Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę

Sortowanie:
Znaleziony: 455 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę.
Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę.
220820 zł
nowe 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 220
Cena za m²181 zł/m²

Sprzedam piękną działkę z prawomocnym Pozwoleniem na budowę i projektem domu jednorodzinnego pod nazwą Przygoda 2 wariant B – lustrzane odbicie z dołączonym garażem. Działka znajduje się przy ulicy Spółdzielczej, nr działki 1030/6 i 1030/10 , w miejscowości: Studzianki. Działka o powierzchni 1 220 m2 wraz udziałem 1/9 części w drodze wewnętrznej. Jest ona w kształcie prostokąta o wymiarach o 34x 37 m. Jest uzbrojona w media ( prąd, woda). Budowę można rozpocząć od zaraz.Zostało już wykonane: • wykonana studnia głębinowa, • wykonane przyłącze energetyczne w granicy działki zgodnie z planem zagospodarowania oraz podpisana umową z dostawcą energii PGE o mocy przyłączeniowej 14 kW • wykonane ogrodzenie budowlane od frontu działki z bramą wjazdową • posadowiony blaszak, przeznaczony na narzędzia (wykonany jest na podmurówce z położoną kostką chodnikową) • wykonane rabaty, liczne nasadzenia kwiatów i drzew owocowych • zrobiony jest kącik warzywny pod własną uprawę warzyw i roślin (nawieziony humus) • zostały zrobione badania geotechniczne działki pod budowę domu • dodatkowo postawiona jest przyczepa kampingowa służąca jako domek Dla działki opracowana została adaptacja wraz z planem zagospodarowania wykonana przez doświadczonego architekta dla domu jednorodzinnego pod nazwą „Przygoda wariant B – lustrzane odbicie” autorstwa „ MG Projekt Pracownia Architektoniczna S.C.” Powierzchnia użytkowa domu wynosi 94,81 m2 plus 24,20 m2 garaż jednostanowiskowy– koncepcja w załączeniu.Dojazd do działki drogą utwardzoną.Polecam perfekcyjnie przygotowaną działkę do realizacji inwestycji budowlanej.Sprzedaż bezpośrednia – Agencjom i pośrednikom - DZIĘKUJEMY Cena 220 820 zł Tel. Adam (użyj formularza kontaktowego)

Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę
Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę
140000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 019
Cena za m²69.34 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną wraz z projektem domu Z321 pracowni Z500 i projektem wiaty garażowej G29- dwustanowiskowej z pomieszczeniem gospodarczym.Na dom i garaż zostało wydane pozwolenie na budowę w tym:- projekt adaptacyjny na działce- projekty przyłączy mediów (prąd; gaz; woda i kanalizacja)- media dostępne na działce i bezpośrednio przy niej-przyłącze teleinformatyczne po drugiej stronie ulicy ( 10 m do działki)- pozwolenia i zapewnienia dostarczania mediów; w tym złożone wnioski na projekt i przyłącze prądu i gazu; do przepisania na nabywcę na podstawie aktu notarialnego (kwestia formalna)Odległości: Kańczuga centrum- 1km; Rzeszów-centrum 36km (dojazd 35-40 minut)Dodatkowo mogę udostępnić bezpłatnie wykonany przez zemnie projekt zagospodarowania działki i plany wnętrz.Można od razu rozpoczynać budowę bez straty czasu na wszystkie formalności.Cena za całość: 140000Dodatkowo możliwość zakupu sąsiednich działek:511/4 i 511/5 

Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę
Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę
99000 zł
30+ kilka dni temu

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Lewiczyn gmina Lipowiec Kościelny - działka nr 458/3 o powierzchni 1092 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego z dnia 28.04.2022 roku (ważne do 28.04.2025 roku), które jest zgodne z obowiązującym MPZP. Wymiary działki 21 x 52 m. Działka usytuowana jest przy drodze wewnętrznej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. W drodze tej znajduje się wodociąg. Sieć elektroenergetyczna zostanie doprowadzona w najbliższych tygodniach. Teren całej parceli jest równy. Właściciel dołącza indywidualny projekt budowlany i techniczny dla domu jednorodzinnego w cenie działki. Powierzchnia użytkowa domu, dla którego wydano pozwolenie na budowę, wynosi 254 m2.  Działka jest objęta MPZP z przeznaczeniem dla budownictwa jednorodzinnego. Link do MPZP znajduje się w opisie. Z działki roztacza się piękny widok na bezkresne lasy i łąki. Niespełna 3 km dzielą nieruchomość od Zalewu Ruda - dotrzemy tam spacerem w ciągu 30 minut. Najbliższe przedszkole oraz sklep spożywczy znajdziemy w pobliskiej miejscowości Cegielnia Lewicka. Identyfikator działki:  141303_2.0006.458/3  Przykładowe odległości: Mława - 6 km do granicy administracyjnej miasta Cegielnia Lewicka - 3,5 km Zapraszam na prezentację! Przy transakcji sprzedaży nieruchomości wynagrodzenie agenta pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oraz zdjęcia zawarte w ogłoszeniu stanowią własność przedsiębiorcy. Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.

Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę
Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę
290000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 700
Cena za m²170.59 zł/m²

Pragnę zaoferować do sprzedania działkę w Kotowicach (gmina Siechnice) z gotowym projektem domu i pozwoleniem na budowę.Działka o nr 227/4, projekt domu mieszkalnego "Tampa III".Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem, dachem dwuspadowym. Dom przystosowany jest dla potrzeb 4-5 osobowej rodziny. Szczegółowe dokumenty możliwe są do wglądu w biurze.Projekt nie jest obowiązkowy. Możliwe jest szybkie przeprojektowanie - zgodnie z oczekiwaniami ewentualnego nabywcy, no i oczywiście w zgodzie z planem miejscowym.Działka zlokalizowana jest w sąsiedztwie lasu i Parku Krajobrazowego, na granicy planu miejscowego. Dalej tereny objęte są już ochroną.Otoczenie sielskie, spokojne, z dala od zgiełku, a jednocześnie (tylko) 17 km od Wrocławia. W Kotowicach znajduje się stacja kolejowa linii Wrocław - Jelcz Laskowice.Koleją dojedziemy do centrum Wrocławia szybciej niż samochodem.Oferta działki jest o tyle atrakcyjna, że kupujący oszczędza czas na gromadzenie dokumentów i oczekiwanie na pozwolenie na budowę. Ważne jest to dla rodziny, która chce szybko przystąpić do budowy domu. Teoretycznie, następnego dnia po zakupie działki można rozpocząć budowę.Jak wiadomo - "czas to pieniądz", a wiemy, jak długo czeka się obecnie na uzyskanie pozwolenia na budowę.Zachęcam do obejrzenia okolicy.Miejscowość urocza. W bezpośredniej bliskości działki rośnie piękny las. Dostępne są ścieżki spacerowe, trasy rowerowe, trasy na rolki.W pobliżu znajduje się szkółka z nauką jazdy konnej.Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Lucyna Sawczuk, tel. kom. (użyj formularza kontaktowego)Możliwy również kontakt: Tomasz, tel. kom. (użyj formularza kontaktowego) 

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę domu.
Działka z projektem i pozwoleniem na budowę domu.
139000 zł
30+ kilka dni temu

ATRAKCYJNA OFERTA- SPRZEDAŻY DZIAŁKI Z PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DOMU JEDNORODZINNEGO. Na sprzedaż urokliwa działka budowlana  z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka o powierzchni 1067 m2,zlokalizowaną wśród istniejącej zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu terenów zielonych w miejscowości Trójca, gmina Zgorzelec, powiat zgorzelecki woj. dolnośląskie. Budowa domu jednorodzinnego nastąpić  może według projektu autorskiego Kamilek o powierzchni użytkowej 86,1 m2i kubaturze 534,0m3 w technologii szkieletowej (kanadyjki). Link producenta : Zakończenie  budowy do stanu deweloperskiego, możliwe w terminie do 8 miesięcy. Istnieje możliwość zastosowania drugiego wariantu, który umożliwia postawianie domu według własnego projektu zgodnie z obowiązującymi ustaleniami, wynikającymi z MPZP. Działka oznaczona w MPZP jest symbolem MN 106-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz symbolem KDZ 3- teren dróg zbiorniczych, dla której obowiązują następujące ustalenia.  1. W granicach terenów MN ustala się jako przeznaczenie podstawowe – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej  2. Nie dopuszcza się realizacji zabudowy szeregowej.  3. Dopuszcza się drogi wewnętrzne.  4. Ustala się obowiązujące i nieprzekraczalne linie zabudowy zgodnie z rysunkiem planu.  5. Maksymalna wysokość budynków nie może być większa niż 2 kondygnacje plus poddasze użytkowe.  6. Obowiązują dachy strome symetryczne, kryte dachówką o kącie nachylenia połaci dachowej dostosowanym do zabudowy sąsiedzkiej w granicach 380- 450.  7. Wskaźnik intensywności zabudowy nie może być wyższy niż: - 0,35 dla zabudowy wolnostojącej,  - 0,45 dla zabudowy bliźniaczej.  8. Powierzchnia biologicznie czynna działki budowlanej nie może być niższa niż:  - 65% dla zabudowy wolnostojącej, - 55% dla zabudowy bliźniaczej.  9. Wjazd na działkę budowlaną ustala się wyłącznie z dróg lokalnych, wewnętrznych lub z ciągów pieszojezdnych oraz, za zgodą zarządcy drogi, z dróg zbiorczych 10. Ustala się obowiązek zapewnienia w obrębie działki budowlanej 2 miejsc postojowych oraz dodatkowo 1 miejsca w przypadku występowania usługi wbudowanej. 11. W granicach terenów KD ustala się jako przeznaczenie podstawowe. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną. Dostępne media : na działce prąd [zrobione przyłącze elektryczne], Teren płaski działka w kształcie prostokąta. Poniżej poszczególne odległości w sąsiednich miejscowościach: Zgorzelec-7 km Lubań –16 km Nieruchomość wolna od obciążeń. Zapraszamy na prezentacje. * Cena 139. 000,00 zł,   tj.130 zł./m2 * KONTAKT: Dariusz Zagajewski: tel: 512 313 598 Biuro; tel: 75 77 50 246 lub 664 705 701 * Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu
Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu
379 zł
Kłobuck 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²139 zł/m²
Powierzchnia933 m²
Szerokość22 m
Długość42 m
Typbudowlana
Drogautwardzona

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę wraz z projektem domu położona w Kłobucku przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Film prezentujący nieruchomość do obejrzenia na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Re-R18flnFA Idealna propozycja dla osób szukających miejsca na wybudowanie domu w spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych na łonie natury w otoczeniu zielonych terenów. Bardzo dobra lokalizacja blisko Centrum Kłobucka oraz szybki dostęp do autostrady A1 kierunek Łódź/Katowice. Decyzja pozwolenie na budowę obejmuje budynek mieszkalny jednorodzinny i bezodpływowy zbiornik na nieczystości ciekłe. Dzięki gotowemu pozwoleniu nowy nabywca zaoszczędzi długie miesiące oczekiwania oraz uniknie biurokracji. Szczegóły projektowanego budynku: - powierzchnia zabudowy ok. 141,41 m2 - powierzchnia użytkowa ok. 153,20 m2 - powierzchnia całkowita ok. 282,82 m2 - kubatura 734,40 m3 ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter: - wiatrołap 3,14 m2 - komunikacja 13,37 m2 - wc 1,82 m2 - łazienka 8,64 m2 - kuchnia 17,56 m2 - salon + jadalnia 28,33 m2 - pokój I 10,12 m2 - kotłownia 5,59 m2 - pralnia/pomieszczenie techniczne 4,64 m2 - garderoba 4,27 m2 - sypialnia 13,20 m2 - spiżarnia 2,01 m2 Parter razem: 112,69 m2 w tym pow. użytkowa - 89,09 m2. Poddasze: - antresola 14,42 m2 - strych 36,32 m2 Poddasze razem: 50,74 m2 w tym pow. użytkowa - 14,42 m2. Parametry nieruchomości: • Działka o numerze ewidencyjnym: 1726/10 obręb Zagórze • Powierzchnia działki: ok. 933 m2 • Kształt: prostokąt • Wymiary działki: szerokość ok. 22 m x długość ok. 42 m • Działka płaska • Dojazd do działki od ul. Orzeszkowej drogą wewnętrzną z służebnością przejazdu. Media: prąd na działce, woda przed działką, kanalizacja: projektowane szambo. Odległości: W promieniu kilkuset metrów markety, przedszkole, Paczkomat InPost, szkoła średnia, Kościół, centrum budowlane. Zapraszam na prezentację! Sebastian Juszkiewicz

Działka z projektem domu parterowego i pozwoleniem na budowę
Działka z projektem domu parterowego i pozwoleniem na budowę
199000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²50 zł/m²
Powierzchnia3000 m²
Szerokość32 m
Długość98 m
Typbudowlana

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki budowlanej w miejscowości Mielno gmina Wierzbinek. Działka z projektem domu parterowego i pozwoleniem na budowę. Działka jest niezabudowana, bez urządzeń infrastruktury technicznej. W związku z planowaną zabudową zaprojektowano zaopatrzenie działki w przyłącze energetyczne i zbiornik bezodpływowy na ścieki. Zaopatrzenie w wodę z indywidualnej studni. Projektowany budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 193m2 to wolnostojący parterowy dom jednorodzinny w konstrukcji murowanej, ze stropami terriva, dach wielospadowy o nachyleniu 30° W skład powierzchni domu wchodzi kuchnia, pokój dzienny, wc, łazienka, korytarz, cztery pokoje i kotłownia. Została wydana decyzja zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę. Powierzchnia działki 3000m2 Kształt regularny 32m x 98m Dojazd gminną drogą gruntową Działka malowniczo położona w lesie, okolica bardzo kameralna. Miejsce idealne do zamieszkania dla osób lubiących obcowanie z naturą. Dogodny dojazd do Ślesina, Wierzbinka, Sompolna 10km, Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Morzyczynie 4km. Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację! Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszystkie zawarte w nim informacje zostały sporządzone na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od Właściciela. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora jest zabronione. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Działka z projektem domu parterowego i pozwoleniem na budowę
Działka z projektem domu parterowego i pozwoleniem na budowę
120000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3000
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik

Opis ofertyNowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki budowlanej w miejscowości Mielno gmina Wierzbinek. Działka z projektem domu parterowego i pozwoleniem na budowę. Działka jest niezabudowana, bez urządzeń infrastruktury technicznej. W związku z planowaną zabudową zaprojektowano zaopatrzenie działki w przyłącze energetyczne i zbiornik bezodpływowy na ścieki. Zaopatrzenie w wodę z indywidualnej studni. Projektowany budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 193m2 to wolnostojący parterowy dom jednorodzinny w konstrukcji murowanej, ze stropami terriva, dach wielospadowy o nachyleniu 30° W skład powierzchni domu wchodzi kuchnia, pokój dzienny, wc, łazienka, korytarz, cztery pokoje i kotłownia. Została wydana decyzja zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę. Powierzchnia działki 3000m2 Kształt regularny 32m x 98m Dojazd gminną drogą gruntową Działka malowniczo położona w lesie, okolica bardzo kameralna. Miejsce idealne do zamieszkania dla osób lubiących obcowanie z naturą. Dogodny dojazd do Ślesina, Wierzbinka, Sompolna 10km, Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Morzyczynie 4km. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszystkie zawarte w nim informacje zostały sporządzone na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od Właściciela. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora jest zabronione. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Działka uzbrojona -z warunkami zabudowy, projektem domu i pozwoleniem na budowę
Działka uzbrojona -z warunkami zabudowy, projektem domu i pozwoleniem na budowę
11000000 zł
30+ kilka dni temu

Działka budowlana o nieregularnym kształcie, płaska - z warunkami zabudowy, projektem parterowego domu (120 m) i pozwoleniem na budowę w cenie.Jej nietypowy kształt to potencjał ciekawego zaaranżowania terenu pod kątem usytuowania domu, podjazdu, miejsc parkingowych i ogrodu- w załączeniu projekt zagospodarowania działki.Działka jest uzbrojona (woda, prąd w drodze), posiada projekt przyłącza energetycznego oraz bezpośredni dostęp do drogi (utwardzana).Zgodnie ze studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w strefie intensywnej urbanizacji i rozwoju gospodarczego, w tym zabudowy jednorodzinnej. W sąsiedztwie znajduje sie zabudowa domów jednorodzinnych i niezagospodarowane tereny zielone. Powstaje tu nowoczesne osiedle domków, w ślad za nim nowe drogi z oświetleniem.Sam sie przekonaj i skorzystaj z tej wyjatkowej oferty!Wiosną wybuduj TU DOM :)NR DZIAŁKI 406/25

Widokowa działka z projektem domu i z pozwoleniem na budowę.
Widokowa działka z projektem domu i z pozwoleniem na budowę.
199 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²195 zł/m²
Powierzchnia2497 m²
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

Na sprzedaż duża, widokowa działka z indywidualnym projektem domu jak na dodanych zdjęciach oraz z pozwoleniem na budowę. Działka o powierzchni 2497m2 i wg miejscowego planu zagospodarowania posiada przeznaczenie podstawowe : zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz przeznaczenie uzupełniające zabudowy usługowej. Na działce jest przyłącze prądu oraz gazu, woda na działce. Jest decyzja na zjazd z drogi powiatowej na działkę. Dojazd drogą asfaltową i do Cieszyna jest około 7,5km, do Skoczowa około 10,5km, do Ustronia około 16,5km, do Bielska-Białej około 37km, do Katowic około 85km. Wg projektu budowlanego i pozwolenia na budowę domu mieszkalnego niepodpiwniczonego budynek posiada parametry : - powierzchnia całkowita 387,07m2, - powierzchnia użytkowa budynku 294,70m2, - powierzchnia zabudowy 254,83m2, - kubatura budynku 2850m3, - długość 26,85m i szerokość 11,20m, - wysokość od poziomu terenu 10,90m. W budynku na parterze wg projektu jest : - garderoba4,6m2, komunikacja+schody 19,2m2, kotłownia 4,8m2, łazienka 2,1m2, pokój 18m2, pokój gościnny 20,3m2, pomieszczenie ogrodowe 15,1m2, łazienka 3,7m2, przedsionek 5,6m2, spiżarnia 5,5m2, strefa dzienna - kuchnia, jadalnia, salon 61,1 m2. Razem 160m2. Na piętrze wg projektu jest : - garderoba 3,2m2, garderoba 4m2, komunikacja 16,9m2, łazienka 4,7m2, pokój 16,6m2, pokój 16,7m2, pokój rodzinny 31,3m2, łazienka 13,5m2, pomieszczenie gospodarcze 6,2m2, schowek 4,3m2, sypialnia 17,3m2. Stan prawny nieruchomości uregulowany, brak zadłużeń, roszczeń i hipoteki. Cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia. Oferta na WYŁĄCZNOŚĆ. Polecamy. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie opisów czy zdjęć naszego autorstwa zabronione, zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 oraz ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993r

Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu.
Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu.
799000 zł
Gdynia 30+ kilka dni temu

Szanowni Klienci,mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo,prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektronicznyw celu umówienia prezentacji lub spotkania w biurze. Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO U NAS i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Pięknie położona działka budowlana, ogrodzona, z widokiem na las.Działka sprzedawana wraz z pozwoleniem na budowę i projektem budowlanym firmy Archon "Dom w Kraspediach" (bliźniak o pow. użytkowej 183,23 m2, pow. mieszkalna 141 m2). LOKALIZACJAGdynia Dąbrowa, dojazd do centrum zajmuje 5 - 10 minut, dojazd do obwodnicy Trójmiasta 5 min. Świetnie rozwinięta komunikacja miejska. W najbliżej okolicy nowoczesne domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Osiedle jest otoczone lasem i znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego co zapewnia ciszę i spokój a także możliwość aktywnego spędzania czasu na szlakach pieszych oraz rowerowych. NIERUCHOMOŚĆ Działka ma powierzchnię 600 m2, jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 21m x 26m, jest płaska i dobrze nasłoneczniona. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nr 1909 Leśna Polana XIX/597/20 z dn. 24.06.2020 r. (karta terenu 16 MN2 - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza). Parametry zabudowy:- powierzchnia zabudowy: 25% dla zabudowy jednorodzinnej, 30% dla zabudowy bliźniaczej;- wysokość budynków do 9 metrów;- liczba kondygnacji - do 3 kondygnacji, które nie są zagłębione ze wszystkich stron budynku poniżej poziomu przylegającego terenu co najmniej w połowie wysokości w świetle, w tym jedna kondygnacja w poddaszu, - dach stromy o kącie nachylenia 30o-45o; - intensywność zabudowy: 0,8 dla zabudowy jednorodzinnej, 0,9 dla zabudowy bliźniaczej.MEDIAW ulicy przy działce prąd, gaz, woda i kabel telekomunikacyjny.. W projekcie przewidziana studnia głębinowa i zbiornik na nieczystości ciekłe. Co zyskujesz współpracując z naszym biurem? - oszczędność czasu, opiekę i kompleksowe wsparcie doświadczonego Agenta na każdym etapie transakcji- szeroki wybór ofert dopasowanych do Twoich potrzeb- pewność uzyskania najkorzystniejszej wartości nieruchomości- szybką ocenę zdolności kredytowej i ofertę korzystnego kredytu hipotecznegoskuteczny i nowoczesny marketing Twojej oferty- profesjonalne i bezpłatne doradztwo prawne- bezpieczeństwo transakcji gwarantowane współpracą z czołowym biurem nieruchomości na Pomorzu, które obsługuje zarówno oferty z rynku wtórnego, jak i deweloperskieChcesz poznać więcej szczegółów tej oferty? A może chcesz negocjować cenę?Zadzwoń pod numer 58 558 53 53 lub 784 008 353. Możesz także do nas napisać.W naszej bazie znajdziesz najwięcej aktualnych ofert z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia.Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie, Kościerzynie, Chojnicach i Starogardzie Gdańskim. Pracujemy również w soboty.Zaufaj profesjonalistom i kupuj bezpiecznie!

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę i projektem domu.
Działka budowlana z pozwoleniem na budowę i projektem domu.
130000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 140
Cena za m²131.58 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1140m2 w miejscowości Dziektarzew gm. Lutomiersk woj. Łódzkie. Działka posiada pozwolenie na budowę a także projekt domu jednorodzinnego o powierzchni 140m2 z garażem. Podpisana jest również umowa z firmą PGE o przyłącze prądu. Termin przyłączenia prądu ustalony jest na 2025 rok. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Działka Budowlana z Projektem Domu i Pozwoleniem na Budowę domu Media
Działka Budowlana z Projektem Domu i Pozwoleniem na Budowę domu Media
79000 zł
Pińczów 23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 445
Cena za m²54.67 zł/m²

Witam Sprzedam Prywatnie działkę Budowlaną 1445m2 Działka prosta w kształcie prostokąta . Na działce są zasadzone tuje ( boki działki oraz tył) zasadzone w takiej odległości od siebie by utworzyły żywopłot. Z tyłu działki również zasadzone około 20 świerków srebrzystych oraz 20 brzózek . Na działce znajduje się również samoróbka wiaty, która była wykorzystana do spotkań przy grillu , niestety wiatr podarł plandekę, która służyła jako zadaszenie . Na działce znajduje się również budynek(kiosk), który służy jako schowek na narzędzia. Działka posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego parterowego : Dom pod pomarańczą 3 , który posiada 105m2 powierzchni użytkowej . Projekt został już zaadaptowany przez kierownika budowy do działki , wcześniej zrobiona również mapka działki. Media przy działce , w tym projekt przyłącza wody został już zrobiony, dzięki czemu woda jest w działce i można już z niej korzystać, a jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ przy budowie domu woda będzie oczywiście potrzebna czy do podlewania drzewek Na teraz wystarczy ponownie zaprosić geodetę na działkę , który wyznaczy budynek według własnych potrzeb i można rozpoczynać budowę . Projekty wszystkie dorzucamy w cenie , namiar do kierownika oraz ekipy budowlanej która stawia wszystkie domki w okolicach więc można sobie zerknąć na ich pracę. Jestem jedynym właścicielem działki i stanowi moja własność, bez żadnych obciążeń czy innych udziwnień . Numer działki to 82/1 Lipnik, Gmina Kije Jest to spokojna okolica blisko nowej głównej drogi , dojazd oczywiście drogą asfaltową . W odległości około 3 km sklepy takie jak : biedronka , budowlany , kościół , szkoła , poczta , spożywczy itd W odległości 50m przystanek autobusowy . Dojazd bardzo prosty i bezproblemowy . Zdjęcia nie oddają uroku działki. Kontakt telefoniczny pod nr : +48*******43 Lub +48*******62

Działka budowlana wraz z projektem domu i pozwoleniem na budowę
Działka budowlana wraz z projektem domu i pozwoleniem na budowę
120000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 359
Cena za m²90.51 zł/m²

Witam, na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1359 m2 znajdująca się w Romanowie Dolnym. Działka wraz z projektem domu oraz niezbędną dokumentacja taką jak opinia geotechniczna, ważnym pozwoleniem na budowę domu projekt to Jabłonki 4. Numer działki to 1186. Zapraszam do kontaktu

Działka Budowlana z Projektem Domu i Pozwoleniem na Budowę Kije
Działka Budowlana z Projektem Domu i Pozwoleniem na Budowę Kije
99000 zł
Pińczów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 445
Cena za m²68.51 zł/m²

Witam Sprzedam Prywatnie działkę Budowlaną 1445m2 Działka prosta w kształcie prostokąta . Na działce są zasadzone tuje ( boki działki oraz tył) zasadzone w takiej odległości od siebie by utworzyły żywopłot. Z tyłu działki również zasadzone około 20 świerków srebrzystych oraz 20 brzózek . Na działce znajduje się również samoróbka wiaty, która była wykorzystana do spotkań przy grillu , niestety wiatr podarł plandekę, która służyła jako zadaszenie . Na działce znajduje się również budynek(kiosk), który służy jako schowek na narzędzia. Działka posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego parterowego : Dom pod pomarańczą 3 , który posiada 105m2 powierzchni użytkowej . Projekt został już zaadaptowany przez kierownika budowy do działki , wcześniej zrobiona również mapka działki. Media przy działce , w tym projekt przyłącza wody został już zrobiony, dzięki czemu woda jest w działce i można już z niej korzystać, a jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ przy budowie domu woda będzie oczywiście potrzebna czy do podlewania drzewek Na teraz wystarczy ponownie zaprosić geodetę na działkę , który wyznaczy budynek według własnych potrzeb i można rozpoczynać budowę . Projekty wszystkie dorzucamy w cenie , namiar do kierownika oraz ekipy budowlanej która stawia wszystkie domki w okolicach więc można sobie zerknąć na ich pracę. Jestem jedynym właścicielem działki i stanowi moja własność, bez żadnych obciążeń czy innych udziwnień . Numer działki to 82/1 Lipnik, Gmina Kije Jest to spokojna okolica blisko nowej głównej drogi , dojazd oczywiście drogą asfaltową . W odległości około 3 km sklepy takie jak : biedronka , budowlany , kościół , szkoła , poczta , spożywczy itd W odległości 50m przystanek autobusowy . Dojazd bardzo prosty i bezproblemowy . Zdjęcia nie oddają uroku działki.

Działka budowlana w Mławie z projektem domu i pozwoleniem na budowę
Działka budowlana w Mławie z projektem domu i pozwoleniem na budowę
145000 zł
Mława 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²145 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 Lokalizacja: Mława ul. Klawesynowa Dla działki wydane są warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 23x42 m Media w drodze: PRĄD, WODA, GAZ Więcej informacji telefonicznie.

Działka Zrębice k. Olsztyna z projektem domu i  pozwoleniem na budowę
Działka Zrębice k. Olsztyna z projektem domu i pozwoleniem na budowę
172000 zł
20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia908
Cena za m²189.43 zł/m²

Witam. Sprzedam działkę 908 metrów w Zrębicach koło jurajskiego Olsztyna. Wymiary ok 20m x 45m. Jest aktualne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, murowanego o powierzchni ok 90 metrów. Grafika domu z projektu jest umieszczona na 2 ostatnich zdjęciach w ogłoszeniu. Przy działce jest założona skrzynka elektryczna. Lokalizacja to róg ulicy Cichej i Strażackiej, przy samym lesie. W pobliżu jest szkoła podstawowa , sklep, przystanek. Cicha i spokojna okolica na skraju parku krajobrazowego Sokolich Gór. Dodatkowo na działce stoi domek z balika sosnowego . Jest tak usytuowany, że nie koliduje z miejscem wyznaczonym na budowę domu murowanego. Domek znajduje się na betonitach do których jest zakotwiczony, nie jest trwale połączony z ziemią, można go przenieś, rozkręcić lub sprzedać.. Wartość takiego domku to ok 47 tys. zł i jest on wliczony w cenę działki. Więcej informacji telefonicznie. Ogłoszenie bez pośredników. Pozdrawiam

Urokliwa działka pod lasem z projektem domu i pozwoleniem na budowę!
Urokliwa działka pod lasem z projektem domu i pozwoleniem na budowę!
182160 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 518
Cena za m²120 zł/m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki o powierzchni 1518 m², zlokalizowanej tuż przy mało uczęszczanej drodze asfaltowej prowadzącej z Jezierzyc Kościelnych w kierunku Zbarzewa, na nowo powstającym osiedlu "Zielone Wzgórze". To doskonała okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w otoczeniu przyrody, blisko lasu, z dala od zgiełku miasta. Szczegóły oferty: Powierzchnia: 1518 m² Działka równa i ogrodzona, gotowa do budowy. Lokalizacja: Działka znajduje się tuż przy drodze asfaltowej, na nowo powstającym osiedlu "Zielone Wzgórze". Najwyżej położony punkt w okolicy, co gwarantuje malownicze widoki i bliskość natury. Sąsiedztwo: Obecnie najbliższe zabudowania w odległości 300 m, co zapewnia spokój i prywatność. Bezpośrednie sąsiedztwo tylko z 1 działką budowlaną obecnie niezagospodarowaną. Infrastruktura: Działka posiada solidną bramę wjazdową oraz blaszany schowek o powierzchni 7 m², idealny na przechowywanie narzędzi czy sprzętu ogrodowego. Przyłącza: Działka posiada przyłącza prądu, a także dostęp do wody (rurociąg znajduje się w drodze). W cenie działki otrzymujesz projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły (na 2 zdjęciach widoczna przykładowa wizualizacja): Tj. gotowy projekt domu wraz z pozwoleniem na budowę. Nowoczesna stodoła to unikalne połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem. Projekt obejmuje przestronną przestrzeń mieszkalną, dużą kuchnię ze spiżarnią oraz charakterystyczny styl, który podkreśli urok otaczającej przyrody. Dla wielbicieli wypieków - na tarasie przewidziane miejsce na piec do pizzy/chleba itp. Projekt zakłada ogród od strony południowej, a ustawienie nieruchomości pozwala na optymalne wykorzystanie południowej ekspozycji dachu do paneli fotowoltaicznych. Atrakcje w okolicy: Bliskość lasu zapewniająca możliwość spacerów i kontaktu z przyrodą. Malownicze widoki i spokojna okolica. Letnisko Boszkowo, jezioro Krzyckie z plażą w Gołanicach. Liczne trasy rowerowe. Nadleśnictwo Koczury z zagrodą dla zwierząt. Ok. 7 minut do trasy S5. Cena: Cena działki 182000 zł (120zł/m²). W cenie dodatkowo otrzymujesz projekt domu z aktualnym pozwoleniem na budowę. Kontakt: Aby umówić się na prezentację działki/ obejrzenie projektu zapraszam do kontaktu.

Urokliwa działka pod lasem z projektem domu i pozwoleniem na budowę!
Urokliwa działka pod lasem z projektem domu i pozwoleniem na budowę!
182160 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 518
Cena za m²120 zł/m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki o powierzchni 1518 m², zlokalizowanej tuż przy mało uczęszczanej drodze asfaltowej prowadzącej z Jezierzyc Kościelnych w kierunku Zbarzewa, na nowo powstającym osiedlu "Zielone Wzgórze". To doskonała okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w otoczeniu przyrody, blisko lasu, z dala od zgiełku miasta. Szczegóły oferty: Powierzchnia: 1518 m² Działka równa i ogrodzona, gotowa do budowy. Lokalizacja: Działka znajduje się tuż przy drodze asfaltowej, na nowo powstającym osiedlu "Zielone Wzgórze". Najwyżej położony punkt w okolicy, co gwarantuje malownicze widoki i bliskość natury. Sąsiedztwo: Obecnie najbliższe zabudowania w odległości 300 m, co zapewnia spokój i prywatność. Bezpośrednie sąsiedztwo tylko z 1 działką budowlaną obecnie niezagospodarowaną. Infrastruktura: Działka posiada solidną bramę wjazdową oraz blaszany schowek o powierzchni 7 m², idealny na przechowywanie narzędzi czy sprzętu ogrodowego. Przyłącza: Działka posiada przyłącza prądu, a także dostęp do wody (rurociąg znajduje się w drodze). W cenie działki otrzymujesz projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły (na 2 zdjęciach widoczna przykładowa wizualizacja): Tj. gotowy projekt domu wraz z pozwoleniem na budowę. Nowoczesna stodoła to unikalne połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem. Projekt obejmuje przestronną przestrzeń mieszkalną, dużą kuchnię ze spiżarnią oraz charakterystyczny styl, który podkreśli urok otaczającej przyrody. Dla wielbicieli wypieków - na tarasie przewidziane miejsce na piec do pizzy/chleba itp. Projekt zakłada ogród od strony południowej, a ustawienie nieruchomości pozwala na optymalne wykorzystanie południowej ekspozycji dachu do paneli fotowoltaicznych. Atrakcje w okolicy: Bliskość lasu zapewniająca możliwość spacerów i kontaktu z przyrodą. Malownicze widoki i spokojna okolica. Letnisko Boszkowo, jezioro Krzyckie z plażą w Gołanicach. Liczne trasy rowerowe. Nadleśnictwo Koczury z zagrodą dla zwierząt. Ok. 7 minut do trasy S5. Cena: Cena działki 182000 zł (120zł/m²). W cenie dodatkowo otrzymujesz projekt domu z aktualnym pozwoleniem na budowę. Kontakt: Aby umówić się na prezentację działki/ obejrzenie projektu zapraszam do kontaktu. tel. 60*****26

Urokliwa działka pod lasem z projektem domu i pozwoleniem na budowę!
Urokliwa działka pod lasem z projektem domu i pozwoleniem na budowę!
176095 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 518
Cena za m²116 zł/m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki o powierzchni 1518 m², zlokalizowanej tuż przy mało uczęszczanej drodze asfaltowej prowadzącej z Jezierzyc Kościelnych w kierunku Zbarzewa, na nowo powstającym osiedlu "Zielone Wzgórze". To doskonała okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu w otoczeniu przyrody, blisko lasu, z dala od zgiełku miasta. Szczegóły oferty: Powierzchnia: 1518 m² Działka równa i ogrodzona, gotowa do budowy. Lokalizacja: Działka znajduje się tuż przy drodze asfaltowej, na nowo powstającym osiedlu "Zielone Wzgórze". Najwyżej położony punkt w okolicy, co gwarantuje malownicze widoki i bliskość natury. Sąsiedztwo: Obecnie najbliższe zabudowania w odległości 300 m, co zapewnia spokój i prywatność. Bezpośrednie sąsiedztwo tylko z 1 działką budowlaną obecnie niezagospodarowaną. Infrastruktura: Działka posiada solidną bramę wjazdową oraz blaszany schowek o powierzchni 7 m², idealny na przechowywanie narzędzi czy sprzętu ogrodowego. Przyłącza: Działka posiada przyłącza prądu, a także dostęp do wody (rurociąg znajduje się w drodze). W cenie działki otrzymujesz projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły (na 2 zdjęciach widoczna przykładowa wizualizacja): Tj. gotowy projekt domu wraz z pozwoleniem na budowę. Nowoczesna stodoła to unikalne połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem. Projekt obejmuje przestronną przestrzeń mieszkalną, dużą kuchnię ze spiżarnią oraz charakterystyczny styl, który podkreśli urok otaczającej przyrody. Dla wielbicieli wypieków - na tarasie przewidziane miejsce na piec do pizzy/chleba itp. Projekt zakłada ogród od strony południowej, a ustawienie nieruchomości pozwala na optymalne wykorzystanie południowej ekspozycji dachu do paneli fotowoltaicznych. Atrakcje w okolicy: Bliskość lasu zapewniająca możliwość spacerów i kontaktu z przyrodą. Malownicze widoki i spokojna okolica. Letnisko Boszkowo, jezioro Krzyckie z plażą w Gołanicach. Liczne trasy rowerowe. Nadleśnictwo Koczury z zagrodą dla zwierząt. Ok. 7 minut do trasy S5. Cena: Cena działki 176095 zł (116zł/m²). W cenie dodatkowo otrzymujesz projekt domu z aktualnym pozwoleniem na budowę. Kontakt: Aby umówić się na prezentację działki/ obejrzenie projektu zapraszam do kontaktu. tel. 60*****26

Działka 1736 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę i projektem domu
Działka 1736 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę i projektem domu
399000 zł
Halickie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 736
Cena za m²229.84 zł/m²

Polecam pięknie położoną działkę w cichej i spokojnej okolicy na granicy osiedla Dojlidy Górne. Działka jest w kształcie trapezu, całkowita powierzchnia 1736 m2. Pełne media przy działce (prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja). Działka z jednej strony graniczy z terenami zielonymi a z drugiej z nowo powstającym osiedlem domów jednorodzinnych i bliźniaczych "Cztery Pory Roku". Dojazd do centrum zajmuje około 10 minut samochodem. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 100 m od działki. W bliskiej okolicy przedszkole, szkoła, sklepy. W cenie pozwolenie na budowę i projekt domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela cena do rozsądnej negocjacji.

Działka budowlana w Klaudynie
Działka budowlana w Klaudynie
60000000 zł
30+ kilka dni temu

Ogłoszenie prywatne. Uzbrojona działka w Klaudynie. 720 m2. Z pozwoleniem na budowę i projektem domu.

Działka budowlano-leśna
Działka budowlano-leśna
225000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia900
Cena za m²250 zł/m²

Działka leśna z pozwoleniem na budowę i projektem małego domu całorocznego. Działka ogrodzona - prąd i woda na działce. Gaz w ulicy

Sprzedam dzialkę
Sprzedam dzialkę
365000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²365 zł/m²

Witam Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Bronisin ul. Konspiracji. Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę oraz projektem wszystkich przylączy. Pozdrawiam

Sprzedam dzialkę
Sprzedam dzialkę
375000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²375 zł/m²

Witam Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Bronisin ul. Konspiracji. Działka z projektem domu i pozwoleniem na budowę oraz projektem wszystkich przyláczy. Pozdraeiam Pozdrawiam

Działka budowlana 8ar z projektem domu
Działka budowlana 8ar z projektem domu
90000 zł
Libiąż 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²112.5 zł/m²

Do sprzedania działka budowlana 8ar, z pozwoleniem na budowę i projektem domu jednorodzinnego o powierzchni 115m2. Budowę można rozpocząć od razu po zakupie działki. Działka usytuowana w cichej okolicy w pobliżu lasu. 

Działka budowlana PRZEZMARK z wydanym pozwoleniem na budowę
Działka budowlana PRZEZMARK z wydanym pozwoleniem na budowę
185000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 511
Cena za m²122.44 zł/m²

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY, WYDANYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ I PROJEKTEM DOMU JASKÓŁKA 5XL (EXTRADOM). PRZEZMARK Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz z wydanym pozwoleniem na budowę. Powierzchnia działki 1511m2. Prąd i wodociąg w drodze przy działce. Płaski teren. Odległość od Elbląga 9 km. Numer działki 250/25. Bardzo dobry dojazd.

Brwinów działka budowlana.of.4052
Brwinów działka budowlana.of.4052
65000 zł
Brwinów 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²444 zł/m²
Powierzchnia900 m²
Typbudowlana

Działka budowlaną z projektem domu i pozwoleniem na budowę. Działka zlokalizowana w Brwinowie w okolicy ul. Pszczelińskiej . Działka zadbana, ogrodzona. Posadzone drzewka owocowe i krzewy. Dojazd do działki utwardzony. Na działce studnia głębinowa. W okolicy nowa zabudowa. Na przeciwko działki budowa nowego domu.

Działka budowlana 1103 m2
Działka budowlana 1103 m2
129000 zł
4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 103
Cena za m²116.95 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w Ratajach (Wąchock - Starachowice). Działka o powierzchni 1103 m2 z zalanymi fundamentami oraz płytą fundamentową, z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego według projektu Dom w Katlejach firmy Archon. Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz po drugiej stronie ulicy. Vis a vis działki sklep spożywczy. Działka wraz z projektem oraz pozwoleniem na budowę. Na terenie działki garaż blaszany, sąsiedztwo działki stanowi nowo-wybudowany dom jednorodzinny. Zapraszam do kontaktu.

Działka budowlana PRZEZMARK k. Elbląga
Działka budowlana PRZEZMARK k. Elbląga
179000 zł
dzisiaj

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY, WYDANYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ I PROJEKTEM DOMU JASKÓŁKA 5XL (EXTRADOM). PRZEZMARKDziałka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz z wydanym pozwoleniem na budowę.Powierzchnia działki 1511m2.Prąd i wodociąg w drodze przy działce.Płaski teren.Odległość od Elbląga 9 km.Numer działki 250/25.Bardzo dobry dojazd.

Piękna ogrodzona działka 12 km od Darłowa
Piękna ogrodzona działka 12 km od Darłowa
14000000 zł
nowe 30+ kilka dni temu

Do sprzedania ogrodzona działka z gotowym projektem domu i budynku gospodarczego oraz pozwoleniem na budowę. Komplet map oraz badania geotechniczne. Działka jest ogrodzona z rozpoczętą budową budynku gospodarczego. Na posesji znajduje się wiele nasadzeń drzew i krzewów ozdobnych jak i owocowych.

Grunt Gowino 1146 metrów
Grunt Gowino 1146 metrów
533000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²243 zł/m²
Powierzchnia1146 m²
Szerokość38 m
Długość30 m
Typbudowlana
Drogautwardzona

Na sprzedaż działka budowlana z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę o pow. 1146m2 w Gowinie.Działka znajduje się w odległości 200m od Puszczy Darżlubskiej i około 6km w linii prostej od morza.Cicha i spokojna okolica domków jednorodzinnych.Działka częściowo uzbrojona:Woda - w trakcie podłączania.Prąd (siła) - jest.Pozwolenie na studnie wodną oraz szambo.Działka graniczy od strony:- południowej z drogą żwirową- zachodniej i północnej z działkami rolnymi- wschodniej z działką budowlanąDziałka objęta MPZP - zabudowa jednorodzinna.Budowa została wstrzymana z powodów osobistych.Projekt domu o pow. około 134m2 z garażem i kotłownią oraz pozwoleniem na budowę jest zawarty w cenę.Możliwość adaptacji projektu wg własnych potrzeb.W Werblinii znajduje się szkoła, apteka, fryzjer, weterynaria oraz zaplecze handlowo-gastronomiczne.Zapraszam na prezentację!Na sprzedaż działka budowlana z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę o pow. 1146m2 w Gowinie.Działka znajduje się w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, niedaleko rezerwatu przyrody "Gałęźna Góra".Cicha i spokojna okolica domków jednorodzinnych.Działka  całkowicie uzbrojona: woda, prąd, szambo (kanalizacja ma zatwierdzony projekt).Działka objęta MPZP - zabudowa jednorodzinna.Projekt domu z garażem oraz pozwoleniem na budowę jest zawarty w cenę.Możliwość adaptacji projektu wg własnych potrzeb.W Gowinie znajduje się szkoła, apteka, fryzjer, weterynaria oraz zaplecze handlowo-gastronomiczne. Miejscowość ta została objęta planem odnowy w latach 2011-2020. Zapraszam na prezentację!

Działka budowlana Boreczek
Działka budowlana Boreczek
136920 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1141

Na sprzedaż działka z projektem i pozwoleniem na budowę domu! To najszybszy sposób na rozpoczęcie budowy już jutro i to w wyjątkowej cenie - 136.920 zł! Prezentowana oferta to działka budowlana o powierzchni 1.141 m2 wraz z projektem domu MALINA (Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o.) oraz z aktualnym pozwoleniem na budowę. Dodatkowo w cenie działki zapewniamy opiekę kierownika budowy. Zadbaliśmy też o media: prąd i woda w granicy działki, a kanalizacja w odległości 57 m (jest projekt). Dogodna lokalizacja w malowniczym Boreczku, w odległości zaledwie 300 m do stacji PKP - podróż do Strzelina zajmuje niespełna 10 minut. Marzysz o domu pięknym jak MALINA? A może chcesz kupić gotowy dom? - mamy więcej ofert w tej malowniczej okolicy. Zadzwoń do mnie jeszcze dziś i poznaj to urocze miejsce!

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę
Działka budowlana z pozwoleniem na budowę
50000 zł
Krotoszyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia445
Cena za m²112.36 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę i projektem domu. Działka o powierzchni 445m2 położona w miejscowości Dzielice, gmina Rozdrażew. Działka zlokalizowane jest w centrum tej miejscowości przy drodze asfaltowej. Działka uzbrojona w media prąd, woda, kanalizacja. Tel. do kontaktu 53*****46

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę
Działka budowlana z pozwoleniem na budowę
149000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 217
Cena za m²122.43 zł/m²

Działka budowlana o powierzchni 1217 m2, znajduje się w miejscowości Kościuszki.Działka z pozwoleniem na budowę oraz projektem domu jednorodzinnego.MEDIA:- PRĄD - WODA w drodze-  GAZ- KANALIZACJA Bardzo dobry i szybki dojazd do Goleniowskiego Parku Przemysłowego.

Działka Budowlana Grzybowo / Kołobrzeg
Działka Budowlana Grzybowo / Kołobrzeg
595000 zł
Grzybowo 30+ kilka dni temu

Na sprzedaż działka budowlana 96/3 w Grzybowie/Kołobrzeg ul. Malinowa, powierzchnia to 1000m2. Działka z projektem i pozwoleniem na budowę domu jedno rodzinnego dwu lokalowego ( 2 x 150m2). Odległość od morza ok 1km. Wszystkie media przy działce. Cena 595tyś. tel. 606430356

Działka Budowlana Grzybowo / Kołobrzeg z PNB
Działka Budowlana Grzybowo / Kołobrzeg z PNB
599000 zł
Grzybowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²599 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana 96/3 w Grzybowie/Kołobrzeg ul. Malinowa, powierzchnia to 1000m2. Działka z projektem i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego ( 2 x 150m2). Odległość od morza ok 1km. Wszystkie media przy działce. Cena 595tyś. tel. (użyj formularza kontaktowego)

Duża dzialka z pozwoleniem na budowę domu
Duża dzialka z pozwoleniem na budowę domu
490000 zł
Wyszków 30+ kilka dni temu

Działka rolno budowlana z projektem i pozwoleniem na budowęWszystkie media.Działka o powierzchni o szerokości 18 m w pierwszej lini zabudowy , dojazd drogą utwardzonąPrzeznaczenie działki mieszkaniowo usługowa- powierzchnia 1000 m2 oraz działka rolna o powierzchni 6500 m2Działka połozona na obrzeżach w spokojnej części Wyszkowa.Odległosc od centrum 2 kmOdległosć od ulicy Białostockiej 200 mW cenie działki pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego wraz z projektem.

Działka Budowlana Grzybowo / Kołobrzeg
Działka Budowlana Grzybowo / Kołobrzeg
595000 zł
Grzybowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²595 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana 96/3 w Grzybowie/Kołobrzeg ul. Malinowa, powierzchnia to 1000m2. Działka z projektem i pozwoleniem na budowę domu jedno rodzinnego dwu lokalowego ( 2 x 150m2). Odległość od morza ok 1km. Wszystkie media przy działce. Cena 595tyś. tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działka budowlana
Działka budowlana
200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 068
Cena za m²187.27 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w Kobysewie, 1068 m. Działka z projektem domu archon dom w budlejach ver. 3. Z pozwoleniem na budowę i projektem przyłącza wody. Ogrodzona, posadzone tuje wzdłuż dwóch krawędzi działki. Dzialka na uboczu Kobysewa na trasie Kobysewo-Kaliska-Kartuzy. Droga utwardzona, gaz blisko działki. Nr na geoportalu 123/4. Ul.Dluga Ryga. Zdjęcia jeszcze przed obsadzaniem i ogrodzeniem.

Działka budowlana
Działka budowlana
140000 zł
Słupsk 21 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²140 zł/m²

Działka budowlana z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę w Bierkowie! Lokalizacja: Bierkowo, gmina Słupsk Powierzchnia: 925 m² Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Mama dla Ciebie propozycję! Działka budowlana w Bierkowie o powierzchni 925 m² to idealna okazja do zrealizowania swoich planów. Działka jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Atuty: -Gotowy projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym w stylu "dom w malinówkach" -Wydane pozwolenie na budowę -Dostęp do mediów (kanalizacja, woda) -Badania geologiczne gruntu Cicha i spokojna okolica Bliskość szkoły podstawowej i kościoła Dojazd z ulicy Sportowej drogą wewnętrzną Bliskość morza (około 12 km) Dostęp do centrów handlowych (około 12 km) Działka idealnie nadaje się dla osób: Chcących zbudować dom w malowniczej okolicy Ceniących sobie komfort i wygodę Poszukujących działki z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę Inwestujących w nieruchomości Zainteresowanych prosimy o kontakt: Dodatkowe informacje: W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe i przystanki komunikacji miejskiej Okolica jest idealna do spacerów, wycieczek rowerowych i wypoczynku na łonie natury Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i umów się na oglądanie działki!

Działka budowlana 1250m² z pozwoleniami i projektem
Działka budowlana 1250m² z pozwoleniami i projektem
110000 zł
24 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 250
Cena za m²88 zł/m²

Porzuć to miasto, gdzie dzieje sie za dużo, za szybko a światła nie gasną… Działka uzbrojona -z warunkami zabudowy, projektem domu i pozwoleniem na budowę Działka budowlana o nieregularnym kształcie, płaska - z warunkami zabudowy, projektem parterowego domu (120 m) i pozwoleniem na budowę w cenie. NR DZIAŁKI 406/25 Jej nietypowy kształt to potencjał ciekawego zaaranżowania terenu pod kątem usytuowania domu, podjazdu, miejsc parkingowych i ogrodu- w załączeniu projekt zagospodarowania działki. Działka jest uzbrojona (woda, prąd w drodze), posiada projekt przyłącza energetycznego oraz bezpośredni dostęp do drogi (utwardzana). Zgodnie ze studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w strefie intensywnej urbanizacji i rozwoju gospodarczego, w tym zabudowy jednorodzinnej. W sąsiedztwie znajduje sie zabudowa domów jednorodzinnych i niezagospodarowane tereny zielone. Powstaje tu nowoczesne osiedle domków, w ślad za nim nowe drogi z oświetleniem. A dla najmłodrzych na przeciwko plac zabaw Sam sie przekonaj i skorzystaj z tej wyjatkowej oferty! Wiosną wybuduj TU DOM :) tel.6************24

Działka budowlana
Działka budowlana
125000 zł
Zaręba 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²156.25 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powieżchni 800 m2 w miejscowości Zaręba 5 minut drogi od Lubania. Działka sprzedawana wraz z projektem i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Działka jest w pełni uzbrojona w media (kanalizację, wodę i prąd) na działce zostały wykonane podstawowe roboty ziemne oraz częściowe ogrodzenie. Informacje pod nr tel 78*****19.

Działka z projektem i pozwoleniem na budowę
Działka z projektem i pozwoleniem na budowę
645000 zł
Stare Babice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 068
Cena za m²603.93 zł/m²

Sprzedam działkę z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 163 m2 wg projektu APS 218 NEW  oraz budynku garażowego o pow. 135 m2 wg projektu G441. Działka w pełni uzbrojona. Nr ewidencyjny działek: 195/15, 195/17, 196/10.

porzuć to miasto, gdzie dzieje sie za dużo, za szybko a światła nie gasną…
porzuć to miasto, gdzie dzieje sie za dużo, za szybko a światła nie gasną…
11000000 zł
30+ kilka dni temu

Działka uzbrojona -z warunkami zabudowy, projektem domu i pozwoleniem na budowę Działka budowlana o nieregularnym kształcie, płaska - z warunkami zabudowy, projektem parterowego domu (120 m) i pozwoleniem na budowę w cenie. NR DZIAŁKI 406/25Jej nietypowy kształt to potencjał ciekawego zaaranżowania terenu pod kątem usytuowania domu, podjazdu, miejsc parkingowych i ogrodu- w załączeniu projekt zagospodarowania działki.Działka jest uzbrojona (woda, prąd w drodze), posiada projekt przyłącza energetycznego oraz bezpośredni dostęp do drogi (utwardzana).Zgodnie ze studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w strefie intensywnej urbanizacji i rozwoju gospodarczego, w tym zabudowy jednorodzinnej. W sąsiedztwie znajduje sie zabudowa domów jednorodzinnych i niezagospodarowane tereny zielone. Powstaje tu nowoczesne osiedle domków, w ślad za nim nowe drogi z oświetleniem.Sam sie przekonaj i skorzystaj z tej wyjatkowej oferty!Wiosną wybuduj TU DOM :)I porzuć to miasto, gdzie dzieje sie za dużo, za szybko a światła nie gasną….i gdzie wszyscy wstają o wiele za wcześnie…Stwórz swój świat, zwolnij i spełnij swą tęsknotę za domem …

Działka budowlana centrum Pruszcz Gdański
Działka budowlana centrum Pruszcz Gdański
595000 zł
Pruszcz Gdański 11 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²743.75 zł/m²

Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, wraz z kompletnym projektem domu. Działkę sprzedaje prywatnie. Działka zlokalizowana w centralnej części Pruszcza Gdańskiego, w pobliżu działki:    - 200 m do przychodni i apteki    - 300 m do przystanku autobusowego z bezpośrednim połączeniem do Gdańska, sklep Lidl, żabka, piekarnia, mięsny, siłownia, restauracja     - 500 m stacja Bp, myjnia,sklep biedronka    - 900 m szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące , basen Działka ma 800 mkw, pozwolenie na budowę domu parterowego o powierzchni 122 mkw , garaż jednostanowiskowy w bryle budynku.

Sprzedam działkę budowlaną 30 arów w Radawcu Dużym
Sprzedam działkę budowlaną 30 arów w Radawcu Dużym
320000 zł
Lublin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²106.67 zł/m²

Działka budowlana 30 arów w miejscowości Radawiec Duży. Możliwość zakupu z gotowym projektem domu i wydanym pozwoleniem na budowę (dom 110 metrów więcej informacji udzielę telefonicznie) Dobra komunikacja, zjazd z drogi wojewódzkiej Lublin - Bełżyce w drogę wewnętrzną. Cicha i spokojna lokalizacja. Działka jest ogrodzona. W pobliżu znajduje się las. Sprzedam osobie prywatnej, biurom nieruchomości dziękuję.

Działka budowlana w  Bieruniu z projektem i pozwoleniem na budowę
Działka budowlana w Bieruniu z projektem i pozwoleniem na budowę
155000 zł
Bieruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia868
Cena za m²178.57 zł/m²

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Bieruniu Nowym (Czarnuchowice) przy ulicy Tatarakowej ,NR działki 2393/232. Działka o powierzchni 868mk . Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 24 na 37 m. płaska, przygotowana pod budowę, ogrodzona, na działce nowy garaż blaszak 3x5. Działka z gotowym pozwoleniem i projektem na budowę domu parterowego z poddaszem użytkowym o powierzchni 128 m. Ostatnie zdjęcia przedstawiają wizualizację domu. Media na działce. Prąd I gaz jest, woda I kanalizacja w granicy. Cicha i spokojna okolica. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zachęcam do kontaktu i zakupu.

Działka budowlana - Nowa Wieś z pozwoleniem na budowe
Działka budowlana - Nowa Wieś z pozwoleniem na budowe
115000 zł
Nowa Wieś 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 300
Cena za m²88.46 zł/m²

Działka jest idealnie położona na wschoniej skarpie z widokiem na zachód bardzo dobrze nasłoneczniona. Teren pochyły o powierzchni 1300m o kształcie prostokąta. Działka uzbrojenia z sieci miejskiej w sieć elektryczną i wodociągową. Położona bezpośrednio przy drodze. Idealna pod zabudowę jednorodzinną. Ziemia sprzedawana z projektem i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o pow. 112m2 +garaż +piwnica. Łącznie powierzchnia 182m2.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
50000 zł
Staszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²33.33 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni od 15ar do Maks 40ar, działka do wytyczenia z działek 48/2 I 49/2. Istnieje możliwość zakupu wraz projektem domu oraz pozwoleniem na budowę. Woda w działce, prąd, gaz, kanalizacja oraz światłowód przy drodze, dojazd drogą, asfaltową. Działki znajdują się, w Oględowie.

Filtr