Działki z wydanymi warunkami zabudowy!

Sortowanie:
Znaleziony: 2678 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Sprzedam 2 działki z wydanymi warunkami zabudowy
Sprzedam 2 działki z wydanymi warunkami zabudowy
90000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia900
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam dwie działki po 900m2, z wydanymi warunkami zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Wszystkie media dostępne: gaz, woda, ścieki, energia, światłowód. Działki położone w spokojnej okolicy, blisko drogi Żerków-Mieszków. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Cena podana w ogłoszeniu dotyczy jednej działki.

Działki z wydanymi warunkami zabudowy w Ludwikowie
Działki z wydanymi warunkami zabudowy w Ludwikowie
7464600 zł
10 dni plecy

Ogromna przestrzeń o łącznej powierzchni 75 400 m2. Wydane warunki zabudowy pozwalające na budowę osiedla domów jednorodzinnych, jak również skrywające potencjał dla indywidualnych inwestorów poszukujących działki pod siedlisko otulone lasem i łąkami. Świetna lokalizacja: Ludwikowo - niespełna 16 km od Nowego Dworu Mazowieckiego. Jeżeli szukasz intratnej inwestycji oferującej ogromne możliwości to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Możliwy jest zakup mniejszej liczby działek. Działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy na sprzedażTen ponad 7,5-hektarowy, częściowo zalesiony teren to potencjał, który warto wykorzystać! Działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy stanowią doskonałe okazję jako inwestycja deweloperska. Są atrakcyjne także dla miłośników ciszy, spokoju i piękna przyrody. Dogodny dojazd do działek zapewnia droga asfaltowa, w której dostępne są niezbędne media (woda i prąd). Miejsce to nie posiada Miejscowego Plany Zagospodarowania Przestrzennego, jednak wydane warunki zabudowy pozwalają na zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Wybrane parametry WZ:• Rodzaj zabudowy - mieszkalne jednorodzinne• Funkcja - mieszkaniowa jednorodzinna• Odległość posadowienia od drogi wewnętrznej - linii rozgraniczenia – 6 metrów• Odległość od drogi powiatowej - wjazdowej - 10 metrów• Szerokość elewacji frontowych 12 metrów z tolerancją 20%• Wysokość górnych krawędzi frontowych: dwa typy WZ 3-4 metry i 3,5 -4 metry• Dachy dwuspadowe: dwa typy WZ 20-45 stopni i 30-45 stopni• Wysokość kalenicy: dwa typy WZ 7-8 metrów i 7,5 - 8 metrów• Powierzchnia biologicznie czynna w większości nie jest określona• W kilku przypadkach stosunek nowej zabudowy do powierzchni działki budowlanej 0,12 - 0,30• Energia i wywóz śmieci - umowa• Kanalizacja - szambo szczelne lub oczyszczalnia jeśli spełni przepisy ogólne.Właściciel może zapewnić infrastrukturę: doprowadzenie wody i prądu, przygotowanie szczelnego szamba lub oczyszczalni, ogrodzenie z trzech stron oraz zezwolenie na budowę. W tym przypadku cena za 1 m2 wynosi 160 zł.Ludwikowo - cisza, spokój i niesamowity potencjałLokalizacja to największy atut nieruchomości. Ludwikowo jest wsią usytuowaną w sercu Mazowsza w powiecie płońskim - gmina Joniec. Otoczona przyrodą oferuje idealne warunki dla sielskiego życia z dala od zgiełku miast, ale nadal w pobliżu wygód, które oferują. W promieniu 40 km znajdują się Nowy Dwór Mazowiecki (16 km), lotnisko w Modlinie (20 km), Nasielsk (18 km), Płońsk (20 km) czy Zalew Zegrzyński. Z Warszawą, Ludwikowo dzieli niespełna 57 km.Zapraszam do kontaktu!W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działki z wydanymi warunkami zabudowy!
Działki z wydanymi warunkami zabudowy!
65000 zł
30+ kilka dni temu

Przedmiotem sprzedaży jest sześć wydzielonych działek budowlanych o powierzchni od 1116 m2 do 1756 m2, położone w miejscowości Bruki Unisławskie,gmina Unisław, ok. 5 km od Unisławia, 16 km od Chełmna oraz 24 km od Bydgoszczy.Działki przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. Dla terenu zostały wydane warunki zabudowy.Przy nieruchomości znajduję się przyłącze energetyczne, natomiast przyłącze wodociągowe jest już doprowadzone do każdej z działek. Cicha i spokojna lokalizacja.W pobliżu znajdują się pojedyncze gospodarstwa rodzinne, łąki, pola oraz lasy, sklep spożywczy czy szkoła podstawowa.Główne uwarunkowania techniczne zawarte w warunkach zabudowy: budynek mieszkalny , jednorodzinny, geometria dachu budynku -płaski, jednospadowy, dwuspadowy, czterospadowy lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci dachowych do 45°, powierzchnia zabudowy do 250 m2, szerokość elewacji frontowej max 20 m, wysokość budynku do górnej kalenicy dachu - 9,0 m, maksymalna liczba kondygnacji budynku - II nadziemne, możliwość realizacji poddasza użytkowego w budynku, pokrycie dachu : dachówką , blachą trapezową , papą , blachą , gontem bitumicznym lub blachodachówką o stonowanej kolorystyce.UWAGA !Sprzedawana nieruchomość nie jest ograniczona ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego ! Może ją nabyć każda osoba fizyczna ! Polecam i zachęcam do prezentacji !Istnieje możliwość zakupu działek o kolejnych powierzchniach:1116 m2 - 65.000 zł1184 m2 - 69.000 zł1246 m2 - 72.000 zł1249 m2 - 72.000 zł1416 m2 - 82.000 zł1756 m2 -102.000 zł Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie.Nieodpłatnie pomagam w uzyskaniu kredytu hipotecznego w atrakcyjnych warunkach ! ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Tylko u nas
Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Tylko u nas
78000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 002
Cena za m²77.84 zł/m²

KONTAKT: Marta Wolf Tel. (użyj formularza kontaktowego) Mam przyjemność zaprezentować państwu dwie działki każda po 1000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowane w miejscowości Malachin 3km od miasta Czersk. Dojazd drogą gminną asfaltową ,130 m do działki prowadzi droga polna. Piękna okolica, cisza i spokój ,do najbliższego jeziora z piękną plażą i strzeżonym kąpieliskiem około 7 km. W pobliżu znajdują się zabudowania domów jednorodzinnych. Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu i umówienia prezentacji. KONTAKT Marta Wolf Tel. (użyj formularza kontaktowego) Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Tylko u nas
Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Tylko u nas
78000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 002
Cena za m²77.84 zł/m²

KONTAKT: Marta Wolf Tel. (użyj formularza kontaktowego) Mam przyjemność zaprezentować państwu dwie działki każda po 1000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowane w miejscowości Malachin 3km od miasta Czersk. Dojazd drogą gminną asfaltową ,130 m do działki prowadzi droga utwardzona również gminna . Piękna okolica, cisza i spokój ,do najbliższego jeziora z piękną plażą i strzeżonym kąpieliskiem około 7 km. W pobliżu znajdują się zabudowania domów jednorodzinnych. Zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu i umówienia prezentacji. KONTAKT Marta Wolf Tel. (użyj formularza kontaktowego) Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie. Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Sprzedam dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy
Sprzedam dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy
91000 zł
Błonie 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²65 zł/m²

nr. działki 6/14, powierzchnia 0,1435ha -nr. 1 nr. działki 6/15, powierzchnia 0,1394ha - nr. 2 Działki znajdują się w miejscowości Błonie w gminie Skąpe. W niedalekiej odległości znajdują się jeziora : Gryżyna - 5km Niesulice - 9 km Złoty Potok - 12 km Łagów Lubuski - 21km Najbliższe miasta : Świebodzin 16km Zielona Góra 48km Krosno Odrzańskie 27 km Sulechów 26km W oddalonym o 16 km Świebodzinie, znajduję się wjazd na drogę S3. W odległości około 28 km od miejscowości Błonie , znajduję się wjazd na autostradę A2 ( węzeł Jordanowo) Media : prąd, woda w drodze wewnętrznej Droga wewnętrzna utwardzona, teren ogrodzony Działki sprzedawane są z udziałem w drodze wewnętrznej. Cena za metr kwadratowy 65 zł

Piękne działki z wydanymi warunkami zabudowy - Nowy Sumin
Piękne działki z wydanymi warunkami zabudowy - Nowy Sumin
60345 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 341
Cena za m²48 zł/m²

Sprzedam trzy działki rolno-budowlane w pięknej lokalizacji, w otoczeniu jezior, blisko lasu, w miejscowości Nowy Sumin - ok. 2,5 km od Cekcyna i ok. 9 km od Tucholi. Działki znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym. Na każdą z działek zostały wydane warunki zabudowy. DZIAŁKA 18/2 - 1608 m2 (58 zł/m2) - na działce prąd - bezpośredni dostęp do utwardzonej drogi gminnej - jeden bok działki ogrodzony siatką DZIAŁKA 31/3 - 1117 + 224 m2 droga wewn. - udziały w prawie do działki stanowiącej drogę wewnętrzną (48 zł/m2) DZIAŁKA 31/4 - 1304 + 224 m2 droga wewn. - udziały w prawie do działki stanowiącej drogę wewnętrzną (48 zł/m2) Kontakt telefoniczny - 88*******52

Sprzedam działki z wydanymi warunkami zabudowy Radawiec Duży
Sprzedam działki z wydanymi warunkami zabudowy Radawiec Duży
210000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 573
Cena za m²150 zł/m²

Witam. Oferuję na sprzedaż bardzo ładne działki położone w Radawcu Dużym. Działki posiadają wydane warunki zabudowy (budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą). Działki są podzielone. Sąsiedztwo stanowi zabudowa domów jednorodzinnych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do granicy z Lublinem (w zaledwie 5 minut), szybki dojazd do obwodnicy, a jednocześnie mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu na obrzeżach miasta. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia, kościół oraz las. Działki położone są na równym i płaskim terenie. Dostępne media w drodze: energia, elektryczna, gaz, wodociąg gminny, telefon, światłowód. W cenie udział w wewnętrznej drodze. Cena: 150,00 zł/ m2, do negocjacji Powierzchnie działek: Działka nr 2046/4 - 0,1573 ha ( 1573 m2) Działka nr 2046/3 - 0,1571 ha (1571 m2) Działka nr 2046/2 - 0,1450 ha (1450 m2) Działka nr 2046/1 - 0,1546 ha (1546 m2) Ogłoszenie prywatne. Pośrednikom i biurom dziękuje.

Sprzedam działki z wydanymi warunkami zabudowy Radawiec Duży
Sprzedam działki z wydanymi warunkami zabudowy Radawiec Duży
210000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 573
Cena za m²160 zł/m²

Witam. Oferuję na sprzedaż bardzo ładne działki położone w Radawcu Dużym. Działki posiadają wydane warunki zabudowy (budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą). Sąsiedztwo stanowi zabudowa domów jednorodzinnych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do granicy z Lublinem (w zaledwie 5 minut), szybki dojazd do obwodnicy, a jednocześnie mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu na obrzeżach miasta. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia, kościół oraz las. Działki położone są na równym i płaskim terenie. Dostępne media w drodze: energia, elektryczna, gaz, wodociąg gminny, telefon, światłowód. Powierzchnie działek: Działka nr 2046/4 - 0,1573 ha ( 1573 m2) Cena: 251 680 tyś zł Działka nr 2046/5 - 0,2103 ha (2103 m2) - zabudowana budynkiem stanowiącym pół bliźniaka. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony. Pow. użytkowa ok 120m2. Budynek w stanie surowym. Cena: 400 000 tyś zł. Działka nr 2046/3 - 0,1571 ha (1571 m2) - rezerwacja Działka nr 2046/2 - 0,1450 ha (1450 m2) - rezerwacja Działka nr 2046/1 - 0,1546 ha (1546 m2) - rezerwacja. Ogłoszenie prywatne. Pośrednikom i biurom dziękuje.

Działki z wydanymi warunkami zabudowy - w okolicy Siedlec
Działki z wydanymi warunkami zabudowy - w okolicy Siedlec
139000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 210
Cena za m²114.88 zł/m²

Lewalski Bezpieczeństwo-Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż kompleks 10 działek położonych w Przyworach Dużych gmina Domanice. 9 z prezentowanych działek ma powierzchnię 1210m2, ostatnie działka 1510m2. Przybliżone wymiary 38mx32m. Działki posiadają wydaną decyzję o warunkach zabudowy. Media: - woda - prąd - światłowód Prezentowane nieruchomości znajdują się na terenie nowopowstałych budynków jednorodzinnych. Dojazd do działek oświetloną drogą asfaltową następnie drogą polną. Jeżeli szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania z dobrym i szybkim dojazdem do miasta ta propozycja skierowana jest właśnie do CIEBIE. Cena: 139.000 PLN O uroku tej nieruchomości warto przekonać się osobiści. Zadzwoń w celu umówienia prezentacji. Treść powyższego ogłoszenia jest tylko informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu KC. Lewalski Bezpieczeństwo-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 58, 08-110 Siedlce. NIP: 876 204 49 16

Sprzedam dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni:
Sprzedam dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni:
91000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 400
Cena za m²60 zł/m²

nr. działki 6/14, powierzchnia 0,1435ha -nr. 1 nr. działki 6/15, powierzchnia 0,1394ha - nr. 2 Działki znajdują się w miejscowości Węgrzynice, w gminie Skąpę. W niedalekiej odległości znajdują się jeziora : Gryżyna - 5km Niesulice - 9 km Złoty Potok - 12 km Łagów Lubuski - 21km Najbliższe miasta : Świebodzin 16km Zielona Góra 48km Krosno Odrzańskie 27 km Sulechów 26km W oddalonym o 16 km Swiebodzinie, znajduję się wjazd na drogę S3. W odległości około 28 km od Węgrzynic , znajduję sie wjazd na autostrade A2 ( węzeł Jordanowo) Media : prąd, woda w drodzę wewnętrznej. Działki sprzedawane są z udziałem w drodzę wewnętrznej. Cena za metr kwadratowy 60 zł Zainteresowanych proszę o kontakt pod numer 78*******86

działki  w GŁOGÓWKU z wydanymi warunkami zabudowy
działki w GŁOGÓWKU z wydanymi warunkami zabudowy
300000 zł
Głogów 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²50 zł/m²
Powierzchnia1300 m²
Typbudowlana

Sprzedam dwie działki w GŁOGÓWKU z wydanymi warunkami zabudowy na nowo powstającym osiedlu w pobliżu las, staw z miejscem rekreacyjnym 1 działka 13 arów Cena 65 tyś.zł 2 działka 17 arów Cena 85 tyś zł telefon 889/150/004

Działki z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy
Działki z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy
149000 zł
Niedrzwica Duża 8 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 020
Cena za m²146.08 zł/m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks czterech działek z wydanymi warunkami zabudowy na sprzedaż, mieszczących się w doskonale skomunikowanej miejscowości Niedrzwica Duża, w gminie Niedrzwica Duża. Oferowane nieruchomości usytuowane są w cichej i spokojnej okolicy, przy ul. Piaskowej.   Działka w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1020 mkw. CENA: 149000,00 PLN, Wymiary: 26m x 40m  Działka w drugiej linii zabudowy o powierzchni 950 mkw. CENA: 149000,00 PLN, Wymiary: 26m x 40m  Działka w trzeciej linii zabudowy o powierzchni 951 mkw. CENA: 149000,00 PLN, Wymiary: 26m x 40m  Działka w czwartej linii zabudowy o powierzchni 1424 mkw. CENA: 169000,00 PLN, Wymiary: 31m x 50m   Nieruchomości powstaną w wyniku podziału geodezyjnego, dojazd od nich zapewnia wydzielona wewnętrzna. Każda z działek posiada wydane warunki zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Jako, że różnią się one parametrami budynków, szczegółowe informacje będą udzielane na spotkaniu, po wcześniejszym umówieniu się.  Dostępne media: woda prąd gaz kanalizacja   Działki mieszczą się w doskonałej lokalizacji, która gwarantuje możliwość obcowania z naturą, a jednocześnie zapewnia swobodny dostęp do niezbędnej infrastruktury i udogodnień. W oddalonym o 950 m centrum miejscowości liczne punkty handlowo-usługowe oraz administracyjne, m.in szkołę podstawową, przedszkole, liczne sklepy, supermarket, ponadto mieści się tu również urząd gminy, gminne centrum sportu, kościół, pralnia, bankomat, stacja paliw i wiele innych. W okolicy znajduje się również stacja kolejowa.  Okolica zachęca do rekreacji i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. W niedalekiej odległości znajduje się łowisko “Nałęcz”, w skład którego wchodzą publiczne stawy oraz altanka z molo. Okoliczny krajobraz uzupełnia malowniczy nurt rzeki Nędznica. W niedalekiej odległości przebiega droga ekspresowa S19, która zapewnia sprawną komunikację w regionie. Dojazd do Lublina potrwa ok. 15 minut.  Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację oferowanego gruntu. Zachęcam również do zapoznania się z innymi działkami na sprzedaż na stronie internetowej Biura:  Opiekun oferty: Anita Górkiewicztelefon: (użyj formularza kontaktowego)e-mail:  

Sprzedam 4 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy
Sprzedam 4 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy
485000 zł
Myślibórz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 117
Cena za m²94.78 zł/m²

Sprzedam piękne 4 duże działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy przy nowopowstałej ulicy Lipiańskiej za al.Jabłonkową i Porzeczkową . Działki w chwili obecnej są oczyszczone z wszelkich niepożądanych dużych zarośli. Teren został zmulczowany przez firmę specjalizującą się w oczyszczaniu terenu . Działki o wymiarach: 1233m2 1280m2 1302m2 1302m2 Woda i prąd w ulicy Lipianskiej. Działki są ulokowane w bardzo spokojnej okolicy w pobliżu szkoła, przedszkole, lasy, jeziora. Blisko węzeł trasy S3 znajdujący się w Renicach, od działek ( ok 5km), w kierunku SZCZECIN ( ok 75) - GORZÓW ok (35km) W planie zagospodarowania przestrzennego ma powstać tam osiedle domów jednorodzinnych. W chwili obecnej są już tam 4 domy wybudowane w sąsiedztwie i powstają kolejne. Link do widoku działek (kopiuj wklej) https://youtu.be/GHIkt_2DIL4?si=h7ACko3X67X07JFh MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY !!! Jeśli nie odbiorę to oddzwonię możliwy również kontakt przez SMS oraz wiadomość OLX Lokalizacja https://maps.app.goo.gl/C4AP37icSypCg2rY7

Sprzedam 4 piękne duże działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy
Sprzedam 4 piękne duże działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy
470000 zł
Myślibórz 10 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 117
Cena za m²91.85 zł/m²

Sprzedam piękne 4 duże działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy oraz wydana promesą przez Enea i Wodociągi,przy nowopowstałej ulicy Lipiańskiej za al.Jabłonkową i Porzeczkową . Działki w chwili obecnej są oczyszczone z wszelkich niepożądanych dużych zarośli. Teren został zmulczowany przez firmę specjalizującą się w oczyszczaniu terenu . Działki o wymiarach: 1233m2 1280m2 1302m2 1302m2 Woda i prąd w ulicy Lipianskiej. Działki są ulokowane w bardzo spokojnej okolicy w pobliżu szkoła, przedszkole, lasy, jeziora. Blisko węzeł trasy S3 znajdujący się w Renicach, od działek ( ok 5km), w kierunku SZCZECIN ( ok 75) - GORZÓW ok (35km) W planie zagospodarowania przestrzennego ma powstać tam osiedle domów jednorodzinnych. W chwili obecnej są już tam 4 domy wybudowane w sąsiedztwie i powstają kolejne. Link do widoku działek (kopiuj wklej) https://youtu.be/GHIkt_2DIL4?si=h7ACko3X67X07JFh MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY !!! Jeśli nie odbiorę to oddzwonię możliwy również kontakt przez SMS oraz wiadomość OLX Lokalizacja https://maps.app.goo.gl/C4AP37icSypCg2rY7

Działki z warunkami zabudowy 960 m2
Działki z warunkami zabudowy 960 m2
83000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²91 zł/m²
Powierzchnia960 m²
Typbudowlana
Drogaasfalt

Witam. Mam na sprzedaż działki z warunkami zabudowy o powierzchni od 960 m2. Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Miejscowość Łężki. Cena od 90zl za m2. Więcej info tel.

Działka budowlana PRZEZMARK z wydanym pozwoleniem na budowę
Działka budowlana PRZEZMARK z wydanym pozwoleniem na budowę
185000 zł
12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 511
Cena za m²122.44 zł/m²

DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY, WYDANYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ I PROJEKTEM DOMU JASKÓŁKA 5XL (EXTRADOM). PRZEZMARK Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz z wydanym pozwoleniem na budowę. Powierzchnia działki 1511m2. Prąd i wodociąg w drodze przy działce. Płaski teren. Odległość od Elbląga 9 km. Numer działki 250/25. Bardzo dobry dojazd.

Działka na sprzedaż w Moczkowie
Działka na sprzedaż w Moczkowie
85000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia800
Cena za m²106.25 zł/m²

Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy.

Otomino działka budowlana
Otomino działka budowlana
165000 zł
27 dni plecy

Sprzedam działki budowlane o pow. 900 m2 z wydanymi warunkami zabudowy .

Działki Binowo pod Szczecinem
Działki Binowo pod Szczecinem
362000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia4 526
Cena za m²79.98 zł/m²

Działki rolne w Binowie, 10km od granicy Szczecina. Dla części działki 1008/3 wydane 3 decyzje o warunkach zabudowy dla domów mieszkalnych jednorodzinnych. Miejscowość w parku krajobrazowym w otoczeniu jezior, Puszczy Bukowej w pobliżu pole golfowe "Binowo Park Golf Club".Bardzo atrakcyjne położenie pod lasem, z widokiem na rozlewisko.Podpisana umowa z Eneą na realizację przyłączy energetycznych. Sprzedam działki: 1008/1 o powierzchni 4052 m2 - cena 80 zł/m2 1008/2 o powierzchni 3157 m2 - cena 90 zł/m2 1008/3 o powierzchni 4526 m2 - cena 80 zł/m2 Możliwość zakupu części działki 1008/3, tj. obszaru o powierzchni 703 m. kw. z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego w cenie 95 000 zł.Możliwość zakupu części działki 1008/3, tj. obszaru o powierzchni 715 m. kw. z wydanymi warunkami zabudowy j.w. w cenie 96500 zł.Możliwość zakupu części działki, tj. obszaru o powierzchni 582 m. kw z wydanymi warunkami zabudowy j.w. w cenie 84 000 zł.

Działka z warunkam zabudowy - Sowlany 2900m2
Działka z warunkam zabudowy - Sowlany 2900m2
950000 zł
Białystok 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²300 zł/m²
Powierzchnia2900 m²
Typbudowlana

Polecam do sprzedaży Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, 2900m2 położona w bardzo ładnej, zielonej spokojnej okolicy w SOWLANACH przy ul. Św Marka. Działka z wydanymi warunkami zabudowy, Dojazd drogą szutrową. Działki w okolicy domków jednorodzinnych. Media prąd, gaz. Bardzo cicha i piękna okolica. Dużo zieleni co stwarza to miejsce wyjątkowym. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA Oferta Biura Nieruchomości ABC Nieruchomości

Działki budowlane Nowa Dęba
Działki budowlane Nowa Dęba
700 zł
Nowa Dęba 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²100 zł/m²
Powierzchnia1000 m²
Typbudowlana

Sprzedam działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy w Nowej Dębie niedaleko osiedla Hubala. Działki w dobrej lokalizacji, w niedalekiej odległości dostępne media.

Dzialka Budowlna  Mysliborzyce
Dzialka Budowlna Mysliborzyce
129000 zł
Myślibórz 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 126
Cena za m²114.56 zł/m²

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy,budowy budynku mieszkalnego parterowego Do Działki doprowadzone Miedia Powierzchnia 1126m (11arów)

Działka bodowlana 11 ar
Działka bodowlana 11 ar
105000 zł
Myślibórz 16 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 126
Cena za m²93.25 zł/m²

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy,budowy budynku mieszkalnego parterowego Do Działki doprowadzone Miedia Powierzchnia 1126m (11arów)

Działka inwestycyjna Łódź Bałuty
Działka inwestycyjna Łódź Bałuty
5000000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 500
Cena za m²466.67 zł/m²

Atrakcyjna działka inwestycyjna, o łącznej powierzchni 1,7300 ha z uzyskanymi warunkami zabudowy i pozwoleniem na budowę. Działka została podzielona geodezyjnie na dwie działki: 1. o pow. ok 7500 mkw z wydanymi warunkami zabudowy dla dwóch budynków handlowo-usługowych o łącznej powierzchni 2000 mkw, z miejscami postojowymi, układem komunikacji wewnętrznej. 2. o pow. ok. 9500 mkw z wydanymi warunkami zabudowy i pozwolenie na budowę zespołu budynków mieszkalnych, jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu umówienia oględzin na miejscu oraz przedstawienia dokumentacji. Cena wynosi 500 zł za mkw - możliwość zakupu każdej z działek osobno. Cena w ogłoszeniu dotyczy działki numer 1.

Działka z warunkami zabudowy
Działka z warunkami zabudowy
850000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²65 zł/m²
Powierzchnia2494 m²
Szerokość22 m
Długość110 m
Typbudowlana
Ogrodzeniebrak
Drogautwardzona

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Dobra lokalizacja. Dojazd do działki z drogi wojewódzkiej DW 367 przez drogę gminną wewnętrzną. Możliwości podziału działki przez kupującego.

Działka budowlana Krasnołęka 8 km od Nowofardu
Działka budowlana Krasnołęka 8 km od Nowofardu
64440 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 432
Cena za m²45 zł/m²

Sprzedam dzialkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna).prąd i woda w obrębie działki pow działki 1432m2 .cena za metr 45zł.Mozliwa zabudowa działki do 40%.

Działka na sprzedaż z warunkami zabudowy dla budynku usługowego.
Działka na sprzedaż z warunkami zabudowy dla budynku usługowego.
1100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 700
Cena za m²407.41 zł/m²

Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku usługowego. Powierzchnia działki około 2700 m2. Przy drodze krajowej nr 12.

Działka Budowlana
Działka Budowlana
79000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 018
Cena za m²77.6 zł/m²

WitamDo sprzedania posiadam 4 działki z wydanymi warunkami zabudowy. Działki znajdują się 4 km od drogi s8. Dojazd do centrum Białegostoku 20min. Więcej informacji telefonicznie

Grunt z warunkami zabudowy dla budynku handlowego
Grunt z warunkami zabudowy dla budynku handlowego
1100000 zł
Głogów 30+ kilka dni temu
Powierzchnia2 700
Cena za m²407.41 zł/m²

Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku handlowo-usługowego. Powierzchnia działki około 2700 m2. Przy drodze krajowej nr 12.

Działka budowlana
Działka budowlana
420000 zł
Imielin wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 023
Cena za m²138.93 zł/m²

Działka z wydanymi warunkami zabudowy w granicy działki prąd woda kanalizacja możliwość postawienia trzech budynków na które wydano WZ

Działka budowlana w Kłodawie
Działka budowlana w Kłodawie
222000 zł
Kłodawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²185 zł/m²

Do sprzedania działki budowlane w Kłodawie z wydanymi warunkami zabudowy, działki od powierzchni od 12 do 18AR Telefon kontaktowy 663""288""566 609''99''32''52

Działka budowlana 1200 m2 z warunkami zabudowy BEZPOŚREDNIO
Działka budowlana 1200 m2 z warunkami zabudowy BEZPOŚREDNIO
100800 zł
9 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²84 zł/m²

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z garażem lub bez w miejscowości Dzbanice. Lokalizacja: 30 km od Warszawy oraz 4 km od Serocka. Działka jest trzecia od drogi powiatowej asfaltowej z dojazdem bocznym (nr działki: 156/3). Działka położona jest na na wzgórzu, przyległa do rzeki Pokrzywniczka. Do działki doprowadzona jest woda miejska oraz prąd 230V + 380V. Posiadam również działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 przyległą do drogi powiatowej asfaltowej z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z garażem lub bez w lokalizacji obok (nr działki:158/5, szerokość działki wzdłuż asfaltu 24 m – droga powiatowa) oraz drugą w kolejności o powierzchni 1100 m2 z dojazdem bocznym, również z warunkami zabudowy j.w. (nr działki: 158/4) Numer działki: 156/3 Obręb: 0005 Dzbanice. Cena: 84 zł / m2 Kontakt: 60*****09

Działka budowlana w Kłodawie
Działka budowlana w Kłodawie
222000 zł
Kłodawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²200 zł/m²

Do sprzedania działki budowlane w Kłodawie z wydanymi warunkami zabudowy, działki od powierzchni od 12 do 18AR Telefon kontaktowy 691''33''44''94 609''99''32''52

Działka 2000m2 na sprzedaż
Działka 2000m2 na sprzedaż
80000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 000
Cena za m²40 zł/m²

SPRZEDAM Działkę z wydanymi warunkami zabudowy o pow 2000m2 bez mediów , nr działki 169/3 .Działka położona w sąsiedztwie sklepu Dino.

Działka z WZ obok Goleniowa
Działka z WZ obok Goleniowa
115000 zł
Goleniów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia965
Cena za m²119.17 zł/m²

Oferta sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy położonej w miejscowości Żółwia Błoć obok Goleniowa na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Do działki jest doprowadzony prąd.Numer geodezyjny działki:- 161/161Zapraszam do kontaktu

Ostatnia działka z WZ obok Goleniowa!
Ostatnia działka z WZ obok Goleniowa!
120000 zł
Goleniów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia965
Cena za m²119.17 zł/m²

Oferta sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy położonej w miejscowości Żółwia Błoć obok Goleniowa na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Do działki jest doprowadzony prąd.Numer geodezyjny działki:- 161/161Zapraszam do kontaktu

Działki rolno-budowlane 6km od Ełku - Judziki
Działki rolno-budowlane 6km od Ełku - Judziki
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 550
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działki z możliwością zabudowy w miejscowości Judziki, 6km od Ełku. Działki o powierzchni 1550m2 lub 3000m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Wjazd z drogi gminnej lub wewnętrznej. Cena 100zł/m2. Do jednej z działek podpisana umowa o przyłącze elektryczne.

Działki budowlane - Chrustowo wydane warunki zabudowy media
Działki budowlane - Chrustowo wydane warunki zabudowy media
140000 zł
Obrzycko 30 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia990
Cena za m²141.41 zł/m²

Na sprzedaż działki o powierzchni 990m2 Działki uzbrojone . Działki z wydanymi warunkami zabudowy, budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących. Działki z dostępem do drogi asfaltowej, w niedużej odległości do drogi 187 Szamotuły - Oborniki. Spokojna i cicha okolica.

Radomsko, Sucha Wieś, ul. Partyzancka
Radomsko, Sucha Wieś, ul. Partyzancka
1 zł
Radomsko 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²156 zł/m²
Powierzchnia960 m²
Szerokość30 m
Długość32 m
Typbudowlana

Radomsko, Sucha Wieś, ul. Partyzancka atrakcyjne działki 960-860m2. OTOCZENIE Natężenie hałasu: cisza W otoczeniu niska, zadbana zabudowa jednorodzinna Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo Dostępne media: - woda - prąd - kanalizacja Dojazd: - droga utwardzona - w październiku Urząd Miasta rozpoczął budowę drogi asfaltowej NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Powierzchnia działki 1: ~ 960m2 Powierzchnia działki 2 i 3: ~ 865m2 Szerokość działki 1: ~ 30 m Długość działki 1: ~ 32 m Szerokość działki 2 i 3: ~ 27 m Długość działki 2 i 3: ~ 32 m Stan działki: niezabudowana z wydanymi warunkami zabudowy Cena działki 2 i 3: 135 000zł Działki ogrodzone siatką leśną z wydanymi Warunkami Zabudowy w kwietniu tego roku pod zabudowę jednorodzinną. Możliwość sprzedaży kilku działek pod OFERTE DLA INWESTORA! Idealna pod zabudowę jednorodzinną.

Działki w Niestępowie blisko PKM
Działki w Niestępowie blisko PKM
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 000
Cena za m²250 zł/m²

Sprzedam działki znajdujące sie na osiedlu domkow jednorodzinnych na granicy  Niestępowa I Przyjaźni blisko PKM Stara piła. Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Wszystkie media w drodze. Cena 250zl m2

Chomęcice - Sprzedam działkę z warunkami zabudowy Chomęcice
Chomęcice - Sprzedam działkę z warunkami zabudowy Chomęcice
359000 zł
Komorniki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia933
Cena za m²384.78 zł/m²

Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy. Wymiary - 933 metry kwadratowe. Szerokość 36 metrów. Długość 25 metrów. Chomęcice, ulica Polna. Nr działki - 109/8 Możliwa powierzchnia zabudowy - do 167 metrów kwadratowych.

działka na sprzedaż Zagruszany 3000 m2
działka na sprzedaż Zagruszany 3000 m2
135000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaZagruszany
Cena135 000 zł
Rodzaj działkisiedliskowa
Kształt działkiprostokąt

***DUŻA DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki rolnej z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego w zabudowie zagrodowej. Dojazd do działki gminną drogą polną. Działka o powierzchni ok 3000 m2 o wymiarach ok 40 m x 70 m. W okolicy działki znajdują się pola uprawne. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 4773/4300/OGS

Sandomierz działka budowlana
Sandomierz działka budowlana
497700 zł
Sandomierz 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²97 zł/m²
Powierzchnia981 m²
Szerokość20 m
Długość50 m
Typbudowlana

Do sprzedania działka budowlana w Sandomierzu . Działka z wydanymi warunkami zabudowy. Prąd, gaz,woda, kanalizacja przy działce. Łącznie mam do sprzedania 4 działki

Sprzedam Działki
Sprzedam Działki
30+ kilka dni temu
Pow. działki1000
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Sprzedam Działki z Wydanymi Warunkami Zabudowy. Działki od 950 m2 i powyżej. Barcin-Wieś 88-190 Barcin Kujawsko pomorskie Tel. 726 - pokaż numer telefonu - SMS: +48 736 - pokaż numer telefonu -

Działka budowlana
Działka budowlana
140000 zł
Krosno 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 600
Cena za m²87.5 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną o wielkości 1600m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Prąd,woda,kanaliza w granicach działki. Dojazd drogą gruntową.Zapraszam do kontaktu po więcej informacji.ce

Działka od 10 do 40 ar
Działka od 10 do 40 ar
11000000 zł
Golina 9 dni plecy

Do sprzedania działka od 10 do 40 arów , z wydanymi warunkami zabudowy ,blisko drogi 92 działki 89/4 i 89/5 obręb 0011 Kraśnica

Działka budowlana Wólka-Konstancja
Działka budowlana Wólka-Konstancja
63700 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia910

Działki z warunkami zabudowy. Proponujemy do sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Wólka-Konstancja gm. Stanisławów. Działki o powierzchni 910m2 i szerokości 26m, media jak prąd i wodociąg w odległości 50m, wokół zabudowa jednorodzinna i zagrodowa, wokół mnóstwo lasów i wolnych przestrzeni. Miejscowość Wólka Konstancja znajduje się ok. 6km od Mińska Mazowieckiego i trasy A2. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Jezioro I Działka pod wymarzony dom I Las
Jezioro I Działka pod wymarzony dom I Las
97940 zł
30+ kilka dni temu

ATUTY:- spokojna okolica, blisko natury- Jezioro Połęczyńskie : 5 min rowerem, 15 min spacerem- szlak Wzgórz Szymbarskich- idealne miejsce dla rodziny- zakup idealny inwestycyjnie- przyłącze wody przy samych działkachLOKALIZACJA:Połęczyno, wieś w północnej Polsce w powiecie kartuskim, gminie Somonino.Leży około 9 km na południe od Somonina, 15 km na południe od Kartuz i 34 km na południowy zachód od Gdańska.NA sprzedaż działki z wydanymi warunkami zabudowy; o łącznej powierzchni 7550m2, mogących stworzyć wymarzone siedlisko blisko lasu i jeziora. Istnieje również możliwość zakupu mniejszych działek:Działka nr 1: 1656m2 z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę jednorodzinnąDziałka nr 2: 1634m2 z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę jednorodzinnąDziałka nr 3: 4260m2 z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę jednorodzinnąMedia: prąd, woda.Po więcej informacji, zapraszam do kontaktu!Zapraszam na prezentację!KUP NIERUCHOMOŚĆ Z NAMI!- Tylko u nas najbardziej atrakcyjne oferty!- Potrzebujesz finansowania? U nas otrzymasz kredyt na najlepszych warunkach.- Nasi Doradcy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu od A do Z. - Zaproponujemy Ci również oferty, które nie widnieją na portalach ogłoszeniowych.- Zapewnimy Ci kompleksowe wykończenie mieszkania jak i projekt od architekta wnętrz!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka z warunkami Stronno
Działka z warunkami Stronno
109000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 211
Cena za m²90.01 zł/m²

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy. Media w drodze. Działka znajduje się w Stronnie gmina Dobrcz. Powierzchnia działki 1211 m2. Księga wieczysta bez obciążeń.