Nad cichym jeziorem

Sortowanie:
Znaleziony: 59 ogłoszenie w kategorii Działki i grunty Polska: Wszystkie miasta
Działka rekreacyjna 624 m2, blisko jeziora, okolice Chodcza
Działka rekreacyjna 624 m2, blisko jeziora, okolice Chodcza
24500 zł
nowe Chodecz 30+ kilka dni temu
Pow. działki624
Rodzaj działkiRekreacyjna

Polecam do sprzedaży działkę rolną (tereny zakwalifikowane do przekształcenia na rekreacyjne) o pow. 624 m2, położoną nad jeziorem w okolicach Chodcza w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina Chodecz. > do plaży nad jeziorem ok. 150 m (plaża piaszczysta i zadbana, możliwość kąpieli w czystej wodzie jeziora) > jezioro czyste i zarybione - raj dla wędkarzy > notarialnie zagwarantowany dostęp do jeziora (udziały w drodze dojazdowej) > do miasta Chodecz ok. 2 km - sklepy, biedronka, szkoła, przedszkole, restauracje, kościół, apteka, stacja ratownictwa medycznego itp. > do autostrady A1 ok. 10 km Dojazd do działki drogą utwardzoną, do drogi asfaltowej ok. 10 m > obok działki wodociąg gminny oraz przyłącze prądu. Gorąco polecam - nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu - idealna na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, okazyjna cena - tylko 39 zł/m2 Zapraszam na prezentację i do zakupu - przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o kupnie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa. Z uwagi na bezpieczeństwo sprzedającego oraz ustawę o ochronie danych osobowych, nie podajemy do publicznej wiadomości dokładnej lokalizacji nieruchomości przed jej prezentacją.

Działka rekreacyjna 1872m2,niedaleko jeziora, okolice Chodcza
Działka rekreacyjna 1872m2,niedaleko jeziora, okolice Chodcza
73500 zł
Chodecz 30+ kilka dni temu
Pow. działki1872
Rodzaj działkiRolna

Polecam do sprzedaży działkę rolną (tereny zakwalifikowane do przekształcenia na rekreacyjne) o powierzchni ok. 1872 m2, położoną nad jeziorem w okolicach Chodcza w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina Chodecz. Okazja inwestycyjna - tylko 39 zł/m2 > do plaży nad jeziorem ok. 150 m (plaża piaszczysta i zadbana, możliwość kąpieli w czystej wodzie jeziora) > jezioro czyste i zarybione - raj dla wędkarzy > notarialnie zagwarantowany dostęp do jeziora (udziały w drodze dojazdowej) > do miasta Chodecz ok. 2 km - sklepy, biedronka, szkoła, przedszkole, restauracje, kościół, apteka, stacja ratownictwa medycznego itp. > do autostrady A1 ok. 10 km Dojazd do działki drogą utwardzoną, do drogi asfaltowej ok. 10 m > obok działki wodociąg gminny oraz przyłącze prądu (słup energetyczny w granicy działki) Gorąco polecam - nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu - idealna na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszam na prezentację i do zakupu - przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o kupnie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa. Z uwagi na bezpieczeństwo sprzedającego oraz ustawę o ochronie danych osobowych, nie podajemy do publicznej wiadomości dokładnej lokalizacji nieruchomości przed jej prezentacją.

Działka rekreacyjna 2496m2,niedaleko jeziora, okolice Chodcza
Działka rekreacyjna 2496m2,niedaleko jeziora, okolice Chodcza
93500 zł
Chodecz 30+ kilka dni temu
Pow. działki2496
Rodzaj działkiRekreacyjna

Polecam do sprzedaży działkę rolną (tereny zakwalifikowane do przekształcenia na rekreacyjne) ok. 2496 m2, położone nad jeziorem w okolicach Chodcza w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina Chodecz. Okazja inwestycyjna - tylko 37 zł/m2 > do plaży nad jeziorem ok. 150 m (plaża piaszczysta i zadbana, możliwość kąpieli w czystej wodzie jeziora) > jezioro czyste i zarybione - raj dla wędkarzy > notarialnie zagwarantowany dostęp do jeziora (udziały w drodze dojazdowej) > do miasta Chodecz ok. 2 km - sklepy, biedronka, szkoła, przedszkole, restauracje, kościół, apteka, stacja ratownictwa medycznego itp. > do autostrady A1 ok. 10 km Dojazd do działki drogą utwardzoną, do drogi asfaltowej ok. 10 m > obok działki wodociąg gminny oraz przyłącze prądu (słup energetyczny w granicy działki) Gorąco polecam - nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu - idealna na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszam na prezentację i do zakupu - przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o kupnie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa. Z uwagi na bezpieczeństwo sprzedającego oraz ustawę o ochronie danych osobowych, nie podajemy do publicznej wiadomości dokładnej lokalizacji nieruchomości przed jej prezentacją.

Działka rekreacyjna 1248 m2, blisko jeziora, okolice Chodcza
Działka rekreacyjna 1248 m2, blisko jeziora, okolice Chodcza
49500 zł
Chodecz 30+ kilka dni temu
Pow. działki1248
Rodzaj działkiRolna

Polecam do sprzedaży działkę rolną (tereny zakwalifikowane do przekształcenia na rekreacyjne) o powierzchni ok. 1248 m2, położoną nad jeziorem w okolicach Chodcza w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina Chodecz. Okazja inwestycyjna - tylko 39 zł/m2 > do plaży nad jeziorem ok. 150 m (plaża piaszczysta i zadbana, możliwość kąpieli w czystej wodzie jeziora) > jezioro czyste i zarybione - raj dla wędkarzy > notarialnie zagwarantowany dostęp do jeziora (udziały w drodze dojazdowej) > do miasta Chodecz ok. 2 km - sklepy, biedronka, szkoła, przedszkole, restauracje, kościół, apteka, stacja ratownictwa medycznego itp. > do autostrady A1 ok. 10 km Dojazd do działki drogą utwardzoną, do drogi asfaltowej ok. 10 m > obok działki wodociąg gminny oraz przyłącze prądu (słup energetyczny w granicy działki) Gorąco polecam - nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu - idealna na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszam na prezentację i do zakupu - przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o kupnie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa. Z uwagi na bezpieczeństwo sprzedającego oraz ustawę o ochronie danych osobowych, nie podajemy do publicznej wiadomości dokładnej lokalizacji nieruchomości przed jej prezentacją.

Działka rekreacyjno - budowlana nad jeziorem, obok Chodcza
Działka rekreacyjno - budowlana nad jeziorem, obok Chodcza
85000 zł
Chodecz 30+ kilka dni temu
Pow. działki1724
Rodzaj działkiBudowlana

Polecam do sprzedaży działkę rekreacyjną przeznaczoną pod zabudowę letniskową z wydanymi warunkami zabudowy, położoną nad jeziorem w okolicach Chodcza w województwie kujawsko - pomorskim. > do plaży nad jeziorem ok. 300 m (plaża piaszczysta czysta i zadbana, możliwość kąpieli w czystej wodzie jeziora > jezioro czyste i zarybione - raj dla wędkarzy. > do miasta Chodecz ok. 2 km - sklepy, biedronka, szkoła, przedszkole, restauracje, kościół, apteka, stacja ratownictwa medycznego itp. > do autostrady A1 ok. 10 km Dojazd do działki drogą asfaltową. > obok działki wodociąg gminny oraz przyłącze prądu (słup energetyczny w granicy działki) Gorąco polecam - nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu - idealna na wypoczynek i zamieszkanie z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszam na prezentację i do zakupu - przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o kupnie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa. Z uwagi na bezpieczeństwo sprzedającego oraz ustawę o ochronie danych osobowych, nie podajemy do publicznej wiadomości dokładnej lokalizacji nieruchomości przed jej prezentacją.

Działka rekreacyjna 624 m2, blisko jeziora, okolice Chodcza
Działka rekreacyjna 624 m2, blisko jeziora, okolice Chodcza
28500 zł
Chodecz 30+ kilka dni temu
Pow. działki624
Rodzaj działkiRekreacyjna

Polecam do sprzedaży działkę rolną (tereny zakwalifikowane do przekształcenia na rekreacyjne) o pow. 624 m2 (kształt prostokąta - działka środkowa), położoną nad jeziorem w okolicach Chodcza w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina Chodecz. > do plaży nad jeziorem ok. 150 m (plaża piaszczysta i zadbana, możliwość kąpieli w czystej wodzie jeziora) > jezioro czyste i zarybione - raj dla wędkarzy > udziały w drodze dojazdowej do działki > do miasta Chodecz ok. 2 km - plaża miejska, wypożyczalnia sprzętu pływającego, sklepy, biedronka, szkoła, przedszkole, restauracje, kościół, apteka, stacja ratownictwa medycznego itp. > do autostrady A1 ok. 10 km > w okolicy inne jeziora oraz kompleksy leśne, tereny idealne do rekreacji pieszej i rowerowej oraz do uprawiania sportów wodnych Dojazd do działki drogą utwardzoną, do drogi asfaltowej ok. 10 m > obok działki wodociąg gminny oraz przyłącze prądu. Gorąco polecam - nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu - idealna na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, okazyjna cena - tylko 28500 zł : zawiera cenę działki + prowizję biura nieruchomości + udziały w drodze dojazdowej do działki a więc cena zakupu nie wzrośnie w trakcie finalizacji kupna. Zapraszam na prezentację i do zakupu - przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o kupnie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa. Z uwagi na bezpieczeństwo sprzedającego oraz ustawę o ochronie danych osobowych, nie podajemy do publicznej wiadomości dokładnej lokalizacji nieruchomości przed jej prezentacją.

13 zł / mkw Grunt ze stawem 1.14 ha
13 zł / mkw Grunt ze stawem 1.14 ha
270000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²13 zł/m²
Powierzchnia11400 m²
Typrolna

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!! Biuro Nieruchomości DomoStrefa poleca do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Zgniły Głuszynek (województwo kujawsko – pomorskie, powiat Radziejowski, gmina Topólka). Działka o powierzchni 1.14 ha. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Działka z własnym stawem. Działka położona w malowiczym krajobrazie, wyżyny i wzniesienia w około, w cichym i spokojnym miejscu w niedalekiej odległości od pięknego i czystego jeziora Głuszyńskiego. Otoczenie działki to głównie zabudowania jednorodzinne całoroczne. Gmina bez komplikacji wydaje warunki zabudowy dla działek w tej miejscowości. Nieruchomość położona 5km od drogi wojewódzkiej 267, do drogi krajowej nr 62 jest 11 km. Dokładna lokalizacja podawana po uprzeniej rozmowie telefonicznej. Idealne miejsce do wypoczynku po ciężkim tygodniu pracy i od zgiełku miast. Tutaj można się wyciszyć i odpocząć. Jezioro Głuszyńskie jest objęte strefą ochrony akustycznej oraz strefą chronionego krajobrazu "Jezioro Głuszyńskie". Idealne miejsce dla wędkarzy ponieważ w jeziorze występuje wiele gatunków ryb. Do najbardziej powszechnych należą: ukleja, okoń, płoć, wzdręga, leszcz oraz karp. Ryby te są najczęstszym łupem licznych wędkarzy łowiących nad tym jeziorem. W mniejszych ilościach w jeziorze występują: szczupaki, sielawy, sandacze, węgorze oraz liny. Reasumując jeśli poszukujesz działki nad jeziorem dla wypoczynku i relaksu to świetna lokalizacja. Kontakt w sprawie oferty 600 772 077

Domek letniskowy, ośrodek blisko jeziora (50 m),las, Chodecz
Domek letniskowy, ośrodek blisko jeziora (50 m),las, Chodecz
600 zł
Chodecz 30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²1690 zł/m²
Powierzchnia100 m²
Typleśna
Ogrodzeniesiatka
Drogaasfalt

Polecam do sprzedania domek letniskowy o powierzchni ok 30 m2 położony na terenie dużego ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina Chodecz. Ośrodek w pełni urządzony, zadbany, ochraniany i monitorowany przez cały rok, w pełni ubezpieczony, oświetlony, z własną recepcją, zagwarantowana pełna obsługa domku przez personel ośrodka. Doskonała inwestycja - możliwość wynajmowania domku turystom w okresie gdy nie korzysta z niego właściciel - zakup domku bardzo szybko się zwróci. Do sprzedania są również domki o powierzchni ok. 35 m2 + antresola z oknem nad całą powierzchnią domku. Do dyspozycji gości baseny, place zabaw, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki plażowej oraz restauracja i grill, w sezonie stołówka zapewniająca obiady. Ośrodek położony jest bezpośrednio przy plaży na której do dyspozycji gości jest sprzęt pływający (rowerki wodne, kajaki, łódki wędkarskie). Korzystanie z terenu wokół domku - dzierżawa wieczysta od skarbu państwa. Zagwarantowana pełna obsługa - nie trzeba niczego konserwować, sprzątać, kosić trawy, grabić liści czy przycinać krzewów. Wszystko robi za właściciela domku obsługa ośrodka, który przyjeżdża tylko i wyłącznie na prawdziwy wypoczynek, a nie do pracy jak w przypadku działek indywidualnych. Wszystko czego potrzeba do wypoczynku już jest w ośrodku zagwarantowane oraz urządzone przez właścicieli ośrodka. Domek jest nowy, budowany od podstaw, w pełni wykończony "pod klucz" (do zamieszkania) - składa się z 3 pokoi (salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie) oraz z urządzonej łazienki, jest podłączony do mediów (prąd, woda, kanalizacja). Istnieje również możliwość kupna domku w stanie surowym (do wykończenia). Domki są w znacznych odległościach od siebie, rozlokowane po całym terenie ośrodka. > do czystej i zadbanej plaży jeziora ok. 100 m - możliwość kąpieli w czystej wodzie jeziora > jezioro czyste i zarybione - raj dla wędkarzy. > do miasta Chodecz ok. 4 km - sklepy, biedronka, szkoła, przedszkole, restauracje, kościół, apteka, stacja ratownictwa medycznego itp. > do autostrady A1 ok. 12 km > do Łodzi ok. 80 km Bardzo dobry dojazd do ośrodka - drogą asfaltową Gorąco polecam - nieruchomość położona w cichym, spokojnym miejscu - idealna na wypoczynek i rekreację z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu lasu oraz w pobliżu jeziora. Zapraszam na prezentację i do zakupu - przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o kupnie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa. Z uwagi na bezpieczeństwo sprzedającego oraz ustawę o ochronie danych osobowych, nie podajemy do publicznej wiadomości dokładnej lokalizacji nieruchomości przed jej prezentacją.

Grunt Ostróda 1363m2
Grunt Ostróda 1363m2
192625 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
Rynekpierwotny
Cena za m²199 zł/m²
Powierzchnia1363 m²
Typbudowlana
Drogautwardzona

Dom nad jeziorem,  w otulinie pachnącego lasu i  cichym szelestem wody....Widzisz to, czujesz....Więc spełnij swoje marzenie !!! POWIERZCHNIA: Wielkość działki to 1363 m2.LOKALIZACJA: Niedaleko miejscowości, Ostróda, dobry dojazd do trasy S8.POŁOŻENIE: Jezioro Drwęckie znajduje się na szlaku kanału elbląskiego, można  dopłynąć nim nawet do wód zatoki gdańskiej! NAJWEKSZE ZALETY:- możliwość budowania domu całorocznego dla potrzeb własnych oraz pod inwestycję, - blisko miasta turystyczne posiadające bogatą infrastrukturę,- z dostępem do prywatnej plaży, - brak strefy ciszy,- sąsiedztwo gęstego pachnącego lasu oraz jeziora,- cisza, spokój, czyste powietrze zapewniają pełen komfort i wypoczynek.KONTAKT: więcej informacji: tel: *** *** ***                            e-mail da***********a@e****lNapisz ! zadzwoń !ZapraszamWięcej ofert na naszej stronie.We speak english as well. If you are interested in our property offer please call 576 07 07 09  Мы говорим по-русски. Если вы заинтересованы в предложении, звоните: 533 829 506Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.

budowlana | nad jeziorem | 5km nad morze
budowlana | nad jeziorem | 5km nad morze
260000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 489
Cena za m²174.61 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana 144/46 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową położona w Lubkowie nad jeziorem Żarnowieckim. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległości (5km) od morza, w turystycznej okolicy (wędkarze, kajakarze, rowerzyści) ale jednocześnie w spokojnym i cichym miejscu przy lesie z widokiem na jezioro.Powierzchnia: 1489m2Przeznaczenie działki w miejscowym planie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinnaWymiary działki: 61,59x24,52Pełna treść miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: s://krokowa.e-mapa.net/?service=pln&request=getUstaleniaSzczegolowe&p=44&n=25-27,67-MNPrzyłącza: wszystkie przyłącza znajdują się bezpośrednio przy ul. Długiej (oznaczenie przyłączy na jednym ze zdjęć)Księga wieczysta bez obciążeń.W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań lub chęci spotkania się bezpośrednio na działce, proszę o kontakt telefoniczny (również w weekendy).

działka budowlana nad jeziorem Żarnowieckim
działka budowlana nad jeziorem Żarnowieckim
260000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 375
Cena za m²189.09 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana 144/49 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową położona w Lubkowie nad jeziorem Żarnowieckim. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległości (5km) od morza, w turystycznej okolicy (wędkarze, kajakarze, rowerzyści) ale jednocześnie w spokojnym i cichym miejscu przy lesie z widokiem na jezioro.Powierzchnia: 1375m2Przeznaczenie działki w miejscowym planie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinnaWymiary działki: 59,99x23,09Pełna treść miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: s://krokowa.e-mapa.net/?service=pln&request=getUstaleniaSzczegolowe&p=44&n=25-27,67-MNPrzyłącza: wszystkie przyłącza znajdują się bezpośrednio przy ul. Długiej (oznaczenie przyłączy na jednym ze zdjęć)Księga wieczysta bez obciążeń.W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań lub chęci spotkania się bezpośrednio na działce, proszę o kontakt telefoniczny (również w weekendy).

Malowniczo położona działka w Sendeń Mały
Malowniczo położona działka w Sendeń Mały
990000 zł
30+ kilka dni temu
Rynekwtórny
Cena za m²93 zł/m²
Powierzchnia954 m²
Typbudowlana

Biuro Nieruchomości DomoStrefa poleca do sprzedaży urokliwą działkę w miejscowości Sendeń Mały, gmina Łąck, powiat płocki, województwo mazowieckie. Działka nad pięknym jeziorem Drzezno, w sąsiedztwie Rezerwat przyrody Jezioro Drzezno. Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 51/25, o powierzchni 954 mkw. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Do jeziora Białe do prywatnych plaż około 2 kilometry. Jezioro Białe ma powierzchnię 150 hektarów. Średnia głębokość wynosi 9,9 metra, a maksymalna aż 36 metrów. Jezioro objęte jest strefą ciszy – nie można używać silników spalinowych. Woda jest naprawdę bardzo czysta. Gdy nie ma wielu ludzi i piasek na dnie nie jest zmącony, dno widać nawet patrząc z pomostu. Przejrzystość dochodzi do 5 metrów.Jezioro Białe cieszy się popularnością nie tylko wśród plażowiczów i miłośników sportów wodnych, ale także wśród amatorów nurkowania. Sesje nurkowania organizowane są w bazie nurkowej przy ośrodku wypoczynkowym Białe Źródła na południowo-zachodnim brzegu jeziora. W tym miejscu dno jezioro zostało zagospodarowane pod kątem amatorów nurkowania: znajdują się tam podwodne konstrukcje, platformy, labirynt z lustrami, a na dnie wypatrzeć można łódź rybacką. Występują tu takie ryby jak leszcz, płoć, okoń, karp, lin i szczupak. Działka malowniczo położona w cichym i spokojnym zakątku lasu, w otoczeniu pięknego rezerwatu. Otoczenie działki to głównie zabudowania letniskowe oraz domy jednorodzinne całoroczne. Działka w dużej części zarośnięta ! Działka znajduje się 16 km od Płocka i 7 km do Centrum Łącka. W Łącku znajduje się Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole. Przybliżona lokalizacja działki (wystarczy wkleić ją w mapy google) 52°29'22.8"N 19°32'58.0"E Mili sąsiedzi. Media: woda, skrzynka elektryczna na działce. Idealne miejsce do wypoczynku po ciężkim tygodniu pracy i od zgiełku miast. Tutaj można się wyciszyć i odpocząć. Cena: 89000 zł Kontakt w sprawie oferty 600 772 077

Działka, Karwik
Działka, Karwik
379000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 731
Cena za m²138.78 zł/m²

Karwik, Karwik, działka 2731 m2, Sprzedaż. Niezwykle atrakcyjna działka o pow. 2731 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Mazur. Działka znajduje się w centrum wsi Karwik w samym centrum Puszczy Piskiej i Wielkich Jezior Mazurskich. Jest ładnie położona, na lekkiej górce. Na działkę zostały wydane WARUNKI ZABUDOWY, z przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Droga dojazdowa utwardzona, własność - udział w drodze. Niedaleko działki jest prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja. Karwik jest to miejscowość letniskowa w województwie warmińsko-mazurskim, nad jeziorem Seksty i Kanałem Jeglińskim.Tu zaczyna się szlak Wielkich Jezior. Nieruchomość znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Teren jest drugim co do wielkości w Europie i największym (rozciągającym się na około 100 tys. ha) kompleksem leśnym na Mazurach. Oferowana działka leży w samym sercu Zielonych Płuc Polski, tu zapomną Państwo o codziennych troskach, naładują się pozytywną energią do działania i odkryją skarby przyrody i nie tylko. W odległości ok 1 km od oferowanej nieruchomości znajduje się Jezioro Seksty, leżące na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.Jezioro tworzy południową zatokę jeziora Śniardwy. Jezioro poprzez Kanał Jegliński ma połączenie z jeziorem Roś. Około 500m od sklepu, 800m od jeziora, 900m do śluzy Karwik która stanowi połączenie wodne do miasta Pisz oraz jeziorem Śniardwy i resztą szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 7km do turystycznego miasta Pisz (kawiarnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu wodnego) To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chciałby zamieszkać przez cały rok w oazie fauny i flory lub stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Jednocześnie miejsce daje możliwość aktywnego spędzania czasu, uprawiania żeglarstwa, zażywania kąpieli w jeziorze, cieszenia się spacerami w lesie, korzystania z licznych tras rowerowych, uprawiania jeździectwa. Karwik dzieli zaledwie 8 min. jazdy samochodem od Pisza, gdzie można zrobić zakupy i załatwić wszystkie niezbędne sprawy, a sam dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 2,5 godz. Poszukiwana okolica. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"

Działka inwestycyjna nad jeziorem, linia brzegowa
Działka inwestycyjna nad jeziorem, linia brzegowa
15661700 zł
Czaplinek 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia156 617
Cena za m²100 zł/m²

Działka inwestycyjna z linią brzegową jeziora...Teren o powierzchni ponad 15 ha, leżący bezpośrednio nad jeziorem, dające szerokie możliwości inwestycyjne,ponad 1 kilometr linii brzegowej jeziora,działka nad cichym Jeziorem Czaplino,dojazd drogą publiczną, asfaltową,widok na miasto Czaplinek po drugiej stronie jeziora, drogą zaledwie 1,5 km do Centrum.Co można wybudować?Działka w całości objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z 2019 roku.Przeznaczenie terenów:1) ML - teren zabudowy rekreacji indywidualnej;2) Ut - teren zabudowy usług turystyki;3) Ut,US - teren zabudowy usług turystyki, teren sportu i rekreacji;4) ZL - teren lasu;5) KDW - teren drogi wewnętrznej.Podział na konkretne strefy terenu przedstawia załącznik graficzny z MPZP.Istnieje możliwość wydzielenie i zakupu konkretnego obszaru zgodnie z załącznikiem graficznym (ostatnie zdjęcie) -koncepcja podziału stworzona przez urbanistę np. cały teren 7UT, 5 ML, 3 ML itd.Możliwość budowy pensjonatów, osiedli domków rekreacji indywidualnej lub domów jednorodzinnych, lokali usług gastronomicznych oraz obiektów związanych ze sportem i rekreacją.Lokalizacja, Lokalizacja, Lokalizacja...Działka położona jest na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Czaplinek, który współcześnie jest miejscowością turystyczną. Znajduje się tutaj baza noclegowa oraz duża przystań żeglarska. Jest on położony między jeziorami Drawskim i Czaplino. W tym roku odbył się na lotnisku Czaplinek-Broczyno znany w całej Polsce jak również za granicą, organizowany przez WOŚP i Jurka Owsiaka Pol and Rock Festival. Na 2023 rok jest planowana jego kolejna edycja co z pewnością korzystnie wpływa na dalszy rozwój miasta i jego promocję.Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do mnie po więcej informacji.Przeprowadzamy cała transakcję "od zapytania, do wydania".Więcej ofert działka sprzedam linia brzegowa Drawskie na stronie biura nieruchomości Koszalin.Bezpłatnie pomożemy w wyborze najlepszego dla Ciebie kredytu.Zadzwoń po więcej informacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Duża działka nad jeziorem Dołgie Wielkie...
Duża działka nad jeziorem Dołgie Wielkie...
3068000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia47 200
Cena za m²65 zł/m²

Duża działka nad jeziorem,Działka o powierzchni 47200 m2,istnieje możliwość podziału działki na dowolną powierzchnie od 3000m2 wzwyż. odległość od jeziora niecałe 200m,działka przy cichym Jeziorze Dołgie Wielkie,dojazd państwową drogą leśną utwardzoną, oddaloną ok 600m od drogi asfaltowej prowadzącej do Czaplinka.Istnieje możliwość zakupu działek sąsiednich o powierzchniach 3039m2, 3062m2 i 3049m2Lokalizacja, Lokalizacja, Lokalizacja...Działka położona jest na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Kołomąt, oddalona od Czaplinka niecałe 5 km. Jezioro Dołgie Wielkie charakteryzuje się bardzo czystą wodą ponieważ w okolicy nie występują żadne ośrodki przemysłowe a do jeziora nie są spuszczane ścieki. Dzięki temu w jeziorze licznie występują ryby wielu gatunków osiągające duże rozmiary min. okoń, szczupak, węgorz leszcz. Spokojna okolica i bliskość natury sprawia, że można tu naprawdę odpocząć...Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń do mnie po więcej informacji.Przeprowadzamy cała transakcję "od zapytania, do wydania".Więcej ofert działka sprzedam linia brzegowa Drawskie na stronie biura nieruchomości Koszalin.Bezpłatnie pomożemy w wyborze najlepszego dla Ciebie kredytu.Zadzwoń po więcej. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Działka pod dom nad jeziorem Drwęckim
Działka pod dom nad jeziorem Drwęckim
272000 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 363
Cena za m²199.56 zł/m²

Dom nad jeziorem, w otulinie pachnącego lasu i cichym szelestem wody....Widzisz to, czujesz....Więc spełnij swoje marzenie !!! POWIERZCHNIA: Wielkość działki to 1363 m2.LOKALIZACJA: Niedaleko miejscowości, Ostróda, dobry dojazd do trasy S8.POŁOŻENIE: Jezioro Drwęckie znajduje się na szlaku kanału elbląskiego, można dopłynąć nim nawet do wód zatoki gdańskiej!NAJWEKSZE ZALETY:- możliwość budowania domu całorocznego dla potrzeb własnych oraz pod inwestycję,- blisko miasta turystyczne posiadające bogatą infrastrukturę,- z dostępem do prywatnej plaży,- brak strefy ciszy,- sąsiedztwo gęstego pachnącego lasu oraz jeziora,- cisza, spokój, czyste powietrze zapewniają pełen komfort i wypoczynek.KONTAKT: więcej informacji:tel: (użyj formularza kontaktowego) e-mail Napisz ! zadzwoń !Zapraszam Więcej ofert na naszej stronie.We speak english as well. If you are interested in our property offer please call (użyj formularza kontaktowego) -. , : (użyj formularza kontaktowego)Sprawdzamy stan prawny nieruchomości. Kompletujemy dokumenty. Załatwiamy uciążliwe sprawy. Pomagamy w formalnościach kredytowych. Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania. Resztę zrobimy my!Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

TYLKO U NAS Działka ROD nad jeziorem Wierzchucinek
TYLKO U NAS Działka ROD nad jeziorem Wierzchucinek
125000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia303
Cena za m²412.54 zł/m²

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ-TYLKO U NAS!Polecam działkę ROD położoną nad pięknym, czystym jeziorem Słupowskim.  Działka zabudowana jest domkiem murowanym, 3 poziomowym o pow. ok. 60 m.kw( obrys 35 m.kw zgodnie z regulaminem ROD). Domek podpiwniczony pod całością ( możliwość adaptacji dodatkowych pokoi). Układ pomieszczeń: - salon z kominkiem - kuchnia - łazienka z prysznicem i wc - taras zadaszony - na górze duża sypialnia i mały taras - podpiwniczenie (3 pomieszczenia z oknami!!) Pokoje wykończone drewnem, łazienka kafle, możliwość pozostawienia wyposażenia. Działka ogrodzona ( płot metalowy), możliwość wjazdu samochodem na działkę. Działka kameralna, obsadzona dużymi tujami, powierzchnia 303 m.kw, nasadzenia trawa, iglaki, kwiaty, krzewy, drzewa owocowe: czereśnie, wiśnia, brzoskwinia, jabłoń) Domek jest murowany, zadbany , okna drewniane, dach ocieplony, wykończony blachą. Woda w sezonie, prąd cały rok, szambo. Dużym atutem tej oferty jest położenie w cichym, spokojnym miejscu, blisko lasu i jeziora. Odległość od Bydgoszczy 23 km. Na terenie ROD znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko a nad jeziorem kąpielisko z pomostem dla działkowiczów. Cena do negocjacji !! 

Znakomite działki- Nowa Wioska gm.Nowa Wieś Wielka
Znakomite działki- Nowa Wioska gm.Nowa Wieś Wielka
64900 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia838
Cena za m²77.45 zł/m²

Bardzo ładne działki w urokliwej miejscowości Nowa WioskaTo jest to czego szukasz !!!Do sprzedaży !!!Znakomita działka o powierzchni 838m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Nowa Wioska w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych.Miejscowość otoczona lasami z bardzo dobrym dojazdem zarówno do Bydgoszczy jak i Inowrocławia.Zaledwie kilkaset metrów do lasów i kilka kilometrów do miejscowości turystyczno-wypoczynkowej w Chmielnikach nad jeziorem jezuickim.Tylko !-ok 600m do lasu-ok 2,5km do Nowej Wsi Wielkiej, gdzie znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy,Urzędy i tylko  -ok 6 km do jeziora jezuickiego w Chmielnikach !!!Z blisko oddalonej miejscowości Nowa Wieś Wielka zapewniony jest bezpośredni dojazd do Bydgoszczy autobusem linii międzygminnej nr 99.Media:-prąd w drodzeNa teren działek zostały wydane Warunki ZabudowyPosiadamy jeszcze działki w różnych wielkościach :- 997m2- 828m2-1217m2-1013m2-1042m2-1393m2Wszystkie działki położone w ładnym cichym i spokojnym miejscu, gwarantującym relaks i wypoczynek wśród natury.Świetna inwestycja  i idealne miejsce na budowę domu dla osób, które chcą dom w dobrym, spokojnym miejscu.Dobra inwestycja na budowę domu dla rodzin z dziećmi. Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.Bezpłatna pomoc przy udzieleniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !!!  ::LINK DO STRONY .olimp24.eu/oferta.aspx?id=6324949::DANE BIURA OLIMP Nieruchomości Libelta 10/2 85-080 Bydgoszcz (użyj formularza kontaktowego) .olimp24.eu

Duża działka-Nowa Wioska gmina Nowa Wieś Wielka
Duża działka-Nowa Wioska gmina Nowa Wieś Wielka
99800 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 393
Cena za m²71.64 zł/m²

Bardzo ładne działki w urokliwej miejscowości Nowa WioskaTo jest to czego szukasz !!!Do sprzedaży !!!Znakomita działka o powierzchni 1393m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Nowa Wioska w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych.Miejscowość otoczona lasami z bardzo dobrym dojazdem zarówno do Bydgoszczy jak i Inowrocławia.Zaledwie kilkaset metrów do lasów i kilka kilometrów do miejscowości turystyczno-wypoczynkowej w Chmielnikach nad jeziorem jezuickim.Tylko !-ok 600m do lasu-ok 2,5km do Nowej Wsi Wielkiej, gdzie znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy,Urzędy i tylko  -ok 6 km do jeziora jezuickiego w Chmielnikach !!!Z blisko oddalonej miejscowości Nowa Wieś Wielka zapewniony jest bezpośredni dojazd do Bydgoszczy autobusem linii międzygminnej nr 99.Media:-prąd w drodzeNa teren działek zostały wydane Warunki ZabudowyPozostało jeszcze do sprzedaży  kilka działek w poniżej wymienionych wielkościach :- 997m2- 828m2-1217m2-1013m2-1042m2- 838m2Wszystkie działki położone w ładnym cichym i spokojnym miejscu, gwarantującym relaks i wypoczynek wśród natury.Świetna inwestycja  i idealne miejsce na budowę domu dla osób, które chcą dom w dobrym, spokojnym miejscu.Dobra inwestycja na budowę domu dla rodzin z dziećmi. Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.Bezpłatna pomoc przy udzieleniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !!! ::LINK DO STRONY .olimp24.eu/oferta.aspx?id=6325293::DANE BIURA OLIMP Nieruchomości Libelta 10/2 85-080 Bydgoszcz (użyj formularza kontaktowego) .olimp24.eu

Działka rekreacyjna 978m2 z domkiem letniskowym
Działka rekreacyjna 978m2 z domkiem letniskowym
285000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia978
Cena za m²291.41 zł/m²

Działka rekreacyjna (978m2) z domkiem letniskowym (35m2 + antresola ok. 13m2) pobudowany w 2021r. Domek ocieplony jest wełną o grubości 15cm. Domek ma podłączone media takie jak: szambo 8m3, wodę z kanalizacji miejskiej i prąd. Domek mieści się zaledwie 210m od zagospodarowanej plaży nad jeziorem Ostrowickim, … z daleka od miejskiego zgiełku, nad cichym jeziorem , w najbliższym otoczeniu lasy, pola i łąki. Domek jest w pełni wyposażony w meble oraz sprzęt AGD i jest sprzedawany wraz z wyposażeniem. Domek ma 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, przepływowy podgrzewacz wody), łazienkę i antresolę. W sumie jest 8 miejsc noclegowych. Na działce znajduje się również domek narzędziowy. Działka usytuowana jest w otoczeniu innych działek letniskowych.

Działka pod dom nad jeziorem Drwęckim
Działka pod dom nad jeziorem Drwęckim
272000 zł
Ostróda 30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 363
Cena za m²199.56 zł/m²

Dom nad jeziorem, w otulinie pachnącego lasu i cichym szelestem wody....Widzisz to, czujesz....Więc spełnij swoje marzenie !!! POWIERZCHNIA: Wielkość działki to 1363 m2.LOKALIZACJA: Niedaleko miejscowości, Ostróda, dobry dojazd do trasy S8.POŁOŻENIE: Jezioro Drwęckie znajduje się na szlaku kanału elbląskiego, można dopłynąć nim nawet do wód zatoki gdańskiej!NAJWEKSZE ZALETY:- możliwość budowania domu całorocznego dla potrzeb własnych oraz pod inwestycję,- blisko miasta turystyczne posiadające bogatą infrastrukturę,- z dostępem do prywatnej plaży,- brak strefy ciszy,- sąsiedztwo gęstego pachnącego lasu oraz jeziora,- cisza, spokój, czyste powietrze zapewniają pełen komfort i wypoczynek. Zapraszam do kontaktu.tel: (użyj formularza kontaktowego) e-mail Zadzwoń, napisz !Pomogę , Doradzę !Opiekun oferty: Dalia ZalewskaOferujemy pomoc w:Sprawdzamy stan prawny nieruchomości.Kompletujemy dokumenty.Załatwiamy uciążliwe sprawy.Pomagamy w formalnościach kredytowych.Z nami możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem zakupu wymarzonego mieszkania.Resztę zrobimy MY!Opis sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości oraz bezpośrednich oględzin. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prezentowana treść ma charakter informacyjny i może ulec zmianie. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Piękna działka w samym sercu Karwik - z WZ.
Piękna działka w samym sercu Karwik - z WZ.
325000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia2 731
Cena za m²119 zł/m²

Karwik, Karwik, działka 2731 m2, Sprzedaż. Niezwykle atrakcyjna działka o pow. 2731 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Mazur. Działka znajduje się w centrum wsi Karwik w samym centrum Puszczy Piskiej i Wielkich Jezior Mazurskich. Jest ładnie położona, na lekkiej górce. Na działkę zostały wydane WARUNKI ZABUDOWY, z przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Droga dojazdowa utwardzona, własność - udział w drodze. Niedaleko działki jest prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja. Karwik jest to miejscowość letniskowa w województwie warmińsko-mazurskim, nad jeziorem Seksty i Kanałem Jeglińskim.Tu zaczyna się szlak Wielkich Jezior. Nieruchomość znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Teren jest drugim co do wielkości w Europie i największym (rozciągającym się na około 100 tys. ha) kompleksem leśnym na Mazurach. Oferowana działka leży w samym sercu Zielonych Płuc Polski, tu zapomną Państwo o codziennych troskach, naładują się pozytywną energią do działania i odkryją skarby przyrody i nie tylko. W odległości ok 1 km od oferowanej nieruchomości znajduje się Jezioro Seksty, leżące na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.Jezioro tworzy południową zatokę jeziora Śniardwy. Jezioro poprzez Kanał Jegliński ma połączenie z jeziorem Roś. Około 500m od sklepu, 800m od jeziora, 900m do śluzy Karwik która stanowi połączenie wodne do miasta Pisz oraz jeziorem Śniardwy i resztą szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 7km do turystycznego miasta Pisz (kawiarnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu wodnego) To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chciałby zamieszkać przez cały rok w oazie fauny i flory lub stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Jednocześnie miejsce daje możliwość aktywnego spędzania czasu, uprawiania żeglarstwa, zażywania kąpieli w jeziorze, cieszenia się spacerami w lesie, korzystania z licznych tras rowerowych, uprawiania jeździectwa. Karwik dzieli zaledwie 8 min. jazdy samochodem od Pisza, gdzie można zrobić zakupy i załatwić wszystkie niezbędne sprawy, a sam dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 2,5 godz. Poszukiwana okolica. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"

Działka nad jeziorem Zdrężno - linia brzegowa, las
Działka nad jeziorem Zdrężno - linia brzegowa, las
620000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia5 313
Cena za m²116.69 zł/m²

Działka nad kameralnym, cichym, czystym jeziorem Zdrężno (II klasa czystości) w miejscowości Płociczno (gmina Ełk).Miejsce idealne do odpoczynku.Na terenie jezioro, las i starodrzewia.Działka posiada własny las i linię brzegową z jeziorem Zdrężno.Długość linii brzegowej ok 22m.Otoczona wyjątkowym, malowniczym, pagórkowatym krajobrazem.Do działki przynależy pomost (do remontu).Wodociąg i prąd doprowadzony do granicy działki.Zachęcam do zapoznania się z planem zagospodarowania.s://elk.e-mapa.net?object=sys.dzialka.280502_2.0035.219&pln_plan=029Odległość do Ełku: ok 7kmKomunikacja miejska: takZapraszam do kontaktuPrzedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana 7km od centrum Olsztyna Promocja
Działka budowlana 7km od centrum Olsztyna Promocja
269000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolno-budowlane
Powierzchnia1 650
Cena za m²163.03 zł/m²

NA SPRZEDAŻunikatowa działka przy samym Olsztynie (Klebark Mały, tuż za Ostrzeszewem).Dla kogo ta działka będzie idealna? Jeśli zależy Ci na bliskości miasta a jednocześnie cenisz sobie spokój i biskość jezior, to lepszej działki nie znajdziesz ! - Działka zlokalizowana jest w kameralnym, cichym osiedlu, 7 km od centrum miasta ! (1,5km od granicy)- W pobliżu aż 2 plaże !! (6 min. samochodem do plaży Jezioro Klebarskie w Klebarku Wielkim oraz 7-8min autem do plaży miejskiej nad jeziorem Skanda).- do 400m od działki zlokalizowany jest przystanek autobusowy komunikacji miejskiej!- w pobliżu oświetlona ścieżka rowerowa- działka znajduje się na lekkiej górce względem okolicznych działek, co jest niewątpliwym plusem- korzystna ekspozycja działki względem kierunków świata (odpowiednie naświetlenie, dobre warunki pod fotowoltaikę dachową lub naziemną)- niskie podatki od gruntu (działka rolno-budowlana- w skrócie to znaczy, że płaci się mniejszy podatek)- na działce należy wykonać:- szambo lub ekologiczną oczyszczalnie- studnie Wybierając studnię i ekologiczną oczyszczalnie można się uniezależnić od potencjalnie rosnących kosztów wody i nieczystości w przyszłości  z niewielkim finansowym wkładem na początku.Działka ma wydane warunki zabudowy (można wystąpić o inne) jak i pozwolenie na budowę domu w Szyszkowcach 6E (projekt, adaptacja, bad. geologiczne i mapka od geodety są GRATIS) jest to nowoczesny i ekologiczny projekt spełniające obecne warunki, ale nie oznacza to, że nie możecie Państwo zbudować innego domu, oczywiście można kupić sobie inny projekt i go adaptować i wystąpić samemu o nowe pozwolenie na budowę.numer działki 279/30 obręb 8

Działka nad jeziorem na wynajem
Działka nad jeziorem na wynajem
100 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 700
Cena za m²0.03 zł/m²

Wynajme działke pod namiot, miejsce w bardzo cichym spokojnym miejscu z dala od ludzi nad jeziorem Sumowo w Karasiewie

Unikatowa działka nad jeziorem Żalskim
Unikatowa działka nad jeziorem Żalskim
160000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 280
Cena za m²125 zł/m²

Unikatowa działka nad jeziorem Żalskim we wsi Ruda gm. Rogowo. Powierzchnia 1280 m2, prąd woda, ogrodzenie panelowe (kolor grafit) brama, furtka + furtka z wyjściem na las. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd prywatną drogą z dodatkową bramą i furtką zapewnia dyskrecję i spokój, tylko 6 działek w kompleksie. Bardzo mili sąsiedzi, 4 działki zagospodarowe z domami drewnianymi. Na działce dęby, brzozy, sosny oraz własny lasek. Dojście do jeziora przez las ok 200m. Na miejscu niewielka plaża oraz pomost, możliwość zwodowania łódki czy pontonu. Okolica bardzo spokojna i cicha. Jeżeli szukasz miejsca na wypoczynek lub mieszkanie na stałę w cichym, otoczonym naturą miejscu, lubisz wędkować a jesienią zbierać grzyby nawet na własnej działce to ta oferta skierowana jest do Ciebie. Takich działek nie w okolicy od kilku lat.

Działka nad jeziorem Mórka, Mościszki+ projekt domku z balii
Działka nad jeziorem Mórka, Mościszki+ projekt domku z balii
78000 zł
Gostyń 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia280
Cena za m²278.57 zł/m²

Sprzedam działkę 280 m2 nad cichym jeziorem Mórka obok Cichowa, Mościszki gm Krzywiń, woj Wielkopolskie. Działka uzbrojona prąd, woda. 200 metrów do jeziora. Jest możliwość wykorzystania gotowego projektu domku całorocznego z balii drewnianych 20x25 z pozwoleniem na budowę. Tel 50*****39

Działka nad wodą, w malowniczej części - Karwik.
Działka nad wodą, w malowniczej części - Karwik.
69000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia600
Cena za m²115 zł/m²

Karwik, Karwik, działka 700 m2, Sprzedaż. Niezwykle atrakcyjna działka o pow. 700 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Mazur nad kanałem Jeglińskim . Działka znajduje się w centrum wsi Karwik w samym centrum Puszczy Piskiej i Wielkich Jezior Mazurskich. Niedaleko działki jest prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja. Karwik jest to miejscowość letniskowa w województwie warmińsko-mazurskim, nad jeziorem Seksty i Kanałem Jeglińskim.Tu zaczyna się szlak Wielkich Jezior. Nieruchomość znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Teren jest drugim co do wielkości w Europie i największym (rozciągającym się na około 100 tys. ha) kompleksem leśnym na Mazurach. Oferowana działka leży w samym sercu Zielonych Płuc Polski, tu zapomną Państwo o codziennych troskach, naładują się pozytywną energią do działania i odkryją skarby przyrody i nie tylko. W odległości ok 500 od oferowanej nieruchomości znajduje się Jezioro Seksty, leżące na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jezioro tworzy południową zatokę jeziora Śniardwy. Jezioro poprzez Kanał Jegliński ma połączenie z jeziorem Roś. Około 500m od sklepu, do śluzy Karwik która stanowi połączenie wodne do miasta Pisz oraz jeziorem Śniardwy i resztą szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 7km do turystycznego miasta Pisz (kawiarnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu wodnego) To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Jednocześnie miejsce daje możliwość aktywnego spędzania czasu, uprawiania żeglarstwa, wędkarstwa, zażywania kąpieli w jeziorze, cieszenia się spacerami w lesie, korzystania z licznych tras rowerowych, uprawiania jeździectwa. Karwik dzieli zaledwie 8 min. jazdy samochodem od Pisza, gdzie można zrobić zakupy i załatwić wszystkie niezbędne sprawy, a sam dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 2,5 godz. Poszukiwana okolica. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"

Działka nad jeziorem Zdrężno - linia brzegowa, las
Działka nad jeziorem Zdrężno - linia brzegowa, las
620000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia5 313
Cena za m²116.69 zł/m²

Działka nad kameralnym, cichym, czystym jeziorem Zdrężno (II klasa czystości) w miejscowości Płociczno (gmina Ełk).Miejsce idealne do odpoczynku.Na terenie działki znajduje się las wraz ze starodrzewiem (sosny, brzozy, dęby, klony)Plan zagospodarowania przewiduje możliwość budowy 2 domów.Działka posiada linię brzegową z jeziorem Zdrężno.Długość linii brzegowej ok 22m.Otoczona wyjątkowym, malowniczym, pagórkowatym krajobrazem (Mazury Garbate).Do działki przynależy pomost (do remontu).Wodociąg i prąd doprowadzony do granicy działki.Dojazd drogą gminną.Zachęcam do zapoznania się z planem zagospodarowania.Odległość do Ełku: ok 7kmDo trasy Via Baltica ok 15 minKomunikacja miejska: takZapraszam do kontaktu - proszę o pozostawienie wiadomości opiszę lub oddzwonię.Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

46000000 zł
Pisz 30+ kilka dni temu

Karwik, Karwik, działka 1845 m2, Sprzedaż.Niezwykle atrakcyjna działka o pow. 1845 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Mazur nad kanałem Jeglińskim .Działka znajduje się w centrum wsi Karwik w samym centrum Puszczy Piskiej i Wielkich Jezior Mazurskich. Na działce jest woda, prąd przy działce do podłączenia, gaz i kanalizacja w okolicy. Działka ogrodzona metalową siatką z furtką do kanału.Na działkę są już wydane warunki zabudowy, można budować dom całoroczny.Karwik jest to miejscowość letniskowa w województwie warmińsko-mazurskim, nad jeziorem Seksty i Kanałem Jeglińskim.Tu zaczyna się szlak Wielkich Jezior. Nieruchomość znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Teren jest drugim co do wielkości w Europie i największym (rozciągającym się na około 100 tys. ha) kompleksem leśnym na Mazurach. Oferowana działka leży w samym sercu Zielonych Płuc Polski, tu zapomną Państwo o codziennych troskach, naładują się pozytywną energią do działania i odkryją skarby przyrody i nie tylko. W odległości ok 500 od oferowanej nieruchomości znajduje się Jezioro Seksty, leżące na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jezioro tworzy południową zatokę jeziora Śniardwy. Jezioro poprzez Kanał Jegliński ma połączenie z jeziorem Roś.Około 500m od sklepu, do śluzy Karwik która stanowi połączenie wodne do miasta Pisz oraz jeziorem Śniardwy i resztą szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 7km do turystycznego miasta Pisz (kawiarnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu wodnego)To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Jednocześnie miejsce daje możliwość aktywnego spędzania czasu, uprawiania żeglarstwa, wędkarstwa, zażywania kąpieli w jeziorze, cieszenia się spacerami w lesie, korzystania z licznych tras rowerowych, uprawiania jeździectwa. Karwik dzieli zaledwie 8 min. jazdy samochodem od Pisza, gdzie można zrobić zakupy i załatwić wszystkie niezbędne sprawy, a sam dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 2,5 godz. Poszukiwana okolica.Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.\"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"Ogrodzenie:siatka

Działka budowlana z linią brzegową Karwik
Działka budowlana z linią brzegową Karwik
460000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1845

Karwik, Karwik, działka 1845 m2, Sprzedaż. Niezwykle atrakcyjna działka o pow. 1845 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Mazur nad kanałem Jeglińskim . Działka znajduje się w centrum wsi Karwik w samym centrum Puszczy Piskiej i Wielkich Jezior Mazurskich. Na działce jest woda, prąd przy działce do podłączenia, gaz i kanalizacja w okolicy. Działka ogrodzona metalową siatką z furtką do kanału. Na działkę są już wydane warunki zabudowy, można budować dom całoroczny. Karwik jest to miejscowość letniskowa w województwie warmińsko-mazurskim, nad jeziorem Seksty i Kanałem Jeglińskim.Tu zaczyna się szlak Wielkich Jezior. Nieruchomość znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Teren jest drugim co do wielkości w Europie i największym (rozciągającym się na około 100 tys. ha) kompleksem leśnym na Mazurach. Oferowana działka leży w samym sercu Zielonych Płuc Polski, tu zapomną Państwo o codziennych troskach, naładują się pozytywną energią do działania i odkryją skarby przyrody i nie tylko. W odległości ok 500 od oferowanej nieruchomości znajduje się Jezioro Seksty, leżące na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jezioro tworzy południową zatokę jeziora Śniardwy. Jezioro poprzez Kanał Jegliński ma połączenie z jeziorem Roś. Około 500m od sklepu, do śluzy Karwik która stanowi połączenie wodne do miasta Pisz oraz jeziorem Śniardwy i resztą szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 7km do turystycznego miasta Pisz (kawiarnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu wodnego) To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Jednocześnie miejsce daje możliwość aktywnego spędzania czasu, uprawiania żeglarstwa, wędkarstwa, zażywania kąpieli w jeziorze, cieszenia się spacerami w lesie, korzystania z licznych tras rowerowych, uprawiania jeździectwa. Karwik dzieli zaledwie 8 min. jazdy samochodem od Pisza, gdzie można zrobić zakupy i załatwić wszystkie niezbędne sprawy, a sam dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 2,5 godz. Poszukiwana okolica. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Działka budowlana na sprzedaż
Działka budowlana na sprzedaż
260000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 351
Cena za m²192.45 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana na której znajduje się dom do zburzenia i budynek gospodarczy. Położona nad jeziorem miejskim w Przechlewie w bardzo cichym i ładnym miejscu. Niedaleko szkoła i przedszkole.

Działka budowlana, piękna okolica, jezioro i las
Działka budowlana, piękna okolica, jezioro i las
375000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia831
Cena za m²451.26 zł/m²

TYLKO U NAS JEDYNA TAKA NIERUCHOMOŚĆ PIĘKNA OKOLICA DOSKONAŁA JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY LOKALIZACJA Na sprzedaż działka budowlana w turystyczno - letniskowej miejscowości na Kaszubach, położonej w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice, nad Jeziorem Charzykowskim.  W miejscowości szkoła, przedszkole, przystań żeglarska, restauracje, sklepy oraz spa z basenem. Połączenie z centrum Chojnic umożliwiają autobusy komunikacji miejskiej. Charzykowy to niewielka miejscowość, umiejscowiona w otulinie Parku Narodowego, Bory Tucholskie, tuż przy brzegu malowniczego Jeziora Charzykowskiego. Miejscowość chętnie odwiedzana przez turystów w sezonie letnim, słynie ze wspaniałych widoków, licznych tras pieszych i rowerowych, a także mnóstwa wodnych atrakcji, które oferuje bezpośredni dostęp do Jeziora Charzykowskiego. Jest to jeden z najważniejszych obszarów żeglarskich w kraju - w samej miejscowości funkcjonuje najstarszy w Polsce Chojnicki Klub Żeglarski. Na jeziorze panują idealne warunki do uprawiania różnych sportów wodnych; windsurfingu, żeglarstwa, kajakarstwa i wędkarstwa. Na brzegach zbiornika usytuowane są strzeżone, piaszczyste kąpieliska, kurorty, obiekty gastronomiczne i noclegowe, a także place zabaw, ścieżki rowerowe i spacerowe oraz atrakcje dla dzieci i młodzieży. DZIAŁKA usytuowana jest w cichym i spokojnym miejscu, graniczy z działkami nowo wybudowanych domów, zaplecze działki to lasek i skarpa, które kameralnie odgradzają od sąsiadującej działki. Teren działki ze spadkiem w kierunku północnym, nie ogrodzony. Woda i prąd w drodze. Dojazd do działki dwoma drogami, asfaltową i nowo położoną z płyt. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego wskazuje na zabudowę jednorodzinną. Możliwy, dla zainteresowanych Kupujących, wgląd do projektu budowlanego Sprzedającego, gdzie sugerując się nim, okna wybudowanego domu z poziomu górnego będą z widokiem na jezioro. OFERTA GODNA UWAGI POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ Gwarantujemy ci: Pomoc przez cały etap sprzedaży aż do przekazania Nadzór licencjonowanego pośrednika Pomoc w uzyskaniu kredytu Bezpieczeństwo transakcji- każda transakcja jest objęta polisą OC w PZU

budowlana | nad jeziorem | 5km nad morze
budowlana | nad jeziorem | 5km nad morze
285000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 464
Cena za m²194.67 zł/m²

Na sprzedaż dwie działki budowlane (można kupić jedną lub dwie, ponieważ przylegają do siebie, więc może być to genialny zakup inwestycyjny pod budowę domków) 144/55 oraz 144/56 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową położone w Lubkowie nad jeziorem Żarnowieckim. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległości (5km) od morza, w turystycznej okolicy (wędkarze, kajakarze, rowerzyści) ale jednocześnie w spokojnym i cichym miejscu przy lesie z widokiem na jezioro.Powierzchnia działek: 1444m2 oraz 1396m2Przeznaczenie działki w miejscowym planie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinnaWymiary każdej z działek: ok. 61m x 23mPełna treść miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: s://krokowa.e-mapa.net/?service=pln&request=getUstaleniaSzczegolowe&p=44&n=25-27,67-MNDużym atutem jest brak wymaganej minimalnej powierzchni postawionego budynku oraz brak ograniczeń jeśli chodzi o ilość budynków postawionych na działce.Przyłącza: prąd bezpośrednio przy samej działce, podobnie jak woda i kanalizacjaKsięga wieczysta bez obciążeń.W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań lub chęci spotkania się bezpośrednio na działce, proszę o kontakt telefoniczny (również w weekendy).

pod budowę kompleksu domków | nad jeziorem | morze
pod budowę kompleksu domków | nad jeziorem | morze
285000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki inwestycyjne
Powierzchnia1 464
Cena za m²194.67 zł/m²

Na sprzedaż dwie działki budowlane (można kupić jedną lub dwie, ponieważ przylegają do siebie, więc może być to genialny zakup inwestycyjny pod budowę domków) 144/55 oraz 144/56 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową położone w Lubkowie nad jeziorem Żarnowieckim. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległości (5km) od morza, w turystycznej okolicy (wędkarze, kajakarze, rowerzyści) ale jednocześnie w spokojnym i cichym miejscu przy lesie z widokiem na jezioro.Powierzchnia działek: 1464m2 oraz 1396m2Przeznaczenie działki w miejscowym planie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinnaWymiary każdej z działek: ok. 61m x 23mPełna treść miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: s://krokowa.e-mapa.net/?service=pln&request=getUstaleniaSzczegolowe&p=44&n=25-27,67-MNDużym atutem jest brak wymaganej minimalnej powierzchni postawionego budynku oraz brak ograniczeń jeśli chodzi o ilość budynków postawionych na działce.Przyłącza: prąd bezpośrednio przy samej działce, podobnie jak woda i kanalizacjaKsięga wieczysta bez obciążeń.W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań lub chęci spotkania się bezpośrednio na działce, proszę o kontakt telefoniczny (również w weekendy).

Promocja Sierpień-bardzo ładna działka -tanio
Promocja Sierpień-bardzo ładna działka -tanio
50000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia838
Cena za m²59.67 zł/m²

PROMOCJA SIERPNIOWA !!!Bardzo ładne działki w urokliwej miejscowości Nowa WioskaTo jest to czego szukasz !!!Do sprzedaży !!!Znakomita działka o powierzchni ok 838m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Nowa Wioska w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych.Miejscowość otoczona lasami położona blisko miejscowości Nowa W Wielka z bardzo dobrym dojazdem zarówno do Bydgoszczy jak i Inowrocławia.Zaledwie kilkaset metrów do lasów i kilka kilometrów do miejscowości turystyczno-wypoczynkowej w Chmielnikach nad jeziorem jezuickim.Tylko !-ok 600m do lasu-ok 2,5km do Nowej Wsi Wielkiej, gdzie znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy,Urzędy i tylko  -ok 6 km do jeziora jezuickiego w Chmielnikach !!!Z blisko oddalonej miejscowości Nowa Wieś Wielka zapewniony jest bezpośredni dojazd do Bydgoszczy autobusem linii międzygminnej nr 99.Media:-prąd w drodzeNa teren działek zostały wydane Warunki ZabudowyPosiadamy jeszcze działki w różnych wielkościach :- 997m2- 996m2-1217m2-1013m2-1042m2-1393m2Wszystkie działki położone w ładnym cichym i spokojnym miejscu, gwarantującym relaks i wypoczynek wśród natury.Świetna inwestycja  i idealne miejsce na budowę domu dla osób, które chcą dom w dobrym, spokojnym miejscu.Dobra inwestycja na budowę domu dla rodzin z dziećmi. Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i wygodę, to ta propozycja jest dla Ciebie. Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.Bezpłatna pomoc przy udzieleniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości !!! ::LINK DO STRONY .olimp24.eu/oferta.aspx?id=6412320::DANE BIURA OLIMP Nieruchomości Libelta 10/2 85-080 Bydgoszcz (użyj formularza kontaktowego) .olimp24.eu

Działka budowlana na sprzedaż
Działka budowlana na sprzedaż
250000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 351
Cena za m²185.05 zł/m²

Na sprzedaż działka budowlana na której znajduje się dom do zburzenia i budynek gospodarczy. Położona nad jeziorem miejskim w Przechlewie w bardzo cichym i ładnym miejscu. Niedaleko szkoła i przedszkole. Dla działki jest wydany miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Niezwykle wyjątkowa działka z warunkami zabudowy.
Niezwykle wyjątkowa działka z warunkami zabudowy.
460000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 845
Cena za m²249.32 zł/m²

Karwik, Karwik, działka 1845 m2, Sprzedaż. Niezwykle atrakcyjna działka o pow. 1845 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Mazur nad kanałem Jeglińskim . Działka znajduje się w centrum wsi Karwik w samym centrum Puszczy Piskiej i Wielkich Jezior Mazurskich. Na działce jest woda, prąd przy działce do podłączenia, gaz i kanalizacja w okolicy. Działka ogrodzona metalową siatką z furtką do kanału. Na działkę są już wydane warunki zabudowy, można budować dom całoroczny. Karwik jest to miejscowość letniskowa w województwie warmińsko-mazurskim, nad jeziorem Seksty i Kanałem Jeglińskim.Tu zaczyna się szlak Wielkich Jezior. Nieruchomość znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Teren jest drugim co do wielkości w Europie i największym (rozciągającym się na około 100 tys. ha) kompleksem leśnym na Mazurach. Oferowana działka leży w samym sercu Zielonych Płuc Polski, tu zapomną Państwo o codziennych troskach, naładują się pozytywną energią do działania i odkryją skarby przyrody i nie tylko. W odległości ok 500 od oferowanej nieruchomości znajduje się Jezioro Seksty, leżące na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jezioro tworzy południową zatokę jeziora Śniardwy. Jezioro poprzez Kanał Jegliński ma połączenie z jeziorem Roś. Około 500m od sklepu, do śluzy Karwik która stanowi połączenie wodne do miasta Pisz oraz jeziorem Śniardwy i resztą szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, 7km do turystycznego miasta Pisz (kawiarnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu wodnego) To niewątpliwie idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć własne miejsce do wypoczynku i złapania oddechu od miasta. Jednocześnie miejsce daje możliwość aktywnego spędzania czasu, uprawiania żeglarstwa, wędkarstwa, zażywania kąpieli w jeziorze, cieszenia się spacerami w lesie, korzystania z licznych tras rowerowych, uprawiania jeździectwa. Karwik dzieli zaledwie 8 min. jazdy samochodem od Pisza, gdzie można zrobić zakupy i załatwić wszystkie niezbędne sprawy, a sam dojazd do Warszawy zajmuje zaledwie 2,5 godz. Poszukiwana okolica. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"

Piękna działka z linią brzegową nad cichym jeziorem na Mazurach!
Piękna działka z linią brzegową nad cichym jeziorem na Mazurach!
350000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rolne
Powierzchnia3 000
Cena za m²116.67 zł/m²

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 30 arów (w tym 12 arów lasu) z linią brzegową długości około 60m nad cichym jeziorem Okrągłe na Mazurach, zlokalizowana w odległości 12 km od Giżycka, 5 km od Wilkas, 8 km od Rynu, pomiędzy miejscowościami Szczybały Giżyckie i Sterławki Małe, posiada dobry dojazd szutrową drogą gminną. Na działce znajduje się obudowana przyczepa kempingowa wraz z tarasem, nieduże rabaty warzywne i kwiatowe, młode drzewka i krzewy owocowe, miejsce na ognisko. Jezioro ciche i spokojne, ale nie jest objęte strefą ciszy. Prostokątna forma działki zapewnia możliwość pięknego zagospodarowania terenu, działka w części ogrodzona. Istnieje umowa o przyłącze energetyczne z PGE - realizacja najpóźniej do września 2024r. Polecam osobom ceniącym sobie niczym niezakłóconą przestrzeń, ciszę i chłód lasu w upalne dni. Niesamowite miejsce do odpoczynku, relaksu, wędkowania, pływania łódką czy kajakiem, blisko dzika plaża gminna (150m). Pośrednikom bardzo dziękuję, więc bez żadnych kosztów dla kupującego.

Działka blisko jeziora
Działka blisko jeziora
11500000 zł
Borne Sulinowo 30+ kilka dni temu

Oferujemy Państwu  na sprzedaż działkę nad jeziorem Pile. Nieruchomość położona jest w spokojne miejscowości  rekreacyjno-wypoczynkowej  DĄBROWICA.W cenie udział w drodze wewnętrznej, pełna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń.Do nieruchomości prowadzi: główna droga oraz 200 m drogi utwardzonej. Rodzaj działki: budowlana-  jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia wynosi 1093 m2. Niezwykle malownicza lokalizacja w cichym i spokojnym miejscu, z łatwym dostępem do  jeziora  (odległość 200m do jeziora Pile)  , idealne miejsce do osób szukających kontaktu z naturą. MEDIA:- prąd przy działce- kanalizacja przy działce- woda w drodzePRZEZNACZENIE W PLANIE:- MN - budownictwo jednorodzinne, budynki do 2 kondygnacji , -  budownictwo jednorodzinne : wolnostojące (minimalna pow. działki 1.000 m2), bliźniacze (minimalna pow. działki 800 m2), szeregowe (minimalna pow. działki 500 m2)- w budynkach można prowadzić bez ograniczeń m .in usługi handlu, gastronomii,  pokoje gościnne.ATRAKCJE  I WALORY TURYSTYCZNE: Jezioro Pile jest  jednym z najbardziej atrakcyjnych jezior Pojezierza Drawskiego. Jego powierzchnia to ponad 1.000 hektarów. Przy brzegach jeziora rozlokowane są kąpieliska, piaszczyste plaże i niewielkie przystanie wodne. Przez Pile przepływa rzeka Piława, którą wiedzie jeden z najpopularniejszych szlaków kajakowych na Pomorzu. Wody jeziora są rajem dla żeglarzy a także miłośników innych sportów wodnych oraz wędkarzy (II klasa czystości wody; liczne gatunki ryb, raki). Ponadto jezioro Pile na uchodzi za jedno z najbardziej niezwykłych miejsc do nurkowania w Polsce. Jego atrakcją jest Podwodny Las - zatopiony las sosnowy. Według legendy to pozostałość po wyspie, na której Niemcy mieli bazę miniaturowych łodzi podwodnych, a która została przez nich wysadzona.Okoliczne lasy , ścieżki rowerowe wokół jeziora również zapewnią niezapomniane chwile.Serdecznie zapraszam na prezentacje.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Działka blisko jeziora!
Działka blisko jeziora!
115000 zł
30+ kilka dni temu
Powierzchnia1 093
Cena za m²105.22 zł/m²

Oferujemy Państwu  na sprzedaż działkę nad jeziorem Pile. Nieruchomość położona jest w spokojne miejscowości  rekreacyjno-wypoczynkowej  DĄBROWICA. W cenie udział w drodze wewnętrznej, pełna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń. Do nieruchomości prowadzi: główna droga oraz 200 m drogi utwardzonej. Rodzaj działki: budowlana-  jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia wynosi 1093 m2. Niezwykle malownicza lokalizacja w cichym i spokojnym miejscu, z łatwym dostępem do  jeziora  (odległość 200m do jeziora Pile)  , idealne miejsce do osób szukających kontaktu z naturą.  MEDIA: - prąd przy działce - kanalizacja przy działce - woda w drodze PRZEZNACZENIE W PLANIE: - MN - budownictwo jednorodzinne, budynki do 2 kondygnacji ,  -  budownictwo jednorodzinne : wolnostojące (minimalna pow. działki 1.000 m2), bliźniacze (minimalna pow. działki 800 m2), szeregowe (minimalna pow. działki 500 m2) - w budynkach można prowadzić bez ograniczeń m .in usługi handlu, gastronomii,  pokoje gościnne. ATRAKCJE  I WALORY TURYSTYCZNE: Jezioro Pile jest  jednym z najbardziej atrakcyjnych jezior Pojezierza Drawskiego. Jego powierzchnia to ponad 1.000 hektarów. Przy brzegach jeziora rozlokowane są kąpieliska, piaszczyste plaże i niewielkie przystanie wodne. Przez Pile przepływa rzeka Piława, którą wiedzie jeden z najpopularniejszych szlaków kajakowych na Pomorzu. Wody jeziora są rajem dla żeglarzy a także miłośników innych sportów wodnych oraz wędkarzy (II klasa czystości wody; liczne gatunki ryb, raki).  Ponadto jezioro Pile na uchodzi za jedno z najbardziej niezwykłych miejsc do nurkowania w Polsce. Jego atrakcją jest Podwodny Las - zatopiony las sosnowy. Według legendy to pozostałość po wyspie, na której Niemcy mieli bazę miniaturowych łodzi podwodnych, a która została przez nich wysadzona. Okoliczne lasy , ścieżki rowerowe wokół jeziora również zapewnią niezapomniane chwile. Serdecznie zapraszam na prezentacje. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Działka z linią brzegową
Działka z linią brzegową
435000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia3 252
Cena za m²133.76 zł/m²

Oferta sprzedaży działki z linią brzegową i lokalem mieszkalnym nad jeziorem w Chłopowie województwie Zachodniopomorskim , na Pojezierzu Choszczeńskim Akwen objęty programem EU- natura 2000Nieruchomość zlokalizowana w odległości 49 km od Gorzowa Wlkp, Strzelce Krajeńskie 22 km, Choszczno 17 km, Barlinek 29 km, Pyrzyce 59 km.Doskonała oferta dla osób chcących zamieszkać w cichym, spokojnym, urokliwym miejscu . Jest to również doskonała oferta dla inwestora chcącego zainwestować w tym rejonie. Posiadłość doskonale ukształtowana pod budowę pięciu domków letniskowych z bezpośrednim dostępem do jeziora. W naszej ofercie istnieje także możliwość podjęcia współpracy na zasadzie Inwestora Zastępczego ⏺ zakup działki ⏺ przygotowanie dokumentacji pod inwestycje ⏺ realizacja inwestycji (budowa pięciu domków) ⏺zarządzanie i pełna obsługa najmu nieruchomości Działka 30 arów + 12.5 ara Lokal mieszkalny w budynku 37 m2 w pełni wyremontowany z klimatyzacją i zdalnym sterowaniem.✅ kanalizacja✅ wodociąg✅prąd✅ gaz✅ światłowódNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym. 

Odstąpię działkę z wyposażeniem
Odstąpię działkę z wyposażeniem
85000 zł
Brodnica 30+ kilka dni temu
RodzajDziałki rekreacyjne
Powierzchnia500
Cena za m²170 zł/m²

Oferta odstąpienia dzierżawy urokliwej działki położonej nad malowniczym jeziorem Bobrowo, zaledwie 18 km od Grudziądza. Działka lokalizuje się w bardzo cichym i spokojnym miejscu z bezpośrednim dostępem do jeziora co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników natury i spokoju. Na terenie nieruchomości znajduje się przestronny domek holenderski wraz z wygodnym tarasem, idealnym do cieszenia się pięknymi widokami wokół jeziora. Dodatkowo, dla komfortu w cieplejszych dniach zapewniona jest dwuagregatowa klimatyzacja, natomiast w chłodniejsze dni można korzystać z systemu ogrzewania. Najważniejsze atuty oferty to: Położenie nad urokliwym jeziorem Bobrowo Domek holenderski z przestronnym tarasem Klimatyzacja dwuagregatowa oraz system ogrzewania Dostęp do pełnego wyposażenia działki Cena za całość wynosi 85 000 złotych. Dzierżawa roczna w wysokości 3000 złotych. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na prezentację. Nie przegap szansy na posiadanie tego wyjątkowego miejsca, które oferuje harmonię z naturą i spokój ducha. Tel: 50*****12

Działka 6.377m² nad jeziorem z linią brzegową
Działka 6.377m² nad jeziorem z linią brzegową
33900000 zł
30+ kilka dni temu

Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości położonej nad jeziorem z własną linią brzegową!Zapraszamy do zakupu przepięknej działki położonej w malowniczym Trzebiechowie, województwo pomorskie. Jeśli marzysz o cichym azylu nad jeziorem, gdzie możesz cieszyć się spokojem, naturą i i wędkowaniem, to to miejsce jest właśnie dla Ciebie!* Działka- Powierzchnia: 6.377 m², o nieregularnym kształcie i zróżnicowanym ukształtowaniu terenu.- Część rolna działki to około 3310 m².- Urokliwy las zajmuje około 1.810 m², a resztę stanowią pastwiska.- Dostęp do działki odbywa się drogą leśną.* Lokalizacja- Bezpośrednio nad Jeziorem Trzebiechowo, co oznacza własną linię brzegową o długości około 80 m.- 25 minut samochodem od autostrady A1 w Kopytkowie lub Warlubiu.- W godzinę dojedziesz z Gdańska.- Położenie w sercu Borów Tucholskich.- Nieruchomość usytuowana na Obszarze Chronionego Krajobrazu Borów Tucholskich.* Otoczenie- To miejsce pełne spokoju i malowniczych widoków.- W otoczeniu znajdziesz urocze lasy, piękne jeziora (Trzebiechowo, Kłębie, Słone, Czarne, Wstążki), malownicze łąki.- W miejscowości Osiek dostępne są sklepy, kościół, punkty usługowe oraz urokliwa plaża i kąpielisko.- W sąsiedztwie znajduje się zabudowa rekreacyjna oraz zagrodowa.* Media- Energia elektryczna jest dostępna w bliskim sąsiedztwie działki - w drodze.* Przeznaczenie- Na dzień dzisiejszy brak możliwości wydania Warunków Zabudowy - minimalna odległość od jeziora to 100 m.Nasi eksperci towarzyszą Ci na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości, pomagając w przygotowaniu niezbędnych dokumentów i uzyskaniu Warunków Zabudowy. Chętnie wesprą także w procesie budowy domu, we współpracy z geodetami, projektantami oraz w uzyskaniu kredytu.To wymarzone miejsce dla miłośników natury i spokoju. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby odkryć tę wyjątkową nieruchomość i spełnić swoje marzenia o własnym azylu w otoczeniu natury!::::::: DODATKOWE INFORMACJE :::::::Patryk Kurlandt 733 013 733Numer licencji Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami: 1362Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Malowniczo położona działka w Sendeń Mały
Malowniczo położona działka w Sendeń Mały
89000 zł
30+ kilka dni temu
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia954
Cena za m²93.29 zł/m²

Biuro Nieruchomości DomoStrefa poleca do sprzedaży urokliwą działkę w miejscowości Sendeń Mały,  gmina Łąck, powiat płocki, województwo mazowieckie.Działka nad pięknym jeziorem Drzezno, w sąsiedztwie Rezerwat przyrody Jezioro Drzezno. Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 51/25, o powierzchni 954 mkw. Dojazd do działki drogą utwardzoną.Do jeziora Białe do prywatnych plaż około  2 kilometry. Jezioro Białe ma powierzchnię 150 hektarów. Średnia głębokość wynosi 9,9 metra, a maksymalna aż 36 metrów. Jezioro objęte jest strefą ciszy – nie można używać silników spalinowych. Woda jest naprawdę bardzo czysta. Gdy nie ma wielu ludzi i piasek na dnie nie jest zmącony, dno widać nawet patrząc z pomostu. Przejrzystość dochodzi do 5 metrów.Jezioro Białe cieszy się popularnością nie tylko wśród plażowiczów i miłośników sportów wodnych, ale także wśród amatorów nurkowania. Sesje nurkowania organizowane są w bazie nurkowej przy ośrodku wypoczynkowym Białe Źródła na południowo-zachodnim brzegu jeziora. W tym miejscu dno jezioro zostało zagospodarowane pod kątem amatorów nurkowania: znajdują się tam podwodne konstrukcje, platformy, labirynt z lustrami, a na dnie wypatrzeć można łódź rybacką. Występują tu takie ryby jak leszcz, płoć, okoń, karp, lin i szczupak.Działka malowniczo położona w cichym i spokojnym zakątku lasu, w otoczeniu pięknego rezerwatu.  Otoczenie działki to głównie zabudowania letniskowe oraz domy jednorodzinne całoroczne.Działka w dużej części zarośnięta !Działka znajduje się 16 km od Płocka i  7 km do Centrum Łącka. W Łącku znajduje się Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole. Przybliżona lokalizacja działki (wystarczy wkleić ją w mapy google)  52°29'22.8"N 19°32'58.0"E Mili sąsiedzi. Media: woda, skrzynka elektryczna na działce.Idealne miejsce do wypoczynku po ciężkim tygodniu pracy i od zgiełku miast. Tutaj można się wyciszyć i odpocząć.Cena: 89000 złKontakt w sprawie oferty (użyj formularza kontaktowego)

działka na sprzedaż Stoszyce 1912 m2
działka na sprzedaż Stoszyce 1912 m2
478000 zł
28 dni plecy
LokalizacjaStoszyce
Cena478 000 zł
Rodzaj działkirekreacyjna
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Na sprzedaż oferujemy uzbrojoną działkę pod houseboat, albo zabudowę nietrwale związaną z gruntem, o powierzchni 1912 mkw., położoną w malowniczej miejscowości Stoszyce. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Największym atutem działki jest jej doskonałe położenie nad prywatnym i cichym jeziorem o powierzchni 15 hektarów. To idealne miejsce dla osób pragnących odpoczynku w otoczeniu przyrody i pięknych krajobrazów. Działka zapewnia bezpośredni dostęp do brzegu jeziora, co umożliwia korzystanie z licznych atrakcji wodnych, takich jak wędkarstwo, kajakarstwo czy pływanie. Działka jest w pełni uzbrojona: posiada dostęp do wody, kanalizacji i prądu. Dzięki temu można cieszyć się wygodą i komfortem podczas pobytu. Odległość od granicy Wrocławia wynosi jedynie 6 km, co umożliwia szybki dostęp do wszelkich udogodnień miasta, takich jak sklepy, restauracje czy centra rozrywki. Jednocześnie, odległość od centrum Wrocławia wynosi 19 km, co pozwala na łatwe korzystanie z atrakcji miejskich i oferty kulturalnej. Działka w Stoszycach to doskonała okazja dla osób poszukujących dogodnego miejsca na odpoczynek i "złapanie oddechu". Jej położenie nad prywatnym jeziorem, bliskość natury oraz pełne uzbrojenie czynią ją wyjątkową i atrakcyjną inwestycją. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki. Kontakt: Telefon: 697pokaż telefon E-mail: jedrzeskontaktuj się Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: 4342/4112/OGS

Działka rekreacyjna uzbrojona Stoszyce
Działka rekreacyjna uzbrojona Stoszyce
478000 zł
27 dni plecy
Powierzchnia1912

Na sprzedaż oferujemy uzbrojoną działkę pod houseboat, albo zabudowę nietrwale związaną z gruntem, o powierzchni 1912 mkw., położoną w malowniczej miejscowości Stoszyce. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Największym atutem działki jest jej doskonałe położenie nad prywatnym i cichym jeziorem o powierzchni 15 hektarów. To idealne miejsce dla osób pragnących odpoczynku w otoczeniu przyrody i pięknych krajobrazów. Działka zapewnia bezpośredni dostęp do brzegu jeziora, co umożliwia korzystanie z licznych atrakcji wodnych, takich jak wędkarstwo, kajakarstwo czy pływanie. Działka jest w pełni uzbrojona: posiada dostęp do wody, kanalizacji i prądu. Dzięki temu można cieszyć się wygodą i komfortem podczas pobytu. Odległość od granicy Wrocławia wynosi jedynie 6 km, co umożliwia szybki dostęp do wszelkich udogodnień miasta, takich jak sklepy, restauracje czy centra rozrywki. Jednocześnie, odległość od centrum Wrocławia wynosi 19 km, co pozwala na łatwe korzystanie z atrakcji miejskich i oferty kulturalnej. Działka w Stoszycach to doskonała okazja dla osób poszukujących dogodnego miejsca na odpoczynek i "złapanie oddechu". Jej położenie nad prywatnym jeziorem, bliskość natury oraz pełne uzbrojenie czynią ją wyjątkową i atrakcyjną inwestycją. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki. Kontakt: Telefon:   E-mail:   Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Twój nowy DOM nad JEZIOREM - Piękne Długochorzele!
Twój nowy DOM nad JEZIOREM - Piękne Długochorzele!
1200000 zł
23 dnia plecy
RodzajDziałki budowlane
Powierzchnia1 986
Cena za m²604.23 zł/m²

*Oferta wyłącznie w Sofi Nieruchomości*200 km od Warszawy drogą ekspresową S61 - Duży dom do wykończenia pod siebie - Prywatna plaża!Spełnij swoje marzenie, o domu nad samym jeziorem, w cichym i urokliwym miejscu. Wyjątkowy DOM w stanie surowym, z linią brzegową Jeziora Długochwały/Długie Chorzelskie! Na prezentowaną nieruchomość składają się:• działka numer 117/3 o wielkości 0,1986 ha • 3-poziomowy duży DOM w stanie surowym zamkniętym• domek holenderski z zadaszonym tarasem, wyremontowany i pięknie zaaranżowany wewnątrz jak i na zewnątrz• własna linia brzegowa z pomostem i prywatną plażą W bryle budynku znajduje się garaż. Dom został zaprojektowany i wybudowany w 2022 roku. Otoczony jest bujną zielenią, która stanowi dużą wartość prezentowanej nieruchomości. Działka z obu stron jest osłonięta wysokimi drzewami. Niekwestionowanym atutem jest położenie nieruchomości. Miejscowość Długochorzele to mało ruchliwy rejon, co daje poczucie życia z dala od zgiełku, mimo wszystko pozostając blisko miejskich wygód.Na terenie miejscowości Prostki - kilka minut drogi od prezentowanego Domu - znajdziemy Stacje paliw, dworzec kolejowy, Biedronkę, Polo Market, słynną w okolicy Piekarnię, czy miejsca noclegowe. Eliminuje to  problemy z codziennym funkcjonowaniem mieszkańców.***Wyłączny przedstawiciel oferty: Tomasz Klimko tel. (użyj formularza kontaktowego)Sofi Nieruchomości Szanowni Państwo, zawsze dążymy do tego, aby informacje o proponowanych przez nas ofertach były jak najbardziej dokładne i aktualne. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Działka z linią brzegową | gm. Stare Juchy
Działka z linią brzegową | gm. Stare Juchy
275000 zł
Stare Juchy 7 dni plecy
Powierzchnia3 000
Cena za m²91.67 zł/m²

To działka z własną linią brzegową jeziora Mleczówka w gminie Stare Juchy, 14 km od tej miejscowości w kierunku Orzysza i jeziora Śniardwy. Działka rolno-budowlana 3000 m2 z linią brzegową oraz dodatkowo z udziałem w działce z pomostem nad jeziorem. 3000 m2 powierzchni własna linia brzegowa prostokąt ok. 137 m długości na ok. 23 m szerokości lekkie nachylenie w stronę jeziora, panoramiczne dojazd drogą asfaltową Skomack Wielki - Woszczele 14 km od malowniczej miejscowości Stare Juchy OkolicaDziałka zlokalizowana nad cichym jeziorem niedaleko Starych Juch i Ełku. Piękne otoczenie, czysty mazurski krajobraz, częściowo przechodzący już w Mazury Garbate, charakteryzujące się wąskimi, malowniczymi jeziorami z rozwiniętą linią brzegową. 20 minut jazdy od jeziora Śniardwy, a 15 minut od jeziora Orzysz. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marcin Kędzierski (licencja nr: 29353)

działka na sprzedaż Dąbrowica 1093 m2
działka na sprzedaż Dąbrowica 1093 m2
115000 zł
wczoraj
LokalizacjaDąbrowica
Cena115 000 zł
Rodzaj działkiinna
Forma własnościwłasność
Kształt działkiprostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę nad jeziorem Pile. Nieruchomość położona jest w spokojne miejscowości rekreacyjno-wypoczynkowej DĄBROWICA. W cenie udział w drodze wewnętrznej, pełna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń. Do nieruchomości prowadzi: główna droga oraz 200 m drogi utwardzonej. Rodzaj działki: budowlana- jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia wynosi 1093 m2. Niezwykle malownicza lokalizacja w cichym i spokojnym miejscu, z łatwym dostępem do jeziora (odległość 200m do jeziora Pile) , idealne miejsce do osób szukających kontaktu z naturą. MEDIA: - prąd przy działce - kanalizacja przy działce - woda w drodze PRZEZNACZENIE W PLANIE: - MN - budownictwo jednorodzinne, budynki do 2 kondygnacji , - budownictwo jednorodzinne : wolnostojące (minimalna pow. działki 1.000 m2), bliźniacze (minimalna pow. działki 800 m2), szeregowe (minimalna pow. działki 500 m2) - w budynkach można prowadzić bez ograniczeń m .in usługi handlu, gastronomii, pokoje gościnne. ATRAKCJE I WALORY TURYSTYCZNE: Jezioro Pile jest jednym z najbardziej atrakcyjnych jezior Pojezierza Drawskiego. Jego powierzchnia to ponad 1.000 hektarów. Przy brzegach jeziora rozlokowane są kąpieliska, piaszczyste plaże i niewielkie przystanie wodne. Przez Pile przepływa rzeka Piława, którą wiedzie jeden z najpopularniejszych szlaków kajakowych na Pomorzu. Wody jeziora są rajem dla żeglarzy a także miłośników innych sportów wodnych oraz wędkarzy (II klasa czystości wody; liczne gatunki ryb, raki). Ponadto jezioro Pile na uchodzi za jedno z najbardziej niezwykłych miejsc do nurkowania w Polsce. Jego atrakcją jest Podwodny Las - zatopiony las sosnowy. Według legendy to pozostałość po wyspie, na której Niemcy mieli bazę miniaturowych łodzi podwodnych, a która została przez nich wysadzona. Okoliczne lasy , ścieżki rowerowe wokół jeziora również zapewnią niezapomniane chwile. Serdecznie zapraszam na prezentacje. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com) Numer oferty: HES27803

Filtr