Działki budowlane w lesie

Sortowanie:
Znaleziony: 380 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działki budowlane w lesie z MPZP
Działki budowlane w lesie z MPZP
119900 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 219
Cena za m²37.25 zł/m²

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela w miejscowości Pupkowizna.Istnieje możliwość zakupu jednej działki. Przedmiotem sprzedaży są wyjątkowe działki budowlane pośrodku lasu, które są doskonałą inwestycją zarówno dla rodziny jak i jako długoterminowa lokata kapitału. Jak powszechnie wiadomo, coraz trudniej znaleźć jest działki, które będą oazą spokoju, a jeszcze ciężej jest wybudować wymarzony dom w lesie. Tutaj wszystko zostało prawnie uregulowane i możemy bez obaw przystąpić do budowy lub czekać, aż nieruchomość zacznie nabierać wartości.Według MPZP działki mogą być przeznaczone pod budowę:- budynków jednorodzinnych - budynków mieszkalno - pensjonatowych- dopuszczalna wysokość budynku to 11m (3 kondygnacje)Dzięki powyższym ustaleniom istnieje szeroki wachlarz zagospodarowania - rodzinny dom, pensjonat. Jest to również gratka dla deweloperów (wystawiam fakturę VAT 23%), gdyż na dwóch działkach można wybudować bliźniaki dwulokalowe, które z pewnością znajdą nabywców ze względu na półenklawę.Działki położone są w miejscowości Pupkowizna, z której w ciągu niespełna pół godziny dojedziemy do Jeziora Nidzkiego, a od jeziora Śniardwy dzieli nas zaledwie 60km. Oprócz wspomnianej lokaty, mogą one służyć jako miejsce na nasz wymarzony rodzinny dom w czym z pewnością pomoże szkoła podstawowa oddalona o niecałe 2km. Nic nie stoi również na przeszkodzie by korzystać z nich jako miejsce do sezonowego wypoczynku, gdyż otaczający je las oraz optymalna odległość od głównej drogi zapewniają kameralną atmosferę i niezachwiany spokój w otoczeniu natury.Przedmiotem ogłoszenia są działki o numerach 172/41 o powierzchni 1526m2 oraz działka 172/42 o powierzchni 1693m2 granicząca bezpośrednio z lasem. Łączną powierzchnia 3219m2. Dostęp do drogi publicznej został uregulowany w księdze wieczystej, która jest czysta pod względem obciążeń.Aktualnie na działkach znajdują się samosiejki, które można zostawić, by cieszyć się jeszcze bliższym kontaktem z naturą lub bez problemu usunąć na podstawie MPZP.Chętnie rozważę propozycje zamiany na nieruchomość w województwie łódzkim lub samochód (powyżej 300KM).W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Działki budowlane w lesie z MPZP. Szybka sprzedaż.
Działki budowlane w lesie z MPZP. Szybka sprzedaż.
129900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 219
Cena za m²40.35 zł/m²

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela.Istnieje możliwość zakupu jednej działki. Przedmiotem sprzedaży są wyjątkowe działki budowlane pośrodku lasu, które są doskonałą inwestycją zarówno dla rodziny jak i jako długoterminowa lokata kapitału. Jak powszechnie wiadomo, coraz trudniej znaleźć jest działki, które będą oazą spokoju, a jeszcze ciężej jest wybudować wymarzony dom w lesie. Tutaj wszystko zostało prawnie uregulowane i możemy bez obaw przystąpić do budowy lub czekać, aż nieruchomość zacznie nabierać wartości.Według MPZP działki mogą być przeznaczone pod budowę:- budynków jednorodzinnych - budynków mieszkalno - pensjonatowych- dopuszczalna wysokość budynku to 11m (3 kondygnacje)Dzięki powyższym ustaleniom istnieje szeroki wachlarz zagospodarowania - rodzinny dom, pensjonat. Jest to również gratka dla deweloperów (wystawiam fakturę VAT 23%), gdyż na dwóch działkach można wybudować bliźniaki dwulokalowe, które z pewnością znajdą nabywców ze względu na półenklawę.Działki położone są w miejscowości Pupkowizna, z której w ciągu niespełna pół godziny dojedziemy do Jeziora Nidzkiego, a od jeziora Śniardwy dzieli nas zaledwie 60km. Oprócz wspomnianej lokaty, mogą one służyć jako miejsce na nasz wymarzony rodzinny dom w czym z pewnością pomoże szkoła podstawowa oddalona o niecałe 2km. Nic nie stoi również na przeszkodzie by korzystać z nich jako miejsce do sezonowego wypoczynku, gdyż otaczający je las oraz optymalna odległość od głównej drogi zapewniają kameralną atmosferę i niezachwiany spokój w otoczeniu natury.Przedmiotem ogłoszenia są działki o numerach 172/41 o powierzchni 1526m2 oraz działka 172/42 o powierzchni 1693m2 granicząca bezpośrednio z lasem. Łączną powierzchnia 3219m2. Dostęp do drogi publicznej został uregulowany w księdze wieczystej, która jest czysta pod względem obciążeń.Aktualnie na działkach znajdują się samosiejki, które można zostawić, by cieszyć się jeszcze bliższym kontaktem z naturą lub bez problemu usunąć na podstawie MPZP.Chętnie rozważę propozycje zamiany na nieruchomość w województwie łódzkim.W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Piękne działki budowlane w lesie | 1000 m2
Piękne działki budowlane w lesie | 1000 m2
85977 zł
11 dni plecy

Bez prowizji! Zostały ostatnie 2 działki Piękna i spokojna okolica w sąsiedztwie lasu oraz Puszczy Białej a jednocześnie z expressowym dojazdem do Warszawy (40 min) oraz Ostrowi Mazowieckiej (10 min) Idealna do zamieszkania lub inwestycję! Działki zlokalizowane w miejscowości Dybki   Lokalizacja: Miejscowość otoczona malowniczymi lasami (Puszczy Białej) i rozległymi polami, ta niewielka wieś zachwyca swoimi naturalnymi walorami. Położenie blisko trasy S8, 9 minut do Ostrowi Mazowieckiej, 40 minut do Warszawy, 15 minut do Wyszkowa.   W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa. Zaledwie 17 km do miejscowości Brok, przez którą przepływa rzeka Bug wraz z miejską plażą, a także zespół szkół, sklepy, apteka, poczta, park linowy.     Zagospodarowanie terenu: Teren kameralnego osiedla został podzielony na 16 działek budowlanych o powierzchniach 1000 - 1750 m2. Foremne kształty parceli (40m x 25m) ułatwią ich przyszłe zagospodarowania.    Przeznaczenie terenu: Wszystkie działki objęte są planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem: MU – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącą funkcją usług nieuciążliwych   Możliwości zabudowy: - 12 m wysokości (2 kondygnacje) - powierzchnia biologicznie czynna min. 40% - brak maksymalnej powierzchni zabudowy - możliwość wybudowania wymarzonego przestronnego domu!   Media: Woda + prąd. Doprowadzamy wodociąg oraz prąd do wszystkich działek!   Cena netto za działkę; 69 900 PLN Cena brutto za działkę; 85 977 PLN - zawiera podatek VAT 23%  Zostały ostatnie działki Dodatkowo: - 3000 PLN brutto (doprowadzenie wodociągu do działki) - 2500 PLN brutto (doprowadzenie prądu do działki + skrzynka) Kontakt:  Wojtek 576 223 820 

Piękne działki budowlane w lesie | 1000 m2
Piękne działki budowlane w lesie | 1000 m2
85977 zł
Ostrów Mazowiecka 10 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 014
Cena za m²84.79 zł/m²

Bez prowizji!Zostały ostatnie 2 działkiPiękna i spokojna okolica w sąsiedztwie lasu oraz Puszczy Białej a jednocześnie z expressowym dojazdem do Warszawy (40 min) oraz Ostrowi Mazowieckiej (10 min) Idealna do zamieszkania lub inwestycję!Działki zlokalizowane w miejscowości Dybki Lokalizacja: Miejscowość otoczona malowniczymi lasami (Puszczy Białej) i rozległymi polami, ta niewielka wieś zachwyca swoimi naturalnymi walorami. Położenie blisko trasy S8, 9 minut do Ostrowi Mazowieckiej, 40 minut do Warszawy, 15 minut do Wyszkowa. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa. Zaledwie 17 km do miejscowości Brok, przez którą przepływa rzeka Bug wraz z miejską plażą, a także zespół szkół, sklepy, apteka, poczta, park linowy.   Zagospodarowanie terenu: Teren kameralnego osiedla został podzielony na 16 działek budowlanych o powierzchniach 1000 - 1750 m2. Foremne kształty parceli (40m x 25m) ułatwią ich przyszłe zagospodarowania.  Przeznaczenie terenu: Wszystkie działki objęte są planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem: MU – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącą funkcją usług nieuciążliwych Możliwości zabudowy:- 12 m wysokości (2 kondygnacje)- powierzchnia biologicznie czynna min. 40%- brak maksymalnej powierzchni zabudowy - możliwość wybudowania wymarzonego przestronnego domu! Media: Woda + prąd.Doprowadzamy wodociąg oraz prąd do wszystkich działek! Cena netto za działkę; 69 900 PLN  Cena brutto za działkę; 85 977 PLN - zawiera podatek VAT 23% Zostały ostatnie działkiDodatkowo:- 3000 PLN brutto (doprowadzenie wodociągu do działki)- 2500 PLN brutto (doprowadzenie prądu do działki + skrzynka)Kontakt:  Wojtek (użyj formularza kontaktowego) 

Piękne działki budowlane w lesie | 1000 m2
Piękne działki budowlane w lesie | 1000 m2
69900 zł
Ostrów Mazowiecka 17 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 021
Cena za m²68.46 zł/m²

Bez prowizji!Zostały ostatnie 2 działkiPiękna i spokojna okolica w sąsiedztwie lasu oraz Puszczy Białej a jednocześnie z expressowym dojazdem do Warszawy (40 min) oraz Ostrowi Mazowieckiej (10 min) Idealna do zamieszkania lub inwestycję!Działki zlokalizowane w miejscowości Dybki Lokalizacja: Miejscowość otoczona malowniczymi lasami (Puszczy Białej) i rozległymi polami, ta niewielka wieś zachwyca swoimi naturalnymi walorami. Położenie blisko trasy S8, 9 minut do Ostrowi Mazowieckiej, 40 minut do Warszawy, 15 minut do Wyszkowa. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa. Zaledwie 17 km do miejscowości Brok, przez którą przepływa rzeka Bug wraz z miejską plażą, a także zespół szkół, sklepy, apteka, poczta, park linowy.   Zagospodarowanie terenu: Teren kameralnego osiedla został podzielony na 16 działek budowlanych o powierzchniach 1000 - 1750 m2. Foremne kształty parceli (40m x 25m) ułatwią ich przyszłe zagospodarowania.  Przeznaczenie terenu: Wszystkie działki objęte są planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem: MU – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącą funkcją usług nieuciążliwych Możliwości zabudowy:- 12 m wysokości (2 kondygnacje)- powierzchnia biologicznie czynna min. 40%- brak maksymalnej powierzchni zabudowy - możliwość wybudowania wymarzonego przestronnego domu! Media: Woda + prąd.Doprowadzamy wodociąg oraz prąd do wszystkich działek! Cena netto za działkę; 59 900 PLN  Cena brutto za działkę; 73 677 PLN - zawiera podatek VAT 23% Zostały ostatnie działkiDodatkowo:- 3000 PLN brutto (doprowadzenie wodociągu do działki)- 2500 PLN brutto (doprowadzenie prądu do działki + skrzynka)Kontakt:  Wojtek (użyj formularza kontaktowego) 

Piękne działki budowlane w lesie | 1000 m2
Piękne działki budowlane w lesie | 1000 m2
69900 zł
Marki 19 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 023
Cena za m²68.33 zł/m²

Piękna i spokojna okolica w sąsiedztwie lasu oraz Puszczy Białej a jednocześnie z expressowym dojazdem do Warszawy (40 min) oraz Ostrowi Mazowieckiej (10 min) Idealna do zamieszkania lub inwestycję!Działki zlokalizowane w miejscowości Dybki Lokalizacja: Miejscowość otoczona malowniczymi lasami (Puszczy Białej) i rozległymi polami, ta niewielka wieś zachwyca swoimi naturalnymi walorami. Położenie blisko trasy S8, 9 minut do Ostrowi Mazowieckiej, 40 minut do Warszawy, 15 minut do Wyszkowa. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa. Zaledwie 17 km do miejscowości Brok, przez którą przepływa rzeka Bug wraz z miejską plażą, a także zespół szkół, sklepy, apteka, poczta, park linowy.   Zagospodarowanie terenu: Teren kameralnego osiedla został podzielony na 16 działek budowlanych o powierzchniach 1000 - 1750 m2. Foremne kształty parceli (40m x 25m) ułatwią ich przyszłe zagospodarowania.  Przeznaczenie terenu: Wszystkie działki objęte są planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem: MU – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącą funkcją usług nieuciążliwych Możliwości zabudowy:- 12 m wysokości (2 kondygnacje)- powierzchnia biologicznie czynna min. 40%- brak maksymalnej powierzchni zabudowy - możliwość wybudowania wymarzonego przestronnego domu! Media: Woda + prąd.Doprowadzamy wodociąg oraz prąd do wszystkich działek! Cena netto za działkę; 59 900 PLN  Cena brutto za działkę; 73 677 PLN - zawiera podatek VAT 23% Zostały ostatnie działkiDodatkowo:- 3000 PLN brutto (doprowadzenie wodociągu do działki)- 2500 PLN brutto (doprowadzenie prądu do działki + skrzynka)Kontakt:  Wojtek (użyj formularza kontaktowego) 

Działki budowlane w lesie niedaleko Bugu-Arciechów
Działki budowlane w lesie niedaleko Bugu-Arciechów
130000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Szerokość43 m
Długość43 m
Typbudowlana
Drogapolna

Oferta biura nieruchomości dostępna tylko w naszym biurze. Do sprzedania działka budowlana położona w kompleksie 19 sąsiadujących ze sobą działek. Teren na którym położona jest działka objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: - 44.MN/ML Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy rekreacji indywidualnej. Przeznaczenie uzupełniające: zabudowa usługowa, lokale usługowe lokalizowane w budynkach mieszkalnych. Działka ma powierzchnię 1421 m2 i kształt zbliżony do trapezu o wymiarach ok.33 x 32 x 40 x 50 m. Położona jest przy dwóch drogach gminnych, co daje duże możliwości jej aranżacji. Prąd znajduje się w drodze bezpośrednio przy działce. Maksymalną wysokość budynku realizowanego na działce określono na 10 m. 70% powierzchni działki budowlanej musi być zachowane jako biologicznie czynne. Maksymalna powierzchnia zabudowy to 20%. Działki są porośnięte młodym lasem iglastym. W najbliższej okolicy kompleksy leśne, zabudowa jednorodzinna i rekreacyjna. Arciechów to znana miejscowość wypoczynkowa, położona przy ujściu Bugu do zbiornika Zalewu Zegrzyńskiego. Podstawowe odległości: 1,5 km - ujście Bugu do Narwi i Zalew Zegrzyński 2,0 km - miejscowość Stare Załubice (szkoła, przedszkole, sklepy, gastronomia, przystanki ZTM do metra Młociny) 10 km - Radzymin z pełną infrastrukturą miejską i komunikacją ZTM i SKM z Warszawą 26 km - granice Warszawy (szybki dojazd trasą S8) ___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: of***y@h*******.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). --------------------- UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działki budowlane w lesie niedaleko Bugu-Arciechów
Działki budowlane w lesie niedaleko Bugu-Arciechów
130000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Szerokość21 m
Długość21 m
Typbudowlana
Drogapolna

Oferta biura nieruchomości dostępna tylko w naszym biurze. Do sprzedania działka położona w kompleksie 19 sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni od 700 do 928 m2. Teren na którym położona jest działka objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: - 44.MN/ML Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy rekreacji indywidualnej. Przeznaczenie uzupełniające: zabudowa usługowa, lokale usługowe lokalizowane w budynkach mieszkalnych. Większość działek ma powierzchnię 700 m2 i kształt prostokąta o wymiarach ok. 21 x 33 m. Prąd znajduje się w drodze bezpośrednio przy działkach. Maksymalną wysokość budynku realizowanego na działce określono na 10 m. 70% powierzchni działki budowlanej musi być zachowane jako biologicznie czynne. Maksymalna powierzchnia zabudowy to 20%. Działki są porośnięte młodym lasem iglastym. W najbliższej okolicy kompleksy leśne, zabudowa jednorodzinna i rekreacyjna. Arciechów to znana miejscowość wypoczynkowa, położona przy ujściu Bugu do zbiornika Zalewu Zegrzyńskiego. Podstawowe odległości: 1,5 km - ujście Bugu do Narwi i Zalew Zegrzyński 2,0 km - miejscowość Stare Załubice (szkoła, przedszkole, sklepy, gastronomia, przystanki ZTM do metra Młociny) 10 km - Radzymin z pełną infrastrukturą miejską i komunikacją ZTM i SKM z Warszawą 26 km - granice Warszawy (szybki dojazd trasą S8) ___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: of***y@h*******.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). --------------------- UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działki budowlane w Drzymałowie spokojna okolica przy lesie
Działki budowlane w Drzymałowie spokojna okolica przy lesie
10500000 zł
Rakoniewice 30+ kilka dni temu

Posiadam na sprzedaż działki budowlane w Drzymałowie. Zlokalizowane są przy lesie, w spokojnej okolicy, 4 minuty drogi od centrum miasta Rakoniewice Sprzedaż od osoby prywatnej, bez pośrednika Do każdej działki zostanie doprowadzony prąd, woda i kanalizacja 12 sztuk: 7 x 0,1050 ha 1 x 0,1007 ha 2 x 0,1104 ha (działka nr 6 i 7) Do każdej działki jest dojazd drogą utwardzoną o szerokości 7m Między działką 6 i 7 będzie droga wewnętrzna o szerokości 4m

Działki budowlane przy lesie w Borównie !
Działki budowlane przy lesie w Borównie !
66000 zł
Borówno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 405
Cena za m²46.98 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży są dwie nowo wydzielone działki budowlane o powierzchni 1405 m2 i 1407 m2, położone w miejscowości Borówno,gmina Chełmno, zaledwie 10 km od Chełmna i 25 km od Bydgoszczy.Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Dla terenu zostały wydane warunki zabudowy.Przy nieruchomości znajduję się przyłącze wodociągowe, energetyczne oraz światłowód. Cicha i spokojna lokalizacja.W pobliżu znajdują się pojedyncze gospodarstwa rodzinne, łąki, pola oraz lasy.Idealne miejsce aby się osiedlić ! Główne uwarunkowania techniczne zawarte w warunkach zabudowy: budynek mieszkalny , jednorodzinny, wolnostojący , parterowy z możliwością wykonania poddasza użytkowego; powierzchnia przeznaczona do przekształcenia: - max. 350,00 m2; szerokość elewacji frontowej - max. 20,0 m; wysokość do okapu od projektowanego poziomu terenu - max. 5,0 m; wysokość głównej kalenicy od poziomu terenu - max. 10,0 m; dach dwuspadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 15°; - 45°; UWAGA !Sprzedawana nieruchomość nie jest ograniczona ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego ! Może ją nabyć każda osoba fizyczna ! Polecam i zachęcam do prezentacji ! Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie.Nieodpłatnie pomagam w uzyskaniu kredytu hipotecznego w atrakcyjnych warunkach ! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działki budowlane w Pniewach przy lesie.
Działki budowlane w Pniewach przy lesie.
109900 zł
Pniewy 16 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia510
Cena za m²215.49 zł/m²

Twój dom otulony lasem!Kochasz przyrodę? Możesz mieć na wyciągniecie ręki pachnący i zielony las bogaty w faunę i florę jednocześnie mieszkając w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w charakterystyce osiedla willowego. Otoczone lasem działki dają okazje by delektować się spacerami i wycieczkami rowerowymi sam na sam z naturą. Stąd również w kilka minut możesz dostać się na plażę nad pobliskim jeziorem.Idealna lokalizacja w połączeniu z Szamotułami dzięki drodze nr 187, czy drodze nr 116 w połączeniu z Wronkami. Niespełna 25 kilometrów drogą nr 92 do Tarnowa Podgórnego i 35 minut do Poznania.Kompleks działek dzięki swojemu unikalnemu położeniu gwarantuje azyl od miejskiego zgiełku. W sąsiednich miejscowościach znajdują się niezliczone atrakcje, między innymi: Tarnowskie Termy z zapleczem sportowo-rekreacyjnym i SPA, Puszcza Notecka z unikalnym parkiem krajobrazowym i 16-toma rezerwatami przyrody. Liczne stajnie i ośrodki jeździeckie i wiele, wiele innych.Działki znajdują się raptem 3 min drogi od centrum Pniew, w którym znajdziemy wszystkie niezbędne instytucje poczynając od  ośrodka zdrowia NFZ, po przez Urząd Gminy, Pocztę Polską, przedszkole, szkołę podstawową , kończąc na zespole szkół ogólnokształcących i profilowanych oraz Hali Widowiskowo Sportowej. Informacje o działce·        Nieruchomość zlokalizowana jest w Pniewach , na spokojnym osiedlu wśród domów oraz lasu·        Działki budowlane o powierzchniach od 500 do 1000 m.kw.·        Działki zlokalizowane na nowo wydzielonym  terenie (nie obowiązuje MPZP, wydane warunki zabudowy)·        Działki znajdują się na terenie zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej z dopuszczeniem budynków wolnostojących lub bliźniaczych, jedno  lub dwukondygnacyjny.·        Możliwy typ zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ( również budynki dwu lokalowe )·        Bezpośredni dojazd do gruntu utwardzoną drogą gminną·        Działki o idealnych wymiarach, front od 20m do 30m·        Dostępne media w drodze -  woda,  gaz, energia, światłowód, kanalizacja (w realizacji)·        Kupujący zwolniony z opłaty PCC , dzięki czemu oszczędzasz nawet 2 200,00 PLNCena  109 900,00 PLNOferta prywatna. W celu pozyskania większej ilości informacji oraz szczegółów dotyczących oferty, osoby zainteresowane proszę o kontakt pod niżej wskazanym telefonem. Tel. (użyj formularza kontaktowego) Pon. – Pt. w godzinach 10:00-15:00 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.Twój dom, Twoja inwestycja.Działki budowlane w Polsce to jedna z najbezpieczniejszych inwestycji: notujemy ciągły, stabilny wzrost ich cen. Prognozuje się, że wzrost ten będzie trwał: w Polsce cały czas nadrabiamy straty/różnicę w cenach względem państw tzw. „starej” Unii Europejskiej. Posiadanie własnej ziemi to to inwestycja w przyszłość Twoją i Twojej rodziny.Działki budowlane o powierzchni od kilkuset do 1000 metrów to także jedna z najbardziej płynnych inwestycji w nieruchomości. W razie potrzeby relatywnie łatwo je spieniężyć, a jednocześnie gwarantują atrakcyjny wzrost wartości inwestycji.  Zadzwoń lub napisz wiadomość i dowiedz się więcej! Tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działki budowlane przy lesie w gm. Chmielno!
Działki budowlane przy lesie w gm. Chmielno!
89000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²89 zł/m²

Twój pośrednik, Twój sąsôd. Oferuję 6 działek budowlanych na sprzedaż w urokliwej wsi Borzestowo, gm. Chmielno - Perełce Kaszub - cała enklawa otoczona pięknym lasem! Zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości: s://youtu.be/Zo3_uL5OQqk Do działek prowadzi utwardzona droga gruntowa. Posiadamy działki o następujących projektowanych powierzchniach i cenach: - działka nr 1 - 1001 mkw - 89 000 zł, - SPRZEDANA - działka nr 2 - 1007 mkw - 89 000 zł, - działka nr 3 - 1051 mkw - 93 000 zł, - działka nr 4 - 917 mkw - 78 000 zł, - działka nr 5 - 1000 mkw - 89 000 zł, - działka nr 6 - 1089 mkw - 96 000 zł, - działka nr 7 - 1118 mkw - 98 000 zł. Gdzie się znajdują? Działki znajdują się dokładnie w miejscowości Borzestowo w gminie Chmielno - jednym z najbardziej turystycznych zakątków na Kaszubach! Sama miejscowość położona jest na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, więc teren jest malowniczy i urzeka swoim nieodpartym urokiem! Jezioro Długie w Borzestowie znajduje się około 1,5 km w linii prostej od działek, a do Chmielna dostaniemy się w przeciągu 15 min jazdy samochodem. Ponadto działki położone są przy ścianie lasu, są nim otoczone, co jest bezsprzecznym atutem działek! Charakterystyka nieruchomości... Dla działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę siedmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Warunki Zabudowy określają: - budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych, - wskaźnik wielkości powierzchni nowej zabudowy: maks 10% (działki 1, 2, 3) oraz maks 6% (działki 4, 5, 6, 7). - szerokość elewacji frontowej: maks 12,0m, - wysokość zabudowy: maks 9,0m, - poziom posadowienia posadzki pierwszej kondygnacji nadziemnej  budynku nie więcej niż 0,6m - dopuszcza się podpiwniczenie budynku, - dach dwuspadowy o jednakowym kącie nachylenia głównych połaci dachu, kąt nachylenia 35°÷ 45° - wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej: minimum 30%. Uzbrojenie... Sieć energetyczna znajduje się w pobliżu działek i jest ustanowiona służebność na przyłączenie skrzynek energetycznych na działkach, a sieć wodociągowa jest doprowadzona do granicy pierwszej z działek i pozostaje kwestia wykonania swojego przyłącza na działce. Atuty działek... Działki położone są w świetnej lokalizacji. Bliskość lasu gwarantuje poczucie prywatności. Okolica jest spokojna, a działki położone są w odosobnionym miejscu, z dala od hałasu i ulicznego zgiełku panującego w zatłoczonych miastach! Jest to idealny wybór dla każdego, kto szuka ustronnego miejsca, w którym można odpocząć i się zrelaksować, zapominając o codziennych obowiązkach. Zapraszam serdecznie na prezentację! Zaznaczenia działek na zdjęciach mają charakter poglądowy. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Sprzedam działki
Sprzedam działki
Obrowo 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²55 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Typbudowlana

Sprzedam działki budowlane w Obrowie 10ar przy lesie cisza spokój więcej informacji na temat pod numerem telefonu

Działka budowlana
Działka budowlana
82390 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia749
Cena za m²110 zł/m²

Oferuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Niechłód ul. Ostoja. Działki bezpośrednio przy lesie. Cicha okolica, spokój, media w drodze. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem tel. 6.0.9.9.2.6.0.1.2

działki budowlane
działki budowlane
235000 zł
Wyszków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²150 zł/m²

sprzedam działki budowlane w bezpiecznym zacisznym miejscu,przy lesie,prąd,woda gaz, kanalizacja, 1000, 150*********2600 m2, podana cena za działkę 1000m2

Działka budowlana 11 ar Dabroszyn
Działka budowlana 11 ar Dabroszyn
135000 zł
Kostrzyn nad Odrą 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²127.27 zł/m²

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 11 ar. Działki znajdują się w Dabroszynie 5 km od Kostrzyna w bardzo dobrej lokalizacji przy lesie. Działki po robotach ziemnych, droga dojazdowa utwardzona, prąd po akceptacji dokumentacji w procesie przygotowania do przyłączenia.

Działka 11 ar Dąbroszyn
Działka 11 ar Dąbroszyn
120000 zł
Kostrzyn nad Odrą 9 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²120 zł/m²

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 11 ar. Działki znajdują się w Dabroszynie 5 km od Kostrzyna w bardzo dobrej lokalizacji przy lesie. Działki po robotach ziemnych, droga dojazdowa utwardzona, prąd po akceptacji dokumentacji w procesie przygotowania do przyłączenia.

Działka budowlana
Działka budowlana
100000 zł
Bełżec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia730
Cena za m²136.99 zł/m²

Mam do sprzedania działki budowlane w miejscowości Bełżec przy ulicy Słonecznej. Działki uzbrojone w prąd ,gaz ,kanalizację,woda w trakcie projektu. Bezpośrednio przy działkach plac zabaw dla dzieci. Atrakcyjne położenie w lesie. Cicho ,spokojnie i blisko natury.

działki w Sokolnikach Lesie - od 1000 do 3100 m2
działki w Sokolnikach Lesie - od 1000 do 3100 m2
175000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²175 zł/m²

Sprzedam działki budowlane w Sokolnikach Lesie - kilka lokalizacji i różne metraże od 1000 m2 do 3100 m2. Proszę o kontakt telefoniczny. Nie odpowiadam na wiadomości z portalu.

Sprzedam działki budowlane
Sprzedam działki budowlane
180000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 800
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działki budowlane znajdujące się przy lesie w miejscowości Tkaczewska Góra. Każda z nich ma powierzchnię 1800m2. Prąd i woda w drodze dojazdowej. Więcej informacji pod nr.tel. 51*******83

Sprzedam działki
Sprzedam działki
162000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 800
Cena za m²90 zł/m²

Sprzedam działki budowlane znajdujące się przy lesie w miejscowości Tkaczewska Góra. Każda z nich ma powierzchnię 1800m2. Prąd i woda w drodze dojazdowej. Więcej informacji pod nr.tel. 51*******83

Podzielone działki w Stefanowie na ul Ogrodowa
Podzielone działki w Stefanowie na ul Ogrodowa
239 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia12 223
Cena za m²0.02 zł/m²

Sprzedam działki budowlane na ul. Ogrodowa w Stefanowie o różnej wielkości już podzielone jak na planie ze zdjęcia. Działki są w willowej okolicy Stefanowa . Dookoła ciche i spokojne miejsce przy lesie  Zainteresowanych zapraszam do kontaktu (użyj formularza kontaktowego) i oglądania.

Działki Badki sprzedam
Działki Badki sprzedam
100000 zł
7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²100 zł/m²

Witam Sprzedam działki budowlane w Bądkach koło Kwidzyna * działki usytułowane przy lesie * bardzo malownicze i przepiękne miejsce * cicha i spokojna okolica * dojazd do Kwidzyna 6km * przystanek PKS, MERC BUS * przedszkole i żłobek ,,Smykuś" * cena za m2 100zł . Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Działki budowlane (Mława) Parcele Łomskie
Działki budowlane (Mława) Parcele Łomskie
120000 zł
Mława 30+ kilka dni temu

Witam, Sprzedam działki budowlane koło Mławy w miejscowości Parcele Łomskie. Posiadam 10 działek budowlanych pow. od 842-1189 m2. Dojazd droga asfaltowa, media, działki odrolnione. Działki położone przy lesie w odległości 4km od Zalewu Ruda. Cena 120 zł/m2 do negocjacji. Osoby zainteresowane proszone o kontakt pod numer tel:

Działka Budowlana Skórka 3034 m/2
Działka Budowlana Skórka 3034 m/2
364080 zł
30+ kilka dni temu

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Skórka przy lesie o łącznej powierzchni 3034 m/2  ,w skład wchodzą działki o numerach: 220/14  1590 m/2 220/15  1256 m/2 220/26 (jako droga dojazdowa utwardzona do działek 220/14 i 220/15 -188 m/2) Działki uzbrojone w prąd.

Smyków, Częstochowa, działki budowlane w okolicy Parku Krajobrazowego
Smyków, Częstochowa, działki budowlane w okolicy Parku Krajobrazowego
75000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²62.5 zł/m²

Oferuję do sprzedaży działki budowlane z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym. Dojazd drogą asfaltową. Woda, gaz , prąd w drodze. Spokojna, piękna okolica przy lesie. W pobliżu Park Krajobrazowy Stawki. Sklep, szkoła, przystanek autobusowy. 25km do Częstochowy.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
600000 zł
Kępno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10 400
Cena za m²57.69 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1.04 ha, znajdująca się w atrakcyjnym położeniu, przy lesie, z dala od zgiełku i hałasu, w malowniczej wsi Mikorzyn. Działka z możliwością podziału na mniejsze działki budowlane. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Działki budowlane w otoczeniu lasów i jezior
Działki budowlane w otoczeniu lasów i jezior
75000 zł
5 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia680
Cena za m²110.29 zł/m²

Na sprzedaż działki budowlane usytuowane  w urokliwym miejscu przy lesie, pomiędzy krystalicznie czystymi jeziorami. Jezioro Powidzkie i Budzisławskie są częścią Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Słyną z przejrzystej wody a także przepięknych kameralnych i piaszczystych plaż. Działki objęte MPZP oznaczone symbolem MN/U-  teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej, może służyć jako rekreacyjna. ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - działki budowlane = niższe podatki, możliwość uzyskania kredytu hipotecznego - powierzchnia min. 680m2 - regularny kształt, - cicha i spokojna okolica, - przy lesie, 800m do jeziora Budzisławskiego drogą przez las i 2,5 km do jeziora Powidzkiego ( plaża w Anastazewie) - blisko drogi asfaltowej - sklep i bar w odległości- 1km - szkoła, przedszkole, markety, przychodnia, apteka, Kościół- 3km, Budzisław Kościelny Media: - sieć wodociągowa- wodociąg w drodze wewnętrznej - sieć energetyczna- w odległości- 100m Odległość od: Kalisz- 95km Inowrocław- 52km Mogilno- 29km Poznań- 100km Łódź- 170km

Smyków, Częstochowa.Działki budowlane w okolicy Parku Krajobrazowego
Smyków, Częstochowa.Działki budowlane w okolicy Parku Krajobrazowego
75000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²62.5 zł/m²

Oferuję do sprzedaży działki budowlane z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym . Dojazd drogą asfaltową. Woda , gaz, prąd w drodze. Spokojna, piękna okolica bezpośrednio przy lesie. W pobliżu Park Krajobrazowy Stawki. W pobliżu sklep, przystanek autobusowy , szkoła. 30km do Czestochowy.

Sprzedam działkę
Sprzedam działkę
600000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia10 400
Cena za m²57.69 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1.04 ha położoną w zaciszu, przy lesie, z dala od zgiełku i hałasu, w malowniczej wsi Mikorzyn w powiecie kępińskim. Działka z możliwością podziału na mniejsze działki budowlane. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Działka budowlana Mława
Działka budowlana Mława
120000 zł
Mława 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²120 zł/m²

Witam, Sprzedam działki budowlane koło Mławy w miejscowości Parcele Łomskie. Posiadam 10 działek budowlanych pow. od 842-1189 m2. Dojazd droga asfaltowa, media, działki odrolnione. Działki położone przy lesie w odległości 4km od Zalewu Ruda. Cena 120 zł/m2 do negocjacji. Osoby zainteresowane proszone o kontakt pod numer tel: 78*****15 Lub 78*****14

Działka budowlana Zdrój
Działka budowlana Zdrój
120000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia940
Cena za m²127.66 zł/m²

Posiadam na sprzedaż działki budowlane położone w Zdroju nieopodal Grodziska Wlkp. Działki o powierzchni 940m2 pod zabudowę domów jednorodzinnych. Z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury. Do działek doprowadzona jest woda. Wspaniałe miejsce do życia ze względu na lokalizację przy lesie. Dodatkowe informacje udzielę pod numerem tel. 69*****56

Działki budowlane koło Słubic
Działki budowlane koło Słubic
110000 zł
Słubice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²110 zł/m²

Działki budowlane na sprzedaż o powierzchni od 1000 do 2000 m², przy lesie , nad jeziorem. W miejscowości Stare Biskupice znajduje się kościół rzymsko - katolicki, świetlica wiejska, plac zabaw oraz przystanek autobusowy.Okoliczne lasy obfitują w grzyby. Dodatkową atrakcję stanowi położona nieopodal winnica.

Sprzedam działki budowlane w Wymysłowie w gminie Trzemeszno
Sprzedam działki budowlane w Wymysłowie w gminie Trzemeszno
Trzemeszno 30+ kilka dni temu
Pow. działki916
Rodzaj działkiBudowlana

Sprzedam działki budowlane w Wymysłowie w gminie Trzemeszno 1. Działka nr 459/38 - 916 m2 cena za m2 - 70 zł 2. Działka nr 459/35 - 1348 m2 cena za m2 - 70 zł 3. Działka nr 459/51 - 1437 m2 cena za m2 - 35 zł Działki znajdują się przy lesie, w pobliżu jeziora Wierzbiczany. Działki są zadrzewione wysokimi sosnami oraz brzozami. Możliwość przyłączenia mediów z drogi (prąd, woda), gaz w roku 2021. Wymysłowo znajduje się około 4 km od drogi krajowej nr 15 Toruń- Gniezno. Sprzedaż bez pośredników. Proszę o kontakt telefoniczny posiadam działki budowlane, budowlano-rzemieślnicze w innych lokalizacjach.

Działka budowlana
Działka budowlana
75000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 600
Cena za m²28.85 zł/m²

Sprzedam dwie działki budowlane z warunkami zabudowy przy lesie wielkość działki 2600m2 i 2700m2 Na jednej działce j znajduje się staw niestety zarosniety i wody w nim prawie niema . Dojazd do działek około 2 km drogą polną. Odległość do PKP Zieleń 2km do Wąbrzeźna około 7km przy zakupie dwóch działek cena do negocjacji

Działka budowlana
Działka budowlana
65000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 600
Cena za m²25 zł/m²

Sprzedam dwie działki budowlane z warunkami zabudowy przy lesie wielkość działki 2600m2 i 2700m2 Na jednej działce j znajduje się staw niestety zarosniety i wody w nim prawie niema . Dojazd do działek około 1 km drogą polną. Odległość do PKP Zieleń 2km do Wąbrzeźna około 7km przy zakupie dwóch działek cena do negocjacji

Sprzedam działki budowlane
Sprzedam działki budowlane
68000 zł
Nowa Wieś 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²85 zł/m²

Sprzedam 3 działki budowlane: - nr działki 337/3 o powierzchni 1000 m2 - nr działki 337/4 o powierzchni 800 m2 - nr działki 337/5 o powierzchni 800 m2 w miejscowości Nowa Wieś (gmina Przemęt). Cicha i spokojna okolica przy lesie. W pobliżu sklep spożywczy, PKP, kościół, przedszkole i stacja paliw. CENA 85 zł za metr Więcej informacji pod numerel telefonu: 693#566#924 lub 722#228#997

Sprzedam działkę budowlaną gm. Stare Miasto
Sprzedam działkę budowlaną gm. Stare Miasto
57600 zł
Stare Miasto 30+ kilka dni temu
Pow. działki800
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników

Sprzedam działki budowlane zlokalizowane w Barczygłowie(obrzeża Starego Miasta) o powierzchni 8,0-10 arów. Atrakcyjna lokalizacja:działki przy lesie,1,5 km do przedszkola,szkoły,3 km do centrum handlowego Ferio,w pobliżu media. Cena 7200/ar do negocjacji. Numer kontaktowy 785 - pokaż numer telefonu - .

Działki budowlane
Działki budowlane
79500 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²79.5 zł/m²

Mam do zaoferowania działki budowlane o powierzchni ponad 1000 m2. Działki są uzbrojone w przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne. Działki posiadają utwardzoną drogę dojazdową z chodnikiem dla pieszych. Spokojna okolica przy lesie, szybki dojazd do centrum Lubania (Dino, stacja PKP, szkoła, przedszkole, żłobek) oraz do strefy przemysłowej Włocławka (Anwil, Prefabet). Dodatkowo 300 m dalej nowo wybudowana świetlica wiejska oraz plac zabaw dla dzieci.

Sprzedam działki budowlane
Sprzedam działki budowlane
125000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²125 zł/m²

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Ligota Mała gm. Oleśnica w odległości 30km od Wrocławia i 7 km od Oleśnicy . Działki w pełni uzbrojone prąd i woda. Położone w pięknej spokojnej okolicy przy lesie . W miejscowości znajduje się szkoła i 2 sklepy .Dojazd droga gminną . Działki są różnej wielkości , do 10 arów. Cena 125 zł m2 Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem telefonu. 53*****69

Działki budowlane przy lesie Rawicz Sarnowa    Blisko Dolina Baryczy
Działki budowlane przy lesie Rawicz Sarnowa Blisko Dolina Baryczy
190000 zł
Rawicz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²237.5 zł/m²

Działki budowlane przy lesie, w pobliżu Doliny Baryczy, Szlak bursztynowy R9 EV, w zaledwie kilkanaście minut. Idealne połaczenie komunikacyjne z drogą s5. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dostęp do nowej drogi publicznej gminnej. Droga wewnętrzna Energia elektryczna: przyłącze z sieci elektroenergetycznej 600-1200m Lokalizacja: Rawicz(Sarnowa) ul. Wiatraczna/przy nowej drodze w stronę Szymanowa/Rawicza Kontakt telefoniczny Ceny za m2 uzależnione od pozycji działki

Działka rolno-budowlana + las
Działka rolno-budowlana + las
245000 zł
Parczew 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²24.5 zł/m²

Na sprzedaż działka rolno-budowlana znajdująca się przy ulicy Klonowej w Parczewie. 20 arów budowlanej, nr działki 1155 + 44 arów rolnej, nr działki 1169 Działka przy drodze asfaltowej z własnym wjazdem. Media w drodze. Został też złożony wniosek o odrolnienie części rolnej. W przyszłości możliwy podział całości na działki budowlane. W tej cenie dodatko ok 50 arów lasu w lesie za Sowinem. Ogłoszenie grzecznościowe Kontakt pod nr 66*******62

Sprzedam działki budowlane 1391 m2 i 1465 m2 Mirostowice Dolne
Sprzedam działki budowlane 1391 m2 i 1465 m2 Mirostowice Dolne
83460 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 391
Cena za m²60 zł/m²

Sprzedam działki budowlane Mirostowice Dolne ul. Osiedle 1. Działka nr 730/5 o powierzchni 1391 mkw 60 zł za mkw. 2. działka nr 730/6 o powierzchni 1465 mkw 60 zł za mkw. Działki sprzedawane wraz z współudziałem w drodze wewnętrznej działka 730/4. Spokojna okolica, cisza, przy lesie, w pobliżu szkoła, kościół, sklep. Woda w drodze gminnej. Przyłącza energetyczne wykonane, projekt przyłączy wodnych w trakcie realizacji.

Urokliwa działka budowlana nad Zalewem Poraj !!!
Urokliwa działka budowlana nad Zalewem Poraj !!!
449000 zł
25 dni plecy

Piękna działka budowlana położona w lesie sosnowy, niedaleko Zalewu Poraj. Działka o wymiarach 20x188m, media: prąd i woda. Dojazd do działki utwardzony z dwóch stron co stwarza możliwości inwestycyjne działki i podziału na cztery niezależne działki budowlane po wytyczeniu drogi. Media: prąd i woda. Położona w bardzo spokojnej okolicy, fantastyczny mikroklimat stwarza las sosnowy który ją otacza. Bliskość Zalewu Poraj-zaledwie 500 metrów od granicy działki podnosi znacząco atrakcyjność tego miejsca. Kolejnym plusem działki: jest to świetna inwestycja lub lokata kapitału przy podziale działki na 4 budowlane. Okolica sympatyków i entuzjastów aktywnego wypoczynku jak żeglarstwo , piesze i rowerowe wycieczki, a położona zaledwie 20 minut od Częstochowy, 50 minut od Katowic. Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentacji: Ewelina Jędrusik tel. 535 870 104.

Działka budowlana Lubkowo przy lesie
Działka budowlana Lubkowo przy lesie
220000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²220 zł/m²

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Lubkowo z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową i zabudowa usługową. Działki o numerach 257/2, 257/5, 257/10, Powierzchnia działek od 1000m² do 1300m² Media: (sieć wodociągowa ,gaz ziemny i prąd w drodze przy działkach) oraz na każdej z działek jest już doprowadzone przyłacze kanalizacyjne . Działki położone przy lesie z widokiem na jezioro Żarnowieckie w odległości 250m od jeziora oraz 5km od morza . Cena 220zł/m² do negocjacji

Działka na sprzedaż Niechłód ul. Ostoja 749 m2
Działka na sprzedaż Niechłód ul. Ostoja 749 m2
82390 zł
30+ kilka dni temu
Cena82 390
Powierzchnia749 m²
Cena za m²110

Oferuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Niechłód ul. Ostoja. Działki bezpośrednio przy lesie. Cicha okolica, spokój , media w drodze. Więcej informacji udzielę telefonicznie. ul. Ostoja , Niechłód, gmina Święciechowa, powiat leszczyński Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 749 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana wczoraj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Niechłód, Ostoja Poland - lokalizacja przybliżona

Działka budowlana, ul. Łabędzia
Działka budowlana, ul. Łabędzia
110000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia943

NA SPRZEDAŻ Działki budowlane w miejscowości Stronno, gm. Dobrcz. Cicha i spokojna okolica przy lesie. Więcej info: BARTOSZ ZAWISKI   EXPANDER NIERUCHOMOŚCI ************************************************ Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową zanim zdecydujesz się na zakup nieruchomości? Skontaktuj się z ekspertem finansowym EXPANDER MAGDALENA ZAWISKA tel.   Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

Działka na sprzedaż Iwiczno  1200 m2
Działka na sprzedaż Iwiczno 1200 m2
108000 zł
30+ kilka dni temu
Cena108 000
Powierzchnia1200 m²
Cena za m²90

Na sprzedaż posiadam działki budowlane w malowniczej wsi Iwiczno. Działki położone przy samym lesie niedaleko jeziora Czechowskiego. Wielkość działek od 1200m2 do 1600m2. Cena 90zł za m2 Iwiczno, gmina Kaliska, powiat starogardzki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m². Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela Oferta dodana dzisiaj Ta nieruchomość może być Twoja już od - Wkład własny: - Okres spłaty: - Oblicz zdolność kredytową Iwiczno Poland - lokalizacja przybliżona

Działka budowlana przy lesie
Działka budowlana przy lesie
108000 zł
Końskie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 800
Cena za m²60 zł/m²

Sprzedam dwie dzialki budowlane przy samym lesie w Małachowie k.Wąsoszy gm.Końskie, piekna okolica lasów swietokrzyskich, obszar Natura 2000 . Ostatnie działki przy drodze z sąsiedztwem Lasów Państwowych. Uzyskane warunki zabudowy na obie działki 11km od Końskich, prąd ,wodociąg, swiatłowód przy drodze . Pow 18a (27 m szer x 67 m dł. ) druga działka 28a ( 43 m szer x 67 m dł.) Cena 60 zł za metr. tel. 66*******51

Działki budowlane w Teodorach uzbrojone
Działki budowlane w Teodorach uzbrojone
80000 zł
Łask 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia986
Cena za m²81.14 zł/m²

Sprzedam nowo wydzielone działki budowlane w Teodorach, gmina Łask. Powierzchnia działek: 1) 987mkw, 2) 986mkw, 3) 1079mkw, 4) 1079mkw. Wymiary ok. 32m x 34m. Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości 6m, utwardzoną. W cenie udział w drodze. Dostępne media: prąd i woda. Sieć energetyczna w trakcie opracowania przez Tauron. Działka w 2024r będzie uzbrojona w wodociąg. Działki przy lesie, do trasy S8 500m, szkoła podstawowa ok. 400m, sklep 500m.

Filtr