscowości topólka. Działka częściowo zalesiona. Idealne miejsce, do budowy domku letniskowego. Działka w cichej i spokojnej okolicy. W najbliższym sąsiedztwie, znajdują się domki letniskowe. Działka o pow. 1450m. Do najblizeszego jeziora 15 min. Spacerkiem.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
17000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 100
Cena za m²2.39 zł/m²

Atrakcyjna działka 71ar,blisko lasu w cichej i spokojnej okolicy,okolo 1km od wjazdu na autostradę,możliwość podziału na mniejsze działki.info nr.5********23

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²25 zł/m²
Powierzchnia3000 m²
Typrolna

Sprzedam działkę o powierzchni do 3000m2 we wsi Starowlany (gm.Kuźnica). Możliwość zabudowy, działka położona w cichej i spokojnej okolicy. Więcej informacji pod nr tel *********

Działka budowlana rolna w Zadrożu 0,68 ha
Działka budowlana rolna w Zadrożu 0,68 ha
290000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia6 800
Cena za m²42.65 zł/m²

Mam do sprzedania działkę budowlano-rolną o powierzchni 68 arów. Szerokość działki to 20 m. Działka położona w spokojnej i cichej okolicy. Wszystkie media.

Sprzedam działkę - możliwość zabudowy
Sprzedam działkę - możliwość zabudowy
75000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 300
Cena za m²57.69 zł/m²

Na sprzedaż widoczna na zdjęciu działka w miejscowości Racławice Śląskie, woj.opolskie. Powierzchnia 13arów. Działka nie jest uzbrojona, media na granicy działki. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy z widokiem na góry opawskie. Bliskie sąsiedztwo granicy Państwa.

Sprzedam działkę SADLINKI koło Kwidzyna
Sprzedam działkę SADLINKI koło Kwidzyna
129000 zł
13 dnia plecy
Pow. działki3171
Rodzaj działkiRolna
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Sprzedam działkę w miejscowości SADLINKI, położoną kilka km od Kwidzyna. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy w niedalekiej odległości od zabudowań. Droga dojazdowa gminna.