Działka w cichej okolicy

Sortowanie:
Znaleziony: 3735 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka w cichej okolicy
Działka w cichej okolicy
455000 zł
nowe Jaworzno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 008
Cena za m²261.98 zł/m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 4008 m2w Jaworznie Jeziorkach przy ulicy Insurekcji Kościuszkowskiejw okolicy lasów i pól oraz Użytku Ekologicznego Chomika Europejskiego zapewniającego spokój i brak możliwości innych inwestycji w koło działki.Działka jest objęta wyłożonym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego "JEZIORKI"w którym jest ujęta jako „tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej”Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 40 na 100 metrów.Możliwość podziału działki na dwie mniejsze.Teren płaski.Do działki doprowadzone jest ujęcie wody.Prąd w drodze.Dojazd drogą asfaltową.Cena do negocjacji.

Działka w cichej okolicy
Działka w cichej okolicy
425000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogautwardzona

Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Osowcu gmina Żabia Wola. Kształt kwadratu o wymiarach 33 x 30,30, dojazd utwardzony media - prąd, woda i gaz w drodze przy działce. Jest miejscowy plan zagospodarowania, który przewiduje : - zachowanie powierzchni biologicznie czynnej min. 60% - wysokość max 3 kondygnacje ( w tym poddasze użytkowe ) - dopuszcza się lokalizację budynków gospodarczych i garaży    w granicy działki. Lokalizacja dobrze skomunikowana z Warszawą, dojazd S8,  W okolicy szkoła podstawowa, przystanek autobusowy, sklepy więcej ofert na - www.********* Polecam ! Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą przede wszystkim od właściciela nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00, Sobota 9.00 - 15.00 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka w cichej okolicy Lochowa
Działka w cichej okolicy Lochowa
120000 zł
Łochów 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²120 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną (470/13 lub 470/19) z udziałem w drodze dojazdowej w Łochowie ulica Sloneczna, powierzchnia 1000m2 Działka budowlana pod zabudowę jednorodziną, 21,4mx46,8m W sąsiedztwie nowo budowane domy jednorodzinne i letniskowe Otoczenie doliny Liwca (2km) Natura2000 i Pałac Folwark Łochów Dojazd do działki ulica asfaltową następnie wewnętrzna droga utwardzona. Prąd w drodze Dojazd do stacji PKP około 3km, do trasy s8 16km do Warszawy 65km. Więcej info udzielę tel. Zapraszam do obejrzenia. Ostanie zdj przedstawia działki po drugie stronie wspólnej drogi gdzie już są prowadzone budowy.

Piękna działka w cichej okolicy obok lasu
Piękna działka w cichej okolicy obok lasu
171000000 zł
Siedlce 30+ kilka dni temu

Proponujemy na sprzedaż dużą i zieloną działkę w Siedlcach przy ul. Jagodowej.Działka w malowniczej i cichej okolicy przy lesie Sekulskim. Bezpośrednio na działce piękne nasadzenia, duże i okazałe drzewa m. in. dęby.W przyszłości szybki dojazd do autostrady A2.Działka zostanie podzielona po indywidualnych ustaleniach ze stroną kupującą co do powierzchni nieruchomości.. Istnieje możliwość zakupu o wymiarach od 5200 m2 do 5700 m2.Zapraszam do kontaktu.Mariusz Oleszczuk,600 733 837INVESTOR NIERUCHOMOŚCI SIEDLCEBezpieczna transakcja za pośrednictwem INVESTOR NIERUCHOMOŚCI BIAŁA PODLASKA:- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku,- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza,- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU,- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji.Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zalesiona działka w cichej okolicy 2km od Torunia
Zalesiona działka w cichej okolicy 2km od Torunia
365000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 459
Cena za m²250.17 zł/m²

Działka budowlana o powierzchni 1459 m2 z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub nieuciążliwe usługi towarzyszące zabudowie mieszkaniowej, położona w miejscowości Złotoria przy ulicy Wspólnej. Cicha, spokojna okolica, nieruchomość położona około 2 km od granic administracyjnych Torunia. Dojazd do działki drogą nieutwardzoną odległość od drogi utwardzonej to około 30m. Prąd, woda, kanalizacja i gaz znajdują się drodze. Ofertę stanowi działka numer 470. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszcza się na niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi. Dopuszczalne przeznaczenie uzupełniające - nieuciążliwe usługi towarzyszące zabudowie mieszkaniowej; drogi wewnętrzne, przepompownie, stacje transformatorowe. Obowiązek realizacji zabudowy o maksimum dwóch kondygnacjach nadziemnych, przy czym druga kondygnacja stanowić powinna poddasze użytkowe, o maksymalnej wysokości całkowitej budynku = 9,0m. Dla projektowanych obiektów mieszkalnych, jednorodzinnych ustala się stosowanie dachów dwu lub czterospadowych o równym kącie symetrycznych połaci o kącie nachylenia od 35° do 45°. Plan nakazuje lokalizację garaży i pomieszczeń usługowych i gospodarczych jako wbudowane lub dobudowane do bryły budynku, tworząc z nią zwartą całość architektoniczną, dopuszcza realizację garaży i budynków gospodarczych wolnostojących i przy granicy działki z działką sąsiednią, z dachem o kącie nachylenia dachu od 20°-40°. Powierzchnię biologicznie czynną określa się na minimum 50% powierzchni działki budowlanej, a maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 30% powierzchni działki.  Doskonała lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Złotoria pod Toruniem. W otoczeniu inne domy wolnostojące zamieszkane głównie przez rodziny z dziećmi. W pobliżu między innymi sklepy spożywcze, supermarkety, restauracja, Szkoła Podstawowa, apteka. Dojazd do Torunia zajmuje kilka minut. Sowa Nieruchomości działa w ramach sieci franczyzowej Centrum Pośrednika, jednakże wykonuje czynności związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we własnym imieniu i na własne ryzyko. Sowa Nieruchomości jest jedynym podmiotem odpowiedzialnym za należyte wykonanie umów pośrednictwa i dokonywane w związku z prowadzoną działalnością czynności. Centrum Pośrednika nie odpowiada za działania pośrednika, jednakże w trosce o jakość usług świadczonych przez podmioty działające w ramach sieci franczyzowej - przyjmuje wnioski, skargi i uwagi dotyczące tych podmiotów drogą elektroniczną lub telefonicznie (użyj formularza kontaktowego).

Działka w cichej okolicy Zegrze Serock bezpośredni
Działka w cichej okolicy Zegrze Serock bezpośredni
169999 zł
21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²212.5 zł/m²

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w spokojnej okolicy, nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, w miejscowości Skubianka ul. Lawendy gmina Serock. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela, bez pośredników. Adres: ul. Lawendy, 05-140 SkubiankaNr działki: 389/27 obręb 0020Powierzchnia: 800m2Wymiary: 26x31Dojazd: droga asfaltowa + wewnętrzna 100 m. droga gruntowa (współudział w drodze)Media: prąd na sąsiedniej działce, woda-własne ujęcie, szamboPrzeznaczenie: teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną/bliźniaczą. Link do prezentacji video działki:s://youtu.be/VzFqY4QPqHA Ogromnym atutem działki jest kameralne położenie w otoczeniu lasów oraz piękny widok. Wyjątkowa, zielona okolica. Cisza i spokój. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. W otoczeniu pola, łąki, lasy, natura, ale także swobodny dostęp do usług publicznych, sklepów, czy też innych atrakcji, co pozwoli stworzyć przyjemne miejsce do wypoczynku, czy pracy zdalnej. Okolica to spokojne miejsce, które pokocha każdy ceniący sobie spokój i bliskość natury. Spacerem można dojść do rzeki Narew i  Jeziora Zegrzyńskiego. Skubianka to miejscowość oddalona: - 20 min od granicy Warszawy (21 km) i 37 min od Centrum Warszawy (32 km), - 8 min od plaży w Zegrzu (8 km), - 3 min od rzeki Narew (1 km), - 3 min od lokalnych sklepów (Lewiatan, Groszek, ABC) (1 km), - 7-8 min od kilku szkół podstawowych (najbliższe trzy szkoły oddalone o 5 km, 6 km oraz 7 km), - 8 min od Serocka (8 km), - 12 min od Legionowa (12 km), - 5 min do stacji PKP Zegrze południowe (5 km) z dogodnym dojazdem do Warszawy (bezpośredni pociąg jedzie 50 do stacji Warszawa Zachodnia), W niedalekiej odległości inne atrakcje: strzelnica, basen, SPA, a także kościoły, apteki, kwiaciarnie, restauracje, fastfoody, Urząd Miast i Gminy Serock itp. Zapraszam do obejrzenia nieruchomości!

Działka w cichej okolicy Cedry W. 15min od Gdańska
Działka w cichej okolicy Cedry W. 15min od Gdańska
219000 zł
16 dni plecy

Dzień dobry. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-usługową o powierzchni 1014m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 38m x 27m. Dwa kąty proste w działce ułatwiają jej zagospodarowanie. Działka znajduje się:- w małym osiedlu domków jednorodzinnych tuż przy lokalnej, oświetlonej drodze asfaltowej w sąsiedztwie ogródków działkowych co gwarantuje zieleń, ciszę i pewność sąsiedztwa,- 350m od właśnie budowanego nowoczesnego przedszkola w Cedrach Wielkich, - 700m od szkoły podstawowej wraz z piękną, nowoczesną halą widowiskowo-sportową, siłownią i biblioteką,- 5 km od mariny w Błotniku przy Martwej Wiśle,- 15 minut drogi od centrum Gdańska,- 15 minut drogi do Pruszcza Gdańskiego,- 15 minut drogi do najpiękniejszych plaż w Europie – Sobieszewa- po 500 m do dwóch sklepów,- tuż przy ścieżce rowerowej, która można dojechać do samego Gdańska lub nad Wisłę,- w miejscowości gminnej z: siedzibą urzędu gminy, posterunku policji, szkoły, kościoła, przedszkola, Żuławskiego Ośrodka Kultury (który oferuje wiele atrakcji i rozrywek zarówno dla dorosłych jak i dzieci), straży pożarnej, ośrodka zdrowia, gabinetu dentystycznego – wszystko w promieniu do 1km. Działka jest w pełni uzbrojona: - prąd 50 cm od działki, a dodatkowo w narożniku działki jest zaprojektowana szafka elektroenergetyczna,- gaz tak samo - 1 m od działki, - kanalizacja i wodociąg są WPROWADZONE w działkę w postaci przykanalika i studni wodomierzowej, co oznacza, że nie ma konieczności projektowania i wykonywania przyłącza (oszczędność kilkanaście tysięcy), - światłowód 5 m od działki.Zapisy obecnego planu zagospodarowania przestrzennego pozwalają na budynek o maksymalnych wymiarach 18,7m na 11m co pozwala na wybudowanie sporego bliźniaka. Potencjalnie jest możliwość budowy dwóch budynków. Na dniach wchodzi w życie nowy plan zagospodarowania przestrzennego, który oprócz funkcji mieszkaniowej  przewiduje również możliwość zabudowy usługowej.Wraz z działką udział w drodze wewnętrznej o szerokości 8m, służy ona jako dojazd do jedynie 5 działek i jest utwardzona płytami drogowymi. Możliwa pomoc w sporządzeniu odpowiedniej dokumentacji w celu uzyskaniu pozwolenia na budowę, poprzez obsługę geodezyjną, aż do odbioru. Zapraszam do kontaktu po szczegóły oferty i na prezentację.

Działka w cichej okolicy Cedry W. 15min od Gdańska
Działka w cichej okolicy Cedry W. 15min od Gdańska
228000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²232 zł/m²

Działka budowlana w Cedrach Wielkich z dogodnym dojazdem do Trójmiasta Objęta miejscowym planem zagospodarowania jako mieszkaniowa.Pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą.Opis:- kształt prostokątny- powierzchnia zabudowy do 40%- teren płaski, niezabudowany, pokryty trawą- przy drodze gminnej asfaltowej- w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna- media: woda ( przyłącze wyprowadzone na działkę), prąd, gaz, światłowód- kanalizacjaLokalizacja:- ciche, spokojne miejsce przy bocznej uliczce - Cedry Wielkie, siedziba gminy Cedry Wielkie- pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół, ośrodek kultury, sklepy itd.- tereny zielone i rekreacyjne w pobliżu, marina, ścieżki rowerowe- 200 m do drogi wojewódzkiej 227- 5 min do węzła trasy S7- 15 min do Gdańska i Pruszcza Gdańskiego- 15 min do nadmorskiej plaży SobieszewoZapraszam do kontaktu po szczegóły oferty i na prezentację nieruchomości.Kontakt dostępny 7 dni w tygodniu.Nieruchomość zweryfikowana, oferta z gwarancją bezpiecznej transakcji.Pomagamy w uzyskaniu finansowania kredytowego.

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
180000 zł
30+ kilka dni temu

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe (np. Bezpieczny Kredyt 2%).   PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o regularnym kształcie w spokojnej okolicy w gminie Godziesze Wielkie.   DZIAŁKA ·        wymiary: ok. 27x43m, ·        przeznaczenie: działka budowlana, ·        woda, prąd w drodze, a gaz bezpośrednio na działce, ·        kanalizacja: szambo. Działka znajduje się w cichej okolicy (naprzeciwko jest las). W bliskiej odległości są niezabudowane działki lub zabudowa domów jednorodzinnych.   LOKALIZACJA ·        5 km od miejscowości Godziesze Wielkie, ·        9 km do miasta Kalisz. Opiekunem oferty jest: Maciej Krzemiński Tel. 507 763 887 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI! Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis. PRIME FINANCE TO : KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka w cichej okolicy Zegrze Serock bezpośrednio Prezentacja video
Działka w cichej okolicy Zegrze Serock bezpośrednio Prezentacja video
16999900 zł
Serock 21 dni plecy

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w spokojnej okolicy, nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego, w miejscowości Skubianka ul. Lawendy gmina Serock. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela, bez pośredników. Adres: ul. Lawendy, 05-140 Skubianka Nr działki: 389/27 obręb 0020 Powierzchnia: 800m2 Wymiary: 26x31 Dojazd: droga asfaltowa + wewnętrzna 100 m. droga gruntowa (współudział w drodze) Media: prąd na sąsiedniej działce, woda-własne ujęcie, szambo Przeznaczenie: teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną/bliźniaczą. Link do prezentacji video działki: Ogromnym atutem działki jest kameralne położenie w otoczeniu lasów oraz piękny widok. Wyjątkowa, zielona okolica. Cisza i spokój. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. W otoczeniu pola, łąki, lasy, natura, ale także swobodny dostęp do usług publicznych, sklepów, czy też innych atrakcji, co pozwoli stworzyć przyjemne miejsce do wypoczynku, czy pracy zdalnej. Okolica to spokojne miejsce, które pokocha każdy ceniący sobie spokój i bliskość natury. Spacerem można dojść do rzeki Narew i Jeziora Zegrzyńskiego. Skubianka to miejscowość oddalona: - 20 min od granicy Warszawy (21 km) i 37 min od Centrum Warszawy (32 km), - 8 min od plaży w Zegrzu (8 km), - 3 min od rzeki Narew (1 km), - 3 min od lokalnych sklepów (Lewiatan, Groszek, ABC) (1 km), - 7-8 min od kilku szkół podstawowych (najbliższe trzy szkoły oddalone o 5 km, 6 km oraz 7 km), - 8 min od Serocka (8 km), - 12 min od Legionowa (12 km), - 5 min do stacji PKP Zegrze południowe (5 km) z dogodnym dojazdem do Warszawy (bezpośredni pociąg jedzie 50 do stacji Warszawa Zachodnia), W niedalekiej odległości inne atrakcje: strzelnica, basen, SPA, a także kościoły, apteki, kwiaciarnie, restauracje, fastfoody, Urząd Miast i Gminy Serock itp. Zapraszam do obejrzenia nieruchomości!

Działka w cichej i spokojnej okolicy
Działka w cichej i spokojnej okolicy
205000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 750
Cena za m²57.33 zł/m²

Kontakt Alicja Skonieczna tel. (użyj formularza kontaktowego) NOWA, NIŻSZA CENA! W swojej ofercie posiadamy działkę w urokliwym miejscu, graniczącą z linią brzegową jeziora. Działka ta położona jest w miejscowości Płocice, gm. Lipusz. Dojazd do działki (pokazany na zdjęciu), prowadzony jest drogą gminną wśród zabudowań. Jeżeli szukasz miejsca do odpoczynku, w cichej i spokojnej okolicy, ta działka jest właśnie dla Ciebie. Powierzchnia działki to 3750 m2. Kontakt: Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
265000 zł
Jaworzno 12 dnia plecy

Szanowni Państwo wyjątkowa oferta! Działka budowlana z rozpoczętą budową na wyciągnięcie ręki! W cenie działki pełna dokumentacja m.in.: pozwolenie na budowę, projekt domu... CENA DO NEGOCJACJI!! Jeśli poszukują Państwo działki w cichej i spokojnej okolicy, to ta ofert jest dla Państwa!!! Działka zlokalizowana jest w Jaworznie - Ciężkowicach. OPIS DZIAŁKI:Działka o powierzchni 904 m2Działka w kształcie trapezu o wymiarach 47m x 36m x 23m x 28mDroga dojazdowa we współudziałach (udział w cenie)Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej)Działka płaskaNa działce - w centralnej części - rozpoczęta budowę domu jednorodzinnego (fundamenty)W cenie projekt domu jednorodzinnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym o powierzchni użytkowej 206,63m2 (parter 113,91m2, piętro 92,72m2) MEDIA:prąd na działcewoda i kanalizacja w drodze wewnętrznej CENA:265,000 zł (cena do negocjacji z konkretnym klientem) LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w idealnym miejscu, z dala od ruchliwych ulic, a jednak pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki (przystanek autobusowy 270m (3 minuty pieszo), ośrodek jeździecki 600m, sklep ogólnospożywczy 650m, przedszkole 1,2km, szkoła podstawowa 1,5km, apteka 1,6km, parking przy Dolinie Żabnika 1,6km, Park Gródek 4,6km, ). Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: Tel.: +48 607-984-194 @: Dla naszych Klientów mamy przygotowane bardzo korzystne rabaty na zakupy w Leroy Merlin. Szczegóły w naszym biurze lub pod numerem telefonu 607-984-194. Współpracujemy z: - Doświadczonymi doradcami kredytowymi - Uznanymi firmami ubezpieczeniowymi - Kancelariami notarialnymi (specjalne zniżki dla naszych klientów) Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i zalecamy jej weryfikację.

Działka w cichej i spokojnej okolicy!
Działka w cichej i spokojnej okolicy!
170000 zł
7 dni plecy

OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka o powierzchni 3338m2, położona w Trzepowie tuż obok Przywidza. W okolicy znajdziemy liczne tereny zielone, które umożliwiają aktywne spędzanie czasu wolnego. Działka objęta jest warunkami zabudowy, dla inwestycji polegającej na budowie 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą. Nowa zabudowa, która powstanie na terenie działki gwarantuje widok na tereny zielone z każdego okna. Na sąsiednich działkach znajdziemy niską zabudowę jednorodzinną, która gwarantuje cichą i spokojną okolice. Istnieje bezpośredni dojazd do działki utwardzoną drogą. ATUTY:- zielona okolica- płaski teren - w okolicy jedyne zabudowa jednorodzinna - brak miejscowego planu zagospodarowania LOKALIZACJA:Działka położona w spokojnej, cichej okolicy, która świetnie sprawdzi się jako miejsce odpoczynku. Trzepowo oferuje zaplecze handlowo-usługowe tj. sklepy spożywcze oraz szkoła podstawowa. Nieruchomość oddalona jest zaledwie 40 minut drogi od Gdańska.Zapraszam na prezentację!Patrycja Leonowicz PH741774

Działka Budowlana w Cichej, Spokojnej Okolicy!
Działka Budowlana w Cichej, Spokojnej Okolicy!
183680 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 148
Cena za m²160 zł/m²

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - KOTY, PRZY LASIE! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona w Tworogu - dzielnica Koty. Urokliwa, cicha okolica, z dala od zgiełku ulicznego, z widokiem na las, oaza spokoju. Działka w kształcie prostokąta, media: prąd na działce, gaz w drodze, woda, dojazd do działki drogą prywatną - udział drogi w cenie działki. Bardzo dobra lokalizacja, świetny dojazd do Tarnowskich Gór, Lublińca ,Bytomia ,Gliwic,Zabrza i ościennych miast - 59 km od Katowic, 15 km od Lublińca, 17 km od Tarnowskich Gór, 51 km od Częstochowy.Agent prowadzący ofertę: Agnieszka Toś-Przybyłek, tel. (użyj formularza kontaktowego)Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Toś-Przybyłek (licencja nr: 21733).Oferujemy bezpłatną i fachową pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka Budowlana w Cichej, Spokojnej Okolicy!
Działka Budowlana w Cichej, Spokojnej Okolicy!
183680 zł
30+ kilka dni temu

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - KOTY, PRZY LASIE!Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona w Tworogu - dzielnica Koty.Urokliwa, cicha okolica, z dala od zgiełku ulicznego, z widokiem na las, oaza spokoju.Działka w kształcie prostokąta, media: prąd na działce, gaz w drodze, woda, dojazd do działki drogą prywatną - udział drogi w cenie działki.Bardzo dobra lokalizacja, świetny dojazd do Tarnowskich Gór, Lublińca ,Bytomia ,Gliwic,Zabrza i ościennych miast - 59 km od Katowic, 15 km od Lublińca, 17 km od Tarnowskich Gór, 51 km od Częstochowy. Agent prowadzący ofertę: Agnieszka Toś-Przybyłek, tel. 533 777 965 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Toś-Przybyłek (licencja nr: 21733). Oferujemy bezpłatną i fachową pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy
130000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²62 zł/m²
Powierzchnia1047 m²
Typbudowlana

Sprzedam działkę budowlaną w rejonie górskim w miejscowości Długopole Górne woj. Dolnośląskie powiat Kłodzki. Działka o powierzchni 10 ar (1000 m2). Obok działki znajduję się przyłącz prądu. Dojazd do działki drogą gminną. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, usługi turystyki i agroturystyki. Działka w kształcie prostokąta. Typ własności: Odrębna własność. Działka znajduje się u podnóży Masywu Śnieżnika z pięknym widokiem na góry w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości od działki znajduje się Snieżnicki Park Krajobrazowy, Rezerwaty, Uzdrowiska, Parki Zdrojowe, Singeltracki, Wieże widokowe, Ośrodki narciarskie, Wodospady, Zjeżdzalnia Grawitacyjna, Muzeum Tvrz Hanička, Orlické hory, Obiekty historyczne Tvrz Hanička, Tereny spacerowe - Bartošovice v Orlických horách, najdłuższy most wiszący na świecie - Sky Bridge 721 - Dolní Morava. Zapraszam do kontaktu!

Działka budowlana w cichej okolicy przy Śnieżniku
Działka budowlana w cichej okolicy przy Śnieżniku
6800000 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę budowlaną w rejonie górskim w miejscowości Domaszków woj. dolnośląskie powiat Kłodzki. Działka o powierzchni 10,0 ar (1000 m2). Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który stanowi zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, usługi turystyki i agroturystyki. Prąd i woda znajduje się w pobliżu działki. Działka w kształcie prostokąta. Działka znajduje się u podnóża Masywu Śnieżnika z pięknym widokiem na góry w cichej i spokojnej okolicy. Bardzo dobra komunikacja na działkę. W pobliskiej odległości znajduje się stacja kolejowa Domaszków. W niedalekiej odległości od działki znajduje się Snieżnicki Park Krajobrazowy, Rezerwaty, Uzdrowiska, Parki Zdrojowe, Singeltracki, Wieże widokowe, Ośrodki narciarskie, Wodospady, Zjeżdzalnia Grawitacyjna, Muzeum Tvrz Hanička, Orlické hory, Obiekty historyczne Tvrz Hanička, Tereny spacerowe - Bartošovice v Orlických horách, najdłuższy most wiszący na świecie - Sky Bridge 721 - Dolní Morava. Zapraszam do kontaktu!

Wymiarowa działka w spokojnej i cichej okolicy
Wymiarowa działka w spokojnej i cichej okolicy
165500 zł
9 dni plecy

WYMIAROWA DZIAŁKA W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICYDo sprzedania 1324m2 działka położona w rozwijającej się miejscowości blisko Tłuszcza.W okolicy domy jednorodzinne,łąki, lasy.To idealne miejsce na odpoczynek jak i do zamieszkania.CENA DO NEGOCJACJI !Działka z wydanymi warunkami, ale trzeba wystąpić jeszcze raz.Wymiary działki: 46x28,8 Służebność w drodze.Media: prąd, gaz w głównej drodze gminnej światłowódOkoło 1km szkoła.Do sprzedania również mniejsza działka 859m2 za cenę 124 tysiące.Zapraszam do kontaktu i prezentacji działki.Lokalizacja: KruszePowierzchnia: 1324 m2, Rodzaj działki: budowlana, Cena: 165 500 zł ( 125 zł/m2 )Cena podlega negocjacjiPowierzchnia w hektarach: 0,13 ha, położenie: wśród domów jednorodzinnych,łąk i lasów, dojazd: utwardzony, dojazd (opis): służebność w drodze, media: prąd, kanalizacja: brak, woda: brak, elektryczność, wymiary działki: 46x28,8, Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania: Agent prowadzący: Sylwia Serwackatel.: 508561848Grupa PL Nieruchomości - Wołomińskie Centrum Nieruchomościtel.: 508 561 839Dyżur telefoniczny w każdy dzień tygodnia do godziny 21:00 pod numerem 508 561 839.Godziny otwarcia: pon. - pt.: 9:00 - 19:00; sob.: 9:00 - 14:00--- Zapraszamy ---

Działka w bardzo cichej okolicy, blisko lasu.
Działka w bardzo cichej okolicy, blisko lasu.
269000 zł
Bojano 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż: Urocza działka w miejscowości Bojano!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję - działkę położoną w malowniczej miejscowości Bojano, w województwie pomorskim. Działka o powierzchni 1039 m2 jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą.Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co zapewnia wyjątkową atmosferę i możliwość odpoczynku wśród pięknej przyrody. Jest to idealne miejsce do budowy swojego wymarzonego domu lub letniej rezydencji.Z jednej strony działki rozpościera się malowniczy widok na pobliskie lasy. Teren jest płaski i łatwy do zagospodarowania, co daje dużą swobodę w projektowaniu i aranżacji przestrzeni zgodnie z własnymi preferencjami oraz doskonale nasłoneczniony przez większość dnia.Działka posiada wydane warunki zabudowy, co bardzo ułatwia proces budowy.- budynek parterowy z poddaszem użytkowym lub nieużytkowym- wysokość max do 9m- dach dwuspadowy od 30 do 45 stopni- pow. zabudowy do 200 m2Miejscowość Bojano oferuje również wiele atrakcji i udogodnień. W jej bliskim sąsiedztwie znajdują się jeziora, które są idealne dla miłośników sportów wodnych i rekreacji na świeżym powietrzu. W okolicy można również znaleźć liczne szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu.Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. To idealna szansa na posiadanie swojego własnego kawałka natury w tej urokliwej okolicy. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na oglądanie działki. Nie przegap tej okazji!Chcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?Zadzwoń pod numer 58 558 53 53 lub 784 008 353. Możesz także do nas napisać.W naszej bazie znajdziesz najwięcej aktualnych ofert z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia.Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie, Kościerzynie, Chojnicach i Starogardzie Gdańskim. Pracujemy również w soboty.Zaufaj profesjonalistom i kupuj bezpiecznie!

Działka rolno-budowlana w cichej okolicy - 1,56 ha
Działka rolno-budowlana w cichej okolicy - 1,56 ha
199000 zł
30+ kilka dni temu

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe (np. Bezpieczny Kredyt 2%). PRIME-NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w spokojnej okolicy w Starych Grądach. DZIAŁKA ·       wymiary: 50x312m, ·       przeznaczenie: działka rolno-budowlana, ·       klasa: IV, V, VI, las, Działka znajduje się w cichej okolicy, w otoczeniu lasów. Na działce znajduje się las – 5000 m2. LOKALIZACJA ·       5 km do trasy Kalisz-Konin ·       15 km do autostrady A2, ·       20 km do miasta Konin, ·       28 km do miasta Kalisz. Najbliższe zabudowania w odległości 300m. DODATKOWE INFORMACJE Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. Opiekunem oferty jest: Piotr Skórecki Tel. 605 685 868 JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI! Nasze usługi to gwarancja weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, doradzamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zakupu nieruchomości, współpracujemy z 17 bankami, za usługi finansowe nie pobieramy wynagrodzenia. W przypadku skorzystania z finansowania zakupu nieruchomości za pośrednictwem Prime Finance wycena nieruchomości gratis. PRIME FINANCE TO : KREDYTY HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, FIRMOWE; LEASINGI; UBEZPIECZENIA - NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, KOMUNIKACYJNE, FIRM, UPRAW ; POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI; ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w cichej okolicy domów jednorodzinnych - Kalna
Działka budowlana w cichej okolicy domów jednorodzinnych - Kalna
21000000 zł
30+ kilka dni temu

WYŁĄCZNOŚĆ!Nieruchomość zlokalizowana w Kalnej, składająca się z działki budowlanej o powierzchni 1069 m2.Działki położone w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.W MPZP zlokalizowana w jednostce ME (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej niskiej intensywności).Możliwość zabudowy 15%, tereny biologicznie czynne 70%.Wysokości budynków do 10 m, minimalna działka 600 mkw, na każde mieszkanie 2 miejsca parkingowe, dachy 30-45 stopni.Działka w kształcie prostokąta o wymiarach długość ok. 53 m, szerokość ok. 20 m.Media: kanalizacja, prąd, gaz, woda.Do najbliższego sklepu ok. 1 km, kompleks sportowy (boisko, kort) ok. 500 m, szkoła ok. 2 km, poczta ok. 1,4 km, do Szczyrku ok. 5 km.Kontakt: Biuro Konior 503481 437 664 714 027 biuro@szczyrk. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniej działki/nieruchomości, wykonamy projekt budowlany, poprowadzimy nadzór budowy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Powyższa oferta ma charakter informacyjny, zawarte w niej treści mogą ulec zmianie. Licencja zawodowa11876 23512 i 22649

Działka 15 ar w cichej okolicy - Glinik ul. Karnińska
Działka 15 ar w cichej okolicy - Glinik ul. Karnińska
110000 zł
Glinik 21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 511
Cena za m²72.8 zł/m²

Sprzedam działkę pod budowę domu w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu drzew i zieleni, graniczącej z tylko jednym sąsiadem. Grunt znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej z progami zwalniającymi, przyłącze energetyczne na działce, wodociąg przy drodze. Działka o powierzchni 1511 m2, nr 69/12 , obręb Glinik, gmina Deszczno, powiat gorzowski. Klasa ziemi RV. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 23m x 67m. 2 kilometry do lasu, 2 kilometry do plaży w Karninie, 8 km do centrum Gorzowa. Zainteresowanych zapraszam na oględziny. Oferta bezpośrednia, agencjom nieruchomości dziękuję - proszę nie dzwonić.

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
173900 zł
14 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 739
Cena za m²100 zł/m²

Na sprzedaż połączone na gruncie dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1739 m2, w miejscowości Radziechowy koło Żywca. Wymiary ok. 17 m x ok. 105 m. Nieruchomość lekko nachylona, w kształcie prostokąta. Niezagospodarowana, nieogrodzona, dojazd drogą gminną, asfaltową. Kanalizacja, woda i prąd w drodze. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację. Wynagrodzenie pośrednika wynosi 3% od faktycznej kwoty sprzedaży nieruchomości i płatne jest po zakończonej transakcji przez Kupującego. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC, a zawarte w nim dane mają charakter informacyjny. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Antonina Szczotka, nr licencji 24128 tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana w cichej okolicy
Działka budowlana w cichej okolicy
210000 zł
4 kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 467
Cena za m²143.15 zł/m²

Na sprzedaż działka, która w Planach Zagospodarowania Przestrzennego stanowi teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, położona w miejscowości Przybędza. Działka płaska w kształcie prostokąta, o szerokości ok. 105 m i długości ok 14 m. Nieruchomość niezagospodarowana, położona bezpośrednio przy drodze publicznej, gminnej, asfaltowej.  Prąd i kanalizacja w drodze dojazdowej, woda na działkach sąsiednich. W pobliżu luźna zabudowa jednorodzinna oraz działki niezabudowane. Nieruchomość z dala od ruchliwej drogi, z pięknym widokiem na panoramę gór i lasów.  Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację. Wynagrodzenie pośrednika wynosi 3% od faktycznej kwoty sprzedaży nieruchomości i płatne jest po zakończonej transakcji przez Kupującego. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC, a zawarte w nim dane mają charakter informacyjny. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Antonina Szczotka, nr licencji 24128 tel. (użyj formularza kontaktowego) Pomagamy w uzyskaniu kredytu

Działka leśna w cichej okolicy
Działka leśna w cichej okolicy
24500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia6 000
Cena za m²4.08 zł/m²

Działka znajduje się w miejscowości Sójki powierzchnia 0.6 Ha sprzedaje LAS razem z ZIEMIĄ gmina klonowa W lesie głównie rośnie Sosna ale rośnie też dąb i brzoza Nr działki 122 jest dojazd do drogi publicznej przy której jest prąd i woda Spokojnie można sobie wybudować domek letniskowy lub według uznania Do centrum Klonowej jest około 2km w którym znajdują się markety handlowe, do autostrady S8 jest 10km, działka jest położona w bardzo spokojnej okolicy wśród lasów i łąk

Piękna działka budowlana 1535 m2 przy ul. Spokojnej w cichej okolicy
Piękna działka budowlana 1535 m2 przy ul. Spokojnej w cichej okolicy
250000 zł
26 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 535
Cena za m²162.87 zł/m²

Duża piękna działka w popularnej, wyjątkowo cichej okolicy w Czarnym Błocie. Działka objęta Miejscowym Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Świetna lokalizacja działki - 10 km od Torunia z szybkim dojazdem DK 80 od strony Bydgoszczy. Działka o powierzchni 1535 m2 jest w kształcie prostokąta. Wymiary: szerokość: ok. 30 m, długość ok. 50 m. Położona jest przy utwardzonej drodze. W sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa oraz lasy. Sieć wodociągowa i energetyczna przy działce. Polecam i zapraszam po bliższe informacje! Typ oferty: działka na sprzedaż Cena: 250 000 zł Forma własności: własność, księga wieczysta Działka: budowlana, 1 535 m² Kształt: prostokąt; długość: 50m; szerokość: 30m; pusta, zalesiona Dojazd: drogą utwardzoną Ogrodzenie: częściowe (70%) Określone warunki zabudowy Media: prąd, woda w drodze Lokalizacja: ul. Spokojna, Czarne Błoto, Zławieś Wielka, toruński, kujawsko-pomorskie Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las, wyjątkowo cicha okolica

Działka w cichej i spokojnej okolicy
Działka w cichej i spokojnej okolicy
200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 000
Cena za m²66.67 zł/m²

Kontakt: Alicja Skonieczna tel. (użyj formularza kontaktowego) Działka położona we wsi Nowa Cerkiew, gmina Chojnice. Działka o powierzchni 3000 m2, jest to działka środkowa. W bliskiej okolicy, zabudowania domów jednorodzinnych. Na działkę, zostały wydane warunki zabudowy: - zabudowa pow. działki maksymalnie 7,5 %, - maksymalna pow. zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wynosi 180 m2. We wsi, znajduje się Szkoła Podstawowa ( około 600 m), kościół, sklep Lewiatan, boisko. Kontakt: Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski ( Chojnice ) Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Działka w cichej i spokojnej okolicy
Działka w cichej i spokojnej okolicy
240000 zł
30+ kilka dni temu

Kontakt:Alicja Skoniecznatel. 662-036-327Działka położona we wsi Nowa Cerkiew, gmina Chojnice.Działka o powierzchni 3000 m2, jest to działka środkowa. W bliskiej okolicy, zabudowania domów jednorodzinnych.Na działkę, zostały wydane warunki zabudowy:- zabudowa pow. działki maksymalnie 7,5 %,- maksymalna pow. zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wynosi 180 m2.We wsi, znajduje się Szkoła Podstawowa ( około 600 m), kościół, sklep Lewiatan, boisko.Kontakt:Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski ( Chojnice )

Duża działka w cichej spokojnej okolicy
Duża działka w cichej spokojnej okolicy
199000 zł
30+ kilka dni temu

Urokliwa działka rekreacyjna.Na dużej części działki jest młody las.Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonych• w miejscowości turystycznejDziałka rekreacyjna. Typ własności: Odrębna własność. Duża działka o powierzchni 4271 m2 w cichej spokojnej okolicyOkolica pełna lasów i urokliwych ścieżek zachęcających do spacerów.Na działce jest wodociąg, a prąd kilkanaście metrów dalej.Działka w kształcie prostokąta ma od drogi szerokość 18,5 metra, a długość około 260 metrów.Spacerem można dojść do rzeki Liwiec (2 km), gdzie można wypożyczyć kajaki.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. ZADZWOŃ: 668 861 302. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Duża działka w cichej spokojnej okolicy
Duża działka w cichej spokojnej okolicy
19900000 zł
30+ kilka dni temu

Urokliwa działka rekreacyjna.Na dużej części działki jest młody las.Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonych• w miejscowości turystycznejDziałka rekreacyjna. Typ własności: Odrębna własność. Duża działka o powierzchni 4271 m2 w cichej spokojnej okolicyOkolica pełna lasów i urokliwych ścieżek zachęcających do spacerów.Na działce jest wodociąg, a prąd kilkanaście metrów dalej.Działka w kształcie prostokąta ma od drogi szerokość 18,5 metra, a długość około 260 metrów.Spacerem można dojść do rzeki Liwiec (2 km), gdzie można wypożyczyć kajaki.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /HOCI713ZADZWOŃ:668 861 302. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka na sprzedaż w cichej okolicy
Działka na sprzedaż w cichej okolicy
95000 zł
Głogów 17 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 388
Cena za m²68.44 zł/m²

Na sprzedaż działka numer 241/6 położona w obrębie Wojszyn w gminie Pęcław o powierzchni 13.88 ara. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Do działki zostały wydane warunki zabudowy pozwalające na wybudowanie budynku jednorodzinnego wolnostojącego. Media blisko granicy działki.

Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy!
Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy!
1200000 zł
24 dnia plecy

Działka 143 o łącznej powierzchni 3291 mkw - w trakcie podziału na dwie mniejsze działki 1500 i 1791Sielski klimat wsi pod miastem!Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.1) przeznaczenie podstawowe- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca2) przeznaczenie dopuszczalne: a) usługi nieuciążliwe, wbudowane w budynki mieszkalne, jako funkcja uzupełniająca3)minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej działki: 70%;a)maksymalny procent zabudowy działki: 25%;b) maksymalną intensywność zabudowy: 0,5;4) maksymalną wysokość zabudowy:a) dla budynków mieszkalnych i usługowych: 9m / 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe;b) dla garaży i budynków pomocniczych: 4m / 1 kondygnacja;c) dla budynków gospodarczych 11m/1 kondygnacja;5) minimalną wielkość działki budowlanej:1500m2Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy
Działka budowlana w cichej spokojnej okolicy
120000000 zł
Konstancin-Jeziorna 24 dnia plecy

Działka 143 o łącznej powierzchni 3291 mkw - w trakcie podziału na dwie mniejsze działki 1500 i 1791Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• piekny widok• uzbrojonaDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Sielski klimat wsi pod miastem! Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.1) przeznaczenie podstawowe- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca2) przeznaczenie dopuszczalne: a) usługi nieuciążliwe, wbudowane w budynki mieszkalne, jako funkcja uzupełniająca3)minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej działki: 70%;a)maksymalny procent zabudowy działki: 25%;b) maksymalną intensywność zabudowy: 0,5;4) maksymalną wysokość zabudowy:a) dla budynków mieszkalnych i usługowych: 9m / 2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe; b) dla garaży i budynków pomocniczych: 4m / 1 kondygnacja; c) dla budynków gospodarczych 11m/1 kondygnacja;5) minimalną wielkość działki budowlanej:1500m2Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /FUZE444ZADZWOŃ:572 042 106. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka w cichej i spokojnej okolicy
Działka w cichej i spokojnej okolicy
148000 zł
30+ kilka dni temu

| Działka o powierzchni 1355m2, w miejscowości Pasikonie w Gminie Kampinos, czeka na nowego właściciela.Narożna działka w kształcie prostokąta o wymiarach 31,5x43m, położona przy nowo zmodernizowanej drodze Gminnej.Media: Woda na działce, prąd w przylegającej drodze.W odległości 5km prężnie rozwijająca się miejscowość Kampinos, na terenie której znajdziemy: szkołę podstawową, przedszkole, ośrodek zdrowia, Urząd Gminy, Policje, sklepy spożywcze i przemysłowe. W odległości 12km miasto Sochaczew, 6km dzieli nad od gminy Teresin i Gminy Leszno.W niedzielne popołudnie możemy się udać do domu urodzenia Fryderyka Chopina w pobliskiej Żelazowej Woli, spacerując po przepięknym parku mamy możliwość wysłuchania koncertów na żywo.Bliskość Puszczy Kampinoskiej zapewni wiele atrakcji, szlaki piesze i ścieżki rowerowe, zachwycają swoją magią o każdej porze roku.Dla miłośników jazdy konnej i osób posjonujących się tą dziedziną, okoliczne stajnie i stadniny, skrywają wiele atrakcji.Muzeum Puszczy Kampinoskiej w Granicy odsłoni tajemnice i ciekawostki historyczne, a wieża widokowa pozwoli spojrzeć inaczej na przepiękny krajobraz. Spokojna, cicha okolica w bliskości z naturą.Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow. 1356m2 Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY:Maciej Woźniak 690 033 075e-mail | Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące ofert były jak najbardziej rzetelne i możliwie kompletne. Mając jednak na uwadze, że informacje dotyczące zgłaszanych ofert często pochodzą od osób trzecich, nie zawsze możliwa jest ich weryfikacja. W związku z powyższym MB-Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich zgodność ze stanem faktycznym i kompletność.::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: w ulicy | Woda: na działce | Wymiary działki [m]: 31,5x43 | Zagosp. działki: niezagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokąt | Ogrodzenie działki: brak | Zabudowa działki: niezabudowana | ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Maciej Woźniak | 690 033 075 | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marcin Burakowski (licencja nr: 12319) |

Działka budowlano-rolna w cichej okolicy.
Działka budowlano-rolna w cichej okolicy.
84500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 900
Cena za m²29.14 zł/m²

Działka budowlana w spokojnej okolicy. Blisko lasy i rzeka. Idealne miejsce pod budowę Twojego domu.Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica • uzbrojona • bliskość terenów zielonychDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Teren w miejscowości Lipnica z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do działki możliwy jest z dwóch stron, z przodu drogą asfaltową z tyłu utwardzoną drogą polną. W bliskim sąsiedztwie znajduje się sklep oraz szkoła. Dobra komunikacja: 10 km do Jędrzejowa, 15 km do Małogoszcza, 35 km do Kielc. Przy działce znajdują się przyłącza wody miejskiej oraz energii elektrycznej.ZADZWOŃ: (użyj formularza kontaktowego). Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Uzbrojona działka 813m2 z pozwoleniem na budowę w cichej okolicy!
Uzbrojona działka 813m2 z pozwoleniem na budowę w cichej okolicy!
335000 zł
Miękinia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia816
Cena za m²428.92 zł/m²

Dzień dobry, posiadamy działkę budowlaną, uzbrojoną o pow. 813m2 w Miękini, ok. 12 km od granicy Wrocławia Nieruchomość posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Przeznaczenie w planie miejscowym zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka położna w cichej i spokojnej dzielnicy willowej, z dostępem do drogi asfaltowej/brukowanej. Nieruchomość posiada następujące media: + prąd + wodę + gaz + kanalizację W tym momencie zostały wykonane wstępne prace budowlane, pod wytyczenie ścian dla domu ujętego w projekcie. Istnieje możliwość prostej zmiany układu pomieszczeń pod inny projekt. Prace poczynione są widoczne na zdjęciach. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoła, przedszkole, stacja PKP (kolej podmiejska Miękinia-Wrocław Główny) Atuty: + doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna + wszystkie dostępne media + łatwy dojazd m.in. do Wrocławia + gotowa, pełna dokumentacja + możliwość wykonania obecnego projektu bez angażowania dodatkowych środków Cena 350 000 zł Termin dostępności nieruchomości: od zaraz Więcej informacji pod numerem: tel. +48*******55 Pozdrawiam Mariusz P.S. Oferta wystawiona przez Biuro Nieruchomości Free Estates. Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.

Uzbrojona działka 813m2 z pozwoleniem na budowę w cichej okolicy!
Uzbrojona działka 813m2 z pozwoleniem na budowę w cichej okolicy!
335000 zł
Miękinia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia816
Cena za m²410.54 zł/m²

Dzień dobry, posiadamy działkę budowlaną, uzbrojoną o pow. 813m2 w Miękini, ok. 12 km od granicy Wrocławia Nieruchomość posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Przeznaczenie w planie miejscowym zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka położna w cichej i spokojnej dzielnicy willowej, z dostępem do drogi asfaltowej/brukowanej. Nieruchomość posiada następujące media: + prąd + wodę + gaz + kanalizację W tym momencie zostały wykonane wstępne prace budowlane, pod wytyczenie ścian dla domu ujętego w projekcie. Istnieje możliwość prostej zmiany układu pomieszczeń pod inny projekt. Prace poczynione są widoczne na zdjęciach. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoła, przedszkole, stacja PKP (kolej podmiejska Miękinia-Wrocław Główny) Atuty: + doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna + wszystkie dostępne media + łatwy dojazd m.in. do Wrocławia + gotowa, pełna dokumentacja + możliwość wykonania obecnego projektu bez angażowania dodatkowych środków Cena 335 000 zł Termin dostępności nieruchomości: od zaraz Więcej informacji pod numerem: tel. +48*******55 Pozdrawiam Mariusz P.S. Oferta wystawiona przez Biuro Nieruchomości Free Estates. Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.

Uzbrojona działka w cichej i spokojnej okolicy.
Uzbrojona działka w cichej i spokojnej okolicy.
342000 zł
Jonkowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²54 zł/m²
Powierzchnia2400 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogapolna

Działka położona w miejscowości Jonkowo, na nowo powstałym osiedlu -14km od miasta Olsztyn. Wszystkie media łącznie z gazem przy drodze dojazdowej. Na działce jest możliwość postawienia domu dwurodzinnego bliźniaka. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentacje. Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Idealna działka pod domki w cichej okolicy!!!
Idealna działka pod domki w cichej okolicy!!!
699000 zł
Mysłowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 600
Cena za m²221.94 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka w PIERWSZEJ linii ZABUDOWY o powierzchni około 3600 m2, położona w miejscowości Mysłowice, w dzielnicy Ławki, przy ul. Murckowskiej. Działka o numerze 2501 ma kształt rombu, co sprawia, że jej wymiary są zróżnicowane. Aktualnie jest ona pusta, nie posiada ogrodzenia, nie jest uzbrojona.Przy działce nie ma gazu, jednak istnieje możliwość zakopania zbiornika na gaz. Wszystkie pozostałe media w tym woda, prąd i kanalizacja można dociągnąć bezpośrednio z drogi głównej lub po wcześniejszych uzgodnieniach od sąsiednich nieruchomości.Okolica bardzo spokojna, w pobliżu tylko zabudowa jednorodzinna, głównie NOWE piękne DOMY.Działka nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP) ani studium, co oznacza, że warunki zabudowy zostaną ustalone indywidualnie. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do gminnej asfaltowej drogi głównej (Murckowskiej), jest również świetnie skomunikowana (dogodny dojazd do trasy 86 prowadzącej do Katowic i Tychów oraz do Autostrady A4).Działkę można zakupić w celach inwestycyjnych na przyszłość!!! Można przeprowadzić podział na mniejsze działki i sprzedawać je osobno co jakiś czas!!!Pod względem prawnym jest to nowo powstała działka po podziale, należąca do dwóch właścicieli, którzy są rodzeństwem.Jedyne 17 km do CENTRUM MYSŁOWIC, 18 km do CENTRUM KATOWIC, 6 km do autostrady A4, 8 km do drogi DK86!!!Cena działki wynosi 799 000 tysięcy złotych.W skrócie, jest to duża działka o zróżnicowanym kształcie, bez zabudowy, z dostępem do wody i prądu, ale bez kanalizacji i gazu. Wymaga uregulowania warunków zabudowy, ale ma dogodny dojazd i jest dostępna w atrakcyjnej cenie.Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń już dziś pod numer: (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego).Zapraszamy do współpracy wszystkie Biura Nieruchomości. Posiadamy najlepszych doradców finansowych współpracujących ze wszystkimi bankami, dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę kredytową w przeprowadzeniu transakcji zakupu nieruchomości. Podana cena jest sugerowaną przez właściciela nieruchomości, a ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów K.C.  

Działka budowlana w cichej okolicy blisko miasta
Działka budowlana w cichej okolicy blisko miasta
53500000 zł
Konstancin-Jeziorna 30+ kilka dni temu

Działka o powierzchni 1280 mkw w malowniczej miejscowości pod Konstancinem Jeziorną!Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• bliskość terenów zielonych• położenie z dala od głównej jezdniDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. ✔️ Lokalizacja: Powiat Piaseczyński, Gmina Konstancin Jeziorna, HabdzinZaledwie 2,5 km od Konstancina-Jeziorny! 20 km do centrum Warszawy!✔️ Nr działki: 66/1✔️ Własność z Księgą Wieczystą✔️ Działka budowlana✔️ Powierzchnia działki: 1280 m2 ( wymiary: 21x 61)✔️Dojazd do posesji drogą asfaltową✔️Wszystkie media w drodzeMam do zaoferowania działkę budowlaną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z symbolem 3MN/RM (teren zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej), główne parametry zabudowy:- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa- jako funkcja uzupełniająca wbudowana zabudowa usługowa- powierzchnia nowo wydzielanych działek minimum 1500m 2 (dopuszcza się zabudowę na mniejszych działkach jeśli zostały wydzielone przed wejściem MPZP)- powierzchnia biologicznie czynna minimalnie 60%- maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy 0,7- wysokość zabudowy do 11 metrów maksymalnie 3 kondygnacje nadziemneWspaniała malownicza okolica, dużo zieleni - lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz bliskość terenów zielonych! Tuż obok dwa jeziorka, gdzie mieszkają piekne łabędzie :)Blisko sklep, szkoła podstawowa i jedno z najpiękniejszych podwarszawskich miast - Konstancin JeziornaOferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /DEZE763ZADZWOŃ:572 042 106. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka Budowlana W Cichej I Spokojnej Okolicy
Działka Budowlana W Cichej I Spokojnej Okolicy
386000 zł
30+ kilka dni temu

DZIAŁKA BUDOWLANA W SPOKOJNEJ OKOLICYDo sprzedania działka budowlana 1500m2 położona w rozwijającej się miejscowości, gdzie po sąsiedzku powstają nowe domy.Okolica cicha i spokojna, blisko las.Dobry dojazd do Warszawy, Radzymina oraz Wołomina.Ofertę kieruję do osób, które by chciały zamieszkać blisko stolicy, bądź zakupić działkę jako inwestycję.Wymiary działki: 44x34,5Dojazd drogą utwardzoną - udziały w drodzeMedia: prąd w drodzeMPZP - możliwość wybudowania domu jednorodzinnego lub dwu lokalowego .Zapraszam do kontaktu i prezentacji działki.Lokalizacja: CiemnePowierzchnia: 1500 m2, Rodzaj działki: budowlana, Cena: 386 000 zł ( 257 zł/m2 )Powierzchnia w hektarach: 0,15 ha, położenie: domy jednorodzinne, łąki , lasy, dojazd: utwardzony, dojazd (opis): drogą utwardzoną, media: prąd, kanalizacja: brak, woda: brak, elektryczność, Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania: Agent prowadzący: Sylwia Serwackatel.: 508561848Grupa PL Nieruchomości - Wołomińskie Centrum Nieruchomościtel.: 508 561 839Dyżur telefoniczny w każdy dzień tygodnia do godziny 21:00 pod numerem 508 561 839.Godziny otwarcia: pon. - pt.: 9:00 - 19:00; sob.: 9:00 - 14:00--- Zapraszamy ---

Działka budowlana w cichej okolicy. 3497m2, Krośnice
Działka budowlana w cichej okolicy. 3497m2, Krośnice
525000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 497
Cena za m²150.13 zł/m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki pod zabudowę, położonej w malowniczej miejscowości Krośnice przy ulicy Spacerowej. Ta urokliwa wieś usytuowana jest w sercu Doliny Baryczy i Stawów Milickich, zaledwie 60 km od Wrocławia i 10 km od Milicza. Otoczenie nieruchomości stanowią malownicze pola, lasy oraz urokliwe domki jednorodzinne. Dostęp do działki ułatwia nowa, oświetlona asfaltowa droga. Miejscowość oferuje bogatą infrastrukturę, w tym basen kryty, korty, halę sportową, szkoły, przedszkole, kolejkę wąskotorową, stawy, winiarnię, trasy rowerowe oraz pełną gamę udogodnień socjalno-bytowych. Działka o regularnym kształcie prostokąta (26.59 m x 131.89 m) obejmuje powierzchnię 3497 m2. Pełne uzbrojenie oraz dostępność mediów w drodze przylegającej do nieruchomości sprawiają, że jest gotowa do natychmiastowej zabudowy. Istnieje również możliwość podziału na 3 lub 4 mniejsze działki, a także dokupienia dodatkowych 500 m2. Ta unikalna oferta otwiera perspektywę zamiany działki na gotowy dom, spełniający Twoje najwyższe oczekiwania. Jeżeli pragniesz zaczerpnąć spokoju, podziwiać piękno natury, a jednocześnie być blisko pulsującego życiem Wrocławia, to ta propozycja jest dla Ciebie idealna. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, abyś mógł osobiście przekonać się o wyjątkowym potencjale tej nieruchomości.

Działka 1500m na sprzedaż w cichej okolicy
Działka 1500m na sprzedaż w cichej okolicy
230000 zł
Kliniska Wielkie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²160 zł/m²

Sprzedam piękną działkę w spokojnej zielonej okolicy. Działka znajduje się na drodze bocznej od ul. Złotej między ulicami Sowią a Gołębią.Dla inwestorów istnieje opcja podziału działki na 2 mniejsze (przewidywany wskaźnik zabudowy 13%)Dojazd do działki drogą utwardzoną.Przy działce jest skrzynka elektryczna. Woda z własnego ujęcia oraz szambo zamknięte.Na ulicy wybudowane już 4 domy.  Kameralna okolica gwarantująca prywatność i spokój.Super komunikacja z centrum Szczecina - węzeł przesiadkowy SKM w niedalekiej odległości 

Działka inwestycyjna 3000 mkw. w cichej okolicy
Działka inwestycyjna 3000 mkw. w cichej okolicy
290000 zł
Żukowo 30+ kilka dni temu

Działka inwestycyjna w dobrej lokalizacji w spokojnej okolicy, z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działka:- powierzchnia ok. 3000 mkw.- kształt regularny, wielobok zbliżony do prostokąta- działka rolna , grunt klasy R IVb, V Ł- możliwość uzyskania warunków zabudowy (wydane są WZ na sąsiadujące działki)- lokalizacja w spokojnej okolicy z dala od ruchliwych dróg- w bezpiecznej odległości od planowanej trasy Kaszubskiej i dogodnym do niej dojazdem- dojazdy bez korków, 3 min do centrum Żukowa Zapraszamy do kontaktu po szczegóły oferty i na prezentację.

Duża Działka w cichej i spokojnej okolicy !!
Duża Działka w cichej i spokojnej okolicy !!
212000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²70.67 zł/m²

Biuro Trofeum Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działki o pow. 3000m2 (122/13 oraz 122/14) na sprzedaż, zlokalizowane w miejscowości Mały Rudnik.  * Działka numer 122/13 - pow. 3000 m2 - Cena 212 000 zł  * Działka numer 122/14 - pow. 3000 m2 - Cena 212 000 zł  Teren nieruchomości jest objęty klasą oraz użytkiem gruntowym : RIVb, RV oraz ŁVI.    Działki  posiadają  wydane warunki zabudowy dotyczące budowy budynku mieszkalnego, jednorodzinnego z garażem w bryle budynku, wolnostojącego - do dwóch kondygnacji nadziemnych ( w tym poddasze użytkowe) o powierzchni zabudowy do 250m2.  Na działce przyłącze wody wraz z liczkiem, w drodze znajduję się prąd oraz gaz. Udziały w drodze dojazdowej  nr 122/18 . Dojazd do działki drogą asfaltowa i utwardzoną. Działki znajdują się w zielonej i spokojnej okolicy.  Cena ofertowa : 212 000 zł  Serdecznie zapraszam na prezentację.  Więcej szczegółów pod numerem tel. (użyj formularza kontaktowego) POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ PŁATNĄ. Nasze Biuro Trofeum Nieruchomości pobiera jednorazową prowizję po zakończonej transakcji . Przed każdą prezentacją nieruchomości wymagane jest uzyskanie w Naszym Biurze Statusu Klienta Poszukującego, odbywa się to poprzez podpisanie karty przekazania adresu ( karta jest zobowiązująca dopiero w momencie podjęcia decyzji o zakupie bądź najmie nieruchomości) w przypadku podjęcia decyzji negatywnej, karta nie jest zobowiązująca. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Stefania Pasternak (licencja nr : 28484) Nota prawna Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Atrakcyjna działka z domem w cichej okolicy!
Atrakcyjna działka z domem w cichej okolicy!
179000 zł
30 dni plecy
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia72,30
Cena za m²2475.8 zł/m²

Do sprzedania działka o numerze 560 Położone w miejscowości Wydrze, powiat łańcucki , woj. podkarpackie. Działka jest zabudowana budynkiem mieszkalnym (do remontu) o powierzchni około 78 m2 oraz budynkami gospodarczymi. Media dostępne: -prąd -woda W pobliżu znajduje się stadnina koni w Julinie oraz pałacyk myśliwski. Całkowita wycena na ostatnim zdjęciu. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: 51*******61 Lucyna 51*******41 Wojciech

Duża działka w cichej i spokojnej okolicy
Duża działka w cichej i spokojnej okolicy
389000 zł
Pisarzowice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia5 023
Cena za m²77.44 zł/m²

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną - rolną o pow. 5023m2( działka numer 823 i 825), położoną w Pisarzowicach przy ul. Sosnowej Działka usytuowana z dala od miejskiego zgiełku, w zielonej i spokojnej okolicy. Wokół  luźna zabudowa jednorodzinna i sporo przestrzeni, dużo terenów zielonych  – ta działka to idealne miejsce na wymarzony dom. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka numer 825 o funkcji:1. mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy zagrodowej i usług w ramach budynku mieszkalnego  (1448 m2)2. rolnej  (2864 m2)3.drogi publiczne i dojazdowe (64 m2)Działka numer 823 o funkcji:1. tereny zadrzewień i zieleni pozostałej ( 647 m2)Działka płaska, niezabudowana Media: w drodze  Dojazd do działki drogą asfaltową od ul. Sosnowej Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości. KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa (licencja nr:26414)Dokładamy wszelkich starań aby informacja przekazywana przez biuro była dokładna i rzetelna , ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka rolna w pięknej i cichej okolicy
Działka rolna w pięknej i cichej okolicy
15000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 361
Cena za m²13.23 zł/m²

Do sprzedania płaska działka rolna w kształcie trapezu o powierzchni 13,61 arów, znajdująca się w Brzózie Królewskiej, gmina leżajsk, powiat leżajski, woj. podkarpackie. Klasa gruntu - Lzr-PsV (0,0331ha) oraz RVI (0,1030ha). Wymiary działki około 42m x 30m. Do działki prowadzi droga utwardzona. Bardzo cicha i spokojna okolica. W bliskiej odległości występuje las.

Działka w cichej ale rozwijającej się okolicy
Działka w cichej ale rozwijającej się okolicy
2133999 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Szanowni Państwo,Polecam na sprzedaż działkę na Żernikach.Działka o powierzchni 7114 m2 składa się z dwóch o pow. 3729m2 oraz 3385 m2.Do działki prowadzi droga polna.Teren jest płaski, w większości porośnięty trawą i krzewami.LOKALIZACJA i OTOCZENIE:Gmina: Wrocław, Nowe ŻernikiMiejscowość: Wrocław, ul. Grabowanr działki 17 i 22/2- cicha willowa okolica- pole- 7 minut spacerem do przystanku tramwajowego i autobusowego- 5 minut do AOW- 15 minut do CentrumATUTY- płaski, zadbany teren- rozwijająca się okolica- okolica domków jednorodzinnych,- blisko komunikacji miejskiejSerdecznie zapraszam na prezentację i po więcej informacji.W naszej ofercie posiadamy inne oferty mieszkań, domów i działek o różnych metrażach, rozkładach i powierzchni.Proszę o kontakt w celu poznania całej oferty!Pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, wspomożemy Państwa w całym procesie zakupu, odpowiemy na wszelkie pytania.Krzysztof MuchaWRE Nieruchomości -577 100 628Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne.Nota prawnaOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Piękna widokowa działka budowlana w cichej okolicy
Piękna widokowa działka budowlana w cichej okolicy
189000 zł
30+ kilka dni temu

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAKUP TYLKO ZA POŚREDNICTWEM BIURA BIURO NIERUCHOMOŚCI DIVO OFERUJE DO SPRZEDAŻY: Piękna, urokliwa działka budowlana w miejscowości Myślachowice. Myślachowice to mała, malownicza miejscowość w gminie Trzebinia, wokół, duża ilość lasów,  terenów zielonych, rekreacyjnych, a także ścieżek rowerowych. Działka położona jest w cichym, spokojnym miejscu. Opis nieruchomości - działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ale ze względu na przylegające wokół zabudowania jednorodzinne stanowi teren budowlany, - działka ma powierzchnię 3255 mkw (32,55 ar),  - działka posiada dostęp do drogi gminnej, dojazd drogą asfaltową, - woda, prąd, gaz oraz kanalizacja w drodze,  - działka o lekkim nachyleniu. Cena 189 000 zł  Zapraszam Państwa do prezentacji działki, tel. 731_070_344 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _DIVO, zapewniamy profesjonalne wsparcie przy sprzedaży nieruchomości. Możemy pomóc podczas sprzedaży Państwa nieruchomości. Możemy bezpośrednio ją od Państwa odkupić. Jeśli chcecie Państwo kupić nieruchomość zapewnimy Państwu pełną obsługę prawną, a nasz doradca kredytowy znajdzie dla Państwa najlepszy kredyt na rynku. Zapraszamy do kontaktu.  Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego