Działka w super lokalizacji.

Sortowanie:
Znaleziony: 319 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
499000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 033
Cena za m²245.45 zł/m²

Do sprzedaży prezentuję działkę nr 25/11 położoną w miejscowości Grabina w gminie Halinów. Oferowana działka ma powierzchnię 2033m2 (wymiary 27 x 75 ) oraz objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego , który to ustala : - przeznaczenie mieszkaniowe jednorodzinne , możliwość zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej - powierzchnia zabudowy 30% - powierzchnia biologicznie czynna 60% - wskaźnik intensywności zabudowy 0,6 powierzchni działki -wysokość zabudowy 12,5 m Zapraszam do kontaktu tel.7******01

Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
320000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²290.91 zł/m²

Planujesz budowę własnego domu pod Warszawą? Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą! Do sprzedaży działka w świetnej lokalizacji, położona w miejscowości Urzut (gmina Nadarzyn). ODLEGŁOŚCI - do Warszawy - P+R Al. Krakowska - 20 km (15 min) - Centrum Handlowe Janki - 17 km (14 min) - do Nadarzyna - 5 km (8 min) - do Grodziska Mazowieckiego - 8 km (12 min) - do Książenic - 3,5 km (4 min) - termy w Mszczonowie - 21 km (17 min) DANE TECHNICZNE - kształt prostokąta o wymiarach 22 x 50 m - powierzchnia 1100 m2 - dostęp do drogi gminnej asfaltowej - ul. Promyka - wszystkie media w drodze (kanalizacja, wodociąg, prąd, gaz) W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MU) - 50 % powierzchni przyrodniczo aktywnej - wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane, tereny leśne. KOMUNIKACJA w Urzucie dostępna jest bezpłatna komunikacja gminna, linia miejska 733 (na Okęcie) a z Grodziska Mazowieckiego szybki dojazd do Warszawy PKP. DOSTĘPNE W OKOLICY Świetlica Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbywają się zajęcia stałe, warsztaty plastyczne i rękodzieła, jak również imprezy dla dzieci i dorosłych, które integrują lokalną społeczność, sklep, w pobliskich miejscowościach szkoły, przedszkola, kawiarnie i restauracje. Urzut, to fajne miejsce do życia:)   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
32000000 zł
30+ kilka dni temu

Planujesz budowę własnego domu pod Warszawą?Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!Do sprzedaży działka w świetnej lokalizacji, położona w miejscowości Urzut (gmina Nadarzyn).ODLEGŁOŚCI- do Warszawy - P+R Al. Krakowska - 20 km (15 min)- Centrum Handlowe Janki - 17 km (14 min)- do Nadarzyna - 5 km (8 min)- do Grodziska Mazowieckiego - 8 km (12 min)- do Książenic - 3,5 km (4 min)- termy w Mszczonowie - 21 km (17 min)DANE TECHNICZNE- kształt prostokąta o wymiarach 22 x 50 m- powierzchnia 1100 m2- dostęp do drogi gminnej asfaltowej - ul. Promyka- wszystkie media w drodze (kanalizacja, wodociąg, prąd, gaz)W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MU)- 50 % powierzchni przyrodniczo aktywnej- wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacjiW bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane, tereny leśne.KOMUNIKACJAw Urzucie dostępna jest bezpłatna komunikacja gminna, linia miejska 733 (na Okęcie) a z Grodziska Mazowieckiego szybki dojazd do Warszawy PKP.DOSTĘPNE W OKOLICYŚwietlica Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbywają się zajęcia stałe, warsztaty plastyczne i rękodzieła, jak również imprezy dla dzieci i dorosłych, które integrują lokalną społeczność, sklep, w pobliskich miejscowościach szkoły, przedszkola, kawiarnie i restauracje.Urzut, to fajne miejsce do życia:) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
320000 zł
30+ kilka dni temu

Planujesz budowę własnego domu pod Warszawą?Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!Do sprzedaży działka w świetnej lokalizacji, położona w miejscowości Urzut (gmina Nadarzyn).ODLEGŁOŚCI- do Warszawy - P+R Al. Krakowska - 20 km (15 min)- Centrum Handlowe Janki - 17 km (14 min)- do Nadarzyna - 5 km (8 min)- do Grodziska Mazowieckiego - 8 km (12 min)- do Książenic - 3,5 km (4 min)- termy w Mszczonowie - 21 km (17 min)DANE TECHNICZNE- kształt prostokąta o wymiarach 22 x 50 m- powierzchnia 1100 m2- dostęp do drogi gminnej asfaltowej - ul. Promyka- wszystkie media w drodze (kanalizacja, wodociąg, prąd, gaz)W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MU)- 50 % powierzchni przyrodniczo aktywnej- wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacjiW bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane, tereny leśne.KOMUNIKACJAw Urzucie dostępna jest bezpłatna komunikacja gminna, linia miejska 733 (na Okęcie) a z Grodziska Mazowieckiego szybki dojazd do Warszawy PKP.DOSTĘPNE W OKOLICYŚwietlica Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbywają się zajęcia stałe, warsztaty plastyczne i rękodzieła, jak również imprezy dla dzieci i dorosłych, które integrują lokalną społeczność, sklep, w pobliskich miejscowościach szkoły, przedszkola, kawiarnie i restauracje.Urzut, to fajne miejsce do życia:) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
620000 zł
Kamionka 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²90 zł/m²
Powierzchnia2880 m²
Szerokość25 m
Długość115 m
Typbudowlana

Witam, sprzedam działkę w mieście Kamionka koło Lubartowa o powierzchni 28 arów. Istnieje możliwość wyodrębnienia dwóch osobnych działek. Nieruchomość umiejscowiona jest w centrum miasta przy głównej drodze, posiada przyłącza: wodne, elektryczne i kanalizacyjne. Na działce znajdują się dwa budynki mieszkalne oraz duża drewniana stodoła, dwie murowane obory a także szopy na drewno. Posesja jest ogrodzona i obsadzona rzadkimi i pięknymi krzewami (magnolie, cisy, kasztany jadalne, iglaki i inne), co stwarza uczucie dyskrecji i jest świetnym miejscem do wypoczynku i relaksu. W bliskiej odległości od posesji znajdują się budynki użyteczności publicznej takie jak: sklepy, urząd miasta, kościół, apteki, szkoła, przedszkola. Siedlisko znajduje się 11km od Lubartowa, 30km od Lublina, 3km od Kozłówki (Muzeum Zamoyskich i Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego) oraz 30km od Nałęczowa. Zachęcam do kontaktu i zakupu.

Działka w super lokalizacji!
Działka w super lokalizacji!
5700000 zł
30+ kilka dni temu

Działka o powierzchni 1,91ha  znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,  otoczona osiedlami domków jednorodzinnych. W pobliżu otwarty został w ostatnich miesiącach sklep znanej siedzi handlowej co potwierdza fakt atrakcyjności lokalizacji. Szczegóły i zalety prezentowanej nieruchomości: ·         powierzchnia: 1,91 ha ·         dostęp do dróg z dwóch stron działki ·         położenie bezpośrednio przy głównej, duże drodze dojazdowej ·         przystanek autobusowy  w niewielkiej odległości ·         Obręb Kałuszyn działka nr 272 ul. Nowodworska

DZIAŁKA W SUPER LOKALIZACJI
DZIAŁKA W SUPER LOKALIZACJI
50000000 zł
Serock 30+ kilka dni temu

Posiadamy w naszej ofercie działkę położoną w miejscowości Łacha, gm. Serock. Działka wąska ( ok 18 m szerokości), ale bez problemu można wybudować dom.W większości zadrzewiona. Wymaga uporządkowania.Na działce domek letniskowy o pow. zabudowy 31 m2, który spokojnie wystarcza na weekendowe wypady ;)Dojazd drogą utwardzoną gminną oraz drogą wewnętrzną- stan prawny uregulowany.Blisko rzeki Narew ( około 1 km). Idealne miejsce na spacery i do odpoczynku.Przeznaczenie w MPZP to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i/lub zabudowy rekreacji indywidualnej. Działka położona w granicach: Warszawskiego Obszaru Chronionego oraz częściowo na obszarze, na którym prawdopodobieństwo wystąpienia powodzi jest niskie.Składa się z dwóch niezależnych działek o powierzchni 1101 m2 oraz 1522 m2. Razem 2623 m2.Działka o pow. 1101 zabudowana jest domkiem letniskowym, a ta druga jest niezabudowana.Zapraszamy serdecznie po więcej informacji i na prezentację.Wiosna tuż tuż...:)Ilona Meister518076760Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
29700000 zł
30+ kilka dni temu

Planujesz budowę własnego domu pod Warszawą?Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!Do sprzedaży działka w świetnej lokalizacji, położona w miejscowości Urzut (gmina Nadarzyn).UWARUNKOWANIA- kształt prostokąta o wymiarach 22 x 50 m- powierzchnia 1100 m2- dostęp do drogi gminnej asfaltowej - ul. Promyka- wszystkie media w drodze (kanalizacja, wodociąg, prąd, gaz)W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MU)- 50 % powierzchni przyrodniczo aktywnej- wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacjiW bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane, tereny leśne.ODLEGŁOŚCI- do Warszawy - P+R Al. Krakowska - 20 km (15 min)- Centrum Handlowe Janki - 17 km (14 min)- do Nadarzyna - 5 km (8 min)- do Grodziska Mazowieckiego - 8 km (12 min)- do Książenic - 3,5 km (4 min)- termy w Mszczonowie - 21 km (17 min)KOMUNIKACJAw Urzucie dostępna jest bezpłatna komunikacja gminna, linia miejska 733 (na Okęcie) a z Grodziska Mazowieckiego szybki dojazd do Warszawy PKP.DOSTĘPNE W OKOLICYŚwietlica Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbywają się zajęcia stałe, warsztaty plastyczne i rękodzieła, jak również imprezy dla dzieci i dorosłych, które integrują lokalną społeczność, sklep, w pobliskich miejscowościach szkoły, przedszkola, kawiarnie i restauracje.Urzut, to fajne miejsce do życia:) Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
297000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²270 zł/m²

Planujesz budowę własnego domu pod Warszawą? Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą! Do sprzedaży działka w świetnej lokalizacji, położona w miejscowości Urzut (gmina Nadarzyn). UWARUNKOWANIA - kształt prostokąta o wymiarach 22 x 50 m - powierzchnia 1100 m2 - dostęp do drogi gminnej asfaltowej - ul. Promyka - wszystkie media w drodze (kanalizacja, wodociąg, prąd, gaz) W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MU) - 50 % powierzchni przyrodniczo aktywnej - wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane, tereny leśne. ODLEGŁOŚCI - do Warszawy - P+R Al. Krakowska - 20 km (15 min) - Centrum Handlowe Janki - 17 km (14 min) - do Nadarzyna - 5 km (8 min) - do Grodziska Mazowieckiego - 8 km (12 min) - do Książenic - 3,5 km (4 min) - termy w Mszczonowie - 21 km (17 min) KOMUNIKACJA w Urzucie dostępna jest bezpłatna komunikacja gminna, linia miejska 733 (na Okęcie) a z Grodziska Mazowieckiego szybki dojazd do Warszawy PKP. DOSTĘPNE W OKOLICY Świetlica Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbywają się zajęcia stałe, warsztaty plastyczne i rękodzieła, jak również imprezy dla dzieci i dorosłych, które integrują lokalną społeczność, sklep, w pobliskich miejscowościach szkoły, przedszkola, kawiarnie i restauracje. Urzut, to fajne miejsce do życia:)   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
120000 zł
11 dni plecy

| Działka budowlane o foremnych wymiarach i doskonałej lokalizacji o powierzchni 878m2. Nieruchomość oferuje dogodny dostęp do mediów (woda i prąd na działce) oraz bliskość wszelkich niezbędnych udogodnień i terenów rekreacyjnych, co czyni ją idealnym miejscem do realizacji marzeń o własnym domu. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Atuty działki- regularny kształt o wymiarach 26,5 metra szerokości i 32,6 metra długości, co ułatwia planowanie i realizację projektu budowlanego,- bezpośredni dostęp do mediów, woda i prąd na działce, kanalizacja w drodze,- bardzo dobra lokalizacja, w bliskiej odległości od licznych udogodnień, takich jak poczta (250 m), szkoła podstawowa i przedszkole (2 km), plac zabaw i kort tenisowy (250 m), przystanek autobusowy (100 m), supermarket (450 m) oraz basen (3 km). Dodatkowo, odległość od wjazdu na autostradę A1 wynosi tylko 4 km, a do centrum Rybnika około 7 km, - okolica charakteryzuje się luźną zabudową oraz obecnością terenów zielonych w pobliżu, co zapewnia spokój, prywatność oraz możliwość kontaktu z naturą,- możliwość dokupienia działki obok o takich samych wymiarach.To doskonała okazja, aby stać się właścicielem działki budowlanej w doskonałej lokalizacji, z dogodnym dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie.::DODATKOWE INFORMACJE | Wymiary działki [m]: 26,5/32,5 | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokat | ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Beata Nogły | +48 535 222 211 | ::DANE BIURA | Aspect Nieruchomości - Wodzisław Śląski | PSP Jarosław Cyganik, Marek Serwotka Spółka Cywilna | Wałowa 49 | 44-300 Wodzisław Śląski | +48 511 330 600 | -Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
29690000 zł
30+ kilka dni temu

Do sprzedania  działka w świetnej lokalizacji, blisko Warszawy położona w miejscowości Urzut (gmina Nadarzyn).Działka o powierzchni 1100 m2 w kształcie prostokąta (22m x 50m), przy drodze gminnej asfaltowej. Wszystkie media w drodze.W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MU)- 50 % powierzchni przyrodniczo aktywnej- wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacjiW bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane, tereny leśne.w Urzucie dostępna jest bezpłatna komunikacja gminna, linia miejska 733 (na Okęcie) a z Grodziska Mazowieckiego szybki dojazd do Warszawy PKP.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka w super lokalizacji
Działka w super lokalizacji
296900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²269.91 zł/m²

Do sprzedania  działka w świetnej lokalizacji, blisko Warszawy położona w miejscowości Urzut (gmina Nadarzyn). Działka o powierzchni 1100 m2 w kształcie prostokąta (22m x 50m), przy drodze gminnej asfaltowej. Wszystkie media w drodze. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (MU) - 50 % powierzchni przyrodniczo aktywnej - wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane, tereny leśne. w Urzucie dostępna jest bezpłatna komunikacja gminna, linia miejska 733 (na Okęcie) a z Grodziska Mazowieckiego szybki dojazd do Warszawy PKP. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka w super lokalizacji!!
Działka w super lokalizacji!!
2004000 zł
13 dnia plecy

Działka rolna o łącznej powierzchni 50100m2 .Cena 2 004 000 .Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku, Lublinie i Zamościu. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Nadarzyn - działka w super lokalizacji
Nadarzyn - działka w super lokalizacji
460000 zł
Nadarzyn 30+ kilka dni temu
Pow. działki1000
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Działka budowlana w Nadarzynie teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wyjątkowa lokalizacja w otulinie lasu, sąsiedztwo nowych domów , dynamicznie się rozwijająca się okolica. Cisza i spokój, mnóstwo zieleni, ścieżki rowerowe i bogata infrastruktura: szkoły, przedszkola, liczne sklepy. Polecam i zapraszam Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu

Działka w super lokalizacji - Pychowice !
Działka w super lokalizacji - Pychowice !
1890000 zł
Kraków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia796
Cena za m²2374.37 zł/m²

Działka znajdująca się w centrum osiedla "Pychowice" - willowego i prestiżowego rejonu miasta Krakowa.  Bliskość centrum, Parku Zakrzówek, kampusu UJ, dobra komunikacja.  Działka objęta MPZP "Pychowice, znajduje się w terenie 02.M3 - zabudowy mieszkalnej (dopuszczona również zabudowa wielorodzinna). Podstawowe parametry planu: Intensywność zabudowy: do 0,85. Wysokość budynków: do 11 m.W planie BRAK wskaźnika powierzchni biologicznie czynnej!!!! Możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej, szeregowej, jak również wielorodzinnej !  Zapraszam do kontaktu, POŚREDNIKOM DZIĘKUJĘ !!!

Atrakcyjna działka w super lokalizacji
Atrakcyjna działka w super lokalizacji
42900000 zł
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1875 mkw, położona w cichej i spokojnej okolicy.Główne atuty nieruchomości: • bliskość komunikacji miejskiej• z dobrym dojazdem• dobra ekspozycja na strony świataDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w cichej i spokojnej okolicy. Działka ma powierzchnię 1875 mkw. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie media czyli woda, prąd, gaz oraz kanalizacja. Nieruchomość idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniaka. Z działki mamy bardzo szybki i dobry dojazd do centrum Grodziska Mazowieckiego co zajmuje około 5 minut jazdy samochodem. Dodatkowo mamy do dyspozycji autobus w odległości około 400 metrów. Nieruchomości otoczona terenami zielonymi. W najbliższym sąsiedztwie przeważa zabudowa domów jednorodzinnych. Nieruchomość godna polecenia. Jeżeli marzysz o chwili ciszy i spokoju z dala od miasta i ruchliwych ulic to ta propozycja jest zdecydowanie dla Ciebie.Nie zwlekaj! Gorąco zapraszam na prezentację oraz zakupu tej urokliwej działki.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /RYWI854ZADZWOŃ:533 600 707. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Atrakcyjna działka w super lokalizacji
Atrakcyjna działka w super lokalizacji
419000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 875
Cena za m²223.47 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1875 mkw, położona w cichej i spokojnej okolicy. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w cichej i spokojnej okolicy. Działka ma powierzchnię 1875 mkw. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie media czyli woda, prąd, gaz oraz kanalizacja. Nieruchomość idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniaka. Z działki mamy bardzo szybki i dobry dojazd do centrum Grodziska Mazowieckiego co zajmuje około 5 minut jazdy samochodem. Dodatkowo mamy do dyspozycji autobus w odległości około 400 metrów. Nieruchomości otoczona terenami zielonymi. W najbliższym sąsiedztwie przeważa zabudowa domów jednorodzinnych. Nieruchomość godna polecenia. Jeżeli marzysz o chwili ciszy i spokoju z dala od miasta i ruchliwych ulic to ta propozycja jest zdecydowanie dla Ciebie. Nie zwlekaj! Gorąco zapraszam na prezentację oraz zakupu tej urokliwej działki. Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka w Super Lokalizacji SZELKÓW
Działka w Super Lokalizacji SZELKÓW
145000 zł
13 dnia plecy
Powierzchnia2 400
Cena za m²60.42 zł/m²

Na  sprzedaż działka budowalna w samym centrum Szelkowa Powierzchnia działki 2400m2 Cena 60zł/m2  Istnieje możliwość powiększenia działki o powierzchnie 1300m2 (więcej info udzielę telefonicznie) Wszystkie niezbędne media w działce  W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego Tel 508 702 706 oraz do prezencji nieruchomości na żywo.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Działka w super lokalizacji z mediami
Działka w super lokalizacji z mediami
70000000 zł
30+ kilka dni temu

Działka w atrakcyjnej części Jaktorowa. Chcesz wybudować dom w prestiżowym miejscu Jaktorowa? Ta oferta jest dla Ciebie.Piękna działka dobrze skomunikowana 1,5 km PKP. Dookoła okazałe domy, starodrzew oraz tereny spacerowe. Czyste, świeże powietrze.Działka budowlana o wymiarach 43 m x 46 m, z Planem Zagospodarowania,która sąsiaduje z działką rolną o powierzchni 4764 m2 o wymiarach 95 x 48. Wszystkie media dostępne w ulicy, bez kanalizacji, przy której leży nieruchomość.Zapraszam do kontaktu i prezentację.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

działka budowlana w Ząbkach w super lokalizacji
działka budowlana w Ząbkach w super lokalizacji
368000 zł
Ząbki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia222
Cena za m²1657.66 zł/m²

Kameralna działka budowlana w super lokalizacji.222m2 ok.9,1x24,5metry. Możliwość zabudowy domem jednorodzinnym lub domem z dwoma lokalami mieszkalnymi. Bezkonkurencyjna lokalizacja na spokojnej ul. Langiewicza, w atrakcyjnej części tzw. Miasta Ogrodu. Wszystko w zasięgu ręki- basen, przedszkole las, trasy rowerowe, kolej i komunikacja miejska. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego dla miasta Ząbki, działka oznaczona MN- zabudowa mieszkaniowa- na mapie z planu zaznaczona strzałką. W sąsiedztwie brak wolnych działek, a obecna zabudowa jest do 12,5m wysokości- mogą być trzy wysokie, w pełni użytkowe kondygnacje, maksymalnie razem ok 190m2. Okazja, numer działki 139/1, na drugim i trzecim zdjęciu lokalizacja zaznaczona białym krzyżykiem. Sprzedaż wyłącznie z powodu zakupu ziemi rolnej w celu powiększenia gospodarstwa które stało się dla nas priorytetowe. Podaruj sobie odrobinę luksusu- a takim będzie mieszkanie w tej lokalizacji...jedyna szansa ...wolnych działek na sprzedaż nie ma i się tutaj nie pojawią... A może twój pierwszy projekt deweloperski -przy obecnych cenach za czynsz czy przy sprzedaży za M2 mieszkania gwarantowana duża stopa zwrotu. A jak mówią w nieruchomościach liczą się 3 rzeczy: Lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja.

działka budowlana w Ząbkach w super lokalizacji
działka budowlana w Ząbkach w super lokalizacji
399600 zł
Ząbki 30 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia222
Cena za m²1800 zł/m²

Kameralna działka budowlana w super lokalizacji.222m2 ok.9,1x24,5metry. Możliwość zabudowy domem jednorodzinnym lub domem z dwoma lokalami mieszkalnymi. Bezkonkurencyjna lokalizacja na spokojnej ul. Langiewicza, w atrakcyjnej części tzw. Miasta Ogrodu. Wszystko w zasięgu ręki- basen, przedszkole las, trasy rowerowe, kolej i komunikacja miejska. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego dla miasta Ząbki, działka oznaczona MN- zabudowa mieszkaniowa- na mapie z planu zaznaczona strzałką. W sąsiedztwie brak wolnych działek, a obecna zabudowa jest do 12,5m wysokości- mogą być trzy wysokie, w pełni użytkowe kondygnacje, maksymalnie razem ok 190m2. Okazja, numer działki 139/1, na drugim i trzecim zdjęciu lokalizacja zaznaczona białym krzyżykiem. Sprzedaż wyłącznie z powodu zakupu ziemi rolnej w celu powiększenia gospodarstwa które stało się dla nas priorytetowe. Podaruj sobie odrobinę luksusu- a takim będzie mieszkanie w tej lokalizacji...jedyna szansa ...wolnych działek na sprzedaż nie ma i się tutaj nie pojawią... A może twój pierwszy projekt deweloperski -przy obecnych cenach za czynsz czy przy sprzedaży za M2 mieszkania gwarantowana duża stopa zwrotu. przykladowe projekty mieszczacych sie na tej dzialce(czasami trzeba wybrac lustrzana oproje) mozna obejrzec na stronie projekty.muratordom.pl/ projekt swiatla miasta wariant M225-3361, I M225e-3371, IV M225d-3446, V M225e-3464, A jak mówią w nieruchomościach liczą się 3 rzeczy: Lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja.

Działka 24ary w super lokalizacji!
Działka 24ary w super lokalizacji!
110000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 400
Cena za m²45.83 zł/m²

Sprzedam działke, w pięknej miejscowości jakie są Biedrzychowice Dolne, w świetnej lokalizacji, w otoczeniu domy jednorodzinne, co pozwala na łatwy dostęp do mediów. Do działki prowadzi droga asfaltowa po której nie porusza się dużo aut. Atuty nieruchomości : - Działka położona jest w atrakcyjnym miejscu w płaskim terenie . - Dobry dojazd do działki - Piękny widok na otaczającą przyrodę - Spokojna, cicha okolica -Na działce znajduje się studnia Możliwość doprowadzenia prądu i wody. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy z którego jest 6 połączeń dziennie Do najbliższej szkoły, w Bieniowie, jest 5km Do Żar 15km Więcej informacji na temat działki pod numerem telefonu 72*******80-na

Działka inwestycyjna w super lokalizacji
Działka inwestycyjna w super lokalizacji
1228500 zł
Pyskowice 11 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia9 450
Cena za m²130 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny składający się z działek ewidencyjnych nr 75 oraz 76 o łącznej powierzchni 0,9450ha położonych w Pyskowicach w głębi ulicy Gliwickiej. Według planu zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone symbolem 6P- tereny zabudowy produkcyjno -usługowej i składowo- magazynowej, bazy spedycyjne i transportowe. Przez działki przechodzi napowietrzna linia energetyczna E 20 kV wraz ze strefą technicznej linii energetycznej. Działki znajdują się w obszarze dopuszczającym budowę urządzeń wytwarzających energię z odnawialnych źródeł energii o mocy przekraczającej 100 KW wraz z ich strefami ochronnymi. Bliska odległość ważnych szlaków komunikacyjnych sprzyja prowadzeniu inwestycji i daje szerokie możliwości prowadzenia biznesu. Polecam ze względu na szerokie możliwości wykorzystania na cele przemysłowe, doskonałą lokalizację oraz przystępną cenę. Zapraszam przedsiębiorców i inwestorów do zapoznania się z ofertą. Bliskość do centrum Gliwic, a zarazem świetne połączenie z miastami sąsiednimi poprzez DK88, DTŚ, Autostradę A4 i A1. Więcej informacji pod numerem tel. 88*******00 Iwona Sierant- Stolorz Zapewniamy profesjonalne doradztwo kredytowe - najlepsze oferty na rynku. Licencja zawodowa pośrednika 6088. Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art.66 k.c.

Działka przy lesie w super lokalizacji
Działka przy lesie w super lokalizacji
614000 zł
Marki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 460
Cena za m²420.55 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Słupnie koło Marek, położoną w pobliżu ul. Jesionowej. Powierzchnia to 1460 m2. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego, dopuszczający zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową. Dojazd drogą utwardzoną - szerokość 7 m.Wszystkie media obok działki - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Świetna lokalizacja - cicha i spokojna okolica, obok las oraz nowa zabudowa jednorodzinna. 10 min od przystanku ZTM, sklepu i szkoły.Wymiary działki; 37 m (od frontu)

Działka Radom-Orońsko, w super  lokalizacji
Działka Radom-Orońsko, w super lokalizacji
525000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10 006
Cena za m²52.47 zł/m²

Sprzedam piękną działkę o powierzchni 1,06 ha. Działka położona przy ul. Osiedlowej w Orońsku. Nieruchomość znajduje się około 300 metrów od trasy E7. Doskonała lokalizacja pod zabudowę jednorodzinną, jak i inne inwestycje. Szerokość blisko 50m. działka z dostępem do drogi publicznej . Dostępne media; prąd, woda ,kanalizacja Sprzedaż bez pośredników, agencjom dziękuję. Więcej informacji pod nr tel; 53*****21

Działka w super cenie i lokalizacji
Działka w super cenie i lokalizacji
10500000 zł
30+ kilka dni temu

Działka na nasłonecznionym stoku, w bliskości lasu, bezpośrednio przy drodze.Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• z dobrym dojazdem• bliskość terenów zielonychDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjną widokowo działkę w miejscowości Skawinki o nr 438/17 .W miejscowym planie zagospodarowania działka figuruje jako tereny zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności (tj. zabudowa jednorodzinna i zagrodowa) oznaczona symbolem MM.Niezwykle korzystne nachylenie działki w kierunku południowym powoduje całodzienną ekspozycję na słońce.Działka od strony południowej posiada dostęp do drogi gminnej. W pobliżu działki znajduje się sieć energetyczna a w jej granicy sieć wodociągowa. Istnieje możliwość zakupu bezpośrednio sąsiadujących trzech działek o łącznej powierzchni ok. 27.4 ar. Przy zakupie łącznym możliwość negocjacji ceny. W sąsiedztwie działki (w linii prostej) znajdują się.Biblioteka publiczna 200m.Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół 300m.Kościół Parafialny 150m. Sklep spożywczy 300m.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /LOFI860ZADZWOŃ:723 286 126. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Działka w świetnej lokalizacji! Super Cena!
Działka w świetnej lokalizacji! Super Cena!
199000 zł
Chojnice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia949
Cena za m²209.69 zł/m²

Kontakt: Martyna Drobinska E-mail: Telefon: (użyj formularza kontaktowego) Mam do zaoferowania Państwu działkę położoną w Chojnicach. DZIAŁKA: Powierzchnia: 949m2 Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Działka znajduje się na płaskim terenie, z dojazdem do drogi gminnej.  MEDIA: Prąd, woda, kanalizacja, gaz w drodze. OKOLICA: Działka znajduje się w spokojnej okolicy, gdzie powstają nowe budynki. W pobliżu znajduje się żłobek, sklepy spożywcze oraz markety, galeria . Umów się na prezentację już DZIŚ, dodatkowo pomagamy przy uzyskaniu kredytu! Kontakt: Martyna Drobinska E-mail: Telefon: (użyj formularza kontaktowego) Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Działka budowlana w super lokalizacji Morasko
Działka budowlana w super lokalizacji Morasko
694000 zł
Poznań 18 dni plecy

NA SPRZEDAŻ 3 DZIAŁKI BUDOWLANE POZNAŃ/MORASKO/ULICA JAŚKOWIAKADZIAŁKA BUDOWLANA nr 56/20 o powierzchni 1735 m2  DZIAŁKA BUDOWLANA nr 56/4 o powierzchni 2043 m2  DZIAŁKA BUDOWLANA nr 56/18 o powierzchni 2083 m2  z możliwością wybudowania wymarzonego domu jednorodzinnego na terenie malowniczej dzielnicy Morasko, położonej przy północnej granicy miasta Poznań.Działki zlokalizowane są przy ulicy Franciszka Jaśkowiaka w Poznaniu.cena 400 zł/m W ulicy Jaśkowiaka znajdują się następujące media: wodociąg, prąd i gaz.Działka położona jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:UCHWAŁA NR LII/971/VIII/2021 RADY MIASTA POZNANIA z dnia 28 września 2021r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Morasko - Radojewo - Umultowo Radojewo Zachód część C w Poznaniu.Teren oferowanych działek oznaczony jest symbolem 8MN, są to tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.W zakresie parametrów i wskaźników kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenów ustala się:- lokalizację nie więcej niż jednego budynku mieszalnego na każdej działce budowlanej- zabudowę wolno stojącą- powierzchnię zabudowy nie większą niż 25% powierzchni działki budowlanej, przy czym nie więcej niż 250 m2- powierzchnię zabudowy budynku pomocniczego nie większą niż 50 m2- powierzchnię biologicznie czynną nie mniejszą niż 50% powierzchni działki budowlanej- wysokość zabudowy dla budynków mieszkalnych do 2 kondygnacji nadziemnych i nie więcej niż 7,5 m- kąt nachylenia połaci dachowych do 12 stopniPlan przewiduje powstanie w pobliżu nowoczesnegoi komfortowego osiedla domów jednorodzinnych, a także nowoczesnej infrastruktury społecznej i technicznej, łącznie z dodatkową drogą miejską (publiczną), planowanym zespołem szkolno-przedszkolnym, a także przystankami autobusowymi wzdłuż ulicy Jaśkowiaka.Tereny Moraska mają duże walory krajobrazowe i rekreacyjne. Przebiega przez nie kilka oznakowanych szlaków turystycznych. Wytyczone są liczne ścieżki spacerowe. Znajduje się tu urokliwy, słynny Rezerwat Meteoryt Morasko.Można tu z powodzeniem uprawiać turystykę rowerową (na pętli tramwajowej PST Piątkowo czynna jestw okresie letnim darmowa wypożyczalnia) i konną. Znajdują się tu stajnie rekreacyjne. Spotkać można liczne dzikie zwierzęta: sarny, lisy, zające. Stawy i jeziorka są miejscem pobytu wielu gatunków ptaków.Zapraszam do kontaktu.

Przepiękna działka budowalna w super lokalizacji !
Przepiękna działka budowalna w super lokalizacji !
290000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia908
Cena za m²319.38 zł/m²

TWÓJ AGENT NIERUCHOMOŚCI prezentuje państwu OFERTĘ NA WYŁĄCZNOŚĆ na sprzedaż działka o powierzchni  9,08ar położona w Rzeszowie przy ul. Błękitne Wzgórze w sąsiedztwie nowym domów jednorodzinnych.    Nieruchomość położona zaledwie 5km od centrum Rzeszowa w cichej i przyjemnej lokalizacji.( Dojazd od ul. Staroniwskiej ) Działka regularna, z pełnym uzbrojeniem przeznaczona pod zabudowę.  Kształt: prostokąt  wymiary: 38m x  25m  Uzbrojenie: woda  prąd  kanalizacja  gaz Dojazd: droga utwardzona  Okolica: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna szybki dojazd do Centrum Rzeszowa  Okolica: - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Cena: 290 000zł Zapraszam na Prezentacje :) Opiekun Oferty: Angelika Fujarowicz  Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Porąbka - działka budowlana w super lokalizacji
Porąbka - działka budowlana w super lokalizacji
213700 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 237
Cena za m²95.53 zł/m²

Do sprzedania piękna działka budowlana położona w otulinie lasu. Nieruchomość składa się z z czterech działek położonych przy ul. Mała Puszcza w Porąbce. Teren jest płaski, pokryty naturalną roślinnością. Jedna z działek, położona na lekkim wzniesieniu porośnięta jest dojrzałym lasem bukowym. Dojazd drogą powiatową. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną. Dostęp do mediów - studnia na działce, linia energetyczna i gazowa przy granicy. Istnieje możliwość dokupienia większej powierzchni gruntu. Cena do negocjacji :)

Działka produkcyjno-usługowa w super lokalizacji!!
Działka produkcyjno-usługowa w super lokalizacji!!
750000 zł
Jastrzębie-Zdrój 21 dni plecy

Polecam Państwu działkę produkcyjno-usługową , z oznaczeniem kategorii PU , obręb Bzie Górne, przy ul.Pszczyńskiej. Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych działek, o wielkości 0,3616HA oraz 0,3679 HA, łącznie 0,7295HA, graniczących ze sobą. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji, bliski dojazd do Wiślanki, jak też zjazd do autostrady A1, czy granicy polsko-czeskiej. Bezpośredni wyasfaltowany wjazd na nieruchomość. Dobra inwestycja pod hale produkcyjne, lub inne obiekty. Oferta na wyłączność. Dla zainteresowanych możliwość uzyskania kredytu hipotecznego lub gotówkowego na miejscu w Placówce. Kupując u nas otrzymujesz dodatkowo 10%rabatu na zakupy w sieci Leroy Merlin, OBI lub dużej Hurtowni budowlanej. Zapraszamy na prezentacje. Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział Jastrzębie-Zdrój ul. Arki Bożka 16cd Kontakt: Ewa Domurat tel: 509 637 097Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka produkcyjno-usługowa w super lokalizacji
Działka produkcyjno-usługowa w super lokalizacji
75000000 zł
Jastrzębie-Zdrój 21 dni plecy

Polecam Państwu działkę produkcyjno-usługową , z oznaczeniem kategorii PU , obręb Bzie Górne, przy ul.Pszczyńskiej.  Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych działek, o wielkości 0,3616HA oraz 0,3679 HA, łącznie 0,7295HA, graniczących ze sobą.  Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji, bliski dojazd do Wiślanki, jak też zjazd do autostrady A1, czy granicy polsko-czeskiej. Bezpośredni wyasfaltowany wjazd na nieruchomość.  Dobra  inwestycja  pod hale produkcyjne, lub inne obiekty. Oferta na wyłączność. Dla zainteresowanych możliwość uzyskania kredytu hipotecznego lub gotówkowego na miejscu w Placówce.  Kupując u nas otrzymujesz dodatkowo 10%rabatu na zakupy w sieci Leroy Merlin, OBI lub dużej Hurtowni budowlanej. Zapraszamy na prezentacje. Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział Jastrzębie-Zdrój ul. Arki Bożka 16cd Kontakt: Ewa Domurat509 637 097Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka produkcyjno-usługowa w super lokalizacji!!
Działka produkcyjno-usługowa w super lokalizacji!!
750000 zł
Jastrzębie-Zdrój 20 dni plecy
Powierzchnia7 295
Cena za m²102.81 zł/m²

Polecam Państwu działkę produkcyjno-usługową , z oznaczeniem kategorii PU , obręb Bzie Górne, przy ul.Pszczyńskiej.  Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych działek, o wielkości 0,3616HA oraz 0,3679 HA, łącznie 0,7295HA, graniczących ze sobą.  Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji, bliski dojazd do Wiślanki, jak też zjazd do autostrady A1, czy granicy polsko-czeskiej.  Bezpośredni wyasfaltowany wjazd na nieruchomość.  Dobra  inwestycja  pod hale produkcyjne, lub inne obiekty. Oferta na wyłączność.  Dla zainteresowanych możliwość uzyskania kredytu hipotecznego lub gotówkowego na miejscu w Placówce.  Kupując u nas otrzymujesz dodatkowo 10%rabatu na zakupy w sieci Leroy Merlin, OBI lub dużej Hurtowni budowlanej. Zapraszamy na prezentacje. Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział Jastrzębie-Zdrój ul. Arki Bożka 16cd Kontakt: Ewa Domurat tel: (użyj formularza kontaktowego) Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w Policach w super lokalizacji!
Działka budowlana w Policach w super lokalizacji!
620000 zł
Police 30+ kilka dni temu

Oferujemy do sprzedania działkę o powierzchni 1203m2, zlokalizowana w uroczym zakątku Polic (okolice ulicy Korczaka). Plan zabudowy przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczalną funkcją usługową, wolnostojącą, lokalizacją usług towarzyszących w zabudowie mieszkaniowej, nieuciążliwych w parterach budynków; powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki, wysokość zabudowy do dwóch kondygnacji - do 9,5m2. Droga dojazdowa asfaltowa. Prąd, gaz, kanalizacja, woda - w drodze przy działce. Zapraszamy na prezentację!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka budowlana w super lokalizacji w pobliżu Nysy
Działka budowlana w super lokalizacji w pobliżu Nysy
285000 zł
Nysa 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²110 zł/m²
Powierzchnia1281 m²
Szerokość30 m
Długość40 m
Typbudowlana

Mam do sprzedania jedną działkę położoną w super lokalizacji 1 km od Nysy . Powierzchnia działek -9,63 ara-sprzedana -8,34 ara- sprzedana -11,50 ara- sprzedana -12,81 ara- cena 140910 zł W pobliżu od 200m do 500 m znajduje się boisko sportowe ,szkoła z przedszkolem i ogólnodostępną siłownią plenerową, dyskont DINO w odległości do 1 km kolejny sklep spożywczy i przestanek MPK Do obwodnicy Nysy dojazdy i w stronę Prudnika 1,5 km oraz Opola -Wrocławia -2 km. Wszystkie media w pobliżu . Działki objęte są Planem Zagospodarowania Przestrzennego dla wsi Niwnica z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Dojazd do centrum Nysy zajmuje kilka minut gdyż od tej strony miasta nigdy nie występują korki. Internet światłowodowy. W celu otrzymania innych szczegółów proszę o kontakt tel.-*********

Działka z Pnb rezydencji w super lokalizacji!
Działka z Pnb rezydencji w super lokalizacji!
4500000 zł
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Oferta bezpośrednio od właściciela i tylko dla poważnie zainteresowanych Interesujący teren o powierzchni 5977 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę luksusowej rezydencji - dokumentacja projektowa dostępna w siedzibie spółki. Nieruchomość położona w południowo-zachodniej części miasta Bielsko-Biała, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic - Kamienica. Z działki roztacza się cudowny widok na Masyw Szyndzielni, znajdujący się w granicach Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, w dalszej odległości elementy zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz usługowo - handlowej. Działka niezabudowana o nieregularnym kształcie, ogrodzona z bramą wjazdową, w przeważającej części płaska z niewielkim nachyleniem w kierunku wschodnim, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, dostęp do sieci kanalizacyjnej, wodociągowej, energetycznej i gazowej. ·       Powyższa treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 K.C.

Działka budowlana na Idalinie, w super lokalizacji
Działka budowlana na Idalinie, w super lokalizacji
346500 zł
Radom 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia630
Cena za m²550 zł/m²

Zapraszam na radomski Idalin i Ustronie. Tu na granicy tych dwóch obszarów znajduje się działka, którą chcę Państwu przedstawić.LOKALIZACJANiedalego trasy nr 12, obwodnicy Radomia, naprzeciw dużego Centrum Handlowego, znajduje się osiedle domków jednorodzinnych. Tu, przy ul. Połabskiej, znajduje się małe, kameralne, zamknięte osiedle, na którym jest ta mała działka i wielkim potencjale.To miejsce zasługuje na uwagę z powodu lokalizacji. Główne trasy komunikacyjne, spokój, bliskość dużych atrakcji handlowych, sprawiają, ze można tu wygodnie i komfortowo mieszkać. DZIAŁKADziałka ma kształt prostokąta i ma niespełna 630m2. Wyposażona jest we wszystkie media a dodatkowo znajduje się na terenie małego, kameralnego osiedla, które w części już jest zabudowane pięcioma segmentami w zabudowie szeregowej. FINANSECena zakupu: 345000 PLNKONTAKTZainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem (użyj formularza kontaktowego) lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.———————————Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

Działka 2189m2 z domem w super lokalizacji
Działka 2189m2 z domem w super lokalizacji
1390000 zł
Luboń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 189
Cena za m²634.99 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, na której posadowiony został dom (6 pokoi) ok 160 m2 i budynek gospodarczy z garażem, natomiast działka to 2189m2. Z działki można wydzielić kolejną działkę. Dom składa się z 3 poziomów: Na parterze mamy: 3 pokoje, kuchnię i łazienkę Na piętrze mamy: trzy sypialnie do wykończenia (24m2, 24m2 i 15,6m2) Piwnica: budynek częściowo jest podpiwniczony Działka o powierzchni 2189 m2 daje duże możliwości Oferta łączy w sobie zalety podmiejskiego życia z szkołami, pełna infrastrukturą i szybkim dojazdem do Poznania. Cena 1.390.000 Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz i umów się na prezentację domu, a ja pomogę Tobie w zakupie tej nieruchomości:  (użyj formularza kontaktowego)Oferta na wyłączność. Kontakt i prezentacja: Emilia Kniter-Nowak  (użyj formularza kontaktowego) ( Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr lic 19180) Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w  rozumieniu przepisów KC Jeżeli są zainteresowani Państwo profesjonalną Sprzedażą/ Wynajmem swojej nieruchomości lub Zakupem nowej nieruchomości to proszę o kontakt.

Działka 2189m2 z domem w super lokalizacji
Działka 2189m2 z domem w super lokalizacji
1390000 zł
Luboń 10 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 189
Cena za m²634.99 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, na której posadowiony został dom (6 pokoi) ok 160 m2 i budynek gospodarczy z garażem, natomiast działka to 2189m2. Z działki można wydzielić kolejną działkę. Dom składa się z 3 poziomów: Na parterze mamy: 3 pokoje, kuchnię i łazienkę Na piętrze mamy: trzy sypialnie do wykończenia (24m2, 24m2 i 15,6m2) Piwnica: budynek częściowo jest podpiwniczony Działka o powierzchni 2189 m2 daje duże możliwości Oferta łączy w sobie zalety podmiejskiego życia z szkołami, pełna infrastrukturą i szybkim dojazdem do Poznania. Cena 1.390.000 Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz i umów się na prezentację domu, a ja pomogę Tobie w zakupie tej nieruchomości:  (użyj formularza kontaktowego)Oferta na wyłączność. Kontakt i prezentacja: Emilia Kniter-Nowak  (użyj formularza kontaktowego) ( Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr lic 19180) Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w  rozumieniu przepisów KC Jeżeli są zainteresowani Państwo profesjonalną Sprzedażą/ Wynajmem swojej nieruchomości lub Zakupem nowej nieruchomości to proszę o kontakt.

Idealna działka pod inwestycję w super lokalizacji
Idealna działka pod inwestycję w super lokalizacji
599000 zł
Bielawa 10 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 800
Cena za m²213.93 zł/m²

OKAZJA Działka inwestycyjna o powierzchni 2800 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach około 36 x 77 mPołożona przy ulicy Jaśminowej naprzeciwko osiedla Sowie Wzgórza.Nieruchomość gruntowa niezabudowana, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, położona na terenie w pełni uzbrojonym tj; w pasie drogi ul. Jaśminowej przebiegają sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wodociągowa, gazowa i elektroenergetyczna umożliwiająca wykonanie przyłączy. Teren płaski.Grunt posiada zezwolenie na wyłączenie z produkcji rolniczej.Teren działki objęty jest planem zagospodarowania w którym podstawowe przeznaczenie działki to zabudowa usługowa i uzupełniające to zabudowa mieszkaniowa oznaczona w planie symbolem 8U/MN.

Piękna, równa działka 1000m2 w super lokalizacji
Piękna, równa działka 1000m2 w super lokalizacji
140000 zł
19 dni plecy
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia1 000
Cena za m²140 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 1000m2 mieszczącą się w miejscowości Lotyń, gmina Chojnice. Działka w kształcie prostokąta. Jest równa, zadbana, nie ma żadnych nasadzeń/krzakow. Wjazd na działkę jest prosto z drogi asfaltowej. Media przebiegają wzdłuż drogi. Działka o numerze 51/9. Zainteresowanych proszę o wiadomość lub SMS, mogę przesłać link do nagrania działki z drona. Serdecznie polecam :)

Działka wraz z pomieszczeniem biurowo-gospodarczym w super lokalizacji
Działka wraz z pomieszczeniem biurowo-gospodarczym w super lokalizacji
1800 zł
Ruda Śląska 24 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia660
Cena za m²2.73 zł/m²

Wynajmę działkę pod działalność mieszczącą się przy głównej ulicy 1 Maja - Ruda Śląska Halemba. Działka o powierzchni 660m2 wraz z zapleczem gospodarczo-biurowym o powierzchni 30m2. Dodatkowo zadaszona wiata. Teran utwardzony. Na sąsiedniej działce znajduje się komis samochodowy. Bardzo dobra lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo przystanków autobusowych, restauracji, cmentarza komunalnego stwarza szerokie możliwości rodzaju prowadzenie działalności na terenie. Poprzednio wynajmowana pod autokomis a następnie działalność związana z pomnikami cmentarnymi. Cena najmu 1800zl/mc + media wg zużycia.

Działka ROD na Mokotowie * Oaza zieleni w super lokalizacji!
Działka ROD na Mokotowie * Oaza zieleni w super lokalizacji!
60000 zł
Warszawa 29 dni plecy
RodzajOgródek działkowy
Powierzchnia490
Cena za m²122.45 zł/m²

Duża działka ROD (490m) na Mokotowie (ROD Czerniaków), oaza ciszy i spokoju, raj dla dzieciaków i ogrodników! Odstąpię prawo do użytkowania. Na działce rosną jabłonki, czereśnia, orzech włoski, maliny, porzeczki, jest 6 drewnianych grządek podwyższonych na własne warzywa. Wiosną kwitnie magnolia, krokusy i tulipany, a latem pachną piwonie i róże. Teren działek jest ogrodzony, jest ochrona. Na działce prąd i woda, mały domek częściowo murowany - do remontu. Działka położona w centralnej części ogródków, blisko budynku zarządu. Łatwy dojazd komunikacją miejską, przy wejściu na działki znajduje się też parking. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu w super lokalizacji
Działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu w super lokalizacji
17000000 zł
Mysłowice 11 dni plecy

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną położoną w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Mysłowic- Morgach (ulica Pukowca). Działki o nr. 3522/71, 3518/71, 3519/71 o powierzchni łącznej wynoszącej 723 m2, o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta (o wymiarach ok. 20m x 36m). Działki posiadają dostęp do drogi publicznej- ul. Pukowca za pośrednictwem prywatnej wewnętrznej drogi dojazdowej oraz służebności przejazdu. Udziały w drodze zbywane są w ramach ceny sprzedaży. Działka posiada wydane decyzje pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni użytkowej wynoszącej 72,9 mkw oraz zgłoszenie budowy garażu o powierzchni zabudowy wynoszącej 35 mkw.Pełna dokumentacja do wglądu w siedzibie biura (pozwolenia, decyzje, projekt architektoniczny, zagospodarowanie terenu itp)Media znajdują się w drogach dojazdowych.Działka unikatowa z punktu widzenia lokalizacji (cicha i spokojna). W najbliższym otoczeniu pola, łąki, las. Dalsze sąsiedztwo to tereny zielone wyjęte spod zabudowy.W okolicy jest duże zapotrzebowanie na tego typu nieruchomości ze względu na coraz większą deficytowość ziemi oraz trend znany na całym świecie, który mówi, że pracuje się w centrum aglomeracji, a dzięki dogodnemu i szybkiemu dojazdowi mieszka się na obrzeżach miast. Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy telefonicznie. W razie pytań proszę dzwonić:"Kawka Nieruchomości"512-474-887. - Agent odpowiedzialny zawodowo: Karol Kawka nr lic.: 17759 - Agent odpowiedzialny zawodowo: Karol Kawka nr lic.: 17759

Działka budowlana Ignatki-Osiedle w super lokalizacji i okolicy OKAZJA
Działka budowlana Ignatki-Osiedle w super lokalizacji i okolicy OKAZJA
253990 zł
Ignatki 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 077
Cena za m²235.83 zł/m²

Atrakcyjna działka budowlana w Ignatki-Osiedle o powierzchni 1077m2: Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu pod względem wizerunkowym i lokalizacyjnym. Ignatki - Osiedle położone jest na granicy osiedla Kleosin i Śródlesie. Gwarantuje to doskonały dojazd autem jak i komunikacją miejską - linia 3 oraz 10. - działka położona w cichym, spokojnym i kameralnym otoczeniu w sąsiedztwie stawu. - dojazd do działki utwardzoną drogą gruntową, do asfaltu ok. 80 - 100m. - media w odległości ok. 50m - 80m od działki: woda, kanalizacja, gaz. - prąd przy działce! - teren objęty jest planem miejscowego zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną 6MN. - wydane warunki zabudowy!! - działka posiada założoną Księgę Wieczystą - własność. - przybliżone wymiary działki: 45x24m. - świetna komunikacja z Białymstokiem, odległość do granicy miasta to niecałe 2km! Działka jest idealna dla osób ceniących ciszę, spokój oraz kontakt z naturą. Cena 253990zł do lekkiej negocjacji!

Działka 412/3 o pow. 1752 m w super lokalizacji
Działka 412/3 o pow. 1752 m w super lokalizacji
6150 zł
Białystok 30+ kilka dni temu

DO WYNAJĘCIA! Doskonale wyeksponowana działka przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych o powierzchni 1752 m. Położona przy drodze o dużym natężeniu ruchu i dobrze widoczna z ulicy. Przy wyjeździe na Warszawę - S8, pomiędzy MAKRO Cash & Carry, a salonem samochodowym HONDA Multi Auto. W okolicy między innymi McDonald, osiedla mieszkalne, bank, apteka, przychodnia lekarska, Galeria Handlowa OUTLET Center Białystok, Castorama, Salon Agata Meble itd, salony samochodowe. Dużym atutem jest możliwość umieszczenie widocznego baneru reklamowego od ul. Narodowych sił Zbrojnych.  W okolicy przebiega ścieżka rowerowa, w niewielkiej odległości przystanek autobusowy. Działka ogrodzona z manualną bramą wjazdową. Dojazd asfaltową drogą serwisową z Alei Jana Pawła II.Możliwość podłączenia prądu. Wykluczona branża - komis samochodowy. Teren nadaję się pod parking samochodowy, wypożyczalnię sprzętu, ekspozycję. Wjazd na działkę od strony ul. Al. Jana Pawła II (zamykany bramą).Cena  5000 zł netto za m-c. Zapraszam do kontaktuMałgorzata Wróblewska Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka leśna Zbrosławice
Działka leśna Zbrosławice
175920 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki leśne
Powierzchnia2 742
Cena za m²64.16 zł/m²

Działka leśna w super lokalizacji o powierzchni nr 2274/4 o pow 2932

Działka bezpośrednio
Działka bezpośrednio
90000 zł
Piaseczno 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1161 zł/m²
Powierzchnia732 m²
Szerokość20.5 m
Długość37 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Budowlana w centrum Piaseczna.Wszystkie media.Okolica nowych domów.Bardzo dobra lokalizacja.Pszedszkole szkoła,komunikacja .Ul.Danuty Sędzkówny.Dodatkowo jest badanie gruntu .potrzebne do budowy domu.Piękna działka w super miejscu.Jedna z ostatnich działek w super lokalizacji..Polecam.

Działka bezpośrednio
Działka bezpośrednio
1200000 zł
Piaseczno 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1257 zł/m²
Powierzchnia732 m²
Szerokość20.5 m
Długość37 m
Typbudowlana
Drogaasfalt

Budowlana w centrum Piaseczna.Wszystkie media.Okolica nowych domów.Bardzo dobra lokalizacja.Pszedszkole szkoła,komunikacja .Ul.Danuty Sędzkówny.Dodatkowo jest badanie gruntu .potrzebne do budowy domu.Piękna działka w super miejscu.Jedna z ostatnich działek w super lokalizacji..Polecam.Nr działki 115/33

Plac 7000m2  na wynajem w Białymstoku super lokalizacja
Plac 7000m2 na wynajem w Białymstoku super lokalizacja
15000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 000
Cena za m²2.14 zł/m²

Działka na wynajem w super lokalizacji ul.1000 Lecia Państwa Polskiego Białystok metraż 7000m2 F-VAT 23% Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Filtr