Grunt inwestycyjny na sprzedaż

Sortowanie:
Znaleziony: 179 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Grunt inwestycyjny na sprzedaż Rak
Grunt inwestycyjny na sprzedaż Rak
1999000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
Pow. działki50000
Rodzaj działkiBudowlana

Lokata kapitału - inwestycja. Grunty o powierzchni 5 hektarów z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne lub usługowe. Pięknie usytuowane działki położone na skraju lasu w pobliżu jeziora Skrwilno (ok. 2,5 kilometra). Teren na osiedle domków jednorodzinnych. Piękna leśna okolica.

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 12,33 ha
Na sprzedaż grunt inwestycyjny 12,33 ha
2000000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki123300
Rodzaj działkiInwestycyjna

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, składającej się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 12,33ha , położonej w Szczerkowie gmina Sompolno przy drodze krajowej nr 263 Posesja jest zabudowana obiektami produkcyjno-usługowymi i gospodarczymi oraz budynkiem mieszkalnym do wyburzenia, lub remontu. Nieruchomość posiada dostęp do sieci: elektroenergetycznej, wodociągu i kanalizacji. Idealna propozycja pod budowę siedziby firmy, biura , magazynu i innych obiektów usługowych. Zachęcam inwestorów do oglądania. W razie dodatkowych pytań udzielę wszelkich niezbędnych informacji. Beata P. Prestige Nieruchomości tel. 786 - pokaż numer telefonu - Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Grunt inwestycyjny na Sprzedaż
Grunt inwestycyjny na Sprzedaż
6000000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki90000
Rodzaj działkiRolna z warunkami

Polecam Państwu na Sprzedaż Grunt inwestycyjny ponad 9 ha Starym Rybie woj. małopolskie Grunt nie przekształcony, istnieje na mapie jako gospodarstwo rolne z użytkami. Jest zarośnięte drzewami - zlokalizowane jest na trzech działkach. Dojazd z działek do drogi gminnej, a następnie drogi powiatowej. Odległość od Wieliczki 31 km, od rynku krakowskiego 45 km. Zainteresowanych po więcej inf. zapraszam do kontaktu tel. 885 - pokaż numer telefonu - l Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka inwestycyjna Ostrówki gm. Budzyń
Działka inwestycyjna Ostrówki gm. Budzyń
2000000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki91705
Rodzaj działkiInwestycyjna

DOCHODOWA INWESTYCJA ! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową znajdującą się w Ostrówkach. Gmina Budzyń, powiat chodzieski. Na powierzchnię gruntu składają się dwie działki o nr ewidencyjnym: 196/9 - powierzchnia 9.1657 ha 196/10 - powierzchnia 0.0048 ha Grunty orne o symbolu klasy: IV , V Opisywana nieruchomość spełnia wszystkie warunki jako grunt inwestycyjny pod farmę fotowoltaiczną ! To przyszłościowa dochodowa inwestycja. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację filmu z drona poniżej. WSPÓŁPRACUJEMY Z DOŚWIADCZONYMI PARTNERAMI FINANSOWYMI, ZAPEWNIAJĄC PEŁNĄ OBSŁUGĘ W ZAKRESIE KREDYTOWYM. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 67

Działka rolno-budowlana Sypniewo gm. Margonin
Działka rolno-budowlana Sypniewo gm. Margonin
1146550 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki22931
Rodzaj działkiRolna

Grunt rolno - budowlany w Sypniewie, gmina Margonin. Przedstawiamy na sprzedaż dużą powierzchnię gruntu, w części stanowiącą działki budowlane, w części rekreacyjne. Powierzchnia łączna 2,2931 ha Nr działek 148/2 , 149/2 Cena za 1 m2 - 50,00 zł MEDIA: w niedalekiej odległości wodociąg, prąd. Rekomendowana przydomowa oczyszczalnia ścieków. Proponowany podział gruntu w zależności od preferencji nowego nabywcy. Działka posiada dostęp do drogi. Szerokość łączna działek wynosi 52 m bez drogi. Dobra lokalizacja, ciekawy teren w bliskiej odległości lasu i jeziora. Opisywana nieruchomość stanowi duży potencjał jako grunt inwestycyjny. Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby. WSPÓŁPRACUJEMY Z DOŚWIADCZONYMI PARTNERAMI FINANSOWYMI, ZAPEWNIAJĄC PEŁNĄ OBSŁUGĘ W ZAKRESIE KREDYTOWYM. Polecamy, dobra cena !!! Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby ! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 90

Na sprzedaż grunt inwestycyjny  12,33 ha
Na sprzedaż grunt inwestycyjny 12,33 ha
10000000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²16 zł/m²
Powierzchnia123300 m²
Typinwestycyjna

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, składającej się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 12,33ha , położonej w Szczerkowie gmina Sompolno przy drodze krajowej nr 263 Posesja jest zabudowana obiektami produkcyjno-usługowymi i gospodarczymi oraz budynkiem mieszkalnym do wyburzenia, lub remontu. Nieruchomość posiada dostęp do sieci: elektroenergetycznej, wodociągu i kanalizacji. Idealna propozycja pod budowę siedziby firmy, biura , magazynu i innych obiektów usługowych. Zachęcam inwestorów do oglądania. W razie dodatkowych pytań udzielę wszelkich niezbędnych informacji. Beata P. Prestige Nieruchomości tel. *** *** *** Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

0,47 Ha przy trasie krajowej nr.82 LUBLIN-Włodawa z dojazdem
0,47 Ha przy trasie krajowej nr.82 LUBLIN-Włodawa z dojazdem
5 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²6 zł/m²
Powierzchnia4700 m²
Szerokość65 m
Długość75 m
Typrolna

Na sprzedaż działka o pow. 0,47Ha położona bezpośrednio przy trasie krajowej (droga wojewódzka nr.82) dodatkowo z drugiej strony przylega do drogi gminnej, teren rolny grunt klasy V, z uwagi na lokalizację dobre miejsce reklamowe lub cel inwestycyjny. Miejscowość Kołacze gmina Stary Brus powiat Włodawski. Jeden właściciel, księga wieczysta, bezpośrednio od właściciela.

Sprzedaż działki przemysłowej
Sprzedaż działki przemysłowej
10975250 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia43 901
Cena za m²250 zł/m²

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 4,39 ha położony niedaleko drogi ekspresowej S5 na trasie Gniezno – Poznań, przy węźle Gniezno Południe. Grunt nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego, więc parametry budowlane będą określone w Warunkach Zabudowy dla przyszłej inwestycji. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Łubowo grunt jest wpisany jako teren przemysłowy. Teren jest bardzo atrakcyjny ze względu na bliskość drogi ekspresowej S5 oraz brak zabudowy mieszkaniowej w najbliższej okolicy. Miejsce idealne na inwestycję logistyczną, magazynową, siedzibę firmy produkcyjnej, uciążliwą produkcję.

Działka Inwestycyjna Strefa Ekonomiczna Przemysłowa Łazy Łuków 2.656ha
Działka Inwestycyjna Strefa Ekonomiczna Przemysłowa Łazy Łuków 2.656ha
3000000 zł
Łazy 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia26 560
Cena za m²112.95 zł/m²

Witam, posiadam na sprzedaż działkę przemysłowo-produkcyjną znajdującą się na strefie ekonomicznej Łazy. Działka o numerze ewidencyjnym 632/23 o obszarze 2,6560 ha. Grunt inwestycyjny doskonale nadający się pod magazyny / logistykę / produkcję.

Grunt inwestycyjny w Wieluniu na sprzedaż
Grunt inwestycyjny w Wieluniu na sprzedaż
2043380 zł
Wieluń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 878
Cena za m²710 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż grunt (działki 122, 123, 125/6, 132, 229 obręb 8 miasto Wieluń) o łącznej powierzchni 2880 m2 usytuowane w Wieluniu przy ul. Staszica/Chopina. Lokalizacja proponowanej nieruchomości jest bardzo korzystna oraz przyszłościowa, posiada bardzo duży potencjał. W pobliżu bardzo liczne ciągi komunikacyjne, w tym piesze. W najbliższym sąsiedztwie oferowanego gruntu znajdują się m.in.: market budowlany BRICOMARCHE, market spożywczy INTERMARCHE, stacja benzynowa, myjnia samochodowa, dworzec PKS, ERA PARK HANDLOWY centrum ogrodnicze i handlowe LILIA, liczne punkty handlowe, gastronomiczne oraz inne punkty użyteczności społecznej oraz mieszkańcy licznej zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Sprzedaż gruntów poprzez akt notarialny wraz z fakturą VAT 23 % (podana cena jest ceną netto). Działki nie są obciążone prawami osób trzecich oraz wolne są od wszelkich długów i obciążeń. Plan zagospodarowania przestrzennego: 9MŚ - teren zabudowy mieszkaniowej śródmiejskiej jako podstawowe przeznaczenie terenu; usługi, których zakres uciążliwości dla środowiska z racji dopuszczonej funkcji nie będzie przekraczać normatywnych wskaźników i standardów jakości środowiska określonych w przepisach odrębnych; sieci infrastruktury technicznej, jako dopuszczalne przeznaczenie terenu 10MN1 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej jednorodnej jako podstawowe przeznaczenie terenu; usługi, których zakres uciążliwości dla środowiska z racji dopuszczonej funkcji nie będzie przekraczać normatywnych wskaźników i standardów jakości środowiska określonych w przepisach odrębnych; sieci infrastruktury technicznej, jako dopuszczalne przeznaczenie terenuMaksymalna powierzchnia zabudowy – 30% powierzchni działki budowlanejWysokość zabudowy - 10 mCena: 710 zł/m2

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony na Augustówce
Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony na Augustówce
2847600 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 164
Cena za m²900 zł/m²

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony na Augustówce ul. Korzenna 19 przy Elektrociepłowni Siekierki (Warszawa Dolny Mokotów) o powierzchni 3164 m kw. Na dzień dzisiejszy brak planu zagospodarowania przestrzennego - plan zagospodarowania przestrzennego w trakcie konsultacji. Przewidywalne uchwalenie planu przewidywane jest na rok 2024. Przeznaczenie gruntu w studium uwarunkowań to tereny produkcji usług oraz składowania i magazynowania. Grunt w kształcie trapezu bardzo ustawny z dużą powierzchnią pod zabudowę. Na działce stoi dom mieszkalny jednorodzinny o powierzchni zabudowy około 80 m kw do rozbiórki (gratis dorzucam projekt rozbiórki) Dom posiada kartotekę budynku, brak jakichkolwiek meldunków. Dom postawiony jest na wydzielonej powierzchni budowlanej 434 m kw. Dojazd do działki drogą asfaltową. Przy działce wodociąg miejski, linia napowietrzna energii elektrycznej oraz telekomunikacja. Cała działka ogrodzona. Teren nie objęty działaniem dekretu Bieruta (z dn. 25.10.45r.) Działka posiada księgę wieczystą, brak jakichkolwiek roszczeń. Nieruchomość nie jest obciążona hipoteką. Stan prawny gruntu w pełni uregulowany. Działka idealna na inwestycję pod firmę, magazyn, skład budowlany, ….. lub ulokowanie kapitału. W studium możliwość zabudowy do szóstej kondygnacji !!! Cena 2 847 600 zł. 900 zł/m kw. Piotr 501&246#139 Prezentowany tekst nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Działka Inwestycyjna przy węźle Autostrady A4
Działka Inwestycyjna przy węźle Autostrady A4
3200000 zł
Legnica 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Typinwestycyjna
Drogaasfalt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny przy trasie Autostrady A4, położony wzdłuż autostrady.  Powierzchnia całkowita - 51 200 m2 Położenie pomiędzy trasą Legnica-Wrocław Przy samym węźle zjazdowym.  Lokalizacja: Działka w doskonałej lokalizacji, tuż przy autostradzie A4, przy samym wjeździe/zjeździe na autostradę.  Ok. 35 km od Wrocławia i Legnicy  Zalety Grunt: Grunt położony na terenie MPZP -oznaczony symbolem 1 P/U Zgodnie z zapisami pod zabudowę obiektami produkcyjnymi magazynowymi lub zabudową usługową, plan dopuszcza również lokalizowanie na terenie gruntu stacji paliw.  Doskonałe miejsce do organizacji dystrybucji w skali kraju i regionu Europy Środkowo-Zachodniej; jak również na dużą stację paliw z pełną infrastrukturą.  Działka w kształcie prostokąta lekko nachylona; Dostępna media. Posiadamy dwie koncepcja zagospodarowania: 1.  Zabudowa stacją paliw z parkingiem na 60 samochodów osobowych i 100 miejsc parkingowych TIR , 2 budynki ( restauracja, motel) , powierzchnia magazynowo-produkcyjna 15 000 m2  2. Zabudowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna 25 000 m2    Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni działki.  Zapraszamy inwestorów do zakupu. Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej www.***************   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Teren/plac do wynajęcia - pod sezonową sprzedaż, dla foodtrucków, itp.
Teren/plac do wynajęcia - pod sezonową sprzedaż, dla foodtrucków, itp.
500 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia11 000
Cena za m²0.05 zł/m²

Dostępny na wynajem grunt inwestycyjny w cenie 5 zł/m2 o powierzchni około 1,1 ha położony na rogu ulic Strzegomskiej i Klecińskiej. Można wynająć dowolną wielkość placu. LOKALIZACJA: Działka jest dogodnie zlokalizowana przy estakadzie Gądowianka, wzdłuż kierunku drogi na lotnisko i autostradową obwodnicę Wrocławia. Nieruchomość jest położona bezpośrednio przy przystankach autobusowych oraz przy budowanej drodze tramwajowej. Grunt graniczy z osiedlem domów jednorodzinnych, a jednocześnie znajduje się w pobliżu Wrocławskiego Parku Technologicznego. PRZEZNACZENIE: Według miejscowego planu zagospodarowania terenu, nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę usługową. Teren idealnie nadaje się pod sezonową sprzedaż, dla foodtrucków, aby postawić tymczasową zabudowę, itp.

Grunt inwestycyjny 1,5h
Grunt inwestycyjny 1,5h
1000000 zł
Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia15 500
Cena za m²0

Witam oferuję grunt inwestycyjny na sprzedaż o wielkości 15550m² w kształcie prostokata nr. Działki 284. Działka położona w mieście Góra woj. Dolnośląskie (20tys. zaludnienie). Obok działki nowe duże osiedle dojazd utwardzony ale z tego co wiem będzie asfalt Posiadam Plan zagospodarowania przestrzennego (możliwość budowy obiektów do 12 metrów, w przypadku obiektów handlowych nie mogą przekroczyć 2000m². Bazy, składy, urządzenia komunikacyjne tj. dojazdy, parkingi ,place manewrowe) wypis i wyrys z ewidencji gruntów i budynków, mapa zasadnicza,mapa ewidencyjna, księgę wieczystą 75pln./m² Zainteresowanych proszę o kontakt

Grunt, działka, teren inwestycyjny na sprzedaż
Grunt, działka, teren inwestycyjny na sprzedaż
699078 zł
Chojna 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia7 437
Cena za m²94 zł/m²

Działka, grunt, teren inwestycyjny Chojna – utwardzony Dzień dobry, Na sprzedaż oferuję teren inwestycyjny o powierzchni 7 437 m2 ( 0,7437 ha) Teren w większości utwardzony oraz ogrodzony Działka płaska w regularnym kształcie Możliwości inwestycyjne: - sklepy - magazyny - hale - zabudowa jednorodzinna - zabudowa wielorodzinna - zabudowa szeregowa Oraz wiele innych możliwości zabudowy działki Media dostępne w drodze. Możliwość szybkiej zabudowy na podstawię WZ Nieruchomość położna w północnej części miasta Chojna – przy ulicy: Mikołaja Kopernika (dojazd również od ulicy Curie-Skłodowskiej) Dojazd do działki od północy oraz południa połączony z drogą publiczną – asfalt, płyty betonowe Berlin – 98 km Szczecin – 67 km Węzeł drogi S3 „Pyrzyce” – 34 km Węzeł drogi S3 „Myślibórz” – 40 km Przejście graniczne Krajnik Dolny/Schwedt Oder – 10 km Przejście graniczne Osinów Dolny – 27 km Cena 1 m2 – 94 zł netto Kwota za całość wynosi: 699 078 zł netto

Grunt inwestycyjny na sprzedaż 54000m2
Grunt inwestycyjny na sprzedaż 54000m2
16200000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia54 000
Cena za m²300 zł/m²

MPZT -teren pod produkcję i usługi hale do 30m Lokalizacja: Zjazd z Autostrady A4 węzeł Sędziszów Młp. Lotnisko Jasionka 30km Ukraina 120km

Sprzedam grunt rolny 10ha + las + zabudowa zagrod.
Sprzedam grunt rolny 10ha + las + zabudowa zagrod.
482000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia100 000
Cena za m²4.82 zł/m²

Działka w górach na sprzedaż Gruszków - Dolnośląskie.Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 10,12 ha zlokalizowany w miejscowości Gruszków.W skład gruntu wchodzą: - pastwiska, lasy, grunty klasa V, oraz działka ok 1300m2 pod zabudowę zagrodową. Grunt składa się z następujących działek: -działka o powierzchni 7,73 ha -działka o powierzchni 2,39 haSzczegółowych informacji udzielam pod numerem telefonu: (użyj formularza kontaktowego). Zobacz więcej nieruchomości w dziale "Nieruchomości Wrocław". Cena: 482 000 zł do indywidualnych negocjacji. Tel.do agenta: (użyj formularza kontaktowego). DANE FIRMY: Dakid Business Solutions. ul.Uznańskiego 13/9 50-570 Wrocław. Tel.(użyj formularza kontaktowego).

Atrakcyjna działka w Kołobrzegu
Atrakcyjna działka w Kołobrzegu
5400800 zł
Kołobrzeg 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia13 502
Cena za m²400 zł/m²

Na sprzedaż teren inwestycyjny przy obwodnicy Kołobrzegu (Poprawa Dostępności Do Portu) o powierzchni 13502 m2, działka nr 4/17. Grunt blisko centrum, bezpośrednio przy drodze wylotowej z Kołobrzegu: trasa Kołobrzeg-Białogard oraz Szczecin-Gdańsk ( S6 ) Działka położona przy zrealizowanej obwodnicy Kołobrzegu. Objęta jest SUiKZP jako MN21 - mieszkaniowa jednorodzinna, usługowa, gastronomiczna. Teren rozwojowy - ostatni taki w granicach miasta Kołobrzeg! Cena 400 zł/m2. Cena do negocjacji. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 2134 m
Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 2134 m
3499000 zł
Siedlce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 134
Cena za m²1639.64 zł/m²

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni  2134 m2 zlokalizowany w samym centrum Siedlec, przy placu Tysiąclecia 12.Na gruncie znajduje się dwukondygnacyjny budynek, który można zaadaptować na szkołę/przedszkole/złobek.Do działki przyłączone są wszystkie media. Działka jest ogrodzona. Wejście do budynku znajduje się od ulicy. Za budynkiem znajduje się duża działka na której może powstać budynek mieszkalny wielorodzinny (blok).Grunt znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - ścisłe centrum Siedlec. W odległości ok. 500 metrów znajduje się stacja główna PKP, 800 metrów zaś plac Sikorskiego, będący centralnym punktem Siedlec, najbardziej rozwiniętym usługowo oraz komunikacyjnie.Typ własności: odrębna własnośćSprzedaż bezpośrednia, bez pośrednika.Zapraszam do kontaktu pod nr (użyj formularza kontaktowego)

Działka inwestycyjna 15550m²
Działka inwestycyjna 15550m²
700000 zł
Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia15 550
Cena za m²45.02 zł/m²

Witam oferuję grunt inwestycyjny na sprzedaż o wielkości 15550m² w kształcie prostokata. Działka położona w mieście Góra woj. Dolnośląskie (20tys. zaludnienie). Obok działki nowe duże osiedle dojazd utwardzony ale z tego co wiem będzie asfalt Posiadam Plan zagospodarowania przestrzennego (możliwość budowy obiektów do 12 metrów, w przypadku obiektów handlowych nie mogą przekroczyć 2000m². Bazy, składy, urządzenia komunikacyjne tj. dojazdy, parkingi ,place manewrowe) wypis i wyrys z ewidencji gruntów i budynków, mapa zasadnicza,mapa ewidencyjna, księgę wieczystą. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Grunt rolny, teren pod inwestycję, działki budowlane 3,57 ha Michowo
Grunt rolny, teren pod inwestycję, działki budowlane 3,57 ha Michowo
750000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia35 700
Cena za m²21.01 zł/m²

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3,57 ha położoną w Michowie pod Płońskiem. ok 1,5 km od Płońska ok 60 km od Warszawy Grunt z możliwością podzielenia i przekształcenia na teren inwestycyjny lub na działki budowlane. Ziemia wolna od obciążeń, sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Więcej informacji po nr telefonu.

Atrakcyjna działka ze stawem
Atrakcyjna działka ze stawem
1650000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia20 319
Cena za m²81.2 zł/m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2.0319 ha, zlokalizowanego w miejscowości Klonowo Górne, obręb Michalin, gm. Przywidz, obejmującego działki nr 138/3, 142/18, 142/17 i 2/5 z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług.Lokalizacja: Działki na sprzedaż położone przy ul. Kartuskiej w miejscowości Klonowo Górne, obręb Michalin, gm. Przywidz. Grunt zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, bardzo dobrze rozwiniętej pod względem komunikacyjnym, turystycznym i mieszkaniowym. Działki położone w odległości 3km od Jeziora Połęczyńskiego oraz 2,7km od Jeziora Głębokiego. Oddalone 30km od Gdańska i 25km od Kościerzyny.Przedmiot sprzedaży: Teren inwestycyjny o powierzchni 2.0273 ha, część terenu przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług oraz pod ciąg pieszo-jezdny (Uchwała nr VIII/75/75/2007 Rady Gminy Przywidz z dnia 04-07-2007r.), pozostała część z możliwością uzyskania warunków zabudowy. W obszarze przedmiotowych działek znajduje się zadbany staw. Działki dzięki swej powierzchni oferują wiele możliwości aranżacyjnych, grunt na własny użytek bądź jako teren inwestycyjny odpowiedni na podział na mniejsze działki. Teren z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej asfaltowej. Możliwość przyłączenia do sieci wodociągowej oraz elektroenergetycznej.

działka na sprzedaż Wisznia Mała 12153 m2
działka na sprzedaż Wisznia Mała 12153 m2
3600000 zł
30+ kilka dni temu
LokalizacjaWisznia Mała
Cena3 600 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Rok budowy1

Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę mieszkaniową, gm. Wisznia Mała 1,2153HA Grunt posiada wydane Warunki Zabudowy pod zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną.. Gaz, prąd, woda na działce, kanalizacja w drodze, istnieją dwa wjazdy na teren nieruchomości. Dojazd drogą utwardzoną.  Nieruchomość podzielona na kilka działek,, istnieje możliwość sprzedaży  powierzchni 0,4077ha oraz 0,7592ha. oddzielnie lub grunt o łącznej powierzchni 1,2153HA  Zapraszam do współpracy zainteresowanych inwestorów.      Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność. Numer oferty: GS-323532Osoba odpowiedzialna zawodowo: Krystyna Muzyk

Wyszków Rybno Grunt P/U 10,2 Ha
Wyszków Rybno Grunt P/U 10,2 Ha
16300000 zł
Rybno 30+ kilka dni temu

GRUNT INWESTYCYJNY NA SPRZEDAŻ Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Rybnie pod Wyszkowem blisko DK 62 przy ulicy Przemysłowej o powierzchni 10,245 ha. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 102450 m2- kształt: prostokąt- przeznaczenie: P/U( przemysłowo usługowe)- ogrodzenie: brak- media: w drodze- kanalizacja: brak- droga dojazdowa: asfaltowa- księga wieczysta: tak, czysta- dojazd dla ciężarówek: TAK Dobry dojazd do działki, 45 minut do Warszawy. Nieruchomość objęta MZPZ z oznaczeniem MPZP002 z oznaczeniem P/U. Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie. Jeśli macie Państwo pytania, proszę pisać i dzwonić. Pracuję 7 dni w tygodniu.PodstawowePowierzchnia : 102 450,00 m2Cena netto : 16 300 000 PLNVAT : 23%PodstawoweOgrodzenie : BrakSzerokość działki : 170,00Długość działki : 490,00Działka narożna : TakPrzeznaczenie : przemysłowo - usługowaStan prawnyAktualne pozwolenie na budowe : NieMożliwość podziału : TakMiejscowy plan zagosp. : TakStudium : NieWarunki zabudowy : NieWarunki handloweCena m2 : 159,10 PLNMediaGaz : W drodzeCo miejskie : NieNasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność

Działka Pszczyna
Działka Pszczyna
13456 zł
Pszczyna 30+ kilka dni temu
Powierzchnia13456

PSZCZYNA GRUNT INWESTYCYJNY DO WYNAJĘCIA/ NA SPRZEDAŻ Proponuję Państwu do wynajęcia działkę inwestycyjną położoną w Pszczynie o powierzchni 13456 mkw. DZIAŁKA BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANA. Niedaleko węzła komunikacyjnego w kierunku Katowic, Bielska - Białej, Rybnika. Działka w kształcie prostokąta, nieogrodzona, częściowo utwardzona, oznaczona w MPZP - H.3 U/P U/P - tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych składów i magazynów, maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej - 75% , maksymalna wysokość zabudowy: - budynków usługowych, produkcyjnych, składów i magazynów - 15,0 m, - budynków gospodarczych - 7,0 m  Dojazd drogą asfaltową, gminną, druga linia zabudowy od drogi DK1. GRUNT CZĘŚCIOWO UTWARDZONY! Wymiary działki: 130 m od frontu x 100m Media : woda, gaz na działce, prąd w drodze dojazdowej Osoba do kontaktu: Barbara Jelec tel:   , e-mail:   Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

Działka na Wawer
Działka na Wawer
14800000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia19 069
Cena za m²776.13 zł/m²

Grunt inwestycyjny! Na sprzedaż grunt o łącznym obszarze 19 069m2 Własność działek należy do kilku sąsiadów działających wspólnie. Grunty wolne od obciążeń. Działki usytuowane w okolicy ulicy Przewodowej. Dostęp do drogi pośredni - droga wewnętrzna ul. Zielona Łąka. Grunt idealny pod zabudowę szeregową, wielorodzinną. Idealna lokalizacja, cisza, spokój - sypialnia Warszawy. W okolicy wyłącznie zabudowa szeregowa. Zapraszam do kontaktu po godzinie 16:00. Pozdrawiam serdecznie

Grunt Inwestycyjny na sprzedaż Wawer Bez Prowizji
Grunt Inwestycyjny na sprzedaż Wawer Bez Prowizji
2720000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia3 200
Cena za m²850 zł/m²

Wszystkie media. Wylot na Białystok. Cała działka jest ogrodzona,posiada bramę wjazdową i furtkę od strony trasy wylotowej.

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 2134 m
Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 2134 m
3699000 zł
Siedlce 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 134
Cena za m²1733.36 zł/m²

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2134 m2 zlokalizowany w samym centrum Siedlec, przy placu Tysiąclecia 12. Na gruncie znajduje się dwukondygnacyjny budynek, który można zaadaptować na szkołę/przedszkole/złobek. Do działki przyłączone są wszystkie media. Działka jest ogrodzona. Wejście do budynku znajduje się od ulicy. Za budynkiem znajduje się duża działka na której może powstać budynek mieszkalny wielorodzinny (blok). Grunt znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - ścisłe centrum Siedlec. W odległości ok. 500 metrów znajduje się stacja główna PKP, 800 metrów zaś plac Sikorskiego, będący centralnym punktem Siedlec, najbardziej rozwiniętym usługowo oraz komunikacyjnie. Typ własności: odrębna własność Sprzedaż bezpośrednia, bez pośrednika. Zapraszam do kontaktu pod nr 50*****14

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 42.223 m2 z MPZP
Na sprzedaż grunt inwestycyjny 42.223 m2 z MPZP
1100000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia42 223
Cena za m²26.05 zł/m²

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 42.223 m2 z MPZP, Leonia k. Konina WGN Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 42.223 m2 zlokalizowany w Leonii, gmina Władysławów, powiat Turecki, województwo Wielkopolskie. Oferowany grunt jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który dla tej lokalizacji przewiduje przeznaczenie pod tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usług. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJEDojazd do działki: droga asfaltowaPowierzchnia gruntu: 42.223 m2MPZP - przeznaczenie pod tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usługUzbrojenie: woda, prądDobra komunikacja:Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Leonia, w bezpośrednim sąsiedztwie z autostradą A2 i oddalona jest o ok. 6 km na północ od siedziby gminy Władysławów, 16 km na północ od Turku i o ok. 21 km na wschód od Konina.  NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Z MPZP Ustala się: -przeznaczenie: obiekty produkcyjne, składy, magazyny i usługi, przy czym zakazuje się lokalizacji usług, których tereny lokalizacji podlegają ochronie w zakresie dopuszczalnego poziomu hałasu w środowisku-przeznaczenie dopuszczalne: na terenach 1PU I 2PU: instalacje odnawialnego źródła energii, w tym innych niż elektrownie wiatrowe instalacji odnawialnego źródła energii wytwarzających energię elektryczną z energii wiatru, o mocy generatora prądu nieprzekraczającego 100 kW,  na terenie 1PU: urządzenia wytwarzające energię z odnawialnych źródeł energii o mocy przekraczającej 100kW wykorzystujące energię promieniowania słonecznego , z zachowaniem wymogów  §16 pkt 8 lit. a i b  -zasady ochrony i kształtowania ładu przestrzennego oraz warunki zabudowy i zagospodarowania terenu: maksymalny stosunek powierzchni zabudowy do powierzchni działki budowlanej: 0,5; intensywność zabudowy działki budowlanej: minimalna - 0,001, maksymalna - 1,0; minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej w powierzchni działki budowlanej: 30%; maksymalna wysokość budynków: 15,0m; dachy o nachyleniu głównych połaci nie przekraczającym 20°; sposób oświetlenia terenu nie może powodować wystąpienia zjawiska olśnienia użytkowników autostrady A2.    UZBROJENIEWoda i prąd.STAN PRAWNY Pełna własność z wydzieloną Księgą Wieczystą. W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 Bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Plac do parkowania na ul. Strzegomskiej (235 m2)
Plac do parkowania na ul. Strzegomskiej (235 m2)
1445 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia235
Cena za m²6.15 zł/m²

Dostępny na wynajem plac do parkowania na ul. Strzegomskiej o powierzchni 235 m2 w cenie 1.445 zł brutto (5 zł/m2 netto). Nadaje się na parking, foodtrucki, sprzedaż sezonową. (Istnieje możliwość wynajęcia dowolnej wielkość placu.) Cały grunt inwestycyjny położony na rogu ulic Strzegomskiej i Klecińskiej ma powierzchnię około 1,1 ha. LOKALIZACJA: Działka jest dogodnie zlokalizowana przy estakadzie Gądowianka, wzdłuż kierunku drogi na lotnisko i autostradową obwodnicę Wrocławia. Nieruchomość jest położona bezpośrednio przy przystankach autobusowych oraz przy budowanej drodze tramwajowej. Grunt graniczy z osiedlem domów jednorodzinnych, a jednocześnie znajduje się w pobliżu Wrocławskiego Parku Technologicznego. PRZEZNACZENIE: Według miejscowego planu zagospodarowania terenu, nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę usługową. Teren idealnie nadaje się pod sezonową sprzedaż, dla foodtrucków, aby postawić tymczasową zabudowę, itp.

Sprzedam grunt przemysłowy - magazyny i produkcja
Sprzedam grunt przemysłowy - magazyny i produkcja
4490000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia146 000
Cena za m²30.75 zł/m²

Grunt inwestycyjny na sprzedaż - pod działalność przemysłową.Tylko u nas - oferta na wyłączność.Na sprzedaż duża działka rolno-budowlana w Trzebieszowicach o powierzchni 14,93m2. (gmina Lądek Zdrój). Działka znajduje się niedaleko drogi numer 392 ok 10 km od znanej miejscowości turystycznej - Lądek Zdrój. Teren niezabudowany. Dodatkowym atutem jest szybki dojazd do Czech. Struktura gruntu: rola IV, V, VI, lasy, tereny zadrzewione, tereny pod zabudowę jednorodzinną. Przeznaczecznie: tereny magazynowe, składowiska, transport i spedycja. Doprowadzone media: prąd, gaz. Możliwość zakupienia dodatkowej działki na cele mieszkaniowe o powierzchni: 3000 m2 za cenę 269 000zł.Cena: 4490 000 zł do negocjacji.Kontakt: Michał BanaszakTel.(użyj formularza kontaktowego).Dakid Business Solutions Nieruchomosci - Wroclaw .Net

Działka na Wawer
Działka na Wawer
14800000 zł
Warszawa 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia19 069
Cena za m²776.13 zł/m²

Grunt inwestycyjny! Na sprzedaż grunt o łącznym obszarze 19 069m2 Własność działek należy do kilku sąsiadów działających wspólnie. Grunty wolne od obciążeń. Działki usytuowane w okolicy ulicy Przewodowej. Dostęp do drogi pośredni - droga wewnętrzna ul. Zielona Łąka. Grunt idealny pod zabudowę szeregową, wielorodzinną. Idealna lokalizacja, cisza, spokój - sypialnia Warszawy. W okolicy wyłącznie zabudowa szeregowa. Pozdrawiam serdecznie

Grunt inwestycyjny w Wieluniu na sprzedaż
Grunt inwestycyjny w Wieluniu na sprzedaż
2043380 zł
Wieluń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia2 878
Cena za m²710 zł/m²

Oferujemy na sprzedaż grunt (działki 122, 123, 125/6, 132, 229 obręb 8 miasto Wieluń) o łącznej powierzchni 2880 m2 usytuowany w Wieluniu przy ul. Staszica/Chopina. Lokalizacja proponowanej nieruchomości jest bardzo korzystna oraz przyszłościowa, posiada bardzo duży potencjał. W pobliżu liczne ciągi komunikacyjne, w tym piesze. W najbliższym sąsiedztwie oferowanego gruntu znajdują się m.in.: market budowlany BRICOMARCHE, market spożywczy INTERMARCHE, stacja benzynowa, myjnia samochodowa, dworzec PKS, ERA PARK HANDLOWY centrum ogrodnicze i handlowe LILIA, liczne punkty handlowe, gastronomiczne oraz inne punkty użyteczności społecznej oraz mieszkańcy licznej zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Sprzedaż gruntów poprzez akt notarialny wraz z fakturą VAT 23 % (podana cena jest ceną netto). Działki nie są obciążone prawami osób trzecich oraz wolne są od wszelkich długów i obciążeń. Plan zagospodarowania przestrzennego: 9MŚ - teren zabudowy mieszkaniowej śródmiejskiej jako podstawowe przeznaczenie terenu; usługi, których zakres uciążliwości dla środowiska z racji dopuszczonej funkcji nie będzie przekraczać normatywnych wskaźników i standardów jakości środowiska określonych w przepisach odrębnych; sieci infrastruktury technicznej, jako dopuszczalne przeznaczenie terenu 10MN1 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej jednorodnej jako podstawowe przeznaczenie terenu; usługi, których zakres uciążliwości dla środowiska z racji dopuszczonej funkcji nie będzie przekraczać normatywnych wskaźników i standardów jakości środowiska określonych w przepisach odrębnych; sieci infrastruktury technicznej, jako dopuszczalne przeznaczenie terenuMaksymalna powierzchnia zabudowy – 30% powierzchni działki budowlanejWysokość zabudowy - 10 mCena: 710 zł/m2

Działka przemysłowa z bocznicą kolejową - Głogów ul. Portowa 1 - pow. 11253 m2
Działka przemysłowa z bocznicą kolejową - Głogów ul. Portowa 1 - pow. 11253 m2
210000000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Głogowie (woj. Dolnośląskie) przy ulicy Portowej 1 – wschodnia strefa przemysłowa. Teren o powierzchni 11253 m2 w całości ogrodzony, z szerokim wjazdem i placem manewrowym. Na gruncie znajduje się bocznica kolejowa o dł. 250 metrów.

Działka Inwestycyjna Strefa Ekonomiczna Przemysłowa Łazy Łuków 2.656ha
Działka Inwestycyjna Strefa Ekonomiczna Przemysłowa Łazy Łuków 2.656ha
3000000 zł
Łazy 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia26 560
Cena za m²112.95 zł/m²

Witam, posiadam na sprzedaż działkę przemysłowo-produkcyjną znajdującą się na strefie ekonomicznej Łazy. Działka o numerze ewidencyjnym 632/23 o obszarze 2,6560 ha. Grunt inwestycyjny doskonale nadający się pod magazyny / logistykę / produkcję. Telefon 69*******75

działka na sprzedaż Wilkszyn Zachodnie okolice Wrocławia – grunt inwestycyjny 30000 m2
działka na sprzedaż Wilkszyn Zachodnie okolice Wrocławia – grunt inwestycyjny 30000 m2
6700000 zł
Wilkszyn 30+ kilka dni temu
LokalizacjaWilkszyn, Zachodnie okolice Wrocławia – grunt inwestycyjny
Cena6 700 000 zł
Rodzaj działkibudowlana

| Zachodnie okolice Wrocławia - grunt inwestycyjny Polecam do sprzedaży grunt inwestycyjny - 10 działek z drogą wewnętrzną . Działki o powierzchni około 3000m2 każda , dojazd oświetloną drogą asfaltową. Dostępne media : Prąd, woda , gaz. Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy dla każdej z działki pod zabudowę bliźniaczą i wydzielenie w każdym budynku 2 lokali mieszkalnych. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna wolnostojąca , bliźniacza i szeregowa. W miejscowości wszystkie udogodnienia miejskie. POLECAM!!! POŚREDNIK ODPOWIEDZIALNY ZA OFERTĘ L. 6285 JOANNA BRECHUN TEL. 668pokaż telefon Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. ::KONTAKT DO AGENTA | JOANNA BRECHUN | 668pokaż telefon | 668pokaż telefon | joannabskontaktuj się Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: JOANNA BRECHUN (licencja nr: 6285) | Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: NJB-GS-27993Nr licencji zawodowej: 6285

Działka o pow 1ha. Obok zjazdu z A2 (Wiskitki)/CPK
Działka o pow 1ha. Obok zjazdu z A2 (Wiskitki)/CPK
2400000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia10 000
Cena za m²240 zł/m²

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni niecały 1ha, zlokalizowany obok węzła Wiskitki i skrzyżowania autostrady A2 z drogą DK50. Miejscowość Janówek (gmina Wiskitki, powiat żyrardowski). Obok planowany - Centralny Port Komunikacyjny (CPK). Kształt: foremny, szeroki prostokąt, ok 50x200mPołożenie: teren przeznaczony pod inwestycje, przemysł, usługi, w tym związane z sąsiednim CPK. Wschodni i zachodni bok działki graniczy z dwoma drogami (łączącymi Wiskitki i Oryszew). W pobliżu: firmy logistyczne, produkcyjne, przemysłowe, w tym - FM Logistic.MPZP i możliwość powiększenia: Grunt nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Tereny wokół już są objęte MPZP z przeznaczeniem pod inwestycje/przemysł/usługi. Działkę można powiększyć o tereny sąsiadujące - do powierzchni ok. 20ha.W ofercie posiadamy również dodatkowe usługi związane z nieruchomościami. Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy więcej informacji. Kontakt => (użyj formularza kontaktowego)

pozwolenie na budowę / 8 domów
pozwolenie na budowę / 8 domów
1050000 zł
30+ kilka dni temu

Na sprzedaż Grunt Inwestycyjny  przy drodze gminnej Gotowy projekt budowlany przewiduje zespół czterech budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej (8 lokali mieszkalnych)  oraz ośmiu budynków gospodarczych. Inwestycja objęta jest miejscowym planem zagospodarowania. Przy działce gminna świetlica i plac zabaw Miejscowość Nowiny podlega planom inwestycyjnym Gminy, dla których projektowane są liczne udogodnienia komunikacyjne.  Posiadamy prawomocne pozwolenie na budowę. cena netto: 1 220.000,00 zł CENA HALLOWEENOWA - 1050000 pln

Teren/plac do wynajęcia - pod autokomis, sezonową sprzedaż, foodtrucki
Teren/plac do wynajęcia - pod autokomis, sezonową sprzedaż, foodtrucki
500 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia11 000
Cena za m²0.05 zł/m²

Dostępny na wynajem grunt inwestycyjny (stawka 5 zł/m2) o powierzchni około 1,1 ha położony na rogu ulic Strzegomskiej i Klecińskiej. Można wynająć dowolną wielkość placu. LOKALIZACJA: Działka jest dogodnie zlokalizowana przy estakadzie Gądowianka, wzdłuż kierunku drogi na lotnisko i autostradową obwodnicę Wrocławia. Nieruchomość jest położona bezpośrednio przy przystankach autobusowych oraz przy budowanej drodze tramwajowej. Grunt graniczy z osiedlem domów jednorodzinnych, a jednocześnie znajduje się w pobliżu Wrocławskiego Parku Technologicznego. PRZEZNACZENIE: Według miejscowego planu zagospodarowania terenu, nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę usługową. Teren idealnie nadaje się pod autokomis, sezonową sprzedaż, dla foodtrucków, aby postawić tymczasową zabudowę, itp.

170000000 zł
30+ kilka dni temu

JAWORZE, GRUNT INWESTYCYJNY Proponuję na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 6521 mkw , utwardzony, ogrodzony z trzech stron. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu A7MNU - zabudowa mieszkaniowo- usługowa. Przeznaczenie dopuszczalne: tereny zabudowy usługowo-handlowej, tereny zabudowy gospodarczej, obiekty małej architektury. MEDIA: kanalizacja w drodze, prąd, woda, gaz w sąsiedztwie. Dojazd: droga gminna asfaltowa, ostatnie ok. 40-50m do utwardzenia. OSOBA DO KONTAKTU: BARBARA JELEC690 096 966::DODATKOWE INFORMACJE Wymiary działki [m]: 31Zagosp. działki: zagospodarowanaUkształtowanie działki: płaskaKształt działki: prostokatOgrodzenie działki: betonoweZabudowa działki: brakGrunt utwardzany: TAK::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Barbara Jelec BBN EFEKT Nieruchomości33 822 10 32690 096 966basia@::DANE BIURA Bielskie Biuro Nieruchomości EFEKT- Krzysztof FilipekCieszyńska 13243-300 Bielsko-Biała519 117 067Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paweł Walaszek (licencja nr: 14352)Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

działka na sprzedaż Błonie Powstańców 76 21220 m2
działka na sprzedaż Błonie Powstańców 76 21220 m2
5305000 zł
Błonie 22 dnia plecy
LokalizacjaBłonie, Powstańców 76
Cena5 305 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Gdzie: Błonie ul. Powstańców, (stara Poznańska) powiat warszawski-zachodni. Powierzchnia: DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 21 220 m² z MPZP 10 UM, 15MU - na działce budynki mieszkalne oraz gospodarcze. Media: Wszystkie Media na działce; prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz szambo 8m3. Super inwestycja, doskonała lokalizacja. Piękna działka. Nieruchomość z Planem Zagospodarowania przestrzennego, począwszy od ulicy Powstańców 10UM - około 6047 m² - Tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej jednorodzinnej. Dalsza części działki 15MU - około - 15 173 m² - przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolno stojącej, bliźniaczej lub szeregowej, Dla terenów MU ustala się następujące warunki, :1)ustala się: a)minimalne powierzchnie działek budowlanych dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 350 m2 dla segmentu zabudowy szeregowej i zachowanie, co najmniej 40% powierzchni biologicznie czynnej zagospodarowanej zielenią wysoką, b)minimalne powierzchnie działek budowlanych dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami wbudowanymi(dla zabudowy wolno stojącej lub dla segmentu bliźniaka) - 1000 m2 i zachowanie, co najmniej 50% powierzchni biologicznie czynnej zagospodarowanej zielenią, c)minimalne powierzchnie działek budowlanych dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (dla zabudowy wolno stojącej lub dla segmentu bliźniaka) i usług w oddzielnych budynkach - 1500 m2 i zachowanie, co najmniej 40% powierzchni biologicznie czynnej zagospodarowanej zielenią d)minimalne powierzchnie działek budowlanych dla zabudowy tylko z usługami - 2000 m2 i zachowanie, co najmniej 20% powierzchni biologicznie czynnej zagospodarowanej zielenią wysoką; e)minimalne powierzchnie biologicznie czynne dla zabudowy wielorodzinnej, co najmniej 25% przeznaczenie dopuszczalne: a)zachowana zabudowa zagrodowa (budynki mieszkalne, budynki gospodarcze odpowiadające wielkością i charakterem prowadzonej produkcji rolniczej), b)zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna bez funkcji usługowej, c)zabudowa wielorodzinna, Działka stanowi część po byłym gospodarstwie w skład którego wchodzą: - dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 194m, - drugi dom o powierzchni zabudowy 87m, oraz - stodoła o powierzchni zabudowy 73m, budynki do rozbiórki. Działka jest w znakomitej lokalizacji - gratka dla inwestorów. Błonie - miejscowość z potencjałem, w niedalekiej odległości znajduje się mnóstwo miejsc do wypoczynku jak i aktywnego spędzania czasu, takich jak: Park Bajka, w którym znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, sala zabaw, siłownia i fitness, oraz basen. Grunt posiada bezpośredni wjazd z drogi krajowej 92.(ul. Powstańców) Bliski dojazd do trasy A2 oraz dobry węzeł komunikacyjny w kierunku wchód-zachód stwarza atrakcyjny teren pod inwestycję. W odległości około 1 km centrum handlowe Błonie, do stacji PKP około 3 km. Zadzwoń, umów się na spotkanie, obejrzyj i oceń samodzielnie! POLA DODATKOWE: Tagi dla nieruchomości KOMERCYJNYCH działka | teren | grunt: działka inwestycyjna na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, tereny inwestycyjne ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, grunty inwestycyjne ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, działka usługowa na sprzedaż mazowieckie, teren usługowy na sprzedaż mazowieckie, grunt usługowy na sprzedaż mazowieckie, działki usługowe ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, tereny usługowe ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, grunty usługowe ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, działka przemysłowa na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, tereny inwestycyjne z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, grunty inwestycyjne z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, działka usługowa z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, teren usługowy z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, grunt usługowy z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, działki usługowe z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, tereny usługowe z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, grunty usługowe z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, działka przemysłowa z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, teren inwestycyjny na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunt inwestycyjny na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działki inwestycyjne ogłoszenia blisko Warszawy pod Warszawą, tereny inwestycyjne ogłoszenia blisko Warszawy pod Warszawą, grunty inwestycyjne ogłoszenia blisko Warszawy pod Warszawą, działka usługowa na sprzedaż na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, teren usługowy na sprzedaż na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunt usługowy na sprzedaż na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działki usługowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, tereny usługowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunty usługowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działka przemysłowa na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, teren przemysłowy na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunt przemysłowy na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działki przemysłowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, tereny przemysłowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunty przemysłowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działka pod halę magazyn na sprzedaż mazowieckie, teren pod halę magazyn na sprzedaż mazowieckie, grunt pod halę magazyn na sprzedaż mazowieckie, działki pod hale magazyny na sprzedaż mazowieckie, tereny pod hale magazyny na sprzedaż mazowieckie, grunty pod hale magazyny na sprzedaż mazowieckie, działka pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, teren pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, grunt pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, działki pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, tereny pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, grunty pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, działka przemysłowa z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, tereny inwestycyjne z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunty inwestycyjne z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działka przemysłowa z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, tereny inwestycyjne z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, grunty inwestycyjne z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, działka przemysłowa przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, tereny inwestycyjne przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, grunty inwestycyjne przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, działka usługowa z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, teren usługowy z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunt usługowy z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działki usługowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, tereny usługowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunty usługowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, Biuro nieruchomości komercyjnych Warszawa, Agencja nieruchomości komercyjnych Warszawa, Ogłoszenia nieruchomości komercyjnych | działki tereny grunty hale magazyny, Biuro nieruchomości komercyjnych | działki tereny grunty hale magazyny, Agencja nieruchomości komercyjnych | działki tereny grunty hale magazyny, Nieruchomości komercyjne na sprzedaż pod Warszawą, Nieruchomości komercyjne na sprzedaż mazowieckie, Agent pośrednik nieruchomości komercyjnych, Sprzedaż terenów gruntów działek komercyjnych usługowych inwestycyjnych mazowieckie, Działka komercyjna na sprzedaż, Teren komercyjny na sprzedaż, Grunt komercyjny na sprzedaż, Działka inwestycyjna na sprzedaż, Teren inwestycyjny na sprzedaż, Grunt inwestycyjny na sprzedaż, Działka pod osiedle domów jednorodzinnych, Teren pod osiedle domów jednorodzinnych, Grunt pod osiedle domów jednorodzinnych, Działka teren grunt pod budownictwo wielorodzinne, Działka teren grunt dla developera, działka teren grunt pod dom opieki, działka teren grunt pod dom seniora, działka teren grunt pod klinikę, działka teren grunt pod klinikę rehabilitacji, działka teren grunt pod przychodnię; Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu Numer oferty: 53398/191/OGSNr licencji zawodowej: 11710

działka na sprzedaż Błonie Powstańców 76 21220 m2
działka na sprzedaż Błonie Powstańców 76 21220 m2
5305000 zł
Błonie 21 dni plecy
LokalizacjaBłonie, Powstańców 76
Cena5 305 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Gdzie: Błonie ul. Powstańców, (tzw. "trasa Poznańska") powiat warszawski-zachodni. Powierzchnia: DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 21 220 m² z MPZP 10 UM, 15MU - na działce budynki mieszkalne oraz gospodarcze. Media: Wszystkie Media na działce; prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz szambo 8m3. Super inwestycja, doskonała lokalizacja. Piękna działka. Nieruchomość z Planem Zagospodarowania przestrzennego, począwszy od ulicy Powstańców 10UM - około 6047 m² - Tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej jednorodzinnej. Dalsza części działki 15MU - około - 15 173 m² - przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolno stojącej, bliźniaczej lub szeregowej, Dla terenów MU ustala się następujące warunki, :1)ustala się: a)minimalne powierzchnie działek budowlanych dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 350 m2 dla segmentu zabudowy szeregowej i zachowanie, co najmniej 40% powierzchni biologicznie czynnej zagospodarowanej zielenią wysoką, b)minimalne powierzchnie działek budowlanych dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami wbudowanymi(dla zabudowy wolno stojącej lub dla segmentu bliźniaka) - 1000 m2 i zachowanie, co najmniej 50% powierzchni biologicznie czynnej zagospodarowanej zielenią, c)minimalne powierzchnie działek budowlanych dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (dla zabudowy wolno stojącej lub dla segmentu bliźniaka) i usług w oddzielnych budynkach - 1500 m2 i zachowanie, co najmniej 40% powierzchni biologicznie czynnej zagospodarowanej zielenią d)minimalne powierzchnie działek budowlanych dla zabudowy tylko z usługami - 2000 m2 i zachowanie, co najmniej 20% powierzchni biologicznie czynnej zagospodarowanej zielenią wysoką; e)minimalne powierzchnie biologicznie czynne dla zabudowy wielorodzinnej, co najmniej 25% przeznaczenie dopuszczalne: a)zachowana zabudowa zagrodowa (budynki mieszkalne, budynki gospodarcze odpowiadające wielkością i charakterem prowadzonej produkcji rolniczej), b)zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna bez funkcji usługowej, c)zabudowa wielorodzinna, Działka stanowi część po byłym gospodarstwie w skład którego wchodzą: - dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 194m, - drugi dom o powierzchni zabudowy 87m, oraz - stodoła o powierzchni zabudowy 73m, budynki do rozbiórki. Działka jest w znakomitej lokalizacji - gratka dla inwestorów. Błonie - miejscowość z potencjałem, w niedalekiej odległości znajduje się mnóstwo miejsc do wypoczynku jak i aktywnego spędzania czasu, takich jak: Park Bajka, w którym znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, sala zabaw, siłownia i fitness, oraz basen. Grunt posiada bezpośredni wjazd z drogi krajowej 92.(ul. Powstańców) Bliski dojazd do trasy A2 oraz dobry węzeł komunikacyjny w kierunku wchód-zachód stwarza atrakcyjny teren pod inwestycję. W odległości około 1 km centrum handlowe Błonie, do stacji PKP około 3 km. Zadzwoń, umów się na spotkanie, obejrzyj i oceń samodzielnie! POLA DODATKOWE: Tagi dla nieruchomości KOMERCYJNYCH działka | teren | grunt: działka inwestycyjna na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, tereny inwestycyjne ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, grunty inwestycyjne ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, działka usługowa na sprzedaż mazowieckie, teren usługowy na sprzedaż mazowieckie, grunt usługowy na sprzedaż mazowieckie, działki usługowe ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, tereny usługowe ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, grunty usługowe ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, działka przemysłowa na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, tereny inwestycyjne z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, grunty inwestycyjne z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, działka usługowa z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, teren usługowy z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, grunt usługowy z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, działki usługowe z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, tereny usługowe z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, grunty usługowe z planem zagospodarowania przestrzennego ogłoszenia sprzedaży mazowieckie, działka przemysłowa z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe z planem zagospodarowania przestrzennego na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, teren inwestycyjny na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunt inwestycyjny na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działki inwestycyjne ogłoszenia blisko Warszawy pod Warszawą, tereny inwestycyjne ogłoszenia blisko Warszawy pod Warszawą, grunty inwestycyjne ogłoszenia blisko Warszawy pod Warszawą, działka usługowa na sprzedaż na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, teren usługowy na sprzedaż na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunt usługowy na sprzedaż na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działki usługowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, tereny usługowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunty usługowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działka przemysłowa na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, teren przemysłowy na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunt przemysłowy na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działki przemysłowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, tereny przemysłowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, grunty przemysłowe na sprzedaż blisko Warszawy pod Warszawą, działka pod halę magazyn na sprzedaż mazowieckie, teren pod halę magazyn na sprzedaż mazowieckie, grunt pod halę magazyn na sprzedaż mazowieckie, działki pod hale magazyny na sprzedaż mazowieckie, tereny pod hale magazyny na sprzedaż mazowieckie, grunty pod hale magazyny na sprzedaż mazowieckie, działka pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, teren pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, grunt pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, działki pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, tereny pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, grunty pod produkcję na sprzedaż mazowieckie, działka przemysłowa z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, tereny inwestycyjne z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunty inwestycyjne z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działka przemysłowa z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, tereny inwestycyjne z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, grunty inwestycyjne z dojazdem dla TIR na sprzedaż mazowieckie, działka przemysłowa przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, teren przemysłowy przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, grunt przemysłowy przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, działki przemysłowe przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, tereny przemysłowe przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, grunty przemysłowe przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, działka inwestycyjna przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, teren inwestycyjny przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, grunt inwestycyjny przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, działki inwestycyjne przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, tereny inwestycyjne przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, grunty inwestycyjne przy trasie autostradzie na sprzedaż mazowieckie, działka usługowa z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, teren usługowy z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunt usługowy z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, działki usługowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, tereny usługowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, grunty usługowe z dojazdem bez limitu tonażowego na sprzedaż mazowieckie, Biuro nieruchomości komercyjnych Warszawa, Agencja nieruchomości komercyjnych Warszawa, Ogłoszenia nieruchomości komercyjnych | działki tereny grunty hale magazyny, Biuro nieruchomości komercyjnych | działki tereny grunty hale magazyny, Agencja nieruchomości komercyjnych | działki tereny grunty hale magazyny, Nieruchomości komercyjne na sprzedaż pod Warszawą, Nieruchomości komercyjne na sprzedaż mazowieckie, Agent pośrednik nieruchomości komercyjnych, Sprzedaż terenów gruntów działek komercyjnych usługowych inwestycyjnych mazowieckie, Działka komercyjna na sprzedaż, Teren komercyjny na sprzedaż, Grunt komercyjny na sprzedaż, Działka inwestycyjna na sprzedaż, Teren inwestycyjny na sprzedaż, Grunt inwestycyjny na sprzedaż, Działka pod osiedle domów jednorodzinnych, Teren pod osiedle domów jednorodzinnych, Grunt pod osiedle domów jednorodzinnych, Działka teren grunt pod budownictwo wielorodzinne, Działka teren grunt dla developera, działka teren grunt pod dom opieki, działka teren grunt pod dom seniora, działka teren grunt pod klinikę, działka teren grunt pod klinikę rehabilitacji, działka teren grunt pod przychodnię; Zapraszamy do kontaktu w godzinach: Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00 TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY ! ----------------------------- BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości. Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu): - profesjonalna sesja zdjęciowa - filmy i zdjęcia z drona - home staging - pomoc prawna - kredyty ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji ! W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu Numer oferty: 53404/191/OGSNr licencji zawodowej: 11710

działka na sprzedaż Mazańcowice 5089 m2
działka na sprzedaż Mazańcowice 5089 m2
460000 zł
15 dni plecy
LokalizacjaMazańcowice
Cena460 000 zł
Rodzaj działkibudowlana
Kształt działkinieregularny

GRUNT INWESTYCYJNY MIĘDZYRZECZE DOLNE OK. BIELSKO-BIAŁA Proponuję na sprzedaż grunt o powierzchni 5089m2,w gminie Jasienica, 2 linia zabudowy NISKOEMISYJNA STREFA EKONOMICZNA Klasyfikacja gruntu: Ps IV o pow. 2292m2, Ls o pow. 2789m2 Dla terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania o symbolu 01PU2-11PU2- zabudowa usługowo - produkcyjna, baz, składów i magazynów. Grunt niezabudowany, niezagospodarowany, lekko pochyły. Dojazd - droga asfaltowa gminna, ostatni odcinek ok. 300m droga do utwardzenia- udział w drodze. W linii drogi gminnej znajdują się kanały energetyczne, teletechniczne, wodociąg. MEDIA: PRĄD OSOBA DO KONTAKTU: BARBARA JELEC TEL: 690pokaż telefon Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paweł Walaszek (licencja nr: 14352) -------------------------- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Numer oferty: BBN-GS-19769

działka na sprzedaż Zakrzewo 3009 m2
działka na sprzedaż Zakrzewo 3009 m2
1382000 zł
12 dnia plecy
LokalizacjaZakrzewo
Cena1 382 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

ATRAKCYJNY  GRUNT AG przy S-11 Polecam na sprzedaż grunt  inwestycyjny w  Zakrzewie gm. Dopiewo  o powierzchni 3009 m2  objęty miejscowym planem zagospodarowania , który przewiduje możliwość postawienia hal o wys. do 12 m obiektu produkcyjnego, magazynów Media : P,W,G,K Przy sprzedaży w cenie propozycja zagospodarowania(PZT z możliwością zabudowy), umowa z ENEA (prąd) oraz ZUKDopiewo (woda, sanitarka). Gaz będzie dostarczony z firmy GASPOL  Zostały wydane pozwolenia na budowę Działka  świetnie usytuowana, przy trasie szybkiego ruchu S-11, blisko lotniska Ławice CENA : 1 382 000 netto OFERTA GODNA POLECENIA !!!  Kontakt: Mirka Matuszewska tel. 606pokaż telefon Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC Numer oferty: 33090202

działka na sprzedaż Zakrzewo 6086 m2
działka na sprzedaż Zakrzewo 6086 m2
2795000 zł
12 dnia plecy
LokalizacjaZakrzewo
Cena2 795 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

ATRAKCYJNY  GRUNT AG przy S-11 Polecam na sprzedaż grunt  inwestycyjny w  Zakrzewie gm. Dopiewo  o powierzchni 6086 m2  objęty miejscowym planem zagospodarowania , który przewiduje możliwość postawienia hal o wys. do 12 m obiektu produkcyjnego, magazynów Media : P,W,G,K Przy sprzedaży w cenie propozycja zagospodarowania(PZT z możliwością zabudowy), umowa z ENEA (prąd) oraz ZUKDopiewo (woda, sanitarka). Gaz będzie dostarczony z firmy GASPOL  Zostały wydane pozwolenia na budowę Działka  świetnie usytuowana, przy trasie szybkiego ruchu S-11, blisko lotniska Ławice CENA : 2 795 000 netto OFERTA GODNA POLECENIA !!!  Kontakt: Mirka Matuszewska tel. 606pokaż telefon Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC Numer oferty: 33110202

działka na sprzedaż Zakrzewo 3077 m2
działka na sprzedaż Zakrzewo 3077 m2
1413000 zł
12 dnia plecy
LokalizacjaZakrzewo
Cena1 413 000 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

ATRAKCYJNY  GRUNT AG przy S-11 Polecam na sprzedaż grunt  inwestycyjny w  Zakrzewie gm. Dopiewo  o powierzchni 3077 m2  objęty miejscowym planem zagospodarowania , który przewiduje możliwość postawienia hal o wys. do 12 m obiektu produkcyjnego, magazynów Media : P,W,G,K Przy sprzedaży w cenie propozycja zagospodarowania(PZT z możliwością zabudowy), umowa z ENEA (prąd) oraz ZUKDopiewo (woda, sanitarka). Gaz będzie dostarczony z firmy GASPOL  Zostały wydane pozwolenia na budowę Działka  świetnie usytuowana, przy trasie szybkiego ruchu S-11, blisko lotniska Ławice CENA : 1 413 000 netto OFERTA GODNA POLECENIA !!!  Kontakt: Mirka Matuszewska tel. 606pokaż telefon Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC Numer oferty: 33100202

Sprzedam działkę rolną -Jelenia Góra - rola+las
Sprzedam działkę rolną -Jelenia Góra - rola+las
834600 zł
Wrocław 11 dni plecy
Pow. działki128400
Rodzaj działkiRolna
SprzedażPośrednik

Opis ofertyGrunt na sprzedaż - Jelenia Góra - Strupice. Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 12,84ha ha zlokalizowany w Jeleniej Górze w dzielnicy Strupice .Grunt składa się z 5 działek. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z miastem. Działka: 1 - powierzchnia 3,4782 ha 2 - powierzchnia 1,13 ha 3 - powierzchnia 4,8554 ha 4 - powierzchnia 1,6963 ha 5 - powierzchnia 1,6869 ha Przeznaczenie: rolna, lasy. Cena: 834 600 zł - do indywidualnych negocjacji. Tel.do agenta: 604 - pokaż numer telefonu - . DANE FIRMY: Dakid Business Solutions. ul.Uznańskiego 13/9 50-570 Wrocław. Tel.604 - pokaż numer telefonu - . Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stan

Działka komercyjna uzbrojona Pogalewo Wielkie
Działka komercyjna uzbrojona Pogalewo Wielkie
5800000 zł
7 dni plecy
Powierzchnia94300

DZIAŁKA INWESTYCYJNA W POGALEWIE WIELKIM (GMINA BRZEG DOLNY)| 9,43 HA TYLKO U NAS! Działka inwestycyjna | Pogalewo Wielkie - na sprzedaż LOKALIZACJA: Atrakcyjne miejsce pod inwestycję. Dojazd bezpośredni z drogi nr 341 oraz utwardzonej drogi lokalnej. Urokliwa i zadbana okolica, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rolnych oraz zakładu MZC Organika SA. Dobry dojazd do DK94 i węzła autostradowego 10 minut od centrum Brzegu Dolnego 14 minut od Wołowa 34 minuty od granic Wrocławia NIERUCHOMOŚĆ: Grunt inwestycyjny objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 94 300 m2 jako grunt inwestycyjny o przeznaczeniu przemysłowym, inwestycyjnym, gospodarczym oraz mieszkaniowym W skład nieruchomości wchodzą 4 działki: 144/3 1,67 ha 144/6 3,38 ha 145 3,60 ha 156/16 0,78 ha PRZEZNACZENIE: Szczegółowe warunki zagospodarowania wydane przez Urząd Miejski w Brzegu Dolnym - do wglądu CENA: 5 800 000 PLN (całość) Istnieje również możliwość kupienia poszczególnych działek Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem   lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

działka na sprzedaż Pogalewo Wielkie 94300 m2
działka na sprzedaż Pogalewo Wielkie 94300 m2
5800000 zł
7 dni plecy
LokalizacjaPogalewo Wielkie
Cena5 800 000 zł
Rodzaj działkikomercyjna
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

DZIAŁKA INWESTYCYJNA W POGALEWIE WIELKIM (GMINA BRZEG DOLNY)| 9,43 HA TYLKO U NAS! Działka inwestycyjna | Pogalewo Wielkie - na sprzedaż LOKALIZACJA: Atrakcyjne miejsce pod inwestycję. Dojazd bezpośredni z drogi nr 341 oraz utwardzonej drogi lokalnej. Urokliwa i zadbana okolica, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rolnych oraz zakładu MZC Organika SA. Dobry dojazd do DK94 i węzła autostradowego 10 minut od centrum Brzegu Dolnego 14 minut od Wołowa 34 minuty od granic Wrocławia NIERUCHOMOŚĆ: Grunt inwestycyjny objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 94 300 m2 jako grunt inwestycyjny o przeznaczeniu przemysłowym, inwestycyjnym, gospodarczym oraz mieszkaniowym W skład nieruchomości wchodzą 4 działki: 144/3 1,67 ha 144/6 3,38 ha 145 3,60 ha 156/16 0,78 ha PRZEZNACZENIE: Szczegółowe warunki zagospodarowania wydane przez Urząd Miejski w Brzegu Dolnym - do wglądu CENA: 5 800 000 PLN (całość) Istnieje również możliwość kupienia poszczególnych działek Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 7pokaż telefon lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu. Numer oferty: 1931/2089/OGSNr licencji zawodowej: 19641

działka na sprzedaż Nochowo 29857 m2
działka na sprzedaż Nochowo 29857 m2
5374260 zł
wczoraj
LokalizacjaNochowo
Cena5 374 260 zł
Rodzaj działkiinwestycyjna

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o pow. 2,9857 ha. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod obiekty produkcyjne, składy, magazyny. Działka posiada regularny kształt. Niezależnie od wybranej działalności, ten grunt inwestycyjny oferuje ogromny potencjał rozwoju. Bardzo dobrze wyeksponowany teren widoczny z głównej trasy. W bezpośrednim sąsiedztwie prężnie działający zakład produkcyjny. Dogodny dojazd do Śremu, Leszna, Poznania, Kościana. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy działce.

Filtr