Działka w milanówku

Sortowanie:
Znaleziony: 87 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka w Milanówku
Działka w Milanówku
600000 zł
nowe Milanówek 30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 1500 m2 położona w północnej części Milanówka. Nieruchomość zlokalizowana w okolicy nowopowstających domów jednorodzinnych. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniak. Media: prąd na działce, woda i gaz w ulicy przy działce. Dojazd do działki drogą asfaltową i kawałek utwardzoną. Jest możliwość wybrania jednej z dwóch działek lub nabycia całej nieruchomości o powierzchni 3000 m2. Otoczenie: cicha i spokojna dzielnica, dużo zieleni. Lokalizacja: Do centrum Milanówka około 2,5 km, dogodny dojazd do Warszawy ( A2 ) SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA NIERUCHOMOŚCI Powyższa informacja stanowi zaproszenie do rokowań w rozumieniu Art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie może być uznana za ofertę w rozumieniu Art. 66 ust.1 Kodeksu Cywilnego. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego 21444

Działka w Milanówku
Działka w Milanówku
430000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 360
Cena za m²316.18 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Milanówku.Sąsiedztwo ul. Wojska Polskiego, starodęby etc.

Na sprzedaż działka w Milanówku
Na sprzedaż działka w Milanówku
840000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu

Ale z szybkim dojazdem do Warszawy to ta działka jest idealna dla ciebie !!!!!!!Prezentuję piękną działkę na sprzedaż z dala od Centrum miasta a jednak tak blisko 15 min drogi samochodem do zagłębia Handlowego Biedronka , Rosman , Pepco i jednocześnie nie całe 3 min do stacji WKD Kazimierówka. Działka według MPZP jest pod zabudowę jednorodzinną , bliźniaczą i dwulokalową . Na działce Prąd i Woda , Gaz , Kanalizacja i Internet w granicy działki .Chcąc iść na spacer mamy w promieniu 500 m lasCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka budowlana  w Milanówku
Działka budowlana w Milanówku
350000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 136
Cena za m²308.1 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Milanówku na ulicy Partyzantów działka w kwadracie zalesiona młodymi drzewami dzialka ma 1136 m graniczy z ogródkami działkowymi jest prawie w całości ogrodzona.wiecej info pod nr telefonu.

Działka inwestycyjna 3,184 ha w Milanówku
Działka inwestycyjna 3,184 ha w Milanówku
6600000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia31 840
Cena za m²207.29 zł/m²

Działka inwestycyjna 3,184 ha w Milanówku, przy ul. Królewskiej Prezentujemy Państwu działkę pod zabudowę usługową o powierzchni 31 840 m2 w Milanówku przy ul. Królewskiej 2Działka zlokalizowana w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, na wjeździe do Milanówka przy jednej z głównych ulic z trasą rowerową.Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem U pod zabudowę usługową nieuciążliwą z możliwością podziału na działki nie mniej niż 2 000 m2 oraz realizację nowych budynków i budowli, w których prowadzona będzie działalność usługowa nieuciążliwa.Dodatkowe informacje:  Prąd, woda, gaz oraz kanalizacja przy działce (możliwość podłączenia) W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna oraz małe osiedla domków jednorodzinnych oraz bliźniaków. Powierzchnia biologicznie czynna - min. 70% powierzchni działki Powierzchnia zabudowy - max. 30% powierzchni działki Maksymalna wysokość budynków 12 m; Droga dojazdowa do działki asfaltowa. Pełna własność z KW Okolica:Działka położona w cichym malowniczym miejscu, przy wjeździe do Milanówka, ul. Królewska. W niedalekiej odległości przystanek kolejki WKD. Świetny dojazd do Warszawy odległej o około 26 km. Centrum Milanówka odległe o około 15 min piechotą. Działka sucha otoczona zielenią.Cena ofertowa 6 600 000 PLN   Oferta na wyłączność Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie dodatkowe pytania.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Agata Siwa lic. nr. 23380Kontakt (użyj formularza kontaktowego) lub mail agata @Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kopiowanie treści oraz fotografii i planów bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Działka usługowo - budowlana w Milanówku
Działka usługowo - budowlana w Milanówku
1200000 zł
Milanówek 8 dni plecy

:: Krótko:Milanówek | ul. Królewska | Atrakcyjna działka w bocznej uliczce z doskonałym dojazdem. :: Dla kogo?- Dla inwestora zainteresowanego gruntem pod niewielki projekt deweloperski:: Atuty?:- Działka położona w bocznej uliczce Królewskiej - idealna na mały projekt deweloperski lub usługowy,- MPZP- 30% powierzchni działki możliwe do zabudowy,- Wszystkie media w głównej drodze (sieć elektryczna, wodociągowa, gazowa i kanalizacyjna)- blisko infrastruktura miejska Milanówka i Grodziska Mazowieckiego:: Co w okolicy?Ulica Królewska jest główną ulicą łączącą Milanówek i Grodzisk Mazowiecki:: Komunikacja:Do Centrum Warszawy - 35 km, samochodem podróż zajmuje ok. 45 min. W odległości kilku minut na pieszo znajduje się przystanek autobusowy.Zapraszam na spotkanie osoby zainteresowane Kontakt Agnieszka Szymańska- Kujawa 600 716 668Piotr Lipień 604 918 318 :: Short: Milanówek | street Royal | Attractive plot in a side street with excellent access. :: For whom? - For an investor interested in land for a small development project :: Advantages?: - Plot located in a side street Królewska - ideal for a small development or service project, - Local Development Plan - 30% of the plot area can be built on, - All utilities on the main road (electricity, water, gas and sewage) - close to the urban infrastructure of Milanówek and Grodzisk Mazowiecki :: What's nearby? Królewska Street is the main street connecting Milanówek and Grodzisk Mazowiecki :: Communication: To the center of Warsaw - 35 km, by car the journey takes approx. 45 minutes. There is a bus stop just a few minutes' walk away. I invite interested people to a meeting _ WE ARE ENGLISH SPEAKING AGENTS. DO NOT HESITATE TO CONTACT US. Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale jest zaproszeniem do współpracy z Państwem. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą przede wszystkim od właściciela nieruchomości. Zespół En Casa dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona oraz aktualna. Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Usługa jest wykonywana w profesjonalny sposób, w celu zapewnienia Państwu jak najpełniejszego bezpieczeństwa. _____________ Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana 2165m2 w Milanówku
Działka budowlana 2165m2 w Milanówku
595000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 165
Cena za m²274.83 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2165m2 położona w południowej części Milanówka.Teren płaski, suchy w kształcie prostokąta, o wymiarach 27 x 80, usytuowany w drugiej linii zabudowy od ul. Ptasiej, w której biegnie linia energetyczna i wodociąg.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni zabudowy do 15%, wysokości zabudowy do 2 kondygnacji, powierzchnia biologicznie czynna 70%.Oferowana działka znajduje się w południowej części miasta, zaledwie 1km od kolejki WKD (stacje Brzózki i Kazimierówka). W odległości 1km na południe od działki znajdują się tereny leśne, a wśród nich Ogrody im. Nataszy Szyszko pełne rzeźb Juana Soriano, miejsce, w którym sztuka łączy się z naturą, urzekające swoim spokojem. Wszelkie punkty handlowo-usługowe w odległości kilometra w kierunku północnym, blisko centrum Milanówka.Do sprzedaży oferowane są również sąsiednie działki, w pierwszej i trzeciej linii zabudowy od ul. Ptasiej. Razem tworzą teren 6441m2 o regularnym kształcie i wymiarach 27 x 237. Pomiędzy działką 12/2, a 12/4 gmina planuje utworzenie lokalnej drogi wewnętrznej.Lokalizacja bardzo dokładnie zaznaczona na mapie.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana 2112m2 w Milanówku
Działka budowlana 2112m2 w Milanówku
580000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 112
Cena za m²274.62 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2112m2 położona w południowej części Milanówka.Teren płaski, suchy w kształcie prostokąta, o wymiarach 27 x 78, usytuowany w trzeciej linii zabudowy od ul. Ptasiej, w której biegnie linia energetyczna i wodociąg.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne o powierzchni zabudowy do 15%, wysokości zabudowy do 2 kondygnacji, powierzchnia biologicznie czynna 70%.Oferowana działka znajduje się w południowej części miasta, zaledwie 1km od kolejki WKD (stacje Brzózki i Kazimierówka). W odległości 1km na południe od działki znajdują się tereny leśne, a wśród nich Ogrody im. Nataszy Szyszko pełne rzeźb Juana Soriano, miejsce, w którym sztuka łączy się z naturą, urzekające swoim spokojem. Wszelkie punkty handlowo-usługowe w odległości kilometra w kierunku północnym, blisko centrum Milanówka.Do sprzedaży oferowane są również sąsiednie działki, w pierwszej i drugiej linii zabudowy od ul. Ptasiej. Razem tworzą teren 6441m2 o regularnym kształcie i wymiarach 27 x 237. Pomiędzy działką 12/2, a 12/4 gmina planuje utworzenie lokalnej drogi wewnętrznej.Lokalizacja bardzo dokładnie zaznaczona na mapie. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana 1325m2 w Milanówku
Działka budowlana 1325m2 w Milanówku
445000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 325
Cena za m²335.85 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana 1325m2 położona przy ul. Kazimierzowskiej, w południowej części Milanówka.Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 21x63m, położona jest w 1 linii zabudowy od asfaltowej ul. Kazimierzowskiej, w której znajdują się: linia energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa oraz telekomunikacyjna.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, oznaczona symbolem 3MN/U, przewidującym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami (dopuszcza się wszystkie formy budynków mieszkalnych jednorodzinnych). Powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 70%, maksymalna wysokość zabudowy na dwie kondygnacje.Do centrum Milanówka 2km. Zaledwie 1km od kolejki WKD (stacje Brzózki i Kazimierówka). Bezpośrednio przy działce przystanek autobusowy "Milanówek Ptasia".Lokalizacja bardzo dokładnie zaznaczona na mapie. W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana 1325m2 w Milanówku
Działka budowlana 1325m2 w Milanówku
44500000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana 1325m2 położona przy ul. Kazimierzowskiej, w południowej części Milanówka.Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 21x63m, położona jest w 1 linii zabudowy od asfaltowej ul. Kazimierzowskiej, w której znajdują się:linia energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa oraz telekomunikacyjna.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, oznaczona symbolem 3MN/U, przewidującym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami (dopuszcza się wszystkie formy budynków mieszkalnych jednorodzinnych). Powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 70%, maksymalna wysokość zabudowy na dwie kondygnacje.Do centrum Milanówka 2km. Zaledwie 1km od kolejki WKD (stacje Brzózki i Kazimierówka). Bezpośrednio przy działce przystanek autobusowy "Milanówek Ptasia". Lokalizacja bardzo dokładnie zaznaczona na mapie.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka do wynajęcia w Milanówku
Działka do wynajęcia w Milanówku
2500 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²1.67 zł/m²

Wynajmę połowę działki ok 1500m2. Działka cała jest utwardzona i ogrodzona z szerokim wjazdem. Cena za miesiąc.

Działka bud.uzbrojona w Milanówku k/ Warszawy
Działka bud.uzbrojona w Milanówku k/ Warszawy
345000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
Pow. działki786
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną w wodę i kanalizację miejską ,wym.15x52 obr.05-08 nr.działki 82/4 zagospodarowana stoi garaż blaszany,do Warszawy 15min.PKP , WKD oraz PKS.Po mieście kursuje komunikacja miejska,do szkoły czy przedszkola 10 min. pieszo.Wjazd od ul. Lipowej ułożonej kostką.Do autostrady A-2 około 5km. W pobliżu park Lasockiego. Cena 345 tys.złotych / właściciel / tel. 535 - pokaż numer telefonu -

Działka budowlana przy ul. Źródlanej w Milanówku
Działka budowlana przy ul. Źródlanej w Milanówku
374750 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 499
Cena za m²250 zł/m²

Mam na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy. Działka leży przy drodze utwardzonej gruntowej z mediami w drodze. Z nieruchomości jest bardzo szybki i łatwy dojazd do trasy A2, co znacznie ułatwia komunikacje na trasie Milanówek- Warszawa. Działka jest nasłoneczniona, leży w pięknej, cichej okolicy Milanówka (w północnej części).Nr ew. działki 92/9. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany zakupem większej ilości działek to mam na sprzedaż drugą działkę o takiej samej powierzchni nr ew. 92/10, oraz dwie działki o powierzchni 1300 m kw, nr ew. działek: 92/7 oraz 92/8. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań pozostaje do Państwa dyspozycji.

działka na sprzedaż Milanówek 1500 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1500 m2
600000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena600 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkikwadrat

Do kupienia działka w północnym Milanówku, położona w odległości 1,7km od stacji PKP w Milanówku. Działka o kwadratowym kształcie, z wymiarami: 38,5m x 39m Wszystkie media miejskie w drodze. Doskonała lokalizacja: - wokół niska, nowa zabudowa, tereny spacerowe - 5 min do wjazdu na A2 - 1,7 km do PKP - po drodze przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie Zapraszam do kontaktu Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 5353/6166/OGS

działka na sprzedaż Milanówek 1050 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1050 m2
472500 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena472 500 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkikwadrat

Do kupienia działka w północnym Milanówku, położona w odległości 1,7km od stacji PKP w Milanówku. Działka o kwadratowym kształcie, z wymiarami: 32m x 33m Wszystkie media miejskie w drodze. Doskonała lokalizacja: - wokół niska, nowa zabudowa, tereny spacerowe - 5 min do wjazdu na A2 - 1,7 km do PKP - po drodze przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie Zapraszam do kontaktu Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 5351/6166/OGS

działka na sprzedaż Milanówek 1104 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1104 m2
496800 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena496 800 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Do kupienia działka w północnym Milanówku, położona w odległości 1,7km od stacji PKP w Milanówku. Działka narożna o prostokątnym kształcie, z wymiarami: 40m x 28m Wszystkie media miejskie w drodze. Wydane Warunki Zabudowy na dom jednorodzinny. Doskonała lokalizacja: - wokół niska, nowa zabudowa, tereny spacerowe - 5 min do wjazdu na A2 - 1,7 km do PKP - po drodze przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie Zapraszam do kontaktu Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 5352/6166/OGS

działka na sprzedaż Milanówek 1050 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1050 m2
472500 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena472 500 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkikwadrat

Do kupienia działka w północnym Milanówku, położona w odległości 1,7km od stacji PKP w Milanówku. Działka o kwadratowym kształcie, z wymiarami: 32m x 33m Wszystkie media miejskie w drodze. Doskonała lokalizacja: - wokół niska, nowa zabudowa, tereny spacerowe - 5 min do wjazdu na A2 - 1,7 km do PKP - po drodze przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły średnie Możliwość dokupienia działki obok o podobnej powierzchni (łącznie 2100m2). Zapraszam do kontaktu Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 5354/6166/OGS

działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 3855 m2
działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 3855 m2
1156500 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Plantowa
Cena1 156 500 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Działki budowlane o pow. 3855 m2 w Milanówku przy ul. Plantowej. Ładna działka w kształcie prostokąt z własnym ujęciem wody (głębokość około 30 m). W ulicy prąd i kanalizacja.  Polecam i zapraszam. Numer oferty: INV396504Osoba odpowiedzialna zawodowo: DAMIAN JASIŃSKI

działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 3855 m2
działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 3855 m2
963750 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Plantowa
Cena963 750 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Działki budowlane o pow. 3855 m2 w Milanówku przy ul. Plantowej. Ładna działka w kształcie prostokąt z własnym ujęciem wody (głębokość około 30 m). W ulicy prąd i kanalizacja.  Polecam i zapraszam. Numer oferty: INV126304Osoba odpowiedzialna zawodowo: DAMIAN JASIŃSKI

działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 1519 m2
działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 1519 m2
379750 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Plantowa
Cena379 750 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Działki budowlane o pow. 1519 m2 w Milanówku przy ul. Plantowej. Ładna działka w kształcie kwadratu z własnym ujęciem wody (głębokość około 30 m). W ulicy prąd i kanalizacja.  Polecam i zapraszam. Numer oferty: INV919585Osoba odpowiedzialna zawodowo: DAMIAN JASIŃSKI

działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 1580 m2
działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 1580 m2
395000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Plantowa
Cena395 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Działki budowlane o pow. 1518 m2 w Milanówku przy ul. Plantowej. Ładna działka w kształcie kwadratu z własnym ujęciem wody (głębokość około 30 m). W ulicy prąd i kanalizacja.  Polecam i zapraszam. Numer oferty: INV595639Osoba odpowiedzialna zawodowo: DAMIAN JASIŃSKI

działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 1580 m2
działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 1580 m2
299000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Plantowa
Cena299 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Działki budowlane o pow. 1518 m2 w Milanówku przy ul. Plantowej. Ładna działka w kształcie kwadratu z własnym ujęciem wody (głębokość około 30 m). W ulicy prąd i kanalizacja.  Polecam i zapraszam. Numer oferty: INV159759Osoba odpowiedzialna zawodowo: DAMIAN JASIŃSKI

działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 1519 m2
działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 1519 m2
288610 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Plantowa
Cena288 610 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Działki budowlane o pow. 1519 m2 w Milanówku przy ul. Plantowej. Ładna działka w kształcie kwadratu z własnym ujęciem wody (głębokość około 30 m). W ulicy prąd i kanalizacja.  Polecam i zapraszam. Numer oferty: INV135135Osoba odpowiedzialna zawodowo: DAMIAN JASIŃSKI

działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 3855 m2
działka na sprzedaż Milanówek Plantowa 3855 m2
732450 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Plantowa
Cena732 450 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Działki budowlane o pow. 3855 m2 w Milanówku przy ul. Plantowej. Ładna działka w kształcie prostokąt z własnym ujęciem wody (głębokość około 30 m). W ulicy prąd i kanalizacja.  Polecam i zapraszam. Numer oferty: INV670049Osoba odpowiedzialna zawodowo: DAMIAN JASIŃSKI

działka na sprzedaż grodziski 2500 m2
działka na sprzedaż grodziski 2500 m2
1150000 zł
30+ kilka dni temu
Lokalizacjagrodziski
Cena1 150 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność

BEZ PROWIZJI. Piękna działka 2500m2 położona w Milanówku, w bardzo korzystnej lokalizacji. PKP Milanówek 1,1 km. Cicha spokojna okolica, starsza rezydencjonalna zabytkowa część miasta-ogrodu. Wszystkie media w ulicy. Miejscowy plan zagospodarowania. Działka kształtna, wymiary działki ok 40mx65m. Zapraszam do kontaktu: 667pokaż telefon Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 1183Nr licencji zawodowej: 13447

Działka 1221 m2 Milanówek
Działka 1221 m2 Milanówek
730000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 221
Cena za m²597.87 zł/m²

1221 m2 szerokość 23,5 m długość 48 m Sprzedam działkę budowlaną położoną w Milanówku, Gmina Milanówek. Dane administracyjne: Działka w Milanówku nr ewidencyjny 4/2 1221m2 Wymiary: szerokość 23,5 m długość 48 m Grunt o powierzchni 1221m2 znajduje się na terenie przeznaczonym pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Świetne rozmieszczenie stron świata (ulica od północy, możliwość zaprojektowania tarasu od zachodu), wschód od strony wewnętrznej drogi dojazdowej. Cicha, rodzinna okolica o niskiej zabudowie. W najbliższym sąsiedztwie powstają nowe domy. Działka bez obciążeń na hipotece, jeden właściciel, warunki zabudowy. Komplet mediów: Kanalizacja, Sieć wodociągowa i gazowa, prąd, światłowód. Okolica: Działka znajduje się w południowej część Milanówka z widokiem na 100 letnie dęby. Do PKP Milanówek 15min pieszo, do WKD podobnie. W okolicy dostępna wszelka infrastruktura usługowo handlowa, sklepy(biedronka, aldi), apteki, szkoły, przychodnia, bankomat. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dziękuję za kontakt pośrednikom i agencjom Nieruchomości.

działka na sprzedaż grodziski Brwinowska 1496 m2
działka na sprzedaż grodziski Brwinowska 1496 m2
520000 zł
30+ kilka dni temu
Lokalizacjagrodziski, Brwinowska
Cena520 000 zł\r\n \n (cena do negocjacji)
Rodzaj działkiinna
Forma własnościwłasność

Mamy dla Ciebie niesamowitą działkę w Milanówku, przy samej stacji WKD Polesie. Okolica przepiękna, dużo lasów i zieleni, w sam raz na dom Twoich marzeń. Dlaczego jeszcze Milanówek? Bo w ogródku możesz posadzić truskawki i latem nucić piosenkę Hanny Banaszak "Truskawki w Milanówku" – autor tekstu Wojciech Młynarski. Do Centrum Warszawy koleją podmiejską 20 minut. Ze względu na początek trasy kolei, gwarantowane miejsca siedzące :) Działka kształtna, prostokątna, długość: 75m; szerokość: 20m, płaska. Z dwóch stron po całej szerokości działki dostęp od drogi. Działka nieogrodzona z drogą dojazdową asfaltową. Wszystkie media w drodze. Cena jest zaproszeniem do indywidualnej negocjacji. ZAPRASZAM MA PREZENTACJĘ. Anna Kolendo 533pokaż telefon Oferta biura ALN Nieruchomości. Powyższy opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: 122Nr licencji zawodowej: 28297

działka na sprzedaż Milanówek Brwinowska 1496 m2
działka na sprzedaż Milanówek Brwinowska 1496 m2
520000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Brwinowska
Cena520 000 zł\r\n \n (cena do negocjacji)
Rodzaj działkiinna
Forma własnościwłasność
Liczba pokoi0
PiętroParter
Liczba pięter w budynku0
Rok budowy0

Mamy dla Ciebie niesamowitą działkę w Milanówku, przy samej stacji WKD Polesie. Okolica przepiękna, dużo lasów i zieleni, w sam raz na dom Twoich marzeń. Dlaczego jeszcze Milanówek? Bo w ogródku możesz posadzić truskawki i latem nucić piosenkę Hanny Banaszak "Truskawki w Milanówku" – autor tekstu Wojciech Młynarski. Do Centrum Warszawy koleją podmiejską 20 minut. Ze względu na początek trasy kolei, gwarantowane miejsca siedzące :) Działka kształtna, prostokątna, długość: 75m; szerokość: 20m, płaska. Z dwóch stron po całej szerokości działki dostęp od drogi. Działka nieogrodzona z drogą dojazdową asfaltową. Wszystkie media w drodze. Cena jest zaproszeniem do indywidualnej negocjacji. ZAPRASZAM MA PREZENTACJĘ. Anna Kolendo 533pokaż telefon Oferta biura ALN Nieruchomości. Powyższy opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Numer oferty: ZS122Nr licencji zawodowej: brak danych

Działka Milanówek
Działka Milanówek
900000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
Pow. działki2323
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyŚliczna działka budowlana w Milanówku, na lekkim wzniesieniu, o powierzchni 2323m2, porośnięta sosnami i brzozami. Dojazd drogą gminną, asfaltową. Posiada media (prąd, gaz i woda miejska) w granicy działki. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zezwalającym na zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą. 1/3 terenu moze być zabudowana. W sąsiedztwie pojedyncza zabudowa wolnostojąca. Cena: 900000pln. Numer oferty: 80/DZ/2012

Działka Grodzisk Mazowiecki
Działka Grodzisk Mazowiecki
185000 zł
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu
Pow. działki1100
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyOKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka budowlana o powierzchni 1100m2, a wymiarach 24x46,1m, położona na zielonych terenach pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Milanówkiem. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje dla niej dom jednorodzinny lub bliźniak. Udział w drodze prywatnej. Media i asfalt w odległości 220m. Szkoła podstawowa i gimnazjum w odległości 1200m. Do stacji PKP w Milanówku - 1900m. Cena 185 000 PLN. GORĄCO POLECAM!!! Numer oferty: 8/DZ/2014

działka na sprzedaż Milanówek Rososzańska 9932 m2
działka na sprzedaż Milanówek Rososzańska 9932 m2
2500000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Rososzańska
Cena2 500 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Tylko u nas! Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 9.932 m2, w Milanówku. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 47x218 m2. Media w odległości ok. 70 metrów, w ul. Rososzańskiej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość budowy domów jednorodzinnych. Zapraszamy do kontaktu. Opiekun oferty: Łukasz 519pokaż telefon Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 8/11692/OGS

działka na sprzedaż Milanówek 1119 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1119 m2
550000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena550 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1119 m2 w Milanówku (na granicy z Grudowem). Działka narożna przy gminnej drodze z kostki i gminnej drodze gruntowej, utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 29 m x ok 39 m. W drodze przy działce prąd, gaz, woda i kanalizacja. PKP ok 1400 m, przystanek autobusowy ok 500 m. Przy działce zabudowa jednorodzinna i bliźniacza. Brak MPZP. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355; Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 9076/3098/OGSNr licencji zawodowej: 12677

działka na sprzedaż Milanówek 1753 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1753 m2
1150000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena1 150 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Sprzedam działkę budowaną w Milanówku. Działka jest ogrodzona. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Działka posiada warunki zabudowy oraz projekt domu jednorodzinnego parterowego z pozwoleniem na budowę oraz projekty przyłącza wody, kanalizacji i gazu do budynku. Do działki doprowadzone są gaz, prąd i kanalizacja Na samej działce są dwie studnie. Woda miejska w ulicy. Dogodny dojazd do Warszawy zarówno samochodem jak i PKP Zapraszam do kontaktu i oglądania. -------------------------- Nowość - Zarządzanie najmem. Wynajem mieszkania nabierze iinego znaczenia. Zapraszamy do kontaktu Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: LEX-GS-12076

działka na sprzedaż Milanówek 3037 m2
działka na sprzedaż Milanówek 3037 m2
819999 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena819 999 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

DO SPRZEDANIA : DZIAŁKA O POW.3037 M2 W MILANÓWKU . Oferta idealna dla dewelopera jak również dla klienta indywidualnego. Wokół zabudowa jednorodzinna , bliźniacza i wielolokalowa. Działka o rozmiarach 26 x 117 m; front działki 26 m 2. Dojazd drogą gminną , w której znajdują wszystkie media tj.: gaz, woda, prąd, kanalizacja. Okolica cicha ,spokojna , dużo zieleni z dala od miejskiego zgiełku .Idealne miejsce do relaksu i odpoczynku . OFERTA GODNA UWAGI I POLECENIA . Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: AKM-GS-54240-9

działka na sprzedaż Milanówek 3037 m2
działka na sprzedaż Milanówek 3037 m2
819999 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena819 999 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

DO SPRZEDANIA : DZIAŁKA O POW.3037 M2 W MILANÓWKU . Oferta idealna dla dewelopera jak również dla klienta indywidualnego. Wokół zabudowa jednorodzinna , bliźniacza i wielolokalowa. Działka o rozmiarach 26 x 117 m; front działki 26 m 2. Dojazd drogą gminną , w której znajdują wszystkie media tj.: gaz, woda, prąd, kanalizacja. Okolica cicha ,spokojna , dużo zieleni z dala od miejskiego zgiełku .Idealne miejsce do relaksu i odpoczynku . OFERTA GODNA UWAGI I POLECENIA . Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Jankowska (licencja nr: 15854) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: AKM-GS-54240-10

Działka Grodzisk Mazowiecki
Działka Grodzisk Mazowiecki
229000 zł
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu
Pow. działki1120
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyOKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka budowlana o powierzchni 1120m2, o wymiarach 25,6x46,3m, położona na zielonych terenach pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Milanówkiem. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje dla niej domek jednorodzinny lub bliźniak. Udział w drodze prywatnej. Wszystkie media i asfalt w odległości 130m. W tym roku znajdą się 10-20m od działki. Szkoła podstawowa i gimnazjum w odległości 1100m. Do stacji PKP w Milanówku - 1800m. Cena 229 000 PLN. GORĄCO POLECAM!!! Numer oferty: 12/DZ/2014

Działka budowlana uzbrojona Milanówek
Działka budowlana uzbrojona Milanówek
1150000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1753

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1753 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze utwardzonej (oświetlona). Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 27 m x 65 m. Na działce prąd, gaz i studnia. W drodze przy samej działce woda i kanalizacja. Brak MPZP. Dla działki wydano WZ i pozwolenie na budowę. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy. W bliskiej odległości przystanek PKP ok 800 m, WKD ok 1200 m, przystanek autobusowy, szkoła, sklep, apteka, przedszkole, restauracja. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355; Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Atrakcyjna działka blisko Pkp
Atrakcyjna działka blisko Pkp
1150000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1753 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz.Działka przy gminnej drodze utwardzonej (oświetlona).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 27 m x 65 m.Na działce prąd, gaz i studnia.W drodze przy samej działce woda i kanalizacja.Brak MPZP.Dla działki wydano WZ i pozwolenie na budowę.Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy.W bliskiej odległości przystanek PKP ok 800 m, WKD ok 1200 m, przystanek autobusowy, szkoła, sklep, apteka, przedszkole, restauracja. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355;Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

działka na sprzedaż Milanówek Polna 3989 m2
działka na sprzedaż Milanówek Polna 3989 m2
1350000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek, Polna
Cena1 350 000 zł
Rodzaj działkikomercyjna
Kształt działkiprostokąt

Tylko u nas! Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3.989 m2, w Milanówku. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 46x97 m2. Media w odległości ok. 76 metrów, w ul. Polnej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- Usługi. Usługi nieuciążliwe, biurowce, hotele, sale bankietowe, dom weselny, obiekty handlowe do 500m2 i inne. Zapraszamy do kontaktu. Opiekun oferty: Łukasz 519pokaż telefon Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 9/11692/OGS

działka na sprzedaż Milanówek 1753 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1753 m2
1150000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena1 150 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1753 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze utwardzonej (oświetlona). Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 27 m x 65 m. Na działce prąd, gaz i studnia. W drodze przy samej działce woda i kanalizacja. Brak MPZP. Dla działki wydano WZ i pozwolenie na budowę. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy. W bliskiej odległości przystanek PKP ok 800 m, WKD ok 1200 m, przystanek autobusowy, szkoła, sklep, apteka, przedszkole, restauracja. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355; Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 9023/3098/OGSNr licencji zawodowej: 12677

działka na sprzedaż Milanówek 1427 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1427 m2
599000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena599 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkiprostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1427 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz. Działka w centrum Milanówka pomiędzy domami jednorodzinnymi ok 400 m od przystanku WKD Grudów. Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej. Na działce skrzynka z prądem i szambo. W drodze przy działce woda, gaz i światłowód. Kanalizacja ok 50 m. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o szerokości od drogi ok 28 m x ok 40 m. Brak MPZP. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. 70% powierzchni biologicznie czynnej. W bliskiej odległości przystanek autobusowy, przystanek WKD, szkoła, przedszkole, apteka, sklepy, pizzeria. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355; Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 9144/3098/OGSNr licencji zawodowej: 12677

działka na sprzedaż Milanówek 1500 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1500 m2
490000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena490 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Milanówku, z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego ATUTY • Najbardziej funkcjonalny kształt - kwadrat • Uchwalony MPZP • Wszystkie media (w tym kanalizacja i woda) • Cicha i spokojna okolica • Dobry dojazd do centrum i trasy W okolicy i na sąsiednich działkach znajduje się zabudowa nowych domów jednorodzinnych Dostępne wszystkie media - gaz, kanalizacja, prąd, woda. Lokalizacja w spokojnej okolicy (domów jednorodzinnych). Bardzo dobry dojazd do PKP Milanówek oraz wjazdu na A2.  W razie pytań zapraszam do kontaktu. Numer oferty: 913817Osoba odpowiedzialna zawodowo: Robert Raptis

Działka budowlana Chrzanów Mały
Działka budowlana Chrzanów Mały
390000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia2104

Na sprzedaż działka budowlana w Chrzanowie Małym obok Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Działka o powierzchni 2104 mkw w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach front 100 mb na 24 mb, dłuższym bokiem przylega do drogi dojazdowej. Idealna pod zabudowę jednorodzinną bliźniaczą. Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego w ramach którego można wybudować budynki mieszkalne ewentualnie jako uzupełniające budynki gospodarcze i usługowe z zachowaniem 50 % powierzchni biologicznie czynnej, szczegóły znajdziemy w uchwale Rady Miasta numer 481/2005. W sąsiedztwie rozproszona nowa zabudowa jednorodzinna. W drodze dostępna media: woda, gaz i prąd. Wszystkie usługi znajdują się w bliskim Milanówku i Grodzisku, w odległości od 4 km do 6 km. Łatwy i szybki wyjazd na autostradę A2 Natolin ok. 4 km ( ok. 5 minut). Działka ładna, płaska, sucha, w granicy działki rosną piękne drzewa - dęby. Okolica cicha i spokojna. Zapraszam. :LINK DO STRONY =6503947 :KONTAKT DO AGENTA Anna Matkowska   Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka na sprzedaż Milanówek  1427 m2
Działka na sprzedaż Milanówek 1427 m2
499000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
Cena499 000
Powierzchnia1427 m²
Cena za m²350

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1427 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz. Działka w centrum Milanówka pomiędzy domami jednorodzinnymi ok 400 m od przystanku WKD Grudów. Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej. Na działce skrzynka z prądem i szambo. W drodze przy działce woda, gaz i światłowód. Kanalizacja ok 50 m. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o szerokości od drogi ok 28 m x ok 40 m. Brak MPZP. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. 70% powierzchni biologicznie czynnej. W bliskiej odległości przystanek autobusowy, przystanek WKD, szkoła, przedszkole, apteka, sklepy, pizzeria. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. licencja 4355; Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!! Milanówek, powiat grodziski Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1427 m². Długość: 40 m, szerokość: 28 m Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości. Oferta dodana wczoraj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Milanówek Poland - lokalizacja przybliżona

Działka na sprzedaż Milanówek  1050 m2
Działka na sprzedaż Milanówek 1050 m2
557000 zł
Milanówek 27 dni plecy
Cena557 000
Powierzchnia1050 m²
Cena za m²530

Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Milanówku. Kształt prostokąta o wymiarach 31,8 x 33,02, dojazd drogą gminną utwardzoną, media - prąd i wodociąg w drodze przy działce, gaz do podciągnięcia, północna część miasta. W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa. więcej ofert na stronie biura - [www] Polecam ! Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą przede wszystkim od właściciela nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00, Sobota 9.00 - 15.00 Milanówek, powiat grodziski Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1050 m². Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości. Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Milanówek Poland - lokalizacja przybliżona

Działka wśród nowej zabudowy
Działka wśród nowej zabudowy
265000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogautwardzona

Działka o powierzchni 1119m2 zlokalizowana w Milanówku Kształt prostokąta o wymiarach 39,96 x 28, media -  prąd, woda, gaz w drodze przy działce dojazd drogą gminna utwardzoną. W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa. Brak miejscowego planu zagospodarowania Do PKP ok 1,5 km, po drodze jest szkoła podstawowa liceum jak również przedszkole więcej ofert na - www.********* Polecam ! Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą przede wszystkim od właściciela nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00, Sobota 9.00 - 15.00 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

działka na sprzedaż Milanówek 1050 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1050 m2
557000 zł
Milanówek 27 dni plecy
Lokalizacjamazowieckie, Milanówek
Cena557 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkikwadrat

Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Milanówku. Kształt prostokąta o wymiarach 31,8 x 33,02, dojazd drogą gminną utwardzoną, media - prąd i wodociąg w drodze przy działce, gaz do podciągnięcia, północna część miasta. W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa. więcej ofert na stronie biura - www.megler.eu Polecam ! Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą przede wszystkim od właściciela nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00, Sobota 9.00 - 15.00 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 179/9507/OGS

działka na sprzedaż Milanówek 1753 m2
działka na sprzedaż Milanówek 1753 m2
1190000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
LokalizacjaMilanówek
Cena1 190 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Do sprzedaż nieruchomość na kameralnym osiedlu w północnym Milanówku. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu: 27X65m, płaska, ogrodzona. Media: skrzynka elektryczna i gazowa w granicy działki, woda: z własnego ujęcia oraz miejska w linii drogi, przyłącze kanalizacji miejskiej w granicy działki. Wydane warunki zabudowy i pozwolenie na budowę do projektu parterowego domu jednorodzinnego wraz z projektem przyłącza do budynku wody, gazu i kanalizacji. Jest możliwość adaptacji projektu do własnych potrzeb. Nieruchomość zlokalizowana na cichym osiedlu domów jednorodzinnych, wśród zieleni i starodrzewu. Odległość do dworca PKP: 1km Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 5361/6166/OGS

Działka budowlana Milanówek
Działka budowlana Milanówek
625000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1146

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1146 m kw położona w cichym miejscu blisko lasu w Milanówku. Działka ma 64 m od wjazdu (strona północno-zachodnia) i 18 m w głąb. Dojazd do działki drogą asfaltową i 80 m drogą gminną utwardzoną. Media: woda miejska, gaz, prąd i światłowód w drodze tuż obok działki, kanalizacja w odległości 90 m. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, trzeba wystąpić on warunki zabudowy, nie ma problemu z ich uzyskaniem, powierzchnia zabudowy będzie 15% (informacja z UG Milanówek). Lokalizacja: w sąsiedztwie domy jednorodzinne, las - 200 m, stracja WKD Polesie- 500 m, stacja PKP- 2,5 km, supermarket- 1,5 km. Dobry dojazd do Warszawy autostradą A2, Al. Jerozolimskimi lub S8. Kontakt w sprawie oferty:   GRUPA HOME NIERUCHOMOŚCI ul Ludowa 3 05- 500 Piaseczno tel   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Działka z wszystkimi mediami
Działka z wszystkimi mediami
425000 zł
Milanówek 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typbudowlana
Drogautwardzona

Działka o powierzchni 1080m2 zlokalizowana w Milanówku. Kształt prostokąta o wymiarach 27,5 x 39,27, dojazd drogą gminna utwardzoną media - gaz na działce, prąd, woda, kanalizacja miejska, w drodze przy działce. Dla działki są wydane WARUNKI ZABUDOWY  - 20 % powierzchnia zabudowy Istnieje możliwość kupna działki obok o podobnym metrażu. W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa, niedaleko do szkoły przedszkola, sklepów, do PKP ok 1,5 km więcej ofert na www.********* Polecam ! Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą przede wszystkim od właściciela nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00, Sobota 9.00 - 15.00 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Filtr