Działki pod zabudowę mieszkaniową

Sortowanie:
Znaleziony: 7940 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działki pod zabudowę mieszkaniową WYCZERPY !
Działki pod zabudowę mieszkaniową WYCZERPY !
122000 zł
nowe Częstochowa 30+ kilka dni temu

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek pod zabudowę mieszkaniową w dzielnicy Wyczerpy w Częstochowie! Malownicze położenie działek zapewnia piękne widoki aż po horyzont. Okolicę charakteryzuje cisza, spokój i możliwość obcowania z naturą. Teren posiada dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Działki mają wydane warunki zabudowy. Czas dojazdu do centrum Częstochowy to tylko 10 min ! Może to również być świetna okazja na lokatę kapitału. Działki na nowo powstających osiedlach często okazują się być bardzo dobrą inwestycją. Planowana jest sprzedaż kilkunastu działek. Cena do negocjacji. Zapraszamy do kontaktu. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Sprzedam działki pod zabudowę mieszkaniową
Sprzedam działki pod zabudowę mieszkaniową
4360500 zł
Ostrzeszów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia15 300
Cena za m²285 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży są działki o nr 8 i 9/2 , w zbiegu Ulic Granicznej i Polnej w Ostrzeszowie.Atrakcyjne położenie blisko dużego kompleksu leśnego, wszystkie media przy granicach działek (sieć wodociągowa, sieć energetyczna , sieć kanalizacyjna i sieć gazowa. W pobliżu sklepy , odległość do centrum 2,5km, do drogi krajowej nr 11 - 400 metrów. Od ulicy Granicznej dojazd drogą asfaltową z drogi nr 11,a od ulicy Polnej drogą ziemną.Cały teren w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Sprzedaż dotyczy całości gruntu , cena do negocjacji .  

Atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową!
Atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową!
280000 zł
Pszczyna 4 kilka dni temu
Powierzchnia1 097
Cena za m²255.24 zł/m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości!!! Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki w Pszczynie! Atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową zlokalizowana w Starej Wsi na rogu ulic Staromiejskiej i Rolniczej. W najbliższym otoczeniu znajdują się działki niezabudowane oraz luźna zabudowa jednorodzinna. W bliskiej odległości znajduje się kościół, w odległości 500m szkoła, 900m przedszkole, 450m sklep spożywczy. Niewątpliwym atutem jest również bliskość do centrum Pszczyny i parku. Dojazd do działek drogą asfaltową a następnie utwardzoną drogą gminną.Działka o nr ewidencyjnym 1221/87 o powierzchni 1167m2 posiada nieregularny kształt zbliżony do trapezu. Cena ofertowa działki wynosi 285 000zł. Natomiast działka o numerze 1222/87 w cenie 280 000zł o powierzchni 1097m2 jest prostokątna. Działki nie są ogrodzone. Dostęp do mediów takich jak woda, prąd, kanalizacja i gaz w drodze. Przybliżone wymiary działek: (użyj formularza kontaktowego) oraz 23/47/24/48. Szczegóły oferty w biurze.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 16077)

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
6200000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji dwie działki o łącznej powierzchni 2,58 ha z MPZP. Działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z towarzyszącymi usługami. MPZP ustala typ zabudowy jednorodzinnej w formie budynków wolnostojących i bliźniaczych lub małych domków mieszkalnych. Powierzchnia biologicznie czynna działek nie może być mniejsza niż 70%. Wysokość zabudowy od poziomu gruntu do najwyższego punktu budynku do 11m. Dachy o spadku 25 stopni - 45 stopni. Działki znajdują się w odległości około 800 m od trasy ekspresowej nr S-7 Warszawa - Kraków. Dojazd do Al. Krakowskiej drogą asfaltową około 900 m.Zapraszam serdecznie na prezentację.PodstawoweCena : 6 200 000 PLNPowierzchnia : 25 800,00 mkw.PodstawoweOgrodzenie : BrakSzerokość działki : 50,00Długość działki : 516,00Kształt działki : ProstokątDziałka narożna : NiePrzeznaczenie : mieszkaniowo-usługoweStan prawnyAktualne pozwolenie na budowe : NieMożliwość podziału : TakMiejscowy plan zagosp. : TakStudium : NieWarunki zabudowy : NieWarunki handloweCena m2 : 240,31 PLNMediaGaz : TakCo miejskie : NieNasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność

Działki pod zabudowę mieszkaniową Kłobuck ZAKRZEW!
Działki pod zabudowę mieszkaniową Kłobuck ZAKRZEW!
64000 zł
Kłobuck 30+ kilka dni temu

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek pod zabudowę mieszkaniową w okazyjnej cenie! Rewelacyjna lokalizacja w rejonie zbiornika wodnego Zakrzew umożliwia korzystanie z walorów przyrody oraz zapewnia ciszę i spokój. Tereny posiadają dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa, która pozytywnie wpływa na atrakcyjność i rozwój okolicy. Czas dojazdu do centrum Kłobucka to 2 min, a do centrum Częstochowy to 20 min. Może to również być świetna okazja na lokatę kapitału. Działki na nowo powstających osiedlach często okazują się być bardzo dobrą inwestycją. Działki w cenie już od 80 zł/m² ! Zapraszamy do kontaktu. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Działki pod zabudowę mieszkaniową 86ar na Misztalach
Działki pod zabudowę mieszkaniową 86ar na Misztalach
514560 zł
Jarosław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia8 576
Cena za m²60 zł/m²

Sprzedam działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową w dzielnicy Misztale, przy ul. Dojazdowej (obręb 3). Działki o numerach: 1125 i 1126 łącznie o powierzchni 0.4458 ha oraz 1127 i 1128 łącznie o powierzchni 0.4118 ha Jako dwie odrębne parcele budowlane lub w całości, o łącznej powierzchni 0.8576 ha Działki posiadają drogę dojazdowa (dzialka nr 1122/2) na przeciw budynku ul. Dojazdowa 5, o długości 40m i szerokości 4.5 metra. Wszystkie media w ulicy Dojazdowej. Spokojna i piękna okolica z widokiem na panoramę Jarosławia. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Działki pod zabudowę mieszkaniową k.Kościana
Działki pod zabudowę mieszkaniową k.Kościana
114000 zł
30+ kilka dni temu

Przedmiotem sprzedaży jest jedna z 27 działek budowlanych przeznaczona pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną w miejscowości Bruszczewo pod Śmiglem i Kościanem. Działka posiada nr 272/21 i powierzchnię 600 m2. W galerii oferty  znajduje się mapka z zaznaczonymi działkami- istnieje możliwość zakupu większej/innej niż prezentowana działki. Metraż oferowanych działek od 600 m2 do 978 m2.Cena każdej z działek 190zł/1 m2. Oferowane nieruchomości wchodzą w skład nowo wydzielonego kompleksu działek. Dla całego terenu wydano Decyzję o warunkach zabudowy, która dopuszcza zabudowę działek z budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. W sąsiedztwie znajdują się nowe domy i powstają kolejne. UWAGA: działki przekreślone są sprzedane! Działki położone są w okolicy lasu. Bruszczewo to piękna miejscowość w gminie Śmigiel, w powiecie kościańskim oferująca mieszkańcom spokój, bliskość natury, przy jednoczesnym dostępie do rozbudowanej infrastruktury drogowej- 5 minut drogi do węzła S5 relacji Poznań-Wrocław ( wlot w Śmiglu), skąd dojazd trasą S5 do Poznania zajmuje ok. 30 min. i ok. 15 min trasą S5 do Leszna. Do Śmigla jest zaledwie 4 km, a do Kościana 12 km. Działka skomunikowana z koleją -dworzec w Starym Bojanowie i Przysiece Starej. Położona jest w dogodnym miejscu- niedaleko szkoła, przychodnia, sklepy ,w tym wielkopowierzchniowe, a także liczne miejsca rekreacyjne. -media: prąd, woda  -powierzchnia działki 600 m2-kształt prostokąta, wymiary: 20m x 30 m -budowa w oparciu o warunki zabudowy ze zbiornikiem bezodpływowym na ścieki cena działki 272/21 wynosi 190 zł /1 m2 Zapraszam do kontaktu. Telefon: 6.9.3.-8.2.9.-3.0.7 lub 6.0.9.-4.1.0-6.7.4 Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Działki pod zabudowę mieszkaniową - Czempiń
Działki pod zabudowę mieszkaniową - Czempiń
102000 zł
Czempiń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia510
Cena za m²200 zł/m²

Zapraszamy do zakupu działek położonych w rejonie ulic Stęszewskiej i Strzeleckiej w Czempiniu! Zaledwie kilkaset metrów od centralnego punktu miasta - rynku. Oferta ta jest idealna dla osób, które planują rozpoczęcie budowy domu w ciągu kilku najbliższych lat.UWAGA: w galerii oferty znajduje się mapka z zaznaczonymi do sprzedaży działkami - działki przekreślone są sprzedane! Metraże oferowanych działek od 510 m2 do 671 m2. Wjazd od ulicy Stęszewskiej.Oferowane nieruchomości wchodzą w skład nowo wydzielonego kompleksu działek. Dla całego terenu wydano Decyzję o Warunkach Zabudowy, która dopuszcza zabudowę działek budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Działki nie są uzbrojone. Do czasu uzbrojenia terenu w sieć wodociągowo-kanalizacyjną dopuszcza się zastosowanie własnego ujęcia wody (studnia) oraz szamba.UWAGA: posiadamy również 3 ostatnie działki ze starego podziału, z wjazdem od ul. Towarowej. Metraże działek to: 710, 732, 1098 m2. Cena 150 zł / 1m2. Mapka tych działek znajduje się w galerii oferty oznaczona opisem TOWAROWA.Okolica, w której znajdują się działki charakteryzuje się zabudową niską, dostępem do infrastruktury miasta, dostępem do środków komunikacji (PKP ok. 1 km), dostępem do placówek oświatowych (szkoła podstawowa ok. 1 km). Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują wygodnej lokalizacji pod dom. W swojej ofercie posiadamy też inne działki w Czempiniu (różne metraże i lokalizacje) - polecamy!Koszty współpracy z biurem nieruchomości ponosi strona Sprzedająca.Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działki pod zabudowę mieszkaniową - os. Słoneczne
Działki pod zabudowę mieszkaniową - os. Słoneczne
517500 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 150
Cena za m²450 zł/m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w prestiżowej okolicy ul. Traugutta.Nieruchomość posiada odstęp do drogi publicznej. Plan zagospodarowania przewiduję zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (jednorodzinną/bliźniaczą/szeregówki). W sąsiedztwie nowa zabudowa willowa. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Skórka działki pod zabudowę mieszkaniową szeregową
Skórka działki pod zabudowę mieszkaniową szeregową
53550 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia357
Cena za m²150 zł/m²

SKÓRKA GMINA KRAJENKA POWIAT ZŁOTOWSKI WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE Zgodnie z Uchwałą Nr 21/01 Rady Miejskiej w Krajence z dnia 27 czerwca 2001 r. w sprawie zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego wsi Skórka w gminie Krajenka -dla terenu 2M zabudowa jednorodzinna zwarta (szeregowa) lub kamieniczki -może być realizowany wyłącznie budynek mieszkalny -do 3 kondygnacji i do 12,0 m od poziomu terenu -maksymalna powierzchnia zabudowy dla terenu 2 M do 30% całkowitej powierzchni działki -tereny biologicznie czynne trwale pokryte roślinnością winne stanowić min 10% całkowitej powierzchni działki 163/138- 357 m2, - 2M 163/139- 357m2, - 2M 163/140- 630m2, - 2M 163/119- 595m2,- 2M 163/118- 355m2,- 2M 163/111- 354m2, - 2M 163/112- 606m2, - 2M cena brutto

Sprzedam działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Giełczynie
Sprzedam działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Giełczynie
129000 zł
Łomża 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²129 zł/m²

Sprzedam działki budowlane (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) w Giełczynie. Działki są świetne usytułowane na niewielkim wzniesieniu pod lasem. Działki są w kształcie prostokata, gdzie front dzialki jest od 35-38m. Istnieje wiec możliwość budowy domow dwulokalowych (blizniakow). Funkcjonalnosc jak też rozmieszczenie budynkow na dzialkach z tak szerokim frontem jest niespotykana. Jest to po prostu swietne miejsce do zamieszkania. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, udziele wszelkich informacji. Kontakt 736x067x068

Działki budowlane 6 ha pod zabudowę mieszkaniową
Działki budowlane 6 ha pod zabudowę mieszkaniową
960000 zł
Sejny 25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia59 709
Cena za m²16.08 zł/m²

Nieruchomość składa się z 41 działek w tym pod zabudowę mieszkaniową 37 oraz cztery na drogi wewnętrzne o łącznej powierzchni 59709 m2.Cztery działki o powierzchni od 2500m2 do 4500 m2, pozostałe po około 1100 m2. Kształty działek prostokątne o regularnych wymiarach.Media w drodze 252/1 oraz w drodze gminnej.Obszar objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną.

Działki pod zabudowę mieszkaniową k. Kościana -1 z 27 działek
Działki pod zabudowę mieszkaniową k. Kościana -1 z 27 działek
11400000 zł
Śmigiel 30+ kilka dni temu

Przedmiotem sprzedaży jest jedna z 27 działek budowlanych przeznaczona pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną w miejscowości Bruszczewo pod Śmiglem i Kościanem. Działka posiada nr 272/21 i powierzchnię 600 m2.W galerii oferty znajduje się mapka z zaznaczonymi działkami- istnieje możliwość zakupu większej/innej niż prezentowana działki. Metraż oferowanych działek od 600 m2 do 978 m2.Cena każdej z działek 190zł/1 m2.Oferowane nieruchomości wchodzą w skład nowo wydzielonego kompleksu działek. Dla całego terenu wydano Decyzję o warunkach zabudowy, która dopuszcza zabudowę działek z budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. W sąsiedztwie znajdują się nowe domy i powstają kolejne. UWAGA: działki przekreślone są sprzedane!Działki położone są w okolicy lasu. Bruszczewo to piękna miejscowość w gminie Śmigiel, w powiecie kościańskim oferująca mieszkańcom spokój, bliskość natury, przy jednoczesnym dostępie do rozbudowanej infrastruktury drogowej- 5 minut drogi do węzła S5 relacji Poznań-Wrocław ( wlot w Śmiglu),skąd dojazd trasą S5 do Poznania zajmuje ok. 30 min. i ok. 15 min trasą S5 do Leszna.Do Śmigla jest zaledwie 4 km, a do Kościana 12 km. Działka skomunikowana z koleją -dworzec w Starym Bojanowie i Przysiece Starej. Położona jest w dogodnym miejscu- niedaleko szkoła, przychodnia, sklepy ,w tym wielkopowierzchniowe, a także liczne miejsca rekreacyjne.-media: prąd, woda -powierzchnia działki 600 m2-kształt prostokąta, wymiary: 20m x 30 m -budowa w oparciu o warunki zabudowy ze zbiornikiem bezodpływowym na ściekicena działki 272/21 wynosi 190 zł /1 m2Zapraszam do kontaktu. Telefon: 6.9.3.-8.2.9.-3.0.7 lub 6.0.9.-4.1.0-6.7.4Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Działka 19385m2 podzielona na mniejsze budowlane. Sprzedaz w calosci
Działka 19385m2 podzielona na mniejsze budowlane. Sprzedaz w calosci
3099000 zł
7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia19 385
Cena za m²159.87 zł/m²

Sprzedam działkę o powierzchni 19385m2 z której wydzielona jest droga wewnętrzna o szerokości 10m2 281/7 o pow. 2124m2 wyko-rytowana i utwardzona tłuczniem oraz 10 działek po: 281/2-996m2 pod zabudowę mieszkaniową; 281/3-1000m2 pod zabudowę mieszkaniową 281/4-1000m2 pod zabudowę mieszkaniową 281/5-1000m2 pod zabudowę mieszkaniową 281/6-984m2 pod zabudowę mieszkaniową 281/8-992m2 pod zabudowę mieszkaniową 281/9-992m2 pod zabudowę mieszkaniową 281/10-992m2 pod zabudowę mieszkaniową 281/11-992m2 pod zabudowę mieszkaniową 281/12-975m2 pod zabudowę mieszkaniową 281/13-7338m2 częściowo obszar zabudowy mieszkaniowej, częściowo poza obszarem planu zagospodarowania przestrzennego Sprzedaż w całości!!! Na każdej z działek plan zagospodarowania pozwala pobudować bliźniaka i podzielić na osobne działki a co za tym idzie jest to idealna oferta na lokatę kapitału, bądź firmy deweloperskiej. Działka znajduje się przy drodze głównej z dostępem do wszystkich mediów. W niedalekiej odległości szkoła,sklepy,urząd gminy i najważniejsze-trasa S8 z szybkim dojazdem do Warszawy(25minut) oraz Kolej Mazowiecką oddaloną 2500m (Stacja Klembow

Sprzedam działkę  inwestycyjną.. jest w Rzgowie ul.Reja16631m mieszkan
Sprzedam działkę inwestycyjną.. jest w Rzgowie ul.Reja16631m mieszkan
2660690 zł
Rzgów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia16 631
Cena za m²159.98 zł/m²

Sprzedam działkę 16631m, pod zabudowę mieszkaniowo-usługowo- inwestycyjną , szerokość działki 58m, długość 287m.W pobliżu centrum handlowe Ptak oraz węzeł autostrady S8. Numer działki 284, działka jest w kształcie prostokąta.Przód działki na długości około 70m przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, reszta pod zabudowę usługowo produkcyjną

Sprzedam działkę inwestycyjną Rzgów ul Reja 16631m
Sprzedam działkę inwestycyjną Rzgów ul Reja 16631m
266000000 zł
Rzgów 30+ kilka dni temu

Sprzedam działkę inwestycyjną Rzgów ul Reja,pod zabudowę mieszkaniowo usługowo inwestycyjną . Szerokość działki 58, długość 287. W pobliżu centrum handlowe Ptak i węzeł autostrady S8.Numer działki 284, działka jest w kształcie prostokąta.Przód działki od ulicy)przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową ,reszta pod zabudowę usługowo produkcyjną.Ogrodzona z jednej strony.

Działka do zabudowy usługowo produkcyjnejw m. Radomicko
Działka do zabudowy usługowo produkcyjnejw m. Radomicko
5 dni plecy
Pow. działki4600
Rodzaj działkiInwestycyjna
SprzedażBez pośredników

Opis ofertyDziałka pod zabudowę usługowo-produkcyjną przy głównej drodze 26 w miejscowości Radomicko, gminiaMaszewo ,nieuzbrojona, z możliwością przekształcenia w działkę pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia: 46 ar. Numer działki: 179. Teren pod zabudowę: 100 % Dojazd: Bezpośredni W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Na sprzedaż działka w Namysłowie
Na sprzedaż działka w Namysłowie
105000 zł
Namysłów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²105 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10 arów Teren działki jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Działka budowlana, warunki zabudowy, 1133 m, ul. Rudacka 57
Działka budowlana, warunki zabudowy, 1133 m, ul. Rudacka 57
550000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 133
Cena za m²485.44 zł/m²

Sprzedaż bezpośrednia. Niezabudowana działka otoczona zielenią i naturą. W bezpośrednim otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny niezabudowane, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Około 300 metrów od działki znajduje się przystanek autobusowy MZK, szkoła. Uzbrojenie dostępne: - elektroenergetyczne - wodociągowe - kanalizacyjne - gazowe Działka ma kształt prostokąta i powierzchnię 1133 metry kwadratowe. Cześć działki jest objęta miejscowym planem zagospodarowania (część poza linią zabudowy). Cześć, na której może stać budynek nie jest objęta planem i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy.

Działka Strzegom
Działka Strzegom
117000 zł
Strzegom 30+ kilka dni temu
Powierzchnia805

DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ W DWÓCH LOKALIZACJACH - BLISKO CENTRUM ORAZ NA OBRZEŻACH STRZEGOMIA. DZIAŁKA BLIŻEJ CENTRUM POSIADA DODATKOWO FUNKCJĘ MIESZKANIOWĄ WIELORODZINNĄ. CENA 145 ZŁ/M2. Do sprzedania działki pod zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną o pow. 1157m2, 1357 m2 oraz 1804 m2 położone są blisko centrum Strzegomia i posiadają dostęp do sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej blisko granicy działek. Dojazd drogą asfaltową. Kolejne działki usytuowane na obrzeżach w kierunku Morawy przeznaczone są w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną o pow. od 8 do 11 arów. Dostępne media: sieć kanalizacyjna do pierwszej z działek około 20 m, sieć wodociągowa zaprojektowana, czeka na realizację. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Sokolniki Las pod osiedle domów jednorodzinnych
Sokolniki Las pod osiedle domów jednorodzinnych
3500000 zł
30 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia22 500
Cena za m²155.56 zł/m²

Ogłoszenie Sprzedaży Działki w Sokolnikach Las pod zabudowę osiedla domów jednorodzinnych Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 22 436m² (bez dróg dojazdowych19 495m², przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja: Sokolniki Las. Działka położona jest na gruntach ornych V klasy, z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, teren ten jest przeznaczony pod zabudowę usługową oraz zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 51*******83.

Atrakcyjna działka pod budowę blisko lasu
Atrakcyjna działka pod budowę blisko lasu
71000000 zł
30+ kilka dni temu

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Idealna lokalizacja pod budowę wymarzonego domu dla osób poszukujących ciszy i bliskości z naturą, a zarazem ceniących sobie niedalekie położenie od miasta.Przestronna działka pod zabudowę o powierzchni 1354 m2 (nr działki 406/61) o regularnym kształcie prostokąta. Pełne uzbrojenie przy działce, tj.: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Udział w drodze dojazdowej związany z własnością nieruchomości. Bardzo atrakcyjne położenie działki. Tuż obok działki znajduje się las, a w niedalekiej odległości jezioro Lusowskie. Dostęp do drogi od południowej granicy działki, co sprzyja zastosowaniu fotowoltaiki. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Wszystkich zainteresowanych kupnem zapraszam do kontaktu. Więcej szczegółowych informacji udzielę osobiście. Oferta sprzedaży prywatna, bez pośredników.Pośrednikom serdecznie dziękuję.

Bieruń Śląsk Działka pod zabudowę mieszkaniową 841 m2
Bieruń Śląsk Działka pod zabudowę mieszkaniową 841 m2
200000 zł
Bieruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia841
Cena za m²237.81 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchnia 841 m2 w Bieruniu Nowym. Numer działki: 2746/23. Wymiary działki: ok 34 x 25 m. Typ działki: budowlana, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka położona w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, teren płaski, w otoczeniu nowa zabudowa jednorodzinna. Działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej ul. Bohaterów Westerplatte, w cenie współudział w drodze wewnętrznej. Działka bez uzbrojenia (media gaz, prąd, woda oraz kanalizacja dostępne w drodze). Odległość od miast: Oświęcim - 6km, Tychy - 15km, Katowice - 30km , Pszczyna – 20km. Proszę o kontakt telefoniczny.

działka na sprzedaż Lubiatowo RUMIANKOWA 1840 m2
działka na sprzedaż Lubiatowo RUMIANKOWA 1840 m2
539000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaLubiatowo, RUMIANKOWA
Cena539 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Forma własnościWłasność

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ / USŁUGOWĄ /LETNISKOWĄ OPIS: Działka o powierzchni 1840 m2 zlokalizowana jest w Lubiatowie przy ul. Rumiankowej. UCHWAŁA NR XL/261/17 RADY GMINY CHOCZEWO, zgodnie z którym działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zabudowę letniskową (rekreacji indywidualnej) oraz zabudowę usługową, bez ustalania proporcji pomiędzy funkcjami. Zgodnie z planem powierzchnia zabudowy wynosi 20%, maksymalna wysokość 10,5m. Działka w kształcie prostokąta, front działki o szerokości 32m, zaś długość działki 57,5m co daje duże możliwości zabudowy. LOKALIZACJA: - Lubiatowo ul. Rumiankowa - Plaża 2,5 km MEDIA: - woda, prąd na działce CENA: 539 000 PLN. KONTAKT: Mateusz Wojciechowski telefon 509pokaż telefon. Numer oferty: P103386Nr licencji zawodowej: 17557

Duża działka mieszkaniowa pod Warszawą
Duża działka mieszkaniowa pod Warszawą
20000000 zł
30+ kilka dni temu

Działka 5 hektarów usługowa pod Warszawą. Teren jest zlokalizowany w Słominie koło Magdalenki w gminie Raszyn powiecie Pruszkowskim. W sąsiedztwie zabudowa bliźniacza i szeregowa. Nowe osiedle Novisy. Teren zlokalizowany jest w pobliżu Al.krakowskiej, ok. 500m od węzła wjazdowego na S8.Prawo miejscowe planuje na tym obszarze zabudowę mieszkaniową przeznaczoną pod zorganizowaną działalność inwestycyjną i różne formy zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Ustalenia:- śr. min. pow. działki pod zabudowę mieszkaniową 1000m2- min. pow. działki pod zabudowę bliźniaczą 500m2- min. pow. działki pod zabudowę szeregową z jednym lokalem mieszkalnym 250m2- zachowanie min. 50% pow. biologicznie czynnej na działce- max. wysokość zabudowy to 3 kondygnacjeZakazy:- plan wyklucza lokowanie stacji paliw, handlu hurtowego, obsługi technicznej pojazdów, placów składowych, Inwestor przed oddaniem obiektów do użytkowania musi wyposażyć je w infrastrukturę tech. związaną z zaopatrzeniem w wodę oraz odprowadzeniem ścieków i wód deszczowych.

Kietrz - działka budowlana o powierzchni 747 mkw
Kietrz - działka budowlana o powierzchni 747 mkw
45000 zł
Kietrz 30+ kilka dni temu
Pow. działki747
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażPośrednik
Zainteresowanie ofertą

Przedstawiamy Państwu działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka jest ogrodzona. W drodze obok działki jest wodociąg, internet oraz energia elektryczna.

Duża działka budowlana z możliwością podziału
Duża działka budowlana z możliwością podziału
265000 zł
7 dni plecy

SPRZEDAŻKategoria: Działka pod zabudowę jednorodzinnąLokalizacja: SkorzynicePowierzchnia terenu: 50 arNAJWIĘKSZE ZALETY! Duża powierzchniaAtrakcyjna lokalizacjaPod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz działalność Na sprzedaż duża działka budowlana o pow.50 ar. Teren jest przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową oraz pod działalność.Położenie działki jest bardzo atrakcyjne, dające możliwość wybudowania domu na terenie gdzie nie będzie w pobliżu sąsiadów.Dojazd do działki drogą asfaltową. W drodze biegnącej wzdłuż działki znajduje się woda oraz prąd.Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze działki budowlane..Cena działki 50 ar 265 000.pln z możliwością negocjacjiCena działek przy podziale 7000 pln za ar. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji. Kontakt:HomeMaxUl. Skarbowa 1Legnica 59-220tel 533 185 759Tel: 794 369 869 Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Rafał Borsuk533 185 759

Działki pod zabudowę jednorodzinną i usługową
Działki pod zabudowę jednorodzinną i usługową
99740 zł
30+ kilka dni temu

Oferta dla dewelopera lub dla osób planujących budowę domuKompleks siedmiu działek pod zabudowę mieszkaniową i dwóch pod zabudowę usługową z MPZP położonych w Puszczy Mariańskiej przy ul. Wrzosowej, o łącznej powierzchni 8773 m2.Przeznaczenie: 20 MN pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (działki o nr: 34/5-34/10) oraz 1U pod zabudowę usługową (34/11) zgodnie z MPZP nr VIII/36/2011 z 2011 r.Media: - prąd- wodociąg- telekomunikacjaPołożenie:3,6 km od stacji Kolei Mazowieckich Radziwiłłów Maz.1,4 km od centrum Puszczy Mariańskiej, infrastruktury handlowej, instytucji gminnych, NFZ, szkoły, restauracji, poczty, DPD itd. #nie pobieram prowizji od nabywcy tej nieruchomości#współpracuję

Działki pod zabudowę jednorodzinną i usługową
Działki pod zabudowę jednorodzinną i usługową
99740 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 000
Cena za m²99.74 zł/m²

Oferta dla dewelopera lub dla osób planujących budowę domu Kompleks sześciu działek pod zabudowę mieszkaniową i dwóch pod zabudowę usługową z MPZP położonych w Puszczy Mariańskiej przy ul. Wrzosowej, o łącznej powierzchni 8773 m2. Przeznaczenie: 20 MN pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (działki o nr: 34/5-34/10) oraz 1U pod zabudowę usługową (34/11) zgodnie z MPZP nr VIII/36/2011 z 2011 r. Media: - prąd - wodociąg - telekomunikacja Położenie: 3,6 km od stacji Kolei Mazowieckich Radziwiłłów Maz. 1,4 km od centrum Puszczy Mariańskiej, infrastruktury handlowej, instytucji gminnych, NFZ, szkoły, restauracji, poczty, DPD itd.  #nie pobieram prowizji od nabywcy tej nieruchomości #współpracuję

Działka
Działka
99740 zł
20 dni plecy
Powierzchnia1000

Oferta dla dewelopera lub dla osób planujących budowę domu Kompleks sześciu działek pod zabudowę mieszkaniową i dwóch pod zabudowę usługową z MPZP położonych w Puszczy Mariańskiej przy ul. Wrzosowej, o łącznej powierzchni 8773 m2. Przeznaczenie: 20 MN pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (działki o nr: 34/5-34/10) oraz 1U pod zabudowę usługową (34/11) zgodnie z MPZP nr VIII/36/2011 z 2011 r. Media: - prąd - wodociąg - telekomunikacja Położenie: 3,6 km od stacji Kolei Mazowieckich Radziwiłłów Maz. 1,4 km od centrum Puszczy Mariańskiej, infrastruktury handlowej, instytucji gminnych, NFZ, szkoły, restauracji, poczty, DPD itd. #nie pobieram prowizji od nabywcy tej nieruchomości #współpracuję

Sprzedam działkę budowlano-usługową
Sprzedam działkę budowlano-usługową
1130000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 941
Cena za m²190.2 zł/m²

Dzień dobry, Mam do sprzedania działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną, zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z zabudową usługową, obiekty produkcyjne składy i magazyny z zabudową usługową. Powierzchnia działki to 5941 m2 w Łobzowie Zapraszam do kontaktu

Sprzedam działki od 0,1501ha do 0,2280ha, Majdan Górny
Sprzedam działki od 0,1501ha do 0,2280ha, Majdan Górny
106810 zł
Tomaszów Lubelski 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 501
Cena za m²71.16 zł/m²

Sprzedam niezabudowane działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową wraz z udziałem w działce przeznaczonej pod drogę wewnętrzną dojazdową w miejscowości Majdan Górny, gm. Tomaszów Lubelski, ul. Polesie. Działki o powierzchni od 0,1501ha do 0,2280ha (podana cena dotyczy najmniejszej działki). Więcej informacji pod numerem telefonu: 69*******58.

działka na sprzedaż Rzekuń Bema 959 m2
działka na sprzedaż Rzekuń Bema 959 m2
191800 zł
30+ kilka dni temu
Lokalizacjamazowieckie, Rzekuń, Bema
Cena191 800 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkikwadrat

Sprzedam działkę (nr 541/24), o powierzchni: 9,59 a (959 m2) w miejscowości Rzekuń, ul.Bema (przy skrzyżowaniu z ul. Ks. Skłodowskiego). Działka położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z oznaczeniem MN - z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Uzupełniające przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi. Teren działki jest suchy, płaski i przylegający do drogi dwiema krawędziami. Działka stanowi atrakcyjne miejsce pod zabudowę mieszkaniową jak również inwestycję usługową. Istnieje również możliwość zakupu sąsiadującej działki o numerze: 541/25 - powierzchnia działki: 15.71 a (1571 m2). Kontakt: Adam Zakrzewski tel: 884pokaż telefon adamzkskontaktuj się Numer oferty: 38891/3186/OGS

Działka Sokolniki Las
Działka Sokolniki Las
243000 zł
30 dni plecy
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia1 500
Cena za m²162 zł/m²

Ogłoszenie Sprzedaży Działki w Sokolnikach Las Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 1500m² oraz działek o powierzchni od 800m² do 1800m², przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Cena działki (1500m²) wynosi 243 000zł. Lokalizacja: Sokolniki Las. Działka położona jest na gruntach ornych V klasy, z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, teren ten jest przeznaczony pod zabudowę usługową oraz zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 51*******83. Nie zwlekaj – ta oferta może być idealna dla Ciebie!

Działka rolno-budowlana przy lesie Żory
Działka rolno-budowlana przy lesie Żory
1670000 zł
Żory 30+ kilka dni temu
Powierzchnia6569

GRATKA DLA INWESTORA ŻORY OSINY / BARANOWICE DZIAŁKA BUDOWLANA W 50% ORAZ CZĘŚCIOWO DO PRZEKSZTAŁCENIA NA TERENY BUDOWLANE POŁOŻONA BLISKO DWUPASMÓWKI TZW. WIŚLANKI. Powierzchnia działki: 0.6569 ha, z czego ok.2680 m2 (50 %) to część pod zabudowę mieszkaniową Oferujemy do sprzedaży działkę w połowie budowlaną, położoną w Żorach, Osiny / Baranowice, o powierzchni 6569m2 ha. Część pod zabudowę mieszkaniową stanowi ok. 2680 m2 - ok. 50%. Położona blisko dwupasmówki tzw.Wiślanki. Gratka dla Inwestora. Działka z możliwością zabudowy jedno lub wielorodzinnej. Część budowlana stanowi 2680 m2. Częściowo działka do przekształcenia na tereny budowlane. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego część budowlana działki została oznaczona symbolem: MN - co oznacza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Przeznaczenie dopuszczalne dla terenu MN: - małe domy mieszkalne zawierające do 6 mieszkań włącznie Kształt działki: nieregularny prostokąt Wymiary działki: ok. 57 m x 115 m Wymiary działki z częścią pod zabudowę : ok.30 m x 94 m Dostępne media: - energia elektryczna, - wodociąg, - gazociąg, - dojazd drogą asfaltową gminną Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji, w pobliżu infrastruktura, węzęł komunikacyjny. Zachęcamy do bezpłatnej prezentacji! GRATKA DLA INWESTORA! KONIECZNIE ZOBACZ! NIE CZEKAJ AŻ KONKURENCJA BĘDZIE PIERWSZA! WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW OFERTY W BIURZE POD NR TELEFONU   LUB   . ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! Pomagamy w formalnościach kredytowych, dobieramy dla Państwa najodpowiedniejszą ofertę kredytu. Jesteśmy z Państwem od początku transakcji do samego przekazania nieruchomości.

Atrakcyjna działka pod budowę domu blisko lasu
Atrakcyjna działka pod budowę domu blisko lasu
67500000 zł
30+ kilka dni temu

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Idealna lokalizacja pod budowę wymarzonego domu dla osób poszukujących ciszy i bliskości z naturą, a zarazem ceniących sobie szybki dojazd do Poznania (22 km). Przestronna działka pod zabudowę o powierzchni 1354 m2 (nr działki 406/61) o regularnym kształcie prostokąta. Pełne uzbrojenie przy działce, tj.: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Udział w drodze dojazdowej związany z własnością nieruchomości. Bardzo atrakcyjne położenie działki. W bliskiej okolicy znajduje się Przedszkole, Szkoła podstawowa, liczne sklepy. Tuż obok działki znajduje się las, a w niedalekiej odległości jezioro Lusowskie. Dostęp do drogi od południowej granicy działki, co sprzyja zastosowaniu fotowoltaiki. Działka znajduje się w kompleksie nielicznej, przestronnej zabudowy jednorodzinnej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Sprzedający rozważy możliwość zamiany rzeczonej działki budowlanej na lokal mieszkalny w Poznaniu wraz z dopłatami. Wszystkich zainteresowanych kupnem zapraszam do kontaktu. Więcej szczegółowych informacji udzielę osobiście.:605 323 380 lub570 599 960Oferta sprzedaży prywatna, bez pośredników.Pośrednikom serdecznie dziękuję.

Atrakcyjna działka pod budowę domu blisko lasu
Atrakcyjna działka pod budowę domu blisko lasu
675000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 354
Cena za m²498.52 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Idealna lokalizacja pod budowę wymarzonego domu dla osób poszukujących ciszy i bliskości z naturą, a zarazem ceniących sobie szybki dojazd do Poznania (22 km). Przestronna działka pod zabudowę o powierzchni 1354 m2 (nr działki 406/61) o regularnym kształcie prostokąta. Pełne uzbrojenie przy działce, tj.: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Udział w drodze dojazdowej związany z własnością nieruchomości. Bardzo atrakcyjne położenie działki. W bliskiej okolicy znajduje się Przedszkole, Szkoła podstawowa, liczne sklepy. Tuż obok działki znajduje się las, a w niedalekiej odległości jezioro Lusowskie. Dostęp do drogi od południowej granicy działki, co sprzyja zastosowaniu fotowoltaiki. Działka znajduje się w kompleksie nielicznej, przestronnej zabudowy jednorodzinnej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Sprzedający rozważy możliwość zamiany rzeczonej działki budowlanej na lokal mieszkalny w Poznaniu wraz z dopłatami. Wszystkich zainteresowanych kupnem zapraszam do kontaktu. Więcej szczegółowych informacji udzielę osobiście.Telefon: (użyj formularza kontaktowego) lub (użyj formularza kontaktowego) Oferta sprzedaży prywatna, bez pośredników.

Raszowa pod Lubinem ,działki budowlane 10 ar każda
Raszowa pod Lubinem ,działki budowlane 10 ar każda
90000 zł
Lubin 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²90 zł/m²

Mam do sprzedania 2 działki , każda 10 arów.Prąd na granicy działki, woda w działce. Dojazd drogą asfaltową.Warunki zabudowy określone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.Jedna działka -90 000 zł

Działka pod zabudowę
Działka pod zabudowę
1200000 zł
Grudziądz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia10 000
Cena za m²120 zł/m²

Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową lub inną. Powierzchnia 10000 m2 działka umiejscowiona jest przy ulicy JAWOROWEJ -Świerkocin numer działki 331 druga działka 332 działki przylegają do siebie.W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Sprzedam działki
Sprzedam działki
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 700
Cena za m²147.06 zł/m²

Sprzedam działki oznaczona kolorem o pow. 2 x. 850m 2 pod zabudowę mieszkaniową przy ul.Winogronowej w Strzegomiu. Pełne uzbrojenie .Cena 250 000,0PLN. tel.6********73

działka na sprzedaż Kępa 3836 m2
działka na sprzedaż Kępa 3836 m2
575400 zł
Kępa 30+ kilka dni temu
LokalizacjaKępa
Cena575 400 zł
Rodzaj działkiinna
Forma własnościwłasność

ATRAKCYJNE DZIAŁKI POD ZAUDOWĘ MIESZKANIOWĄ Atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej szeregowej i bliźniaczej. LOKALIZACJA: Działki zlokalizowane są w miejscowości Kępa, pod Szamotułami W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa bliźniacza i jednorodzinna oraz inne działki przeznaczone pod zabudowę deweloperską bliźniaczą. OPIS: Nieruchomość składająca się z 4 działek o pow. ok 935m2, 938 m2, 941 m2 i 1022 m2. Łącznie 3836 m2. Teren jest objęty planem miejscowym. Plan miejscowy przewiduje w tym rejonie zabudowę mieszkaniową z 30% powierzchnią zabudowy. Działka w całości jest świetną ofertą dla dewelopera pod małą inwestycję mieszkaniową. Działki posiadają dostęp do mediów w drodze. Działka posiada dogodny dojazd do centrum Poznania samochodem i pociągiem. Z działki do stacji PKP jest 3km. Do centrum Szamotuł 4km. W Szamotułach mamy liczne sklepy spożywcze, szkoły, kilka przedszkoli, restauracje, basen, przychodnie lekarską oraz tereny leśne i rekreacyjne. FINANSE: Cena: 576 000 PLN ZAPRASZAM DO KONTAKTU: Już dziś umów się na prywatną prezentację nieruchomości! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 7pokaż telefon Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem. Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły. Numer oferty: 2041/2089/OGSNr licencji zawodowej: 19641

Buchcice Koło Tuchowa
Buchcice Koło Tuchowa
7500 zł
14 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²7.5 zł/m²

Do zakupu działki położone w miejscowości Buchcie koło Tuchowa. Działki o pow., ok.10 ar, pod zabudowę mieszkaniową z możliwością działalności usługowej. Dojazd główną drogą asfaltową, media w granicy. Cena 7 500 za 1 ar.

Działki pod dom lub kilka domów
Działki pod dom lub kilka domów
404100 zł
8 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 027
Cena za m²199.36 zł/m²

Działki pod zabudowę mieszkaniową położone w Połomii między domami.Działki o łącznej pow.2027m2 kształt prostokąta o wymiarach około 37x60 wjazd z drogi asfaltowej-powyżej drogi. Działki odsłonięte od drogi wysokimi tujami oraz w tylnej cześci kilkoma drzewami.Media - w drodze prąd i wodociągPlan zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie pod zabudowę zagrodową i mieszkaniową. Powierzchnia zabudowy działki do 45% działki, powierzchnia biologicznie czynna do 45%, wysokość budynków do 12mDziałki dobre pod budowę bliźniaka lub domu z dużym ogrodem. Dodatkowo płatny podatek PCC 2%, koszty notarialne i pośrednictwa.Kontakt: K&P INVEST Nieruchomości tel.(użyj formularza kontaktowego) email: Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

Oferta promocyjna Sprzedam działkę Marszewska Góra
Oferta promocyjna Sprzedam działkę Marszewska Góra
169000 zł
25 dni plecy
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia5 600
Cena za m²30.18 zł/m²

Sprzedam działkę obręb Marszewska Góra. Działka leży na obszarze zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego 01MNL - teren zabudowy letniskowej, częściowo jako teren predysponowany do rozwoju wielofunkcyjnego, tj. pod zabudowę mieszkaniową, usługi, zabudowę letniskową, nieuciążliwe rzemiosło, zabudowę zagrodową i użytki rolne.. Powierzchnia działki 5600 m2. Dojazd do działki od ulicy Żurawiej jest to droga gminna w końcowej fazie droga gruntowa. Więcej informacji przez kontakt telefoniczny.

Radzionków działka budowlana
Radzionków działka budowlana
220000 zł
Radzionków 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia682
Cena za m²322.58 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w Radzionkowie. W planie zagospodarowania przestrzennego działka położona na obszarze przeznaczonym pod zabudowę produkcyjno-usługowo-mieszkaniową. Powierzchni działki 682 m2. Wymiary działki to około 18x38m, Podana cena zawiera udział w drodze wewnętrznej.

Przy Lesie!!
Przy Lesie!!
279000 zł
30+ kilka dni temu

POLECAM działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi Powierzchnia działki 2611m2.Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Kontakt: 661-888-998 Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 18289

Działka budowlana Dębiniec
Działka budowlana Dębiniec
83385 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia981
Cena za m²85 zł/m²

Przedmiotem oferty jest działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w Dębincu o powierzchni 981 metrów kwadratowych . Działka znajduje się przy drodze asfaltowej.Posiadam również inne działki . Pozdrawiam

Działka budowlana w centrum Twardogóry
Działka budowlana w centrum Twardogóry
255500 zł
Twardogóra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia511
Cena za m²500 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Bolesława Krzywoustego nr. działki 5/10 am.25 (tuż przy Rynku). Działka o powierzchni 511 m2 przeznaczona pod zabudowę handlową i mieszkaniową

działka na sprzedaż Olmonty 4400 m2
działka na sprzedaż Olmonty 4400 m2
570000 zł
Olmonty 30+ kilka dni temu
LokalizacjaOlmonty
Cena570 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Na sprzedaż działka o powierzchni 4400 m położona w Olmontach gmina Juchnowiec Kościelny. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania  przestrzennego ( część działki pod zabudowę mieszkaniową , część działki rolnej) Szerokość działki : 37 m Długość działki : 125 m Zapraszam na prezentację. Numer oferty: ARM292308Osoba odpowiedzialna zawodowo: Teresa Siwek

Bieruń Śląsk Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową  1047 m2
Bieruń Śląsk Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową 1047 m2
250000 zł
Bieruń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 047
Cena za m²238.78 zł/m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchnia 1047 m2 w Bieruniu Nowym. Numer działki 2742/20, Położenie - Bieruń Nowy, powiat bieruńsko- lędziński, woj. Śląskie. Działka położona w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, teren płaski, działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 23 x 45m. Typ działki - budowlana, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej ul. Wawelskiej, w cenie współudział w drodze wewnętrznej. Brak uzbrojenia (media tj. gaz, prąd, woda oraz kanalizacja dostępne w sąsiedztwie). Odległość od miast: Oświęcim - 6km, Tychy - 15km, Katowice - 30km , Pszczyna – 20km; Proszę o kontakt telefoniczny.

Filtr