Malowniczo położona działka budowlana

Sortowanie:
Znaleziony: 112 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Piękna-Duża Malowniczo Położona Działka Budowlana.
Piękna-Duża Malowniczo Położona Działka Budowlana.
740000 zł
nowe 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 000
Cena za m²185 zł/m²

Witam serdecznie.Posiadam do sprzedania ładnie zlokalizowaną działkę budowlaną graniczącą z lasem w bardzo spokojnej okolicy na końcu wsi Słopanowo - Huby nr 165/3.Wymiary działki to długość 155 metrów. Wymiary frontu działki to szerokość około 26 metrów.Teren płaski w kształcie prostokąta nie opłotowany. Działka ma już wydaną decyzje o warunkach zabudowy nr 66/2021 posiada także zgody na podłączenie do sieci energetycznej oraz do sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Warto dodać ,że wszystkie te przyłącza znajdują się tuż przy działce co znacznie ogranicza wydatki na ich zainstalowanie [ to nie są ogromne koszty jak w przypadku kupienia i uzbrajania działki w szczerym polu i jak to często bywa bez utwardzonej drogi dojazdowej] Do działki prowadzi asfaltowa droga obsadzona drzewami, lokalizacja działki jest wprost wymarzona dla osób szukających spokoju i ciszy oraz bezpośredniego kontaktu z naturą.Po przeciwnej stronie drogi znajduje się zaledwie kilka zabudowań,które praktycznie jeszcze bardziej dodają wiejskiego uroku.Działka znajduje się w obszarze " Natura 2000 " oraz " Puszczy Noteckiej " Pomiędzy malowniczymi lasami i łąkami Gminy przepływają rzeki Warta i Sama, które łączą się ze sobą niedaleko granicy Gminy. Spacerem lasami można dojść do " Wielkiej Pętli Wielkopolskiej " gdzie znajduje się malowniczo położona trasa do spływów kajakowych. W lasach znajdują się stawy, na brak grzybów w sezonie nie można narzekać, a w sąsiednich Kobylnikach znajduje się piękny pałac Rodziny Twardowskich. Bardzo szybki dojazd do Obrzycka i Szamotuł gdzie znajduje się wszystko co potrzebne do życia. Dojazd do Poznania zajmuje około 30 minut w tym jest także zjazd na trasę S-5. Dużym atutem jest także fakt, że w pobliżu działki nie występuje gęsta zabudowa domów, praktycznie widzimy tylko pola, łąki i lasy. Jest to raczej ostatnia działka budowlana z pełnym uzbrojeniem tuż przy drodze na sprzedaż w tej wsi. Można potraktować ją także jako znakomitą lokatę kapitału, gdyż w obecnych czasach pieniądze w banku to jak lody na słońcu. Działkę sprzedaję tylko i wyłącznie ze względów losowych i rodzinnych.Działka idealnie nadaje na siedzibę  firmy,ogrodnictwo,stadninę koni lub inną działalność-wiadomo,że ceny działek nigdy nie tracą na wartości,a wręcz przeciwnie.GORĄCO POLECAM ! ! !Zdjęcia w ogłoszeniu z pewnością nie oddają pełnej atrakcyjności położenia oraz wielu atutów tej działki. Warto obejrzeć tą działkę na żywo do czego serdecznie zapraszam.SŁOPANOWO- HUBY nr 165/3  Milena (użyj formularza kontaktowego).

Malowniczo położona działka budowlana - 12 Ar
Malowniczo położona działka budowlana - 12 Ar
110700 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²92.25 zł/m²

Szukasz malowniczo położonej działki pod budowę twojego wymarzonego domu? Chcesz zamieszkać poza miastem, a jednak mieć łatwy dojazd? Oferujemy działkę budowlaną w Krukowie z pięknymi widokami.  Dlaczego warto?Lokalizacja: Kruków, odległość od Żarowa – 4,5 km, od Świdnicy  - 17 km, od Strzegomia – 16 km, od Wrocławia – 50 km, od Legnicy – 45 km.Wielkość i kształt: Optymalna wielkość działki - 12 Ar oraz udziały w działkach drogowych (dojazdowej i wewnętrznej). Kształt działki pozwala wybrać z szerokiego wachlarza projektów domów dostępnych na rynku.Dojazd:Komfortowy dojazd drogą utwardzoną.Przyłącza: Przyłącze elektryczne jest w trakcie realizacji. Przyłącze wody jest w trakcie realizacji. Planowana budowa kanalizacji sanitarnej. Warunki gruntowe pozwalają na wykonanie przydomowej ekologicznej oczyszczalni ścieków. Zainteresowani? Piszcie lud dzwońcie:, tel. (użyj formularza kontaktowego)

Malowniczo położona działka budowlana w górach
Malowniczo położona działka budowlana w górach
350000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 827
Cena za m²123.81 zł/m²

Sprzedam jedną z najpiękniej położonych działek budowlanych w Łomnicy, koło Głuszycy. Widoki na otaczające działkę Góry Kamienne i Góry Sowie zapierają dech w piersi. Idealne miejsce, tak na dom jednorodzinny jak i pensjonat. Wszelkie media na miejscu. Przystanek autobusowy w odl. 100 m od działki (do Głuszycy i Wałbrzycha). Działka ma własny wjazd i parking niżej przy ulicy. Ze względu na podwyższone jej położenie i sąsiedztwo łąk, dom będzie miał zapewnioną całkowitą prywatność z niesamowitą panoramą dookoła niego. W odległości zaledwie 300 metrów, za niewielkim wzgórzem położone są 2 stoki narciarskie z niewielką restauracją (Orczyki mają 276 i 425 metrów długości). Łomnica to wieś typowo turystyczna z wieloma atrakcjami: trasa na Andrzejówkę, punkty widokowe, górskie trasy rowerowe, przejście graniczne, itp. Trudno wymarzyć sobie bardziej idealną lokalizację na życie lub biznes związany z turystyką i zdrowiem. Dojazd do Wałbrzycha w 20 minut a do Wrocławia w 1h15 minut (80km). Oferta bezpośrednia. Kontakt pod numerem telefonu: (użyj formularza kontaktowego).

Malowniczo położona działka budowlana przy lesie
Malowniczo położona działka budowlana przy lesie
640000 zł
Marki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 219
Cena za m²525.02 zł/m²

Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! LOKALIZACJA Marki - Czarna Struga - malownicza lokalizacja tuż pod lasem, w pobliżu rzeki Czarnej. Nieopodal rozpościera się las, który jest ulubionym terenem mieszkańców do rowerowych i pieszych wycieczek wycieczek. W pobliżu zaczyna się rezerwat przyrody "Puszcza Słupecka". W odległości ok. 200m znajduje się przystanek autobusowy, do Warszawy można dojechać także PKP. Dojazd autem do Warszawy zajmuje ok. 30 min. W bezpośrednim otoczeniu działki znajdują się domy jednorodzinne o niskiej zabudowie. Na osiedlu znajduje się także przedszkole publiczne (700m).DZIAKADziaka ma regularny, prostokątny kształt o wymiarach: ok. 35,50m x 27,50m + droga dojazdowa. Teren ten jest objęty MPZP, który zakłada zabudowę mieszkaniowo - usługową. Można tutaj wybudować dom wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej, max. do trzech kondygnacji nadziemnych (parter, piętro i poddasze mieszkalne). Dokładny wyciąg z treści planu - dostępny na życzenie klienta. Działka ma idealne położenie względem stron świata. Dom który tu powstanie będzie miał idealnie doświetlony salon i taras - od strony południowej! MEDIA- woda - prąd - gaz - kanalizacja KONTAKTZainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem (użyj formularza kontaktowego) lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu!Czy wiesz, że z Homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem. Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

Malowniczo położona działka budowlana na Mazurach
Malowniczo położona działka budowlana na Mazurach
29900 zł
Węgorzewo 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia332
Cena za m²90.06 zł/m²

Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę na mazurach, położoną kilkadziesiąt metrów od rzeki "Węgrapa" w malowniczej miejscowości Wężówka, niedaleko Węgorzewa, dojazd do działki bezpośrednio z asfaltowej drogi gminnej, Działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Więcej szczegółów udzielę telefonicznie

Malowniczo położona działka budowlana przy lesie
Malowniczo położona działka budowlana przy lesie
640000 zł
Marki 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 219
Cena za m²598.77 zł/m²

Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! LOKALIZACJA Marki - Czarna Struga - malownicza lokalizacja tuż pod lasem, w pobliżu rzeki Czarnej. Nieopodal rozpościera się las, który jest ulubionym terenem mieszkańców do rowerowych i pieszych wycieczek wycieczek. W pobliżu zaczyna się rezerwat przyrody "Puszcza Słupecka". W odległości ok. 200m znajduje się przystanek autobusowy, do Warszawy można dojechać także PKP. Dojazd autem do Warszawy zajmuje ok. 30 min. W bezpośrednim otoczeniu działki znajdują się domy jednorodzinne o niskiej zabudowie. Na osiedlu znajduje się także przedszkole publiczne (700m). DZIAŁKA Działka ma regularny, prostokątny kształt o wymiarach: ok. 35,50m x 27,50m + droga dojazdowa. Teren ten jest objęty MPZP, który zakłada zabudowę mieszkaniowo - usługową. Można tutaj wybudować dom wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej, max. do trzech kondygnacji nadziemnych (parter, piętro i poddasze mieszkalne). Dokładny wyciąg z treści planu - dostępny na życzenie klienta. Działka ma idealne położenie względem stron świata. Dom który tu powstanie będzie miał idealnie doświetlony salon i taras - od strony południowej! MEDIA - woda - prąd - gaz - kanalizacja KONTAKT Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem (użyj formularza kontaktowego) lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu! Czy wiesz, że z Nowodworski Estates możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem. Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

Malowniczo położona działka budowlana 1.206 m2
Malowniczo położona działka budowlana 1.206 m2
99000 zł
Krosno Odrzańskie 6 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 206
Cena za m²82.09 zł/m²

Taka oferta, tylko w Naszym biurze! OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY działkę budowlaną o powierzchni 1.206m² położoną w kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w Połupinie. NAJWAŻNIEJSZE CECHY OFERTY: - obecne zagospodarowanie: teren porośnięty trawą; - kształt - prostokąt; - droga dojazdowa - udział w drodze wewnętrznej; - wydana mapa do celów projektowych (do przekazania dla kupującego). MEDIA: bezpośrednio w drodze wewnętrznej przy nieruchomości: - energia elektryczna; - woda; - gaz. Teren, na którym położona jest przedmiotowa nieruchomość objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. LOKALIZACJA: - kameralne osiedle domków jednorodzinnych; - w bliskim sąsiedztwie market spożywczy Dino; - dogodny dojazd do Krosna Odrzańskiego oddalonego o 4 km. Zapraszam do kontaktu - przeprowadzę Ciebie krok po kroku przez procedurę zakupu nieruchomości Marek Źródłowski Tel. (użyj formularza kontaktowego) PLATINUM HOUSE Jeżeli posiadasz inną nieruchomość na sprzedaż? Skontaktuj się ze mną! Pomogę ją Tobie dobrze sprzedać !!! Pomagamy również w finansowaniu nieruchomości. Najtańszy kredyt hipoteczny? Pomożemy Ci go wynegocjować! Z pomocą naszych ekspertów kredytowych możesz zaoszczędzić nawet do 72 tys. zł na odsetkach! Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Porównamy dla Ciebie ofertę najlepszych banków, wynegocjujemy najniższą ratę! Zapytaj eksperta lub odwiedź PLATINUM EYE. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia oraz opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

Malowniczo położona działka budowlana w Zg-Łężycy.
Malowniczo położona działka budowlana w Zg-Łężycy.
369000 zł
Zielona Góra 8 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia972
Cena za m²379.63 zł/m²

UWAGA: PROMOCJA DO KOŃCA CZERWCA

Malowniczo położona działka budowlana Dmosin / Głowno 1283 m2
Malowniczo położona działka budowlana Dmosin / Głowno 1283 m2
135000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 283
Cena za m²105.22 zł/m²

Witam Na sprzedaż działka budowlana o pow. całkowitej 1283 m2 (106/18), położona w Dmosinie Drugim na pograniczu gm. Głowno Nieruchomość gruntowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren plaski, przepiękne usytuowanie w pobliżu lasu i rzeki Mrogi , w sąsiedztwie powstaje mini osiedle domków jednorodzinnych. Działka z dodatkowym dostępem do drogi wewnętrznej - istnieje możliwość zrobienia dwóch przelotowych wjazdów. Niezmiernie cicha i spokojna okolica. Posiadam też inne powierzchnie w ofercie w cenie 95zł/ m2 Uregulowana własność prawna, bezpośrednio od właściciela.

Malowniczo położona działka budowlana we wsi Wojbórz gm. Kłodzko
Malowniczo położona działka budowlana we wsi Wojbórz gm. Kłodzko
390000 zł
13 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 702
Cena za m²144.34 zł/m²

Malowniczo położona na górce działka we wsi Wojbórz, k/Kłodzka. Powierzchnia 2 702 m2. 100 metrów od centrum wsi, a jednak na uboczu Dojazd drogą asfaltową Wojbórz to malownicza wieś położona w Kotlinie Kłodzkiej, w sąsiedztwie Gór Bardzkich. Doskonałe miejsce na wypady po okolicznych atrakcjach turystycznych. Do Kłodzka - 12 km Srebrna Góra - 10 km Bardo - 10 km Polanica Zdrój - 21 km Sprzedaję bezpośrednio, bez pośredników. Możliwość zakupu wraz z sąsiadującą działką (3 647 m2) wraz z domem i zabudowaniami gospodarczymi.

Działka budowlana malowniczo położona pod lasem
Działka budowlana malowniczo położona pod lasem
120000 zł
7 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Jaźwiny malowniczo położone pod lasem. W działce media: prąd, woda. Udział w drodze 5000zl Cena 1m2- 100zł Płatność w ratach: Przy podpisaniu umowy - 10% W lipcu -40% Marzec 2024- 50% Położenie działek daje możliwość odpoczynku i relaksu na łonie natury. A mieszkanie w tak pięknej okolicy daje uczucie ciągłych wakacji . Przy działce jest ścieżka do lasu, można po niej chodzić na spacery czy jeździć na rowerze . Do Doliny Baryczy jest 10km. Działka jest również świetną inwestycją na przyszłość . Z Jaźwin dojedziemy do - Trzebnicy w 7minut - Węzła S5 w 10minut - do Wrocławia Ok 30minut

Działka budowlana malowniczo położona pod Golubiem-Dobrzyniem
Działka budowlana malowniczo położona pod Golubiem-Dobrzyniem
90000 zł
3 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 000
Cena za m²30 zł/m²

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Rodzone w gminie Radomin, w odległości 8 km od Golubia-Dobrzynia. Działka jest płaska, w regularnym kształcie, bezpośrednio przy drodze gminnej. Działka malowniczo położona, w spokojnej, cichej okolicy luźnej zabudowy domów jednorodzinnych wśród lasów. Do rzeki Drwęcy odległość 300 metrów-dojście zapewnione notarialnie. Prąd w drodze przy działce. Do gminnego wodociągu jest 200 metrów. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym. Zapraszam do kontaktu.

Działka budowlana malowniczo położona pod lasem. Raty ! Okazja!
Działka budowlana malowniczo położona pod lasem. Raty ! Okazja!
120000 zł
4 kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²100 zł/m²

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Jaźwiny malowniczo położone pod lasem. W działce media: prąd, woda. Udział w drodze 5000zl Cena 1m2- 100zł Płatność w ratach: Przy podpisaniu umowy - 10% W lipcu -40% Marzec 2024- 50% Położenie działek daje możliwość odpoczynku i relaksu na łonie natury. A mieszkanie w tak pięknej okolicy daje uczucie ciągłych wakacji . Przy działce jest ścieżka do lasu, można po niej chodzić na spacery czy jeździć na rowerze . Do Doliny Baryczy jest 10km. Działka jest również świetną inwestycją na przyszłość . Z Jaźwin dojedziemy do - Trzebnicy w 7minut - Węzła S5 w 10minut - do Wrocławia Ok 30minut

Dzialka budowlana w Ścinawie na sprzedaż
Dzialka budowlana w Ścinawie na sprzedaż
55000 zł
Ścinawa 27 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 043
Cena za m²52.73 zł/m²

Działka budowlana położona malowniczo do sprzedania. Powstała z podziału działki 126/5. Płatność w euro możliwa

Działka budowlana Golczowice 1090m2
Działka budowlana Golczowice 1090m2
210000 zł
25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 090
Cena za m²192.66 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Golczowice. Wioska malowniczo położona, otoczona lasami, przez którą płynie rzeka Biała Przemsza.

Działka budowlana Zbiczno Szramowo Brodnica warunki zabudowy
Działka budowlana Zbiczno Szramowo Brodnica warunki zabudowy
64000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 415
Cena za m²45.23 zł/m²

Działka budowlana z warunkami zabudowy Gmina Zbiczno Szramowo działka w otoczeniu lasów W pobliżu rzeki Drwęca ,malowniczo położona ,prąd w drodze , dojazd z drogi krajowej nr 15

Wystok Złoty Potok
Wystok Złoty Potok
95000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia3 115
Cena za m²30.5 zł/m²

Wystok Złoty Potok - działka budowlana przeznaczona pod budowę mieszkaniową, malowniczo położona, z własnymi nasadzeniami do swobodnego kształtowania. Nieruchomość z dużym potencjałem kapitałowym.

Sitno działka z warunkami zabudowy
Sitno działka z warunkami zabudowy
305000 zł
25 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 050
Cena za m²148.78 zł/m²

Malowniczo położona działka budowlana położona w miejscowości Sitno, 25 km od Gdańska, 35 km od Gdyni, 2 km do przystanku kolei metropolitalnej. Warunki zabudowy wydane w 2021r. Otoczenie lasów i 2 jezior. Polecam.

Działka budowlana Zbiczno Szramowo Brodnica Pojezierze Brodnickie
Działka budowlana Zbiczno Szramowo Brodnica Pojezierze Brodnickie
64000 zł
8 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 415
Cena za m²45.23 zł/m²

Działka budowlana z warunkami zabudowy Pojezierze Brodnickie ,Gmina Zbiczno Szramowo działka w otoczeniu lasów W pobliżu rzeki Drwęca ,malowniczo położona ,prąd w drodze , dojazd z drogi krajowej nr 15 Kontakt 60*****05

Malowniczo położona działka - możliwa zamiana
Malowniczo położona działka - możliwa zamiana
170000 zł
Mława 14 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 139
Cena za m²149.25 zł/m²

Malowniczo położona działka budowlana, zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. W studium zagospodarowania działka znajduje się na terenach mieszkaniowo - usługowych. Dłuższym bokiem przylega bezpośrednio do ulicy asfaltowej. Dookoła piękne tereny rekreacyjne, lasy, łąki, rzeka Mławka. 

Działka budowlana 256/10 Silno
Działka budowlana 256/10 Silno
110000 zł
Toruń 30 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 015
Cena za m²108.37 zł/m²

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, malowniczo położona na polanie otoczonej lasami, obok powstają domy jednorodzinne. Dorzucamy trzy egzemplarze ekspertyzy geotechnicznej o warunkach gruntowo-wodnych, dwa egzemplarze map do celów projektowych.

Torzym Młyńska Ostoja
Torzym Młyńska Ostoja
58000 zł
Torzym 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia969
Cena za m²59.86 zł/m²

Torzym Młyńska Ostoja - działka budowlana przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego, malowniczo położona wśród lasów. Aktualne miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie pod budownictwo jednorodzinne. Dostępne są również sąsiadujące działki kompleksu, działka z dużym potencjałem kapitałowym. Działka numer 70/3 powierzchnia 969m2 cena netto 58 000 netto

Działka budowlana Mokiny 20km od Olsztyna
Działka budowlana Mokiny 20km od Olsztyna
145000 zł
30+ kilka dni temu
Pow. działki3000
Rodzaj działkiBudowlana
SprzedażBez pośredników
Zainteresowanie ofertą

Działka około 18km od Olsztyna, malowniczo położona blisko kilku jezior (Umląg, Świętajno, Kiermas, Bogdańskie) otoczona pięknymi lasami. Do jeziora Umląg i Świętajno jest około 400m, a do dwóch pozostałych około 2000m. Działka położona jest na uboczu wsi Mokiny (kolonia) Około 6km od trasy Olsztyn-Mrągowo Mokiny, gmina Barczewo, powiat olsztyński Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m². Numer ewidencyjny działki: 21/5 Dojazd: polny, ogrodzenie: drewniane

Sprzedam dom działkę rolno-budowlana
Sprzedam dom działkę rolno-budowlana
650000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia43 000
Cena za m²15.12 zł/m²

Mam do sprzedania malowniczo położoną działkę rolno-budowlana z zabudowaniami o całej powierzchni 4,30h. Działka położona jest w miejscowości Malyszyce w gminie Trzyciąż w bardzo cichym i spokojnym miejscu ok 28km od Krakowa. Działka porośnięta starymi drzewami, działka ma dostęp do wody i energii, do nieruchomości dojazd droga asfaltową. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Działka budowlana w Kłodawie!
Działka budowlana w Kłodawie!
240000 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²206 zł/m²
Powierzchnia1300 m²
Typbudowlana

MALOWNICZO POŁOŻONA DZIAŁKA W POBLIŻU JEZIORA W KŁODAWIE Działka budowlana malowniczo położona z możliwością połączenia. Działki położone w urokliwej i spokojnej okolicy jeziora kłodawskiego ok 600m. Dojazd do działki drogą asfaltową i utwardzoną. Działka uzbrojona. Powierzchnai 13 arów. Cena 210 tys zł. NAJSKUTECZNIEJSZY W REGIONIE DORADCA KREDYTOWY POMOŻE UZYSKAĆ DOGODNE WARUNKI FINANSOWANIA ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI. BEZPŁATNIE PORÓWNA OFERTĘ WSZYSTKICH BANKÓW, POMOŻE WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ POD KONTEM INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA, ORAZ POPROWADZI OD PIERWSZEGO KONTAKTU AZ DO WYPŁACENIA ŚRODKÓW PRZEZ BANK. Więcej informacji; tel. kom. *** *** *** e-mail go****1@z******************.pl Gorzów Zachód Nieruchomości Oferta nr 35790248 wysłana z systemu LocumNet Online

Piękna działka budowlana w sercu Roztocza - 22,3 ar
Piękna działka budowlana w sercu Roztocza - 22,3 ar
179999 zł
Krasnobród 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 230
Cena za m²80.72 zł/m²

OFERTA BEZPOŚREDNIA! Na sprzedaż malowniczo położona, częściowo zalesiona działka budowlana we wsi Grabnik w okolicy Krasnobrodu. Możliwość zabudowy jednorodzinnej. Duży potencjał pod kątem turystycznym - domki całoroczne, pensjonat. Powierzchnia działki: 22,3 ar Wymiary: ok. 51x43 m Numer ewidencyjny działki: 196/5 Zapraszam do kontaktu!

Piękna działka budowlana w sercu Roztocza - 15,4 ar
Piękna działka budowlana w sercu Roztocza - 15,4 ar
123000 zł
Krasnobród 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 540
Cena za m²79.87 zł/m²

OFERTA BEZPOŚREDNIA! Na sprzedaż malowniczo położona, częściowo zalesiona działka budowlana we wsi Grabnik w okolicy Krasnobrodu. Możliwość zabudowy jednorodzinnej. Duży potencjał pod kątem turystycznym - domki całoroczne, pensjonat. Powierzchnia działki: 15,4 ar Wymiary: ok. 43x35 m Numery ewidencyjne działki: 196/4 Zapraszam do kontaktu!

Piękna działka budowlana w sercu Roztocza - 15 ar
Piękna działka budowlana w sercu Roztocza - 15 ar
119000 zł
Krasnobród 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 500
Cena za m²79.33 zł/m²

OFERTA BEZPOŚREDNIA! Na sprzedaż malowniczo położona, częściowo zalesiona działka budowlana we wsi Grabnik w okolicy Krasnobrodu. Możliwość zabudowy jednorodzinnej. Duży potencjał pod kątem turystycznym - domki całoroczne, pensjonat. Powierzchnia działki: 15 ar Wymiary: ok. 40x38 m Numery ewidencyjne działki: 196/3 Zapraszam do kontaktu!

Piękna działka budowlana w sercu Roztocza - 22,3 ar
Piękna działka budowlana w sercu Roztocza - 22,3 ar
170000 zł
Krasnobród 17 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 200
Cena za m²77.27 zł/m²

OFERTA BEZPOŚREDNIA! Na sprzedaż malowniczo położona, częściowo zalesiona działka budowlana we wsi Grabnik w okolicy Krasnobrodu. Możliwość zabudowy jednorodzinnej. Duży potencjał pod kątem turystycznym. Powierzchnia działki: 22,3 ar Wymiary: ok. 51x43 m Numer ewidencyjny działki: 196/5 W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu!

Sprzedam działkę budowlaną pod Legnicą
Sprzedam działkę budowlaną pod Legnicą
239600 zł
19 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 700
Cena za m²88.74 zł/m²

Sprzedam działkę budowlana 27000 m2 - w malowniczo położonej wsi Tyniec Legnicki 18 km od Legnicy. Działka położona blisko centrum wsi gdzie znajduje się sklep, szkoła, kościół itp. Woda i prąd, drogi dojazdowe, autostrada umożliwia latwy i szybki dojazd ok 60km do Wrocławia. Zapraszam do kontaktu .

Bezpośrednio działka budowlana z pozwoleniem, Łagiewniki! Media!
Bezpośrednio działka budowlana z pozwoleniem, Łagiewniki! Media!
595000 zł
Łódź 10 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 420
Cena za m²419.01 zł/m²

Małe Łagiewniki, Łódź ul. Przepiórcza, działka budowlana z pozwoleniem. Działka budowlana, nie ogrodzona, malowniczo położona w niedalekim sąsiedztwie rzeki Bzury przy utwardzonej drodze. Pozwolenie na budowę jednorodzinnego domu z garażem. Zarejestrowany dziennik budowy. Do działki doprowadzone media: prąd, woda. Ul. Przepiórcza w roku ubiegłym wyremontowana. Cena: 420,00 zł / 1 m2 działki - do negocjacji. Sprzedaż bez pośredników. Cena: 595000 zł Powierzchnia 1420 m2 Proszę o kontakt telefoniczny: 50*******05

Wystok Zakątek Radości
Wystok Zakątek Radości
150000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia4 357
Cena za m²34.43 zł/m²

Wystok Zakątek Radości - działka budowlana o pow.4357m2 przeznaczona pod budowę mieszkaniową jednorodzinną, malowniczo położona, uzbrojona, prąd, woda, droga brukowa. Klimatyczne miejsce położone na kolonii miejscowości z własną strefą komfortu, cisza, otwarty horyzont. Nieruchomość o dużym potencjale kapitałowym. Polecana koneserom przyrody, położona w Puszczy Rzepińskiej. Skomunikowana, Autostrada Wolności pierwszy zjazd (Tarnawa) ok.8km, węzeł kolejowy Rzepin ok.10km

Atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana w Nowym Kisielinie
Atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana w Nowym Kisielinie
169000 zł
Zielona Góra 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia700
Cena za m²241.43 zł/m²

Atrakcyjnie zlokalizowana, uzbrojona działka budowlana w Nowym Kisielinie. Powierzchnia: 700 m. Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Dojazd drogą oświetloną. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka malowniczo położona, na częściowo zabudowanym, nowym osiedlu, blisko lasu z doskonałym i szybkim dojazdem do centrum Zielonej Góry. Cena: 169 tys. zł do negocjacji.

Działka budowlana Brodna, 18 minut od centrum Piła, gmina Kaczory
Działka budowlana Brodna, 18 minut od centrum Piła, gmina Kaczory
92500 zł
wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 234
Cena za m²74.96 zł/m²

Witam Działka budowlana 1234 m2 ; kształt prostokąt; teren płaski; dojazd drogą asfaltową; nieogrodzona; określone warunki zabudowy. Media: prąd; gaz, woda Atrakcyjna działka budowlana malowniczo położona we wsi Brodna, 18 minut od centrum Piły. Szkoła podstawowa oraz przedszkole znajduje się 3 km w kierunku Piły w miejscowości Śmiłowo. Dojazd do szkoły odbywa sie autobusem szkolnym codziennie o 7:58 , powrót dwa razy na dzien 13 i 15. Nr telefonu do kontaktu 60*******31

Piękna działka budowlana w sercu Roztocza
Piękna działka budowlana w sercu Roztocza
375000 zł
Krasnobród 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 300
Cena za m²75 zł/m²

OFERTA BEZPOŚREDNIA! Na sprzedaż malowniczo położona, częściowo zalesiona działka budowlana we wsi Grabnik w okolicy Krasnobrodu. Możliwość zabudowy jednorodzinnej. Składa się z trzech odrębnych części. Duży potencjał pod kątem turystycznym - domki całoroczne, pensjonat. Powierzchnia działki: 53 ary Wymiary: ok. 122x43 m Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu!

Działka Budowlana Katowice Podlesie Niezapominajek
Działka Budowlana Katowice Podlesie Niezapominajek
275000 zł
Katowice 20 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia974
Cena za m²282.34 zł/m²

Malowniczo położona działka budowlana, granicząca z lasem, Katowice Podlesie, ul. Niezapominajek Wymiary działki: 26m x 37m. Powierzchnia działki: 974 m2 Cena : 275.000,00zł (do negocjacji) Ukształtowanie działki: Płaska Kształt działki: Prostokąt Przeznaczenie działki: Budowlana Prąd: W trakcie przyłączania do działki Gaz: Nie Ujęcie wody: Studnia wywiercona w drodze wewnętrznej Kanalizacja: brak Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Pełna zieleni, spokojna, malownicza okolica. Dobry dojazd z centrum Katowic, niezwykle popularna inwestycyjnie i rekreacyjnie okolica. Zapraszamy do kontaktu i oglądania działki.

Piękna działka w górach, dojazd asfaltowy
Piękna działka w górach, dojazd asfaltowy
135000 zł
Lądek-Zdrój 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia920
Cena za m²146.74 zł/m²

BEZ PROWIZJINa sprzedaż piękna działka górska w miejscowości Skrzynka, gmina Lądek Zdrój. -malowniczo położona: od frontu przepływa rzeczka a tyłem grunt graniczy ze Śnieżnickim Parkiem Krajobrazowym -działka budowlana, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego -dojazd ASFALTOWĄ DROGĄ GMINNĄ -blisko do Lądka oraz na Czarną Góręlink do filmiku s://youtu.be/P4sWW5I0bEsZachęcam do kontaktu w celu poznania szczegółów.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

sprzedam działkę budowlana Michałowice koło Krakowa 26ar widokowa
sprzedam działkę budowlana Michałowice koło Krakowa 26ar widokowa
910000 zł
24 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 600
Cena za m²350 zł/m²

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana znajdująca się w Michałowicach na ul.Górnej Działka jest malowniczo położona. W słoneczne dni rozpościera się widok na Tatry. W sąsiedztwie działki stoją luksusowe domy. Powierzchnia działki to 26 ar Według MPZP na działce można postawić zabudowę wielorodzinna lub jeden dom. 35tys zł/ar h ttps://www.youtube.com/watch?v=XNE8K6GhOYk powyżej link do filmu, po pierwszym 'h' jest spacja

Dziaka budowlana - Siedlęcin, Jelenia Góra,  Dolnośląskie - 220 000 zł
Dziaka budowlana - Siedlęcin, Jelenia Góra, Dolnośląskie - 220 000 zł
220000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 606
Cena za m²136.99 zł/m²

Atrakcyjnie położna działka budowlana w Siedlęcinie koło Jeleniej Góry - gmina Jeżów Sudecki. Działka o powierzchni 1606m2. Malowniczo położona z dostępem do drogi utwardzonej - gminnej. Działka pięknie nasłoneczniona o lekkim nachyleniu z malowniczymi widokami na pasmo gór. Media: Prąd i woda przy działce. Wkoło liczne tereny zielone. Oferta dla klienta szukającego swojego miejsca na ziemi. Typ oferty: działka na sprzedaż Cena: 220 000 zł (136,99 zł/m²) Forma własności: własność, księga wieczysta Działka: budowlana, 1 606 m² kształt: prostokąt; teren pochyły, lekko zalesiona dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona Media: prąd Adres:Siedlęcin, Jeżów Sudecki, karkonoski, dolnośląskie Otoczenie:łąka, las, góry cicho

Działki budowlane
Działki budowlane
220000 zł
Busko-Zdrój 12 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²183.33 zł/m²

Do sprzedania atrakcyjna, malowniczo położona działka budowlana w Busku-Zdroju, przy ulicy Partyzantów na granicy miasta z Broniną, o powierzchni 12arów. Działka położona bezpośrednio przy utwardzonej drodze gruntowej, 100 m do drogi asfaltowej (W najbliższym czasie działka bedzie bezpośrednio przy drodze asfaltowej wraz z chodnikiem i ścieżka rowerowa łącząca Bronine i Owczary. (Gotowy projekt z mediami w drodze w tym kanalizacja). W bezpośrednim otoczeniu znajduje się nowa luźna zabudowa jednorodzinna oraz sady. Media: prąd,woda i gaz. Działka płaska, sąsiednie działki lekko pochylone w kierunku południowym. Wymiary działki: front 26m, głębokość 46m szerokość. Działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Istnieje możliwość zakupu dwóch,trzech działek obok siebie. Zapraszam do oglądania.

Atrakcyjna Działka Budowlana 1500m2
Atrakcyjna Działka Budowlana 1500m2
210000 zł
Dzierżoniów 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 500
Cena za m²140 zł/m²

Do sprzedania malowniczo położona działka budowlana z licznymi nasadzeniami drzew owocowych u podnóża Dębowej Góry o powierzchni 1500 m2 wraz z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wg projektu " HomeKoncept 26". Działka znajduje się na osiedlu zamkniętym (wjazd przez prywatną bramę). Osiedle będzie składało się z 11 domów Dojazd do działki z ulicy asfaltowej utwardzonej. Działka zlokalizowana 6 km od Dzierżoniowa w kierunku Wrocławia, do działki należy również udział w drodze dojazdowej. Wydany dziennik budowy Działka uzbrojona jest w sieć energetyczną. Woda miejska w pobliżu działki.

Działka budowlana 0.70 ha Wojbórz koło Kłodzka
Działka budowlana 0.70 ha Wojbórz koło Kłodzka
560000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia7 000
Cena za m²80 zł/m²

Na sprzedaż malowniczo położona działka w całości budowlana w pięknej okolicy ,otoczeniu łąk i lasów w miejscowości Wojbórz .Gwarantowane piękne widoki . Duża działka 0.70 ha (siedemdziesiat arów) dla każdego kto lubi ciszę spokój i przestrzeń.Nr.działki 115. Dziaka znajduje sie przy drodze asfaltowej i wszystkie media dostępne.Działkę tę można podzielić na kilka działek. Działka zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Kłodzko oznaczona jest symbolem M przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Sprzedaż tylko w całości. Sprzedaż tylko w całości.

Działka Ustroń Hermanice
Działka Ustroń Hermanice
240000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 103
Cena za m²217.59 zł/m²

Na Sprzedaż malowniczo położona działka budowlana zlokalizowana w Ustroniu Hermanicach. Nieruchomość o numerze 346/21 ma powierzchnię 1103 m 2 Urokliwa i spokojna okolica a jednocześnie blisko do przedszkola, szkoły i innej infrastruktury. Niska intensywnośc zabudowy. Nieliczne zabudowania w najbliższym sąsiedztwie. Dostępne media: - energia elektryczna, - wodociąg, - gazociąg, - dojazd drogą asfaltową gminną oraz drogą wewnętrzną utwardzoną, - kształt prostokąta, - ukształtowanie terenu: płaskie, Cisza i spokój a jednocześnie blisko centrum.

Działki budowlane
Działki budowlane
215000 zł
Busko-Zdrój 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 200
Cena za m²179.17 zł/m²

Do sprzedania atrakcyjna, malowniczo położona działka budowlana w Busku-Zdroju, przy ulicy Partyzantów na granicy miasta z Broniną, o powierzchni 12arów. Działka położona bezpośrednio przy utwardzonej drodze gruntowej, 100 m do drogi asfaltowej (W najbliższym czasie działka bedzie bezpośrednio przy drodze asfaltowej wraz z chodnikiem i ścieżka rowerowa łącząca Bronine i Owczary. (Gotowy projekt z mediami w drodze w tym kanalizacja). W bezpośrednim otoczeniu znajduje się nowa luźna zabudowa jednorodzinna oraz sady. Media: prąd,woda i gaz. Działka płaska, sąsiednie działki lekko pochylone w kierunku południowym. Wymiary działki: front 26m, głębokość 46m szerokość. Działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Istnieje możliwość zakupu dwóch lub trzech działek obok siebie. Zapraszam do oglądania.

0% działka budowlana 1567 m2 Wszebory
0% działka budowlana 1567 m2 Wszebory
125000 zł
wczoraj
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 567
Cena za m²79.77 zł/m²

BEZ PROWIZJI! DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO WARSZAWY TRASA S8 SZKOŁA PODSTAWOWA Działka budowlana o powierzchni 1567 m2 w miejscowości Wszebory gm. Dąbrówka. Działka malowniczo położona w sąsiedztwie pól i niskiej zabudowy. Otwarta przestrzeń. Czyste powietrze. Szkoła podstawowa w odległości 1 km. Dojazd drogą asfaltową. Druga linia zabudowy. Przy samej działce droga gruntowa. Bliskość trasy S8 zapewnia szybki dojazd do Warszawy. Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Media przy asfalcie: wodociąg, prąd, telefon. Bardzo dobra propozycja również jako lokata kapitału. Dzięki rozwojowi zabudowy w tej lokalizacji, będzie ona systematycznie zyskiwała na wartości. Polecam. W sprzedaży również sąsiednie działki: 1583 m2 - cena 127.000 zł (duga linia zabudowy) 1527 m2 - cena 140.000 zł (pierwsza linia zabudowy)

Pięknie położona działka rekreacyjno - budowlana
Pięknie położona działka rekreacyjno - budowlana
138900 zł
Żukówko 12 dnia plecy
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia1 338
Cena za m²103.81 zł/m²

Działka rekreacyjno-budowlana granicząca z lasem, blisko jeziora. Nieruchomość Idealna działka dla osób, które pragną błogiej ciszy, spokoju i bliskiego kontaktu z naturą.  Jest to zarówno inwestycja chroniąca nasze pieniądze przed inflacją jak i rewelacyjne weekendowe miejsce wypadowe  z Trójmiejskiej aglomeracji. Działka położona na jest na terenie osiedla rekreacyjnego, nieopodal J. Żukowskiego. Teren w części z łagodnym spadkiem, foremny. W drodze, przy granicy działki biegnie wodociąg i prąd. Nieruchomość położona 1,1 km od jeziora (800 m w linii prostej przez las). Jezioro Żukowskie to prawdziwy raj dla kajakarzy, wędkarzy i rybaków. Lokalizacja Żukówko to malowniczo położona wieś położona nad Jeziorem Żukowskim. Nieruchomość oddalona 11 km od Bytowa, 6 km do Parchowa, 80 km od Gdańska. Atuty Działka granicząca z lasem, błoga cisza, działka na skraju lasu, bliskość jeziora i kąpielisk gminnych, media w drodze, malownicze tereny, dobry stosunek jakość/cena, cicha i niezwykle spokojna lokalizacja.

Widokowa-blisko centrum 1 km-Wisła-wszystkie media
Widokowa-blisko centrum 1 km-Wisła-wszystkie media
299000 zł
Wisła 30+ kilka dni temu
Pow. działki900
Rodzaj działkiBudowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA W WIŚLE 1 KM OD CENTRUM ATRAKCYJNA - WIDOKOWA Powierzchnia działki: 900 m2 Do sprzedaży malowniczo usytuowana działka budowlana w Wiśle, położona 1 km od ścisłego centrum. W pobliżu między innymi: stok narciarski Skolnity Ski & Bike Park, skocznie narciarskie, Zabytkowy Park Przygód - Park Miniatur, agroturystyka, pensjonaty i domy wczasowe. Działka o powierzchni 900 m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego niniejsza działka położona jest w terenie - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna lub/oraz zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Dostępne media: - energia elektryczna, - wodociąg komunalny, - gazociąg, - kanalizacja sanitarna, - dojazd drogą asfaltową gminną oraz drogą wewnętrzną utwardzoną. Widokowa działka z jednoczesnym bliskim dostępem do pełnej infrastruktury oraz centrum miasta - zaledwie 1 km. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji, w pobliżu pełna infrastruktura, szkoła, przedszkole jak również dostęp do zieleni oraz przyrody. Zachęcamy do bezpłatnej prezentacji ! WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW OFERTY W BIURZE POD NR TELEFONU 607-46-15-94 LUB 32 43-47-494. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! Pomagamy w formalnościach kredytowych, dobieramy dla Państwa najodpowiedniejszą ofertę kredytu. Jesteśmy z Państwem od początku transakcji do samego przekazania nieruchomości.

1100m2 Budowlana Strzemieszyce Wielkie Boczna
1100m2 Budowlana Strzemieszyce Wielkie Boczna
259000 zł
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 100
Cena za m²235.45 zł/m²

Do sprzedania działka budowlana o łącznej powierzchni 1100m2 szeroka na 31,5m, długa na 35m ,zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Strzemieszyce Wielkie przy ul. Bocznej, w cichej i spokojnej okolicy. Działka płaska, częściowo zalesiona .Działka malowniczo położona, wokół liczne tereny zielone. Otoczenie korzystne - w większości nowe domy jednorodzinne o średniej intensywności . Działka nieogrodzona . Teren objęty MPZP przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną z usługami jako funkcją uzupełniającą Symbol planu 43 MN.Cena 259 000złDziałka sprzedawana wraz z pozwoleniem na budowę parterowego domu jednorodzinnego, projektem budowlanym , badaniami geologicznymi gruntu oraz udziałem w wewnętrznej drodze dojazdowej.Media: woda ( przyłącze w trakcie realizacji) prąd( wykonane przyłącze)

0% Wszebory działka budowlana 1567 m2
0% Wszebory działka budowlana 1567 m2
133000 zł
15 dni plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 567
Cena za m²84.88 zł/m²

BEZ PROWIZJI! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1567 m2 w miejscowości Wszebory gm. Dąbrówka. Działka malowniczo położona w sąsiedztwie pól i niskiej zabudowy. Otwarta przestrzeń. Czyste powietrze. Szkoła podstawowa w odległości 1 km. Dojazd drogą asfaltową. Druga linia zabudowy. Przy samej działce droga gruntowa. Bliskość trasy S8 zapewnia szybki dojazd do Warszawy. Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Media przy asfalcie: wodociąg, prąd, telefon. Bardzo dobra propozycja również jako lokata kapitału. Dzięki rozwojowi zabudowy w tej lokalizacji, będzie ona systematycznie zyskiwała na wartości. Polecam.

Super okazja! Piękna zalesiona działka - Żelechów!
Super okazja! Piękna zalesiona działka - Żelechów!
390000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia911
Cena za m²428.1 zł/m²

Super OKAZJA!!!Do sprzedania przepiękna, malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 911 m² zlokalizowana blisko rezerwatu Las Młochowski, przy ulicy Prostej w Żelechowie gm. Żabia Wola, powiat grodziski.Doskonały dojazd z Warszawy ok. 30 km trasą S8 (na Katowice) oraz asfaltowymi ulicami: Żelechowską i Nad Lasem, od której odchodzi ulica Prosta.Działka ma wymiary ok. 45,5 m x 20 m, usytuowana krótszym bokiem wzdłuż ulicy.Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, niczym niezabudowana, częściowo zadrzewiona sosnami i położona w najwyższym punkcie ulicy co powoduje, że nie jest podmokła nawet po ulewnych opadach. Działka z trzech stron jest ogrodzona ogrodzeniem z siatki stalowej na stalowych słupkach. W ulicy Prostej media: woda i prąd.