Działka z domem 500 m2

Sortowanie:
Znaleziony: 10 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka budowlana z domem do dokończenia budowy - Super lokalizacja
Działka budowlana z domem do dokończenia budowy - Super lokalizacja
157000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 960
Cena za m²80.1 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 1.960 m2 wraz z domem drewnianym do dokończenia budowy/remontu - wszystkie zezwolenia i pełna dokumentacja. Dom ok. 80 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Puznówka ok. 500 m. od trasy S-17, przy ul. Słonecznej. Miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz wygodną lokalizację. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana - 30 minut do Warszawy i 8 minut do Garwolina. Blisko stacja PKP w Pilawie. Woda oraz prąd bezpośrednio na działce natomiast gaz i linia telefoniczna w pasie działki przy ulicy. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Działka budowlana + dom drewniany - Super lokalizacja
Działka budowlana + dom drewniany - Super lokalizacja
157000 zł
27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 960
Cena za m²80.1 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną 1.960 m2 wraz z domem drewnianym do dokończenia budowy/remontu - wszystkie zezwolenia i pełna dokumentacja. Dom ok. 80 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Puznówka ok. 500 m. od trasy S-17, przy ul. Słonecznej. Miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz wygodną lokalizację. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana - 30 minut do Warszawy i 8 minut do Garwolina. Blisko stacja PKP w Pilawie. Woda oraz prąd bezpośrednio na działce natomiast gaz i linia telefoniczna w pasie działki przy ulicy. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

ROD z domem całorocznym!
ROD z domem całorocznym!
650000 zł
Poznań 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Szerokość10 m
Długość10 m
Typrekreacyjna
Ogrodzeniesiatka
Drogautwardzona

ROD z domem całorocznym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ROD przy ul. Bukowskiej („Leśna Polana”) o powierzchni 299 m2 z domem murowanym o pow. 35 m2 z poddaszem użytkowym 35 m2 ( razem 70 m2 ) do wykończenia. Cena : 129.000 zł Na nieruchomość składa się: Parter – salon z aneksem , łazienką i wyjściem na taras Piętro – otwarta przestrzeń lub 2 oddzielne sypialnie Okolica spokojna, cicha. Sąsiednie działki są ładnie zagospodarowane, wiele zamieszkałe całorocznie. Na terenie działek – sezonowy sklep z barem, w pobliżu pełna infrastruktura- szkoła, przedszkole, sklepy spożywcze, galerie handlowe – KingCross oraz Skórzewo, komunikacja miejska, Działka : - całkowicie ogrodzona - siatką , furtka zamykana na klucz; - woda własna ( całoroczna) - prąd - zakupione szamba do wkopania - niskie koszty utrzymania Świetne miejsce stanowiące odskocznię od miejskiego zgiełku i wszechobecnego betonu. Idealne miejsce na czas odpoczynku. Zapraszam do kontaktu! Oferta w biurze 22/EP/22 Ewa Palacz tel. 500 114 440 *** *** *** mail: bi***8@c*****.pl „Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC. Wszytkie dane zawarte w ofercie, uzyskane zostały od sprzedających." "Biuro Nieruchomości Castle zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Bezpłatna pomoc przy doborze kredytu". Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka budowlana Kosakowo, xx
Działka budowlana Kosakowo, xx
2990000 zł
Kosakowo 30+ kilka dni temu
Pow. działki4809
Rodzaj działkiBudowlana

Do sprzedaży jest grunt o pow. 2723 m zabudowany domem o pow. 896 m i niezabudowany 2086 m przeznaczony w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną-usługową położony w Kosakowie. Nieruchomość położona w gminie Kosakowo, powiat pucki w odległości ok. 6 km od centrum Gdyni, do którego prowadzi dogodny dojazd Estakadą Kwiatkowskiego, ul. Płk. Dąbka oraz nowo wybudowaną ul. Derdowskiego. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka znajduje się w obszarach oznaczonych symbolami: MNU z funkcją zabudowy usługowej lub zabudowy jednorodzinnej. Dopuszcza się wyłącznie lokalizację dla usług nieuciążliwych. Warunki planu: - Minimalna powierzchnia wydzielonej działki 500 m2 dla zabudowy bliźniaczej, dla wolno stojącej 1000 m2. - Forma zabudowy budownictwo jednorodzinne i bliźniacze, - Maks. powierzchnia zabudowy do 20 % - Wskaźnik intensywności - min 0,1 max 0,4 - Powierzchnia biologicznie czynna - minimum 50 %, - Wysokość zabudowy do 9 m, Powierzchnia domu pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej, dom spokojnej starości, lub inne usługi. Nie udzielamy szczegółowych informacji wskazania adresowego w kontakcie telefonicznym, emaliowym. Wskazanie adresowe może zainteresowany inwestor otrzymać tylko na podstawie podpisania oświadczenia o poufności wraz z umową współpracy z biurem nieruchomości. Numer oferty: KH02369

Piękna działka okol. Kątów Wrocławskich
Piękna działka okol. Kątów Wrocławskich
450000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki siedliskowe
Powierzchnia6 900
Cena za m²57.83 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Samsonowice, gmina Kostomłoty, powiat średzki, 5 km do Kątów Wrocławskich, 20 km od granic Wrocławia, 32 km od wrocławskiego Rynku, bardzo dobry dojazd do Wrocławia oraz do autostrady A4 i obwodnicy oraz lotniska. GRUNT 6 900  m2,  w tym dwie działki jedna 3 500 m2, druga 3 400 m2 Okolica spokojna, teren płaski, niezalewowy. Działka ma kształt prostokątny. Działka  z  dostępem do mediów - woda, kanalizacja, prąd. Teren objęty MPZP, zgodnie z planem oznaczona symbolem 2 RM z przeznaczeniem  jako teren zabudowy zagrodowej. Działka jest częściowo zagospodarowana poprzez nasadzenia drzew owocowych. ZABUDOWANIA Nieruchomość zabudowana jest domem mieszkalnym (ok. 150 m2, częściowo podpiwniczony) wraz z przylegającymi zabudowaniami gospodarczymi. Zabudowania powstały w na początku XX wieku. Zabudowania wymagają generalnego remontu, jednak mają wielka siłę nastroju oraz potencjał po remoncie można tu stworzyć podmiejską oazę, winiarnię lub gospodarstwo agroturystyczne,  stadninę koni, gospodarstwo ogrodnicze czy restaurację z zajazdem. CENA : 399 000 zł  57 zł/m2 LOKALIZACJA Samsonowice to urokliwa, spokojna i malownicza miejscowość, w sąsiedztwie pięknych lasów Parku Krajobrazowego Doliny rzeki Bystrzycy, z dala od zgiełku aglomeracji. Dogodna komunikacyjnie lokalizacja 5 km do Kątów Wrocławskich, 20 km od  granic Wrocławia, 32 km od wrocławskiego Rynku,  a także stosunkowo niedaleka odległość do obwodnicy, autostrady oraz lotniska powodują, że to doskonałe miejsce pod względem komunikacyjnym. W najbliższym mieście Kątach Wrocławskich (5 km) mamy stację PKP (pociągi do Wrocławia co 20 minut)  i PKS oraz pełną infrastrukturę - sklepy, usługi,  szkoły, przedszkola, halę sportową, basen, pocztę, stacje paliw, kościół. Ponadto  bliskość terenów zielonych to atuty, które powodują, ze jest to idealna oferta dla ludzi ceniących bliskość z naturą lub aktywny tryb życia. Cicha okolica, nadaje temu miejscu wysokie walory wypoczynkowe. Jednocześnie bliskość Wrocławia i doskonały dojazd do miasta powoduje, że miejsce to pozwala łączyć wielkomiejskie wygody ze spokojem i ciszą wsi. ZALETY OFERTY:  -doskonałe dla inwestorów związanych z działalnością rolniczą, hodowlaną, ogrodniczą lub pokrewną - dogodna lokalizacja pod względem komunikacji -media   -ciekawe zabudowania, którym można przywrócić świetność lub wykorzystać biznesowo   Zapraszam do rozmów i obejrzenia nieruchomości Tel. (użyj formularza kontaktowego)  

Działka 6900m2 Samsonowice
Działka 6900m2 Samsonowice
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²57 zł/m²
Powierzchnia6900 m²
Szerokość69 m
Długość100 m
Drogaasfalt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu położonego w miejscowości Samsonowice, gmina Kostomłoty, powiat średzki, 5 km do Kątów Wrocławskich, 20 km od granic Wrocławia, 32 km od wrocławskiego Rynku, bardzo dobry dojazd do Wrocławia oraz do autostrady A4 i obwodnicy oraz lotniska. GRUNT 6 900 m2, w tym dwie działki jedna 3 500 m2, druga 3 400 m2 Okolica spokojna, teren płaski, niezalewowy. Działka ma kształt prostokątny. Działka z dostępem do mediów - woda, kanalizacja, prąd. Teren objęty MPZP, zgodnie z planem oznaczona symbolem 2 RM z przeznaczeniem jako teren zabudowy zagrodowej. Działka jest częściowo zagospodarowana poprzez nasadzenia drzew owocowych. ZABUDOWANIA Nieruchomość zabudowana jest domem mieszkalnym (ok. 150 m2, częściowo podpiwniczony) wraz z przylegającymi zabudowaniami gospodarczymi. Zabudowania powstały w na początku XX wieku. Zabudowania wymagają generalnego remontu, jednak mają wielka siłę nastroju oraz potencjał po remoncie można tu stworzyć podmiejską oazę, winiarnię lub gospodarstwo agroturystyczne, stadninę koni, gospodarstwo ogrodnicze czy restaurację z zajazdem. CENA : 399 000 zł 57 zł/m2 LOKALIZACJA Samsonowice to urokliwa, spokojna i malownicza miejscowość, w sąsiedztwie pięknych lasów Parku Krajobrazowego Doliny rzeki Bystrzycy, z dala od zgiełku aglomeracji. Dogodna komunikacyjnie lokalizacja 5 km do Kątów Wrocławskich, 20 km od granic Wrocławia, 32 km od wrocławskiego Rynku, a także stosunkowo niedaleka odległość do obwodnicy, autostrady oraz lotniska powodują, że to doskonałe miejsce pod względem komunikacyjnym. W najbliższym mieście Kątach Wrocławskich (5 km) mamy stację PKP (pociągi do Wrocławia co 20 minut) i PKS oraz pełną infrastrukturę - sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, halę sportową, basen, pocztę, stacje paliw, kościół. Ponadto bliskość terenów zielonych to atuty, które powodują, ze jest to idealna oferta dla ludzi ceniących bliskość z naturą lub aktywny tryb życia. Cicha okolica, nadaje temu miejscu wysokie walory wypoczynkowe. Jednocześnie bliskość Wrocławia i doskonały dojazd do miasta powoduje, że miejsce to pozwala łączyć wielkomiejskie wygody ze spokojem i ciszą wsi. ZALETY OFERTY: -doskonałe dla inwestorów związanych z działalnością rolniczą, hodowlaną, ogrodniczą lub pokrewną - dogodna lokalizacja pod względem komunikacji -media -ciekawe zabudowania, którym można przywrócić świetność lub wykorzystać biznesowo Zapraszam do rozmów i obejrzenia nieruchomości Tel. 536 496 163 www.******************* Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

NOWA CENA! Dom z dzialką rekreacyjną. Sprzedam.
NOWA CENA! Dom z dzialką rekreacyjną. Sprzedam.
319000 zł
Kórnik 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia400
Cena za m²797.5 zł/m²

Sprzedam działkę rekreacyjną z domem całorocznym o wysokim standardzie wykończenia na Os. Świerkowym (Rod Mościenica) w Kórniku (25 km od Poznania) w otoczeniu pięknych terenów jezior i lasów. Działka o powierzchni ok.400m2 prąd, woda własna ze studni oraz gruntowa włączana sezonowo oraz własne szambo. Ogród zagospodarowany, oświetlony, ogrodzony płotem, pergolami, brama wjazdowa (miejsce na dwa auta) Domek całoroczny ok.90 m2 (dwukondygnacyjny) z tarasem ok.12 m2 (płytki mrozoodporne), ocieplony, podpiwniczony, okna plastikowe z roletami na każdym oknie (na dole elektryczne), system alarmowy, dach dwuspadowy. Ogrzewany kominkiem z płaszczem wodnym, ogrzewanie podłogowe (w każdym pomieszczeniu kaloryfery). Na dolnej kondygnacji zadaszona weranda z kinkieru, holik, dwie toalety (jedna z WC + szafka z umywalką, druga WC + szafka z umywalka + wanna cersanit z parawanem składanym) oraz pokój dzienny (duże okna)jasny z aneksem kuchennym ( z oknem również) gdzie znajdują się meble z płytą gazową, piekarnik, zmywarka, mikrofala, okap, lodówka, mała wyspa z dwoma hokerami, w pokoju dziennym nowoczesny kominek, na podłodze wysokiej jakości gres. Na górę prowadzą schody (robione na zamówienie) na konstrukcji stalowej, stopnie bukowe, górna kondygnację stanowi holl (płytki) oraz 3 pokoje (sypialnia + dwa duże pokoje wykończone panelami, oświetlenie wszędzie halogenowe). Wjazd na teren za pomocą karty lub pilota, przy wjeździe dostępny parking, plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna, boisko, ciche i spokojne miejsce idealne dla rodzin. Opłaty ok.500 zł na rok + zużycie prądu i wody wg liczników. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Zainwestuj w grunt, który zostanie objęty MPZP- Dobrcz
Zainwestuj w grunt, który zostanie objęty MPZP- Dobrcz
513000 zł
Dobrcz 7 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia6 500
Cena za m²78.92 zł/m²

ZAINWESTUJ W GRUNT - dobra stopa zwrotu! Przedstawiam ofertę, sprzedaży działki w miejscowości Dobrcz. Powierzchnia: 6500 m2 Obręb: 0002 Identyfikator działki: 040303_2.0002.49/2 Cena: 513 500 zł 79zł/m2 Oferta dotyczy sprzedaży gruntu, który znajduje się w miejscowości Dobrcz, dokładnie tuż przy samym centrum, gdzie odległość od główniej ulicy Długiej w Dobrczu liczy 720 m. Dojazd do działki drogą asfaltową przy ul.Wybudowanie oraz od strony północnej ul.Szkolna. Obecnie działka została podjęta uchwała o objęciu gruntu pod miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jako tereny mieszkalnictwa. Uchwała ma wejść w życie do końca roku 2023. Po wejściu w miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego grunt również nadaję się do podziału na kilka mniejszych działek - dobra inwestycja/ DOBRA STOPA ZWROTU. Obecnie klasyfikacja ziemi to grunt rolny - RIIIa. W okolicy tereny mieszkalnictwa i usług. Wielkość działki : 15m/103m/52m/80m/85m/40m/18m/. Teren płaski, w kształcie chorągiewki. Bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Front działki od strony południowej - 15 m długości. Uzbrojenie terenu: Strona północna działki(doprowadzenie przez działkę sąsiada): prąd- na działce gaz- 30 m od działki kanalizacja- 32 m od działki woda- 40 m od działki Strona południowa działki: prąd- na działce (skrzynka) woda- przy działce 5 m odległości gaz- 80 m od działki kanalizacja- brak w okolicy od strony południowej Nieruchomość graniczy z działką zabudowaną domem jednorodzinnym od strony wschodniej, jednak od strony północno-zachodniej wiele zabudowań jednorodzinnych wraz z usługami małej, nieuciążliwej działalności. Od strony zachodniej - teren niezagospodarowany (na dzień dzisiejszy). Odległości placówek i punktów usługowych: Szkoła podstawowa ok. 650m Orlik ok. 480m Dino ok. 1,4km Biedronka 1,2km Klub malucha 1,5km Dodatkowo: stacja paliw, weterynarz, fryzjer, urząd gminy Dobrcz oraz wiele innych usług niezbędnych do życia. Położenie: Gmina położona jest w powiecie bydgoskim, na północ od Bydgoszczy. Przez teren gminy przebiegają ważne szlaki komunikacyjne: magistrala kolejowa, łącząca Śląsk z portami Trójmiasta oraz droga krajowa nr 5 z Wybrzeża Gdańskiego do Bydgoszczy i dalej do Poznania i Wrocławia. Przez gminę przebiega również droga krajowa nr 56. Przyczynia się to, obok bliskości dużej aglomeracji bydgoskiej, do rozwoju szeregu zakładów i stopniowej zmiany charakteru gminy na najbardziej obecnie pożądany – wielofunkcyjny. Zapraszam do kontaktu Piotr Kozłowski tel. 66*******77

Mielno, Strzeżenice działka pod dom, 30 arów
Mielno, Strzeżenice działka pod dom, 30 arów
100000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki1000

Niedroga działka pod dom o powierzchni  1000 m2  pod Mielnem w Strzeżenicach. Mielno, Strzeżenice Land für ein Haus, 0, 1 Hektar Mielno, Strzeżenice land for a house, 10 acres Oferta  187/9434/OGS. Na sprzedaż działka pod dom jednorodzinny lub pod ewentualne domki drewniane ( turystykę)  oddalona ok 3 km od Mielna w Strzeżenicach. Działka ma kształt regularny, prostokątny, leży przy drodze gminnej w rejonie zabudowy mieszkaniowej domów jednorodzinnych. Typowa sypialnia większego miasta bardzo blisko morza. Wspaniały wybór dla mieszkających daleko a marzących o własnym domu nad morzem, w rozsądnej, niskiej cenie. W sąsiedztwie działki znajdują się już nowo wybudowane domy jednorodzinne. Prąd, woda i gaz biegną wzdłuż drogi przy której leży działka. Dojazd do działki jest zapewniony drogą gminną asfaltową, a tylko w ostatnim odcinku, drogą utwardzoną. UWAGA! Działka jest obecnie w trakcie podziału działki większej o powierzchni 3000 m2 ( patrz nasza oferta nr 174/9434/OGS ). W związku z tym działka zostanie wydzielona za okres ok 2 miesięcy> Jedyna okazja aby sobie zarezerwować jedną z 3 działek do wyboru !  Jak dojechać ? W Strzeżenicach należy skręcić na Kazimierz Pomorski, przejechać tory kolejowe i jechać dalej ok 1 km do miejsca, w którym jest widoczna zwarta zabudowa domów jednorodzinnych. Następnie należy skręcić w jedną z kilku uliczek w lewo w drogę utwardzoną między domami jednorodzinnymi. Jadąc tą drogą po lewej i prawej stronie mijamy domy jednorodzinne na działkach od 1000 m2 do 3000 m2. Za ostatnim domem po prawej stronie ( ok 500 m od skrętu w prawo) na wysokości pionowej rury z tabliczką opisująca sieć gazową, mamy naszą działkę na sprzedaż. Jest to bardzo ładny teren, płaski, równy. Teren jest podzielony na działki, które znajdują się wzdłuż drogi i biegną daleko w głąb pola. Do tego miejsca jest łatwy dojazd z dwóch kierunków. Pierwszy dojazd jest od Strzeżenic, natomiast drugi od strony drogi nr 11 łączącej Kołobrzeg z Koszalinem ( z kierunku Kazimierza Pomorskiego). Jest to bardzo dobra alternatywa podczas szczytu sezonu letniego, gdy droga Mścicie - Mielno pęka w szwach. Dzięki takiemu rozwiązaniu w parę minut można dojechać do działki omijając stojące przed Mielnem samochody. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005. Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Mielno, Strzeżenice Land für ein Haus, 0, 1 Hektar Erschwingliches Hausgrundstück von 1000 m2 in der Nähe von Mielno in Strzeżenice. Angebot 174/9434/OGS. Zu verkaufen Grundstück für ein Einfamilienhaus oder für mögliche Holzhäuser (Tourismus) ca. 3 km von Mielno in Strzeżenice. Das Grundstück hat eine regelmäßige, rechteckige Form und liegt an der Gemeindestraße im Bereich einer Einfamilienhaussiedlung. Ein typisches Schlafzimmer in einer größeren Stadt in Meeresnähe. Ort sehr attraktiv im Vergleich zu teuren Grundstücken und überfüllten Sommerhäusern in Mielnie, Mielenko, Unieście, Chłope, Sarbinowo. In der Nähe des Grundstücks befinden sich bereits neu gebaute Einfamilienhäuser. Strom, Wasser und Gas verlaufen entlang der Straße, an der das Grundstück liegt. Die Zufahrt zum Grundstück erfolgt über eine asphaltierte Gemeindestraße, Wie kommt man dorthin? In Strzeżenice biegen Sie nach Kazimierz Pomorski ab, überqueren die Bahngleise und fahren etwa 1 km weiter bis zu einem Ort, an dem kompakte Einfamilienhäuser zu sehen sind. Biegen Sie dann links in eine von mehreren Straßen ein und fahren Sie auf einen gepflasterten Weg zwischen Einfamilienhäusern. Wenn man diese Straße entlangfährt, kommt man links und rechts an Einfamilienhäusern mit Grundstücken von 1000 m2 bis 3000 m2 vorbei. Hinter dem letzten Haus auf der rechten Seite (ca. 500 m nach dem Abbiegen), auf der Höhe eines vertikalen Rohrs mit einem Schild, das das Gasnetz beschreibt, haben wir unser Grundstück zu verkaufen. Es ist ein sehr schönes Gebiet, flach und eben. Das Land ist in Parzellen aufgeteilt, die sich entlang der Straße befinden und weit ins Feld hineinreichen. Der Standort ist von zwei Standorten aus leicht erreichbar. Die erste Zufahrt erfolgt von Strzeżenice aus, die zweite von der Straße Nr. 11, die Kołobrzeg mit Koszalin verbindet (aus Richtung Kazimierz Pomorski). Es ist eine sehr gute Alternative während der Hochsaison im Sommer, wenn die Mielno-Straße aus allen Nähten platzt. Dank dieser Lösung können Sie das Grundstück in wenigen Minuten erreichen, ohne dass die Autos vor Mielno stehen bleiben. Alle Angebote dienen lediglich der Information und stellen eine Aufforderung zu Verhandlungen gemäß Artikel 71 des Bürgerlichen Gesetzbuchs dar und sind kein Angebot im Sinne von Artikel 66 und folgenden des Bürgerlichen Gesetzbuchs. Mielno, Strzeżenice land for a house, 10 acres Affordable house plot of 1000 m2 near Mielno in Strzeżenice. Offer 174/9434/OGS. For sale plot for a single-family house or for possible wooden houses (tourism), located about 3 km from Mielno in Strzeżenice. The plot has a regular, rectangular shape, is located by the municipal road in the area of residential development of detached houses. Typical bedroom of a larger city very close to the sea. There are already newly built single-family houses in the vicinity of the plot. Electricity, water and gas run along the road where the plot lies. Access to the plot is provided by a communal asphalt road, How to get there? In Strzeżenice turn to Kazimierz Pomorski, cross the railway tracks and continue for about 1 km to a place where you can see compact single-family houses. Then turn left down one of several streets onto a paved road between single-family homes. Driving down this road on the left and right we pass single-family houses on plots ranging from 1000 m2 to 3000 m2. Behind the last house on the right (about 500 m from the right turn) at the height of a vertical pipe with a sign describing the gas network, we have our plot for sale. It is a very nice area, flat, level. The land is divided into lots that are along the road and run far into the field. There is easy access to this site from two . The first access is from Strzeżenice, while the second from the road no 11 connecting Kołobrzeg with Koszalin (from the direction of Kazimierz Pomorski). This is a very good alternative during the peak summer season when the Mielno road is bursting at the seams. With this solution, in a few minutes you can get to the plot avoiding the cars standing in front of Mielno. Interested parties are welcome to read the full details of this property. To view the property please contact a representative of Prodaheim Real Estate at +48 577 - pokaż numer telefonu - . Our office in Koszalin at Zwycięstwa 10 Street is open from 9. 00 to 17. 00 Monday to Friday. Due to field work, please call and make an appointment for a specific time before coming. All offers are for information purposes only and are invitations to negotiations in accordance with article 71 of the Civil Code and do not constitute an offer as specified in article 66 and subsequent articles of the Civil Code. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Mielno, Strzeżenice działka pod dom, 30 arów
Mielno, Strzeżenice działka pod dom, 30 arów
185000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3029

Niedroga działka pod dom o powierzchni  3000 m2  pod Mielnem w Strzeżenicach. Mielno, Strzeżenice Land für ein Haus, 0, 3 Hektar Mielno, Strzeżenice land for a house, 30 acres Oferta  174/9434/OGS. Na sprzedaż działka pod dom jednorodzinny lub pod ewentualne domki drewniane ( turystykę)  oddalona ok 3 km od Mielna w Strzeżenicach. Działka ma kształt regularny, prostokątny, leży przy drodze gminnej w rejonie zabudowy mieszkaniowej domów jednorodzinnych. Typowa sypialnia większego miasta bardzo blisko morza. Wspaniały wybór dla mieszkających daleko a marzących o własnym domu nad morzem, w rozsądnej, niskiej cenie. Duży areał i możliwość odsprzedania połowy lub 2/3 działki , ewentualnie podzielenia się nią z rodziną, czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym w stosunku do działek drogich i przeładowanych domkami letniskowymi w Mielnie, Mielenku, Unieściu, Chłopach, Sarbinowie. W sąsiedztwie działki znajdują się już nowo wybudowane domy jednorodzinne. Prąd, woda i gaz biegną wzdłuż drogi przy której leży działka. Dojazd do działki jest zapewniony drogą gminną asfaltową, a tylko w ostatnim odcinku, drogą utwardzoną. UWAGA! Klient na tą działkę posiada już warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne. To powoduje, że działka jest obecnie dzielona na 3 działki po 1000 m2 . Cena jednej działki będzie wynosić 100.000 zł . Obecnie jest ostatni dzwonek aby kupić całość w niższej cenie !!!  Jak dojechać ? W Strzeżenicach należy skręcić na Kazimierz Pomorski, przejechać tory kolejowe i jechać dalej ok 1 km do miejsca, w którym jest widoczna zwarta zabudowa domów jednorodzinnych. Następnie należy skręcić w jedną z kilku uliczek w lewo w drogę utwardzoną między domami jednorodzinnymi. Jadąc tą drogą po lewej i prawej stronie mijamy domy jednorodzinne na działkach od 1000 m2 do 3000 m2. Za ostatnim domem po prawej stronie ( ok 500 m od skrętu w prawo) na wysokości pionowej rury z tabliczką opisująca sieć gazową, mamy naszą działkę na sprzedaż. Jest to bardzo ładny teren, płaski, równy. Teren jest podzielony na działki, które znajdują się wzdłuż drogi i biegną daleko w głąb pola. Do tego miejsca jest łatwy dojazd z dwóch kierunków. Pierwszy dojazd jest od Strzeżenic, natomiast drugi od strony drogi nr 11 łączącej Kołobrzeg z Koszalinem ( z kierunku Kazimierza Pomorskiego). Jest to bardzo dobra alternatywa podczas szczytu sezonu letniego, gdy droga Mścicie - Mielno pęka w szwach. Dzięki takiemu rozwiązaniu w parę minut można dojechać do działki omijając stojące przed Mielnem samochody. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z pełną informacją o tej nieruchomości. Celem obejrzenia nieruchomości prosimy o kontakt z przedstawicielem Prodaheim Nieruchomości pod nr telefonu +48 577 410 005. Nasze biuro w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 10 czynne jest od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Ze względu na pracę w terenie, prosimy przed przyjściem zadzwonić i umówić się na konkretną godzinę. Wszystkie oferty mają charakter informacyjny i są zaproszeniem do rokowań zgadnie z art. 71 KC i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych KC. Mielno, Strzeżenice Land für ein Haus, 0, 3 Hektar Erschwingliches Hausgrundstück von 3000 m2 in der Nähe von Mielno in Strzeżenice. Angebot 174/9434/OGS. Zu verkaufen Grundstück für ein Einfamilienhaus oder für mögliche Holzhäuser (Tourismus) ca. 3 km von Mielno in Strzeżenice. Das Grundstück hat eine regelmäßige, rechteckige Form und liegt an der Gemeindestraße im Bereich einer Einfamilienhaussiedlung. Ein typisches Schlafzimmer in einer größeren Stadt in Meeresnähe. Eine gute Wahl für alle, die weit weg wohnen, aber von einem eigenen Haus am Meer träumen, und das zu einem vernünftigen, niedrigen Preis. Die große Fläche und die Möglichkeit, die Hälfte oder 2/3 des Grundstücks zu verkaufen oder es mit der Familie zu teilen, machen diesen Ort sehr attraktiv im Vergleich zu teuren Grundstücken und überfüllten Sommerhäusern in Mielnie, Mielenko, Unieście, Chłope, Sarbinowo. In der Nähe des Grundstücks befinden sich bereits neu gebaute Einfamilienhäuser. Strom, Wasser und Gas verlaufen entlang der Straße, an der das Grundstück liegt. Die Zufahrt zum Grundstück erfolgt über eine asphaltierte Gemeindestraße, Wie kommt man dorthin? In Strzeżenice biegen Sie nach Kazimierz Pomorski ab, überqueren die Bahngleise und fahren etwa 1 km weiter bis zu einem Ort, an dem kompakte Einfamilienhäuser zu sehen sind. Biegen Sie dann links in eine von mehreren Straßen ein und fahren Sie auf einen gepflasterten Weg zwischen Einfamilienhäusern. Wenn man diese Straße entlangfährt, kommt man links und rechts an Einfamilienhäusern mit Grundstücken von 1000 m2 bis 3000 m2 vorbei. Hinter dem letzten Haus auf der rechten Seite (ca. 500 m nach dem Abbiegen), auf der Höhe eines vertikalen Rohrs mit einem Schild, das das Gasnetz beschreibt, haben wir unser Grundstück zu verkaufen. Es ist ein sehr schönes Gebiet, flach und eben. Das Land ist in Parzellen aufgeteilt, die sich entlang der Straße befinden und weit ins Feld hineinreichen. Der Standort ist von zwei Standorten aus leicht erreichbar. Die erste Zufahrt erfolgt von Strzeżenice aus, die zweite von der Straße Nr. 11, die Kołobrzeg mit Koszalin verbindet (aus Richtung Kazimierz Pomorski). Es ist eine sehr gute Alternative während der Hochsaison im Sommer, wenn die Mielno-Straße aus allen Nähten platzt. Dank dieser Lösung können Sie das Grundstück in wenigen Minuten erreichen, ohne dass die Autos vor Mielno stehen bleiben. Alle Angebote dienen lediglich der Information und stellen eine Aufforderung zu Verhandlungen gemäß Artikel 71 des Bürgerlichen Gesetzbuchs dar und sind kein Angebot im Sinne von Artikel 66 und folgenden des Bürgerlichen Gesetzbuchs. Mielno, Strzeżenice land for a house, 30 acres Affordable house plot of 3000 m2 near Mielno in Strzeżenice. Offer 174/9434/OGS. For sale plot for a single-family house or for possible wooden houses (tourism), located about 3 km from Mielno in Strzeżenice. The plot has a regular, rectangular shape, is located by the municipal road in the area of residential development of detached houses. Typical bedroom of a larger city very close to the sea. A great choice for those living far away and dreaming of their own home by the sea, at a reasonable, low price. Large area and the ability to resell half or 2/3 of the plot, or share it with your family, makes this place very attractive in relation to expensive plots and overloaded with summer houses in Mielnie, Mielenko, Unieść, Chłopach, Sarbinowie. There are already newly built single-family houses in the vicinity of the plot. Electricity, water and gas run along the road where the plot lies. Access to the plot is provided by a communal asphalt road, How to get there? In Strzeżenice turn to Kazimierz Pomorski, cross the railway tracks and continue for about 1 km to a place where you can see compact single-family houses. Then turn left down one of several streets onto a paved road between single-family homes. Driving down this road on the left and right we pass single-family houses on plots ranging from 1000 m2 to 3000 m2. Behind the last house on the right (about 500 m from the right turn) at the height of a vertical pipe with a sign describing the gas network, we have our plot for sale. It is a very nice area, flat, level. The land is divided into lots that are along the road and run far into the field. There is easy access to this site from two . The first access is from Strzeżenice, while the second from the road no 11 connecting Kołobrzeg with Koszalin (from the direction of Kazimierz Pomorski). This is a very good alternative during the peak summer season when the Mielno road is bursting at the seams. With this solution, in a few minutes you can get to the plot avoiding the cars standing in front of Mielno. Interested parties are welcome to read the full details of this property. To view the property please contact a representative of Prodaheim Real Estate at +48 577 - pokaż numer telefonu - . Our office in Koszalin at Zwycięstwa 10 Street is open from 9. 00 to 17. 00 Monday to Friday. Due to field work, please call and make an appointment for a specific time before coming. All offers are for information purposes only and are invitations to negotiations in accordance with article 71 of the Civil Code and do not constitute an offer as specified in article 66 and subsequent articles of the Civil Code. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Filtr