Działki inwestycyjne

Sortowanie:
Znaleziony: 196 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działki inwestycyjne
Działki inwestycyjne
900000 zł
nowe Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 100
Cena za m²818.18 zł/m²

Witam Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne, każda o powierzchni około 1100 m2 - alternatywnie 1240 i 850 m2. Oferuję Państwu zakup działki w bardzo spokojnej okolicy - ulica Stanisławowska we Wrocławiu. Dużym atutem lokalizacji jest dobrze rozwiązana kwestia dojazdu, zarówno komunikacją miejską jak i własnym transportem oraz bliskość AOW. Działka położona jest na terenie z planem zagospodarowania pod firmy usługowo-produkcyjne oraz inne usługi z możliwością postawienia hali do około 650 m2 na każdej. Możliwość służebności drogi do przejazdu i przechodu. Miejsce nadaje się do budowy biur, siedzibę firm, lokali niemieszkalnych na wynajem itp. Możliwość zabudowy do 6 piętra. MEDIA: prąd, kanalizacja, woda. Teren sąsiaduje z innymi firmami, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole. Cena za działkę: 900 000,0 zł Podana cena jest ceną NETTO i dotyczy jednej działki o powierzchni 1100 m2. Wariant drugi podziału powierzchni to około: 1240 m2-cena netto 1 050 000 850 m2-cena netto 850 000 Do oferty sprzedaży działki dołączam Państwu przykładowe wizualizacje zabudowy terenu oraz hali. Zainteresowane osoby w celu umówienia oględzin terenu zapraszam do kontaktu pod numerem podanym w ogłoszeniu.

Działki inwestycyjne w Korczynie
Działki inwestycyjne w Korczynie
129000 zł
Korczyna 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²17 zł/m²
Powierzchnia30000 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniemetalowe
Drogaasfalt

Działki Inwestycyjne w Korczynie. Polecamy do sprzedaży 2 działki inwestycyjne w Korczynie na Podkarpaciu o łącznej powierzchni 64 arów położone w przemysłowej części Korczyny przy ul. Trębackiej. Miejscowy Plan zagospodarowania Przestrzennego zakłada przeznaczenie podstawowe jako: Tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Dojazd do działek drogą gminną asfaltową oraz wzdłuż działek przebiega dodatkowo utwardzona droga. Działki posiadają niezbędną infrastrukturę kanalizacyjną, wodną, prąd i gaz. Polecamy .

Działki inwestycyjne usługowo - przemysłowe
Działki inwestycyjne usługowo - przemysłowe
480000 zł
Koronowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 000
Cena za m²120 zł/m²

Na sprzedaż 4 działki inwestycyjne, uslugowo-przemyslowe, każda o powierzchni 4000 m2. Przyłącze prądu i wody na terenie działki. Działki położone są w atrakcyjnej lokalizacji 10 km od miasta Bydgoszcz, 6 km od trasy S5, 2 km od Koronowo. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 25 z której to jest bezpośrednio wjazd. W razie jakiś pytań zapraszam do kontaktu. Cena podana jest za jedną działkę.

Krotoszyn Ceglarska – działki inwestycyjne
Krotoszyn Ceglarska – działki inwestycyjne
185496 zł
Krotoszyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 371
Cena za m²123 zł/m²

Na sprzedaż działki inwestycyjne zlokalizowane w Krotoszynie przy ulicy Ceglarskiej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Krotoszyn opisywany teren leży w obszarze RS – terenów rzemiosła oraz terenów magazynowo-składowych. W ulicy Ceglarskiej znajdują się wszystkie niezbędne media: sieć wodociągowa, elektroenergetyczna, gazowa oraz światłowód. W ulicy Słowiańskiej znajduję się kanalizacja deszczowa oraz sanitarna. Działka idealnie nadająca się na stworzenie siedziby firmy, budowy magazynów lub składów. Działka położona jest w otoczenie pól dlatego uciążliwości związane z prowadzeniem działalności nie będą budziły zastrzeżeń. Do powyższej nieruchomości prowadzi droga utwardzona oraz częściowo droga gruntowa. Przy zakupie strona kupująca zwolniona jest z 2% podatku PCC ponieważ na sprzedaż działki wystawiona zostanie faktura VAT Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Działki inwestycyjne Piaseczno - Armii Krajowej
Działki inwestycyjne Piaseczno - Armii Krajowej
205000 zł
Piaseczno 30+ kilka dni temu
Pow. działki829
Rodzaj działkiInwestycyjna

Sprzedam działki inwestycyjne w Piasecznie przy Armii Krajowej łączna powierzchnia 829m2 działka 38/5 - 257m2, 61/3 - 204m2, 37/5 - 368m2 przeznaczenie terenu 1KDGP tereny komunikacji - tereny ulic głównych Numer ewidencyjny 0019 Sprzedaż na fakturę VAT 23%

Działki inwestycyjne
Działki inwestycyjne
3900000 zł
Inowrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 815
Cena za m²1385.44 zł/m²

6 działek o łącznej powierzchni 0,2815 ha, uzbrojone, leżące wzdłuż i bezpośrednio skomunikowane z jedną z głównych ulic miasta. W Ogólnym Planie Zagospodarowania Miasta przeznaczona pod usługi administracyjne, zdrowotne, handlowe, hotelowe, motoryzacyjne, z możliwością budowy budynku o wysokości do 20 m. Część działki zagospodarowana jako parking samochodowy z własną kanalizacją wód opadowych i roztopowych i osadnikiem oleju. Działki posiadają wjazd od ulicy Aleja Niepodległości z możliwością zabudowy drugiego wyjazdu oraz możliwość korzystania z wjazdu od ul. Czarna Droga-równoległa do Alei Niepodległości. Działki łatwo skomunikowane z drogami wyjazdowymi z miasta w różnych kierunkach. Ulica, przy której leżą oferowane działki prowadzi do największego osiedla zamieszkanego przez blisko 20 tysięcy, mającego na swym terenie szereg hipermarketów oraz galerię, gdzie można nie tylko dokonać zakupy, ale także skonsumować posiłek i przy dobrej kawie przeprowadzić rozmowy.

Działki inwestycyjne Zawada gm. Mstów
Działki inwestycyjne Zawada gm. Mstów
1095000 zł
Mstów 26 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 192
Cena za m²152.25 zł/m²

Oferuję Państwu do zakupu działkę inwestycyjną, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, o powierzchni 7192m2 zlokalizowaną w miejscowości Zawada w gminie Mstów. Działka narożna, w kształcie trapezu o szerokości 95m z obu stron posiada dojazd drogą asfaltową. Wg. MPZP przeznaczenie podstawowe klasyfikuje tę nieruchomość jako teren pod zabudowę usługową, jako przeznaczenie dopuszczalne: zabudowa mieszkaniowa, garaże, sieci i urządzenia infrastruktury technicznej, stacja benzynowa, komunikacja, parkingi, obiekty małej architektury, zieleń urządzona. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa jednorodzinna oraz zostały wytyczone nowe działki budowlane, które docelowo tworzyć będą osiedle domów jednorodzinnych. W ofercie posiadamy również 2 sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne o pow. 7192m2 oraz 7193m2 w cenie 152z/m2 ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!!!

Działki inwestycyjne Leszno
Działki inwestycyjne Leszno
2302359 zł
Leszno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 451
Cena za m²309 zł/m²

Atrakcyjny teren inwestycyjnySprzedam  pięć działek inwestycyjnych z drogą ( jako jedna całość)o wielkości 7451m2 o charakterze  przemysłowo /usługowym -Działka mieści się   bezpośrednio przy drodze publicznej asfaltowej. - atrakcyjnym dla inwestycji,w miejscu  zaledwie 100m od ronda  Wilkowice Maryszewice  przez co państwa firma będzie łatwo zauważalna , - w okolicy doskonała i nowo wybudowana  infrastruktura  uwzględniająca transport dużych ładunków. - Zaledwie 2 kilometry od tej działki  znajduje się węzeł komunikacyjny doprowadzający do drogi ekspresowej S5 -Poznań - Wrocław. W okolicy znajdują się wybudowane hale magazynowe i produkcyjne a także drobny przemysł i usługi rzemieślnicze,  - Tuż przy działce  znajduje się przystanek autobusowy. Powyższe walory   dodają dynamizmu i  ekspresji  tej okolicy. - 2km od działki znajdują się Wilkowice zwane potocznie sypialniami Leszna - W drodze uzbrojenie w prąd i wodę,  gaz Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w Lesznie, ul. Wilkowicka, obręb Maryszewice i Wilkowice. Tuż przy nowym rondzie.   Na mapie zagospodarowania przestrzennego znajdziecie działki pod numerem A-10P/U nr działek 59/1 do 59/8. Przeznaczenie nieruchomości: W oparciu o ustalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Okrzei, torów kolejowych i granic miasta Leszna (Uchwała nr XXXII/379/2009 Rady Miejskiej Leszna z dnia 28 kwietnia 2009r.) – nieruchomość przeznaczona jest pod tereny aktywności gospodarczej z obiektami produkcyjnymi, składowymi i usługowymi.Ogłoszenie dodane przez osobę prywatną dzwonić po 15:00

Ładne działki inwestycyjne
Ładne działki inwestycyjne
720000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki88000
Rodzaj działkiInwestycyjna

Ładna duża działka inwestycyjna, 8,8 ha. przylegają do starego lasu. Można ją podzielić na kilka lub kilkanaście mniejszych. Ok. 200 m. od wsi Łutynowo (gdzie jest prąd, woda i kanalizacja), 4 km od zjazdu z drogi ekspresowej E-7 (zjazd Pawłowo), 6 km od Olsztynka, który jest drogowym węzłem komunikacyjnym, gdzie zatrzymują się także pociągi pospieszne. Podróż do Warszawy to ok. 2 godziny, a do Olsztyna - 20 min. Można je użytkować w całości lub podzielić na średnie lub małe działki, część dalej sprzedawać z zyskiem, a za uzyskane środki budować na działkach pozostawionych sobie.

Działki inwestycyjne Trześń
Działki inwestycyjne Trześń
200000 zł
14 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia16 218
Cena za m²12.33 zł/m²

Sprzedam nieruchomość gruntową w miejscowości Trześń, gmina Gorzyce. W skład nieruchomości wchodzą dwie wydzielone działki: - Działka ewidencyjna nr 151 o powierzchni 1,0003 ha wydzielona funkcyjnie jako tereny zabudowane z budynkami przeznaczonymi do rozbiórki (Bi 0.4303 ha ) i nieużytki (N 0.5700 ha). Wymiary działki 39,3m x 249,4m. Działka od strony południowej przylega bezpośrednio do DK 77. - Działka ewidencyjna nr 244 o powierzchni 0,6215 ha wydzielona funkcyjnie jako grunty orne (R IIIa 0,2824 ha) oraz nieużytki (N 0,3391 ha). Wymiary działki 58m x 106m Działki znajdują się na terenie który został przeznaczony jako teren rozwoju gospodarczego, zabudowy usługowej, handlowej i wytwórczej i obejmuje on pas wzdłuż DK77. W najbliższym otoczeniu znajdują się działki zagospodarowane pod kątem prowadzonej działalności gospodarczej oraz działki, które są jeszcze niezagospodarowane. Z lokalizacji działek jest łatwy dojazd do centralnej części wioski (2,5km) do Gorzyc (4,5km), do Sandomierza (6km) do Stalowej Woli (22km) oraz do Tarnobrzega (14km). Niedawno została otwarta obwodnica Tarnobrzega oraz zaczęto budowę drogi ekspresowej S74 łączącą Kielce, Opatów, Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalową Wolę i Nisko co dodatkowo ułatwi dojazd z innych części Polski. Lokalizacja, położenie blisko ciągów komunikacyjnych, dogodny dojazd drogą asfaltową o dobrej przepustowości samochodów oraz sąsiedztwo i otoczenie stanowią główne atrybuty sprzedawanej nieruchomości dzięki którym może być kwalifikowana jako nieruchomość pod działalność inwestycyjną. Cena obu działek 200 000 zł. Pośrednikom Agencji Nieruchomości dziękuje za kontakt.

Działki Inwestycyjne w Krakowie, ul. Powstańców
Działki Inwestycyjne w Krakowie, ul. Powstańców
2190000 zł
Kraków wczoraj
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 432
Cena za m²209.93 zł/m²

Sprzedam działki inwestycyjne w Krakowie przy ul. Powstańców nr 5/2 i 6/3 o łącznej powierzchni 1,0432 ha (identyfikator działek w Geoportalu to 126103_9.0001.5/3 i 126103_9.0001.6/2). Zgodnie z MPZP obszaru „Sudół Dominikański” 72,4 ar przeznaczone jest pod budowę odcinka Drogi Publicznej Klasy Zbiorczej (KDZ) (przełożenie ul. Powstańców poza teren cmentarza Prądnik Czerwony), 16 ar stanowi Zieleń Urządzona Izolacyjna (ZPi.1, ZPi.2) a 15,8 ar przeznaczone jest pod Zabudowę Mieszkaniową Jednorodzinną Niskiej Intensywności (MN.5). Cena za m2 to 210 zł.

Sprzedam 2 działki inwestycyjne. 6700m2 i 9300m.
Sprzedam 2 działki inwestycyjne. 6700m2 i 9300m.
2000000 zł
Zduńska Wola 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia16 000
Cena za m²125 zł/m²

Do sprzedania jedna lub dwie działki o łącznej powierzchni 16000 m2 w strefie przemysłowej miasta. Działka 84/1 o powierzchni 6700 m posiada 1 wjazd. Działka 84/2 o powierzchni 9300 m posiada 2 wjazdy. Nieruchomość posiada pełne uzbrojenie w media. W drodze kanalizacja sanitarna, prąd, woda, gaz i kanalizacja deszczowa. Działki oddalone są około 300 metrów od drogi wojewódzkiej 482 ( ul. Łódzka). W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne zakłady przemysłowe. Dobry dojazd do S8. W bezpośrednim sąsiedztwie będzie rozbudowywana galeria handlowa. Miasto Zduńska Wola sprzedało tereny inwestycyjne w styczniu 2021 r. Powyższy opis ma charakter informacyjny i powinien być interpretowany jako informacja o której mowa w art.71 KC.

Syndyk sprzeda działki inwestycyjne z zabudową
Syndyk sprzeda działki inwestycyjne z zabudową
3493000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia7 800
Cena za m²447.82 zł/m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻYSyndyk masy upadłości Tomasza Góralskiego i Leszka Wegnerowskiego – osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży:– nieruchomości gruntowe inwestycyjne zabudowane zespołem budynków o funkcji magazynowej i biurowej o łącznej powierzchni 0,7800 ha, położone w miejscowości Marcinkowo, gmina Inowrocław, województwo kujawsko-pomorskie, stanowiące działki 58/5, 58/6, 58/7, 58/8. Cena wywoławcza stanowi 100% ceny oszacowania wskazanej w operacie szacunkowym i wynosi 3 493 000,00 zł (słownie: trzy miliony czterysta dziewięćdziesiąt trzy tysiące złotych 00/100).Oferty należy składać osobiście, za pośrednictwem przesyłki kurierskiej, przesyłki pocztowej w sekretariacie Kancelarii w Toruniu przy ul. Waryńskiego 11 lok. 8 do dnia 23 stycznia 2023 r. do godz. 16.00. Oferty złożone drogą kurierską lub pocztową będą uwzględnione w postępowaniu, jeżeli w momencie upływu terminu składania ofert będą znajdować się w sekretariacie Syndyka. Z opisem i oszacowaniem nieruchomości można zapoznać się w Kancelarii Syndyka po uprzednim uzgodnieniu pod nr. tel. (użyj formularza kontaktowego). Szczegółowe warunki sprzedaży zawarte są w regulaminie na stronie . Kontakt: Syndyk sprzeda tel: (użyj formularza kontaktowego)

2 działki inwestycyjne na sprzedaż, Inowrocław, ul.Popowicka
2 działki inwestycyjne na sprzedaż, Inowrocław, ul.Popowicka
7746 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²40 zł/m²
Powierzchnia13135 m²
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Oferuję na sprzedaż 2 niezabudowane działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 13135 m2 położone w Inowrocławiu w dzielnicy Mątwy. Każda z działek posiada dostęp do drogi asfaltowej: od strony północnej do ul. Popowickiej, a od strony południowej do ul. Bagiennej. Działki oznaczone są w ewidencji gruntów numerami: 15/7 o powierzchni 6465m2 i 24/1 (pow. 6571m2). Nieruchomości znajdują się na terenach określonych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem: 5P (tereny przemysłu, rzemiosła, usług, składów, handlu hurtowego, administracyjno-socjalne, garaży i parkingów). Wszystkie media w drodze. W niedalekim sąsiedztwie ulica Staropoznańska. Idealne miejsce na inwestycje. Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela, bez pośredników. Cena za całość: 525 000 zł - do negocjacji. Możliwość sprzedaży tylko jednej z działek. Więcej informacji pod numerem tel. 693-83-73-73.

Działki inwestycyjne | Zabudowa bliźniacza
Działki inwestycyjne | Zabudowa bliźniacza
1990000 zł
Świeradów-Zdrój 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 143
Cena za m²603.43 zł/m²

Łowejko Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną w atrakcyjnej części miasta uzdrowiskowego – Świeradowa Zdroju.   ✅Atrakcyjna Lokalizacja ✅Możliwość zabudowy Bliźniaczej ✅Regularny Kształt ✅Duży Potencjał inwestycyjny   Lokalizacja: Niewątpliwym atutem prezentowanych nieruchomości jest usytuowanie w jednym z najczęściej odwiedzanych miast o charakterze uzdrowiskowym w Polsce.   Świeradów Zdrój słynie przede wszystkim z mikroklimatu radonowego, wykazującego szereg dobroczynnych właściwości leczniczych, m.in. przeciwbólowych, wzmacniających odporność, pobudzających mikrokrążenie, a także bakteriobójczych.   Dodatkową zaletą niniejszej lokalizacji są jej walory turystyczne oraz przyrodnicze, które z pewnością przyciągną potencjalnych klientów do Państwa nowo powstałego biznesu. Dla rodzin z dziećmi idealnym sposobem na relaks będą malownicze szlaki wędrownicze Karkonoskiego Parku Narodowego, kolejka gondolowa oraz wieża Sky Walk. Natomiast miłośnicy sportu i natury znajdą dla siebie liczne trasy rowerowe, wspinaczkowe, a przede wszystkim narciarskie.   Nieruchomość: Prezentowaną nieruchomość stanowi działka gruntu o powierzchni ponad 41 arów, usytuowana przy ulicy Lwóweckiej, nieopodal znanego wszystkim turystom Czarnego Potoku.   Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza następującą zabudowę:   1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna;   2) przeznaczenie dopuszczalne:   a) budynki gospodarcze, b) budynki garażowe, c) budynki gospodarczo-garażowe,   3) lokalizację na jednej działce budowlanej: a) segmentu budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej;   Więcej informacji odnośnie planu zagospodarowania oraz możliwości inwestycyjnych mogą uzyskać Państwo kontaktując się z opiekunem oferty!   CENA OFERTOWA: 2 500 000 PLN   Masz więcej pytań lub chcesz zobaczyć nieruchomość na żywo? Zadzwoń i umów się na spotkanie!   Aleksandra Dróżdż Specjalista Ds. Nieruchomości PREMIUM tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działki inwestycyjne | Zabudowa bliźniacza
Działki inwestycyjne | Zabudowa bliźniacza
1990000 zł
Świeradów-Zdrój 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 143
Cena za m²603.43 zł/m²

Łowejko Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną w atrakcyjnej części miasta uzdrowiskowego – Świeradowa Zdroju.   ✅Atrakcyjna Lokalizacja ✅Możliwość zabudowy Bliźniaczej ✅Regularny Kształt ✅Duży Potencjał inwestycyjny   Lokalizacja: Niewątpliwym atutem prezentowanych nieruchomości jest usytuowanie w jednym z najczęściej odwiedzanych miast o charakterze uzdrowiskowym w Polsce.   Świeradów Zdrój słynie przede wszystkim z mikroklimatu radonowego, wykazującego szereg dobroczynnych właściwości leczniczych, m.in. przeciwbólowych, wzmacniających odporność, pobudzających mikrokrążenie, a także bakteriobójczych.   Dodatkową zaletą niniejszej lokalizacji są jej walory turystyczne oraz przyrodnicze, które z pewnością przyciągną potencjalnych klientów do Państwa nowo powstałego biznesu. Dla rodzin z dziećmi idealnym sposobem na relaks będą malownicze szlaki wędrownicze Karkonoskiego Parku Narodowego, kolejka gondolowa oraz wieża Sky Walk. Natomiast miłośnicy sportu i natury znajdą dla siebie liczne trasy rowerowe, wspinaczkowe, a przede wszystkim narciarskie.   Nieruchomość: Prezentowaną nieruchomość stanowi działka gruntu o powierzchni ponad 41 arów, usytuowana przy ulicy Lwóweckiej, nieopodal znanego wszystkim turystom Czarnego Potoku.   Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza następującą zabudowę:   1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna;   2) przeznaczenie dopuszczalne:   a) budynki gospodarcze, b) budynki garażowe, c) budynki gospodarczo-garażowe,   3) lokalizację na jednej działce budowlanej: a) segmentu budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej;   Więcej informacji odnośnie planu zagospodarowania oraz możliwości inwestycyjnych mogą uzyskać Państwo kontaktując się z opiekunem oferty!   CENA OFERTOWA: 2 500 000 PLN Do you need an offer in English? Write me a message. Brauchen Sie ein Angebot in deutscher Sprache? Senden Sie mir eine Nachricht. Требуется ли вам предложение на русском языке? Отправьте мне сообщение.      Masz więcej pytań lub chcesz zobaczyć nieruchomość na żywo? Zadzwoń i umów się na spotkanie!   Aleksandra Dróżdż Specjalista Ds. Nieruchomości PREMIUM tel. (użyj formularza kontaktowego)

Działki inwestycyjne | Zabudowa bliźniacza
Działki inwestycyjne | Zabudowa bliźniacza
1990000 zł
Świeradów-Zdrój 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 143
Cena za m²480.33 zł/m²

Łowejko Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną w atrakcyjnej części miasta uzdrowiskowego – Świeradowa Zdroju. ✅Atrakcyjna Lokalizacja✅Możliwość zabudowy Bliźniaczej✅Regularny Kształt✅Duży Potencjał inwestycyjny Lokalizacja: Niewątpliwym atutem prezentowanych nieruchomości jest usytuowanie w jednym z najczęściej odwiedzanych miast o charakterze uzdrowiskowym w Polsce. Świeradów Zdrój słynie przede wszystkim z mikroklimatu radonowego, wykazującego szereg dobroczynnych właściwości leczniczych, m.in. przeciwbólowych, wzmacniających odporność, pobudzających mikrokrążenie, a także bakteriobójczych. Dodatkową zaletą niniejszej lokalizacji są jej walory turystyczne oraz przyrodnicze, które z pewnością przyciągną potencjalnych klientów do Państwa nowo powstałego biznesu. Dla rodzin z dziećmi idealnym sposobem na relaks będą malownicze szlaki wędrownicze Karkonoskiego Parku Narodowego, kolejka gondolowa oraz wieża Sky Walk. Natomiast miłośnicy sportu i natury znajdą dla siebie liczne trasy rowerowe, wspinaczkowe, a przede wszystkim narciarskie. Nieruchomość: Prezentowaną nieruchomość stanowi działka gruntu o powierzchni ponad 41 arów, usytuowana przy ulicy Lwóweckiej, nieopodal znanego wszystkim turystom Czarnego Potoku.  Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza następującą zabudowę: 1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) przeznaczenie dopuszczalne: a) budynki gospodarcze,b) budynki garażowe,c) budynki gospodarczo-garażowe, 3) lokalizację na jednej działce budowlanej:a) segmentu budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej;  Więcej informacji odnośnie planu zagospodarowania oraz możliwości inwestycyjnych mogą uzyskać Państwo kontaktując się z opiekunem oferty! CENA OFERTOWA: 1 990 000 PLN Masz więcej pytań lub chcesz zobaczyć nieruchomość na żywo?Zadzwoń i umów się na spotkanie! Aleksandra DróżdżSpecjalista Ds. Nieruchomości PREMIUMtel. (użyj formularza kontaktowego)

Działki inwestycyjne Stobno 30000m2
Działki inwestycyjne Stobno 30000m2
1993002 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia30 197
Cena za m²70 zł/m²

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 30197 m2. Przy działkach prąd i gaz. W dalszej odległości około 100m woda i kanaliza. Doskonała lokata kapitału. W studium zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe. Zabudowa mieszkaniowa siedliskowa w odległości 100m. Możliwość zakupu części terenu. Cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Sprzedam atrakcyjne działki inwestycyjne!!!
Sprzedam atrakcyjne działki inwestycyjne!!!
500000 zł
Biecz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia9 664
Cena za m²51.74 zł/m²

Jeśli marzy Ci się, by mieszkać w królewskim mieście jakim jest Biecz, to nadchodzi taka okazja. Powstanie tutaj nowoczesne osiedle, na którym możesz znaleźć swój własny azyl. Do sprzedaży przeznaczono 2 działki: 939/5 o pow. 0,9664 ha, 939/55 o pow. 0,9711 ha. Cena przedmiotowych działek wynosi po500 000,00 zł netto. Teren przeznaczony jest pod budownictwo wielorodzinne. Dojazd do kompleksu działek zapewniony jest drogą asfaltową przechodzącą później w drogę betonową. Do zbywanych działek w 2023 roku zostanie doprowadzona sieć wodno-kanalizacyjna oraz zostanie wykonana droga wewnętrzna o nawierzchni żwirowej. Przy osiedlu powstanie ścieżka pieszo-rowerowa, parking oraz plac zabaw. Położenie działek cechuje piękny widok na malownicze tereny Pogórza Ciężkowickiego i Beskid Niski. Jest to cicha i spokojna okolica w pobliżu ogródków działkowych oraz 5 ha działki leśnej. W promieniu 300 m znajduje się: ośrodek zdrowia, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, szkoła zawodowa, kino, hala sportowa, klasztor oo. Franciszkanów, poczta oraz sklepy spożywcze. W promieniu 400 m. stare zabytkowe miasto.

Działki inwestycyjne w Starej Łomży
Działki inwestycyjne w Starej Łomży
310000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1 zł/m²
Powierzchnia3500 m²
Typinwestycyjna
Ogrodzeniebrak
Drogaasfalt

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż działki inwestycyjno-budowlane na Starej Łomży przy Szosie przy ul. Zawadzkiej i ul. Śnieżnej (województwo podlaskie). Powierzchnie: 0,3445 ha i 0,3445 ha
 Wymiary: 99,6m x 34,6m Nieruchomość położona niedaleko skrzyżowania Drogi Krajowej nr 63 (Zambrów - Łomża) z Drogą Wojewódzką 679. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się niezbędne sieci uzbrojenia terenu (wodociąg, prąd, światłowód). Po sąsiedzku przez drogę (ul. Śnieżna) znajduje się budynek biurowy RBB-Electric. Nieruchomość posiada foremny kształt prostokąta 35mx100m. Teren nadaje się na działalność produkcyjną, usługową lub magazyn logistyczny. Działka położona w odległości:
 - 10 min (6,5 km) do centrum Łomży, 2,8 km od granicy miasta
 - 0,9 km od skrzyżowania DK i DW
 - 4,5 km od węzła obwodnicy
 - 5 min od Zawad
 - 5 min od Starej Łomży nad Rzeką, Góry królowej Bony i malowniczych zakoli Narwii Zapraszam do kontaktu
 ********* Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.****************

Działki inwestycyjne w Tarnawie Dolnej
Działki inwestycyjne w Tarnawie Dolnej
832000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia13 500
Cena za m²61.63 zł/m²

Doskonała okazja dla inwestora. Do sprzedania działki położone w Tarnawie Dolnej gm. Zembrzyce. Do sprzedaży jako całość jedna nieruchomość składająca się z kilkunastu działek. Działki objęte planem miejscowym: Działki budowlane 5490/1 – 9,2 ar, 5490/2 – 8,9 ar, 5490/3 – 9,6 ar, 5490/4 – 11,1 ar, 5490/5 – 8,7 ar z wybudowanym domem drewniany, 5490/6 – 13,8 ar, 2034/1, 5233, 5234 – 6,4 ar, 2040 – 8,4 ar, 2041 – 7,3 ar. Pozostałe 8 działek to działki leśne od 2 do 8 ar o łącznej powierzchni 51,6 ar. Działki budowlane położone w malowniczej okolicy, w pobliżu nowe domy, media prąd, woda, kanalizacja na działkach, gaz w okolicy, droga dojazdowa asfaltowa. Do jeziora ok 3 km. Cena 832.000 zł

Działki Inwestycyjne 2.58 ha.Rejowiec .Lubelskie
Działki Inwestycyjne 2.58 ha.Rejowiec .Lubelskie
525000 zł
Rejowiec Fabryczny 30+ kilka dni temu
Powierzchnia25 837
Cena za m²20.32 zł/m²

Działki o łącznej powierzchni 2.58 ha.Rejowiec ul. Kościuszki, gm. Rejowiec, powiat chełmski, woj. lubelskie.Nr działek:446/2 powierzchnia 1.46 ha (34x217)447/2 powierzchnia 0.38 ha (17x230)448/6 powierzchnia 0.72 ha (65x230)Wymiary działek łącznie to około 125x200.Działki usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji miasta Rejowiec, przy wjeździe od strony Chełma.Na działkach znajduje się prąd, linia telefoniczna.Gaz, kanalizacja i wodociąg do podłączenia. Bardzo dobry dojazd z drogi głównej. Dwie drogi wjazdowe.Działki z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, budowlaną, inwestycyjną.Gwarantujemy bezpieczną transakcję oraz wsparcie Działu Kredytowego.Zapraszamy do kontaktu.(użyj formularza kontaktowego). ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działki inwestycyjne w Nowym Stawie
Działki inwestycyjne w Nowym Stawie
95000 zł
Nowy Staw 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia14 600
Cena za m²6.51 zł/m²

Prezentujemy atrakcyjne działki rolne z możliwością przekształcenia, znajdujące się w cichej i malowniczej miejscowości Nowy Staw, gm. Niemce.  Prostokątne działki, o łącznej powierzchni 9500m2, oraz szerokości frontów 25m, położone są na płaskim, ustawnym terenie. Przez tylną część przepływa rzeka, a sama działka jest zadrzewiona.  Bliskie sąsiedztwo to gęste lasy, stawy hodowlane i łowiska, oraz pola uprawne. Las okalający całą miejscowość, stanowi naturalną barierę dźwiękoszczelną. To wspaniała alternatywa do życia w mieście - okazja dla tych z Państwa, którzy poszukują idealnej działki na obrzeżach, w cichej okolicy.  Dostępne media:   prąd do 100 m woda- do 100 m  W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka objęta jest planem terenów upraw polowych (symbol RP)   RP - tereny upraw polowych - z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod:  a) uprawy polowe;b) ogrody działkowe;c) uprawy ogrodnicze; o ustaleniach:a) wyklucza się, z zastrzeżeniem pkt. 2, lokalizacji nowych budynków poza istniejącymi siedliskami rolnymi;b) dopuszcza się lokalizacje ferm hodowlanych, które ze względu na uciążliwość nie mogą być lokalizowane w zwartej zabudowie;c) dopuszcza się w granicach istniejącego siedliska realizację domu mieszkalnego dla członków rodziny rolnika, bez możliwości wtórnego podziału działki;d) dopuszcza się rozbudowę i modernizację istniejących siedlisk (według warunków jak dla terenów MR);e) dopuszcza się przekształcanie istniejących siedlisk na cele zabudowy letniskowej (według warunków jak dla terenów ML) oraz zabudowy mieszkaniowej niskiej (według warunków jak dla terenów MN) MN - tereny zabudowy jednorodzinnej - o ustaleniach:  1) dopuszcza się podział nowo wydzielanych działek budowlanych o powierzchni niemniejszej niż 1000m2 w granicach terenu MN;2) minimalną szerokość nowo wydzielanych działek ustala się na 18 metrów;3) dopuszcza się realizowanie wolnostojącej parterowej zabudowy gospodarczej;4) dopuszcza się lokalizację obiektów kubaturowych w odległościach od granicy działkizgodnie z § 12 ust. 6 i 7 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ichusytuowanie;5) dopuszcza się zabudowanie łącznie do 20% powierzchni działki;6) wprowadza się obowiązek zapewnienia możliwości zlokalizowania co najmniej 1garażu lub miejsca do parkowania na każdej działce;7) dopuszcza się lokalizowanie parterowych obiektów usługowych o powierzchni do50 m2, a także użytkowanie budynków mieszkalnych i gospodarczych dla funkcjiusługowych; wyklucza się lokalizację przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływaćna środowisko;   Dojazd do miejscowości Niemce to zaledwie 6 minut.  Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Zachęcam również do zapoznania się z innymi nieruchomościami dostępnymi na stronie internetowej Biura:  Opiekun oferty Ewelina Kanadystelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail: Alternatywne Biuro Nieruchomościul. Czeremchowa 5,20-807 Lublin

Działki inwestycyjne | Różne warianty zakupu|
Działki inwestycyjne | Różne warianty zakupu|
4000000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia40 500
Cena za m²98.77 zł/m²

LOKALIZACJA Na sprzedaż grunt pod inwestycję deweloperską lub jako lokatę kapitału o powierzchni 4,05 ha zlokalizowany w Bratowicach, gmina Żórawina, powiat wrocławski, składający się z działek 122/1, 122/2, 123/3, 124/4, 125/5. Prąd i  woda w drodze. Okolica jest cicha i spokojna. PRZEZNACZENIE Teren zostanie objęty MPZP (plan w trakcie uchwalania) . Do uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia MPZP dla tego obszaru  wystosowano następujące wnioski dotyczące sposobu przyszłej zabudowy: - na każdej działce dopuszczenie  zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej - brak przypisania powierzchni działki do lokalu mieszkalnego - maksymalna powierzchnia zabudowy 40% powierzchni działki budowlanej - wskaźnik intensywności zabudowy od 0,01 do 0,5 - minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% powierzchni działki budowlanej - maksymalna powierzchnia zabudowy 160m2 - maksymalna wysokość 10m i pozostałe gabaryty dowolne - maksymalna liczba kondygnacji to 2 z dopuszczeniem drugiej jako pełną kondygnację lub jako poddasze użytkowe - dachy dwu lub wielospadowe  o koncie nachylenia połaci od 25° do 45° - dopuszczenie budynków garażowych i gospodarczych z zastosowaniem dachów płaskich lub spadzistych jedno, dwu lub wielospadowych o koncie nachylenia do 45° - dachy kryte dachówką lub materiałem dachówko-podobnym w kolorach czerwieni, brązów, szarości, grafitu lub czerni - odległość linii zabudowy od drogi powiatowej minimum 8m - odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z zastosowaniem studni lub zbiorników chłonnych, zbiorników retencyjno - odparowujących, sieci kanalizacji deszczowej lub cieków wodnych - ewentualna zmiana przebiegu istniejącej napowietrznej sieci energetycznej średniego napięcia w formie napowietrznej lub skablowanej, z przebiegiem w drogach lub innych terenach -  całym planie wskazać szerokość dróg minimum 5m - bezpośrednia obsługa komunikacyjna wszystkich działek z istniejącej przyległej drogi publicznej lub obsługa komunikacyjna wszystkich działek z nowo wydzielonych dróg wewnętrznych lub drogi wewnętrznej skomunikowanej z drogą publiczną - stosowanie służebności przejazdu i udziału w drogach Warunki transakcji do rozmów. Zapraszam na prezentację Joanna Parlak tel. (użyj formularza kontaktowego) SPRZEDAŻ – WYNAJEM – ZARZĄDZANIE NAJMEMOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działki inwestycyjne | Różne warianty zakupu|
Działki inwestycyjne | Różne warianty zakupu|
4000000 zł
29 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia40 500
Cena za m²98.77 zł/m²

LOKALIZACJA Na sprzedaż grunt pod inwestycję deweloperską lub jako lokatę kapitału o powierzchni 4,05 ha zlokalizowany w Bratowicach, gmina Żórawina, powiat wrocławski, składający się z działek 122/1, 122/2, 123/3, 124/4, 125/5. Prąd i  woda w drodze. Okolica jest cicha i spokojna. PRZEZNACZENIE Teren zostanie objęty MPZP (plan w trakcie uchwalania/wyłożenie) . Do uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia MPZP dla tego obszaru  wystosowano następujące wnioski dotyczące sposobu przyszłej zabudowy: - na każdej działce dopuszczenie  zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej lub bliźniaczej, minimapna powierzchnia działki 800m2 - brak przypisania powierzchni działki do lokalu mieszkalnego - maksymalna powierzchnia zabudowy 40% powierzchni działki budowlanej - wskaźnik intensywności zabudowy od 0,01 do 0,5 - minimalna powierzchnia biologicznie czynna 30% powierzchni działki budowlanej - maksymalna powierzchnia zabudowy 160m2 - maksymalna wysokość 10m i pozostałe gabaryty dowolne - maksymalna liczba kondygnacji to 2 z dopuszczeniem drugiej jako pełną kondygnację lub jako poddasze użytkowe - dachy dwu lub wielospadowe  o koncie nachylenia połaci od 25° do 45° - dopuszczenie budynków garażowych i gospodarczych z zastosowaniem dachów płaskich lub spadzistych jedno, dwu lub wielospadowych o koncie nachylenia do 45° - dachy kryte dachówką lub materiałem dachówko-podobnym w kolorach czerwieni, brązów, szarości, grafitu lub czerni - odległość linii zabudowy od drogi powiatowej minimum 8m - odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z zastosowaniem studni lub zbiorników chłonnych, zbiorników retencyjno - odparowujących, sieci kanalizacji deszczowej lub cieków wodnych - ewentualna zmiana przebiegu istniejącej napowietrznej sieci energetycznej średniego napięcia w formie napowietrznej lub skablowanej, z przebiegiem w drogach lub innych terenach -  całym planie wskazać szerokość dróg minimum 5m - bezpośrednia obsługa komunikacyjna wszystkich działek z istniejącej przyległej drogi publicznej lub obsługa komunikacyjna wszystkich działek z nowo wydzielonych dróg wewnętrznych lub drogi wewnętrznej skomunikowanej z drogą publiczną - stosowanie służebności przejazdu i udziału w drogach Warunki transakcji do rozmów. Zapraszam na prezentację Joanna Parlak tel. (użyj formularza kontaktowego) SPRZEDAŻ – WYNAJEM – ZARZĄDZANIE NAJMEMOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działki inwestycyjne nad jeziorem, KRZYNKI
Działki inwestycyjne nad jeziorem, KRZYNKI
8800000 zł
29 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia209 000
Cena za m²42.11 zł/m²

SUPER LOKALIZACJA POD DZIAŁALNOŚĆ TURYSTYCZNĄ LUB REKREACJĘ.Oferowana nieruchomość o powierzchni 20,90 ha składa się z 4 działek ewidencyjnych położonych we wsi Krzynki w gminie Pełczyce, powiat Choszczeński, województwo zachodnio-pomorskie. Nieruchomość leży nad jeziorem Pełcz i jest oddalona od dużych aglomeracji miejskich w odległościach: od Gorzowa Wielkopolskiego o 43 km, od Szczecina o 96 km, od Stargardu Szczecińskiego o 67 km, od Kalisza Pomorskiego o 67 km. Do przejścia granicznego z Niemcami jest: w Gryfinie 90 km, w Frankfurcie nad Odrą 122 km, w Świecku 130 km.Są to tereny rolne, częściowe zabudowane z przeznaczeniem pod rekreację, turystykę i sport.Na jednej z działek zlokalizowany jest dwór wraz z założeniem parkowym - cała zabudowa przeznaczona jest do zachowania. Na pozostałych dwóch znajduje się budynek techniczny przepompowni oraz budynki gospodarcze dawnej zabudowy folwarku - przeznaczone częściowo do rozbiórki.Największa z działek to przede wszystkim teren porośnięty zielenią- jest ona położona na północnym brzegu jeziora na lekkim pagórku, który spływa łagodnym zboczem w kierunku brzegu. Długość linii brzegowej pozwala na dowolne inwestycje sportowo-rekreacyjne. Teren do wykorzystania pod ośrodek wypoczynkowy złożony z centralnego pensjonatu oraz wolnostojących drewnianych domów zbudowanych z wykorzystaniem motywów miejscowej architektury. Nadaje się także pod inwestycje z zakresu usług zdrowotnych lub jako centrum rehabilitacyjne oferujące swoje usługi także pacjentom z zagranicy.Wszystkie działki posiadają dostęp do drogi publicznej dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu z drogą biegnącą przez miejscowość Krzynki zlokalizowanej na dz. nr 2/1 oraz z drogą dojazdową biegnącą od strony południowej opracowywanego terenu łączącej cypel jeziora Pełcz z drogą biegnącą przez miejscowość Krynki usytuowanej na dz. nr 42. W wymienionych drogach prowadzone są media niezbędne do realizacji i funkcjonowania planowanej inwestycji. Media w postaci kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieci energii elektrycznej oraz sieci gazowej prowadzone są w wymienionych ulicach. Budynki będą zasilane bezpośrednio z ww. sieci.Z Planu Zagospodarowania Przestrzennego Miasta i Gminy Pełczyce zatwierdzonego Uchwałą Rady Narodowej Miasta i Gminy Pełczyce nr XVI/45/90 z dnia 26 kwietnia 1990 r., który niestety utracił swą ważność wynika ze przedmiotowy teren przeznaczony jest pod funkcję rekreacji, turystyki i sportu, zaplecze rekreacji wodnej (przystań, hangary na sprzęt pływający).Jednocześnie uchwalone Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Pełczyce /Uchwała Rady Miejskiej w Pełczycach Nr IX/S8/03 z dnia 10 lipca 2003 r./ odnoszące się do w/w nieruchomości nie wprowadza obowiązku sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i przedmiotową działkę opisuje jako nieużytkowany zespół folwarczny, zakwalifikowany do przekształceń i rewaloryzacji; możliwa zmiana funkcji pod warunkiem zachowania wymogów ochrony środowiska i spełnienia przepisów przewidzianych prawem budowlanym.Władze lokalne są przychylne inwestycji na opisanych terenach, samorząd wykazuje chęć dialogu i współpracy.Na terenie objętym planowanym przedsięwzięciem nie występują zabytki wpisane do rejestru Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Szczecinie, wpisane na Listę Skarbów Dziedzictwa, pomniki historii oraz parki kulturowe. W granicach terenu objętego planowanym przedsięwzięciem nie występują także ustalenia ochrony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.Zamieszczone pliki medialne przedstawiają propozycje zagospodarowania terenu przyległego do jeziora.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale jest zaproszeniem do współpracy.Zamieszczone zdjęcia są własnością właściciela nieruchomości i bez jego zgody nie mogą być wykorzystywane.

działki budowlano -inwestycyjne
działki budowlano -inwestycyjne
2734800 zł
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia9 116
Cena za m²300 zł/m²

Na sprzedaż działki budowlano - inwestycyjne w Dąbrowie Górniczej ul. Brzozowa. .Działki o powierzchni 9116 m2.  Jedna działka o powierzchni 3312 m2, druga działka  o powierzchni 5803m2  - działki przylegają do siebie tworząc bardzo dobrą powierzchnię pod zabudowę ewentualnego osiedla. Działki można kupić każdą z osobna.Jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Dąbrowie Górniczej. Media w drodze dojazdowej (prąd, gaz, woda). W najbliższym czasie powstanie światłowód. Droga do działek z dwóch stron. Droga utwardzona. Nieruchomość położona jest w pięknej, zielonej okolicy lasu brzozowego przy kompleksie leśnym oraz w pobliżu trzech jezior Pogoria. Działka jest dobrze skomunikowana. Do centrum miasta Dąbrowy Górniczej jest 5 km natomiast do centrum Katowic 17 km (dojazd zajmuje ok 20 minut), W bliskiej odległości:znajduje się dworzec PKP Dąbrowa Górnicza - Gołonóg gdzie aktualnie jest budowane centrum przesiadkowe wraz z tunelem łączącym m.in. w/w działkę jak również przystanek autobusowy. W pobliżu znajduje się szkoła z przedszkolem i basenem oraz sklepy i poczta. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działkę można podzielić.Oferujemy wraz z moimi partnerami dodatkowe usługi tj. pomoc w zawarciu korzystnych ubezpieczeń oraz pomoc w pozyskaniu kredytów, jak również współpraca z notariuszami, architektami, geodetami oraz zarządcami nieruchomości. Firma zapewnia kompleksową obsługę przy sprzedaży i kupnie działki. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marita Molicka (licencja nr: 26907)

Działki inwestycyjne w Żukowie b.dobra lokalizacja
Działki inwestycyjne w Żukowie b.dobra lokalizacja
299000 zł
Żukowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 000
Cena za m²120 zł/m²

W ofercie sprzedaży jest kilka działek po 3000 mkw., o łącznej powierzchni ok. 18 000 mkw. Oferta skierowana dla osób indywidualnych jak i dla inwestorów, zainteresowanych zakupem części lub całości nieruchomości. Zalety nieruchomości: - dogodne warunki do zamieszkania w kameralnej i malowniczej okolicy - lokalizacja w spokojnej okolicy dzielnicy Żukowo-Elżbietowo - możliwość podziału na działki budowlane po 1000 mkw. z uzyskaniem warunków zabudowy - w trakcie jest obecnie procedura doprowadzenia mediów do działek - dojazdy bez korków, 5 min drogi od centrum Żukowa na wysokości Urzędu Gminy Działki w atrakcyjnej cenie: to także bezpieczna lokata kapitału. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz na spotkanie w celu prezentacji oferowanych działek.

Działki inwestycyjne, rolno-leśne, wyrobisko, piach
Działki inwestycyjne, rolno-leśne, wyrobisko, piach
40 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²28 zł/m²
Powierzchnia74000 m²
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Sprzedam działki o pow. łącznej ok. 7,4 ha (nr działek 375,376,377,378,379) w m. Julianów k. Ożarowa, woj. świętokrzyskie przy drodze krajowej nr 755. Na działkach nr 378 i 379 znajduje się wyrobisko po piachu z możliwością przyjmowania odpadów. Na działkach nr 375 i 376 możliwość wydobywania piachu. Więcej informacji p. Henryk tel. *** *** ***. Cena do małej negocjacji. Więcej danych udzielę telefonicznie.

Działki inwestycyjne, świetna lokalizacja, ziemia, pole
Działki inwestycyjne, świetna lokalizacja, ziemia, pole
Sejny 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²0 zł/m²
Powierzchnia24000 m²
Typinwestycyjna

Sprzedam działkę ponad 2ha w mieście, w Sejnach (ul Zawadzkiego) ewentualnie (ul Wojska Polskiego), położenie na skrzyżowaniu wyżej wymienionych ulic, doskonała pod duże inwestycje, mieszkaniowo-usługowe, wielorodzinne, świetna lokalizacja, sąsiedztwo domów mieszkalnych, dojazd asfalt. Działki mają duży potencjał inwestycyjny. Zapraszam do oglądania i rozmów Zachęcam deweloperów, inwestorów, najchętniej sprzedam w całości, ewentualnie wielkość działki do uzgodnienia przed wytyczeniem przez geodetę, podana cena za 1 metr ² (kwadratowy) Proszę dzwonić na podany numer, zapraszam do rozmowy i negocjacji, świetna lokata kapitału.

Działki inwestycyjne/przemysłowe w Gminie Morawica
Działki inwestycyjne/przemysłowe w Gminie Morawica
450000 zł
Brzeziny 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 000
Cena za m²90 zł/m²

Na sprzedaż działka/działki przemysłowa/inwestycyjna o powierzchni łącznej nawet 7ha położona w BRZEZINACH, gm. Morawica. Możliwe wytyczenie mniejszej działki pod potrzeby klienta. (pierwsza dzialka od drogi o wielkości 1.2ha sprzedana pod budowę firmy. Planowane rozpoczęcie inwestycji rok 2022) Prąd niskie i średnie napięcie dostępne na działce (nawet do 700kW) dostarczane z PKP Energetyka dzięki czemu cena za 1kW jest zdecydowanie niższa niżeli od PGE. Woda i kanalizacja na działce sąsiedniej. Na końcu(od strony północnej) działki idzie nitka gazowa średniego ciśnienia. Działka w sąsiedztwie torów kolejowych /aktywnego peronu. (Pociąg osobowy relacji Kielce-Busko Zdrój). Bocznica kolejowa pociągów towarowych w odległości 1200m W bliskim (100m) sąsiedztwie drogi wojewódzkiej 763. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową (ul. Dworcowa). OPIS I WYRYS MIEJSCOWEGO PLANU ZNAJDUJĘ SIĘ NA ZDJĘCIACH. Zakup bezpośrednio od właściciela. Cena 90 /m2 (netto)

Działki inwestycyjne w Bochni bez pośredników
Działki inwestycyjne w Bochni bez pośredników
5352600 zł
Bochnia 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia26 763
Cena za m²200 zł/m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną bez udziału pośredników w Bochni, województwo małopolskie w rejonie ulic: Łany, Gazowej i Wodociągowej, składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni wynoszącej 26 763 m2. Teren płaski, nieogrodzony oraz niezagospodarowany. Największa z działek tj. dz. nr 1609/17 o powierzchni wynoszącej 20 764 m2 to działka o kształcie zbliżonym do prostokąta i wymiarach ok. 57 x 462 m ze zwężonym niewielkim fragmentem od strony południowo-wschodniej o wymiarach ok. 15 na 80 m. Dwie pozostałe działki tj. dz. nr 1609/9 o powierzchni wynoszącej  5177 m2 i 1610/3 o powierzchni wynoszącej  822 m2 tworzą kompleks o kształcie nieregularnym, długiego i wąskiego prostokąta o wymiarach 10 x 300 m rozszerzającego się do ok. 26 m na długości ok. 123 m od strony południowo-wschodniej. Najbliższe sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny przemysłowo-usługowe. W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. składy, magazyny, zakłady produkcyjne i usługowe.Nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny ze względu na swoje doskonałe położenie. Działki zlokalizowane są w odległości zaledwie 2 km od centrum miasta oraz ok. 4,5 km od pętli z wjazdem na autostradę A4 zapewniającą połączenia z miastami ościennymi m.in. Krakowem oddalonym o ok 30 km.Dla terenu, na którym zlokalizowane są działki nie uchwalono Miejscowego Plan Zagospodarowania Przestrzennego, dlatego należy wystąpić o warunki zabudowy. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Miasta Bochnia działki położone są na obszarze urbanistycznym oznaczonym symbolem ZR/PU - tereny przemysłowo - usługowe.Działki nieuzbrojone, media dostępne w bliskim sąsiedztwie: woda, kanalizacja, gaz. Nieruchomość posiada dostęp do drogi gminnej, nieutwardzonej.Istnieje możliwość sprzedaży każdej z działek osobno.

Działki inwestycyjne/przemysłowe w Gminie Morawica
Działki inwestycyjne/przemysłowe w Gminie Morawica
500000 zł
Brzeziny 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 000
Cena za m²100 zł/m²

Na sprzedaż działka/działki przemysłowa/inwestycyjna o powierzchni łącznej nawet 7ha położona w BRZEZINACH, gm. Morawica. Możliwe wytyczenie mniejszej działki pod potrzeby klienta. (pierwsza dzialka od drogi o wielkości 1.2ha sprzedana pod budowę firmy. Planowane rozpoczęcie inwestycji rok 2022) Prąd niskie i średnie napięcie dostępne na działce (nawet do 700kW) dostarczane z PKP Energetyka dzięki czemu cena za 1kW jest zdecydowanie niższa niżeli od PGE. Woda i kanalizacja na działce sąsiedniej. Na końcu(od strony północnej) działki idzie nitka gazowa średniego ciśnienia. Działka w sąsiedztwie torów kolejowych /aktywnego peronu. (Pociąg osobowy relacji Kielce-Busko Zdrój). Bocznica kolejowa pociągów towarowych w odległości 1200m W bliskim (100m) sąsiedztwie drogi wojewódzkiej 763. Dojazd do działki drogą gminną, asfaltową (ul. Dworcowa). OPIS I WYRYS MIEJSCOWEGO PLANU ZNAJDUJĘ SIĘ NA ZDJĘCIACH. Zakup bezpośrednio od właściciela. Cena 100 /m2 (netto)

Dwie działki inwestycyjne | Chocianów | ul. Trzebnicka
Dwie działki inwestycyjne | Chocianów | ul. Trzebnicka
1900000 zł
Chocianów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia22 704
Cena za m²83.69 zł/m²

Witam! Przedstawiam ofertę sprzedaży działek inwestycyjnych w Powiecie Polkowickim w miejscowości Chocianów przy ulicy Trzebnickiej. Łączna powierzchnia działek to 2,2704 ha. NIeruchomość składa się z dwóch działek o numerach 322/6 i 330 i powierzchniach odpowiednio 1,6786 ha oraz 0,5918 ha położonych w obrębie nr 3 i oddzielonych drogą gminną do której każda z nich ma bezpośredni dostęp. Działka 330 oznaczona jest w planie miejscowym Gminy Chocianów symbolem 28MN/U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usługowej. Dla działki 330 zapewniona służebność przejazdu i przechodu bezpośrednio do drogi (ulica Trzebnicka). Działka 322/6 oznaczona jest w planie miejscowym Gminy Chocianów symbolem 18U/P - teren zabudowy usługowej i obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz z przeznaczeniem uzupełniającym jako zabudowa mieszkaniowa na 20% powierzchni działki. Mam przygotowany kompleksowy projekt budowy budynku stacji paliw z myjnią samochodową na działce 330 wraz z uzyskaniem wszyskich decyzji dotyczących podłączenia mediów (obecnie znajdują się w drodze) oraz wstępnego projektu zjazdu z działki 330 na drogę powiatową (ulica Trzebnicka) niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. Dla zainteresowanego klienta istnieje możliwość uzyskania finalne pozwolenia na budowę budynku stacji paliw zgodnie z przygotowanym projektem. Projekt stacji jest do wglądu dla osób zainteresowanych. Dla działki 322/6 została przygotowana koncepcja budynku handlowo-usługowego bez konkretnego projektu. Istnieje możliwość podziału działek lub zakupu jednej z nich. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu! CENA - 1 900 000 PLN netto + VAT Biura nieruchomości proszone o kontakt tylko z konkretnym klientem.

Działki inwestycyjne pod zabudowę przemysłową Wołczyn
Działki inwestycyjne pod zabudowę przemysłową Wołczyn
1300000 zł
Wołczyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 974
Cena za m²186.41 zł/m²

Na sprzedaż oferujemy działki nr 340/10 oraz 340/3 położone w Wołczynie. Ich łączna powierzchnia wynosi 6974 m2. Na działce 340/3 znajduje się willa miejska (2 -zdjęcie nr 1) oraz budynek gospodarczy (3 - zdjęcie nr 1). Na działce 340/10 znajdują się budynki starej rzeźni (1 - zdjęcie nr 1). Miejsce to położone jest w bardzo dogodniej lokalizacji, a oprócz tego posiada ogromny potencjał pod względem architektonicznym i przemysłowym. Elewacje budynków starej rzeźni pokrywa cegła w bardzo dobrym stanie, a willa miejska po remoncie odzyska swój dawny blask. Willa miejska jest w trakcie remontu, a w trakcie produkcji są już okna drewniane (egzotyczne) o wartości 150 tys. zł. Wjazd na działki odbywa się przez 3 istniejące zjazdy (A, B, C - zdjęcie nr 1). W 2021 roku została wykonana inwentaryzacja budynków.

Działki inwestycyjne pod zabudowę przemysłową Wołczyn
Działki inwestycyjne pod zabudowę przemysłową Wołczyn
1300000 zł
Wołczyn 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia6 974
Cena za m²157.73 zł/m²

Na sprzedaż oferujemy działki nr 340/10 oraz 340/3 położone w Wołczynie. Ich łączna powierzchnia wynosi 6974 m2. Na działce 340/3 znajduje się willa miejska (2 -zdjęcie nr 1) oraz budynek gospodarczy (3 - zdjęcie nr 1). Na działce 340/10 znajdują się budynki starej rzeźni (1 - zdjęcie nr 1). Miejsce to położone jest w bardzo dogodniej lokalizacji, a oprócz tego posiada ogromny potencjał pod względem architektonicznym i przemysłowym. Elewacje budynków starej rzeźni pokrywa cegła w bardzo dobrym stanie, a willa miejska po remoncie odzyska swój dawny blask. Willa miejska jest w trakcie remontu, a w trakcie produkcji są już okna drewniane (egzotyczne) o wartości 150 tys. zł. Wjazd na działki odbywa się przez 3 istniejące zjazdy (A, B, C - zdjęcie nr 1).

Do sprzedania 2 działki inwestycyjne. 6700m2 i 9300 m2. Zduńska Wola.
Do sprzedania 2 działki inwestycyjne. 6700m2 i 9300 m2. Zduńska Wola.
2000000 zł
Zduńska Wola 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia16 000
Cena za m²125 zł/m²

Do sprzedania jedna lub dwie działki o łącznej powierzchni 16000 m2 w strefie przemysłowej miasta. Działka 84/1 o powierzchni 6700 m posiada 1 wjazd. Działka 84/2 o powierzchni 9300 m posiada 2 wjazdy. Nieruchomość posiada pełne uzbrojenie w media. W drodze kanalizacja sanitarna, prąd, woda, gaz i kanalizacja deszczowa. Działki oddalone są około 300 metrów od drogi wojewódzkiej 482 ( ul. Łódzka). W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne zakłady przemysłowe. Dobry dojazd do S8. W bezpośrednim sąsiedztwie będzie rozbudowywana galeria handlowa. Miasto Zduńska Wola sprzedało tereny inwestycyjne w styczniu 2021 r. Powyższy opis ma charakter informacyjny i powinien być interpretowany jako informacja o której mowa w art.71 KC.

Działki inwestycyjne 4 minuty od Starogardu Gd.
Działki inwestycyjne 4 minuty od Starogardu Gd.
99000 zł
Janowo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 003
Cena za m²108.67 zł/m²

Szanowni Państwo, Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość: Działki mieszkaniowo – usługowe położone w korzystnej lokalizacji – przy ul. Wspólnej w Janowie, kilka minut od Starogardu Gdańskiego. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania, przeznaczony został pod tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Ustalenia planu: powierzchnia zabudowy max. 40%; minimalna wielkość nowowydzielanej działki – 1000 m2; wysokość budynków max. 10 m.; dach płaski lub dwuspadowy o kącie nachylenia 35 – 45 stopni. Działki o zróżnicowanym nachyleniu, nieogrodzone, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Przewidywany wjazd na działki z drogi wewnętrznej (ulicy Wspólnej) położonej pomiędzy ulicami: Łąkową i Słoneczną. Działki o pow. 1.003 m2 oraz 1.004 m2 zostaną w terminie do końca marca 2022 roku wydzielone z działek o numerach: 373/1 oraz 373/2. Prawomocny podział oraz wyznaczenie granic działek zostanie wykonane na koszt obecnego właściciela. Dostępne media: skrzynka energetyczna znajduje się na granicy każdej z działek, linia wodociągowa w odległości około 60 metrów (przy granicy z ul. Wspólną), zbiornik bezodpływowy na nieczystości do wykonania we własnym zakresie. Działki położone w oddaleniu od drogi wojewódzkiej, co gwarantuje ciszę, spokój i prywatność. Jednocześnie posiadają dobry dojazd do Starogardu Gdańskiego czy też węzła autostrady A1 w Ropuchach. Przedstawiony rysunek przedstawia projektowany podział działek. Nowym nabywcom gwarantujemy: •Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu, •Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących), •Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.   Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. (użyj formularza kontaktowego). Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Runów działki inwestycyjne 15 działek 16.964 m2
Runów działki inwestycyjne 15 działek 16.964 m2
3100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia16 964
Cena za m²182.74 zł/m²

Sprzedam w całości, 15 działek o powierzchniach od 1040 m2 do 1127 m2 , o łącznej powierzchni 16.964 m2, w bardzo atrakcyjnej miejscowości Runów gmina Piaseczno, woj. mazowieckie. w odległości 13 km od Warszawy, 5 km od Piaseczna, w sąsiedztwie Lasów Chojnowskich. Działki znajdują się w 2 strefach : 4 działki strefa - 2MNE oraz 11 działek strefa - 2R. Bardzo atrakcyjne miejsce na inwestycję lub wypoczynek. Polecam.

Działki Inwestycyjne przy trasie DK 92 BEZPOŚREDNIO
Działki Inwestycyjne przy trasie DK 92 BEZPOŚREDNIO
18000000 zł
Poznań 14 dnia plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia100
Cena za m²180000 zł/m²

Jako Właściciel SPRZEDAM grunty inwestycyjne od 10ha do 70ha w jednym kawałku. Bardzo duży procent zabudowy 80% do 50m wysokości. Przy Drodze Krajowej 92 Młodasko Bytyń

Działki rolno-inwestycyjne jako lokata kapitału
Działki rolno-inwestycyjne jako lokata kapitału
297198 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 002
Cena za m²99 zł/m²

Na sprzedaż działki rolno-inwestycyjne w Lusówku (gm. Tarnowo Podgórne). Działki jako lokata kapitału o dużym potencjale zwrotu w długofalowym okresie. Powierzchnia przedmiotowej działki wynosi 3002m2. Dostępne w sprzedaży 15 działek o podobnych powierzchniach. Dla terenu obowiązuje aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, w którym działki są oznaczone jako 1R - tereny rolnicze. Działki mają regularne kształty w większości o wymiarach ok. 47m x 64 m i są ułożone wzdłuż działki, która stanowi drogę wewnętrzną. Media: wodociąg w drodze asfaltowej - ul. Grabowa gaz w drodze asfaltowej - ul. Grabowa prąd - przez działki przechodzi napowietrzna linia średniego napięcia Lokalizacja: Działki położone są w miejscowości Lusówko, przy ul. Grabowej, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. W odległości ok. 400m2, po drugiej stronie drogi znajduje się jezioro Lusowskie. Do najbliższego osiedla (Morskiego) ok. 180m2. Odległości do: • Tarnowa Podgórnego - 5km • Przeźmierowa - 10 km • Poznania Ogrody - 15km Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Rudnica - działki inwestycyjne z WZ pod zabudowę jednorodzinną.
Rudnica - działki inwestycyjne z WZ pod zabudowę jednorodzinną.
59000 zł
Gorzów Wielkopolski 2 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia590
Cena za m²100 zł/m²

Od dawna wiadomo, że rynek nieruchomości jest dla wielu bezpieczną przystanią, która chroni oszczędności. Ceny mieszkań i domów rosną szybciej niż inflacja – to kluczowa tendencja, która istnieje na europejskich rynkach od dziesięcioleci, a która szczególnie dzisiaj zyskała na znaczeniu i nic nie wskazuje na to, by miało się to szybko zmienić. NIE CZEKAJ !!! ZAINWESTUJ JUŻ DZISIAJ :) Posiadamy działki budowlane o łacznej powierzchni ok. 20 tyś. m2 z Warunkami Zabudowy pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Rudnica gm. Krzeszyce w malowniczym otoczeniu pradoliny Warty, lasów sosnowych i pól. Tutaj zdecydowanie można odpocząć i poczuć się jak na wczasach bez konieczności wyjeżdżania z domu. Jednocześnie uroki miejskiego życia są na wyciągnięcie ręki. Doskonała lokalizacja sprawia, że nie czuje się tu zgiełku miasta, jednak w każdej chwili można skorzystać z walorów miejsca, a dojazd do centrum Gorzowa Wlkp. zajmuje jedynie 15 minut, a centrum Berlina znajduje się w odległości 135 km. Ponadto bliskość portów lotniczych Berlin Brandenburg, Zielona Góra-Babimost, czy Poznań - Ławica, wyróżnia naszą ofertę na tle innych inwestycji. Istnieje możliwość zakupu wydzielonej części działki. Oferta nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66 KC., a jedynie propozycję wyjściową do sporządzenia właściwej oferty. Szczegółową oferty wyślemy do zainteresowanych osób. Wszelkie zapytania prosimy kierować telefonicznie 60*******13 oraz 50*******28 lub na adres mailowy biuro(małpa)archlegis.com

Zalew Chańcza  działki inwestycyjne 15 działek . Gotowy biznes !!
Zalew Chańcza działki inwestycyjne 15 działek . Gotowy biznes !!
800000 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia87,40
Cena za m²9153.32 zł/m²

Sprzedam w całości 15 działek o powierzchniach od 520 m2 do 560 m2 , o łącznej powierzchni 8 740 m2 (87,40 ar), w miejscowości Pągowiec gmina Raków, woj. świętokrzyskie. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbol UT1 -teren indywidualnej zabudowy rekreacyjnej i letniskowej z dopuszczeniem usług turystycznych. Działki mają bezpośredni dostęp do drogi gminnej jak i bezpośrednie dojście do zalewu ok 300 m Możliwość budowy domu na zgłoszenie do 70 m2 lub większego [pozwolenie na budowę] W odległości 225 km od Warszawy, 120 km od Kraków , w sąsiedztwie zalewu Chańcza Bardzo atrakcyjne miejsce na inwestycję lub wypoczynek. Działki Inwestycyjna zabezpieczająca kapitał z możliwością pomnożenia kapitału Podana cena brutto w tym 23 % Vat , FV bez PCC 2 % ps. odpisuję na wiadomości Olx proszę o taki kontakt

DZIAŁKI INWESTYCYJNE z prawomocnymi warunkami zabudowy, Mielec Smoczka
DZIAŁKI INWESTYCYJNE z prawomocnymi warunkami zabudowy, Mielec Smoczka
1300000 zł
Mielec 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 857
Cena za m²455.02 zł/m²

Ofertę sprzedaży stanowią działki budowlane nr 204 i 205 z prawomocnymi warunkami na zabudowę dziesięcioma szeregowymi domami jednorodzinnymi, położone w obrębie Smoczka 5 przy ulicy Długiej, o łącznej powierzchni 28,57 a. Działki położone są na terenach istniejącej i projektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Kształt działek (łączny) regularny (prostokąt), teren płaski, niezagospodarowany, niezabudowany. Działki położone są w obszarze uzbrojonym w media: sieć wodociągową, energetyczną, kanalizacyjną, gazową. Dostęp komunikacyjny działek do drogi publicznej z bezpośrednim zjazdem z ulicy Długiej. Teren ten posiada ogromny potencjał inwestycyjny pod zabudowę deweloperską. Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pośredników. Preferowani klienci gotówkowi.

Dwie działki inwestycyjne - Gorzów, okolice Wawrowa - możliwy podział
Dwie działki inwestycyjne - Gorzów, okolice Wawrowa - możliwy podział
399000 zł
Wawrów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 747
Cena za m²69.43 zł/m²

Dwie działki w cichym, spokojnym i zielonym miejscu na peryferiach Gorzowa Wielkopolskiego niedaleko Wawrowa i ulicy Podmiejskiej. Działki przeznaczone pod usługi nieuciążliwe. Atrakcyjne również jako lokata kapitału lub do podzielenia na kolejne mniejsze działki. Miasto planuje ciekawe inwestycje w tym rejonie związane między innymi ze stworzeniem specjalnej strefy, doprowadzenirm dodatkowej drogi oraz uzbrojeniem. Powierzchnia całości to 5747 m2 Cena dotyczy dwóch działek. W razie pytań zapraszam do kontaktu W razie zainteresowania sprzedający zakłada również możliwość podziału i sprzedania mniejszych części.

Działki inwestycyjne rekreacyjne pod sporty zimowe, stok północny
Działki inwestycyjne rekreacyjne pod sporty zimowe, stok północny
235000 zł
Zawoja 15 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 000
Cena za m²60 zł/m²

Uwaga! aktualizacja informacji dotyczących sportów zimowych i rekreacji w dodanym zdjęciu. Na sprzedaż działki rekreacyjne pod sporty zimowe w malowniczej miejscowości Zawoja o łącznej powierzchni około 38,16a w jednym pasie połączone są trzy działki. Numery działek: 14228, 14226,14219 Prąd w bliskim położeniu. Na naszym terenie kupujący korzystają z wód głębinowych. Zapraszam do kontaktu. 79*****39 Cena do negocjacji.

Działki inwestycyjne w centrum Gliwic - 15 660 m kw.
Działki inwestycyjne w centrum Gliwic - 15 660 m kw.
12500000 zł
Gliwice 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia4 067
Cena za m²3073.52 zł/m²

Sprzedam działki (bezpośrednio przy ul. Chorzowskiej 52). Na działkach budynki biurowe, parking TIR, hale, magazyny. Pomieszczenia w większości wynajęte. Łączna pow. działek 14 871 m kw. Wydzielona droga wjazdowa - 0,0789 ha. Wjazd dla TIR-ów. Działki pod inwestycje. Działalność usługowo-produkcyjna, składowanie, parking.Umów się na oglądanie, tel. 60*******62 Małgorzata Chojnowska Podana cena - netto.

Sprzedam działki rolne, inwestycyjne i budowlane oraz domy
Sprzedam działki rolne, inwestycyjne i budowlane oraz domy
130000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²18 zł/m²
Powierzchnia40000 m²
Typinwestycyjna
Drogautwardzona

Witam. Mam do sprzedania nieruchomość o powierzchni całkowitej 4 ha ( 40 000 m² ) położoną w Polsce, woj. podkarpackie, gmina Haczów. Nieruchomość została podzielona na działki budowlane, inwestycyjne i rolne. Działki są różnej wielkości, od 7000 m² do 500 m². Część z tej powierzchni to ogrody zadrzewione drzewami szlachetnymi jak dąb, jesion, klon czy kasztan oraz drzewami owocowymi. Na zielonych ogrodach są wybudowane dwa domy z bali. Jeden z roku 1780 i dach jest z dachówki a drugi z roku 1800 i dach jest z blachy. W domu, w którym jest dach z blachy nadal funkcjonuje instalacja elektryczna 200V i 400V. Obok są trzy studnie a także instalacja wodociągowa i gazowa. Domki te; to antyki, unikaty, oryginalne eksponaty, diamenty tamtych czasów. Mieszkam w sporej odległości od gospodarstwa, które reprezentuje, dlatego nie posiadam fotografii. Mogę udostępnić nr. działek do zlokalizowania na geoportalu.gov.pl CENA : - działka rolna 15 zł. za m² - działka inwestycyjna 25 zł. za m² - działka budowlana 30 zł. za m² - domy z bali + drzewostan szlachetny do uzgodnienia Cena sprzedaży w całości to 700 tyś. zł.

Działki rolno-inwestycyjne Karwowo
Działki rolno-inwestycyjne Karwowo
359000 zł
dzisiaj
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²119.67 zł/m²

Sprzedam działki rolne w Karwowie o powierzchni od 3002m2 do 3069m2. Działki w bliskiej odległości od Szczecina , koło Warzymic , Przecławia . Blisko działki przystanek autobusowy lini 83. W drodze gminnej wszystkie media . Prąd już na pierwszych działkach, w drodze wspólnej . Działki przeznaczone w studium na strefę zabudowy mieszkaniowej. Z wszystkich działek piękny widok na panoramę Szczecina . Zapraszam

Działki rolno-inwestycyjne Karwowo
Działki rolno-inwestycyjne Karwowo
369000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²133 zł/m²

Sprzedam kompleks działek rolnych w Karwowie o powierzchni od 3002m2 do 3069m2. Działki w bliskiej odległości od Szczecina , koło Warzymic , Przecławia . Blisko działki przystanek autobusowy lini 83. W drodze gminnej wszystkie media . Prąd już na pierwszych działkach. Działki przeznaczone w studium na strefę zabudowy mieszkaniowej. Z wszystkich działek piękny widok na panoramę Szczecina . Zapraszam